ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان منی دیگر | red_rose کاربر انجمن
lull.ir

http://fidibo.com/

نودهشتیا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:

رأی دهندگان
271. نظرسنجی بسته شده است.
  • زیر 15

5 1.85%
  • 15 تا 20

51 18.82%
  • 20 تا 25

72 26.57%
  • 25 تا 30

52 19.19%
  • بالای 30

91 33.58%
صفحه 1 از 18 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 178
  1. Top | #1

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.47
    تشکر از کاربر
    15,674
    تشکر شده 77,032 در 1,634 پست
    اندازه فونت

پیش فرض رمان منی دیگر | red_rose کاربر انجمن

سلام دوستان
    من امدم
    قول دادم که بیام و بهش عمل کردم. خیلی خیلی خوشحالم

برای دوستانی که تا حالا منی دیگر رو نخوندند عرض می کنم که:
    + این رمان تا هفته ی پیش جزء رمانهای در حال تایپ بود. به دلیل مشکلاتی که پیش اومد رمان وسط های راه حذف شد. به خاطر لطف دوستان و همدردی هایی که باهام کردند تصمیم گرفتم محبتشون رو جبران کنم. از همه ی کسانیکه پیگیر بوند و بهم روحیه دادند خیلی خیلی مچکرم. اسامی زیادند و من می ترسم شرمنده ی اسمایی بشم که ذهنم یاری نکرده و فراموش بشند، بنابراین اسم نمیارم.

برای دوستانی که همراه من و مریمم بودند عرض می کنم که:
    + رمان رو به روال قبل ادامه میدم. ولی بعضی اشخاص ویرایش میشه. شخصیت اصلی همون خواهد بود. و شخصیت مقابلش هم همینطور. پس نگران نباشید. فقط قصه ی شخصیتی که ناخواسته باعث حذف رمان شد رو ویرایش می زنم.

+ از وقتی که تاپیک جدید شروع بکار کنه، پست هایی که تا حالا داشتیم رو ویرایش می کنم و دوباره می زارمش تا اونجایی که رمان حذف شد و از اونجا به بعد دوباره پست های جدید خواهیم داشت. می دونم توقع اینکه بیاید و رمان رو دوباره و ویرایش شده بخونید خیلی زیاده، ولی اگه وقت داشتید و قابل دونستید پستها رو بخونید چون احتمالا در نحوه ی نگارشش هم تغییراتی داشته باشیم.

+ جلد رمان رو عوض کردم. و زحمتش رو رز نارنجی عزیز برام کشید. که از همین جا ازش تشکر می کنم. منکه خیلی خوشم میاد از جلد جدید و کاملاً با اصول من مطابقت داره.

+ خلاصه و مقدمه همونیکه قبلاً بوده و زحمتش رو #سمانه# عزیز کشیده بود رو گذاشتم.

+جا داره از دوستهایی که تو گروه منی دیگر عضو بودند تشکر کنم. فرانک، سمانه ها، آزاده، جمیله، یلدا و ستایش عزیز مچکرم

+تاپیک نقد رو هم خواهیم داشت. تا اون موقع پذیرای نظرات ارزشمندتون تو پروفم هستم.

+ از همه ی عزیزانی که لینک رمان رو تو امضاهاشون گذاشتند خواهشمندم اگه بازم لایق دونستند لینک رو تصحیح کنند
    .

خلاصه ی داستان:
    یکی بود یکی نبود
    زیر گنبد کبود دختری بود، چش عسلی، پیرهن پری
    ولی این دخترک قصه ی ما، دل پر غصه ای داشت
    زندگیش قشنگ نبود
    میون باغ دلش، گل های رنگارنگ نبود
    پدرش پدر نبود
    سهمش از زندگی جز ، روزای دربه در نبود
    روزی از همین روزا
    روزای خوب خدا
    یکی اومد، در خونشون رو زد
    درو وا کرد و نگاهش، به ته کوچه رسید
    خود خوشبختی رو دید
    گل حسرت تو دلش خشکید و خشکید...

مقدمـــــــه:
    در کوچه پس کوچه های شهری که تا رنگ باختن فاصله ای ندارد
    نشسته ام میان یک مشت افکار باطله و ثانیه ها را می شمارم
    تا شاید کورسویی بیابم از امید فرداها...
    فرداهایی بدون سیاهی دیروز و امروز
    بدون بغض گره خورده در گلویم، بدون سرخوردگی سالیان دور.
    نگاهم به دور دست و فکرم در دور دست ...
    اما چه تفاوت فاحشی ست بین این دو دور دست!!!
    پدر کجایی که بارقه های امید را در لابه لای صفحات زندگیم لمس کنی؟
    آیا باید تو را پدر بنامم؟
    تو که در حساس ترین لحظات زندگی ام پدر نبودی و افق های فردایم را زیر پاهایت له کردی؟....
    باشد؛ خیالی نیست...
    هنوز هم امیدوارم
    هنوز هم تا پایان فاصله دارم
    همانطور که چشم دوخته ام به دوردست زندگی ام
    می روم به سوی دوباره بودن
    دوباره ساختن
    دوباره زندگی کردن
    دوباره منی دیگــــــــــــر...

لینک نقد رمان:
    معرفی و نقد منــــی دیگر

ویرایش توسط red_rose : 1392,08,12 در ساعت ساعت : 20:05

مگر نمی شود آدم سالهای بعد را به یاد بیاورد و برای خودش گریه کند؟

داستا نهای کوتاهـــم

2. 379 کاربر از پست red_rose تشکر کرده اند .

#SamaneH# , #مریم# , **Silver Star** , *Fatemeh.K* , *fatemeh.s* , *msbm* , *N*E*G*A*R* , *NaZ@NiN.B* , *RaHa2* , *RANIA* , *SaNaY* , *shima* , *sorme* , *~SETAREH~* , *آویژه* , *برف* , *ترمه* , *ریحانه# , *فاطمه خانوم* , *مائده* , *مرغ خروس دوس* , +Neda+ , .:MaedeH:. , .:matin:. , .MaRYaM BaNo. , .ايدابانو. , /لاله/ , 27-Farzan , 2rrin , 4friend , 85@HADIS , abby7 , airena , amini2004 , Anahita.s , anahita77 , ana_b , angel04 , Angelical , angry girl , Anolin , ARA...GOL , aram...... , arefe jooon , arefe90 , arezoue , ariana*dreams , arman_iran , armina z , asal naz , asalkhanoom , asal_cheshmak , aseman_82 , ashoka , atefeh.mr , ava.n , ayandeh1 , azarsana , azda , Azita49 , B*A*R*A*N , b3666 , bade-zemestun , bahare RE , banafsheh_sh83 , baran pr , barane abi , barni , baroon14 , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , binamm , blub2000 , breathe , caarol , chenar , com86 , darya... , darya19 , Defne , denis** , dina_min , dokhtare khial , domino , Dr_of_Love , EasTern_Girl , eelham , elmir4 , esfarzaneh , eshton , f2kral , faezeh_kht , farg0o0o0o0ol , fari ♥ al , fatemeh27 , fatima64 , fera , fereshth , gandomsa , ghazal-xr75 , goldoone22 , googoosh z , hadis hastie , hana_m , haniyeh120 , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , homa41 , Idin98i , joje topoli , katy f , khatooonn , kimia joon , ladan93 , Lady Sky , lalehjoon , leila banoo , leyla71 , luna.brillante , m.mahshid , m0nire , m0zhdeh , maasomeh51 , mahdiehhjz , mahdiye21 , mahla.r , MAHSA-O , mahsa.h.i , Mahsa313 , mahsoo , mahtab10 , makhmal_66 , Maman fariba , maneli1995 , maneou , mani1384 , mansi1982 , mansor64 , mansoure , MARDE_TANHA , mari1983 , maryam joOon , maryam56 , Maryam977 , maryama1992a , ma_ma , mb_maryam , mehnoosh , mellissa , meno , me_ned , MINA JOOJOO , mini_mini , mishapasha , miss maryam , MONA1367 , mon_91 , Mr Don , ms_f90 , mzm1368 , N*A*Z*L*I , n.a. , Nahid72 , nana22 , narges.shiraz , narges13 , nasrin44 , nastaran1351 , nastaran_702 , neGi Sa , nenoy , niazruby , Nika-Aria , Nika61 , niloofarafoolin , nilou94 , nini tosholo , nlp16001 , nrezaii , omidk , p!nk girl , paezzi , pakdel , parisa00 , parisaparisa , parisun64 , parizad17 , princess-mimo , punio , Queen.com , raha moozy , Raha*10* , raha28 , Raha_kh , ramlin , Red.Miss.5 , redrose_love68 , Roghaye57 , rojina1369 , ronika_1994 , Roxan M.Kian , ROZ GOL , s.fzpr , saadat2000 , saba28 , saeide735 , saeideh sb , sahand.90 , sahar.74 , samandf , samaneh60 , Samira Abedi , SAMIRA BANOO , sana1994 , sana98 , sanaz_ , SANIA-23 , sara 18 , sara parvizi , sayeye divar , selina63 , sepideh76 , SETARE SOHEYL , setaresetar , setayesh-a , sete , Shabah eshg , sharare.afs , shatot , shirin.a , sh_rezaei , sibsorkhhava , simaaaaa , Sky Angle , Snow Princess , sogand n , soheilam , somy_kh , ssoudeh , susan1 , svryang , swan. , Sαrα , takshakh2838 , tannaz1994 , taraneh joon , Tifani Jon , Titania1273 , Titanium , ti_na60 , to0oranj , tooba1408 , tsunami , tt.raha , unichorn , vampire123 , VIDA / H , wet dream , wildfire14 , wildrose , yada , yalda a , yalda24 , yashkin , yjdj , z.rahmatian , Zahra Mokhtari , zahra1374 , Zahra_niki , zanbagh , zari60 , zdragon , zibahp , zohreh eshghi , _ShoKoFeH_ , |SarA_S| , ~Azita~ , ~B@H@R~ , ~farzaneh jan~ , ~SAREH~ , آدرینا61 , آذردخت , آزاده مهشید , آسوده , آيلين و زندگي , اب و اتش , الهام بانو , الهه50 , انگشتر , ایرسا92 , باران ستاک , بارون بهار , بازیگوش , بی بی گل , تابتا , ترنج فاطمي , ترنم , توتیا , ثنا77 , جودی ابوت شیطون , حاج خانوم , خانومی , خواهرقدرت , خیال غزل , دختر رویایی , دریا دلنواز , دلارام20 , راژانه , رز نارنجی , رز وحشی , رزصورتی , رودنا , زعیم زاده , زینب سادات , سابرینا64 , ساحل 2010 , سانازارمان , ساناي , سانجانا , سحربانو69 , سسسی , سمانه92 , سپيده خوب , سپیدوسیاه , سیب سرخ حوا , شادئ , شاپرک13 , شجره , شقایق وحشی , شیرین بانو , شیرینusa , طنین67 , عمه حمی , غزال آریا , غزال*zelzeleee , ف.نصیری , فاطمه ^_^ , فاطمه رهبر , فاطمه سمیعی , فاطي91 , فرشته 37 , فهیمه62 , لمیس20 , لومانا , ليزا٤٥ , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مادرم , مانیا_@ , مهرآذین , مهسا ا , مونا** , میتی65 , نازنین 87 , نداي عشق , نسرین... , نصرا... , نم باران , نگین فرجام , نگین79 , نیــــــــروانا , نیکا83 , هنانه , هیونگ , پارلاق گونش , پارمیس خانوم , پانیززهرا , پدیدار , پرنا , پریوش .س , چشم قشنگ , چشمک ستاره , گرگ ماده , یاسی جان , یگانه_72 , დshadow girlდ , ღســـــوزانღ , •●شقایق●• , ♫♥SaRa♥♫

3. Top | #2

مدیر بخش کتاب

میانگین پست در روز
    9.26
    تشکر از کاربر
    88,616
    تشکر شده 421,689 در 26,760 پست
    حالت من
    Sepasgozar
    اندازه فونت

نویسنده گرامی قبل از شروع نگارش داستان حتما تاپیک های زیر را مطالعه کنید:
    نحوه ی قرار دادن کتاب در سایت
    مهمترین نکات ویرایشی | مخصوص نویسندگان و ویراستاران انجمن
    حتما و دائما اطلاعیه های بخش کتاب رو مطالعه کنید تا از قوانین و اقدامات بخش مطلع باشید..
    اطلاعیه های بخش کتاب !
    برای ایجاد تاپیک نقد، قوانین بخش را مطالعه بفرمایید:
    قوانین بخش نقد کتاب مخصوص نویسندگان انجمن
    برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع و اجازه رسمی از نویسنده انجمن ، مجاز می باشد!
    تبلیغ رمان کاربرها در پروفایل، پیام خصوصی و تاپیک ها ( با لینک یا بدون لینک! ) خلاف قوانین است و در صورت مشاهده شخص خاطی اخطار دریافت می کند!
    اگر می خوهید رمان ِ خود را در انجمن قرار دهید و بلد نیستید... کلیک کنید!
    برای آگاهی از قوانین بخش کتاب... کلیک کنید!
    جهت اطلاع از قوانین بخش نقد و نحوه ی گذاشتن تاپیک نقد... کلیک کنید!

هر سوالی از بخش کتاب دارید، ابتدا تاپیک های بالا رو بخونید و اگر جواب خود را نیافتید به یکی {فقط یکی!} از مدیران ِ بخش، پیام خصوصی بزنید!
    نکته یِ مهمِ بخشِ تایپ:
    رمان هایِ فاقدِ خلاصه یِ مناسب، تایید نمی شود!

4. 185 کاربر از پست asal_cheshmak تشکر کرده اند .

