ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
معرفی و نقد رمان ببار بارون | fereshteh27 کاربر انجمن
asiatech

نودهشتیا
فید آر اس اس

نظرسنجی: شخصیت محبوب شما در رمان ببار بارون چه کسی است؟

این یک نظرسنجی عمومی است . کاربران دیگر می توانند انتخاب شما را شماهده کنند

صفحه 1 از 286 12345112651101251 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 2860
  1. Top | #1

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    4.76
    تشکر از کاربر
    30,461
    تشکر شده 965,790 در 5,291 پست
    حالت من
    Mashghool
    اندازه فونت

Wink معرفی و نقد رمان ببار بارون | fereshteh27 کاربر انجمن

سلام عزیزای دلم..

اینم از تاپیک نقد رمان ببار بارون..
    بی صبرانه منتظر نقدهای ســـازنده تون هستم بچه ها..نقدهایی که به روند رمان کمک کنه!..

و بهتره برای راحتی و آرامش مدیران عزیز و همچنین خود شما به چند نکته توجه کنید!..
    1_ از ایجاد بحث های بی محتوا جدا پرهیز کنید!..
    2_ از توهین به کابرانی که تو نقد شرکت می کنند پرهیز کنید!..
    3_ لطفا رمان رو با رمان های دیگه ی سایت مقایسه نکنید و در این راستا به کسی هم توهین نکنید!..
    4_ از دادن هر گونه اسپم جـــــدا و خواهشا خودداری کنید!..
    5_ این تاپیک تنها مخصوص نقدهای شما دوستای گلم هست نه موارد و نکاته بی مورد و بی محتوا مثل شعر و گفتگو های دوستانه و ......لطفا رعایت کنید!..

فعلا همینا رو یادم بود اگه چیز دیگه ای هم یادم اومد میذارم!..و دوستانی که نمی دونند اسپم چی هست براشون مثال می زنم ......

برای مثال اسپم: سلام مرسی..
    یا سلام ممنونم..
    تشکر..
    (شکلک تنها بدون هیچ متنی)..
    ساعت چند پست میذاری؟!..
    امشب پست داریم؟!..
    چرا دیر میذاری؟!..
    موفق باشی..
    ادامه بده..
    خوبه دوسش دارم...
    و.........

دوستان ِ من اینها تمومش اسپم محسوب میشه و دادن اسپم هم خلاف قوانین و مقررات سایت ِ ..بنابراین بدونید با رعایت این نکات مشکلی پیش نخواهد اومد..
    از مدیران عزیز هم کمال تشکر رو دارم!..
    و همینطور از شما دوستان خوبم که قبول زحمت می کنید و رمان ببار بارون رو می خونید و نقد می کنید تا با اینکار به من در هر چه بهتر شدن رمان کمک کنید!..قصدتون رو می دونم و خوشحالم بهم اهمیت می دید!..عاشقتونمو باز هم میگم که منتظر نقد های خوب و سازندتون هستم!

