ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان میرم جای من اینجا نیست | مهرناز کاویانی کاربر انجمن

جشنامه

نودهشتیا
فید آر اس اس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:

رأی دهندگان
105. نظرسنجی بسته شده است.
  • زیر 15

7 6.67%
  • 15 تا 20

34 32.38%
  • 20 تا 25

33 31.43%
  • 25 تا 30

9 8.57%
  • بالای 30

22 20.95%
صفحه 1 از 24 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 238
  1. Top | #1

کاربر نیمه حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.88
    تشکر از کاربر
    4,618
    تشکر شده 29,749 در 767 پست
    حالت من
    Mehraboon
    اندازه فونت

Post رمان میرم جای من اینجا نیست | مهرناز کاویانی کاربر انجمن

سلام دوستای گلم خوبین؟ سلامتین؟

اما راجب رمانم :
    من تا حالا رمان نذاشتم تو سایت ولی چندتا ایده دارم تو ذهنم که اگه دوستای گلم از این رمانم خوششون بیا د باز هم می نویسم ، این رمان بیشتر جنبه ی اعتماد به نفس داره برام و از دوستانی که قراره رمانم و بخونن خواهش میکنم با نقدای سازندشون کمکم کنند.
    شخصیت های رمان از لحاظ ظاهری کاملاٌ واقعی اند و از لحاظ اخلاقی هم نیمه واقعی. من بیشتر از اخلاق و رفتار اطرافیانم برای داستان استفاده کردم

خلاصه:
    داستان درباره دختری به اسم آرامه که با پسری که عاشقشه ازدواج می کنه و درست بعد از گذشت دو هفته از ازدواجش رفتار شوهرش تغییر میکنه و اونجاست که متوجه میشه علاقه ای در کار نبوده... شوهرش نه تنها دوسش نداره بلکه یه جورای هم ازش متنفره و اتفاقاتی میوفته که نه تنها زندگی آرام و مهرداد بلکه زندگی اطرافیانشو هم عوض میکنه....

نکنه:
    درسته که مهرداد و آرام زن و شوهرن اند ولی همخونه بودنشون فقط تو همون دو هفته اول ازدواجشونو بهتون اطمینان می دم که داستان به هیچ عنوان تکراری نسیت. حالا خودتون می خونید متوجه می شید.

امیدوارم از رمانم خوشتون بیاد و پایانش همراهیم کنید
    امتیاز و تشکر یادتون نره
    منتظر نقداتون تو صفحه نقد میرم جای من انجا نیست هستم
    معرفی و نقد رمان میرم جای من اینجا نیست | مهرناز کاویانی کاربر انجمن
    ویرایش توسط mehrnaz_k : 1393,03,20 در ساعت ساعت : 17:56

2. 212 کاربر از پست mehrnaz_k تشکر کرده اند .

!aynaz! , "فاطمه نیک نیا" , (='.'=) , * kiana * , *NaZ@NiN.B* , *ملوسك* , -Niloufar- , .....ARAM , ..p.e.g.a.h.. , .:MahshiiiD:. , 79shima , 85@HADIS , abby7 , adelain , afroz99 , airena , Anahel k , anahid 33 , Angelical , Anolin , ANOOSHKA1992 , aqua , Aramesh_Darya , arefe90 , arefeh20 , asal-661 , atashgah62 , atsh , atyek , ayandeh1 , aygeen , banooshab , blub2000 , delsa s , denis** , diablo8888 , DORI JOOON , E lah , earth girl , EasTern_Girl , elahegood , elina sh , eshton , evalina , f2kral , f@temee , Farah123 , faranak-bahari , fatemeh jooon , fatemeh27 , fatima64 , fr number1 , Ghableme mec , ghazal-xr75 , Ghazal99 , ghazalghazal , girlbad576 , golnaz78 , hala , harimeshgh , haveking , homa41 , hotsummer001 , hyunah , id001370 , jo-jo , jojoreezah , kaktoos , Kasraamini , ki@na , lalehjoon , m.h73 , mahpary , mahr0kh , mahsadina , Mahya 84 , makhmal_66 , malenie , malihemobini , mansoure , marjan_s , Maryam977 , Mehiiifash , mehrsaa , mellina2000 , meno , miiiina , milad2013 , milad_k1992 , minu.22 , miss maryam , Mitra VoOroOj , mona136660 , MONA1367 , moonlight79 , Mr Don , ms_f90 , mzm1368 , m_ezraeil_m , nady48 , Nahid72 , narges.ra , negin-b , Nika61 , nikoo 123 , nlp16001 , paezzi , parisun64 , Parmida. , pegah.a , Pretty_Negin , RaHa.71 , Red Girl5 , red_rose , reyhaneh2020 , reza9000 , rojina1369 , roya1365 , roze68 , s.mokhtariyan , saadat2000 , sabzapari , saeide735 , Sama & Stars , samandf , samaneh60 , sanamhapoo , sanamjooje , sanaz deli , sanaz_ , sara1997 , sara_1360 , Sea Daughter~ , Sergeant , setaresetar , sete , Shabah eshg , shakil73 , ShaRaM , silent19 , soheila50 , soheilam , solina.74 , somy_kh , tayebe-h , unichorn , UnKnOwN_Sh , vampire123 , VESTA EE , yas@min , yasna-f , z--f , zahra126 , ziiiziii13 , zina , zizi66 , ~B@H@R~ , ~elin~ , ~soomi~ , ×زهرا× , آتری , آرامش جان , آسمان ابری , آسوده , آليس , آيلين و زندگي , اب و اتش , اذربرزین , امیرپارسیان , بازیگوش , بانو... , برادپیت , بهارک 1375 , تبسم* , ترنج خاتون , ثنا77 , خانم موسوی , دخترویروسی , دلارام20 , زینب سادات , سامانتا , سیب سرخ حوا , شاپرک13 , شب های انتظار , شیرین بانو , عاطفه دلنواز , عسلی من , عمه خانم , غزل... , ف - کوئینی , فانوس دریایی , فرناز66 , فهیمه62 , م-محسنی , مامان شهرزادی , ملیساا , من و تو ! , مهرآذین , نازنین 87 , نسرین... , ننه هانی و حوری , نگین فرجام , همیسا , هورتاش , ویولت بودلر , پرواس , پری دخترم , پریبانو , کیاندخت 70 , گلنـار... , დ●•·hanymo·•●დ , ღ Seti ღ

3. Top | #2

همکار بازنشسته

میانگین پست در روز
    7.63
    تشکر از کاربر
    51,505
    تشکر شده 234,072 در 15,743 پست
    اندازه فونت

نویسنده گرامی قبل از شروع نگارش داستان حتما تاپیک های زیر را مطالعه کنید:
    نحوه ی قرار دادن کتاب در سایت
    مهمترین نکات ویرایشی | مخصوص نویسندگان و ویراستاران انجمن
    حتما و دائما اطلاعیه های بخش کتاب رو مطالعه کنید تا از قوانین و اقدامات بخش مطلع باشید..
    اطلاعیه های بخش کتاب !
    برای ایجاد تاپیک نقد، قوانین بخش را مطالعه بفرمایید:
    قوانین بخش نقد کتاب مخصوص نویسندگان انجمن
    برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع و اجازه رسمی از نویسنده انجمن ، مجاز می باشد!
    تبلیغ رمان کاربرها در پروفایل، پیام خصوصی و تاپیک ها ( با لینک یا بدون لینک! ) خلاف قوانین است و در صورت مشاهده شخص خاطی اخطار دریافت می کند!
    من آدم نرفتن ام، آدم دوست موندن، یا اصلا آدم دیر رفتن ام
    خیلی دیر...
    اما وقتی برم، دیگه آدم برگشتن نیستم. آدم مثل قبل شدن نیستم. باور کن!!

