ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان آوای فاخته | **ava** کاربر انجمن
asiatech

bamilo

نودهشتیا
فید آر اس اس

نظرسنجی: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:

صفحه 1 از 18 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 171
  1. Top | #1

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.00
    تشکر از کاربر
    3,589
    تشکر شده 149,857 در 716 پست
    اندازه فونت

Smile رمان آوای فاخته | **ava** کاربر انجمن

به نام تو

که گاه خیال میکنم...
    فراموشم کرده ای اما هر روز...هر لحظه...
    به امیدت نفس میکشم

سلامی سه باره
    دوستای مهربون و همراهم که همین دو شب پیش برای پایان رمان طغیان چقدررررر به من محبت کردین. دوستای با وفا و مهربونم من طبق قولی که داده بودم با سومین رمانم توی سایت بازم اومدمممممم
    اینبار متفاوت از دو کار قبل که سعی داشتم مسائل و مشکلات و سوء تفاهمهای زندگی متاهلی رو به چالش بکشم اومدم تا در مورد یه دختر جوون صحبت کنم. دختری که شاید شبیه خیلی از ماها باشه و شاید با خیلی از ماها فرق کنه. سعی میکنم زندگی معمول رو به تحریر بیارم. سعی میکنم از عشق بگم از دروغ بگم از درد بگم از موفقیت بگم از قسمت و تقدیر بگم. چیزهایی که همگی ما میشناسیمشون و توی زندگی همه ملموسه و درک پذیر.
    خلاصه گفتن سخته برای کسی که بداهه مینویسه. چون فقط یه طرحه توی ذهنمه که قراره کنار شماها شاخ و برگ بگیره.اما حرف از یه دختر 21 ساله هست که تئاتر کار میکنه. نویسنده هست و همین کار یا شغل تمام زندگیش رو تحت شعاع خودش قرار میده.
    امیدورام بخونیدش خوشتون بیاد و مثل دو رمان قبل همراهم باشید و دست به دستم بدید تا به پست آخر برسیم.
    به محض تایید پست اول رو تقدیم میکنم

+ مجوزی برای کپی برداری، و استفاده در هر سایت دیگری وجود ندارد.

آوای فاخته
    * فاخته پرنده زیبایی هست که آواز خوشی داره البته جنس ماده ساکته و نر آواز میخونه.اونم به وقتش ماده بعد از عاشق شدن به آواز طرف مقابل.بعد از اینکه کلاه سرش رفت ... تخم میذاره و میره توی کوه های دور بین تاریکی شاخه ها گم میشه. ولی خوب امان از روزی که فاخته ماده بخونه. فاخته رمان خودم رو میگم
    جلد كار بسيار خوب دوست خوبم F.KH هست. از همينجا ازش تشكر ميكنم
    ویرایش توسط **ava** : 1393,07,11 در ساعت ساعت : 11:01

تعداد 1 کاربر از این پست حمایت مالی کرده اند :

.:*aseman*:. ( 10,000 Toman )
    آوای فاخته پس از اتمام تنها به مدت یک هفته روی سایت باقی خواهد بود و بعد از آن برای ویرایش حذف خواهد شد
    پیشاپیش از همکاری شما جهت حفظ بکارت این اثر سپاسگزارم
    امیدوارم با کپی نکردن داستان و جملاتش من را در به چاپ رساندن این رمان حمایت کنید

2. 708 کاربر از پست **ava** تشکر کرده اند .

!i!elham!i! , # MiTrA.Sa # , $*~fire~*$ , "Giti" , (='.'=) , (بهارساعدی) , * Atefeh * , * سعیده * , ** زی زی ** , **fatima** , **maryam goli** , **SHADZI** , **shiny** , **Sky girl** , *A*R*A*M , *EVIL* , *Fatemeh.K* , *fatemeh.s* , *leopard* , *MAHBOBEH* , *msbm* , *N*E*G*A*R* , *Nahayat* , *Poolstar* , *R I R A* , *S.R* , *saranaz* , *shaghayegh73 , *shima* , *sogand** , *sorme* , *varesh* , *~MoonGirl~* , *~SETAREH~* , *ارامیس* , *توهم سبز** , *سورن* , *مائده* , *یاقوت* , + Grey Girl + , +Neda+ , -ShaDi- , . ماه بآنو . , ...shadow girl , ...نگین... , .:*aseman*:. , .:matin:. , .Mar.Yam. , .MaRYaM BaNo. , .Monire. , .nox. , .Parastoo. , .Tarane. , .yasmin , .بهاره , .دلآرام. , //نسترن// , /لاله/ , 021girl , 115-مروارید , 27-Farzan , 2ba62 , 2rrin , 7toranj , 890200721 , :mehrnaz: , abby7 , aida_siasookhte , aili , ailin1365 , alma8525 , amisha , amore , anahid 33 , Anahita.s , ana_b , angir , anishatami7 , anital , arefe90 , arezoo bano , Arezoo Khanoom , arman_iran , Arnika_SS , artadokht_tak , artemisir , aryanna , asal.72. , asal_7 , aseman_82 , asma-m , asrin_1994 , ati123 , atieye80 , atra77 , aty72 , av@r-t , AVESTA , Ay-moon , aysel482 , azam 24 , azda , B*O*S*H*R*A , BAD CAT-1 , bade-zemestun , bahaneha , bahar77 , bahare RE , bahoone , balvayeh , baran97 , barane khazan , barni , baroonii , BASIIRA , bast girl , batiii , Beautiful Jasmine , behnaz98 , behnoosh48 , behrou , beste , Betsa89 , bihamtas , binamm , Black wolf , black-roze , blub2000 , booling , brain storm , chenar , CIVIL , d.pouya , dada1 , dander1000atash , dark chocolate , dark fairy , darya.n9690 , Darya77 , Dawn95 , delaram96 , delsa s , desert girl , desiree , dezy , divandary , dokhtare_yakhi , DORI JOOON , doubtfull , eadl , eelham , eghlima*** , ehsan.b , ELAHE444 , ELekTrA , Elen , Elena* , Eleonore94 , Elham fa , Elikanik , erwin , esfarzaneh , esike , estifen , F . Kh , f.barani , f.honey , f@temee , faezeh97 , famdavari , FANNI , faranak-bahari , fariba44 , Farnaz , fateme16 , fatima_59 , feloor , FereshteĦ , fk-osh-d , foruzan-k , FowL , f_venus_74 , gandomsa , ghazal 2012 , ghazale_74 , ghazalghazal , ghazal_20020 , goal , goldoone22 , Gole Yassaman , GOLE...KAGHAZI , goli- , golnaz78 , googoosh z , goominam , gopel , Hanak , hanayi , hana_m , hani.hbk , hani.raya , hanigo0l , Haniii9396 , haniyeh120 , haniyeh98 , hasrate man , hediyeh_b , hod hod , homa41 , homa_25555 , Honey_fa , hoora.sh , hosnaa , hotsummer001 , hyunah , h_t_h_1984 , Idin98i , kaf.ye.kaf.ye , kamand131 , KATHRINE , katoore , khanoom noor , Khate Siah , khatooonn , kimberly , kissroll , kiumars , kolbehsokut , komiteh , Laali , ladan93 , Laya.Li , leila banoo , leyla71 , libra272 , little princess , m@m@d , Ma Neli , mahana1 , mahda , mahdiar , Mahdis 77 , mahdiyeh77 , mahnazmom , mahsa25 , mahsafall , mahshid-70 , Maht!sa , mahtab10 , mahtab26 , mahtabi22 , mahya1994 , makhmal_66 , malihe.jalilavi , mamanekasra , maneou , mani1384 , MARDE_TANHA , mary69 , maryam2005 , maryam56 , maryam82 , maryami.aramesh , maryamm1990 , maryiana , mashyane , Maso_OmeH , maya 74 , mehdi-1369 , mehraban.7 , mehrazar , melody22 , meno , me_ned , Mina khanum , mina68 , mina_75 , mina_k , minmin1780 , minoo_71 , miraj1 , mishapasha , miss maryam , miss_mass , Mitir , mitramir , Mmojack , mockingbird , mojgan* , mokmor , mona61 , mona92 , moniya , MoonTab , motlagh , ms_f90 , mzm1368 , N*A*Z*L*I , Nahid72 , nana22 , naqme , narges.shiraz , nasimrahi , nasrin javan , nasrin.j , nastaran1351 , Natasa , nazisaki , negin17 , negin171 , Negin96 , Nelson , nia12 , niazruby , Nika17 , nikitaaa24 , nikoo 123 , nikooa59 , niloofar- , NILOUFAR , nini tosholo , nooshin sa , nooshzad , nsomea , orange..A , ordibehesht91 , p!nk girl , P*E*G*A*H , p-a-r-i , pana-m , paradise , Parisa.j , parisa00 , parmida90 , parmis86 , parmis91 , parmisa65 , parmis_m , parto taban , parvaeh , parvazeh98 , parvinah , Peart , peg@h , pegah.a , pegah.hem , pointeh , proxima , R ! R a , R.A.H.A , Rabiye , Raha*10* , rain* , rainy_10 , Ramaan , ramanava , ramesh20 , Rana.S , Randy Or , Rashin.b , rashno , ratanaz , REAL LOVE , Red Girl5 , reem1368 , reza9000 , Romina-77 , ronika_1994 , roosana , rooya455 , roya1365 , ROZ GOL , roz77 , S- Masoum , s.d.yeganeh , s.fzpr , s.mokhtariyan , s?h?r , sabooha , sabouraneh , sadaf1366 , Saeideh_82 , Sahar.M , sahar.z , sahe , sama.2056 , sama33 , sama717 , samandf , samane 56 , samaneh ghasemi , samine2013 , SAMIRA BANOO , SaMiRa.jigli , samira75 , sana1994 , sanaz.p , sanaz7319 , SANIA-23 , sara1128 , saramin , sarax , sara_1360 , sarramif , sefid65 , sepidrokh , Sergeant , SETARE SOHEYL , setareh67 , setayesh_p995 , sete , seti** , Shabah eshg , Shabnam t , shabtab 62 , shadab1987 , shadab20 , shadi.A , shadi1356 , shadow_das , shaghayegh69 , shahrzad.r , shamimm , shanti , sharare.afs , shatot , shazde koochool , sheyda-1990 , shida.m , shidi1369 , shirinbrz , shiva_1360 , shkool-2st@r , shoko pars , shoshak , siah , sibsorkhhava , siiiiiima , sim sin , sima_a_111 , sintia , sky1154 , smir , so0o0o0o0osan , sobdaughter , sogol21 , soheila50 , soheilam , sohna , Sokout , solina.74 , somaye_t , somi somi , song-ster , soode , sorri , SOSKET , starry eyed , stubborn.teen , SunDaughter☼ , sushiyant11 , syhbyt , s_donia323 , s_masroury , tahmin67 , takselooly , talkhoon , tanaz-a , tandis2 , tarama , Tarlan_tahami , tatar , teddy 23 , The Wind , Tifani Jon , Titania1273 , tono , TrY 4 FLY , tt.raha , unichorn , Ushya7 , V!olet , Violet.e , vivid103 , white-sky , wildrose , yada , yas6662 , YASAM!N , yasaman20 , yasamin_34 , yashkin , yasi 28 , yasna-f , yeganeh*z.y* , z*gh , z.rahmatian , zaga21 , ZAHRA*N , zahra1361 , zahra1374 , zahra92 , Zahra_97 , zanbagh , zara_127 , zdragon , zeinab75 , ziagol , ziiiziii13 , zizi26 , zizi66 , zizigoloo , zm.matin , zohreh.h , zomorrod72 , _Azadeh_ , _NoNasH_ , |SarA_S| , ~ Abji ZAhra ~ , ~AmestriS~ , ~Azita~ , ~farzaneh jan~ , ~Gisoyeshab~ , ~mahi.p~ , ~shokuh~ , §parnian§ , ·•● samir ●•· , ÐOҜH] JÎG@R , ˙·▪●MAHROO●▪·˙ , εїзFaTeMeHεїз , ρąяміŚ , آبجی نیلوفر , آبی استقلال , آرام25 , آسمان ابری , آسوده , آنا98 , آواشیوا , آيلين و زندگي , اب و اتش , ارامش.پ , اردیبهشت 75 , ارسلان 1994 , ارغوان 67 , ارمغان7 , اسماء کرمی پور , ال بانو , الاجون , الهام80 , الهه50 , الی بانو 26 , الیرا , الیمان , امیلیا , انجلین , انگشتر , انگیلینا , اهریمن چشم زرد , اوریا , اپادا , ایلکای2 , باران ستاک , بازیگوش , باسیلیسک , بانوی اردیبهشت , بانوی بهاری , بدر مریم , بــــانــــو , بهار بارانی , بهاران81 , بی قرار تنها , تابتا , تانیا ج , ترنج فاطمي , ترنم , تریلوبیت , ثنا77 , خیال غزل , د مثل دختر , داناد , دختر گرما , دختراسمانی , دریا دلنواز , دریا ی مرموز , دلارام20 , دیبا کیان , رادمینا , رازدخت , راژانه , رز صورتی ... , رزصورتی , رها مین , رهان , رویای عشق , رویای من او , زرین دخت , زهرا* , زکیه67 , زیبای مامان , زینب سادات , ساحلی , ساقه طلایی , سامیه12 , ساناز65 , سبحی , ستاره 11 , ستـاره , سحربانو69 , سسسی , سوبی71 , سودی جون , سونای , سپید88 , سیب سرخ حوا , شادئ , شادزى , شایان20 , شجره , شرقي , شهرزاد ن , شهرزاد.م , شکـرانـه , شیرین بانو , صحرا73 , صدای پای اب , طنین67 , عرفان 82 , عسلی من , عقل و احساس , غزال آریا , غزال*zelzeleee , غزل91 , فاطمه حيدري , فاطمه سمیعی , فاطمه.ح , فتانه.پ , فرحناز65 , فهیمه62 , قاصدک* , ققنوس98 , لعیا.خ , لمیس20 , ليدا.ا.ك , ليزا٤٥ , لیلا ط , لیلاحمیده , لیلی89 , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مامان نوید , مامان نی نی , ماهین56 , محبوبه* , مریم , مریم بانو-68 , مطهره..هنوز , ملودی , منا معیری , مهشید7 , مَه رو , مژگان زارع , میترا.د , میچکا , نسرین... , نسیم شبانگاه , نفسf , نوااا , نیلا... , نیلوفر98 , نیکا83 , نیکیا , هانی سالی , هانیه نیکو , همیسا , هیونگ , پارلاق گونش , پانیا.ف.ن , پانیذ75 , پاپلی , پرتاب , پرنا , پرنيان22 , پرهوده , پریاss , پرینازخانوم , چاله , چشم قشنگ , چشمک ستاره , ک.ماری , کژاله , گربه وحشی , گل صبا , یاس بی نشان , یاسمن.ش , یاسمین.م , یلدا تقی زاده , یه دختر1995 , یک ابانی , یگانه , დshadow girlდ , ღســـــوزانღ , •Aphrodite• , ∎ Ύáśђĝίη ∎ , ●ʀσzнiиα● , ☂Rain Daughter☂ , ☆ŠŎηIд16☆ , ☜♥ya3aman☜♥ , ♔ αϻἰг κнаη ♔ , ✘dont touch me✘ , ツ ηarsis ℓavani , ㋡کاکتوس صورتی㋡

3. Top | #2

همکار بازنشسته

میانگین پست در روز
    7.96
    تشکر از کاربر
    51,505
    تشکر شده 232,921 در 15,741 پست
    اندازه فونت

نویسنده گرامی قبل از شروع نگارش داستان حتما تاپیک های زیر را مطالعه کنید:
    نحوه ی قرار دادن کتاب در سایت
    مهمترین نکات ویرایشی | مخصوص نویسندگان و ویراستاران انجمن
    حتما و دائما اطلاعیه های بخش کتاب رو مطالعه کنید تا از قوانین و اقدامات بخش مطلع باشید..
    اطلاعیه های بخش کتاب !
    برای ایجاد تاپیک نقد، قوانین بخش را مطالعه بفرمایید:
    قوانین بخش نقد کتاب مخصوص نویسندگان انجمن
    برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع و اجازه رسمی از نویسنده انجمن ، مجاز می باشد!
    تبلیغ رمان کاربرها در پروفایل، پیام خصوصی و تاپیک ها ( با لینک یا بدون لینک! ) خلاف قوانین است و در صورت مشاهده شخص خاطی اخطار دریافت می کند!
    من آدم نرفتن ام، آدم دوست موندن، یا اصلا آدم دیر رفتن ام
    خیلی دیر...
    اما وقتی برم، دیگه آدم برگشتن نیستم. آدم مثل قبل شدن نیستم. باور کن!!

anna gavalda

4. 276 کاربر از پست pegah.a تشکر کرده اند .

# MiTrA.Sa # , "Giti" , (بهارساعدی) , * Atefeh * , * سعیده * , **ava** , *Fatemeh.K* , *fatemeh.s* , *MAHBOBEH* , *N*E*G*A*R* , *Nahayat* , *Poolstar* , *shaghayegh73 , *shima* , *sogand** , *varesh* , *~SETAREH~* , *ارامیس* , *تاراج زمان* , *یاقوت* , + Grey Girl + , . ماه بآنو . , ...نگین... , .:matin:. , .Mar.Yam. , .Monire. , .Parastoo. , .yasmin , .دلآرام. , //نسترن// , /لاله/ , 2rrin , abby7 , aida_siasookhte , aili , ailin1365 , amore , anahid 33 , Anahita.s , ana_b , anital , artadokht_tak , artemisir , aryanna , ati123 , atra77 , aty72 , azam 24 , azda , BAD CAT-1 , bahare RE , baroonii , BASIIRA , Beautiful Jasmine , behnaz98 , behrou , Betsa89 , black-roze , blub2000 , brain storm , chenar , dark fairy , darya.n9690 , delaram96 , divandary , dokhtare_yakhi , DORI JOOON , doubtfull , eadl , eghlima*** , ELAHE444 , Elen , esike , estifen , F . Kh , f.honey , Farnaz , feloor , foruzan-k , f_venus_74 , ghazale_74 , ghazal_20020 , goldoone22 , Gole Yassaman , GOLE...KAGHAZI , goli- , golnaz78 , goominam , hani.hbk , hanigo0l , haniyeh120 , hasrate man , hediyeh_b , hod hod , homa41 , hyunah , h_t_h_1984 , kamand131 , khanoom noor , khatooonn , kissroll , libra272 , little darling , mahana1 , mahdiar , mahooran , mahsafall , mahtabi22 , mahya1994 , makhmal_66 , malihe.jalilavi , mamanekasra , mani1384 , MARDE_TANHA , maryam82 , maryamm1990 , mina68 , mina_75 , miraj1 , miss_mass , mitramir , Mmojack , mokmor , mona92 , moniya , motlagh , ms_f90 , N*A*Z*L*I , Nahid72 , naqme , narges.shiraz , nasrin javan , nedaida55 , negin171 , Negin96 , nikoo 123 , niloofar- , nini tosholo , ordibehesht91 , P*E*G*A*H , parmis86 , parvaeh , proxima , R ! R a , rain* , Ramaan , Rana.S , Red Girl5 , reza9000 , roosana , ROZ GOL , roz77 , s?h?r , sabooha , sadaf1366 , Sahar.M , sahar71 , sama.2056 , samane 56 , samaneh ghasemi , SAMIRA BANOO , SaMiRa.jigli , sanaz.p , sanaz7319 , SETARE SOHEYL , shabgardBIfarda , shadi1356 , shadow_das , shanti , shatot , shazde koochool , shirinbrz , shkool-2st@r , siah , sibsorkhhava , siiiiiima , sim sin , sima_a_111 , sintia , so0o0o0o0osan , sobdaughter , soheilam , somaye_t , song-ster , sushiyant11 , takselooly , Tarlan_tahami , teddy 23 , tt.raha , unichorn , white-sky , yada , yasamin_34 , yasesabs , z.rahmatian , ZAHRA*N , zahra1361 , zahra1374 , zara_127 , ziiiziii13 , zomorrod72 , _Azadeh_ , _NoNasH_ , |SarA_S| , ~AmestriS~ , ~shokuh~ , §parnian§ , ·•● samir ●•· , ÐOҜH] JÎG@R , ρąяміŚ , آرام25 , آسمان ابری , اب و اتش , الاجون , الهه50 , انجلین , اوریا , ایلکای2 , باران ستاک , بانوی اردیبهشت , بانوی بهاری , بهار بارانی , بهاران81 , بی قرار تنها , ترنج فاطمي , تریلوبیت , ثنا77 , داناد , دریا دلنواز , دیبا کیان , رازدخت , رز صورتی ... , رزصورتی , زرین دخت , زیبای مامان , ساحلی , سبحی , سوبی71 , سودی جون , شادئ , شادزى , شجره , شرقي , شهرزاد ن , شکـرانـه , شیرین بانو , صدای پای اب , غزال آریا , غزل91 , فاطمه حيدري , ققنوس98 , لعیا.خ , لیلا ط , لیلاحمیده , م-محسنی , م.نوری , ماهین56 , منا معیری , مژگان زارع , میترا.د , میچکا , نسرین... , نگار 1 , نیکا83 , نیکیا , هیونگ , پانیذ75 , پاپلی , پرتاب , چاله , چشمک ستاره , ک.ماری , گربه وحشی , یاس بی نشان , یاسمین.م , یک ابانی , یگانه , ●ʀσzнiиα● , ☜♥ya3aman☜♥

5. Top | #3

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.00
    تشکر از کاربر
    3,589
    اندازه فونت

