ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان روژان قربانی یک رسم | آسایا آریایی کاربر انجمن
asiatech

نودهشتیا
فید آر اس اس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:

رأی دهندگان
344. نظرسنجی بسته شده است.
  • زیر 15

5 1.45%
  • 15 تا 20

78 22.67%
  • 20 تا 25

100 29.07%
  • 25 تا 30

69 20.06%
  • بالای 30

92 26.74%
صفحه 1 از 24 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 240
  1. Top | #1

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.17
    تشکر از کاربر
    12,462
    تشکر شده 114,389 در 599 پست
    حالت من
    Mariz
    اندازه فونت

پیش فرض رمان روژان قربانی یک رسم | آسایا آریایی کاربر انجمن

بسمه تعالی

خلاصه :

این قصه حکایت یک رسم است رسمی به نام خون بــــــــس .
    حکایت روژان است . روژان سرلکی که با کشته شدن جوانی از ایلی که قدیم با هم مشکل داشتند، توسط برادرش رادمان زندگیش متحول می شود .
    آقابک که فردی خودخواه و خودرای است روژان را به خون بس می فرستد .
    این تصمیم آقابک همه جوانب زندگی روژان را عوض میکند.
    حکایت کیاوش است . کیاوش سرلک که عموزاده اش توسط فردی از ایل روژان به قتل رسیده است و حالا بزرگان خاندان برای جلوگیری به ریختن خون های بیشتر پیشنهاد خون بس را قبول میکند .
    این تصمیم بزرگان ایل همه جوانب زندگی کیاوش را عوض میکند .
    ژانر :
    عاشقانه
    راوی :
    شخصیت مرد و زن اصلی داستان

بزودی جلد گذاشته خواهد شد

رسم خون بس : همانند دیگر طوایف و اقوام در بین سرلکها نیز درگیریهایی رخ می داد که گاهی بسیار شدید بوده و منجر به کشته شدن افرادی نیز می گردید . این کشته شدن سبب کینهٔ بیشتر شده و خانوادهٔ مقتول برای انتقام گرفتن اقدام به قتل یکی از نزدیکان قاتل کرده و این قضیه برای مدت طولانی ادامه می یافت. برای جلوگیری از تداوم این کار، بزرگان طوایف دیگر جمع شده و سران دو طایفه ای را که اختلاف داشتند با هم آشتی می دادند. برای تحکیم حالت صلح، معمولا دختر فرد قاتل و یا یکی از بستگان نزدیک او را به عقد پسر مقتول در میآوردند تا قایله فیصله یابد. به این جهت به این نوع ازدواج خون بس می گفتند. این دختر در زندگی خود همیشه مورد آزار خانوادهٔ شوهرش قرار داشت و از کمترین حقوق معمول نیز، بی بهره بود .
    ویرایش توسط آسایا آریایی : 1392,09,08 در ساعت ساعت : 13:54

2. 499 کاربر از پست آسایا آریایی تشکر کرده اند .