anna gavalda

4. Top | #3

کاربر نیمه حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.88
    تشکر از کاربر
    4,618
    حالت من
    Mehraboon
    اندازه فونت

پست اول:
    چند دقیقه ای بود که از پنجره ی اتاق خوابش به خیابان نگاه می کرد سیگارش را روشن کرد و گوشه لبش گذاشت و یک پک عمیق بر سیگارش زد، باور آنچه خوانده بود برایش سخت بود. دومین پک را بر سیگار Marlboro سبزش زد به یاد گذشتش افتاد ، پک سوم را زد.. نمی توانست تحمل کند سیگارش را توی مشتش خاموش کرد بی توجه به درد کف دستش به سمت پا تختی کنار تخش رفت و دفتر را دوباره باز کرد.
    سحر_الو سلـــــــــــــــــــــــ ام نمیتونم از فکرت درآم... من هنوزم مثل قبلاهام ... هنو..

نزاشتم بیشتر واسم چهچه بزنه
    _سلامو مرض سلامو برگ هویج.. الان وقت زنگ زدنه؟

سحر_پاشو پاشو کار کن کوشش کن زن و بچه گشنه ان

دیگه داشت کفرم در میومد ساعت 6 صبح زنگ زده مسخره بازی در بیاره
    _مسخره بازی در نیار سحر بنال چته؟ چیکار داری؟

با لحن با مزه ای گفت: نا آرام جان من گَلت کردم حالا شوما پاچه مارو عفو کن

_ اه مثل رادیو بیگانه همش زر میزنی اول صبحی

سحر_نا آرام جونم

_نا آرامو مرض چته؟

سحر_بیا اینجا....

_بیام اونجا چیکار؟

سحر_بیا بت میگم

_الان بگو خب

سحر_جون من بیا کارت دارم بیست مین دیگه اینجا باش صبحوبنه هم نخور سگ خور مهمون من

تا اومدم بگم نمیام قطع کرد و از اونجایی که میدونستم بهش زنگ بزنم جواب نمیده، زنگ زدنو بیخیال شدم.
    ده دقیقه بعد آماده بودم یه شلوار گرمن کن مشکی با مانتو سرمه ی و شال مشکی تنم کردم، تا خونه سحر 5دقیقه بیشتر راه نبود سریع واسه مامان یادداشت گذاشتم که من دارم می رم خونه سحر نگران نشه.
    یه میس انداختم درو باز کرد از اونجایی که میدونستم مامان سحر عادت داره بعد نماز تو حال بخوابه خیلی آروم در واحدشونو باز کردم ولی نه از سحر و نه از مامانش خبری نبود همین که پامو گذاشتم تو اتاق سحر صدای پخ گفتن همانا و صدای جیغ من همانا..
    _خاک بر سرت سهند سکته خفیف رد کردم این چه وضعشه؟

سهند هنوز داشت می خندید لال شده بود
    _نمیری جوون؟؟

سهند_نه حال کردم قیافت دیدنی بود

دوباره زد زیره خنده
    _هِ هِ هِ .. هندویج بی مزه سحر کجاست ؟ اول صبحی منو کشونده اینجا؟

سهند_cw

_cwنه و wc انقدر بر عکس حرف نزن روت میمونه ها
    ویرایش توسط mehrnaz_k : 1393,03,20 در ساعت ساعت : 18:02

5. 205 کاربر از پست mehrnaz_k تشکر کرده اند .

!aynaz! , (='.'=) , (mahi) , **parya** , *msbm* , *NaZ@NiN.B* , *توهم سبز** , .:MahshiiiD:. , 2rrin , 79shima , 85@HADIS , A.T69 , abby7 , adelain , afroz99 , airena , amirhosseinac , Anahel k , anahid 33 , Anolin , ANOOSHKA1992 , Aramesh_Darya , arefe90 , arman_iran , asal-661 , atashgah62 , atefeh_49 , atsh , atyek , ayandeh1 , aygeen , azar1 , azisadeghi , banooshab , bneta , delsa s , diablo8888 , E lah , EasTern_Girl , Elahe-73 , elahegood , elina sh , elmiraa_20 , esfarzaneh , eshton , f2kral , fa2013 , faranak-bahari , faribash , farzaneh-a , fatemeh27 , fatima64 , fr number1 , Ghazal99 , golnaz78 , hala , harimeshgh , haveking , homa41 , hotsummer001 , iryane , jo-jo , joana , jojoreezah , JonasRahimi , Kasraamini , kfdh , khademre , ki@na , Lida.Sh , little princess , luna_wolfgirl , m.h73 , m0ona , Mahdis @69 , mahpary , Mahya 84 , malenie , mansor64 , mansoure , marjan_s , Maryam977 , mehrsaa , mellina2000 , meno , miiiina , minu.22 , mona136660 , monir1343 , moonlight79 , m_ezraeil_m , m_reisie , N a F a S * , nady48 , nafise2 , narciss , Nayiri , nazisaki , negin-b , negin171 , Nika61 , parei , parisun64 , Parmida. , pati'a , peymaneh , Pretty_Negin , RaHa.71 , raha288 , ramanava , Randy Or , reza9000 , roya1365 , roze68 , rt.oo , saadat2000 , sabzapari , saeide735 , Sama & Stars , samandf , samaneh60 , sana1994 , sana22 , sanamhapoo , sanamjooje , sara1997 , saray , sareh.j , Sea Daughter~ , Sergeant , setaresetar , shakil73 , ShaRaM , shimaaaaa , shimoska , silent19 , silverstar , soheila50 , Sohey36 , somayeh sd , sorena joon , ssa13 , ssoudeh , suny-s , tania_7 , tayebe-h , vampire123 , VESTA EE , violet-9-b , yas@min , zarre , ziglernata , ziiiziii13 , zina , Z_M267 , ~anahita~ , ~B@H@R~ , ~elin~ , ~Gelareh~ , ~soomi~ , آتری , آستاره , آسوده , آيلين و زندگي , اذربرزین , ایاتای , برادپیت , بهار گل , بهارک 1375 , تبسم* , ترنج خاتون , تینکربل , ثنا77 , حاجی بلا , حنا 68 , خانم موسوی , خیال غزل , دلارام20 , رها در باران , سیب سرخ حوا , شاپرک13 , شیرین بانو , شیرینusa , عاطفه دلنواز , عمه خانم , غزل... , ف - کوئینی , فرناز66 , مامان شهرزادی , ملیساا , مهرآذین , نازنین 87 , ننه هانی و حوری , نگان , نیاز.ش , هانی سالی , ویولت بودلر , پرهامه , پرواس , پری دخترم , پونام , ژوبی , کیاندخت 70 , یلدا2222 , ღ Seti ღ

