ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان هوای تو | نيلا... كاربر انجمن - صفحه 5
bamilo

asiatech

نودهشتیا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:

رأی دهندگان
1175. نظرسنجی بسته شده است.
  • زیر 15

20 1.70%
  • 15 تا 20

271 23.06%
  • 20 تا 25

358 30.47%
  • 25 تا 30

243 20.68%
  • بالای 30

283 24.09%
صفحه 5 از 40 نخستنخست 1234567891530 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 394
  1. Top | #41

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.17
    تشکر از کاربر
    13,014
    تشکر شده 774,651 در 1,656 پست
    حالت من
    Khoonsard
    اندازه فونت

Talking

- چي شد؟
    - گفت يه ماه ازمايشي باش ..اگه خوب بودي مي موني
    - توام قبول كردي ؟
    - چاره ديگه اي هم داشتم؟
    - توي اين يه ماه مي خواي پول از كجا بياري؟
    - هزينه خورد و خوراك كه با خو دم نيست..خداروشكر پول اجاره خونه هم كه نبايد بدم لباسم كه فعلا نيازي ندارم...مي مونه پول كتا ب و جزوه و دكتر...
    - كه لابد اونام يه جوري جور ميشه؟
    - خوب از تو قرض مي گيرم
    - به قران اگه همه مثل تو مشكلاشونو حل مي كردن كه دنيا گلستون بود
    - قرض نمي دي؟
    - پولم كجا بود اخه..باباهه از صبح تا شب اين درو اون در مي زنه..تو خرج نون و ابش مونده...اونوقت مي خواي من چطوري پول داشته باشم؟
    -پس فكر كنم با همون 50 تومن بتونم سر كنم
    - يعني جمالتو عشق است..فندوق جان پول يه ازمايش غربالگري مي دون چنده؟
    خنده ام مي گيرد..او هميشه از همه چيز ....به غير از درسهايش سر در مي اورد
    - نه ..چنده؟
    - صد و خورده اي ..البته اگه ازمايش دومين دوره برات دير نشده باشه....تازه سونو هم كه قربونش برم..هر بار كه مي ري يه دبه در ميارن..سونوي فلان ..16 تومن..سونوي اون كي فلان 50 تومن ..ازماش قند و خونتم شايد دوباره ازت بگيره..البته چون اين هزينه چنداني نداره اين يكي رو مهمون مني كه بچه ام به خاله اش افتخار كنه
    دست روي دست مي اندازم و مي گويم:
    - اخه سونو واجبه تو اين گروني؟كه چي بشه.؟..فقط پول ريختن تو جيب اين دكتراست ..من موندم اين قديميا پس چكار مي كردن؟بخدا بچه هاشونم سالم تر بودن
    ناگهان چنان مي زند روي ترمز كه صورتم مي خواهد با شيشه جلو مماس شود
    - دختره عاشق خل و چل ..چه خبرته؟
    خيلي جدي عينك افتابيش را كه از بازار همراه من 10 تومن خريده است را بالا مي زند و مي گود:
    - مامان مهناز چند ماهته؟
    - اين كه پرسيدن نداره.. هزار بار ازم پرسيدي..فكر كنم 4 و نيم شده باشم...

يك نگاه به من و يك نگاه به شكمم مي اندازد و جدي تر از قبل مي گويد:
    -تو چرا اصلا شكم نداري؟
    -دارم بابا فقط لباس مي پوشم ..زياد ديده نميشه...
    - بيشعوره ديوونه تو 4و نيم ماهته..انوقت نرفتي سونو؟
    - خجسته جونم..... نه... نرفتم ...خوب كه چي ؟
    - خوب كه اينكه تو با من مياي بريم سونو تا من مادر مرده بفهم..بلاخره داماد دارميشم ييا عروس دار
    - مگه جنسيتش الان معلوم مشه؟
    در خيالات شاد و شيرينش به سوالم جوابي نمي دهد و مي گويد:
    - دعا كن كره خر پسر باشه...انوقت خودم تو 15 سالگي زنش مي دم..خرج عروسيشم با من
    بعد از مدتها از خنده ريسه رفته ام :
    - چرا باتو؟
    - چون قرار داماد خودم بشه
    و ديگر معطل نمي كند ..چنان ذوق زده است گويي او باردار است و بيتاب فهميدن
    ویرایش توسط نیلا... : 1392,07,13 در ساعت ساعت : 15:39

2. 788 کاربر از پست نیلا... تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , !diamond! , !i!elham!i! , #لـــــــــیلا . م # , (mina) , (morvarid) , * Maneli * , * narges * , * nina * , * سعیده * , *$~رازگل سرخ~$* , ***nazanin , **سولماز** , *Arezoo** , *hoda* , *msbm* , *n@fi3* , *Nahayat* , *niki , *RaHa2* , *ROJA* , *SaNaY* , *shima* , *sorme* , *venos* , *zahraee* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *آویژه* , *باران بهاری* , *راینا* , *سمیه م* , +HODA+ , +Neda+ , ...maedeh... , .:MahshiiiD:. , .Arghavan A , .maryam. , .nahid , .parniya. , .samira68. , .سیاوش. , /لاله/ , 0033 , 115-مروارید , 18roya , 2rrin , 2گل سیما , 41267m , 6789 , 7toranj , 9295743 , :::..Moji7..::: , A30! , a66818 , aflak , afra. , afrooz87 , afsoon321 , aida_siasookhte , aili , airena , alone shadow , amirhessam , amirhosseinac , amisha , amorist , ana? , anahid 33 , Anahita.s , ana_b , Andr0meda , angel04 , angry girl , aramesh_t , aras71 , Aray , archangel , arefe jooon , arefe90 , Arezoo Khanoom , arezoo214 , arezoo786 , arman_iran , aroosak , aroosak$ad , arshida1994 , arshiiiii , arshin.R , asal-661 , asal007 , asal172 , asal3p , asalak20 , asalkhanoom , ashkannia , aslak , asma-m , Asma.sh , atashgah62 , Atefeh67 , atefeh_49 , ati joooon , atish69 , atsh , atyek , aurora15 , ava.n , ayda90 , aygeen , azam 24 , azarsana , azda , azisadeghi , Azita49 , AZI_AZI , b3666 , babasi , bahar.nt , bahar.z , bahar58 , baii , balatanha , banoojun , banooshab , baransaz , barni , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , behnaz98 , behtarin_pari , Belanka 95 , benitto , benq , betiya , binamm , bipanah , bitter.sweet , blub2000 , blue berry , bneta , butterfly90 , Cancer , carrie , chandiny , chichi , cloudyneda , Dark Star27 , Darya77 , delgir , deragun , devilgirl_A , diablo8888 , diga , doda , dokhibabash , DORI JOOON , duste man , EasTern_Girl , elahe 15 , elahejoon1234 , Elen , Elham fa , elham12345 , eli joni , eli@aseman , elianoos , elin89 , EliSo , elmira.t , elmiraa_20 , elmirareza , elnaz89 , f.998 , F.JEDDI , f@t3meh.k , fa62 , famdavari , FANNI , faranak-bahari , farg0o0o0o0ol , fari ♥ al , fariba44 , fariba45 , fariba48 , faride20 , farideh_h1366 , farnam88180 , Farnaz , Farnaz-K , farvahar93 , farveh , fary , farzaneh-a , fatemeh1990 , fatemeh2001 , fatima64 , fatima983 , fereshteh27 , fereshth , fk-osh-d , flavia , fozhi , galadril3 , gandomsa , ghasedak_love , ghazal-xr75 , ghazal_20020 , Ghoncheye bahar , gili , gole narges , golerose , goli21 , goli62 , golnaz78 , googooli girl , googoosh z , hakim4181 , hameshebatoamto , hana_m , hanie-ab , hanila , harimeshgh , hasti-89 , hasti59 , helen. , helga1980 , Helia6 , hezareh , hiva-20 , hivanaz , hod hod , hodass , homa* , homa41 , Honey_fa , hosnaa , hourad , hyunah , h_t_h_1984 , icegirle , Idin98i , ili mah , iryane , iyzak , jahromi , jnashenakhte , joana , Kahroba. , katoore , Katra , katy f , khademre , Khate Siah , khatkhaty , khatooonn , ki@na , kiana61 , kimia joon , kiumars , kr@m.R@ , Laali , lalaie , lartmis , layahashemi , leila banoo , leila.kh , lemol , leona , liah , Lida.Sh , Lida2014 , lightofthe.moon , lili 76 , love mazyar , lovling , luna.brillante , M.pegah , Maedeh , mahana1 , mahda , mahdiye21 , maheasemun , mahinfk , mahnazmom , Mahoor92 , mahpary , mahr0kh , MAHSA-O , mahsa.nadi , mahsa.raad , mahsadina , mahsafall , mahshad_hd , mahshid_3d , mahtab10 , MAHTAB63 , Mahya 84 , MAJJI , MAMAN BOZORG , Maman fariba , mamanzahra , man! , manash , mandana 8687 , maneou , mani1384 , Mantral , many22 , marale , Marpouya , martire , maryam banoo 60 , maryam gol , maryam joOon , maryam2005 , maryami.aramesh , maryam_277 , maryam_mariusz , maryiana , marzi marzi , marzieh68 , masoud2022 , masoumeh , mastan jojo , mati jojo , medoza , Mehiiifash , mehraban.7 , mehrabeh , mehrazar , mehrn00sh , mehrnaz-behrad , mehrnoosh gh , mehrsa-92 , meli ka , mellina2000 , melodina , meno , mery75 , me_ned , michka_61 , miminaz , Mina , mina68 , mina_75 , mina_sh , miraj1 , mishapasha , Miss A , miss maryam , miss.no1.2004 , mk70 , mojiii67 , mona61 , monir1343 , moniya , monos , moon shine , motlagh , msa1 , msho , mushtata , m_ezraeil_m , m_reisie , N*A*Z*L*I , n.d.sari , nady48 , nafas_hd , nahid lucky , NAJVA66 , namakdoon , nana22 , nanazkhanoom , narciss , narcisus , narges.shiraz , narges21 , narmineh , nasim1768 , nasrin javan , nasrin.j , nasrin44 , nastaran1351 , nastaran_702 , Nayiri , nazanin88 , nazisaki , neda roshan , neg neg , negar*pb , negar.n1000 , negin17 , Negin96 , neginra , Night , Nika61 , niki-95 , nikitaaa24 , nilid312 , nilofar abi , niloofarenaz , Niloofarmt , nina86 , niyayeeeeeesh , nmari , nokia5800 , nona65 , NOOSHIN1383 , noshafarin , noshfar , nrezaii , ofogh12 , omidk , orange1366 , ordibehesht91 , orkidehyesurati , OrsellA , otared , padideh_hs , paiz , pakdel , panah , pani1381 , parei , pari daryai , pariedarya , parisaparisa , parmis86 , parnein , parvaeh , parvazeh98 , parvinah , pati'a , peterpanama14 , peymaneh , popsicle , RafOneh , rahha , rain love , rainy_10 , ramanava , ramou2030 , Raniya95 , ratanaz , raz gol , razieh y , reem1368 , Reza , reza9000 , riitaa , rilla , Ritzy , Roghaye57 , rooyaa , rory , Roshanak65 , ROZ GOL , Roza00 , rozam , rozesorati , rozita maryam , R£§PINA , S!M!N , S- Masoum , s.d.yeganeh , s.sh , s7453s , saba28 , sabouraneh , saeide735 , Saeideh_82 , saghi18 , sahar32 , sahar93 , sahel_m , sama.2056 , samane66 , samaneh60 , SamanehBanooo , Sana gholipour , sana4 , sanaz_ , SANIA-23 , saratab , sarax , saray , sara_1360 , scarlet25 , SEA GIFT , sefid65 , Selda96 , selina63 , sepide12 , sepideh*** , Sepideh.ET , sepideh1991 , sepidrokh , SETARE SOHEYL , setareh273 , setayesh1363 , setayesh_p995 , sete , seti , sh8000 , shadi1356 , shaghayegh.p , shahin47 , shahrzad64 , shamsa 51 , sharafi , SHARPY , shatot , shavreh , sheida_953 , shida.m , shidi1369 , shima72 , shimaaaaa , shiny star1 , shirin hydari , shivajan:D , shivashiva , SHU SHU ABI , sh_karan , sh_shivol , sibsorkhhava , silverstar , SIMA2012 , simaaaaa , sinsor , sisi7070 , snia , sogol21 , soheila1984 , soheila50 , soheilam , sokot shab , somy_kh , sonia1357 , soode , SOSKET , souraj , souri-s , spgsara , sura , susan1 , Sutra , svryang , sydney , Sαrα , tahmin67 , takshakh2838 , tan tan66 , tania_7 , tarane2 , taraneh86 , taranomeabshar , tara_5877 , Tarlan_tahami , Tekin , term , tghyasfr , Tifani Jon , tina. , Titania1273 , titinaz , ti_na60 , tondar1365 , Toti64 , tv35 , unichorn , VAHIDEH / P , vampire123 , vianna , violet-9-b , viyana* , vj_90 , wenela , xayal , yasaman20 , yasamin khanoom , yasamin_34 , yasesabs , yashkin , yasii bano , Yasnaaaa , yoshgin , z.rahmatian , z1378 , z1992 , zahra573 , zahra92 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zari60 , zarpari04 , zeii-lover , zhompol , ziiiziii13 , Zjooojooo , zohreh eshghi , zy_jahromi , _Azadeh_ , _black Flood_ , _NoNasH_ , ~anahita~ , ~ELAHE~ , ~farzaneh jan~ , ~fatemeh69~ , ~SAREH~ , ~SHADO~ , ~soomi~ , §parnian§ , ®€¥#@n€# , ·•● samir ●•· , ρąяміŚ , آتری , آرام25 , آرنیکا , آریانا18 , آزاده 64 , آستاره , آسمان ابری , آمستريدا , آنیتا , آویشا , اب و اتش , ارامی , اردیبهشت 3 , اردیبهشت 75 , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , الاله بانو , الهه 1369 , الهه نیا , الهه50 , الهه7 , الي جون , الیرا , اولین ستاره , اپادا , ایلکای2 , ایپک یولی , باران ستاک , باربارا , بازیگوش , بانوی برفی , بانوی بهاری , برگ پاییزی , بهار بارانی , بهاران81 , تانیا ج , ترنج فاطمي , تریلوبیت , تنها... , تنها33 , ثنا77 , حریم1 , حنیفا58 , خاله خانم , خاله قزي , خاوردخت , خیال غزل , خیال پاییز , دختر مردادی , دخترویروسی , دریا دلنواز , دریای طوفانی , دزدمونا , دنیلا , دوست داشتني , دیان , ذره بین , رادمینا , راز نیاز , رالف , رزصورتی , رها خانووم , رها در باران , رهان , روشا نا , رویای من او , زوها , سابرینا64 , ساحل 2010 , ساناز65 , ستاره 11 , ستـاره , سحر نقره فام , سلطان قلبها , سوانا77 , سوداا , سودی جون , سپیدوسیاه , سکوت پر از حرف , شادئ , شادزی , شادی* , شب بی ستاره , شقا گل , شمیم کوچولو , شهرزاد 2 , شهرزاد ن , شهرزاد.م , شهلاn , شیرینusa , طلوع عشق , عاشق رمان خواند , عسل مامی , عمه حمی , عمه خانم , فاطیما-ش , فتانه.پ , فرحناز65 , فرنوش فاني , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لبخند قرمز , لعیا.خ , لمیس20 , ليدا.ا.ك , ليزا٤٥ , لیلا 72 , لیلا ص , لیلاحمیده , م-محسنی , م.نوری , مامان آزاده , مامان شهرزادی , مامان مریمی , مامان نی نی , ماه منیر , محمد حسن424 , مشمشه , منا معیری , منيژه , مهرناز69 , مهسا ا , مهسا زهیری , مهسا23 , مهستی , مهیاجووون , میترا.د , میثاق 1 , میناااا , نداي عشق , نسرین... , نسیب , نصرا... , ننه هانی و حوری , نگاه روشن , نیاز.ش , نیسا , نیکا83 , هانی سالی , هانیه نیکو , هشمت , هنانه , هوای بارونی دلم , هوفریا , پائیز رنگارنگ , پارمیس خانوم , پازوکی , پانیذ75 , پاپلی , پرنا , پریماه69 , پسند , پلازمید , پونام , چشم قشنگ , چشمک ستاره , چلیپا , کاوش , گلناز53 , گونش , گيسوي پاييز , گیل ماه74 , یلدا تقی زاده , یلدا2222 , یهدا , یگانه_72 , ᴥ Ɽoογa ᴥ , •●شقایق●•

3. Top | #42

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.17
    تشکر از کاربر
    13,014
    حالت من
    Khoonsard
    اندازه فونت

Talking

بعد از نيم ساعتي كه نو بت به ما مي رسد با هزار زبان ريختن و شيرين زباني همراه من وارد اتاق مي شود.... دكتر كه از ديدنش مي خواهد لب به اعتراض بگشاد مي گويد:
    - من خاله اشم.. دلتون مياد دست و پا زدن اين نيم مثقال بچه رو نبينم..چهار ماه داريم شب و روز خانوادگي باهاش زندگي مي كنيم ...
    -خانوم ورود همراه قدغنه
    - تو رخدا يه امروز دلمونو شاد كن ...
    اين زبان ريختن ها بلاخره جواب مي دهد ...ذوق شوقش من را هم بي تاب مي كند...
    - جون مادرت پسر باشيا
    با خنده مي گويم:
    - دختر كه بهتره ديوونه
    - حرف نباشه تو هيچي حاليت نيست..من اينده انديشي مي كنم
    هر دو چشم از مانيتور بر نمي داريم...فكر مي كنم هيجاني كه اينجا دارم در زمان اعلام نتايج كنكور نداشته ام.اصلا اين يك عالم ديگر است...قابل تعريف كردن نيست
    دكتر مي خندد..هر دو به لبانش چشم دوخته ايم
    -خوب ..ماشالله همه چش كه سالمه...
    - اون كه معلومه..بريد سر اصل مطلب
    اين دختر نه ابرو سرش مي شود نه حيا....
    - مبارك باشه پسره
    با فهميدنش حس و حال عجيبي پيدا مي كنم..دلم مي خواهد گريه كنم..اما خو دداري مي كنم
    غزل كه هنوز شوك زده است رو به من مي گويد:
    -هر چي تو عمر 25 ساله ام از خدا خواستم نداد كه نداد ..جز ايني كه براي ديگري خواستم ..مصبتو شكر خدا...عاشقتم
    و بلند مي زند زير خنده و صورتم را غرق بوسه مي كند ...دكتر به عقلش شك كرده اما او هم به كار و كردارش مي خند...و بعد صداي قلب كودك را مي گذارد ...
    غزل انقدر ذوق مي كند كه حد ندارد
    -پدر سوخته صداي قلبش مثل تانكره كه هي قلوپ قلوپ مي كنه.

ببخشيد خانوم دكتري يه سي دي هم از فعاليتهاي جهش يافته اش در اختيار ننه اش قرار مي ديد كه اگه بعدها ديد بفهمه چي تحويل اجتماع داده ...شرمنده صداي ضربان قلب يادتون نره

شادي غزل تمامي ندارد....ابرويم را كه حسابي در مطب برده است ..كافيش نيست ..كه ماشين را جلوي اولين مغازه سيسموني نگه مي دارد و مي گويد:
    - واي مهناز پسره پسره پسر.....
    با مشتش ارام به شانه ام مي زند و مي گويد:
    -ديوونه ذوق كن..پسره ....يه دست لباس خلباني خودم براش مي گيرم...تفنگ و هفت تيرشم با من...جهنم و ضرر..پستونك و شيشه شير و يه بسته پوشك ننه بي بيشم با من...

- ننه بي بي رو ديگه از كجات در اوردي؟
    بلند مي زند زير خنده و مي گويد:
    - توروخدا گير نده...انقدر خوشحالم كه نمي دونم دارم چي مي گم
    چقدر اين بشر را دوست دارم...چقدر ذوق براي دوستش مي كند..و مثل خواهر مراقبش است..دستم را مي كشد و وارد مغازه مي شويم ..انقدر هول است كه نمي داند از كجا شروع كند..من هم كه طبق معمول گيج و واج ايستاده ام و اطرافم را نگاه مي كنم...
    هنوز يك دور نزده دستانش پر مي شود..باورم نمي شود اين دختر يك ديوانه به تمام معناست...

با نشستن در ماشين هر دو در يك لحظه با شوق بر مي گرديم و به وسايل صندلي عقب چشم مي دوزيم كه مي گويم:
    - يكم عجله نكرديم
    اما او مي گويد:
    - به نظرت اون لباس كلاه داره بهتر نبود ؟بريم اين لباسو با او عوض كنيم
    - كاش مي ذاشتي خانواده شوهرمم مي فهميدن بعد مي اومديم خريد
    - خواستي تخت و گهواره بگيري... يه جاي خوب مي شناسم بريم اونجا
    - حاج خانوم بفهمه ناراحت ميشه
    ناگهان چنان سرم فرياد مي زند كه قلبم به دهانم مي ايد و با چشمان گشاد شده به او خيره مي شوم
    - اي بابا كوفتمون كردي..حاجي خانوم حاجي ..حاجي خاج خانوم..اگه اونا ذوق داشتن كه زودتر از من نفهم مي بردنت سونو ..مثلا اومديم يه ذوق كنيم ..هي زهر مون كن
    حق دارد اما بايد مرا هم درك كند به اندازه كافي در ان خانه مي كشم و مي دانم اين چيزها هم وسيله اي مي شود براي درگيري ديگر
    - غزل؟
    با دلخوري در حالي كه وسايل را مجددا كنكاش مي كند مي گويد:
    - هان؟
    - اينا رو مي بري خونه خودت؟
    - از اونا مي ترسي ؟
    - تو كه اونجا نيستي من اونا رو بهتر از تو مي شناسم..خواهري كن و ببر تازه من هنوز پولشونو بهت ندادم ....هر وقت دادم ازت مي گيرم
    - باشه ..اما پولشو نمي خوام..فكر كن من كادومو پيش پيش دادم ..ولي توام گندشو در اوردي با اين خانواده شوهرت ....
    سكوت مي كنم ..چه دارم كه بگويم ...