بسم الله الرحمن الرحیم

آوای فاخته

- اسمتون؟
    - دیانت... فاخته دیانت
    کراوات طلاییش رو صاف کرد: اسمتون توی لیست نیست خانوم
    اخم کردم : یعنی چی که نیست؟ شما یه بار دیگه نگاه کنید
    برگه رو توی دستش لوله کرد: خانوم محترم دیدم...نیست!...بفرمایید!
    عصبی کیف سنتی دوست داشتنیمو که حالا زیادی توی دست و پام بود عقب زدم و خودم رو از فشار جمعیت جلوتر کشیدم. دست بلند کردم و برگه رو از میون دستش قاپیدم: مگه میشه نباشه... من نویسنده کارم...بذارید ببینم!!
    عصبی بیسیمش رو بیرون کشید: یه نیرو اضافه کنید جلوی سالن...
    چیزی نمیشنیدم... هیچ چیز جز صدای پچ پچ خودم
    ژاله محمودی.... ستاره محبی... پوریا جوانمردی... نسترن حق نگه دار... شاهین خلقی... علیرضا جم!....
    هیچ چیز نمیشنیدم جز صدای قلب خودم... نگهبان خوش تیپ و قد بلند با کراوات طلایی برگه رو از میون انگشتهای بی جونم کشید. صداش رو از فرسنگها دورتر شنیدم: دیدین نیست؟... با خودشون هماهنگ کنید اگر نویسنده کار شمایین! اسمهایی که به من دادن همینهاس...
    گیج و منگ نگاش کردم. زن چاق کنار دستم موقع حرف زدن و غش غش خندیدن برای پسری که همراهش بود به بازوم ضربه زد. خودم رو از میون جمعیت کشیدم کنار. فکم رو روی هم فشار دادم و بند بلند کیفم رو کشیدم جلو.توی خورجین روی شونه ام دنبال گوشی موبایلم گشتم. هر چیزی توی دستم میومد جز موبایل. عصبی بهش چنگ زدم و کشیدمش بیرون. برای بار هزارم بود که به علیرضا زنگ میزدم و جواب نمیداد. هر بار پیام گذاشته بودم. اینبار هم رفت روی پیغام گیر. خودم رو تا باغچه کنار سالن رسوندم و پشت به جمعیت و همهمه شون پشت در سالن تئاتر شهر توی گوشی جیغ کشیدم: بردار گوشی رو نامرد... بردار... حالا دیگه نمایش رو به اسم خودت میزنی و فکر میکنی هیچکی به هیچکی نیست؟.... نمایشنامه نویس و کارگردان علیرضا جم؟!
    جیغ کشیدم: علیرضا جم؟!!
    نفس نفس زدم. بغض داشت گلوم رو پاره میکرد. لبم رو گاز گرفتم. و با دست لرزون شال سفیدم رو که داشت از سرم میوفتاد کشیدم روی موهای شرابی رنگم و اینبار آروم تر گفتم: ببین... داغ این نمایش رو به دلت میذارم... بشین و تماشا کن...
    گوشی توی دستم مشت شد. روی سنگ کنار باغچه بی جون نشستم... مهره پشت گردنم تیر کشید.... به عرق نشستم از درد. بی توجه اما بلند شدم و به سمت باجه فروش بلیط دویدم. در کوچک شیشه ای بسته بود. با استخوان نازک انگشتم ضربه زدم. کسی جواب نداد. عصبانی مشت کوبیدم. آنقدر که یکی پیدا بشه و در رو باز کنه: چیه خانوم در رو شکستی
    بغض کرده دستم رو از میون میله ها بردم داخل: یه بلیط میخوام
    کلافه گفت: نداریم خانم تموم شده... سواد داری روی در رو بخون... بلیط موجود نیست
    غریدم: سه برابر ده برابر پولشو میدم...جور کن برام!
    در رو رو به صورتم کوبید: عجب زبون نفهمیه!
    لبهام رو روی هم فشار دادم و به طرف جمعیت یورش بردم. دستم رو روی شونه هر کسی که به دستم میرسید میذاشتم که: خانم شما بلیط اضافه ندارین؟... اقا شما چی؟... بیشتر میخرم...
    خسته و مستاصل رو به جمعیتی که به سمت درهای تازه باز شده وول میخوردن با شونه های آویزون ایستادم. نگاه سمج پسری که بلوز چهارخانه پوشیده بود روی اعصابم رژه میرفت. دلم میخواست عقده هام رو روی سر یکی خالی کنم. کمی دیگه نگام میکرد سرش هوار میکشیدم که چیه آدم ندیدی! جلو اومد. نگاش نکردم. فقط خودم رو آماده جیغ و فریاد کردم که آروم گفت: ببخشید خانوم... فکر کنم من بتونم کمکتون کنم
    پست اول تقدیم به دوستهای قدیمی

ویرایش توسط **ava** : 1392,06,29 در ساعت ساعت : 19:06

6. 759 کاربر از پست **ava** تشکر کرده اند .

!!!mah!!! , !!nahal!! , !i!elham!i! , !ya30! , # MiTrA.Sa # , #saba.b# , "Giti" , (='.'=) , (بهارساعدی) , * Atefeh * , * سعیده * , ** زی زی ** , **fatima** , **maryam goli** , **SHADZI** , **shiny** , *A*R*A*M , *AdAm BaRfI* , *Fatemeh.K* , *fatemeh.s* , *MAHBOBEH* , *Mar*yam* , *miss minoo* , *N*E*G*A*R* , *Nahayat* , *Poolstar* , *R I R A* , *S.R* , *saranaz* , *shaghayegh73 , *shima* , *sogand** , *~MoonGirl~* , *~SETAREH~* , *ارامیس* , *ترمه* , *توهم سبز** , *سمیه م* , *یاقوت* , + Grey Girl + , +Neda+ , -ShaDi- , . ماه بآنو . , ...shadow girl , ..sara.. , .:*aseman*:. , .Mar.Yam. , .MaRYaM BaNo. , .Monire. , .nox. , .Parastoo. , .parniya. , .Tarane. , .yasmin , .دلآرام. , //نسترن// , /manoo/ , /لاله/ , 0033 , 021girl , 115-مروارید , 2ba62 , 2rrin , 7toranj , 890200721 , @adri@ , A SH , abby7 , Adele72 , afroodit , aida_siasookhte , aili , airena , Ala88 , alone shadow , amisha , amitida24 , An3nA , anahid 33 , Anahita.s , ana_b , andishe1993 , angel04 , anishatami7 , anital , arefe90 , arezoo bano , Arezoo Khanoom , arezoo71 , arman-0 , arman_iran , Arnika_SS , artadokht_tak , aryanna , asal.72. , asal_7 , asal_bumpy , aseman_82 , ask. , asma-m , atefeh_49 , ati joooon , ati123 , atish69 , atra77 , aty72 , atyek , Ay-moon , ayandeh1 , ayda90 , aysel482 , azam 24 , azda , B*O*S*H*R*A , BAD CAT-1 , bahaneha , bahar77 , bahare RE , barane khazan , barni , baroonii , BASIIRA , batiii , Beautiful Jasmine , behnoosh48 , behrou , benq , beste , Betsa89 , bihamtas , binamm , Black wolf , black-roze , blub2000 , BLUEROX , brain storm , carrie , cemira , chenar , com86 , d.pouya , dada1 , dander1000atash , dark chocolate , dark fairy , darya.n9690 , Darya77 , Dawn95 , degeer , delaramam , delgir , delsa s , desert girl , divandary , dokhtare_yakhi , DORI JOOON , doubtfull , duste man , eadl , eelham , eghlima*** , elahe1365 , ELAHE444 , ELekTrA , Elen , elianoos , Elikanik , erfanbor , erwin , estifen , F . Kh , f.barani , famdavari , fani black 212 , FANNI , faranak-bahari , fariba44 , Farnaz , farzaneh-a , fatemeh jooon , fatima_59 , feloor , FereshteĦ , fereshth , fk-osh-d , foruzan-k , FowL , full of empty , galadril3 , gandomsa , ghasedak 71 , ghazale_74 , ghazalghazal , ghazal_20020 , goal , goldoone22 , Gole Yassaman , GOLE...KAGHAZI , goli- , goli62 , golnaz78 , Golnush sa , googoosh z , GOOL89 , goominam , gopel , Hanak , hanayi , hana_m , hani.hbk , hanigo0l , hanila , haniyeh120 , haniyeh98 , hany111 , hasti59 , hediyeh_b , helma2013 , hivanaz , hod hod , homa41 , Honey_fa , hoora.sh , hosnaa , Houra75 , hyunah , h_t_h_1984 , kaf.ye.kaf.ye , kamand131 , KATHRINE , katoore , khademre , khanoom noor , Khate Siah , Khatereh712 , khati khatere , khatooonn , khomar , kiana61 , kiana_kia , kimberly , kimia-farzin , kissroll , kiumars , kolbehsokut , Laali , ladan93 , lartmis , Laya.Li , le y la , leila banoo , leona , leyla71 , libra272 , Linett , little princess , lovling , lxgirl , Ma Neli , Ma.Ede , mahda , mahdiar , Mahdis 77 , mahdiyeh77 , mahnazmom , mahooran , mahsa25 , mahshid-70 , Maht!sa , mahtab10 , mahtab26 , mahtabi22 , mahya1994 , makhmal_66 , malihe.jalilavi , MAMAN BOZORG , mamanekasra , maneou , mani1384 , mar jan , maralkvn , maral_70 , MARDE_TANHA , marham70 , marjansh , mary69 , maryam82 , maryami.aramesh , maryamm1990 , maryam_mariusz , maryiana , maryta , masoumeh , medoza , mehdi-1369 , mehraban.7 , mehrazar , mehrdokht , mehrn00sh , melody22 , meno , me_ned , mfr60 , Mina khanum , mina68 , mina_75 , mina_k , minmin1780 , miraj1 , mishapasha , miss_mass , Mitir , mitramir , Mmojack , mockingbird , mohade31995 , mokmor , mona61 , mona92 , monir1343 , moniya , moon and sea , MoonTab , Morvi , motlagh , mr1368 , ms_f90 , m_mousavi , N*A*Z*L*I , naeime66 , Nahid72 , nana22 , narges.shiraz , nasimrahi , nasrin javan , nasrin.j , nastaran1351 , Natasa , nazisaki , nazok , NeGar!N , negar.n1000 , negin17 , negin171 , Negin96 , niazam , niazruby , Nika17 , nikitaaa24 , nikoo 123 , nikooa59 , niloofar- , niloofarenaz , NILOUFAR , nini tosholo , niyayeeeeeesh , nona65 , nooshin sa , NOOSHIN1383 , nsomea , omidk , ordibehesht91 , P*E*G*A*H , p-a-r-i , paeez 74 , pana-m , pani1381 , parei , Parisa.j , parisa00 , parisun64 , parmida90 , parmis86 , parmisa65 , parmis_m , parvaeh , parvazeh98 , parvinah , pati'a , Peart , peg@h , pegah.hem , pegyy , peymaneh , proxima , R ! R a , Raha*10* , rahaa_m , raheleh69 , rain* , rainy_10 , Ramaan , ramanava , ramesh20 , Rana.S , Randy Or , Rashin.b , REAL LOVE , Red Girl5 , reem1368 , reza9000 , Romina-77 , romina84 , roosana , rooya455 , rose1000 , Roshanak.k , roya1365 , ROZ GOL , roz77 , rozesorati , S @hel , S- Masoum , s-engineer , s.d.yeganeh , s.fzpr , s?h?r , saanaazaa , saba_a , sabooha , sabouraneh , sadaf1366 , Saeideh_82 , sahar.z , sahe , sahelii , sakera , sama717 , samaneh ghasemi , sameen , samine2013 , SAMIRA BANOO , SaMiRa.jigli , sana1994 , sanaz.p , sanaz2000 , sanaz7319 , sanni , saramin , sarax , saray , sara_1360 , sareh_snowdrop , sayeh66 , sefid65 , sepideh1993 , sepidrokh , SETARE SOHEYL , setareh273 , setareh67 , setayesh_p995 , shabgardBIfarda , Shabnam t , shabtab 62 , shadab1987 , shadab20 , shadi.A , shadi1356 , shadi256 , shaghayegh69 , shahrzad.r , shamimm , shanti , sharare.afs , sharghi , sharmin.r , shatot , shazde koochool , shida.m , shidi1369 , shima.be , shimaaaaa , shirinbrz , shivajan:D , shiva_1360 , shkool-2st@r , shoko pars , shoshak , sh_karan , siah , sibsorkhhava , siiiiiima , sim sin , sima_a_111 , simindokht , sintia , sky1154 , smir , so0o0o0o0osan , sobdaughter , sogol 71 , sogol21 , soheila50 , soheilam , Sokout , solina.74 , somaye_t , somi somi , song-ster , SonneT312 , starry eyed , strich , stubborn.teen , sushiyant11 , syhbyt , s_donia323 , s_masroury , tahmin67 , takselooly , talkhoon , tanaz-a , tandis2 , TanNazZz , tarama , taranomeabshar , tarasamimi , Tarlan_tahami , teddy 23 , term , tgilani2012 , The Wind , tina.hj , tinairn , tono , TrY 4 FLY , tt.raha , unichorn , usui , Violet.e , viyana* , white-sky , wildrose , WOLF7 , yada , yas6662 , YASAM!N , yasaman20 , yasamin_34 , yasesabs , yashkin , yellowlemontree , z*gh , z.rahmatian , zaga21 , ZAHRA*N , zahra1361 , zahra1374 , zahra92 , zahra@m , Zahra_97 , zan ordibehesht , zanbagh , zara_127 , zeinab.73 , ziagol , ziiiziii13 , zizi26 , zm.matin , zohreh.h , zomorrod72 , _Azadeh_ , _NoNasH_ , |SarA_S| , ~ sara bala ~ , ~AmestriS~ , ~anahita~ , ~Azita~ , ~farzaneh jan~ , ~Gisoyeshab~ , ~mahi.p~ , ~NegaR , ~SAREH~ , ~SHADO~ , ~shokuh~ , §parnian§ , ·•● samir ●•· , ÐOҜH] JÎG@R , ˙·▪●MAHROO●▪·˙ , ρąяміŚ , آبجی نیلوفر , آذردخت , آرام25 , آنا98 , آواشیوا , آيلين و زندگي , اب و اتش , ارامش.پ , اردیبهشت 3 , ارسلان 1994 , ارغوان 67 , اسماء کرمی پور , اسمون , اقاقی , ال بانو , الاجون , الهه50 , الی بانو 26 , الیمان , الیننا , امتیس 69 , امیلیا , انجلین , انگیلینا , اهریمن چشم زرد , اهورای , اوریا , اپادا , ایاتای , ایلکای2 , باران ستاک , بازیگوش , بانوی اردیبهشت , بانوی بهاری , بدر مریم , برادپیت , بهار بارانی , بهاران81 , بی قرار تنها , تابتا , تانیا ج , ترنج فاطمي , ترنم ازاد , تریلوبیت , تنهای پردرد , تنهـــــآ , ثنا77 , جیجری , خانوم معلم , خیال غزل , داناد , دختر گرما , دختراسمانی , دریا دلنواز , دریا ی مرموز , دلارام20 , دیبا کیان , رادمینا , رازدخت , رالف , رزصورتی , رها خانووم , رها مین , رهان , روشناک , رویای من او , زرین دخت , زهرا گل , زهرا* , زوها , زکیه67 , زیبای مامان , زینب سادات , ساحلی , ساقه طلایی , سامیه12 , ساناز65 , سبحی , ستاره 11 , ستاره بارانه , ستـاره , سحر نقره فام , سروش آرامش , سسسی , سلطان قلبها , سوبی71 , سوداا , سودی جون , سکوت پر از حرف , سیب سرخ حوا , شادئ , شادزى , شاناز , شایان20 , شجره , شرقي , شهرزاد ن , شکـرانـه , شیرین بانو , شیرین53 , صحرا73 , صدای پای اب , طنین67 , عاطفه 91 , عرفان 82 , عسلی من , عمه حمی , غزال آریا , غزل91 , فاطمه حيدري , فاطمه.ح , فرحناز65 , فرشته روی زمین , فــــــــــروغ , قاصدک* , ققنوس98 , لبخند قرمز , لطیفه نهانی , لعیا.خ , لمیس20 , ليدا.ا.ك , ليزا٤٥ , لیلاحمیده , لیلی89 , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مامان نوید , مامان نی نی , ماهین56 , مریم بانو-68 , مطهره..هنوز , ملودی , ملیحه54 , منا معیری , مهستی , ميشا , مژگان زارع , می نی , میترا.د , میثاق 1 , میچکا , نازی 72 , نسرین... , نسیم شبانگاه , نفسf , نگار 1 , نیلا... , نیلوفر98 , نیکا83 , نیکیا , هاتف4 , هانی سالی , هانیه نیکو , هنانه , هوای بارونی دلم , هیونگ , پانیا.ف.ن , پانیذ75 , پاپلی , پرتاب , پرنا , پریاss , پرینازخانوم , پونام , چاله , چشم قشنگ , چشمک ستاره , ک.ماری , گربه وحشی , گل صبا , گیس بریده , یاس بی نشان , یاسمین.م , یه دختر1995 , یک ابانی , یگانه , დshadow girlდ , ღســـــوزانღ , •Aphrodite• , ●ʀσzнiиα● , ☜♥ya3aman☜♥ , ♔ αϻἰг κнаη ♔

7. Top | #4

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.00
    تشکر از کاربر
    3,589
    اندازه فونت

پست دوم امشب...بچه ها استرس دارم که خوشتون اومده یا نه خیلی عجولم نه؟!

غضبناک نگاش کردم که بلیطی رو به سمتم گرفت. آب سردی روی گر گرفتگی تنم ریخته شد. نگاهم رنگ مهربونی گرفت. لبم به لبخندی لرزید. دست بردم سمت بلیط و زمزمه کردم: اضافه داشتید و نگفتید؟
    لبخند زد: اضافه نداشتم!
    نگاش کردم. مات موندم: پس خودتون چی؟
    سر زیر انداخت: شما بفرمایید...
    عجله داشتم. بیشتر از این نمیتونستم واستم و دل بدم و قلوه بگیرم! دست بردم سمت کیفم برای پول که دستش رو بالا برد: بفرمایید... لازم نيست!
    نگاهم رو دوختم بهش. انگار در ازای این محبت درخواستی نداشت. تشکر کردم و پا تند کردم سمت در. بلیط رو که به مرد کراوات طلایی دادم به صورت گداخته اش پوزخند زدم و وارد شدم. خواستم بدوم سمت سالن که زنی جلوم رو گرفت: عزیزم... موهاتونو بپوشونید
    عصبی دست بردم سمت روسریم و خواستم بگذرم که مچم رو گرفت: آستینتون رو هم بیارید پایین ،جلوی مانتوتونم که بازه
    درگیر چانه زدن بودم که " چشم سوزن پیدا میکنم میزنم بذارید برم به خدا میشینم یه جا تکون نمیخورم" که صدای گپ و گفت نگهباني نظرم رو جلب کرد که" بــــه سلام!... پارسال دوست امسال آشنا! کجایی یه مدته نیستی!"
    آستینهام رو میکشیدم پایین و از روی شونه به پسری نگاه میکردم که بلیطش رو به من داده بود... حتما یه تماشاگر تئاتر قهار بود که این کراوات طلایی با اون همه دک و پزی که هر سری داره و سخت گیریهاش اینطور باهاش گرم و صمیمی برخورد میکنه و بدون بلیط تعارفش میکنه که " بفرمایید این حرفها چیه... ما که هر سری میگیم بلیط نگیر خودت میخری ، وگرنه منکه از خدامه یه شب مهمون من نمایش ببینی!"
    رو کردم سمت زن: خوبم؟ حالا برم؟... اصلا بیا.... آ... آها... رژمم پاک میکنم
    دست کشیدم روی لبم. زن جوان چادرش رو جلوتر کشید و چشم غره ای رفت و از کنارم عبور کرد. دویدم سمت سالن. از میون جمعیتی که دنبال صندلیشون میگشتن رد شدم و بی اعتنا به صدای مسئولین سالن که " شمارتون رو لطف کنید " رو گردوندم و رفتم تا اول سالن کنار پرده. از پله بالا رفتم که برم پشت پرده که نگهبانی جلوم رو گرفت: کجا خانوم! نمیشه وارد شین!
    با صدای بلند گفتم: من نویسنده کارم!
    از روی شونش سرک کشیدم و صدا زدم: علیرضا جم!!
    نگهبان سعی داشت بدون اینکه بهم دست بزنه هدایتم کنه بیرون و من هر لحظه صدامو بالاتر میبردم که بالاخره سر و کله اش از پشت شونه نگهبان پیدا شد. سعی کرد آروم باشه: آقا... آقا... ممنون... بفرمایید شما ،من صحبت میکنم.
    نگهبان نگاه کشدارش رو ازم گرفت و من نگاه پر خشمم رو دوختم به علیرضا. دست کرد توی جیبهای شلوارش و سلام کرد. تا سینه اش خودم رو جلو کشیدم و برای زل زدن توی چشمهاش سرم رو تا جایی که میشد بالا گرفتم: چه فکری توی سرته؟ فکر کردی بی اسم من میری اجرا و تموم؟ منم صدام در نمیاد؟... چرا اسم من توی کارتها نیست؟ چرا روی پوسترها اسم من نیست؟ چرا اسم تو جلوی نمایشنامه نویسه؟
    به سمتم متمایل شد: فاخته عزیزم... تو فقط طرح اولیه رو دادی... این مسئله ای نیست که بین من و تو دلخوری پیش بیاره.... من خیلی چیزها رو توی دیالوگها عوض کردم گلم... اصلا اونکه تو نوشتی نیست...بشین ببین نمایشو!
    دستش رو دراز کرد سمت صورتم. با ساعد کنارش زدم: طرح اولیه علی؟! همین؟.. تو ندیدی نبودی؟ چند شب تا صبح بیدار بودم ها؟... علی بهت نمیاد.... باورم نمیشه!
    کسی صداش زد. دستهاش رو روی شونه ام گذاشت: عزیزم تا چند دقیقه دیگه بچه ها میرن روی سن بذار بعد از اجرا صحبت کنیم... اصلا قول که آخر اجرا اسم تو رو بیارم. قبلش خبرت میکنم بیای پیشم که برای پرده آخر با هم بریم معرفی... باشه گلم؟
    بغض لعنتی نذاشت حرف بزنم. علی لبخند زد و رفت.چند لحظه بعد نگهبان دوباره اومد سراغم و اینبار با لحن نرمتری گفت که بیرون باشم. روی صندلی ردیف اول نشستم و نگهبان گفت برای پرده آخر صداتون میکنم
    پرده به پرده عوض شد و کلمه به کلمه دیالوگهای من اجرا شد... پرده به پرده من هیچ تغییری ندیدم... تب و تاب برم داشته بود. جمعیت درست سر همون دیالوگهایی که برای شکفته شدنشون توی سرم شب بیداری کشیده بودم هورا میکشیدن و کف میزدن... و بازیگرهای علی بازی بی نظیری رو به نمایش میکشیدن. اشک توی چشمهام حلقه میزد از شعف... و دل توی دلم نبود برای خونده شدن اسمم و تعظیم در برابر جمعیتی که میدونست نویسنده یعنی استخون نمایش... که بین همین جمعیت چه بزرگانی نشسته بودن و نوظهورها رو کشف میکردن.... که من این همه سال برای چنین شبی تلاش کرده بودم... که دل به دلِ علیرضای جمِ سرشناس داده بودم و گذاشته بودم برای موندن با من ،تنم رو لمس کنه.... که باشه... که دوستم داشته باشه.... که من قلم بزنم و اون روی پرده ببره... شبی که بعد از اون همه بیخوابی اومد خونه و گفتم نمایش تموم شد... دست به نمایش نزد. فقط بغلم کرد و توی تاریکی اتاق گمم کرد... فقط به قلبم احساس ریخت و لذت به تنم... و چه حالی بود ندیدن نمایش نامه و دیدن تنها خودم! فکر کردم مهمم... مهم تر از هر چیزی... مهم تر از نمایش نامه.... وه چه خیال باطلی... که پرده آخر اجرا شد و نه اسمی از نویسنده اومد و نه اسمی برای نمایش نامه نویس... فقط گفته شد کارگردان... علیرضا جم!
    و چه حال خرابی که میون پرده اشک... میون کف زدنهای ایستاده مردم... میون تعظیمش به جمعیت... وقتی دستهاش رو روی لبهاش گذاشت و بوسه اش رو تقدیم مردم کرد... جای تمام بوسه هاش رو پوست تنم سوخت.... و چه حال خرابی... که نفهمیدم کی و چطور کتونی سفیدم رو از پا در آوردم و از همون ردیف اول که نشسته بودم پرت کردم سمتش و فریاد زدم: دزد.... دزد کثافت...
    غلغله شد... نگهبانها به سمتم هجوم اوردن و من میون هق هق گریه دور شدم... از بی آبرویی که راه انداختم... و تازه سکه عقلم افتاده بود... سر کار بودی فاخته.... دروغ بود... همش دروغ بود....

