ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان هوای تو | نيلا... كاربر انجمن - صفحه 7
bamilo

asiatech

نودهشتیا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:

رأی دهندگان
1175. نظرسنجی بسته شده است.
  • زیر 15

20 1.70%
  • 15 تا 20

271 23.06%
  • 20 تا 25

358 30.47%
  • 25 تا 30

243 20.68%
  • بالای 30

283 24.09%
صفحه 7 از 40 نخستنخست ... 345678910111732 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 394
  1. Top | #61

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.16
    تشکر از کاربر
    13,183
    تشکر شده 775,703 در 1,656 پست
    حالت من
    Khoonsard
    اندازه فونت

Talking

سلام...
    شايد فردا نباشم براي همين امشب براتون دو تا پست مي ذارم...اميدوارم كه لذت ببريد

براي :

/لاله/, abaki, Andr0meda+, atashgah62, az i n zemestan, betsabeh, dokhibabash+, farideh_h1366+, ghazal-xr75, hanie-ab, helga1980, ilaf, Mahsa313, mehrnaz-behrad, meno, natanayel, ramanava, sabouraneh, safoora 490, sas29, sefid65+, sura, tghyasfr, tinny, zoya, _Azadeh_+, اذربرزین, تیکال, دریا دلنواز, رازگل سرخ+, ساویس, عمه حمی, هانیه نیکو, گل یاس

او هم از دو ماه پيش تغيير كرده است .با اين كه او را كمتر ديده ام ..اما مي توانم تمام تغييراتش را ببينم..از ان پارساي خاموش و بي توجه ..يك پارساي جديد مي بينم و شايد هم خود واقعيش را مي بينم..احساس مي كنم حاجي هم انگار تازه متوجه او شده.. با اين وجود ..از موضع قدرتش هيچگاه پايين نمي ايد و امر و نهي اش به جاست...ماشينش كه نزديكتر مي شود ..خم مي شوم و سايلم را بر مي دارم..ترمز مي كند و بدون فوت وقت..پياده مي شود و به سويم مي ايد ..در حين گرفتن پاكتها از دستم مي گويد:
    - سلام....بدشون من
    و پاكتها را از دستم مي گيرد.حتي اجازه مخالفت هم نمي دهد...پاكتها را در صندلي عقب مي گذارد و مي گويد:
    - خيلي كه منتظر نشدي ؟
    هنوز جوابش را نداده ام كه در را مي بندد و نگاهم مي كند..سرم را پايين مي اندازم و مي گويم:
    - نه
    در جلو را برايم باز مي كند و خود مي رود كه پشت فرمان بنشيند..مكثي مي كنم و با ناراحتي سوار مي شوم و در را مي بندم .
    اگر بگويم حرفت را بزن و برو ..خودم مي ايم...بيشتر گير مي دهد ..پس ترجيح مي دهم همه چيز طبق خواسته او پيش رود ...شايد اينگونه زودتر از دستش خلاصي يابم..
    نيم نگاهي به پالتوي بلند استخواني رنگش كه روي ان كت و شلوار تيره خود نمايي مي كند مي اندازم...مثل هميشه تميز و مرتب است..تنها در زمان مرگ سهراب ته ريشي از او ديدم كه بر خلاف حاجي و سعيد كه تا چهل صبر كرده بودند..او تنها انها را كوتاه نگه مي داشت.

انتظار دارم كه مرا جايي چون رستوران و يا جاي دنج ديگري ببرد و حرفش را بزند ..اما او در همان ماشين حرفش را مي زند:
    - نمي دونم درسته بهت بگم يا نه؟شايد با توجه به وضعيتت نبايد بگم..نمي خوام فكر كني ادم بي فكري هستم..اما مجبورم كه بهت بگم
    بر مي گردم و نگاهش مي كنم..به من نگاه نمي كند
    - حاجي يه وكيل جديد گرفته
    سرش را مي چرخاند و نگاهم مي كند.. تا به اينجا كه حرفش مشكلي ندارد...لبانش را تر مي كند و مي گويد:
    - نمي خواي بپرسي چه ربطي به تو داره؟
    كمي نگران مي شوم و پاسخ مي دهم:
    - وقتي خودتون مطرحش كرديد حتما خودتونم بقيه اشم مي گيد
    نفسش را بيرون مي دهم..ميدان را دور مي زند و مي گويد:
    - ساعت 12 ست..گشنه ات نيست؟
    - نه...... حرفتونو بزنيد
    - ولي من گشنه امه
    مي دانم تا نخواهد حرفي را بزند ..نمي زند و اصرار من بيهوده است پس سكوت مي كنم و نگاهم را به جاده مي دوزم و او به راهش ادامه مي دهد...و من واژه وكيل را چندين بار در ذهنم تكرار مي كنم
    من كه هميشه فكر مي كردم پارسا اگر بخواهد بيرون از خانه چيزي بخورد كمتر از رستورانهاي بالا شهر نمي رود..اينك مرا به يك دل و جگركي پايين شهر و ساده اورده است
    از ان دل و جگركهايي كه در حياط پشتيش چند تخت براي نشستن مهيا كرده اند و يك حوض كوچك دست ساز كه با رنگ ابي رنگش كرده اند و زمين خاكيش را با اب پاشي جلا بخشيدن..بوي رطوبتش را دوست دارم...لبه تخت به انتظارش مي نشينم ...رفته است دستانش را بشورد و سفارشي بدهد
    ویرایش توسط نیلا... : 1392,07,26 در ساعت ساعت : 17:59

2. 838 کاربر از پست نیلا... تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , !diamond! , !i!elham!i! , #لـــــــــیلا . م # , &Azin& , (mina) , (morvarid) , * Maneli * , * narges * , * nina * , * سعیده * , * م .عباس زاده* , *$~رازگل سرخ~$* , ***nazanin , **سولماز** , *Arezoo** , *fatemeh.s* , *msbm* , *N*E*G*A*R* , *n@fi3* , *Nahayat* , *niki , *ROJA* , *SaNaY* , *shima* , *sorme* , *venos* , *zahraee* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *آویژه* , *باران بهاری* , *راینا* , *ریحانه# , *سمیه م* , +HODA+ , +Neda+ , .....ARAM , ...maedeh... , .:MahshiiiD:. , .Arghavan A , .maryam. , .nahid , .parniya. , .سیاوش. , /لاله/ , 0033 , 115-مروارید , 2rrin , 2گل سیما , 41267m , 66maryam , 6789 , 7toranj , 85@HADIS , 9295743 , :::..Moji7..::: , @ DINA @ , A30! , a66818 , aflak , afra. , afrooz87 , aida_siasookhte , aili , airena , AlMaZ692 , alone shadow , amirhessam , amirhosseinac , amisha , amorist , ana? , anahid 33 , Anahita.s , ana_b , Andr0meda , angel04 , angry girl , Anolin , aral , aramesh_t , aras71 , Aray , archangel , arefe jooon , arefe90 , Arezoo Khanoom , arezoo214 , arezoo786 , arman_iran , aroosak , aroosak$ad , arshida1994 , arshin.R , asal naz , asal-661 , asal007 , asal172 , asal3p , asalkhanoom , ashkannia , aslak , asma-m , Asma.sh , atashgah62 , Atefeh67 , ati joooon , atish69 , atsh , atyek , ava.n , ayda90 , aygeen , az i n zemestan , azarsana , azda , azisadeghi , Azita49 , AZI_AZI , b3666 , babasi , bahar.nt , bahar.z , bahar58 , baii , balatanha , banafsheh_sh83 , banoojun , banooshab , baransaz , barni , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , behnaz98 , behtarin_pari , Belanka 95 , benitto , benq , betiya , betsabeh , bikari , binamm , bipanah , bitter.sweet , blub2000 , blue berry , bneta , Bright Girl , carrie , cemira , chandiny , chichi , cloudyneda , dada1 , Dark Star27 , Darya77 , daryae , delgir , deragun , devilgirl_A , diaar , diablo8888 , diga , Dina* , dina_min , doda , dokhibabash , DORI JOOON , dorsa_68 , duste man , EasTern_Girl , elahe 15 , ELAHE444 , elahejoon1234 , Elen , Elham fa , elham12345 , elhamm , eli joni , eli@aseman , elia65 , elianoos , elin1 , elin89 , EliSo , elmira.t , elmiraa_20 , elnaz89 , erfanbor , F @ N @ H @ i , f.998 , F.JEDDI , fa62 , fadai , famdavari , FANNI , faranak-bahari , farg0o0o0o0ol , fari ♥ al , fariba44 , fariba48 , faride20 , farideh_h1366 , farnam88180 , Farnaz , Farnaz-K , farvahar93 , farveh , fary , farzaneh-a , fatemeh1990 , fatemeh27 , fatemeh466 , fatima64 , fereshteh27 , fereshth , fk-osh-d , flavia , fozhi , galadril3 , gandomsa , ghasedak_love , ghazal-xr75 , ghazal_20020 , Ghoncheye bahar , gili , godness , gole narges , Gole Yassaman , GOLE...KAGHAZI , golerose , goli21 , goli62 , golnar 62 , golnaz78 , googooli girl , googoosh z , hakim4181 , hameshebatoamto , hana_m , hanie-ab , hanila , harimeshgh , hasti-89 , hasti59 , helen. , helga1980 , Helia6 , hezareh , hiva-20 , hivanaz , hod hod , hodass , homa* , homa41 , Honey_fa , hosnaa , hourad , hyunah , h_t_h_1984 , icegirle , Idin98i , ilaf , ili mah , Irani , iranian_girl , iryane , jahromi , jaroon , jnashenakhte , joana , joodi abot , Kahroba. , katoore , Katra , katy f , khademre , Khate Siah , khatooonn , ki@na , kiana61 , kimia joon , kiumars , kr@m.R@ , Laali , lalaie , lartmis , layahashemi , leila banoo , leila.kh , lemol , leona , libra272 , Lida.Sh , Lida2014 , lightofthe.moon , lili 76 , love mazyar , lovling , luna.brillante , M.pegah , Maedeh , mahda , mahdiye21 , maheasemun , mahinfk , mahnazmom , mahpary , mahr0kh , mahro69 , mahsa.nadi , mahsa.raad , mahsadina , mahsafall , mahshid_3d , mahtab10 , MAHTAB63 , Mahya 84 , MAJJI , MAMAN BOZORG , Maman fariba , man! , manash , mandana 8687 , maneou , mani1384 , mania-h , Mantral , many22 , marale , marjansh , Marpouya , martire , maryam banoo 60 , maryam gol , maryam joOon , maryam2005 , maryam56 , maryami.aramesh , maryam_277 , maryam_mariusz , maryiana , marzieh68 , masoud2022 , masoumeh , mastan jojo , matchless , mati jojo , medoza , Mehiiifash , mehraban.7 , mehrabeh , mehrazar , mehrn00sh , mehrnaz-behrad , mehrnoosh gh , mehrsa-92 , meli ka , mellina2000 , melodina , meno , mery75 , me_ned , michka_61 , milana , miminaz , Mina , mina68 , mina87 , mina_75 , mina_sh , miraj1 , mishapasha , Miss A , miss maryam , miss.no1.2004 , miss_mass , mjmj , mk70 , mojiii67 , mona61 , monir1343 , moniya , monos , moon shine , motlagh , msa1 , msho , mushtata , m_ezraeil_m , m_reisie , N*A*Z*L*I , n.d.sari , n.shina , nady48 , nafas_hd , nana22 , nanazkhanoom , narciss , narcisus , narges.shiraz , narges21 , nasrin javan , nasrin.j , nasrin44 , nasrin_50 , nastaran1351 , nastaran_702 , natanayel , Nayiri , nazanin88 , nazisaki , neda roshan , neg neg , negar*pb , negar.n1000 , negin17 , Negin96 , neginra , Night , Nika61 , niki-95 , nikitaaa24 , nilofar abi , niloofarenaz , Niloofarmt , nina86 , niyayeeeeeesh , nmari , nokia5800 , nona65 , NOOSHIN1383 , noshafarin , noshfar , nrezaii , ofogh12 , omidk , orange1366 , ordibehesht91 , orkidehyesurati , OrsellA , otared , p.gh , padideh_hs , pakdel , panah , pani1381 , parei , pari daryai , parisaparisa , parmis86 , parmis91 , parnein , parvaeh , parvazeh98 , parvinah , pati'a , peg@h , peterpanama14 , popsicle , pure13 , R ! R a , RafOneh , raha moozy , rahha , rahil74 , rain love , rainy_10 , ramanava , ramou2030 , Raniya95 , ratanaz , raz gol , razieh y , reem1368 , reyhaneh2020 , reza9000 , riitaa , rilla , Ritzy , Roghaye57 , rooyaa , rory , Roshanak65 , roya1365 , ROZ GOL , Roza00 , rozam , rozita maryam , rtin , R£§PINA , S- Masoum , s.sh , s7453s , saba28 , sabouraneh , saeide735 , Saeideh_82 , safoora 490 , sahar.a , sahar32 , sahar93 , sahel_m , sama.2056 , samane66 , samaneh60 , SamanehBanooo , samira.t , Sana gholipour , sana4 , sanam24 , sanaz_ , SANIA-23 , sanni , sara51 , saratab , sarax , saray , sarma1010 , scarlet25 , SEA GIFT , sefid65 , Selda96 , selina63 , sepideh*** , Sepideh.ET , sepideh1991 , sepideh1993 , sepidrokh , SETARE SOHEYL , setareh273 , setareh67 , setayesh1363 , setayesh_p995 , sete , seti , sh8000 , shadi1356 , shaghayegh.p , shahin47 , shahrzad64 , sharafi , SHARPY , Shasosa , shatot , sheida_953 , sheydajoooon , shida.m , shidi1369 , shima72 , shimaaaaa , shiny star1 , shirin hydari , shivajan:D , shivashiva , SHU SHU ABI , sh_karan , sh_rezaei , sh_shivol , sibsorkhhava , silverstar , SIMA2012 , simaaaaa , sima_a_111 , sinsor , snia , sobin , sogol21 , soheila1984 , soheila50 , soheilam , sokot shab , solia , somy_kh , soode , SOSKET , souraj , souri-s , spgsara , ssoudeh , ssssoha , sunlife , sura , surā* , sushiyant11 , Sutra , svryang , sydney , Sαrα , sαвα , tahmin67 , tan tan66 , tania_7 , tannaz_85 , tarane2 , taraneh86 , taranomeabshar , tara_5877 , Tarlan_tahami , Tekin , term , tghyasfr , The brave boy , Tifani Jon , tiger1978 , tina. , Titania1273 , titinaz , ti_na60 , Toti64 , tv35 , unichorn , Up-to-Date , vafa1980 , VAHIDEH / P , vampire123 , vianna , viyana* , vj_90 , wenela , yasaman20 , yasaman_rad , yasamin khanoom , yasamin_34 , yasesabs , yashkin , yasii bano , Yasnaaaa , yoshgin , z.rahmatian , z1378 , z1992 , zahra573 , zahra92 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zari60 , zarpari04 , zeii-lover , zhompol , ziiiziii13 , Zjooojooo , zohreh eshghi , zy_jahromi , Z_M267 , _Azadeh_ , _NoNasH_ , ~anahita~ , ~Azita~ , ~ELAHE~ , ~farzaneh jan~ , ~fatemeh69~ , ~SAREH~ , ~SHADO~ , ~soomi~ , §parnian§ , ®€¥#@n€# , ·•● samir ●•· , ρąяміŚ , آتری , آرام.د , آرام25 , آرنیکا , آریانا18 , آزاده 64 , آستاره , آسمان ابری , آنیتا , آویشا , اب و اتش , اتوسا , ادوارد7 , اذربرزین , اردیبهشت 75 , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , الاله بانو , الهه نیا , الهه50 , الهه7 , الي جون , الیننا , امیلیا , اولین ستاره , اپادا , ایلکای2 , ایپک یولی , باران ستاک , باربارا , بازیگوش , بانوی برفی , بانوی بهاری , بخاری , برف دونه , برفینه , برگ پاییزی , بهار بارانی , بهاران81 , بهروشا , تانیا ج , ترنج فاطمي , تریلوبیت , تنها... , تنها33 , حریم1 , حنیفا58 , خاله خانم , خاوردخت , خیال غزل , خیال پاییز , داناد , دختر مردادی , دخترویروسی , دریا دلنواز , دریای طوفانی , دزدمونا , دنیلا , دوست داشتني , دیان , ذره بین , رادمینا , راز نیاز , رالف , رزصورتی , رها خانووم , رها در باران , رهان , روشا نا , روشانا , رویای من او , زهرا گل , سابرینا64 , ساحل 2010 , سامیا 2014 , ساناز65 , سانازارمان , ستاره 11 , ستـاره , سحر نقره فام , سلطان قلبها , سوانا77 , سوداا , سپیدوسیاه , سکوت من , سکوت پر از حرف , شادئ , شادزی , شاپررک , شب بی ستاره , شقا گل , شمیم کوچولو , شهرزاد 2 , شهرزاد ن , شهلاn , شیرینusa , عاشق رمان خواند , عسل ٦٦ , عمه حمی , عمه خانم , فاطیما-ش , فتانه.پ , فرحناز65 , فرنوش فاني , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لعیا.خ , لمیس20 , ليدا.ا.ك , لیلا 72 , لیلا ص , لیلاحمیده , لیلایی , م-محسنی , م.نوری , مامان آزاده , مامان شهرزادی , مامان مریمی , مامان نی نی , ماه منیر , محمد حسن424 , مشمشه , منيژه , مهرناز69 , مهسا ا , مهسا زهیری , مهسان9093 , مهستی , مهیاجووون , میترا.د , میثاق 1 , میناااا , نداي عشق , نرگس.ر , نسرین... , نسیب , نصرا... , ننه هانی و حوری , نگاه روشن , نیاز.ش , نیسا , نیلوفر98 , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هانیه نیکو , هنانه , هوای بارونی دلم , هوفریا , پائیز رنگارنگ , پارمیس خانوم , پازوکی , پانیذ75 , پاپلی , پرستو... , پرنا , پرهامه , پسند , پلازمید , چشم قشنگ , چشمک ستاره , چلیپا , کاوش , گلناز53 , گونش , گيسوي پاييز , گیس بریده , گیل ماه74 , یلدا تقی زاده , یلدا2222 , یهدا , یگانه_72 , ᴥ Ɽoογa ᴥ , •●شقایق●•

3. Top | #62

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.16
    تشکر از کاربر
    13,183
    حالت من
    Khoonsard
    اندازه فونت

Talking

تقديم به دوستاي گلم:

304@92#16@, aryanna, atsh, az i n zemestan, dina_min, fariba44, farideh_h1366+, ghazal-xr75, lightofthe.moon, Mahsa313, mani1384, masoumeh, mehrnaz-behrad, pani1381, ramanava, samane66, sefid65+, tinny, vafa1980, zorobahar, تیکال

شاگرد صاحب مغازه.. با ان پيرهن سفيد كه رويش هر چيزي جز تميزي است مي ايد و ..سبزي و دوغ و نوشابه را روي تخت مي چيند .
    بوي جگر دلم را ضعف مي برد ... پارسا بلاخره مي ايد...كمي خودم را عقب مي كشم و به سبزهاي روي تخت خيره مي شوم.
    چهار زانو روي تخت مي نشيند و دستانش را با دستمال تميزي كه از جيبش در مي اورد خشك مي كند..