ویرایش توسط نیلا... : 1392,07,13 در ساعت ساعت : 15:57

4. 815 کاربر از پست نیلا... تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , !i!elham!i! , #لـــــــــیلا . م # , (mina) , (morvarid) , * Maneli * , * narges * , * nina * , * سعیده * , *$~رازگل سرخ~$* , ***nazanin , **سولماز** , *Arezoo** , *hoda* , *msbm* , *Nahayat* , *niki , *RaHa2* , *ROJA* , *SaNaY* , *shima* , *sorme* , *venos* , *zahraee* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *آویژه* , *باران بهاری* , *راینا* , *ریحانه# , *سمیه م* , *چشمک* , +HODA+ , +Neda+ , ...maedeh... , .:MahshiiiD:. , .Arghavan A , .maryam. , .nahid , .parniya. , .samira68. , .سیاوش. , /لاله/ , 0033 , 115-مروارید , 2گل سیما , 41267m , 6789 , 7toranj , 9295743 , :::..Moji7..::: , @@zahra@@ , A30! , a66818 , aflak , afra. , afrooz87 , afsoon321 , aida_siasookhte , aili , airena , alone shadow , amirhessam , amirhosseinac , amisha , amorist , ana? , anahid 33 , Anahita.s , ana_b , Andr0meda , angel04 , angry girl , aramesh_t , Aray , archangel , arefe jooon , arefe90 , Arezoo Khanoom , arezoo214 , arezoo786 , arman_iran , aroosak , aroosak$ad , arshida1994 , arshiiiii , arshin.R , asal naz , asal-661 , asal007 , asal172 , asal3p , asalkhanoom , asal_bumpy , ashkannia , aslak , asma-m , Asma.sh , atashgah62 , Atefeh67 , atefeh_49 , ati joooon , atish69 , atsh , atyek , aurora15 , ava.n , ayda90 , aygeen , azam 24 , azarsana , azda , azisadeghi , Azita49 , AZI_AZI , b3666 , babasi , bahar.nt , bahar.z , bahar58 , baii , balatanha , banafsheh_sh83 , banoojun , banooshab , baransaz , bardia.gian , barni , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , behnaz98 , behtarin_pari , Belanka 95 , benitto , benq , betiya , bikari , binamm , bipanah , bitter.sweet , blub2000 , blue berry , bneta , butterfly90 , Cancer , carrie , chandiny , chichi , cloudyneda , Dark Star27 , Darya77 , degeer , delgir , deragun , diablo8888 , diga , Dina* , doda , dokhibabash , DORI JOOON , duste man , EasTern_Girl , elahejoon1234 , Elen , Elham fa , elham12345 , eli joni , eli@aseman , elianoos , elin89 , EliSo , elmira.t , elmiraa_20 , elmirareza , elnaz89 , f.998 , F.JEDDI , f@t3meh.k , fa62 , fadai , famdavari , FANNI , faranak-bahari , farg0o0o0o0ol , fari ♥ al , fariba44 , fariba45 , fariba48 , faride20 , farideh_h1366 , farnam88180 , Farnaz , Farnaz-K , farvahar93 , farveh , fary , farzaneh-a , fatemeh1990 , fatemeh2001 , fatima121000 , fatima64 , fatima983 , fereshteh27 , fereshth , fk-osh-d , flavia , fozhi , galadril3 , gandomsa , ghasedak_love , ghazal-xr75 , ghazal_20020 , Ghoncheye bahar , gilda94 , gole narges , golerose , goli21 , goli62 , golnaz78 , googooli girl , googoosh z , hakim4181 , hameshebatoamto , hanas , hana_m , hanie-ab , hanila , harimeshgh , hasti-89 , hasti59 , helen. , helga1980 , Helia6 , hezareh , hiva-20 , hivanaz , hod hod , hodass , homa* , homa41 , Honey_fa , hoomand , hosnaa , hourad , hyunah , h_t_h_1984 , icegirle , Idin98i , ili mah , iryane , jahromi , jnashenakhte , joana , Kahroba. , katoore , Katra , katy f , khademre , khakbaz , Khate Siah , khatkhaty , khatooonn , ki@na , kiana61 , kimia joon , kiumars , kr@m.R@ , Laali , lalaie , lartmis , layahashemi , leila banoo , leila.kh , lemol , leona , Lida.Sh , Lida2014 , lightofthe.moon , lili 76 , love mazyar , lovling , luna.brillante , M.pegah , Maedeh , mahana1 , mahda , mahdiye21 , maheasemun , mahinfk , mahnazmom , Mahoor92 , mahpary , mahr0kh , MAHSA-O , mahsa.nadi , mahsa.raad , mahsadina , mahsafall , mahshad_hd , mahshid_3d , mahtab10 , MAHTAB63 , Mahya 84 , MAJJI , MAMAN BOZORG , Maman fariba , mamanzahra , man! , manash , mandana 8687 , maneou , mani1384 , Mantral , many22 , marale , Marpouya , martire , maryam banoo 60 , maryam gol , maryam joOon , maryam v , maryam2005 , maryami.aramesh , maryam_277 , maryam_mariusz , maryiana , marzi marzi , marzieh68 , masoud2022 , masoumeh , mastan jojo , mati jojo , medoza , mehraban.7 , mehrabeh , mehrazar , mehrn00sh , mehrnaz-behrad , mehrnoosh gh , mehrsa-92 , meli ka , mellina2000 , melodina , meno , mery75 , me_ned , michka_61 , milana , miminaz , Mina , mina68 , mina_75 , mina_sh , miraj1 , mishapasha , Miss A , miss maryam , miss.no1.2004 , miss_mass , mk70 , mojgan am , mojiii67 , mona61 , monir1343 , moniya , monos , moon shine , motlagh , mratiger , msa1 , msho , mushtata , m_ezraeil_m , m_reisie , N*A*Z*L*I , n.d.sari , nady48 , nafas_hd , nahid lucky , NAJVA66 , nana22 , nanazkhanoom , narciss , narcisus , narges.shiraz , narges21 , nasim1768 , nasrin javan , nasrin.j , nasrin44 , nasrin_50 , nastaran1351 , nastaran_702 , Nayiri , nazanin88 , nazisaki , neda roshan , neg neg , negar*pb , negar.n1000 , negin17 , Negin96 , neginra , Night , Nika61 , niki-95 , nikitaaa24 , nilid312 , nilofar abi , niloo94 , Niloofarmt , nina86 , niyayeeeeeesh , nmari , nokia5800 , nona65 , NOOSHIN1383 , noshafarin , noshfar , nrezaii , ofogh12 , omidk , orange1366 , ordibehesht91 , orkidehyesurati , OrsellA , otared , padideh_hs , paiz , pakdel , panah , pani1381 , parei , pari daryai , pariedarya , parisaparisa , parmis86 , parmis91 , parnein , parvaeh , parvazeh98 , parvinah , pati'a , peterpanama14 , peymaneh , popsicle , R ! R a , RafOneh , rahha , rahil74 , rain love , rainy_10 , ramanava , ramou2030 , Raniya95 , raz gol , razieh y , reem1368 , Reza , reza9000 , riitaa , rilla , Ritzy , Roghaye57 , rooyaa , rory , Roshanak65 , roya1365 , ROZ GOL , rozam , rozesorati , rozita maryam , R£§PINA , S!M!N , s.d.yeganeh , s.sh , s7453s , s9083 , sabouraneh , saeide735 , Saeideh_82 , sahar32 , sahar93 , sahel_m , sakera , sama.2056 , samane66 , samaneh60 , Sana gholipour , sana4 , sanaz_ , SANIA-23 , sanni , saratab , sarax , saray , sara_1360 , sarina72 , sarma1010 , scarlet25 , SEA GIFT , sefid65 , Selda96 , selina63 , sepide12 , sepideh*** , Sepideh.ET , sepideh1991 , sepideh1993 , sepidrokh , SETARE SOHEYL , setareh273 , setayesh1363 , setayesh_p995 , sete , seti , sh8000 , shadi1356 , shaghayegh.p , shahin47 , shahrzad64 , shamsa 51 , sharafi , SHARPY , shatot , sheida_953 , shf_aboops , shida.m , shidi1369 , shima72 , shimaaaaa , shining sun , shiny star1 , shirin hydari , shivajan:D , shivashiva , SHU SHU ABI , sh_karan , sh_shivol , sibsorkhhava , silverstar , SIMA2012 , simaaaaa , sinsor , sisi7070 , snia , sogol21 , soheila1984 , soheila50 , soheilam , sokot shab , sonia1357 , soode , SOSKET , souraj , souri-s , sura , susan1 , Sutra , svryang , sydney , Sαrα , tahmin67 , takshakh2838 , tan tan66 , tania_7 , tarane2 , taraneh86 , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , tara_5877 , Tarlan_tahami , Tekin , term , tghyasfr , Tifani Jon , tiger1978 , tina. , Titania1273 , titinaz , ti_na60 , tondar1365 , Toti64 , tv35 , unichorn , VAHIDEH / P , vampire123 , vianna , violet-9-b , viyana* , vj_90 , wenela , xayal , Y*A*S , yasaman20 , yasamin khanoom , yasamin33 , yasamin_34 , yasesabs , yashkin , yasii bano , Yasnaaaa , yoshgin , z.rahmatian , z1378 , z1992 , zahra573 , zahra92 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zari60 , zarpari04 , zeii-lover , zhompol , ziiiziii13 , ziro , Zjooojooo , zohreh eshghi , zy_jahromi , _Azadeh_ , _black Flood_ , _NoNasH_ , ~anahita~ , ~ELAHE~ , ~elin~ , ~farzaneh jan~ , ~fatemeh69~ , ~SAREH~ , ~SHADO~ , ~soomi~ , §parnian§ , ®€¥#@n€# , ·•● samir ●•· , ρąяміŚ , آتری , آرام25 , آرنیکا , آریانا18 , آزاده 64 , آستاره , آسمان ابری , آمستريدا , آنیتا , آویشا , اب و اتش , ادوارد7 , ارامی , اردیبهشت 3 , اردیبهشت 75 , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , الاله بانو , الهه 1369 , الهه نیا , الهه50 , الهه7 , الي جون , الیرا , اولین ستاره , اپادا , ایلکای2 , ایپک یولی , باران ستاک , باربارا , بازیگوش , بانوی برفی , بانوی بهاری , برگ پاییزی , بهار بارانی , بهاران81 , تانیا ج , ترنج فاطمي , تریلوبیت , تنها... , تنها33 , ثنا77 , حریم1 , حنیفا58 , خاله خانم , خاله قزي , خاوردخت , خیال غزل , خیال پاییز , داناد , دختر مردادی , دخترویروسی , دریا دلنواز , دریای طوفانی , دزدمونا , دنیلا , دوست داشتني , دیان , ذره بین , رادمینا , راز نیاز , رالف , رزصورتی , رها خانووم , رها در باران , رهان , روشا نا , روشانا , رویای من او , زهره میرهاشمی , زوها , سابرینا64 , ساحل 2010 , ساناز65 , سانازارمان , ستاره 11 , ستـاره , سحر نقره فام , سلطان قلبها , سوانا77 , سوداا , سودی جون , سپیدوسیاه , سکوت پر از حرف , شادئ , شادزی , شادی* , شب بی ستاره , شداد , شقا گل , شمیم کوچولو , شهرزاد 2 , شهرزاد ن , شهرزاد.م , شهلاn , شیرینusa , عاشق رمان خواند , عسل مامی , عسل ٦٦ , عمه حمی , عمه خانم , فاطیما-ش , فتانه.پ , فرحناز65 , فرنوش فاني , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لبخند قرمز , لعیا.خ , لمیس20 , ليدا.ا.ك , ليزا٤٥ , لیلا 72 , لیلا ص , لیلاحمیده , لیلایی , م-محسنی , م.نوری , مامان آزاده , مامان شهرزادی , مامان مریمی , مامان نی نی , ماه منیر , محمد حسن424 , مشمشه , منا معیری , منيژه , مهرناز69 , مهسا ا , مهسا زهیری , مهستی , مهشید قابلی , مهیاجووون , میترا.د , میثاق 1 , میناااا , نداي عشق , نسرین... , نسیب , نصرا... , ننه هانی و حوری , نگاه روشن , نیاز.ش , نیسا , نیلوفر98 , نیکا83 , هانی سالی , هانیه نیکو , هشمت , هنانه , هوای بارونی دلم , هوفریا , پائیز رنگارنگ , پارمیس خانوم , پازوکی , پانیذ75 , پاپلی , پرنا , پریماه69 , پسند , پلازمید , پونام , چشم قشنگ , چشمک ستاره , چلیپا , کاوش , گلناز53 , گونش , گيسوي پاييز , گیس بریده , گیل ماه74 , یلدا تقی زاده , یلدا2222 , یهدا , یگانه_72 , ᴥ Ɽoογa ᴥ , •●شقایق●•

5. Top | #43

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.17
    تشکر از کاربر
    13,014
    حالت من
    Khoonsard
    اندازه فونت

Talking

بعد از جدا شدن از غزل با حسي نشناخته و با شادي غير قابل وصفي به سمت خانه مي روم...احساس مي كنم همه چيز رنگ و بوي ديگري گرفته است..بي جهت مي خواهم بخندم..قند در دلم اب مي كنند و دل در دلم نيست...
    دلم مي خواهد به هر كس كه مي رسم بگويم كودكم پسر است...و اين ذوق سرشار رابه اين ان نشان دهم ...تنها از وسايلي كه غزل گرفته همان يك جفت كفش كوچك ابي را برداشته ام .
    اصلا نمي دانم چه بگويم به كه بگويم..گوشيم را در مي اوردم...و از بين نامها به دنبال اشنا ترين نام ها مي گردم...اما هر چه كه پايين مي روم..لبخندم كمتر مي شود..انقدر كه جاي شاديم را غم مي گيرد و جاي لبخندم ...اخمي روي پيشانيم مي افتد..اين يك حقيقت محض است.
    من هيچ كسي را ندارم..هيچكس را..قدمهاي تندم ...رفته رفته ارام و كُند مي شوند...احساس خوشم از بين مي رود...لحظه اي سر جايم مي ايستم و به گوشي و به نام برادرم خيره مي شوم...
    او بعد از مراسم 7 سهراب رفت و ديگر نيامد حتي يكبار هم با من تماس نگرفت..پس براي چه بايد خوشيم را با او قسمت كنم؟
    با خود مي گويم..شايد سرش شلوغ بوده..اما چقدر كه حتي يكبار هم با من تماس نگرفت...
    بغض مي كنم..حتي مادري ندارم كه از خوشحالي در آغوشش شادي كنم..اصلا رغبت نمي كنم كه حتي به حاج خانوم هم بگويم...مطمئنم هر كاري مي كند كه در ذوقم زند...
    و ديگر اعضاي خانواده كه همه مردن و من روي گفتن ندارم..هرچند فكر مي كنم اگر از بين انها كسي هم باشد كه شادي كند ..تنها سعيد است...
    به جلوي خانه كه مي رسم...كليد را در قفل مي چرخانم و به ساعت مچيم همزمان نگاهي مي اندازم..نيم ساعت زودتر از زمان اطلاع داده ام به منزل رسيده ام

احساس بدي دارم..هر وقت كه از جايي خوش بودم..خوشيم در جاي ديگر با اتفاقي ناگوار به تلخ ترين خاطره تبديل مي شد..از اين رو از شادي بسيار امروزم بسيار ترس دارم...
    وارد سالن خانه مي شوم.. بوي خوش قرمه سبزي در كل خانه پيچيده ...به سمت اشپزخانه مي روم..زينب در حال اماده كردن وسايل است..مرا مي بيند و با لبخندي سلام مي كند..لبخندي مي زنم و خسته نباشيد مي گويم و وارد اشپرخانه مي شوم ... كيفم را روي ميز مي گذارم و مي گويم:
    - چه كردي ؟تمام خونه رو بوي قورمه سبزي برداشته
    لبخند غمگيني مي زد و مي گويد:
    - براتون بكشم؟
    - اخه هنوز به ناهار خيلي مونده
    - بذاريد براتون بكشم فكر نكنم امروز همه سر وقت ناهار بخورن
    با كمي لبخند مي پرسم :
    - چرا؟
    و او هيچ نمي گويدو مشغول كشيدن غذا مي شود
    ..بشقاب را مقابلم مي گذارد كه مي گويم:
    - خورشتو بريز روش... اينطوري بيشتر دوست دارم
    لبخندي مي زند و مي گويد :
    - چشم خانوم
    - پس عصمت كو؟
    - با حاج خانوم رفتن خونه عمه عزرا
    ابروهايم را بالا مي اندازم و اولين قاشق را در دهانم مي گذارم ..مقابلم ايستاده
    - چرا اونجا وايستادي؟ من اونطوري نمي تونم بخورم
    - خوب شده خانوم؟
    - عاليه...
    با اينكه از حرفم خوشش امده.. اما باز غمگين و ناراحت است..البته بيشتر به دلشوره مي خورد تا ناراحتي ....از يخچال كمي سبزي خوردن به همراه سالاد هم مي اورد و روي ميز مي گذارد
    ريحان تر و تازه اي را بر مي دارم..با همه دلتنگيها باز هم دلم مي خواهد حداقل به يك نفر خوشي دلم را گفته باشم
    -زينب ؟.
    سريع بر مي گردد و مي گويد:
    -بله خانوم ؟
    - به نظرت بچه ام پسره يا دختر؟
    - هر چه خدا بده خوبه خانوم ..بايد ادم شكر گذار باشه..از قديم گفتن پسر نعمته و دخترم رحمت
    - حالا تو فكر مي كني كدومشه؟
    هنوز ناراحت است اما با لبخندي ساختگي مي گويد:
    - من فكر مي كنم پسر باشه
    لبخندم پر رنگتر مي شود..اما هرچقدر من بيشتر شاد مي شوم او بيشتر رنگ پريده و ناراحت مي شود..
    - به كسي نگيا...امروز رفته بودم سونوگرافي
    حال هيچ چيز را نمي توانم در نگاهش تشخيص دهم ..او بيشتر از عصمت در اين خانه كار كرده است ...تن صدايم را مي اورم پايين و با چشمكي مي گويم:
    - بچه ام پسره
    در چشمانش اشك حلقه مي زند و مي خندد و تبريك مي گويد..اما انچه كه مي خواهم نيست...انطور كه دلم بخواهد بغلم كند و شادي كند نيست ..با اين وجود مي گذارم به حساب خدمتكار بودن و رو نشدنش ...اين شادي انقدر زياد است كه براي اولين بار غذايم را تا به انتها مي خورم