ویرایش توسط **ava** : 1393,04,07 در ساعت ساعت : 18:24

8. 747 کاربر از پست **ava** تشکر کرده اند .

!!!mah!!! , !i!elham!i! , !ya30! , # MiTrA.Sa # , #saba.b# , $*~fire~*$ , "Giti" , (='.'=) , * Atefeh * , * سعیده * , **fatima** , **maryam goli** , **SHADZI** , **shiny** , *A*R*A*M , *AdAm BaRfI* , *Fatemeh.K* , *fatemeh.s* , *MAHBOBEH* , *Mar*yam* , *miss minoo* , *N*E*G*A*R* , *naghme* , *Nahayat* , *Poolstar* , *R I R A* , *S.R* , *shaghayegh73 , *shima* , *sogand** , *~MoonGirl~* , *~SETAREH~* , *ارامیس* , *تاراج زمان* , *ترمه* , *توهم سبز** , *سمیه م* , *یاقوت* , + Grey Girl + , -ShaDi- , . ماه بآنو . , ...shadow girl , ..sara.. , .MaRYaM BaNo. , .Monire. , .nox. , .Parastoo. , .parniya. , .Tarane. , .yasmin , .دلآرام. , //نسترن// , /manoo/ , /لاله/ , 0033 , 021girl , 115-مروارید , 27-Farzan , 2ba62 , 2rrin , 7toranj , 890200721 , A SH , abby7 , Adele72 , afroodit , aghadasconil , aida_siasookhte , aili , airena , Ala88 , alone shadow , amitida24 , ammmm , amore , ana23 , anahid 33 , Anahita.s , ana_b , andishe1993 , angel04 , angry girl , anishatami7 , arefe90 , arezoo bano , Arezoo Khanoom , arezoo71 , arman-0 , arman_iran , artadokht_tak , aryanna , asal.72. , asal_bumpy , aseman_82 , ask. , asma-m , atefeh_49 , ati joooon , ati123 , atra77 , aty72 , Ay San , ayandeh1 , ayda90 , aysel482 , azam 24 , azda , b3666 , BAD CAT-1 , bahaneha , bahar77 , bahare RE , baharvaman , banooshab , barane khazan , barni , baroonii , BASIIRA , batiii , Beautiful Jasmine , behnoosh48 , behrou , benq , beste , Betsa89 , bihamtas , binamm , Black wolf , black-roze , blub2000 , BLUEROX , brain storm , carrie , cemira , chenar , com86 , dark fairy , darya.n9690 , Darya77 , Dawn95 , degeer , delaramam , delgir , delsa s , desert girl , divandary , dokhtare_yakhi , DORI JOOON , doubtfull , duste man , eadl , eelham , eghlima*** , elahe1365 , ELAHE444 , ELekTrA , Elen , elianoos , Elikanik , elmino , erwin , estifen , F . Kh , F @ N @ H @ i , f.barani , famdavari , fani black 212 , FANNI , Farah123 , faranak-bahari , fariba44 , Farnaz , farshte , farzaneh-a , fatemeh jooon , fatima_59 , feloor , fereshth , fk-osh-d , foruzan-k , FowL , fozhi , full of empty , galadril3 , gandomsa , Ghazal99 , ghazale_74 , ghazalghazal , ghazal_20020 , goal , goldoone22 , Gole Yassaman , GOLE...KAGHAZI , goli62 , golnaz78 , Golnush sa , googoosh z , GOOL89 , goominam , gopel , Hanak , hanayi , hana_m , Haneh_010 , hani.hbk , hanigo0l , Haniii9396 , hanila , haniyeh120 , haniyeh98 , hany111 , hasti59 , hediyeh_b , helma2013 , hivanaz , hod hod , homa41 , hoora.sh , hosnaa , Houra75 , hyunah , h_t_h_1984 , icicle , inas71 , JonasRahimi , joooody , kaf.ye.kaf.ye , kamand131 , KATHRINE , katoore , khademre , khanoom noor , Khate Siah , Khatereh712 , khati khatere , khatooonn , kiana_kia , kimberly , kissroll , kiumars , kolbehsokut , Laali , ladan93 , lartmis , Laya.Li , le y la , leila banoo , leila.kh , leyla71 , Linett , lovling , lxgirl , Ma Neli , Ma.Ede , mahda , mahdiar , Mahdis 77 , mahnazmom , mahooran , mahsa25 , mahtab10 , mahtab26 , mahtabi22 , mahya1994 , makhmal_66 , malihe.jalilavi , MAMAN BOZORG , mamanekasra , maneou , mani1384 , many22 , mar jan , maralkvn , MARDE_TANHA , marham70 , marjansh , marmara25 , Marpouya , maryam82 , maryami.aramesh , maryamm1990 , maryam_mariusz , maryiana , maryta , mehdi-1369 , mehrazar , mehrdokht , mehrn00sh , melody22 , meno , me_ned , milana , Mina khanum , mina68 , mina_75 , mina_k , minmin1780 , miraj1 , mishapasha , miss_mass , Mitir , mitramir , Mmojack , mockingbird , mohade31995 , mokmor , mona61 , mona92 , monir1343 , moniya , moon and sea , Morvi , motlagh , mr1368 , ms_f90 , m_mousavi , N*A*Z*L*I , naeime66 , Nahid72 , nana22 , narciss , narges.shiraz , nasimrahi , nasrin javan , nasrin.j , nastaran1351 , Natasa , nazisaki , nazok , NeGar!N , negar.n1000 , negarjav , negin17 , negin171 , Negin96 , niazam , niazruby , Nika17 , nikitaaa24 , nikoo 123 , nikooa59 , niloofar- , niloofarenaz , NILOUFAR , nini tosholo , nooshin sa , NOOSHIN1383 , nsomea , omidk , ordibehesht91 , P*E*G*A*H , p-a-r-i , paeez 74 , pana-m , pani1381 , parei , Parisa.j , parisa00 , parisun64 , parmida90 , parmis86 , parmisa65 , parmis_m , parvaeh , parvazeh98 , parvinah , pati'a , peg@h , pegah.hem , pegyy , peymaneh , proxima , pure13 , R ! R a , Rabiye , Raha*10* , rahaa_m , rain* , rainy_10 , Ramaan , ramanava , ramesh20 , Rana.S , Randy Or , Rashin.b , REAL LOVE , Red Girl5 , reem1368 , reyhaneh2020 , reza9000 , Romina-77 , romina84 , ronika_1994 , roosana , rooya455 , rose1000 , Roshanak.k , roya1365 , ROZ GOL , roz77 , rozesorati , S @hel , S- Masoum , s-engineer , s.d.yeganeh , s.fzpr , s?h?r , saanaazaa , saba_a , sabooha , sabouraneh , sadaf1366 , saeedesafarpour , Saeideh_82 , sahab 68 , Sahar.M , sahar.z , sahe , sahelii , sakera , sama717 , samaneh ghasemi , sameen , samine2013 , SAMIRA BANOO , SaMiRa.jigli , sana 88 , sana1994 , sanaz.p , sanaz2000 , sanaz7319 , sanni , saramin , sarax , saray , sara_1360 , sareh_snowdrop , sayeh66 , sedena , sefid65 , sepideh1993 , sepidrokh , SETARE SOHEYL , setareh67 , setayesh_p995 , sh.mrjan , Shabnam t , shabtab 62 , shadab1987 , shadab20 , shadi.A , shadi1356 , shadi256 , shaghayegh69 , shahrzad.r , shamimm , shanti , sharghi , sharmin.r , shatot , shazde koochool , shida.m , shidi1369 , shima.be , shimaaaaa , shirinbrz , shoko pars , shoshak , sh_karan , siah , sibsorkhhava , siiiiiima , sim sin , sima_a_111 , simindokht , sintia , sky1154 , smir , so0o0o0o0osan , sobdaughter , soha 98 , soheila50 , soheilam , sohna , Sokout , solina.74 , somaye_t , somi somi , song-ster , spgsara , ss501girl , starry eyed , strich , stubborn.teen , SunDaughter☼ , surā* , sushiyant11 , syhbyt , s_donia323 , s_masroury , takselooly , talkhoon , tanaz-a , tandis2 , TanNazZz , tarama , taranomeabshar , tarasamimi , Tarlan_tahami , teddy 23 , term , tgilani2012 , The Wind , tina.hj , tinairn , titinaz , TrY 4 FLY , tt.raha , unichorn , Universe95 , usui , violet-9-b , Violet.e , violet_mahtab , viyana* , white-sky , wildrose , yara67 , yas6662 , YASAM!N , yasaman20 , yasamin_34 , yasesabs , yashkin , yellowlemontree , z*gh , z.rahmatian , zaga21 , ZAHRA*N , zahra1361 , zahra92 , zahra@m , Zahra_97 , zan ordibehesht , zanbagh , zara_127 , zarpari04 , zeinab.73 , ziagol , ziiiziii13 , zizi26 , zm.matin , zohreh.h , zomorrod72 , _Azadeh_ , _NoNasH_ , |SarA_S| , ~ sara bala ~ , ~AmestriS~ , ~anahita~ , ~Azita~ , ~farzaneh jan~ , ~NegaR , ~SAREH~ , ~SHADO~ , ~shokuh~ , §parnian§ , ·•● samir ●•· , ˙·▪●MAHROO●▪·˙ , ρąяміŚ , آبجی نیلوفر , آذردخت , آرام25 , آنا98 , آواشیوا , آيلين و زندگي , اب و اتش , ارامش.پ , ارسلان 1994 , ارغوان 67 , اسماء کرمی پور , اقاقی , ال بانو , الهه50 , الی بانو 26 , الیرا , الیمان , الیننا , امتیس 69 , امیلیا , انجلین , اهریمن چشم زرد , اوریا , اپادا , ایاتای , ایلکای2 , با نمک , باران ستاک , بازیگوش , بانوی اردیبهشت , بانوی بهاری , بدر مریم , برادپیت , بهار بارانی , بهاران81 , بی قرار تنها , تابتا , تانیا ج , ترنج فاطمي , ترنم ازاد , تریلوبیت , تنهای پردرد , ثنا77 , جیجری , خانوم معلم , خیال غزل , دالان_بهشت , داناد , دختراسمانی , دریا دلنواز , دریا ی مرموز , دزدمونا , دلارام20 , دیبا کیان , رادمینا , رالف , رزصورتی , رها خانووم , رها مین , رهان , روشناک , رویای من او , زرین دخت , زهرا گل , زهرا* , زوها , زکیه67 , زیبای مامان , زینب سادات , ساحلی , ساقه طلایی , سامیه12 , ساناز65 , سبحی , ستاره 11 , ستاره بارانه , ستـاره , سحر نقره فام , سحرخاتون , سروش آرامش , سسسی , سلطان قلبها , سوبی71 , سوداا , سودی جون , سپید88 , سکوت پر از حرف , سیب سرخ حوا , شادئ , شادزى , شاناز , شایان20 , شجره , شهرزاد ن , شکـرانـه , شکوفه ن33 , شیرین بانو , صحرا73 , صدای پای اب , طنین67 , عاطفه 91 , عرفان 82 , عسلی من , عمه حمی , غزال آریا , غزل91 , فاطمه حيدري , فاطمه.ح , فرحناز65 , فرشته روی زمین , فــــــــــروغ , قاصدک* , ققنوس98 , لطیفه نهانی , لعیا.خ , لمیس20 , ليدا.ا.ك , ليزا٤٥ , لیلاحمیده , لیلی89 , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مامان نوید , مامان نی نی , ماهین56 , مریم بانو-68 , مطهره..هنوز , ملودی , ملیحه54 , منا معیری , مهستی , مهشاد69 , ميشا , مَه رو , مژگان زارع , می نی , میترا.د , میثاق 1 , میچکا , نازی 72 , نسرین... , نسیم شبانگاه , نفسf , نگار 1 , نگار.م.استقلال , نیلا... , نیلوفر98 , نیکا83 , نیکیا , هاتف4 , هانی سالی , هانیه نیکو , هما22 , هنانه , هوای بارونی دلم , هیونگ , پانیذ75 , پاپلی , پرتاب , پرنا , پریاss , پونام , چاله , چشم قشنگ , چشمک ستاره , ک.ماری , گربه وحشی , گرگ ماده , گل صبا , یاس بی نشان , یاسمین.م , یه دختر1995 , یک ابانی , یگانه , დshadow girlდ , •Aphrodite• , ●ʀσzнiиα● , ☜♥ya3aman☜♥ , ♔ αϻἰг κнаη ♔

9. Top | #5

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.00
    تشکر از کاربر
    3,589
    اندازه فونت

فریزرمون خراب شده خداونداااااا.... این همه غم را از چهره پدرمان بزدا.... غلطی کردیم فریز شستیمتوبه میکنم..... الهی استغـــــفرالله.... توبه توبه...دیگر نمیشویم... درست شود

نمیدونم چند ساعت طول کشید که توی دفتر حراست سالن نشسته بودم و فقط با تنفر به علیرضا نگاه میکردم.... به علیرضایی که سعی میکرد بی نگاه به من مسئله رو فیصله بده... علیرضایی که سعی میکرد تشخصش رو حفظ کنه... به خصوص حالا... بعد از این تئاتر جنجالی...با اون اسمی که در کرده.... کیسه یخ رو روی پیشونیش فشار میداد و توضیح پشت توضیح... که شباهت متن بوده... که سرکار خانوم فکر کردن من متنشونو جایی دیدم یا خوندم.... که شده بودم سر کار خانم... سر کار خانمی که نمیشناخت! دستم به هیچی بند نبود. به هیچی... دستم فقط به نگاه پر از نفرتم بند بود... همین!
    عاقبت رضایت داد و از اتاق رفت بیرون... و من چه شکسته و پر نفرت هنوز روی صندلی اتاق حراست نشسته بودم. توانی برام نمونده بود. هیچ توانی.... رئیس حراست نگاهی به قسمت کوچک تراشیده شده کنار سرم انداخت و شاید به رنگ شرابی موهام بود که پوزخند زد. نمیدونم چرا ولی تنها کاری که به ذهنم رسید در آوردن هندزفری صورتی رنگم بود و چپاندنشون توی گوشم و با انزجار از دفتر زدن بیرون....
    باد میوزید.... بذار بیوفته... بذار این روسری هم از سرم بیفته... چه اهمیتی داره؟ توی دنیایی که هیچکس من رو نمیبینه... چه اهمیتی داره... حالا که یک سالن جمعیت توی دور سوم اجرای تئاتر متاثر از نوشته من برای علیرضا جم کف زدن.... و من تازه خبرش به گوشم رسیده که خوابی.... نمایشت رفته روی صحنه.... چه اهمیتی داره اگه جلوی مانتوام باز شه، که شلوار سبزم زیادی تنگه.... چه اهمیتی داره ....
    دستم رو جلوی تاکسی زرد رنگ بلند کردم. دختر جوون کنار دستم برام جا باز کرد. رو گردوندم سمت پنجره و گوشم رو دادم به موسیقی که از موبایلم توی گوشهام میپیچید. نگاه میخ دختر روی عینک بزرگ شرابی رنگم... روی کتوی سفیدم روی شلوار سبزم... روی هندزفری صورتی، روی ساعت بزرگ سبز روی مانتو و شال سفید ،روی تمام تنم حتی روی عطر jadore میچرخید و من با تمام حواسم نگاهش رو لمس میکردم... چرا نگاه میکنی؟ به چی نگاه میکنی؟... من اسیرترین آدم دنیام که میون این همه تنهایی آزادم! به چی زل میزنی؟
    بغضم گرفت.اونقدری بغض داشتم که از سر خیابون خونه ام رد شم و نتونم از راننده بخوام بایسته... اونقدر بغض داشتم که با سر انگشت ضربه بزنم روی شونه راننده و اون با تعجب برگرده و پول رو ازم بگیره.... که زن کنار دست دختر لبش رو گاز بگیره... چه اهمیتی داره که مردم چی میگن... چه اهمیتی داره حالا که قانون شهر من شده قانون جنگل... که بخور که خورده نشی.... که تن بکر من لمس شه و من خیال کنم از سر عشقه... که نباشه.... کرایه ذهنم بود.... و دستمزدم...
    پیاده شدم و از روی جوی پریدم توی پیاده رو. سر بلند کردم. توی خلوتی خیابون سانتافه سفید کنارم ایستاد. نگاه نکردم. رفت برای دختر جلوتر از من.... گپ زدن. صداشونو نمیشنیدم. صدای خواننده راک نمیذاشت... مهم هم نبود. بالاخره چیز جالبی گفته که دختر موقر جامعه قهقهه بزنه.... دختر مانتو مقنعه ای.... و سوار شه.... چه فرقی میکنه عقایدش با من زمین تا آسمون فرق داره... چه فرقی داره که جامعه به پوشش اون افتخار میکنن و به من نه.... چه فرقی میکنه که کسی باور کنه من بازی خوردم یا نه.... خودم که میدونم اونی نیستم که علیرضا خیال میکرد... خودم که میدونم.... پام به خونه برسه چیکار میکنم.... داغ میکنم.... پشت این دست رو... داغ میکنم... که یادم بره تنی دارم... که همه چیز رو توی دفترم روی تنم... حک کنم... که عشق غلط ترین، دروغ ترین،کثیف ترین و شنیع ترین حس دنیاست... که فاخته... حرامت باد عشق.....
    کلید رو توی در قدیمی با شیشه های مربعی رنگ چرخوندم و وارد شدم. از دو پله جلوی در پایین رفتم. کفشهام رو با پشت پا کشیدم و پرت کردم کناری. مانتو و شال و کیفم رو کف زمین رها کردم. موبایل هنوز توی جیب شلوارم و هندزفری هنوز توی گوشم، رفتم سمت آشپزخونه. مصمم اجاق گاز رو روشن کردم و با فکی که از بغض میلرزید دنبال یه چیز فلزی گشتم... هر چیزی.... چنگال رو برداشتم و به دسته اش نگاه کردم. به دسته قلبی شکلش... لبم رو گاز گرفتم. دسته چنگال رو روی شعله نگه داشتم صدای معترض خواننده راک توی گوشم فریاد میکشید... دسته داغ بود... گلوم درد داشت. دسته رو فشار دادم روی دست چپم... همون که باهاش نوشته بودم.... همون که کشیده بودم میون موهای علیرضا....
    فغانم....آه فغانم...... شکسته شدم... روی زمین زانو زدم و چنگال از میون دست لرزونم روی زمین افتاد. پوست دستم میسوخت و من پیشونیم رو روی سردی کاشیهای کف گذاشته بودم و زجه میزدم....
    نمیدونم چقدر گذشته بود.روی زمین دراز کشیده بودم و به لرزش خفیف دست چپم زل زده بودم... زق میزد. پوستش رو به کبودی میرفت. درد داشتم.... خیــــلی .... درد داشتم....
    تلفن خونه زنگ میخورد و من دلم نمیخواست جواب بدم. کسی برای احوالپرسی من زنگ نمیزد... حوصله منصور رو هم نداشتم... حوصله سر به سر گذاشتناش... خنده های بیخودیش.
    روی زمین نشستم و به پشت دستم نگاه کردم. مایع زرد رنگ دور تا دور سوختگی خشک شده بود. نمیدونستم باهاش چیکار کنم. نه دلم میخواست بهش رسیدگی کنم نه بیشتر از این تحمل دردش رو داشتم. موبایلم زنگ میخورد. اسم فتانه روی گوشی خاموش و روشن میشد. دکمه ignore رو لمس کردم. به ثانیه نگذشت که دوباره زنگ زد. کلافه موبایل رو برداشتم. میدونستم بر ندارم تا صبح زنگ میزنه.
    - چیه؟
    - چرا جواب نمیدی؟
    - چیکار داری؟
    - فاخته با من درست حرف بزنا!
    - خوب... درست... چیکار داری؟
    - کجایی؟
    - زنگ زدی همین رو بپرسی؟
    - زنگ زدم خونه بر نداشتی
    - خوب... که چی؟
    - زهر مار بی تربیت... میگم کدوم....
    فریاد زدم: خونه ام! خونه... برای چی؟ چیکار داری؟
    صداشو بالا برد: از همون اول بگو.... جایی نمیخوای بری؟
    بغضم گرفت. برای احوالپرسی من نبود که زنگ میزد... میخواست با امین بیاد خونه. اگر هر روز دیگه ای بود میگفتم دارم میرم بیرون تا شب... من هم با علیرضا میزدم بیرون. یا میرفتم سینما یا هر قبرستون دیگه ای... ولی امشب... داغونم.... داغون. سر تکون دادم: نه هیچ قبری نمیخوام برم!
    غرغر کرد: بی تربیت!
    گوشی رو قطع کرد.موبایل رو پرت کردم روی زمین و دست سالمم رو میون موهای کوتاهم کشیدم. زنگ نزد... علیرضا... حتی برای دلگرمی... حتی برای نگه داشتن رابطه دوستیمون... حتی برای یه معذرت خواهی ...حتی برای سر هم کردن یه دروغ!
    دستم درد داشت.... داغم تازه بود... تنهایی داشت خفه ام میکرد... بی اراده موبایلم رو برداشتم و شماره منصور رو گرفتم. صدای شاد پیشواز موبایلش پیچید توی گوشم... بندری گذاشته بود اینبار... خدای من هیچیم بهش نبرده... صدای شادش پیچید توی گوشی: به دخمل بابا... فخی بی مخی خودم...جونم بابا؟
    بغضم ترکید: بیا اینجا بابا...
    ترسید.سکوتش پر از رعب شد. هق هق کردم: تنهام.... بابا... خیلی تنهام

10. 731 کاربر از پست **ava** تشکر کرده اند .