با گذاشته شدن سيني جگرها بينمان بلاخره نگاهم مي كند و مي گويد:
    - بخور..خوشمزه است
    دلم ضعف مي رود اما لج بازي مي كنم:
    - ممنون سيرم...شما بخوريد
    پوزخندي مي زند و لقمه اي براي خودش درست مي كند و مي گويد:
    - نكنه چون براي پايين شهره خوشت نمياد و نمي خوري؟
    غمگين نگاه كوتاهي به او مي كنم و مي گويم:
    - من خودم بچه پايين شهرم
    لقمه اش را كنار سينه و مقابل خود مي گذارد و انگشتانش را در هم قلاب مي كند و خيره به من مي گويد:
    - پس اين بالا بالا ها چيكار مي كني ؟
    زهر خندي مي زنم و مي گويم:
    - نمي دونم...شايد يه بد بياري
    سرش را پايين مي اندازد و با انگشتانش ور مي رود و مي گويد:
    - تصميمت چي شد؟
    دوست نداشتم چنين حرفي را پيش بكش ..با دلخوري مي گويم:
    - براي همين مي خواستيد منو بيرون از خونه ببينيد؟
    لقمه اش را بر مي دارد و قبل از خوردنش مي گويد:
    - نه
    برخلاف انتظارم كه شايد جگر حالم را بد كند ...دوست دارم كه كمي مزه اش كنم اما يك دنده بودن كار دست شكمم داده است...
    لقمه اي درست مي كند و به سمتم مي گيرد زبانم را به ارامي در دهانم مي چرخانم و نگاهش مي كنم و مي گويم:
    - چرا نمي ري سر اصل مطلب؟
    -بگيرش تا برم سر اصل مطلب
    به ظاهر از روي اجبار مي گيرمش ...اما در دلم راضي هستم...بسوزد پدر اين هوس كردنهاي نا بجايم
    لقمه در دست نگاهش مي كنم
    - براي اين موضوع نخواستم ببينمت ..اما بدمم نمياد تصميمتو بدونم
    اخمي مي كنم و مي گويم:
    - هنوز دو ماه ديگه مونده
    - يادته دوماه پيش چي بهت گفتم؟
    پرسشي نگاهش مي كنم
    - گفتم حاجي همين طوري نمي شينه..اگه اون روز بهت گفتم زودتر تصميمتو بگير ...براي همين روزا بود
    در دلم غوغا به پا مي شود و هوس جگر از سرم مي افتد..نگاه از او نمي گيرم
    - يك وكيل گرفته..ميگن كارش درسته..منم تازه امروز فهميدم..اونم اتفاقي ..اخه حاجي ادمي نيست كه براي كاراش با من مشورت كنه...
    باز نگاهم مي كند
    - قصد داره حضانت بچه را ازت بگيره
    لقمه از دستم مي افتد و رنگ از صورتم مي رود

- اون فكر مي كنه تو به شرطش گفتي نه...البته همه امون همين فكرو مي كنيم ...چون تا حالا سكوت كردي ...براي همين زود اقدام كرده كه نتوني كاري كني ...مي خواد به محض به دنيا اومدنش بچه رو ازت بگيره
    ویرایش توسط نیلا... : 1392,07,26 در ساعت ساعت : 17:51

4. 883 کاربر از پست نیلا... تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , !diamond! , !i!elham!i! , #saba.b# , #لـــــــــیلا . م # , &Azin& , (mina) , (morvarid) , * Maneli * , * narges * , * nina * , * سعیده * , * م .عباس زاده* , *$~رازگل سرخ~$* , ***nazanin , **سولماز** , *Arezoo** , *fatemeh.s* , *houra* , *msbm* , *N*E*G*A*R* , *n@fi3* , *Nahayat* , *niki , *ROJA* , *SaNaY* , *shima* , *sorme* , *venos* , *zahraee* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *آویژه* , *باران بهاری* , *راینا* , *ریحانه# , *سمیه م* , +HODA+ , +Neda+ , .....ARAM , ...maedeh... , .:MahshiiiD:. , .Arghavan A , .maryam. , .nahid , .parniya. , .samira68. , .سیاوش. , /manoo/ , /لاله/ , 0033 , 115-مروارید , 2rrin , 2گل سیما , 30ma , 41267m , 66maryam , 6789 , 7toranj , 85@HADIS , 9295743 , :::..Moji7..::: , @ DINA @ , A30! , a66818 , aflak , afra. , afrooz87 , ahmadi_1362_2 , aida_siasookhte , aili , airena , AlMaZ692 , alone shadow , amirhessam , amirhosseinac , amisha , amorist , ana? , anahid 33 , Anahita.s , ana_b , Andr0meda , angel04 , angry girl , Anolin , aral , aramesh_t , aras71 , Aray , archangel , arefe jooon , arefe90 , Arezoo Khanoom , arezoo214 , arezoo786 , arman_iran , aroosak , aroosak$ad , arshida1994 , arshin.R , asal naz , asal-661 , asal007 , asal172 , asal3p , asalkhanoom , ashkannia , aslak , asma-m , Asma.sh , atashgah62 , Atefeh67 , ati joooon , atish69 , atsh , atyek , ava.n , ayda90 , aygeen , az i n zemestan , azam 24 , azarsana , azda , azisadeghi , Azita49 , AZI_AZI , b3666 , babasi , bahar.nt , bahar.z , bahar58 , baii , balatanha , banafsheh_sh83 , banoojun , banooshab , baransaz , barni , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , behtarin_pari , Belanka 95 , benitto , benq , betiya , bikari , binamm , bipanah , bitter.sweet , blub2000 , blue berry , bneta , Bright Girl , carrie , cemira , chandiny , chichi , cloudyneda , dada1 , Dark Star27 , Darya77 , daryae , delaram96 , delgir , deragun , diaar , diablo8888 , diga , Dina* , dina_min , doda , dokhibabash , DORI JOOON , dorsa_68 , duste man , EasTern_Girl , ELAHE444 , elahejoon1234 , Elen , Elham fa , elham12345 , elhamm , eli joni , eli@aseman , elia65 , elianoos , elin1 , elin89 , EliSo , elmira.t , elmiraa_20 , elmirareza , elnaz89 , erfanbor , F @ N @ H @ i , f.998 , F.JEDDI , fa62 , fadai , Faeze1375 , famdavari , FANNI , faranak-bahari , farg0o0o0o0ol , fari ♥ al , fariba44 , fariba48 , faride20 , farideh_h1366 , farnam88180 , Farnaz , Farnaz-K , farvahar93 , farveh , fary , farzaneh-a , fatemeh1990 , fatemeh27 , fatemeh466 , fatima121000 , fatima64 , fatima983 , fereshteh27 , fereshth , fk-osh-d , flavia , fozhi , galadril3 , gandomsa , ghasedak_love , ghazal-xr75 , ghazal_20020 , Ghoncheye bahar , gili , go501 , godness , gole narges , Gole Yassaman , GOLE...KAGHAZI , golerose , goli21 , goli62 , golnar 62 , golnaz78 , googooli girl , googoosh z , hakim4181 , hameshebatoamto , hanas , hana_m , hanie-ab , hanila , harimeshgh , hasti-89 , hasti59 , helen. , helga1980 , Helia6 , helinda , helna , hezareh , hiva-20 , hivanaz , hod hod , hodass , homa* , homa41 , Honey_fa , hoomand , hosnaa , hourad , hyunah , h_t_h_1984 , icegirle , Idin98i , ili mah , Irani , iranian_girl , iryane , iyzak , jahromi , jaroon , jnashenakhte , joana , joodi abot , Kahroba. , katoore , Katra , katy f , khademre , Khate Siah , khatkhaty , khatooonn , ki@na , kiana61 , kimia joon , kiumars , kr@m.R@ , Laali , lalaie , Lale7 , lartmis , layahashemi , leila banoo , leila.kh , lemol , leona , libra272 , Lida.Sh , Lida2014 , lightofthe.moon , lili 76 , love mazyar , lovling , luna.brillante , M.pegah , m.tanha , Maedeh , mahda , mahdiye21 , maheasemun , mahinfk , mahnazmom , Mahoor92 , mahpary , mahr0kh , mahro69 , mahsa.nadi , mahsa.raad , mahsadina , mahsafall , mahshad_hd , mahshid_3d , mahtab10 , MAHTAB63 , Mahya 84 , MAJJI , MAMAN BOZORG , Maman fariba , man! , manash , mandana 8687 , maneou , mani1384 , mania-h , Mantral , many22 , marale , marjansh , Marpouya , martire , maryam banoo 60 , maryam gol , maryam joOon , maryam v , maryam2005 , maryam56 , maryami.aramesh , maryam_277 , maryam_mariusz , maryiana , marzi marzi , marzieh68 , mas57 , masoud2022 , masoumeh , mastan jojo , mati jojo , medoza , Mehiiifash , mehraban.7 , mehrabeh , mehrazar , mehridj , mehrn00sh , mehrnaz-behrad , mehrnoosh gh , mehrsa-92 , meli ka , mellina2000 , melodina , meno , mery75 , me_ned , michka_61 , milana , miminaz , Mina , mina68 , mina87 , mina_75 , mina_sh , miraj1 , mishapasha , Miss A , miss maryam , miss.no1.2004 , miss_mass , mjmj , mk70 , mojiii67 , mona61 , monir1343 , moniya , monos , moon shine , motlagh , mratiger , msa1 , msho , mushtata , m_ezraeil_m , m_reisie , N*A*Z*L*I , n.d.sari , n.shina , nady48 , nafas_hd , nahid lucky , nana22 , nanazkhanoom , narciss , narcisus , narges.shiraz , narges21 , narmineh , nasrin javan , nasrin.j , nasrin44 , nasrin_50 , nastaran1351 , nastaran_702 , natanayel , Nayiri , nazanin88 , nazisaki , neda roshan , neg neg , negar*pb , negar.n1000 , negin17 , Negin96 , neginra , Night , night light , Nika61 , niki-95 , nikitaaa24 , nilofar abi , niloo94 , niloofarenaz , Niloofarmt , nina86 , nmari , nokia5800 , nona65 , NOOSHIN1383 , noshafarin , noshfar , nrezaii , ofogh12 , omidk , orange1366 , ordibehesht91 , orkidehyesurati , OrsellA , otared , p.gh , padideh_hs , pakdel , panah , pani1381 , parei , pari daryai , pariedarya , parisaparisa , parmis86 , parmis91 , parnein , parvaeh , parvane73 , parvazeh98 , parvinah , pati'a , peg@h , peterpanama14 , popsicle , porteghai , princes_fze , pure13 , R ! R a , RafOneh , raha moozy , rahaa_m , rahha , rahil74 , rain love , rainy_10 , ramanava , ramou2030 , Raniya95 , ratanaz , raz gol , razieh y , reem1368 , reyhaneh2020 , reza9000 , riitaa , rilla , Ritzy , Roghaye57 , rooyaa , rory , Roshanak.k , Roshanak65 , roshanak72 , roya1365 , ROZ GOL , rozam , rozesorati , rozhina , rozita maryam , rtin , R£§PINA , S- Masoum , s.d.yeganeh , s.sh , s7453s , saba28 , sabouraneh , Sadaf_A , saeide735 , Saeideh_82 , safoora 490 , sahar.a , sahar32 , sahar93 , sahel_m , sama.2056 , saman84 , samane66 , samaneh60 , SamanehBanooo , samira.t , Sana gholipour , sana4 , sanam24 , sanaz_ , SANIA-23 , sanni , sara51 , saratab , sarax , saray , sarina72 , sarma1010 , scarlet25 , SEA GIFT , sefid65 , Selda96 , selina63 , sepideh*** , Sepideh.ET , sepideh1991 , sepidrokh , SETARE SOHEYL , setareh273 , setareh67 , setayesh1363 , setayesh_p995 , sete , seti , sh8000 , shadi1356 , shaghayegh.p , shahin47 , shahrzad64 , shamsa 51 , sharafi , SHARPY , Shasosa , shatot , sheida_953 , sheydajoooon , shida.m , shidi1369 , shima72 , shimaaaaa , shiny star1 , shirin hydari , shivajan:D , shivashiva , SHU SHU ABI , sh_karan , sh_rezaei , sh_shivol , sibsorkhhava , SIMA2012 , simaaaaa , sima_a_111 , sinsor , snia , sobin , sogol21 , soheila1984 , soheila50 , soheilam , sokot shab , solia , somy_kh , soode , SOSKET , souri-s , spgsara , ssoudeh , ssssoha , sunlife , sura , sushiyant11 , Sutra , sydney , S_64 , Sαrα , sαвα , tahmin67 , tan tan66 , tania_7 , tannaz_85 , tarane2 , taraneh86 , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , tara_5877 , Tarlan_tahami , Tekin , term , tghyasfr , The brave boy , Tifani Jon , tiger1978 , tina. , Titania1273 , titinaz , ti_na60 , Toti64 , tv35 , unichorn , Up-to-Date , vafa1980 , VAHIDEH / P , vampire123 , vianna , viyana* , vj_90 , wenela , yasaman20 , yasaman_rad , yasamin khanoom , yasamin33 , yasamin_34 , yasesabs , yashkin , yasii bano , Yasnaaaa , yekta71 , yoshgin , z.rahmatian , z1378 , z1992 , zahra573 , zahra92 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zari60 , zarpari04 , zeii-lover , zhompol , ziiiziii13 , zizi66 , Zjooojooo , zohreh eshghi , zy_jahromi , Z_M267 , _Azadeh_ , _NoNasH_ , ~anahita~ , ~Azita~ , ~ELAHE~ , ~farzaneh jan~ , ~fatemeh69~ , ~SAREH~ , ~SHADO~ , ~soomi~ , §parnian§ , ®€¥#@n€# , ·•● samir ●•· , ρąяміŚ , آتری , آرام.د , آرام25 , آرنیکا , آریانا18 , آزاده 64 , آستاره , آنیتا , آویشا , اب و اتش , اتوسا , ادوارد7 , اذربرزین , اردیبهشت 75 , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , الاله بانو , الهه نیا , الهه50 , الهه7 , الي جون , الیننا , امیلیا , اولین ستاره , اپادا , ایلکای2 , ایپک یولی , باران ستاک , باربارا , بازیگوش , بانوی برفی , بانوی بهاری , بخاری , برفینه , برگ پاییزی , بهار بارانی , بهاران81 , بهروشا , تانیا ج , ترنج فاطمي , تریلوبیت , تنها... , تنها33 , تیکال , حریم1 , حنیفا58 , خاله خانم , خاوردخت , خیال غزل , خیال پاییز , دختر مردادی , دخترویروسی , دریا دلنواز , دریای طوفانی , دزدمونا , دنیلا , دوست داشتني , دیان , ذره بین , رادمینا , راز نیاز , رالف , رزصورتی , رها خانووم , رها در باران , رهان , روشا نا , روشانا , رویای من او , زهرا گل , زوها , سابرینا64 , ساحل 2010 , سامیا 2014 , ساناز65 , سانازارمان , ستاره 11 , ستـاره , سحر نقره فام , سلطان قلبها , سوانا77 , سوداا , سپیدوسیاه , سکوت من , سکوت پر از حرف , شادئ , شادزی , شادی* , شاپررک , شب بی ستاره , شقا گل , شمیم کوچولو , شهرزاد 2 , شهرزاد ن , شهرزاد.م , شهلاn , شیرینusa , عاشق رمان خواند , عاطفه خانمی , عسل مامی , عسل ٦٦ , عمه حمی , عمه خانم , فاطیما-ش , فتانه.پ , فرحناز65 , فرنوش فاني , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لبخند قرمز , لعیا.خ , لمیس20 , ليدا.ا.ك , لیلا 72 , لیلا ص , لیلاحمیده , لیلایی , م-محسنی , م.نوری , مامان آزاده , مامان مریمی , مامان نی نی , ماه منیر , محمد حسن424 , مشمشه , منا معیری , منيژه , مهرناز69 , مهسا ا , مهسا زهیری , مهسان9093 , مهستی , مهشید قابلی , مهیاجووون , میترا.د , میناااا , نداي عشق , نرگس.ر , نسرین... , نسیب , نصرا... , ننه هانی و حوری , نگاه روشن , نیاز.ش , نیسا , نیلوفر98 , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هانیه نیکو , هنانه , هوای بارونی دلم , هوفریا , پائیز رنگارنگ , پائیزه , پارمیس خانوم , پازوکی , پانیذ75 , پاپلی , پرستو... , پرنا , پسند , پلازمید , پونام , چشم قشنگ , چشمک ستاره , چلیپا , کاوش , گل یاس , گلناز53 , گونش , گيسوي پاييز , گیس بریده , گیل ماه74 , یلدا تقی زاده , یلدا2222 , یه دختر1995 , یهدا , یگانه_72 , ᴥ Ɽoογa ᴥ , •●شقایق●•

5. Top | #63

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.16
    تشکر از کاربر
    13,183
    حالت من
    Khoonsard
    اندازه فونت

Talking

-البته اين حاجي زيادي داره تند مي ره...
    ديگر به بقيه حرفهايش گوش نمي دهم و با صداي لرزاني در اوج ناباوري مي گويم:
    -واقعا مي تونه؟
    نگران مي شود و ليوان اب را با دلواپسي به طرفم مي گيرد و مي گويد:
    - يكم اب بخور ..رنگت حسابي پريده
    ليوان اب را پس مي زنم و دوباره مي پرسم:
    - مي تونه؟
    شرمنده از گفتارش مي گويد:
    - به نظر تا دو سالگيش كار سختيه كه بتونه ازت بگيره..حاجيه ديگه فكر مي كنه هر كاري كه بخواد مي تونه بكنه...
    - مگه نمي گي وكيل گرفته؟
    - مگه همه چي به وكيل گرفتنه؟ بايد عدم صلاحيت تو رو توي دادگاه ثابت كنه..كه اينم كار اسوني نيست

-اما من نه پول دارم و نه شغلي كه منبع در امدم باشه
    - عدم صلاحيت به اين چيزا نيست
    انقدر عصبي هستم كه فكر كنم اين پارسا همان پارسايي نيست كه بايد با او ازدواج كنم و به راحتي خيره در چشمانش گله مي كنم:
    - حاجي چرا اينكارا رو با من مي كنه؟مگه چيكارش كردم؟من...
    نگاهش مي كنم...حرف زدن درباره اش هم برايم سخت است ...چه رسد به عمل كردنش..قطره هاي اشك از چشمانم جاري مي شوند...و مرا در حرف زدن بيشتر ياري مي كنند:

- من..فقط نمي تونم انقدر راحت و مثل اب خوردن تصميمو بگيرم...الكي كه نيست...شما هم به جاي اينكه تو اين مدت بشيني و يه راه حل ديگه پيدا كني..منو برداشتي و اوردي اينجا و مي گي حاجي مي خواد چيكار كنه..بابا منم ادم ..تا يه اندازه اي تحمل دارم...بخدا ديگه گنجايش هيچي رو ندارم ....

عصبي مي شود و پاهايش را از لبه تخت اويزان مي كند و مي گويد:
    - خانوم محترم...اگر الان اينجايي براي اين كه نمي خواستم حاجي تو رو ..توي عمل انجام شده قرارت بده ...و با اين وضعيتت هي بهت فشار بياره ... هزار ماشالله تو اون خونه هم كه كسي به اين چيزا فكر نمي كنه.. چرا فكر مي كني بايد يه راه حل ديگه اي وجود داشته باشه؟
    خودتو بكشي و به در و ديوار بزني ..بتوني دو سال بچه اتو نگه داري ..بعد از اون چي؟ ...خيلي راحت بچه رو ازت مي گيره ...بعدم خودتو مي ندازه بيرون...

با پشت دست اشك چشمانم را پاك مي كنم و بر مي خيزم ..مي دانم دست و پا بسته هستم..كوچكتر از انم كه توان مقابله با حاجي را داشته باشم از اين رو از او ياري مي طلبم و مي گويم:
    - تو رو خدا نذار ...يه كاري بكن..هر كاري ..ولي نذار كه اون مجبورمون كنه كه

با اينكه فكر مي كنم او هم همين را مي خواهد...و من حرف دلش را مي زند ...اما حرفي مي زند كه تمام وجودم را به يكباره سست و بي جان مي كند

- چرا نمي خواي ؟

قضاوت عجولانه ممنوع...