# MiTrA.Sa # , #sevda# , #لـــــــــیلا . م # , #مریم# , $@αʀiT$ , $~SARA88~$ , "Niloo" , ((fatemeh ashkoo)) , (mina) , * narges * , * م .عباس زاده* , *$~رازگل سرخ~$* , **fatima** , **melika** , **roksana** , **vision** , **سولماز** , **غزل , *Atena* , *fatemeh.s* , *hasti*17 , *hoda* , *mohadese* , *shima* , *sorme* , *Ziba* , *~aida bala~* , *~Faezeh~* , *آویژه* , *ارامیس* , *تاراج زمان* , *ریحانه# , *سمیه م* , *مائده* , *ماه پیشونی* , *پریسان* , *کاساندان* , + Grey Girl + , +Neda+ , -arghanoon- , .:MaedeH:. , .elina. , .samira68. , .yasmin , /لاله/ , 1girl , 27-Farzan , 2rrin , Abandokht , abby7 , airena , almaramanda , ALSTar , amini2004 , amorist , Anahita.s , ana_b , Angelical , anna43 , Anolin , Ara19 , arameshe toofan , arefe jooon , arefe90 , arezoo786 , arezoue , asal naz , asal-661 , ASAL.KHANUM , ashkannia , atra77 , atsh , autumn_dream_86 , ayandeh1 , aygeen , Azar.JoOon , azar1 , B*O*S*H*R*A , Babysky , bade-zemestun , bahare RE , Bahare.M , BaharәH , balatanha , banafsheh_sh83 , barana.malek , barane abi , barane khazan , batiii , BeAuTiFuL _ ZED , behnaz.ashena , behtarin_pari , betiya , BLACK_LOVE , blue heart , breeze.blue222 , caarol , CIVIL , com86 , dark.light , darya tofani , darya9813 , denis** , diablo8888 , Dina* , dokhibabash , dokhtare_yakhi , Dr.nastaran , EasTern_Girl , edita , elahe 66 , Elen , estifen , f2kral , f@temee , Fahimeh.tourani , fari ♥ al , farisa , Farnaz , fArzane.Far , fatima64 , fatima_59 , fazijooon , fera , fereshth , flavia , FowL , ghazal rad , ghazal-xr75 , Giss Golabetoon , gol*gol , googoosh z , hala , hana_m , hanye , harimeshgh , hasti22 , hasti59 , hasti_71 , haveking , hobi , homa41 , hotsummer001 , hyunah , Idin98i , ili mah , Irani , iryane , jnashenakhte , joana , JonasRahimi , Kamandooo , katy , katy f , khatereh14 , khatooonn , khimya , Kiana S , kim 98 , kimia joon , kiumars , kodaki , Le!lY , leila banoo , leyla71 , Lida2014 , lila90 , love_a , m0nire , mahdi3h , mahdiehhjz , Mahdis @69 , mahdiye21 , mahr0kh , MAHSA-O , Mahsa313 , mahsadina , mahsafall , mahsamoon , Maht!sa , mahtab10 , mahtab14 , mahtabi22 , makhmal_66 , Maman fariba , mani1384 , mansoure , mansuri , Mantral , many22 , MARION , maryam joOon , maryam56 , Maryam977 , matin_a , mb_maryam , Mehiiifash , mehnoosh , mehrnaz_k , mehrnoush_re , melika60 , meloda , mery1356 , me_ned , mina_75 , miracle72 , mishapasha , miss maryam , motlagh , Mr Don , mzm1368 , m_ezraeil_m , m_mousavi , M_raspina , N*A*Z*L*I , naghi palang , nahal_ma97 , namakdoon , nana22 , narges.shiraz , narges21 , nasrin44 , nastaran1351 , nastaran86 , nastaran_702 , nazi1 , Nedae u , negin gold , NEGIN79S , niayesh00 , niazruby , Nika61 , nikoo 123 , nilidavani , nilofar.kh , nilok , nina_323 , ninja fairy , NO ONE , nojan , nona65 , nooshin sa , nrezaii , PAEEZ70 , pain , paizan , pakdel , pana-m , pani1381 , paradaice , pare , parei , pariedarya , parinaz.m , parinaz99 , parisa mah , parmida75 , parmida90 , parshan 77 , parvaz75 , parvinah , Patient.Stone , pegah.a , perspolis2012 , poesh , princess 2012 , punio , R@dvin , RafOneh , raha*_* , rain* , rangin , rashno , raz gol , Razi2807 , Red Diamond , red_rose , reyhaneh2020 , reza9000 , rojina1369 , romrom , ronika_1994 , roya1365 , ROZ GOL , s.sh , s?h?r , saba28 , Saeideh_82 , Sahar.M , sahra95 , sahЯa , samandf , samira1362 , sana1994 , Sanaz khani , SANIA-23 , sania555 , sany2000 , sara 18 , sara parvizi , sareh.j , sayeh.rooshan , scarlet25 , sedighe1340 , sefid65 , selina63 , Sepideh.ET , Sergeant , SETARE SOHEYL , setaresetar , Shabah eshg , shadi1356 , shahin47 , shakil73 , shamim khanom , shatot , shavreh , shelman27 , SHKH1371 , shooma , siah , sibsorkhhava , silverstar , sipa , Snow Dream , Snow Princess , sogol21 , soheilam , Sokout , solia , somaye73 , SOSKET , sotazi , Specialstar , ssoudeh , sydney , syhbyt , T.A.C 7 , T.KHD , t0ranj , tannaz1994 , taraneh joon , tghyasfr , Tifani Jon , Titania1273 , ti_na60 , tondar1365 , tt.raha , UnKnOwN_Sh , V.i.d.a , vala_hg , Vampire Girl-a , vampire123 , Vard , Violet.e , wildfire14 , yalda1354 , yas27 , yasaman20 , yasamin khanoom , yashkin , yasi 90 , yegane34 , Zahra Mokhtari , zahra1374 , zahra573 , Zahra_niki , zanbagh , zdragon , zeinab75 , zibahp , zizi.sh , zohreh eshghi , Z_M267 , ~anahita~ , ~B@H@R~ , ~elin~ , ~mahdis~ , ~SAREH~ , ~soomi~ , ~Z@HRA~ , нαηιγε , آتری , آوان , آیتای , آیسان راد , اب و اتش , اذربرزین , ارامی , ارمغان شادی , اروانه , افتاب پنهان , النار , الهه7 , الیرا , انگشتر , ELI , ایاتای , باران ستاک , باران211 , بازیگوش , باسیلیسک , بانوی جوان , بانوی مهر , بی بی گل , ترنج خاتون , ترنم , تنها... , تکراری , حریم1 , حنیفا58 , خاوردخت , دخترک حنایی , دریا دلنواز , دلارام20 , دلنواز , دیبا کیان , دینام , راتمینار , راژانه , رزصورتی , رویای عشق , زعیم زاده , ساحل 2010 , سارینا گلی , سالومهو , ساناز65 , سایلاهوش , سرتق , سسسی , سكوت ابريشم , سمانه92 , سپیدوسیاه , شادئ , شادی* , شاپرک13 , شراره ارکات , شنه عظیمی , شیرینusa , عاطفه دلنواز , عسل خوشگله , عمه خانم , غزال آریا , فائزه* , فانوس دریایی , فرزان92 , فرنوش عاشق , فرگل1 , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لمیس20 , لیلیپوت , م.نوری , مامان مهتابی , متولد برج جدی , مرضیه حیدری , مرواریدجووون , مریمs , ملکه خون , منا معیری , مهرآذین , مونا** , میچکا , نادیا 82 , نازنین 87 , نازنین جونم , نرگس.ح , نسرین... , نصرا... , نصیب , ننه هانی و حوری , نوشیس , نگاه روشن , نگین فرجام , نیاز.ش , نیلا... , نیکا83 , هستی رادمنش , همیسا , هنانه , پارمیس خانوم , پردیسی , پرواس , پریبانو , پونام , چشم قشنگ , ک.ماری , کیوان 41 , یگانه هستی , ๑ Areefee ๑ , დshadow girlდ , ღ Mahgol ღ , ღHesaneღ , ღســـــوزانღ , •Aphrodite• , •● نیلوفر 72●• , •●شقایق●• , Ⓕⓐⓣⓘⓜⓐ , ♥تمنــــــــــا♥ , ✖م♥ر✖ی♥م✖ , ✘dont touch me✘