6. Top | #4

کاربر نیمه حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.88
    تشکر از کاربر
    4,618
    حالت من
    Mehraboon
    اندازه فونت

پست دوم:
    _این سحرم که 2سال بعد میاد بیرون

سحر_می گن پشت بچه مردم حرف نزنید

با صدای سحر برگشتم نگاش کردم موهای لختشو بالای سرش جمع کرده بود و از صورت خیسش معلوم بود اونم تازه از خواب بیدار شده
    _اولا می گن پشت سر مرده حرف نزنید دوما واسه چی گفتی اول صبحی بیام اینجا؟

سحر_ مامی و ددی رفتن دوتای یزد صفا اینجا خونه مجردیه، سهندم مرخصی گرفته بترکونیم

_ایول خب زنگ بزنیم برو بچ هم بیان

سحر با خنده گفت_تو صفه کله پاچن الاناس که پیداشون بشه

اینو گفت رفت تو اتاق، سهندم رفت دوش بگیره. سهند قدش حدود 190، چهار شونه، نه چاق نه لاغر، پسر ساده مهربونیه منم مثل آرش دوسش دارم با اینکه خیلی باهم راحتیم ولی حد خودشو میدونه در کل چشم پاکه من با سحر براش فرقی نمی کنم.
    اما بر و بچ که همیشه پایه اند و تو صحنه حضور دارند دو تا از فامیل های سحر و سهنداند . پیمان که یه سال از من کوچیک تر بچه ی پاستوریزه ی جمعِ که خیلی هم وسواسیِ که همیشه سر همین وسواسی بودنش ما اذیتش می کنیم و بهش میخندیم. امیر فکر کنم هم سن سهنده بچه خیلی پرویه که همیشه با من و سحر کل کل داره ولی خب باهاش کنار میایم ، اوایل خیلی برام کلاس میزاشت ولی بعد از سه چهار بار برخورمون براش مثل سحر شدم.
    نیم ساعت بعد امیر و پیمان هم اومدن ، پیمان تا اومد تو خونه دویید سمت دستشویی امیر با خنده گفت:
    _از وقتی سوار ماشین شده کلشو بیرون پنجره گرفته تا الان... بچه سوسول

همین جوری که می خندییم و پیمان و دست مینداختیم کله پاشه رو خوردیم. بیچاره پیمان رفته بود تو اتاق سهند بیرون نیومد تا خوردن ما تموم شه. بعد از کله پاچه برای اینکه از سنگینی دربیایم پسرا آهنگ گذاشتن و کلی قر دادن ما هم از بس خندیدیم به مسخره بازیاشون غذامون هضم شد.
    پسرا داشتن قلیون می کشیدن منو سحر هم داشتیم X-box بازی میکردیم.
    سحر _ راستی آرام امروز جواب سراسری میادا...

_اِ راست می گیا اصلا یادم نبود، ساعت چنده؟

یه نگاه به ساعت کرد و گفت: الان دیگه باید اومده باشه، بیا بریم سایتو چک کنیم ،فقط خدا کنه یه جا قبول شیم
    _آره خدا کنه

منو سحر از سال اول راهنمایی دقیقا زمانی که ما از تهران اومدیم کرج باهم دوست شدیم، سحر دختری شوخ و شیطون، مهربون و بانکیه، از من دو سه سانتی بلندتره ، لاغر اندام، پوست گندمی ، چشم و ابرو مشکی ، بینی نچندان بزرگ که به صورتش میاد و لب های معمولی، در کل لیافه بانکی داره و طرز حرف زدنش بانمکیشو بیشتر میکنه. ما راهنمایی و دبیرستان با هم بودین حتی با هم رشته ی حسابداری و انتخاب کردیم و تویه هنرستان بودیم . از ته دلم از خدا می خواستم یه جا قبول شده باشیم.
    سحر لپ تاپشو روشن کرد... کانکت شد... رفت تو سایت سازمان سنجش... وای جوابا اومده بود از استرس نمی تونستم تکون بخورم اول ماله خودشو نگاه کرد، قبول شده بود اونم قزوین اه از نهانم در اومد اگه حتی منم قزوین قبول می شدم بابام نمیزاشت برم بهم گفته بود که یا کرج و تهران و گرنه هیچ جا..
    سحر جواب منم چک کرد با اینکه در هر صورت با سحر نبودم دعا دعا میکردم که تربت معلم کرج قبول شده باشم که دیدم نخیر شانس ندارم منم قزوین قبول شدم.
    بعد از اون روز دو روز پشت سر هم التماس بابام میکردم که بزاره برم که نزاشت و آخر هم قرار شد برم دانشگاه آزاد ثبت نام کنم . از اینکه از سحر دور میشدم خیلی عصبانی بودم سحر هم همین طور، حتی خود سحر هم با بابام حرف زد ولی جواب یکی بود نه که نه. می گفت: اگه از کرج تا قزوین مترو داشت بهت اجازه میادم ولی اتوبان قزوین خطرناکه
    منم وقتی دیدم اصلا فایده ای نداره سما کرج ثبت نام کردم. تنها خوبی که داشت خیلی از دوستای هنرستانم تو دانشگاه بودن و تنها نبودم .
    ویرایش توسط mehrnaz_k : 1393,03,20 در ساعت ساعت : 18:15

7. 176 کاربر از پست mehrnaz_k تشکر کرده اند .

(mahi) , **parya** , *NaZ@NiN.B* , *توهم سبز** , .:MahshiiiD:. , 2rrin , 79shima , 85@HADIS , abby7 , adelain , afroz99 , airena , Anahel k , anahid 33 , angel2o2 , Anolin , ANOOSHKA1992 , Aramesh_Darya , arefe90 , arman_iran , asal-661 , atashgah62 , atefeh_49 , atsh , atyek , aygeen , azisadeghi , banooshab , degeer , delsa s , diablo8888 , E lah , EasTern_Girl , Elahe-73 , elina sh , elmiraa_20 , eshton , evalina , f2kral , fa2013 , Farah123 , faranak-bahari , faribash , fatemeh jooon , fatemeh27 , fatima64 , fk-osh-d , fr number1 , Ghazal99 , golnaz78 , hala , harimeshgh , haveking , homa41 , iryane , jojoreezah , Kasraamini , kfdh , khademre , ki@na , Lida.Sh , little princess , m.h73 , m0ona , Mahdis @69 , mahpary , Mahya 84 , malenie , mansoure , maral_70 , marjan_s , mehrsaa , mellina2000 , meno , miiiina , minu.22 , mona136660 , m_ezraeil_m , m_reisie , N a F a S * , nady48 , nafise2 , narciss , narges.ra , negin-b , negin171 , Nika61 , nikoo 123 , parisa*M , parisun64 , Parmida. , peymaneh , Pretty_Negin , RaHa.71 , raha288 , ramanava , Randy Or , reza9000 , roya1365 , roze68 , s.d.yeganeh , saadat2000 , sabzapari , saeide735 , Sama & Stars , samandf , samaneh60 , sana22 , sanamhapoo , sanamjooje , sanaz deli , sara1997 , Sea Daughter~ , Sergeant , setaresetar , ShaRaM , shimaaaaa , shimoska , silent19 , soheila50 , Sohey36 , solina.74 , somayeh sd , sorena joon , ssa13 , ssoudeh , suny-s , tania_7 , tayebe-h , vampire123 , yas@min , zarre , ziglernata , ziiiziii13 , zina , Z_M267 , ~anahita~ , ~B@H@R~ , ~elin~ , ~Gelareh~ , ~soomi~ , آتری , آسوده , آيلين و زندگي , اذربرزین , برادپیت , بهار گل , بهارک 1375 , تبسم* , ترنج خاتون , حاجی بلا , خانم موسوی , خیال غزل , دلارام20 , رها در باران , سیب سرخ حوا , شاپرک13 , شیرین بانو , شیرینusa , عاطفه دلنواز , عمه خانم , ف - کوئینی , فرناز66 , ملیساا , مهرآذین , ننه هانی و حوری , نیاز.ش , هانی سالی , ویولت بودلر , پرواس , پری دخترم , پونام , ژوبی , کیاندخت 70 , گونش , ღ Seti ღ