6. 887 کاربر از پست نیلا... تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , !diamond! , !i!elham!i! , #saba.b# , #لـــــــــیلا . م # , &Azin& , (mina) , (morvarid) , * Maneli * , * narges * , * nina * , * سعیده * , * م .عباس زاده* , *$~رازگل سرخ~$* , **سولماز** , *Arezoo** , *fatemeh.s* , *houra* , *msbm* , *N*E*G*A*R* , *n@fi3* , *Nahayat* , *niki , *ROJA* , *SaNaY* , *shima* , *sorme* , *venos* , *zahraee* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *آویژه* , *باران بهاری* , *راینا* , *ریحانه# , *سمیه م* , +HODA+ , +Neda+ , .....ARAM , ...maedeh... , .:MahshiiiD:. , .Arghavan A , .maryam. , .nahid , .parniya. , .samira68. , .سیاوش. , /manoo/ , /لاله/ , 0033 , 115-مروارید , 2rrin , 2گل سیما , 30ma , 41267m , 6022 , 66maryam , 6789 , 7toranj , 85@HADIS , 9295743 , :::..Moji7..::: , @ DINA @ , A30! , a66818 , aflak , afra. , afrooz87 , ahmadi_1362_2 , aida_siasookhte , aili , airena , AlMaZ692 , amirhessam , amirhosseinac , amisha , amorist , ana? , anahid 33 , Anahita.s , ana_b , Andr0meda , angel04 , angry girl , Anolin , aral , aramesh_t , aras71 , Aray , archangel , arefe jooon , arefe90 , Arezoo Khanoom , arezoo214 , arezoo786 , arman_iran , aroosak , aroosak$ad , arshida1994 , arshin.R , asal naz , asal-661 , asal007 , asal172 , asal3p , asalkhanoom , asal_bumpy , ashkannia , aslak , asma-m , Asma.sh , atashgah62 , Atefeh67 , ati joooon , atish69 , atsh , atyek , ava.n , ayda90 , aygeen , az i n zemestan , azam 24 , azarsana , azda , azisadeghi , Azita49 , AZI_AZI , b3666 , babasi , bahar.nt , bahar.z , bahar58 , baii , balatanha , banafsheh_sh83 , banoojun , banooshab , baransaz , barni , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , behtarin_pari , Belanka 95 , benitto , benq , betiya , betsabeh , bikari , binamm , bipanah , bitter.sweet , blub2000 , blue berry , bneta , Bright Girl , carrie , cemira , chandiny , chichi , cloudyneda , dada1 , Dark Star27 , Darya77 , daryae , delgir , deragun , diaar , diablo8888 , diga , Dina* , dina_min , doda , dokhibabash , DORI JOOON , dorsa_68 , duste man , EasTern_Girl , elahe 15 , ELAHE444 , elahejoon1234 , Elen , Elham fa , elham12345 , elhamm , eli joni , eli@aseman , elia65 , elianoos , elin1 , elin89 , EliSo , elmira.t , elmiraa_20 , elmirareza , elnaz89 , erfanbor , F @ N @ H @ i , f.998 , F.JEDDI , fa62 , Faeze1375 , famdavari , FANNI , faranak-bahari , farg0o0o0o0ol , fari ♥ al , fariba44 , fariba48 , faride20 , farideh_h1366 , farnam88180 , Farnaz , Farnaz-K , farvahar93 , farveh , fary , farzaneh-a , fatemeh1990 , fatemeh27 , fatemeh466 , fatima121000 , fatima64 , fatima983 , fereshteh27 , fereshth , fk-osh-d , flavia , fozhi , galadril3 , gandomsa , ghasedak_love , ghazal-xr75 , ghazal_20020 , Ghoncheye bahar , gili , godness , golbarg1990 , gole narges , Gole Yassaman , GOLE...KAGHAZI , golerose , goli21 , goli62 , golnar 62 , golnaz78 , googooli girl , googoosh z , hakim4181 , hameshebatoamto , hana_m , hanie-ab , hanila , harimeshgh , hasti-89 , hasti59 , helen. , helga1980 , Helia6 , helinda , helna , hezareh , hiva-20 , hivanaz , hod hod , hodass , homa* , homa41 , Honey_fa , hooremah , hosnaa , hourad , hyunah , h_t_h_1984 , icegirle , Idin98i , ilaf , ili mah , Irani , iranian_girl , iryane , jahromi , jaroon , jnashenakhte , joana , joodi abot , Kahroba. , katoore , Katra , katy f , khademre , Khate Siah , khatkhaty , khatooonn , ki@na , kiana61 , kimia joon , kiumars , kr@m.R@ , Laali , lalaie , Lale7 , lartmis , layahashemi , leila banoo , leila.kh , lemol , leona , libra272 , Lida.Sh , Lida2014 , lightofthe.moon , lili 76 , love mazyar , lovling , luna.brillante , M A H T A , M.pegah , Maedeh , mahda , mahdiye21 , maheasemun , mahinfk , mahnazmom , Mahoor92 , mahpary , mahr0kh , mahro69 , mahsa.nadi , mahsa.raad , mahsadina , mahsafall , mahshad_hd , mahshid_3d , mahtab10 , MAHTAB63 , Mahya 84 , MAJJI , MAMAN BOZORG , Maman fariba , man! , manash , mandana 8687 , maneou , mani1384 , mania-h , Mantral , marale , margi , marjansh , Marpouya , martire , maryam banoo 60 , maryam gol , maryam joOon , maryam2005 , maryam56 , maryami.aramesh , maryam_277 , maryam_mariusz , maryiana , marzi marzi , marzieh68 , mas57 , masoud2022 , masoumeh , mastan jojo , mati jojo , medoza , Mehiiifash , mehraban.7 , mehrabeh , mehrazar , mehridj , mehrn00sh , mehrnaz-behrad , mehrnoosh gh , mehrsa-92 , meli ka , mellina2000 , melodina , meno , mery75 , me_ned , michka_61 , milana , miminaz , Mina , mina pc , mina68 , mina87 , mina_75 , mina_sh , miraj1 , mishapasha , Miss A , miss maryam , miss.no1.2004 , miss_mass , mjmj , mk70 , mojiii67 , mona61 , monir1343 , moniya , monos , moon shine , motlagh , mratiger , msa1 , msho , mushtata , m_ezraeil_m , m_reisie , N*A*Z*L*I , n.d.sari , n.shina , nady48 , nafas_hd , nahid lucky , najoon , nana22 , nanazkhanoom , narciss , narcisus , narges.shiraz , narges21 , narmineh , nasimrahi , nasrin javan , nasrin.j , nasrin44 , nastaran1351 , nastaran_702 , natanayel , Nayiri , nazanin88 , nazisaki , neda roshan , neg neg , negar*pb , negar.n1000 , negin17 , Negin96 , neginra , Night , night light , Nika61 , niki-95 , nikitaaa24 , nilofar abi , niloo94 , niloofarenaz , Niloofarmt , nina86 , nini.nini , niyayeeeeeesh , nokia5800 , nona65 , NOOSHIN1383 , noshafarin , noshfar , nrezaii , ofogh12 , omidk , orange1366 , ordibehesht91 , orkidehyesurati , OrsellA , otared , p.gh , padideh_hs , pakdel , panah , pani1381 , parei , pari daryai , pariedarya , parisaparisa , parmis86 , parmis91 , parnein , parrr , parvaeh , parvazeh98 , parvinah , pati'a , peg@h , peterpanama14 , popsicle , porteghai , pure13 , R ! R a , RafOneh , raha moozy , rahaa_m , rahha , rahil74 , rain love , rainy_10 , ramanava , ramou2030 , Raniya95 , ratanaz , raz gol , razieh y , reem1368 , reyhaneh2020 , reza9000 , riitaa , rilla , Ritzy , Roghaye57 , rooyaa , Roshanak65 , roshanak72 , roya1365 , ROZ GOL , Roza00 , rozam , rozhina , rozita maryam , rtin , R£§PINA , S- Masoum , s.d.yeganeh , s.sh , s7453s , saba28 , sabouraneh , sadsadsad , saeide735 , Saeideh_82 , sahar.a , sahar32 , sahar93 , sahel_m , sama.2056 , saman84 , samane66 , samaneh60 , SamanehBanooo , samira.t , Sana gholipour , sana4 , sanam24 , sanaz_ , SANIA-23 , sanni , sara51 , saratab , sarax , saray , sarina72 , sarma1010 , scarlet25 , SEA GIFT , sedna71 , sefid65 , Selda96 , selina63 , sepideh*** , Sepideh.ET , sepideh1991 , sepideh1993 , sepidrokh , SETARE SOHEYL , setareh273 , setareh67 , setayesh1363 , setayesh_p995 , sete , seti , sh8000 , shadi1356 , shaghayegh.p , shahin47 , shahrzad64 , shamsa 51 , sharafi , SHARPY , Shasosa , shatot , sheida_953 , sheydajoooon , shida.m , shidi1369 , shima72 , shimaaaaa , shiny star1 , shirin hydari , shivajan:D , shivashiva , SHU SHU ABI , sh_karan , sh_rezaei , sh_shivol , sibsorkhhava , silverstar , SIMA2012 , simaaaaa , sima_a_111 , sinsor , snia , sobin , sogand.mir , sogol21 , soheila1984 , soheila50 , soheilam , sokot shab , solia , somy_kh , soode , SOSKET , souraj , souri-s , spgsara , ssoudeh , sunlife , sura , sushiyant11 , Sutra , sydney , S_64 , Sαrα , sαвα , tahmin67 , tan tan66 , tania_7 , tannaz_85 , tarane2 , taraneh86 , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , tara_5877 , Tarlan_tahami , Tekin , term , tghyasfr , The brave boy , Tifani Jon , tiger1978 , tina. , Titania1273 , titinaz , ti_na60 , Toti64 , tv35 , unichorn , Up-to-Date , VAHIDEH / P , vampire123 , vianna , viyana* , vj_90 , wenela , yasaman20 , yasamin khanoom , yasamin_34 , yasesabs , yashkin , yasii bano , Yasnaaaa , yekta71 , yoshgin , z.rahmatian , z1378 , z1992 , zahra573 , zahra92 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zari60 , zarinzary , zarpari04 , zeii-lover , zhompol , ziiiziii13 , ziro , zizi66 , Zjooojooo , zohreh eshghi , zy_jahromi , Z_M267 , _Azadeh_ , _NoNasH_ , ~anahita~ , ~Azita~ , ~ELAHE~ , ~elin~ , ~farzaneh jan~ , ~fatemeh69~ , ~SAREH~ , ~SHADO~ , ~soomi~ , §parnian§ , ®€¥#@n€# , ·•● samir ●•· , ρąяміŚ , آتری , آرام.د , آرام25 , آرنیکا , آزاده 64 , آستاره , آسمان ابری , آنیتا , آویشا , اب و اتش , اتوسا , ادوارد7 , اذربرزین , اردیبهشت 3 , اردیبهشت 75 , اسمون ابری , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , الاله بانو , الهه نیا , الهه50 , الهه7 , الي جون , الیننا , امیلیا , اولین ستاره , اپادا , ایلکای2 , ایپک یولی , باربارا , بازیگوش , بانوی برفی , بانوی بهاری , بخاری , برفینه , برگ پاییزی , بهار بارانی , بهاران81 , بهروشا , تانیا ج , ترنج فاطمي , تریلوبیت , تنها33 , تیکال , حریم1 , حنیفا58 , خاله خانم , خاوردخت , خیال غزل , خیال پاییز , داناد , دختر مردادی , دخترویروسی , دریا دلنواز , دریای طوفانی , دزدمونا , دنیلا , دوست داشتني , دیان , ذره بین , رادمینا , راز نیاز , رالف , رزصورتی , رها خانووم , رها در باران , رهان , روشا نا , روشانا , رویای من او , زهرا گل , زوها , سابرینا64 , ساحل 2010 , سامیا 2014 , ساناز65 , سانازارمان , ستاره 11 , ستـاره , سحر نقره فام , سلطان قلبها , سها19 , سوانا77 , سوداا , سپیدوسیاه , سکوت من , سکوت پر از حرف , شادئ , شادزی , شادی* , شاپررک , شب بی ستاره , شرلوک هلمز , شقا گل , شمیم کوچولو , شهرزاد 2 , شهرزاد ن , شهرزاد.م , شهلاn , شیرینusa , عاشق رمان خواند , عاطفع , عاطفه خانمی , عسل مامی , عسل ٦٦ , عمه حمی , فاطیما-ش , فتانه.پ , فرحناز65 , فرنوش فاني , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لبخند قرمز , لعیا.خ , لمیس20 , ليدا.ا.ك , لیلا 72 , لیلا ص , لیلاحمیده , م-محسنی , م.نوری , مامان آزاده , مامان شهرزادی , مامان مریمی , مامان نی نی , ماه منیر , محمد حسن424 , مشمشه , منيژه , مهسا ا , مهسا زهیری , مهسان9093 , مهستی , مهیاجووون , میترا.د , میثاق 1 , میناااا , نداي عشق , نرگس.ر , نسرین... , نسیب , نصرا... , ننه هانی و حوری , نگار.م.استقلال , نگاه روشن , نیاز.ش , نیسا , نیلوفر98 , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هانیه نیکو , هشمت , هنانه , هوای بارونی دلم , هوفریا , پائیز رنگارنگ , پائیزه , پارمیس خانوم , پازوکی , پانیذ75 , پاپلی , پرستو... , پرنا , پرهامه , پسند , پلازمید , پونام , چشم قشنگ , چشمک ستاره , چلیپا , کاوش , کهربا61 , گل یاس , گونش , گيسوي پاييز , گیس بریده , گیل ماه74 , یلدا تقی زاده , یلدا2222 , یهدا , یگانه_72 , ᴥ Ɽoογa ᴥ , •●شقایق●•

7. Top | #64

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.16
    تشکر از کاربر
    13,183
    حالت من
    Khoonsard
    اندازه فونت

Talking

با ناباوري و خيره به او در حالي كه سرش را پايين انداخته است مجددا لبه تخت مي نشينم و نگاه از او نمي گيرم ....احساس مي كنم..دردي وحشتناك در تمام جانم پراكنه مي شود..هنوز سرش پايين است
    -اشتباه فكر نكن...اما تو اين بازي تو يه بازنده اي ...تو 25-26 سالته...اما من 34 سالمه...تو دو ساله كه پدرمو مي شناسي.... اما من34 ساله كه پدرمو مي شناسم

بر مي خيزد .....حلاجي و تحمل حرفهايش ديگر در توانم نيست...هر قدم كه به من نزديك تر مي شود..بيشتر در خود مچاله مي شوم...و پهلويم از درد ... تير مي كشد
    در يك قدميم...از جا مي جهم و دست به پهلو از او دور مي شوم و با نفرت مي گويم:

- ازت بدم مياد...تو هم پسر همون مردي.....اره تو 34 سالته اما با حاجي كه اون همه سن داره و ريش سفيد كرده... مو نمي زني ...شما دوتا... هيچ كدومتون ذره اي ...بويي از انسانيت نبرديد

چشمانش را براي ارام كردن اعصابش ارام مي بندد و باز مي كند و مي گويد:

- من فقط به خاطر اينكه زن برادرم بودي ......

ناگهان سكوت مي كند..ان هم طولاني..درد امانم را بريده است كه مي گويد:

- فقط مهناز دوست ندارم فكر كني ...من كسي بودم كه مي خواستم از اب گل الود ماهي بگيرم..من اگه مي خواستم زن بگيرم...نمي ذاشتم 34 ساله ام بشه و بعد بگيرم...از اين به بعدشم خود داني و حاجي ..تا حالا هم اگر صبر كردم فقط بخاطر برادرم بود... اميدوارم حداقل اون متوجه شده باشه كه من مي خواستم فقط به زنش كمك كنم..اما زنش نخواست
    - من به كمك تو احتياجي ندارم...اگه اونم مي دونست برادرش همچين ادميه...هرگز نمي ذاشت من تو اون خونه و پيش شماها زندگي كنم
    رگ گردنش متورم مي شود و صورتش به سرخي مي زند و در چشمانم خيره مي شود..با نفرت نگاه از او مي گيرم
    او هم منتظر ترحم و نگاهم نمي ماند و به راه مي افتد و مي رود...محكم چون گذشته...اما بهم ريخته و سردرگم
    با خروجش ...از درد... به ناچار روي تخت مي نشينم..اين درد چه بود و از كجا به سراغم امده بود...كه لحظه اي رهايم نمي كرد؟ ..عرقهاي سرد روي پيشانيم را با دست مي زدايم و مي خواهم برخيزم...ديگر نبايد وقت را تلف مي كردم...مي دانستم شايد اين اشتباه ترين راه بود..اما ترس انچنان در من رخنه كرده بود كه ديگر نمي توانستم به چيزي جز فرار فكر كنم ...فكر همه جا را هم به حساب.... با خود كرده بودم..با پولي كه پارسا در اين دوماه به حسابم ريخته بود ...
    حداقل يك ماهي را مي توانستم در جايي سر كنم...گوشيم را در مي اورم ...تنها شخص قابل اعتمادم... غزل است..او حتما جايي برايم پيدا خواهد كرد .

تلفنش خاموش است...عرقهاي پيشانيم بيشتر مي شود و من از درد بسيار قدرت حركتم را از دست مي دهم..

اين فشارهاي عصبي مرا بيش از بيش ناتوان و ضعيف ساخته اند.
    چند نفس عميق مي كشم و با چشمان بسته ...چند دقيقه اي را بي حركت در همانجا مي مانم
    درد كم كم ..كمتر مي شود ...چشمانم را باز مي كنم...و به سختي از جايم بر مي خيزم.
    بيرون كه مي ايم اثري از او و ماشينش نمي بينم..من هم جاي او بودم به پشت سرم هم نگاه نمي كردم.....به سمت خيابان مي روم و براي اولين سواري دست تكان مي دهم ....

يك پيكان سفيد رنگ قديمي.... تنها چيزي است كه در اين قسمت از شهر مي تواند نصيب من شود.

در را مي بندم و به سختي به عقب تكيه مي دهم ..راننده از اينه نگاهي به سر و وضعم مي اندازد و مي گويد:
    - دربست؟
    سرم را به ارامي تكان مي دهم و ادرس را مي دهم و او با شنيدن نام خيابانها ديگر وقت را تلف نمي كند و پاي بر پدال گاز مي گذارد و حركت مي كند.
    طمع رسيدن به پول انچنان سرخوشش مي كند كه بي توجه به وضعيت نا بسامانم تمام دست اندازه ها را بي ترمز رد مي كند ...تا به مقصد برسيم..مطمئنم كه ديگر كمري برايم نخواهد ماند....انقدر حالم بد است كه ناي اعتراض كردن هم به طرز رانندگيش برايم نمي ماند .

با ايستادن ماشين در جلوي عمارت دست در كيف مي كنم و چند اسكناس.. بي توجه به چند توماني بودنشان به راننده مي دهم و او حتي دم نمي زند كه مبادا از او باقي پولم را طلب كنم.

ساعت 3 است و بايد تمامي اهل خانه در عمارت باشن..تمام مسير در تا عمارت را با قدمهاي بي جاني طي مي كنم...درد باز به سراغم امده... حتي شديدتر از زماني كه در ماشين و يا ان جگركي بوده ام .
    بايد وسايل ضروريم را بردارم...سرم گيج مي رود و دستم را به تنه درختي كه در نزديكم قرار دارد مي گذارم...چند ين بار چشمانم را مي بندم و باز مي كنم..ديدم بهتر مي شود..راه مي افتم.
    كسي ادرس غزل را ندارد...اما نه شايد پارسا داشته باشد...او همه جا مراقبم بوده است ...بايد به دنيال جاي امن ديگري باشم
    ته دلم از درد خالي مي شود...خم مي شوم.....نبايد كسي مرا در اين وضع ببيند...با جان كندني سعي مي كنم بايستم .
    پله هاي جلوي عمارت را در عرض 5 دقيقه طي مي كنم...به نفس زدن افتاده ام...دست بر صورتم مي كشم و با نفسي عميق وارد عمارت مي شوم