!!!mah!!! , !i!elham!i! , !ya30! , # MiTrA.Sa # , #saba.b# , $*~fire~*$ , "Giti" , * Atefeh * , * سعیده * , **fatima** , **maryam goli** , **SHADZI** , **shiny** , *A*R*A*M , *AdAm BaRfI* , *Fatemeh.K* , *fatemeh.s* , *MAHBOBEH* , *Mar*yam* , *miss minoo* , *N*E*G*A*R* , *naghme* , *Nahayat* , *R I R A* , *shaghayegh73 , *shima* , *sogand** , *~MoonGirl~* , *~SETAREH~* , *ارامیس* , *تاراج زمان* , *ترمه* , *توهم سبز** , *سمیه م* , *یاقوت* , + Grey Girl + , +Neda+ , -ShaDi- , . ماه بآنو . , ...shadow girl , ..sara.. , .Mar.Yam. , .Monire. , .nox. , .Parastoo. , .parniya. , .yasmin , .دلآرام. , //نسترن// , /manoo/ , /لاله/ , 0033 , 021girl , 115-مروارید , 27-Farzan , 2ba62 , 2rrin , 6789 , 7toranj , 85@HADIS , 890200721 , A SH , abby7 , afroodit , aghadasconil , aida_siasookhte , aili , airena , Ala88 , alone shadow , amitida24 , ammmm , amore , anahid 33 , Anahita.s , ana_b , andishe1993 , angel04 , anishatami7 , arefe90 , arezoo bano , Arezoo Khanoom , arezoo71 , arman_iran , Arnika_SS , artadokht_tak , aryanna , asal.72. , asal3p , asal_bumpy , ask. , asma-m , atefeh_49 , ati joooon , ati123 , atra77 , atyek , Ay San , ayandeh1 , ayda90 , aysel482 , azam 24 , azda , b3666 , BAD CAT-1 , bahaneha , bahar77 , bahare RE , baharvaman , banooshab , barane khazan , barni , baroonii , BASIIRA , batiii , Beautiful Jasmine , behnoosh48 , behrou , benq , beste , Betsa89 , bihamtas , binamm , Black wolf , black-roze , blub2000 , BLUEROX , brain storm , carrie , cemira , chenar , com86 , dada1 , dark fairy , darya.n9690 , Darya77 , Dawn95 , degeer , delaramam , delbar.72 , delgir , desert girl , divandary , dokhtare_yakhi , domino , DORI JOOON , doubtfull , duste man , eadl , eelham , eghlima*** , elahe1365 , ELAHE444 , ELekTrA , Elen , elianoos , Elikanik , elmino , erfanbor , erwin , estifen , F . Kh , f.barani , famdavari , fani black 212 , FANNI , faranak-bahari , fariba44 , Farnaz , farzaneh-a , fatemeharab , fatima_59 , feloor , fereshth , fk-osh-d , foruzan-k , FowL , full of empty , galadril3 , gandomsa , ghazale_74 , ghazalghazal , ghazal_20020 , goal , gol.m , goldoone22 , Gole Yassaman , GOLE...KAGHAZI , goli- , goli21 , golnaz78 , Golnush sa , googoosh z , GOOL89 , goominam , gopel , Hanak , hanayi , hana_m , hani.hbk , hanigo0l , Haniii9396 , hanila , haniyeh120 , haniyeh98 , hany111 , hasti59 , hediyeh_b , helma2013 , hivanaz , hod hod , homa41 , hoora.sh , hosnaa , Houra75 , hyunah , h_t_h_1984 , icicle , inas71 , JonasRahimi , kaf.ye.kaf.ye , kamand131 , KATHRINE , katoore , khademre , khanoom noor , Khate Siah , Khatereh712 , khatooonn , khomar , kiana_kia , kimberly , kimia-farzin , kissroll , kiumars , kolbehsokut , Laali , ladan93 , lartmis , Laya.Li , le y la , leila banoo , leila.kh , leyla71 , Linett , little princess , lovling , lxgirl , Ma Neli , Ma.Ede , mahda , mahda92 , mahdiar , Mahdis 77 , mahnazmom , mahooran , mahsa25 , mahshid-70 , mahtab10 , mahtab26 , mahtabi22 , mahya1994 , makhmal_66 , malihe.jalilavi , MAMAN BOZORG , mamanekasra , maneou , mani1384 , many22 , maralkvn , maral_70 , MARDE_TANHA , marham70 , marmara25 , Marpouya , maryam82 , maryami.aramesh , maryamm1990 , maryam_mariusz , maryiana , maryta , mehdi-1369 , mehrazar , mehrdokht , mehrn00sh , melody22 , meno , me_ned , milana , Mina khanum , mina68 , mina_75 , mina_k , minmin1780 , miraj1 , mishapasha , miss_mass , Mitir , mitramir , Mmojack , mockingbird , mohade31995 , mokmor , mona61 , mona92 , monir1343 , moniya , moon and sea , MoonTab , Morvi , motlagh , mr1368 , ms_f90 , m_mousavi , N*A*Z*L*I , naeime66 , Nahid72 , nana22 , narciss , narges.shiraz , nasrin javan , nasrin.j , nastaran1351 , Natasa , nazisaki , NeGar!N , negar.n1000 , negarjav , negin17 , negin171 , Negin96 , Nelson , niazam , niazruby , Nika17 , nikitaaa24 , nikoo 123 , nikooa59 , niloofar- , niloofarenaz , nini tosholo , nona65 , nooshin sa , NOOSHIN1383 , nsomea , omidk , ordibehesht91 , P*E*G*A*H , p-a-r-i , paeez 74 , pana-m , pani1381 , parei , parisa00 , parisun64 , parmida90 , parmis86 , parmisa65 , parmis_m , parvaeh , parvazeh98 , parvinah , pati'a , pegah.hem , pegyy , proxima , pure13 , R ! R a , Raha*10* , rahaa_m , rahele1366 , raheleh69 , rain* , rainy_10 , Ramaan , ramanava , ramesh20 , Rana.S , Randy Or , Rashin.b , REAL LOVE , Red Girl5 , reza9000 , romina84 , ronika_1994 , roosana , rooya455 , rose1000 , Roshanak.k , roya1365 , roz77 , rozesorati , S @hel , S- Masoum , s-engineer , s.d.yeganeh , s.fzpr , s?h?r , saanaazaa , sabooha , sabouraneh , sadaf1366 , saeedesafarpour , Saeideh_82 , Sahar.M , sahar.z , sahe , sahelii , sama717 , samaneh ghasemi , sameen , samine2013 , SAMIRA BANOO , SaMiRa.jigli , sana 88 , sana1994 , sanaz.p , sanaz2000 , sanaz7319 , sanni , saramin , sarax , saray , sara_1360 , sareh_snowdrop , sayeh66 , sea ster , sedena , sefid65 , sepidrokh , SETARE SOHEYL , setareh273 , setareh67 , setayesh_p995 , sh.mrjan , Shabnam t , shabtab 62 , shadab1987 , shadi.A , shadi1356 , shadi256 , shadow_das , shaghayegh69 , shahrzad.r , shamimm , shanti , sharare.afs , sharmin.r , shatot , shazde koochool , shida.m , shidi1369 , shima.be , shimaaaaa , shirinbrz , shivajan:D , shoko pars , shoshak , sh_karan , siah , sibsorkhhava , siiiiiima , sim sin , sima_a_111 , simindokht , sintia , smir , so0o0o0o0osan , sobdaughter , sogol21 , soheila50 , soheilam , sohna , Sokout , solina.74 , somaye_t , somi somi , SonneT312 , ss501girl , starry eyed , strich , stubborn.teen , SunDaughter☼ , surā* , sushiyant11 , syhbyt , s_donia323 , s_masroury , tahmin67 , takselooly , talkhoon , tanaz-a , tandis2 , TanNazZz , tarama , taranomeabshar , tarasamimi , Tarlan_tahami , teddy 23 , term , tgilani2012 , The Wind , tina.hj , tinairn , titinaz , tono , TrY 4 FLY , unichorn , Universe95 , usui , violet-9-b , Violet.e , violet_mahtab , white-sky , wildrose , Y*A*S , yara67 , YASAM!N , yasaman20 , yasaman_rad , yasamin33 , yasamin_34 , yasesabs , yashkin , yellowlemontree , z*gh , z.rahmatian , zaga21 , ZAHRA*N , zahra1361 , zahra92 , zahra@m , Zahra_97 , zan ordibehesht , zanbagh , zara_127 , zeinab.73 , ziagol , ziglernata , ziiiziii13 , zizi26 , zm.matin , zohreh.h , zomorrod72 , _Azadeh_ , _NoNasH_ , |SarA_S| , ~AmestriS~ , ~anahita~ , ~Azita~ , ~farzaneh jan~ , ~mahi.p~ , ~SAREH~ , ~SHADO~ , ~shokuh~ , §parnian§ , ·•● samir ●•· , ˙·▪●MAHROO●▪·˙ , ρąяміŚ , آبجی نیلوفر , آذردخت , آرام25 , آنا98 , آواشیوا , آيلين و زندگي , اب و اتش , ارامش.پ , اردیبهشت 3 , ارسلان 1994 , ارغوان 67 , اسماء کرمی پور , اقاقی , ال بانو , الاجون , الهه50 , الی بانو 26 , الیمان , الیننا , امتیس 69 , امیلیا , انجلین , اهریمن چشم زرد , اهورای , اوریا , اپادا , ایاتای , ایلکای2 , با نمک , باران ستاک , بازیگوش , بانوی اردیبهشت , بانوی بهاری , برادپیت , بــــانــــو , بهار بارانی , بهاران81 , بی قرار تنها , تابتا , تانیا ج , ترنج فاطمي , ترنم ازاد , تریلوبیت , تنهای پردرد , ثنا77 , جیجری , خانوم معلم , خیال غزل , داناد , دختراسمانی , دریا دلنواز , دزدمونا , دیبا کیان , رادمینا , رالف , رزصورتی , رها خانووم , رها در باران , رهان , روشناک , رویای من او , زرین دخت , زهرا گل , زهرا* , زوها , زکیه67 , زیبای مامان , زینب سادات , ساحلی , ساقه طلایی , سامیه12 , ساناز65 , سبحی , ستاره 11 , ستاره بارانه , ستـاره , سحر نقره فام , سحرخاتون , سروش آرامش , سسسی , سلطان قلبها , سوبی71 , سودی جون , سپید88 , سکوت پر از حرف , شادئ , شادزى , شاناز , شجره , شرقي , شهرزاد ن , شکـرانـه , شکوفه ن33 , شیرین بانو , صحرا73 , صدای پای اب , طنین67 , عاطفه 91 , عسلی من , عمه حمی , غزال آریا , غزل91 , فاطمه حيدري , فاطمه.ح , فرحناز65 , فرشته روی زمین , فــــــــــروغ , قاصدک* , ققنوس98 , لطیفه نهانی , لمیس20 , ليدا.ا.ك , ليزا٤٥ , لیلا ط , لیلاحمیده , لیلی89 , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مامان نوید , مامان نی نی , ماهین56 , مریم بانو-68 , مطهره..هنوز , ملودی , ملیحه54 , منا معیری , مهسا ا , مهستی , ميشا , مژگان زارع , می نی , میترا.د , میثاق 1 , میچکا , نسرین... , نسیم شبانگاه , نفسf , نگار 1 , نگار.م.استقلال , نیلوفر98 , نیکا83 , نیکیا , هاتف4 , هانی سالی , هانیه نیکو , هما22 , هنانه , هوای بارونی دلم , هیونگ , پانیذ75 , پاپلی , پرتاب , پرنا , پرهوده , پریاss , پرینازخانوم , پونام , چاله , چشم قشنگ , چشمک ستاره , ک.ماری , گربه وحشی , گرگ ماده , گیس بریده , یاس بی نشان , یاسمین.م , یه دختر1995 , یک ابانی , یگانه , დshadow girlდ , •Aphrodite• , ●ʀσzнiиα● , ☜♥ya3aman☜♥ , ♔ αϻἰг κнаη ♔

11. Top | #6

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.00
    تشکر از کاربر
    3,589
    اندازه فونت

نیم ساعت بعد در رو برای دوست داشتنی ترین مرد شکم گنده دنیا باز کردم.تی شرت سیاه با نوار قرمز روی سینه اش،شلوار جین... همیشه خوش تیپ بود... حتی با وجود شکم بزرگش... رنگش پریده بود.خوب نگام کرد. رو گردوندم و روی کاناپه کهنه وسط هال نشستم. پای راستم رو جمع کردم و آرنجم رو روی زانوم گذاشتم. منصور در رو بست و داخل شد. دست به کمر بالای سرم ایستاد: با فتی دعوات شده؟
    به دروغ... برای رد گم کردن... برای سوال پیچ نشدن سر تکون دادم. چشمش به دست چپم که متورم و سرخ شده بود افتاد. روبروم زانو زد و دستم رو آروم توی دستش گرفت: چی شده؟
    زمزمه کردم: به قابلمه گیر کرد.
    ابرو بالا برد: قابلمه؟!
    درک میکرد. سوال پیچ نمیکرد. رفت سمت حمام و جعبه کمکهای اولیه رو آورد. روبروم نشست و بتادین رو روی پنبه ریخت. کمی از بتادین روی شلوارش و روی گبه دوست داشتنی من ریخت. غر غر کردم: اه بابا!... خوب یه ظرف بذار زیر دستت!
    لبخند زد: برو ببینم توام... برا من خانوووم بازی در نیار.... نگاهی به دور و برت کن... خونه نیست که بازار شامه!
    پنبه رو کشید روی دستم. نفسم رو حبس کردم. مهربون گفت: خدا رو شکر شلوارم سیاهه معلوم نیست وگرنه آزی برام داشتا.... حالا بیا و ثابت کن بتادینه!
    خنده ام گرفت... بی جون لبخند زدم. پماد سوختگی رو روی زخم کشید. آهم در اومد. گاز استریل رو روش گذاشت و شروع کرد به بانداژ دستم. چشمهای سیاه و مهربونش رو دوخت بهم: تموم شد!
    کف دستهاش رو روی زانوهاش کوبید و نفسش رو صدا دار بیرون داد: خوب!.... شام کجا بریم؟
    بی حوصله از جلوش بلند شدم و رفتم سمت اتاق. بی نگاه گفتم: برو آزی منتظره حتما... من میخوام بخوابم... صدام نزن
    در رو بستم و چراغ رو خاموش کردم. توی تاریکی اتاق پشت در ایستادم. دلم پر بود. پر از کینه... کینه از خودم، از حماقتم، از علیر....
    اسمش ممنوع فاخته! ... نامرد.... رفتم سمت میزم. نشستم روی صندلی. هنوز روش پر از کاغذ بود... جا قلمیم پر از خودکار بود... اون نامرد چی رو از من گرفت!... چراغ مطالعه رو روشن کردم. نور پاشید روی کاغذها. خاموش کردم.... روشن... خاموش.... روشن.... " زنِ مرده" ... خاموش... روشن... " زنِ مرده" ... عنوانی که بالای صفحه سفید نوشته بودم. چه شعفی برای شروع نمایشنامه دوم داشتم.... چه شعفی... و صفحه چقدر سفید بود... قرار بود بیاد اینجا در موردش باهاش حرف بزنم... توی ذهنم قرار بود کنارش چای عسل و آبلیمو بخورم... قرار بود با عنوان داستان چشمهاش برق بزنه... مثل نمایش "برف سیاه"... آه.... برف سیاه... خوب بازیش کردن... عالی بود، همونکه توی سرم بود.... نمایشنامه نویس و کارگردان .... نامرد....
    خودنویس توی دست دردناکم اسیر شد. درد به استخونام رسید. خودنویس رو دست دیگه ام دادم. روی سفیدی کاغذ با تموم قدرتم خط کشیدم و از پاره شدن کاغذهای زیر دستم لذت بردم... لذتی که پلکهام رو روی هم انداخت و مهره گردنم تیر کشید..
    در اتاق زوزه ای کشید و باز شد...پلکهام از صدای در لرزید اما سرم رو از روی ساعد بر نداشتم.منصور با خودش آهسته زمزمه کرد: ده بار تا حالا بهم گفته اینو روغن بزنم یادم رفته!
    به روی خودم نیاوردم که بیدارم .توی دلش پوزخند زدم ... نباید هم یادت بمونه...آزی جون نمیذاره چیزی جز خودش و اموراتش یادت بمونه!
    دست مردونه و بزرگ منصور موهای لخت و کوتاه رو از روی صورتم کنار زد و برد :فاخته...بابایی...بیدار شو مگه کلاس نداری؟
    کلافه به کلاس بازیگری فکر کردم... عاشقش بودم... زمین و زمان رو یکی کردم تا پولش رو از منصور و مامان بگیرم. خوب حالا که چی... یه ترمم رفتم. چند روز دیگه ثبت نام ترم بعده... پولش... سرم رو روی ساعد چرخوندم و به زور چشم چپم رو باز کردم و به شکم بزرگ منصور که تقریبا روی میز تحریر افتاده بود زل زدم :نرفتی خونه دیشب؟
    منصور با ته ریش جوگندمی و ریش پرفسوری لبخند مهربونی زد :نخوابیدی توی تختت دیشب؟
    نفسم رو صدا دار بیرون دادم و پیشونی قرمز شده ام رو چسبوندم روی ساعد و دوباره چشمهامو بستم.منصور پوفی کرد و روی تخت نامرتبم نشست.چشمش افتاد به یه لکه سیاه روی ملحفه سفید.ابروهاشو بالا برده بود انگار وقتی متلک گفت :سخته؟
    بی نگاه و با صدای خش افتاده پرسیدم :چی؟
    منصور خیلی جدی گفت:روشن کردن ماشین لباسشویی!
    منظورش رو فهمیدم. باز هم شرمنده ام کرد... با اعتراض و خشم و خجالت به طرفش حمله کردم و دستهام رو روی سینه اش فشار دادم "بابا!!!!!"
    منصور مچ ظریفم رو گرفت و در حالی که میخندید من رو به طرف خودش کشید. روی پاهاش افتادم و منصور دستش رو دور کمرم حلقه کرد و به زور گونم رو بوسید.حوصله نداشتم.کلافه خودم رو از بغلش کشیدم بیرون و روی تخت افتادم.
    گفت:نمیری کلاس؟
    بی خیال جواب دادم:حوصله ندارم....
    -ناراحتی؟
    -از چی؟
    -از سفر من و آزی؟
    خندیدم. چه سوال مسخره ای.... ناراحت نمیشم وقتی یه خونواده نیستیم... وقتی از هم پاشیدیم. وقتی مامانم یه طرف خواهرم یه طرف، من یه طرف.... خوب چه فرقی میکنه که تو دم گوشم توی همین شهر باشی یا با آزی رفته باشی سفر... وقتی باید بودید و هیچ کدومتون نبودید... وقتی کسی از در این خونه به نام بلند عشق وارد شد و هیچکس نبود که به سلامی، به نگاهی، بگه فاخته صاحب داره... خانواده داره... که من دل بسته به یه تکیه گاه قوی، شب و روزم رو نذارم براش... ننویسم برای هم آغوشی... وقتی کلک میخورم و ...خودمم و خودم.... چه فرقی میکنه که باشی یا نباشی... وقتی فکر میکنی... خوب اصلا فکر نمیکنی... به من فکر نمیکنی...
    نفسم رو با درد بیرون دادم و روی تخت نشستم .آرنجهامو روی زانو گذاشتم و به روبرو... به در باز کمد لباس خیره شدم تا منصور از پشت موهای تکه تکه شرابیی که چشمهامو از نگاش میپوشوند به نیمرخم خیره شه. شاید باور کنه هنوز اونقدرها هم بزرگ نشدم... که بیست و یک سال خیلی زیاد نیست...سکوت رو شکست و گفت:واسش لازم بود...
    از استدلالش خنده ام گرفت... خوب اره لازم بود... سری تکون دادم. نمیخواستم بحث کنیم. ولی این دل پر سر کی خالی شه؟ از جام بلند شدم :بود و نبودتون فرقی هم داره؟
    منصور رنجید اما آروم گفت:تلخ شدی باهام فاخته....قبلا اینجوری باهام حرف نمیزدی...
    حولم رو از توی کمد برداشتم و روی شونه انداختم .منصور از روی تخت بلند شد و سمت در اتاق رفت .طاقت نیاوردم. لب باز کردم :تا کلاس میرسونیم؟
    منصور نیم رخ شد :این یعنی همون معذرت میخوام؟
    لبخند زدم. خوب چه میشه کرد... دوستش دارم... پشت سرش ایستادم و به نیم رخش نگاه کردم و آروم سرم رو چسبوندم به شونش و بوسه کوچیکی روی کتفش نشوندم.منصور خندید: من و این همه خوشبختی؟....محاله...
    همراهیش کردم :محاله...محاله....
    شکم بامزه اش رو تکون میداد و میرقصید. غش غش خندیدم : بابای قرتی!
    منصور به رقص کوتاهش خاتمه داد :خیلی خوب ... بپر دوشتو بگیر تا بریم دیرت شد... روی زخم دستت آب نریزی
    از اتاق اومدم بیرون و به طرف حمام کنار اتاق رفتم که با مشمایی به سمتم اومد. زل زدم به موهای لخت سیاهش که تکه تکه های استخونی رنگ زیباشون میکرد. داشت مشما رو با دقت به دستم میپیچید. زمزمه کردم: خوش تیپ... تو کی میخوای پیر شی؟
    خندید. دستی توی موهاش کشید: حسودیت میشه شوهر مثل من سراغت نمیاد
    جیغ زدم : بابا!!
    منصور حالم رو خوب میکرد. منصور حواس خرابم رو پرت میکرد... هر چی نامرده توی چشمم گم و گور میشه وقتی منصور هست!

زیاد میذارمو دارید؟ پیشرفت به این میگن

12. 726 کاربر از پست **ava** تشکر کرده اند .