8. Top | #5

کاربر نیمه حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.88
    تشکر از کاربر
    4,618
    حالت من
    Mehraboon
    اندازه فونت

پست سوم:
    بعد از دو سه هفته به محیط دانشگاه کاملا عادت کردم و از اونجایی که عاشق رشته ام بودم چسبیدم به درس، ترم اول بخاطر اینکه خود دانشگاه بهمون واحد میداد منو سحر خیلی کم هم دیگه رو میدیدیم ولی از ترم دوم جوری انتخاب واحد میکردیم که روزایی که دانشگاه نمیریم باهم باشیم. از کل استادی دانشگاهمون دوتاشونو از همه بیشتر دوست دارم یکیشون استاد مختار زاده است که یه مرد 50ساله است خیلی استاد خوش مشربیه و استاد بهرامی که یه زن 45 تا 50ساله است که خیلی خوش تیپیه و به مهربونی تو دانشگاه معروفه همه دوستش دارند، خیلی با من خوبه همیشه به اسم کوچیک صدام میکنه منم تا اونجایی که بشه کلاسامو با استاد بهرامی بر میدارم.
    ترم سوم بودم...اواخر مهر ماه بود ، استاد بهرامی ازم خواسته بود براش کتاب موج سوم اثر الوین تافلر ببرم، با سیما رفتیم تو ساختمون دانشگاه سیما کلاس داشت و سریع ازم جدا شد منم رفتم دفتر اساتید، در دفتر باز بود از بیرون استادو دیدم که داره با مردی که پشتش به من بود صحبت می کرد، مرد قد بلند و چهارشونه ای بود،یه پیرهن چارخونه سفید سرمه ی با یه شلوار کتون سرمه ی پوشیده بود. تقه ای به در باز زدمو وارد شدم و سلام تقریبا بلندی دادم.
    _سلام آرام جان بیا تو

_ممنون استاد بد موقع مزاحم نشده باشم؟

_نه عزیزم

هم زمان با حرف استاد مرد هم برگشت سمتم بهش می خورد 27 28 سالش باشه پوست سبزه، مو های مشکی، ابروهای پهن و کشیده، چشمای قهوه ای تیر، بینی کمی بزرگ ، لب های گوشتی متناسب، در کل قیافه مردونه ای داشت.
    _استاد کتابیو که میخواستین آوردم براتون

استاد_ دستت درد نکنه بزار رو میز، راستی اصلا حواسم نبود مهرداد پسرم
    و به پسر که زل زده بود به من اشاره کرد و ادامه داد:
    _آرام یکی از دانشجو های مورد علاقه من

سری تکون دادم و گفتم: شما لطف دارید استاد

و روبه پسر استاد که اسمش مهرداد بود گفتم: خوشبختم از اشنایتون آقا

_همچنین

چه عجب آقا یه حرفی زد
    از استاد و مهرداد خداحافظی کردم و رفتم پیش سارا که کنار حیاط دانشگاه نشسته بود.
    سارا_سلام تپل

_تپل درد تو باز فیزیک منو مسخره کردی؟

به نشونه اعتراض اخمامو کردم تو همو لبامو دادم جلو

ویرایش توسط mehrnaz_k : 1393,03,20 در ساعت ساعت : 18:29

9. 164 کاربر از پست mehrnaz_k تشکر کرده اند .

(mahi) , **parya** , *NaZ@NiN.B* , *توهم سبز** , .:MahshiiiD:. , 79shima , 85@HADIS , A.T69 , abby7 , adelain , afroz99 , airena , amirhosseinac , Anahel k , anahid 33 , Anolin , ANOOSHKA1992 , Aramesh_Darya , arman_iran , asal-661 , Aseman kavir , atefeh_49 , atsh , atyek , aygeen , azisadeghi , banooshab , degeer , delsa s , diablo8888 , E lah , EasTern_Girl , Elahe-73 , elina sh , elmiraa_20 , f2kral , fa2013 , faranak-bahari , faribash , fatemeh jooon , fatemeh27 , fatima64 , fk-osh-d , fr number1 , Ghazal99 , golnaz78 , hala , harimeshgh , haveking , homa41 , hoomand , iryane , Kasraamini , kfdh , khademre , ki@na , Lida.Sh , little princess , m.h73 , m0ona , Mahdis @69 , mahpary , Mahya 84 , malenie , mansoure , maral_70 , marjan_s , mehrsaa , mellina2000 , meno , miiiina , minu.22 , mona136660 , m_ezraeil_m , m_reisie , N a F a S * , nady48 , nafise2 , narciss , nazisaki , negin-b , negin171 , Nika61 , nikoo 123 , parei , parisun64 , Parmida. , pati'a , RaHa.71 , raha288 , ramanava , reza9000 , roya1365 , roze68 , s.d.yeganeh , saadat2000 , sabzapari , saeide735 , sahel_m , Sama & Stars , samandf , samaneh60 , sana1994 , sana22 , sanamhapoo , sanamjooje , sara1997 , Sea Daughter~ , setaresetar , ShaRaM , shimaaaaa , shimoska , silent19 , soheila50 , Sohey36 , somayeh sd , sorena joon , ssa13 , ssoudeh , tania_7 , tayebe-h , yas@min , yasesabs , ziglernata , Z_M267 , ~anahita~ , ~B@H@R~ , ~soomi~ , آتری , آسوده , آيلين و زندگي , اذربرزین , برادپیت , بهار گل , بهارک 1375 , بی بی گل , تبسم* , ترنج خاتون , حاجی بلا , خانم موسوی , خیال غزل , دلارام20 , رها در باران , سیب سرخ حوا , شاپرک13 , شیرین بانو , شیرینusa , عاطفه دلنواز , عمه خانم , ف - کوئینی , فرناز66 , ملیساا , مهرآذین , ننه هانی و حوری , نیاز.ش , هانی سالی , ویولت بودلر , پرهامه , پرواس , پری دخترم , پونام , کیاندخت 70 , گونش , ღ Seti ღ

10. Top | #6

کاربر نیمه حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.88
    تشکر از کاربر
    4,618
    حالت من
    Mehraboon
    اندازه فونت

پست چهارم:
    سارا با لحنی که سعی می کرد چندش آور باشه گفت:جـــــــــــــــــون لـــــــــــــــــبارو...... .

