بازگشت   نودهشتیا > کتاب > تایپ رمان > حذفیات

تبلیغات 
عصر پادشاهان
نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:
زیر 15 14 2.46%
15 تا 20 175 30.70%
20 تا 25 181 31.75%
25 تا 30 91 15.96%
بالای 30 109 19.12%
رأی دهندگان: 570. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی ۳۱ شهريور ۱۳۹۲, ۰۸:۲۱ بعد از ظهر   #1 (لینک مستقیم)
کاربر نیمه حرفه ای

mehrsa_m آواتار ها

پست بسیار مفید  +534 امتیاز     
Post رمان فرستاده | mehrsa_m کاربر انجمن

کتاب به درخواست نویسنده حذف شد .

ســــــــــــــــــــــــ ـــلام
حالتون چطوره ؟
باورم نمیشه دوباره پا گذاشتم تو تایپ کتاب . یعنی یه جورایی برام یه حس خاصه . شماها رو نمیدونم . ولی برای من مثل یه حس خوبیه که باعث و بانیش فقط شماها و خوندن و انرژی دادنتونه .
اول از همه باید تشکر کنم . از تک تکتون . از مهربونیاتون . از این همه لطفی که نسبت به من و کتابام داشتین . واقعا نمیتونم بگم چقدر ممنونتونم . شاید همین حرفای شماها بود که دوباره من و کشوند تایپ کتاب . سر همون قرار همیشگی که با پنج تا رمان با هم داشتیم . همون حسای خوب . همون حرفای پر انرژی . مرسی . واقعا ممنونم از همتون .
باورم نمیشه که دارم ششمین رمان و شروع میکنم . اصلا به نظرم غیر ممکنه . من اولش برای محک زدن خودم تو سایت اومدم و نوشتم . ولی الان کلا اوضاع فرق میکنه . . .
مرسی از تک تک بچه هایی که فرستاده رو توی امضاشون گذاشتن و من و شرمنده کردن . مرسی یه دنیا .
از تشکرات که بگذریم کم کم میریم سر اصل ماجرا
اول یه توضیحی باید بدم در مورد طالع ماه . خیلی از بچه ها منظور من و از نوشتن طالع ماه اشتباه متوجه شده بودن . باور کنین من اصلا ادعایی نسبت به خودم و رفتارم ندارم . یه سری فکر میکردن من با نوشتن طالع ماه میخوام بچه ها رو به راه راست هدایت کنم . که اصلا اینجور نبود . یه عده بهم گفتن برو خودت راه راست و پیدا کن بعد بیا بقیه رو ارشاد کن . باور کنین من منظورم از نوشتن طالع نصیحت یا چیزی شبیه این نبود . من طالع و نوشتم چون همچین آدمایی رو اطرافم دیدم . خواستم از کسی بنویسم که حداقل تو جامعه هست . یکم ملموس باشه کاراش . پریماه قصه ی من یه آدم عادی بود . من قصد نداشتم اسطوره جلوه بدمش . یا هر چیز دیگه ای که شماها به من و رمانم نسبت دادین . خواستم این توضیح و اینجا بدم که کسی خدای نکرده اشتباه برداشت نکنه و فکر نکنه من اینجا نشستم که بنویسم و بقیه رو ارشاد کنم .