!!!mah!!! , !i!elham!i! , !ya30! , # MiTrA.Sa # , #saba.b# , $*~fire~*$ , "Giti" , * Atefeh * , * سعیده * , **desi** , **fatima** , **maryam goli** , **SHADZI** , **shiny** , *A*R*A*M , *AdAm BaRfI* , *Fatemeh.K* , *fatemeh.s* , *MAHBOBEH* , *Mar*yam* , *miss minoo* , *N*E*G*A*R* , *naghme* , *Nahayat* , *Poolstar* , *R I R A* , *shaghayegh73 , *shima* , *~MoonGirl~* , *~SETAREH~* , *ارامیس* , *تاراج زمان* , *ترمه* , *توهم سبز** , *سمیه م* , *یاقوت* , + Grey Girl + , -ShaDi- , . ماه بآنو . , ...shadow girl , .Mar.Yam. , .Monire. , .nox. , .Parastoo. , .parniya. , .Tarane. , .yasmin , .بهاره , .دلآرام. , //نسترن// , /manoo/ , /لاله/ , 0033 , 021girl , 115-مروارید , 2ba62 , 2rrin , 7toranj , 85@HADIS , 890200721 , abby7 , afroodit , aida_siasookhte , aili , airena , Ala88 , alone shadow , amitida24 , ammmm , amore , ana23 , anahid 33 , Anahita.s , ana_b , andishe1993 , angel04 , arefe90 , arezoo bano , Arezoo Khanoom , arezoo71 , arman_iran , artadokht_tak , artemisir , aryanna , asal.72. , asal_bumpy , aseman_82 , ask. , asma-m , atefeh_49 , ati joooon , ati123 , atish69 , atra77 , atyek , Ay San , ayda90 , aysel482 , azam 24 , azda , b3666 , BAD CAT-1 , bahaneha , bahar77 , bahare RE , baharvaman , banooshab , barane khazan , barni , baroonii , BASIIRA , batiii , Beautiful Jasmine , behnoosh48 , behrou , benq , beste , Betsa89 , bihamtas , binamm , Black wolf , black-roze , blub2000 , BLUEROX , brain storm , buhd000 , carrie , cemira , chenar , d.pouya , dada1 , dander1000atash , dark fairy , darya.n9690 , Dawn95 , degeer , delaramam , delgir , desert girl , divandary , dokhtare_yakhi , domino , DORI JOOON , doubtfull , duste man , eadl , eelham , eghlima*** , ELAHE444 , ELekTrA , Elen , elianoos , Elikanik , elmino , erfanbor , erwin , estifen , F . Kh , f.barani , famdavari , faranak-bahari , fariba44 , Farnaz , farzaneh-a , fatemeharab , fatima_59 , feloor , fereshth , fk-osh-d , foruzan-k , FowL , fozhi , full of empty , galadril3 , gandomsa , ghazale_74 , ghazalghazal , ghazal_20020 , goal , goldoone22 , Gole Yassaman , GOLE...KAGHAZI , goli- , goli62 , golnaz78 , Golnush sa , googoosh z , GOOL89 , goominam , gopel , Hanak , hanayi , hana_m , hani.hbk , hanigo0l , Haniii9396 , hanila , haniyeh120 , haniyeh98 , hany111 , hasti59 , hediyeh_b , helma2013 , hivanaz , hod hod , homa41 , hoora.sh , hosnaa , Houra75 , hyunah , h_t_h_1984 , icicle , inas71 , JonasRahimi , kaf.ye.kaf.ye , kamand131 , KATHRINE , katoore , khademre , Khate Siah , Khatereh712 , khatooonn , kiana61 , kiana_kia , kissroll , kiumars , kodaki , kolbehsokut , Laali , ladan93 , lartmis , Laya.Li , le y la , leila banoo , leila.kh , leyla71 , Linett , lovling , lxgirl , Ma Neli , Ma.Ede , MAARY , mahda , mahda92 , mahdiar , Mahdis 77 , mahnazmom , mahooran , mahsa25 , mahshid-70 , mahtab10 , mahtab26 , mahtabi22 , mahya1994 , makhmal_66 , malihe.jalilavi , MAMAN BOZORG , mamanekasra , maneou , mani1384 , many22 , maralkvn , maral_70 , MARDE_TANHA , marham70 , mariyan67 , marmara25 , Marpouya , maryam v , maryam82 , maryami.aramesh , maryamm1990 , maryam_mariusz , maryiana , maryta , mehdi-1369 , mehrazar , mehrdokht , mehrn00sh , melody22 , meno , mfr60 , milana , Mina khanum , mina68 , mina_75 , mina_k , minmin1780 , miraj1 , mishapasha , miss_mass , Mitir , mitramir , Mmojack , mockingbird , mokmor , mona61 , mona92 , monir1343 , moniya , moon and sea , MoonTab , Morvi , motlagh , mr1368 , ms_f90 , m_mousavi , N*A*Z*L*I , naeime66 , Nahid72 , nana22 , narciss , narges.shiraz , nasrin javan , nasrin.j , nastaran1351 , Natasa , nazisaki , nazok , NeGar!N , negar.n1000 , negarjav , negin17 , negin171 , Negin96 , Nelson , niazam , niazruby , nikitaaa24 , nikoo 123 , nikooa59 , niloofar- , niloofarenaz , nini tosholo , niyayeeeeeesh , nona65 , nooshin sa , NOOSHIN1383 , nsomea , omidk , ordibehesht91 , P*E*G*A*H , p-a-r-i , paeez 74 , pain , pana-m , parisa00 , parisun64 , parmida90 , parmis86 , parmisa65 , parmis_m , parvaeh , parvazeh98 , parvinah , pati'a , Peart , pegah.hem , pegyy , proxima , pure13 , R ! R a , Raha*10* , rahaa_m , rahele1366 , rain* , rainy_10 , Ramaan , ramanava , ramesh20 , Rana.S , Rashin.b , REAL LOVE , reza9000 , ronika_1994 , roosana , rooya455 , rose1000 , Roshanak.k , roya1365 , rozesorati , S @hel , S- Masoum , s-engineer , s.d.yeganeh , s.fzpr , saanaazaa , sabooha , sabouraneh , sadaf1366 , saeedesafarpour , Saeideh_82 , Sahar.M , sahar.z , sahe , sahelii , sama717 , samaneh ghasemi , sameen , samine2013 , SAMIRA BANOO , SaMiRa.jigli , sana1994 , sanaz.p , sanaz2000 , sanaz7319 , sanni , saramin , sarax , saray , sara_1360 , sareh_snowdrop , sayeh66 , sea ster , sedena , sefid65 , sepanta1369 , sepide23 , sepideh1993 , sepidrokh , SETARE SOHEYL , setareh67 , setayesh_p995 , sh.mrjan , Shabnam t , shabtab 62 , shadab1987 , shadi.A , shadi1356 , shadi256 , shadow_das , shaghayegh69 , shahrzad.r , shamimm , shanti , sharare.afs , sharmin.r , shatot , shazde koochool , shida.m , shidi1369 , shima.be , shimaaaaa , shirinbrz , shoko pars , shoshak , sh_karan , siah , sibsorkhhava , siiiiiima , sim sin , sima_a_111 , simindokht , sintia , sky1154 , smir , so0o0o0o0osan , sobdaughter , sogol21 , soha 98 , soheila50 , soheilam , sohna , Sokout , solina.74 , somaye_t , somi somi , song-ster , SonneT312 , starry eyed , strich , stubborn.teen , surā* , sushiyant11 , syhbyt , s_donia323 , s_masroury , tahmin67 , takselooly , talkhoon , tanaz-a , tandis2 , TanNazZz , tarama , taranomeabshar , tarasamimi , Tarlan_tahami , teddy 23 , term , tgilani2012 , The Wind , tina.hj , tinairn , titinaz , tt.raha , unichorn , Universe95 , usui , violet-9-b , Violet.e , violet_mahtab , white-sky , wildrose , Y*A*S , yara67 , yas6662 , YASAM!N , yasaman20 , yasaman_rad , yasesabs , yashkin , yellowlemontree , z*gh , z.rahmatian , zaga21 , ZAHRA*N , zahra1361 , zahra92 , zahra@m , Zahra_97 , zan ordibehesht , zanbagh , zara_127 , zarpari04 , zeinab.73 , ziagol , ziglernata , zizi26 , zm.matin , zohreh.h , zomorrod72 , _Azadeh_ , _NoNasH_ , |SarA_S| , ~ sara bala ~ , ~AmestriS~ , ~anahita~ , ~Azita~ , ~farzaneh jan~ , ~mahi.p~ , ~NegaR , ~SAREH~ , ~SHADO~ , ~shokuh~ , §parnian§ , ·•● samir ●•· , ˙·▪●MAHROO●▪·˙ , ρąяміŚ , آبجی نیلوفر , آذردخت , آرام25 , آنا98 , آواشیوا , آيلين و زندگي , اب و اتش , ارامش.پ , اردیبهشت 3 , ارسلان 1994 , ارغوان 67 , اسماء کرمی پور , اشك اسمون*باران , اقاقی , ال بانو , الاجون , الهه50 , الی بانو 26 , الیمان , الیننا , امتیس 69 , امیلیا , انجلین , اهریمن چشم زرد , اهورای , اوریا , اپادا , ایاتای , ایلکای2 , با نمک , باران ستاک , بازیگوش , بانوی اردیبهشت , بانوی بهاری , بدر مریم , برادپیت , بــــانــــو , بهار بارانی , بهاران81 , بی قرار تنها , تابتا , تانیا ج , ترنج فاطمي , ترنم ازاد , تریلوبیت , تنهای پردرد , تنهـــــآ , ثنا77 , جیجری , خانوم معلم , خرگوش خوکی78 , خیال غزل , داناد , دختراسمانی , دریا دلنواز , دزدمونا , دیبا کیان , رادمینا , رالف , رزصورتی , رها خانووم , رها در باران , رهان , رویای من او , زرین دخت , زعیم زاده , زهرا گل , زهرا* , زوها , زکیه67 , زیبای مامان , زینب سادات , س.و.ن.ی.ا , ساحلی , سارا ف , ساقه طلایی , ساناز65 , سبحی , ستاره 11 , ستـاره , سحر نقره فام , سحرخاتون , سروش آرامش , سسسی , سلطان قلبها , سودی جون , سپید88 , سکوت پر از حرف , سیب سرخ حوا , شادئ , شادزى , شاناز , شایان20 , شجره , شهرزاد ن , شکـرانـه , شیرین بانو , شیرین53 , صحرا73 , صدای پای اب , عاطفه 91 , عسلی من , عمه حمی , غزال آریا , غزل91 , فاطمه.ح , فرحناز65 , فرزان92 , فرشته روی زمین , فــــــــــروغ , قاصدک* , ققنوس98 , لطیفه نهانی , لعیا.خ , ليدا.ا.ك , ليزا٤٥ , لیلاحمیده , لیلی89 , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مامان نوید , مامان نی نی , ماهین56 , مریم بانو-68 , مطهره..هنوز , ملودی , ملیحه54 , منا معیری , مهسا ا , مهستی , ميشا , مَه رو , مژگان زارع , می نی , میترا.د , میثاق 1 , میچکا , نازی 72 , نسرین... , نسیم شبانگاه , نفسf , نوریما , نگار 1 , نگار.م.استقلال , نیلوفر98 , نیکا83 , نیکیا , هاتف4 , هانی سالی , هانیه نیکو , هدی رستمی , هما22 , هنانه , هوای بارونی دلم , هیونگ , پارمیس خانوم , پانیذ75 , پاپلی , پرتاب , پرنا , پرهوده , پریاss , پرینازخانوم , پونام , چاله , چشم قشنگ , چشمک ستاره , ک.ماری , گربه وحشی , گیس بریده , یاس بی نشان , یاسمین.م , یه دختر1995 , یک ابانی , یگانه , დshadow girlდ , •Aphrodite• , ●ʀσzнiиα● , ☜♥ya3aman☜♥ , ♔ αϻἰг κнаη ♔

13. Top | #7

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.00
    تشکر از کاربر
    3,589
    اندازه فونت

زیر آب گرم ایستادم و به حبابهای کوچیک و بزرگ روی سرامیک سفید زل زدم. از کی اینهمه بزرگ شده بودم؟ از کی اینهمه زنانگی پیدا کرده بودم؟ از کی اینهمه تنها شده بودم؟ که برای کار، برای پول، برای آرزوهام، برای شهرت، برای آیندم، برای عشق، برای موقعیت اجتماعی... مردی رو توی خونه ام بیارم... که بنویسم براش... که بهم بگه تا ته ته خط باهامه... که ببوستم... که بگه بعد از این اجرا با بابا صحبت میکنه... که فکر کنم منم مثل فتانه نامزد میکنم و برای هر چیزی جلوی بابا دست دراز نمیکنم. که بالاخره یکی توی زندگیم میاد که دوستم داشته باشه و هر کاری برام کنه... که علیرضا همونیه که میخوام، کارگردانه ، من مینویسم، اون کار میکنه، کنارش بزرگ میشم، قد میکشم... بال و پرم میشه... باهاش میرم به اوج... که فاخته خدا دیدت... ببین... ببین دوستت داره!
    دست کشیدم روی تنم. آب گرم و مطبوع از روی موهام روی سینه ام جاری شد. به سقف زل زدم... ببین رهات کرد... ببین استفاده اش رو برد و ... تمام... ببین ذهن و تنت رو به قهقهرا برد... و هیچکس نفهمید... ببین پشتت هیچکی نیست... این درد رو به کی بگی که پشتت در بیاد؟ بابات؟ مامانت؟ هه... خواهرت؟... بگی یکی اومد و هر چیزی داشتم و نداشتم از حیا و عشق و امید، خورد و برد و مچاله کرد؟ که یکی اومد استعدادهای کاغذیم رو زیر بغل زد و برد و به چشم همه رسوند و شما ... هنوز اندر خم یک کوچه اید... که باور نکردید من... فاخته... دخترتون... یک دنیا ذهنیته... یه دنیا استعداده... که ارزش خرج کردن داره... ارزش دنیا دنیا خرج کردن داره....
    مثل میوه های رسیده انبار بابا دارم میپلاسم... میگندم... و تعفنم در میاد... کسی میگه چه میوه خوبی بود؟ چه خوب و شیرین و رسیده بود؟... نه.... میگن ببرید کود درختها کنید ... ببرید دفنش کنید... جنس خوب نبود... حیف نبود!
    حیف نبود...
    از حمام بیرون اومدم. منصور داشت با لذت صبحانه میخورد. با دهان پر بهم تعارف زد. بی رمق لبخند زدم. رفتم توی اتاق. روی تخت نشستم و با حوله آب موهامو گرفتم. با انگشتهام بالا زدمشون. پیشونیم کشیده تر به نظر میرسید و چهره ام مصمم تر وقتی موهامو بالا میزدم. مانتو خنک سفید رو روی شلوار گشاد آبی پوشیدم و شال خاکستریم رو روی سرم انداختم. از اتاق زدم بیرون. کیفم رو از روی زمین برداشتم و رفتم سمت در. جلوی جا کفشی خم شدم و کفش بندی رنگین کمانم رو پا کردم. منصور خندید: تو هنوز دست از این کفشای میرزا نوروز بر نداشتی؟
    تلخ خندیدم: دست برمیدارم یه روز...
    منصور از پشت میز بلند شد و دستی به جیبهای شلوارش کشید و گفت:خدا رحم کنه....
    ابرو بالا انداختم: خدا رحم کرده که فتانه نامزد کرده و منم....
    حرفم رو خوردم... خواستم بگم که منم ادعایی ندارم... خواسته ای ندارم... من ازت کفش میخوام؟! رنجیده بودم. از عالم و آدم رنجیده بودم و هر شوخی منصور رو به چیزی تعبیر میکردم که... شاید نبود!
    چند دقیقه بعد هردو از خونه کوچیک رهنی من اومدیم بیرون و سوار پژوی مشکی منصور به طرف کلاسم حرکت کردیم.منصور طبق عادت رادیو روشن کرده بود و من خلاف عادتم کنارش هندزفری گذاشته بودم توی گوشهام. نمیخواستم صحبت کنم یا حتی چیزی بشنوم.... دوستش داشتم ... بیشتر از هر کسی توی دنیا حتی بیشتر از مامان مریم و فتانه! اما حامله شدن آزی بدجور ریخته بودم به هم....با منصور ریخته بودم به هم. به روش نمیاوردم ولی... ازش توقع نداشتم. حالم بد میشد از تصورش. دلم نمیخواست زیاد، حداقل مثل قبل با بابا رفت و امد کنم... حالم بد بود ازش و نمیتونستم بهش نشون بدم...ازش توقع نداشتم توی سن چهل و شش سالگی اونم از زن دومش بذاره بچه دار شه! من و فتانه الان بیست و یک سالمونه... حالم ازش بد بود... محبتهای زیادی این روزاش عصبی ترم میکرد... من انگار تنها بازمانده این خونواده بودم... تنهاترین... دلم از محبتهای منصور به هم میخورد وقتی فکر میکردم داره ترحم میکنه... و نمیدونم چرا هیچوقت هیچ چیز رو وظیفه اش نمیدونستم!
    منصور دست بلند کرد و سیم هندزفری رو کشید.یکی از اونها از گوشم بیرون اومد.کلافه نگاش کردم.ابرو انداخت :این یعنی حرف نزنم؟...بابا مگه رانندتم؟....خوب میخوام با هم حرف بزنیم!
    موسیقی رو قطع کردم و زل زدم به روبروم. منصور روی فرمون ضرب گرفت :حالا شد....
    چند دقیقه به سکوت گذشت .کلافه نگاش کردم :آره....هوم.....چه جالب....خوب بعدش چی شد؟
    منصور با تعجب نگام کرد :چی داری با خودت میگی؟
    شونه بالا انداختم :داشتی صحبت میکردی منم جواب میدادم!
    منصور از پشت ریش پرفسوریش خندید و با دو انگشت اشاره و میانی گونم رو فشار داد.دوباره سکوت شد اما اینبار کوتاه....منصور سکوت رو شکست :توی این چند روز هیچ نفهمیدم چی خوردم کجا رفتم چی دیدم...چی ندیدم! مدام فکرم پیش تو بود...
    خنده دار بود... خنده دار بود که خندیدم :آره از اون روزی که زنگ زدم به موبایلت آزی گفت توی ساحل منتظرته که از جت اسکی برگردی معلومه!
    حرفم رو با دلخوری نگفتم.فقط گفتم که بخندیم... که بخندم... به دردهام بخندم و تمام دیروز رو یادم بره اما انگار این حرف صورت شرمگین منصور رو سرخ کرد :شانس ما رو باش!
    بلند خندیدم و دستم رو روی شونش گذاشتم :بابا...به خدا منظورم این نبود که فکر میکنی...اصلا چرا نباید بهت خوش گذشته باشه؟ که چی؟ .... خواستم بگم مچتو گرفتم! ...بیخیال اصلا! ...چرا میخوای در مورد سفرت توضیح بدی؟
    منصور جدی گفت:چون دلم نمیخواد دخترهام فکر کنن باباشون هم مثل مامانشون فقط به فکر خوشیهای خودشه....
    اخمهام در هم رفت... چه روزی رو برای غیبت کردن از مامان انتخاب کرده بود :خوب بابای همه چی تمومِ من ... باشه... قبول تو حرف نداری ولی لازم نیست برای اثبات خوبیت دوباره شروع کنی از مامان بد گفتن .... اونم زندگی خودشو داره تو هم زندگی خودتو... نذار فکر کنم به خاطر اینکه یه سال زودتر از تو ازدواج کرد خیلی حرصی هستی!
    سکوت کرد که ادامه دادم :مامان تو دل آلمان داره واسه خودش خوشی میکنه شما هم اگه یه گام ازش عقب بودید حالا با حامله شدن آزی صد قدم جلو افتادی چرا هنوز مثل مرغ و خروس به هم میپرین؟!
    منصور با صدایی گرفته گفت :مگه میدونه؟
    بی حوصله گفتم :چی رو؟
    منصور بینیشو جمع کرد :اینکه الان صد گام عقبه....حاملگی آزی رو دیگه!
    خدایا این مرد به چه چیزایی فکر میکنه. خنده ام گرفت. بابام هیچوقت بزرگ نمیشد :فکر نمیکنم فتانه تحمل کرده باشه که راز نگه دار باشه! مژدگونیشو گرفته تا حالا!
    منصور خندید که :فکر کن مژدگونی فتانه چی میتونسته باشه؟!
    هر دو خندیدیم. نمیخندیدم چیکار میکردم! منصور شروع کرد از سفر گفتن، از حالت تهوعهای حال به هم زن آزی و اسکی روی آب و جت اسکی تنهایی خودش که برای چند لحظه دور بودن از آزی رفته بود. اما من انگار صداشو توی هاله ای محو و دور میشنیدم. نگاهم رو دوخته بودم به ترافیک صبح روز شنبه و بی اختیار به علیرضا فکر میکردم... زنگ نزد.... یعنی دیگه زنگ نمیزنه؟ باورم نمیشه... نمیتونه به همین راحتی... چطور باور کنم همش دروغ بود! اون همه عشق توی چشمهاش! اون همه دلواپسی برای جواب ندادن گوشیم... که رفته بودم حمام که خواب از سرم بپره و چند صفحه آخر نمایشنامه رو بنویسم. اون همه راه کوبیده بود از دانشگاه اومده بود خونه که ببینه کجام خوبم یا نه. وقتی در رو باز کردم و چشمهای ورم کرده و بی خوابم رو دید بی هیچ حرفی لبش رو چسبونده بود به لبم. چه انرژی و انگیزه ای رو توی تن خسته ام تزریق کرد با همون یه بوسه... با همون یه ساعت بودنش توی خونه. برام چای دم کرد. آبلیمو ریخت و عسل و من از اون روز عاشق طعم چای آبلیمو عسل شدم... آورد کنار میزم. موهای خیسم رو بوسید. دست از نوشتن برداشتم و به آغوشش پناه بردم. گفت باید بره یه کلاس دیگه داره. گفتم تا شب تمومش میکنم. گفت شب میام.... دروغ بود؟ شب آخرمونم دروغ بود؟ باور کنم؟ دوستم نداشت و هشت ماه برام نقش بازی کرد؟ نقش یه عاشق پیشه؟!... پنج ماه تموم دروغ بود دنبالم اومدنا التماس کردنا، اس ام اس دادنا که توی همون کلاس بازیگری با یه نگاه دلش برام رفته... دروغ بود؟.. خوب حالا که فکر میکنم درست بعد از حرف زدن در مورد طرح ذهنیم درست بعد از اینکه طرحم رو خوند عاشقم شد... عاشق مصلحتی... پنج ماه کافی بود برای اینکه باور کنم دوستم داره... پنج ماه کافی بود برای عاشق چشمهای سیاهش شدن... پناه بردن بهش... خدایا سه ماه براش نوشتم. سه ماه بهترین روزهای زندگیم رو ساخت و امروز... سر نقطه ای ایستادم پر از هیچ!... پر رنگ و عمیق!
    منصور جلوی کلاس نگه داشت. برادر مژگان هم جلوی ماشین ما نگه داشت. با آزرای سیاهشون. تنم داغ شد. حالا از نزدیک میبینه از کی خوشش اومده... نگاهی به بانداژ دستم انداختم... خوب مهم نیست... ببینه... تا دیروز برای علیرضا کنارش زدم از امروز خودش کنار میره... با دیدن ماشینِ داغونِ بابام! یه جای سالم هم براش نذاشته منصور خانِ دیانت!
    مژگان با ناز و ادا پیاده شد. منم پیاده شدم. میدونستم پسره از آینه داره نگام میکنه. اونقدر بی حواس بودم که راه افتادم برم. منصور صدام کرد: فاخته!!!
    رو گردوندم سمتش: بابا... ببخشید... دستت درد نکنه، فعلا
    خندید: عاشقیا بابا!... هوم؟ نکنه جدی جدی عاشق شدی؟...
    ابرو انداخت برای ماشین روبروش: میگم بد تیکه ای نیستا... هر چند به پای من نمیرسه
    خندیدم: بی غیرت.... برو!
    خندید. چند قدم دور شدم که صدام زد: میگم ....
    رو گردوندم. خندید: بی غیرتم باباته خوشگله!
    سرم به دوران افتاد... صورتم گل انداخت. مژگان ابروهای تیز و کوتاهش رو بالا برد: فاخته!... کی بود ؟ متلک انداخت؟
    خندیدم و به سمتش دست بلند کردم برای دست دادن. زیر چشمی به برادرش که هنوز از داخل ماشین نگام میکرد، نگاه کردم و به چه حالی گفتم: نه... بابام بود!