8. 843 کاربر از پست نیلا... تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , !diamond! , !i!elham!i! , #saba.b# , #لـــــــــیلا . م # , (mina) , (morvarid) , * Maneli * , * narges * , * nina * , * سعیده * , * م .عباس زاده* , *$~رازگل سرخ~$* , ***nazanin , **سولماز** , *Arezoo** , *fatemeh.s* , *msbm* , *N*E*G*A*R* , *n@fi3* , *Nahayat* , *niki , *ROJA* , *SaNaY* , *shima* , *sorme* , *venos* , *zahraee* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *آویژه* , *باران بهاری* , *راینا* , *ریحانه# , *سمیه م* , *چشمک* , +HODA+ , +Neda+ , .....ARAM , ...maedeh... , .:MahshiiiD:. , .Arghavan A , .maryam. , .nahid , .parniya. , .samira68. , .سیاوش. , /manoo/ , /لاله/ , 0033 , 115-مروارید , 2rrin , 2گل سیما , 30ma , 41267m , 66maryam , 6789 , 7toranj , 85@HADIS , 9295743 , :::..Moji7..::: , @ DINA @ , A30! , a66818 , aflak , afra. , afrooz87 , aili , airena , AlMaZ692 , alone shadow , amirhessam , amirhosseinac , amisha , amorist , ana? , anahid 33 , Anahita.s , ana_b , Andr0meda , angel04 , angry girl , Anolin , aramesh_t , aras71 , Aray , archangel , arefe jooon , arefe90 , Arezoo Khanoom , arezoo214 , arezoo786 , arman_iran , aroosak , aroosak$ad , arshida1994 , arshin.R , asal naz , asal-661 , asal007 , asal172 , asal3p , asalkhanoom , ashkannia , aslak , asma-m , Asma.sh , atashgah62 , Atefeh67 , ati joooon , atish69 , atsh , atyek , ayda90 , aygeen , az i n zemestan , azam 24 , azarsana , azda , azisadeghi , Azita49 , b3666 , babasi , bahar.nt , bahar.z , bahar58 , baii , balatanha , banoojun , banooshab , baransaz , barni , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , behnaz98 , behtarin_pari , Belanka 95 , benitto , benq , betiya , bikari , binamm , bipanah , bitter.sweet , blub2000 , blue berry , bneta , Bright Girl , cemira , chandiny , chichi , cloudyneda , dada1 , Dark Star27 , Darya77 , daryae , delgir , deragun , diaar , diablo8888 , diga , Dina* , dina_min , doda , dokhibabash , DORI JOOON , dorsa_68 , duste man , EasTern_Girl , elahe 15 , ELAHE444 , elahejoon1234 , Elen , Elham fa , elham12345 , elhamm , eli joni , eli@aseman , elia65 , elianoos , elin89 , EliSo , elmira.t , elmiraa_20 , elmirareza , elnaz89 , erfanbor , F @ N @ H @ i , f.998 , F.JEDDI , fa62 , Faeze1375 , faezeh_kht , famdavari , FANNI , faranak-bahari , farg0o0o0o0ol , fari ♥ al , fariba44 , fariba48 , farideh_h1366 , farnam88180 , Farnaz , Farnaz-K , farvahar93 , farveh , fary , farzaneh-a , fatemeh1990 , fatemeh27 , fatemeh466 , fatima121000 , fatima64 , fatima983 , fereshteh27 , fereshth , fk-osh-d , flavia , fozhi , galadril3 , gandomsa , ghasedak_love , ghazal-xr75 , ghazal_20020 , Ghoncheye bahar , gili , go501 , godness , golbarg1990 , gole narges , Gole Yassaman , GOLE...KAGHAZI , golerose , goli21 , goli62 , golnar 62 , golnaz78 , googooli girl , googoosh z , hakim4181 , hameshebatoamto , hana_m , hanie-ab , hanila , harimeshgh , hasti-89 , hasti59 , helen. , helga1980 , Helia6 , helna , hezareh , hiva-20 , hivanaz , hod hod , hodass , homa* , Honey_fa , hosnaa , hourad , hyunah , h_t_h_1984 , icegirle , Idin98i , ili mah , Irani , iranian_girl , iryane , iyzak , jahromi , jaroon , jnashenakhte , joana , joodi abot , Kahroba. , katoore , Katra , katy f , khademre , Khate Siah , khatkhaty , khatooonn , ki@na , kiana61 , kimia joon , kiumars , kr@m.R@ , Laali , lalaie , Lale7 , lartmis , layahashemi , leila banoo , leila.kh , lemol , leona , libra272 , Lida.Sh , Lida2014 , lightofthe.moon , lili 76 , love mazyar , lovling , luna.brillante , M.pegah , Maedeh , mahana1 , mahda , mahdiye21 , maheasemun , mahinfk , mahnazmom , Mahoor92 , mahpary , mahr0kh , mahro69 , mahsa.nadi , mahsa.raad , mahsadina , mahsafall , mahshid_3d , mahtab10 , MAHTAB63 , Mahya 84 , MAJJI , MAMAN BOZORG , Maman fariba , man! , manash , mandana 8687 , maneou , mani1384 , mania-h , Mantral , marale , margi , marjansh , Marpouya , martire , maryam banoo 60 , maryam gol , maryam joOon , maryam2005 , maryam56 , maryami.aramesh , maryam_277 , maryam_mariusz , maryiana , marzi marzi , marzieh68 , masoud2022 , masoumeh , mastan jojo , mati jojo , Mehiiifash , mehraban.7 , mehrabeh , mehrazar , mehridj , mehrn00sh , mehrnaz-behrad , mehrnoosh gh , mehrsa-92 , meli ka , mellina2000 , melodina , meno , mery75 , me_ned , milana , miminaz , Mina , mina68 , mina87 , mina_75 , mina_sh , miraj1 , mishapasha , Miss A , miss maryam , miss.no1.2004 , miss_mass , mjmj , mk70 , mojiii67 , mona61 , monir1343 , moniya , monos , moon shine , motlagh , msa1 , msho , mushtata , m_ezraeil_m , m_reisie , N*A*Z*L*I , n.d.sari , nady48 , nafas_hd , nahid lucky , nana22 , nanazkhanoom , narciss , narcisus , narges.shiraz , narges21 , narmineh , nasrin javan , nasrin.j , nasrin44 , nasrin_50 , nastaran1351 , nastaran_702 , natanayel , Nayiri , nazanin88 , nazisaki , neda roshan , neg neg , negar*pb , negar.n1000 , negin17 , Negin96 , neginra , Night , Nika61 , niki-95 , nikitaaa24 , nilofar abi , niloofarenaz , Niloofarmt , nina86 , niyayeeeeeesh , nmari , nokia5800 , NOOSHIN1383 , noshafarin , noshfar , nrezaii , ofogh12 , omidk , orange1366 , ordibehesht91 , orkidehyesurati , OrsellA , otared , p.gh , padideh_hs , pakdel , panah , pani1381 , parei , pari daryai , pariedarya , parisaparisa , parmis86 , parmis91 , parnein , parvaeh , parvazeh98 , parvinah , pati'a , peg@h , peterpanama14 , popsicle , porteghai , pure13 , R ! R a , RafOneh , raha moozy , rahaa_m , rahha , rahil74 , rain love , rainy_10 , ramanava , ramou2030 , Raniya95 , ratanaz , raz gol , razieh y , reem1368 , reyhaneh2020 , reza9000 , riitaa , rilla , Ritzy , Roghaye57 , rooyaa , Roshanak.k , Roshanak65 , roshanak72 , roya1365 , ROZ GOL , rozam , rozesorati , rozhina , rozita maryam , rtin , R£§PINA , S- Masoum , s.d.yeganeh , s.sh , s7453s , saba28 , sabouraneh , Sadaf_A , sadsadsad , saeide735 , Saeideh_82 , safoora 490 , sahar.a , sahar32 , sahar93 , sahel_m , sama.2056 , saman84 , samane66 , samaneh60 , SamanehBanooo , samira.t , sana4 , sanaz_ , SANIA-23 , sanni , sara51 , saratab , sarax , saray , sarma1010 , scarlet25 , SEA GIFT , sedna71 , sefid65 , Selda96 , selina63 , sepideh*** , Sepideh.ET , sepideh1991 , sepideh1993 , sepidrokh , SETARE SOHEYL , setareh273 , setareh67 , setayesh1363 , setayesh_p995 , sete , seti , sh8000 , shadi1356 , shaghayegh.p , shahin47 , shahrzad64 , sharafi , SHARPY , Shasosa , shatot , sheida_953 , shida.m , shidi1369 , shima72 , shimaaaaa , shiny star1 , shirin hydari , shivajan:D , shivashiva , SHU SHU ABI , sh_karan , sh_rezaei , sh_shivol , silverstar , SIMA2012 , simaaaaa , sima_a_111 , sinsor , sogol21 , soheila1984 , soheila50 , soheilam , sokot shab , solia , somy_kh , soode , SOSKET , souraj , souri-s , spgsara , ssoudeh , sura , sushiyant11 , Sutra , sydney , Sαrα , sαвα , tahmin67 , tan tan66 , tania_7 , tannaz_85 , tarane2 , taraneh86 , taranomeabshar , tara_5877 , Tarlan_tahami , term , tghyasfr , Tifani Jon , tiger1978 , tina. , Titania1273 , ti_na60 , Toti64 , tv35 , unichorn , Up-to-Date , VAHIDEH / P , vajihe azadi , vampire123 , vianna , viyana* , vj_90 , wenela , yasaman20 , yasamin khanoom , yasamin_34 , yasesabs , yashkin , yasii bano , Yasnaaaa , yekta71 , yoshgin , z.rahmatian , z1378 , z1992 , zahra573 , zahra92 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zari60 , zarinzary , zarpari04 , zeii-lover , zhompol , ziiiziii13 , zizi66 , Zjooojooo , zohreh eshghi , zy_jahromi , Z_M267 , _Azadeh_ , _NoNasH_ , ~anahita~ , ~Azita~ , ~B@H@R~ , ~ELAHE~ , ~farzaneh jan~ , ~fatemeh69~ , ~SAREH~ , ~SHADO~ , ~soomi~ , §parnian§ , ®€¥#@n€# , ·•● samir ●•· , ρąяміŚ , آتری , آرام.د , آرام25 , آرنیکا , آزاده 64 , آستاره , آسمان ابری , آنیتا , آویشا , اب و اتش , اتوسا , ادوارد7 , اذربرزین , اف.ام , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , الاله بانو , الهه 1369 , الهه نیا , الهه50 , الهه7 , الي جون , الیرا , الیننا , امیلیا , اهورای , اولین ستاره , اپادا , ایلکای2 , ایپک یولی , باران ستاک , باربارا , بازیگوش , بانوی برفی , بانوی بهاری , بخاری , برفینه , برگ پاییزی , بهار بارانی , بهاران81 , تانیا ج , ترنج فاطمي , تریلوبیت , تیکال , حریم1 , حنیفا58 , خاله خانم , خاوردخت , خیال غزل , خیال پاییز , داناد , دختر مردادی , دخترویروسی , دریا دلنواز , دریای طوفانی , دزدمونا , دنیلا , دوست داشتني , دیان , ذره بین , رادمینا , راز نیاز , رالف , رزصورتی , رها خانووم , رها در باران , رهان , روشا نا , روشانا , رویای من او , زهرا گل , زوها , سابرینا64 , ساحل 2010 , سامیا 2014 , ساناز65 , سانازارمان , ستاره 11 , ستـاره , سحر نقره فام , سلطان قلبها , سها19 , سوانا77 , سوداا , سپیدوسیاه , سکوت من , سکوت پر از حرف , شادئ , شادزی , شادی* , شاپررک , شب بی ستاره , شرلوک هلمز , شقا گل , شمیم کوچولو , شهرزاد 2 , شهرزاد ن , شهلاn , شیرینusa , عاشق رمان خواند , عاطفه خانمی , عسل مامی , عمه حمی , عمه خانم , فتانه.پ , فرحناز65 , فرنوش فاني , ققنوس98 , لعیا.خ , لمیس20 , ليدا.ا.ك , لیلا 72 , لیلا ص , لیلاحمیده , م-محسنی , م.نوری , مامان آزاده , مامان شهرزادی , مامان مریمی , مامان نی نی , ماه منیر , محمد حسن424 , مشمشه , منيژه , مهرناز69 , مهسا ا , مهسا زهیری , مهسان9093 , مهستی , مهیاجووون , میترا.د , میثاق 1 , میناااا , نداي عشق , نرگس.ر , نسرین... , نسیب , نصرا... , ننه هانی و حوری , نگاه روشن , نیاز.ش , نیسا , نیلوفر98 , نیکا83 , نیکولا 71 , هادیانا , هانی سالی , هانیه نیکو , هنانه , هوای بارونی دلم , هوفریا , پائیز رنگارنگ , پارمیس خانوم , پازوکی , پانیذ75 , پاپلی , پرستو... , پرنا , پسند , پلازمید , پونام , چشم قشنگ , چشمک ستاره , چلیپا , کاوش , گلناز53 , گونش , گيسوي پاييز , گیل ماه74 , یلدا تقی زاده , یلدا2222 , یهدا , یگانه_72 , ᴥ Ɽoογa ᴥ , •●شقایق●•

9. Top | #65

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.16
    تشکر از کاربر
    13,183
    حالت من
    Khoonsard
    اندازه فونت

Talking

خوشبختانه كسي را نمي بينم..در اين ساعت از روز هم طبيعي است كه هر كسي در اتاق خود باشد..دست بر نرده هاي پله مي گذارم كه زينب صدايم مي كند..بر نمي گردم كه مبادا از صورتم متوجه وضعيت حال خرابم بشود

- چيه زينب؟
    - ناهار خوردين يا براتون بيارم خانوم ؟

نفس زدنهايم را نمي توانم مخفي كنم و با همان حال مي گويم:
    - نه بيرون يه چيزي خوردم...خسته ام مي رم كمي استراحت كنم...يه دو سه ساعتي مي خوام بخوابم ..كسي اون بالا نياد مزاحمم بشه

با صداي گرفته اي مي گويد:
    - چشم خانوم

چشمانم سياهي مي روند...اما خود را نگه مي دارم و در جايم مي ايستم
    - حالتون خوبه خانوم؟
    كلافه ام مي كند و مي گويم:
    - زينب چقدر تو فضولي ..برو به كارت برس..به من چيكار داري؟
    ناراحت مي شود و مي گويد:
    - چشم خانوم
    اگر دست خودم باشد كيفم را همينجا رها خواهم كرد...چه كنم كه تمام مداركم در ان است...
    با مصيبتي خود را به اتاق مي رسانم..در را كه مي بندم از درد ولوي زمين مي شوم ...و براي در نيامدن صدايم..لبهايم را مدام گاز مي گيرم..انقدر كه طعم خون را مي فهم...

روي زمين و دستاني كه حلقه شده است دور شكمم در خود مي پيچم و دم نمي زنم كه كسي به سراغم نيايد......من بايد همين امروز از اين خانه بگريزم...به هر كجا ..به هركجايي جز اينجا ..
    نمي توانم بلند شوم...دستم را به هر چه كه گير مي دهم باز بر زمين مي افتم..قدرتم از دست رفته است و مسببش را تنها پارسا مي دانم

دست و چهار پا مي شوم ..قيد وسايل ضروريم را هم مي زنم...تنها بايد دفترچه حسابم را بردارم
    به ميز عسلي نزديك مي شوم... اشك از گوشه چشمانم جاري مي شوند....

با حرفهاي امروز پارسا ..تمام معادله اتم بهم مي ريزد...مهادلاتي كه در خيالاتم بي نقص بودند..
    به تخت تكيه مي دهم و كشوي عسلي را با يك حركت بيرون مي كشم...
    تمام وسايل درونش پخش زمين مي شوند...خم مي شوم و دفترچه را بر مي دارم...دست و پاهايم از شدت درد مي لرزند...عرق سردي بر پيشاني و كمرم مي نشيند ... خود را بالا مي كشم و به ملافه روي تخت چنگ مي زنم...

بايد بر خيزم..نمي گذارم..نمي گذارم دستشان به كودكم برسد..من نخواهم گذاشت...حاجي بازنده است نه من...نمي گذارم حرفهايش بر من قالب شود....من به كمك هيچ كسي احتياج ندارم..حتي پارسا..نه كمكش را مي خواهم و نه ترحم و دلسوزيش را ....

با جيغ خفه اي از درد نيم خيز مي شوم ...كه حس مي كنم ديگر حتي ياراي نفس كشيدنم هم ندارم..بر زمين مي افتم ...انقدر عرق كرده ام كه حتي فكر مي كنم بين پاهايم هم خيس شده است..

با اين فكر دست لرزانم را روي شلوار مي كشم و به سر انگشتانم خيره مي شوم...
    در ميان درد كشيدنهايم.... چشمانم گشاد مي شوند...و زبانم از ترس قفل ....كه ضربه ارامي به در مي خورد و باز مي شود

زينب سيني به دست.... وارد اتاق مي شود و تا مرا در اين وضعيت مي بيند از ترس جيغ بلندي مي كشد و سيني را از دستش رها مي كند ...دستان خونيم را براي كاهش درد روي شكمم مي گذارم و اينبار از ته دل فرياد مي كشم.

چرا همه از دست من عصباني هستيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط نیلا... : 1392,08,13 در ساعت ساعت : 09:00

10. 866 کاربر از پست نیلا... تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , !diamond! , !i!elham!i! , #saba.b# , #لـــــــــیلا . م # , &Azin& , (mina) , (morvarid) , * Maneli * , * narges * , * nina * , * سعیده * , * م .عباس زاده* , *$~رازگل سرخ~$* , ***nazanin , **سولماز** , *Arezoo** , *fatemeh.s* , *msbm* , *N*E*G*A*R* , *Nahayat* , *niki , *ROJA* , *SaNaY* , *shima* , *sorme* , *venos* , *zahraee* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *آویژه* , *باران بهاری* , *راینا* , *ریحانه# , *سمیه م* , *چشمک* , +HODA+ , +Neda+ , .....ARAM , ...maedeh... , .:MahshiiiD:. , .Arghavan A , .maryam. , .nahid , .parniya. , .samira68. , .سیاوش. , /manoo/ , /لاله/ , 0033 , 115-مروارید , 2rrin , 2گل سیما , 30ma , 41267m , 6022 , 66maryam , 6789 , 7toranj , 85@HADIS , 9295743 , :::..Moji7..::: , @ DINA @ , A30! , a66818 , aflak , afra. , afrooz87 , aida.r , aida_siasookhte , aili , airena , alone shadow , amirhessam , amirhosseinac , amisha , amorist , ana? , anahid 33 , Anahita.s , ana_b , Andr0meda , angel04 , angry girl , Anolin , aral , aramesh_t , aras71 , Aray , archangel , arefe jooon , arefe90 , Arezoo Khanoom , arezoo214 , arezoo786 , arman_iran , aroosak , aroosak$ad , arshida1994 , arshin.R , asal naz , asal-661 , asal007 , asal172 , asalkhanoom , asal_bumpy , ashkannia , aslak , asma-m , Asma.sh , atashgah62 , Atefeh67 , ati joooon , atish69 , atsh , atyek , ayda90 , aygeen , az i n zemestan , azam 24 , azarsana , azda , azisadeghi , Azita49 , b3666 , babasi , bahar.nt , bahar.z , bahar58 , baii , balatanha , banoojun , banooshab , baransaz , barni , baroun7777 , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , behnaz98 , behtarin_pari , Belanka 95 , benitto , benq , betiya , bikari , binamm , bipanah , bitter.sweet , blub2000 , blue berry , bneta , Bright Girl , carrie , cemira , chandiny , chichi , cloudyneda , dada1 , Dark Star27 , Darya77 , daryae , delgir , deragun , diaar , diablo8888 , diga , Dina* , dina_min , doda , dokhibabash , DORI JOOON , dorsa_68 , duste man , EasTern_Girl , elahe 15 , ELAHE444 , elahejoon1234 , Elen , Elham fa , elham12345 , elhamm , eli joni , eli@aseman , elia65 , elianoos , elin89 , EliSo , elmira.t , elmiraa_20 , elnaz89 , erfanbor , F @ N @ H @ i , f.998 , F.JEDDI , fa62 , fadai , Faeze1375 , famdavari , FANNI , faranak-bahari , farg0o0o0o0ol , fari ♥ al , fariba44 , fariba45 , fariba48 , faride20 , farideh_h1366 , farnam88180 , Farnaz , Farnaz-K , farvahar93 , fary , farzaneh-a , fatemeh1990 , fatemeh27 , fatima121000 , fatima64 , fereshteh27 , fereshth , fk-osh-d , flavia , fozhi , galadril3 , gandomsa , ghasedak_love , ghazal-xr75 , ghazal_20020 , Ghoncheye bahar , godness , golbarg1990 , gole narges , Gole Yassaman , GOLE...KAGHAZI , golerose , goli21 , goli62 , golnar 62 , golnaz78 , googooli girl , googoosh z , hakim4181 , hameshebatoamto , hana_m , hanie-ab , hanila , harimeshgh , hasti-89 , hasti59 , helen. , helga1980 , Helia6 , helinda , helna , hezareh , hiva-20 , hivanaz , hod hod , hodass , homa* , Honey_fa , hosnaa , hourad , hyunah , h_t_h_1984 , icegirle , Idin98i , ili mah , Irani , iranian_girl , iryane , iyzak , jahromi , jaroon , jnashenakhte , joana , joodi abot , Kahroba. , katoore , Katra , katy f , khademre , khakbaz , Khate Siah , khatkhaty , khatooonn , ki@na , kiana61 , kimia joon , kiumars , kr@m.R@ , Laali , lalaie , Lale7 , lartmis , layahashemi , leila banoo , leila.kh , lemol , leona , libra272 , Lida.Sh , Lida2014 , lightofthe.moon , lili 76 , lilijinan , love mazyar , lovling , luna.brillante , M.pegah , m.tanha , mahana1 , mahda , maheasemun , mahinfk , mahnazmom , Mahoor92 , mahpary , mahr0kh , mahro69 , mahsa.nadi , mahsa.raad , mahsadina , mahsafall , mahshad_hd , mahshid_3d , mahtab10 , MAHTAB63 , Mahya 84 , MAJJI , MAMAN BOZORG , Maman fariba , man! , manash , mandana 8687 , maneou , mani1384 , mania-h , Mantral , marale , marjansh , Marpouya , martire , maryam banoo 60 , maryam gol , maryam joOon , maryam sh , maryam2005 , maryam56 , maryami.aramesh , maryam_277 , maryam_mariusz , maryiana , marzi marzi , marzieh68 , masoud2022 , masoumeh , mastan jojo , matchless , medoza , Mehiiifash , mehraban.7 , mehrabeh , mehrazar , mehridj , mehrn00sh , mehrnaz-behrad , mehrnoosh gh , mehrsa-92 , meli ka , mellina2000 , melodina , meno , mery75 , me_ned , michka_61 , milana , miminaz , Mina , mina68 , mina87 , mina_75 , mina_sh , miraj1 , mishapasha , Miss A , miss maryam , miss.no1.2004 , miss_mass , mjmj , mk70 , mojgan am , mojiii67 , mona61 , monir1343 , moniya , monos , moon shine , motlagh , msa1 , msho , mushtata , m_reisie , N*A*Z*L*I , n.d.sari , n.shina , nafas_hd , nafise111 , nahid lucky , nana22 , nanazkhanoom , narciss , narcisus , narges.shiraz , narges21 , nasrin javan , nasrin.j , nasrin44 , nasrin_50 , nastaran1351 , nastaran_702 , natanayel , Nayiri , nazanin88 , nazisaki , neda roshan , neg neg , negar*pb , negar.n1000 , negin17 , Negin96 , nel.v , Night , night light , Nika61 , niki-95 , nikitaaa24 , nilofar abi , niloo94 , niloofarenaz , Niloofarmt , nina86 , niyayeeeeeesh , nmari , nokia5800 , nona65 , NOOSHIN1383 , noshafarin , noshfar , nrezaii , ofogh12 , omidk , orange1366 , ordibehesht91 , orkidehyesurati , OrsellA , otared , p.gh , padideh_hs , pakdel , panah , pani1381 , parei , pari daryai , pariedarya , parmis86 , parmis91 , parnein , parvaeh , parvazeh98 , parvinah , pati'a , peg@h , peterpanama14 , popsicle , porteghai , pure13 , R ! R a , RafOneh , rahha , rahil74 , rain love , rainy_10 , ramanava , ramou2030 , Raniya95 , ratanaz , raz gol , razieh y , reem1368 , reyhaneh2020 , reza9000 , riitaa , rilla , Ritzy , Roghaye57 , rooyaa , rory , Roshanak65 , roya1365 , ROZ GOL , Roza00 , rozam , rozesorati , rozita maryam , rtin , R£§PINA , S- Masoum , s.d.yeganeh , s.sh , s7453s , saba28 , sabouraneh , Sadaf_A , sadsadsad , saeide735 , Saeideh_82 , safoora 490 , sahar.a , sahar32 , sahar93 , sahel_m , sama.2056 , saman84 , samane66 , samaneh60 , SamanehBanooo , samira.t , sana4 , sanaz14 , sanaz_ , SANIA-23 , sanni , sara51 , saratab , sarax , saray , sarma1010 , scarlet25 , SEA GIFT , sedna71 , sefid65 , Selda96 , selina63 , sepideh*** , Sepideh.ET , sepideh1991 , sepideh1993 , sepidrokh , SETARE SOHEYL , setareh273 , setareh67 , setayesh1363 , setayesh_p995 , sete , seti , sh8000 , shadi1356 , shaghayegh.p , shahin47 , shahrzad64 , shamsa 51 , sharafi , SHARPY , Shasosa , shatot , sheida_953 , shida.m , shidi1369 , shima72 , shimaaaaa , shiny star1 , shirin hydari , shivajan:D , shivashiva , SHU SHU ABI , sh_karan , sh_rezaei , sh_shivol , sibsorkhhava , silverstar , SIMA2012 , simaaaaa , sima_a_111 , sinsor , snia , sogol21 , soheila1984 , soheila50 , soheilam , sokot shab , solia , somy_kh , soode , soraui65 , SOSKET , souraj , souri-s , spgsara , ssoudeh , sunlife , sura , surā* , sushiyant11 , Sutra , svryang , sydney , S_64 , Sαrα , sαвα , tahmin67 , tan tan66 , tania_7 , tannaz_85 , tarane2 , taraneh86 , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , tara_5877 , Tarlan_tahami , term , tghyasfr , Tifani Jon , tiger1978 , tina. , Titania1273 , titinaz , ti_na60 , Toti64 , tv35 , unichorn , Up-to-Date , VAHIDEH / P , vajihe azadi , vampire123 , vianna , viyana* , vj_90 , wenela , yasaman20 , yasamin khanoom , yasamin_34 , yasesabs , yashkin , yasii bano , Yasnaaaa , yekta71 , yoshgin , z.rahmatian , z1378 , z1992 , zahra573 , zahra92 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zari60 , zarinzary , zarpari04 , zeii-lover , zhompol , ziiiziii13 , ziro , zizi66 , Zjooojooo , zohreh eshghi , zy_jahromi , Z_M267 , _Azadeh_ , _NoNasH_ , ~anahita~ , ~Azita~ , ~ELAHE~ , ~farzaneh jan~ , ~fatemeh69~ , ~SAREH~ , ~SHADO~ , §parnian§ , ®€¥#@n€# , ·•● samir ●•· , ρąяміŚ , آتری , آرام.د , آرام25 , آرنیکا , آزاده 64 , آستاره , آسمان ابری , آنیتا , آویشا , اب و اتش , اتوسا , ادوارد7 , اذربرزین , اردیبهشت 75 , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , الاله بانو , الهه 1369 , الهه نیا , الهه50 , الهه7 , الي جون , الیرا , الیننا , امیلیا , اهورای , اولین ستاره , اپادا , ایلکای2 , ایپک یولی , باران ستاک , باربارا , بازیگوش , بانوی برفی , بانوی بهاری , بخاری , برفینه , برگ پاییزی , بهار بارانی , بهاران81 , بهروشا , بی ریا 63 , تانیا ج , ترنج فاطمي , تریلوبیت , تنها33 , تیکال , حریم1 , حنیفا58 , خاله خانم , خاوردخت , خیال غزل , خیال پاییز , داناد , دختر مردادی , دخترویروسی , دریا دلنواز , دریای طوفانی , دزدمونا , دنیلا , دوست داشتني , دیان , ذره بین , رادمینا , راز نیاز , رالف , رزصورتی , رها خانووم , رها در باران , رهان , روشا نا , روشانا , رویای من او , زهرا گل , زوها , سابرینا64 , ساحل 2010 , سامیا 2014 , ساناز65 , سانازارمان , ستاره 11 , ستـاره , سحر نقره فام , سلطان قلبها , سها19 , سوانا77 , سوداا , سپیدوسیاه , سکوت من , سکوت پر از حرف , شادئ , شادزی , شادی* , شاپررک , شب بی ستاره , شقا گل , شمیم کوچولو , شهرزاد 2 , شهرزاد ن , شهلاn , شیرینusa , عاشق رمان خواند , عسل مامی , عسل ٦٦ , عمه حمی , عمه خانم , فتانه.پ , فرحناز65 , فرنوش فاني , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لعیا.خ , لمیس20 , ليدا.ا.ك , لیلا 72 , لیلا ص , لیلاحمیده , م-محسنی , م.نوری , مامان آزاده , مامان شهرزادی , مامان مریمی , مامان نی نی , ماه منیر , محمد حسن424 , مشمشه , منا معیری , منيژه , مهرناز69 , مهسا ا , مهسا زهیری , مهسان9093 , مهستی , مهیاجووون , میترا.د , میثاق 1 , میناااا , نداي عشق , نرگس.ر , نسرین... , نسیب , نصرا... , ننه هانی و حوری , نگار.م.استقلال , نگاه روشن , نیاز.ش , نیسا , نیلوفر98 , نیکا83 , نیکولا 71 , هادیانا , هانی سالی , هانیه نیکو , هشمت , هنانه , هوای بارونی دلم , هوفریا , پائیز رنگارنگ , پائیزه , پارمیس خانوم , پازوکی , پانیذ75 , پاپلی , پرنا , پسند , پلازمید , پونام , چشم قشنگ , چشمک ستاره , چلیپا , کاوش , گل یاس , گلناز53 , گونش , گيسوي پاييز , گیس بریده , گیل ماه74 , یلدا2222 , یه دختر1995 , یهدا , یگانه_72 , ᴥ Ɽoογa ᴥ , •●شقایق●•

