ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان من برمی گردم | سمیه.ف.ح کاربر انجمن
paradiseagency

گل نقش طاووس

?

نودهشتیا
فید آر اس اس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:

رأی دهندگان
126. نظرسنجی بسته شده است.
  • زیر 15

4 3.17%
  • 15 تا 20

19 15.08%
  • 20 تا 25

38 30.16%
  • 25 تا 30

29 23.02%
  • بالای 30

36 28.57%
صفحه 1 از 13 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 130
  1. Top | #1

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    2.24
    تشکر از کاربر
    8,437
    تشکر شده 150,907 در 1,586 پست
    حالت من
    Akhmoo
    اندازه فونت

پیش فرض رمان من برمی گردم | سمیه.ف.ح کاربر انجمن

باسلام خدمت همه ی دوستان گل 98 ی و غیر 98 ی من با چهارمین رمانم تو این سایت در خدمتم.

به همراهی و تشویق و انتقادادتون نیازمندم و امیدوارم شرمنده نشم.
    و اما ماجرای این رمان :

اگه خاطرتو ن باشه ، جاده تقدیر من یه رمان برگرفته از واقعیت بود .
    این رمان هم دقیقاً براساس واقعیت اتفاق افتاده و همکارم خوبم داستان زندگی همسایش رو برام نقل کرده که منم براتون می نویسم.

قابل توجه مدیران وبلاگها و سایتها
    کپی از این اثر بی اجازه و با اجازه ممنوع می باشد. لطفا رعایت بفرمایید.از همگی ممنونم

ژائر:
    عاشقانه . عاطفی ، اجتماعی

خلاصه:

قصه ما ، قصه تقاصه ، قصه انتقام . داستان ماجرای واقعی زندگی زنی به اسم مهتابه که خواهر و همسرش بهش خیانت می کنن و باهم روهم میریزن ،جوری که مهتاب با داشتن یه بچه ناگزیر به طلاق می شه چون خواهر هجده سالش ، از همسرش بارداره و دو تا خواهر نمی تونن همزمان زن یه نفر باشن . اون می ره ، ولی به خودش قول می ده بیاد و انتقام خودش و دخترش مهلا رو از اونا بگیره. تو این راه ، خدا وبعضی آدمای دور و برش ، کمکش می کنن و....

راستش یه موضوعی هست که می خوام همینجا بگم . این ماجرایی که قراره براتون نقل کنم دو بار توسط راوی های مختلف برام نقل شده . البته در مورد آدمهای متفاوتی بوده ولی دقیقاً همین موضوع بوده . متاسفانه انتهای یکی از این قصه های زندگی ، به بدترین شکل تموم شده و خودم هر وقت یاد پایانش می افتم بغض می کنم . ولی آخر ماجرای یکیشون به خوبی و به بهترین شکل تموم می شه . هر چند جای بعضی زخمها هرگز التیام پیدا نمی کنه ، ولی می شه با یه مسکن آرومشون کرد . من ناقل داستانی هستم که پایانش خوبه . چون با گفتن اون یکی دردی از ماها دوا نمی شه و بیشتر غصه می خوریم . ولی قول می دم تو انتهای این داستان ، بگم واسه آدمای اون یکی داستان چه اتفاقایی افتاده .
    در ضمن از همین جا تنفرم رو از یه همچین خواهرایی و همچین شوهرایی اعلام می کنم .
    داستان تو تبریز شهر قشنگم اتفاق می افته و همه ی اسمها مستعار هستن و شغل و محل زندگی افراد نزدیک به واقعیته.یعنی یه جورایی مربوطه. اما برای اینکه شخصیتهای اصلی داستان شناخته نشن ، یه خرده متفاوت با واقعیته .
    ویرایش توسط سمیه.ف.ح : 1392,10,12 در ساعت ساعت : 23:06

تعداد 1 کاربر از این پست حمایت مالی کرده اند :

Lida.Sh ( 2,000 Toman )

2. 343 کاربر از پست سمیه.ف.ح تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , # MiTrA.Sa # , "فاطمه نیک نیا" , * سعیده * , **mary** , *hasti*17 , *msbm* , *SAHAR.R* , *آویژه* , *سورن* , *یاقوت* , +samira75+ , ,azin, , -ShaDi- , . ماه بآنو . , .Mehrnoosh. , .MojGan. , /لاله/ , 10024 , 77 77 , 890200721 , a66818 , abby7 , aili , airena , anahid 33 , Anahita.s , angel71 , Anolin , ANOOSHKA1992 , Aramesh_Darya , aras , arefe jooon , arefe90 , arman_iran , aroosak , aroosak$ad , Atefeh67 , ati joooon , AtI2020 , ava.n , ayandeh1 , azade6360 , azadehh , azad_awesome , azda , azzadi , b3666 , bahare RE , baharezendegani , banooshab , barni , baroonii , bast girl , batiii , betiya , black-roze , blub2000 , bneta , booling , brokendoll , caarol , com86 , dada1 , dander1000atash , DarkBlackRose , darya tofani , denis** , diablo8888 , dokhtare khial , EasTern_Girl , elahegood , ELI , esfarzaneh , f2kral , faezeh_kht , farin568 , farnaz63 , farzaneh.mt , fatemeh466 , Fatima S , fatima64 , f_venus_74 , ghazal-xr75 , ghazalghazal , golnaz78 , Hanisa , harimeshgh , hasti59 , haveking , Helia6 , hoaya , homa41 , hyunah , id001370 , Idin98i , Irani , khatereh14 , kiumars , L!nA , Laali , lale joon , lalehjoon , leila banoo , leila.kh , leyla71 , libra272 , Lida.Sh , m0zhdeh , Maedeh , mahdi3h , mahdiye21 , mahr0kh , mahsadina , mahsaok , mahtab10 , Mahya 84 , mahya9892 , makhmal_66 , Maman fariba , mangoole , mani1384 , maryam1363 , maryam2005 , ma_na , mb_maryam , mehrn00sh , melodi1380 , meno , miiiina , mina68 , mina_75 , miss maryam , monaliza-1 , motlagh , mzm1368 , m_reisie , n.shina , nady48 , Nahid72 , nasimrahi , nasti-kh , nava19 , nazi1 , nazi1375 , nazisaki , nikoo 123 , nikoo87 , nlp16001 , noperson , orkidehyesurati , otared , PAEEZ70 , pani.moghaddam , parand gol , parvinah , paymazd , pegah.a , phookocholo , pointeh , R-zvan , rafaat , ramlin , rashno , red_rose , reyhaneh2020 , rezno , rojina1369 , ronika_1994 , roya1365 , ROZ GOL , rozan98 , S @hel , sa.he , sagharm , sahar71 , saharjojoo , sama33 , saman_1234 , samid , Samin 16 , sanaz_ , sanni , sareh.j , selina63 , sepideh1993 , Sergeant , SETARE SOHEYL , setayesh1363 , sete , sh.ab , Shabah eshg , shadab1987 , shadab70 , shadi1356 , shaghayegh+h , shakil73 , shaprak21 , SheiTa , Shery84 , shirin.a , shirinbrz , shisheh , shiva-71 , sibsorkhhava , sly&spy , Snow Dream , sogol21 , soheila1984 , soheilam , soheyla jooon , sokot shab , somy_kh , spong bob , star1400 , star78 , star_crossed , strich , sun gir*l* , sunthin , sushiyant11 , tahmin67 , TANIN18 , TARANOMEMEHR , tghyasfr , Tifani Jon , Titanium , toka-88 , tono , vampire123 , wenela , white-sky , yalda24 , yalda95 , yas@min , yasaman20 , yasamin_34 , Yase sorkh , yashkin , yasna-f , yjdj , ZAHRA*N , Zahra_niki , zanbagh , zeinab75 , ziba22 , zizi66 , zohrealavi , zohreh eshghi , zohreh.h , |SarA_S| , ~TATY~ , §parnian§ , ·•● samir ●•· , آرام25 , آراه , آسمان ابری , آسوده , آواشیوا , آیسودا , اب و اتش , اذربرزین , ازلی , اسمان 365 , اشك اسمون*باران , الهه50 , الیا , انگشتر , ایلیبرا , بابا-لنگ-دراز , بازیگوش , بانوی مهر , بلور , بهار گل , بهاری 87 , بی انتها , بی بی گل , تبسم* , ترسا اميني , ترنج فاطمي , ترنم , تنهای پردرد , ثمره 82 , خیال غزل , دختر رویایی , دریا دلنواز , دزدمونا , دل آرا دشت بهشت , دلارام20 , دنیز. , ذره بین , راتمینار , رزصورتی , زعیم زاده , زینب سادات , سارا_رها , سحربانو69 , سمانه92 , سپيده خوب , سکوت پر از حرف , شادئ , شاه ماهی , شقایق98 , شیرین بانو , صبح بهار , طنی 79 , عاطفه دلنواز , عسلی من , عمه حمی , فاطمه سمیعی , فتانه.پ , فــــــــــروغ , فهیمه62 , قدسی , ققنوس98 , لمیس20 , لوسیمر , لیلین , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مامان بهاره , مامان شهرزادی , مانا2010 , ماه و خورشيد , ماه پنهان , ماهین56 , ملیحه جوون , مهسا 26 , مهسا19 , مهسان9093 , مهلا.پ , مونا** , نازنین 87 , نسرین... , ننه هانی و حوری , نیــــــــروانا , نیلا... , نیکا83 , هاتف4 , هميشه بهار , پارلاق گونش , پریبانو , چشم قشنگ , چشمک ستاره , چلیپا , کیمیای سعادت , گل سوسن , یاسی جان , ღ Seti ღ , Ⓕⓐⓣⓘⓜⓐ , ♥Arezoo

3. Top | #2

همکار بازنشسته

میانگین پست در روز
    8.17
    تشکر از کاربر
    51,551
    تشکر شده 232,106 در 15,752 پست
    اندازه فونت

نویسنده گرامی قبل از شروع نگارش داستان حتما تاپیک های زیر را مطالعه کنید:
    نحوه ی قرار دادن کتاب در سایت
    مهمترین نکات ویرایشی | مخصوص نویسندگان و ویراستاران انجمن
    حتما و دائما اطلاعیه های بخش کتاب رو مطالعه کنید تا از قوانین و اقدامات بخش مطلع باشید..
    اطلاعیه های بخش کتاب !
    برای ایجاد تاپیک نقد، قوانین بخش را مطالعه بفرمایید:
    قوانین بخش نقد کتاب مخصوص نویسندگان انجمن
    برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع و اجازه رسمی از نویسنده انجمن ، مجاز می باشد!
    تبلیغ رمان کاربرها در پروفایل، پیام خصوصی و تاپیک ها ( با لینک یا بدون لینک! ) خلاف قوانین است و در صورت مشاهده شخص خاطی اخطار دریافت می کند!
    من آدم نرفتن ام، آدم دوست موندن، یا اصلا آدم دیر رفتن ام
    خیلی دیر...
    اما وقتی برم، دیگه آدم برگشتن نیستم. آدم مثل قبل شدن نیستم. باور کن!!

anna gavalda

4. 143 کاربر از پست pegah.a تشکر کرده اند .

* سعیده * , *hasti*17 , *msbm* , *آویژه* , *ریحانه# , *یاقوت* , . ماه بآنو . , .Mehrnoosh. , /لاله/ , 77 77 , a66818 , abby7 , aili , Anahita.s , ANOOSHKA1992 , Aramesh_Darya , aroosak , azda , b3666 , baroonii , bast girl , behtarin_pari , blub2000 , bneta , caarol , dada1 , dander1000atash , diablo8888 , f2kral , farnaz63 , fatemeh466 , Fatima S , fatima64 , harimeshgh , homa41 , id001370 , Idin98i , L!nA , leila banoo , leila.kh , libra272 , m0zhdeh , mahr0kh , mahsadina , Mahya 84 , mahya9892 , makhmal_66 , Maman fariba , mani1384 , maryam2005 , ma_na , melodi1380 , miiiina , mina68 , mina_75 , miss maryam , mjmj , monaliza-1 , motlagh , nady48 , Nahid72 , nasimrahi , negar.n1000 , nikoo 123 , noperson , orkidehyesurati , otared , PAEEZ70 , pani.moghaddam , parand gol , R-zvan , rafaat , raha moozy , ramlin , rashno , red_rose , ROZ GOL , sa.he , saharjojoo , saman_1234 , Samin 16 , Sergeant , SETARE SOHEYL , sh.ab , shadab70 , shadi1356 , shirin.a , shirinbrz , shisheh , sibsorkhhava , soheilam , spong bob , sunthin , tghyasfr , Tifani Jon , white-sky , yalda24 , yalda95 , yasamin_34 , yasesabs , ZAHRA*N , Zahra_niki , zohrealavi , |SarA_S| , §parnian§ , ·•● samir ●•· , آرام25 , آراه , آسمان ابری , اب و اتش , اشك اسمون*باران , الهه50 , الیا , بارون بهار , بهاری 87 , تبسم* , ترسا اميني , ترنج خاتون , ترنم , دزدمونا , ذره بین , سحربانو69 , سمانه92 , سمیه.ف.ح , سولماز71 , سپيده خوب , شادئ , شاه ماهی , شیرین بانو , عاطفه دلنواز , عمه حمی , ققنوس98 , لوسیمر , م.نوری , مامان بهاره , مانا2010 , ماه و خورشيد , مهسا 26 , مهسان9093 , نسرین... , ننه هانی و حوری , نیــــــــروانا , نیلا... , نیکا83 , هاتف4 , پارلاق گونش , پریبانو , پونام , چشمک ستاره , ღ Seti ღ

5. Top | #3

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    2.24
    تشکر از کاربر
    8,437
    حالت من
    Akhmoo
    اندازه فونت