#SamaneH# , #مریم# , **Silver Star** , *Fatemeh.K* , *NaZ@NiN.B* , *RaHa2* , *RANIA* , *SaNaY* , *shima* , *sorme* , *آویژه* , *برف* , *ریحانه# , *مرغ خروس دوس* , .:matin:. , .ايدابانو. , 85@HADIS , abby7 , Anahita.s , ana_b , angry girl , arefe jooon , ariana*dreams , asalkhanoom , atefeh.mr , ayandeh1 , azarsana , azda , Azita49 , b3666 , bahar.z , banafsheh_sh83 , baroon14 , Beautiful Jasmine , blub2000 , bneta , breathe , darya... , dina_min , elmir4 , eshton , f2kral , farg0o0o0o0ol , fari ♥ al , fatima64 , fera , goldoone22 , habe angori , hadis hastie , haniyeh120 , harimeshgh , haveking , homa41 , Idin98i , joje topoli , khatooonn , kimia joon , Lady Sky , m.mahshid , m0nire , m0zhdeh , mahdiye21 , mahla.r , mahr0kh , Mahsa313 , Maman fariba , mani1384 , mansi1982 , mari1983 , maryama1992a , maryiana , mehnoosh , miss maryam , MONA1367 , ms_f90 , mzm1368 , N*A*Z*L*I , n.a. , Nahid72 , nana22 , nasrin44 , nastaran1351 , Nazanin_8832 , nazbaran , Nika-Aria , Nika61 , nilou94 , nrezaii , paezzi , parisun64 , princess-mimo , raha28 , ramlin , red_rose , Roghaye57 , ROZ GOL , s.fzpr , saadat2000 , saeide735 , saeideh sb , sama.2056 , samandf , sana98 , SANIA-23 , sayeye divar , scarlet25 , sepideh76 , SETARE SOHEYL , setaresetar , setayesh-a , shatot , shirin.a , sibsorkhhava , simaN , Sky Angle , Snow Princess , soheilam , svryang , takshakh2838 , tannaz1994 , Tifani Jon , tsunami , unichorn , wet dream , yalda a , yalda24 , yasesabs , Zahra Mokhtari , zahra1374 , Zahra_niki , zari60 , zdragon , |SarA_S| , آدرینا61 , آسمان ابری , آيلين و زندگي , اب و اتش , الهه50 , ایرسا92 , ایلکای2 , بارون بهار , ترنج فاطمي , ترنم , توتیا , جودی ابوت شیطون , دختر رویایی , دیبا کیان , رز نارنجی , رزصورتی , رودنا , زهرا عاشق رمان , زینب سادات , سابرینا64 , ساحل 2010 , سمانه92 , سپيده خوب , سپیدوسیاه , سیب سرخ حوا , شادئ , شجره , عاطفه دلنواز , عمه حمی , غزال آریا , فاطمه رهبر , فاطمه سمیعی , فاطي91 , فرشته 37 , لومانا , م.نوری , مادرم , مانیا_@ , مطی خودمون , منيژه , نازنین 87 , نداي عشق , نسرین... , نم باران , نگین فرجام , نگین79 , نیــــــــروانا , نیکا83 , پانیززهرا , چشمک ستاره , یگانه_72 , ♫♥SaRa♥♫

5. Top | #3

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.47
    تشکر از کاربر
    15,674
    اندازه فونت

پیش فرض منی دیگر

بهار هزار و سیصد و هفتاد و دو

صدای موزیک و جیغِ از سرِ هیجان دختر و پسرها توی سرم می پیچید. حالت تهوع ناشی از استرس معده ام را زیر و رو می کرد. دوساعتی بود که پلک هایم باز شده و پشت در بسته اطاق تاریک گیر کرده بود. چند باری کلید برق را امتحان کردم، بی فایده بود. نا امید به سقف مدور بالای سرم نگاهی کردم. سیم سفید چرک بسته ی آویزان شده، لامپی به سر نداشت.
    تاریکی اتاق با صداهای نامفهوم بیرون طپش قلبم را بالا می برد. به دنبال گوشه ای خلوت دوباره چشم گرداندم و گوشه ترین سه ضلعی دنیایم را پیدا کردم. تا جا داشت در پناه دیوار های سردش پناه گرفتم و زانوهای لرزانم را ننو وار بغل کردم.
    چشمهایم باید بسته می ماند. تاریکی اتاق به وحشتم می انداخت.
    بی شک اینجا آخر دنیایم بود. حضور غریبانه ام در اتاق تاریک و نمور بی شک کار پدر بود. بی شک.
    سیب گلویم با صدا بالا و پایین شد. چشمهایم را روی هم فشار دادم. ذهن درمانده ام تصویر مادرم را با مهارت نقاشی کرد.
    وقتی که داشت توی آغوشم جان می داد و هیچ کاری از دستم بر نمی آمد و بابا؛ بابا فقط نگاه می کرد، با پوزخند آشنای گوشه ی لبش. فکر می کرد دارد ادا در میارورد. باز هم خمار بود، باز هم پولی برای موادش نداشت. باز هم، مثل همیشه بود.
    چند روز پیش مادر نحیفم را کتک زده بود. گفته بود پول داری و مخفی می کنی. به قلب ترک خورده مادرم توجه نکرده بود و کتکش زده بود. می دانست که حال و روزش خوب نبود. از همان روز بود که مامان مریض شد و کنج کبره بسته خانه مان افتاد.تحمل مردی که از سالها پیش سایه اش سنگین بود، کمر شکن بود. کاش بابا نبود.
    مامان کار می کرد و مقداری از پولش را دزدکی به من می داد. که کتاب کنکور بخرم. آرزوی دانشگاه رفتن شب و روزم را پر کرده بود. وقتی سرم توی کتاب بود، با مهربانی صدایم می کرد "نبینم خانم وکیلم خودش رو خسته کنه". آخ مامان کجایی ببینی که چه بر سر دخترت آمده.
    اشکهایی که بی محابا سرازیر می شدند را کنار زدم. وقتی که گریه می کردم اشکهایم را پاک می کرد و می گفت" حیف این چشمای سبز تیله ای نیست که بارونیش می کنی". شانه هایش خم شده بود. از غصه های که تنهایی به دوش می کشید. با همان شانه های افتاده برایم پدر شده بود.
    یک سال بود که به یادش اشک می ریختم. روز تشییع جنازه ات چقدر غریب بودی مامان، چقدر تنها بودی. بی کسیمان بالای قبر به خاک نشسته ات توی ذوق می زد. گفته بودی از وقتی بابات معتاد شد، از وقتی مردانگیش همراه اعتیادش دود شد، دیگر کسی سراغمان را نگرفت.
    صدای کش دار مردی نزدیکتر به گوش رسید. "بیا عزیزم. این اتاق خالیه"
    آب بذاقم را قورت دادم و سریع نیم خیز شدم. و حیف که قبل از اینکه کاری کنم یا کمکی بطلبم صداها دور شدند. و صدای بسته شدن دری که امیدم را نا امید کرد. چه فاصله ای غریبی!

به گل های سبز فرش رنگ و رو رفته ی زیر پایم خیره شدم.
    به تخت زهوار در رفته ی چوبی گوشه ی اتاق زل زدم. رنگ قهوای ش زیر گرد و خاکی که حکایت از بلااستفاده بودن طولانی اش را داشت، به سیاهی می زد. صداها روی اعصابم بودند. جیغ دختر ها با طنین مواج شادی های زود گذرشان. اینها، همین ها که فریاد جوانی کردنشان گوش فلک را کر می کرد، چه می دانستند که سختی یعنی چه؟ می توانستند هجی اش کنند؟ چه می دانستند بی کسی یعنی چه؟ چه می دانستند توی مدرسه موش شدن یعنی چه؟ چه می دانستند زنگ های تفریح تنهایی یعنی چه؟ لقب منزوی را شنیده بودند؟
    ندار که باشی

حرف هایت

خواسته هایت

آرزوهای سراسر سفیدت

بر کسی بهایی نیست

بی کس که باشی

درد هایت را به استهزا می گیرند و دمل چرکینت می انگارند

خانه استیجاریمان، یک اتاق نه متری و یک ورودی شش متری بیشتر نداشت. یک حیاط کوچک که باد پاییزی خاکش را تا داخل آشپزخانه همراهی می کرد و سماور کهنه اما تمیز مامان را خاک می گرفت. تا وقتی مامان بود و کار می کرد، اجاره خانه هر چند با تأخیر پرداخت می شد. ولی از وقتیکه رفت، من ماندم و ترس از پیرمردی که صاحبخانه بود. و برای طلبش، چشم های ریز شده اش روی اندامهای دخترانه ام گردش می کرد.

دست هایم را دور خودم جمع تر کردم. ذهنم رفت به پسری که جسمم را خریده بود. مگر می شد؟ مگر قانون اجازه میداد؟ بعد از مهمانی سراغم می آمد، و آنوقت بود که قهر خدا را ندید می گرفتم و خودم را از دنیای زشنتش بیرون می کشیدم.

صدا ها بلند شده بود. چرا تمامش نمی کردند؟
    گوشهایم تیز شد. زنگ صداها تغییر کرد. جیغ هایشان آمیخته با ترس بود. سردم شد. لرزیدم. سه کنجی را ترک کردم و ایستادم. چه اتفاقی افتاده بود! یکی داد زد "فرار کنید مامورا"

پست ویرایش شد.
    متن هایی که داخل رمانند و با خط طوسی نوشته شدند از خودمه بقیه رو اگه بود با رنگ مشکی می نویسم.
    خیلی به همراهیتون نیاز دارم خیلی

ویرایش توسط red_rose : 1392,11,24 در ساعت ساعت : 12:12

6. 460 کاربر از پست red_rose تشکر کرده اند .

#SamaneH# , #مریم# , (mahi) , **Silver Star** , *Fatemeh.K* , *fatemeh.s* , *NaZ@NiN.B* , *RaHa2* , *RANIA* , *SaNaY* , *shima* , *sogol* , *sorme* , *آویژه* , *برف* , *ترمه* , *ریحانه# , *مرغ خروس دوس* , +Neda+ , --Nila-- , .:matin:. , .MaRYaM BaNo. , .parniya. , .ايدابانو. , /لاله/ , 0033 , 2rrin , 7toranj , 85@HADIS , 870664182 , abby7 , abrifam , airena , amini2004 , Anahita.s , ana_b , angel04 , angry girl , Anolin , ARA...GOL , arefe jooon , arezoo214 , arezoue , ariana*dreams , arman_iran , armita1819 , asalkhanoom , asal_bumpy , aseman_82 , ashoka , asma-m , atashgah62 , Atefe.M , atefeh.mr , atefeh_49 , atena60 , ava.n , ayandeh1 , azad_awesome , azarsana , azda , azisadeghi , Azita49 , b3666 , bahar.z , banafsheh_sh83 , banix , barane abi , barane khazan , barni , baroon14 , Behnaz joon , benq , binamm , bita.A.G , blub2000 , bneta , caarol , chenar , cloudyneda , com86 , darya... , darya19 , Defne , delgir , deragun , dina_min , dokhtare khial , domino , dr.moonshine , duste man , EasTern_Girl , Elahe-73 , elmir4 , elmiraa_20 , esfarzaneh , eshton , estifen , F.JEDDI , f2kral , faezeh_kht , famdavari , FANNI , farg0o0o0o0ol , fari ♥ al , fariba44 , fariba48 , farveh , fateme. , FATEMEH HOSEINI , fatemeh27 , fatima64 , fera , fereshth , galadril3 , gezal goli , ghazal-xr75 , Ghoncheye bahar , googoosh z , habe angori , hadis hastie , hana_m , hanigo0l , haniyeh120 , hanye , harimeshgh , hasti59 , havaye barooni , haveking , helga1980 , homa41 , homa96h , Honey_fa , h_t_h_1984 , icegirle , Idin98i , ili mah , Irani , iryane , joje topoli , khademre , khatereh14 , khatooonn , kimia joon , kiumars , Lady Sky , leila banoo , little princess , m.mahshid , m0nire , m0zhdeh , maasomeh51 , mahdiehhjz , mahdiye21 , mahgol92 , mahla.r , mahr0kh , mahtab10 , Maman fariba , maneli1995 , mani1384 , mansi1982 , mansor64 , mansoure , MARDE_TANHA , mari1983 , marva , maryam joOon , maryam56 , maryama1992a , maya 74 , ma_ma , mb_maryam , mehnoosh , mehrniaa , meno , me_ned , mhtb , MINA JOOJOO , mishapasha , miss maryam , mjmj , MONA1367 , mona61 , mona71 , monir12 , monir1343 , monos , mratiger , ms_f90 , mzm1368 , m_ezraeil_m , m_mousavi , m_reisie , N*A*Z*L*I , n.a. , nafise2 , Nahid72 , nana22 , narges.shiraz , narmineh , nastaran1351 , nastaran_702 , nazbaran , nedaj , negar.n1000 , negin17 , nenoy , niazruby , Nika-Aria , Nika61 , nilid312 , niloofarafoolin , nilou94 , nini tosholo , nmari , omidk , orange..A , ordibehesht91 , paezzi , pakdel , pani1381 , paniza321 , parisa00 , parisaparisa , parisun64 , parnon , pati'a , peymaneh , princess-mimo , Rabiye , raha28 , rahaa_m , ramanava , ramlin , Randy Or , Red.Miss.5 , redrose_love68 , Roghaye57 , Roxan M.Kian , ROZ GOL , s.da70 , s.fzpr , s7453s , saadat2000 , saeide735 , saeideh sb , saghar_gh , sahelii , samandf , samaneh60 , samira 68 , sana1994 , sana22 , sana98 , Sanaz1370 , SANIA-23 , sany2000 , sara 18 , sara parvizi , sara1995 , sara2876 , saray , sareh_snowdrop , sayeh66 , scarlet25 , SeaDaughter , selina63 , sepideh76 , SETARE SOHEYL , setaresetar , setayesh-a , sete , sh.mrjan , shadab70 , sharare.afs , SHARAREHHDPR , shatot , sheida_953 , shf_aboops , shibana , shiny star1 , shirin.a , sibsorkhhava , silverstar , simaaaaa , simaN , sisi7070 , Sky Angle , Snow Princess , sobin , sogand n , sogol21 , soheila50 , soheilam , Sohey36 , somy_kh , ssoudeh , Star-crossed , statistics , syhbyt , takshakh2838 , tama1011 , tania_7 , tannaz1994 , tannazf , taraneh joon , taranomeabshar , Tifani Jon , Titania1273 , ti_na60 , tsunami , tt.raha , vampire123 , VIDA / H , violet_mahtab , wildrose , win pass... , yalda a , yalda1366 , yalda24 , yasaman20 , yasesabs , yashkin , yasnaa , yjdj , z.rahmatian , Zahra Mokhtari , zahra1374 , Zahra_niki , zanbagh , zari60 , zarre , zdragon , zibahp , ziiiziii13 , zohreh eshghi , _ShoKoFeH_ , |SarA_S| , ~anahita~ , ~Azita~ , ~B@H@R~ , ~SAREH~ , آدرینا61 , آذردخت , آرنیکا , آسمان ابری , آسوده , آویشا , آيلين و زندگي , اذربرزین , ارتمیس * , اطلسی 98 , اقاقی , الهام بانو , الهه50 , اهورای , ELI , ایاتای , ایلکای2 , با نمک , باران ستاک , بارون بهار , بازیگوش , بی بی گل , تابتا , ترنج فاطمي , ترنم , تنها ترین تنها , توتیا , ثنا77 , خانومی , خیال غزل , دختر رویایی , دروغ شیرین , دلارام20 , رز نارنجی , رزصورتی , رها در باران , رودنا , زعیم زاده , زهرا عاشق رمان , زینب سادات , سابرینا64 , ساحل 2010 , سارا@ , ساناي , سانجانا , سرای بانو , سرتق , سمانه92 , سها19 , سپيده خوب , سپیدوسیاه , سکوت من , سکوت پر از حرف , سیب سرخ حوا , شادئ , شادزی , شاپرک13 , شایسته بانو , شجره , شروع , شیرین بانو , شیرین53 , شیرینusa , طنین67 , عاطفه دلنواز , عمه حمی , عمه خانم , غزال آریا , فاطمه ^_^ , فرحناز65 , فرزان92 , فرشته 37 , لمیس20 , لومانا , لیلا ص , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مادرم , مانیا_@ , مطی خودمون , مهرآذین , مهروند , مهسا ا , مهستی , نازنین 87 , نداي عشق , نسرین... , نصرا... , نفس71 , نم باران , ننه هانی و حوری , نگین فرجام , نگین79 , نیاز.ش , نیــــــــروانا , نیکا83 , هادیانا , هدا 1 , هنانه , هیونگ , پارمیس خانوم , پانیززهرا , پدیدار , پرنا , پونام , چشم قشنگ , چشمک ستاره , ژوبی , کمند , یاسی جان , یلدا2222 , یواش , یگانه_72 , დshadow girlდ , •● نیلوفر 72●• , ♫♥SaRa♥♫