6. 804 کاربر از پست نیلا... تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , !diamond! , !i!elham!i! , #لـــــــــیلا . م # , (mina) , (morvarid) , * Maneli * , * narges * , * nina * , * سعیده * , *$~رازگل سرخ~$* , ***nazanin , **سولماز** , *Arezoo** , *hoda* , *msbm* , *n@fi3* , *niki , *RaHa2* , *ROJA* , *SaNaY* , *shima* , *sorme* , *venos* , *zahraee* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *آویژه* , *باران بهاری* , *راینا* , *ریحانه# , *سمیه م* , *چشمک* , +HODA+ , +Neda+ , ...maedeh... , .:MahshiiiD:. , .Arghavan A , .maryam. , .nahid , .parniya. , .samira68. , .سیاوش. , /manoo/ , /لاله/ , 0033 , 115-مروارید , 2rrin , 2گل سیما , 41267m , 6789 , 7toranj , 9295743 , :::..Moji7..::: , A30! , a66818 , aflak , afra. , afrooz87 , aida_siasookhte , aili , airena , alone shadow , amirhessam , amirhosseinac , amisha , amorist , ana? , anahid 33 , Anahita.s , ana_b , Andr0meda , angel04 , angry girl , aramesh_t , Aray , archangel , arefe jooon , arefe90 , Arezoo Khanoom , arezoo214 , arezoo786 , arman_iran , aroosak , aroosak$ad , arshiiiii , arshin.R , asal naz , asal-661 , asal007 , asal172 , asal3p , asalkhanoom , ashkannia , aslak , asma-m , Asma.sh , atashgah62 , Atefeh67 , ati joooon , atsh , atyek , aurora15 , ava.n , ayda90 , aygeen , azam 24 , azarsana , azda , azisadeghi , Azita49 , AZI_AZI , b3666 , babasi , bahar.nt , bahar.z , bahar58 , baii , balatanha , banafsheh_sh83 , banoojun , banooshab , baransaz , barni , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , behnaz98 , behtarin_pari , Belanka 95 , BeLAtrIx , benitto , benq , betiya , bikari , binamm , bipanah , bitter.sweet , blub2000 , blue berry , bneta , Bright Girl , butterfly90 , Cancer , carrie , chandiny , chichi , cloudyneda , Dark Star27 , Darya77 , delgir , deragun , diablo8888 , diga , Dina* , doda , dokhibabash , DORI JOOON , dozhd , duste man , EasTern_Girl , elahejoon1234 , Elen , Elham fa , elham12345 , eli joni , eli@aseman , elianoos , elin89 , EliSo , elmira.t , elmiraa_20 , elmirareza , elnaz89 , f.998 , F.JEDDI , f@t3meh.k , fa62 , fadai , famdavari , FANNI , faranak-bahari , farg0o0o0o0ol , fari ♥ al , fariba44 , fariba45 , fariba48 , faride20 , farideh_h1366 , farnam88180 , Farnaz , Farnaz-K , farvahar93 , farveh , fary , farzaneh-a , fatemeh1990 , fatemeh2001 , fatima64 , fereshteh27 , fereshth , fk-osh-d , flavia , fozhi , galadril3 , gandomsa , ghasedak_love , ghazal-xr75 , ghazal_20020 , Ghoncheye bahar , gili , gole narges , golerose , goli21 , goli62 , golnaz78 , googooli girl , googoosh z , hakim4181 , hameshebatoamto , hana_m , hanie-ab , hanila , harimeshgh , hasti-89 , hasti59 , helen. , helga1980 , Helia6 , hezareh , hiva-20 , hivanaz , hod hod , hodass , homa* , homa41 , Honey_fa , hosnaa , hourad , hyunah , h_t_h_1984 , icegirle , Idin98i , ili mah , iryane , iyzak , jahromi , jnashenakhte , joana , Kahroba. , katoore , Katra , katy f , khademre , khakbaz , Khate Siah , khatkhaty , khatooonn , ki@na , kiana61 , kimia joon , kiumars , kr@m.R@ , Laali , lalaie , lartmis , layahashemi , leila banoo , leila.kh , lemol , leona , Lida.Sh , Lida2014 , lightofthe.moon , lili 76 , love mazyar , lovling , luna.brillante , M.pegah , Maedeh , mahana1 , mahda , mahinfk , mahnazmom , Mahoor92 , mahr0kh , MAHSA-O , mahsa.nadi , mahsa.raad , mahsadina , mahsafall , mahshad_hd , mahshid_3d , mahtab10 , MAHTAB63 , Mahya 84 , MAJJI , MAMAN BOZORG , Maman fariba , man! , manash , mandana 8687 , maneou , mani1384 , Mantral , many22 , marale , Marpouya , martire , maryam banoo 60 , maryam gol , maryam joOon , maryam2005 , maryami.aramesh , maryam_277 , maryam_mariusz , maryiana , marzieh68 , masoud2022 , masoumeh , mastan jojo , mati jojo , medoza , mehrabeh , mehrazar , mehrn00sh , mehrnaz-behrad , mehrnoosh gh , mehrsa-92 , meli ka , mellina2000 , melodina , meno , mery75 , me_ned , michka_61 , milana , miminaz , Mina , mina68 , mina_75 , miraj1 , mishapasha , Miss A , miss maryam , miss.no1.2004 , mk70 , mojiii67 , mona61 , monir1343 , moniya , monos , moon shine , motlagh , msa1 , msho , mushtata , m_ezraeil_m , m_reisie , N*A*Z*L*I , n.d.sari , nady48 , nafas_hd , nahid lucky , NAJVA66 , nana22 , nanazkhanoom , narciss , narcisus , narges.shiraz , narges21 , nasim1768 , nasrin javan , nasrin.j , nasrin44 , nasrin_50 , nastaran1351 , nastaran_702 , Nayiri , nazanin88 , nazisaki , ned67 , neda roshan , neg neg , negar*pb , negar.n1000 , negin17 , Negin96 , neginra , Night , Nika61 , niki-95 , nikitaaa24 , nilid312 , nilofar abi , niloofarenaz , Niloofarmt , nina86 , niyayeeeeeesh , nmari , nokia5800 , nona65 , NOOSHIN1383 , noshafarin , noshfar , nrezaii , ofogh12 , omidk , orange1366 , ordibehesht91 , orkidehyesurati , OrsellA , otared , padideh_hs , paiz , pakdel , panah , pani1381 , parei , pari daryai , pariedarya , parisaparisa , parmis86 , parmis91 , parnein , parvaeh , parvazeh98 , parvinah , pati'a , peterpanama14 , peymaneh , popsicle , R ! R a , RafOneh , raha moozy , rahaa_m , rahha , rahil74 , rain love , rainy_10 , ramanava , ramou2030 , Raniya95 , ratanaz , raz gol , razieh y , reem1368 , Reza , reza9000 , riitaa , rilla , Ritzy , Roghaye57 , rooyaa , rory , Roshanak65 , roshanak72 , roya1365 , ROZ GOL , Roza00 , rozam , rozesorati , rozita maryam , R£§PINA , S!M!N , s.d.yeganeh , s.sh , s7453s , s9083 , sabouraneh , saeide735 , Saeideh_82 , safoora 490 , sahar32 , sahar93 , sahel_m , sama.2056 , samane66 , samaneh60 , samira.t , Sana gholipour , sana4 , sanaz_ , SANIA-23 , sanni , saratab , sarax , saray , sara_1360 , sarina72 , scarlet25 , SEA GIFT , Selda96 , selina63 , sepide12 , sepideh*** , Sepideh.ET , sepideh1991 , sepideh1993 , sepidrokh , SETARE SOHEYL , setareh273 , setayesh_p995 , sete , seti , sh8000 , shadi1356 , shaghayegh.p , Shahin Golden , shahin47 , shahrzad64 , sharafi , SHARPY , shatot , sheida_953 , shida.m , shidi1369 , shima72 , shimaaaaa , shining sun , shiny star1 , shirin hydari , shivajan:D , shivashiva , SHU SHU ABI , sh_karan , sh_shivol , sibsorkhhava , silverstar , SIMA2012 , simaaaaa , sinsor , sisi7070 , snia , sogol21 , soheila1984 , soheila50 , soheilam , sokot shab , solia , somy_kh , sonia1357 , soode , SOSKET , souraj , souri-s , spgsara , sura , susan1 , Sutra , svryang , sydney , S_64 , Sαrα , tahmin67 , takshakh2838 , tan tan66 , tania_7 , tarane2 , taraneh86 , taranomeabshar , tara_5877 , Tarlan_tahami , Tekin , term , tghyasfr , Tifani Jon , tiger1978 , tina. , Titania1273 , titinaz , ti_na60 , tondar1365 , tv35 , unichorn , VAHIDEH / P , vampire123 , vianna , violet-9-b , viyana* , vj_90 , wenela , xayal , yas@min , yasaman20 , yasamin khanoom , yasamin_34 , yasesabs , yashkin , yasii bano , Yasnaaaa , yoshgin , z.rahmatian , z1378 , z1992 , zahra573 , zahra92 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zari60 , zarpari04 , zeii-lover , zhompol , ziiiziii13 , ziro , Zjooojooo , zohreh eshghi , zy_jahromi , _Azadeh_ , _black Flood_ , _NoNasH_ , ~anahita~ , ~ELAHE~ , ~elin~ , ~farzaneh jan~ , ~fatemeh69~ , ~SAREH~ , ~SHADO~ , ~soomi~ , §parnian§ , ®€¥#@n€# , ·•● samir ●•· , ρąяміŚ , آتری , آرام25 , آرنیکا , آریانا18 , آزاده 64 , آستاره , آسمان ابری , آليس , آمستريدا , آنیتا , آویشا , اب و اتش , اتوسا , ادوارد7 , ارامی , اردیبهشت 3 , اردیبهشت 75 , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , الاله بانو , الهه 1369 , الهه نیا , الهه50 , الهه7 , الي جون , الیرا , امیلیا , اولین ستاره , اپادا , ایلکای2 , ایپک یولی , باران ستاک , باربارا , بازیگوش , بانوی برفی , بانوی بهاری , برگ پاییزی , بهار بارانی , بهاران81 , بهروشا , تانیا ج , ترنج فاطمي , تریلوبیت , تنها... , تنها33 , ثنا77 , حریم1 , حنیفا58 , خاله خانم , خاله قزي , خاوردخت , خیال غزل , خیال پاییز , داناد , دختر مردادی , دخترویروسی , دریا دلنواز , دریای طوفانی , دزدمونا , دنیلا , دوست داشتني , دیان , ذره بین , رادمینا , راز نیاز , رالف , رزصورتی , رها خانووم , رها در باران , رهان , روشانا , رویای من او , زهره میرهاشمی , سابرینا64 , ساحل 2010 , ساناز65 , سانازارمان , ستاره 11 , ستـاره , سحر نقره فام , سلطان قلبها , سوانا77 , سوداا , سودی جون , سپیدوسیاه , سکوت پر از حرف , شادئ , شادزی , شادی* , شب بی ستاره , شداد , شقا گل , شمیم کوچولو , شهرزاد 2 , شهرزاد ن , شهرزاد.م , شهلاn , شیرینusa , طلوع عشق , عاشق رمان خواند , عسل مامی , عمه حمی , عمه خانم , فاطیما-ش , فتانه.پ , فرحناز65 , فرنوش فاني , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لبخند قرمز , لعیا.خ , لمیس20 , ليدا.ا.ك , ليزا٤٥ , لیلا 72 , لیلا ص , لیلاحمیده , م-محسنی , م.نوری , مامان آزاده , مامان شهرزادی , مامان مریمی , مامان نی نی , ماه منیر , محمد حسن424 , مشمشه , منا معیری , منيژه , مهرناز69 , مهسا ا , مهسا زهیری , مهسا23 , مهستی , مهشید قابلی , مهیاجووون , میترا.د , میثاق 1 , میناااا , نداي عشق , نسرین... , نسیب , نصرا... , ننه هانی و حوری , نگاه روشن , نیاز.ش , نیسا , نیلوفر98 , نیکا83 , هانی سالی , هانیه نیکو , هشمت , هنانه , هوای بارونی دلم , هوفریا , پائیز رنگارنگ , پارمیس خانوم , پازوکی , پانیذ75 , پاپلی , پرنا , پریماه69 , پسند , پلازمید , پونام , چشم قشنگ , چلیپا , کاوش , گلناز53 , گونش , گيسوي پاييز , گیس بریده , گیل ماه74 , یلدا تقی زاده , یلدا2222 , یه دختر1995 , یهدا , یگانه_72 , ᴥ Ɽoογa ᴥ , •●شقایق●•

7. Top | #44

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.17
    تشکر از کاربر
    13,014
    حالت من
    Khoonsard
    اندازه فونت

Talking

وقتي بلند مي شوم...با سر به زير ي ....مشغول جمع كردن ميز مي شود...كه من ارام گونه اش را مي بوسم و او شوك زده نگاهم مي كند... مي خندم و مي گويم:
    - دستت درد نكنه..خيلي هوس كرده بودم
    و او تنها در سكوت لبخند محوي مي زند و به سمت سينك مي رود
    شانه هايم را بالا مي اندازم و به سمت اتاقم مي رم..و با خود مي گويم حتما با عصمت حرفش شده است كه انقدر پكر و غمگين است..
    بعد از كمي استراحت و خواب... پايين مي ايم ساعت 4 است و خانه در سكوت مطلق است ...به زينب كه در حال چيدن ميوه ها در ظرف است نزديك مي شوم و مي پرسم:
    - هيچ كس هنوز نيومده خونه؟
    - حاجي يه نيم ساعتي هست كه اومدن
    - حاج خانوم براي چي رفته خونه عمه عزرا؟
    - خانوم بريد..بالا استراحت كنيد..خسته نيستيد؟
    - مثل اينكه تا الان خوابيده بودما
    با صداي زنگ خانه زينب دست از كار مي كشد و به سمت ايفون مي رود و جواب مي دهد
    -كي بود؟
    - حاج خانوم هستن
    سيب سرخي را از داخل ظرف بر مي دارم ...وقتي كه وارد سالن مي شود به سمتش مي رم تا سلام كنم
    اما انقدر از چشمانش نفرت و خشم مي بارد كه در دو قدميش بي اراده مي ايستم و او مي گويد:
    - به من نزديك نشو
    و به سمت اتاقش مي رود...
    زينب رنگ پريده و نگران به من نزديك مي شود و مي گويد:
    - بريد بالا ..من الان براتون ميوه ميارم
    عصمت از گرد راه نرسيده با بي ادبي از كنارم مي گذرد و با بسته هاي خريد به سمت اشپزخانه مي رود..با گنگي به زينب نگاه مي كنم و مي گويم:
    - زينب اينجا چه خبره ؟
    عصمت با صداي دلخراش و بدي زينب را صدا مي زند و مي گويد:
    - زينب بيا اين ميوه ها رو از دستم بگير
    اما قبل از رفتنش به سمتم مي ايد و مي گويد:
    - خانوم تو روخدا بريد بالا...خواهش مي كنم
    - چي شده اخه؟
    - من ... من چيزي نمي دونم ولي شما بريد بالا..الان براتون ميوه ميارم ..خواهش مي كنم

ضد حال خورده از پله ها بالا مي روم..باز صداي در مي ايد و اينبار پارسا با ماشينش وارد حياط مي شود...از پنجره راهرو طبقه بالا مي بينم كه به همراه سعيد پياده شدند..
    به سمت اتاقم مي روم....و به فكر فرو مي روم...مانده ام چه اتفاقي افتاده كه همه را اينگونه عصبي و نگران كرده است.
    با ياد اوري كودكم بي خيال مي شوم و كيفم را را بر مي دارم و ان يك جفت كفش را با سرخوشي بيرون مي اورم و با خنده نگاهشان مي كنم و بعد عكس سو نو گرافي كه قند را بيشتر در دلم اب مي كند.
    چند باري صداي زنگ تلفن پايين را مي شنوم ...در روياهاي خود هستم كه ناگهان در بي هوا باز مي شوم و من از هول خيلي ناشيانه كفش و عكس را زير بالشتم مخفي مي كنم ...
    اين دختر كه با جغد شوم مو نمي زند در استانه در ظاهر مي شود..بشدت عصبي مي شوم و مي گويم:
    - تو هنوز ادم نشدي ؟
    نمي دانم از كجا انقدر طلب دارد كه با گستاخي مي گويد:
    - حاجي باهات كار داره
    بلند مي شوم و به سمتش مي روم و با خشم سرتا پايش را برانداز مي كنم..اب دهانش را قورت مي دهد و مي گويد:
    - يعني باهاتون كار داره
    - برو از اتاقم بيرون
    عقب عقب بيرون مي رود و من نيز با او از اتاق بيرون مي ايم سينه به سينه ايستاديم كه در را محكم مي بندم و مي گويم:
    - الان كه دارم مي رم پايين ..ولي وقتي كه برگشتم..ادمت مي كنم
    به او كه مقابلم ايستاده تنه اي مي زنم و به سمت پله ها مي روم ...
    - خانوم
    مي چرخم... هنوز جلوي در اتاقم ايستاده است
    - حاجي توي اتاق كارشون باهاتون كار داره
    پوزخندي كه مي زند را دوست ندارم..وقتي مي گويند اتاق كار حاجي ...يعني حرفش خيلي مهم است ..انقدري كه نبايد همه بفهمن...اتاق كار كه نبود ..يك ميز بود و چندتا فرش كه يا رو ي زمين يا روي ديوار جا خوش كرده بودند ...با دوتا گاو صندوق بزرگ ..اخرين بار ي كه به اتاقش رفته بودم به همراه سهراب بود ..كه مي خواست با ما اتمام حجت كند ..اما حالا با من چيكار مي توانست داشته باشد
    ویرایش توسط نیلا... : 1392,07,14 در ساعت ساعت : 15:06

8. 796 کاربر از پست نیلا... تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , !diamond! , !i!elham!i! , #لـــــــــیلا . م # , (mina) , (morvarid) , * Maneli * , * narges * , * nina * , * سعیده * , *$~رازگل سرخ~$* , ***nazanin , **سولماز** , *Arezoo** , *hoda* , *msbm* , *n@fi3* , *niki , *RaHa2* , *ROJA* , *SaNaY* , *shima* , *sorme* , *venos* , *zahraee* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *باران بهاری* , *راینا* , *ریحانه# , *سمیه م* , *چشمک* , +HODA+ , +Neda+ , ...maedeh... , .:MahshiiiD:. , .Arghavan A , .maryam. , .nahid , .samira68. , .سیاوش. , /لاله/ , 0033 , 115-مروارید , 2rrin , 2گل سیما , 41267m , 7toranj , 9295743 , :::..Moji7..::: , A30! , a66818 , aflak , afra. , afrooz87 , aida_siasookhte , aili , airena , alone shadow , amirhessam , amirhosseinac , amisha , amorist , ana? , anahid 33 , Anahita.s , ana_b , Andr0meda , angel04 , angry girl , aramesh_t , Aray , archangel , arefe jooon , arefe90 , Arezoo Khanoom , arezoo214 , arezoo786 , arman_iran , aroosak , aroosak$ad , arshida1994 , arshiiiii , arshin.R , asal naz , asal-661 , asal007 , asal172 , asal3p , asalkhanoom , ashkannia , aslak , asma-m , Asma.sh , atashgah62 , Atefeh67 , ati joooon , atsh , atyek , aurora15 , ava.n , ayda90 , aygeen , azam 24 , azarsana , azda , azisadeghi , Azita49 , AZI_AZI , b3666 , babasi , bahar.nt , bahar.z , bahar58 , baii , balatanha , banafsheh_sh83 , banoojun , banooshab , baransaz , barni , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , behnaz98 , behtarin_pari , Belanka 95 , benitto , benq , betiya , bikari , binamm , bipanah , bitter.sweet , blub2000 , blue berry , bneta , Bright Girl , butterfly90 , Cancer , carrie , chandiny , chichi , cloudyneda , Dark Star27 , Darya77 , degeer , delgir , deragun , diablo8888 , diga , Dina* , doda , dokhibabash , DORI JOOON , dozhd , duste man , EasTern_Girl , elahejoon1234 , Elen , Elham fa , elham12345 , eli joni , eli@aseman , elianoos , elin89 , EliSo , elmira.t , elmiraa_20 , elmirareza , elnaz89 , F @ N @ H @ i , f.998 , F.JEDDI , f@t3meh.k , fa62 , fadai , Faeze1375 , famdavari , FANNI , faranak-bahari , farg0o0o0o0ol , fari ♥ al , fariba44 , fariba48 , faride20 , farideh_h1366 , farnam88180 , Farnaz , Farnaz-K , farvahar93 , farveh , fary , farzaneh-a , fatemeh1990 , fatemeh2001 , fatima64 , fatima983 , fereshteh27 , fereshth , fk-osh-d , flavia , fozhi , galadril3 , gandomsa , ghasedak_love , ghazal-xr75 , ghazal_20020 , Ghoncheye bahar , gili , go501 , gole narges , golerose , goli21 , goli62 , golnaz78 , googooli girl , googoosh z , hakim4181 , hameshebatoamto , hana_m , hanie-ab , Haniii9396 , hanila , harimeshgh , hasti-89 , hasti59 , helen. , helga1980 , Helia6 , hezareh , hiva-20 , hivanaz , hodass , homa* , homa41 , Honey_fa , hosnaa , hourad , hyunah , h_t_h_1984 , icegirle , Idin98i , ili mah , iryane , iyzak , jahromi , jnashenakhte , joana , Kahroba. , katoore , Katra , katy f , khademre , khakbaz , Khate Siah , khatkhaty , khatooonn , ki@na , kiana61 , kimia joon , kiumars , kr@m.R@ , Laali , lalaie , lartmis , layahashemi , leila banoo , leila.kh , lemol , leona , Lida.Sh , Lida2014 , lightofthe.moon , lili 76 , love mazyar , lovling , luna.brillante , M.pegah , Maedeh , mahana1 , mahda , mahinfk , mahnazmom , Mahoor92 , mahpary , mahr0kh , MAHSA-O , mahsa.nadi , mahsa.raad , mahsadina , mahshad_hd , mahshid_3d , mahtab10 , MAHTAB63 , Mahya 84 , MAJJI , MAMAN BOZORG , Maman fariba , man! , manash , mandana 8687 , maneou , mani1384 , Mantral , many22 , marale , Marpouya , martire , maryam banoo 60 , maryam gol , maryam joOon , maryam2005 , maryami.aramesh , maryam_277 , maryam_mariusz , maryiana , marzieh68 , masoud2022 , masoumeh , mastan jojo , mati jojo , medoza , mehraban.7 , mehrabeh , mehrazar , mehrn00sh , mehrnaz-behrad , mehrnoosh gh , mehrsa-92 , meli ka , mellina2000 , melodina , meno , mery75 , me_ned , michka_61 , milana , miminaz , Mina , mina68 , mina_75 , mina_sh , miraj1 , mishapasha , Miss A , miss maryam , miss.no1.2004 , mk70 , mojgan am , mojiii67 , mona61 , monir1343 , moniya , monos , moon shine , motlagh , mratiger , msa1 , msho , mushtata , m_ezraeil_m , m_reisie , N*A*Z*L*I , n.d.sari , nady48 , nafas_hd , nahid lucky , nana22 , nanazkhanoom , narciss , narcisus , narges.shiraz , narges21 , narmineh , nasim1768 , nasrin javan , nasrin.j , nasrin44 , nastaran1351 , nastaran_702 , Nayiri , nazanin88 , nazisaki , ned67 , neg neg , negar*pb , negar.n1000 , negin17 , Negin96 , neginra , Night , Nika61 , niki-95 , nikitaaa24 , nilid312 , nilofar abi , niloofarenaz , Niloofarmt , nina86 , niyayeeeeeesh , nmari , nokia5800 , nona65 , NOOSHIN1383 , noshafarin , noshfar , nrezaii , ofogh12 , omidk , orange1366 , ordibehesht91 , orkidehyesurati , OrsellA , otared , padideh_hs , paiz , pakdel , panah , pani1381 , parei , pari daryai , pariedarya , parmis86 , parmis91 , parnein , parvaeh , parvazeh98 , parvinah , pati'a , peterpanama14 , peymaneh , popsicle , R ! R a , RafOneh , rahaa_m , rahha , rahil74 , rain love , rainy_10 , ramanava , ramou2030 , Raniya95 , ratanaz , raz gol , razieh y , reem1368 , Reza , reza9000 , riitaa , rilla , Ritzy , Roghaye57 , rooyaa , rory , Roshanak65 , roya1365 , ROZ GOL , rozam , rozesorati , rozhina , rozita maryam , R£§PINA , S!M!N , s.d.yeganeh , s.sh , s7453s , s9083 , sabouraneh , saeide735 , Saeideh_82 , safoora 490 , sahar32 , sahar93 , sahel_m , sama.2056 , samane66 , samaneh60 , samira.t , Sana gholipour , sana4 , sanaz_ , SANIA-23 , sanni , saratab , sarax , saray , sara_1360 , sarina72 , scarlet25 , SEA GIFT , sefid65 , Selda96 , selina63 , sepide12 , sepideh*** , Sepideh.ET , sepideh1991 , sepideh1993 , sepidrokh , SETARE SOHEYL , setareh273 , setayesh1363 , setayesh_p995 , sete , seti , sh8000 , shadi1356 , shaghayegh.p , shahin47 , shahrzad64 , shamsa 51 , sharafi , SHARPY , shatot , sheida_953 , sheydajoooon , shida.m , shidi1369 , shima72 , shimaaaaa , shining sun , shiny star1 , shirin hydari , shivajan:D , shivashiva , SHU SHU ABI , sh_karan , sh_shivol , sibsorkhhava , silverstar , SIMA2012 , simaaaaa , sinsor , sisi7070 , snia , sogand_ataash , sogol21 , soheila1984 , soheila50 , soheilam , sokot shab , solia , sonia1357 , soode , SOSKET , souraj , spgsara , sunlife , sura , susan1 , Sutra , svryang , sydney , S_64 , Sαrα , tahmin67 , takshakh2838 , tan tan66 , tania_7 , tarane2 , taraneh86 , taranomeabshar , tara_5877 , Tarlan_tahami , Tekin , term , tghyasfr , Tifani Jon , tina. , Titania1273 , titinaz , ti_na60 , tondar1365 , Toti64 , tv35 , unichorn , VAHIDEH / P , vampire123 , vianna , violet-9-b , viyana* , vj_90 , wenela , xayal , yas@min , yasaman20 , yasamin khanoom , yasamin33 , yasamin_34 , yasesabs , yashkin , yasii bano , Yasnaaaa , yoshgin , z.rahmatian , z1378 , z1992 , zahra573 , zahra92 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zari60 , zarpari04 , zeii-lover , zhompol , ziiiziii13 , Zjooojooo , zohreh eshghi , zy_jahromi , _Azadeh_ , _black Flood_ , _NoNasH_ , ~anahita~ , ~ELAHE~ , ~elin~ , ~farzaneh jan~ , ~fatemeh69~ , ~SAREH~ , ~SHADO~ , ~soomi~ , §parnian§ , ®€¥#@n€# , ·•● samir ●•· , ρąяміŚ , آتری , آرام25 , آرنیکا , آریانا18 , آزاده 64 , آسمان ابری , آمستريدا , آنیتا , آویشا , اب و اتش , اتوسا , ادوارد7 , ارامی , اردیبهشت 3 , اردیبهشت 75 , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , الاله بانو , الهه 1369 , الهه نیا , الهه50 , الهه7 , الي جون , الیرا , امیلیا , اولین ستاره , اپادا , ایلکای2 , ایپک یولی , باربارا , بازیگوش , بانوی برفی , بانوی بهاری , برگ پاییزی , بهار بارانی , بهاران81 , بهروشا , تانیا ج , ترنج فاطمي , تریلوبیت , تنها... , تنها33 , حریم1 , حنیفا58 , خاله خانم , خاله قزي , خاوردخت , خیال غزل , خیال پاییز , داناد , دختر مردادی , دخترویروسی , دریا دلنواز , دریای طوفانی , دزدمونا , دنیلا , دوست داشتني , دیان , ذره بین , رادمینا , راز نیاز , رالف , رزصورتی , رها خانووم , رها در باران , رهان , روشانا , رویای من او , زهره میرهاشمی , سابرینا64 , ساحل 2010 , ساناز65 , سانازارمان , ستاره 11 , ستـاره , سحر نقره فام , سلطان قلبها , سوانا77 , سوداا , سودی جون , سپیدوسیاه , سکوت پر از حرف , شادئ , شادزی , شادی* , شب بی ستاره , شداد , شقا گل , شهرزاد 2 , شهرزاد ن , شهرزاد.م , شهلاn , شیرینusa , عاشق رمان خواند , عسل مامی , عمه حمی , عمه خانم , فاطیما-ش , فتانه.پ , فرحناز65 , فرنوش فاني , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لبخند قرمز , لعیا.خ , لمیس20 , ليدا.ا.ك , ليزا٤٥ , لیلا 72 , لیلا ص , لیلاحمیده , م-محسنی , م.نوری , مامان آزاده , مامان شهرزادی , مامان مریمی , مامان نی نی , ماه منیر , محمد حسن424 , مشمشه , منا معیری , منيژه , مهرناز69 , مهسا ا , مهسا زهیری , مهستی , مهشید قابلی , میترا.د , میثاق 1 , میناااا , نداي عشق , نسرین... , نسیب , نصرا... , ننه هانی و حوری , نگاه روشن , نیاز.ش , نیسا , نیلوفر98 , نیکا83 , هانی سالی , هانیه نیکو , هنانه , هوای بارونی دلم , هوفریا , پائیز رنگارنگ , پارمیس خانوم , پازوکی , پانیذ75 , پاپلی , پرنا , پریماه69 , پسند , پلازمید , پونام , چشم قشنگ , چلیپا , کاوش , گونش , گيسوي پاييز , گیس بریده , گیل ماه74 , یلدا تقی زاده , یلدا2222 , یهدا , یگانه_72 , ᴥ Ɽoογa ᴥ , •●شقایق●•