پست اول
    - چرا علی؟...
    - فقط به این سوالم جوابم بده ، بی سر و صدا می رم . جوری که انگار از اول نبودم . فقط بگو چرا ؟ پیر بودم؟ نا زابودم ؟ خوشگل نبودم ؟ مال یه خونواده ی سطح پایین بودم ؟ چرا؟...
    مثل وزغ داشت نیگام می کرد . دلم می خواست چشمای کثیفش رو از کاسه دربیارم . نکبت بی وجدان کثیف.
    دادزدم :
    -دِ جواب بده لعنتی ! چرا با مهین ؟ اگه دلت کثافت کاری می خواست ، چرا نرفتی دنبال یکی دیگه ؟ چرا هردومون رو بدبخت کردی عوضی ؟
    نمی خواستم گریه کنم .اشکام مال تنهاییام بود نه حالا . من احمق رو بگو که چقدر این دورو رو دوست داشتم . من خر رو بگو چقدر هواشو داشتم . نمی دونستم بایه دیو طرفم . با یه لجن بی همه چیز . با یه خر نفهم که هم از تبره می خوره و هم از آخور.
    گفتم :
    -دِ لب باز کن عوضی ! عین همون وقتا که مخ خواهرم رو می زدی . عین همون وقتا که جمله هایی رو که صبح واسه اون می گفتی ، شبم واسه من ردیف می کردی .
    -بگو ! حرفهای تو دلت رو که شب وقتی پشتت به من بود و زیر لحاف پشت گوشی بهش می زدی و از نامهربونیام واسش گله می کردی ، بگو دیگه ! بگو چیا گفتی که دل خواهرم به جای اینکه واسه من بسوزه واسه تو سوخت . بگو چیکارا کردی که دلش یه مرد دیگه نخواست و با خودش گفت که لابد تو آخرین مرد دنیایی و من نباید داشته باشمت . بگو ! بگو چرا خواهرم ؟
    دست مهلا رو گرفتم و بردم سمت اتاق .
    باید از این خراب شده می رفتم . دست مهلا رو کشید و گفت :
    - هر جا می خوای بری برو . ولی بی مهلا!!!
    پوزخندی به روش زدم و گفتم :
    -وای چه بابای خوبی !!! می خوای مامانش رو بندازی بیرون و خالش رو بیاری جای مامانش ؟ گمشو از جلوی چشام . از هردوتون متنفرم . هم از توی لجن و هم از خواهر کثیفم که با شوهر خواهرش روهم ریخته . چطور تونستی علی ؟ چطور روت می شه تو روم نیگا کنی هان ؟ روت می شه به مهلا بگی چیکار کردی ؟ روت می شه وقتی خوب و بد رو فهمید و ازت پرسید چرا ، جوابش رو بدی ؟
    - مهین یه بچه به خوشگلی مهلا تو شیکمش واست داره که شیش ماه دیگه هم دنیا می یاد . وقت نمی کنی به این برسی. ولش کن لااقل من براش مادر بمونم . اینجا بمونه ، هم بی پدر می شه و هم بی مادر بی وجدان !
    سرش و انداخت پایین و چیزی نگفت . چیزی نداشت که بگه .
    وارد اتاق شدم و در رو پشت سرم قفل کردم .پشت در همونجا ولو شدم . مهلای کوچیکم با بغض داشت به داد و هوار من نگاه می کرد .
    سرخوردن اشک از گونم انگار به اون هم مجوز گریه داد . دختر کوچیک سه سالم در حالی با گریه اشک روی گونم رو پاک می کرد ، گفت :
    -من بابایی رو دوست ندارم مامان!!!
    به حرف تلخش میون گریه لبخند زدم . تو دلم گفتم :" منم دوسش ندارم . یعنی حالا دیگه ندارم ."چرا سرنوشت من و مهلام اینطوری شد ؟ چرا خواهرم به من و این بچه رحم نکرد ؟ چرا شوهرم زندگی خوبمون رو ارزون فروخت ؟ این چراها ی تلخ و بی جواب ، آتیش می زد به همه ی جونم .
    نای حرکت نداشتم . غرورم صدپاره شده بود . کاش اگه هرز می پرید ، با غریبه بود ! کاش با خواهر یکی یه دونه ی من .....آی خدا چیکار کنم با این همه بغض و غم سر دلم ؟
    کجا رو دارم برم ؟ برم خونه ی پدرم ؟ از کی شکایت کنم ؟ از خواهرم ؟ خواهری که مثل دخترم دوسش داشتم . خواهری براش مادری کرده بودم . اونم به بهترین شکل جوابم رو داد . نشست زیر پای شوهرم و....
    هوای خونم ، خونه ی بزرگ و اشرافیم برام خیلی سنگین بود . خونه ایی که با هزار امید آرزو توش عشق کاشته بودم و حالا داشتم تنفر درو می کردم. خونه ای که بارها و بارها از خواهرم وصف زیباییش رو شنیده بودم و می ذاشتم به حساب تعریفش از سلیقم . نمی دونستم چشم طمع داره به درو دیوارش . به مردِش. شروع کردم به جمع کردن وسایلم . مهلا ساکت داشت با عروسکش بازی می کرد . بچم همیشه ساکت بود و حالا ساکت تر!
    مدام به این موضوع فکر می کردم که از در این خونه که رفتم بیرون ، کجا پناه ببرم .
    برای پدر و مادرم هم شرایط سختی بود . همه مقصر بودن . همه . منی که به شوهر و خواهرم بیش از ظرفیتشون میدون داده بودم و دائم اونا رو تنها می ذاشتم که مثلاً درس بخونن و خونم رو کرده بودم پاتوق اطراق خواهرم . مادرم که به پاکی خواهرم و شوهرم خیلی ایمان داشت و هرگز وقتی تنها بودن ، بهشون شک نمی کرد و هیچ وقت از خطراتی که ممکن بود پیش بیاد آگاهم نکرده بود . پدرم که با وجود رو شدن ماجرا باز از ته تغارییش حمایت می کرد و گند بالا اومده رو فقط تقصیر شوهر از خدا بی خبرم می دونست و وانمود می کرد این بوی تعفن که همه جا پیچیده فقط زاییده ی هوس شوهرمه و مهین ، مریم مقدسیه که بهش تجاوز شده و شوهر هوسبازم که با وجود شباهت زیاد من و مهین به هم ، چیزهای متفاوتی تو اون دیده بود که لابد من نداشتم و خودش این مجوز رو صادر کرده بود که حقشه با هردومون باشه .
    اونجا نمی تونستم برم . مهین خونه بود و من قسم خورده بودم تا آخر عمرم هرگز چشم تو چشمش نشم .
    اگه قرار بود تقصیرا رو درصد بندی کنم ، نود درصدش رو می دادم به خواهرم که حیفه اسم خواهر رو یدک بکشه . اگه از غریبه ضربه خورده بودم ، اینقدر داغون نمی شدم . حداقلش این بود که می رفتم پیش همین ناخواهر و براش درددل می کردم . ولی چه سود که اونی که خنجر از پشت زد و قلبم شکافت خواهرم بود .
    یادم می یاد که چه عشوه ها که نمی ریخت و من همه رو به حساب این می ذاشتم که جوونه و زمانه عوض شده . یادمه وقتی داغون از کار خونه و نگهداری از مهلا و کار تو شرکت ، با آشفتگی برای اون و شوهرم که باهم مثلاً واسه کنکور درس می خوندن آشپزی می کردم ، هی بهم تذکر می داد که مثل اون شیک باشم و بوی ادکلنم از یه فرسخی داد بزنه که من دارم می یام و یه سشوار ناقابل به موهام بزنم و من همه ی اینا رو می ذاشتم پای عواطف و احساسات نوظهورش که زاییده ی سن و سالش بود و نمی فهمیدم داره به من اعلان جنگ می ده .
    یاد حرفاش که می افتم آتیش می گیرم
    -"مهتاب علی آقا خیلی ماهه. قدرش رو بدون . کاش منم یه شوهر عین اون گیرم بیاد "
    حتماً الان خیلی خوشحاله که یه شوهر عین علی گیر آورده .
    منم همیشه به این تعریفش می خندیدم و می گفتم :
    -" نه بابا اینجوریم که تو می گی نیست خواهری . اخلاق سگیش رو موقع عصبانیت ندیدی ! اونوقت باید فقط دنبال سوراخ موش بگردی . ایشالله تو بهترش رو گیر می یاری که همین یه عیب رو هم نداشته باشه . آخه تو خیلی قشنگتر از منی "
    و اون همیشه به این جملم می خندید و می گفت اینو راس می گی .
    لابد راس می گفتم که اینطوری شد !
    ولی خواهرم به کم قانع بود و دلش می خواست شوهرش همین یه عیب رو هم داشته باشه !!!
    دیگه خرت و پرتای خودم و مهلا جمع شده بود .
    تصمیم آخرم این شد که برم خونه ی عمه صدف . می دونستم این ماجرا مثل بمب تو فامیل منفجر می شه . بیچاره پدر و مادرم . مجبور بودن واسه حفظ آبرو البته اگه تا به حال نریخته باشه ، دخترکوچیکشون رو هم عروس دامادشون کنن . حیوونی ها دو دختر داشتن و فقط یه داماد . چقدر این ماجرا مسخره بود .
    داشتم از حرص دیوانه می شدم . آره حتماً دیوونه شده بودم که به جای گریه خندم می گرفت . هر چقدر بیشتر چشمه ی اشکم خشک می شد ، لبام بیشتر کش می اومد .
    کلید رو چرخوندم و در حالی که تو یه دستم ، دست کوچیک مهلا بود و تو یکیش چمدون سایز متوسطی که موقع خرید عروسی برام گرفته بودن ، از اتاق زدم بیرون .
    مادرشوهرم خیلی ازم خوشش نمی اومد . چون حس می کرد قاپ پسرش رو دزدیدم و می تونست یکی بهتر ازمن رو بگیره . بیچاره چه حالی می شه اگه بدونه قاپ دزدی تو خونه ی ما موروثیه و از بزرگتر به کوچیکتر ارث می رسه و تازه به خودمون هم رحم نمی کنیم !
    ویرایش توسط سمیه.ف.ح : 1392,08,05 در ساعت ساعت : 08:29

6. 369 کاربر از پست سمیه.ف.ح تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , "Respina" , "فاطمه نیک نیا" , (mahi) , * سعیده * , **mary** , *msbm* , *SAHAR.R* , *~MoonGirl~* , *آویژه* , *ریحانه# , *یاقوت* , ,azin, , . ماه بآنو . , .Mehrnoosh. , .MojGan. , /لاله/ , 77 77 , 890200721 , a66818 , abby7 , aili , airena , amirhosseinac , Anahita.s , angel04 , angel71 , Anolin , ANOOSHKA1992 , Aramesh_Darya , aras , arefe jooon , arezoo214 , armita1819 , aroosak , aroosak$ad , aseman_82 , atashgah62 , Atefeh67 , atena60 , atsh , atyek , ava.n , ayandeh1 , aygeen , aysel482 , azad_awesome , azda , b3666 , baharezendegani , baii , banooshab , barni , baroonii , bast girl , behrou , behtarin_pari , benq , betiya , black-roze , blub2000 , bneta , booling , caarol , carrie , cloudyneda , com86 , dander1000atash , darya tofani , diablo8888 , dokhtare khial , EasTern_Girl , ELI , elmiraa_20 , Emily Krooz , esfarzaneh , f2kral , fa62 , fariba44 , farin568 , fary , farzaneh-a , FaTam , fateme ff , fatemeh466 , fatemeharab , Fatima S , fatima64 , fatima983 , GOLE...KAGHAZI , goli1658 , googoosh z , hala , hana_m , harimeshgh , hasti59 , Helia6 , hoaya , homa41 , hooramohebtash , hourad , hyunah , id001370 , Idin98i , Irani , iyzak , katoore , khademre , khatereh14 , khatkhaty , kiumars , Laali , laleh.winter , lalehjoon , lartmis , leila banoo , leila.kh , leyla71 , libra272 , Lida.Sh , m i n a... , m0zhdeh , maasomeh51 , Maedeh , mahdi3h , mahr0kh , mahsadina , mahtab10 , Mahya 84 , mahya9892 , Maisa_rad , MAMAN BOZORG , Maman fariba , mangoole , mani1384 , maryam1363 , maryam2005 , maryam56 , maryam_95 , maryam_mariusz , maryiana , ma_na , mb_maryam , mehrn00sh , melodi1380 , mfr60 , miiiina , mina68 , mina_75 , miss maryam , miss.no1.2004 , mitra 94 , mjmj , monaliza-1 , moni14 , monir1343 , motlagh , m_reisie , n.shina , nady48 , nafas44 , Nahid72 , nanazkhanoom , nasimrahi , nasti-kh , nazi1 , nazisaki , nedaida55 , nedaj , negar.n1000 , nikoo 123 , nikoo87 , Ninaa , noperson , orkidehyesurati , otared , p.gh , PAEEZ70 , pani.moghaddam , pani1381 , parand gol , parei , parniya00asal , parvinah , peonyel , peterpanama14 , pointeh , R-zvan , rafaat , raha moozy , raha.ss , ramanava , ramlin , ramou2030 , rashno , rayhane22 , razieh y , reyhaneh2020 , rezno , riitaa , rilla , ROZ GOL , rozan98 , s.d.yeganeh , s?h?r , sadsadsad , sagharm , sahar71 , saharjojoo , sama33 , samaneh60 , saman_1234 , Samin 16 , sanaz_ , sanni , sarax , sareh.j , sayeh66 , seda-a , sedena , selina63 , sepideh63 , Sergeant , SETARE SOHEYL , setayesh1363 , sete , sh.ab , shadab70 , shadi1356 , shaghayegh+h , shahin47 , shakil73 , SheiTa , Shery84 , shida.m , shimaaaaa , shirin.a , shirinbrz , shisheh , shiva-71 , sibsorkhhava , sogol21 , soheila50 , soheilesmailiia , Sohey36 , sokot shab , somy_kh , spong bob , star78 , star_crossed , strich , susan1 , suzi sun , tahmin67 , tara_5877 , teacher70 , tghyasfr , Tifani Jon , tiger1978 , toka-88 , violet_mahtab , wenela , white-sky , yalda95 , yas@min , yasaman20 , yasamin_34 , Yase sorkh , yasesabs , yashkin , yassii , zahra.gb76 , Zahra_niki , zanbagh , zarre , zeinab75 , zeyton68 , ziba22 , ziglernata , ziiiziii13 , zizi66 , zohrealavi , zohreh eshghi , zohreh.h , |SarA_S| , |معصومه| , ~anahita~ , §parnian§ , ·•● samir ●•· , آتای , آرام25 , آراه , آسوده , آواشیوا , اب و اتش , ازلی , اسمان 365 , اشك اسمون*باران , اقاقی , الهه50 , الیا , بابا-لنگ-دراز , بازیگوش , بانوی مهر , بلور , بهار گل , بهاری 87 , بی انتها , بی بی گل , تابتا , تبسم* , ترسا اميني , ترنج خاتون , ترنم , ثمره 82 , خیال غزل , دزدمونا , دلارام20 , دنیز. , ذره بین , راتمینار , سارا_رها , سالومهو , سرتق , سمانه92 , سولماز71 , سپيده خوب , سپیدوسیاه , سکوت پر از حرف , شادئ , شاه ماهی , شروع , شیرین بانو , شیوا.ر , طنی 79 , عاطفه دلنواز , عمه حمی , فاطمه سمیعی , فتانه.پ , فرزان92 , فرنوش72 , فــــــــــروغ , فهیمه ۱۳۷۶ , ققنوس98 , لمیس20 , لوسیمر , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مامان بهاره , مامان شهرزادی , مانا2010 , ماه و خورشيد , ماه پنهان , مریم64 , مطهره79 , معصومه آبی , منجی , مهسا 26 , مهسان9093 , مهستی , میچکا , نازنین 87 , ندا1371 , نداي عشق , ننه هانی و حوری , نگان , نیاز.ش , نیــــــــروانا , نیلا... , نیکا83 , هاتف4 , هميشه بهار , پارلاق گونش , پونام , چشم قشنگ , چشمک ستاره , چلیپا , گل سوسن , گونش , یاسی جان , ღ Seti ღ , ღღ Parisa ღღ , Ⓕⓐⓣⓘⓜⓐ

7. Top | #4

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    2.24
    تشکر از کاربر
    8,437
    حالت من
    Akhmoo
    اندازه فونت

دوستان گلم سلام
    این پست به خاطر مشکلی که تو سایت پیش اومده بود حذف شده بود .حالا دوباره می ذارمش
    ایشالله بعد از پست دهم صفحه ی نقد ایجاد میکنم . تا اون موقع پروفایلم در خدمت شماست