خلاصه: موضوع اصلی رمان در خصوص دختریه به اسم سوگل..دختری مهربون با نگاهی مملو از غم..
    دختری که سراسر زندگیش پر شده از دروغ..دروغ اون هم از جانب ادم هایی که یک روزی فکر می کرد دوستش دارند..
    ولی حقایق گاها اونطور نیستند که ما می بینیم و هر روز با نگاهی بی تفاوت از کنارشون می گذریم..
    بارون تو این رمان نماد پاکی و آرامشه..نماد برکت و نعمت از جانب پروردگار..توی هر قطره از بارون وجود پاک خداوند احساس میشه..بارونی که بر سر گناهکاران می باره تا وجودشون رو از سیاهی پاک کنه..
    سوگل هنوز اول راهه ولی تو همین اولین گام طعم خیانت رو می چشه..با چشم هر اونچه که نباید ببینه رو می بینه..شاهد حوادثیه که در عین واقعی بودن تلخ ترین لحظات رو براش رقم می زنند..تلخی هایی رو که می تونه تا مدتها زندگی ساده ش رو تحت شعاع قرار بده..
    دختر ِ ساده و بی الایش قصه ی ما کم کم می فهمه که برای ادامه ی زندگی باید محکم بود..می خواد که بمونه و بجنگه..در برابر مشکلات سد بشه و نذاره سیاهی به درون قلب مهربونش نفوذ کنه..
    سوگل نمی خواد که از جنس سنگ باشه..می خواد که از جنس نسیم باشه..از جنس گلبرگ..از جنس آرامش..از جنس باران....عاری از هر بدی که اطرافش رو پر کرده..
    اما..ناخواسته خودش رو اسیر آغوش شیطان می بینه..
    شیطان و شیطان پرستانی که خلاصی از چنگال منفورشون نمی تونه کار آسونی باشه..
    و زمانی که از دنیا بریده..
    درست تو یک مسیر نامعلوم..
    اتفاقی براش میافته که سرنوشتش رو به کل تغییر میده..سرنوشتی که خواسته یا ناخواسته رقم خورده و آبستن ِ اتفاقاتیه که قراره قلب دو دلداده رو به بازی بگیره..دو نفر که محکوم به چیدن میوه ی ممنوعه ی زندگیشون هستند..و این آغاز ماجراست....
    بسم الله الرّحمن الرّحیم
    أَلَمْ أَعْهَدْ إِلَیْکُمْ یَا بَنِی آدَمَ أَن لَّا تَعْبُدُوا الشَّیْطَانَ
    ای بچه های آدم! مگر از شما عهد نگرفته بودم که بنده ی شیطان نشوید؟!..

این جلد هم کار دوست گلم نگار ِ negar1373 ..!

ویرایش توسط fereshteh27 : 1392,12,18 در ساعت ساعت : 23:11
    نبضی به نبض هایم اضافه شده،میوه ی عشقی که تکه ای از قلب توست..همین احساس پاک مادری است که..درونم را اینگونه می لرزاند..
    رمان ببار بارون!
    رمان ویرانگر!
    رمان گناهکار!
    مجموع رمان های من!

وبسایت رسمی من!
    انجمن fereshteh27

2. 368 کاربر از پست fereshteh27 تشکر کرده اند .

