تور

نودهشتیا
فید آر اس اس

نظرسنجی: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:

صفحه 1 از 25 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 245
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر نیمه حرفه ای
    میانگین پست در روز
    1.21
    تشکر از کاربر
    4,809
    تشکر شده 143,272 در 1,057 پست

پیش فرض رمان ع عشق یا عذاب (جلد دو تب نگاهت) | negin.t کاربر انجمن

به نام عشق
    سلام به تمام دوستان عزیز 98

امروز بالاخره تصمیم گرفتم جلد دو تب نگاهت رو به اسم " ع عشق یا عذاب " شروع کنم ... قبل از هرحرفی یه تشکر ویژه میکنم از تمام دوستان خوبی که با وجود اشکلات زیاد جلد یک پا به پام اومدن و تو این راه سخت تنهام نذاشتن ... واقعا باورم نمیشد تو کار اول اینهمه همراه داشته باشم و مهمتر از همه کلی دوست خوب پیدا کنم و یه تشکر دیگه از تمام دوستان قدیم و جدید که میخوان در " ع عشق یا عذاب" همراهیم کنن ...چند تایی از دوستان از شرایط من اطلاع دارن ... شاید نرسم مثل تب نگاهت هر روز پست بزارم اما ایشالله که بین پستا فاصله نمی افته و مشغله باعث شرمندگی من نمیشه ...

توضیح و خلاصه : و اما درباره "ع عشق یا عذاب" ... باید بگم این رمان یکم شاید متفاوت با رمان قبلی باشه ... داستان زندگی هیلا به دو روش گفته میشه ... یکی زمان حاله که زندگی هیلا ی ما رو در حال حاضر روایت میکنه و دیگری گذشته تلخ و شیرینشه که با رفتن هیلا پیش دکتر روانشناس و هیپنوتیزم مرور میشه ... تا بفهمیم چرا به این روز افتاده ...

تو جلد اول از زندگی رز و حسام خوندیم و همین طور با هیلا و اریا تا حدودی اشنا شدیم ... داستان بعد از گذشت یک سال و از عروسی رز و حسام و بهبودی ظاهری هیلا شروع میشه ... حالا که هیلا خودش رو کمی پیدا کرده ... اریا قصد داره به اون نزدیک بشه .. و برای جوش خوردن این رابطه سرد شده دست به هر کاری میزنه ... اما باید دید هیلا که قلبش ترک های عمیقی خورده و درگیر مشکل جدیدی هم شده راضی به پذیرفتن اریا میشه !؟و اگر راضی بشه به نفعش خواهد بود ؟!

روند و پایان داستان : پایان داستان معلوم نیست یا پایان بازِ و یا خوش ... روند داستانم همین طور که گفتم گاهی فلش بک داره تا با گذشته اشنا بشیم ... و از طرف دیگه از زندگی رز و حسام هم میگم ... فقط یه شکی دارم اونم اینکه پستی از زبون حسام بزارم تا خودش از زندگیشون بگه یا نه و هیلا به عنوان سوم شخص زندگی اونا رو تعریف کنه!حتما نظرتون رو برام بگید تا تصمیم درستی بگیرم ...

تاپیک نقد هم زده شد ... خوشحالم میکنید رمان رو نقد کنید
    نقد رمان ع عشق یا عذاب

دوستت دارم هایت را به کسی نگو ...!
    همه را نگه دار برای خودم
    من جانم را
    برای شنیدنشان کنار گذاشته ام ...!

لینک تب نگاهت (جلد اول):
    رمان تب نگاهت | negin.t کاربر انجمن

ویرایش توسط negin.t : 1392،05،27 در ساعت ساعت : 03:01 بعد از ظهر
    ×ساعت ها هم حرف بزنم ذره ای از دلتنگیم برایَت کم نمی شود×
    ×پس خلاصه اش میکنم دلم تنگ است ×

2. 204 کاربر از پست negin.t تشکر کرده اند .

!!!H-Aram , #مریم# , $ ساجده$ , $BOT~ , %NEGAR% , *bi gharar* , *Mar*yam* , *parnian* , *آویژه* , *سورن* , *مائده* , +Neda+ , 0033 , 13671107 , 27-Farzan , 2rrin , ABR_SEPED , angel04 , angry girl , arezoo786 , arman_iran , ashoka , ayandeh1 , aygeen , aysel482 , azar1 , azarsana , BASIIRA , bast girl , behtarin_pari , bella94 , dena2013 , EasTern_Girl , elnaz_70 , eniy , eshton , estifen , F @ N @ H @ i , Faeze1375 , farnaz63 , fatemeh2001 , gandomsa , GH eshghe man , ghazal73 , ghazghaz , GOLE...KAGHAZI , Golnush Sadeghi , gopel , hameshebatoamto , hanie 64 , hasti59 , Hasti@Asal , hasti_71 , hzohreh , id001370 , Idin98i , katy f , khatereh14 , kr@m.R@ , ladykin , lalehjoon , leyla71 , Ma Neli , mahboub215 , mahda , mahgol92 , mahsa/// , mahsa25 , mahsafall , mahta75 , mahtab10 , mamalisooti , maneli1995 , mansuri , MARDE_TANHA , math book , maya 74 , mb_maryam , meno , michka_61 , minoo.k , miny , mishapasha , miss_mass , mohadeseh_22 , mona92 , Monireh92 , Mozhdeh.v , Mr Don , nahid lucky , Nahid72 , narjes*** , natanayel , negar*pb , neinane khanoom , nilidavani , niloofarane , nrezaii , PAEEZ70 , paezzi , parei , parvinah , pegah.a , phoenix-z-f , punio , pure13 , raha005 , raziye14 , Roshanak65 , roya1365 , ROZ GOL , Roza18 , R£§PINA , S*H*A*K*I*B*A , s.invisible , s.mokhtariyan , s?h?r , Saba.EA , saeide735 , saminnnnnnn:) , sana1994 , SANIA-23 , sania555 , sanjahak* , sara*ramezani , sara-mp , sara_1360 , sepideh33 , shadi 936 , shadi~rp , shirin.a , Shirin_fv , shivapatter , SHKH1371 , shkool-2st@r , siah , sibsorkhhava , siiiiiima , snia , soda 70 , soheila1984 , sعسلs , tanha-69 , Universe95 , yasaman20 , zahra.gol , zdragon , zeinab75 , zohreh.zarei198 , ~anahita~ , ÐOҜH] JÎG@R , ؛؛؛مهتا؛؛؛ , آیسان راد , اسمون , امیرپارسیان , بهار شیراز , تکراری , تیک تاک , حریم1 , حنیفا58 , خیال غزل , دریا دلنواز , رزصورتی , ریحون , سرای بانو , سوداا , سوگی گوگول73 , شادئ , شادی* , شمسا , شهرزاد ن , عاطفه دلنواز , فانوس دریایی , فرناز66 , فرنوش72 , ققنوس98 , لمیس20 , مانیا_@ , ماه و خورشيد , ماه پنهان , مهرآذین , مهشاد فتحی پور , مونا** , ندا72 , نسرین... , نغمه13 , نگین فرجام , نیــــــــروانا , نیکولا 71 , هانیه خانومی , هستی رادمنش , هشمت , هیلا , هیونگ , پدیدار , پریبانو , پریوش .س , پونام , چشم قشنگ , یلدا 59 , •●شقایق●• , ☆ملیحه .ج☆ , ♥Arezoo , ♥تمنــــــــــا♥ , ❀پرستو❀ , ❅●ائــــــــــل آی●❅

3. Top | #2

عنوان کاربر
    همکار بخش کتاب
    میانگین پست در روز
    8.47
    تشکر از کاربر
    51,551
    تشکر شده 230,760 در 15,749 پست

نویسنده گرامی قبل از شروع نگارش داستان حتما تاپیک های زیر را مطالعه کنید:
    نحوه ی قرار دادن کتاب در سایت
    مهمترین نکات ویرایشی | مخصوص نویسندگان و ویراستاران انجمن
    حتما و دائما اطلاعیه های بخش کتاب رو مطالعه کنید تا از قوانین و اقدامات بخش مطلع باشید..
    اطلاعیه های بخش کتاب !
    برای ایجاد تاپیک نقد، قوانین بخش را مطالعه بفرمایید:
    قوانین بخش نقد کتاب مخصوص نویسندگان انجمن
    برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع و اجازه رسمی از نویسنده انجمن ، مجاز می باشد!
    تبلیغ رمان کاربرها در پروفایل، پیام خصوصی و تاپیک ها ( با لینک یا بدون لینک! ) خلاف قوانین است و در صورت مشاهده شخص خاطی اخطار دریافت می کند!
    من آدم نرفتن ام، آدم دوست موندن، یا اصلا آدم دیر رفتن ام
    خیلی دیر...
    اما وقتی برم، دیگه آدم برگشتن نیستم. آدم مثل قبل شدن نیستم. باور کن!!

anna gavalda

4. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر نیمه حرفه ای
    میانگین پست در روز
    1.21
    تشکر از کاربر
    4,809

Smile

مقدمه:
    روزها يكی پس از ديگری به پايان

می رسند...

و در پی روزها

عمر من...

خسته نباشی سرنوشت....!

می بينی؟!

دست در دستان تو

تمام راه را بيراهه رفتم

شنيدم كسی ميگفت:

چشمانت را ببند!

اعتماد كن...

به قيمت تمام روزهای رفته

چشم هایــم را بستم...

اعتماد كردم...!

بهای سنگينی داشت اعتماد !
    روزی...