پست دوم:
    بی توجه بهش راهم رو به طرف خروجی خونه پیش گرفتم .
    بلند شد و دنبالم اومد . دم در گفت :
    -من متاسفم مهتاب!
    پوزخندی زدم و گفتم :
    -نباش ! من و دخترم نیازی به تآسف تو نداریم . فقط یادت باشه ، خونه ای که رو خرابه های یه زندگی ساخته شده باشه ، خیلی متزلزله ! مواظب باش رو سر تو و معشوقت خراب نشه !
    با وجود اینکه از درون آتیش می گرفتم و ناخودآگاه اشک هجوم می آورد به چشمم ، قیافه ی بی تفاوتی به خودم گرفتم و گفتم :
    -امیدوارم تو عشقبازیهات اسم منو با معشوقت اشتباه نگیری چون خیلی شبیه هم هستیم و بعد سریع از در آپارتمان خارج شدم و اجازه ندادم با مهلا خداحافظی کنه .
    سوار آژانس شدم و آدرس خونه ی عمه صدف رو دادم . کی فکرش رو می کرد زندگی من و علی که زبانزد خاص و عام بود اینطوری و به این زودی تموم بشه ؟
    برای اولین بار تو زندگی چهار سالم ، دلم واسه مادر شوهرم سوخت . شنیدن کاری که پسرش کرده خیلی باید براش ثقیل باشه . سرم رو تکیه دادم به پشتی صندلی و سعی کردم ذهنم رو خالی کنم . ولی مگه می شد ؟
    مهلا عادت داشت هر وقت سوار ماشین می شد بخوابه . سرش رو گذاشتم رو پام و صورت کوچیک و سفیدش رو نوازش کردم .
    چه سرنوشتی در انتظار مهلای کوچیک و بی گناهم بود ؟ بچه ای که می تونست در کنار یه خونواده ی خوب بزرگ بشه و زندگی شادی داشته باشه ، به خاطر هوسبازی دو نفر از نزدیکترین کسانش اینطوری در به در شده بود.
    باید خودم رو برای انواع و اقسام سوال و جوابها حاضر می کردم .سوال هایی که جواباش خیلی تلخ و زهرآگین بود.
    عمه صدف تا چشمش به چمدونم افتاد ، نگران نگاهم کرد . فهمیدن اینکه چرا چمدون به دست اومدم اونجا ، براش خیلی سخت نبود ، اما توضیح چرای این اومدن ، برای من یکی خیلی سخت بود .
    غرورم بدجور لگد مال شده بود و بازگو کردن ماجرایی که به سرم اومده بیشتر لهم می کرد . با خودم می گفتم :" کاش هیشکی ازم نپرسه چرا می خوای جدا شی ! چجوری بگم چون خواهرم از شوهرم بارداره و علی می خواد پدر اون بچه باشه ، من و بچم محکوم به رفتنیم ؟ هر چند اگه اونم اینو نمی خواست ، من دیگه نمی تونستم باهاش ادامه بدم ."
    بلاخره با هر جون کندنی بود ، هر چیو که سرم اومده بود ، بی کم و کاست براش گفتم . حس می کردم خیلی راحت تر شدم . دلم سبک شده بود . هر چند هنوز چشام واسه اشک ریختن جا داشت .
    خوب بود مهلا خواب بود . چون نمی خواستم منو تو این وضعیت رقت انگیز ببینه . دل کوچیکش تحمل گریه هام رو نداشت . این چند وقت اخیر به اندازه ی کافی درگیر شده بود.
    عمه صدف برام گل گاو زبون آورد و گفت :
    -غصه نخور مادر ! حتماً یه حکمتی تو این کار بوده . تو خودت ماشالله یه پا مردی . می تونی زندگی خودت و دخترت رو اداره کنی .رو کمک منم حساب کن دخترم . اینجا خونه ی خودته . می بینی که تنهام و واسه داشتن یه مونس له له می زنم. خدا از مهین نگذره ! اگه از زبون خودت نمی شنیدم محال بود باور کنم بچه ی برادرم اینقدر ناخلف بار اومده که زندگی یه دونه خواهرش رو به آتیش بکشه . اونقدر برو رو داشت که بهترین ها براش صف بکشن اما ببین با زندگی خودش و خواهرش چه معامله ای کرد .
    بلند شد و در حالی که مهلا رو بغل می کرد ادامه داد :
    - تو هم جوشوندت رو بخور و یه آب به صورتت بزن که حالت رو جا بیاره . بعدم یه کم بخواب . واسه اعصابت خیلی خوبه ! آروم می شی مادر.
    یه ماه بعد

در حالی که نمی دونستم خوشحال باشم یا ناراحت ، از پله های محضر پایین اومدم .
    هم دلم گرفته بودم و هم یه حس سبکی ، داشتم . سخت بود برام که تو این سن و اونم به بدترین شکل بیوه بشم و این خوابی بود که سرنوشت برام دیده بود و هیچ جوره نمی تونستم تا خود سرنوشت تصمیم نگیره ،از این خواب بیدار بشم.
    مهین خواهری رو در حقم تمام کرده بود و در جواب درخواست والدینم برای سقط اون بچه و کنار کشیدن از زندگی نابود شده ی من ، گفته بود : " این بچه و اون مرد حق منه و حاضر نیستم به خاطر هیچ کس ازشون دست بردارم و همون روز خونه رو به قصد خونه ی سابق من ترک می کنه و اونجا منتظر طلاق من مونده بود که بعدش به عقد علی دربیاد ."
    حس می کردم این مضحک ترین و شاید دردناکترین طلاق عالم باشه . خواهرت بره بست بشینه تو خونت تا تو طلاق بگیری و اون بشه خانوم اون خونه . عین یه لاشخور که منتظر می شه تا حیوون بمیره و اون بره سروقت لاشش.
    موقع جاری شدن صیغه ی طلاق ، چشام بی اجازه از من ، بارونی شد . علی که ظاهراً حواسش به من بود ، با ظاهری که مثلاً نگران بود ، نگاهم می کرد . پوزخندی بهش زدم و چشام رو بستم تا هم عشق سابقم رو نبینم و هم اون از دیدن اشکام محروم بشه .
    دنبالم تا سر خیابون اومد . نفس نفس می زد . گفت:
    - مهتاب بیا برسونمت . می خوام باهات حرف بزنم .
    به تندی برگشتم سمتش و گفتم :
    - حرف؟ حرف بزنی ؟ حرفی هم مونده ؟
    - ولم کن آقای سعادت . از امروز به بعد من و تو هیچ نسبتی باهم نداریم .من از همه ی حق و حقوقم و همینطور از کشوندن تو و اون هرزه به منکرات واسه کاری که کردین ، گذشتم و مهلام رو برداشتم . من و تو هیچ صنمی باهم نداریم که حرف مشترکی باهم داشته باشیم . حتی دیگه فامیل هم نیستیم چون من خواهری ندارم که تو شوهرش باشی . آخرین بارت باشه جلوی راهم رو می گیری . چون اینبار کوتاه نمی یام و ازت به خاطر مزاحمت شکایت می کنم .بعد با یه نیشخند گفتم : برو خونت زنت بارداره . ممکنه حالش بد بشه .
    از آستین مانتوم آویزون شد و گفت :
    -نکن اینکار رو مهتاب . من به خدا گیجم . من قبول دارم کارم شایسته نبود اما... !
    غریدم :
    -فقط شایسته نبود ؟ هان ؟ فقط شایسته نبود...تو و مهین بزرگترین کثافتای عالم تو نظر منین . اینو می تونی بفهمی ؟ این حس من به خودت رو درک می کنی ؟ حالا که طلاق گرفتیم ، تازه یادت اومده چه غلطی کردین ؟ این اظهار ندامت باید وقتی به سراغت می اومد که رو تخت خواب من که با هزار امید و آرزو خریده بودم ، داشتی نرد عشق می باختی .
    تا هنوز گیج و سر به زیر بود ، سوار یه تاکسی دربستی شدم و اونو با سرنوشتی که خودش برای خودش رقم زده بود تنها گذاشتم و رفتم دنبال سرنوشت خودم .
    ویرایش توسط سمیه.ف.ح : 1392,08,05 در ساعت ساعت : 08:36

8. 374 کاربر از پست سمیه.ف.ح تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , "فاطمه نیک نیا" , "مینو" , (mahi) , * سعیده * , *msbm* , *SAHAR.R* , *T.a.N.i.N* , *~MoonGirl~* , *آویژه* , *ریحانه# , *یاقوت* , ,azin, , .Baharak. , .MojGan. , /لاله/ , 77 77 , 890200721 , a66818 , abby7 , aili , airena , Anahita.s , angel04 , Anolin , ANOOSHKA1992 , Aramesh_Darya , aras , arefe jooon , arezoo214 , armita1819 , aroosak , aroosak$ad , aseman_82 , atashgah62 , Atefeh67 , atsh , atyek , ava.n , ayandeh1 , aygeen , aysel482 , azad_awesome , azda , azisadeghi , b3666 , baharezendegani , baii , barni , baroonii , bast girl , behrou , behtarin_pari , benq , betiya , black-roze , blub2000 , booling , caarol , carrie , cloudyneda , com86 , dada1 , dander1000atash , darya tofani , denis** , diablo8888 , dokhtare khial , EasTern_Girl , ELI , elmino , elmiraa_20 , Emily Krooz , esfarzaneh , eshton , f2kral , fa62 , fary , farzaneh-a , FaTam , fatemeh466 , fatemeharab , Fatima S , fatima64 , fatima983 , GOLE...KAGHAZI , goli1658 , googoosh z , granaz , hadiseh.a , hala , hana_m , Hanisa , harimeshgh , hasti59 , Helia6 , hoaya , homa41 , hooramohebtash , hourad , hyunah , id001370 , Idin98i , Irani , iyzak , katiman , katoore , khademre , khatereh14 , khatkhaty , kiumars , Laali , laleh.winter , lalehjoon , lartmis , leila banoo , leila.kh , leyla71 , libra272 , Lida.Sh , m i n a... , m0zhdeh , maasomeh51 , Maedeh , mahdi3h , mahr0kh , mahsadina , mahtab10 , Mahya 84 , mahya9892 , Maisa_rad , Maman fariba , mangoole , mani1384 , marmaram , maryam sh , maryam1363 , maryam2005 , maryam56 , maryam_95 , maryam_mariusz , maryiana , masoud2022 , ma_na , mb_maryam , mehrn00sh , melodi1380 , mfr60 , michka_61 , miiiina , mina68 , mina_75 , miss maryam , miss.no1.2004 , mitra 94 , mjmj , monaliza-1 , moni14 , monir1343 , motlagh , m_reisie , n.shina , nady48 , nafas44 , Nahid72 , nanazkhanoom , nasimrahi , nasti-kh , Nayiri , nazi1 , nedaida55 , nedaj , negar.n1000 , nikoo 123 , nikoo87 , Ninaa , noora86 , nooshzad , noperson , onlystar , orkidehyesurati , otared , p.gh , PAEEZ70 , pani.moghaddam , pani1381 , parand gol , parei , parniya00asal , parvinah , peterpanama14 , pointeh , R-zvan , rafaat , raha moozy , raha.ss , ramanava , rayhane22 , reza9000 , rezno , riitaa , roya1365 , ROZ GOL , rozan98 , s.d.yeganeh , sadsadsad , sagharm , sahar71 , saharjojoo , sama33 , samaneh60 , saman_1234 , Samin 16 , sanam24 , sanaz_ , sanni , sarax , sareh.j , sayeh66 , seda-a , sedena , selina63 , sepideh1993 , sepideh63 , Sergeant , SETARE SOHEYL , setareh67 , setayesh1363 , sete , sh.ab , shadab70 , shadi1356 , shaghayegh+h , shahin47 , shakil73 , SheiTa , Shery84 , shida.m , shimaaaaa , shirin.a , shirinbrz , shisheh , shiva-71 , sibsorkhhava , sogol21 , soheila50 , soheilesmailiia , Sohey36 , sokot shab , somy_kh , spong bob , star78 , star_crossed , strich , sunlife , susan1 , tahmin67 , tara_5877 , teacher70 , tghyasfr , Tifani Jon , toka-88 , violet_mahtab , white-sky , Y*A*S , yalda95 , yas@min , Yase sorkh , yasesabs , yashkin , yassii , zahra.gb76 , Zahra_niki , zanbagh , zarre , zeinab75 , ziba22 , ziglernata , ziiiziii13 , zohrealavi , zohreh eshghi , zohreh.h , |SarA_S| , |معصومه| , ~anahita~ , §parnian§ , ·•● samir ●•· , آتای , آتش سرخ , آرام25 , آراه , آسوده , آواشیوا , اب و اتش , ازلی , اسمان 365 , افسانه1362 , اقاقی , الهه50 , الیا , بابا-لنگ-دراز , بازیگوش , بانوی مهر , برف دونه , بهار گل , بهاری 87 , بی انتها , بی بی گل , تابتا , تبسم* , ترنج خاتون , ترنم , ثمره 82 , خاله سارا , خانم تاج , خیال غزل , دزدمونا , دلارام20 , دنیز. , ذره بین , راتمینار , زوها , سارا_رها , سرتق , سمانه92 , سولماز71 , سپيده خوب , سکوت پر از حرف , شادئ , شاه ماهی , شروع , شیرین بانو , عاطفه دلنواز , عمه حمی , فاطمه سمیعی , فتانه.پ , فرزان92 , فرنوش72 , فــــــــــروغ , فهیمه ۱۳۷۶ , ققنوس98 , لمیس20 , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مامان بهاره , مامان شهرزادی , مانا2010 , ماه و خورشيد , ماه پنهان , ماهين , منجی , مهسا 26 , مهسان9093 , مهستی , میچکا , نازنین 87 , نداي عشق , نــاز نوش , ننه هانی و حوری , نگان , نیاز.ش , نیــــــــروانا , نیلا... , نیکا83 , هاتف4 , هميشه بهار , پارلاق گونش , پریسا110 , پونام , چشم قشنگ , چشمک ستاره , چلیپا , گل سوسن , گونش , یاسی جان , ღ Seti ღ , ღღ Parisa ღღ

9. Top | #5

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    2.24
    تشکر از کاربر
    8,437
    حالت من
    Akhmoo
    اندازه فونت