!!DARYA!! , !aynaz! , !nafas! , #sevda# , " ساناز " , "Niloo" , "Raha" , "sama" , "فاطمه نیک نیا" , * Bita * , * narges * , * Rojin* , **Fatemeh** , **fatima** , *a.n.i.t.a* , *Emtedad* , *leopard* , *m@hboob , *marin* , *mohadese* , *NaZ@NiN.B* , *parnian* , *sogol , *ساینا* , *لبخند* , *مائده* , *ماه پیشونی* , *یاقوت* , +samira75+ , .*.nina.*. , ..masir..eshgh. , ..sky.. , .:fezQueen:. , .SaInA. , 13671107 , 18roya , 27-Farzan , 2KHTARE SHARGH , 6nana , 841173811 , @تارا@ , ailin1365 , Alma77 , almas sharghi , Angelical , ANOOSHKA1992 , Ara19 , arefe90 , AREFEH* , Arefeh.Jm , Arezoo*~*r , arezoo71 , arezoo786 , arezoojigare , ariyanaz15 , armina z , Artenus , Arva.69 , asefeh77 , ashegebaran , atefe.ni , Atefeh FP , atena j , AtI2020 , atieye80 , atiye77 , Atrisa banu , azadeh97 , BAD CAT-1 , banooshab , Banuye noghreii , baran7152 , bast girl , behnaz.ashena , behnaz98 , bella94 , benita2 , Bita_SA , Black wolf , CIVIL , dander1000atash , darian , Dark Star27 , DDDD75 , delka , Dellaram M , DipolE , doubtfull , Eghlima78 , elham56 , elisar1374 , ELNAZ. , evil girl , F.A-01 , f.barani , F.Esmit , f.eti , f2kral , Fari| , farnam88180 , farzina , fatemeh.yfd , fatemeh466 , Fatima S , fatima_ma2020 , fzz_78 , f_venus_74 , gh@za@l , ghasedak tanha , GHAZAL- ML , ghazalghazal , golbaran , Golden S , golnaz78 , hanijonam , hannaneh_ya66 , Harry Patter13 , Hedyeh. , helen.hd , Heranosh , hese_gharib , hotsummer001 , ialda , JASMINE FLOWER , jerk girl , jo-jo , joOoje khanoOom , kate* , Ki Mi Ya ● $h , Kim Aida , kimberly , koosar , L!nA , lady moon , Legendary Girl , leila banoo , leila jam , leyli ba man as , love mazyar , m-sh77 , m.1382 , m.goli1378 , maede7 , maedeh love , Mahdis 77 , mahdis sh , mahsa.256 , MAHSA1380 , mahsa25 , Mahsa313 , mahshad.m262 , mahtabiii75 , mahya*97 , mania-h , MARDE_TANHA , marjan17 , maryam raha , maryam.m76 , MaRyaMi98 , MARYAMJOONI , maryamm1990 , marzieh_h , MeDiA Es , mehrdokht , melina76 , meloda , miminaz , mina.77 , mina_75 , misha96 , misS deli , miss maryam , miss sepid , mitsunari , mn_ra_6469 , Mohadeseh 78 , mona92 , Mozhdeh.v , mrkh792 , mzm1368 , MΛŔYΛM-Ɠ♡ĿĪ , N.Y 1376 , nadia92 , NAFAS 9731 , narges.ra , negar.mehra , negin ht , new idea , nila23 , nilofar.kh , nini mamakho , noperson , OrneryMery , osweh , paeezi , paezzi , pani.moghaddam , pante a 74 , PANTEA.B , parmida75 , parshan 77 , pegah.a , pointeh , raha1371 , raha1707 , raha723 , razie77 , real girl , reyhane53 , Ring , ronak70 , Roshana77 , Rroshi , s.mokhtariyan , Sadaf_A , saghi.m , saghi18 , sahar79 , sahar86 , sahel80 , sajedeh s , SaMa-XoX , samin joon , samira75 , sana.p , sara 86 , sara.HB , sara.jooooooon , SARA.L , saraB79 , saramin , Sergeant , setare shab11 , setareh38 , shabnam98 , shahrzad64 , Shakila joon , shamim8648 , shamim94 , sharabe eshgh , sharmina , sheyda-1990 , shiee_irani , shining_tt , sisi7070 , sly&spy , soheilam , sousan77 , sun gir*l* , sнiмα :) , ta nha , tanha-69 , Tanha1376 , TANIN18 , tara m2 , Taran0m_SH , taraneh_parsa , tenin , TINA. J , tsunami , vida*71 , wintergirl , yasamin khanoom , yeganeh*z.y* , zahra78 , zahra_76 , zara67 , zara76 , zara_127 , zdragon , zeii-lover , zeinab-ag , zeshana , zeynab f , ZeYnAb KhAnOoM , ziagol , zohreh.zarei198 , ^MY HEAVEN^ , {الی جون} , |SarA_S| , ~ nikoO ~ , ~NeW~ , ~sara khatoon~ , ~sedigheh~ , Яaiῆ Ģ☂RL , ЯЭ乙νДИ , ҲSHABNAMҲ , آدرینا61 , آیسان راد , ارام78 , اشك اسمون*باران , الهه24 , الهه50 , الهه7 , امیل , اولین ستاره , ایاتای , ایرسا. , ایرسا01 , باران 69 , باران ستاک , بهار بارانی , تنهای پردرد , ثمره 82 , ثنا77 , ح ک1374 , حنانه 1874 , خانم فسقلی , خورشیدتابان , دختر بد , دخترایران , دخترک اتیش پاره , دلارام20 , دنیز. , رایا77 , رز وحشی , ریحانه 76 , ریماس , زحل بانو , زهرا عاشق رمان , زينب(زينب14) , س اكبري , سامیه.ر , ساناز2000 , سجاد من , سوگند78 , شقایق98 , شیدا احمدی , شیوا_sh , عاطی جان , عرفان 82 , فاطمه م.ا , فاطي91 , فرانک72 , فرنوش عاشق , قدسی , لوسیمر , لیلا ط , لیلاحمیده , مارتینا ... , مامان آزاده , مامان بهاره , مانیا_@ , محد3 , معصومه سادات , منم و تنهایی , مهسا....... , میــنو , نسرین78 , نگار2013 , نیاز و ن , نیلوفر98 , هانــــــــــیه , هستی 93 , هستی76 , هوای بارونی دلم , پرنيان22 , پرياf , پریبانو , کاش بتوونم , یاناک , یک نفر , ღ pArIsAღ , ღHesaneღ , •●شقایق●• , ●ʀσzнiиα● , ♥...ARAM...♥ , ♥Arezoo , ♥Nafas♥ , ✖م♥ر✖ی♥م✖