چشمانم را باز كردم؛

چيزی به نام " عشـــــق "

در راهِ همپا شدنِ با تو

به تاراج رفته بود!

فصل اول (نفرت را خاموش کن):

-دست ... دست ... دست ... امشب چه شبی است!شب مراد است ...
    از جلو من رد شدُ با نیش باز گفت : دِ بزن دیگه نی قلیون...
    کف دستای سرخمو نشونش دادم : ایناهاش!
    ابروهاشو بالا انداخت و بلند جوری که میون دست و صدای اهنگ بشنوم گفت : کمه!یه داداش که بیشتر نداری !صدا کم شه میره تو حسا!کار دستتون میده!از ما گفتن!

از ته دل خندیدم ... کامران همیشه میتونست شادم کنه!
    چشمام خیره شد به وسط سالن ... به حسامُ رز ... و باز خندیدم ... حق با کامران بود!حسام دیگه تو حال خودش نبود ...! تا الانم خیلی خودشُ نگه داشته بود ...!دستاش دور کمر رز حلقه شده بود ... و صورتشم هر لحظه به صورت رز نزدیکتر میشد ...
    -الهی فدات شم داداشی ...

کسی کنارم قرار گرفت ... اشک کنار چشممُ پاک کردم و خیره به رز موندم .. به داداشم حق می دادم رز با لباس عروس مثل فرشته ها شده بود ... موهای روشنُ فر که تمام شب ساده دورش ریخته بود ... و لباس دکلته پف پفی سفید ... که تا کمر تنگ بود و مثل بیشتر لباس عروسا از کمر به پایین پفای قشنگی میخورد ... دور کمرمش هم خیلی ساده و قشنگ کار شده بود ....

از بچگی دوست داشتم روز عروسی لباسم این مدلی باشه!البته با چند فرق بزرگ ... بدون شنل مزاحم و حسامی که هر لحظه با هر نگاه یه اخم بکنه!من برعکس رز ... دوست نداشتم شوهرم با غیرت باشه ... روم حساس باشه!مثل حسام باشه!که به خاطر راحتی زنش رو حرفش موند تا به جای باغ تالار جدا بگیره!من طالب ازادی بودم ... رهایی ... پرواز ... همیشه تو رویاهام یه عروسی تو باغ بودُ یه شوهر روشن فکر که بگه هرچی خودت میخوای!

نگاهم برگشت رو چراغای خاموش ... حتی الان که قاطی شده بازم حاضر نشد رز شنلشُ دربیاره!منم همینُ میخواستم؟! هه .... اگر میخواستم الان این بودم!؟نجس بودم؟!

-خیلی خوشحاله!فکر نمیکردم یه روز تا این حد عاشق ببینمش!
    بدون اینکه برگردم تا باز چشمم به صورتش بیفته و قلبم بیشتر از این پر بشه از سیاهی با نفرت گفتم : تو هیچ وقت فکرات درست از اب درنمیاد اینم روش!

ادامه دارد ... خیلی ذوق دارم ... شما رو هم خیلی دوست دارم

ویرایش توسط negin.t : 1392،05،21 در ساعت ساعت : 11:25 بعد از ظهر

5. 255 کاربر از پست negin.t تشکر کرده اند .

!!!H-Aram , #مریم# , $raha$ , %NEGAR% , *3Pde* , *parnian* , *آویژه* , *سورن* , -nazanin , ..samira.. , 2rrin , 88 shiva , alikhademi , angel04 , angry girl , anna43 , arefe90 , arman_iran , asemanii , Atefeh67 , atefeh_49 , atish69 , aurora15 , Ay San , ayandeh1 , ayda90 , aygeen , aysel482 , azar1 , azarsana , BASIIRA , bast girl , bella94 , betoche** , cloudyneda , dada1 , daneshmand , duste man , EasTern_Girl , elnaz_70 , eniy , eshton , estifen , F @ N @ H @ i , fa62 , Faeze1375 , famdavari , farahnaz* , faride40 , fary , fatemeh2001 , gandomsa , GH eshghe man , ghazal73 , ghazale man , ghazghaz , GOLE...KAGHAZI , Golnush Sadeghi , granaz , hameshebatoamto , hanie 64 , hany111 , hasti59 , Hasti@Asal , hed2010 , Helia6 , Houra75 , hzohreh , Idin98i , in the dark , katiman , katy f , Khate Siah , khatereh14 , kiana jon , kr@m.R@ , leilaadel , leyla71 , M*KH , m@hshiiid , Ma Neli , mahboub215 , mahda , Mahdis @69 , mahgol92 , mahsa.tmu , mahsa/// , mahsa25 , mahsafall , MAHTAB63 , malus , mansuri , maral_70 , MARY66 , math book , maya 74 , mb_maryam , meno , mfr60 , minoo.k , miny , mishapasha , miss_mass , mohadeseh_22 , Mozhdeh.v , nahayat007 , nahid lucky , narciss , natanayel , negar*pb , niko.lili , nilidavani , niloofarane , nmari , NOOSHIN1383 , nrezaii , PAEEZ70 , parei , Parinaz23 , parisa** , parnian23 , parvinah , peymaneh , phoenix-z-f , pishiii , pretty smile , punio , pure13 , Raha*10* , raha005 , raha55 , raziye14 , roya1365 , Roza18 , R£§PINA , s.d.yeganeh , s.invisible , s.mokhtariyan , s?h?r , Saba.EA , saeide735 , sahar88 , sahelii , sahel_m , saieh92 , samane66 , saman_1234 , saminnnnnnn:) , sana1994 , SANIA-23 , sanjahak* , sanni , sara*ramezani , sara-mp , sayeh66 , sefid65 , setayesh1363 , shadi 936 , shadi~rp , SHARAREHHDPR , shekare khale , shf_aboops , shida.m , shivapatter , SHKH1371 , shkool-2st@r , siah , snia , soda 70 , sofi8 , T.KHD , tahmin67 , tainaaaa , talkhoon , tanha-69 , tsunami , Universe95 , YaaaaC , yasaman20 , yasamin33 , yasamin_34 , yasesabs , yashkin , zdragon , zeinab.73 , zeinab75 , zohreh.zarei198 , ~anahita~ , ~Tulip~ , ؛؛؛مهتا؛؛؛ , آرنیکا , آسمان ابری , آسوده , آهوی گریزپا , آیسان راد , اب و اتش , اتل و متل , ارشیا123 , ارغوان 67 , اسمون , امتیس 69 , بهار شیراز , بهار گل , تابتا , تکراری , جودی ابوت شیطون , حریم1 , خیال غزل , رزصورتی , ریحون , زنبق وحشی , سحر 70 , سرای بانو , سوداا , سکوت پر از حرف , شادئ , شادی* , شمسا , شهرزاد ن , شیوا , عمه خانم , فانوس دریایی , فرناز66 , فرنوش72 , ققنوس98 , كيما بانو , لمیس20 , ماه و خورشيد , ماه پنهان , ململ خانم , مهرآذین , مهلاسرخه , ميشا , میثاق 1 , ناژور , ندا72 , نداي عشق , نسترن خانم , نیــــــــروانا , هانی سالی , هانیه خانومی , هستی ناز72 , هشمت , هیلا , هیونگ , پدیدار , پونام , چشم قشنگ , ღs@h@rღ , •●شقایق●• , ☆ملیحه .ج☆ , ♥Arezoo , ❀پرستو❀ , ❤❤ ZOLAL ❤❤

6. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر نیمه حرفه ای
    میانگین پست در روز
    1.21
    تشکر از کاربر
    4,809

Smile

اریا : اره خب!من فکر نمیکردم عشق بتونه از بین بره ولی جدیدا دارم به این نتیجه میرسم که عشق میتونه تبدیل به نفرت بشه!عاشق میتونه فراموش کار بشه ... خاطرات میتونه
    دست حسام از دور کمر رز باز شد ... و رو گونش قرار گرفت ....
    پوزخند زدم و بین وراجیش پریدم : منم فکر نمیکردم حرفای یه عاشق بتونه پر باشه از دروغ ... پر باشه از ریا!دنیاست دیگه ادمای عوضی توش زیاد شدن دکتر!
    دکتر ! ... باید میگفتم دکتر!نه؟کنایه بود!؟باید میگفتم تا بفهمه من درسمُ به خاطر اون ول کردمُ دیپلم موندم و اون ... تا دکترا پیش رفت! بعد دَم از عشق خودشُ و نفرت من میزنه!
    پیشونیشُ بوسیدُ عقب کشید ...!اخرم طاقت نیوردی داداشی ... !میتونم حدس بزنم الان گونه های رز سرخ شده و توهم طبق معمول داری سر به سرش میزاری!