_اَه هیزِ بد چشم..

سارا_خوب لبارو جمع کن ببین پسره مردمو از راه به در کردی..

با چشم به ساختون دانشگاه اشاره کرد مهرداد جلوی در داشت با موبایل حرف میزد و رو من میخشده بود از نگاهش معذب شدم سرمو انداختم پایین
    سارا_آخ آخ ببین آقا خوش تیپ رو چه خوشش اومده ازتپل مدرسه موش ها

_خفه شو سارا چقد بلند حرف میزنی میشنوه

سارا_بشنوه حالا انگار طرف کیه..

_طرف پسر استاد بهرامی

سارا_اِ خب چرا زودتر نگفتی؟ چه آقاست

_جمع کن آب لب و لوچه رو(اداشو در آوردم)چه آقاست....اونوقت از کجا آقا بودنشو تشخیص دادی؟...

بعد از کلی سر و کله زدن با سارا بلاخره سیما اومد، سارا هم طبق معمول که آلو تو دهنش خیس نمی خوره همه چیو براش تعریف کرد.
    سیما_بابا تو چقد خر شانسی مادر شوهر به این ناناسی، دوستتم که داره، آرام جان آرام جان که از دهنش نمیوفته...

_چه ربطی داره؟

سیما_ ببین من کی بهت گفتم عروس خانوم

_برو خدا روزی تو یه جا دیگه بده

سیما_به جان سارا...

کل اون روز به مسخره بازی گذشت، انقد گفتن عروس خانم که خودم داشت باورم میشد. سارا که واسم جهیزیه خرید ،سیما لباس عروس انتخاب کرد، سارا کارت عروسی سفارش داد، سیما وقت آرایشگاه گرفت واسم... دیگه خستم کرده بودن فقط به قل سارا : همه چی ردیف شد حالا مونده مهرداد بیاد خاستگاریت
    بعد خودشو سیما زدن زیر خنده
    اینم دوستایی که ما داریم خخخخخخخ
    ویرایش توسط mehrnaz_k : 1393,03,20 در ساعت ساعت : 18:25

11. 162 کاربر از پست mehrnaz_k تشکر کرده اند .

(mahi) , **parya** , *توهم سبز** , .:MahshiiiD:. , 2rrin , 79shima , 85@HADIS , A.T69 , abby7 , adelain , afroz99 , airena , amirhosseinac , Anahel k , angel2o2 , Anolin , ANOOSHKA1992 , Aramesh_Darya , arman_iran , asal-661 , Aseman kavir , atefeh_49 , atsh , atyek , azisadeghi , banooshab , degeer , delsa s , diablo8888 , E lah , EasTern_Girl , Elahe-73 , elina sh , elmiraa_20 , evalina , f2kral , fa2013 , faranak-bahari , faribash , fatemeh jooon , fatemeh27 , fatima64 , fk-osh-d , fr number1 , Ghazal99 , golnaz78 , hala , harimeshgh , haveking , homa41 , hoomand , iryane , jojoreezah , Kasraamini , kfdh , khademre , ki@na , Lida.Sh , little princess , m.h73 , m0ona , Mahdis @69 , mahpary , Mahya 84 , malenie , mansoure , marjan_s , mehrsaa , mellina2000 , meno , minu.22 , mona136660 , monir1343 , m_ezraeil_m , m_reisie , N a F a S * , nady48 , nafise2 , narges.ra , nazisaki , negin-b , negin171 , Nika61 , nikoo 123 , parisun64 , Parmida. , R-zvan , RaHa.71 , raha288 , ramanava , Randy Or , reza9000 , roya1365 , roze68 , s.d.yeganeh , saadat2000 , sabzapari , saeide735 , Sama & Stars , samandf , samaneh60 , sana22 , sanamhapoo , sanamjooje , Sea Daughter~ , setaresetar , ShaRaM , shimaaaaa , shimoska , silent19 , soheila50 , Sohey36 , solina.74 , somayeh sd , sorena joon , ssa13 , ssoudeh , tania_7 , tayebe-h , yas@min , yasesabs , zarre , ziglernata , Z_M267 , ~anahita~ , ~B@H@R~ , ~soomi~ , آتری , آيلين و زندگي , اذربرزین , برادپیت , بهار گل , بهارک 1375 , تبسم* , ترنج خاتون , حاجی بلا , خانم موسوی , خیال غزل , دلارام20 , رها در باران , سیب سرخ حوا , شاپرک13 , شیرین بانو , شیرینusa , عاطفه دلنواز , عمه خانم , ف - کوئینی , فرناز66 , ملیساا , مهرآذین , ننه هانی و حوری , نیاز.ش , هانی سالی , ویولت بودلر , پرهامه , پرواس , پری دخترم , پونام , ژوبی , کیاندخت 70 , گونش , ღ Seti ღ

12. Top | #7

کاربر نیمه حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.88
    تشکر از کاربر
    4,618
    حالت من
    Mehraboon
    اندازه فونت

پست پنجم:
    چند روزی بود سحر خانوم مشکوک میزد، سرش همش تو گوشیش بود هر دفعه هم که می گفتم: مشکوک میزنی سریع می گفت: ذهن تو مسمومه.. ولی یکبار که سحر دستشویی بود گوشیش زنگ خورد، اول نمیخواستم جواب بدم گوشیشو برداشتم و ببینم کیه که دیدم بعــــــله.. سحر خانوم با ما هم بله... تا قبل از اینکه قطع بشه جواب دادم..
    _بله..

_قبلاٌ که میگفتی جانم، چیه الان قهری خانومم؟..

اوهو چه ناز کشیم هست... خخخخ
    _با سحر کار داشتین؟

طرف که معلوم بود فهمیده منو با سحر اشتباه گرفت دست پاچه شد سریع گفت:
    _ببخشید فکر کردم سحره خوب هستین شما؟

_ممنون شما خوبین

_متشکرم، سحر خانوم نیستن؟

_دستشون بنده اومدن میگم تماس بگیرنند

_خیلی ممنون

_بگم کی تماس گرفت؟

_مرتضوی هستم

_بله حتماٌ بهشون میگم

_لطف می کنید خدانگهدار

_خداحافظ

سحر که از تازه از دستشویی اومده بود بیرون با تعجب به من که دست به سینه با اخم داشتم نگاش میکردم گفت:
    _چیه چرا مثل عزراییل شدی؟

_....

_وا حالت خوبه؟

_....

_لال شدی

_می خوام ببینم یه آدام چقد می تونه مزخرف باشه

_حالا دیدی؟(بعد هم خندید)

_آقای مرتضوی گفتن از قولشون بگم: دلم برات تنگ شده خانومم

سحر اول جا خرد بعد به خودش اومد.و با خنده گفت:
    سحر_میگفتی خانوم صادقی هم دوستون دارند،میمیرند براتون، بوس بوس

_مرض.. من باید الان بفهمم؟

سحر_اخه جدی نبود که بخوام بگم

_دیگه چی؟ طرف کی هست؟ آدمه یا نه؟ کارش چیه؟ تحصیلاتش؟

سحر_نیومده خواستگاری که.. اسمش وحیده.. برق می خونه.. تو دانشگاه آشنا شدیم، تا الان که دست از پا خطا نکرده نمی دونم آدم خوبی هست یا نه.. حس بدی هم نسبت بهش ندارم.. ازش خوشم میاد فعلا

_میزاشتی واسه عروسیت دعوتم میکردی بعد می گفتی بهم..
    ویرایش توسط mehrnaz_k : 1393,03,20 در ساعت ساعت : 18:28

13. 167 کاربر از پست mehrnaz_k تشکر کرده اند .