3. Top | #2

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    2.11
    تشکر از کاربر
    11,820
    تشکر شده 22,680 در 1,010 پست
    حالت من
    Ashegh
    اندازه فونت

فرشته جون..تو این چند تا پست من که مشکلی ندیدم...عالی مثل همیشه...
    یه خورده دیگه بگذره شاید بهتر بشه نظر داد...
    شخصیت سوگل رو دوستدارم..آروم و متین...
    دیگه از شخصیت های شر و شیطون یجورایی خسته شدم...
    به نظر میرسه خیلی هیجانی باشه...
    بعد از خودت عاشق این شکلک هاییم که میزاری...خیلی عزیزن..مثل خودت..

منتظر ادامه شم بی صبرانه.....
    ویرایش توسط saramin : 1392,07,23 در ساعت ساعت : 23:50

رویـای من تویی معنـای عشـق، همـه دنیـای مـن با تو شد بهشـت!

»یا امام رضا«

4. Top | #3

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از کاربر
    2,177
    تشکر شده 553 در 180 پست
    حالت من
    Asabani
    اندازه فونت

سلام فرشته جون!!!تبریک بابت رمان جدیدت خواهر گلم!!!ایشالله که این رمانت هم مثل گناهکار میترکونه عزیزم!!!
    فرشته جون قبلا گفتم بازم میگم...قلمت محشره اجی طوریه که من خواننده وقتی میخونم احساس اینکه دارم یک کتاب رو میخونم ندارم بلکه خودمو جای سوگل حس میکنم و انگار تمام غم هایی که سوگل داره رو منم دارم...در کل با رمانت زندگی میکنم اجی!!!
    بی صبرانه منظر پست های بعدیت هستم فرشته و برات ارزوی موفقیت دارم!!!

من یک عصیانگرم!..از دل آتش!..از جنس انتقام!..
    می سوزانمت!..آهای قاتل ِ بی احساس!..از من بترس!..
    من صحرام!..
    همان صحرای ویرانگر!..

برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

5. Top | #4

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    3.60
    تشکر از کاربر
    5,485
    تشکر شده 10,628 در 1,769 پست
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

هورا تبریک بابت تاپیک نقد
    دستت درد نکنه فرشته جون واسه این خلاقیت برا شغلا چه عجب یه چیزی به غیر از پزشکی و ارشیتکت و شرکت مستقل دیدیم...