اریا : هنوزم مثل قبلی ... مثل قبل ... تو نیش کنایه زدن رو دست نداری!
    خندیدم ... بلند ... طولانی ... به بوسه حسام که دوباره بی تاب رو پیشونی رز نشست یا حرف دکتر نوری!نمیدونم!؟
    چند نگاه به سمتم برگشت ... شاید فکر کردن دیوونم!خب مگه نیستم!؟
    اریا : هیلا!!یواش تر!
    به سمتش چرخیدم!رخ به رخ با همون چشمای خیس که معلوم نبود از فشار خنده خیسن یا از غم دلم! اینجا هم نگران ابروش بود!؟پس من بی ابرو چی؟منی که هنوز پدر مادرم نمیدونن چی به سرم اومده!؟منی که وقتی برام خواستگار پیدا میشه ... لبای مادرم به خنده باز میشه و دل خودم اتیشی ...
    با دندونای کلید شده تو صورت رنگ پریدش غریدم : مرگُ هیلا!فهمیدی جناب دکتر!مرگُ هیلا ... دردُ هیلا ... زهرمارُ هیلا ...یه بار نجسم کردی دیگه اسممُ نیار ... نجس ترم نکن!تو رو روح پدر مادر زیر خاکت ولم کن ... ولم کن!
    چرا روزی عاشقش بودم؟!همیشه این سوالُ بعد از رفتنش از خودم می پرسم !چقدرم که جواب میگیرم ... روسری ساتنُ رو سرم صاف کردم و از کنارش گذشتم ... صدای دست اذیتم میکرد ... سردردم دوباره شروع شده بود ... باید زودتر قرصامو میخوردم ... قبل از اینکه این وسط به تشنج بیفتمُ دری وری بگم!
    تا میتونستم از شلوغی دور شدم ... طرف راست سالن که ارکستر قرار داشت شلوغ بود اما این سمت زیاد خبری نبود ... نفسی از سر اسودگی کشیدم و بین میزا چشم چرخوندم ...
    امید تنها روی میز نشسته بود و پاهاشُ تکون میداد ... به طرفش راه افتادم ...
    نشستمُ و گفتم : چطوری اقا؟
    یه نگاه ناراحت بهم انداختُ دوباره با گوشی تو دستش مشغول شد ..
    -گوشیه حسامه؟
    ناراحت گفت : گوشی نیست نخود سیاهه ... بابا حسام بم داد تا از تو بغل مامانم بیام پایین !فکر کرده من مثل حورا خنگم! ولی نمیدونه من فقط عاشق ماشین بازیم اونم تو گوشی های اندروید!
    لبخندی زدم ... از تو کیفم جعبه قرصامو بیرون کشیدم ... دستام میلرزید ... و سرگیجم بیشتر شده بود ...
    دستمو تکیه گاه سرم کردمُ و گفتم : امید عمه ... یه قرص ابی از تو ... این ... درمیاری؟
    گوشیُ رو میز انداختُ نگران گفت : حالت بده عمه هیلا؟

دهنم خشک شده بود ... باید تمرکز میکردم ... امید پسر باهوشیه ... جلوش چیزی بگم میفهمه .... "مواد بت نرسیده هار شدی " عروسی خیلی خوب بود ... حسام خوبه ... رز خوبه ... " هروئین کفافتُ نمیده وحشی" ... هوامو دارن ...
    امید : عمه دو تا ابیه! کدوم بدم؟
    "تا کی مفت خرجتو بدم ... " بی مصرفی"
    سرمو بلند کردم ... چشمام دو دو میزد .. به دست امید زل زدم !میلرزید؟
    -کمر ... نگه ...
    دستش تا جلوی دهنم پیش اومد ... " باز کن دهنتُ ه ..ر.. ز..ه " ....
    تمرکز کن هیلا ... اینجا ایرانه ... این امیدِ نه اون لعنتیا ... قبل از بدتر شدن حالم ... سریع قرصُ ازدستش کشیدم و تو دهنم گذاشتم ... بدون ابم پایین میرفت!
    ادامه دارد ...

ویرایش توسط negin.t : 1392،05،21 در ساعت ساعت : 11:58 بعد از ظهر

7. 238 کاربر از پست negin.t تشکر کرده اند .

!!!H-Aram , #مریم# , $BOT~ , $raha$ , *3Pde* , *Mar*yam* , *parnian* , *آویژه* , *سورن* , ..samira.. , 2rrin , 88 shiva , alikhademi , angel04 , angry girl , anna43 , arefe90 , arman_iran , asemanii , Atefeh67 , atish69 , aurora15 , Ay San , ayandeh1 , ayda90 , aygeen , aysel482 , azar1 , azarsana , BASIIRA , bast girl , bella94 , betoche** , cloudyneda , com86 , dada1 , darya12 , deragun , duste man , EasTern_Girl , eniy , estifen , F @ N @ H @ i , fa62 , Faeze1375 , famdavari , farahnaz* , faride40 , fary , fatemeh2001 , gandomsa , GH eshghe man , ghazal73 , ghazale man , ghazghaz , go501 , GOLE...KAGHAZI , Golnush Sadeghi , granaz , hameshebatoamto , hanie 64 , hany111 , hasti59 , Houra75 , Idin98i , in the dark , iyzak , katy f , Khate Siah , khatereh14 , kiana jon , kr@m.R@ , leilaadel , leyla71 , love is.. , m@hshiiid , Ma Neli , mahboub215 , mahda , Mahdis @69 , mahgol92 , mahroomahdiyeh , mahsa.tmu , mahsa/// , mahsa25 , mahsafall , MAHTAB63 , malus , mandana 8687 , mansuri , maral_70 , MARY66 , math book , maya 74 , mb_maryam , meno , mfr60 , minoo.k , mishapasha , miss_mass , mohadeseh_22 , Mozhdeh.v , my father , nahayat007 , nahid lucky , narciss , natanayel , negar*pb , nilidavani , niloofarane , nmari , NOOSHIN1383 , nrezaii , omidk , PAEEZ70 , parei , Parinaz23 , parmis91 , parnian23 , parvinah , peymaneh , phoenix-z-f , pishiii , pretty smile , punio , pure13 , Raha*10* , raha55 , raziye14 , roya1365 , ROZ GOL , Roza18 , R£§PINA , s.invisible , s.mokhtariyan , s?h?r , Saba.EA , sabah70 , saeide735 , sahar88 , sahelii , sahel_m , samane66 , saman_1234 , saminnnnnnn:) , sana1994 , SANIA-23 , sanjahak* , sanni , sara*ramezani , sara-mp , sayeh66 , sefid65 , setayesh1363 , shadi 936 , shadi256 , shadi~rp , SHARAREHHDPR , shf_aboops , shida.m , shivapatter , SHKH1371 , shkool-2st@r , siah , snia , soda 70 , sعسلs , T.KHD , tahmin67 , tainaaaa , talkhoon , tanha-69 , tsunami , Universe95 , YaaaaC , yasaman20 , yasamin33 , yasesabs , zdragon , zeinab.73 , zeinab75 , zohreh.zarei198 , ~anahita~ , ~Tulip~ , ؛؛؛مهتا؛؛؛ , آرنیکا , آسوده , اب و اتش , اتل و متل , ارشیا123 , اسمون , امتیس 69 , بهار گل , تابتا , تکراری , جودی ابوت شیطون , حریم1 , حسام89 , خیال غزل , ریحون , زنبق وحشی , سحر 70 , سرای بانو , سوداا , سکوت پر از حرف , شادئ , شادی* , شهرزاد ن , فانوس دریایی , فرناز66 , فرنوش72 , ققنوس98 , لمیس20 , ماه و خورشيد , ماه پنهان , مهرآذین , ميشا , ناژور , ندا72 , نداي عشق , نسترن خانم , نگار.م.استقلال , نیــــــــروانا , هانی سالی , هانیه خانومی , هستی ناز72 , هشمت , هیلا , هیونگ , پدیدار , پونام , چشم قشنگ , ღs@h@rღ , •●شقایق●• , ☆ملیحه .ج☆ , ♥Arezoo , ❀پرستو❀ , ❤❤ ZOLAL ❤❤

8. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر نیمه حرفه ای
    میانگین پست در روز
    1.21
    تشکر از کاربر
    4,809

Smile

یه بیست دقیقه ای طول کشید تا بهتر شدم ... امید تمام مدت دستمو گرفت و از کنارم جم نخورد ... دفعه قبل که جلوش حالم بد شد بچه فهمید که این یه رازه بین منو باباشُ مامانش!خوب بود که شلوغش نکرد ...
    برای راحتی خیالش دونه های عرقُ با دستمال از رو صورتم پاک کردم و تو چشمای نازش خیره شدم ..

-ترسوندمت ؟
    صورت سفیدش کمی رنگ گرفت : نه عمه!من خیلی قویم ... بابا گفته شما حالت بد میشه فقط باید قرص بخوری تا زودی خوب شی ... !
    گونشُ بوسیدم : مرسی اقا امید خیلی کمک کردی ... فقط به کسی نگیا!باشه؟حتی به بابات!
    از اقایی که پیش بند اسمش شده بود لباش به خنده باز شد ... خوشحال گفت : چشم!
    به بچه ها که وسط سالن بالا پایین میپریدن نگاه کردمُ گفتم : تو چرا تنها نشستی؟دوست نداری با بچه ها بازی کنی؟

ابروهاشو بالا برد : نچ!یعنی دوست دارما!ولی تا میرم پیش پسرا حورا میاد دنبالم ابرومو میبره!
    خندیدم : قربونت برم من!چه اشکالی داره ... خب حورا دوست داره عمه جون!
    متفکر مثل یه پسر بیست ساله که از عشقش میگه گفت : میدونی دخترِ خوبیها مثلا موهاش خوشگله!یا چشماش .... مامانم میگه چشماش نازه!خب به نظر منم بد نیست! من لپاشُ دوست دارم ...لپاش قرمزه! .... ولی دندون نداره برا همین وقتی میخنده زشت میشه! ... فکر کنم دندوناش دربیاد بهتر بشه!تو میگی زود درمیاد؟

-اره!