7. Top | #4

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.47
    تشکر از کاربر
    15,674
    اندازه فونت

پیش فرض منی دیگر

گوشهایم تیز شد. زنگ صداها تغییر کرد. جیغ هایشان آمیخته با ترس بود. سردم شد. لرزیدم. سه کنجی را ترک کردم و ایستادم. چه اتفاقی افتاده بود! یکی داد زد "فرار کنید مامورا"".
    به در قفل شده هجوم بردم. به در چسبیدم که بهتر بشنوم. پلیس آمده بود؟ پیدایم می کنند؟ اگر بازداشتم کنند؟ کسی بود که از حقم دفاع کند؟ خدایا خودت می دانی که بی گناهم.
    صدای فریاد و فرمان ایست پلیس لحظه ای قطع نمی شد. به تکاپو افتادم، دنبال راه فراری دستگیره را برای بار صدم امتحان کردم. نه، در باز نمی شد. در لعنتی باز نمی شد.
    چشهایم در میان تاریکی به این سو و آن سو چرخید. هیچ دستاویزی نبود. لعنت به تو بابا.
    کمد قدیمی گوشه اتاق فکر خوبی بود. باید قایم می شدم. اصلاً چرا باید گیر پلیسها می فتادم! مریم درست فکر کن. قایم شو.
    درش را که باز کردم خالی بود. داخلش چپیدم و چفت درش را با دست نگه داشتم. لرزش دستهایم مسری شد. لنگه ی در زیر سایه ای تاریکی، می رقصید.
    پاهایم خشک شده بود. چه کار احمقانه ای! صدا ها کمتر شدند. این بار با چشم های باز منتظر شدم. اگر پلیسها می رفتند، بالاخره یک جوری قفل این در لعنتی را باز و فرار می کردم. دوباره چشمهایم بسته شد. انتظار تنها کار ممکن بود. حداقل تا وقتیکه هیچ صدایی تهدیدم نکند.
    یک ساعتی گذشت. گوش هایم انگار صدای ناآشنایی شنید. یکی داشت پله ها را طی می کرد. قلبم ضربان گرفت. بین ضربانهایش خدا را صداکردم. به دیواره ی کمد چسبیدم. صلوات چندم بود که می خواندم!
    در با صدای قیژ محکمی باز شد.
    از ترس جیغ کوچکی کشیدم. جیغم را با دست گذاشتن روی دهانم خفه کردم. صدای پا نزدیکتر شد و صدای قلبم بلندتر. صدای قلبم بلند بود. حتماً شنیده می شد. یقین داشتم. لحظه کوتاهی صدای پا قطع و در کمد با صدا باز شد.
    دستم را حائل صورتم کردم. چشمهایم بسته شد و جیغهایم اینبار راه گریز پیدا کردند.
    صدای مردانه ای با گفت:
    ــ آرومتر، چه خبرته.
    جیغ هایم دست خودم نبود. بی آبرویم می کرد. خدایا قسم می خورم خودم را خلاص می کنم. تنها داراییم اگر گرفته شود زمینت را ارزانی خودت می کنم.
    دستی روی دهانم قرار گرفت.
    ــ آهای خانم جیغ جیغ نکن. الان همه رو میریزی اینجا.
    چشم هایم برای لحظه ای باز و دوباره بسته شد.
    ــ با توام، می گم ساکت.
    قفسه سینه ام با قدرت بالا و پایین می شد.
    باید تلاش می کردم. با ته مانده توانم گوشت دستش را بین دندان های لرزانم کشیدم و با تمام قدرت فشار دادم. با آخ بلندی دستش را کنار کشید. گوشه کمد مچاله شدم. گوشه چشمم که بالا رفت مرد جوانی با صورتی درهم، وسط اتاق خم شده بود. نگاهم کشیده شد به در باز شده. پای چپم را آرام روی زمین گذاشتم. نگاهم با سرعت بین مرد و در باز در گردش بود. پای راستم زمین نرسیده بود که صاف ایستاد و فریاد زد:
    ــ وحشی عوضی.
    مغزم ترسید انگار که فرمان فرار به پاهایم نداد. با چشمهای که به ترس نشسته و لبهایی که بهم دوخته شده بود، دوباره گوشه ی کمد چپیدم.
    دستش را زیر بغلش گذاشت و نزدیک شد. با چشمهایی که می ترساند، مقابلم ایستاد.
    ــ پاشو خودت رو جمع کن. فکر کرده تحفه است. خوب گوش کن ببین چی میگم، منو هومن فرستاده، همونیکه آوردتت، باید از اینجا بری.
    پوزخند گوشه ی لبش اعصاب تحریک شده ام را به بازی گرفت.
    جلوتر آمد و مچ دستم را گرفت.
    ــ هوی با توأم، مگه کری! زود باش گورتو گم کن. برو همون جهنم دره ای که بودی.
    فلج شده بودم که توان حرکت نداشتم!
    درد که پیچید زبانم باز شد:
    ــ دستم رو ول کن. داری میشکنیش.
    فشار دستش بیشتر شد. دستم فاصله ای تا خورد شدن نداشت.
    ــ پا می شی یا به زور وادارت کنم؟ من بیکار نیستم که بشینم نازت رو بخرم. زود باش.
    دستم کشیده شد و وسط اتاق پرت شدم.
    صدایی از پایین داد زد:
    ــ قربان اون بالا هستند.
    شنیدم که زیر لب گفت:
    ــ لعنت به تو هومن. لعنت به تو.
    قبل از حرکتش به سمت در، در باز شد و دو سرباز تفنگ به دست به سمتمان نشانه رفتند.
    یکی از سربازا داد زد:
    ــ قربان پیداشون کردم. تو اطاق زیرشیروانی قایم شدند.
    مرد جوان برگشت سمت من که هنوز کف زمین ولو بودم. میان چشمهایش ترس بود و چیزی شبیه نفرت.
    سربازها کنار ایستادند و مردی که داخل شد.
    با صدای محکمی گفت:
    ــ منتظر چی هستین، بهشون دستبند بزنید و ببرید تو ماشین.
    مرد جوان که مبهوت و بی صدا نظاره گر بود، به حرف آمد:
    ــ سرکار اجازه بدید توضیح بدم. من اومده بودم...
    اجازه ادامه نداد:
    ــ آره کاملا مشخصه آمده بودی چه غلطی بکنی.
    ــ اشتباه می کنید سرکار، مقصر یکی دیگه است که فرار کرده ...
    ــ حرف نباشه، تو کلانتری مشخص می شه.
    مأمور سمتم برگشت و با لحن محکم تری فریاد زد:
    ــ خودت رو جمع و جور کن.
    و خطاب به سرباز گفت:
    ــ به این یکیم دستبند بزنید.
    کف زمین نیمه خیز بودم. قدرت تکان خوردن نداشتم. از آن چه که می ترسیدم، سرم آمده بود.
    مانتوی کج و کوله شده ام را مرتب کردم و شال یک ور شده ام را با گرهی سفتش کردم.
    احساس بیچارگی می کردم ولی بلند شدم و رو به مأمور گفتم:
    ــ آقا اجازه بدید توضیح بدم من رو به زور...
    که باز هم اجازه صحبت نداد:
    ــ گفتم که همه چی تو کلانتری مشخص می شه.
    به دست هر دو یمان دستبند زده شد. مرد جوان همچنان داشت با ناباوری توضیح می داد. مأمور بی توجه به حرفهایش، دستور انتقال به ماشین را داد.

ویرایش توسط red_rose : 1392,11,24 در ساعت ساعت : 12:20

8. 442 کاربر از پست red_rose تشکر کرده اند .

#SamaneH# , #مریم# , (mahi) , **Silver Star** , *fatemeh.s* , *msbm* , *NaZ@NiN.B* , *RaHa2* , *RANIA* , *SaNaY* , *shima* , *sogol* , *sorme* , *آویژه* , *برف* , *تاراج زمان* , *ترمه* , *ریحانه# , *مرغ خروس دوس* , +Neda+ , --Nila-- , .:matin:. , .MaRYaM BaNo. , .ايدابانو. , /لاله/ , 0033 , 2rrin , 7toranj , 870664182 , abby7 , aflak , airena , amini2004 , amisha , Anahita.s , anahita77 , ana_b , angel04 , Anolin , ARA...GOL , arefe jooon , arefe90 , arezoo214 , arezoue , ariana*dreams , arman_iran , armita1819 , asalkhanoom , aseman_82 , ashoka , asma-m , atashgah62 , Atefe.M , atefeh.mr , atefeh_49 , atena60 , atyek , ava.n , ayandeh1 , azad_awesome , azarsana , azda , azisadeghi , Azita49 , b3666 , bahar.z , banafsheh_sh83 , banix , barane abi , barane khazan , barni , baroon14 , Behnaz joon , benq , binamm , bita.A.G , blub2000 , bneta , caarol , chenar , cloudyneda , com86 , darya... , darya19 , Defne , delgir , deragun , dina_min , dokhtare khial , dr.moonshine , duste man , EasTern_Girl , Elahe-73 , elmir4 , elmiraa_20 , esfarzaneh , eshton , estifen , F.JEDDI , f2kral , faezeh_kht , famdavari , FANNI , farg0o0o0o0ol , fari ♥ al , fariba48 , farveh , fateme. , FATEMEH HOSEINI , fatemeh27 , fatima64 , fera , fereshth , FiFi joon , galadril3 , gezal goli , ghazal-xr75 , Ghoncheye bahar , goldoone22 , googoosh z , habe angori , hadis hastie , hana_m , hanigo0l , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , helga1980 , homa41 , homa96h , Honey_fa , h_t_h_1984 , ice-flower , icegirle , Idin98i , ili mah , Irani , iryane , joje topoli , JonasRahimi , khademre , khatereh14 , khatooonn , kimia joon , kiumars , Lady Sky , leila banoo , little princess , love_a , m.mahshid , m0nire , m0zhdeh , maasomeh51 , mahdiehhjz , mahgol92 , mahla.r , mahr0kh , mahsaok , mahtab10 , Maman fariba , maneli1995 , mani1384 , mansi1982 , mansor64 , mansoure , MARDE_TANHA , mari1983 , marva , maryam joOon , maryam2005 , maryam56 , maya 74 , ma_ma , mb_maryam , mehnoosh , mehrniaa , meno , me_ned , mhtb , MINA JOOJOO , mishapasha , miss maryam , mjmj , MONA1367 , mona61 , monir12 , monir1343 , moon shine , ms_f90 , mzm1368 , m_ezraeil_m , m_mousavi , m_reisie , N*A*Z*L*I , n.a. , nafise2 , Nahid72 , nana22 , narges.shiraz , nastaran1351 , nastaran_702 , nazbaran , nedaj , negar.n1000 , negin17 , nenoy , niazruby , Nika-Aria , Nika61 , nilid312 , niloofarafoolin , nilou94 , nini tosholo , nmari , omidk , ordibehesht91 , paezzi , pakdel , pani1381 , paniza321 , parisa00 , parisaparisa , parisun64 , parnon , pati'a , peymaneh , RaHa.71 , rahaa_m , ramlin , Randy Or , redrose_love68 , Roghaye57 , Roxan M.Kian , ROZ GOL , s.da70 , saadat2000 , sadsadsad , saeide735 , saeideh sb , saghar_gh , sahelii , sama.2056 , samandf , samaneh60 , samira 68 , sana22 , sana98 , SANIA-23 , sany2000 , sara 18 , sara parvizi , sara1995 , sarah1 , sarax , saray , sareh_snowdrop , sayeh66 , scarlet25 , SeaDaughter , selina63 , sepideh76 , SETARE SOHEYL , setaresetar , setayesh-a , sete , shadab70 , sharare.afs , SHARAREHHDPR , sheydajoooon , shibana , shirin.a , sibsorkhhava , silverstar , simaaaaa , sinsor , sisi7070 , Sky Angle , Snow Princess , sobin , sofi8 , sogand n , soheilam , somayeh sd , somy_kh , ssoudeh , Street love , syhbyt , takshakh2838 , tama1011 , tania_7 , tannaz1994 , tannazf , taraneh joon , taranomeabshar , Tifani Jon , Titania1273 , ti_na60 , to0oranj , tt.raha , vampire123 , VIDA / H , violet_mahtab , wenela , wildrose , win pass... , yalda a , yalda1366 , yalda24 , yasaman20 , yasesabs , yashkin , yasnaa , yjdj , z.rahmatian , Zahra Mokhtari , Zahra_niki , zari60 , zarre , zibahp , ziiiziii13 , zohreh eshghi , _ShoKoFeH_ , |SarA_S| , ~anahita~ , ~Azita~ , ~SAREH~ , ~SHADO~ , ~Y a S n A~ , آتری , آدرینا61 , آذردخت , آرنیکا , آسمان ابری , آویشا , آيلين و زندگي , اذربرزین , ارتمیس * , اطلسی 98 , اقاقی , الهام بانو , الهه50 , اهورای , ELI , ایاتای , ایلکای2 , باران ستاک , بارون بهار , بازیگوش , بی بی گل , تابتا , ترنج فاطمي , ترنم , تنها ترین تنها , توتیا , خانومی , خیال غزل , دختر رویایی , دروغ شیرین , دلارام20 , دوست داشتني , راژانه , رز نارنجی , رزصورتی , رودنا , زعیم زاده , زهرا عاشق رمان , زینب سادات , سابرینا64 , ساحل 2010 , سانجانا , سرای بانو , سرتق , سمانه92 , سها19 , سپيده خوب , سپیدوسیاه , سکوت من , سکوت پر از حرف , شادئ , شادزی , شاپرک13 , شایسته بانو , شجره , شروع , شیرین بانو , شیرین53 , شیرینusa , طنین67 , عاطفه دلنواز , عمه حمی , عمه خانم , غزال آریا , فاطمه ^_^ , فاطي91 , فرحناز65 , فرزان92 , فرشته 37 , فهیمه62 , لمیس20 , لومانا , لیلا ص , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مادرم , مانیا_@ , مطی خودمون , مهرآذین , مهروند , مهسا ا , مهستی , نازنین 87 , نداي عشق , نسرین... , نصرا... , نفس71 , نم باران , ننه هانی و حوری , نگین فرجام , نگین79 , نیاز.ش , نیــــــــروانا , نیکا83 , هادیانا , هنانه , هیونگ , پانیززهرا , پدیدار , پرنا , پونام , چشم قشنگ , چشمک ستاره , ژوبی , کمند , گیس بریده , یاسی جان , یلدا2222 , یواش , یگانه_72 , დshadow girlდ , •● نیلوفر 72●• , ♫♥SaRa♥♫