دومین چیزی که میخوام بگم مربوط میشه به وبلاگ نویسای عزیز . من تو این مدت سر این قضیه ی رمان گذاشتن تو سایتا و وبلاگا برنامه ای داشتم . خواهشم از همشون اینه که اجازه نگیرین برای رمانای من . به هیچ عنوان دیگه به این پیغاما جواب نمیدم . با توجه به مشکلاتی که با این قضیه داشتم از همین جا خواهش میکنم از همشون که رمانای من و از توی وبلاگا و سایتاشون بردارن . من به هیچ عنوان از این روز به بعد اجازه ی نشر کتابام و به هیچ سایتی به جز نودوهشتیا نمیدم . پیغامایی که در این مورد باشه رو برای اولین بار بی جواب میذارم . امیدوارم فکر نکنین توهینی بهتون شده چون واقعا از دردسراش خسته شدم . مرسی که لطف دارین به نوشته هام . ممنونم ازتون ولی اگه کسی رمان من و میخواد بخونه ترجیح میدم فقط تو این سایت باشه .
از این حرفا که بگذریم میرسیم به خود رمان .
فرستاده . . .
یه عده گفتن از اسمش به نظر میاد ترسناک باشه . یه عده گفتن اکشنه . خلاصه اینکه هر کی یه نظری داد
ولی فرستاده یه عاشقانه ی آرومه . دوست داشتم بعد از طالع ماه با اون همه استرس و زندگی پر پیچ و خم پریماه داستانی رو شروع کنم که ریتم آروم تری داشته باشه . سوژه ی رمان شاید خاص نباشه . ولی آدمای خاصی داره . رفتارای خاص دارن . میخوام از دختری بنویسم که خواه ناخواه هممون به نوعی شبیهشیم . بعضیا کمتر و بعضیا بیشتر . هممون شاید ته ذهنمون یه جورایی موافق باشیم با دختر داستان . شاید ذهنیتمون باهاش یکی باشه .
خلاصه اینکه امیدوارم همراهیم کنین . تنهام نذارین . انرژی بهم بدین . مثل اون پنج تا رمان قبلی . تا منم تمام تلاشم و بکنم تا بتونم یه رمانی خلق کنم که به دلتون بشینه و با خوندنش چند لحظه وارد دنیای کارکترای رمانم بشین و باهاشون اُخت بشین .
جلد رمان هنوز آماده نیست . وقتی آماده بشه به این پست حتما اضافش میکنم که ببینید .
خیلی دوستون دارم . خودتون میدونین که علاقم به تک تکتون بی نهایته . خوشحالم که دوباره اینجا مینویسم و میتونم پای پستام کلی وراجی کنم براتون اصلا به امید همین وراجیا دارم مینویسم
اولین پست رو هم فردا میذارم . دیگه با نحوه ی پست گذاشتن من آشنایین دیگه . یه روز یه پست میذارم . یه روزم انرژی دارم خیلی میذارم . دست خودم نیست دیگه خودتون آشنایین باهام به قول یکی از بچه ها که میگه تو همیشه سر رمانات سرما میخوری یه روزم مریض میشم هیچی نمیذارم .
دوستتون دارم بی حد و اندازه . فردا منتظر اولین پست فرستاده باشین .