6. Top | #5

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.78
    تشکر از کاربر
    19,896
    تشکر شده 3,808 در 1,319 پست
    حالت من
    Hosele
    اندازه فونت

سلاااااام...
    اول تبریک بابت شروع رمان جدید امیدوارم اینم مثل بقیه رمانات عالی بشه...
    موضوع رمان هم خیلی خوبه و همچنین اسمش...
    قلمت عالیه با Bita_SA موافقم قلمت اونقدر خوب و جذابه که مارو تو خودش حل میکنه و فکر میکنی الان اونجا هستی و به طور زنده داری اون اتفاقات رو میبینی ......امیدوارم سوگل به خودش بیاد و با مشکلاتش مبارزه کنه
    مرسی از تو به خاطر رمان زیبات ...
    موفق باشی
    لعنتــ بـ ـــه اونــے كـ ــه
    اســمـ دوستــاے گلــے مثـ ِ شمــارو
    گذاشتــ مجـــــازي

لام تا كام

قول میدهم
    لام تا كام حرفى نزنم
    فقط بگذار از دال تا میم بگویم
    بگذاربگویم كه دوستتــــــــــــ دارم
    دیگر لــــــــ ــــــــ ـــــــــام تا كــ ـــــ ـــــــ ــــ ـام
    حـ ــ ــــ ــــ ـــــ ــــ ـــ ــــ ـــ ــ ـرفى نـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـمیزنم ...!!

7. Top | #6

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.62
    5,576
    تشکر شده 1,476 در 392 پست
    اندازه فونت

يه سول برام پيش اومد
    اسم نامزدش جهانگير نبود يا من توهم زدم؟
    راستي ما بسيار از اين روند خوشمان مي آيد!
    خواهش ميكنم درخواست دوستي ندين… ( خصوصاً پسـران! )
    خوش حال ميشم سر بزنين… ( 5 دقيقه هم وقتتونو نمي گيره! :£ )
    گلدان دوردانه مامان

8. Top | #7

کاربر نیمه حرفه ای

میانگین پست در روز
    0.98
    تشکر از کاربر
    5,816
    تشکر شده 50,444 در 791 پست
    حالت من
    Relax
    اندازه فونت

سلام عزیزم!رمانت تا الان که خیلی عالی و خوبه...
    بهت تبریک میگم بابت این قلم!
    روند گذاشتن پست ها یک کوچولو...خیلی کوچولو طولانیه...اگه زودتر بذاری تا با شخصیتای جدید اشنا بشیم و اینکه برای چی مادر سوگل باهاش اینطوریه خوب میشه...
    مرسی عزیزم

میگن مستحب اذان که تموم شد افطار کنید والله اذان که تموم میشه ما داریم سفره رو جمع میکنیم !
    چه وعضشه؟؟

9. Top | #8

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    1.12
    تشکر از کاربر
    5,363
    تشکر شده 1,217 در 448 پست
    حالت من
    Mehraboon
    اندازه فونت

سلام و خسته نباشی عزیزم. چرا مامان سوگل این مدلیه یعنی بچه مامانش نیست که مامانش کم محلی می کنه ؟
    تو روز و روزگار من بی تو روزای شادی نیست
    تو دنیای منی اما به دنیا اعتمادی نیست.

10. Top | #9

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.88
    تشکر از کاربر
    1,611
    تشکر شده 2,017 در 388 پست
    حالت من
    Ashegh
    اندازه فونت

سلام خواهری....
    خوبی؟شوهرت خوفه؟(بگی به تو چه زدم پس کلت....بگو خب...)
    تبریک بابت رمان و تاپیک نقدش...
    خب فرشته جونم این مظلمومیت زیاد از حد و اعتماد بنفس پایین سوگل و نفرت بی دلیل و یا شاید با دلیل خونوادش برام غیر قابل لمسه...بهتر نیست یکم...(دقت کن...یکم...)از این شدتش کم کنی؟یا نه این حدش برای پیش برد رمانته؟

صد دفعه گفتم خواستی بوسم کنی اون رژ لبتو پاک کن.....
    فعلا

ویرایش توسط رز سیاه 73 : 1392,05,16 در ساعت ساعت : 08:56
    اگه به یــــــه نفر قول دادے باهــــــاش بمونے...
    یگه حق ندارے چراغ امیــــــد دلشو خــــــاموش کنے...
    رو حرفــــت باش و عاشقش بــــــاش...
    مطمــــــئن باش دنیــــــاشو به پات میــــــریزه...