9. Top | #5

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.47
    تشکر از کاربر
    15,674
    اندازه فونت

پیش فرض منی دیگر

سکوت فضای خفه ماشین را خفه تر کرده بود. گلوی خشک شده ام بی تابی می کرد. دو زنی که کنارم نشسته بودند سفت و سخت رو گرفته و صمّ و بکم به رو به رو خیره شده بودند. طلبکار بودند، یا شاکی! چقدر ظرافتهای زنانه از این دو زن کامل دور بود!
    بهار بود و دستهایم یخ کرده بود. ذهن خسته و فراری ام را به فکر واداشتم. چه باید می گفتم؟ از پدری که فروخته بودم می گفتم؟ باور می کردند؟
    ماشین ترمز کرد. مرد جوان هم پیاده شد. از همان فاصله تَف خشم نشسته بر چشمهایش، به غلیانم انداخت.
    کلانتری شلوغ بود. یکی داد میزد، یکی عصبی راه می رفت، درد مرا کسی می فهمید؟ کسی بود که پدرش نامرد بوده باشد؟
    سرم را پایین انداختم و به دستبند روی دستم خیره شدم. لرزم گرفته بود. ترس به بند بند وجودم رخنه کرده بود. اصلاً من کجا و کلانتری کجا؟ چه کسی باور می کرد؟
    نیم ساعتی بود که توی سالن به همراه مأموری که با قیافه ای درهمش راه هر گونه صحبت کردن را بسته بود، نشسته بودم. حواسم به اطراف نبود که با باز شدن دری که سمت چپم بود توجهم به مرد جوان جلب شد. صورتش تمثیلی از برزخ بود.
    با فشار دست خانم مأمور بلند شدم و به سمت اطاق راهی شدیم.
    در که بسته شد به مرد میان سالی که پشت میز نشسته و از سر تا پایم را برانداز می کرد خیره شدم. بلاتکلیف جلوی در این پا و آن پا کردم.
    ــ بیا جلوتر و بشین.
    با پاهای لرزانی که مطمئن بودم از نگاه تیزبین مرد دور نماند جلوتر رفتم و روی صندلی کنار میز نشستم. عینکش را روی صورتش جا به جا کرد و با آرامش بعیدی گفت:
    ــ خب تعریف کن.
    گنگ و بی حرف سری تکان دادم. درک ساده ترین جمله ها برایم سخت شده بود. چشمم به اتیکت روی لباسش بود. سرهنگ محسن ایزدی.
    لیوان آبی پر کرد و مقابلم گذاشت.
    ــ این آب رو بخور و برام همه چیز رو از اول تعریف کن.

مرسی از همراهیتون

ویرایش توسط red_rose : 1392,11,24 در ساعت ساعت : 12:25

10. 404 کاربر از پست red_rose تشکر کرده اند .

#saba.b# , #SamaneH# , (mahi) , **Silver Star** , *fatemeh.s* , *msbm* , *NaZ@NiN.B* , *RaHa2* , *RANIA* , *SaNaY* , *shima* , *sogol* , *sorme* , *آویژه* , *برف* , *تاراج زمان* , *ترمه* , *ریحانه# , *مرغ خروس دوس* , +Neda+ , --Nila-- , .MaRYaM BaNo. , .ايدابانو. , /لاله/ , 0033 , 2rrin , 7toranj , 870664182 , abby7 , aflak , airena , amini2004 , amisha , Anahita.s , anahita77 , ana_b , angel04 , Anolin , arefe jooon , arezoo214 , arezoue , ariana*dreams , armita1819 , asalkhanoom , asal_bumpy , aseman_82 , ashoka , atashgah62 , Atefe.M , atefeh.mr , atefeh_49 , atyek , ava.n , ayandeh1 , azad_awesome , azarsana , azda , azisadeghi , Azita49 , bahar.z , banafsheh_sh83 , banix , baran-31 , barane khazan , barni , baroon12 , baroon14 , Behnaz joon , benq , binamm , bita.A.G , blub2000 , bneta , caarol , chenar , cloudyneda , com86 , darya tofani , darya... , darya19 , Defne , delgir , deragun , dina_min , dokhtare khial , dr.moonshine , duste man , Elahe-73 , elmir4 , elmiraa_20 , eshton , estifen , F.JEDDI , f2kral , faezeh_kht , famdavari , FANNI , farg0o0o0o0ol , fari ♥ al , farveh , FATEMEH HOSEINI , fatemeh27 , fatima64 , fera , fereshth , FiFi joon , galadril3 , ghazal-xr75 , goldoone22 , googoosh z , habe angori , hadis hastie , hana_m , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , helga1980 , homa41 , homa96h , Honey_fa , hoomand , h_t_h_1984 , icegirle , icicle , Idin98i , ili mah , Irani , iryane , jey-jey , joje topoli , JonasRahimi , khademre , khatooonn , kimia joon , kiumars , Lady Sky , leila banoo , little princess , m.mahshid , m0nire , maasomeh51 , mahdiehhjz , mahgol92 , mahla.r , mahr0kh , Maman fariba , mani1384 , mansi1982 , mansor64 , mansoure , MARDE_TANHA , mari1983 , marva , maryam joOon , maryam56 , maryama1992a , maya 74 , ma_ma , mb_maryam , mehnoosh , mehrniaa , meno , me_ned , MINA JOOJOO , mishapasha , miss maryam , mjmj , MONA1367 , mona61 , monir12 , monir1343 , moon shine , ms_f90 , mzm1368 , m_ezraeil_m , m_mousavi , m_reisie , N*A*Z*L*I , n.a. , nafise2 , Nahid72 , nana22 , narges.shiraz , nastaran1351 , nastaran_702 , nedaj , negar.n1000 , negin17 , niazruby , Nika-Aria , Nika61 , nilid312 , niloofarafoolin , nilou94 , nmari , omidk , ordibehesht91 , paezzi , pakdel , pani1381 , paniza321 , parisa00 , parisaparisa , parisun64 , parnon , pati'a , peymaneh , RaHa.71 , rahaa_m , ramlin , Randy Or , redrose_love68 , Roghaye57 , Roxan M.Kian , ROZ GOL , s.da70 , saadat2000 , saeide735 , saeideh sb , saghar_gh , sahelii , sahel_m , samandf , samaneh60 , samira 68 , sana22 , sana98 , SANIA-23 , sany2000 , sara 18 , sara1995 , sarah1 , sarax , saray , sareh_snowdrop , sayeh66 , scarlet25 , sepideh76 , setaresetar , setayesh-a , sete , shadab70 , sharare.afs , shatot , sheydajoooon , shibana , shiny star1 , shirin.a , sibsorkhhava , silverstar , simaaaaa , sinsor , Sky Angle , Snow Princess , sofi8 , sogand n , sogol21 , soheilam , somy_kh , ssoudeh , Street love , syhbyt , takshakh2838 , tama1011 , tania_7 , tannaz1994 , tannazf , taraneh joon , taranomeabshar , Tifani Jon , Titania1273 , ti_na60 , to0oranj , tt.raha , vampire123 , VIDA / H , violet_mahtab , wenela , wildrose , win pass... , yalda a , yalda1366 , yalda24 , yasaman20 , yasesabs , yashkin , yjdj , z.rahmatian , Zahra Mokhtari , Zahra_niki , zanbagh , zari60 , zarre , zibahp , ziiiziii13 , zohreh eshghi , |SarA_S| , ~anahita~ , ~Azita~ , ~SAREH~ , ~SHADO~ , آتری , آدرینا61 , آذردخت , آرنیکا , آسمان ابری , آویشا , آيلين و زندگي , اذربرزین , ارتمیس * , اطلسی 98 , اقا ناز , الهام بانو , الهه50 , ایاتای , ایلکای2 , باران ستاک , بارون بهار , بازیگوش , بی بی گل , تابتا , ترنج فاطمي , ترنم , تنها ترین تنها , توتیا , خانومی , خیال غزل , دختر رویایی , دروغ شیرین , دلارام20 , دوست داشتني , رز نارنجی , رزصورتی , رودنا , زعیم زاده , زهرا عاشق رمان , سابرینا64 , سارا@ , سانجانا , سرای بانو , سرتق , سمانه92 , سپيده خوب , سپیدوسیاه , سکوت من , سکوت پر از حرف , شادئ , شادزی , شاپرک13 , شایسته بانو , شجره , شروع , شیرین بانو , شیرین53 , شیرینusa , طنین67 , عاطفه دلنواز , عمه حمی , عمه خانم , غزال آریا , فاطمه ^_^ , فاطي91 , فرحناز65 , فرزان92 , فرشته 37 , لمیس20 , لومانا , لیلا ص , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مادرم , مانیا_@ , مطی خودمون , مهرآذین , مهروند , مهسا ا , مهستی , نازنین 87 , نداي عشق , نسرین... , نصرا... , نفس71 , نم باران , ننه هانی و حوری , نگین فرجام , نگین79 , نیاز.ش , نیــــــــروانا , نیکا83 , هنانه , هیونگ , پارمیس خانوم , پانیززهرا , پدیدار , پرنا , پونام , چشم قشنگ , ژوبی , کمند , یاسی جان , یلدا2222 , یگانه_72 , •● نیلوفر 72●• , ♫♥SaRa♥♫

11. Top | #6

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.47
    تشکر از کاربر
    15,674
    اندازه فونت

لیوان را با دست یخ کرده ام برداشتم. لرزش دستم به لیوان سرایت کرد و به لرز در آوردش.
    ــ خب؟
    ــ من ...من به میل خودم اونجا نبودم.
    ــ اول اسم و فامیلیت.
    ــ مریم، مریم مددی.
    ــ اسم پدر؟
    -غلامرضا.
    ــ چند سالته خانم مددی؟
    ــ نوزده.
    در حالیکه فرمی را پر می کرد، پرسید:
    ــ خب اونجا چکار می کردی؟
    آب که نه، هوای خالی دهنم را پایین فرستادم.
    ــ منو به زور بردند.
    یک تای ابرویش بالا رفت.
    ــ به زور؟ کی زورت کرده بود؟
    ــ بابام.
    ــ از اول تعریف کن برام بی کم و کاست.
    تند و سریع جواب دادم:
    ــ به خدا من بی گناهم آقا.
    به صندلی چرمی اش تکیه داد و موشکافانه به چشمهایم زل زد.
    ــ ببین خانم جوان اگه بی گناهی باید ثابت کنی. شما با یه مرد جوون تو اتاق زیر شیروانی دستگیر شدید. مأمورای ما بار اول که میرند اونجا، این اتاق رو از قلم می ندازند، ولی از اونجاییکه خونه تحت نظر بوده و این آقا درست بعد از مهمونی آمده سراغ شما، پس معلومه این وسط اتفاقایی افتاده که ما ازش بی خبریم. ما نمی تونیم همینطوری به حرفاتون اعتماد کنیم. میگی بی گناهی؟ خب ثابت کن! وگرنه این آقای جوون هم که قبل شما اینجا بود ادعای بی گناهی می کرد. اینکه نمی شه شما بیگناه، اون آقا بیگناه! پس لابد ما اشتباهی شما رو تو خونه ای که پارتی مختلط، و صد تا خلاف دیگه بوده، دستگیر کردیم.
    هیکل درشتش را جلو کشید و ادامه داد:
    ــ پس حالا همه چی رو بی کم و کاست برام تعریف می کنی تا معلوم بشه کی بی گناهه و کی گناهکار. شاید تونستم کمکت کنم.
    چه می گفت؟ ذهنم شروع به کنکاش کرد. این مرد چوان که بود؟ چرا گفت از طرف هومن آمده؟ هومن که بود؟ همان که مرا خریده بود؟
    ــ خانم من تا شب وقت ندارم.
    اگر راست می گفتم شاید راهی بود.
    ــ خب من و پدرم تنها زندگی می کنیم. مادرم سال پیش به خاطر مشکل قلبی و اذیتهای بابام فوت شد. چند روزی بود که بابا می گفت می خوام بسپرمت دست یکی که خوشبخت بشی. من فکر کردم حتماً بازم حرف اکبر آقاست، به خاطر همین زیاد جدی نگرفتم.
    ــ اکبر آقا کیه؟ قراره باهاش ازدواج کنی؟
    کمی مکث کردم. بغض راه تنفسی ام را کیپ کرده بود. لرزش صدایم مهم بود؟
    ــ اکبر آقا صاحب خونمونه. یه پیرمرد 60 سالشه. از وقتی مامان رفته، ما نتونستیم حتی یک ماه از اجاره اش رو بدیم. اونم به بابام گفته یا اجاره رو یه جا میدی یا اگه دخترت حاضر شه زنم بشه خونه رو به نامت می کنم.
    ــ چرا نتونستید اجاره رو بدید؟ مگه بابات کار نمی کنه؟
    بغضم را پایین کشیدم و به چشم های مشکوک آقای ایزدی خیره شدم.
    ــ معتاده، روزی چند ساعت میره قهوه خونه که بتونه خرج موادش رو جور کنه و عصری دوباره میاد خونه.
    ــ پس از کجا می خورین؟ بألاخره برای نون خالی هم باید پول بدید، درسته؟!
    تصویر بدبختی های روزهای گذشته ام چشمهایم را تر کرد.
    ــ از وقتی مامان رفت، ما دیگه منبع درآمدی نداشتیم. یه ماهی رو با کمک همسایه ها گذروندیم . همسایه هامون بعد از یه مدت وقتی دیدند بابام سر کار نمیره و روز به روز حال و اوضاعش بدتر می شه دیگه بهمون چیزی ندادند. من بافتنی بلدم. شال و کلاه و دستکش و از این جور چیزا می بافم و می فروشم به مغازه ها. با پولش می تونم حداقل نون خالی رو جور کنم.
    قطره اشک قل خورده به پهنای صورتم را با پشت دستم گرفتم و ادامه دادم:
    ــ چند وقتی بود تصمیم گرفته بودم که بیرون از خونه کار کنم. منشی گری، فروشندگی، ولی تا الان موفق نشدم کاری برای خودم دست و پا کنم. برا دختر جوونی مثل من کار نیست.
    سرش را تکانی داد و پرسید:
    ــ خوب تعریف کن چطور شد سر از اون خونه در آوردی؟
    ذهنم پر کشید.
    ــ اون روز از صبح رفته بودم دنبال کار. مثل روزهای پیش بدون نتیجه ای داشتم برمی گشتم خونه. سر کوچه که رسیدم یه ماشین مشکی از این بلندا رو دیدم. تعجب کردم. آخه تو محله ی ما همچین چیزی سابقه نداشت. جلوتر که رفتم ماشین استارت زد. بی توجه به ماشین و سرنشین های داخلش، سرم توی کیفم بود و دنبال کلید های خونه می گشتم. همین که به نزدیک ماشین رسیدم، در ماشین باز شد و مردی که صورتش رو پوشونده بود از ماشین پیاده شد. ترسیدم. پشت سرم رو نگاه کردم، ولی کوچه خلوتِ خلوت بود. می خواستم در خونه ی یکی از همسایه ها رو بزنم که مرد نقاب پوش اجازه اینکار رو بهم نداد. دستم رو کشید و به زور سوار ماشینم کرد.