(mahi) , **parya** , *توهم سبز** , 2rrin , 79shima , 85@HADIS , abby7 , adelain , afroz99 , airena , amirhosseinac , Anahel k , angel2o2 , Anolin , ANOOSHKA1992 , Aramesh_Darya , arman_iran , asal-661 , Aseman kavir , atefeh_49 , atsh , atyek , azisadeghi , banooshab , degeer , delsa s , diablo8888 , E lah , EasTern_Girl , Elahe-73 , elina sh , elmiraa_20 , eshton , evalina , f2kral , fa2013 , Farah123 , faranak-bahari , faribash , fatemeh27 , fatima64 , fk-osh-d , fr number1 , Ghazal99 , golnaz78 , hala , harimeshgh , haveking , homa41 , hoomand , iryane , jojoreezah , Kasraamini , kfdh , khademre , ki@na , Lida.Sh , m.h73 , m0ona , Mahdis @69 , mahpary , Mahya 84 , malenie , mansoure , maral_70 , marjan_s , mehrsaa , mellina2000 , meno , minu.22 , mona136660 , m_ezraeil_m , m_reisie , N a F a S * , nady48 , nafise2 , narciss , narges.ra , nazisaki , negin-b , negin171 , Nika61 , nikoo 123 , parei , parisun64 , Parmida. , R-zvan , RaHa.71 , raha288 , ramanava , Randy Or , reza9000 , roya1365 , roze68 , rt.oo , s.d.yeganeh , saadat2000 , sabah70 , sabzapari , saeide735 , Sama & Stars , samandf , samaneh60 , sana1994 , sana22 , sanamhapoo , sanamjooje , sanaz_ , sara1997 , Sea Daughter~ , setaresetar , ShaRaM , shimaaaaa , shimoska , silent19 , soheila50 , Sohey36 , somayeh sd , sorena joon , ssa13 , ssoudeh , tania_7 , tayebe-h , violet_mahtab , yas@min , yasesabs , zarre , ziglernata , zina , Z_M267 , ~anahita~ , ~soomi~ , آتری , آيلين و زندگي , اذربرزین , برادپیت , بهار گل , بهارک 1375 , تبسم* , ترنج خاتون , حاجی بلا , خانم موسوی , خیال غزل , دلارام20 , رها در باران , سیب سرخ حوا , شاپرک13 , شیرین بانو , شیرینusa , عاطفه دلنواز , عمه خانم , ف - کوئینی , فرناز66 , ملیساا , مهرآذین , ننه هانی و حوری , نیاز.ش , هانی سالی , ویولت بودلر , پرهامه , پرواس , پری دخترم , پونام , ژوبی , کیاندخت 70 , گونش , ღ Seti ღ

14. Top | #8

کاربر نیمه حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.88
    تشکر از کاربر
    4,618
    حالت من
    Mehraboon
    اندازه فونت

پست ششم:
    سحر_اُه اُه اُه آرام گفتی عروسی بگو چی شد؟

_چی شد؟

سحر_مامان امیر می خواد واسش زن بگیره

_اِ... مگه امیر چند سالشه؟

سحر_فکر کنم 8سال از ما بزرگ تر باشه

_کی هست حالا عروس خانوم

سحر_مامانش دختر همسایشونو پسندیده ولی مثل اینکه امیر گفته یکی دیگه رو دوست داره

_خب به مامانش بگه

سحر_مثل اینکه دخترهم سن ماست می ترسه خانواده دختر قبول نکنند

_باهم دوستن؟

سحر_نه بابا امیر دوست دخترش کجا بود زیره نظرش گرفته میگه خیلی خوشگله

_ایشاا.. هرچی قسمتش باشه

سحر با حالت مسخره ای گفت: آرام مادربزرگ می شود.
    اواسط آذرماه
    آخرین کلاسم ساعت 7 تموم شد و از اونجایی که سارا امروز نیومده مجبور بودم تنها برم خونه، هوا بارونی بود و سرد، منم که طبق معمول هیچی با خودم نیورده بودم تنم کنم، داشتم یخ میزدم. شانس منم اینجا تاکسی به زور گیرمی اومد برای همینم مجبور بودیم همیشه با اتوبوس بریم خونه، به ایستگاه اتوبوس که رسیدم دیدم صندلی هاش خیسه ، کنار خیابون منتظر اتوبوس وایسادم، اس دادم به سارا کلی فحشش دادم که چرا امروز نیومده ، 5مین بعد گوشی تو دستم لرزید تا اومد دستم بیارم بالا دیدم که یه ماشین داره با سرعت میاد سمتم انقدر شوکه شده بودم که حتی نمی تونستم آب دهنمو قورت بدم چه برسه به اینکه خودمو نجات بدم. تنها کاری که تونستم انجام بدم این بود که چشمامو ببندم.. و بعد صدای جیغ لاستیک ماشین.. و بعد...
    چشمامو باز کردم اول پرشیا سفیدی که به فاصله ی 20سانتی من وایساده.. یه نگاه به ماشین انداختم بعد سریع زمینو نگاه کردم تا ببینم جنازم کجاست.. خب کنار ماشین که نیست.. سرمو خم کردم جلو ماشینو نگاه کردم اونجا هم نبود.. حتماٌ پرت شدم جلو.. تا اومدم به جلو نگاه کنم چشمم افتاد به استاد بهرامی که از در سمت شاگرد پیاده شده بود.
    رنگ به رو نداشت بنده خدا جیم ثانیه اومد کنارم و با نگرانی گفت:
    _وای آرام سالمی باورم نمی شه خدارو شکر

من که هاج و واج داشتم نگاش میکردم دوباره خنگ شده بودم. وقی سکوت منو دید منو با خودش کشون کشون برد تو سمت ماشین منو عقب ماشین سوار کرد. منم که از شوک لال شده بودم، تا 2دقیقه قبل فکر می کردم که مرده ام و روحم داره دونباله جسدم می گرده.
    استاد_وای خدارو صد هزار مرتبه شکر که سالمی همش تقصیر این مهرداد

تازه به راننده نگاه کردم که کاملاٌ برگشته بود سمتم

مهرداد_واقعاٌ معذرت می خوام آرام خانوم فرمون از دستم در رفت
    ویرایش توسط mehrnaz_k : 1393,03,20 در ساعت ساعت : 18:33

15. 159 کاربر از پست mehrnaz_k تشکر کرده اند .