11. Top | #66

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.16
    تشکر از کاربر
    13,183
    حالت من
    Khoonsard
    اندازه فونت

Talking

براي ميترا 49 عزيزم

هواي سمنان داره كم كم سرد ميشه ...از باد ديشب و دم دماي صبح تمام خاكهاي ساختمون بغليمون كه بنايي داره ...اومده تو خونه ام و همه جامون پر خاك شده...اونوقت من نشستم اينجا دارم براتون رمان مي نويسم

فصل دوازدهم:

چشمانم را به سختي از هم باز مي كنم..احساس مي كنم تمام استخوانهاي بدنم از دم خرد و خاك شير شده اند..
    با نگاهي به اطرافم مي فهم كه در بيمارستان هستم...چيز زيادي به خاطر ندارم..تنها فريادهاي پر دردم و امدن حاج خانوم و عصمت و شنيدن صداهاي گنگي كه از اطراف به گوشم مي رسيد
    به ياد تمام طول مسير و درد كشيدنهايم... براي ارامش يافتن دستم را ارام بر روي شكمم مي گذارم.......كه لحظه اي از حركت مي ايستد و بار ديگر با ترديد دستم را مي كشم...هيچ اثري از برامدگي شكمم نيست
    با نگراني چند بار ديگر دستم را بالا و پايين مي كنم و مي خواهم بر خيزم ...اما از شدت درد حتي نمي توانم نيم خيز شوم و با آخ بلندي سرم را محكم بر روي بالشت بر مي گردانم..
    در سفيد رنگ باز مي شود و پرستاري با عجله به بالاي سرم مي ايد و من ديگر صبر نمي كنم و با و حشت از او مي پرسم:
    - بچه ام؟بچه ام كو ؟
    او كه مدام وضعيتم را چك مي كند ..مرا به ارامش دعوت مي كند..اما نمي داند با كارش بيشتر مرا بهم مي ريزد
    - بچه ام؟اون هنوز 9 ماهشم نشده بود..
    - اروم باش ...
    با وجود تمام دردهايم صدايم را بلندتر مي كنم و از او مي خواهم جوابم را بدهد
    حاج خانوم سراسيمه وارد اتاق مي شود و پشت سر پرستار مي ايستد..
    پرستار كه با دو دستش شانه هايم را چسبيده است... مي خواهد وادارم كند كه حركتي نكنم
    با گريه ..مي نالم:
    - بچه امو چيكار كرديد؟
    نگاهم كه به حاج خانوم مي افتد...با كينه به او كه سكوت كرده است نگاه مي كنم و داد مي زنم:
    - به شوهرت بگو من بچه امو به كسي نمي دم ..بچه امو چيكار كرديد؟
    پرستار كه عاجز مانده به سرعت دكمه بالاي تخت را فشار مي دهد ...بي هوا بد و بيراه مي گويم و به زمين و زمان فحش
    هرچه بيشتر تقلا مي كنم..بيشتر درد مي كشم ... دكترم به همراه چند پرستار ديگر وارد اتاق مي شوند. حاج خانوم كه كمي ترسيده است عقب مي رود و سپس با هدايت يكي از پرستارها از اتاق خارج مي شود...
    دكتر به بالاي سرم مي ايد و با ارامش مي پرسد:
    - چيه ؟چرا داد مي زني؟
    - بچه ام كو ...اون هنوز 9 ماهشم نشده بود...
    دستانش را براي ارام كردنم چندين بار بالا و پايين مي اورد..و مي گويد:
    - اروم باش ..
    - چي چي رو اروم باشم..بچه ام كجاست؟
    گلويم خشك شده است..با اين وجود با زبان خشكم... لبانم را تر مي كنم و مي گويم:
    - اون سالم بود...چه بلايي سرش اورديد؟
    - عزيزم ..اروم باش..بچه ات خوبه
    عصبيم مي كند و مي گويم:
    - اگه خوبه پس كوش ؟
    جدي مي شود و با چشمانش به يكي از پرستارها اشاره اي مي كند و خود كمي رويم خم مي شود و مي گويد:
    - وضعيتت خيلي بد بود..مجبور شديم بچه رو زودتر از موعد مقرر به دنياش بياريم
    الانم تو دستگاه ست
    با ناباوري به او خيره مي شوم
    - حالا كه فهميدي... اروم باش...يه عالمه خون از دست دادي ...با اين كارات حالتو بدتر مي كني
    پرستار كه با اشاره دكتر سرنگي اماده كرده است ..با اشاره ديگر دكتر... ان را به دستم تزريق مي كند
    - سالمه؟
    - اره ..سالمه..انقدر كه تو حالت بده... اون حالش بد نيست...
    با وجود تمام اطميناني كه از او دارم ..باز هم نمي توانم حرفهايش را باور كنم
    احساس مي كنم سرم كم كم دارد سنگين مي شود اب دهانم را از خشكي قورت مي دهم و لبانم تر مي كنم.
    .مي خواهم باز از او چيزي بپرسم كه هر چه مي كوشم نمي توانم..پلك چشمانم هر لحظه سنگين و سنگين تر مي شوند..صداي دكتر برايم گنگ تر ..و ديگر نه هيچ مي بينم و نه هيچ مي شنوم...

با صداي آشنايي چشمانم را از هم باز مي كنم...باز همان ديوارها ودر هاي سفيد ....
    دلم اب مي خواهد...
    - خانوم خوبيد؟بهتريد؟
    سخت است اما با چشماني بسته و صدايي خمار جواب مي دهم:
    - زينب تو اينجا چيكار مي كني؟
    -خانوم پاشون درد مي كرد... نتونستن بمونن..اقا پارسا گفتن من امشب اينجا بمونم
    درد كه نداريد؟
    - تشنمه ....اب بده
    - دكترتون گفتن تا فردا نمي تونيد اب بخوريد
    اگر مي گفت بمير برايم راحت تر بود تا اينكه مانع اب خوردنم شود
    - بچه ام كجاست؟چرا اينا عين ادم حرف نمي زنن؟
    - خوبه خانوم...تو دستگاست...نمي دونيد خانوم شما رو كه تو اون وضعيت ديدم..چه حالي شدم..تا داد زدم خانوم و عصمت اومدن بالا ..تا شما رو هم برسونيم بيمارستان از حال رفتيد...خدا خيلي بهتون رحم كرد ...
    - مطمئني سالمه؟
    كمي نگاهم مي كند و دستي به روسريش مي كشد و مي گويد:
    -والا خانوم
    ویرایش توسط نیلا... : 1392,07,29 در ساعت ساعت : 15:18

12. 843 کاربر از پست نیلا... تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , !diamond! , !i!elham!i! , #saba.b# , #لـــــــــیلا . م # , (mina) , (morvarid) , * Maneli * , * narges * , * nina * , * سعیده * , * م .عباس زاده* , *$~رازگل سرخ~$* , ***nazanin , **سولماز** , *Arezoo** , *fatemeh.s* , *msbm* , *N*E*G*A*R* , *n@fi3* , *Nahayat* , *niki , *ROJA* , *SaNaY* , *shima* , *sorme* , *venos* , *zahraee* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *آویژه* , *باران بهاری* , *راینا* , *ریحانه# , *سمیه م* , +HODA+ , +Neda+ , .....ARAM , ...maedeh... , .:MahshiiiD:. , .Arghavan A , .maryam. , .nahid , .parniya. , .samira68. , .سیاوش. , /manoo/ , /لاله/ , 0033 , 115-مروارید , 2rrin , 2گل سیما , 30ma , 6022 , 66maryam , 6789 , 7toranj , 85@HADIS , 9295743 , :::..Moji7..::: , @ DINA @ , A30! , a66818 , aflak , afra. , afrooz87 , aida_siasookhte , aili , airena , alone shadow , amirhessam , amirhosseinac , amisha , amorist , ana? , anahid 33 , Anahita.s , ana_b , Andr0meda , angel04 , angry girl , Anolin , aramesh_t , aras71 , Aray , archangel , arefe jooon , arefe90 , Arezoo Khanoom , arezoo214 , arezoo786 , arman_iran , aroosak , aroosak$ad , arshida1994 , arshin.R , asal naz , asal-661 , asal007 , asal172 , asal3p , asalkhanoom , ashkannia , aslak , asma-m , Asma.sh , atashgah62 , Atefeh67 , ati joooon , atish69 , atsh , atyek , ayda90 , aygeen , az i n zemestan , azam 24 , azarsana , azda , azisadeghi , Azita49 , b3666 , babasi , bahar.nt , bahar.z , bahar58 , baii , balatanha , banoojun , banooshab , baransaz , barni , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , behtarin_pari , Belanka 95 , BeLAtrIx , benitto , benq , betiya , bikari , binamm , bitter.sweet , blub2000 , bneta , Bright Girl , carrie , cemira , chandiny , chichi , cloudyneda , dada1 , Dark Star27 , Darya77 , delgir , deragun , diablo8888 , diga , Dina* , dina_min , doda , dokhibabash , dokhijonob631 , DORI JOOON , dorsa_68 , duste man , EasTern_Girl , elahe 15 , ELAHE444 , elahejoon1234 , Elen , Elham fa , elham12345 , elhamm , eli joni , eli@aseman , elia65 , elianoos , elin89 , EliSo , elmira.t , elmiraa_20 , elnaz89 , erfanbor , f.998 , F.JEDDI , fa62 , fadai , Faeze1375 , faezeh21 , famdavari , FANNI , faranak-bahari , farg0o0o0o0ol , fari ♥ al , fariba44 , fariba45 , fariba48 , farideh_h1366 , farnam88180 , Farnaz , Farnaz-K , farvahar93 , farveh , fary , farzaneh-a , fatema1356 , fatemeh1990 , fatemeh27 , fatemeh466 , fatima121000 , fatima64 , fatima983 , fereshteh27 , fereshth , fk-osh-d , flavia , galadril3 , gandomsa , ghasedak_love , ghazal-xr75 , ghazal_20020 , Ghoncheye bahar , golbarg1990 , gole narges , Gole Yassaman , golerose , goli21 , goli62 , googooli girl , googoosh z , hakim4181 , hameshebatoamto , hanas , hana_m , hanie-ab , hanila , harimeshgh , hasti-89 , hasti59 , helen. , helga1980 , Helia6 , helinda , helna , hezareh , hiva-20 , hivanaz , hod hod , hodass , homa* , homa41 , hoomand , hosnaa , hourad , hyunah , h_t_h_1984 , icegirle , Idin98i , ili mah , Irani , iranian_girl , iryane , iyzak , jahromi , jaroon , jnashenakhte , joana , joodi abot , Kahroba. , katoore , Katra , katy f , khademre , khakbaz , Khate Siah , khatkhaty , khatooonn , ki@na , kiana61 , kimia joon , kiumars , kr@m.R@ , Laali , lalaie , Lale7 , lartmis , layahashemi , leila banoo , leila.kh , lemol , leona , libra272 , Lida.Sh , Lida2014 , lightofthe.moon , lili 76 , love mazyar , lovling , luna.brillante , M.pegah , m.tanha , Maedeh , mahana1 , mahda , mahdiye21 , mahinfk , mahnazmom , Mahoor92 , mahpary , mahr0kh , mahsa.nadi , mahsa.raad , mahsafall , mahshad_hd , mahshid_3d , mahtab10 , MAHTAB63 , Mahya 84 , MAJJI , MAMAN BOZORG , Maman fariba , man! , manash , mandana 8687 , maneou , mani1384 , mania-h , Mantral , marale , margi , marjansh , Marpouya , martire , MARY66 , maryam banoo 60 , maryam gol , maryam joOon , maryam sh , maryam v , maryam2005 , maryam56 , maryami.aramesh , maryam_277 , maryam_mariusz , maryiana , marzi marzi , marzieh68 , masoud2022 , masoumeh , mastan jojo , matchless , medoza , Mehiiifash , mehraban.7 , mehrabeh , mehrazar , mehridj , mehrn00sh , mehrnaz-behrad , mehrnoosh gh , mehrsa-92 , meli ka , mellina2000 , melodina , meno , mery75 , me_ned , michka_61 , miminaz , Mina , mina68 , mina87 , mina_75 , mina_sh , miraj1 , mishapasha , Miss A , miss maryam , miss.no1.2004 , miss_mass , mjmj , mk70 , mojgan am , mona61 , monir1343 , moniya , monos , moon shine , motlagh , msa1 , msho , mushtata , m_ezraeil_m , m_reisie , N*A*Z*L*I , n.d.sari , n.shina , nady48 , nafas_hd , nafise111 , nahid lucky , nana22 , nanazkhanoom , narciss , narcisus , narges.shiraz , narges21 , nasrin javan , nasrin.j , nasrin44 , nastaran1351 , nastaran_702 , natanayel , Nayiri , nazanin88 , nazisaki , neda roshan , neg neg , negar*pb , negar.n1000 , negin17 , Negin96 , neginra , nel.v , Night , night light , Nika61 , niki-95 , nikitaaa24 , niloo94 , niloofarenaz , Niloofarmt , nina86 , niyayeeeeeesh , nmari , nokia5800 , nona65 , NOOSHIN1383 , noshafarin , noshfar , nrezaii , ofogh12 , omidk , orange1366 , ordibehesht91 , orkidehyesurati , OrsellA , otared , p.gh , padideh_hs , pakdel , panah , pani1381 , parei , pari daryai , pariedarya , parisaparisa , parmis86 , parnein , parvaeh , parvazeh98 , parvinah , pati'a , peg@h , peterpanama14 , popsicle , porteghai , pure13 , R ! R a , RafOneh , rahha , rahil74 , rain love , rainy_10 , ramanava , ramou2030 , Raniya95 , ratanaz , raz gol , razieh y , reem1368 , reyhaneh2020 , reza9000 , riitaa , rilla , Ritzy , Roghaye57 , roghayeh73 , rooyaa , Roshanak65 , roya1365 , ROZ GOL , Roza00 , rozam , rozesorati , rozita maryam , rtin , S!M!N , S- Masoum , s.d.yeganeh , s.sh , s7453s , saba28 , sabouraneh , sadsadsad , saeide735 , Saeideh_82 , sahar.a , sahar32 , sahar93 , sahel_m , saman84 , samane66 , samaneh60 , SamanehBanooo , samira.t , sana4 , sanaz14 , sanaz_ , SANIA-23 , sanni , sara51 , saratab , sarax , saray , sarma1010 , sasbh2 , scarlet25 , SEA GIFT , sedna71 , sefid65 , Selda96 , selina63 , sepideh*** , Sepideh.ET , sepideh1991 , sepideh1993 , sepidrokh , SETARE SOHEYL , setareh273 , setareh67 , setayesh1363 , setayesh_p995 , sete , seti , sh8000 , shadi1356 , shaghayegh.p , shahin47 , shahrzad64 , shamsa 51 , sharafi , Shasosa , shatot , sheida_953 , shida.m , shidi1369 , shima72 , shimaaaaa , shiny star1 , shirin hydari , shivajan:D , shivashiva , SHU SHU ABI , sh_karan , sh_rezaei , sh_shivol , sibsorkhhava , SIMA2012 , simaaaaa , sima_a_111 , sinsor , snia , sogand.mir , sogol21 , soheila1984 , soheila50 , soheilam , sokot shab , solia , somy_kh , soode , soraui65 , SOSKET , souraj , souri-s , ssoudeh , sura , Sutra , sydney , S_64 , Sαrα , tahmin67 , tan tan66 , tania_7 , tannaz_85 , tarane2 , taraneh86 , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , tara_5877 , Tarlan_tahami , term , tghyasfr , Tifani Jon , tiger1978 , tina. , Titania1273 , titinaz , ti_na60 , Toti64 , tv35 , unichorn , Up-to-Date , VAHIDEH / P , vampire123 , vianna , viyana* , vj_90 , wenela , yas6662 , yasaman20 , yasamin khanoom , yasamin_34 , yasesabs , yashkin , yasii bano , Yasnaaaa , yoshgin , z.rahmatian , z1378 , z1992 , zahra573 , zahra92 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zari60 , zarpari04 , zhompol , ziiiziii13 , zizi66 , Zjooojooo , zohreh eshghi , zy_jahromi , Z_M267 , _Azadeh_ , _NoNasH_ , ~anahita~ , ~ELAHE~ , ~farzaneh jan~ , ~fatemeh69~ , ~SAREH~ , ~SHADO~ , §parnian§ , ®€¥#@n€# , ·•● samir ●•· , ρąяміŚ , آتری , آرام.د , آرام25 , آرنیکا , آزاده 64 , آستاره , آسمان ابری , آنیتا , آویشا , اب و اتش , اذربرزین , اردیبهشت 3 , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , الاله بانو , الهه 1369 , الهه نیا , الهه50 , الهه7 , الي جون , الیننا , امیلیا , اولین ستاره , اپادا , ایلکای2 , ایپک یولی , باران ستاک , باربارا , بازیگوش , بانوی برفی , بانوی بهاری , بخاری , برفینه , برگ پاییزی , بهار بارانی , بهاران81 , بهروشا , تانیا ج , ترنج فاطمي , تریلوبیت , تنها33 , تیکال , حریم1 , حنیفا58 , خاله خانم , خاوردخت , خیال غزل , خیال پاییز , داناد , دختر مردادی , دخترویروسی , دخمل بارونی , دریا دلنواز , دریای طوفانی , دزدمونا , دنیلا , دوست داشتني , دیان , ذره بین , رادمینا , راز نیاز , رالف , رزصورتی , رها خانووم , رها در باران , رهان , روشا نا , روشانا , رویای من او , زهرا گل , زوها , سابرینا64 , ساحل 2010 , سامیا 2014 , ساناز65 , سانازارمان , ستاره 11 , ستـاره , سحر نقره فام , سلطان قلبها , سمن جون , سها19 , سوانا77 , سوداا , سپیدوسیاه , سکوت من , سکوت پر از حرف , شادئ , شادزی , شادی* , شاپررک , شب بی ستاره , شرلوک هلمز , شقا گل , شمیم کوچولو , شهرزاد 2 , شهرزاد ن , شهرزاد.م , شهلاn , شیرینusa , عاشق رمان خواند , عاطفه خانمی , عسل مامی , عسل ٦٦ , عمه حمی , عمه خانم , فتانه.پ , فرحناز65 , فرنوش فاني , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لعیا.خ , لمیس20 , ليدا.ا.ك , لیلا 72 , لیلا ص , لیلاحمیده , م-محسنی , م.نوری , مامان آزاده , مامان شهرزادی , مامان مریمی , مامان نی نی , ماه منیر , محمد حسن424 , مشمشه , منيژه , مهرناز69 , مهسا ا , مهسا زهیری , مهسان9093 , مهستی , مهشید قابلی , مهیاجووون , میترا.د , میثاق 1 , میناااا , نداي عشق , نرگس.ر , نسرین... , نسیب , نصرا... , ننه هانی و حوری , نگاه روشن , نیاز.ش , نیسا , نیلوفر98 , نیکا83 , نیکولا 71 , هادیانا , هانی سالی , هانیه نیکو , هشمت , هنانه , هوای بارونی دلم , هوفریا , پائیز رنگارنگ , پارمیس خانوم , پازوکی , پانیذ75 , پاپلی , پرنا , پرهامه , پسند , پلازمید , پونام , چشم قشنگ , چلیپا , کاوش , گل یاس , گلناز53 , گونش , گيسوي پاييز , گیس بریده , گیل ماه74 , یلدا تقی زاده , یلدا2222 , یه دختر1995 , یهدا , یگانه_72 , ᴥ Ɽoογa ᴥ , •●شقایق●•