Smile

پست سوم
    حضانت مهلا رو در ازای گذشتن از مهریه و قبول طلاق توافقی و به نوعی خالی کردن سریع میدون برای ازدواج اون دو تا خائن ، بدست آوردم و این برام دنیا دنیا ارزش داشت.
    تو یه کارخونه ی ساخت لوله و سایر وسایل و تجهیزات آب و فاضلاب تو شهرک صنعتی شهید سلیمی تبریز کار می کردم و حالا از اینکه به حرفهای صدمن یه غاز مهین و علی الخصوص علی ، واسه کنار گذاشتن کارم عمل نکرده بودم ، هزار مرتبه خدا رو شکر می کردم.
    یه چند باری مهین زیر گوشم خونده بود که از کارم استعفا بدم و بشینم سر زندگیم . اما من چون بازاریابی خونده بودم و تو کارم موفق بودم و مهمتر از همه دوسش داشتم ، مخالفت کردم .
    علی هم یکی دو مرتبه دنبال پیشنهاد مهین رو گرفت و ازم خواست سر کار نرم و داشتن امکانات مالی خوب خودش رو بهونه قرار داد . اما من سفت و سخت وایسادم و گفتم ، که تو خونه موندن ازم برنمی یاد و یه زن اجتماعی هستم که نمی تونم تمام روز عاطل و باطل تو خونه بگردم و فقط فکر آرایش و قر و فر باشم .
    حالا خیلی از این موضوع خوشحالم . اگه این کار رو نداشتم ، نمی دونستم با این طلاق اجباری ، چی سرم می اومد . هر چی فکر می کنم ، نمی تونم دلیل مهین رو برای اینکه می خواست کار نداشته باشم ، درک کنم . اون که یه همچین نقشه ای واسه شوهر و زندگی من ریخته بود ، واقعاً می خواست با بی کار کردنم ، به چی برسه ؟ نابودی مطلقم ؟ چرا ؟ چرا اینقدر ازم بدش اومده بود که باهام اینجوری تا کرد ؟
    غرق افکار ناخوشایندم بودم که تلفنم زنگ خورد .
    اوف ... مامان بود .
    دلم نمی خواست با هیشکی حرف بزنم . پدر و مادرم هم پشتم رو خالی کردن . دیگه حسم بهشون مثل سابق نبود.
    با بی میلی دکمه ی برقرای تماس رو زدم .
    -بله ؟
    مامان با صدایی که توش می شد رگه های نگرانی رو به وضوح دید ، گفت :
    -سلام مادر... خوبی دخترم ؟
    پوزخندی زدم و گفتم :
    -باید خوب باشم ؟ اگه اینطور باشه که خیلی سگ جونم !
    -تو رو خدا نگو اینجوری مادر. اینجوری نکن با خودت . مهین خونه نیست . بیا اینجا . دلم واسه تو و مهلام تنگ شده قربونت برم .
    نفسم رو با صدا بیرون دادم و کرایه ی تاکسیو حساب کردم و پیاده شدم .
    - هنوز اونجایی مادر؟
    - در رو بستم و گفتم :
    - بله اینجام . اونجا هم نمی یام . دیگه هیچ وقت نمی یام . من پدر و مادری ندارم . من کس و کاری ندارم . شما هم برو خیلی کار داری . دخترت بارداره ، باید بهش برسی.
    گریه کرد . صدای هق هقش اذیتم می کرد . یه لحظه و فقط یه لحظه دلم براش سوخت . اما زود خودم و دلم رو جمع کردم. دیگه مُرد اون مهتابی که واسه خاطر یه مورچه ی له شده زیر دست و پا ، دو روز نمی تونست غذا بخوره .
    سینم رو صاف کردم و گفتم :
    - باهات اتمام حجت می کنم خانوم به اصطلاح مادر. اگه تو و اون مردی که می دونم الان کنارت نشسته و از تو آیفون گوشی صدام رو می شنوه ، مادر و پدر بودین ، اینکار رو با من نمی کردین . اون دختر هرزه ی بی همه چیزت رو مثل تیکه اشغال درست همون چیزی که هست ، پرت می کردی بیرون نه اینکه زنگ بزنی ببینی من طلاق گرفتم یا نه که زود بری عقد کنون دخترت . من نمی خوام دیگه ریخت و صدای هیچ کدومتون رو بشنوم . اونی که مقصر بود ، اونی که خطا کرد ، اونی که کج رفت و آتیش زد به هست و نیستم ، مهین بود اما حالا ببین ! این منم که آوارم . این منم که بی کسم . اگه من با زندگی مهین اینکار رو می کردم ، با من چیکار می کردین ؟ اینطور زیر پر و بالم رو می گرفتین ؟ به هرزگیم آفرین می گفتین و رو کارم سرپوش می ذاشتین ؟ نه مادر من ، نمی کردین ! سی سال بچتون بودم و می دونم که من حق اشتباه ندارم ولی مهین همیشه بچست و من باید ببخشمش . اما حالا مهین خانومتون عروسکم رو ازم نگرفته که من به عنوان بزرگتر از خطاش بگذرم ، اون شوهر و زندگی و آینده ی خوبی که مهلام می تونست داشته باشه رو طبق عادت خوب بچگیش که همه چیزم رو متعلق به خودش می دونست و شمام حمایتش می کردین ، ازم گرفته . اینبار من نمی بخشم . هیچکدومتون رو نمی بخشم .در ضمن برای آخرین بار بهتون اخطار می دم . دور و بر زندگی من پیداتون نشه .وگرنه ازتون شکایت می کنم . اینو قول می دم !
    گوشی رو قطع کردم . کلید رو انداختم و در خونه رو باز کردم .
    حیاط کوچیک عمه که الان پر شده بود از برگای پاییزی رنگ به رنگ و خیس از بارون ، جلو روم بود . عمه تو این مدت خیلی به من و مهلا لطف کرده بود . هرگز محبتش رو فراموش نمی کنم .کاری که پدر و مادر تنیم در حقم نکردن . هنوز علتش برام غیر قابل هضم بود . اگه اینقدر به مهین شبیه نبودم ، می گفتم لابد منو از پرورشگاه آوردن .
    داخل خونه شدم .عمه ، مهلا رو خوابونده بود و داشت بافتنی می بافت . آره دیگه چیزی به زمستون نمونده بود . فصلی که تو ماه وسطش و درست تو برف و بوران منم سفید پوشیده بودم و رفته بودم به خونه ی بخت .هه !
    افکار مزاحم رو پس زدم و مقنعم رو در آوردم و ولو شدم رو مبل . عمه که تازه منو دیده بود ، عینکشو از رو چشمش برداشت و گفت :
    -سلام دخترم . کی اومدی ؟ اصلاً نفهمیدم .
    سلام کردم و در حالی که دکمه های مانتوم رو باز می کردم گفتم :
    -همین الان .
    عمه با ناراحتی نگاهی بهم کرد و در حالی که ازسوالی که می خواست بپرسه مطمئن بودم ، ادامه دادم :
    -من خوبم عمه جون . تموم شد . امروز جدا شدیم و هر کدوم رفتیم سی سرنوشت خودمون .ناراحت نیستم چون زودتر از اینکه سالهای زیادی رو پای همچین آدمی تلف کنم شناختمش . فقط یه کم بی حوصلم که اونم طبیعیه .
    عمه لبخندی زد و گفت :
    -من چیزی پرسیدم ؟
    همونطور که داشتم موهای دختر نازم رو نوازش می کردم ، گفتم :
    -زبونتون نه! ولی چشماتون پر از سوال و نگرانیه . راستی عمه می خوام مهلا رو مهد کودک ثبت نام کنم . اینطوری هم شما راحت تر به کاراتون می رسید و هم خیال من از جانبش جَمعه و به کارم می رسم.
    عمه چینی به پیشونیش انداخت و گفت :
    - یعنی اونقدر پیر و از کار افتاده شدم که از پس یه بچه ی آروم سه ساله بر نمی یام ؟ یا شایدم بهم اعتماد نداری؟
    سریع گفتم :
    - ای وای این چه حرفیه ؟ من فقط نمی خوام بیشتر از این اذیت بشین . نمی خوام آرامشی که داشتین رو ازتون بگیرم . همین الانشم خیلی مزاحمت ایجاد کردم .
    عمه هیکل کشیدش رو که هنوز هم خوب مونده بود رو از رو مبل بلند کرد و اومد نزدیک من و مهلا رو زمین نشست و دست منو گرفت تو دستش و گفت :
    دیگه هیچ وقت باهام اینجوره حرف نزن . تو مثل دختر خودمی .خودت خوب می دونی چقدر آرزو داشتم عروسم بشی. اما صد حیف که پسرم لیاقتت رو نداشت . الان اومدن تو توی این خونه ، یه جوری برآورده شدن آرزوی منه . هر چند دوست نداشتم با دل شکسته بیای ، ولی به همینم قانعم . پس با من تعارف نکن . من یه چیزی هم باید دستی بهت بدم که بذاری این گل خوشبو رو مراقبت کنم . همه ی تلاشم رو می کنم که بهش بد نگذره . دیگه هم نمی خوام راجع به این موضوع حرفی بشنوم .
    خسته تر و بی پناه تر از اون بودم که این بحث رو کش بدم. سرم رو انداختم پایین و گفتم : ایشالله یه روزی جبران می کنم .
    سرم رو گرفت تو بغلش و گفت :
    - توخوشحال و خوشبخت باشی ، برای من کفایت می کنه گلم .
    ویرایش توسط سمیه.ف.ح : 1392,08,05 در ساعت ساعت : 08:44

10. 350 کاربر از پست سمیه.ف.ح تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , "مینو" , (mahi) , * سعیده * , *dina* , *msbm* , *SAHAR.R* , *~MoonGirl~* , *آویژه* , *ریحانه# , *سیما* , *یاقوت* , ,azin, , .MojGan. , /لاله/ , 77 77 , 890200721 , a66818 , abby7 , aili , airena , Anahita.s , angel04 , Anolin , Aramesh_Darya , arefe jooon , arezoo214 , armita1819 , aroosak , aseman_82 , atashgah62 , Atefeh67 , atsh , atyek , ava.n , aygeen , aysel482 , azad_awesome , azda , azisadeghi , b3666 , baharezendegani , baii , barni , baroonii , bast girl , behtarin_pari , benq , betiya , black-roze , blub2000 , booling , caarol , carrie , cloudyneda , com86 , dander1000atash , darya tofani , diablo8888 , dokhtare khial , EasTern_Girl , ELI , elmiraa_20 , Emily Krooz , eshton , f2kral , fa62 , fary , farzaneh-a , FaTam , fatemeh466 , fatemeharab , Fatima S , fatima64 , fatima983 , GOLE...KAGHAZI , goli1658 , googoosh z , hana_m , Hanisa , harimeshgh , hasti59 , hoaya , homa41 , hooramohebtash , hourad , hyunah , id001370 , Idin98i , iyzak , katiman , katoore , khademre , khatereh14 , khatkhaty , kiumars , Laali , laleh.winter , lalehjoon , lartmis , leila banoo , leila.kh , leyla71 , libra272 , Lida.Sh , m i n a... , m0zhdeh , maasomeh51 , Maedeh , mahdi3h , mahr0kh , mahsadina , mahtab10 , Mahya 84 , mahya9892 , Maisa_rad , MAMAN BOZORG , Maman fariba , mangoole , mani1384 , maryam1363 , maryam2005 , maryam56 , maryam_95 , maryam_mariusz , maryiana , ma_na , mb_maryam , mehrn00sh , melodi1380 , miiiina , mina.bala , mina68 , mina_75 , miss maryam , mitra 94 , mjmj , monaliza-1 , moni14 , monir1343 , motlagh , m_reisie , n.shina , nady48 , nafas44 , nanazkhanoom , nasimrahi , nasti-kh , nazi1 , nedaida55 , nedaj , negar.n1000 , nikoo 123 , nikoo87 , nilo0o_re , Ninaa , noora86 , noperson , onlystar , orkidehyesurati , otared , p.gh , PAEEZ70 , pani.moghaddam , pani1381 , parand gol , parei , parmisa65 , parniya00asal , parvinah , peterpanama14 , pointeh , R-zvan , rafaat , raha moozy , raha.ss , ramanava , rayhane22 , reza9000 , rezno , riitaa , rilla , roya1365 , ROZ GOL , rozan98 , s.d.yeganeh , s9083 , sagharm , sahar71 , saharjojoo , sama33 , samaneh60 , saman_1234 , Samin 16 , sanam24 , sanaz_ , sanni , sarax , sareh.j , sayeh66 , seda-a , sedena , selina63 , sepideh1993 , sepideh63 , Sergeant , SETARE SOHEYL , setareh67 , setayesh1363 , sete , sh.ab , shadab1987 , shadab70 , shadi1356 , shaghayegh+h , shahin47 , shakil73 , Shery84 , shida.m , shimaaaaa , shirin.a , shirinbrz , shisheh , shiva-71 , sibsorkhhava , sogol21 , soheila50 , Sohey36 , sokot shab , somy_kh , soodeh90 , spong bob , star78 , star_crossed , strich , susan1 , tahmin67 , tara_5877 , tghyasfr , Tifani Jon , toka-88 , violet_mahtab , wenela , white-sky , Y*A*S , yalda95 , yas@min , yasaman20 , Yase sorkh , yasesabs , yashkin , yassii , zahra.gb76 , Zahra_niki , zanbagh , zarre , zeinab75 , zeyton68 , ziba22 , ziglernata , ziiiziii13 , zohrealavi , zohreh eshghi , zohreh.h , |SarA_S| , |معصومه| , ~anahita~ , §parnian§ , ·•● samir ●•· , آتای , آرام25 , آسوده , آواشیوا , اب و اتش , ازلی , اسمان 365 , اشك اسمون*باران , افسانه1362 , اقاقی , الهه50 , الیا , بابا-لنگ-دراز , بازیگوش , بانوی مهر , برف دونه , بلور , بهار گل , بهاری 87 , بی انتها , بی بی گل , تابتا , تبسم* , ترنج خاتون , ترنم , ثمره 82 , خیال غزل , دزدمونا , دلارام20 , ذره بین , راتمینار , زوها , سارا_رها , سرتق , سمانه92 , سولماز71 , سپيده خوب , سکوت پر از حرف , شادئ , شاه ماهی , شروع , شیرین بانو , طنی 79 , عاطفه دلنواز , عمه حمی , فاطمه سمیعی , فتانه.پ , فرزان92 , فرنوش72 , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لمیس20 , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مامان بهاره , مامان شهرزادی , ماه و خورشيد , ماه پنهان , ماهين , منجی , مهسا 26 , مهسان9093 , میچکا , نازنین 87 , نداي عشق , نسیب , ننه هانی و حوری , نگان , نیاز.ش , نیلا... , نیکا83 , هاتف4 , هميشه بهار , پارلاق گونش , پونام , چشم قشنگ , چشمک ستاره , چلیپا , گونش , یاسی جان , ღ Seti ღ , ღღ Parisa ღღ

11. Top | #6

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    2.24
    تشکر از کاربر
    8,437
    حالت من
    Akhmoo
    اندازه فونت

پست چهارم
    صورت مهلا رو بوسیدم و بارونی چرمیمو پوشیدمو و راه افتادم.
    خونه ی عمه صدف تو نصف راه بود و من باید با تاکسی خودم رو می رسوندن راه آهن تا سوار سرویس بشم .
    یه خورده دیر کرده بودم و این نگرانم می کرد . کارخونه خارج از شهر بود و اگه سرویس رو از دست می دادم ، گیر آوردن ماشین محال بود و باید با آژانس می رفتم .
    مرخصی یک هفته ایم تموم شده بود و من تو این یه هفته همه ی تلاشم رو کرده بودم که با خودم و این اتفاق تا حدی کنار بیام و بپذیرم که این سرنوشت به خواست و اراده ی خدا بوده و حتماً حکمتی توش بوده که این اتفاق افتاده .
    هر چند این زمان خیلی کم بود برای هضم اتفاق به این مهمی ، ولی از هیچی بهتر بود . نمی تونستم که فردای روز طلاقم پاشم برم واسه لوله های کارخونه دنبال بازار فروش مناسب بگردم!
    تنها چیزی که اذیتم می کرد و راه حل مناسبی براش نداشتم ، وابستگی مهلا به علی بود . بچم تو این یه ماه و خورده ای نصف شده بود . ساکت که بود ، ساکت تر هم شده بود . می ترسیدم افسرده بشه .
    یکی از شروط من واسه طلاق بی دردسر این بود که علی دیگه سراغ مهلا نیاد . اون از خدا بی خبر هم قبول کرد . من نمی خواستم بفهمه چی سرمون اومده و اونی که نابودمون کرده خالش بوده . واسه همین شرط رو گذاشتم که از برخورد مهین و مهلا تا حدی که می تونم جلوگیری کنم .فقط موندم این مهین چی داده به خورد علی که حاضر شده بی چون و چرا از مهلا بگذره . وقتی می بینم اینطور از بچش ، پاره ی تنش مثل آب خوردن گذشت ، با خودم می گم :" این بابا بچش رو یادش نمی یاد تو دیگه جای خود داری . این فکر عبثه اگه فکر کنی یه مقدار ممکنه عذاب وجدان داشته باشه "
    مهلا موقعی که دنیا اومده بود به خاطر زردی تو بیمارستان بستری شد و چون زمستون بود تو همون بیمارستان سینه پهلو کرد و از اون موقع آسم داره . دمیاری که واسه تنفس اسپریش استفاده می کرد ، جزء لاینفک وسایل کیفم بود و همه جا با خودم می بردمش . این اسپری به اندازه ی کافی بچم رو از پا می نداخت ، نمی خواستم یه مشکل جدید هم واسش به وجود بیاد.
    خدا عمر باعزت به عمه بده . در جواب سوالهای مکرر کودک سه سالم مبنی بر علت نبود پدرش گفت :
    -بابات برای یه مدت طولانی رفته سفر . واسه همین هم هست که شما ها اومدین اینجا و در ضمن واسه همین بود که مامانت باهاش دعوا می کرد .چون نمی خواست بابات بره .اما بابات خیلی دوست داره و واسه خاطر تو برمی گرده . تا اون موقع باید خوب غذا بخوری تا بزرگ و قوی بشی. ما نمی دونیم کی میاد ، ولی هر وقت اومد حتماً بهت می گیم.
    با نصیحتهای عمه ، مهلا دست از سرم برداشت و اجازه داد دو روز آخر مرخصیم رو یه مقدار با آرامش سپری کنم.
    با عجله می خواستم سوار تاکسی بشم که یکی جلوتر از من سوار شد . حرصی شدم و گفتم :
    -آهای آقا نوبت من بودا .
    اخمی کرد و گفت :
    نیم ساعته اینجام . کوری؟ نمی بینی زودتر از تو اینجا بودم ؟ همین رسیدی ایستگاه می خوای سوار شی؟
    راننده گاز داد و رفت و من کم مونده بود به خاطر فشاری که از زور حرص به دندونام وارد می کردم ، دندونپزشک لازم بشم .
    بلاخره یه تاکسی اومد و من سوار شدم .
    سرویسمون رو دیدم که داره راه می افته . به راننده گفتم :
    -آقا تو رو خدا جلوتر وایسا اون مینی بوس نتونه حرکت کنه .
    راننده تاکسی هم خدا خیرش بده درست وسط خیابون ترمز کرد و جلوی سرویس رو گرفت .
    همیشه عادتم بود تا سوار تاکسی می شدم ، همون اول پولم رو حساب می کردم . با خیال راحت از بابت کرایه ، سریع از تاکسی پریدم بیرون و سوار مینی بوس شدم .
    ماشینی که علی برام خریده بود رو بهش پس داده بودم و خودم حتماً باید یه فکری واسه خودم می کردم . نمی خواستم سرسوزنی از زندگی اون رو با خودم داشته باشم .
    آقا یعقوب راننده ی سرویسمون تا فهمید تاکسی واسه چی اونطوری وایساده ، یه بوق تشکر واسه راننده تاکسی زد و بعد از اطمینان از نشستن من گازش رو گرفت .
    رو همون تک صندلی اول مینی بوس کنار پله ها نشسته بودم . با آهنگ جالب موبایل یکی از همکارا که بغل دستم رو صندلی دو نفره نشسته بود ، ناخودآگاه برگشتم طرفش که دیدم ،اِ !!! این آدم ، همون مرد بی ادب و بی نزاکت صبحی هستش که نوبت سوار شدن به تاکسی منو از چنگم در آورده بود.
    من اولین بار بود می دیدمش . حتماً تو همین هفته ای که من نبودم استخدام شده بی نزاکت بی ریخت.
    ویرایش توسط سمیه.ف.ح : 1392,08,09 در ساعت ساعت : 10:51