(mahi) , **parya** , *توهم سبز** , 2rrin , 79shima , 85@HADIS , A.T69 , abby7 , adelain , afroz99 , airena , amirhosseinac , Anahel k , angel2o2 , Anolin , ANOOSHKA1992 , Aramesh_Darya , arman_iran , asal-661 , Aseman kavir , atashgah62 , atefeh_49 , atsh , atyek , ava s , azisadeghi , banooshab , degeer , delsa s , diablo8888 , E lah , EasTern_Girl , Elahe-73 , elina sh , elmiraa_20 , esfarzaneh , eshton , evalina , f2kral , fa2013 , Farah123 , faranak-bahari , faribash , fatemeh27 , fatima64 , fk-osh-d , golnaz78 , hala , harimeshgh , haveking , homa41 , hoomand , iryane , jojoreezah , Kasraamini , kfdh , ki@na , Lida.Sh , little princess , m.h73 , m0ona , Mahdis @69 , mahpary , Mahya 84 , malenie , mansoure , maral_70 , marjan_s , mehrsaa , mellina2000 , minu.22 , mona136660 , m_ezraeil_m , m_reisie , N a F a S * , nady48 , nafise2 , narciss , narges.ra , nazisaki , negin-b , negin171 , Nika61 , nikoo 123 , parei , parisun64 , Parmida. , raha288 , ramanava , reza9000 , roya1365 , roze68 , s.d.yeganeh , saadat2000 , sabzapari , saeide735 , Sama & Stars , samandf , samaneh60 , sana22 , sanamhapoo , sanamjooje , Sea Daughter~ , sellena , setaresetar , ShaRaM , shimaaaaa , shimoska , silent19 , soheila50 , Sohey36 , solina.74 , somayeh sd , sorena joon , ssa13 , ssoudeh , tania_7 , tayebe-h , violet_mahtab , yas6662 , yas@min , yasesabs , zahra126 , zarre , ziglernata , zina , Z_M267 , ~anahita~ , ~soomi~ , آتری , آيلين و زندگي , اذربرزین , بهارک 1375 , تبسم* , ترنج خاتون , حاجی بلا , خانم موسوی , خیال غزل , دلارام20 , رها در باران , سالومهو , شاپرک13 , شیرینusa , عاطفه دلنواز , عمه خانم , ف - کوئینی , فرناز66 , ملیساا , مهرآذین , نیاز.ش , هانی سالی , پرهامه , پرواس , پری دخترم , پونام , ژوبی , کیاندخت 70 , گونش , ღ Seti ღ

16. Top | #9

کاربر نیمه حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.88
    تشکر از کاربر
    4,618
    حالت من
    Mehraboon
    اندازه فونت

پست هفتم:
    نمی دونم چرا اصلا زبونم نمی چرخید تو دهنم، هیچ حسی نداشتم توی خلاء محض بودم، استاد بهرامی حالمو متوجه شده بود به مهرداد گفت که برام آب بخره.
    مهرداد آب معدنی که برام خریده بود و داد دستم یه مقدارکه خوردم احساس کردم حالم بهتره
    _ممنون

استاد بهرامی_ واقعا نمی دونم چطور باید معذرت خواهی کنم

مهرداد_آرام خانوم واقعا شرمندم تقصیر من بود که حالتون انقدر بد شد. الان بهترین؟

_بله بهترم. نیاز نیست انقدر خودتونو ناراحت کنید منم نباید تو خیابون منتظر اتوبوس می شدم

مهرداد_ نفرمایید مقصر من بودم آدرس خونتنو بدین برسونیمتون

_نه اصلا ،من مزاحم شما نمی شم ..

استاد بهرامی_ تو این سرما می خوای منتظر اتوبوس بشی؟

_یجوری خودم میرم

مهرداد_اصلا حرفشو نزنید هم لباساتون خیسه سرما می خورین هم اینکه شب و هوا تاریکه... من میرسونتون

_آخه..

پرید وسط حرفم_ آخه و اما و اگر نداره حداقل اینطوری خیالم از بابتتون راحت میشه

دیگه دهنم کامل بسته شد با این حرفش یجوری شدم ولی سریع این حسو از خودم دور کردم، تا اومدم آدرسو بگم استاد بهرامی گفت:
    مهرداد جان منو ببر بزار خونه بعد آرام جون و برسون
    استاد بهرامی و جلوی یک خونه ویلای شیک سه طبقه پیاد شد
    استاد بهرامی_ بیا بالا یه چای بخور

_ نه دستتون درد نکنه برم خونه بهتره

استاد _ باشه عزیز دلم مهرداد جان تو هم مراقبش باش تندم رانندگی نکنی ها

مهرداد_ چشم مادر جان

استاد_بیا جلو بخاری اینجا رو بیشتر گرم میکنه

انقد سردم بود که بدون هیچ فکری سریع جلو نشستم
    استاد_یادت نره بهت چی گفتما

این و به مهرداد گفت و از منو مهرداد خداحافظی کرد. گرم که شدم تازه از جلو نشستن معذب شدم مهردادم با ارامش رانندگی می کرد از فاز 1 مهرشهر که اومدیم بیرون مهرداد به حرف اومد:
    _آرام خانوم..

_بله

_می خواستم یه چیزی بهتون بگم..

_بفرمایید

_راستش نمی دونم باید چطوری شروع کنم..

_راحت باشید

_خب ... چطور بگم.. من چند وقتیه که دنبال یه دختر خوب می گردم...مادرم از اونجایی که شما رو خیلی دوست دارن شما رو بهم پیشنهاد دادن...منم خوشم اومده ازتون و...خب چطور بگم با من ازدواج می کنید؟...
    ویرایش توسط mehrnaz_k : 1393,03,20 در ساعت ساعت : 18:47

17. 161 کاربر از پست mehrnaz_k تشکر کرده اند .

(mahi) , **parya** , *NaZ@NiN.B* , *توهم سبز** , 2rrin , 79shima , 85@HADIS , A.T69 , abby7 , adelain , afroz99 , airena , amirhosseinac , Anahel k , angel2o2 , Anolin , ANOOSHKA1992 , Aramesh_Darya , arefeh20 , arman_iran , asal-661 , Aseman kavir , atashgah62 , atefeh_49 , atsh , atyek , ava s , ayandeh1 , azisadeghi , banooshab , degeer , delsa s , diablo8888 , E lah , EasTern_Girl , Elahe-73 , elahegood , elina sh , elmiraa_20 , f2kral , fa2013 , Farah123 , faranak-bahari , faribash , fatemeh27 , fatima64 , fk-osh-d , golnaz78 , hala , harimeshgh , haveking , homa41 , iryane , jojoreezah , Kasraamini , kfdh , ki@na , Lida.Sh , little princess , m.h73 , m0ona , Mahdis @69 , mahpary , Mahya 84 , malenie , mansoure , marjan_s , mehrsaa , mellina2000 , minu.22 , mona136660 , m_ezraeil_m , m_reisie , N a F a S * , nady48 , nafise2 , narciss , narges.ra , nazisaki , negin171 , Nika61 , nikoo 123 , parisun64 , Parmida. , R-zvan , raha288 , ramanava , Randy Or , reza9000 , roya1365 , roze68 , s.d.yeganeh , saadat2000 , sabah70 , sabzapari , saeide735 , Sama & Stars , samandf , samaneh60 , sana22 , sanamhapoo , sanamjooje , Sea Daughter~ , sellena , setaresetar , ShaRaM , shimoska , silent19 , silverstar , soheila50 , Sohey36 , solina.74 , somayeh sd , sorena joon , ssa13 , ssoudeh , tania_7 , tayebe-h , VESTA EE , violet_mahtab , yas@min , yasesabs , zahra126 , zarre , ziglernata , ziiiziii13 , Z_M267 , ~anahita~ , ~soomi~ , آتری , آيلين و زندگي , برادپیت , بهار گل , بهارک 1375 , تبسم* , ترنج خاتون , حاجی بلا , خیال غزل , دلارام20 , رها در باران , شاپرک13 , شیرین بانو , شیرینusa , عاطفه دلنواز , عمه خانم , ف - کوئینی , فرناز66 , ملیساا , مهرآذین , ننه هانی و حوری , نیاز.ش , هانی سالی , پرهامه , پرواس , پری دخترم , پونام , ژوبی , کیاندخت 70 , گونش , یلدا2222 , ღ Seti ღ