9. Top | #45

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.17
    تشکر از کاربر
    13,014
    حالت من
    Khoonsard
    اندازه فونت

Talking

به سالن كه مي رسم..حاج خانوم را مي بينم ... در حال امر و نهي كردن به زينب بيچاره است ..تا مرا مي بيند ...پشت چشمي نازك مي كند و با همان تنفر مي گويد:

- حاجي خيلي وقته صدات كرده... الان وقت اومدن؟..بايد جلوي پاي خانوم گوسفند قربوني كنيم كه تشريف بيارن
    - عصمت تازه بهم گفت
    پشتش را به من مي كند و وارد اشپزخونه مي شود
    چهره ام را اخم نامحسوسي فرا مي گيرد ...به سمت اتاق حاجي مي روم به پشت در كه مي رسم به سر و وضعم نگاهي مي اندازم ..دامن و پيرهن مشكي و روسري ليز مشكي ..به ظاهر همه چي مرتب است... دو ضربه به در مي كوبم و او با صداي زمخت و بي احساسش مي گويد:
    - بيا تو
    در را به ارامي باز مي كنم و وارد مي شوم
    - درو ببند و بيا اينجا بشين
    بر مي گردم و در را مي بندم و به سمت مبلي كه اشاره كرده است مي روم ... مبل را دور مي زنم و مي خواهم بنشينم كه مي بينم روي مبل كناريم پارسا با چهره اي بق كرده نشسته است و به زمين نگاه مي كند.. سرش را حتي بالا نمي اورد ..چند ثانيه اي نگاهش مي كنم كه با اشاره مجدد حاجي كه با ابرو حاليم مي كند كه بنشينم و چيزي نگويم روي مبل مي نشينم و سرم را پايين مي گيرم
    اتاق نه روشن است نه تاريك...اما يك جورايي دلگير و كسل كننده است ...اما باب ميل حاجي است ...پس اظهار نظر كسي كارساز نيست
    - دخترم
    سريع سرم را بالا مي اوردم و به لبهاي حاجي با تعجب خيره مي شوم ...سابقه ندارد حاجي به من بگويد دخترم... دوباره نگاهي به پارسا مي كنم كه هنوز با خودش درگير است و لام تا كام حرفي نمي زد.

اميدوارم تا اينجاي كار لذت برده باشيد .....
    ویرایش توسط نیلا... : 1392,07,15 در ساعت ساعت : 10:39

10. 798 کاربر از پست نیلا... تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , !diamond! , !i!elham!i! , #لـــــــــیلا . م # , (mina) , (morvarid) , * Maneli * , * narges * , * nina * , * سعیده * , *$~رازگل سرخ~$* , ***nazanin , **سولماز** , *Arezoo** , *hoda* , *msbm* , *n@fi3* , *niki , *RaHa2* , *ROJA* , *SaNaY* , *shima* , *sorme* , *venos* , *zahraee* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *آویژه* , *باران بهاری* , *راینا* , *سمیه م* , *چشمک* , +HODA+ , +Neda+ , ...maedeh... , .:MahshiiiD:. , .maryam. , .nahid , .samira68. , .سیاوش. , /manoo/ , /لاله/ , 0033 , 115-مروارید , 2rrin , 30ma , 41267m , 6789 , 7toranj , 9295743 , :::..Moji7..::: , a66818 , abaki , aflak , afra. , afrooz87 , aida_siasookhte , aili , airena , alone shadow , amirhessam , amirhosseinac , amisha , amorist , ana? , anahid 33 , Anahita.s , ana_b , Andr0meda , angel04 , angry girl , aramesh_t , Aray , archangel , arefe jooon , arefe90 , Arezoo Khanoom , arezoo214 , arezoo786 , arman_iran , aroosak , aroosak$ad , arshida1994 , arshiiiii , arshin.R , asal naz , asal-661 , asal007 , asal172 , asal3p , asemanii , ashkannia , aslak , asma-m , Asma.sh , atashgah62 , Atefeh67 , ati joooon , atsh , atyek , aurora15 , ava.n , ayda90 , aygeen , azam 24 , azarsana , azda , azisadeghi , Azita49 , azita_esy , AZI_AZI , b3666 , babasi , bahar.nt , bahar.z , baii , balatanha , banafsheh_sh83 , banoojun , banooshab , baransaz , barni , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , behnaz98 , behtarin_pari , Belanka 95 , BeLAtrIx , benitto , benq , betiya , bikari , binamm , bipanah , bitter.sweet , blub2000 , blue berry , bneta , Bright Girl , butterfly90 , Cancer , carrie , chandiny , chichi , cloudyneda , dada1 , Dark Star27 , Darya77 , degeer , delgir , deragun , diablo8888 , diga , Dina* , doda , dokhibabash , DORI JOOON , duste man , elahejoon1234 , Elen , Elham fa , elham12345 , eli joni , eli@aseman , elianoos , elin1 , elin89 , EliSo , elmira.t , elmiraa_20 , elnaz89 , F @ N @ H @ i , f.998 , F.JEDDI , f@t3meh.k , fa62 , fadai , Faeze1375 , famdavari , FANNI , faranak-bahari , farg0o0o0o0ol , fari ♥ al , fariba44 , fariba45 , fariba48 , faride20 , farideh_h1366 , farnam88180 , Farnaz , farvahar93 , farveh , fary , farzaneh-a , fatemeh1990 , fatemeh2001 , fatemeh27 , fatima121000 , fatima64 , fatima983 , fereshteh27 , fereshth , fk-osh-d , flavia , galadril3 , ghasedak_love , ghazal-xr75 , ghazal_20020 , Ghoncheye bahar , gili , gole narges , golerose , goli21 , goli62 , golnaz78 , googooli girl , googoosh z , hakim4181 , hameshebatoamto , hanas , hana_m , hanie-ab , Haniii9396 , hanila , harimeshgh , hasti-89 , hasti59 , helen. , helga1980 , Helia6 , hezareh , hiva-20 , hivanaz , hod hod , homa* , homa41 , Honey_fa , hosnaa , hourad , hyunah , h_t_h_1984 , Idin98i , ili mah , iryane , iyzak , jahromi , jnashenakhte , joana , Kahroba. , katoore , Katra , katy f , khademre , Khate Siah , khatkhaty , khatooonn , ki@na , kiana61 , kimia joon , kiumars , kr@m.R@ , Laali , lalaie , lartmis , layahashemi , leila banoo , leila.kh , lemol , leona , Lida.Sh , Lida2014 , lightofthe.moon , lili 76 , love mazyar , lovling , luna.brillante , M.pegah , Maedeh , mahana1 , mahda , mahinfk , mahnazmom , Mahoor92 , mahpary , mahr0kh , MAHSA-O , mahsa.nadi , mahsa.raad , mahsadina , mahshad_hd , mahshid_3d , mahtab10 , MAHTAB63 , Mahya 84 , MAJJI , MAMAN BOZORG , Maman fariba , man! , manash , mandana 8687 , maneou , mani1384 , Mantral , many22 , marale , Marpouya , martire , maryam banoo 60 , maryam gol , maryam joOon , maryam v , maryam2005 , maryami.aramesh , maryam_277 , maryam_mariusz , maryiana , marzieh68 , masoud2022 , masoumeh , mastan jojo , mati jojo , medoza , Mehiiifash , mehraban.7 , mehrabeh , mehrazar , mehrn00sh , mehrnaz-behrad , mehrnoosh gh , mehrsa-92 , meli ka , mellina2000 , melodina , meno , mery75 , me_ned , michka_61 , milana , miminaz , Mina , mina68 , mina_75 , mina_sh , miraj1 , mishapasha , Miss A , miss maryam , miss.no1.2004 , mk70 , mojiii67 , mona61 , monir1343 , moniya , monos , moon shine , motlagh , mratiger , msa1 , msho , mushtata , m_reisie , N*A*Z*L*I , n.d.sari , nady48 , nafas_hd , nahid lucky , nana22 , nanazkhanoom , narciss , narcisus , narges.shiraz , narges21 , narmineh , nasim1768 , nasrin javan , nasrin44 , nasrin_50 , nastaran1351 , nastaran_702 , Nayiri , nazanin88 , nazisaki , neda roshan , neg neg , negar*pb , negar.n1000 , negin17 , Negin96 , neginra , Night , Nika61 , niki-95 , nikitaaa24 , nilid312 , nilofar abi , niloo94 , Niloofarmt , nina86 , niyayeeeeeesh , nmari , nokia5800 , nona65 , NOOSHIN1383 , noshafarin , noshfar , nrezaii , ofogh12 , omidk , orange1366 , ordibehesht91 , orkidehyesurati , OrsellA , otared , padideh_hs , paiz , pakdel , panah , pani1381 , parei , pari daryai , pariedarya , parisaparisa , parmis86 , parmis91 , parnein , parvaeh , parvazeh98 , parvinah , pati'a , peterpanama14 , peymaneh , popsicle , R ! R a , RafOneh , rahaa_m , rahha , rahil74 , rain love , rainy_10 , ramanava , ramou2030 , Raniya95 , ratanaz , raz gol , razieh y , reem1368 , Reza , reza9000 , riitaa , rilla , Ritzy , Roghaye57 , rooyaa , rory , Roshanak.k , Roshanak65 , roya1365 , ROZ GOL , rozam , rozesorati , rozhina , rozita maryam , R£§PINA , S!M!N , s.d.yeganeh , s.sh , s7453s , s9083 , sabouraneh , saeide735 , Saeideh_82 , safoora 490 , sahar32 , sahar93 , sahel_m , saman84 , samane66 , samaneh60 , samira.t , Sana gholipour , sana4 , sanaz_ , SANIA-23 , sanni , saratab , sarax , saray , sara_1360 , sarma1010 , scarlet25 , SEA GIFT , sefid65 , Selda96 , selina63 , sepide12 , sepideh*** , Sepideh.ET , sepideh1991 , sepideh1993 , sepidrokh , SETARE SOHEYL , setareh273 , setayesh1363 , setayesh_p995 , sete , seti , sh8000 , shadi1356 , shaghayegh.p , shahin47 , shahrzad64 , shamsa 51 , sharafi , SHARPY , shatot , sheida_953 , shida.m , shidi1369 , shima72 , shimaaaaa , shining sun , shiny star1 , shirin hydari , shivashiva , SHU SHU ABI , sh_karan , sh_shivol , sibsorkhhava , silverstar , SIMA2012 , sinsor , sisi7070 , snia , sogol21 , soheila1984 , soheila50 , soheilam , sokot shab , solia , somy_kh , sonia1357 , soode , SOSKET , souraj , souri-s , spgsara , sunlife , sura , susan1 , Sutra , svryang , sydney , S_64 , Sαrα , tahmin67 , takshakh2838 , tan tan66 , tania_7 , tarane2 , taraneh86 , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , tara_5877 , Tarlan_tahami , Tekin , term , tghyasfr , Tifani Jon , tiger1978 , tina. , Titania1273 , titinaz , ti_na60 , tondar1365 , Toti64 , tv35 , unichorn , VAHIDEH / P , vampire123 , vianna , violet-9-b , viyana* , vj_90 , wenela , xayal , yasaman20 , yasamin khanoom , yasamin_34 , yasesabs , yashkin , yasii bano , Yasnaaaa , yoshgin , z.rahmatian , z1378 , z1992 , zahra573 , zahra92 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zari60 , zeii-lover , zhompol , ziiiziii13 , ziro , Zjooojooo , zohreh eshghi , zy_jahromi , _Azadeh_ , _black Flood_ , _NoNasH_ , ~anahita~ , ~ELAHE~ , ~elin~ , ~farzaneh jan~ , ~fatemeh69~ , ~SAREH~ , ~SHADO~ , ~soomi~ , §parnian§ , ®€¥#@n€# , ·•● samir ●•· , ρąяміŚ , آتری , آرام25 , آرنیکا , آریانا18 , آزاده 64 , آستاره , آسمان ابری , آمستريدا , آنیتا , آویشا , اب و اتش , اتوسا , ادوارد7 , ارامی , اردیبهشت 75 , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , الاله بانو , الهه 1369 , الهه نیا , الهه50 , الهه7 , الي جون , الیرا , امیلیا , اولین ستاره , اپادا , ایلکای2 , ایپک یولی , باران ستاک , باربارا , بازیگوش , بانوی برفی , بانوی بهاری , برگ پاییزی , بهار بارانی , بهاران81 , بهروشا , تانیا ج , ترنج فاطمي , تریلوبیت , تنها... , تنها33 , حریم1 , حنیفا58 , خاله خانم , خاله قزي , خاوردخت , خیال غزل , خیال پاییز , داناد , دختر مردادی , دخترویروسی , دریا دلنواز , دریای طوفانی , دزدمونا , دنیلا , دوست داشتني , دیان , ذره بین , رادمینا , راز نیاز , رالف , رزصورتی , رها خانووم , رها در باران , رهان , روشانا , رویای من او , زهره میرهاشمی , سابرینا64 , ساحل 2010 , ساناز65 , سانازارمان , ستاره 11 , ستـاره , سحر نقره فام , سلطان قلبها , سوانا77 , سوداا , سودی جون , سپیدوسیاه , سکوت پر از حرف , شادئ , شادزی , شادی* , شب بی ستاره , شداد , شقا گل , شهرزاد 2 , شهرزاد ن , شهلاn , شیرینusa , عاشق رمان خواند , عسل مامی , عسل ٦٦ , عمه حمی , عمه خانم , فاطیما-ش , فتانه.پ , فرحناز65 , فرنوش فاني , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لعیا.خ , لمیس20 , ليدا.ا.ك , ليزا٤٥ , لیلا 72 , لیلا ص , لیلاحمیده , لیلایی , م-محسنی , م.نوری , مامان آزاده , مامان شهرزادی , مامان مریمی , مامان نی نی , محمد حسن424 , مشمشه , منا معیری , منيژه , مهرناز69 , مهسا ا , مهسا زهیری , مهسا23 , مهستی , مهیاجووون , میترا.د , میثاق 1 , میناااا , نداي عشق , نسرین... , نسیب , نصرا... , ننه هانی و حوری , نگاه روشن , نیاز.ش , نیسا , نیلوفر98 , نیکا83 , هانی سالی , هانیه نیکو , هنانه , هوای بارونی دلم , هوفریا , پائیز رنگارنگ , پارمیس خانوم , پازوکی , پانیذ75 , پاپلی , پرنا , پریماه69 , پسند , پلازمید , پونام , چشم قشنگ , چشمک ستاره , چلیپا , کاوش , گلناز53 , گونش , گيسوي پاييز , گیس بریده , گیل ماه74 , یلدا تقی زاده , یلدا2222 , یه دختر1995 , یهدا , ᴥ Ɽoογa ᴥ , •●شقایق●•

11. Top | #46

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.17
    تشکر از کاربر
    13,014
    حالت من
    Khoonsard
    اندازه فونت

Talking

اين پست براي ستاره 11 عزيز

- مي دوني كه الان نزديك به پنچ ماهي هست كه از زمان مرگ سهراب مي گذره

پارسا با كلافگي دستي به گردنش مي كشد و من با سكوت گوش مي دهم

-خوب اگه پاي اين بچه در ميون نبود مي تونستي هر جايي كه بخواي بري ..اما اون نوه منه ...تنها يادگار پسرمه ...پس نمي توني به تنهايي براش تصميمي بگيري

مي دانستم گير بدهد... هر چي كه بخواهد بايد به دست بياورد ..اين كه ديگه نوه اش بود
    اما نمي دانستم كه حضور پارسا اين وسط براي چه بود
    تمام نگرانيم اين بود كه بگويد بچه رو به دنيا بياور و خودت از اينجا برو...والا از حاجي هر چه كه فكر مي كردم بر مي امد
    - درسته كه عروس اين خانواده هستي .و عضوي از اين خانواده ....البته تا وقتي كه سهراب بود...براي پارسا و سعيد مثل خواهر بودي ...و هواتو داشتن ..اما الان كه سهراب نيست ديگه نمي تونيم انقدر حرفا و متلكاي مردمو تحمل كنيد تازه حرف اونا هم نباشه ..من دوتا پسر عزب تو خونه دارم كه درست نيست...
    حرفهايش دارد برايم گران تمام مي شود..زود لب به سخن مي گشايم و مي گويم:

- خوب حاج اقا شما اگه يه خونه ديگه برام اجاره كنيد مي رم تا حرف و حديثي نباشه
    -يعني مي خواي نوه امو ازم دور كني ؟
    - حاج اقا من كي گفتم؟..فقط گفتم
    -بسه نگفتم كه بياي اينجا نظر بدي .... به هر حال 5 ماهي هست كه بيوه شدي ..خانواده اي هم جز برادرت نداري كه اونم سخت مشغول خودشو و زندگيشه ...پس خودت مي موني
    - اگه مشكل موندن من اينجا ست كه گفتم
    - ما هنوز انقدر بي غيرت نشديم كه تو بخواهي هر كاري كه خواستي براي خودت بكني
    - حاجي اين چه ربطي به غيرت داره
    با عصبانيت صدايش را بلند مي كند. كه مجبور مي شوم لبهايم را محكم روي هم بگذارم و حرفهايم را نصفه نيمه رها كنم
    - تو بچه اتو بايد تو اين خونه و زير همين سقف بزرگ كني نه جاي ديگه ..فهميدي؟...