عجیب خوش به حال اونایی شده که تازه رمان رو شروع کردند
    نوش جونتون این پست های پشت همی

ویرایش توسط red_rose : 1392,11,24 در ساعت ساعت : 12:30

12. 416 کاربر از پست red_rose تشکر کرده اند .

#saba.b# , #SamaneH# , (mahi) , **Silver Star** , *fatemeh.s* , *NaZ@NiN.B* , *RANIA* , *SaNaY* , *shima* , *sogol* , *sorme* , *آویژه* , *برف* , *تاراج زمان* , *ترمه* , *ریحانه# , *مرغ خروس دوس* , +Neda+ , --Nila-- , .MaRYaM BaNo. , .ايدابانو. , /لاله/ , 0033 , 2rrin , 7toranj , 85@HADIS , 870664182 , abby7 , aflak , airena , amini2004 , amisha , Anahita.s , anahita77 , ana_b , angel04 , Anolin , ARA...GOL , arefe jooon , arefe90 , arezoo214 , arezoue , ariana*dreams , armita1819 , asalkhanoom , asal_bumpy , aseman_82 , ashoka , atashgah62 , Atefe.M , atefeh.mr , atefeh_49 , atyek , ava.n , ayandeh1 , azad_awesome , azarsana , azda , azisadeghi , Azita49 , bahar.z , banafsheh_sh83 , banix , baran-31 , barane khazan , barni , baroon12 , baroon14 , Behnaz joon , benq , bita.A.G , blub2000 , bneta , caarol , chenar , cloudyneda , com86 , darya... , darya19 , Defne , delgir , deragun , diga , dokhtare khial , domino , dr.moonshine , duste man , Elahe-73 , elmiraa_20 , esfarzaneh , eshghe abadi , eshton , estifen , F.JEDDI , f2kral , faezeh_kht , famdavari , FANNI , farg0o0o0o0ol , fari ♥ al , fariba44 , farveh , FATEMEH HOSEINI , fatemeh27 , fatima64 , fera , fereshth , FiFi joon , galadril3 , gezal goli , ghazal-xr75 , goldoone22 , googoosh z , habe angori , hadis hastie , hana_m , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , helga1980 , homa41 , homa96h , Honey_fa , h_t_h_1984 , icegirle , icicle , Idin98i , ili mah , Irani , iryane , joje topoli , JonasRahimi , katy f , khademre , khatereh14 , khatooonn , kimia joon , kiumars , Lady Sky , leila banoo , little princess , m.mahshid , m0nire , mahgol92 , mahla.r , mahr0kh , mahtab10 , Maman fariba , maneli1995 , mani1384 , mansi1982 , mansor64 , mansoure , MARDE_TANHA , mari1983 , maryam joOon , maryam56 , maryama1992a , maya 74 , ma_ma , mb_maryam , mehnoosh , mehrniaa , meno , me_ned , mhtb , mishapasha , miss maryam , mjmj , MONA1367 , mona61 , monir12 , monir1343 , moon shine , ms_f90 , mzm1368 , m_ezraeil_m , m_mousavi , m_reisie , N*A*Z*L*I , n.a. , nafise2 , Nahid72 , nana22 , narges.shiraz , nastaran1351 , nastaran_702 , nedaj , negar.n1000 , negin17 , niazruby , Nika-Aria , Nika61 , nilid312 , niloofarafoolin , nilou94 , nmari , noora86 , ordibehesht91 , paezzi , pakdel , pani1381 , paniza321 , parisa00 , parisaparisa , parisun64 , parnon , pati'a , peymaneh , RaHa.71 , rahaa_m , ramlin , redrose_love68 , reem1368 , Roghaye57 , roshanak72 , Roxan M.Kian , ROZ GOL , rural girl , s.d.yeganeh , s.da70 , saadat2000 , Saba_R , saeide735 , saeideh sb , saghar_gh , sahelii , samandf , samaneh60 , samira 68 , sana22 , sana98 , SANIA-23 , sany2000 , sara 18 , sara1995 , sarah1 , sarax , saray , sareh_snowdrop , sayeh66 , scarlet25 , SeaDaughter , sepide23 , sepideh1993 , sepideh76 , SETARE SOHEYL , setaresetar , setayesh-a , sete , shadab70 , sharare.afs , SHARAREHHDPR , shatot , sheydajoooon , shibana , shirin.a , sibsorkhhava , silverstar , simaaaaa , simaN , sinsor , Sky Angle , Snow Princess , sobin , sofi8 , sogand n , sogol21 , soheilam , somy_kh , ssoudeh , statistics , Street love , syhbyt , takshakh2838 , tama1011 , tania_7 , tannaz1994 , tannazf , taraneh joon , taranomeabshar , tara_ z , Tifani Jon , Titania1273 , ti_na60 , to0oranj , tt.raha , vampire123 , VIDA / H , violet_mahtab , wildrose , win pass... , yalda a , yalda1366 , yalda24 , yamahdiyamahdi , yasaman20 , yasesabs , yashkin , yasnaa , yjdj , z.rahmatian , Zahra Mokhtari , Zahra_niki , zanbagh , zari60 , zarre , zibahp , ziiiziii13 , zohreh eshghi , |SarA_S| , ~anahita~ , ~Azita~ , ~SHADO~ , آتری , آدرینا61 , آذردخت , آرنیکا , آسمان ابری , آویشا , آيلين و زندگي , اذربرزین , ارتمیس * , اطلسی 98 , اقا ناز , اقاقی , الهام بانو , الهه50 , ایاتای , ایلکای2 , باران ستاک , بارون بهار , بازیگوش , بی بی گل , تابتا , ترنج فاطمي , ترنم , تنها ترین تنها , توتیا , خانومی , خیال غزل , دختر رویایی , دروغ شیرین , دلارام20 , دوست داشتني , رز نارنجی , رزصورتی , رودنا , زعیم زاده , زهرا عاشق رمان , زینب سادات , سابرینا64 , سانجانا , سرای بانو , سرتق , سمانه92 , سپيده خوب , سپیدوسیاه , سکوت من , سکوت پر از حرف , شادئ , شادزی , شاپرک13 , شایسته بانو , شجره , شروع , شیرین بانو , شیرین53 , شیرینusa , طنین67 , عاطفه دلنواز , عمه حمی , عمه خانم , غزال آریا , فاطمه ^_^ , فاطي91 , فرحناز65 , فرزان92 , فرشته 37 , لمیس20 , لومانا , لیلا ص , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مادرم , مانیا_@ , مطی خودمون , مهرآذین , مهروند , مهسا ا , مهستی , نازنین 87 , نداي عشق , نسرین... , نصرا... , نفس71 , نم باران , ننه هانی و حوری , نگین فرجام , نگین79 , نیــــــــروانا , نیکا83 , هادیانا , هنانه , هیونگ , پارمیس خانوم , پانیززهرا , پدیدار , پرنا , پونام , چشم قشنگ , چشمک ستاره , ژوبی , کاش بتوونم , یاسی جان , یگانه_72 , •● نیلوفر 72●•

13. Top | #7

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.47
    تشکر از کاربر
    15,674
    اندازه فونت

پیش فرض منی دیگر

ــ تونستی شناساییش کنی؟ غیر از اون مرد چند نفر دیگه تو ماشین بودند؟
    ــ غیر از مرد نقاب پوش، یه نفر دیگه هم رانندگی می کرد که پشتش به من بود. نمی تونستم صورتش رو ببینم. هول شده بودم. می خواستم جیغ بزنم و کمک بخوام، ولی مرد چاقو رو گذاشت رو پهلوم و تهدید کرد که اگه صدام در بیاد می کشتم.وقتی سوار ماشین شدیم مرد دستمالی رو روی بینیم گذاشت و از راننده خواست که حرکت کنه. با اینکه خیلی ترسیده بودم ولی باز هم تقلا کردم که یه جوری از دستش فرار کنم. بهش التماس کردم، ولی ماشین هنوز از کوچه مون بیرون نیومده بود که چشمهام بسته شد.
    سرهنگ چشمهایش را ریز کرد.
    ــ جالب شد. از کِی دزدیده شدی؟
    ــ فکر کنم دو روز پیش.
    ــ بیشتر توضیح بده. هر چی که فکر می کنی مهم نیست رو هم بگو، شاید برای ما مهم باشه.
    ــ چشمهام رو که باز کردم تو یه اتاق تاریک بودم. گیج و منگ بودم و اتفاقی که برام افتاده بود رو فراموش کرده بودم. چند دقیقه ای که گذشت ماشین سیاه و مرد نقاب پوش یادم اومد. خیلی ترسیده بودم. درو که دیدم، خیز برداشتم که بازش کنم. ولی بی فایده بود. در قفل بود. توی تاریکی اتاق چشم چرخوندم. خبری از پنجره نبود.
    آب باقی مانده لیوان را سر کشیدم و ادامه دادم:
    ــ نمی دونستم چه بلایی قراره سرم بیاد. اصلاً نمی دونستم برای چی دزدیده شدم. فکر می کردم شاید اشتباهی به جای کس دیگه ای دزدیدنم. با این فکر دوباره دستگیره در و بالا و پایین کردم. جیغ می کشیدم و کمک می خواستم، ولی مثل اینکه کسی نبود. یک ساعتی تلاش کردم. باز هم بی فایده بود. تا اینکه بألاخره خسته شدم و دست از تلاش برداشتم.
    سرهنگ خودکار توی دستش را روی میز گذاشت و به حرف هایم دقیقتر شد.
    ــ یعنی کسی نیومد سراغت؟ صدایی، چیزی نمی شنیدی که توجهت رو جلب کنه؟
    سرم را به نشانه تأیید تکان دادم و گفتم:
    ــ یه چند ساعتی که گذشت صدای یکی دو نفر رو شنیدم که با هم صحبت می کردند. مثل اینکه فاصله اشون با من زیاد بود. چون هیچی از حرفاشون رو متوجه نمی شدم. با این حال یه بار دیگه رفتم سمت در و داد زدم و کمک خواستم. با همه ی زورم به در مشت می کوبیدم، تا اینکه یکی اومد پشت در و داد زد:
    ــ خفه میشی یا بیام خفه ات کنم! چیه چی می خوای؟
    ــ خوشحال شدم که یکی صدام رو شنیده بود با گریه و هیجان گفتم:
    ـ تو رو خدا من رو از اینجا بیارید بیرون، اشتباهی گرفتید. نه من، نه بابام چیزی نداریم که بهتون بدیم.
    خندید و گفت:
    ــ آره می دونیم بابات چیزی نداره بهمون بده. ولی خودت چیزای با ارزشی داری خانم خوشگله!
    به گریه افتادم و التماسش کردم.
    ـ تو رو خدا ولم کنید برم. اینهمه دختر تو این شهر، چرا من؟ چرا می خواید با آبروم بازی کنید؟ تو رو خدا.
    گفت که:
    ــ ببین خانم خوشگله ما تو رو در ازای دویست هزار تومن پول از اون بابای مفنگیت خریدیم. پس حرف زیادی نزن. بشنوم داری داد و بیداد می کنی میام تو و دمار از روزگارت در می آورم.
    ضربه محکمی به در زد و داد زد:
    ــ شیر فهم شد یا نه؟
    ــ دیگه صدام رو بریدم. ترسیده بودم. مرد پشت در رفت. بعد هم مهمونی و اومدن پلیسها که خودتون در جریانید. جناب سرهنگ بابام من رو فروخته بود.
    چانه ام لرزید. دانه های درشت اشک از یادآوری کاری که بابا کرده بود، لغزیدن گرفت.
    سرهنگ ملایمتر گفت:
    ــ از کجا معلوم این پسره راست گفته؟
    به صندلیش تیکه داد.
    ــ جناب سرهنگ از بابای من اینکارا بعید نیست وگرنه چرا باید بیاند سراغ من؟
    پلک زیر چشمم تیک می زد. از بچگی عادتم بود. هر موقع استرس داشتم، هر موقع می ترسیدم، زیر پلکم تیک می زد.
    سرش را تکان داد و برگه سفیدی سمتم گرفت.
    ــ آدرس و شماره تلفن دقیق خونتون رو بنویس تا بگم بابات رو بیارند.
    کاغذ را گرفتم و آدرس را نوشتم.
    نگاهی به برگه انداخت و و قبل از سوالش جواب دادم:
    ــ تلفن نداریم.

ویرایش توسط red_rose : 1392,11,24 در ساعت ساعت : 12:34

14. 403 کاربر از پست red_rose تشکر کرده اند .