12. 342 کاربر از پست سمیه.ف.ح تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , "فاطمه نیک نیا" , "مینو" , (mahi) , * سعیده * , *dina* , *msbm* , *SAHAR.R* , *~MoonGirl~* , *آویژه* , *ریحانه# , *یاقوت* , ,azin, , .MojGan. , /لاله/ , 77 77 , 890200721 , a66818 , abby7 , aili , airena , Anahita.s , angel04 , Anolin , ANOOSHKA1992 , Aramesh_Darya , arefe jooon , arezoo214 , armita1819 , aroosak , atashgah62 , Atefeh67 , atsh , atyek , ava.n , aygeen , aysel482 , azad_awesome , azda , azisadeghi , b3666 , baharezendegani , baii , barni , baroonii , bast girl , behtarin_pari , benq , black-roze , blub2000 , booling , caarol , carrie , cloudyneda , com86 , dander1000atash , darya tofani , diablo8888 , dokhtare khial , EasTern_Girl , ELI , elmiraa_20 , Emily Krooz , esfarzaneh , f2kral , fary , FaTam , fatemeh466 , fatemeharab , Fatima S , fatima64 , fatima983 , GOLE...KAGHAZI , goli1658 , googoosh z , hana_m , Hanisa , harimeshgh , hasti59 , Helia6 , hoaya , homa41 , hooramohebtash , hourad , hyunah , id001370 , Idin98i , iyzak , katiman , katoore , khademre , khatereh14 , khatkhaty , kiumars , Laali , lartmis , leila banoo , leila.kh , leyla71 , libra272 , Lida.Sh , m i n a... , m0zhdeh , maasomeh51 , Maedeh , mahdi3h , mahr0kh , mahsadina , mahtab10 , Mahya 84 , mahya9892 , Maisa_rad , Maman fariba , mangoole , mani1384 , maryam1363 , maryam2005 , maryam56 , maryam_95 , maryam_mariusz , maryiana , ma_na , mb_maryam , mehrn00sh , melodi1380 , miiiina , mina.bala , mina68 , mina_75 , miss maryam , miss.no1.2004 , mitra 94 , mjmj , monaliza-1 , moni14 , monir1343 , motlagh , m_reisie , n.shina , nady48 , nafas44 , nanazkhanoom , nasimrahi , nasti-kh , nazi1 , nedaida55 , nedaj , nikoo 123 , nikoo87 , nilo0o_re , noora86 , noperson , onlystar , orkidehyesurati , otared , p.gh , PAEEZ70 , pani.moghaddam , pani1381 , parand gol , parei , parniya00asal , parvinah , peterpanama14 , pointeh , R-zvan , rafaat , raha.ss , ramanava , rayhane22 , reza9000 , rezno , riitaa , rilla , roya1365 , ROZ GOL , rozan98 , s.d.yeganeh , s9083 , sagharm , sahar71 , saharjojoo , sama33 , samaneh60 , saman_1234 , sanam24 , sanni , sarax , sareh.j , sayeh66 , seda-a , sedena , selina63 , sepideh1993 , sepideh63 , Sergeant , SETARE SOHEYL , setareh67 , setayesh1363 , sete , sh.ab , shadab1987 , shadab70 , shadi1356 , shaghayegh+h , shahin47 , Shery84 , shida.m , shimaaaaa , shirin.a , shirinbrz , shisheh , shiva-71 , sh_karan , sibsorkhhava , sobin , sogol21 , soheila50 , Sohey36 , sokot shab , somy_kh , soodeh90 , spong bob , star78 , star_crossed , strich , susan1 , tahmin67 , tghyasfr , Tifani Jon , toka-88 , vampire123 , violet_mahtab , wenela , white-sky , yalda95 , yas@min , yasaman20 , Yase sorkh , yasesabs , yashkin , yassii , Zahra_niki , zanbagh , zarre , zeinab75 , zeyton68 , ziglernata , ziiiziii13 , zohrealavi , zohreh eshghi , zohreh.h , |SarA_S| , |معصومه| , ~anahita~ , §parnian§ , ·•● samir ●•· , آتای , آرام25 , آسوده , آواشیوا , اب و اتش , ازلی , اسمان 365 , اشك اسمون*باران , افسانه1362 , اقاقی , الهه50 , الیا , بابا-لنگ-دراز , بازیگوش , بانوی مهر , برف دونه , بلور , بهار گل , بهاری 87 , بی انتها , بی بی گل , تبسم* , ترنج خاتون , ترنم , ثمره 82 , خاله سارا , خانم تاج , خیال غزل , دزدمونا , دلارام20 , ذره بین , راتمینار , زوها , سارا ف , سارا_رها , سرتق , سمانه92 , سولماز71 , سپيده خوب , سکوت پر از حرف , شادئ , شاه ماهی , شیرین بانو , شیرینusa , طنی 79 , عاطفه دلنواز , عمه حمی , فاطمه سمیعی , فتانه.پ , فرزان92 , فرنوش72 , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لمیس20 , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مامان بهاره , مامان شهرزادی , مانا2010 , ماه و خورشيد , ماه پنهان , ماهين , ماهین56 , منجی , مهسا 26 , مهسان9093 , میچکا , نازنین 87 , نداي عشق , ننه هانی و حوری , نوازشگر , نگان , نیاز.ش , نیلا... , نیکا83 , هاتف4 , هميشه بهار , پارلاق گونش , پونام , چشم قشنگ , چشمک ستاره , چلیپا , گونش , یاسی جان , ღ Seti ღ , ღღ Parisa ღღ

13. Top | #7

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    2.24
    تشکر از کاربر
    8,437
    حالت من
    Akhmoo
    اندازه فونت

دوستان تصویر خیالی خودم از مهتاب رو گذاشتم تو گروه اونایی که دوست دارن می تونن ببینن

پست پنجم:
    وقتی سرویس جلوی نگهبانی وایساد ، با حرص پیاده شدم . تمام طول سی و پنج کیلومتری تبریز تا شهرک صنعتی رو فقط جوش زده بودم .
    آدم عصبی و خشنی نبودم اما ماجرای طلاقم بدجور تو روح و روانم تاثیر گذاشته بود و باعث شده بود هر چیزی رو که مخالف خواست من باشه به شدت سرکوب کنم .
    از اینکه تمام مدت با فاصله ی پنجاه سانت از مردی که صبح اونجوری جلوی راننده تاکسی و بقیه ی مسافرا سکه ی یه پولم کرده بود ، نشسته بودم خیلی حالم گرفته بود . دلم می خواست پیاده شم و هوای تازه تنفس کنم .
    همین که پام رسید به دفترم ، حس کردم می تونم نفس بکشم . در رو پشت سرم بستم . چرا اینطوری شده بودم ؟ چرا هر چیز کوچیکی اینطور داغونم می کرد ؟ چه بلایی سر شخصیت محکم و در عین حال آروم و صبورم اومده بود ؟ خدا لعنتت کنه علی که همه ی احساسات خوبم رو به لجن کشیدی .
    همونطور که تکیه داده بودم به در ، کیفم رو باز کردم که یه قرص ژلوفین پیدا کنم تا بلکه این سردرد مزخرف رو یه کم آروم کنم .قرصه تو دستم بود و می خواستم از در فاصله بگیرم که در به شدت باز شد و محکم خورد به کمرم و منم چون محکم واینستاده بودم ، ولو شدم وسط اتاق.
    هنوز گیج بودم و درد کمرم نفسم رو بریده بود که با صدای مردانه ای که ظاهراً از وضعیت پیش اومده نگران به نظر می رسید و حالمو پرسید ، به خودم اومدم .
    سریع لنگامو جمع کردم و برگشتم عقب که صورت ضاربم رو ببینم .
    از این همه بدبیاری که به تازگی یکی از روزمره های زندگیم شده بود ، به خودم لعنت فرستادم . همون مرد تاکسی دزد بود .
    با حرص بلند شدم و گفتم :
    -به شما درزدن یاد ندادن ؟ کمرم نصف شد آقای محترم !
    پوزخندی زد و در حالی که کیف چرمی شیکش رو می ذاشت رو میز من ، گفت :
    -ظاهراً به شما هم فقط دعوا کردن یاد دادن. در ضمن نمی دونستم برای ورود به اتاق خودم که قاعدتاً قبل از ورودم باید خالی باشه ، می بایست دربزنم !
    خاک لباسام رو تکوندم و گفتم :
    - اتاق شما ؟ ظاهراً اشتباه به عرضتون رسوندن . اینجا پنج ساله اتاق شخص بنده هست . درضمن چرا فکر کردین اتاق شما قبل از ورودتون باید باز باشه ؟ مگه نه اینکه هرکس قبل از ورودش باید قفل اتاقش رو باز کنه ؟ نمی گین چرا بازه ؟ پس یقیناً این اتاق متعلق به شما نیست .
    ابروهاش رو داد بالا و گفت :
    روسردرش که نوشتن بازاریابی درسته ؟
    گفتم :
    -اینو نوشتن برای اینکه اینجا واحد بازاریابی هست .
    گفت :
    -پس من درست اومدم . بنده الان یک هفتس که به عنوان مدیر بازاریابی این کارخونه مشغول به کار هستم و دقیقاً همین مدته که دارم تو این اتاق کار می کنم . حالا می تونم بپرسم شما کی هستین ؟
    به عکس و مشخصات بالای میزم اشاره کردم و گفتم :
    - خوندن و نوشتن که بلدین ایشالله؟
    با خنده گفت :
    -در حد اکابر
    -دیگه از تحملم خارج بود . کیفمو که رو زمین افتاده بود برداشتم و از اتاق خارج شدم . یعنی تا یه هفته مرخصی گرفتم ، از کار بی کار شدم ؟ سریع پله ها رو دو تا یکی بالا رفتم .
    منشی مدیر کارخونه تا منو دید گفت :
    -سلام خانوم مهدوی ! چیزی شده ؟ چرا اینقدر قرمز شدین ؟
    بی توجه به احوالپرسیش گفتم :
    -آقای شمس تشریف دارن ؟ می شه دیدشون ؟
    گفت :
    -بله . حتماً بفرمایید.
    یه کم پشت در به خودم مسلط شدم و در زدم . با بفرمایید آقای مهندس شمس ، وارد اتاق شدم .
    تا چشمش به من افتاد ، با لبخند گفت :
    -مرخصی خوش گذشت خانوم مهدوی ؟
    سلام کردم و یه خورده رفتم جلوتر و گفتم :
    - مرخصی هر جوری که گذشته باشه ، همش همین ده دقیقه پیش از دماغم اومد . بدون مکث ادامه دادم :
    - می تونم بپرسم این آقایی که ادعا داره یه هفتس تو اتاق من مشغوله کاره کیه و چرا یه همچین اجازه ای داره ؟
    آقای شمس با دستش به مبل اشاره کرد که بنشینم و بعد با طمأنینه گفت :
    - ایشون آقای مهندس تجدد مدیر جدید واحد بازاریابی کارخونه هستن که به جای خانوم پندار اومدن و اگه خاطرتون باشه ، قرار بود اتاق خانوم پندار به پرسنل حسابداری داده بشه و ایشون و شما تو یه اتاق باشین و بازم اگه خاطرتون باشه خانوم پندار می خواستن به خاطر انتقالی همسرشون به عسلویه ، استعفا بدن و منتظر قطعی شدن برنامه ی همسرشون بودن .بنابراین از اول این هفته که ایشون استعفا دادن ، اقای تجدد به جاشون اومدن و طبق قرار قبلی ، تو اتاق شما ساکن شدن . سفارش میز و صندلی و سایر ملزومات اداری ایشون هم امروز می رسه و شما میز و صندلی خودتون رو خواهید داشت . خوب سوال دیگه ای هم دارین ؟
    بلند شدم و گفتم :
    - خیر. فقط موندم چرا همه ی این اتفاقات درست تو همین یه هفته ای که من نبودم افتاده !
    جناب شمس در حالی که چایی خنک شده اش رو می خورد گفت :
    -همه ی این اتفاقات قبلاً پیش بینی شده بودن و شما هم در جریان وقوع اون بودین فقط آقای مهندس تجدد رو ندیده بودین که در این مورد ، بنده مقصر نیستم که خانوم پندار دقیقاً وقتی تشریف بردن که شما مرخصی بودن . الان هم فکر کنم وسایل آقای تجدد برسه . ایشون درست عین خانوم پندار مدیر شما هستن فقط فرقش اینجاست که هم اتاقیتون هم هستن .
    حرفی برای گفتن نمونده بود . با اجازه ای گفتم و از دفتر شمس بیرون اومدم . این دیگه ورای تحمل من بود . به اندازه ی کافی شکننده و داغون بودم ، ساختن با یه همچین آدمی تو یه اتاق دیگه خارج از تاب و توان روح بیمار من بود . خیلی با پندار رابطه ی خوبی نداشتم و همیشه آرزوم بود رئیسم یه مرد باشه . چون خانوما به هم خیلی حسودی می کنن و نمی ذارن خلاقیتها و پیشرفتهای زیردستاشون به گوش بالایی ها برسه ولی اینکه با یه همچینی آدمی اونم تو یه اتاق باشم ، هرگز بخشی از آرزوم رو تشکیل نمی داد . به هر حال سرنوشت که قبلاً باهام بد بازیی رو شروع کرده بود اینم روش.
    ویرایش توسط سمیه.ف.ح : 1392,08,13 در ساعت ساعت : 09:55