11. Top | #10

کاربر نیمه حرفه ای

میانگین پست در روز
    0.57
    تشکر از کاربر
    5,673
    تشکر شده 942 در 442 پست
    حالت من
    Khejalati
    اندازه فونت

سلام فرشته جون......... تبریییییییییییییک به خاطر تاپیک نقد.......
    منم با بقیه دوستان موافقم چون واقعا قلمت طوریه که ادم احساس می کنه داره از نزدیک سوگل و خونوادشو می بینه و باهاشون زندگی می کنه.....
    شاید اگه داستان جلوتر بره بهتر بتونیم نظر بدیم.حس می کنم سوگل بچه سر راهی بوده اره؟؟؟
    این رمانتم حتما مثله گناهکار می ترکونه... خیلی منتظرم که ادامه اشو بخونم ... موفق باشی عزیزم
    مدت طولانی کمرنگم دوستان.....کنکوره و هزار بدبختی........
    پیشنهاد میکنم دنبال کنید:
    جان و شوکران/گاهی دست ما نیست/استایل /زندگی خصوصی / نقش نگار /آپامه/شرط بندی/
    شکست حباب/ببار بارون / ویرانگر/ طلاهای این شهر ارزانند

رمان هایی که قبلا خوندم و توصیه می کنم حتما بخونید:
    قتل کیارش/لمس واژه ی سرنوشت/عمرهیچ درختی ابدی نیست /بهشت من تگزاس/مرد قد بلند/بن بست/خالکوبی/زهرتاوان،شاه شطرنج،اسطوره/قرار نبود،توسکا، سجاده و صلیب،روزای بارونی،افسونگر/ آنتی عشق،زندگی غیر مشترک،پدر خوب،مرد کوچک ،نوتریکا 1و2 ،همه هستی من، حکم دل،راننده سرویس ،من تو او دیگری/ عشق و احساس من 1و2 ، گناهکار/زیتون ،بانوی قصه/نبض تپنده/نقاب عاشق،پارلا،آن نیمه دیگر،معشوقه شیطان/زنانه یا مادرانه،طلوع از مغرب/ دروغ شیرین/ چیز هایی هم هست ، آسمان دیشب آسمان امشب/ از خیانت تا عشق 1و2 /باورم کن،پشت یک دیوار سنگی،هیچکی مثله تو نبود،لالایی بیداری/سقوط آزاد ،پایان بازی/قبل از شروع،تنها نیستیم،فصل بادبادک ها،ستاره پنهان/بغض ترانه ام مشو ، بگذار آمین دعاهایت باشم/اریکا/آبرویم را پس بده،چادرت را میبویم/ همسفر گریز/نژلا فرشته ای با چشمان زیبا/ تمنای وجود ،بی قرارم کن،سوار بربال سرنوشت/ کسی شاید شبیه من دختر شمالی،آخرین برف زمستان،ابریشم و عشق،عروسک جون/حریری به رنگ آبان/حصار تنهایی من/در آغوش باد،تو بامنی ، وسوسه/ به سادگی/ طغیان/ نذار دنیارو دیوونه کنم/ گوهرمقصود/ شیاطین سیاه فرشتگان سفید ادم های خاکستری ، ناگفته ها/همیشه یکی هست،بانوی سرخ،طالع ماه،موژان من،فرستاده/نیش/پاییز بی مهر،زمستان داغ/بنفشه ،کبک ها/ قتل سپندیار و جلد دوم آن به نام پیله ات را بگشا/ تلافی، مهرمن ،آرام/ الهه شرقی،حریم عشق/ دالان بهشت،برزخ اما بهشت/پریچهر،گندم،یلدا،یاسمین،د ریا،شیرین/ به رنگ شب/ غزال،در امتدادحسرت/چشم هایی به رنگ عسل/ نازک ترین حریر نوازش/ آشیانی از حریر/ پنجره،ماندانا، تاوان عشق/

صفحه 1 از 286 12345112651101251 ... آخرینآخرین