14. 662 کاربر از پست **ava** تشکر کرده اند .

!!!mah!!! , !i!elham!i! , # MiTrA.Sa # , #saba.b# , $*~fire~*$ , "Giti" , * Atefeh * , * سعیده * , **desi** , **fatima** , **SHADZI** , *A*R*A*M , *Fatemeh.K* , *fatemeh.s* , *MAHBOBEH* , *Mar*yam* , *miss minoo* , *N*E*G*A*R* , *naghme* , *Nahayat* , *Poolstar* , *R I R A* , *S.R* , *shaghayegh73 , *shima* , *~MoonGirl~* , *~SETAREH~* , *ارامیس* , *تاراج زمان* , *ترمه* , *توهم سبز** , *سمیه م* , *یاقوت* , + Grey Girl + , +Neda+ , -ShaDi- , . ماه بآنو . , ...shadow girl , .Monire. , .nox. , .Parastoo. , .parniya. , .yasmin , //نسترن// , /لاله/ , 0033 , 021girl , 115-مروارید , 2ba62 , 2rrin , 6789 , 7toranj , 85@HADIS , 890200721 , abby7 , afroodit , aida_siasookhte , aili , airena , Ala88 , alone shadow , amitida24 , amore , anahid 33 , Anahita.s , ana_b , andishe1993 , angel04 , arefe90 , arezoo bano , Arezoo Khanoom , arezoo71 , arman_iran , artadokht_tak , aryanna , asal.72. , asal_bumpy , aseman_82 , ask. , asma-m , atefeh_49 , ati joooon , ati123 , atra77 , atyek , Ay San , ayda90 , aysel482 , azda , b3666 , BAD CAT-1 , bahaneha , bahar77 , bahare RE , baharvaman , banooshab , barni , baroonii , BASIIRA , batiii , Beautiful Jasmine , behnoosh48 , behrou , benq , beste , Betsa89 , bihamtas , binamm , Black wolf , black-roze , blub2000 , BLUEROX , brain storm , carrie , cemira , chenar , com86 , dada1 , dander1000atash , dark fairy , Darya77 , Dawn95 , degeer , delaramam , delgir , desert girl , divandary , dokhtare_yakhi , domino , DORI JOOON , doubtfull , duste man , eadl , eelham , eghlima*** , ELAHE444 , ELekTrA , Elen , elianoos , Elikanik , erfanbor , erwin , estifen , F . Kh , f.barani , famdavari , fani black 212 , faranak-bahari , fariba44 , Farnaz , farzaneh-a , fatemeharab , fatima_59 , feloor , fereshth , fk-osh-d , FowL , fozhi , full of empty , galadril3 , gandomsa , ghazale_74 , ghazalghazal , ghazal_20020 , goal , goldoone22 , Gole Yassaman , GOLE...KAGHAZI , goli- , goli62 , golnaz78 , Golnush sa , googoosh z , GOOL89 , goominam , Hanak , hanayi , hana_m , hani.hbk , hanila , haniyeh120 , haniyeh98 , hasti59 , hediyeh_b , helma2013 , hivanaz , homa41 , hoora.sh , hosnaa , Houra75 , hyunah , h_t_h_1984 , icicle , JonasRahimi , joooody , kaf.ye.kaf.ye , kamand131 , KATHRINE , katoore , khademre , Khate Siah , Khatereh712 , khatooonn , kiana_kia , kimberly , kissroll , kiumars , kolbehsokut , Laali , lartmis , Laya.Li , le y la , leila banoo , leila.kh , leyla71 , Linett , little princess , lovling , lxgirl , Ma Neli , Ma.Ede , mahda , mahdiar , Mahdis 77 , mahnazmom , mahooran , mahsa25 , mahshid-70 , mahtab26 , mahtabi22 , mahya1994 , makhmal_66 , malihe.jalilavi , MAMAN BOZORG , mamanekasra , maneou , mani1384 , maralkvn , MARDE_TANHA , marham70 , marmara25 , Marpouya , maryam82 , maryami.aramesh , maryamm1990 , maryam_mariusz , maryiana , maryta , mehdi-1369 , mehrazar , mehrdokht , mehrn00sh , melody22 , meno , milana , Mina khanum , mina68 , mina_75 , mina_k , minmin1780 , miraj1 , mishapasha , miss_mass , Mitir , mitramir , Mmojack , mockingbird , mona61 , mona92 , monir1343 , moniya , MoonTab , Morvi , mr1368 , ms_f90 , m_mousavi , N*A*Z*L*I , naeime66 , Nahid72 , nana22 , narciss , narges.shiraz , nasrin javan , nasrin.j , nastaran1351 , Natasa , nazisaki , NeGar!N , negar.n1000 , negin17 , negin171 , Negin96 , Nelson , niazam , niazruby , nikoo 123 , niloofar- , niloofarenaz , nini tosholo , niyayeeeeeesh , nona65 , nooshin sa , NOOSHIN1383 , nsomea , omidk , ordibehesht91 , P*E*G*A*H , p-a-r-i , paeez 74 , pana-m , pani1381 , parisa00 , parisun64 , parmida90 , parmis86 , parmisa65 , parmis_m , parvaeh , parvazeh98 , parvinah , pati'a , pegah.hem , pegyy , proxima , pure13 , R ! R a , Raha*10* , rahaa_m , rain* , rainy_10 , ramanava , ramesh20 , Rana.S , Rashin.b , REAL LOVE , reza9000 , ronika_1994 , roosana , rooya455 , rose1000 , Roshanak.k , roya1365 , rozesorati , S @hel , S- Masoum , s-engineer , s.d.yeganeh , s.fzpr , saanaazaa , sabooha , sabouraneh , sadaf1366 , saeedesafarpour , Saeideh_82 , sahar.z , sahe , sahelii , sakera , sama717 , samaneh ghasemi , sameen , samine2013 , SAMIRA BANOO , SaMiRa.jigli , sana 88 , sana1994 , sanaz.p , sanaz2000 , sanaz7319 , sanni , saramin , sarax , saray , sara_1360 , sareh_snowdrop , sayeh66 , sea ster , sedena , sefid65 , sepidrokh , SETARE SOHEYL , setareh67 , setayesh_p995 , sh.mrjan , Shabnam t , shabtab 62 , shadab1987 , shadi.A , shadi1356 , shadi256 , shadow_das , shaghayegh69 , shahrzad.r , shanti , sharare.afs , sharmin.r , shatot , shazde koochool , shida.m , shidi1369 , shima.be , shimaaaaa , shirinbrz , shivajan:D , shoko pars , shoshak , sh_karan , siah , sibsorkhhava , siiiiiima , sim sin , sima_a_111 , simindokht , sintia , smir , so0o0o0o0osan , sobdaughter , sogol21 , soheila50 , soheilam , Sokout , somaye_t , somi somi , song-ster , SonneT312 , starry eyed , stubborn.teen , surā* , sushiyant11 , syhbyt , s_donia323 , s_masroury , tahmin67 , takselooly , talkhoon , tanaz-a , tandis2 , TanNazZz , tarama , taranomeabshar , Tarlan_tahami , teddy 23 , The Wind , tina.hj , tinairn , titinaz , tono , TrY 4 FLY , tt.raha , unichorn , Universe95 , usui , violet-9-b , violet_mahtab , white-sky , wildrose , Y*A*S , yara67 , yas6662 , YASAM!N , yasaman_rad , yasesabs , yashkin , yellowlemontree , z*gh , z.rahmatian , zaga21 , ZAHRA*N , zahra1361 , zahra92 , zahra@m , zan ordibehesht , zanbagh , zara_127 , zeinab.73 , ziagol , ziglernata , zizi26 , zm.matin , zohreh.h , zomorrod72 , _Azadeh_ , _NoNasH_ , |SarA_S| , ~AmestriS~ , ~anahita~ , ~Azita~ , ~farzaneh jan~ , ~mahi.p~ , ~NegaR , ~SAREH~ , ~SHADO~ , §parnian§ , ·•● samir ●•· , ˙·▪●MAHROO●▪·˙ , ρąяміŚ , آبجی نیلوفر , آذردخت , آرام25 , آنا98 , آواشیوا , آيلين و زندگي , اب و اتش , ارامش.پ , اردیبهشت 3 , ارسلان 1994 , ارغوان 67 , اسماء کرمی پور , اقاقی , ال بانو , الهه50 , الی بانو 26 , الیمان , الیننا , امیلیا , انجلین , اهریمن چشم زرد , اهورای , اوریا , اپادا , ایاتای , ایلکای2 , با نمک , باران ستاک , بازیگوش , بانوی اردیبهشت , بانوی بهاری , برادپیت , بــــانــــو , بهار بارانی , بهاران81 , بی قرار تنها , تابتا , ترنج فاطمي , ترنم ازاد , تریلوبیت , تنهای پردرد , تنهـــــآ , ثنا77 , جیجری , خیال غزل , داناد , دختراسمانی , دریا دلنواز , دزدمونا , دیبا کیان , رادمینا , رالف , رزصورتی , رها خانووم , رها در باران , رهان , رویای من او , زرین دخت , زهرا گل , زهرا* , زوها , زکیه67 , زیبای مامان , زینب سادات , س.و.ن.ی.ا , ساحلی , سارا ف , ساقه طلایی , ساناز65 , سبحی , ستـاره , سحر نقره فام , سحرخاتون , سروش آرامش , سسسی , سلطان قلبها , سوبی71 , سودی جون , سپید88 , سکوت پر از حرف , سیب سرخ حوا , شادئ , شادزى , شاناز , شجره , شهرزاد ن , شکـرانـه , شیرین بانو , شیرین53 , صحرا73 , صدای پای اب , عاطفه 91 , عرفان 82 , عسلی من , عمه حمی , غزال آریا , غزل91 , فرحناز65 , فرزان92 , فرشته روی زمین , فــــــــــروغ , قاصدک* , ققنوس98 , لبخند قرمز , لطیفه نهانی , لعیا.خ , لمیس20 , ليدا.ا.ك , ليزا٤٥ , لیلاحمیده , لیلی89 , م-محسنی , م.نوری , مامان نوید , مامان نی نی , ماهین56 , مریم بانو-68 , مطهره..هنوز , ملودی , ملیحه54 , منا معیری , مهسا ا , مهستی , ميشا , مَه رو , مژگان زارع , می نی , میترا.د , میثاق 1 , میچکا , نازی 72 , نسرین... , نسیم شبانگاه , نفسf , نگار 1 , نگار.م.استقلال , نیکا83 , نیکیا , هاتف4 , هانی سالی , هما22 , هنانه , هوای بارونی دلم , هیونگ , پارمیس خانوم , پانیذ75 , پاپلی , پرتاب , پرنا , پرهوده , پریاss , پرینازخانوم , پونام , چاله , چشم قشنگ , چشمک ستاره , کژاله , گربه وحشی , گیل ماه74 , یاس بی نشان , یاسمین.م , یه دختر1995 , یک ابانی , یگانه , დshadow girlდ , •Aphrodite• , ●ʀσzнiиα● , ☜♥ya3aman☜♥ , ♔ αϻἰг κнаη ♔

15. Top | #8

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.00
    تشکر از کاربر
    3,589
    اندازه فونت

سلام عزیزای مهربونم. بچه ها اول از هر چیز بگم از حمایتتون بینهایت سپاسگزارم
    دوم اینکه دوستای گلم که اومدن توی پروفایل برام پیام گذاشتن ببخشید که دو روزه جواب ندادم حالم بهتر شه میام جواب سوالهاتون و محبتهاتون رو میدم

با مژگان وارد سالن بزرگ انجمن شدم. خواستم مثل بقیه برم سمت کلاس که خانم بهبود صدام کرد: خانم دیانت یه لحظه!
    گونه هام داغ شد... نه ... جلوی مژگان نه! انگار از چشمام خوند که رو به مژگان گفت: شما بفرمایید سر کلاس استاد چند دقیقه میشه رفته
    مژگان چشم و ابرویی رفت و با ناز و ادا دور شد. دستهام رو مشت کردم و جلو رفتم. خانم بهبود عشوه ای به صداش داد: عزیزم چک ترم بعد رو نیاوردی که گلم!... این جلسه آخره هفته دیگه که بیای باید شهریه پرداخت کرده باشی وگرنه شرمندت میشم نمیتونم بذارم سر کلاس بری
    دهنم گس شد. لب باز کردم به حرفی که بهش مطمئن نبودم: تا آخر هفته به حساب واریز میکنم
    هیچی از کلاس نفهمیدم. از ادا اطوارهای استادمون هم چیزی سر در نیاوردم... اگر علیرضا اینقدر بی وجدان نبود تا آخر هفته شهریه ام رو واریز میکردم... با پول خودم... با دسترنج خودم... مگه نه اینکه به بابا گفته بودم یه ترم رو شما بدید از ترم بعد خودم پرداخت میکنم... گفته بودم نقش گرفتم... گفته بودم نمایش نوشتم... گفتم اوضاعم خوب میشه... میشد اگر علیرضا... نامرد....
    کلاس تموم شد. موبایلم رو از کیف درآوردم. اس ام اس داشتم. دست عرق کرده ام رو روی صفحه کشیدم. فتانه... سوال همیشگی... کجایی!... وای خدای من خسته نمیشن؟! جواب اصلیشو دادم: خونه نیستم و تا شب هم نمیرم
    از کلاس با حالی بیرون اومدم که انگار به تهِ تهِ خط دنیا رسیدم. خراب بودم... خراب... بغض داشت حنجره ام رو تکه تکه میکرد. روز آخرم بود. روز آخر درس یاد گرفتن... درسی که دیوانه وار عاشقش بودم... روز آخر بهترین شاگرد دختر کلاس... لعنت بهت منصور... لبم از این حرف لرزید.
    بذار بگم. بذار لعنتت کنم. برای همین روحیه مزخرفت همه چی خراب شده... برای تن به بیکاری زدنت... مامان رفت، خوب شد نه؟ خونه پدر زن نشستنت خوش میگذره ها؟ همیشه خدا توی همون میدون تره بار بمون... بگند... پس ما چی لعنتی؟ پسر میخواستی ها؟ خوب آره... بدم نمیشد که جات کار میکرد... همیشه خدا تو خوردن و خوابیدن و رقصیدن و مسخره بازی بودی... اره خوش گذشت، بچگی بی نظیری داشتیم ما دوقلوها باهات... پارک، انواع لواشک و تنقلات و کوفت و زهر مار... خوب الان چی؟ الان که بزرگ شدیم چی؟ هنوز میخوای با یه لواشک خرم کنی که گور بابای اشکای مامان ما میریم برای خودمون پارک؟... الان کی باید 4میلیون شهریه ترم جدیدم رو بده؟ جهیزیه فتانه چی؟
    سنگ فرشهای شلوغ پیاده رو زیر پاهام لگد میخورد. بی تفاوت به عابرهایی که تن به درد نخورشون رو جمع نمیکردن تنه میزدم و میرفتم... فتانه نفهم... حالا من تا شب کجا برم که تو با امینِ لعنتی برید خونه... علیرضای نامرد... بی انصاف... بی انصاف....
    چشمهام تر شد. هندزفری رو گذاشتم توی گوشم. نباید گریه کنی... مثل زنهای بد بخت نباید پقی بزنی زیر گریه... سرم رو گرفتم بالا. نباید گریه کنی... تو فاخته... تو فقط باید بمیری!
    در کافه رو باز کردم و اینبار به خاطر موزیک توی گوشهام صدای آویز بالای در رو نشنیدم. کافه شلوغ بود. از میون اون همه دستهای گره خورده تو هم و نگاه های عاشق خیره به هم و گلهای سرخ روی میز عبور کردم و رفتم روی تک صندلی آخر کافه کنار پنجره نشستم. چشمم افتاد به پسری که دستهای ظریف و لاک خورده دختر هم سن و سالم رو گرفته بود و با لبخندی عاشقونه براش پچ پچ میکرد. دست سوخته ام رو مشت کردم. تیر کشید... داره چرت میبافه احمق! کاش میشد با صدای بلند این حرف رو بزنم. نگاهم رو دوختم به پنجره و گربه ای که پشت شیشه روی زمین نشسته بود و زل زده بود بهم.خواستم بهش لبخند بزنم که حواسش پرت گنجشکی شد که برای یه لحظه روی زمین نشست. گوشهاشو تکون داد و چشمهاشو ریز کرد.... غر غر کردم جون به جونت کنن... صورت علی جلوی چشمم نقش بست. بی انصاف... اونم چشمهاشو همینطوری ریز میکرد...
    دستم مشت شد... درد گرفت. چهار تا انگشت جلوی صورتم رقصش گرفت. رو گردوندم. معراج، معراجِ دوست داشتنی با همون صورت سفید کشیده،موهای کوتاه، لبخند بلند و بالا روبروم ایستاده بود. هندزفری رو از گوشهام بیرون آوردم و بی جون لبخند زدم: سلام!

16. 663 کاربر از پست **ava** تشکر کرده اند .