13. Top | #67

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.16
    تشکر از کاربر
    13,183
    حالت من
    Khoonsard
    اندازه فونت

Talking

- والا خانوم
    - نكنه كه
    - نه نه...راستش من اصلا بچه رو نديدم..فقط شنيدم كه گفتن خوبه
    نگران مي شوم..و استرس تمام وجودم را فرا مي گيرد...
    - مگه ميشه نديده باشي ؟برو ببين بچه ام كجاست؟چيكارش كردن؟
    - خانوم مي خوايد كجا باشه؟ ...تو دستگاست ديگه..وقتي دكتر مي گه سالمه ..ديگه چي مي خوايد؟...تازه حاج اقا هم اسمشو سهراب گذاشته..دليل محكم تر از اين مي خوايد خانوم؟
    فكم منقبض مي شود و مي خواهم تمام وسايل اتاق را در هم شكنم...مثلا زينب تمام ذكاوت و دلداري دادن هايش را به كار برده است
    - از اتاق برو بير ون
    - ببخشيد خانوم مگه ...چيز بدي گفتم ؟
    دست خودم نيست اشكهايم جاري مي شوند..هيچ چيزم به ادم نرفته...غريب و تنها كودكم را به دنيا مي اورم و انها نامش را بر ميگزينن...از اسم سهراب بيزار نيستم..اما مي خواستم نامي را كه سهراب دوست داشت بر روي ان بگذارم...چند باري گفته بود اگر پسر دار شويم مي خواهم نامش را امير بگذارم..
    - خانوم حالتون خوب نيست؟مي خوايد برم دكتر و صدا كنم؟
    صدايش برايم چون وز وز مگسي است كه مدام دم گوشم صدا مي كند...ملافه را روي صورتم مي كشم و با اشك مي گويم:
    - برو بيرون...از همه اتون بدم مياد
    صداي باز و بسته شدن در مي ايد هق هقم بيشتر مي شود...احساس مي كنم هنوز هيچ نشده كودكم را از من گرفته اند و من بي كسي و تنها اينجا مانده ام ..چقدر بيچاره بودم كه زينب بايد شب را كنارم مي ماند...
    - چرا گريه مي كني ؟
    ملافه كنار مي رود..پرستار لبخندي مي زند و مي گويد:
    - تو كه امروز خودتو كشتي
    - حتما بچه ام يه چيزش شده كه نمي ذارن برم ببينمش
    - عزيزم هيچ چيش نيست..منتها حال تو خوب نيست ...حركت برات اصلا خوب نيست
    - كي مي تونم ببينمش؟
    - تا فردا صبر كن دكترت بياد و وضعيتتو ببينه ..بعد اگه اجازه داد مي برمت تا بچه اتو ببيني ..حالا بگير بخواب

از اتاق كه بيرون مي رود..بي قرار تر مي شوم...از چيزي مي ترسم كه نمي دانم چيست...
    صبح روز بعد زينب هم به خانه بر مي گردد و دكتر تا ظهر به من سر نمي زند..هيچ كسي هم به جاي زينب نمي ايدو من به عمق بي كسيم پي مي برم
    ساعت نزديك به دو است كه پرستار وارد اتاق مي شود و مي گويد:
    - دكترت چندتا عمل داشت ..امروز وقت نمي كنه به مريضاش سر بزنه..اما من اجازه اتو گرفتم ...مي توني بچه اتو از پشت شيشه ببيني
    باور نمي شود ...انچنان خوشحال مي شوم كه مي گويم:
    - الان مي توني منو مي بري ؟
    - اره ..بذار برم يه ويلچر بيارم ..

نمي دانم تجربه كرده ايد يا نه؟...چه سخت است...عزيز جانت در دو قدميت باشد و قادر به لمسش نباشي ...كوچك است خيلي كوچك...در ان دستگاه انكوباتور نوزادبه زور مي توانم ببينمش ..بخصوص كه از پشت شيشه باشد و فاصله بسيار ...دلم براي در اغوش كشيدنش پر مي كشد ...اشكها بي اراده مي ريزند و هيچ كسي نيست كه همدردت باشد و تو را به خواسته دلت برساند..
    پرستار تمام سعي خود را كرده كه به عهد خويش وفا كند ...5 دقيقه نگذشته كه ساز رفتن مي زند..دلم نمي خواهد ..اما تهديد اينكه اگر با او راه نيايم ديگر مرا نخواهد اورد...دست بسته ام مي كند...با هزار بدبختي ازان دستگاه چشم مي گيرم و او مرا به اتاقم باز مي گرداند

-از فردا يكم شروع كن به راه رفتن..اگه بتوني سر پا بشي ...شايد پس فردا دكترت مرخصت كنه...
    - بچه امو كي از دستگاه
    - خيلي زوده...بايد صبر كني ..اينا رو هم از دكتر بپرس ...من اطلاعات دقيقي ندارم..
    - مشكلي كه نداره؟
    - فعلا كه خداروشكر مشكلي نيست..اما بازم بايد از دكتر بپرسي
    در اتاق را باز مي كند و مرا به داخل مي برد..كه قامت چهار شانه مردي در كت و شلواري طوسي رنگ ...مقابلم ظاهر مي شود...
    لبخندي مي زند و به سمتمان مي ايد...و مي گويد:
    - سلام....به من گفتن كه گويا رفتيد بچه اتونو ببينيد؟
    نمي شناسمش..اما نسبت به او حس بدي دارم
    - شما؟
    -صدر هستم..امين صدر ..وكيل جناب حشمتي بزرگ
    با شنيدن كلمه وكيل... شوك زده خيره به او مي مانم كه پرستار مي گويد:
    - عزيزم پس من مي رم ...يه 10 دقيقه ديگه ميام
    و از اتاق خارج مي شود..شوك زده و ترسيده ..دستانم بر روي چرخها بي حركت مي ماند
    - متاسفم مي دونم زمان مناسبي رو براي صحبت با شما انتخاب نكردم..اما بنده فقط اوامرو اجرا مي كنم ..در واقعه من به خواسته جناب حشمتي اينجا هستم
    قلبم انقدر تند مي زند كه شمارشش هم از دستم در مي رود
    - خوب بچه دو ماه زودتر از اونچه كه فكر مي كرديم به دنيا اومده...اما اين چيزي رو تغيير نمي ده..چه الان چه دو ماه ديگه ..از اونجايي كه من وكيلشونم در جريان شرط و شروطي كه حاجي با شما گذاشته هستم ...پس لازم به تكرار نيست ..
    مكثي مي كند و به صورت رنگ و رفته ام نگاه مي كند و مي پرسد:
    - تصميمتون چيه؟

اگه امروز باز وقت كنم..جواب تمام پياما رو مي دهم..يه پست ديگه هم مي زارم..ديگه چي مي خوايد؟
    ویرایش توسط نیلا... : 1392,07,30 در ساعت ساعت : 11:33

14. 828 کاربر از پست نیلا... تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , !diamond! , !i!elham!i! , #saba.b# , #لـــــــــیلا . م # , &Azin& , (mina) , (morvarid) , * Maneli * , * narges * , * nina * , * سعیده * , * م .عباس زاده* , *$~رازگل سرخ~$* , ***nazanin , **سولماز** , *Arezoo** , *fatemeh.s* , *msbm* , *N*E*G*A*R* , *n@fi3* , *niki , *ROJA* , *SaNaY* , *shima* , *sorme* , *venos* , *zahraee* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *آویژه* , *باران بهاری* , *راینا* , *ریحانه# , *سمیه م* , *چشمک* , +HODA+ , +Neda+ , .....ARAM , ...maedeh... , .:MahshiiiD:. , .Arghavan A , .maryam. , .nahid , .parniya. , .samira68. , .سیاوش. , /لاله/ , 0033 , 115-مروارید , 2rrin , 2گل سیما , 41267m , 6022 , 6789 , 7toranj , 85@HADIS , 9295743 , :::..Moji7..::: , A30! , a66818 , aflak , afra. , afrooz87 , aida_siasookhte , aili , airena , alone shadow , amirhessam , amirhosseinac , amisha , amorist , anahid 33 , Anahita.s , ana_b , Andr0meda , angel04 , angry girl , Anolin , aral , aramesh_t , aras71 , Aray , archangel , arefe jooon , arefe90 , Arezoo Khanoom , arezoo214 , arezoo786 , arman_iran , aroosak , aroosak$ad , arshida1994 , arshin.R , asal naz , asal-661 , asal007 , asal172 , asalkhanoom , aslak , asma-m , Asma.sh , atashgah62 , Atefeh67 , ati joooon , atsh , atyek , ava.n , ayda90 , aygeen , az i n zemestan , azam 24 , azarsana , azda , Azita49 , b3666 , babasi , bahar.nt , bahar.z , bahar58 , baii , balatanha , banoojun , banooshab , baransaz , barni , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , behnaz98 , behtarin_pari , Belanka 95 , benitto , benq , betiya , bikari , binamm , bitter.sweet , blub2000 , bneta , Bright Girl , carrie , cemira , chandiny , chichi , cloudyneda , dada1 , Dark Star27 , Darya77 , delaram96 , delgir , deragun , diablo8888 , diga , Dina* , dina_min , doda , dokhibabash , dokhijonob631 , DORI JOOON , dorsa_68 , duste man , EasTern_Girl , elahe 15 , ELAHE444 , elahejoon1234 , Elen , Elham fa , elham12345 , elhamm , eli joni , eli@aseman , elia65 , elianoos , elin89 , EliSo , elmira.t , elmiraa_20 , elnaz89 , erfanbor , f.998 , F.JEDDI , fa62 , fadai , famdavari , FANNI , faranak-bahari , farg0o0o0o0ol , fari ♥ al , fariba44 , fariba45 , fariba48 , faride20 , farideh_h1366 , farnam88180 , Farnaz , Farnaz-K , farvahar93 , farveh , fary , farzaneh-a , farzaneh.mt , fatemeh1990 , fatemeh27 , fatemeh466 , fatima64 , fatima983 , fereshteh27 , fereshth , fk-osh-d , flavia , galadril3 , gandomsa , ghasedak_love , ghazal-xr75 , ghazal_20020 , Ghoncheye bahar , gili , golbarg1990 , gole narges , Gole Yassaman , GOLE...KAGHAZI , golerose , goli62 , golnaz78 , googooli girl , googoosh z , hakim4181 , hameshebatoamto , hana_m , hanie-ab , hanila , harimeshgh , hasti-89 , hasti59 , helen. , helga1980 , Helia6 , helinda , helna , hezareh , hiva-20 , hivanaz , hod hod , hodass , homa* , homa41 , Honey_fa , hoomand , hosnaa , hourad , hyunah , h_t_h_1984 , icegirle , Idin98i , ili mah , Irani , iranian_girl , iryane , iyzak , jnashenakhte , joana , joodi abot , Kahroba. , katoore , Katra , katy f , khademre , Khate Siah , khatkhaty , khatooonn , ki@na , kiana61 , kimia joon , kiumars , kr@m.R@ , Laali , lalaie , Lale7 , lartmis , layahashemi , leila banoo , leila.kh , lemol , leona , libra272 , Lida.Sh , Lida2014 , lightofthe.moon , lili 76 , love mazyar , lovling , luna.brillante , M.pegah , m.tanha , Maedeh , mahana1 , mahda , maheasemun , mahinfk , mahnazmom , Mahoor92 , mahpary , mahr0kh , mahsa.nadi , mahsa.raad , mahsadina , mahsafall , mahshad_hd , mahshid_3d , mahtab10 , MAHTAB63 , Mahya 84 , MAJJI , MAMAN BOZORG , Maman fariba , man! , manash , mandana 8687 , maneou , mani1384 , mania-h , Mantral , marale , margi , marjansh , Marpouya , martire , maryam banoo 60 , maryam gol , maryam joOon , maryam v , maryam2005 , maryam56 , maryami.aramesh , maryam_277 , maryiana , marzi marzi , marzieh68 , mas57 , masoud2022 , mastan jojo , matchless , medoza , Mehiiifash , mehraban.7 , mehrabeh , mehrazar , mehrn00sh , mehrnoosh gh , mehrsa-92 , meli ka , mellina2000 , melodina , meno , mery75 , me_ned , michka_61 , milana , miminaz , Mina , mina68 , mina_75 , mina_sh , miraj1 , mishapasha , Miss A , miss maryam , miss.no1.2004 , miss_mass , mjmj , mk70 , mona61 , monir1343 , moniya , monos , moon shine , motlagh , msa1 , msho , mushtata , m_ezraeil_m , m_reisie , N*A*Z*L*I , n.d.sari , nady48 , nafas_hd , nahid lucky , najoon , nana22 , nanazkhanoom , narciss , narcisus , narges.shiraz , narges21 , nasimpajhoohi , nasrin javan , nasrin.j , nasrin44 , nastaran1351 , nastaran_702 , natanayel , Nayiri , nazanin88 , nazisaki , neda roshan , neg neg , negar*pb , negar.n1000 , negin17 , Negin96 , neginra , nel.v , Night , Nika61 , niki-95 , nikitaaa24 , nilofar abi , niloo94 , niloofarenaz , Niloofarmt , nina86 , niyayeeeeeesh , nmari , nokia5800 , nona65 , NOOSHIN1383 , noshafarin , noshfar , nrezaii , ofogh12 , omidk , orange1366 , ordibehesht91 , orkidehyesurati , OrsellA , otared , p.gh , padideh_hs , pakdel , panah , pani1381 , parei , pari daryai , pariedarya , parisaparisa , parmis86 , parmis91 , parnein , parvaeh , parvazeh98 , parvinah , pati'a , peg@h , peterpanama14 , popsicle , porteghai , pure13 , R ! R a , RafOneh , raha moozy , rahaa_m , rahha , rahil74 , rain love , rainy_10 , ramanava , ramou2030 , Raniya95 , ratanaz , raz gol , razieh y , reem1368 , reyhaneh2020 , reza9000 , riitaa , rilla , Ritzy , Roghaye57 , roghayeh73 , rooyaa , Roshanak65 , roya1365 , ROZ GOL , rozam , rozita maryam , rtin , S!M!N , S- Masoum , s.d.yeganeh , s.sh , s7453s , saba28 , sabouraneh , Sadaf_A , sadsadsad , saeide735 , Saeideh_82 , sahar.a , sahar32 , sahar93 , sahel_m , sama.2056 , saman84 , samaneh60 , SamanehBanooo , samira.t , sana4 , sanaz14 , sanaz_ , SANIA-23 , sanni , sara51 , saratab , sarax , saray , sarma1010 , scarlet25 , SEA GIFT , Selda96 , selina63 , sepideh*** , Sepideh.ET , sepideh1991 , sepideh1993 , sepidrokh , SETARE SOHEYL , setareh273 , setareh67 , setayesh1363 , setayesh_p995 , sete , seti , sh8000 , shadi1356 , shaghayegh.p , shahin47 , shahrzad64 , shamsa 51 , sharafi , sharmin.r , SHARPY , shatot , sheida_953 , shida.m , shidi1369 , shima72 , shimaaaaa , shiny star1 , shirin hydari , shivajan:D , shivashiva , SHU SHU ABI , sh_karan , sh_rezaei , sh_shivol , sibsorkhhava , silverstar , SIMA2012 , simaaaaa , sima_a_111 , sinsor , snia , sogol21 , soheila1984 , soheila50 , soheilam , sokot shab , solia , somy_kh , soode , soraui65 , SOSKET , souraj , souri-s , ssoudeh , sura , surā* , Sutra , svryang , sydney , S_64 , Sαrα , tahmin67 , tan tan66 , tanaz.68 , tania_7 , tannaz_85 , tarane2 , taraneh86 , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , tara_5877 , Tarlan_tahami , Tekin , term , tghyasfr , Tifani Jon , tiger1978 , tina. , Titania1273 , ti_na60 , Toti64 , tv35 , unichorn , Up-to-Date , VAHIDEH / P , vampire123 , vianna , viyana* , vj_90 , wenela , yasaman20 , yasamin khanoom , yasamin_34 , yasesabs , yashkin , yasii bano , Yasnaaaa , yekta71 , yoshgin , z.rahmatian , z1378 , z1992 , zahra573 , zahra92 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zari60 , zarinzary , zarpari04 , zeii-lover , zhompol , ziiiziii13 , zizi66 , Zjooojooo , zohreh eshghi , zy_jahromi , Z_M267 , _Azadeh_ , _NoNasH_ , ~anahita~ , ~ELAHE~ , ~farzaneh jan~ , ~fatemeh69~ , ~SAREH~ , ~SHADO~ , §parnian§ , ®€¥#@n€# , ·•● samir ●•· , ρąяміŚ , آتری , آرام.د , آرام25 , آرنیکا , آزاده 64 , آستاره , آسمان ابری , آنیتا , آویشا , اب و اتش , اردیبهشت 3 , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , الاله بانو , الهه 1369 , الهه نیا , الهه50 , الهه7 , الي جون , الیرا , الیننا , امیلیا , اهورای , اولین ستاره , اپادا , ایلکای2 , ایپک یولی , باران ستاک , باربارا , بازیگوش , بانوی برفی , بانوی بهاری , بانوی زمینی , برفینه , برگ پاییزی , بهار بارانی , بهاران81 , بهروشا , تانیا ج , ترنج فاطمي , تریلوبیت , تیکال , حریم1 , حنیفا58 , خاله خانم , خاوردخت , خیال غزل , خیال پاییز , داناد , دختر مردادی , دخترویروسی , دخمل بارونی , دریا دلنواز , دریای طوفانی , دزدمونا , دنیلا , دوست داشتني , دیان , ذره بین , رادمینا , راز نیاز , رالف , رزصورتی , رها خانووم , رها در باران , رهان , روشا نا , روشانا , رویای من او , زهرا گل , سابرینا64 , ساحل 2010 , سامیا 2014 , ساناز65 , ستاره 11 , ستـاره , سحر نقره فام , سلطان قلبها , سوانا77 , سوداا , سپیدوسیاه , سکوت من , سکوت پر از حرف , شادئ , شادزی , شادی* , شاپررک , شب بی ستاره , شرلوک هلمز , شقا گل , شمیم کوچولو , شهرزاد 2 , شهرزاد ن , شهرزاد.م , شهلاn , شیرینusa , عاشق رمان خواند , عسل مامی , عمه خانم , فتانه.پ , فرحناز65 , فرنوش فاني , فــــــــــروغ , ققنوس98 , كلاريسا , لعیا.خ , لمیس20 , ليدا.ا.ك , لیلا 72 , لیلا ص , لیلاحمیده , م-محسنی , م.نوری , مامان آزاده , مامان شهرزادی , مامان مریمی , مامان نی نی , ماه منیر , محمد حسن424 , مشمشه , منيژه , مهرناز69 , مهسا ا , مهسا زهیری , مهسان9093 , مهستی , مهشید قابلی , مهیاجووون , میترا.د , میثاق 1 , میناااا , نداي عشق , نرگس.ر , نسرین... , نسیب , نصرا... , ننه هانی و حوری , نگار.م.استقلال , نگاه روشن , نیاز.ش , نیسا , نیلوفر98 , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هانیه نیکو , هشمت , هنانه , هوای بارونی دلم , هوفریا , پائیز رنگارنگ , پائیزه , پارمیس خانوم , پازوکی , پانیذ75 , پاپلی , پرنا , پرهامه , پسند , پلازمید , پونام , چشم قشنگ , چشمک ستاره , چلیپا , گلناز53 , گونش , گيسوي پاييز , گیس بریده , گیل ماه74 , یلدا تقی زاده , یلدا2222 , یهدا , یگانه_72 , ᴥ Ɽoογa ᴥ , •●شقایق●•