با اعصابي بهم ريخته و چشماني كه تنها يك فشار كوچك مي خواهند كه اشكهايشان را جاري كنند ...دوباره به پارسا نگاه مي كنم.. انقدر عصباني است كه صورتش به شدت قرمز شده..احساس مي كنم قادر به نفس كشيدن هم نيست با اين وجود هنوز صدايش در نمي ايد
    - من نمي خواستم اين حرفا رو الان بهت بزنم ..به هر حال هنوز يه 4 ماهي تا به دنيا اومدن بچه مونده و حرف زدن تو اين موقعيت زياد خوب نيست اما...حاج خانوم يه فكرايي پيش خودش كرده بود و ديشب بعد از مهموني به من گفت ..اونجا بود كه گفتم من تكليف اين موردو روشن كنم بهتره..تا اينكه تا چند ماه ديگه با كلي حرف و حديث رو به رو شيم
    من از چند نفري هم پرسيدم و مشورت كردم ..البته من از قبلم چنين فكري رو كرده بودم..اما مي خواستم همه چيزو به وقتش بگم..يه وقتي كه توام بارتو رو زمين گذاشته باشي..
    اما..حاج خانوم به خاطر خلق و خوي مادريش داشت كارايي مي كرد كه ديدم به صلاح هيچ كدوممون نيست..اما بازم مي گم همه چي بسته به نظر خودت داره..ايني كه ميگم نظر خودت ...نه اينكه هر چي تو بگي ...بلاخره هر چي باشه من بيشتر از تو پيرهن پاره كردم و اين موها رو تو اسياب سفيد نكردم
    كاش مي فهميدم چه مي خواهد بگويد..هر لحظه احساس مي كردم قلب از جا مي خواهد كنده شود ...هر چه بود به كودكم مربوط مي شد

راستي يه حرف دم گوشي با اون دوستي داشتم كه هي زرت و زرت امتياز منفي مي ده..فدات شم...اگه از نوشته ام خوشت نمياد ..خوووووو نخون...موندم تو كار اين بچه هر بار پستو مي خونه منفيم مي ده....عزيزم...بيا و درست و حسابي تو خصوصيم يا پرو فايلم بگو من از نوشتت خوشم نمياد و بنا به اين دليل منفي دادم..

نه انصافه ...دو ساعت بشينم بنويسم ..بعد تو بياي منفي بدي؟..حالا خيليم تشكر دارممممممممممممم كه توام انقدر بهم محبت مي كني .....والا
    من الان ارومم ..اصلا نگران نباشيد ..فقط يه چهارتا ليوان و يه گلدونو يه كيبورد داغون شده ..هيچ مشكلي نيست..هيچي ..

پست بعدي در راهه..امروز زياد نمي خوام اذييتون بكنم
    ویرایش توسط نیلا... : 1392,07,15 در ساعت ساعت : 15:50

12. 822 کاربر از پست نیلا... تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , !diamond! , !i!elham!i! , #لـــــــــیلا . م # , (mina) , (morvarid) , * narges * , * nina * , * سعیده * , *$~رازگل سرخ~$* , ***nazanin , **سولماز** , *Arezoo** , *hoda* , *msbm* , *n@fi3* , *niki , *RaHa2* , *ROJA* , *SaNaY* , *shima* , *sorme* , *venos* , *zahraee* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *آویژه* , *باران بهاری* , *راینا* , *ریحانه# , *ریما* , *سمیه م* , +HODA+ , +Neda+ , ...maedeh... , .:MahshiiiD:. , .Arghavan A , .maryam. , .nahid , .parniya. , .samira68. , .سیاوش. , /manoo/ , /لاله/ , 0033 , 115-مروارید , 2rrin , 2گل سیما , 30ma , 41267m , 6789 , 7toranj , 9295743 , :::..Moji7..::: , A30! , a66818 , abaki , aflak , afra. , afrooz87 , afsaneh68 , aida_siasookhte , aili , airena , alone shadow , amirhessam , amirhosseinac , amisha , amorist , ana? , anahid 33 , Anahita.s , ana_b , Andr0meda , angel04 , angry girl , Anolin , aramesh_t , Aray , archangel , arefe jooon , arefe90 , Arezoo Khanoom , arezoo214 , arezoo786 , arman_iran , aroosak , aroosak$ad , arshida1994 , arshiiiii , arshin.R , artemisir , asal naz , asal-661 , asal007 , asal172 , asal3p , asalkhanoom , ashkannia , aslak , asma-m , Asma.sh , atashgah62 , Atefeh67 , ati joooon , atish69 , atsh , atyek , aurora15 , ava.n , ayda90 , aygeen , azam 24 , azarsana , azda , azisadeghi , Azita49 , AZI_AZI , b3666 , babasi , bahar.nt , bahar.z , bahar58 , baii , balatanha , banafsheh_sh83 , banoojun , banooshab , baransaz , barni , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , behnaz98 , Belanka 95 , benitto , benq , betiya , bikari , binamm , bipanah , bitter.sweet , blub2000 , blue berry , bneta , Bright Girl , butterfly90 , Cancer , carrie , cemira , chandiny , chichi , cloudyneda , dadgarhaghighi , Dark Star27 , Darya77 , degeer , delgir , deragun , diablo8888 , diga , Dina* , doda , dokhibabash , DORI JOOON , drdevil , duste man , EasTern_Girl , elahejoon1234 , Elen , Elham fa , elham12345 , eli joni , eli@aseman , elianoos , elin89 , EliSo , elmira.t , elmiraa_20 , elmirareza , elnaz89 , F @ N @ H @ i , f.998 , F.JEDDI , f@t3meh.k , fa62 , fadai , Faeze1375 , faezeh21 , famdavari , FANNI , faranak-bahari , farg0o0o0o0ol , fari ♥ al , fariba44 , fariba45 , fariba48 , faride20 , farideh_h1366 , farnam88180 , Farnaz , Farnaz-K , farvahar93 , farveh , fary , farzaneh-a , fatemeh1990 , fatemeh2001 , fatima64 , fatima983 , fereshteh27 , fereshth , fk-osh-d , flavia , galadril3 , ghasedak_love , ghazal-xr75 , ghazal_20020 , Ghoncheye bahar , gili , go501 , godness , gole narges , GOLE...KAGHAZI , golerose , goli21 , goli62 , golnar 62 , golnaz78 , googooli girl , googoosh z , hakim4181 , hameshebatoamto , hana_m , hanie-ab , Haniii9396 , hanila , harimeshgh , hasti-89 , hasti59 , hedra , helen. , helga1980 , Helia6 , hezareh , hiva-20 , hivanaz , hod hod , homa* , homa41 , Honey_fa , hosnaa , hourad , hyunah , h_t_h_1984 , icegirle , Idin98i , ili mah , iranian_girl , iryane , iyzak , jaroon , jnashenakhte , joana , Kahroba. , katoore , Katra , katy f , khademre , Khate Siah , khatkhaty , khatooonn , ki@na , kiana61 , kimia joon , kiumars , kr@m.R@ , Laali , lalaie , lartmis , layahashemi , leila banoo , leila.kh , lemol , leona , Lida.Sh , Lida2014 , lightofthe.moon , lila90 , lili 76 , limin , love mazyar , lovling , luna.brillante , M.pegah , Maedeh , mahana1 , mahda , mahdiye21 , mahinfk , mahnazmom , Mahoor92 , mahpary , mahr0kh , MAHSA-O , mahsa.nadi , mahsa.raad , mahsadina , mahsafall , mahshad_hd , mahshid_3d , mahtab10 , MAHTAB63 , Mahya 84 , MAJJI , MAMAN BOZORG , Maman fariba , man! , manash , mandana 8687 , maneou , mani1384 , mansor64 , Mantral , many22 , marale , Marpouya , martire , maryam banoo 60 , maryam gol , maryam joOon , maryam2005 , maryam56 , maryami.aramesh , maryam_277 , maryam_mariusz , maryiana , marzi marzi , marzieh68 , masoud2022 , masoumeh , mastan jojo , mati jojo , medoza , Mehiiifash , mehraban.7 , mehrazar , mehrn00sh , mehrnaz-behrad , mehrnoosh gh , mehrsa-92 , meli ka , mellina2000 , melodina , meno , me_ned , michka_61 , miminaz , Mina , mina68 , mina_75 , mina_sh , miraj1 , mishapasha , Miss A , miss maryam , miss.no1.2004 , mk70 , mojiii67 , mona61 , monir1343 , moniya , monos , Moohanaii , moon shine , motlagh , mratiger , msa1 , msho , mushtata , m_ezraeil_m , m_reisie , N*A*Z*L*I , n.d.sari , nady48 , nafas_hd , nahid lucky , nana22 , nanazkhanoom , narciss , narcisus , narges.shiraz , narges21 , narmineh , nasim1768 , nasrin javan , nasrin.j , nasrin44 , nasrin_50 , nastaran1351 , nastaran_702 , Nayiri , nazanin88 , nazi shirazi , nazisaki , ned67 , neda roshan , neg neg , negar*pb , negar.n1000 , negin17 , Negin96 , neginra , Night , Nika61 , niki-95 , nilofar abi , niloo94 , niloofarin , Niloofarmt , nina86 , niyayeeeeeesh , nmari , nokia5800 , nona65 , nona68 , NOOSHIN1383 , noshafarin , noshfar , nrezaii , ofogh12 , omidk , orange1366 , ordibehesht91 , orkidehyesurati , OrsellA , otared , padideh_hs , paiz , pakdel , panah , pani1381 , parei , pari daryai , pariedarya , parisaparisa , parmis86 , parmis91 , parnein , parvaeh , parvazeh98 , parvinah , pati'a , peterpanama14 , peymaneh , popsicle , R ! R a , RafOneh , rahaa_m , rahha , rahil74 , rain love , rainy_10 , ramanava , ramou2030 , Raniya95 , ratanaz , raz gol , razieh y , reem1368 , Reza , reza9000 , riitaa , rilla , Ritzy , Roghaye57 , rooyaa , rory , Roshanak65 , roya1365 , ROZ GOL , rozam , rozhina , rozita maryam , R£§PINA , S!M!N , S- Masoum , s.d.yeganeh , s.sh , s7453s , s9083 , sabouraneh , sadsadsad , saeide735 , Saeideh_82 , sahar32 , sahar93 , sahel_m , sama.2056 , samane66 , samaneh60 , samira.t , Sana gholipour , sana4 , sanaz_ , sanni , saratab , sarax , saray , sara_1360 , sarina72 , sarma1010 , scarlet25 , SEA GIFT , sefid65 , Selda96 , selina63 , sepide12 , sepideh*** , Sepideh.ET , sepideh1991 , sepideh1993 , sepidrokh , SETARE SOHEYL , setareh273 , setaresetar , setayesh1363 , setayesh_p995 , sete , seti , sh8000 , shadi1356 , shaghayegh.p , shahin47 , shahrzad64 , shamsa 51 , sharafi , SHARPY , shatot , sheida_953 , sheydajoooon , shida.m , shidi1369 , shima72 , shimaaaaa , shimoska , shining sun , shiny star1 , shirin hydari , shivajan:D , shivashiva , SHU SHU ABI , sh_karan , sh_shivol , sibsorkhhava , silverstar , SIMA2012 , sinsor , sisi7070 , snia , sogol21 , soheila1984 , soheila50 , soheilam , sokot shab , solia , sonia1357 , soode , SOSKET , souraj , souri-s , spgsara , sura , susan1 , sushiyant11 , Sutra , svryang , sydney , Sαrα , tahmin67 , takshakh2838 , tan tan66 , tania_7 , tarane2 , taraneh86 , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , tara_5877 , Tarlan_tahami , Tekin , term , tghyasfr , Tifani Jon , tiger1978 , tina. , Titania1273 , titinaz , ti_na60 , tondar1365 , tv35 , unichorn , VAHIDEH / P , vampire123 , vianna , violet-9-b , viyana* , vj_90 , wenela , xayal , Y*A*S , yasaman20 , yasamin khanoom , yasamin_34 , yasesabs , yashkin , yasii bano , Yasnaaaa , yoshgin , z.rahmatian , z1378 , z1992 , zahra573 , zahra92 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zari60 , zeii-lover , zhompol , ziiiziii13 , ziro , Zjooojooo , zohreh eshghi , zy_jahromi , _Azadeh_ , _black Flood_ , _NoNasH_ , ~anahita~ , ~ELAHE~ , ~elin~ , ~farzaneh jan~ , ~fatemeh69~ , ~SAREH~ , ~SHADO~ , ~soomi~ , §parnian§ , ®€¥#@n€# , ·•● samir ●•· , ρąяміŚ , آتری , آرام25 , آرنیکا , آریانا18 , آزاده 64 , آستاره , آسمان ابری , آمستريدا , آنیتا , آویشا , اب و اتش , اتوسا , اذربرزین , ارامی , اردیبهشت 3 , اردیبهشت 75 , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , الاله بانو , الهه 1369 , الهه نیا , الهه50 , الهه7 , الي جون , الیرا , امیلیا , اولین ستاره , اپادا , ایلکای2 , ایپک یولی , باربارا , بازیگوش , بانوی برفی , بانوی بهاری , برگ پاییزی , بهار بارانی , بهاران81 , بهروشا , تانیا ج , ترنج فاطمي , تنها... , تنها33 , تیینوش , حریم1 , حنیفا58 , خاله خانم , خاله قزي , خاوردخت , خیال غزل , خیال پاییز , داناد , دختر مردادی , دخترویروسی , دریا دلنواز , دریای طوفانی , دزدمونا , دنیلا , دوست داشتني , دیان , ذره بین , رادمینا , راز نیاز , رالف , رزصورتی , رها خانووم , رها در باران , رهان , روشانا , رویا 60 , رویای من او , زهره میرهاشمی , سابرینا64 , ساحل 2010 , ساناز65 , سانازارمان , ستاره 11 , ستاره تک , ستـاره , سحر نقره فام , سلطان قلبها , سوانا77 , سوداا , سودی جون , سپیدوسیاه , سکوت من , سکوت پر از حرف , شادئ , شادزی , شادی* , شب بی ستاره , شقا گل , شهرزاد 2 , شهرزاد ن , شهلاn , شیرینusa , عاشق رمان خواند , عسل مامی , عسل ٦٦ , عمه حمی , عمه خانم , فاطیما-ش , فتانه.پ , فرحناز65 , فرنوش فاني , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لبخند قرمز , لعیا.خ , لمیس20 , ليدا.ا.ك , ليزا٤٥ , لیلا 72 , لیلا ص , لیلا62 , لیلاحمیده , م-محسنی , م.نوری , مامان آزاده , مامان شهرزادی , مامان مریمی , مامان نی نی , ماه منیر , محمد حسن424 , مشمشه , منيژه , مهرناز69 , مهروند , مهسا ا , مهسا زهیری , مهستی , مهیاجووون , میترا.د , میثاق 1 , میناااا , نداي عشق , نسرین... , نسیب , نصرا... , ننه هانی و حوری , نگار.م.استقلال , نگاه روشن , نیاز.ش , نیسا , نیلوفر98 , نیکا83 , هانی سالی , هانیه نیکو , هنانه , هوای بارونی دلم , هوفریا , پائیز رنگارنگ , پارمیس خانوم , پازوکی , پانیذ75 , پاپلی , پرنا , پریماه69 , پسند , پلازمید , پونام , چشم قشنگ , چلیپا , کاوش , گلناز53 , گونش , گيسوي پاييز , گیس بریده , گیل ماه74 , یلدا تقی زاده , یلدا2222 , یهدا , یگانه_72 , ᴥ Ɽoογa ᴥ , •●شقایق●•

13. Top | #47

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.17
    تشکر از کاربر
    13,014
    حالت من
    Khoonsard
    اندازه فونت

Talking

براي sabet.nazli عزيزم....

نگاهي به پارسا مي كند و سپس تسبيحش را دور انگشتانش مي چرخاند..نگاهم در ان دانه هاي تسبيح زرد خوش رنگ شاه مقصود اش گره خورد كه بلاخره راحتم مي كند:
    -براي اينكه همه چي برگرده به اون حالت سابق فقط يه راه مي مونه..اونم ازدواج تو با پارسا ست
    دهان باز مانده به حاجي چشم مي دوزم..به من نگاه نمي كند و با تسبيحش بازي مي كند .... در همان حال با ناباوري به پارسا كه اخمش غليظ تر شده است نگاه مي كنم..اين مي تواند يك شوخي بي مزه باشد كه اصلا هم خنده دار نيست
    - حاجي اصلا مي فهميد داريد چي مي گيد؟ ..من با ...
    - چرا نفهمم ...مواظب حرف زدنت باش دختر جان ..
    با عجز مستقيم به حاجي نگاه مي كنم و مي گويم:
    - حاجي ايشون جاي برادرم هستن.. چطور از من مي خوايد به جاي سهراب
    ناگهان در چشمانم براق مي شود و به تندي مي گويد:
    - نكنه فكر مي كني هنوز دختري و بايد برام نازو غمزه بيايم؟
    آخ كه چقدر از اين بي پرده حرف زدناي حاجي عذاب مي كشيدم ..انگار نه انگار كه پسر بزرگش اينجا حضور دارد ...
    اشك در چشمانم پر مي شود كه سريع رو به پارسا مي گويم:
    - تورو خدا شما يه چيزي
    حاجي كلامم را قطع مي كند و با پر خاش مي گويد:
    - من نمي دونم سهراب دل به چيه تو بسته بود؟..يكم حيا و ادب داشته باشي چيز بدي نيست ..فكر مي كني الان ما خيلي خوشحاليم.؟.نه به خدا ..نه به قران...فقط به خاطر اينكه حاج خانوم داشت پاي يه نفر ديگرو وسط مي كشيد ...كه من زود دست به كار شدم..تازه تو بايد از خداتم باشه
    - حاجي اصلا من مي رم اونطرف حياط ..پيش عصمت و زينب... اينطوري جلوي اقا پسراتونم نيستم
    - من ديگه حرفامو زدم...اما با اين وجود گفتم بازم نظر خودته..اگه مي خواي پيش بچه ات بموني و بزرگش كني بايد با پارسا ازدواج كني اگرم نمي خواي ...بايد بچه ات رو ول كني و بري ...اما اگه قبول كني... عقدتون مي افته بعد از به دنيا اومدن بچه
    او سبك بال شده است..انگار به خيالش نيست كه ادمي را در اين اتاق زنده زنده دارد گور مي كند.. منطقش تنها خودش و انديشه اش است..شك دارم اين ادم اصلا به چيزي هم اعتقاد داشته باشد..بر مي خيزد ...با عجله بلند مي شوم و مي گويم:

- حاجي كفن اون خدا بيامرز هنوز خشك نشده ..من عروستونم ..تو روخدا با من اينكارو نكنيد
    - اگه سهراب از روز اول گذاشته بود ..خودم درستت كنم انقدر گستاخانه جلو روم واي نميستادي و حرف نمي زدي ..تصميمي كه بايد مي گرفتم و گرفتم ..ديگه بقيه اش با خودت
    اشك از چشمانم سرازير مي شود...تلافي تمام شادي هاي امروزم از بينيم در مي ايد ...ان هم به بدترين شكل ممكن
    - حاجي توروخدا
    حاجي حرفش را زده است و ديگر با من كاري ندارد..دوباره شده ام همام موجود بي ارزش خانه اش... كه هر چي بگويم بي اثر است
    - پارسا مگه نگفته بودي ... هنوز تو شركت كاري داري..پس چرا نشستي ؟
    و رو به من ادامه مي دهد:
    - بزرگ اين خونه منم...و نمي ذارم با ندونم كاري .....كسي ابروي... چندين و چند ساله ام دود كنه و ببره هوا
    ویرایش توسط نیلا... : 1392,07,15 در ساعت ساعت : 16:35