14. 336 کاربر از پست سمیه.ف.ح تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , "فاطمه نیک نیا" , "مینو" , (mahi) , * سعیده * , *msbm* , *SAHAR.R* , *~MoonGirl~* , *آویژه* , *ریحانه# , *یاقوت* , ,azin, , .Baharak. , .MojGan. , /لاله/ , 77 77 , 890200721 , a66818 , abby7 , aili , airena , Anahita.s , angel04 , Anolin , ANOOSHKA1992 , Aramesh_Darya , arefe jooon , arezoo214 , armita1819 , aroosak , aroosak$ad , aseman_82 , atashgah62 , Atefeh67 , atsh , atyek , ava.n , aygeen , aysel482 , azad_awesome , azda , azisadeghi , b3666 , baharezendegani , baii , barni , baroonii , bast girl , behtarin_pari , benq , black-roze , blub2000 , brokendoll , caarol , carrie , cloudyneda , dander1000atash , darya tofani , diablo8888 , dokhtare khial , EasTern_Girl , ELI , elmiraa_20 , Emily Krooz , esfarzaneh , f2kral , fary , fatemeh466 , fatemeharab , Fatima S , fatima64 , GOLE...KAGHAZI , goli1658 , googoosh z , hala , hana_m , Hanisa , harimeshgh , hasti59 , homa41 , hooramohebtash , hourad , hyunah , id001370 , Idin98i , iyzak , khademre , khatereh14 , khatkhaty , kiumars , Laali , lartmis , leila banoo , leila.kh , leyla71 , libra272 , Lida.Sh , m i n a... , m0zhdeh , maasomeh51 , Maedeh , mahdi3h , mahr0kh , mahsadina , mahtab10 , Mahya 84 , mahya9892 , Maisa_rad , Maman fariba , mangoole , mani1384 , maryam1363 , maryam2005 , maryam56 , maryam_95 , maryam_mariusz , maryiana , ma_na , mb_maryam , mehrn00sh , melodi1380 , miiiina , mina68 , mina_75 , miss maryam , miss.no1.2004 , mitra 94 , mjmj , mnamvar , monaliza-1 , moni14 , monir1343 , motlagh , m_reisie , n.shina , nady48 , nafas44 , nanazkhanoom , nasimrahi , nasti-kh , nazi1 , nedaida55 , nedaj , nikoo 123 , nikoo87 , Ninaa , noora86 , noperson , onlystar , orkidehyesurati , otared , PAEEZ70 , pani.moghaddam , pani1381 , parand gol , parei , parvinah , peterpanama14 , pointeh , R-zvan , rafaat , raha moozy , raha.ss , ramanava , rayhane22 , reza9000 , rezno , riitaa , rilla , roya1365 , ROZ GOL , rozan98 , s.d.yeganeh , s9083 , s?h?r , sagharm , saharjojoo , sama33 , samaneh60 , saman_1234 , sanam24 , sanni , sara5 , sarax , sareh.j , sayeh66 , seda-a , sedena , selina63 , sepideh1993 , sepideh63 , Sergeant , setareh67 , setayesh1363 , sete , sh.ab , shadab1987 , shadi1356 , shaghayegh+h , shahin47 , Shery84 , shida.m , shimaaaaa , shirin.a , shirinbrz , shisheh , shiva-71 , sh_karan , sibsorkhhava , sobin , sogol21 , soheila50 , Sohey36 , somy_kh , soodeh90 , spong bob , star78 , star_crossed , strich , susan1 , tahmin67 , tara_5877 , tghyasfr , Tifani Jon , toka-88 , vampire123 , violet_mahtab , wenela , white-sky , Y*A*S , yalda95 , yas@min , yasaman20 , Yase sorkh , yasesabs , yashkin , yassii , zahra.gb76 , Zahra_niki , zanbagh , zeinab75 , ziglernata , ziiiziii13 , zohrealavi , zohreh eshghi , zohreh.h , |SarA_S| , |معصومه| , ~anahita~ , §parnian§ , ·•● samir ●•· , آتای , آرام25 , آسوده , آواشیوا , اب و اتش , ازلی , اسمان 365 , اشك اسمون*باران , افسانه1362 , اقاقی , الهه50 , الیا , بابا-لنگ-دراز , بازیگوش , بانوی مهر , بهار گل , بهاری 87 , بی انتها , بی بی گل , تابتا , تبسم* , ترنج خاتون , ترنم , ثمره 82 , خاله سارا , خانم تاج , خرس قهوه ای , خیال غزل , دزدمونا , دلارام20 , دنیز. , ذره بین , راتمینار , زوها , سارا ف , سارا_رها , سرتق , سمانه92 , سولماز71 , سپيده خوب , سکوت پر از حرف , شادئ , شاه ماهی , شیرین بانو , شیرینusa , طنی 79 , عاطفه دلنواز , عمه حمی , فاطمه سمیعی , فتانه.پ , فرزان92 , فرنوش72 , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لمیس20 , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مامان بهاره , مامان شهرزادی , مانا2010 , ماه و خورشيد , ماه پنهان , ماهين , ماهین56 , منجی , مهسا 26 , مهسان9093 , میچکا , نازنین 87 , نداي عشق , ننه هانی و حوری , نوازشگر , نیاز.ش , نیلا... , نیکا83 , هاتف4 , هميشه بهار , پارلاق گونش , پونام , چشم قشنگ , چشمک ستاره , چلیپا , گونش , یاسی جان , ღ Seti ღ , ღღ Parisa ღღ

15. Top | #8

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    2.24
    تشکر از کاربر
    8,437
    حالت من
    Akhmoo
    اندازه فونت

پست ششم
    سلانه سلانه خودم رو به اتاقم رسوندم .
    کارگرا داشتن میز جناب تجدد رو به زحمت داخل اتاق می بردن .
    پشت سرشون وارد اتاق شدم .
    آشناییم که با این رئیس جدید ،اینطور طوفانی بود خدا آخر عاقبتمون رو باهاش به خیر بگذرونه.
    سعی کردم یه خرده به خودم مسلط باشم و اونطوری با قیافه ی بازنده ها وارد اتاق نشم . نفس عمیقی کشیدم و با خودم گفتم :" خدایا به امید تو "
    وارد اتاق که شدم تجدد رو دیدم که تکیه داده به میز من و به کارگرا دستور می ده میزش رو کجای اتاق بذارن .
    چشمش که به من افتاد با یه حالت مغرورانه گفت :
    -سوء تفاهم ایجاد شده ، برطرف شد سرکار خانوم مهدوی ؟
    چاره ای نبود رئیس بود دیگه . بنابراین در حالتی که همه ی سعیم رو می کردم عادی جلوه کنه گفتم :
    -بله . با آقای مهندس شمس صحبت کردم . ظاهراً تو این یه هفته ای که من نبودم ، شما مهمان اتاقم بودین و از این به بعد هم شریک اتاقم خواهیم بود .
    بعد زیر لب ادامه دادم :
    -امیدوارم هم اتاقی های آرومی برای هم باشیم .
    مغرورانه لبخند زد و گفت :
    - در ضمن مسئول این واحد هم هستم محض اطلاع.
    مثل سایر زمان هایی که عصبی می شدم ، صدای ترق تروق انگشتام رو درآوردم و در حالی که به طرف میزم می رفتم گفتم :
    -بله . اصل کاری همین بود که بنده فراموش کردم شرمنده . از اول می خواست رئیس بازی در بیاره و بگه که من رئیس توأم مثلاً. اَه !!!
    پشت میزم نشستم . میز جناب تجدد هم درست روبه روی من بود .
    کارگرا صندلی و سایر وسایلش از قبیل کامپیوتر و غیره و ذالک رو براش آوردن و ظرف نیم ساعتی که من مشغول چک کردن ایملهای مشتریا و فروشندگان مواد اولیه بودم ، میز کار جناب تجدد هم رو به راه شد .
    آقا بایرام آبدارچی با سلیقه مون چایی که آورد ، دل از کامپیوتر کندم و نون و پنیری رو که واسه صبحانه با خودم آورده بودمو درآوردم تا بخورم .
    زیر چشمی نگاهی به تجدد انداختم . زل زده بود به کامپیوتر .ظاهراً داشت برنامه های مورد نیازش رو نصب می کرد .
    چیزی واسه صبحانه انگار تو بساطش نبود . حتی قندان هم نداشت .
    هنوز از دستش کفری بودم . هم به خاطر تاکسی و هم برخورد بعدش تو اتاقم . تازه به خاطر کاری هم که کرده بود ، معذرت خواهیی ازش نشنیده بودم و مهمتر از همه من حالا نه یه زن شوهر دار ، بلکه یه زن مطلقه با یه بچه بودم که برای هر مردی خطر محسوب می شدم . با وجود اینکه تصمیم داشتم تا جایی که بتونم موضوع طلاقم رو مخفی کنم تا راحت تر و بی حاشیه تر کار کنم ولی بلاخره یه روزی این موضوع رو می شد و حالا با وجود یه هم اتاقی مرد ، بازار شایعات داغ می شد و من باید بیشتر احتیاط می کردم .
    یه لحظه دستش رو برد و چایش رو برداشت . نمی دونم چی شد که همه ی خط و نشونام رو فراموش کردم و گفتم :
    -آقای مهندس قند نمی خوایین ؟
    نگاهی به من و بعد به چاییش کرد و گفت :
    -اگه باشه که عالیه !
    بلند شدم و قندونم رو گذاشتم رو میزش .
    یکی برداشت و گفت :
    -مرسی قندون رو ببرین .فردا با خودم یکی می یارم .
    بی تعارف قندونم رو برداشتم و برگشتم سرجام .
    دوسه تا لقمه نون پنیر خورده بودم که گفت :
    -نرم افزار CRM که باهاش کار می کنید رو واحد انفرماتیک نصب کرده و پشتیبانیش می کنه ؟
    گفتم :
    -بله خودشون نصب کردن و خودشون هم پشتیبانی می کنن. هر جور ایرادی داشته باشه رفع می کنن و به موقع هم آپدیتش می کنن. Back up های کل نرم افزارهای مورد استفاده تو کارخونه رو خودشون بر می دارن.
    بسیار خوبی گفت و دوباره رفت تو مانتور.
    صبحانه رو خوردم ، کیسه فریزم رو گذاشتم تو کیفم . مشغول مرتب کردن کیفم بودم که دیدم بالای سرم ایستاده.
    پرسشی نگاهش کردم .
    مشتش رو باز کرد و قرص ژلوفینی رو که صبح به خاطر افتادنم از دستم افتاده بودو روی میز گذاشت و گفت :
    -با شکم خالی این قرص رو استفاده نکنید . حالا که صبحانتونو تکمیل خوردین ، می تونید بخوریدش . البته اگه هنوز جاییتون درد می کنه .
    اینطوری می خواست بگه فهمیدم صبحانه خوردی و به من تعارف نکردی .
    خود رو زدم به نفهمیدن و قرص رو برداشتم و گفتم :
    -مرسی . سرم بود که الان دیگه درد نمی کنه و در حالی که قرص رو روانه سطل اشغال می کردم گفتم :
    -من قرصی رو که رو زمین افتاده نمی خورم حتی اگه از درد بمیرم .
    ابرو هاش رو بالا برد و گفت :
    -خوبه ! یه کارشناس وسواسی گیرم اومده و برگشت سمت میزش.
    گفتم :
    -من وسواسی نیستم آقای مهندس . ولی هر کی جای من باشه قرصی که افتاده رو زمین ، نمی ذاره تو دهنش . اونجوری به جای خوب شدن ، کلی درد و مرض دیگه می افته به جونش. در ضمن ممنون که نخوردن قرص رو با شکم خالی بهم گوشزد کردین .
    افکارم مشوش بود . هم به خاطر این هم اتاقی پررو وهم به خاطر زندگی عجیب و غریب خودم . خیلی نمی تونستم رو کار تمرکز کنم . این مردک هم بلند نمی شد دو دقیقه بره بیرون که لااقل یه کش و قوس به بدن کوفتیم بدم . همونطور مثل مجسمه زل زده بود به مانیتورش و مدام صدای دکمه های کیبرد رو درمی آورد .
    چه نعمتی بود اتاق خصوصی داشتن و من تا به امروز قدرش رو ندونسته بودم .
    ویرایش توسط سمیه.ف.ح : 1392,08,13 در ساعت ساعت : 10:04

16. 328 کاربر از پست سمیه.ف.ح تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , "فاطمه نیک نیا" , "مینو" , (mahi) , * Ghazal* , * سعیده * , *dina* , *msbm* , *SAHAR.R* , *~MoonGirl~* , *آویژه* , *ریحانه# , *یاقوت* , ,azin, , .Baharak. , .MojGan. , /لاله/ , 77 77 , 890200721 , @Shytvnk@ , a66818 , abby7 , aili , airena , Anahita.s , angel04 , angel71 , Anolin , ANOOSHKA1992 , Aramesh_Darya , arefe jooon , arezoo214 , armita1819 , aroosak , aroosak$ad , aseman_82 , Atefeh67 , atsh , atyek , ava.n , aygeen , aysel482 , azad_awesome , azda , azisadeghi , b3666 , baharezendegani , baii , barni , baroonii , bast girl , behtarin_pari , benq , black-roze , blub2000 , caarol , carrie , cloudyneda , dander1000atash , darya tofani , diablo8888 , dokhtare khial , EasTern_Girl , ELI , elmiraa_20 , Emily Krooz , esfarzaneh , eshton , f2kral , fa62 , fariba45 , fary , fatemeh466 , fatemeharab , Fatima S , fatima64 , GOLE...KAGHAZI , goli1658 , googoosh z , hala , hana_m , Hanisa , harimeshgh , hasti59 , homa41 , hooramohebtash , hourad , hyunah , id001370 , Idin98i , iyzak , khademre , khatereh14 , khatkhaty , kiumars , Laali , lartmis , leila banoo , leila.kh , leyla71 , libra272 , Lida.Sh , m i n a... , m0zhdeh , maasomeh51 , Maedeh , mahdi3h , mahsadina , mahtab10 , Mahya 84 , mahya9892 , Maman fariba , mangoole , mani1384 , maryam1363 , maryam2005 , maryam56 , maryam_95 , maryam_mariusz , maryiana , ma_na , mb_maryam , mehrn00sh , melodi1380 , mina68 , mina_75 , miss maryam , miss.no1.2004 , mitra 94 , mjmj , monaliza-1 , moni14 , monir1343 , motlagh , m_reisie , n.shina , nady48 , nafas-t , nafas44 , nanazkhanoom , nasimrahi , nazi1 , nedaida55 , nedaj , nikoo87 , noora86 , noperson , onlystar , orkidehyesurati , otared , PAEEZ70 , pani.moghaddam , pani1381 , parand gol , parei , parvinah , peterpanama14 , pointeh , R-zvan , rafaat , raha.ss , ramanava , rayhane22 , reza9000 , rezno , riitaa , rilla , roya1365 , ROZ GOL , rozan98 , s.d.yeganeh , s9083 , s?h?r , sadsadsad , sagharm , saharjojoo , sama33 , samaneh60 , saman_1234 , sanam24 , sanni , sarax , sareh.j , sayeh66 , seda-a , sedena , selina63 , sepideh63 , Sergeant , SETARE SOHEYL , setareh67 , setayesh1363 , sete , sh.ab , shadab1987 , shadi1356 , shaghayegh+h , shahin47 , Shery84 , shida.m , shimaaaaa , shirin.a , shirinbrz , shisheh , shiva-71 , sibsorkhhava , sobin , sogol21 , soheila50 , Sohey36 , somy_kh , spong bob , star78 , star_crossed , strich , susan1 , s_aftab , tahmin67 , tara_5877 , tghyasfr , Tifani Jon , toka-88 , violet_mahtab , wenela , white-sky , Y*A*S , yalda95 , yas@min , yasaman20 , Yase sorkh , yasesabs , yashkin , yassii , zahra.gb76 , Zahra_niki , zanbagh , zeinab75 , ziba22 , ziglernata , ziiiziii13 , zohrealavi , zohreh eshghi , zohreh.h , |SarA_S| , |معصومه| , ~anahita~ , §parnian§ , آتای , آرام25 , آسوده , آواشیوا , اب و اتش , ازلی , اسمان 365 , اشك اسمون*باران , افسانه1362 , اقاقی , الهه50 , الیا , بابا-لنگ-دراز , بازیگوش , بانوی مهر , برف دونه , بهار گل , بهاری 87 , بی انتها , بی بی گل , تابتا , تبسم* , ترنج خاتون , ثمره 82 , خانم تاج , خرس قهوه ای , خیال غزل , دزدمونا , دنیز. , ذره بین , راتمینار , زوها , سارا ف , سارا_رها , سرتق , سمانه92 , سولماز71 , سپيده خوب , سکوت پر از حرف , شادئ , شاه ماهی , شیرین بانو , شیرینusa , طنی 79 , عاطفه دلنواز , عمه حمی , فاطمه سمیعی , فتانه.پ , فرزان92 , فرنوش72 , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لمیس20 , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مامان بهاره , مامان شهرزادی , مانا2010 , ماه و خورشيد , ماه پنهان , ماهين , ماهین56 , منجی , مهسا 26 , مهسان9093 , میچکا , نازنین 87 , نداي عشق , ننه هانی و حوری , نوازشگر , نیاز.ش , نیلا... , نیکا83 , هاتف4 , هميشه بهار , پارلاق گونش , پونام , چشم قشنگ , چشمک ستاره , چلیپا , گونش , یاسی جان , ღ Seti ღ , ღღ Parisa ღღ