تمام غصه مو فراموش کرده بودم ... خیلی بامزه تعریف میکرد! ... اگر بچه ای بود که براش مهم نبود تو صورتش میخندیدم!
    با اخم ادامه داد : ولی اخلاقش خوب نیست!منو اذیت میکنه!مثل اسمش همش جیغ میزنه!تازه دیروز دفتر مشقمم خطی خطی کرد ... منم یه نیشکون یواشکی ازش گرفتم ... اونم مثل همیشه تندی بغض کرد و رفت پیش خاله سارا برا چوقولی !

به زور خندمُ قورت دادم : پس کار توام اشتباه بوده!هان؟اصلا دلت اومد دختر به این نازی رو نیشکون بگیری!من اگه تو رو یه نیشکون سفت بگیرم گریه نمیکنی؟
    بعد از چند لحظه مات موندن گفت : نه عمه!من مَردم!
    با امید درگیر بودم که مامان غر غر کنان نزدیکمون شد .. دلم باز با دیدن چروکای صورتش لرزید ...
    مامان : امید تو اینجایی؟بابا حسام کارت داره ..

امید صندلی رو تکیه گاه پاش کرد و با یه پرش از رو میز پایین پرید ... با خودم فکر کردم ... خوبه از حسام حساب میبره!اگرنه کی حریف این وروجکُ زبونش میشه!
    مامان ناراحت رو صندلی رو به رویم نشست ... کت دامن بادمجونی به صورت سفیدش میومد ...همین طور روسری ست شده باش ...
    مامان : دلمُ اب نکن زهرا!اخه چی از این گوشه گیری نصیبت میشه!عروسی رو کوفتم کردی!اون از تو سالن اینم از اینجا!

چشمامُ بستم ... اروم باش هیلا ... اروم .. اون حق داره ... امشب عروسی پسرشه!برادرت!سیاه تویی!مقصر تویی!نجس تویی!
    دستامُ زیر میز بردم تا مامان لرزششون رو نبینه ... هنوز بعد از نیم ساعت میلرزیدن ...! اون چه میدونست من از ترس نگاهای خیره از ترس شنیدن پچ پچ های درگوشی .... از اریایی که دیگه عشقی ازش تو قلبم نیستُ اون اصرار داره باشه به اینجا پناه اوردم!

-الهی قربون مامان مرضیم برم!تو که میدونی من عاشق تنهاییم ...
    عصبی گفت : نه من نمیدونم!اون زهرایی که من میشناختم همش دنبال شلوغی بود!تو اون غربت چی به سر خودت اوردی !؟
    نباید بحث میرفت رو گذشته اینو بیشتر شدن لرزش دستام میگفت!

ادامه دارد ... اینم پست اخر امشب ... شب خوش
    ویرایش توسط negin.t : 1392،05،22 در ساعت ساعت : 11:56 قبل از ظهر

9. 218 کاربر از پست negin.t تشکر کرده اند .

!!!H-Aram , #مریم# , $BOT~ , $raha$ , %NEGAR% , *3Pde* , *Mar*yam* , *آویژه* , *سورن* , -nazanin , 2rrin , 88 shiva , alikhademi , angel04 , angry girl , anna43 , arefe90 , arman_iran , Atefeh67 , atish69 , aurora15 , Ay San , ayandeh1 , ayda90 , aygeen , aysel482 , azar1 , azarsana , BASIIRA , bast girl , bella94 , betoche** , dada1 , darya12 , deragun , duste man , EasTern_Girl , eniy , estifen , F @ N @ H @ i , fa62 , Faeze1375 , famdavari , faride40 , fary , fatemeh2001 , gandomsa , GH eshghe man , ghazal73 , ghazghaz , GOLE...KAGHAZI , Golnush Sadeghi , granaz , hameshebatoamto , hany111 , hasti59 , Houra75 , Idin98i , katy f , khatereh14 , kiana jon , kr@m.R@ , leilaadel , leyla71 , love is.. , Ma Neli , mahboub215 , mahda , Mahdis @69 , mahgol92 , mahroomahdiyeh , MAHSA-O , mahsa.tmu , mahsafall , mahsoo , MAHTAB63 , malus , mandana 8687 , mansuri , maral_70 , MARY66 , maya 74 , mb_maryam , meno , mfr60 , minoo.k , mishapasha , miss_mass , mohadeseh_22 , Mozhdeh.v , nahayat007 , nahid lucky , narciss , natanayel , negar*pb , nilidavani , niloofarane , nmari , NOOSHIN1383 , nrezaii , omidk , PAEEZ70 , parei , paria_pari , Parinaz23 , parnian23 , parvinah , peris , phoenix-z-f , pishiii , punio , pure13 , Raha*10* , raha005 , raha55 , raziye14 , roya1365 , Roza18 , R£§PINA , s.invisible , s?h?r , Saba.EA , sabah70 , saeide735 , sahar88 , sahelii , samane 56 , saman_1234 , saminnnnnnn:) , sana1994 , SANIA-23 , sanjahak* , sanni , sara*ramezani , sara-mp , sayeh66 , sefid65 , setayesh1363 , shadi 936 , shadi256 , shadi~rp , SHARAREHHDPR , shekare khale , shf_aboops , shida.m , shivapatter , SHKH1371 , siah , snia , soda 70 , sعسلs , tahmin67 , tainaaaa , talkhoon , tanha-69 , titinaz , tsunami , Universe95 , YaaaaC , yasaman20 , yasamin33 , yasesabs , zdragon , zeinab.73 , zeinab75 , zohreh.zarei198 , ~anahita~ , ~Tulip~ , ؛؛؛مهتا؛؛؛ , آرنیکا , آسوده , اب و اتش , اتل و متل , ارشیا123 , اسمون , امتیس 69 , با نمک , بهار گل , تابتا , تکراری , جودی ابوت شیطون , حریم1 , حسام89 , رزصورتی , ریحون , سحر 70 , سرای بانو , سوداا , سکوت پر از حرف , شادئ , شادی* , شهرزاد ن , فرناز66 , فرنوش72 , ققنوس98 , لمیس20 , ماه پنهان , مهرآذین , مهلاسرخه , ميشا , ناژور , ندا72 , نداي عشق , نسترن خانم , نگار.م.استقلال , هانی سالی , هستی ناز72 , هیلا , هیونگ , پدیدار , پونام , چشم قشنگ , یلدا 59 , ღs@h@rღ , •●شقایق●• , ☆ملیحه .ج☆ , ♥Arezoo , ❀پرستو❀

10. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر نیمه حرفه ای
    میانگین پست در روز
    1.21
    تشکر از کاربر
    4,809

Smile

ایستادم و به زور لبخند نصفه ای زدم ...
    -من تسلیم ...!پاشو بریم تو جمع ...
    نفسشُ با حرص بیرون داد و جلوتر از من راه افتاد ... نگاها اذیتم میکرد ... کت دامن بلند ابی با اینکه تو بدنم زار میزد میترسوندم ... میترسوندم از دیده شدن ... از خیره شدن نگاه های نجس ... عرقِ از تیره پشتم راه افتاده ... خطر رو گوشزد میکرد ... و حالم رو خرابتر ...

بابا با دیدنم لبخند عمیقی رو لبش نشست ... چند قدمُ دو قدم کرد و محکم تو اغوشم کشید ... شدم یه تیکه یخ ... صداها تو سرم می پیچید ... و صدای بابا گم میشد ...
    بابا : دختر بابا ... کجا ... بودی
    "لیوانُ تا ته میخوری ... میخوام تا صبح تو بغلش باشی ... "
    چشمام دوباره سیاهی رفت ... دستی دور بازوم پیچید و از غش کردن و شاید تشنج نجاتم داد ...
    رز : باباحسین میشه به من قرضش بدید؟

ممنون به چشمای زیباش که امشب با سایه و خط چشم نمای بیشتری پیدا کرده بود خیره شدم ...
    بابا گونه رز رو بوسید و بلند خندید : بله عروس خانم ...
    چقدر بدم که تو فکرم رد شد چه خوب که منو نبوسید!
    رز دستم رو گرفت و به سمت حسام که نگران نگاهمون میکرد حرکت کرد ...
    رز : خوبی؟

سری تکون دادم : ببخشید ... شب عروسیتم باید تو فکر من باشی!
    اخم قشنگی کرد : باز که تعارف کردی خواهر شوهر!
    کوتاه خندیدم ... دوستش دارم ... مهربونُ جذاب ... هیچ وقت فکر نمیکردم حسام عاشق بشه!اما رز فرق میکنه ... من که قل حسامم و از بچگی همراهش گاهی نمیتونم اخلاقای تندشُ تحمل کنم اما تو این چند وقت دیدم چطور رز با مهربونی و صبوری مقاومت میکنه!خوشحالم که برادرم به عشق با ارزشی رسیده ...

حسام جلوم ایستاد ... چه خوب بود که خودش فاصله رو رعایت میکرد ... !
    حسام : حالت بده؟
    -نه ... نگران نباش ...
    نفسشُ اسوده رها کرد و دست رزُ گرفت ... یاد رقص افتادم و باز از اینهمه بی طاقتیش خندم گرفت!
    حسام : بهتره همین جا پیش ما بشینی ...
    به اطراف نگاه کردم اینجا مرکز توجه بود و من !
    دستپاچه دستامو تکون دادم : نه ... نه ..اینجا خیلی شلوغه ... میرم یه گوشه میشینم ...