14. 825 کاربر از پست نیلا... تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , !diamond! , !i!elham!i! , #لـــــــــیلا . م # , (mina) , (morvarid) , * Maneli * , * narges * , * nina * , * سعیده * , *$~رازگل سرخ~$* , ***nazanin , **سولماز** , *Arezoo** , *hoda* , *n@fi3* , *niki , *RaHa2* , *ROJA* , *SaNaY* , *shima* , *sorme* , *venos* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *آویژه* , *باران بهاری* , *راینا* , *ریحانه# , *سمیه م* , *چشمک* , +HODA+ , +Neda+ , ...maedeh... , .:MahshiiiD:. , .Arghavan A , .maryam. , .nahid , .parniya. , .samira68. , .سیاوش. , /manoo/ , /لاله/ , 0033 , 115-مروارید , 2rrin , 2گل سیما , 30ma , 41267m , 6789 , 7toranj , 9295743 , @تارا@ , A30! , a66818 , aflak , afra. , afrooz87 , aida_siasookhte , aili , airena , alone shadow , amirhessam , amirhosseinac , amisha , amorist , ana? , anahid 33 , Anahita.s , ana_b , Andr0meda , angel04 , angry girl , aral , aramesh_t , archangel , arefe jooon , arefe90 , Arezoo Khanoom , arezoo214 , arezoo786 , arman_iran , aroosak , aroosak$ad , arshida1994 , arshiiiii , arshin.R , asal naz , asal-661 , asal007 , asal172 , asalkhanoom , asemanii , ashkannia , aslak , asma-m , Asma.sh , atashgah62 , Atefeh67 , ati joooon , atish69 , atsh , atyek , aurora15 , ava.n , ayda90 , aygeen , azadehh , azam 24 , azarsana , azda , azisadeghi , Azita49 , azita_esy , AZI_AZI , b3666 , babasi , bahar.nt , bahar.z , bahar58 , baii , balatanha , banafsheh_sh83 , banoojun , banooshab , baransaz , bardia.gian , barni , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , behnaz98 , behtarin_pari , Belanka 95 , benitto , benq , betiya , bikari , bipanah , bitter.sweet , blub2000 , blue berry , bneta , butterfly90 , Cancer , carrie , cemira , chandiny , chichi , cloudyneda , dada1 , Dark Star27 , Darya77 , degeer , delgir , deragun , diablo8888 , diga , Dina* , doda , dokhibabash , DORI JOOON , dorsa_68 , dozhd , duste man , EasTern_Girl , elahejoon1234 , Elen , Elham fa , elham12345 , eli joni , eli@aseman , elianoos , elin89 , EliSo , elmira.t , elmiraa_20 , elmirareza , elnaz89 , F @ N @ H @ i , f.998 , F.JEDDI , f@t3meh.k , fa62 , fadai , Faeze1375 , faezeh373 , famdavari , FANNI , faranak-bahari , farg0o0o0o0ol , fari ♥ al , fariba44 , fariba45 , fariba48 , faride20 , farideh_h1366 , farnam88180 , Farnaz , Farnaz-K , farvahar93 , farveh , fary , farzaneh-a , fatemeh1990 , fatemeh2001 , fatima121000 , fatima64 , fatima983 , fereshteh27 , fereshth , fk-osh-d , flavia , fozhi , galadril3 , ghasedak_love , ghazal-xr75 , ghazal_20020 , Ghoncheye bahar , gili , godness , gole narges , golerose , goli21 , goli62 , golnaz78 , googooli girl , googoosh z , hakim4181 , hameshebatoamto , hana_m , hanie-ab , Haniii9396 , hanila , harimeshgh , hasti-89 , hasti59 , helen. , helga1980 , Helia6 , hezareh , hiva-20 , hivanaz , hod hod , homa* , homa41 , Honey_fa , hosnaa , hourad , hyunah , h_t_h_1984 , icegirle , Idin98i , ili mah , iryane , iyzak , jaroon , jnashenakhte , joana , joodi abot , Kahroba. , katoore , Katra , katy f , khademre , khakbaz , Khate Siah , khatkhaty , khatooonn , ki@na , kiana61 , kimia joon , kiumars , kr@m.R@ , Laali , lalaie , lartmis , layahashemi , leila banoo , leila.kh , lemol , leona , Lida.Sh , Lida2014 , lightofthe.moon , love mazyar , lovling , luna.brillante , M.pegah , Maedeh , mahana1 , mahda , mahinfk , mahnazmom , Mahoor92 , mahpary , mahr0kh , MAHSA-O , mahsa.nadi , mahsa.raad , mahsadina , mahsafall , mahshad_hd , mahshid_3d , mahtab10 , MAHTAB63 , Mahya 84 , MAJJI , MAMAN BOZORG , Maman fariba , man! , manash , mandana 8687 , maneou , mani1384 , mania-h , mansor64 , Mantral , many22 , marale , Marpouya , martire , maryam banoo 60 , maryam gol , maryam joOon , maryam2005 , maryam56 , maryami.aramesh , maryam_277 , maryam_mariusz , maryiana , marzi marzi , marzieh68 , masoud2022 , masoumeh , mastan jojo , mati jojo , medoza , Mehiiifash , mehraban.7 , mehrabeh , mehrazar , mehrn00sh , mehrnaz-behrad , mehrnoosh gh , mehrsa-92 , meli ka , mellina2000 , melodina , meno , mery75 , me_ned , michka_61 , milana , miminaz , Mina , mina68 , mina_75 , mina_sh , miraj1 , mishapasha , Miss A , miss maryam , miss.no1.2004 , mk70 , mojgan am , mojiii67 , mona61 , monir1343 , moniya , monos , moon shine , motlagh , mratiger , msa1 , msho , mushtata , m_ezraeil_m , m_reisie , N*A*Z*L*I , n.d.sari , nady48 , nafas_hd , nahid lucky , nana22 , nanazkhanoom , narciss , narcisus , narges.shiraz , narges21 , narmineh , nasim1768 , nasrin javan , nasrin.j , nasrin44 , nastaran1351 , nastaran_702 , Nayiri , nazanin88 , nazisaki , ned67 , neda roshan , neg neg , negar*pb , negar.n1000 , Negin96 , neginra , Night , Nika61 , niki-95 , nikitaaa24 , nilofar abi , niloo94 , niloofarenaz , Niloofarmt , nina86 , nmari , nokia5800 , nona65 , NOOSHIN1383 , noshafarin , noshfar , nrezaii , ofogh12 , omidk , orange1366 , ordibehesht91 , orkidehyesurati , OrsellA , otared , padideh_hs , paiz , pakdel , panah , pani1381 , parei , pari daryai , pariedarya , parisaparisa , parmis86 , parmis91 , parnein , parvaeh , parvazeh98 , parvinah , pati'a , peterpanama14 , peymaneh , popsicle , R ! R a , RafOneh , rahaa_m , rahha , rahil74 , rain love , rainy_10 , ramanava , ramou2030 , Raniya95 , ratanaz , raz gol , razieh y , reem1368 , Reza , reza9000 , riitaa , rilla , Ritzy , Roghaye57 , rooyaa , rory , Roshanak.k , Roshanak65 , roshanak72 , roya1365 , ROZ GOL , rozam , rozesorati , rozhina , rozita maryam , R£§PINA , S!M!N , S- Masoum , s.d.yeganeh , s.sh , s7453s , s9083 , saba28 , sabouraneh , sadsadsad , saeide735 , Saeideh_82 , sahar32 , sahar93 , sahel_m , sama.2056 , saman84 , samane66 , samaneh60 , SamanehBanooo , samira.t , Sana gholipour , sana4 , sanaz_ , sanni , saratab , sarax , saray , sara_1360 , sarina72 , sarma1010 , scarlet25 , SEA GIFT , sefid65 , Selda96 , selina63 , sepide12 , sepideh*** , Sepideh.ET , sepideh1991 , sepideh1993 , sepidrokh , SETARE SOHEYL , setareh273 , setayesh1363 , setayesh_p995 , sete , seti , sh8000 , shadi1356 , shaghayegh.p , shahin47 , shahrzad64 , shamsa 51 , sharafi , SHARPY , Shasosa , shatot , sheida_953 , sheydajoooon , shida.m , shidi1369 , shima72 , shimaaaaa , shimoska , shining sun , shiny star1 , shirin hydari , shivajan:D , shivashiva , SHU SHU ABI , sh_karan , sh_shivol , sibsorkhhava , silverstar , SIMA2012 , sinsor , sisi7070 , snia , sogol21 , soheila1984 , soheila50 , soheilam , sokot shab , solia , somy_kh , sonia1357 , soode , SOSKET , spgsara , sura , susan1 , sushiyant11 , Sutra , svryang , sydney , S_64 , Sαrα , sαвα , tahmin67 , takshakh2838 , tan tan66 , tania_7 , tarane2 , taraneh86 , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , tara_5877 , Tarlan_tahami , Tekin , term , tghyasfr , Tifani Jon , tiger1978 , tina. , Titania1273 , ti_na60 , tondar1365 , Toti64 , tv35 , unichorn , VAHIDEH / P , vampire123 , vianna , violet-9-b , viyana* , vj_90 , wenela , xayal , yasaman20 , yasamin khanoom , yasamin33 , yasamin_34 , yasesabs , yashkin , yasii bano , Yasnaaaa , yoshgin , z.rahmatian , z1378 , z1992 , zahra573 , zahra92 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zari60 , zeii-lover , zhompol , ziiiziii13 , ziro , Zjooojooo , zohreh eshghi , zy_jahromi , _Azadeh_ , _black Flood_ , _NoNasH_ , ~anahita~ , ~B@H@R~ , ~ELAHE~ , ~elin~ , ~farzaneh jan~ , ~fatemeh69~ , ~SAREH~ , ~SHADO~ , ~soomi~ , §parnian§ , ®€¥#@n€# , ·•● samir ●•· , ρąяміŚ , آتری , آرام25 , آرنیکا , آریانا18 , آستاره , آسمان ابری , آمستريدا , آنیتا , آویشا , اب و اتش , اتوسا , ارامی , اردیبهشت 3 , اردیبهشت 75 , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , الاله بانو , الهه 1369 , الهه نیا , الهه50 , الهه7 , الي جون , الیرا , امیلیا , اولین ستاره , اپادا , ایلکای2 , ایپک یولی , باران ستاک , باربارا , بازیگوش , بانوی برفی , بانوی بهاری , بخاری , برگ پاییزی , بهار بارانی , بهاران81 , بهروشا , تانیا ج , ترنج فاطمي , تریلوبیت , تنها... , حریم1 , حنیفا58 , خاله خانم , خاله قزي , خاوردخت , خیال غزل , خیال پاییز , داناد , دختر مردادی , دخترویروسی , دریا دلنواز , دریای طوفانی , دزدمونا , دنیلا , دوست داشتني , دیان , ذره بین , رادمینا , راز نیاز , رالف , رزصورتی , رها خانووم , رها در باران , رهان , رویای من او , زهره میرهاشمی , زوها , سابرینا64 , ساحل 2010 , ساناز65 , سانازارمان , ستاره 11 , ستاره تک , ستـاره , سحر نقره فام , سلطان قلبها , سمن جون , سوانا77 , سوداا , سودی جون , سپیدوسیاه , سکوت من , سکوت پر از حرف , شادئ , شادزی , شادی* , شب بی ستاره , شقا گل , شهرزاد 2 , شهرزاد ن , شهلاn , شیرینusa , عاشق رمان خواند , عسل مامی , عسل ٦٦ , عمه حمی , عمه خانم , فاطیما-ش , فتانه.پ , فرحناز65 , فرنوش فاني , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لبخند قرمز , لعیا.خ , لمیس20 , ليدا.ا.ك , ليزا٤٥ , لیلا 72 , لیلا ص , لیلاحمیده , م-محسنی , م.نوری , مامان آزاده , مامان شهرزادی , مامان مریمی , مامان نی نی , ماه منیر , محمد حسن424 , مشمشه , منا معیری , منيژه , مهرناز69 , مهسا ا , مهسا زهیری , مهسا23 , مهستی , مهشید قابلی , مهیاجووون , میترا.د , میثاق 1 , میناااا , نداي عشق , نسرین... , نسیب , نصرا... , ننه هانی و حوری , نگار.م.استقلال , نگاه روشن , نیاز.ش , نیسا , نیلوفر98 , نیکا83 , هانی سالی , هانیه نیکو , هنانه , هوای بارونی دلم , هوفریا , ویدا.ف , پائیز رنگارنگ , پارمیس خانوم , پازوکی , پانیذ75 , پاپلی , پرنا , پریماه69 , پسند , پلازمید , پونام , چشم قشنگ , چشمک ستاره , چلیپا , کاوش , گل یاس , گلناز53 , گونش , گيسوي پاييز , گیس بریده , گیل ماه74 , یلدا تقی زاده , یلدا2222 , یه دختر1995 , یهدا , یگانه_72 , ᴥ Ɽoογa ᴥ , •●شقایق●•

15. Top | #48

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.17
    تشکر از کاربر
    13,014
    حالت من
    Khoonsard
    اندازه فونت

Talking

امروز يكم كار دارم…و بايد زودي برم….اگه شب عمري بود مي نويسم و مي ذارم..منتظر نظرات و پيشنهاداتتون هستم
    فداتون زيبا
    تقديم به asal007 جون و pariedarya عزيز

با درماندگي قدمي به عقب مي روم و روي مبل مي نشينم ... سرم را پايين مي اورم و بين دستام مي گيرم..حاجي از اتاق بيرون رفته است..باورم نمي شود..اما نه انگار همه چيز واقعيت دارد..انقدر كه حتي يقين دارم كه اگر قانون و شرع مانعش نمي شدند مرا امروز به عقد پارسا در مي اورد..
    تازه از بخشش هايش برايم مي گفت كه حق انتخاب دارم..اخر چه حق انتخابي
    مگر مي توانستم از كودكي كه هنوز نديده امش و انقدر دلبسته اش شده ام دست بردارم ...؟
    پارسا درست همانند كساني كه دچار شوك عصبي شده باشن ...با خشم به گلاي فرش زير پايش چشم دوخته بود و حركتي نمي كرد ...اشكهايم بي صدا سرازير شدند ..اتاق در سكوت محض فرو رفته بود ..گويي انگار ساليان سال است كسي به اين اتاق نيامده است..و ما جزئي از وسايل اتاق هستيم .هر دو بي حركت بر جاي مانده بوديم...
    حاجي هر دوي ما را در يك لحظه از زندگي ساقط كرد و رفت ..بي انكه ببيند چه خرابي به بار اورده است.
    لبام مي لرزيدند..صداها به گوشم نمي رسيدند... براي اولين بار استشمام بوي ادكلنش حالم را بد كرد و بي اراده زبان گشودم:
    - چرا مي ذاري هر كاري كه دلش مي خواد بكنه؟....چرا سكوت مي كني؟....مگه تو ادم نيستي ؟مگه دل نداري ؟اخه اين غيرته كه بگي بيام زن برادرمو بگيرم ؟...انصافت كجاست مرد ؟...اي لعنت به من ..كه انقدر بدبختم
    زجه زدن هايم اغاز شده بود و در بين گريه ها يم...خالي مي كردم عقده ها و حرفايي مانده سر دلم را ...
    اما او هنوز سكوت پيشه كرده بود و حرفي نمي زد ..تنها دستانش را در هم گره كرده بود و روي لبهاش گذاشته بود و نفسهاي عميق مي كشيد
    - جواب برادرتو چي مي خواي بدي .؟..اين رسم امانت داريه ؟هر چي كه بابات گفت ..تو بگي چشم و بعدم نبيني چي به سر من بدبخت مياريد؟
    چشمانم از شدت خشم و گريه قرمز شده بودن و نفس كشيدن برايم سخت تر شده بود
    برخاستم..مانده بودم بر سر دوراهي ...احساس ماندم در اين خانه چيزي جز مرگ تدريجيم نبود...
    به سختي و با حال نزاري به سمت در رفتم...اما ايستادم و لحظه اي با خود انديشيدم و با يك حركت به سمتش برگشتم..هنوز نشسته بود ...سعي مي كردم اشك نريزم ..اما نمي شد ..چند بار صورتم را از خيسي اشكانم پاك كردم تا اينكه به مقابلش رسيدم ..
    نگاهم نمي كرد ...شرمم ميشد كه نامش را مرد بنهم و بگويم تو مرد هستي ...لبهايم را بهم فشردم و با لرزش گفتم:
    - من شماها نيستم ...نمي ذارم يه نفر با خود خواهياش زندگيمو خراب كنه..هر كاري مي كنم ...ولي تن به اين كار نمي دم..مي شنوي هر كاري ...

مانده بودم در او..... كه نه حرفي مي زد و نه كاري مي كرد...لحظه اي از خود بي خود شدم و درست مقابل پاهايش زانو زدم و دسته هاي مبلش را گرفتم..خيره در صورت و لبهايش به التماس افتادم :
    - تو روقران نذار....ببين... منو نگاه كنم...من يه زن بيوه ام..مي فهمي يعني چي ؟يعني اينكه يه بار شوهر كردم ...يه بچه دارم ..من زن برادرتم بي غيرت..نامرد ..به من نگاه كن ....
    اما او نگاهم نمي كرد و رفته رفته صورتش بر افروخته تر مي شد
    - اصلا ببين خودم مي رم و هر كي رو كه خواستي برات مي گيرم...همين نرگس خوبه؟به خدا خانومه..خوشگله ..جوونه..دكتره....اخه براي چي مي خواي زندگيتو تباه كني؟

منتظر شدم كه تنها يك كلمه بگويد اما او تنها به نقطه اي خيره شده بود كه من قادر به ديدنش نبودم ..باز ادامه دادم .شايد كارساز بود و شايد اميدي در دل پيدا مي كردم:
    - نگفتي؟ برم برات خواستگاري ؟هوم؟..
    سكوت كرده بود
    - اقا پارسا ؟
    سكوتش هر لحظه مرا براي طغياني از خشمهايم اماده تر مي كرد
    دسته هاي مبل را فشرم و سعي كردم كمي تكانش دهم ...اما بي فايده بود:
    - اقا پارسا ...به من نگاه كن...تو روخدا..به من نگاه كن و حرف دلتو بزن ...
    به نفس نفس زدن افتاده بودم كه لحظه اي داغ كردم و با دستي گره كرد بر زانويش ضربه محكمي زدم و فرياد زدم:
    - دِ لعنتي ....چي از جونم مي خواي ؟...بي غيرت ......خجالت بكش

چنان با ان چشمان قرمز شده اش به من خيره شد و از جا پريد كه لحظه اي نزديك بود كامل بر زمين افتم...
    مقابلم ايستاده بود و دستانش را مشت كرده بود..و من همچنان زانو زده مقابل پاهايش بودم.
    از نگاهش نترسيدم و برخاستم و چون او ...خيره در چشمانش فرياد زدم:
    - تو يه مترسك ..ترسو هستي..كه هيچ اراده اي از خودش نداره...يه احمق ..يه بدبخت..كه جز چشم گفتن به امر و نهي ديگران هيچ كاري ازش بر نمياد...بي غيرت..نامرد ..بي نا
    ناگهان صدا در گلويم خشكيد از ضربه محكم كشيده اش كه صورتم را سرخ كرده بود و من بهت زده دست بر صورت ...به چشمان و اخمش مي نگريستم
    قدمي به من نزديكتر شد انقدر كه احساس مي كردم تمام گرماي خشمش را

- بار اخرت باشه با من اينطوري حرف مي زني
    ویرایش توسط نیلا... : 1392,07,16 در ساعت ساعت : 21:49