کتاب به درخواست نویسنده حذف شد .

ویرایش توسط mehrsa_m : ۲ مهر ۱۳۹۲ در ساعت ۰۹:۰۳ بعد از ظهر
mehrsa_m آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
!!nahal!!, !i!elham!i!, !ya30!, # NEGAR #, #لـــــــــیلا . م #, #مریم#, "Coral", "Giti", "ROZHAN", (mina), (morvarid), * Bita *, * سعیده *, ***forogh***, **kiana**, **roksana**, **Sky girl**, **سولماز**, *Aida Banoo*, *asemani*, *banoo*, *Fatemeh.K*, *goodgirl*, *hasti*17, *mahsa*, *marin*, *N*E*G*A*R*, *Nahayat*, *NAKISA*, *NaZ@NiN.B*, *nil00*, *Peggy*, *Petra*, *ROJA*, *shazdekhanum*, *shima*, *Silver Sun*, *sogol, *sorme*, *T.a.N.i.N*, *yegane*, *~aida bala~*, *~Faezeh~*, *~SETAREH~*, *الف*, *بارون پاییزی*, *تاراج زمان*, *توهم سبز**, *سورن*, *مائده*, *پریسان*, *کاساندان*, *یاقوت*, +Neda+, -ShaDi-, ...BaHaR..., ...maedeh..., ...نگین..., .: She :., .:!Par:., .:.TaniA.:., .:BahaR:., .:MaedeH:., .:MahshiiiD:., .ARAM., .Arghavan A, .Fatemeh., .Ghasedak., .maedeh., .mahsa., .Mar.Yam., .MaRYaM BaNo., .MOHABBAT., .nahid, .papar., .parniya., .RAHA., .SaInA., .yasmin, .ZeinaB., .بهاره, .دلآرام., /لاله/, 021girl, 0sara, 20am, 2rrin, 30ma, 77 77, :.: aTLaS :.:, @ DINA @, a.n.jel, abby7, adlay, afroodit, afrooz87, afsoon321, ahmad12, airena, aisa77, Alale*, amirhessam, ammmm, amore, ana23, ana_b, angel26, Angelical, angry girl, anital, ankka, apamea, aqua, Ara19, Aramesh_Darya, arefe jooon, arezoo.o, arezoo71, arezoo786, Arezoo91, arosha73, arshin.R, artemis16, aryanna, asal naz, asalkotole, asal_7, aseman91, aseman_82, ashk eshgh, ashoka, asizebel, asma-m, atashgah62, atefe**, ati joooon, ati123, atieye80, atish_fm_1989, atiye77, av@r-t, ayandeh1, ayda90, azadehh, azam 24, AZAR-70, azar1, azda, B*O*S*H*R*A, BAHAR KHANOOM, BAHAR KHANOOOM, bahar2008, bahar58, bahare RE, BaharәH, balatanha, banafsheh_sh83, barane khazan, barni, bast girl, Beautiful Jasmine, behnaz98, behtarin_pari, bella94, benitto, binaha, blub2000, blue berry, breathe, Cancer, chica89, cloudyneda, cole, d.pouya, D0nya, dark chocolate, DARK SHADOWS, darya tofani, darya.n9690, darya19, Defne, Delaramad, Delasa, Delsa 76, dey-asa, dezy, Dina*, dispassionate, dokhtar mehr, dokhtare babash, dokhtare khial, Doni.M, doorin, Dorsa 12, dr.moonshine, eadl, earth girl, edin, EINDRA, Elahe~M~, Elen, Eli 67, eli egh, elianoos, elili, elin89, EliSo, elmiraa_20, elnaz_70, elsa, estifen, F . Kh, F @ N @ H @ i, f.barani, F.BROKEN, f.eti, fafa1997, falahi, FANNI, faranak-bahari, fariba44, farideh_h1366, farisa, farizad, farnas, Farnaz, farnaz63, farnaz792, faryad(sf), Fateme-a, Fatemeh.98, fatemeh13, fatemeh2001, fatemeh466, fati!, fatima_59, Fed Up, feloor, FereshteĦ, fereshth, fermesk, fk-osh-d, flavia, foggy, FowL, fr number1, funny, f_venus_74, galadril3, gandomsa, genelia, ghazal 2012, Ghazal Vnd, ghazal-xr75, Ghazal.93, Ghazal99, ghazale96, Ghelghelak, Giss Golabetoon, gole narges, Gole Yassaman, gole.bahari0, GOLNAZ, golnaz78, golnoush_k, googoosh z, GOOL89, goominam, gorgin khan, hadiseh.a, hadis_s, haeri, hameshebatoamto, hanayi, hana_m, hanie-ab, haniyeh120, harimeshgh, hasti59, Hate Love, hediyeh_b, Hedyeh., HElliA :D, HESAM H-A, hesaneh, hidden girl, hidenam, hod