15. Top | #68

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.16
    تشکر از کاربر
    13,183
    حالت من
    Khoonsard
    اندازه فونت

Talking

تقديم به SOSKET عزيز و ليلا حميده جون....ليلا جون ...پارسا از فردا رو نما ميشهحالا اين قوم هم زياد ظالم نيستن ..ادماي به اين ماهي ..والافقط يه نموره نويسنده ظالمه

خشم تمام وجودم را فرا مي گيرد و مي گويم:
    - شما نمي تونيد بچه امو ازم بگيرد
    خيلي ريلكس سري تكان مي دهد و به سمت كيفش مي رود..با باز كردن در كيف و در اوردن مداركي از ان ..نزديكم مي شود و مي گويد:
    -متاسفانه شما يا اصلا اينده نگر نيستيد و يا اينكه همه چي رو ساده گرفتيد
    اما اگه توصيه منو بخوايد..بهتره به شرط حاجي عمل كنيد..اينطوري كمترين صدمه رو به خودتون و بچه مي زنيد
    - نشنيد چي گفتم ..گفتم نه
    دستي به زير بينيش مي كشد و مي گويد:
    - شما خيلي كه بخوايد استقامت كني دو ساله...دو سالي كه عين برق و باد مي گذره..بعد خيلي راحت مي تونيم بچه رو ازت بگيريم...هر جايي كه بري پيدات مي كنيم...تو مي خواي اينطوري زندگي كني؟ ..فرار و قايم شدن؟تا كي ؟

نمي خواهم كه اشكهايم در آيند..خود را به سختي نگه مي دارم و با كينه به او نگاه مي كنم...

-شرطو قبول كنيد...و اينم يادتون باشه من مي تونم كاري كنم كه تو همين شير خواركيشم... سرپرستيشو ازتون بگيرم
    - شما هيچ كاري نمي تونيد بكنيد
    نگاهي طولاني به من مي كند و پرونده در دستش را با احترام روي پاهايم مي گذارد..و مي گويد:
    -بازش كنيد
    نگاه از او نمي گيرم..با چشم اشاره اي مي كند و مجددا مي گويد:
    - بازش كنيد
    با دلواپسي بازش مي كنم...عكس كسي را كه مي بينم متحيرم مي كند
    - مطمئنم كه اين اقا رو مي شناسيد..ايشونم شما رو مي شناسن ..هنوز زمان زيادي نگذشته خانوم رسولي ...كه بخوايد همه چي رو فراموش كنيد

- اين كارا يعني چي ؟شما حق نداريد

- من مي تونم با همين يه عكس و اثبات يه سري حرفاي ديگه... شما رو محكوم به فساد اخلاقي كنم و بشمر سه...حضانت بچه رو ازتون بگيرم..فساد اخلاقي جزئي از عدم صلاحيت هاست..جور كردن چندتا شاهد معتبر هم هيچ كاري نداره..مخصوصا كه پول بخواد حر ف اولو بزنه
    لبانم باز و لرزان مي شوند...بي شك انان خود ابليسند
    - درست 3 سال پيش شما با اين اقا بوديد...
    - اينا دروغه..همش تهمت و افتراست
    پوزخندي مي زند و مي گويد:
    - واقعا؟خودش كه يه چيزاي ديگه مي گه..خانوم رسولي من مي تونم محكومت كنم كه در زماني كه همسر قانوني آقاي سهراب حشمتي بودي با اين اقا هم در ارتباط بودي .....در اون صورت علاوه بر گرفته شدن حضانت بچه ازت... ..بايد جوابگو يه سري از مسائل ديگه هم باشي
    از شدت حرص مي خواهم بلند شوم و سرش خراب.... اما در د مانع مي شود و چشمانم را مي بندم..پرونده از دستم مي افتد...خم مي شود و با ارامش مشغول جمع كردنشان مي شود...و مي گويد:
    -با پارسا حشمتي ازدواج كن...امروز اگه من از در اين اتاق برم بيرون و به حاجي بگم كه قبول نكردي ..ازم مي خواد پرونده رو پيگيري كنم..پس به نفعته كه قبول كني

لحظه اي نگاهي به برگه هاي در دستش مي كند و با لبخندي مي گويد:
    -چه خوب كه پرونده از دستت افتاد.
    .سفته اي را از بين برگه ها بيرون مي كشد و مي گويد:
    - اينا رو مي شناسي ؟...زير تمام اين سفته ها امضاي خودته...
    حالم بد مي شود و با بهت مي گويم:

- اينا دست شما چيكار مي كنه؟
    - من براي همين چيزا پول مي گيرم...سال پيش برادرت منزل مادريتونو فروخت...و خواست براي خونه جديدش وام بگيره... اما ضامن معتبر و يا كارمند نداشت ..مجبور شد از كسي پول قرض كنه و طرفم براي محكم كاري سفته يه شخص معتبر يا يكي از نزديكانشو خواست ..و شما هم به خواهش برادرتون بهش سفته داديد ..برادرتون بايد تا پايان امسال پولو پس مي داد
    - اينا بايد دست
    -بله بايد دست اون طرف مي بود..اما حاجي تمام سفته ها رو از طرف خريد..به همين راحتي ..مبلغ سفته ها رو هم كه يادتونه...؟
    قادر به هيچ كاري نيستم ..حاجي روي هر چه نامرد بود را سفيد كرده است
    سفته ها را با دست كمي بالا مي اورد و تكانشان مي دهد و مي گويد:
    - مي خواستم بگم اينا هم هستن...سفته ها... فساد اخلاقي ...هر كدومو كه جمع و جور كني باز يكي ديگه مياد جاش ..پس انقدر خانوم رسولي لج نكن
    - اين كارها همش نامرديه
    - هر چي كه بخوايد مي تونيد اسمشو بذاريد ....اما..حاجي نگفته كه حتما بايد شرطو قبول كني و با پسرش ازدواج كني ...يه راه ديگه هم برات گذاشته.... اگه هنوز مي خواي رو حرفم پا فشاري كني..حرفي نيست....ولي در اون صورت بايد از همه چي بگذري .....يعني بچه اتو بذاري و بري..اينطوري سفته هام پاره ميشن و كسي هم اون مردو نمي شناسه

دستانم را روي چرخها خشك مانده مي فشرم...
    - به حاجي مي گم مي خواستي بيشتر فكر كني و تا فردا جوابو مي دي ....
    خانوم رسولي..شما نه مي توني فرار كني و نه جايي قايم بشي...اين مداركم كه اگه يك صدم در نظر بگيريم كه تو دادگاه قبول نميشن...بعد از دو سال مجبوري كه بچه رو به پدر بزرگش برگردوني ..پس بازي در نياريد و به حرف حاجي گوش كنيد...و با زندگي خودتون و بچه بازي نكنيد

اصلا قولي نمي دم كه پست بعدي تو راه باشه...اما نا اميدتونم نمي كنم اگه تونستم يه پست ديگه مي ذارم....

دوستاني كه مي خوان به لينك همه رمانام دسترسي داشته باشن..البته منظورم همون رماناي ابكيمه..مي تونن به اين گروه سر بزنن

http://www.forum.98ia.com/group5676.html
    ویرایش توسط نیلا... : 1392,07,30 در ساعت ساعت : 13:44

16. 841 کاربر از پست نیلا... تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , !diamond! , !i!elham!i! , #saba.b# , #لـــــــــیلا . م # , (mina) , (morvarid) , * narges * , * nina * , * سعیده * , * م .عباس زاده* , *$~رازگل سرخ~$* , ***nazanin , **سولماز** , *Arezoo** , *fatemeh.s* , *msbm* , *N*E*G*A*R* , *n@fi3* , *niki , *ROJA* , *SaNaY* , *shima* , *sorme* , *venos* , *zahraee* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *آویژه* , *باران بهاری* , *راینا* , *ریحانه# , *سمیه م* , *چشمک* , +HODA+ , +Neda+ , .....ARAM , ...maedeh... , .:MahshiiiD:. , .Arghavan A , .maryam. , .nahid , .parniya. , .samira68. , .سیاوش. , /manoo/ , /لاله/ , 0033 , 115-مروارید , 2rrin , 2گل سیما , 30ma , 41267m , 6022 , 6789 , 7toranj , 85@HADIS , 9295743 , :::..Moji7..::: , A30! , a66818 , aflak , afra. , afrooz87 , aida.r , aida_siasookhte , aili , airena , alone shadow , amirhessam , amirhosseinac , amisha , amorist , anahid 33 , Anahita.s , ana_b , Andr0meda , angel04 , angry girl , Anolin , aramesh_t , aras71 , Aray , archangel , arefe jooon , arefe90 , Arezoo Khanoom , arezoo214 , arezoo786 , arman_iran , aroosak , aroosak$ad , arshida1994 , arshin.R , asal naz , asal-661 , asal007 , asal172 , asal3p , asalkhanoom , aslak , asma-m , Asma.sh , atashgah62 , Atefeh67 , ati joooon , atsh , atyek , ava.n , ayda90 , aygeen , az i n zemestan , azam 24 , azarsana , azda , azisadeghi , Azita49 , azita_esy , b3666 , babasi , bahar.nt , bahar.z , bahar58 , baii , banoojun , banooshab , baransaz , barni , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , behnaz98 , behtarin_pari , Belanka 95 , benitto , benq , betiya , betsabeh , bikari , binamm , bitter.sweet , blub2000 , bneta , Bright Girl , carrie , cemira , chandiny , chichi , cloudyneda , dada1 , Dark Star27 , Darya77 , delgir , deragun , diaar , diablo8888 , diga , Dina* , dina_min , doda , dokhibabash , dokhijonob631 , DORI JOOON , dorsa_68 , duste man , EasTern_Girl , ELAHE444 , elahejoon1234 , Elen , Elham fa , elham12345 , elhamm , eli joni , eli@aseman , elia65 , elianoos , elin1 , elin89 , EliSo , elmira.t , elmiraa_20 , elnaz89 , erfanbor , f.998 , F.JEDDI , fa62 , fadai , famdavari , FANNI , faranak-bahari , farg0o0o0o0ol , fari ♥ al , fariba44 , fariba45 , fariba48 , faride20 , farideh_h1366 , farnam88180 , Farnaz , Farnaz-K , farvahar93 , farveh , fary , farzaneh-a , fatema1356 , fatemeh1990 , fatemeh27 , fatima121000 , fatima64 , fatima983 , fereshteh27 , fereshth , fermesk , fk-osh-d , flavia , fozhi , galadril3 , gandomsa , ghasedak_love , ghazal-xr75 , ghazal_20020 , Ghoncheye bahar , gilda94 , gili , golbarg1990 , gole narges , Gole Yassaman , GOLE...KAGHAZI , golerose , goli21 , goli62 , golnar 62 , golnaz78 , googooli girl , googoosh z , hakim4181 , hameshebatoamto , hanas , hana_m , hanie-ab , hanila , harimeshgh , hasti-89 , hasti59 , helen. , helga1980 , Helia6 , helinda , hezareh , hiva-20 , hivanaz , hod hod , hodass , homa* , homa41 , hoomand , hosnaa , hourad , hyunah , h_t_h_1984 , icegirle , Idin98i , ilaf , ili mah , Irani , iranian_girl , iryane , iyzak , jnashenakhte , joana , joodi abot , Kahroba. , katoore , Katra , katy f , khademre , Khate Siah , khatkhaty , khatooonn , ki@na , kiana61 , kimia joon , kiumars , kr@m.R@ , Laali , lalaie , lartmis , layahashemi , leila banoo , leila.kh , lemol , leona , libra272 , Lida.Sh , Lida2014 , lightofthe.moon , lili 76 , lilijinan , love mazyar , lovling , luna.brillante , M.pegah , m.tanha , Maedeh , mahana1 , mahda , mahinfk , mahnazmom , Mahoor92 , mahpary , mahsa.nadi , mahsa.raad , mahsadina , mahsafall , mahshid_3d , mahtab10 , MAHTAB63 , Mahya 84 , MAJJI , MAMAN BOZORG , Maman fariba , man! , manash , mandana 8687 , maneou , mani1384 , mania-h , mansor64 , Mantral , marale , marjansh , Marpouya , martire , maryam banoo 60 , maryam gol , maryam joOon , maryam khanum , maryam sh , maryam v , maryam2005 , maryam56 , maryami.aramesh , maryam_277 , maryam_mariusz , maryiana , marzi marzi , marzieh68 , masoud2022 , massi joon , mastan jojo , matchless , medoza , Mehiiifash , mehraban.7 , mehrabeh , mehrazar , mehridj , mehrn00sh , mehrnoosh gh , mehrsa-92 , meli ka , mellina2000 , melodina , meno , mery75 , me_ned , michka_61 , milana , miminaz , Mina , mina68 , mina_75 , mina_sh , miraj1 , mishapasha , Miss A , miss maryam , miss.no1.2004 , miss_mass , mjmj , mk70 , mona61 , monir1343 , moniya , monos , moon shine , motlagh , mratiger , msa1 , msho , m_ezraeil_m , m_reisie , N*A*Z*L*I , n.d.sari , nady48 , nafas_hd , nafise111 , nahid lucky , najoon , nana22 , nanazkhanoom , narciss , narcisus , narges.shiraz , narges21 , narmineh , nasrin javan , nasrin.j , nasrin44 , nastaran1351 , nastaran_702 , natanayel , Nayiri , nazanin88 , nazisaki , neda roshan , neg neg , negar*pb , negar.n1000 , negin17 , Negin96 , neginra , nel.v , Night , night light , Nika61 , niki-95 , nikitaaa24 , nilofar abi , niloo94 , niloofarenaz , Niloofarmt , nina86 , nmari , nokia5800 , nona65 , NOOSHIN1383 , noshafarin , noshfar , nrezaii , ofogh12 , omidk , orange1366 , ordibehesht91 , orkidehyesurati , OrsellA , otared , p.gh , padideh_hs , pakdel , pani1381 , parei , pari daryai , pariedarya , parisaparisa , parmis86 , parmis91 , parnein , parvaeh , parvazeh98 , parvinah , pati'a , peg@h , peterpanama14 , popsicle , porteghai , pure13 , R ! R a , RafOneh , raha moozy , rahha , rahil74 , rain love , rainy_10 , ramanava , ramou2030 , Raniya95 , ratanaz , raz gol , razieh y , reem1368 , reyhaneh2020 , reza9000 , riitaa , rilla , Ritzy , roghayeh73 , rooyaa , Roshanak65 , roya1365 , ROZ GOL , rozam , rozesorati , rozita maryam , rtin , S!M!N , S- Masoum , s.d.yeganeh , s.sh , s7453s , saba28 , sabouraneh , Sadaf_A , saeide735 , Saeideh_82 , sahar.a , sahar32 , sahar93 , sahel_m , sama.2056 , saman84 , samane66 , samaneh60 , SamanehBanooo , samira.t , sana4 , sanaz14 , sanaz_ , SANIA-23 , sanni , sara51 , saratab , sarax , saray , sarma1010 , scarlet25 , SEA GIFT , Selda96 , selina63 , sepideh*** , Sepideh.ET , sepideh1991 , sepideh1993 , sepidrokh , SETARE SOHEYL , setareh273 , setareh67 , setayesh1363 , setayesh_p995 , sete , sfv91 , sh8000 , shadi1356 , shaghayegh.p , shahin47 , shahrzad64 , shamsa 51 , sharafi , sharmin.r , SHARPY , shatot , sheida_953 , shida.m , shidi1369 , shima72 , shimaaaaa , shiny star1 , shirin hydari , shivashiva , SHU SHU ABI , sh_karan , sh_rezaei , sh_shivol , sibsorkhhava , silverstar , SIMA2012 , simaaaaa , sima_a_111 , sinsor , snia , sogol21 , soheila1984 , soheila50 , soheilam , sokot shab , solia , somy_kh , soode , SOSKET , souraj , souri-s , spgsara , ssoudeh , sura , surā* , sushiyant11 , Sutra , svryang , sydney , S_64 , Sαrα , tahmin67 , tan tan66 , tania_7 , tarane2 , taraneh86 , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , tara_5877 , Tarlan_tahami , Tekin , term , tghyasfr , Tifani Jon , tiger1978 , Titania1273 , titinaz , ti_na60 , Toti64 , tv35 , unichorn , Up-to-Date , VAHIDEH / P , vajihe azadi , vampire123 , vianna , viyana* , vj_90 , wenela , yasaman20 , yasamin khanoom , yasamin_34 , yasesabs , yashkin , yasii bano , Yasnaaaa , yekta71 , yoshgin , z.rahmatian , z1992 , zahra573 , zahra92 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zari60 , zarinzary , zarpari04 , zeii-lover , zhompol , ziiiziii13 , ziro , zizi66 , Zjooojooo , zohreh eshghi , zy_jahromi , Z_M267 , _Azadeh_ , _NoNasH_ , ~anahita~ , ~Azita~ , ~ELAHE~ , ~farzaneh jan~ , ~fatemeh69~ , ~SAREH~ , ~SHADO~ , §parnian§ , ®€¥#@n€# , ·•● samir ●•· , ρąяміŚ , آتری , آرام.د , آرام25 , آرنیکا , آزاده 64 , آستاره , آسمان ابری , آنیتا , آویشا , اب و اتش , اذربرزین , اردیبهشت 3 , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , الهه 1369 , الهه نیا , الهه50 , الهه7 , الي جون , الیرا , الیننا , امیلیا , اهورای , اولین ستاره , اپادا , ایلکای2 , ایپک یولی , باران ستاک , باربارا , بازیگوش , بانوی برفی , بانوی بهاری , بانوی زمینی , بخاری , برفینه , برگ پاییزی , بهار بارانی , بهاران81 , بهروشا , تانیا ج , ترنج فاطمي , تریلوبیت , تیکال , حریم1 , حنیفا58 , خاله خانم , خاوردخت , خیال غزل , خیال پاییز , دختر مردادی , دخترویروسی , دخمل بارونی , دریا دلنواز , دریای طوفانی , دزدمونا , دنیلا , دوست داشتني , دیان , ذره بین , رادمینا , راز نیاز , رالف , رزصورتی , رها خانووم , رها در باران , رهان , روشا نا , روشانا , رویای من او , زهرا گل , سابرینا64 , ساحل 2010 , سامیا 2014 , ساناز65 , سانازارمان , ستاره 11 , ستـاره , سحر نقره فام , سلطان قلبها , سها19 , سوانا77 , سوداا , سپیدوسیاه , سکوت من , سکوت پر از حرف , شادئ , شادزی , شادی* , شاپررک , شب بی ستاره , شرلوک هلمز , شقا گل , شمیم کوچولو , شهرزاد 2 , شهرزاد ن , شهرزاد.م , شهلاn , شیرینusa , عاشق رمان خواند , عاطفه خانمی , عسل مامی , عسل ٦٦ , عمه حمی , عمه خانم , فتانه.پ , فرحناز65 , فرنوش فاني , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لبخند قرمز , لعیا.خ , لمیس20 , ليدا.ا.ك , لیلا 72 , لیلا ص , لیلاحمیده , لیلایی , م-محسنی , م.نوری , مامان آزاده , مامان شهرزادی , مامان مریمی , مامان نی نی , ماه منیر , محمد حسن424 , مشمشه , منيژه , مهرناز69 , مهسا ا , مهسا زهیری , مهسان9093 , مهستی , مهیاجووون , میترا.د , میثاق 1 , میناااا , نداي عشق , نرگس.ر , نسرین... , نسیب , نصرا... , ننه هانی و حوری , نگار.م.استقلال , نگاه روشن , نیاز.ش , نیسا , نیلوفر98 , نیکا83 , هانی سالی , هانیه نیکو , هشمت , هنانه , هوای بارونی دلم , هوفریا , پائیز رنگارنگ , پارمیس خانوم , پازوکی , پانیذ75 , پاپلی , پرنا , پرهامه , پسند , پلازمید , پونام , چشم قشنگ , چشمک ستاره , چلیپا , گل یاس , گلناز53 , گونش , گيسوي پاييز , گیس بریده , گیل ماه74 , یلدا تقی زاده , یلدا2222 , یهدا , یگانه_72 , ᴥ Ɽoογa ᴥ , •●شقایق●•