#saba.b# , #SamaneH# , (mahi) , **Silver Star** , *fatemeh.s* , *NaZ@NiN.B* , *RANIA* , *SaNaY* , *shima* , *sogol* , *sorme* , *آویژه* , *برف* , *تاراج زمان* , *ترمه* , *ریحانه# , *مرغ خروس دوس* , +Neda+ , --Nila-- , .Baharak. , .MaRYaM BaNo. , .ايدابانو. , /لاله/ , 0033 , 2rrin , 7toranj , 85@HADIS , 870664182 , abby7 , aflak , airena , alfa.beta , amini2004 , Anahita.s , anahita77 , ana_b , angel04 , Anolin , arefe jooon , arefe90 , arezoo214 , arezoue , ariana*dreams , armita1819 , asalkhanoom , asal_bumpy , aseman_82 , ashoka , atashgah62 , Atefe.M , atefeh.mr , atefeh_49 , ava.n , ayandeh1 , azad_awesome , azarsana , azda , azisadeghi , Azita49 , bahar.z , banafsheh_sh83 , banix , banooshab , baran-31 , barane khazan , barni , baroon14 , Behnaz joon , binamm , bita.A.G , blub2000 , bneta , caarol , chenar , cloudyneda , com86 , darya... , darya19 , Defne , delgir , deragun , dokhtare khial , dr.moonshine , duste man , Elahe-73 , elmir4 , elmiraa_20 , esfarzaneh , eshghe abadi , eshton , esparo , F.JEDDI , f2kral , faezeh97 , faezeh_kht , famdavari , FANNI , farg0o0o0o0ol , fari ♥ al , farveh , FATEMEH HOSEINI , fatemeh27 , fatima64 , fera , fereshth , FiFi joon , galadril3 , gezal goli , ghazal-xr75 , goldoone22 , googoosh z , habe angori , hadis hastie , hana_m , harimeshgh , hasti59 , haveking , helga1980 , homa41 , homa96h , Honey_fa , h_t_h_1984 , ice-flower , icegirle , icicle , Idin98i , ili mah , Irani , iryane , joje topoli , JonasRahimi , katy f , khademre , khatooonn , kimia joon , kiumars , Lady Sky , leila banoo , lemol , little princess , m.mahshid , m0nire , maasomeh51 , mahgol92 , mahla.r , mahr0kh , mahtab10 , Maman fariba , maneli1995 , mani1384 , mansi1982 , mansor64 , mansoure , MARDE_TANHA , mari1983 , maryam joOon , maryam56 , maryama1992a , maya 74 , ma_ma , mb_maryam , mehnoosh , mehrniaa , meno , me_ned , mhtb , MINA JOOJOO , mishapasha , miss maryam , mjmj , mona61 , monir12 , monir1343 , moon shine , ms_f90 , mzm1368 , m_ezraeil_m , m_mousavi , m_reisie , N*A*Z*L*I , n.a. , Nahid72 , nana22 , narges.shiraz , nastaran1351 , nastaran_702 , nedaj , negar.n1000 , negin17 , niazruby , Nika-Aria , Nika61 , nilid312 , niloofarafoolin , nilou94 , nmari , noora86 , ordibehesht91 , paezzi , pakdel , pani1381 , paniza321 , parisaparisa , parisun64 , parnon , pati'a , peymaneh , rahaa_m , ramlin , redrose_love68 , Roghaye57 , Roxan M.Kian , ROZ GOL , roze sefied , s.da70 , saadat2000 , Saba_R , saeide735 , saeideh sb , saghar_gh , sahelii , samandf , samaneh60 , samira 68 , sana22 , sana98 , SANIA-23 , sany2000 , sara 18 , sara1995 , sarah1 , sarax , saray , sareh_snowdrop , sarma1010 , sayeh66 , scarlet25 , SeaDaughter , sepideh76 , SETARE SOHEYL , setaresetar , setayesh-a , sete , shadab70 , sharare.afs , sheydajoooon , shirin.a , sibsorkhhava , silverstar , simaaaaa , simaN , sinsor , Sky Angle , Snow Princess , sogand n , sogol21 , soheilam , somy_kh , ssoudeh , Street love , syhbyt , takshakh2838 , tama1011 , tania_7 , tannaz1994 , tannazf , taraneh joon , taranomeabshar , Tifani Jon , Titania1273 , ti_na60 , to0oranj , vampire123 , VIDA / H , violet_mahtab , wenela , wildrose , win pass... , yalda a , yalda1366 , yasaman20 , yasesabs , yashkin , yasnaa , yjdj , z.rahmatian , Zahra Mokhtari , Zahra_niki , zanbagh , zari60 , zarre , zibahp , ziiiziii13 , zohreh eshghi , |SarA_S| , ~anahita~ , ~Azita~ , ~SAREH~ , ~SHADO~ , آتری , آدرینا61 , آذردخت , آرنیکا , آسمان ابری , آویشا , آيلين و زندگي , اذربرزین , ارتمیس * , اطلسی 98 , اقا ناز , اقاقی , الهام بانو , الهه50 , ایاتای , ایلکای2 , باران ستاک , بارون بهار , بازیگوش , بتسی , بی بی گل , تابتا , ترنم , تنها ترین تنها , توتیا , خانومی , خیال غزل , دختر رویایی , دخترشیطون بلا , دروغ شیرین , دلارام20 , دوست داشتني , رز نارنجی , رزصورتی , رودنا , زعیم زاده , زینب سادات , سابرینا64 , ساحل 2010 , سانجانا , سرای بانو , سرتق , سپيده خوب , سپیدوسیاه , سکوت من , سکوت پر از حرف , شادئ , شادزی , شاپرک13 , شایسته بانو , شجره , شروع , شیرین بانو , شیرین53 , شیرینusa , طنین67 , عاطفه دلنواز , عمه حمی , عمه خانم , غزال آریا , فاطمه ^_^ , فاطي91 , فرحناز65 , فرزان92 , فرشته 37 , لمیس20 , لومانا , لیلا ص , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مانیا_@ , مطی خودمون , مهرآذین , مهروند , مهسا ا , مهستی , نداي عشق , نسرین... , نصرا... , نفس71 , نم باران , ننه هانی و حوری , نگین فرجام , نگین79 , نیــــــــروانا , نیکا83 , هنانه , هیونگ , پارمیس خانوم , پانیززهرا , پدیدار , پرنا , پونام , چشم قشنگ , چشمک ستاره , ژوبی , کاش بتوونم , کمند , گیس بریده , یاسی جان , یگانه_72 , •● نیلوفر 72●• , ♫♥SaRa♥♫

15. Top | #8

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.47
    تشکر از کاربر
    15,674
    اندازه فونت

پیش فرض منی دیگر

سرهنگ:
    ــ پس فعلاً میری بازداشتگاه تا پدرت بیاد و حرفهات رو تأیید کنه، که امیدوارم چیزایی که گفتی حقیقت داشته باشه.
    با شنیدن اسم بازداشتگاه خشکم زد. ترسیده گفتم:
    ــ جناب سرهنگ بازداشتگاه چرا؟ من که کاری نکردم!
    ــ پس کجا؟ باید بری ...
    وسط حرفش پریدم و با عجز گفتم:
    ــ جناب سرهنگ من به این جور محیطها عادت ندارم، خواهش می کنم اجازه بدید تو سالن منتظر باشم. خواهش میکنم ازتون، قول میدم خطایی نکنم.
    از بچگی اسم زندان و بازداشتگاه که می امد وحشت می کردم. هر چند محله ای ما پر بود از آدمهای خلاف کاری که هر کدام حداقل یک باری افتخار باسابقه بودن را با خودشان به یدک می کشیدند. اما من عادت نداشتم. همیشه با فاصله از کنارشان رد می شدم.
    لرزش دستهایم را که دید نفسش را پر صدا بیرون فرستاد. نیم نگاهی انداخت و گفت:
    ــ خانم مددی تا پدرت رو بیارند اینجا طول می کشه. این آدرسی هم که نوشتی ظاهراً اون سره تهرانه. ولی اشکالی نداره بهت ارفاق می کنم، می تونی بیرون سالن پیش خانم امجد منتظر پدرت باشی.
    عینکش را از صورت خسته اش پایین کشید و با صدای بلند خانم امجد را صدا کرد.
    همراه خانم امجد توی سالن نشستم. به محض نشستنم، دستبندم به صندلی کناریم گره خورد. از مرد جوان خبری نبود. احتمالاً بازداشتگاه بود. تصویر نگاه آخرش کنار نمی رفت. یادآوری دو گوی آتشینش التهابم را بیشتر می کرد.
    پوست لبم را جویدم و فکر کردم. وقتی بابا بیاید حرفی برای گفتن دارد؟ چه دلیل موجّهی برای فروختن تنها دخترش داشت؟ البته دلیلش از نظر خودش موجّه بود. دلیلی بالاتر از خماری!
    دو روزی بود که به غیر لقمه ای نان و پنیر خشک شده چیزی نخورده بودم. معده ام می سوخت. سوزشش می پیچید و تا گلوگاهم بالا می آمد و مجبور به تا شدنم می کرد.

ــ چته؟ چرا به خودت می پیچی؟

خانم امجد بود که با لحن عاری از کوچکترین عطوفتی از حال نزارم پرسید. چشمهایم را روی هم فشار دادم و با درد گفتم:

ــ معدم بدجوری می سوزه.

مکثی کرد و پرسید:
    ــ گرسنته؟
    با سر حرفش را تأیید کردم.
    پرِ چادر سیاهش را روی صورتش کیپ کرد و به مأمور پشت میز اشاره کرد:
    ــ حواست به این باشه، الان میام.
    پسر جوانی با ته مویی که به صورتش نمی آمد و پشت میز ارباب رجوع نشسته بود سری تکان داد و خانم امجد بلند شد.

تاپیک نقدم زدم

دوستانی که تازه رمان رو شروع کردند بی صبرانه منتظر نظراتتون هستم
    اصلاً داریم کسی رو که تازه رمان رو شروع کرده باشه و جزء خواننده های قبلی نباشه؟ داریم واقعاً؟

نقــــد و بررسی
    ویرایش توسط red_rose : 1392,11,24 در ساعت ساعت : 14:26

16. 400 کاربر از پست red_rose تشکر کرده اند .

#saba.b# , #SamaneH# , (mahi) , **Silver Star** , *fatemeh.s* , *NaZ@NiN.B* , *RANIA* , *SaNaY* , *shima* , *sogol* , *sorme* , *آویژه* , *برف* , *تاراج زمان* , *ترمه* , *ریحانه# , *مرغ خروس دوس* , +Neda+ , --Nila-- , .Baharak. , .MaRYaM BaNo. , .ايدابانو. , /لاله/ , 0033 , 2rrin , 7toranj , 85@HADIS , 870664182 , abby7 , aflak , airena , amini2004 , Anahita.s , ana_b , angel04 , Anolin , arefe jooon , arefe90 , arezoo214 , arezoue , ariana*dreams , armita1819 , asalkhanoom , asal_bumpy , aseman_82 , ashoka , asma-m , atashgah62 , atefeh.mr , atefeh_49 , atish69 , ava.n , ayandeh1 , azad_awesome , azarsana , azda , azisadeghi , bahar.z , banafsheh_sh83 , banix , banooshab , baran-31 , barane khazan , barni , baroon14 , Behnaz joon , benq , binamm , bita.A.G , blub2000 , bneta , caarol , chenar , cloudyneda , com86 , darya... , darya19 , Defne , delgir , deragun , dina_min , dokhtare khial , dr.moonshine , duste man , Elahe-73 , elmir4 , elmira92 , elmiraa_20 , esfarzaneh , eshton , esparo , f2kral , faezeh_kht , famdavari , FANNI , farg0o0o0o0ol , fari ♥ al , fariba45 , farveh , FATEMEH HOSEINI , fatemeh27 , fatima64 , fera , fereshth , FiFi joon , galadril3 , gezal goli , goldoone22 , googoosh z , habe angori , hadis hastie , hana_m , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , helga1980 , homa41 , homa96h , Honey_fa , hoomand , h_t_h_1984 , icegirle , icicle , Idin98i , ili mah , Irani , iryane , joje topoli , JonasRahimi , katy f , khademre , khatooonn , kimia joon , kiumars , Lady Sky , leila banoo , lemol , little princess , m.mahshid , m0nire , maasomeh51 , mahgol92 , mahla.r , mahr0kh , mahtab10 , Maman fariba , maneli1995 , mani1384 , mansi1982 , mansor64 , mansoure , MARDE_TANHA , mari1983 , maryam joOon , maryam56 , maryama1992a , maya 74 , ma_ma , mb_maryam , mehnoosh , mehrniaa , melodi1380 , meno , me_ned , mhtb , MINA JOOJOO , mishapasha , miss maryam , mjmj , mona61 , monir12 , monir1343 , moon shine , ms_f90 , mzm1368 , m_ezraeil_m , m_mousavi , N*A*Z*L*I , n.a. , Nahid72 , nana22 , narges.shiraz , nastaran1351 , nastaran_702 , nedaj , negar.n1000 , negin17 , niazruby , Nika-Aria , Nika61 , nilid312 , niloofarafoolin , nilou94 , nmari , noora86 , ordibehesht91 , paezzi , pakdel , pani1381 , paniza321 , parisa00 , parisaparisa , parisun64 , parnon , pati'a , peymaneh , rahaa_m , ramlin , redrose_love68 , Roghaye57 , roshanak72 , Roxan M.Kian , ROZ GOL , roze sefied , s.da70 , saadat2000 , Saba_R , saeide735 , saeideh sb , saghar_gh , sahelii , samandf , samaneh60 , samira 68 , sana22 , sana98 , SANIA-23 , sany2000 , sara 18 , sara1995 , sarah1 , sarax , saray , sareh_snowdrop , sayeh66 , scarlet25 , SeaDaughter , sepideh1993 , sepideh76 , SETARE SOHEYL , setaresetar , setayesh-a , sete , shadab70 , sharare.afs , shatot , shibana , shirin.a , sibsorkhhava , silverstar , simaaaaa , simaN , sinsor , Sky Angle , Snow Princess , sobin , sofi8 , sogand n , sogol21 , soheilam , somy_kh , ssoudeh , Street love , syhbyt , takshakh2838 , tama1011 , tania_7 , tannaz1994 , tannazf , taraneh joon , taranomeabshar , Tifani Jon , Titania1273 , ti_na60 , to0oranj , vampire123 , VIDA / H , violet_mahtab , wenela , wet dream , wildrose , win pass... , yalda a , yalda1366 , yasaman20 , yasesabs , yashkin , yasnaa , z.rahmatian , Zahra_niki , zanbagh , zari60 , zarre , zibahp , ziiiziii13 , zohreh eshghi , |SarA_S| , ~anahita~ , ~Azita~ , ~SHADO~ , آتری , آدرینا61 , آذردخت , آرنیکا , آسمان ابری , آویشا , آيلين و زندگي , اذربرزین , ارتمیس * , اطلسی 98 , اقا ناز , اقاقی , الهام بانو , الهه50 , ایاتای , ایلکای2 , باران ستاک , بارون بهار , بازیگوش , بتسی , بی بی گل , تابتا , ترنم , تنها ترین تنها , توتیا , خانومی , خیال غزل , دختر رویایی , دروغ شیرین , دلارام20 , دوست داشتني , رز نارنجی , رزصورتی , زعیم زاده , زهرا عاشق رمان , سابرینا64 , سانجانا , سرای بانو , سرتق , سپيده خوب , سپیدوسیاه , سکوت من , سکوت پر از حرف , شادئ , شادزی , شاپرک13 , شایسته بانو , شجره , شروع , شیرین بانو , شیرین53 , شیرینusa , طنین67 , عاطفه دلنواز , عمه حمی , عمه خانم , غزال آریا , فاطمه ^_^ , فاطي91 , فرحناز65 , فرزان92 , فرشته 37 , لمیس20 , لومانا , لیلا ص , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مانیا_@ , مطی خودمون , مهرآذین , مهروند , مهسا ا , مهستی , نازنین 87 , نداي عشق , نسرین... , نصرا... , نفس71 , نم باران , ننه هانی و حوری , نگین فرجام , نگین79 , نیاز.ش , نیــــــــروانا , نیکا83 , هنانه , هیونگ , پارمیس خانوم , پانیززهرا , پدیدار , پرنا , پونام , چشم قشنگ , چشمک ستاره , ژوبی , کمند , گیس بریده , یاسی جان , •● نیلوفر 72●• , ♫♥SaRa♥♫