18. Top | #10

کاربر نیمه حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.88
    تشکر از کاربر
    4,618
    حالت من
    Mehraboon
    اندازه فونت

پست هشتم:
    بله این با من بود؟؟؟ این چی میگه این وسط؟ خوبه تا نیم ساعت پیش داشت منو به کشتن می داد الان میگه ازدواج؟... بابا این دیگه کیه

مهرداد_می دونم... می دونم... خیلی عجله کردم .. ولی باور کنید من ازتون خوشم اومده حتی با مادرم هم صحبت کردم اگه شما اجازه بدین مادرم با خانوادتون صحبت کنه تا زیر نظر خانواده ها بیشتر آشنا بشیم

من که تا الان با بهت داشتم حرفای مهرداد و گوش می کردم آخر به حرف اومدم
    _ چی بگم ؟ من که شما رو نمی شناسم

مهرداد_منم واسه همین گفتم از زیر نظر خانواده ها با هم رفت و آمد کنیم تا هم دیگه رو بشناسیم راستش منم شما رو دورادور میشناسم

_..

وقتی سکوتمو دید گفت: من به مادرم میگم که ازتون شمارتونو بگیره اینطوری تا اون موقع شما هم فکر میکنید خوبه

فقط سر تکون دادم. خب دروغ چرا منم دوست داشتم با یه پسر خوب ازدواج کنم ،عاشق بشم، بچه دار بشم. ولی یه چیزی برام عجیب بود.. کی تو دو جلسه دیدن از کسی خواستگاری میکنه؟؟ درسته ازش بدم نمیومد ولی حسم یجوری بود نمی تونستم درک کنم.تا دم خونمون دیگه حرفی پیش نیومد ازش تشکر کردم و رفتم تو خونه.تا در خونه رو باز کردم با چهره ی غضبناک مامان مواجه شدم...
    مامان_به به میزاشتی دیر تر میومدی تازه سر شبه

_سلام کُپل

مامان_سلام چرا انقدر دیر اومدی باباتو عصبانی کردی

_بابا نمی دونی چی شد؟ حالا یه چای به من بده

مامان_به من چه خودت بریز واسه منو باباتم بریز بیار

خانوادست که ما داریم؟؟؟
    چای هارو ریختم بردم تو اتاق
    _به به ببین کی اینجاست چطوری پسر؟

بابام که معلوم بود خیلی از دیر کردنم عصبانیه اصلا نخندید بر عکس ترش کرد:
    _به جای سلامته دیگه؟.. همه اینا تقسیر توئه این انقدر پرو بار اومده

مامان_خب حالا ولش کن آدم بشو که نیست

جونم تحویل بازار.. بعضی وقتا فکر می کنم بچه سر راهی بودم
    بابا_ساعت چنده؟

_یه بلای سرم اومد که نگو.. اون سرش نا پیدا

بعد قضیه تصادف و رسونده شدنمو گفتم البته با سانسور.. گفتم استادم باهامون بوده

بابا_خب خدارو شکر که تصادف نکردی.. مگر نه ماشین مردم قور میشد

بعدم خودشو مامان زدن زیر خنده. منم مثل مهران مدیری 5دقیقه داشتم دوربینو نگاه می کردم..
    _اوهو چقد نگران شدین

مامان_بادمجون بم آفت نداره...

بیخیال جمع گرم خانواده شدم تلفن و برداشتم زنگ زدم خونه سحر...
    ویرایش توسط mehrnaz_k : 1393,03,20 در ساعت ساعت : 18:51

19. 163 کاربر از پست mehrnaz_k تشکر کرده اند .

(mahi) , **parya** , *msbm* , *سكوت باران* , 2rrin , 79shima , 85@HADIS , A.T69 , abby7 , afroz99 , airena , amirhosseinac , Anahel k , Anolin , ANOOSHKA1992 , Aramesh_Darya , asal-661 , Aseman kavir , atashgah62 , atefeh_49 , atsh , atyek , ayandeh1 , azisadeghi , banooshab , betsabeh , dada1 , degeer , diablo8888 , E lah , Elahe-73 , elahegood , elina sh , elmiraa_20 , esfarzaneh , eshton , f2kral , fa2013 , faranak-bahari , fariba45 , faribash , fatemeh27 , fatima64 , fk-osh-d , golnaz78 , hala , harimeshgh , haveking , homa41 , hoomand , iryane , jojoreezah , kaktoos , Kasraamini , kfdh , Lida.Sh , little princess , m.h73 , m0ona , Mahdis @69 , mahpary , Mahya 84 , malenie , mansoure , marjan_s , mehrsaa , mellina2000 , meno , minu.22 , mona136660 , m_ezraeil_m , m_reisie , N a F a S * , nady48 , nafise2 , narges.ra , nazisaki , negin-b , negin171 , Nika61 , nikoo 123 , parisun64 , Parmida. , R-zvan , RaHa.71 , raha288 , ramanava , Randy Or , reza9000 , roya1365 , roze68 , s.d.yeganeh , saadat2000 , sabah70 , sabzapari , saeide735 , sahel_m , Sama & Stars , samandf , samaneh60 , sana22 , sanamhapoo , sanamjooje , sara1997 , Sea Daughter~ , setaresetar , Shahin Golden , shakil73 , ShaRaM , silent19 , silverstar , soheila50 , Sohey36 , somayeh sd , sorena joon , ssa13 , ssoudeh , tania_7 , tayebe-h , tmousavei , VESTA EE , violet_mahtab , yas@min , yasesabs , zarre , ziglernata , ~anahita~ , ~soomi~ , яðζλ€ , آتری , آيلين و زندگي , اذربرزین , بهار گل , بهارک 1375 , تبسم* , ترنج خاتون , حاجی بلا , خیال غزل , دلارام20 , رها در باران , سالومهو , شاپرک13 , شیرینusa , عاطفه خانمی , عاطفه دلنواز , عمه خانم , ف - کوئینی , فرناز66 , ملیساا , مهرآذین , ننه هانی و حوری , نیاز.ش , هانی سالی , پرهامه , پرواس , پری دخترم , پونام , کیاندخت 70 , گشتاسب13 , گلاویز , گونش , یلدا2222 , ღ Seti ღ

صفحه 1 از 24 1234511 ... آخرینآخرین