17. Top | #9

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    2.24
    تشکر از کاربر
    8,437
    حالت من
    Akhmoo
    اندازه فونت

دوستان عزیز سلام
    ممنون که منو با این رمان هم همراهی می کنید .
    تصویر خیالی خودم از هادی خان تجدد رو تو گروه گذاشتم . اونای که مایل هستن برن ببینن. نظر هم بدین لطفاً که می خوره یا نه .
    پست هفتم :
    بلاخره دیدم بلند نمی شه بره ، خودم بلند شدم . تصمیم گرفتم یه آبی به صورتم بزنم و پاهای خشک شدم رو ورزش بدم .
    اول خواستم اجازه بگیرم . بعد با خودم گفتم که نگیرم بهتره . اینطوری فکر می کنه آب بخورم باید بهش بگم . کارشناسشم ، زندانیش که نیستم . در ضمن اونم معلم یا استاد نیست که صاحب اتاق بشه و هر اتفاقی می افته بهش بگم .
    بی توجه بهش از اتاق رفتم بیرون . یه نفس عمیق کشیدم و رفتم سمت دستشویی.
    تازه از دستشویی اومده بودم بیرون که نگار یکی از بچه های حسابداری جلوم سبز شد .
    سلام علیکی مختصر مثل همیشه کردیم . می خواستم برم طرف اتاق که گفت :
    -چطوری با هادی خان ؟
    برگشتم سمتش.
    -هادی خان ؟
    چشم و ابرویی واسم اومد و گفت :
    -منظورم جناب تجدده. مدیر جدیدت. نگو که اسم کوچیکش رو نمی دونستی!
    با تعجب گفتم :
    -من اسم کوچیک نود و نه درصد همکارای آقا رو نمی دونم . اینو که شما ها خیلی خوب می دونید . من نمی دونستم اسمش چیه و برام مهم هم نیست . چرا فکر می کنی من باید اونقدر باهاش صمیمی شده باشم که اسمش رو بدونم ؟
    نگار یه قدم عقب رفت و گفت :
    -خوب مهتاب جون چرا قاطی می کنی ؟ من که چیزی نگفتم ! گفتم هم اتاقین حتماً دیگه مال این یکی رو می دونی . بخدا فکر نمی کردم ناراحت بشی وگرنه گِل می گرفتم این لامصب رو هیچی نمی گفتم . نه اینکه الان یه هفتس همگی کار و زندگیمون رو ول کردیم چسبیدیم به این آدم که ازش بیشتر بدونیم ،واسه همین ازت سوال کردم بخدا.
    عصبانی صدام رو بردم بالا و گفتم :
    -من یه زن متاهلم. چیکار به اسم شوهر مردم دارم ؟ تا حالا دیدی راجع به مردی غیر از همسرم حرف بزنم که حالا داری آمار این غاصب رو ازم می گیری؟
    دستش رو گذاشت رو لبش و گفت:
    -هیس بابا. جلوی اتاقتیم ها . می شنوه واسه خودت بد می شه . من که کارمندش نیستم . در ضمن. این آقاخوش تیپه ی 38 ساله مجرده محض اطلاع .
    بعد چشکمی زد و گفت :
    -از اینکه اتاق مجردیت رو ازت گرفته دلخوری؟ والا من از خدام بود با این تیکه هم اتاق بشم . اصلاً بیا جاها عوض!
    لحنش خنده آورد رو لبام . در کل دختر خوبی بود . فضول بود اما دلش زنگار نداشت . بدخواه کسی نبود . نسبتاً آروم گفتم :
    -این بابابزرگ به درد تو نمی خوره بچه . تو همش بیست سالته . هجده سال اختلاف سن کم نیست . برو بچسب به کار و زندگی خودت .
    خندید و گفت :
    -آره راس می گی من که شانس ندارم یه حسابدار جوون و خوش تیپ و پولدار بیاد اینجا و در نگاه اول یه دل نه ، صد دل عاشقم بشه .
    لبخندی بهش زدم و با در زدن وارد اتاق شدم .
    تجدد تا منو دید ، تو گوشی گفت :
    -عمو جون اومد . گوشی دستت باشه بدم با مامانی حرف بزن .
    با تعجب نگاهش کردم .
    گوشی تلفن رو میزش رو گرفت سمت من و گفت :
    -مهلا خانوم هستن خانوم مهدوی .
    در حالی که چشام از کاسه افتاده بود بیرون ، گوشی رو گرفتم و با صدای ضعیف گفتم :
    -بله؟
    صدای شاد مهلا از اونطرف خط ، حالت بُهتم رو از بین برد و منو از اون اتاق کند و برد پیش دستای کوچولوش . پیش صورت گرد و سفیدش . پیش موهای طلایی ناز و نرمش .
    یه خرده که با مهلای خواستنیم حرف زدم ، باهاش خداحافظی کردم و از تجدد خواستم گوشی رو سرجاش بذاره.
    پشت میزم نشستم و گفتم :
    - ممنون آقای مهندس . باعث زحمت شدیم . حتماً داخلیم خیلی زنگ خورد آره ؟
    صندلی گردونش رو با یه حرکت ، سر داد عقب و دستش رو برد پشت گردنش و گفت :
    -آره . گفتم شاید کسی کار واجب داشته باشه واسه همین وصل کردم به مال خودم و جواب دادم. دختر شیرین زبونی دارین.
    گفتم :
    -ممنون . خلاصه ببخشید که باعث زحمت شدم . یادم رفته بود دخترم همیشه این موقع زنگ می زنه .
    لبخند محوی زد و برگشت به طرف مانیتورش و گفت :
    خواهش می کنم . زحمتی نبود . یه تنوع بود وسط کار. در ضمن فایلهای تبلیغاتی فروشندگان مواده اولیه رو که براتون ایمیل شده رو بذارین تو شبکه که من بردارم .
    چشمی گفتم و سریع کاری رو که ازم خواسته بود رو انجام دادم .
    اولین روز کاری من و جناب تجدد در صورتیکه از اتفاقات صبح فاکتور بگیریم ، با رسیدن ساعت چهار عصر بی دغدغه تموم شد .
    البته کارخونه هیچ وقت تعطیل نمی شد وبرای کارگرها شیفت های کاری تعیین شده بود .کارخونه تو سه شیفت کار می کرد و سر ساعت مقرر کارگرها جاهاشون عوض می شد .
    وقت ناهار بچه ها یه کم سر به سرم گذاشتن و وقتی دیدن من از اونها بی اطلاعات ترم ، ولم کردن .با فهمیدن مجرد بودن این رئیس جدید ، اضطرابم از برملا شدن جریان طلاق بیشتر شده بود.
    ظاهراً خیلی ها تو نخش بودن و این برای من طلاق گرفته که به نظر عبث بعضی ها دیگه خط قرمزی برام مطرح نبود ، یعنی داغ شدن دیگ شایعات .
    همیشه سنگین بودم و جلوی همکارای مرد حد و حدود خودم رو حفظ می کردم . ولی بعد از این باید بیشتر مراقبت می کردم که گزک دست کسی ندم .
    به اندازه ی کافی تو دنیای بیرون از این کارخونه ، خروار خروار مشکلات رو سرم ریخته بود . حداقل اینجا رو می خواستم از اون سیل بی امان درد و مشکل در امان نگه دارم . البته اگه می تونستم !!!
    الان با مهر طلاقی که تو شناسنامم خورده بود ، برای شوهرای کور و کچل همه ی زنای همسایه و شاید کل تبریز خطر محسوب می شدم . از این طرز فکری که به خاطر هوسبازی دو نفر از آدمهایی که یه روزی حس می کردم نزدیکترین کسان من هستن ،در مورد من می شد ، از همه ی مردا و زنای عالم متنفر شده بودم . حتی از خودم . از خود بی عرضم که نفهمیدم چی داره سر ریشه های زندگیم می یاد و گل سرخ زندگیم رو خالصانه گذاشتم در طبق اخلاص و تقدیم کردم به ریشه خواری مثل مهین .
    تو راه آهن از سرویس پیاده شدم . دلم پیاده روی می خواست . خونه ی عمه هم خیلی با راه آهن فاصله نداشت .
    همه ی مسیر پر بود از مغازه های شیک و بزرگ مبلمان . ناخودآگاه یاد زمانی افتادم که با شکم برآمده همراه علی برای خرید یه دست مبل راحتی ، همه ی این مغازه ها رو بالا پایین می رفتم. دلم می خواست واسه دنیا اومدن مهلا خونه رو شیک کنم . چقدر کوته بین بودم که فکر می کردم جنازه ی کفن پوشم از اون خونه بیرون می یاد .
    چقدر علی مهربون بود و هوامو داشت . بی صفت همیشه مهربون بود . حتی درست تا روز قبل از برملا شدن رابطش با مهین ، همیشه ایده آل به نظر می رسید . یه گرگ بود تو لباس میش . مهین هم همینطور . یه نفوذی تو لباس سرباز خودی .
    با به یاد آوردن خاطراتی که اونقدر خوب بودن که حالا تصور نبودنشون در حد مرگ اذیتم می کرد ، از پیاده روی منصرف شدم و جوی نسبتاً پهن آب رو پریدم و برای اولین تاکسی دست بلند کردم .
    ویرایش توسط سمیه.ف.ح : 1392,08,13 در ساعت ساعت : 10:13

18. 332 کاربر از پست سمیه.ف.ح تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , "فاطمه نیک نیا" , (mahi) , * سعیده * , **mary** , *dina* , *msbm* , *SAHAR.R* , *~MoonGirl~* , *آویژه* , *ریحانه# , *یاقوت* , ,azin, , .Baharak. , .MojGan. , /لاله/ , 77 77 , 890200721 , a66818 , abby7 , aili , airena , Anahita.s , angel04 , angel71 , Anolin , ANOOSHKA1992 , Aramesh_Darya , arefe jooon , arezoo214 , armita1819 , aroosak , aroosak$ad , Atefeh67 , atsh , atyek , ava.n , aygeen , aysel482 , azad_awesome , azda , azisadeghi , b3666 , baharezendegani , baii , barni , baroonii , bast girl , behtarin_pari , benq , black-roze , blub2000 , caarol , carrie , cloudyneda , dada1 , dander1000atash , darya tofani , diablo8888 , dokhtare khial , EasTern_Girl , ELI , Emily Krooz , esfarzaneh , eshton , f2kral , fa62 , fary , fatemeh466 , fatemeharab , Fatima S , fatima64 , fatima983 , GOLE...KAGHAZI , goli1658 , googoosh z , granaz , hala , hana_m , Hanisa , harimeshgh , hasti59 , homa41 , hooramohebtash , hourad , hyunah , id001370 , Idin98i , iyzak , katiman , khademre , khatkhaty , kiumars , Laali , lartmis , leila banoo , leila.kh , leyla71 , Lida.Sh , m i n a... , m0zhdeh , maasomeh51 , Maedeh , mahdi3h , mahsadina , mahtab10 , Mahya 84 , mahya9892 , MAMAN BOZORG , Maman fariba , mangoole , mani1384 , maryam1363 , maryam56 , maryam_95 , maryam_mariusz , maryiana , ma_na , mb_maryam , mehrn00sh , melodi1380 , mina68 , mina_75 , miss maryam , miss.no1.2004 , mitra 94 , mjmj , monaliza-1 , moni14 , monir1343 , motlagh , m_reisie , n.shina , nady48 , nafas-t , nafise2 , nanazkhanoom , nasimrahi , nazi1 , nedaida55 , nedaj , nikoo87 , noora86 , noperson , onlystar , orkidehyesurati , otared , PAEEZ70 , pani.moghaddam , pani1381 , parand gol , parei , parvinah , peterpanama14 , pointeh , R-zvan , rafaat , raha moozy , raha.ss , ramanava , ramlin , rayhane22 , reza9000 , rezno , riitaa , rilla , roya1365 , ROZ GOL , s.d.yeganeh , s9083 , s?h?r , sagharm , saharjojoo , sama33 , samaneh60 , saman_1234 , sanam24 , sanni , sarax , sareh.j , sayeh66 , seda-a , sedena , selina63 , sepideh1993 , sepideh63 , Sergeant , setareh67 , setayesh1363 , sete , sh.ab , shadab1987 , shadi1356 , shaghayegh+h , shahin47 , Shery84 , shida.m , shimaaaaa , shirin.a , shirinbrz , shisheh , shiva-71 , sibsorkhhava , sobin , sogol21 , soheila50 , Sohey36 , somy_kh , spong bob , star78 , star_crossed , strich , susan1 , s_aftab , tahmin67 , tara_5877 , tghyasfr , Tifani Jon , toka-88 , vampire123 , violet_mahtab , wenela , white-sky , Y*A*S , yalda95 , yas@min , yasaman20 , Yase sorkh , yasesabs , yashkin , yassii , Zahra_niki , zanbagh , zeinab75 , ziba22 , ziglernata , ziiiziii13 , zohrealavi , zohreh eshghi , zohreh.h , |SarA_S| , |معصومه| , ~anahita~ , §parnian§ , آتای , آذردخت , آرام25 , آسوده , آواشیوا , اب و اتش , ازلی , اسمان 365 , اشك اسمون*باران , افسانه1362 , اقاقی , الهه50 , الیا , اهورای , بابا-لنگ-دراز , بازیگوش , بانوی مهر , برف دونه , بهار گل , بهاری 87 , بی انتها , بی بی گل , تابتا , تبسم* , ترنج خاتون , ترنم , ثمره 82 , خرس قهوه ای , خیال غزل , دزدمونا , دنیز. , ذره بین , راتمینار , زوها , سارا ف , سارا_رها , سرتق , سمانه92 , سولماز71 , سپيده خوب , سکوت پر از حرف , شادئ , شاه ماهی , شیرین بانو , شیرینusa , طنی 79 , عاطفه دلنواز , عسل ٦٦ , عمه حمی , فاطمه سمیعی , فتانه.پ , فرزان92 , فرنوش72 , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لمیس20 , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مامان بهاره , مامان شهرزادی , مانا2010 , ماه و خورشيد , ماه پنهان , ماهين , ماهین56 , مهسا 26 , مهسان9093 , میچکا , نازنین 87 , نازنین.fa , نداي عشق , ننه هانی و حوری , نگان , نیاز.ش , نیلا... , نیکا83 , هاتف4 , هميشه بهار , پارلاق گونش , پونام , چشم قشنگ , چشمک ستاره , چلیپا , گونش , یاسی جان , ღ Seti ღ , ღღ Parisa ღღ

19. Top | #10

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    2.24
    تشکر از کاربر
    8,437
    حالت من
    Akhmoo
    اندازه فونت