17. Top | #9

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.47
    تشکر از کاربر
    15,674
    اندازه فونت

پیش فرض منی دیگر

بسته بیسکوییت به سمتم دراز شد. صاف نشستم و نگاهی به چشم های ریز خانم امجد کردم. خالی بودند. چشمهایش از هر چیزی خالی بودند.
    زیر لب که تشکر کردم جوابی نداد و دوباره سرد و خاموش کنارم نشست.
    با دست آزادم تکه ای از بیسکوییت به دهان خشک شده ام هل دادم. معده ام به تلاطم افتاده و تکه اینبار بزرگتری را برداشتم. دستم بین راه بود و چشمم به درب ورودی که بابا همراه یک مأمور وارد سالن کلانتری شدند.
    بیسکوییت را سر جایش گذاشتم. با نفرت به مردی که پدرم بود زل زدم. به نزدیکیم که رسید صورتم را با غیظ برگرداندم. دستهای کم جانم مشت شدند.
    به چند قدمیم که رسید بوی گند سیگارِ آمیخته با موادش توی مشامم پیچید. این بو مختص خودش بود. مختص بدبختی های چندین سالمه مان. با کشیده ای که به صورتم نشست، از جا پریدم.
    خمار بود. مثل همیشه. چرتش پاره شده بود انگار که اینطور دست پیش گرفته بود. سعی می کرد خودش را عصبی نشان دهد! صدای خش دارش را بلند کرد و فریاد کشید:
    ــ دختره آشغال بألاخره کار خودت رو کردی!
    مأموری که همراهش بود، سعی کرد میانه داری کند. هاج و واج دستم را روی صورتم گذاشتم و از جا بلند شدم. تمام بدنم از شدت نفرت و انزجار می لرزید. بسته بیسکوییت زیر فشار مشتم خورد شد. به سمتش که هجوم بردم، دستم کشیده شد. نگاهم به دستبند فلزی سُر خورد.
    چشمهایم را بستم و تصویر اتاق تاریکی که دو روز بی آب و غذا درش زندانی بودم، جلوی چشمهایم رژه رفت.
    با تمام توانم فریاد زدم:
    ــ دست کثیفت رو به من نزن ، حالم ازت بهم می خوره.
    از پا نیفتادم. دوباره به سمتش حمله کردم و با دست آزادم به عقب هولش دادم.
    با فشاری که به سینه اش وارد کردم، تلو تلو خوران عقب گرد کرد. سربازی که کنارش بود، جلوی زمین خوردنش را گرفت.
    یاد آن روزی افتادم که به زور سوار ماشینم کردند. قلبم از نفرت و استیصال قرار نداشت. هیستریک و با صدای بلند ادامه دادم:
    ــ واسه چی اومدی اینجا؟ اومدی کثافت کاریت رو جمع و جورش کنی؟ آره؟ می خوای بگی من دخترم رو فروختم؟
    با کشیده ای که این سمت صورتم نشست لبهایم به هم دوخته شد.
    مأمور ریز جثه ای که کنارمان ایستاده بود، بینمان ایستاد.
    ــ آقا چکار می کنی، برو عقب ببینم.
    بابا اما زورش بیشتر شده بود. مأمور را کنار زد و به موهای از شال بیرون زده ام چنگ زد. مغزم سوت کشید.
    ــ هان؟ چته؟ طلبکاری؟ دو شبه کدوم گوری بودی؟ من دختره هرزه ای مثل تو رو نمی خوام. همین جا، همین امروز تکلیفت رو روشن می کنم. خیال کردی انقدر بی غیرت شدم. می دونم چکارت کنم.
    همه ی زور تن نزارش را توی دستش جمع کرده بود و موهایم را می کشید. ضعف کردم. دستبند روی دستم، ناتوانم کرده بود.
    با این حال با دست آزادم مچ دستش را گرفتم و سعی کردم موهایم را از دستش آزاد کنم. ناخن هایم را توی دستش فرو کردم و فریاد کشیدم:
    ــ به من دست نزن لعنتی، دست کثیفت رو بکش.
    صدای داد سرهنگ که از اتاقش بیرون امده بود، هیاهوی کلانتری را خواباند.
    ــ چه خبرتونه؟ صداتون همه جا رو برداشته. فتحی هر دو شون رو بیار داخل.
    موهایم را ول کرد و با قیافه حق به جانبی از مأموری که بازویش را گرفته بود، جدا شد. لباسهای کبره بسته و سیاه شده اش را که از دو فرسخی بوی گندش توی ذوق می زد، مرتب کرد و داخل اتاق سرهنگ شد.
    خانم امجد دستبندم را باز و به سمت اتاق راهنماییم کرد. کف سرم ذق ذق می کرد.
    سرهنگ:
    ــ خانم مددی حواستون کجاست، بفرمایید بشینید.
    ــ بله، ببخشید.
    یعنی خبر نداشت؟
    روی صندلی روبروی بابا نشستم و به دستبند روی دستهایم خیره شدم. گیج بودم و با حرف های بابا گیج تر شدم.
    سرهنگ رو کرد سمت بابا و پرسید:
    ــ آقای مددی چند روزه که دخترتون خونه نیومده؟
    بابا نگاه سرسری بهم انداخت و رو کرد به سرهنگ و با حرص گفت:
    ــ دو روزه جناب. معلوم نیست این دو روزه کدوم خراب شده ای بوده؟
    ــ یعنی شما اصلاً خبر نداشتید که دخترتون دزدیده شده؟
    با قهقهه ای که زد و دندان های یک دست زرد و سیاه شده اش را به نمایش گذاشت، دلم زیر و رو شد. شرم داشتم، از داشتن همچین پدری شرم داشتم.
    در حالیکه نمی توانست خنده اش را کنترل کند گفت:
    ــ جناب، این دختره سیاهتون کرده. دزدی چیه؟ حتماً بازم پی الواطیش بوده، که این دفعه گیر افتاده!
    ناباورانه چشمهایم گرد شد. زیر چشمم با شدت بیشتری شروع به تیک زدن کرد.
    ــ دروغه. همش چرته.
    بلند شدم. دست های مشت شده ام اسیر بود. به سمتش هجوم بردم.
    ــ چی بهت می رسه از اینه همه دروغ؟ هان؟ حاضری در مقابل دویست هزار تومن پول به دخترت انگ هرزگی بزنی آشغال!
    برای اینکه کم نیاورد، از جایش بلند شد و یقه ام را گرفت.
    ــ به من میگی آشغال دختره چشم سفید.
    دستش را بالا برد که باز هم توی صورتم بکوباند. داد سرهنگ هر دویمان را متوقف کرد.
    ــ آروم می شید یا بگم بندازنتون بازداشتگاه؟
    نفس نفس می زدم. از زور حرص و بدبختی دوست داشتم همین جا زار بزنم.
    باز چه نقشه ای توی سرش داشت؟ بی پناهی به قلبم چنگ کشید و صدای خش خشش گوشم را پر کرد. کاش مادرم بود. کاش پیشم بود و دلداریم می داد. می گفت که غصه نخور، خجالت نکش، مگر نمی شناسییش! مگر اخلاقش را نمی دونی!
    سرهنگ در حالیکه شقیقه هاش رو فشار می داد، پرسید:
    ــ آقای مددی پس شما ادعا دارید که دخترتون به این دیر اومدنها عادت داره، و بار اولش نیست! درسته؟
    ــ بله جناب. از وقتی مادرش به رحمت خدا رفته، این دختر سر خود شده. منم که می بینید یه پیرمرد مریضم، از پسش بر نمیام.
    توی جام نیم خیز شدم و گفتم:
    ــ به روح مامانم دروغ میگه جناب سرهنگ. می تونید از همسایه ها بپرسید. مادرم بهم یاد داده که همیشه سر به زیر باشم، همیشه نجیب باشم...
    اشک های خشک شده ام دوباره سرریز شدند.
    رو به مردی که بی شرمانه دروغ می گفت کردم.
    ــ آخه به تو هم میشه گفت بابا؟ چرا دروغ میگی؟ چرا با آبروی دخترت بازی می کنی؟ مگه تو شرف نداری؟ چرا به این فکر نمی کنی که اگه آبروی دخترت بره، آبروی تو هم رفته! مگه من بچه ات نیستم؟ مگه از گوشت و خونت نیستم؟ چرا با من اینکارا رو می کنی؟ که بتونی چند روز نشئه باشی؟ آره؟ دردت اینه؟
    گلوله های اشک به هق هق تبدیل شدند و اجازه صحبت را گرفتند.
    رو برگرداند و گفت:
    ــ الله اکبر، می بینی جناب سرهنگ چه خزعبلاتی میگه! اصلاً تقصیره منه که روز اول که دیر امد خونه، سرش رو گوش تا گوش نبریدم.
    سرهنگ:
    ــ خیلی خوب، شلوغش نکن آقای مددی. دخترم شما هم آروم باش.
    ــ جناب سرهنگ چه جوری آروم باشم؟ آخه کدوم پدری در قبال بچه اش همچین کاری می کنه؟ مادرم رو اونقدر کتک زد و عذابش داد که دیگه طاقت نیاورد. حالا نوبت من رسیده.
    بابا:
    ــ دختر چرا چرت و پرت میگی! از وقتی مادرت رفت، من اینطوری مریض شدم و افتادم کنج خونه.
    با کف دستش روی پایش زد و ادامه داد:
    ــ خدا رحمتش کنه. همون بهتر که مرد و این روزها رو ندید.
    حالم از اینهمه دروغ بهم می خورد. از این که اینجوری مثل آبِ خوردن دروغ می گفت و خودش را تبرئه می کرد، احساس تهوع می کردم.
    سرهنگ نگاه عاقل اندر سفیهی به سر و وضعش انداخت و پرسید:
    ــ شغلتون چیه آقای مددی؟
    بابا سرفه خش داری کرد و روی صندلی جا به جا شد.
    ــ والا شغل که نمی شه گفت، ولی بعضی وقتها میرم قهوه خونه یکی از رفیقامو بهش کمک می کنم. اونم ماهی چندر غاز می زاره کف دستم.

احساس تنهایی می کنم
    ویرایش توسط red_rose : 1392,11,24 در ساعت ساعت : 14:34

18. 401 کاربر از پست red_rose تشکر کرده اند .