16. 811 کاربر از پست نیلا... تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , !diamond! , !i!elham!i! , #لـــــــــیلا . م # , (mina) , (morvarid) , * Maneli * , * narges * , * nina * , * سعیده * , *$~رازگل سرخ~$* , ***nazanin , **سولماز** , *Arezoo** , *hoda* , *n@fi3* , *niki , *RaHa2* , *ROJA* , *SaNaY* , *shima* , *sorme* , *venos* , *zahraee* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *آویژه* , *باران بهاری* , *راینا* , *ریحانه# , *ریما* , *سمیه م* , *چشمک* , +HODA+ , +Neda+ , .:MahshiiiD:. , .Arghavan A , .maryam. , .nahid , .parniya. , .samira68. , .سیاوش. , /manoo/ , /لاله/ , 0033 , 115-مروارید , 2rrin , 2گل سیما , 41267m , 6789 , 7toranj , 9295743 , :::..Moji7..::: , A30! , a66818 , aflak , afra. , afrooz87 , aida_siasookhte , aili , airena , alone shadow , amirhessam , amirhosseinac , amisha , amorist , ana? , anahid 33 , Anahita.s , ana_b , Andr0meda , angel04 , angry girl , Anolin , aramesh_t , Aray , archangel , arefe90 , Arezoo Khanoom , arezoo214 , arezoo786 , aroosak , aroosak$ad , arshida1994 , arshiiiii , arshin.R , asal naz , asal-661 , asal007 , asal172 , asal3p , asalkhanoom , asemanii , ashkannia , aslak , asma-m , Asma.sh , atashgah62 , Atefeh67 , ati joooon , atish69 , atsh , atyek , aurora15 , ava.n , ayda90 , aygeen , azam 24 , azarsana , azda , azisadeghi , Azita49 , azita_esy , AZI_AZI , b3666 , babasi , bahar.nt , bahar.z , bahar58 , baii , balatanha , banafsheh_sh83 , banoojun , banooshab , baransaz , barni , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , behnaz98 , behtarin_pari , Belanka 95 , BeLAtrIx , benitto , benq , betiya , bikari , binamm , bipanah , bitter.sweet , blub2000 , blue berry , bneta , Bright Girl , butterfly90 , Cancer , carrie , cemira , chandiny , chichi , cloudyneda , dadgarhaghighi , Dark Star27 , Darya77 , degeer , delgir , deragun , diaar , diablo8888 , diga , Dina* , doda , dokhibabash , DORI JOOON , dozhd , duste man , EasTern_Girl , elahe 15 , elahejoon1234 , Elen , Elham fa , elham12345 , eli joni , eli@aseman , elianoos , elin89 , EliSo , elmira.t , elmiraa_20 , elmirareza , elnaz89 , F @ N @ H @ i , f.998 , F.JEDDI , f@t3meh.k , fa62 , fadai , famdavari , FANNI , faranak-bahari , farg0o0o0o0ol , fari ♥ al , fariba44 , fariba45 , fariba48 , faride20 , farideh_h1366 , farnam88180 , Farnaz , Farnaz-K , farvahar93 , farveh , fary , farzaneh-a , fatemeh1990 , fatemeh2001 , fatima121000 , fatima64 , fatima983 , fereshteh27 , fereshth , fk-osh-d , flavia , fozhi , galadril3 , ghasedak_love , ghazal-xr75 , ghazal_20020 , Ghoncheye bahar , gili , go501 , godness , gole narges , GOLE...KAGHAZI , golerose , goli21 , goli62 , golnar 62 , golnaz78 , googooli girl , googoosh z , hakim4181 , hanas , hana_m , hanie-ab , Haniii9396 , hanila , harimeshgh , hasti-89 , hasti59 , helen. , helga1980 , Helia6 , helna , hezareh , hiva-20 , hivanaz , hod hod , homa* , homa41 , Honey_fa , hosnaa , hourad , hyunah , h_t_h_1984 , icegirle , Idin98i , ili mah , iranian_girl , iryane , iyzak , jnashenakhte , joana , joodi abot , Kahroba. , katoore , Katra , katy f , khademre , Khate Siah , khatkhaty , khatooonn , ki@na , kiana61 , kimia joon , kiumars , kr@m.R@ , Laali , lalaie , lartmis , layahashemi , leila banoo , leila.kh , lemol , leona , Lida.Sh , Lida2014 , lightofthe.moon , lili 76 , love mazyar , lovling , luna.brillante , M.pegah , Maedeh , mahana1 , mahda , mahinfk , mahnazmom , Mahoor92 , mahpary , mahr0kh , MAHSA-O , mahsa.nadi , mahsa.raad , mahsadina , mahsafall , mahshad_hd , mahshid_3d , mahtab10 , MAHTAB63 , Mahya 84 , MAJJI , MAMAN BOZORG , Maman fariba , man! , manash , mandana 8687 , maneou , mani1384 , mania-h , Mantral , many22 , marale , maral_70 , Marpouya , martire , MARY66 , maryam banoo 60 , maryam gol , maryam joOon , maryam sh , maryam v , maryam2005 , maryam56 , maryami.aramesh , maryam_277 , maryam_mariusz , maryiana , marzi marzi , marzieh68 , masoud2022 , masoumeh , mastan jojo , mati jojo , medoza , mehraban.7 , mehrabeh , mehrazar , mehrn00sh , mehrnaz-behrad , mehrnoosh gh , mehrsa-92 , meli ka , mellina2000 , melodina , meno , mery75 , me_ned , michka_61 , milana , miminaz , Mina , mina68 , mina_75 , mina_sh , miraj1 , mishapasha , Miss A , miss maryam , miss.no1.2004 , mk70 , mojgan am , mojiii67 , mona61 , monir1343 , moniya , monos , Moohanaii , moon shine , motlagh , mratiger , msa1 , msho , mushtata , m_ezraeil_m , m_reisie , N*A*Z*L*I , n.d.sari , nady48 , nafas_hd , nafise111 , nahid lucky , namakdoon , nana22 , nanazkhanoom , narciss , narcisus , narges.shiraz , narges21 , narges65 , narmineh , nasim1768 , nasrin javan , nasrin.j , nasrin44 , nasrin_50 , nastaran1351 , nastaran_702 , Nayiri , nazanin88 , nazisaki , neda roshan , neg neg , negar*pb , negar.n1000 , negin17 , Negin96 , neginra , Night , night light , Nika61 , niki-95 , nikitaaa24 , nilofar abi , niloo94 , niloofarenaz , Niloofarmt , nina86 , niyayeeeeeesh , nmari , nokia5800 , nona65 , NOOSHIN1383 , noshafarin , noshfar , nrezaii , ofogh12 , omidk , orange1366 , ordibehesht91 , orkidehyesurati , OrsellA , otared , padideh_hs , pakdel , panah , pani1381 , parei , pari daryai , pariedarya , parisaparisa , parmis86 , parmis91 , parnein , parvaeh , parvazeh98 , parvinah , pati'a , peterpanama14 , peymaneh , popsicle , R ! R a , RafOneh , rahaa_m , rahha , rahil74 , rain love , rainy_10 , ramanava , ramou2030 , Raniya95 , ratanaz , raz gol , razieh y , reza9000 , riitaa , rilla , Ritzy , Roghaye57 , rooyaa , rory , Roshanak.k , Roshanak65 , roya1365 , ROZ GOL , rozam , rozesorati , rozhina , rozita maryam , R£§PINA , S!M!N , S- Masoum , s.d.yeganeh , s.sh , s7453s , saba28 , sabouraneh , sadsadsad , saeide735 , Saeideh_82 , sahar32 , sahar93 , sahel_m , sama.2056 , saman84 , samane66 , samaneh60 , SamanehBanooo , Sana gholipour , sana4 , sanaz_ , sanni , saratab , sarax , saray , sara_1360 , sarina72 , sarma1010 , scarlet25 , SEA GIFT , sefid65 , Selda96 , selina63 , sepide12 , sepideh*** , Sepideh.ET , sepideh1991 , sepideh1993 , sepidrokh , SETARE SOHEYL , setareh273 , setayesh1363 , setayesh_p995 , sete , seti , sh8000 , shadi1356 , shaghayegh.p , shahin47 , shahrzad64 , shamsa 51 , sharafi , SHARPY , Shasosa , shatot , sheida_953 , sheydajoooon , shida.m , shidi1369 , shimaaaaa , shimoska , shining sun , shiny star1 , shirin hydari , shivajan:D , shivashiva , SHU SHU ABI , sh_karan , sh_shivol , sibsorkhhava , silverstar , SIMA2012 , sinsor , snia , sogol21 , soheila1984 , soheila50 , soheilam , sokot shab , solia , somy_kh , sonia1357 , soode , SOSKET , souraj , spgsara , sura , susan1 , sushiyant11 , Sutra , sydney , S_64 , Sαrα , sαвα , tahmin67 , takshakh2838 , tan tan66 , tania_7 , tarane2 , taraneh86 , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , tara_5877 , Tarlan_tahami , Tekin , term , tghyasfr , Tifani Jon , tina. , Titania1273 , titinaz , ti_na60 , tondar1365 , Toti64 , tv35 , unichorn , VAHIDEH / P , vampire123 , vianna , viyana* , vj_90 , wenela , xayal , yasaman20 , yasamin khanoom , yasamin33 , yasamin_34 , yasesabs , yashkin , yasii bano , Yasnaaaa , yoshgin , z.rahmatian , z1378 , z1992 , zahra573 , zahra92 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zari60 , zeii-lover , zhompol , ziiiziii13 , Zjooojooo , zohreh eshghi , zy_jahromi , _Azadeh_ , _black Flood_ , _NoNasH_ , ~anahita~ , ~ELAHE~ , ~elin~ , ~farzaneh jan~ , ~fatemeh69~ , ~SAREH~ , ~SHADO~ , ~soomi~ , §parnian§ , ®€¥#@n€# , ·•● samir ●•· , ρąяміŚ , آتری , آرام25 , آرنیکا , آریانا18 , آستاره , آسمان ابری , آمستريدا , آنیتا , آویشا , اب و اتش , اتوسا , ارامی , اردیبهشت 3 , اردیبهشت 75 , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , الاله بانو , الهه 1369 , الهه نیا , الهه50 , الهه7 , الیرا , امیلیا , اولین ستاره , اپادا , ایلکای2 , ایپک یولی , باران ستاک , باربارا , بازیگوش , بانوی برفی , بانوی بهاری , بخاری , برگ پاییزی , بهار بارانی , بهاران81 , تانیا ج , ترنج فاطمي , تریلوبیت , تنها... , حریم1 , حنیفا58 , خاله خانم , خاله قزي , خاوردخت , خیال غزل , خیال پاییز , داناد , دختر مردادی , دخترویروسی , دریا دلنواز , دریای طوفانی , دزدمونا , دنیلا , دوست داشتني , دیان , ذره بین , رادمینا , راز نیاز , رالف , رزصورتی , رها خانووم , رها در باران , رهان , روشانا , رویای من او , زهرا گل , زهره میرهاشمی , زوها , سابرینا64 , ساحل 2010 , ساناز65 , سانازارمان , ستاره 11 , ستـاره , سحر نقره فام , سلطان قلبها , سمن جون , سوانا77 , سوداا , سودی جون , سپیدوسیاه , سکوت پر از حرف , شادئ , شادزی , شادی* , شب بی ستاره , شقا گل , شهرزاد 2 , شهرزاد ن , شهرزاد.م , شهلاn , شیرینusa , عاشق رمان خواند , عاطفع , عسل مامی , عسل ٦٦ , عمه حمی , عمه خانم , فاطیما-ش , فتانه.پ , فرحناز65 , فرنوش فاني , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لبخند قرمز , لعیا.خ , لمیس20 , ليدا.ا.ك , ليزا٤٥ , لیلا 72 , لیلا ص , لیلاحمیده , م-محسنی , م.نوری , مامان آزاده , مامان شهرزادی , مامان مریمی , مامان نی نی , ماه منیر , محمد حسن424 , مشمشه , منا معیری , منيژه , مهرناز69 , مهسا ا , مهسا زهیری , مهستی , مهشید قابلی , میترا.د , میثاق 1 , میناااا , نداي عشق , نسرین... , نسیب , نصرا... , ننه هانی و حوری , نگار.م.استقلال , نگاه روشن , نیاز.ش , نیسا , نیکا83 , هانی سالی , هانیه نیکو , هنانه , هوای بارونی دلم , هوفریا , ویدا.ف , پائیز رنگارنگ , پائیزه , پارمیس خانوم , پازوکی , پانیذ75 , پاپلی , پرنا , پرهامه , پریماه69 , پسند , پلازمید , پونام , چشم قشنگ , چشمک ستاره , چلیپا , کاوش , گلناز53 , گونش , گيسوي پاييز , گیس بریده , گیل ماه74 , یلدا تقی زاده , یلدا2222 , یه دختر1995 , یهدا , ᴥ Ɽoογa ᴥ , •●شقایق●•

17. Top | #49

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.17
    تشکر از کاربر
    13,014
    حالت من
    Khoonsard
    اندازه فونت

Talking

باز پستا پريد

سلام عزيزاي دلم..از ديروز يه سري از بچه ها براشون سوالي پيش اومده بود كه گفتم اينجا جواب بدم
    در مورد ازدواج مهناز با پارساست..قربونتون اول وايستيد ببينيد به اونجا مي رسيم بعد ..دست بذاريد روي گلو ي بيچاره من ...
    تازه اگه اذيتتون نكردم و كار به اونجاها كشيد .قضيه از اين قرار ميشه كه.....قانون و شرع مي گه يك زن بعد از طلاق و يا مرگ همسرش بايد چهار ماه و ده روز صبر كنه بعد ازدواج كنه..اما در مورد زن حامله..بايد تا به دنيا اودن بچه اش صبر كنه..و نمي تونه تو اون دوران با كسي ازدواج كنه ...حالا ديگه وارد جزئياتش نميشم...

شايد زياده روي كرده بودم و نبايد بيش از اين حرف مي زدم...اما سكوتش ترس بر جانم انداخته بود .
    احساس مي كردم با يك هيولا طرفم..هيولايي كه تا به حال او را در يك لباس ديگر مي ديدم

هر دو رو به روي هم و هر كدام در انديشه ديگري و يا شايد هم با نفرت و با هزاران سوال به يكديگر خيره شده بوديم

بي امان چندين بار همان دستش را كه بر صورتم سيلي زده بود گره كرد و باز كرد و نگاه از من گرفت

چند قدمي عقب رفت ..تا به حال او را انقدر سردرگم و عصبي نديده بودم..موجودي كه ارام مي رفت و ارام مي امد..كمتر حرف مي زد و كمتر مي خنديد و با كسي دمخور نمي شد ..حال ريسمان پاره كرده بود
    هر قدم كه به عقب مي رفت ..نفرتم از او بيشتر مي شد ...
    جاي سيلي روي صورتم گز گز مي كرد .به در رسيده بود ..دو سه باري سرش را تكاني داد و دست اخر بر موهايش چنگي زد و با صداي تقريبا كنترل شده اي رو به سويم گفت:
    - سهراب تو رو براي چي اورد تو اين خونه ؟....

بغض كردم و تنها نگاهش كردم ..نمي دانستم چي مي خواهد و در دلش چه مي گذرد و كاش كه مي دانستم .
    احساس مي كردم نفرت او بيش از من است ..از اتاق كه خارج شده بود..دوباره جوي اشكهايم روان شد ..قسمتي كه برايم رقم خورده بود..انقدر گنگ و نامفهوم بود كه تمام اميدهايم را به يكباره نا اميد كرد و مرا در تاريكي مطلق فرو برد
    با اينكه حاجي صراحتا گفت بايد زنش شوي هنوز به عمق مطلبش پي نبرده بودم و حال كه كسي در اتاق نبود تازه مي فهميديم او از من مي خواهد زن پسر ديگرش شوم ..و تا پايان عمر در اين خانه پر درد ..زندگي كنم..با پارسا ..مرد ناشناخته ذهنم ...
    با قدمهاي سست و شل به سمت در به راه افتادم ..يك چيزي در دلم تكان خورده بود كه استرسم را بيشتر مي كرد و ان امنيت و اسايش از دست رفته ام بود...

نگاههاي كينه توزانه و حرفهاي نيش دار حاج خانوم تازه برايم معنا پيدا كرده بودند..بي شك او مخالف سر سخت اين ازدواج بود ..چون او عروس خودش را هم انتخاب كرده بود .پارسا هر چه كه بود و نبود..پسر بزرگش بود و به او مي باليد ..دوست نداشت ثمره چند ين سال زحمت كشيدنش ازدواج با يك بيوه زن باشد..بيوه زني كه هيچ دلخوشي از او ندارد....
    زينب و عصمت هر دو جلوي در اشپزخانه با نگاهي پر تعجب و پرسوال ايستاده بودند...

صداي ماشين پارسا را از حياط شنيدم..داشت از خانه بيرون مي رفت ...سعيد بالاي پله هاي با چهره بق كرده كه چيزي به در امدن اشكش نمانده بود به محض ديدنم از پله ها بالا رفت

حاج خانوم گوشي به دست با اشكي كه مي ريخت براي كسي ان طرف خط شكوه و گلايه مي كرد
    پشت دستم را به لبانم نزديك كردم ..حالم بد بود ...دستم را به چهار چوب در تكيه دادم ....نگاه پر اشك حاج خانوم به سويم چرخيد و با نفرت براي ان كسي كه نمي دانم كه بود ناليد و گفت:
    - يكي بسش نبود... بايد اين يكي پسرمم اسير خودش كنه...نمي دونم چرا نرفت بميره كه هممون راحت شيم از دستش ..
    زينب انقدر ترسيده بود كه مدام نگاهش بين من و حاج خانوم رد و بدل مي شد..از نيش كلامش دلم چركين شد و راهم را به سمت پله ها در پيش گرفتم

- اصلا به روي خودشم نمياره ..پسرم زن نگرفت.. قاتل خودشو گرفت ...يه دختر شوم كه داره زندگي همه ادماي اين خونه رو سياه مي كنه

چه پوست كلفتي شده بودم كه تحمل مي كردم و دم نمي زدم..به بالاي پله ها كه رسيدم زينب را پشت سرم ديدم ..مي دانستم تنها دلش برايم سوخته است ..بي محلش كردم و وارد اتاق شدم...
    تمام بدنم گرفته و شل شده بود ..لبه تخت به سختي نشستم با ترديد وارد اتاق شد
    سرم را كه احساس سنگيني مي كرد پايين گرفتم..ديگر جاني براي كشمكش و جدال نداشتم...به سمت امد و رو به روي روي زمين زانو زد..و كفشهايم را در اورد
    چشمانش پر اشك شده بودند كه در سكوت وادارم كرد روي تخت دراز بكشم..و من بي حرف و چون وچرا گوش كردم..ملافه را رويم كشيد و با لحن دلسوزانه اي گفت:
    - چيزي مي خوريد براتون بيارم؟
    سرم را به سختي تكاني دادم و رويم را از او گرفتم
    احساس ياس و سرخوردگي مي كردم.....دلم يك پناهگاه امن مي خواست ...بهتر بگويم دلم مي خواست ميمردم
    با صداي بسته شدن در به سختي گوشيم را از روي عسلي كنار تخت برداشتم...و با ترديد شماره برادرم را گرفتم
    يك بار.. دو بار... سه بار ..پشت سر هم بوق مي كشيد و جوابي نمي داد..دوباره اشكها جان گرفتن اين بار.. بي اراده من..بار ديگر شماره را گرفتم باز همان بوقهاي بي انتها
    گوشي از دستم لغزيد و كنارم روي تخت افتاد...كف دستانم سرد و سر شدن.. به شدت احساس سبكي و خواب مي كردم
    پلكهايم سنگين شدند...و من براي اخرين بار نگاهم را به سمت جاي خالي قاب سهراب چرخاندم...
    پوزخند تلخي زدم..و چشمانم را بستم...با مرگ سهراب ..زندگي و عمرم تباه شدند و مردند.
    ویرایش توسط نیلا... : 1392,07,17 در ساعت ساعت : 23:42