رز با لبخند ارامش بخشش گفت : یه دقیقه بشین دل اقا داداشت راضی بشه بعد اصلا برو تو اتاقت!
    به حسام که محو صورت رز بود و حتی پلکم نمیزد زیر چشمی نگاه کردم و گفتم : داداشم امشب اسم خودشم یادش نیست چه برسه به من!
    حسام با سقلمه رز به خودش اومد ... دستمو گرفتُ گفت : اسم خودمو نه ولی تو رو یادمه ... بشین همین جا!
    اروم و شرمنده دستمو از دستش بیرون کشیدم و سمت راست رز که خالی بود نشستم ... باید دلشونُ راضی میکردم ... امشب شب اونا بود ... نه دوست داشتم نه میخواستم که خرابش کنم!یه ساعت بیشتر نمونده بود .... میتونم تحمل کنم!حتی اگر تا صبحم کابوس ببینم باید تحمل کنم!

برای پرت کردن حواسم به رز گفتم : امشب میرید شمال؟
    با عشق به حسام نگاه کردُ گفت : اره!به نظرت زود نیست؟من گفتم دوشنبه سه شنبه بریم اما حسام قبول نکرد!
    با اینکه دلم از نبودشون لرزید ولی با لبخند گفتم : نه فرقی نداره که امروز جمعست ... فرقش سه روزه!حالا کی برمیگردید؟

حسام ذوق زده سرشو جلو کشید : دو سه ماه دیگه!
    قلبم کند شد ... دو سه ماه دیگه!
    رز با اخم ریزی گفت : چی میگی حسام!!اذیتش نکن ... فوقش یه هفته میمونیم هیلا جون !
    حسام : اخه من که با یه هفته سیر نمیشم خانوم!
    رز زیر چشمی به من اشاره کرد : حسام!
    حسام صورتشُ نزدیک صورت رز برد و گفت : جون حسام ... من به خاطر دل خودت میگم خانومم ... !
    برای جلوگیری از پیشروی حسام با خنده گفتم : اهم اهم ... خانواده اینجا نشسته ها!

ادامه دارد ...
    سلام خوبید؟خیلی دلم براتون تنگ شده بود ... وقتی می اومدم به سایت انگار یه چیزی گم کرده بودم
    ویرایش توسط negin.t : 1392،05،22 در ساعت ساعت : 11:54 قبل از ظهر

11. 223 کاربر از پست negin.t تشکر کرده اند .

!!!H-Aram , $BOT~ , %NEGAR% , *3Pde* , *Mar*yam* , *آویژه* , *سورن* , 2rrin , 88 shiva , alikhademi , angel04 , angry girl , anna43 , arefe90 , arman_iran , Atefeh67 , atish69 , aurora15 , Ay San , ayandeh1 , ayda90 , aygeen , aysel482 , azar1 , azarsana , BASIIRA , bast girl , bella94 , betoche** , cloudyneda , dada1 , darya12 , deragun , duste man , EasTern_Girl , eniy , estifen , F @ N @ H @ i , fa62 , face of moon , Faeze1375 , famdavari , faride40 , fary , fatemeh2001 , gandomsa , GH eshghe man , ghazal73 , ghazale man , ghazghaz , GOLE...KAGHAZI , Golnush Sadeghi , granaz , hameshebatoamto , hany111 , hasti59 , Houra75 , Idin98i , katiman , katy f , Khate Siah , khatereh14 , kiana jon , kr@m.R@ , leilaadel , leyla71 , love is.. , Ma Neli , mahboub215 , mahda , Mahdis @69 , mahgol92 , mahroomahdiyeh , mahsa.tmu , mahsoo , MAHTAB63 , mahya1995 , mandana 8687 , mansuri , maral_70 , MARY66 , math book , maya 74 , mb_maryam , meno , mfr60 , minoo.k , mishapasha , miss_mass , mohadeseh_22 , Mozhdeh.v , nahayat007 , nahid lucky , narciss , natanayel , negar*pb , niko.lili , nilidavani , niloofarane , nmari , nrezaii , omidk , PAEEZ70 , parei , paria_pari , Parinaz23 , parnian23 , parvinah , peris , peymaneh , phoenix-z-f , pishiii , pretty smile , punio , pure13 , Raha*10* , raha005 , raha55 , raziye14 , roya1365 , ROZ GOL , Roza18 , R£§PINA , s.d.yeganeh , s.invisible , s?h?r , Saba.EA , sabah70 , saeide735 , sahar88 , sahelii , sahel_m , samane66 , saman_1234 , saminnnnnnn:) , SANIA-23 , sanjahak* , sanni , sara n , sara*ramezani , sara-mp , sarassgirl , sayeh66 , sefid65 , sepideh33 , setayesh1363 , shadi 936 , shadi256 , shadi~rp , SHARAREHHDPR , shf_aboops , shida.m , shivapatter , SHKH1371 , siah , snia , soda 70 , sogol21 , sعسلs , T.KHD , tahmin67 , tainaaaa , talkhoon , tanha-69 , tsunami , Universe95 , YaaaaC , yasaman20 , yasesabs , zdragon , zeinab.73 , zeinab75 , zohreh.zarei198 , ~anahita~ , ~Tulip~ , ؛؛؛مهتا؛؛؛ , آرنیکا , آسمان ابری , آسوده , اب و اتش , اتل و متل , ارشیا123 , اسمون , امتیس 69 , بهار گل , تکراری , ثامین , حریم1 , حسام89 , خرس قهوه ای , رزصورتی , ریحون , زنبق وحشی , سحر 70 , سرای بانو , سوداا , سکوت پر از حرف , شادی* , شهرزاد ن , فرناز66 , فرنوش72 , ققنوس98 , لمیس20 , ماه پنهان , مهرآذین , مهلاسرخه , ميشا , ناژور , ندا72 , نداي عشق , نسترن خانم , نگار.م.استقلال , هانی سالی , هیلا , هیونگ , پدیدار , پریا28 , پونام , چشم قشنگ , ღs@h@rღ , •●شقایق●• , ♥Arezoo , ❀پرستو❀

12. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر نیمه حرفه ای
    میانگین پست در روز
    1.21
    تشکر از کاربر
    4,809

Smile

رز خجالت زده حسام به عقب هول داد : اصلا من با تو هیچ جا نمیام حسام خان!ابرو برام نزاشتی!اون از جلوی ارایشگاه که اونجوری بلندم کردی اونم از تالار که همه زنا رو با گیج بازیات به خنده انداختی اینم از الان!
    حسام قیافشُ مظلوم کردُ دوباره با پرویی که با مظلومیتش در تضاد بود به رز نزدیک شد و گونش رو بوسید ...

حسام : تو هرجا من بگم میای!
    دلم برا رز که سرخُ سفید میشد سوخت ... صورتش به طرف خودم برگردوندمُ گفتم : امیدم می برید؟
    حسام سریع گفت : نه پیش شما میمونه مواظبش باشد!
    رز ناراحت گفت : بزار ببریمش حسام ... اون که کاری به تو نداره!

حسام اخم پررنگی کرد : رز!یه بار این بحثُ تمومش کردیم دوباره خواهشا شروع نکن اونم امشب که حالم خوبه!
    رز با بغض سرشُ زیر انداخت ... خاک تو سرم با حرف عوض کردنم ... !دست سردشُ فشار دادم ... و تو گوشش گفتم : من مواظبشم نگران نباش ...
    اروم لب زد : بدون من نمیتونه ...
    صدای عصبی حسام قبل از دلداری من که مونده بودم چی باید بگم تا گندمُ درست کنم بلند شد : به خدا گریه کنی من میدونم با تو!

رز حرفی نزد ... حسام دست سرد زنشُ از دستم بیرون کشید و گفت : ببین ... من میخوام با تو تنها باشم ... این حقمه نیست؟حقمه یه هفته از شروع زندگیم با تو ... عشقم ... زنم ... جونم تنها باشم!حقم نیست!؟از زمان نامزدی که هیچی نفهمیدم ... بزار این یه هفته رو بفهمم!
    رز : به خدا کاری به تو نداره ... قول میدم ...

من از لحن مظلومش دلم ریخت اما حسام همچنان مصر و با اخم ادامه داد : نه!از ایران نرفتیم به خاطر امید خان! این یه هفته میخوام نفس بکشم!بدون مزاحم!
    رز با بغض بیشتری گفت : امید مزاحمته؟
    حسام کلافه دستی تو موهاش کشید و گفت : تو ماه عسل اره ...!

از اینهمه زورگویی اخمام توهم رفت ... یعنی اگه من جای رز بودم شده عروسی رو بهم میرختم ولی حرفه خودمُ به کرسی مینشوندم!
    چند دقیقه بی حرف گذشت ... چند نفری هم برای خداحافظی با عروس داماد و ارزوی خوشبختی اومدنُ رفتن ... رز قشنگ معلوم بود هنوز بغض تو صداشه ... خودمُ به خاطر سوالی که پرسیده بودم مقصر میدونستم ... نمیدونستم باید طرف کدومشونُ بگیرم ... هم به حسام حق میدادم که بخواد با زنش تنها باشه ... هم به رز که به امید وابسته است ...

بعد از اینکه یکم دورمون خلوت تر شد ... حسام بی هوا رز تو اغوشش کشید ... واقعا دیگه نمیفهمم این عشق یعنی چی!
    حسام : ببخشید عزیزم ... بزار پای حسودی بچگانه ... میزاری!؟
    شونه های رز کمی تکون خورد ... یعنی به خاطر یه حرف حسام گریه میکرد!!!وای خدای من!
    حسام : گریه کنی نکردیا!غلط کردم ... اصلا هر چی تو بگی میبریمش ... خوبه؟
    نفهمیدم رز چی گفت که حسام خندید و گفت : قربون قلب مهربونت برم من ...