!!!mah!!! , !i!elham!i! , # MiTrA.Sa # , #saba.b# , $*~fire~*$ , "Giti" , * Atefeh * , * سعیده * , **desi** , **fatima** , **SHADZI** , *A*R*A*M , *AdAm BaRfI* , *Fatemeh.K* , *fatemeh.s* , *MAHBOBEH* , *miss minoo* , *N*E*G*A*R* , *Nahayat* , *Poolstar* , *R I R A* , *shima* , *~Faezeh~* , *~MoonGirl~* , *~SETAREH~* , *ارامیس* , *تاراج زمان* , *ترمه* , *توهم سبز** , *یاقوت* , + Grey Girl + , +Neda+ , -ShaDi- , . ماه بآنو . , ...shadow girl , .Mar.Yam. , .Monire. , .nox. , .Parastoo. , .parniya. , .yasmin , //نسترن// , /manoo/ , /لاله/ , 0033 , 021girl , 115-مروارید , 2ba62 , 2rrin , 6789 , 7toranj , 85@HADIS , 890200721 , abby7 , afroodit , aida_siasookhte , aili , airena , Ala88 , alone shadow , amitida24 , ammmm , amore , anahid 33 , Anahita.s , ana_b , andishe1993 , angel04 , anishatami7 , arefe90 , arezoo bano , Arezoo Khanoom , arman-0 , arman_iran , artadokht_tak , aryanna , asal.72. , asal_bumpy , aseman_82 , ask. , asma-m , atashgah62 , atefeh_49 , ati joooon , ati123 , atra77 , atyek , Ay San , ayda90 , aysel482 , azda , BAD CAT-1 , bahaneha , bahar77 , bahare RE , baharvaman , bahoone , banooshab , barni , baroonii , BASIIRA , batiii , Beautiful Jasmine , behnoosh48 , behrou , benq , beste , Betsa89 , bihamtas , binamm , Black wolf , black-roze , blub2000 , BLUEROX , brain storm , carrie , cemira , chenar , com86 , dada1 , dander1000atash , dark fairy , Darya77 , Dawn95 , degeer , delaramam , delgir , desert girl , divandary , dokhtare_yakhi , domino , DORI JOOON , doubtfull , eadl , eelham , eghlima*** , ELAHE444 , ELekTrA , Elen , elianoos , Elikanik , erfanbor , estifen , F . Kh , f.barani , famdavari , fani black 212 , faranak-bahari , Farnaz , farzaneh-a , fatemeharab , fatima_59 , feloor , fereshth , fk-osh-d , foruzan-k , FowL , fozhi , full of empty , galadril3 , gandomsa , ghazale_74 , ghazalghazal , ghazal_20020 , goal , goldoone22 , Gole Yassaman , GOLE...KAGHAZI , goli- , goli62 , golnaz78 , Golnush sa , googoosh z , GOOL89 , goominam , Hanak , hanayi , hana_m , hani.hbk , Haniii9396 , hanila , haniyeh120 , haniyeh98 , hasti59 , hediyeh_b , helma2013 , hivanaz , homa41 , hoora.sh , hosnaa , Houra75 , hyunah , h_t_h_1984 , icicle , inas71 , JonasRahimi , joooody , kaf.ye.kaf.ye , kamand131 , KATHRINE , katoore , khademre , Khate Siah , Khatereh712 , khatooonn , kiana_kia , kimberly , kissroll , kiumars , kolbehsokut , Laali , lartmis , Laya.Li , le y la , leila banoo , leyla71 , Linett , lovling , lxgirl , m-khani , Ma Neli , Ma.Ede , mahda , mahdiar , Mahdis 77 , mahooran , mahsa25 , mahshid-70 , mahtab26 , mahtabi22 , mahya1994 , makhmal_66 , malihe.jalilavi , MAMAN BOZORG , mamanekasra , maneou , mani1384 , maralkvn , MARDE_TANHA , marham70 , marmara25 , Marpouya , maryam82 , maryami.aramesh , maryamm1990 , maryam_mariusz , maryiana , maryta , mehdi-1369 , mehrazar , mehrdokht , mehrn00sh , melody22 , meno , Mina khanum , mina68 , mina_75 , mina_k , minmin1780 , miraj1 , mishapasha , miss_mass , Mitir , mitramir , Mmojack , mockingbird , mokmor , mona61 , mona92 , monir1343 , moniya , moon and sea , MoonTab , Morvi , motlagh , mr1368 , ms_f90 , m_mousavi , N*A*Z*L*I , naeime66 , Nahid72 , nana22 , narges.shiraz , nasrin.j , nastaran1351 , Natasa , nazisaki , nazok , NeGar!N , negar.n1000 , negarjav , negin17 , negin171 , Negin96 , Nelson , niazam , niazruby , nikoo 123 , niloofar- , niloofarenaz , nini tosholo , niyayeeeeeesh , nooshin sa , NOOSHIN1383 , nsomea , omidk , ordibehesht91 , P*E*G*A*H , p-a-r-i , paeez 74 , pana-m , pani1381 , parisa00 , parisun64 , parmida90 , parmis86 , parmisa65 , parmis_m , parvaeh , parvazeh98 , parvinah , pati'a , peg@h , pegah.hem , pegyy , proxima , pure13 , R ! R a , Raha*10* , rahaa_m , rain* , rainy_10 , Ramaan , ramanava , ramesh20 , Rana.S , Rashin.b , REAL LOVE , reza9000 , ronika_1994 , roosana , rooya455 , rose1000 , Roshanak.k , roya1365 , rozesorati , S @hel , S- Masoum , s-engineer , s.d.yeganeh , s.fzpr , s?h?r , saanaazaa , sabooha , sabouraneh , sadaf1366 , saeedesafarpour , Saeideh_82 , sahar.z , sahe , sahelii , sakera , sama717 , samaneh ghasemi , sameen , samine2013 , SAMIRA BANOO , SaMiRa.jigli , sana1994 , sanaz.p , sanaz2000 , sanaz7319 , sanni , saramin , sarax , saray , sara_1360 , sayeh66 , sea ster , sedena , sefid65 , sepideh1993 , sepidrokh , SETARE SOHEYL , setareh273 , setareh67 , setayesh_p995 , sh.mrjan , Shabnam t , shabtab 62 , shadab1987 , shadi.A , shadi1356 , shadi256 , shaghayegh69 , shahrzad.r , shanti , sharare.afs , sharmin.r , shatot , shazde koochool , shida.m , shidi1369 , shimaaaaa , shirinbrz , shivajan:D , shoko pars , shoshak , sh_karan , siah , sibsorkhhava , siiiiiima , sim sin , sima_a_111 , simindokht , sintia , sky1154 , smir , so0o0o0o0osan , sobdaughter , sogol21 , soheila50 , soheilam , Sokout , solina.74 , somaye_t , somi somi , song-ster , SonneT312 , soodeh90 , ss501girl , starry eyed , strich , stubborn.teen , surā* , sushiyant11 , syhbyt , s_donia323 , s_masroury , tahmin67 , takselooly , talkhoon , tanaz-a , tandis2 , TanNazZz , tarama , taranomeabshar , Tarlan_tahami , teddy 23 , The Wind , tina.hj , tinairn , titinaz , TrY 4 FLY , tt.raha , unichorn , usui , violet-9-b , violet_mahtab , white-sky , wildrose , yara67 , yas6662 , YASAM!N , yasaman_rad , yasesabs , yashkin , yellowlemontree , z*gh , z.rahmatian , zaga21 , ZAHRA*N , zahra1361 , zahra92 , zahra@m , Zahra_97 , zan ordibehesht , zanbagh , zara_127 , zeinab.73 , ziagol , ziglernata , zizi26 , zm.matin , zohreh.h , zomorrod72 , _Azadeh_ , |SarA_S| , ~ Abji ZAhra ~ , ~AmestriS~ , ~anahita~ , ~Azita~ , ~farzaneh jan~ , ~mahi.p~ , ~NegaR , ~SAREH~ , ~SHADO~ , §parnian§ , ·•● samir ●•· , ˙·▪●MAHROO●▪·˙ , ρąяміŚ , آبجی نیلوفر , آذردخت , آرام25 , آنا98 , آواشیوا , آيلين و زندگي , اب و اتش , ارامش.پ , اردیبهشت 3 , ارسلان 1994 , ارغوان 67 , اقاقی , ال بانو , الاجون , الهه50 , الی بانو 26 , الیمان , الیننا , امیلیا , انجلین , اهریمن چشم زرد , اهورای , اوریا , اپادا , ایاتای , ایلکای2 , با نمک , باران ستاک , بازیگوش , بانوی اردیبهشت , بانوی بهاری , برادپیت , بهار بارانی , بهاران81 , بی قرار تنها , تابتا , تانیا ج , ترنج فاطمي , ترنم ازاد , تریلوبیت , تنهای پردرد , تنهـــــآ , ثنا77 , جیجری , خانوم معلم , خیال غزل , داناد , دریا دلنواز , دزدمونا , دیبا کیان , رادمینا , رالف , رزصورتی , رها خانووم , رها در باران , رهان , رویای من او , زرین دخت , زهرا گل , زهرا* , زوها , زکیه67 , زیبای مامان , زینب سادات , ساحلی , سارا ف , ساقه طلایی , ساناز65 , سبحی , سحر نقره فام , سحرخاتون , سروش آرامش , سسسی , سلطان قلبها , سوبی71 , سودی جون , سکوت پر از حرف , سیب سرخ حوا , شادئ , شادزى , شاناز , شجره , شرقي , شکـرانـه , شکوفه ن33 , شیرین بانو , شیرین53 , صحرا73 , صدای پای اب , عاطفه 91 , عاطفه دلنواز , عسلی من , عمه حمی , غزال آریا , فاطمه.ح , فرحناز65 , فرزان92 , فرشته روی زمین , فریدا47 , فــــــــــروغ , قاصدک* , ققنوس98 , لبخند قرمز , لطیفه نهانی , لعیا.خ , ليدا.ا.ك , ليزا٤٥ , لیلاحمیده , لیلی89 , م-محسنی , م.نوری , مامان نوید , مامان نی نی , ماهین56 , مریم بانو-68 , مطهره..هنوز , ملودی , ملیحه54 , منا معیری , مهسا ا , مهستی , مَه رو , مژگان زارع , می نی , میترا.د , میثاق 1 , میچکا , نازی 72 , نسرین... , نسیم شبانگاه , نفسf , نوریما , نگار 1 , نیکا83 , نیکیا , هاتف4 , هانی سالی , هانیه نیکو , هما22 , هنانه , هوای بارونی دلم , هیونگ , پارمیس خانوم , پانیذ75 , پاپلی , پرتاب , پرنا , پرهوده , پریاss , پونام , چاله , چشم قشنگ , چشمک ستاره , ک.ماری , گربه وحشی , یاس بی نشان , یاسمین.م , یه دختر1995 , یک ابانی , یگانه , დshadow girlდ , •Aphrodite• , ●ʀσzнiиα● , ☜♥ya3aman☜♥ , ♔ αϻἰг κнаη ♔

17. Top | #9

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.00
    تشکر از کاربر
    3,589
    اندازه فونت

بعضی غروبها... نبودنت بیش از باقی وقتها...به چشمهایم میپاشد...این همه زهر تلخ حقیقت را....

فنجون قهوه رو روی میز گذاشت و به صندلی روبروم اشاره کرد: میتونم؟
    خندیدم: کافه خودته اجازه میگیری؟
    نشست. فنجون رو سر داد سمتم: غرق بودیا... نجاتت دادم!
    سر پایین انداختم و به فنجون زل زدم: میذاشتی بمیرم!
    نفسش رو بیرون داد. سکوت کرد. یه سکوت طولانی. ازش بعید بود. توی این سه ماهی که بعد از کلاسام اومدم اینجا و باهاش آشنا شدم هیچوقت ندیدم جدی باشه. همیشه مسخره بازیهای خودشو داشت. نگاش کردم. بی مقدمه پرسید: تو دیروز سر اجرای تئاتر بودی؟
    خودم رو به بیراهه زدم: کدوم تئاتر؟
    - برف سیاه
    لبهامو جمع کردم: چطور؟
    اخم کرد: کلاغا خبر رسوندن گرد و خاک کردی
    فنجونم رو به لب بردم و کمی از قهوه ام رو مزه مزه کردم. اخم کردم: کلاغا!!..... از کی شنیدی؟
    رو کرد سمت پنجره: حالا هر کی... میخوام بدونم چرا؟
    عصبی با بانداژ دستم ور رفتم. دستش رو سمتم آورد و بی اینکه تماسی پیدا کنه گفت: چی شده دستت؟
    بی نگاه زمزمه کردم: تلخ بود
    قیافه فیلسوف مابانه ای گرفت: برای همه تلخه... اساس دنیا همینه!
    نگاش کردم. داغون تر از اونی بودم که بتونم خاطرات دیروز رو مرورکنم. خندیدم: دیوونه قهوه ات رو میگم... چی میگی واسه خودت شعر میبافی!
    زل زد بهم. لبخند زد: یه بار تو زندگیت سعی کن آدم باشی فاخته... زبونتو یه روز قیچی میکنم!
    ابرو انداختم: چیه؟ ضایع شدی؟... ببین... معراج... پول قهوه امروز رو ندارم
    تکیه داد و دست به سینه اخم کرد: خفه بابا....
    بغض گلومو گرفت. ابروهامو بالا بردم و پلکهامو کشیدم: در واقع... دیگه هیچ پولی ندارم... حتی برای شهریه ترم جدید... میدونی... خوب.... این آخرشه... دیگه نمیتونم برم سر کلاس
    نمیدونم چرا داشتم برای اون این حرفها رو میگفتم ولی... معراج تنها دوستی بود که توی دنیا داشتم!... یه دوست که پسر بود و بیشتر از سه ماه نبود که میشناختمش... ولی سرشار از صداقت بود... نگاهش به من رنگی جز نگاه یه انسان به انسان دیگه نبود و البته... حس ناشناخته عجیبی روحم رو به زلال بودنش میدوخت. دوستهای دخترم پر بودن از عشوه و غمزه و آرایشگاه هایی که میرفتن رو توی سر هم میکوبیدن. موهامو زده بودم که حداقل پسرها بهم احساس نزدیکی کنن... که از بی هم زبونی نمیرم. پسرها یه چیزی توی رفاقتشون دارن... که اگه بتونی کاری کنی که به چشم یه دوست نگات کنن نه یه دوست دختر... رفقای معرکه ای میشن... معراج اینجوری بود... حداقل برای من!
    دستهاش رو روی میز گذاشت و بهم نزدیک شد: چی میگی تو؟ ببینمت... چی شدی تو دیروز تا حالا... ها؟ ... هوی... فاخته... ببین منو!
    اشک توی چشمهام لغزید. هنوز داشتم با نخهای بیرون اومده از بانداژ دستم بازی میکردم. دستم رو پس زد: ول کن اینو... فاخته!
    نگاش کردم: چیه بابا جو میدی ... اه...
    جدی نگام کرد: گریه میکنی؟
    دلم میخواست حرف بزنم تا اشکم پایین نیاد : ماجرای دیروزو کی خبر داده؟ کسی منو دیده؟
    خندید: منهای اون هزار نفر آدم توی سالن... خوب نه... کسی ندیده... ضرب شصتی داریا فاخته! شنیدم با کفش کوبیدی ترک پیشونی علیرضا جم!!! امروز دانشگاه نرفته خخخخخ
    میون گریه خندیدم: زهر مار!!!
    جدی شد: حالا چرا زدیش؟
    روی میز انگشت کشیدم: از همونی که خبر آورده میپرسیدی
    با پر رویی گفت: پرسیدم.. گفت شلوغ پلوغ شده آخرم معلوم نشده چرا!
    زل زدم توی چشمهاش: نمایشنامم رو به اسم خودش زد... دزدید... میفهمی؟... من، معراج،.. سه ماه زحمت کشیده بودم
    دلم پر بود. اونقدری که دیگه نتونم خود دار باشم. دستهام رو روی صورتم گذاشتم و شونه ام لرزید میون موزیک آرومی که از ضبط کافه پخش میشد. چند لحظه گذشت که معراج بانداژ دستم رو نوازش کرد: خیلی خوب... فاخته... بسه دیگه... ببینمت... فاخته!
    دستهام رو از روی صورتم پایین آوردم: جو نده معراج!
    خندید. میون گریه خندیدم: وقتی اینجوری میگی فکر میکنم خیلی بدبختم!
    با دو انگشت گوشه چشمش رو فشار داد: باش... نمیگم
    حس کردم ریختمش به هم. زل زد بهم. لبخند زد: درست میشه... من بهت قول میدم
    اشکهام رو پاک کردم: نمیگی کی خبر آورد برات؟
    شونه بالا انداخت: یکی از بچه ها، دوستمه... عشق تئاتره اونم. دیروز اونجا بوده
    بینیمو با دست گرفتم: خوب... منو از کجا میشناسه؟
    نگاه عاقل اندر سفیهی انداخت: خوشال نشو... تو رو نمیشناسه. یه بار اینجا دیدتت واسه همین برام تعریف کرد... نترس... خبرت توی سطح شهر بیلبورد نشده
    نفسم رو بیرون دادم: از همین میسوزم
    مهرنوش از پشت دخل صداش زد. نگاش کردم. برام دست تکون داد. لبخند زدم. معراج بلند شد: برم ببینم خواهر نابغه ریاضی چی میگه... میخواد پنج تا قهوه رو با سه تا کیک جمع بزنه حتما!!! هستی که؟
    لبهامو جمع کردم: مجبورم که باشم!
    گفتم و به فتانه فکر کردم... خوب... اگر چند روز پیش بود تا خود غروب روی همین صندلی مینشستم و برگه هامو پر میکردم... مینوشتم... مینوشتم... ولی امروز... نه میتونم بنویسم... نه دلیلی برای نوشتن هست... فقط باید بشینم و به عبور آدمها از پشت شیشه نگاه کنم تا دوره نامزدی خواهرم به دست من زهر نشده باشه!

ویرایش توسط **ava** : 1393,02,28 در ساعت ساعت : 13:39

18. 666 کاربر از پست **ava** تشکر کرده اند .

!!!mah!!! , !i!elham!i! , # MiTrA.Sa # , #saba.b# , $*~fire~*$ , "Giti" , * Atefeh * , * سعیده * , **fatima** , **SHADZI** , *A*R*A*M , *Fatemeh.K* , *fatemeh.s* , *MAHBOBEH* , *miss minoo* , *N*E*G*A*R* , *naghme* , *Poolstar* , *R I R A* , *shaghayegh73 , *shima* , *~Faezeh~* , *~MoonGirl~* , *~SETAREH~* , *ارامیس* , *تاراج زمان* , *ترمه* , *توهم سبز** , *یاقوت* , + Grey Girl + , +Neda+ , -ShaDi- , . ماه بآنو . , ...shadow girl , .19921371. , .Monire. , .nox. , .Parastoo. , .parniya. , //نسترن// , /manoo/ , /لاله/ , 0033 , 021girl , 115-مروارید , 2ba62 , 2rrin , 6789 , 7toranj , 890200721 , abby7 , afroodit , aida_siasookhte , aili , airena , Ala88 , alone shadow , amitida24 , ammmm , amore , anahid 33 , Anahita.s , ana_b , andishe1993 , angel04 , anishatami7 , arefe90 , arezoo bano , Arezoo Khanoom , arezoo71 , arman-0 , arman_iran , artadokht_tak , aryanna , asal.72. , aseman_82 , ask. , asma-m , atefeh_49 , ati joooon , ati123 , atra77 , atyek , Ay San , ayda90 , aysel482 , azda , BAD CAT-1 , bahaneha , bahar77 , bahare RE , baharvaman , bahoone , banooshab , barni , baroonii , BASIIRA , batiii , Beautiful Jasmine , behnoosh48 , behrou , benq , beste , Betsa89 , bihamtas , binamm , Black wolf , black-roze , blub2000 , BLUEROX , brain storm , carrie , cemira , chenar , com86 , dada1 , dark fairy , Darya77 , Dawn95 , degeer , delaramam , delgir , desert girl , divandary , dokhtare_yakhi , domino , DORI JOOON , doubtfull , duste man , eadl , eelham , eghlima*** , ELAHE444 , ELekTrA , Elen , elianoos , Elikanik , erfanbor , estifen , F . Kh , fani black 212 , faranak-bahari , fariba44 , Farnaz , farzaneh-a , fatemeharab , fatima_59 , feloor , fereshth , fk-osh-d , foruzan-k , FowL , fozhi , full of empty , galadril3 , gandomsa , ghazale_74 , ghazalghazal , ghazal_20020 , goal , goldoone22 , Gole Yassaman , GOLE...KAGHAZI , goli62 , golnaz78 , Golnush sa , googoosh z , GOOL89 , goominam , Hanak , hanayi , hana_m , hani.hbk , hanila , haniyeh120 , haniyeh98 , hany111 , hasti59 , hediyeh_b , helma2013 , hivanaz , homa41 , hoora.sh , hosnaa , Houra75 , hyunah , h_t_h_1984 , icicle , inas71 , joooody , kaf.ye.kaf.ye , kamand131 , KATHRINE , katoore , khademre , Khate Siah , khatooonn , kiana_kia , kimberly , kissroll , kiumars , kolbehsokut , Laali , lalida , lartmis , Laya.Li , le y la , leila banoo , leyla71 , Linett , lovling , lxgirl , m-khani , Ma Neli , Ma.Ede , mahda , mahdiar , Mahdis 77 , mahnazmom , mahooran , mahsa25 , mahshid-70 , mahtab10 , mahtab26 , mahtabi22 , mahya1994 , makhmal_66 , malihe.jalilavi , MAMAN BOZORG , mamanekasra , maneou , mani1384 , maralkvn , MARDE_TANHA , marham70 , mariyan67 , marmara25 , Marpouya , maryam82 , maryami.aramesh , maryamm1990 , maryam_mariusz , maryiana , maryta , mehdi-1369 , mehrazar , mehrdokht , mehrn00sh , melody22 , meno , milana , Mina khanum , mina68 , mina_75 , mina_k , minmin1780 , miraj1 , mishapasha , miss_mass , Mitir , mitramir , Mmojack , mockingbird , mokmor , mona61 , mona92 , monir1343 , moniya , moon and sea , Morvi , motlagh , mr1368 , ms_f90 , m_mousavi , N*A*Z*L*I , naeime66 , Nahid72 , nana22 , narciss , narges.shiraz , nasrin javan , nasrin.j , nastaran1351 , Natasa , nazisaki , NeGar!N , negar.n1000 , negarjav , negin17 , negin171 , Negin96 , Nelson , niazam , niazruby , nikitaaa24 , nikoo 123 , nikooa59 , niloofar- , niloofarenaz , nini tosholo , niyayeeeeeesh , nooshin sa , NOOSHIN1383 , nsomea , omidk , ordibehesht91 , P*E*G*A*H , paeez 74 , pana-m , pani1381 , parisa00 , parisun64 , parmida90 , parmis86 , parmisa65 , parmis_m , parvaeh , parvazeh98 , parvinah , pati'a , peg@h , pegah.hem , pegyy , proxima , R ! R a , Raha*10* , rahaa_m , rain* , rainy_10 , Ramaan , ramanava , ramesh20 , Rana.S , Rashin.b , REAL LOVE , reza9000 , Romina-77 , ronika_1994 , roosana , rooya455 , rose1000 , Roshanak.k , roya1365 , rozesorati , S @hel , S- Masoum , s-engineer , s.d.yeganeh , s.fzpr , s?h?r , saanaazaa , sabooha , sabouraneh , sadaf1366 , saeedesafarpour , Saeideh_82 , sahe , sahelii , sakera , sama717 , samaneh ghasemi , sameen , samine2013 , SAMIRA BANOO , SaMiRa.jigli , sana1994 , sanaz.p , sanaz2000 , sanaz7319 , sanni , saramin , sarax , saray , sara_1360 , sasa75 , sayeh66 , sea ster , sedena , sefid65 , sepidrokh , SETARE SOHEYL , setareh273 , setareh67 , setayesh_p995 , sh.mrjan , Shabnam t , shabtab 62 , shadab1987 , shadi.A , shadi1356 , shadi256 , shaghayegh69 , shahrzad.r , shanti , sharare.afs , sharmin.r , shatot , shazde koochool , shida.m , shidi1369 , shima.be , shimaaaaa , shirinbrz , shivajan:D , shoko pars , sh_karan , siah , sibsorkhhava , siiiiiima , sim sin , sima_a_111 , simindokht , sintia , smir , so0o0o0o0osan , sobdaughter , sogol21 , soheila50 , soheilam , sohna , Sokout , solina.74 , somaye_t , somi somi , song-ster , SonneT312 , soodeh90 , starry eyed , strich , stubborn.teen , surā* , sushiyant11 , syhbyt , s_donia323 , s_masroury , tahmin67 , takselooly , talkhoon , tanaz-a , tandis2 , TanNazZz , tarama , taranomeabshar , Tarlan_tahami , teddy 23 , tgilani2012 , The Wind , tina.hj , tinairn , titinaz , tt.raha , unichorn , usui , violet-9-b , violet_mahtab , white-sky , wildrose , Y*A*S , yara67 , YASAM!N , yasaman20 , yasaman_rad , yasesabs , yashkin , yellowlemontree , z*gh , z.rahmatian , zaga21 , ZAHRA*N , zahra1361 , zahra92 , zahra@m , Zahra_97 , zan ordibehesht , zanbagh , zara_127 , zeinab.73 , ziagol , ziglernata , zizi26 , zm.matin , zohreh.h , zomorrod72 , _Azadeh_ , _NoNasH_ , |SarA_S| , ~ Abji ZAhra ~ , ~AmestriS~ , ~anahita~ , ~Azita~ , ~farzaneh jan~ , ~mahi.p~ , ~NegaR , ~SAREH~ , ~SHADO~ , §parnian§ , ·•● samir ●•· , ˙·▪●MAHROO●▪·˙ , ρąяміŚ , آبجی نیلوفر , آذردخت , آرام25 , آنا98 , آواشیوا , آيلين و زندگي , اب و اتش , ارامش.پ , اردیبهشت 3 , ارسلان 1994 , ارغوان 67 , اقاقی , ال بانو , الاجون , الهه50 , الی بانو 26 , الیمان , الیننا , امیلیا , انجلین , اهریمن چشم زرد , اهورای , اوریا , اپادا , ایاتای , ایلکای2 , بازیگوش , بانوی اردیبهشت , بانوی بهاری , برادپیت , بــــانــــو , بهار بارانی , بهاران81 , بی قرار تنها , تابتا , تانیا ج , ترنج فاطمي , ترنم ازاد , تریلوبیت , تنهای پردرد , تنهـــــآ , ثنا77 , جیجری , خانوم معلم , خیال غزل , د مثل دختر , داناد , دختراسمانی , دریا دلنواز , دزدمونا , دیبا کیان , رادمینا , رالف , رزصورتی , رها خانووم , رها در باران , رهان , رویای من او , زرین دخت , زعیم زاده , زهرا گل , زهرا* , زوها , زکیه67 , زیبای مامان , زینب سادات , ساحلی , سارا ف , ساقه طلایی , ساناز65 , سبحی , ستـاره , سحر نقره فام , سحرخاتون , سروش آرامش , سسسی , سلطان قلبها , سوبی71 , سودی جون , سپید88 , سکوت پر از حرف , سیب سرخ حوا , شادئ , شادزى , شاناز , شجره , شهرزاد ن , شکـرانـه , شکوفه ن33 , شیرین بانو , شیرین53 , صحرا73 , صدای پای اب , عاطفه 91 , عاطفه دلنواز , عرفان 82 , غزال آریا , فاطمه.ح , فرحناز65 , فرزان92 , فرشته روی زمین , فریدا47 , فــــــــــروغ , قاصدک* , ققنوس98 , لبخند قرمز , لطیفه نهانی , لعیا.خ , ليدا.ا.ك , ليزا٤٥ , لیلاحمیده , لیلی89 , م-محسنی , م.نوری , مامان نوید , مامان نی نی , ماهین56 , مریم , مریم بانو-68 , مطهره..هنوز , ملودی , ملیحه54 , مهسا ا , مهستی , ميشا , مژگان زارع , می نی , میترا.د , میثاق 1 , میچکا , نازی 72 , نسرین... , نسیم شبانگاه , نفسf , نوریما , نگار 1 , نگار.م.استقلال , نیکا83 , نیکیا , هاتف4 , هانی سالی , هانیه نیکو , هما22 , هنانه , هوای بارونی دلم , هیونگ , پارمیس خانوم , پانیذ75 , پاپلی , پرتاب , پرنا , پرهوده , پریاss , پونام , چاله , چشم قشنگ , چشمک ستاره , ک.ماری , گربه وحشی , گیل ماه74 , یاس بی نشان , یاسمین.م , یه دختر1995 , یک ابانی , یگانه , დshadow girlდ , •Aphrodite• , ●ʀσzнiиα● , ☜♥ya3aman☜♥ , ♔ αϻἰг κнаη ♔