hod, homa41, HOMAYONN, homa_25555, honey-asal, Honey.R, hoora.sh, hotsummer001, htamspam, hyunah, h_t_h_1984, ICE.QUEEN, Idin98i, Inoosh, iranian_girl, iryane, Is_Tak, JASMINE FLOWER, joodi abot, JoOjOo Bala, kamand131, katerina petrova, KATHRINE, katoore, katy f, katy_kiani, Khate Siah, khatooonn, KHJ.N, kiana1999, Kiiiiana, Kim Aida, kimberly, kiumars, kolaghermezi, kr@m.R@, kristeen, kurda smahlt:<, ladan khanoom*, ladan110, Lady Kindnessツ, Lady Sky, lale joon, le y la, legend69, leila banoo, leila.kh, leyla71, LicH_MaSteR, lili 20, little-fairy, m-khani, m.h73, m0nire, m0zhdeh, maahnoosh, maede7, Mah BanU ☾, mahbaran, mahdiar, Mahdieh75, Mahdis @69, mahdis-d, mahdis_m, Mahi jo0o0n, MaHnaZ_MoHseN, mahr0kh, mahsa.f.h, mahsa.tmu, mahsafall, mahsany, mahsa_r, Mahshadii, mahshid/Hk, mahshid:, Mahtab 75, Mahtab Eshgh, mahtab10, mahtab22, mahtab26, mahya7763, makhmal_66, Maman fariba, mamorin, manam4141, maneou, mani1384, mania-h, mansuri, Mantral, marale, MARDE_TANHA, mariya-n, marjansh, maryam joOon, maryam2005, maryami.aramesh, maryam_95, maryiana, mashyane, math20, mega, mehrazar, mehrn00sh, Mehrnaz_71, melika60, melikbelik, Melisa, meloda, melodeee, meno, michka_61, milana, mim.s, Mina, mina.77, mina87, mina_sh, minmin1780, mint, mishapasha, Miss A, miss maryam, Mitir, mk70, Mmojack, mobinaa, mojan kucholo, mokmor, MONA1367, mona61, mona92, moonlighte, MoonRise, morvaride, motlagh, mozhgan69, mozhiiii bala, Mr Don, mr8967, msho, ms_f90, my dream, mzm1368, N*A*Z*L*I, n.a., n.d.sari, nadia_gh74, nafas1992, Nahid72, nana22, narges.shiraz, narjes***, nasrin.j, nasrin44, nastaran1351, nastaran86, nastaran_702, nastiya, nazanin_nm, nazok, nbd1513, Ne dA, neg nego, negar*pb, Negaг, negin-joon, Negin96, neinane khanoom, Nelson, Ni@z, niazruby, nikitaaa24, niko.lili, niloofar-, niloofarafoolin, niloofarenaz, Niloofarmt, Nirwana, niusha_sbr, nmari, paezzi, paliz-sm, pana-m, panah, pani1381, panii_91, paniz_g66, paparoos, paradaice, paradise, Parand-z, pariedarya, Pariya, parmida90, parmis86, parmis_m, parshan 77, parvinah, patrin, peg@h, pegah.a, pegah.hem, peleus, proxima, punio, Qazalll, R*A*Z, R.A.H.A, raha*_*, raha005, rahakh, RaheBipayan*, Rainy passion, rainy_10, Ramaan, Rana.S, Raniya95, ratanaz, raz gol, razin 75, real girl, Real Smiler, red_rose, reem1368, Rehi 76, respina1365, reyhaneh2020, rilla, roamer*, Romina-77, ronika_1994, rooya455, Roshanak65, roxaneh, ROZ GOL, Roza00, Rozhina.MH, R£§PINA, s.d.yeganeh, s.invisible, s9083, s?h?r, s@na, saba12, saba1324, saba_a, sabouraneh, sadsadsad, Sahar.M, sahar18, sahari, SahariX, sahartat@gmail., sahe, sakera, sakhre, samira.t, samira67, sana77, sanamhapoo, sanaz_, SANIA-23, sania555, sanni, sansi, sara 18, sara 1990, sara.HB, sara.jooooooon, sarah92, saramin, sarax, sara_1360, sara_n, sara_sh, sarina., satitalk, Sea Daughter~, sedighe1340, sefid65, sepideh1991, serentipiti, Sergeant, SETARE SOHEYL, setare-20, setareh30, setareh67, setayesh_p995, seti**, sevin jooni, sh1998, shaady, Shabah eshg, Shabnam t, shabtab 62, shadab1987, SHADI.71, shadi.A, shadi1356, shadi_gule, shadow_das, shahin47, shahtut, shakiba_2510, shAmiiin, shanti, sharafi, sharareh 78, sharghi, shatot, shayesteh 