ادامه دارد ...

13. 229 کاربر از پست negin.t تشکر کرده اند .

!!!H-Aram , $BOT~ , %NEGAR% , *3Pde* , *Mar*yam* , *آویژه* , *سورن* , -nazanin , 2rrin , 88 shiva , aflak , alikhademi , angel04 , angry girl , anna43 , arefe90 , arman_iran , asemanii , Atefeh67 , atish69 , aurora15 , Ay San , ayandeh1 , ayda90 , aygeen , aysel482 , azarsana , BASIIRA , bast girl , bella94 , betoche** , cloudyneda , com86 , dada1 , darya12 , deragun , duste man , EasTern_Girl , estifen , F @ N @ H @ i , fa62 , face of moon , Faeze1375 , famdavari , farahnaz* , faride40 , fary , fatemeh2001 , gandomsa , GH eshghe man , ghazale man , ghazghaz , GOLE...KAGHAZI , Golnush Sadeghi , granaz , hameshebatoamto , hany111 , hasti59 , Houra75 , katiman , katy f , Khate Siah , khatereh14 , kiana jon , kr@m.R@ , leilaadel , leyla71 , love is.. , Ma Neli , mahboub215 , mahda , Mahdis @69 , mahgol92 , mahroomahdiyeh , mahsa.tmu , mahsoo , MAHTAB63 , mahya1995 , malus , mandana 8687 , mansuri , maral_70 , MARY66 , math book , maya 74 , mb_maryam , meno , mfr60 , minoo.k , mishapasha , miss_mass , mohadeseh_22 , Mozhdeh.v , my father , nahayat007 , nahid lucky , narciss , natanayel , negar*pb , niko.lili , nilidavani , niloofarane , nmari , nrezaii , omidk , PAEEZ70 , parei , paria_pari , Parinaz23 , parnian23 , parvinah , peris , phoenix-z-f , pishiii , pretty smile , punio , pure13 , Raha*10* , raha55 , raziye14 , roya1365 , ROZ GOL , Roza18 , R£§PINA , s.d.yeganeh , s.invisible , s?h?r , Saba.EA , sabah70 , saeide735 , sahar88 , sahelii , sahel_m , samane66 , saman_1234 , saminnnnnnn:) , sana1994 , SANIA-23 , sanjahak* , sanni , sara n , sara*ramezani , sara-mp , sarassgirl , sayeh66 , sefid65 , sepideh33 , shadi 936 , shadi256 , shadi~rp , shekare khale , shf_aboops , shida.m , shirin.a , shivapatter , SHKH1371 , siah , snia , soda 70 , sogol21 , sعسلs , T.KHD , tahmin67 , tainaaaa , talkhoon , tanha-69 , tsunami , Universe95 , YaaaaC , yasaman20 , yasamin33 , yasesabs , zdragon , zeinab.73 , zeinab75 , zohreh.zarei198 , ~anahita~ , ~Tulip~ , ؛؛؛مهتا؛؛؛ , آرنیکا , آسمان ابری , آسوده , اب و اتش , اتل و متل , اسمون , امتیس 69 , با نمک , بهار گل , تابتا , تکراری , ثامین , حریم1 , حسام89 , رزصورتی , ریحون , زنبق وحشی , سحر 70 , سوداا , سکوت پر از حرف , شادئ , شادی* , شهرزاد ن , عسلی من , فرناز66 , فرنوش72 , ققنوس98 , لمیس20 , ماه پنهان , مهرآذین , مهلاسرخه , ميشا , ناژور , ندا72 , نداي عشق , نسترن خانم , هانی سالی , هستی ناز72 , هشمت , هیلا , هیونگ , پدیدار , پریا28 , پونام , چشم قشنگ , یلدا 59 , ღs@h@rღ , •●شقایق●• , ♥Arezoo , ❀پرستو❀

14. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر نیمه حرفه ای
    میانگین پست در روز
    1.21
    تشکر از کاربر
    4,809

Smile

---------
    روی تخت سفیدم دراز کشیدم ... از اون چیزی که فکر میکردم راحت تر بود ... حداقل عروسی رو بهم نریختم ...!اگر حسام حاضر میشد اریا رو دعوت نکنه بهتره از اینم میشد ... جعبه قرصای صورتی بهم چشمک میزد ...
    -کی براش مهمه که تو قرص بخوری هیلا؟کی براش مهمه که تو خوابت نبره!یا حتی تو خواب بمیری ... پس بخور ... اره بخور!میخوای تا صبح عذاب بکشی ...
    چشم از قرصا پوشوندم ...

-نه ... مامانم ... بابام ... اونا تازه امیدوار شدن ... هنوز شیش ماه نشده فهمیدن من زندم ... حسام ... داداشم ...
    چشمامُ دقیقه ای بستم ... باید بدون قرص بخوابم .... ثانیه ای نگذشته بود که صورت زشت و کریهش پشت پلکمُ پر کرد ... دستای خونی .... تیغ که از زخم سر من به خون نشسته بود ... موهام شروع به سوختن کرد ... با ترس چشمامُ باز کردم و تو جام نشستم ... پاهامو تو شکمم جمع کردم و پتو رو روی سرم کشیدم ... همه جا بود ... با اینکه برقا روشن بود همه جا بود ... !چرا ولم نمیکرد!؟

-هیچ کس براش مهم نیست هیلا ... اونا یه بار مرگ تو رو دیدن پس چه اهمیتی داره دوباره بمیری!پرواز کن ... تا خود صبح پرواز کن ...
    قوطی استوانه ای رو تو دستم گرفتم ... صورت دکتر جلو چشمم اومد "اول از همه باید این قرصا رو بریزی دور!نمیخوای که معتاد شی!؟میخوای؟"
    -نه نمیخوام!مگه معتاد نبودم!پس میخوام ... مهمه؟

دستم برای باز کردن قوطی پیش رفت ... لبخند رو لبم نشست ... حتی فکرشم ارومم میکرد ...
    -شب اروم میخوابم ... بدون فکر ... بدون ترس ... بدون عرق کردن ... بدون کابوس دیدن ...
    قوطی رو کج کردم رو دستم ... دو تا قرص صورتی افتاد پایین .... و به همراهش ارامشُ تپش ریخت تو قلبم ...
    چشمامُ بستمُ قرصا رو با هم روی زبونم گذاشتم ... طعم خوش خواب و منگی هنوز کامل به بدنم سرازیر نشده بود که صدای زنگ گوشیم بلند شد ...

پلکامُ به زحمت باز کردم ... هرچند ثانیه روهم می افتادن و دیدم رو تار میکردن!گوشی رو جلوی چشمم عقب جلو کردم ... اسم نفرت بزرگُ کوچیک میشد ... اس ام اس رو با دستای لرزونم باز کردم ... لحظه ای از دنیا خارج شدم ... همه جا داشت روشن میشد ... نور نزدیکم شده بود ... ستاره ها دورم بودن ... دوباره گوشی لرزید و صداش بلند شد ...

باز نفرت بود ... کلمات جلوی دیدم بین ستاره ها خاموش روشن میشدن " باید حرف بزنیم هیلا ... فقط یه فرصت میخوام ... به خدا جبران میکنم"

تو همون حالت خندیدم : جبــر ... ان ... میکـــ ... نــــه ...
    پلکای سنگینم سقوط کردن ... و گوشی از دستم سر خورد ... من و بودمُ ستاره ها ... منِ پاک ... منِ دختر ... نه نجس ... نه زن!
    -پررنگه رو میخوام ... میخوام هدیش کنم به اریا ...

ادامه دارد ...

بچه ها پست قبل چطور بود؟خوبه هیلا به عنوان سوم شخص زندگی رز و حسام رو بگه یا خود حسام بگه بهتره؟من منتظر نظرات خوبتون هستم
    ویرایش توسط negin.t : 1392،05،22 در ساعت ساعت : 10:57 بعد از ظهر

15. 205 کاربر از پست negin.t تشکر کرده اند .