17. Top | #69

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.16
    تشکر از کاربر
    13,183
    حالت من
    Khoonsard
    اندازه فونت

Talking

عزيزاي دلم اين يه داستانه...انقدر حرص نخوريد..انقدر كه شما براي داستان حرص مي خوريد ....من براي امار تشكرا حرص نمي خورم....فداتون ..روزاي بدم رفتنين..البته اگه حس خبيثمو زياد قلقلك نديد...نمي ذارم داستان تا اخر براتون عذاب دهنده باشه..
    حاجي مثلا هم مي خواد يه مادرو از فرزندش جدا نكنه..هم مي خواد بچه پيش خودش بمونه ... شايد عروسشو دوست نداشته باشه..اما براي حاجي و افكارش اين بهترين راهه...پس اينكه مي گيد چه اصراري به اين ازدواج داره..چيز عجيبي نيست..هركس اخلاق و خصوصيات خاص خودشو داره...تازه شرط ديگه اي هم گذاشت و گفت مي تونه بره......پس اجبار تنها نبوده

من شايد فردا و پس فردا نباشم شايدم دو روز بعدشم نباشم يعني چهار روز ..همه چيز بسته به جناب اقاي شوهر داره...كه بخوايم جايي بريم يا نه اگرم بودم كه ادامه رمان نوشته ميشه...اگر نبودم..ديگه.غر غر نكنيد....خوب بعدش ميام مي نويسم ديگه ..
    اما اگر بودم توي اين هفته پستايي از رمان چهار ديواري رو هم به احتمال زياد مي نويسم و مي ذارم

قربونتون زيبا

پيشاپيش عيدتونم مبارك

ساعتي بعد از رفتن صدر بي انكه ملاقاتي داشته باشم..افسرده و در مانده دراز كشيده روي تخت به نقطه نامعلومي خيره شده بودم.
    حاجي ان روي ديگرش را نشان داده بود..رويي كه فكر نمي كردم تا به اين حد پست باشد...واقعا يك انسان تا چه ميزان مي توانست بد باشد.؟
    من كاري نكرده بودم و اينگونه و به خواست انان در تير راس نامرديهايشان قرار گرفته بودم..در ان دوماه خاموشي من ..حاجي دست به كار شده بود.و كلي كار كرده بود..كلي كار... كه نتيجه اش بسته شدن...دهان من بود..
    دو راه دردناك را پيش رويم قرار داده بودند...يكي ماندن و ديگري رفتن..رفتني كه به ناديده گرفته شدن فرزندم ختم مي شد..و ماندني كه با مردنم هيچ فرقي نداشت..انتخابي بين بد و بدتر نبود..هر دو بدترين بودند و غير عملي.با اينكه كودكم را هنوز در اغوش نكشيده بودم...اما... تمام جانم شده بود و او با بي رحمي مي خواست جانم را از من بگيرد...
    فردا دوباره ان مرد نحس مي امد و جواب مي خواست...هر چي بيشتر مي انديشيدم ..بيشتر در خود فرو مي رفتم...حتي راه گريزي هم برايم نگذاشته بودند...صدر به هنگام رفتن بدون هيچ احساسي گفته بود...حاجي مي خواهد حالا كه بچه به دنيا امده است ..اگه شرطش را قبول كنم ...قبل از مرخص شدن و امدن به خانه در محضر به عقد پارسا در ايم
    حال مي فهميديم كه چرا كسي به ملاقاتم نيامده است..پارسا از پدرش بدتر بود..ابتدا مرا از كارهاي پدرش اگاه مي كرد و سپس خود پشت پرده.. بازي گردان اصلي مي شد.
    تمام فكرها و چاره انديشي هايم به در بسته مي رسيد..شب فرا رسيد و باز من تنها بودم..وضعيت جسمانيم از صبح ... بهتر شده بود اما از نظر روحي ديگر چيزي در من نمانده بود...
    از برادرم در شگفت بودم كه چطور.. حتي مرا از اين موضوع مطلع نكرد و زنگي به من نزد كه اگاهم كند.
    خواب به هيچ وجه به چشمانم نمي امد...نمي توانستم به اين راحتي تسليم خواسته حاجي شوم..اگر اين را مي پذيرفتم حتما روزهاي بعد با چيز ديگر و رو كردن مدارك جعلي ديگر از من مي خواست كارهاي ديگري بكنم...
    تا صبح لحظه اي پلك برهم نگذاشتم...و همچنان فكر كردم..انقدر كه ديگر مغزم فرمان نمي داد.صبح زود با باز شدن در و ورود زينب از چُرت كوچكي كه تازه مهمان چشمهايم شده بود بيدار شدم
    ویرایش توسط نیلا... : 1392,08,01 در ساعت ساعت : 15:01

18. 775 کاربر از پست نیلا... تشکر کرده اند .

!!nahal!! , !diamond! , !i!elham!i! , #saba.b# , #لـــــــــیلا . م # , (morvarid) , * Maneli * , * narges * , * nina * , * سعیده * , *$~رازگل سرخ~$* , **سولماز** , *fatemeh.s* , *msbm* , *N*E*G*A*R* , *n@fi3* , *niki , *ROJA* , *SaNaY* , *shima* , *sorme* , *venos* , *zahraee* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *آویژه* , *باران بهاری* , *ریحانه# , *سمیه م* , +HODA+ , +Neda+ , .....ARAM , ...maedeh... , .:MahshiiiD:. , .Arghavan A , .maryam. , .nahid , .parniya. , .samira68. , .سیاوش. , 0033 , 115-مروارید , 2rrin , 2گل سیما , 30ma , 41267m , 6789 , 7toranj , 85@HADIS , 9295743 , :::..Moji7..::: , @ DINA @ , A30! , a66818 , abaki , afra. , afrooz87 , aida.r , aida_siasookhte , aili , airena , alone shadow , amirhessam , amirhosseinac , amorist , anahid 33 , Anahita.s , Andr0meda , angel04 , angry girl , Anolin , aramesh_t , aras71 , Aray , arefe jooon , arefe90 , Arezoo Khanoom , arezoo214 , arezoo786 , arman_iran , aroosak , aroosak$ad , arshida1994 , arshin.R , asal naz , asal-661 , asal007 , asal172 , asal3p , asalkhanoom , aslak , asma-m , Asma.sh , atashgah62 , Atefeh67 , ati joooon , atsh , atyek , ava.n , ayda90 , aygeen , az i n zemestan , azam 24 , azarsana , azda , azisadeghi , Azita49 , AZI_AZI , b3666 , babasi , bahar.nt , bahar.z , bahar58 , baii , banoojun , banooshab , baransaz , barni , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , behnaz98 , behtarin_pari , Belanka 95 , BeLAtrIx , benitto , benq , betiya , betsabeh , bikari , binamm , bitter.sweet , blub2000 , bneta , Bright Girl , carrie , cemira , chandiny , chichi , cloudyneda , dada1 , Dark Star27 , Darya77 , delgir , deragun , diaar , diablo8888 , diga , Dina* , doda , dokhibabash , dokhijonob631 , DORI JOOON , duste man , EasTern_Girl , ELAHE444 , elahejoon1234 , Elen , Elham fa , elham12345 , elhamm , eli joni , eli@aseman , elianoos , elin89 , EliSo , elmira.t , elmiraa_20 , elnaz89 , erfanbor , f.998 , F.JEDDI , fa62 , fadai , Faeze1375 , famdavari , FANNI , faranak-bahari , farg0o0o0o0ol , fari ♥ al , fariba44 , fariba45 , fariba48 , faride20 , farideh_h1366 , farnam88180 , Farnaz , Farnaz-K , farvahar93 , farveh , farzaneh-a , fatemeh1990 , fatemeh27 , fatima64 , fereshteh27 , fereshth , fermesk , flavia , fozhi , galadril3 , gandomsa , ghazal-xr75 , ghazal2012 , ghazal_20020 , Ghoncheye bahar , gili , Gole Yassaman , GOLE...KAGHAZI , golerose , goli21 , golnaz78 , googooli girl , googoosh z , hakim4181 , hameshebatoamto , hana_m , hanie-ab , hanila , harimeshgh , hasti-89 , hasti59 , helen. , helga1980 , Helia6 , hezareh , hiva-20 , hivanaz , hod hod , hodass , hodinn , homa* , homa41 , Honey_fa , hoomand , hosnaa , hourad , hyunah , icegirle , Idin98i , ilaf , ili mah , Irani , iryane , iyzak , jaroon , jnashenakhte , joana , joodi abot , Kahroba. , katoore , Katra , katy f , khademre , Khate Siah , khatkhaty , khatooonn , ki@na , kiana61 , kimia joon , kiumars , kr@m.R@ , Laali , lalaie , Lale7 , lartmis , layahashemi , leila banoo , leila.kh , lemol , leona , Lida.Sh , Lida2014 , lightofthe.moon , lili 76 , lilijinan , love mazyar , lovling , luna.brillante , M.pegah , m.tanha , Maedeh , mahana1 , mahda , mahinfk , mahnazmom , Mahoor92 , mahpary , mahsa.nadi , mahsa.raad , mahsadina , mahsafall , mahshid_3d , mahtab10 , MAHTAB63 , Mahya 84 , MAJJI , MAMAN BOZORG , Maman fariba , man! , manash , mandana 8687 , maneou , mani1384 , mania-h , Mantral , marale , marjansh , Marpouya , martany , martire , maryam banoo 60 , maryam gol , maryam joOon , maryam2005 , maryam56 , maryami.aramesh , maryam_277 , maryam_mariusz , maryiana , marzi marzi , marzieh68 , masoud2022 , mastan jojo , mati jojo , medoza , Mehiiifash , mehraban.7 , mehrabeh , mehrazar , mehridj , mehrn00sh , mehrnoosh gh , mehrsa-92 , meli ka , mellina2000 , melodina , meno , mery75 , me_ned , michka_61 , milana , miminaz , Mina , mina68 , mina_75 , mina_sh , miraj1 , mishapasha , Miss A , miss maryam , miss.no1.2004 , miss_mass , mjmj , mona61 , monir1343 , moniya , monos , moon shine , motlagh , msa1 , msho , mushtata , m_ezraeil_m , m_reisie , N*A*Z*L*I , n.d.sari , nady48 , nafas_hd , nahid lucky , nana22 , nanazkhanoom , narciss , narcisus , narges.shiraz , narges21 , narmineh , nasrin javan , nasrin.j , nasrin44 , nastaran1351 , nastaran_702 , natanayel , Nayiri , nazanin88 , nazisaki , neda roshan , neg neg , negar*pb , negar.n1000 , negin17 , Negin96 , neginra , night light , Nika61 , niki-95 , nikitaaa24 , nilofar abi , niloofarenaz , Niloofarmt , nina86 , nmari , nokia5800 , NOOSHIN1383 , noshafarin , noshfar , nrezaii , ofogh12 , omidk , orange1366 , ordibehesht91 , orkidehyesurati , OrsellA , otared , p.gh , padideh_hs , pakdel , pani1381 , parei , pari daryai , pariedarya , parisaparisa , parmis86 , parmis91 , parnein , parvaeh , parvazeh98 , parvinah , pati'a , peg@h , peterpanama14 , popsicle , R ! R a , RafOneh , rahaa_m , rahha , rahil74 , rain love , rainy_10 , ramanava , ramou2030 , Raniya95 , ratanaz , raz gol , razieh y , reem1368 , reyhaneh2020 , reza9000 , riitaa , rilla , Ritzy , Roghaye57 , roghayeh73 , rooyaa , Roshanak65 , roshanak72 , roya1365 , ROZ GOL , rozam , rozesorati , rozhina , rozita maryam , rtin , S!M!N , S- Masoum , s.d.yeganeh , s.sh , s7453s , saba28 , sabouraneh , Sadaf_A , sadsadsad , saeide735 , Saeideh_82 , sahar.a , sahar32 , sahar93 , sama.2056 , samane66 , samaneh60 , SamanehBanooo , samira.t , sana4 , sanaz14 , sanaz_ , SANIA-23 , sanni , sara51 , saratab , saray , sarma1010 , scarlet25 , SEA GIFT , Selda96 , selina63 , sepideh*** , Sepideh.ET , sepideh1991 , sepideh1993 , sepidrokh , SETARE SOHEYL , setareh273 , setareh67 , setayesh1363 , setayesh_p995 , sete , seti , sh8000 , shadi1356 , shaghayegh.p , shahin47 , shahrzad64 , shamsa 51 , sharafi , SHARPY , shatot , sheida_953 , shida.m , shidi1369 , shima72 , shimaaaaa , shiny star1 , shirin hydari , shivashiva , SHU SHU ABI , sh_karan , sh_rezaei , sh_shivol , sibsorkhhava , silverstar , SIMA2012 , sima_a_111 , sinsor , snia , sogol21 , soheila1984 , soheila50 , soheilam , sokot shab , solia , somy_kh , soode , SOSKET , souraj , souri-s , spgsara , ssoudeh , sura , surā* , sushiyant11 , Sutra , sydney , S_64 , Sαrα , tahmin67 , tan tan66 , tania_7 , tannaz_85 , tarane2 , taraneh86 , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , tara_5877 , Tarlan_tahami , Tekin , term , tghyasfr , Tifani Jon , tina. , Titania1273 , ti_na60 , Toti64 , tv35 , VAHIDEH / P , vampire123 , viyana* , vj_90 , wenela , yasaman20 , yasamin khanoom , yasamin_34 , yasesabs , yashkin , yasii bano , Yasnaaaa , yoshgin , z.rahmatian , z1992 , zahra573 , zahra92 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zari60 , zeii-lover , zhompol , ziiiziii13 , zizi66 , Zjooojooo , zohreh eshghi , zy_jahromi , Z_M267 , _Azadeh_ , _NoNasH_ , ~anahita~ , ~Azita~ , ~ELAHE~ , ~farzaneh jan~ , ~fatemeh69~ , ~SAREH~ , ~SHADO~ , §parnian§ , ·•● samir ●•· , ρąяміŚ , آتری , آرام.د , آرام25 , آرنیکا , آزاده 64 , آستاره , آسمان ابری , آنیتا , آویشا , اب و اتش , اذربرزین , اردیبهشت 3 , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , الاله بانو , الهه 1369 , الهه نیا , الهه50 , الهه7 , الي جون , الیننا , امیلیا , اولین ستاره , اپادا , ایلکای2 , ایپک یولی , باران ستاک , باربارا , بانوی برفی , بانوی بهاری , بخاری , برفینه , برگ پاییزی , بهار بارانی , بهاران81 , تانیا ج , ترنج فاطمي , تریلوبیت , تیکال , حریم1 , حنیفا58 , خاله خانم , خاوردخت , خیال غزل , خیال پاییز , دختر مردادی , دخمل بارونی , دریا دلنواز , دریای طوفانی , دزدمونا , دنیلا , دوست داشتني , دیان , ذره بین , رادمینا , راز نیاز , رالف , رزصورتی , رها خانووم , رها در باران , رهان , روشانا , رویای من او , زهرا گل , سابرینا64 , ساحل 2010 , سامیا 2014 , ساناز65 , ستاره 11 , ستـاره , سحر نقره فام , سلطان قلبها , سها19 , سوانا77 , سوداا , سپیدوسیاه , سکوت من , سکوت پر از حرف , شادئ , شادزی , شادی* , شاپررک , شب بی ستاره , شقا گل , شمیم کوچولو , شهرزاد 2 , شهرزاد ن , شهرزاد.م , شهلاn , شیرینusa , عاشق رمان خواند , عسل مامی , عمه حمی , عمه خانم , فتانه.پ , فرحناز65 , فرنوش فاني , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لعیا.خ , لمیس20 , ليدا.ا.ك , لیلا 72 , لیلا ص , لیلاحمیده , م-محسنی , م.نوری , مامان آزاده , مامان شهرزادی , مامان مریمی , مامان نی نی , ماه منیر , محمد حسن424 , مشمشه , منيژه , مهرناز69 , مهسا ا , مهسا زهیری , مهسان9093 , مهستی , مهیاجووون , میترا.د , میثاق 1 , میناااا , نداي عشق , نرگس.ر , نسرین... , نسیب , نصرا... , ننه هانی و حوری , نگاه روشن , نیاز.ش , نیسا , نیلوفر98 , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هانیه نیکو , هنانه , هوای بارونی دلم , هوفریا , پائیز رنگارنگ , پارمیس خانوم , پازوکی , پانیذ75 , پاپلی , پرهامه , پسند , پلازمید , پونام , چشم قشنگ , چلیپا , گونش , گيسوي پاييز , گیل ماه74 , یلدا تقی زاده , یلدا2222 , یه دختر1995 , یهدا , یگانه_72 , ᴥ Ɽoογa ᴥ , •●شقایق●•

19. Top | #70

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.16
    تشکر از کاربر
    13,183
    حالت من
    Khoonsard
    اندازه فونت

Talking

- سلام خانوم صبحتون بخير
    تنها به تكان دادن سري.. اكتفا كردم
    - تو روخدا ببخشيد..تو خونه يه عالمه كار داشتم .ديشب نتونستم بيام..عصمتم زنگ زد و گفت تمام روز پيشتون بوده و ديگه شب نمي تونه بمونه..
    با تعجب نگاهش كردم...
    -امروز كه كارام تموم شد ديگه وقتو تلف نكردم و با عجله خودمو رسوندم..انشالله كه بهترين خانوم ؟از پرستار بخش پرسيدم ..به احتمال زياد دكترتون شما رو فردا مرخص مي كنه...
    عصبي پشت دستم را روي پيشانيم گذاشتم و از او پرسيدم:
    - از خونه چه خبر؟
    - خبر ي نيست خانوم..همه خوشحاليم..كه پسرتون به دنيا اومده...حاج خانوم يه اتاقو كامل... پر از وسايل بچه كرده ...بايد بيايدو ببينيد..راستي خانوم نفهميد بچه بايد تا كي اينجا باشه؟
    و در حالي كه منتظر جوابم است با لبخند با نمكي مي گويد:
    - من كه هيچ كارم دلم برا ديدنش داره پر پر مي زند..واي به حال شما ديگه خانوم .... شما چيكار مي كنيد ؟ديروزم همه گرفتار اتاق بوديم.. براي همين عصمتو فرستاديم پيشتون باشه
    در دلم به سادگيش پوزخندي زدم و با خود گفتم:
    - به جاي اينكه بياد پيشم رفته دنبال عياشي و خوشگذرونيش
    زينب با تمام ذوق و خوشحالي كه دارد لحظه اي با ناراحتي بر مي گردد و با كمي مكث و نگراني مي گويد:
    - خانوم؟
    اصلا حال و حوصله اش را ندارم...اما بنده خدا كه گناهي ندارد:
    - چيه زينب؟
    كمي نگاهم مي كند و رويش را بر مي گرداند و مي گويد:
    - هيچي خانوم..يادم رفت
    خيره نگاهش مي كنم و با لبخندي تلخ مي گويم:
    - مادر داري زينب؟
    - بله خانوم
    هر دو بهم خيره ميشويم و من مي گويم :
    - خوشبحالت..بچه چي ؟داري؟
    - يه پسر 11 ساله
    اشك در چشمانم حلقه مي زند و مي گويم:
    - خدا برات نگهش داره...وقتي به دنياش اوردي مادرت بالا سرت بود؟
    زينب معاني حرفهايم را نمي فهمد و همه چيز را در سادگي هر چه تمام تر جواب مي دهد
    - بله خانوم...
    و با خنده ادامه مي دهد
    - والا اين بچه رم مادرم بزرگ كرده ..من فقط به دنياش اوردم
    بغض مي كنم ..يك كارگر ساده مادر دارد و تنها نيست و من اين همه درد دارم و تنهايم...اين روزها بد دلم هواي مادرم را كرده ...كاش حاج خانوم كمي در حقم مادري مي كرد كه اينگونه از درون نسوزم
    زينب مي ماند...و من باز فكر مي كنم..دكتر وضعم را مي بيند و مي گويد:تا فردا اگه بتواني راه بروي مرخصت مي كنم..او هم برايم شرط مي گذارد..اما نمي داند كه ديگر رمقي براي حركت دادن خود ندارم..باز به كودكم سر مي زنم..مثل ديروز است...و باز مي گويند معلوم نيست تا به كي بايد در دستگاه باشد..
    ساعت 12 مي شود و من دلمرده مي شوم..يك مي شود و زينب مي رود...2 مي شود و من يخ كرده به در خيره مي مانم..كاش پارسا مي امد و به او مي گفتم دست از سرم بردارد ...دو كه مي گذرد..كمي بي تاب و سردرگم مي شوم..3 مي شود و در