#saba.b# , #SamaneH# , (mahi) , **Silver Star** , *fatemeh.s* , *NaZ@NiN.B* , *SaNaY* , *shima* , *sogol* , *sorme* , *آویژه* , *تاراج زمان* , *ترمه* , *ریحانه# , *مرغ خروس دوس* , +Neda+ , --Nila-- , .Baharak. , .MaRYaM BaNo. , .ايدابانو. , /لاله/ , 0033 , 2rrin , 7toranj , 85@HADIS , 870664182 , @ DINA @ , abby7 , aflak , airena , amini2004 , Anahita.s , ana_b , angel04 , Anolin , arefe jooon , arefe90 , arezoo214 , arezoue , ariana*dreams , armita1819 , aseman_82 , ashoka , atashgah62 , atefeh.mr , atefeh_49 , atish69 , atyek , ava.n , ayandeh1 , azad_awesome , azarsana , azda , azisadeghi , Azita49 , bahar.z , banafsheh_sh83 , banix , banooshab , barane khazan , barni , baroon12 , baroon14 , Behnaz joon , benq , bita.A.G , blub2000 , bneta , caarol , chenar , cloudyneda , com86 , darya... , darya19 , Defne , delgir , deragun , dina_min , dokhtare khial , dr.moonshine , duste man , Elahe-73 , elmir4 , elmira92 , elmiraa_20 , esfarzaneh , eshton , esparo , f2kral , faezeh_kht , famdavari , FANNI , farg0o0o0o0ol , fari ♥ al , fariba45 , farveh , FATEMEH HOSEINI , fatemeh27 , fatima64 , fera , fereshth , FiFi joon , galadril3 , gezal goli , goldoone22 , googoosh z , habe angori , hadis hastie , hana_m , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , helga1980 , homa41 , homa96h , Honey_fa , hoomand , h_t_h_1984 , icegirle , icicle , Idin98i , ili mah , inas71 , Irani , iryane , joje topoli , JonasRahimi , katy f , khademre , khatooonn , kimia joon , kiumars , Lady Sky , leila banoo , lemol , little princess , m.mahshid , m0nire , maasomeh51 , mahdiehhjz , mahgol92 , mahla.r , mahr0kh , mahtab10 , Maman fariba , maneli1995 , mani1384 , mansi1982 , mansor64 , mansoure , MARDE_TANHA , mari1983 , maryam joOon , maryam56 , maryama1992a , maya 74 , ma_ma , mb_maryam , mehnoosh , mehrniaa , meno , me_ned , mhtb , MINA JOOJOO , mishapasha , miss maryam , mona61 , monir12 , monir1343 , moon shine , ms_f90 , mzm1368 , m_ezraeil_m , m_mousavi , m_reisie , N*A*Z*L*I , n.a. , Nahid72 , nana22 , Nana_m0rena2006 , narges.shiraz , nastaran1351 , nastaran_702 , nedaj , negar.n1000 , negin17 , niazruby , Nika-Aria , Nika61 , nilid312 , niloofarafoolin , nilou94 , nmari , noora86 , nrezaii , ordibehesht91 , paezzi , pakdel , pani1381 , paniza321 , parisa00 , parisaparisa , parisun64 , parnon , pati'a , rahaa_m , ramlin , redrose_love68 , Roghaye57 , roshanak72 , Roxan M.Kian , ROZ GOL , s.da70 , saadat2000 , Saba_R , saeide735 , saeideh sb , saghar_gh , sahelii , samandf , samira 68 , sana1994 , sana22 , sana98 , SANIA-23 , sany2000 , sara 18 , sara1995 , sarah1 , sarax , saray , sareh_snowdrop , sarma1010 , sayeh66 , scarlet25 , selina63 , sepide23 , sepideh1993 , sepideh76 , SETARE SOHEYL , setaresetar , setayesh-a , sete , sh.mrjan , shadab70 , sharare.afs , sheydajoooon , shirin.a , sibsorkhhava , silverstar , simaaaaa , sinsor , Sky Angle , sobin , sogand n , sogol21 , soheila50 , soheilam , somy_kh , ssoudeh , Street love , syhbyt , takshakh2838 , tama1011 , tania_7 , tannaz1994 , tannazf , taraneh joon , taranomeabshar , Tifani Jon , Titania1273 , ti_na60 , to0oranj , VIDA / H , violet_mahtab , wenela , wet dream , wildrose , win pass... , yalda a , yalda1366 , yasaman20 , yasesabs , yashkin , yasnaa , yjdj , z.rahmatian , Zahra_niki , zanbagh , zari60 , zarpari04 , zarre , zibahp , ziiiziii13 , zohreh eshghi , |SarA_S| , ~anahita~ , ~Azita~ , ~SAREH~ , ~SHADO~ , آتری , آدرینا61 , آذردخت , آرنیکا , آسمان ابری , آویشا , آيلين و زندگي , اذربرزین , ارتمیس * , اطلسی 98 , اقا ناز , اقاقی , الهام بانو , الهه50 , ایاتای , ایلکای2 , باران ستاک , بارون بهار , بازیگوش , بی بی گل , تابتا , ترنم , تنها ترین تنها , توتیا , خانومی , خیال غزل , دختر رویایی , دروغ شیرین , دلارام20 , دوست داشتني , رز نارنجی , رزصورتی , زعیم زاده , زهرا عاشق رمان , زینب سادات , سابرینا64 , ساحل 2010 , سانجانا , سرای بانو , سرتق , سپيده خوب , سپیدوسیاه , سکوت من , سکوت پر از حرف , شادئ , شادزی , شاپرک13 , شایسته بانو , شجره , شروع , شیرین بانو , شیرین53 , شیرینusa , طنین67 , عاطفه دلنواز , عمه حمی , عمه خانم , غزال آریا , فاطمه ^_^ , فاطي91 , فرحناز65 , فرزان92 , فرشته 37 , لمیس20 , لومانا , لیلا ص , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مادرم , مانیا_@ , مطی خودمون , مهرآذین , مهروند , مهسا ا , مهستی , نداي عشق , نسرین... , نصرا... , نفس71 , نم باران , ننه هانی و حوری , نگین فرجام , نگین79 , نیاز.ش , نیــــــــروانا , نیکا83 , هنانه , هیونگ , پارمیس خانوم , پانیززهرا , پدیدار , پرنا , پونام , چشم قشنگ , چشمک ستاره , ژوبی , گیس بریده , یاسی جان , •● نیلوفر 72●• , ♫♥SaRa♥♫

19. Top | #10

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.47
    تشکر از کاربر
    15,674
    اندازه فونت

ــ ببینید آقای مددی، دختر شما ادعا داره که توسط سرنشین های یه ماشین شاسی بلند مشکی، توی کوچه ی خودتون دزدیده شده، و دو روز گذشته رو تو یه اتاق زیر شیروانی که متعلق به یکی از خونه باغهای شمال تهران هست، زندانی بوده. ما دخترتون رو در حالی دستگیر کردیم که با یه آقای جوون تو همون اتاق تنها بودند.
    وقتی این جمله را شنید، رگ غیرت نداشته اش باد کرد. توی جایش نیم خیز شد و فریاد کشید:
    ــ ای تف تو ذاتت دختر، آخه تو به کی رفتی؟
    انگشت اشاره اش را به نشانه ی تهدید سمتم گرفت.
    ــ دعا کن دستم بهت نرسه، وگرنه می دونم چکارت کنم.
    می دانستم چکارها که می توانست بکند. بارها مزه کتک هایش را چشیده بودم. بی گناه و با گناه.
    سرهنگ با عصبانیت گفت:
    ــ آقای مددی، لطفاً وقتی دارم صحبت می کنم وسط حرفم نپرید.
    نفسش را با صدا بیرون داد و گفت:
    ــ بله. بله جناب می فرمودید.
    سرهنگ:
    ــ این آقا الان تو بازداشتگاهه. ایشون هم مدعی اند به درخواست پسر خاله اش، هومن، رفته که دختر شما رو از اون خونه باغ فراری بده. و ادعا می کنه تا همین چند ساعت پیش از ماجرا خبر نداشته. ولی یه چیزی هست که باعث میشه ما زیاد به حرفهای این آقا اعتماد نکنیم. اونم اینکه خونه باغ متعلق به همین آقاست.
    تازه متوجه شدم که چرا مرد جوان گفت که از طرف هومن آمده.
    سرهنگ:
    ــ شما شخصی به نام هومن می شناسید؟
    بابا بینی اش را بالا کشید و جواب داد:
    ــ نه والا، من از کجا بشناسمش!
    چشمای ریزش را ریزتر کرد و مثل اینکه تازه چیزی به ذهنش رسیده باشد، گفت:
    ــ جناب البت اینم بگم، چند رو پیش که رفتم قهوه خونه، آقا مراد، صاحب قهوه خونه، بهم گفت: "غلامی به سلامتی دخترت رو شوهر دادی" منم از همه جا بی خبر گفتم: نه چطور مگه؟ بعدش گفت: "آخه ظهری دخترت رو با یه پسر ژیگول دیدم، گفتم شاید فرستادیش خونه ی بخت". جناب شب رفتم ازش سوال کردم منکرش شد. منم بی خیالش شدم.
    هیستریک پاهایم را تکان می دادم. توی چشم هایش زل زدم شاید از صورت دخترش خجالت بکشد. ولی آدم معتاد که این حرف ها حالیش نبود. ناموسش برایش مهم نبود. خدایا تنهاییم را میبینی و دم نمی زنی!
    ــ تو این دروغ ها رو از کجا میاری؟ تو کی همچین چیزی پرسیدی؟ پسر ژیگول؟ من دخترتم. می فهمی؟ دخترت.
    بابا:
    ــ می بینی جناب، حالا مگه چیزی رو گردن می گیره!
    سرهنگ:
    ــ خانم مددی، شما می تونید ثابت کنید که دزدیده شدید؟
    بغضم را قورت دادم. سردرد امانم را بریده بود. با بیچارگی گفتم:
    ــ نمی دونم چه جوری ثابت کنم؟ به روح مامانم هر چی گفتم عینِ حقیقته. به خدا من دروغ نمی گم.
    سرهنگ:
    ــ ببین دخترم همسایه ای، شاهدی، کسی که دیده باشه به زور سوار ماشینت کردند.
    سرم را تکان دادم و گفتم:
    ــ نمی دونم، ولی تا اونجاییکه یادمه، قبل از اینکه سوارم کنند همه جا چشم گردوندم که کسی رو ببینم تا شاید کمکم کنه. ولی کسی تو کوچه نبود.
    ــ جناب اینا فیلمشه، شما چرا باور می کنید.
    سرهنگ با صدای بلند صدا زد:
    ــ فتحی، فتحی.
    بلافاصله در باز شد و مأموری که بابا را آورده بود، با کوبیدن پاهایش به هم ادای احترام کرد.
    سرهنگ:
    ــ آقای فرجام رو از بازداشتگاه بیارش.
    ــ بله قربان.
    و دوباره ادای احترام کرد و در را پشت سرش بست.
    فرجام! فرجام و چشمهای جهنمش.
    ویرایش توسط red_rose : 1392,11,24 در ساعت ساعت : 18:35

20. 401 کاربر از پست red_rose تشکر کرده اند .

#saba.b# , #SamaneH# , (mahi) , **Silver Star** , *fatemeh.s* , *NaZ@NiN.B* , *SaNaY* , *shima* , *sogol* , *sorme* , *آویژه* , *تاراج زمان* , *ترمه* , *ریحانه# , *مرغ خروس دوس* , +Neda+ , --Nila-- , .MaRYaM BaNo. , .ايدابانو. , /لاله/ , 2rrin , 7toranj , 85@HADIS , @ DINA @ , abby7 , aflak , airena , alfa.beta , amini2004 , Anahita.s , ana_b , angel04 , Anolin , arefe jooon , arefe90 , arezoo214 , arezoue , ariana*dreams , armita1819 , asemanii , aseman_82 , ashoka , atashgah62 , atefeh.mr , atefeh_49 , atish69 , atyek , ava.n , ayandeh1 , azarsana , azda , azisadeghi , Azita49 , b3666 , bahar.z , banafsheh_sh83 , banix , banooshab , barane khazan , barni , baroon12 , baroon14 , Behnaz joon , benq , bita.A.G , blub2000 , bneta , caarol , chenar , cloudyneda , com86 , dada1 , darya... , darya19 , Defne , delgir , deragun , dina_min , dokhtare khial , dr.moonshine , Elahe-73 , elmir4 , elmira92 , elmiraa_20 , eshton , f2kral , faezeh_kht , famdavari , FANNI , farg0o0o0o0ol , fari ♥ al , farveh , FATEMEH HOSEINI , fatemeh27 , fatima64 , fera , FiFi joon , galadril3 , gezal goli , goldoone22 , googoosh z , habe angori , hadis hastie , hana_m , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , helga1980 , homa41 , homa96h , Honey_fa , hoomand , h_t_h_1984 , icegirle , icicle , Idin98i , ili mah , Irani , iryane , joje topoli , JonasRahimi , katy f , khademre , khatooonn , kimia joon , kiumars , Lady Sky , lalaie , leila banoo , lemol , little princess , m.mahshid , m0nire , maasomeh51 , mahdiehhjz , mahgol92 , mahla.r , mahr0kh , mahtab10 , Maman fariba , maneli1995 , mani1384 , mansi1982 , mansor64 , mansoure , MARDE_TANHA , mari1983 , maryam joOon , maryam56 , maryama1992a , maya 74 , ma_ma , mb_maryam , mehnoosh , mehrniaa , meno , me_ned , mhtb , MINA JOOJOO , mishapasha , miss maryam , mona61 , monir12 , monir1343 , moon shine , ms_f90 , mzm1368 , m_ezraeil_m , m_mousavi , m_reisie , N*A*Z*L*I , n.a. , Nahid72 , nana22 , narges.shiraz , nastaran1351 , nastaran_702 , nedaj , negar.n1000 , negin17 , niazruby , Nika-Aria , Nika61 , nilid312 , niloofarafoolin , nilou94 , nlp16001 , nmari , noora86 , nrezaii , ordibehesht91 , paezzi , pain , pakdel , pani1381 , paniza321 , parisaparisa , parisun64 , parnon , pati'a , peymaneh , RaHa.71 , rahaa_m , ramlin , Randy Or , redrose_love68 , Roghaye57 , roshanak72 , Roxan M.Kian , ROZ GOL , s.da70 , saadat2000 , Saba_R , saeide735 , saeideh sb , saghar_gh , sahelii , samandf , samira 68 , sana1994 , sana22 , sana98 , SANIA-23 , sany2000 , sara 18 , sara parvizi , sara1995 , sarah1 , sarax , saray , sareh_snowdrop , sayeh66 , scarlet25 , SeaDaughter , selina63 , sepide23 , sepideh76 , SETARE SOHEYL , setaresetar , setayesh-a , sete , shadab70 , sharare.afs , shatot , sheydajoooon , shirin.a , sh_karan , sibsorkhhava , silverstar , simaaaaa , simaN , sima_a_111 , sinsor , Sky Angle , Snow Princess , sobin , sogand n , sogol21 , soheila50 , soheilam , somy_kh , ssoudeh , Street love , takshakh2838 , tama1011 , tania_7 , tannaz1994 , tannazf , taraneh joon , taranomeabshar , Tifani Jon , Titania1273 , ti_na60 , vampire123 , VIDA / H , wenela , wet dream , wildrose , win pass... , yalda a , yalda1366 , yasaman20 , yasesabs , yashkin , yasnaa , yjdj , z.rahmatian , Zahra_niki , zanbagh , zari60 , zarre , zibahp , ziiiziii13 , zohreh eshghi , |SarA_S| , ~anahita~ , ~Azita~ , ~SAREH~ , ~SHADO~ , آدرینا61 , آذردخت , آرنیکا , آسمان ابری , آویشا , آيلين و زندگي , اذربرزین , ارتمیس * , ارغوان ایرانی , اطلسی 98 , اقاقی , الهام بانو , الهه50 , ایاتای , با نمک , باران ستاک , بارون بهار , بازیگوش , بی بی گل , تابتا , ترنم , تنها ترین تنها , توتیا , خانومی , خیال غزل , دختر رویایی , دخترشیطون بلا , دروغ شیرین , دلارام20 , دوست داشتني , رز نارنجی , رزصورتی , زعیم زاده , زهرا عاشق رمان , زینب سادات , سابرینا64 , ساحل 2010 , ساناي , سانجانا , سرای بانو , سرتق , سپيده خوب , سپیدوسیاه , سکوت من , سکوت پر از حرف , شادئ , شادزی , شاپرک13 , شایسته بانو , شجره , شیرین بانو , شیرین53 , شیرینusa , طنین67 , عاطفه دلنواز , عمه حمی , عمه خانم , غزال آریا , فاطمه ^_^ , فاطي91 , فرحناز65 , فرشته 37 , لمیس20 , لومانا , لیلا ص , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مانیا_@ , مطی خودمون , مهرآذین , مهروند , مهسا ا , مهنا2 , نازنین 87 , نداي عشق , نسرین... , نصرا... , نفس71 , نم باران , ننه هانی و حوری , نگین فرجام , نگین79 , نیاز.ش , نیــــــــروانا , نیکا83 , هنانه , هیونگ , پانیززهرا , پدیدار , پرنا , پونام , چشم قشنگ , چشمک ستاره , ژوبی , کاش بتوونم , کمند , گیس بریده , یاسی جان , •● نیلوفر 72●• , ♫♥SaRa♥♫

صفحه 1 از 18 1234511 ... آخرینآخرین