18. 783 کاربر از پست نیلا... تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , !diamond! , !i!elham!i! , #لـــــــــیلا . م # , (mina) , (morvarid) , * Maneli * , * narges * , * nina * , * سعیده * , *$~رازگل سرخ~$* , ***nazanin , **سولماز** , *Arezoo** , *hoda* , *msbm* , *n@fi3* , *niki , *ROJA* , *SaNaY* , *shima* , *sorme* , *venos* , *zahraee* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *آویژه* , *باران بهاری* , *راینا* , *ریحانه# , *سمیه م* , +HODA+ , +Neda+ , .:MahshiiiD:. , .Arghavan A , .maryam. , .nahid , .parniya. , .samira68. , .سیاوش. , /لاله/ , 0033 , 115-مروارید , 2rrin , 2گل سیما , 41267m , 6789 , 7toranj , 9295743 , :::..Moji7..::: , @@zahra@@ , A30! , a66818 , aflak , afra. , afrooz87 , aida_siasookhte , aili , airena , alone shadow , amirhessam , amirhosseinac , amisha , amorist , ana? , anahid 33 , Anahita.s , ana_b , Andr0meda , angel04 , Anolin , aramesh_t , Aray , archangel , arefe jooon , arefe90 , Arezoo Khanoom , arezoo214 , arezoo786 , aroosak , aroosak$ad , arshida1994 , arshiiiii , arshin.R , asal naz , asal-661 , asal007 , asal172 , asal3p , asalkhanoom , ashkannia , aslak , asma-m , Asma.sh , Atefeh67 , ati joooon , atsh , atyek , aurora15 , ava.n , ayda90 , aygeen , azam 24 , azda , azisadeghi , Azita49 , AZI_AZI , b3666 , babasi , bahar.nt , bahar.z , bahar58 , baii , balatanha , banafsheh_sh83 , banoojun , banooshab , baransaz , barni , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , behnaz98 , behtarin_pari , Belanka 95 , BeLAtrIx , benitto , benq , betiya , bikari , binamm , bitter.sweet , blub2000 , blue berry , bneta , Bright Girl , Cancer , carrie , cemira , chandiny , chichi , cloudyneda , Dark Star27 , Darya77 , degeer , delgir , deragun , diaar , diablo8888 , diga , Dina* , doda , dokhibabash , DORI JOOON , duste man , EasTern_Girl , elahe 15 , elahejoon1234 , Elen , Elham fa , elham12345 , eli joni , eli@aseman , elianoos , elin89 , EliSo , elmira.t , elmiraa_20 , elmirareza , elnaz89 , erfanbor , f.998 , F.JEDDI , f@t3meh.k , fa62 , fadai , Faeze1375 , famdavari , FANNI , faranak-bahari , farg0o0o0o0ol , fari ♥ al , fariba44 , fariba45 , fariba48 , faride20 , farideh_h1366 , farnam88180 , Farnaz , Farnaz-K , farvahar93 , farveh , fary , farzaneh-a , fatemeh1990 , fatemeh2001 , fatima64 , fatima983 , fereshteh27 , fereshth , fk-osh-d , flavia , fozhi , galadril3 , ghasedak_love , ghazal-xr75 , ghazal_20020 , Ghoncheye bahar , gilda94 , gili , gole narges , GOLE...KAGHAZI , golerose , goli1658 , goli21 , goli62 , golnar 62 , golnaz78 , googooli girl , googoosh z , hakim4181 , hameshebatoamto , hana_m , hanie-ab , Haniii9396 , hanila , harimeshgh , hasti-89 , hasti59 , helen. , helga1980 , Helia6 , helna , hezareh , hiva-20 , hod hod , homa* , homa41 , Honey_fa , hosnaa , hourad , hyunah , h_t_h_1984 , Idin98i , ili mah , iranian_girl , iryane , iyzak , jnashenakhte , joana , joodi abot , Kahroba. , karen2012 , katoore , Katra , katy f , khademre , Khate Siah , khatkhaty , khatooonn , ki@na , kiana61 , kimia joon , kiumars , kr@m.R@ , Laali , lalaie , lartmis , layahashemi , leila banoo , leila.kh , lemol , leona , Lida.Sh , Lida2014 , lightofthe.moon , love mazyar , lovling , luna.brillante , M.pegah , Maedeh , mahana1 , mahda , mahinfk , mahnazmom , Mahoor92 , mahpary , mahr0kh , MAHSA-O , mahsa.nadi , mahsadina , mahshad_hd , mahshid_3d , mahtab10 , MAHTAB63 , Mahya 84 , MAJJI , MAMAN BOZORG , man! , manash , mandana 8687 , maneou , mani1384 , mania-h , Mantral , many22 , marale , Marpouya , martire , maryam banoo 60 , maryam gol , maryam joOon , maryam2005 , maryam56 , maryami.aramesh , maryam_277 , maryam_mariusz , maryiana , marzieh68 , masoud2022 , masoumeh , mastan jojo , mati jojo , medoza , Mehiiifash , mehraban.7 , mehrabeh , mehrazar , mehrn00sh , mehrnaz-behrad , mehrnoosh gh , mehrsa-92 , meli ka , mellina2000 , melodina , meno , mery75 , me_ned , michka_61 , milana , miminaz , Mina , mina68 , mina_75 , mina_sh , miraj1 , mishapasha , Miss A , miss maryam , miss.no1.2004 , mojiii67 , mona61 , monir1343 , moniya , monos , moon shine , motlagh , msa1 , msho , mushtata , m_ezraeil_m , m_reisie , N*A*Z*L*I , n.d.sari , nady48 , nafas_hd , nahid lucky , namakdoon , nana22 , nanazkhanoom , narciss , narcisus , narges.shiraz , narges21 , narmineh , nasim1768 , nasrin javan , nasrin.j , nasrin44 , nastaran1351 , nastaran_702 , Nayiri , nazanin88 , nazisaki , ned67 , neda roshan , neg neg , negar*pb , negar.n1000 , negin17 , Negin96 , neginra , Night , Nika61 , niki-95 , nikitaaa24 , nilofar abi , niloofarenaz , Niloofarmt , nina86 , niyayeeeeeesh , nmari , nokia5800 , nona65 , NOOSHIN1383 , noshafarin , noshfar , nrezaii , ofogh12 , omidk , orange1366 , ordibehesht91 , orkidehyesurati , OrsellA , otared , padideh_hs , pakdel , panah , pani1381 , parei , pari daryai , pariedarya , parisaparisa , parmis86 , parmis91 , parnein , parvaeh , parvazeh98 , parvinah , pati'a , peterpanama14 , peymaneh , popsicle , R ! R a , RafOneh , rahha , rahil74 , rain love , rainy_10 , ramanava , ramou2030 , Raniya95 , ratanaz , raz gol , razieh y , reem1368 , reza9000 , riitaa , rilla , Ritzy , Roghaye57 , rooyaa , Roshanak.k , Roshanak65 , roshanak72 , roya1365 , ROZ GOL , rozam , rozesorati , rozhina , rozita maryam , R£§PINA , S!M!N , S- Masoum , s.d.yeganeh , s.sh , s7453s , s9083 , saba28 , sabouraneh , sadsadsad , saeide735 , Saeideh_82 , sahar32 , sahar93 , sahel_m , sama.2056 , samaneh60 , SamanehBanooo , Sana gholipour , sana4 , sanaz_ , SANIA-23 , sanni , saratab , sarax , saray , sara_1360 , sarina72 , sarma1010 , scarlet25 , sefid65 , Selda96 , selina63 , sepide12 , sepideh*** , Sepideh.ET , sepideh1991 , sepideh1993 , sepidrokh , SETARE SOHEYL , setareh273 , setayesh1363 , sete , seti , shadi1356 , shaghayegh.p , shahin47 , shahrzad64 , shamsa 51 , sharafi , SHARPY , Shasosa , shatot , sheida_953 , shida.m , shidi1369 , shimaaaaa , shiny star1 , shirin hydari , shivajan:D , shivashiva , SHU SHU ABI , sh_karan , sh_shivol , sibsorkhhava , silverstar , SIMA2012 , simaaaaa , sinsor , snia , soheila1984 , soheila50 , soheilam , sokot shab , solia , somy_kh , sonia1357 , soode , SOSKET , souraj , spgsara , sura , susan1 , sushiyant11 , Sutra , sydney , S_64 , Sαrα , sαвα , tahmin67 , takshakh2838 , tan tan66 , tania_7 , tarane2 , taraneh86 , taranomeabshar , tara_5877 , Tarlan_tahami , Tekin , term , tghyasfr , Tifani Jon , tiger1978 , tina. , Titania1273 , titinaz , ti_na60 , tondar1365 , unichorn , VAHIDEH / P , vampire123 , vianna , viyana* , vj_90 , wenela , xayal , yasaman20 , yasamin khanoom , yasamin33 , yasesabs , yashkin , yasii bano , yoshgin , z.rahmatian , z1378 , z1992 , zahra573 , zahra92 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zari60 , zeii-lover , zhompol , ziiiziii13 , Zjooojooo , zohreh eshghi , zy_jahromi , _Azadeh_ , _black Flood_ , _NoNasH_ , ~anahita~ , ~Azita~ , ~ELAHE~ , ~elin~ , ~farzaneh jan~ , ~fatemeh69~ , ~SAREH~ , ~SHADO~ , ~soomi~ , §parnian§ , ®€¥#@n€# , ·•● samir ●•· , ρąяміŚ , آتری , آرام25 , آرنیکا , آریانا18 , آستاره , آسمان ابری , آمستريدا , آنیتا , آویشا , اب و اتش , اتوسا , ارامی , اردیبهشت 3 , اردیبهشت 75 , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , الاله بانو , الهه 1369 , الهه نیا , الهه50 , الهه7 , الي جون , اولین ستاره , اپادا , ایلکای2 , ایپک یولی , باران ستاک , باربارا , بازیگوش , بانوی برفی , بانوی بهاری , بخاری , برگ پاییزی , بهار بارانی , بهاران81 , تانیا ج , ترنج فاطمي , تریلوبیت , تنها... , حریم1 , حنیفا58 , خاله خانم , خاله قزي , خاوردخت , خیال غزل , خیال پاییز , داناد , دخترویروسی , دریا دلنواز , دریای طوفانی , دزدمونا , دنیلا , دوست داشتني , دیان , ذره بین , رادمینا , راز نیاز , رالف , رزصورتی , رها خانووم , رها در باران , رهان , روشا نا , روشانا , رویای من او , زوها , سابرینا64 , ساحل 2010 , ساناز65 , سانازارمان , ستاره 11 , ستـاره , سحر نقره فام , سلطان قلبها , سوانا77 , سوداا , سودی جون , سپیدوسیاه , سکوت من , سکوت پر از حرف , شادئ , شادزی , شب بی ستاره , شقا گل , شهرزاد 2 , شهرزاد ن , شهرزاد.م , شهلاn , شیرینusa , عاشق رمان خواند , عسل مامی , عسلی من , عمه حمی , فاطیما-ش , فتانه.پ , فرحناز65 , فرنوش فاني , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لبخند قرمز , لعیا.خ , لمیس20 , ليدا.ا.ك , ليزا٤٥ , لیلا 72 , لیلا ص , لیلاحمیده , م-محسنی , م.نوری , مامان آزاده , مامان شهرزادی , مامان مریمی , مامان نی نی , ماه منیر , محمد حسن424 , مشمشه , منيژه , مهرناز69 , مهسا ا , مهسا زهیری , مهستی , مهشید قابلی , مهیاجووون , میترا.د , میناااا , نانامی , نداي عشق , نسرین... , نسیب , نصرا... , ننه هانی و حوری , نگاه روشن , نیاز.ش , نیسا , نیلوفر98 , نیکا83 , هانی سالی , هانیه نیکو , هنانه , هوای بارونی دلم , هوفریا , پائیز رنگارنگ , پارمیس خانوم , پازوکی , پانیذ75 , پاپلی , پرنا , پرهامه , پریماه69 , پلازمید , پونام , چشم قشنگ , چلیپا , کاوش , گلناز53 , گونش , گيسوي پاييز , گیس بریده , گیل ماه74 , یلدا تقی زاده , یلدا2222 , یه دختر1995 , یهدا , یگانه_72 , ᴥ Ɽoογa ᴥ , •●شقایق●•

19. Top | #50

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.17
    تشکر از کاربر
    13,014
    حالت من
    Khoonsard
    اندازه فونت

Talking

احساس مي كنم صداي همهمه اي به گوشم مي رسد..گلويم خشك و زبانم تلخ شده است..سرم سنگين است و تكاني نمي توانم بخورم ..كسي مرتب صدايم مي كند و تكانم مي دهد..مي خواهم چشمانم را ازهم بگشايم اما قادر نيستم....طعم شيرين مايه بين لبهايم را كمي دوست دارم..احساس نفس كشيدن را مي دهد ..اما كم است
    باز تكان مي خورم ..باز شدن چشمانم در اراده ام نيستند..باز نمي شوند
    از اين خواب و خلسه لذت مي برم..گويي از زمين جدا شده ام...احساس مي كنم تصويري از گذشته رو به رويم دارد نقش مي بند...يك دختر و يك پسر..اين صحنه را هيچ وقت نمي توانم فراموش كنم .

"باران مي بارد هر دو خيس شده ايم...اما او ول كن نيست ..سردم شده است "

از ديدن ان صحنه ها لبخندي به لبانم مي ايد

"همان روزي است كه بعد از دو ساعت وراجي كردن در مورد كلاس و درس ها از من خواستگاري كرد"

در خوابم... اما مي خندم ..

"او با خودش كلنجار مي رفت و مي خواست حرفش را بزند ... مي دانستم چه مي خواهد بگويد..اما اذيتش مي كردم و مي گفتم..من نمي فهمم چه مي گويد"

خنده ام تلخ تر مي شود

"و در لحظه اخر مي گويد:«اخر هفته بيايم خواستگاري؟ »"

در ميان خنده اشك مي ريزم..من از اين صحنه ها در اوج دوست داشتنشان بيزارم ..گريه ام بند نمي ايد..مرتب صورتم را تكان مي دهندو من بيشتر گريه مي كنم..

"سهراب در ان كت و شلوار چيز ديگري شده ..دست گلش كمي پلاسيده ...او بعد از يك هفته تنها به خواستگاريم امد.."
    .
    مي خواهم سرم را بچرخانم اين صحنه ها را دوست ندارم

"تنها در محضر... بدون حلقه... بدون خانواده اش و تنها من و برادر و مادرم "
    نمي خواهم ببينم ..اما مي بينم ..بي تابي مي كنم..

"حاجي ما را با شيريني و دسته گلي كه اورده ايم بيرون مي كند..در را به رويمان مي بند...سهراب از من خجالت مي كشد "

نفس كشيدن برايم سخت تر شده ..صداي خس خس گلويم را مي شنوم

"امروز سهراب زيادي خوش است..تازه دوش گرفته...در حالي كه بند روبدوشامبرش را محكم مي كند به من نزديك مي شود..مي خواهم اذيتش كنم ..و خودم را به قهر كردن مي زنم ...و با كتابم ور مي روم انقدر سر به سرم مي گذارد و با صورت و موهايم ور مي رود كه به خنده مي افتم ..از خنده ام مي خندد ومرا روي تخت مي اندازد...خم مي شود و مي خواهد لبهايم را ببوسد..غرق لذت چشمانم را مي بندم كه در بي هوا باز مي شود..هر دو از ترس مي پريم
    حاج خانوم با تاسف سرش ا تكان مي دهد و مي رود"

از او بدم مي ايد ...بدم مي ايد ..ديگر نمي خواهم ببينم

"سهراب سرم فرياد مي زند و مرا ماخذه مي كند كه چرا جواب مادرش را داده ام و او را ناراحت كرده ام..هر چي مي گويم..باور نمي كند و براي خاموش شدنم براي اولين بار مرا مي زند"

اشكهايم تمام نميشوند...

"حاجي دارد اتمام حجت مي كند:
    «اگه مي خواي مثل سابق بري و بيا...و بذارم با زنت زندگي كني..بايد بيايد تو همين خونه زندگي كنيد»
    سهراب ناچار است كه قبول كند ..هيچ در بساط ندارد
    «مهناز يكي دوساله... بعد راضيش مي كنم كه از اين خونه بريم»"

مهناز ..مهناز ..مهناز

"يك سال بعد از عقدمان با اولين حقوقش..برايم يك حلقه ظريف و نازك مي خرد..."

مهناز مهناز

"تصاوير دارند كم رنگ مي شوند...همه در حال گريه كردند ..به سمتشان مي روم دور يك قبر ايستاده اند..كنارشان مي زنم و داخل قبر را مي بينم..يك مرده در كفن ....سرم را بالا مي اورم..صداي گريه ها بلند تر مي شوند دوباره به مرده داخل قبر نگاه مي كنم..صورتش باز است..سهراب دارد مي خندد...جيغ مي زنم و فرياد مي كشم نه...به نوشته بالاي قبر نگاه مي كنم..نوشته است مهناز رسولي ..با ترس دوباره به ان كفن و ان قبر تنگ نظر مي اندازم..اين منم..چشمانم بسته است ..حالا همه دارند مي خندند...با تمام توان فرياد مي زنم"

در همين لحظه چشمانم را باز مي كنم...به سختي نفس مي كشم مرد بالاي سرم نشسته و دستش روي ماسك روي صورتم است و مرتب مي گويد:
    - نترس نفس بكش ...نفس بكش
    از گوش خيس و تري موهاي كنار گوشم فهميده ام حتي در خواب هم گريه كرده ام
    نگاهم در نگاه مرد است..نبضم را مي گيرد و باز مي گويد:
    - اروم نفس بكش...چيزي نيست
    دستش را بلند مي كند با چشمانم حركاتش را تعقيب مي كنم...سِرم را تنظيم مي كند و دوباره به من نگاه مي كند...در همين حين حاج خانوم را مي بينم نگاهي به من مي اندازد و از مرد مي پرسد:
    - حالش خوبه؟
    -فشارش اومده بود پايين...فردا حتما يه دكتر ببريدش ...من اينجا وسيله ندارم..اما الان همه چيزش نرماله ..چيزي نخورد يا كاري نكردكه
    حاج خانوم تند تند سرش را تكان مي دهد و مي گويد:
    - نه..ظهري كه مي اومد بالا حالش خوب بود..نمي دونم چش شده بود
    مرد بلند مي شود و مشغول جمع كردن وسايلش مي شود و مي گويد:
    - حتما ببريد پيش دكترش...بايد وضعيت بچه رو هم چك بكنن..من ديگه مي رم اگه حالش بد شد ..بيارديش بيمارستان
    - ممنون زحمت كشيديد
    بار ديگر به سرم نگاه مي اندازد...و كمي به سمتم متمايل مي شود و مي گويد:
    - راحت بخواب ..به چيزيم فكر نكن ...

نمي دانم در اين مدت چه بر من گذشته ..مي ترسم چشمانم را روي هم بگذارم ..از ان تصاوير مي ترسم
    تصاويري از مرگ سهراب...روزي كه او مرد.. انان نگذاشتند براي اخرين بار تصوير صورتش را در ميان قاب دستانم بگيرم
    انان كه گفتن او مرده است و تو به ان نامحرمي ...عمري در پي اين حرفها پيرم در امد
    قابهايش را از همان روز نخست از اتاقم بردند..لباسهايش را به گداها دادند و چيزي براي بويدنم نگذاشتند...دلم پر از در است و انان همچنان مرا مي خواهند از بين ببرند...تنها چيزي كه دارم و با ديدنش جان مي گيرم تنها همان ميز نقشه كشي اوست

به ميز نگاه مي كنم...هيچ راه حلي براي رهاييم نميابم..فرار هم راه چاره نيست...پس بايد چكار كنم؟..من همه چيزم را از دست داده ام ...همه چيزم را

20. 815 کاربر از پست نیلا... تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , !diamond! , !i!elham!i! , #saba.b# , #لـــــــــیلا . م # , (mina) , (morvarid) , * Maneli * , * narges * , * nina * , * سعیده * , *$~رازگل سرخ~$* , ***nazanin , **سولماز** , *AdAm BaRfI* , *Arezoo** , *hoda* , *msbm* , *n@fi3* , *niki , *ROJA* , *SaNaY* , *shima* , *sorme* , *venos* , *zahraee* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *آویژه* , *باران بهاری* , *راینا* , *ریحانه# , *سمیه م* , *چشمک* , +HODA+ , +Neda+ , .:MahshiiiD:. , .Arghavan A , .Baharak. , .maryam. , .nahid , .parniya. , .samira68. , .سیاوش. , /manoo/ , /لاله/ , 0033 , 115-مروارید , 2rrin , 2گل سیما , 41267m , 6789 , 7toranj , 9295743 , :::..Moji7..::: , A30! , a66818 , aflak , afra. , afrooz87 , aida_siasookhte , aili , airena , alone shadow , amirhessam , amirhosseinac , amisha , amorist , ana? , anahid 33 , Anahita.s , ana_b , Andr0meda , angel04 , angry girl , Anolin , aral , aramesh_t , Aray , archangel , arefe jooon , arefe90 , Arezoo Khanoom , arezoo214 , arezoo786 , aroosak , aroosak$ad , arshida1994 , arshiiiii , arshin.R , artemisir , asal naz , asal-661 , asal007 , asal172 , asal3p , asalkhanoom , asemanii , ashkannia , aslak , asma-m , Asma.sh , Atefeh67 , ati joooon , atsh , atyek , aurora15 , ava.n , ayda90 , aygeen , azam 24 , azda , azisadeghi , Azita49 , AZI_AZI , b3666 , babasi , bahar.nt , bahar.z , bahar58 , baii , balatanha , banafsheh_sh83 , banoojun , banooshab , baransaz , barni , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , behnaz98 , behtarin_pari , Belanka 95 , BeLAtrIx , benitto , benq , betiya , bikari , binamm , bitter.sweet , blub2000 , bneta , Bright Girl , Cancer , carrie , cemira , chandiny , chichi , cloudyneda , dada1 , Dark Star27 , Darya77 , degeer , delgir , deragun , diaar , diablo8888 , diga , Dina* , doda , dokhibabash , DORI JOOON , dorsa_68 , duste man , EasTern_Girl , elahe 15 , elahejoon1234 , Elen , Elham fa , elham12345 , eli joni , eli@aseman , elianoos , elin89 , EliSo , elmira joon , elmira.t , elmiraa_20 , elmirareza , elnaz89 , erfanbor , F @ N @ H @ i , f.998 , F.JEDDI , f@t3meh.k , fa62 , fadai , Faeze1375 , famdavari , FANNI , faranak-bahari , farg0o0o0o0ol , fari ♥ al , fariba44 , fariba45 , fariba48 , faride20 , farideh_h1366 , farnam88180 , Farnaz , Farnaz-K , farvahar93 , farveh , fary , farzaneh-a , fatemeh1990 , fatemeh2001 , fatima64 , fatima983 , fereshteh27 , fereshth , fk-osh-d , flavia , fozhi , galadril3 , ghasedak_love , ghazal-xr75 , ghazal_20020 , Ghoncheye bahar , gilda94 , gili , gole narges , GOLE...KAGHAZI , golerose , goli21 , goli62 , golnar 62 , golnaz78 , googooli girl , googoosh z , hakim4181 , hameshebatoamto , hana_m , hanie-ab , Haniii9396 , hanila , harimeshgh , hasti-89 , hasti59 , helen. , helga1980 , Helia6 , helna , hezareh , hiva-20 , hivanaz , hod hod , homa* , homa41 , Honey_fa , hosnaa , hourad , hyunah , h_t_h_1984 , icegirle , Idin98i , ili mah , iranian_girl , iryane , iyzak , jaroon , jnashenakhte , joana , joodi abot , Kahroba. , karen2012 , katoore , Katra , katy f , Khate Siah , khatkhaty , khatooonn , ki@na , kiana61 , kimia joon , kiumars , kr@m.R@ , Laali , lalaie , lartmis , layahashemi , leila banoo , leila.kh , lemol , leona , Lida.Sh , Lida2014 , lightofthe.moon , love mazyar , lovling , luna.brillante , M.pegah , Maedeh , mahana1 , mahda , mahdiye21 , mahinfk , mahnazmom , Mahoor92 , mahpary , mahr0kh , MAHSA-O , mahsa.nadi , mahsa.raad , mahsadina , mahsafall , mahshad_hd , mahshid_3d , mahtab10 , MAHTAB63 , Mahya 84 , MAJJI , MAMAN BOZORG , mamanzahra , man! , manash , mandana 8687 , maneou , mani1384 , mania-h , Mantral , many22 , marale , Marpouya , martire , maryam banoo 60 , maryam gol , maryam joOon , maryam2005 , maryam56 , maryami.aramesh , maryam_277 , maryiana , marzieh68 , masoud2022 , masoumeh , mastan jojo , mati jojo , medoza , Mehiiifash , mehnoosh , mehraban.7 , mehrabeh , mehrazar , mehridj , mehrn00sh , mehrnaz-behrad , mehrnoosh gh , mehrsa-92 , meli ka , mellina2000 , melodina , meno , me_ned , michka_61 , milana , miminaz , Mina , mina68 , mina_75 , mina_sh , miraj1 , mishapasha , Miss A , miss maryam , miss.no1.2004 , mjmj , mk70 , mojiii67 , mona61 , monir1343 , moniya , monos , moon shine , motlagh , mratiger , msa1 , msho , mushtata ,