!!!H-Aram , $BOT~ , %NEGAR% , *3Pde* , *Mar*yam* , *آویژه* , *سورن* , -nazanin , 2rrin , 88 shiva , aflak , alikhademi , angel04 , angry girl , anna43 , arefe90 , arman_iran , asemanii , Atefeh67 , atish69 , aurora15 , Ay San , ayandeh1 , ayda90 , aygeen , aysel482 , azarsana , BASIIRA , bast girl , bella94 , betoche** , dada1 , deragun , duste man , EasTern_Girl , eniy , estifen , F @ N @ H @ i , Faeze1375 , famdavari , farahnaz* , faride40 , fary , fatemeh2001 , gandomsa , GH eshghe man , ghazale man , ghazghaz , GOLE...KAGHAZI , Golnush Sadeghi , green leaf , hameshebatoamto , hany111 , hasti59 , Helia6 , Houra75 , katy f , khatereh14 , kiana jon , kr@m.R@ , leilaadel , leyla71 , love is.. , Ma Neli , mahboub215 , mahda , Mahdis @69 , mahgol92 , mahsa.tmu , mahsoo , MAHTAB63 , malus , mandana 8687 , mansuri , maral_70 , MARY66 , math book , maya 74 , mb_maryam , meno , mfr60 , minoo.k , mishapasha , miss_mass , mohadeseh_22 , Mozhdeh.v , nahayat007 , nahid lucky , narciss , natanayel , negar*pb , niko.lili , nilidavani , niloofarane , nrezaii , omidk , PAEEZ70 , parei , paria_pari , Parinaz23 , parnian23 , parvinah , peris , phoenix-z-f , pishiii , pretty smile , punio , pure13 , Raha*10* , raha005 , raha55 , raziye14 , roya1365 , ROZ GOL , Roza18 , R£§PINA , s.invisible , s?h?r , Saba.EA , sabah70 , saeide735 , sahar88 , sahelii , sahel_m , samane66 , saman_1234 , saminnnnnnn:) , SANIA-23 , sanjahak* , sanni , sara*ramezani , sara-mp , sayeh66 , sefid65 , setayesh1363 , shadi 936 , shadi256 , shadi~rp , SHARAREHHDPR , shf_aboops , shida.m , shirin.a , shivapatter , SHKH1371 , siah , snia , soda 70 , sعسلs , tahmin67 , tainaaaa , talkhoon , tanha-69 , tsunami , Universe95 , YaaaaC , yasaman20 , yasesabs , zdragon , zeinab.73 , zeinab75 , zohreh.zarei198 , ~anahita~ , ~Tulip~ , ؛؛؛مهتا؛؛؛ , آرنیکا , آسمان ابری , آسوده , اب و اتش , اتل و متل , امتیس 69 , بهار گل , تابتا , تکراری , حریم1 , حسام89 , رزصورتی , ریحون , زنبق وحشی , سحر 70 , سوداا , سکوت پر از حرف , شادئ , شادی* , شهرزاد ن , فرنوش72 , ققنوس98 , لمیس20 , ماه پنهان , مهلاسرخه , ميشا , ناژور , ندا72 , نداي عشق , نسترن خانم , هانی سالی , هشمت , هیلا , هیونگ , پدیدار , پونام , چشم قشنگ , یلدا 59 , ღs@h@rღ , •●شقایق●• , ❀پرستو❀

16. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر نیمه حرفه ای
    میانگین پست در روز
    1.21
    تشکر از کاربر
    4,809

Smile

--------
    جلوی دکتر نشسته بودم و برای بار هزارم تو جام تکون میخوردم ... صدای مبل چرمی که قیژ قیژ میکرد عصبیم کرده بود ... و حرفای دکتر تو سرم نمی رفت ... حتی به گوشمم نمیرسید!شایدم میرسیدُ از سمت دیگه بیرون میرفت ... !هرچی بود تو مغز من فقط پر بود از قیژ قیژ مبل چرمی!و چشمام هنوز به خاطر قرصای دوست داشتنی صورتیم سنگین بود ... و ستاره ها هرزگاهی چشمک میزدن ...!
    دکتر : هیلا گوشت با منه!؟؟پس تو هم مثل برادرت با هیپنوتیزم موافقی؟
    قیژ قیژ ... یه تکون دیگه ... اگه حسام تو ماه عسل شیرینش به یاد من نبود و زنگ نزده بود به آژانس تا بیارتم به این خراب شده الان ادامه خواب بچگیم رو میدیدم!پاهامو عصبی تکون بیشتری دادم ... صدای قیژ قیژ بلند تر شد ... شاید نباید بارونی می پوشیدم!بارونی چرمی ... با مبل چرمی در دعوا بودن!
    تصویر دکتر از جلوم کنار رفت ... با یاداوری خواب خوش دیشبم لبخند رو لبم نشست ... چشمام کمی بسته شد .... دلم قرص صورتی و تخت سفیدمو میخواست ...
    دکتر با روپوش سفیدش مثل یه فرشته جلوم ایستاد ...
    -من دلم قرص صورتی میخواد ... خواب میخواد ...
    کنارم نشست .... و دستمو به ارومی لمس کرد ...
    دکتر : هیلا میخوای بخوابی؟دوست داری بخوابی؟
    چشمای نیمه بازم برق زد ... مشتمو به چشمام کشیدم ... لنز ابی از مردمک جدا و به پلکم کشیده شد ... چشمام شروع به سوختن کرد ... و قطره اشک از کنار گونم راه افتاد ...
    دکتر : خوبه ... هیلا به چشمای من نگاه کن ... تو خوابت میاد ... مگه نه ... میخوای بخوابی ... چشمات سنگین شدن ...
    پلکام بهم میخورد ... سر میخوردن و دوباره به نگاه دکتر برمیگشتن ... مشتمُ دوباره به پلکم کشیدم ... لنز ابی ازارم میداد ... لنزی که سیاهی چشمام رو خوب می پوشوند ... قطره اشک گرمی رو گونم غلتید ... حرفای دکتر داشت ارومم میکرد ... خوابم میکرد ....
    دکتر : هیلا ... تو چند سالته ...
    صدای جیغ حسام و اریا که دور استخر میدویدن تو گوشم نشست ... دوچرخه ابی حسام کنار پام افتاده بود و اریا با لبخند بین دویدن اسمم رو صدا میزد ...
    -ده سالمه ... پیرهن قرمز پوشیدم ... شلوار سفیدمم تازه خریدم ...
    دکتر : میخوای بازی کنی ...
    -اره ... با اریا ... حسام اذیتم میکنه ...
    اریا : هیلا دوچرخه رو بردار ... زود باش ... مگه نمیخوای با من بازی کنی؟ ...
    میخندم ... موهای خرگوشی که مامان برام بسته ... به خاطر دویدن و عرق کردن شل شده ... خم میشم و دوچرخه رو بلند میکنم ...
    حسام همون طور که دنبال اریا میدوه داد میزنه : هیلا!اون واسه منه ... دست بش نزن ... بخوابی موهاتو با قیچی کوتاه میکنما!

دستم رو موهای پر کلاغی لختم سفت میشه ... و دوچرخه رو رها میکنم ...
    اریا : هیلا ... ازش نترس ... دمه در منتظرم باش ... زود باش ... بلندش کن ...
    چشمای مشکی مغرورش مجبورم میکنه خم شم ... تا حالا ازم چیزی نخواسته .... تو عالم بچگی با حس قهرمانی رو دوچرخه میپرم : اریا!زود بیا ....
    اریا با خنده حسامُ به عقب هول میده و به طرف من میاد ... خوشحالم ... دوچرخه سواری با اریا رو دوست دارم ... اونم دوست داره خودش میگه !اونم با دوچرخه حسام که بزرگه .. و میتونیم دو نفره سوار شیم ...
    از در خروجی که اریا برام باز کرده بیرون میرم و بلندتر میخندم ... اریا وسطای کوچه بم میرسه ... نفس نفس میزنه ....
    اریا : برو عقب ... بزار منم بشینم ...

عقب میرم : من پول دارم بستنیم بخوریم؟
    اریا : منو محکم بگیر نیفتی .... خودم پول دارم ... هرچی خواستی برات میخرم ....
    دستامو دورش حلقه میکنم و میگم : حسام گناه داشت!
    به طرفم برمیگرده : براش بستی میخریم اشتی میکنه ... حساااااااااام شکموِ ....
    دلم از خنده بلندمون میلرزه ... اخه تا حالا بلند نخندیدم ... نه حسام میزاره تو کوچه بلند بخندم نه مامان مرضی!

ادامه دارد ... پست اخر امشب شب خوش
    ویرایش توسط negin.t : 1392،05،23 در ساعت ساعت : 11:02 قبل از ظهر

17. 193 کاربر از پست negin.t تشکر کرده اند .

$BOT~ , %NEGAR% , *3Pde* , *Mar*yam* , *آویژه* , *سورن* , 2rrin , alikhademi , angel04 , anna43 , arman_iran , asemanii , aurora15 , Ay San , ayandeh1 , ayda90 , aygeen , aysel482 , azarsana , BASIIRA , bast girl , bella94 , betoche** , com86 , dada1 , deragun , duste man , EasTern_Girl , eniy , eshton , F @ N @ H @ i , Faeze1375 , famdavari , farahnaz* , faride40 , fary , fatemeh2001 , gandomsa , GH eshghe man , ghazghaz , GOLE...KAGHAZI , Golnush Sadeghi , granaz , hameshebatoamto , hany111 , hasti59 , Houra75 , katy f , khatereh14 , kiana jon , kr@m.R@ , leilaadel , leyla71 , Ma Neli , mahboub215 , mahda , Mahdis @69 , mahgol92 , mahsa.tmu , mahsoo , MAHTAB63 , malus , mandana 8687 , mansuri , MARY66 , math book , maya 74 , mb_maryam , meno , mfr60 , minoo.k , miny , mishapasha , mohadeseh_22 , Mozhdeh.v , nahayat007 , nahid lucky , narciss , natanayel , negar*pb , niko.lili , nilidavani , niloofarane , nrezaii , omidk , PAEEZ70 , parei , paria_pari , Parinaz23 , parnian23 , parvinah , peris , phoenix-z-f , pishiii , pretty smile , punio , pure13 , Raha*10* , raha005 , raha55 , roya1365 , ROZ GOL , Roza18 , R£§PINA , s.invisible , s?h?r , Saba.EA , saeide735 , sahar88 , sahelii , sahel_m , samane66 , saman_1234 , saminnnnnnn:) , sana1994 , SANIA-23 , sanjahak* , sanni , sara*ramezani , sara-mp , sayeh66 , setayesh1363 , shadi 936 , shadi256 , shadi~rp , SHARAREHHDPR , shekare khale , shida.m , shirin.a , shivapatter , SHKH1371 , siah , snia , soda 70 , sogol21 , sعسلs , tahmin67 , tainaaaa , talkhoon , tanha-69 , tsunami , Universe95 , YaaaaC , yasaman20 , yasesabs , zdragon , zeinab.73 , zeinab75 , zohreh.zarei198 , ~anahita~ , ~Tulip~ , ؛؛؛مهتا؛؛؛ , آرنیکا , آسوده , اب و اتش , اتل و متل , امتیس 69 , بهار گل , تابتا , تکراری , حریم1 , حسام89 , رزصورتی , ریحون , زنبق وحشی , سحر 70 , سکوت پر از حرف , شادئ , شادی* , شهرزاد ن , فرناز66 , فرنوش72 , ققنوس98 , لمیس20 , ماه پنهان , مهرآذین , مهلاسرخه , ميشا , ندا72 , نداي عشق , نسترن خانم , هانی سالی , هشمت , هیلا , هیونگ , پدیدار , پونام , چشم قشنگ , یلدا 59 , ღs@h@rღ , •●شقایق●• , ❀پرستو❀ , ❤❤ ZOLAL ❤❤

18. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر نیمه حرفه ای
    میانگین پست در روز
    1.21
    تشکر از کاربر
    4,809

Smile

----------
    پول راننده اژانسُ حساب کردم و پیاده شدم ... خوب میدونستم برگشتن به خونه یعنی شروع نصحیت های مامان ... اما مگه چاره دیگه ام داشتم ...!
    -اره رفتن از این خونه!
    به افکار خودم لبخندی از سر رضایت زدمُ درُ با مکث باز کردم ... با کشیدن یه نفس عمیق برای کنترل اعصابم وارد شدم ... بابا با مثنوی محبوبش کنار باغچه نشسته بود ...
    از همون فاصله داد زدم : سلام ....

عینکشُ پایین دادُ با لبخندی به پهنای محبت پدرانه گفت : سلام عزیز بابا ... خوش گذشت!؟
    -ای بد نبود ...
    نیشخندی به خودم زدم ... اره خیلی!مطب دکتر بایدم خوش بگذره هیلا جون!...
    بابا سری تکون داد : برو تو هوا سرده منم الان میام ...
    چشمی زمزمه کردم و راه افتادم ... به عادت بچگی سعی کردم کفشام از موزایک های راه راه بیرون نزنه! ... چقدر اون روزا حسام و اریا از این کارم حرص می خوردن ...

نزدیک در بودم که صدای بابا از فکر بیرونم اورد ...
    بابا : هیلا ... میخوام تو برام قهوه درست کنی ...
    بدون حرف لبخندی به چشماش زدم ... از قهوه متنفر بودم اما به لطف چند سال کار، خوب بلد بودم چه طور درستش کنم که مثل شراب طرفمو مست کنه!
    تصویر چشمای ابی و موهای کوتاه بلوندم تو شیشه رفلکس در ورودی بهم دهن کجی میکرد ...
    -اره کار ...!!؟!اون کار بود هیلا؟!هه ... رقاصه!رقاصه مو مشکی!
    نباید باز میرفتم تو فکر گذشته .... دستمو رو شیشه گذاشتم و درو با پام باز کردم ... اینم یه عادت دیگه ...!

صدای مامان زودتر از تصویرش اومد : زهرا تویی؟
    کفشامو از پام کندم و بی حوصله گفتم : اره ... منم ...
    مامان : چقدر دیر کردی!دوستت خوب بود؟
    بدون اینکه نگاه کنم و ببینم کجاست به طرف اتاقم راه افتادم ...
    -اره خوب بود سلام رسوند ..
    مامان : خوب توهم یه بار تعارفش کن بیاد اینجا!زشته همش تو میری مامان جان!

پشتم بود!برگشتمُ به چشماش که مثل همه ی مادرا کاوش گر تو صورت بی رنگم میگشت زل زدم ...
    بدون فکر کردن سریع گفتم : نه اخه اون یکم خجالتیه ... بعدم گفتم که تنهاست اینه که من برم همون راحت تره هم خودم!
    چشماش تنگ شد : من این حرفا سرم نمیشه ... یه بار باید ببینمش ... !

رو پله اول نشستم ... و دستمو رو سرم گذاشتم .... همه چی برگشته بود به قبل حتی رفتار مامان!
    مامان : باید ببینم این کیه که دخترم تو هفت روز هفته هشت روز میره پیشش!نباید بدونم ...
    پوزخند رو لبم نشست ... دستمو تو سرم کوبیدم تا نبض زدنش تموم شه ... میخواست یه دختر خیالی رو ببینه!
    مامان : اصلا واسه فردا دعوتش کن اینجا!

از گوشام دود بلند شد ... ایستادم ... همیشه از چشم اون من ضعیف بودم ... چرا نمیخواست باور کنه من بزرگ شدم ... !شاید باید می فهمید منم الان یه زنم!
    مامان : هر غذایی که خواستی براتون درست میکنم ... اگه پیش باباتم راحت نیست میگم بره شرکت حسام یا احمد ... خودشم سرش گرم میشه ...!

دستمو به نرده گرفتم ... ده بار دیگه هم بمیری هیچی تغییر نمیکنه هیلا!
    مامان : میشنوی زهرا؟الان بش زنگ بزن ... بگو فردا ناهار منتظرشیم!
    دهنم بدون کنترل من باز شد : کی رو میخوای ببینی مامان!؟دوستِ، دخترِ سی سالتو؟اره؟میخوای چکم کنی؟هنوزم مثل قبلی ... چرا نمیخوای باورم کنی ... زنگ بزنم چی بگم ... هان؟بگم مادر منِ سی ساله میخواد تو رو ببینه تا یه وقت نکنه دخترشُ گول بزنی ... از راه به در کنی ...!براش تیکه جور کنی ... سیگار دستش بدی!

انگار خودمم باورم شده بود دوستی وجود داره!عصبی دستامو تکون دادمُ بلندتر از دوست خیالیم طرفداری کردم : راحتم بزار مامان!به قدم نگاه کن ... به چند تا تار موی سفدی که تو سرم در اومده!دیگه اون هیلای دبیرستانی نیستم!بزار راحت باشم ... دو ماه دیگه تحملم کن قول میدم زود رفع زحمت کنم!بزار خونم اماده شه!میرم تا راحت شی!

ادامه دارد ... ســ لام!

19. 198 کاربر از پست negin.t تشکر کرده اند .

!!!H-Aram , $BOT~ , *3Pde* , *Mar*yam* , *آویژه* , *سورن* , 2rrin , 73Gole Maryam73 , a2ita , alikhademi , angel04 , anna43 , Ariana.T , arman_iran , asemanii , Atefeh67 , aurora15 , Ay San , ayandeh1 , ayda90 , aygeen , aysel482 , azarsana , BASIIRA , bast girl , bella94 , com86 , dada1 , daneshmand , deragun , duste man , EasTern_Girl , eniy , F @ N @ H @ i , Faeze1375 , famdavari , faride40 , fary , fatemeh2001 , gandomsa , GH eshghe man , ghazghaz , go501 , GOLE...KAGHAZI , Golnush Sadeghi , granaz , hameshebatoamto , hany111 , hasti59 , Houra75 , katiman , katy f , khatereh14 , kiana jon , kr@m.R@ , leilaadel , leyla71 , love is.. , m@hshiiid , Ma Neli , mahda , Mahdis @69 , mahgol92 , mahroomahdiyeh , mahsa.tmu , mahsoo , MAHTAB63 , malus , mandana 8687 , mansuri , maral_70 , MARY66 , maya 74 , mb_maryam , meno , mesi , mfr60 , minoo.k , miny , mishapasha , mohadeseh_22 , Mozhdeh.v , nahayat007 , nahid lucky , narciss , narges21 , natanayel , negar*pb , niko.lili , nilidavani , niloofarane , nrezaii , omidk , paezzi , parei , Parinaz23 , parnian23 , parshan-dicom , parvinah , pati'a , peris , peymaneh , phoenix-z-f , pishiii , punio , pure13 , Raha*10* , raha005 , raha55 , roya1365 , Roza18 , R£§PINA , s?h?r , Saba.EA , saeide735 , sahar88 , sahelii , sahel_m , saieh92 , samane66 , saman_1234 , sana1994 , sanjahak* , sara*ramezani , sara-mp , sayeh66 , setayesh1363 , shadi 936 , shadi~rp , SHARAREHHDPR , shekare khale , shf_aboops , shida.m , shirin.a , shivapatter , SHKH1371 , siah , snia , soda 70 , sعسلs , tahmin67 , tainaaaa , talkhoon , tanha-69 , Universe95 , YaaaaC , yasaman20 , yasesabs , zdragon , zeinab.73 , zeinab75 , zohreh.zarei198 , ~anahita~ , ~Tulip~ , ؛؛؛مهتا؛؛؛ , آسوده , اب و اتش , اتل و متل , امتیس 69 , بهار گل , تکراری , حریم1 , حسام89 , دردا , رزصورتی , ریحون , زنبق وحشی , سامیه12 , سحر 70 , سکوت پر از حرف , شادئ , شادی* , شهرزاد ن , عاطفه دلنواز , فرناز66 , فرنوش72 , ققنوس98 , لمیس20 , ماه پنهان , مهرآذین , مهلاسرخه , ميشا , ندا72 , نداي عشق , نسترن خانم , هانی سالی , هیلا , هیونگ , ویدا درستی , پدیدار , پونام , چشم قشنگ , گل یاس , یلدا 59 , ღs@h@rღ , •●شقایق●• , ❀پرستو❀ , ❤❤ ZOLAL ❤❤

صفحه 1 از 25 1234511 ... آخرینآخرین