پست هشتم:
    همکاری من و جناب تجدد خیلی آسونتر از اونی بود که تصور می کردم . واقعاً خداییش کار کردن با مدیر مرد البته در صورت چشم پاک بودنش ، بینهایت بهتر از کار با مدیر زنه .
    سر این هادی خان تجدد هم با کار خیلی گرم بود و غیر از موارد کاری باهام حرف نمی زد . واسه خودش یه قندون شیک و خوشگل آورده بود و صبح به صبح با یه نصف نون بربری می اومد تو اتاق و بی تعارف صبحانش رو می خورد . با همکارای خانوم به شدت مودب و موقر برخورد می کرد ولی یکی دو بار خنده و شوخیش رو با آقایون دیده بودم . در کل از وضعیت پیش اومده مثل اوایل ناراضی نبودم .آدم سنگینی بود و من از جانبش احساس خطر نمی کردم . همکارای دیگه هم که قبلاً از رفتار و افکار من و همینطور تاهلم با خبر بودن و این ادم رو هم اینطور سنگین می دیدن ، چیزی واسه شایعه پراکنی و حرفهای بی ربط نداشتن .
    تنها چیزی که مغزم رو مشغول می کرد ، چطور پیاده کردن برنامه ای بود که واسه شرکت علی داشتم .
    شرکت علی یکی از فروشندگان مواد اولیه به ما بود که از طریق همین همکاری ها و رفت آمدها ما باهم آشنا شدیم . من کمر همت بسته بودم که نابودش کنم . چون به راحتی خوردن یه لیوان آب خنک تو چله ی تابستون همه زندگی حال و آینده ی منو نیست و نابود کرده بود .
    هنوز عِدَم تموم نشده ، خواستگار با چهار تا بچه ی قد و نیم قد داشتم که تا چهار روز به خاطر ضعف اعصابم ، معدم سوخت و ناله کردم . این بود اون سرنوشتی که علی با هوسبازیش برام رقم زد و من که قسم خورده بودم تقاص این ظلمیو که در حق من و این طفل بی گناه روا داشته بود ازش بگیرم ، نباید خیلی طولش می دادم . باید تا وقتی که تو این قسمت مشغول کار بودم و علی هم باهامون همکاری می کرد ، ضربه می زدم.
    ریاست خانوم پندار این حُسن رو داشت که شاید می شد از طریق احساسات زنانه و فمنیستیش ، ازش کمک گرفت . ولی حالا با وجود یه رئیس مرد که کوچکترین شناختی نسبت به افکار شخصی و کاریش نداشتم ، کارم مشکل شده بود .
    اگه می تونستم یه جورایی علی رو از جرگه ی فروشندگان حذف کنم ، نابودی و ورشکستگیش حتمی بود ولی بدون موافقت مدیر قسمت بازاریابی و فروش ، حذف یکی از فروشندگان که قدمت همکاریش با ما بیشتر از پنج سال بود ، کار راحتی نبود و یه حرکت حساب شده رو می طلبید .
    مجبوری برای اینکه بتونم بفهمم چطور آدمیه و آیا می شه بهش اعتماد کرد یا نه ، باید یه خرده بهش نزدیک تر می شدم .این کار مهارت می خواست . من دلم نمی خواست به خاطر اینکه حالا سایه ی یه آدم لجن مثل علی به عنوان شوهر بالاسرم نیست ، نجابتم زیر سوال بره و خدایی نکرده این بشر بعد از فهمیدن جریان علی ، به من به عنوان یه کیس خوب واسه سوء استفاده نگاه کنه .
    اصلاً نمی دونستم و واقعاً بلد نبودم که از کجا باید شروع کنم و ماجرا رو چطوری جلو ببرم . دیگه سوار سرویس هم نمی شد و با پرشیای خودش می اومد کارخونه و این یعنی یه قدم فاصله ی بیشتر . اونقدر از شروع اینکار واهمه داشتم که چی ! می ترسیدم قضیه برعکس بشه و به خاطر اینکه کمر همت به نابودی یکی بستم ، خودم نابود بشم . حالا می فهمیدم که وقتی بعضی ها تو فامیل می گفتن ، مهتاب و مهین باهم خیلی فرق دارن یعنی چی . من جرأت قدم گذاشتن تو راه نابودی کسایی که به زمینم زدن رو نداشتم ، اما خواهرم ، بدون اینکه انگیزه ی انتقام داشته باشه ، با خیال راحت سرنوشتم رو به لجن کشید .
    اول دی بود و هوای تبریز به قول اخوان ناجوانمردانه سرد بود . برف دیشبی هنوز رو زمین بود و من می ترسیدم اگه یه خرده تند برم پام لیز بخوره. نیم بوتهایی که پوشیده بودم حسابی مقاوم و گرم بودن و تهشم مثل کفش کوهنوردها بود ولی دوباری تا سرکوچه ی عمه اینا پام لیز خرد .
    به زحمت خودم رو تا ایستگاه تاکسی رسوندم و از نظر زمانی اگه درست همون لحظه تاکسی گیرم می اومد که هیچ ، وگرنه از سرویس جا می موندم و چون آدم بسیار خوش شانسی هستم همه ی تاکسی ها انگار زیر برف مونده بودن و من ده دقیقه تو ایستگاه تاکسی که خیلی هم شلوغ شده بود قندیل بستم .
    آدم پر رویی هم نبودم که بپرم تو نوبت . همون یه بار که واسه تاکسی با تجدد دعوا کرده بودم و طرفم رئیسم از آب دراومده بود واسه هفت پشتم بس بود . واسه همین هر کی از راه می رسید ، سوار تک و توک تاکسی هایی که رد می شدن می شد و من مثل عقب افتاده ها همون جا می موندم . باید با پس اندازم یه ماشین می خریدم .اینطوری نمی شد سر کرد . همونطور یخ بسته ایستاده بودم که یه پرشیای خاکستری جلوم ترمز کرد .منم که فکر می کردم مسافر کشه ،اصلاً به روی خودم نمی آوردم و رومو کرده بودم اونور که دیدم دستش رو گذاشته رو بوق. چند تایی از مردایی که وایساده بودن واسه تاکسی خم شدن و بهش گفتن :
    -آقا مستقیم ؟
    ولی ظاهراً مسافر کش نبود و گفت نه .
    منم همچین رومو کردم سمت دیگه ی خیابون که انگار می خوان منو با زور ببرن . اسمم رو که شندیدم با تعجب برگشتم سمت ماشین .
    دیدم آقای تجدده که از ماشین پیاده شده و داره صدام می کنه .
    رفتم جلوتر و سلام کردم .
    گفت :
    -عیلک سلام . حالا چرا روتونو کردین اونور؟ حنجرم پاره شد خدا وکیلی . زمان نشون می ده که از سرویس جاموندین . سوارشین با هم بریم.
    ته دلم خوشحال شدم ولی چون اینکار صورت خوشی نداشت گفتم :
    ممنون آقای مهندس . شما بفرمایین . خودم می یام .
    اخمی کرد و گفت :
    -یعنی چی خودم می یام ؟ در حد راننده های این مسافرکشای بین شهری هم نیستم ؟
    نرفتنم یعنی صحه گذاشتن رو برداشتش . با خجالت گفتم :
    - این چه حرفیه ؟ فقط نمی خوام مزاحم بشم .
    در حالی که سوار می شد با تحکم گفت :
    - بفرمایین خانوم . به حد کافی سوژه شدیم واسه مردم .
    دیدم بله به علت نبود تاکسی و نبود هیچ تفریح سالم دیگه ای سر صبح ، ملت دارن به بکش واکش ما گوش می دن.
    سریع در جلو رو باز کردم و سوار شدم . ماشینش گرم بود و گرمای مطبوعی که به صورت کرخم خورد ، خیلی برام خوشایند اومد .
    جناب تجدد ماشین رو از جلوی ده دوازده جفت چشم بیکار حرکت داد و همزمان صدای رادیو رو کم کرد و گفت :
    -ببخشید اونطوری گفتما ! دیدم بدجور واسشون تفریح شدیم واسه همین خواستم زودتر سوار شین .
    گفتم :
    -خواهش می کنم کار درستی کردین . شرمنده مزاحم شدم . به خاطر برف دیشب تاکسی به اندازه طلا کمیاب شده .
    خندید و گفت ؟: راس می گین . تا دو تا دونه برف می افته پایین یا چهار قطره بارون می یاد ، اینا محو می شن .
    دستام رو بردم جلوی بخاری ماشین و گفتم :
    -تصمیم دارم ماشین بخرم . اینطوری اذیت می شم خیلی.
    دنده رو عوض کرد و گفت : فکر بدی نیست . ولی کارخونه چون خارج از شهره ، یه خرده رانندگی تو جاده واسه یه زن تنها صلاح به نظر نمی رسه . اینو هم مد نظر داشته باشین .
    گفتم :
    -فرمایش شما صحیح . ولی چاره چیه ؟ اینطوری هر وقت از سرویس جا می مونم ، باید با سواری شخص بیام که اونام خیلی قابل اعتماد نیستن .
    گفت : بله . من ماجراهای خوشی از این سواری های شخصی مسافرکش نشنیدم .
    سکوت کردم و اونم دیگه ادامه نداد .
    نزدیکهای شهرک صنعتی گفتم :
    -ببخشید آقای مهندس ! با هم رفتن ما داخل محوطه ی کارخونه کار درستی نیست . کم نیستن آدمای بیکاری که دنبال سوژه می گردن . اگه امکان داره منو یه خرده مونده به نگهبانی ، پیاده کنید لطفاً !
    برگشت سمتم و گفت :
    -چرا ؟ مگه شما متاهل نیستین ؟
    با تعجب گفتم :
    - چه ربطی داره ؟
    گفت :
    -خوب شما شوهر دارین . واسه یه خانوم متاهل چه حرفی ممکنه در بیارن . منم که برام مهم نیست . هوای اینجا به خاطر باز بودن محوطه سردتر از تبریزه و ضمناً ممکنه حیوونی چیزی هم اینورا پرسه بزنه که بترسونتتون . من دقیقاً تا پارکینگ کارخونه همراه شما هستم .
    نمی دونم چی شد که یه دفعه گفتم :
    - من متاهل نیستم !

ویرایش توسط سمیه.ف.ح : 1392,08,14 در ساعت ساعت : 07:59

20. 349 کاربر از پست سمیه.ف.ح تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , "فاطمه نیک نیا" , "مینو" , (mahi) , * سعیده * , **mary** , *dina* , *msbm* , *SAHAR.R* , *~MoonGirl~* , *آویژه* , *ریحانه# , *یاقوت* , ,azin, , .MojGan. , /لاله/ , 77 77 , 890200721 , a66818 , abby7 , aili , airena , Anahita.s , angel04 , angel71 , Anolin , ANOOSHKA1992 , Aramesh_Darya , arefe jooon , arezoo214 , armita1819 , aroosak$ad , aseman_82 , Atefeh67 , atsh , atyek , ava.n , ayandeh1 , aygeen , aysel482 , azad_awesome , azda , azisadeghi , b3666 , baharezendegani , baii , barni , baroonii , bast girl , behtarin_pari , benq , betsabeh , black-roze , blub2000 , bneta , caarol , carrie , cloudyneda , dander1000atash , darya tofani , diablo8888 , dokhtare khial , EasTern_Girl , ELI , elmino , Emily Krooz , eshton , f2kral , fa62 , fariba45 , fary , fatemeh466 , fatemeharab , Fatima S , fatima64 , fatima983 , GOLE...KAGHAZI , goli1658 , googoosh z , granaz , hala , hana_m , Hanisa , harimeshgh , hasti59 , homa41 , hooramohebtash , hourad , hyunah , id001370 , Idin98i , iyzak , katiman , khademre , khatereh14 , khatkhaty , kiumars , Laali , lalehjoon , lartmis , leila banoo , leila.kh , leyla71 , Lida.Sh , m i n a... , m0zhdeh , maasomeh51 , Maedeh , mahdi3h , mahsadina , mahtab10 , Mahya 84 , mahya9892 , Maman fariba , mangoole , mani1384 , maryam1363 , maryam56 , maryam_95 , maryam_mariusz , maryiana , ma_na , mb_maryam , mehrn00sh , melodi1380 , mina68 , mina_75 , miss maryam , miss.no1.2004 , mitra 94 , mjmj , monaliza-1 , monir1343 , motlagh , m_reisie , n.shina , nady48 , nafas44 , nafise2 , nanazkhanoom , narcisus , nasimrahi , nazi1 , nedaida55 , nedaj , nikoo 123 , nikoo87 , noora86 , nooshzad , noperson , onlystar , orkidehyesurati , otared , p.gh , PAEEZ70 , pani1381 , parand gol , parei , parvinah , peonyel , peterpanama14 , pointeh , R-zvan , rafaat , raha moozy , raha.ss , ramanava , ramou2030 , rayhane22 , reza9000 , rezno , riitaa , rilla , roya1365 , ROZ GOL , rozan98 , s.d.yeganeh , s9083 , sadsadsad , sagharm , saharjojoo , sama33 , samaneh60 , saman_1234 , sanam24 , sanaz_ , sanni , sarax , sareh.j , sayeh66 , seda-a , sedena , selina63 , sepideh1993 , sepideh63 , Sergeant , setareh67 , setayesh1363 , sete , sh.ab , shadab1987 , shadab70 , shadi1356 , shaghayegh+h , shahin47 , SheiTa , Shery84 , shida.m , shimaaaaa , shirin.a , shirinbrz , shisheh , shiva-71 , sh_karan , sibsorkhhava , sobin , sogol21 , soheila50 , Sohey36 , somy_kh , spong bob , star78 , star_crossed , strich , susan1 , s_aftab , tanaz-a , tara_5877 , tghyasfr , Tifani Jon , toka-88 , vampire123 , violet_mahtab , wenela , white-sky , Y*A*S , yalda95 , yamahdiyamahdi , yas@min , yasaman20 , yasesabs , yashkin , yassii , zahra.gb76 , Zahra_niki , zanbagh , zeinab75 , ziba22 , ziglernata , ziiiziii13 , zohreh eshghi , zohreh.h , |SarA_S| , |معصومه| , ~anahita~ , §parnian§ , ʍєℓღ∂γ , آتای , آذردخت , آرام25 , آسوده , آواشیوا , اب و اتش , ازلی , اسمان 365 , اشك اسمون*باران , افسانه1362 , اقاقی , الهه50 , الیا , اهورای , بابا-لنگ-دراز , بازیگوش , بانوی مهر , برف دونه , بلور , بهاری 87 , بی انتها , بی بی گل , تابتا , تبسم* , ترنج خاتون , ترنم , ثمره 82 , خانم تاج , خیال غزل , دزدمونا , ذره بین , راتمینار , زوها , سارا ف , سرتق , سمانه92 , سولماز71 , سپيده خوب , سکوت پر از حرف , شادئ , شاه ماهی , شیرین بانو , شیرینusa , طنی 79 , عاطفه دلنواز , عسل ٦٦ , عمه حمی , فاطمه سمیعی , فتانه.پ , فرزان92 , فرنوش72 , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مادرم , مامان بهاره , مامان شهرزادی , مانا2010 , ماه و خورشيد , ماه پنهان , ماهين , ماهین56 , مهسا 26 , مهسان9093 , میچکا , نازنین 87 , نداي عشق , نسیب , ننه هانی و حوری , نوازشگر , نگان , نیاز.ش , نیلا... , نیکا83 , هاتف4 , هميشه بهار , پارلاق گونش , پونام , چشم قشنگ , چشمک ستاره , چلیپا , کاش بتوونم , گشتاسب13 , گل سوسن , گلبرگ1 , گونش , یاسی جان , یلدا2222 , ღ Seti ღ , ღღ Parisa ღღ

صفحه 1 از 13 1234511 ... آخرینآخرین