96, shazde koochool, shimablue, shirin.a, shirinbrz, shivajan:D, shoko pars, SHU SHU ABI, siah, sibsorkhhava, siiiiiima, silverstar, simaN, sima_a_111, simindokht, sisi7070, SKyStoon, sobdaughter, sogand n, sogol21, sogolhe, soheila50, soheilam, Sokout_shab, somaye73, song-ster, soode, soodeh90, soooorati, SOSKET, sparrow, spong bob, SPR!NG G!Rl, ssssoha, star of sky, Star-crossed, strich, stubborn.teen, sushiyant11, sydney, syhbyt, s_donia323, sαвα, T.KHD, tanha-69, tanha-94, taraneh joon, taraneh24, tghyasfr, The brave boy, The Wind, tina.hj, Titania1273, Titanium, tixi, toka-88, tondar1365, tono, top0l, tornado.n, tpirouz, tsunami, tt.raha, tv35, Ushya7, V!olet, V.i.d.a, Vaaleh, VAHIDEH / P, valan, vanas, Venus1378, virago, viyana*, vj_90, white-sky, WOLF7, yada, yasamin_34, yashkin, yasim, yasinfdf, yasna:s:.:, Yasnaaaa, yas_m, you &i, zaaaa, zahra ghani, zahra-77, zahra.gol, zahra1361, Zahra_97, zahra_jk, zan ordibehesht, zanbagh, zari60, zarpari04, zeinab75, zeynab f, zizi26, zohreh.zarei198, zoogi, _Azadeh_, _NoNasH_, ~Ani Joon~, ~Azita~, ~ELAHE~, ~kimia~, ~mahi.p~, ~MoZhDeH~, ~Niayesh~, ~Paria~, ~Radical~, ~sara khatoon~, ~SAREH~, ~Sepideh_farhadi~, ~SHADO~, ~shiva~, ~Snowy G!rl~, ~Starlet~, ~Y a S n A~, §parnian§, °Hal¡¥aS°, °°₩õ££@₩$°°, ÐOҜH] JÎG@R, ×Mahdis×, ×mahla.r:.:, ·٠•●ADRO!T●•٠·, нαηιγε, Ӈãɳ¡ўҽ✎, آبجی خانم, آتشدخت, آراااام, آسوده, آواشیوا, آوان, آیسان راد, ارزو., ارغوان 67, ارمغان شادی, ارمغان7, اسمون, البالو ترش, الهام4, الهه50, الهه7, الیرا, الیمان, الیننا, امیلیا, انگشتر, ایماز, ایکسا خانوم, با نمک, باران 69, بازیگوش, بانوی شهریور, بــــانــــو, بهــار, بهمن کوتاه, تابتا, تانیا ج, تربچه68, ترسا اميني, ترنج فاطمي, تریلوبیت, تـنـهـاتـريـنـ, تنها..., تکراری, تیک تاک, ثامین, ثـمیـن, حریم1, حنیفا58, خانوم عسلی, خانومی, خوشه طلایی, خیال غزل, داناد, دختر رویایی, دخترماه*, دخترویروسی, درسام, دریا دلنواز, دریای طوفانی, دزدمونا, دل آرا دشت بهشت, دنیز., دیبا کیان, دینام, رادمینا, راژانه, رز وحشی, رستگار4006, رها مین, رودنا, ریماس, زوشا, ساحلی, ساده65, ساغر123, سالومهو, سامیا 2014, سبحی, ستاره 11, سرای بانو, سرو تنها, سسسی, سكوت ابريشم, سوبی71, سوداا, سوگلی72, سکوت من, شادزی, شاه ماهی, شایان20, شب, شجره, شقايق م, شقایق98, شهرزاد ن, شهرزاد.م, شیرین بانو, شیرینusa, صبح بهار, عاطفه دلنواز, عرفان 82, عمه حمی, غزال*zelzeleee, فاطمه سمیعی, فاطي91, فتانه.پ, فرحناز65, فرگل1, فهیمه62, قطره کوچولو, ققنوس98, كيما بانو, لحظه های بارانی, لمیس20, ليدا.ا.ك, لیلاحمیده, م.نوری, مائده 67, ماه و خورشيد, ماهرخ جون, متولد ماه تیر, محبوبه*, محدثه فسقلی, مرضیه00, معطر, ملودی آرامش, ملکه خون, ملیحه جوون, منا معیری, مهتاب جونی, مهدیه رادمنش, مهرناز69, مهسا ا, مهسان9093, مهستی, مونا**, ميشا, می توو, میترا.د, میناااا, نارینا.., نسرین..., نسرین78, نفس مکاریان, نوشیس, نيلا..., نگین فرجام, نیــــــــروانا, نیلوفر98, نیکا83, هانی سالی, همیسا, هنانه, هیونگ, پرطلا, پرهوده, پریسا 61, چاله, چشم قشنگ, چشمک ستاره, چلیپا, چیکا, کابوی, کایرا.70, کریستال 1, کوثر واصلی, کوفته قلقلی, یـاس, یلدا.م, یه کاربر, یک ابانی, یگانه, ღ ghazali ღ, ღ Mahgol ღ, ღســـــوزانღ, •●شقایق●•, ◊ نیلوفـر غنچـه, ♥Arezoo, ✿KhanomGol

تبلیغات

دانلود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش

UP/Down مجوز های ارسال و ویرایش