19. Top | #10

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.00
    تشکر از کاربر
    3,589
    اندازه فونت

شاعر نشدی وگرنه میفهمیدی
    پاییز بهاریست که عاشق شده است
    سید علی صالحی
    پاییز بر همه عاشقان مبارک
    اونایی هم که مثل خودم سرشون بی کلاهه سماق مک بزنن خووووووووووو

نزدیک ظهر بود و کافه خلوت تر. بلند شدم و میون صندلیها راه رفتم و به مهرنوش نگاه کردم. رابطه خوبی با معراج داشت. از دیدنشون لبخند روی لبهام می نشست. هزار بار توی دهنم اومد که بگم اگر نیرو لازم دارید من میتونم کمکتون کنم. ولی نتونستم. مدت زیادی نبود که من رو میشناختن ... و البته من هیچوقت جز کار تئاتر کار دیگه ای انجام نداده بودم. نمیدونم میتونستم با خودم کنار بیام که فقط به عنوان گارسون توی کافه کار کنم یا نه... خوب... دل که باد هواست... برای پولش هم که شده باید میتونستم ولی اینجا.... معراج دوست من بود... نمیتونستم ، رو نداشتم در مورد کار و حقوق ماهیانه باهاش صحبت کنم. رفتم سمت گلهای شمعدونی کنار در. ایستادم و گلبرگهاشونو نوازش کردم. پر بودم از فکر و خیال. مهرنوش با صدای شادش از فکر کشیدم بیرون : فاخته برات غذا سفارش دادم
    برگشتم سمتش. اصلا متوجه نشدم چی گفته بود. لبخند زدم: چی؟
    خندید: کجایی تو!... میگم برای خودم و معراج هر روز ناهار سفارش میدیم از رستوران اون سمت، برای تو هم سفارش دادم
    فکر کردم به پول ته کیفم. نه... به اندازه یه ساندویچ بیشتر نبود. اونها حتما غذای گرونی سفارش دادن. لبهامو فشار دادم: نه عزیزم من میرم خونه
    معراج پشت مهرنوش ایستاد: یا از ما بدت میاد یا نمیخوای با ما غذا بخوری و بری با از ما بهترون... گیج خانوم همین چند دقیقه پیش گفتی خونه نمیتونی بریا!
    اخم کردم. سرم رو پایین انداختم: خوب... اصلا میل نداشتم کاش غذای من رو کنسل کنید
    معراج از مهرنوش خواست سری به کیکهای توی فر بزنه. مهرنوش که رفت معراج اومد سمتم. دستهاشو به کمرش زد: چرا اینقدر خودتو توی تنگنا میذاری؟ با ما راحت باش فاخته... هیچ خوشم نمیادا... امروزو با ما بد بگذرون
    حس کردم صورتم گرم میشه. سرم رو برای دیدن نگاهش بالا گرفتم. چقدر این پسر بلند قامت و باریک رو دوست دارم... چقدر از مهر لبریزه... نه برای من تنها ، که برای تک تک آدمهایی که از در کافه اش داخل میومدن... اکثریت برای اخلاق خوشش بود که میومدن این کافه و آهنگاهی لایت و خاصی که میگذاشت و البته فضای دنج و دوست داشتنی کافه ... "کافه نگاه" اسم خوبی بود... واقعا پر بود از نگاه پر بود از حس، پر بود از مهری که از چشم آدمها تا اعماق روح جاری میشد. خواستم بگم پول... خواستم بگم کیف پولم... خواستم خیلی چیزها بگم... نشد! اخم و لبخندی در هم تحویلم داد و به شوخی دستش رو توی هوا تکون داد: بیشین بابا حال داری....
    به دیوار کاهگلی کنار در تکیه دادم و کف دستهامو از پشت کمر به دیوار چسبوندم. زل زدم به شونه های استخونی و بزرگش. زل زدم به مهرنوش که خرابکاری کرده بود و سینی کیک به دست با آرنج، معراج رو کنار میزد که : خودم درستش میکنم... روشو میبرم خوب میشه...
    معراج با حرص نگام کرد و ساکت موند. از قیافه اش خندیدم. برای تهویه هوا رفتم سمت پنجره ها. دستگیره ها رو کشیدم و بازشون کردم. همون موقع غذاها رسید. معراج نوشته پشت در رو چرخوند. " تعطیل" در رو قفل کرد. دو تا میز وسط رو چسبوند به هم و یه صندلی اضافه کرد. دستهاشو به هم کوبید : بچه ها بیاین... مهرنوش... ولش کن اون دیگه به درد نمیخوره... بیا غذا بخور
    سر جام هنوز مونده بودم. نگام کرد: فاخته! بیا دیگه... ای بابا چه گیری کردم میون دوتا دختر فس فسو... من که شروع کردم!
    مهرنوش از آشپزخونه دوید بیرون. اومد سمتم دستم رو گرفت : بدو که الان همه رو میخوره... بترکی معراج نمیدونم این همه میخوری کجا میره... همیشه لاغر میمونه منِ بیچاره آب هم بخورم چاق میشم!
    به قد کوتاه و صورت گردش لبخند زدم. به موهای رنگ شده اش که از روسری ریخته بود بیرون... چقدر شاد بود این دختر... میدونستم وضعیت مالی خوبی دارن. پدر و مادرشون هر دو فرهنگی بودن و پسر و دخترشون فقط برای سر گرمی کافه نگاه رو راه انداخته بودن. پدر و مادرشون گاهی بعد از ظهرها میومدن اونجا دوسه باری دیده بودمشون. معراج کاملا به پدرش رفته و مهرنوش کاملا به مادرش. چه لذتی داره حتی نگاه کردن به اینجور خونواده ها...
    کنارشون نشستم. مهرنوش آلومینیوم غذامو برداشت . با میلی که به غذا نداشتم شروع به خوردن کردم. فکرم پیش منصور بود... پیش بابام!... بابام که پیش آزی بود... فتانه که با امین بود، مامان مریم که با هلموت بود... منکه... با هیچکی نبودم. سر میز غذای دوستای سه ماهه نشسته بودم. غذا توی گلوم پیچید. معراج برام نوشابه باز کرد. چشمم به قاشق توی دست سوختم بود. چشمم به بانداژ بود... فکرم پیش موبایلم بود... زنگ نمیخورد... علی بهم زنگ نمیزد.. چرا نمیزد؟ بیخیال همه دنیا... بیخیال نوشته ام که زد و برد... خودش رو هم ازم دریغ میکرد؟ خودم رو هم نمیخواست؟ نمیخواست بازم با هم باشیم؟ نمیخواست با هم چای آبلیمو عسل بخوریم؟ دلش برام تنگ نشده بود؟ دل من تنگ بود... برای کلک خوردن تنگ بود... برای اینکه دستم رو بگیره و بگه اشتباهی پیش اومد.. بگه سوء تفاهم شد... بگه و من خودم رو بزنم به بیراهه... دستش رو محکم بگیرم و بگم عیبی نداره... خوب... منم نباید جلوی اون همه آدم میزدمش... باهام قهره... باید زنگ بزنم ازش عذر خواهی کنم. بگم عصبانی بودم. بگم....
    غذامو خورده و نخورده کنار زدم و تشکر کردم. ظرفم رو جمع کردم و توی سطل زباله انداختم. معراج و مهرنوش هنوز مشغول بودن. رفتم سمت کیفم. موبایلمو بیرون آوردم. هیچکس... هیچ چیز...
    دستم لرزید برای زنگ زدن به علی. قلبم بیشتر! ... شماره اش رو تک تک وارد کردم. زل زدم بهش. و نمیدونم چرا بسم الله گفتم و دکمه مکالمه رو فشردم. گوشی رو به گوشم چسبوندم.... دنیا روی سرم خراب شد " مشترک مورد نظر خاموش میباشد" صداش توی گوشم پیچید. صدای علی. با شماره جدید بهم زنگ زده بود. خندیده بودم این دیگه چه شماره ایه! گفته بود مزاحم داشتم خطم رو عوض کردم! اون موقع چه حس غریبی توی قلبم پر شده بود که به خاطر من... جواب مزاحماشو نمیده... خط عوض میکنه... هه... دنیا چرخید... دنیات چرخید فاخته... امروزم شماره اش رو عوض میکنه که مزاحمش رو دست به سر کنه... و امروز تو مزاحمشی! تو!!!
    موبایلی که به درد هیچی نمیخورد رو روی میز گذاشتم. کیفم رو هم همون جا گذاشتم. بغض داشتم. نمیخواستم جلوی مهرنوش و معراج حال خرابم رو بریزم روی داریه... رفتم سمت در. معراج پرسید کجا.. گفتم میرم پارک سر خیابون یکم قدم بزنم.
    دستهام رو توی جیبهای بزرگ مانتو فرو بردم و از پیاده روهای خلوت دوی بعد از ظهر رد شدم. پام رو بلند کردم و از باغچه کم ارتفاع پارک عبور کردم. بی نگاه به گروهی از پسرهای نه چندان محترمی که روی چمنها دراز کشیده بودن و متلک میپروندن رفتم سمت آب خوری. صورتم رو زیر لوله کج شده گرفتم و آب سرد رو باز کردم روی چشمهام. نفس کشیدم. باید با خودم حرف بزنم. باید سنگهام رو با خودم وا بکنم... نشستم روی صندلی سنگی پارک و آرنجهام رو روی زانو گذاشتم و زل زدم به بازی انگشتهام با نخهای بانداژ...
    فاخته... این آخر دنیا نیست... هنوز میتونی بری جلوی دانشگاهش... منتظر بمونی تا بیاد... باهاش حرف بزنی.. از دلش در بیاری... برش گردونی.. فاخته آخه تو... مگه جز علی کیو داری؟ که باهاش بخندی... باهاش حرف بزنی... بری بیرون.. بهش فکر کنی... علی ... کمکت میکنه... توی تئاتر سر رشته داره. ازش یاد میگیری. با هر دلخوری که باشه... کنارش رشد میکنی... اما اون.. نمایشم رو دزدید... من بهش کفش پرت کردم... اون توی حراست خودشو زد به بیراهه که نمیشناستت فاخته... عقلت رو به کار بنداز... نمیخوادت... میفهمی اینو؟ شمارشو انداخته دور... گم و گور شده فاخته... خودشو از زندگیت گم و گور کرده... دوزار برای خودت ارزش قائل باش... دوزار....
    صورتم رو میون دستهام گرفتم. صدای نفس عمیق کسی کنارم به دنیا برم گردوند.

ویرایش توسط **ava** : 1393,02,28 در ساعت ساعت : 13:45

20. 657 کاربر از پست **ava** تشکر کرده اند .

!!!mah!!! , !i!elham!i! , # MiTrA.Sa # , #saba.b# , $*~fire~*$ , "Giti" , * Atefeh * , * سعیده * , **SHADZI** , *A*R*A*M , *AdAm BaRfI* , *Fatemeh.K* , *fatemeh.s* , *MAHBOBEH* , *Mar*yam* , *N*E*G*A*R* , *naghme* , *Poolstar* , *saranaz* , *shaghayegh73 , *shima* , *~MoonGirl~* , *~SETAREH~* , *ارامیس* , *تاراج زمان* , *ترمه* , *توهم سبز** , *یاقوت* , + Grey Girl + , -ShaDi- , . ماه بآنو . , ...shadow girl , .19921371. , .Monire. , .nox. , .Parastoo. , .parniya. , //نسترن// , /manoo/ , /لاله/ , 0033 , 021girl , 115-مروارید , 2ba62 , 2rrin , 6789 , 7toranj , 85@HADIS , 890200721 , @@Do , abby7 , afroodit , aida_siasookhte , aili , airena , akhsham , Ala88 , amitida24 , ammmm , amore , anahid 33 , Anahita.s , ana_b , andishe1993 , angel04 , anishatami7 , arefe90 , arezoo bano , Arezoo Khanoom , arezoo71 , AREZOO74 , arman-0 , arman_iran , aryanna , asal.72. , asal_bumpy , aseman_82 , ask. , asma-m , asvvse7en , atefeh_49 , ati joooon , ati123 , atish69 , atra77 , atyek , Ay San , ayda90 , aysel482 , azda , BAD CAT-1 , bahaneha , bahar77 , bahare RE , baharvaman , barni , baroonii , BASIIRA , batiii , Beautiful Jasmine , behnoosh48 , behrou , benq , beste , Betsa89 , bihamtas , binamm , Black wolf , black-roze , blub2000 , brain storm , carrie , cemira , chenar , com86 , d.pouya , dada1 , dander1000atash , dark fairy , Darya77 , Dawn95 , degeer , delaramam , delgir , desert girl , dokhtare_yakhi , DORI JOOON , doubtfull , duste man , eelham , eghlima*** , elahe1365 , ELAHE444 , ELekTrA , Elen , elianoos , Elikanik , estifen , F . Kh , famdavari , fani black 212 , faranak-bahari , fariba44 , Farnaz , farzaneh-a , fatemeharab , fatima_59 , feloor , fereshth , fk-osh-d , foruzan-k , FowL , fozhi , full of empty , galadril3 , gandomsa , ghazale_74 , ghazalghazal , ghazal_20020 , goal , goldoone22 , Gole Yassaman , GOLE...KAGHAZI , goli- , golnaz78 , Golnush sa , googoosh z , GOOL89 , goominam , Hanak , hanayi , hana_m , hani.hbk , hanila , haniyeh120 , haniyeh98 , hany111 , hasti59 , hediyeh_b , helma2013 , hivanaz , homa41 , hoora.sh , hosnaa , Houra75 , hyunah , h_t_h_1984 , icicle , inas71 , JonasRahimi , joooody , kaf.ye.kaf.ye , kamand131 , KATHRINE , katoore , khademre , Khate Siah , khatooonn , kiana_kia , kimberly , kimia-farzin , kissroll , kiumars , kolbehsokut , Laali , lalida , lartmis , Laya.Li , le y la , leila banoo , leyla71 , Linett , lovling , lxgirl , m-khani , Ma Neli , Ma.Ede , mahda , mahdiar , Mahdis 77 , mahnazmom , mahooran , mahsa25 , mahshid-70 , mahtab10 , mahtab26 , mahtabi22 , makhmal_66 , malihe.jalilavi , MAMAN BOZORG , mamanekasra , maneou , mani1384 , maralkvn , MARDE_TANHA , marham70 , mariyan67 , marmara25 , Marpouya , maryam v , maryam82 , maryami.aramesh , maryamm1990 , maryam_mariusz , maryiana , mehrazar , mehrdokht , mehrn00sh , melody22 , meno , milana , Mina khanum , mina68 , mina_75 , mina_k , minmin1780 , miraj1 , mishapasha , miss_mass , Mitir , mitramir , Mmojack , mockingbird , mohade31995 , mokmor , mona61 , mona92 , monir1343 , moniya , moon and sea , Morvi , motlagh , ms_f90 , m_mousavi , N*A*Z*L*I , naeime66 , Nahid72 , nana22 , narges.shiraz , nasrin javan , nasrin.j , nastaran1351 , Natasa , nazisaki , nazok , NeGar!N , negar.n1000 , negarjav , negin17 , negin171 , Negin96 , Nelson , niazam , niazruby , nikitaaa24 , nikoo 123 , nikooa59 , niloofar- , niloofarenaz , nini tosholo , niyayeeeeeesh , nooshin sa , NOOSHIN1383 , nooshzad , nsomea , omidk , ordibehesht91 , P*E*G*A*H , p-a-r-i , paeez 74 , pana-m , pani1381 , parisa00 , parmida90 , parmis86 , parmisa65 , parmis_m , parvaeh , parvazeh98 , parvinah , Peart , peg@h , pegah.hem , penda , proxima , pure13 , R ! R a , Raha*10* , rahaa_m , raha_veronika , rain* , rainy_10 , Ramaan , ramanava , ramesh20 , Rashin.b , REAL LOVE , reza9000 , Romina-77 , ronika_1994 , roosana , rooya455 , rose1000 , Roshanak.k , roya1365 , rozesorati , S @hel , S- Masoum , s-engineer , s.d.yeganeh , s.fzpr , s?h?r , saanaazaa , sabooha , sabouraneh , sadaf1366 , saeedesafarpour , Saeideh_82 , sahe , sahelii , sama717 , samaneh ghasemi , sameen , samine2013 , SAMIRA BANOO , SaMiRa.jigli , sana1994 , sanaz.p , sanaz2000 , sanaz7319 , sanni , saramin , sarax , saray , sara_1360 , sayeh66 , sea ster , sedena , sefid65 , sepidrokh , SETARE SOHEYL , setareh273 , setareh67 , sh.mrjan , Shabnam t , shabtab 62 , shadab1987 , shadi.A , shadi1356 , shaghayegh69 , shahrzad.r , shanti , sharare.afs , sharmin.r , shatot , shazde koochool , shenel , shida.m , shidi1369 , shima.be , shimaaaaa , shirinbrz , shivajan:D , shoko pars , shoshak , sh_karan , siah , sibsorkhhava , siiiiiima , sim sin , sima_a_111 , simindokht , sintia , smir , so0o0o0o0osan , sobdaughter , sogol21 , soheila50 , soheilam , sohna , Sokout , somaye_t , somi somi , song-ster , soodeh90 , starry eyed , strich , stubborn.teen , surā* , sushiyant11 , s_donia323 , s_masroury , tahmin67 , takselooly , talkhoon , tanaz-a , tandis2 , TanNazZz , tarama , taranomeabshar , Tarlan_tahami , teddy 23 , tgilani2012 , The Wind , tina.hj , tinairn , tono , tt.raha , unichorn , Universe95 , violet-9-b , violet_mahtab , white-sky , wildrose , Y*A*S , yara67 , YASAM!N , yasaman20 , yasesabs , yashkin , yellowlemontree , z.rahmatian , zaga21 , ZAHRA*N , zahra1361 , zahra@m , Zahra_97 , zan ordibehesht , zanbagh , zara_127 , zarpari04 , zeinab.73 , ziagol , ziglernata , zizi26 , zm.matin , zohreh.h , zomorrod72 , _Azadeh_ , _NoNasH_ , |SarA_S| , ~ Abji ZAhra ~ , ~AmestriS~ , ~anahita~ , ~Azita~ , ~farzaneh jan~ , ~mahi.p~ , ~NegaR , ~SAREH~ , ~SHADO~ , §parnian§ , ·•● samir ●•· , ˙·▪●MAHROO●▪·˙ , ρąяміŚ , آبجی نیلوفر , آذردخت , آرام25 , آنا98 , آواشیوا , آيلين و زندگي , اب و اتش , ارامش.پ , ارسلان 1994 , ارغوان 67 , اقاقی , ال بانو , الاجون , الهه50 , الی بانو 26 , الیمان , الیننا , امیلیا , انجلین , اهریمن چشم زرد , اهورای , اوریا , اپادا , ایاتای , ایلکای2 , باران ستاک , بازیگوش , بانوی اردیبهشت , بانوی بهاری , برادپیت , بــــانــــو , بهار بارانی , بهاران81 , تابتا , ترنج فاطمي , ترنم ازاد , تریلوبیت , تنهای پردرد , تنهـــــآ , ثنا77 , جیجری , خیال غزل , د مثل دختر , داناد , دختراسمانی , دریا دلنواز , دزدمونا , دیبا کیان , رادمینا , رالف , رزصورتی , رها خانووم , رها در باران , رهان , رویای من او , زرین دخت , زعیم زاده , زهرا گل , زهرا* , زوها , زکیه67 , زیبای مامان , زینب سادات , ساحلی , سارا ف , ساقه طلایی , ساناز65 , سبحی , ستـاره , سحر نقره فام , سحرخاتون , سروش آرامش , سسسی , سلطان قلبها , سوبی71 , سودی جون , سکوت پر از حرف , شادئ , شادزى , شاناز , شجره , شرقي , شهرزاد ن , شکـرانـه , شکوفه ن33 , شیرین بانو , شیرین53 , صحرا73 , صدای پای اب , عاطفه 91 , عاطفه دلنواز , عرفان 82 , عمه حمی , غزال آریا , غزل... , فاطمه.ح , فرحناز65 , فرزان92 , فریدا47 , فــــــــــروغ , قاصدک* , ققنوس98 , لطیفه نهانی , لعیا.خ , لمیس20 , ليدا.ا.ك , ليزا٤٥ , لیلاحمیده , لیلی89 , م-محسنی , م.نوری , مائده 67 , مامان نوید , مامان نی نی , ماهین56 , مریم , مریم بانو-68 , مطهره..هنوز , ملودی , ملیحه54 , مهسا ا , مهستی , ميشا , مَه رو , مژگان زارع , می نی , میترا.د , میثاق 1 , میچکا , نازی 72 , نسرین... , نسیم شبانگاه , نفسf , نوریما , نگار 1 , نیکا83 , نیکیا , هاتف4 , هانی سالی , هانیه نیکو , هما22 , هنانه , هوای بارونی دلم , هیونگ , پارمیس خانوم , پانیذ75 , پاپلی , پرتاب , پرنا , پرهوده , پریاss , پونام , چاله , چشم قشنگ , چشمک ستاره , ک.ماری , گربه وحشی , گیل ماه74 , یاس بی نشان , یاسمین.م , یک ابانی , یگانه , დshadow girlდ , •Aphrodite• , ●ʀσzнiиα● , ☜♥ya3aman☜♥ , ♔ αϻἰг κнаη ♔

صفحه 1 از 18 1234511 ... آخرینآخرین