3. Top | #2

همکار بازنشسته

میانگین پست در روز
    7.93
    تشکر از کاربر
    51,505
    تشکر شده 233,036 در 15,742 پست
    اندازه فونت

نویسنده گرامی قبل از شروع نگارش داستان حتما تاپیک های زیر را مطالعه کنید:
    نحوه ی قرار دادن کتاب در سایت
    مهمترین نکات ویرایشی | مخصوص نویسندگان و ویراستاران انجمن
    حتما و دائما اطلاعیه های بخش کتاب رو مطالعه کنید تا از قوانین و اقدامات بخش مطلع باشید..
    اطلاعیه های بخش کتاب !
    برای ایجاد تاپیک نقد، قوانین بخش را مطالعه بفرمایید:
    قوانین بخش نقد کتاب مخصوص نویسندگان انجمن
    برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع و اجازه رسمی از نویسنده انجمن ، مجاز می باشد!
    تبلیغ رمان کاربرها در پروفایل، پیام خصوصی و تاپیک ها ( با لینک یا بدون لینک! ) خلاف قوانین است و در صورت مشاهده شخص خاطی اخطار دریافت می کند!
    من آدم نرفتن ام، آدم دوست موندن، یا اصلا آدم دیر رفتن ام
    خیلی دیر...
    اما وقتی برم، دیگه آدم برگشتن نیستم. آدم مثل قبل شدن نیستم. باور کن!!

anna gavalda

4. 207 کاربر از پست pegah.a تشکر کرده اند .

#لـــــــــیلا . م # , #مریم# , $@αʀiT$ , $~SARA88~$ , * narges * , *$~رازگل سرخ~$* , **melika** , **سولماز** , *fatemeh.s* , *hasti*17 , *shima* , *sorme* , *Ziba* , *آویژه* , *ارامیس* , *تاراج زمان* , *ریحانه# , *مرغ خروس دوس* , *پریسان* , *کاساندان* , .yasmin , /لاله/ , 1girl , abby7 , Anahita.s , ana_b , Ara19 , arefe jooon , arezoo786 , asal naz , atra77 , autumn_dream_86 , Azar.JoOon , BaharәH , balatanha , banafsheh_sh83 , barane abi , batiii , behtarin_pari , blue heart , darya9813 , diablo8888 , dokhibabash , Dr.nastaran , elahe 66 , f2kral , fari ♥ al , Farnaz , fArzane.Far , fatima64 , ghazal rad , ghazal-xr75 , Giss Golabetoon , harimeshgh , hasti_71 , haveking , hobi , homa41 , hyunah , ili mah , khatooonn , khimya , Kiana S , kim 98 , kimia joon , Lida2014 , love_a , m0nire , mahdiye21 , mahr0kh , mahsadina , mahshid_3d , mahtabi22 , Maman fariba , mani1384 , mania-h , Mantral , many22 , MARION , mb_maryam , mehnoosh , meloda , mina_75 , miss maryam , motlagh , mzm1368 , nana22 , nasimrahi , nasrin44 , nastaran_702 , Nedae u , negin gold , negin17 , Nika61 , nikoo 123 , nilidavani , nilofar.kh , NO ONE , nrezaii , PAEEZ70 , pain , pakdel , pare , parei , parisa mah , Patient.Stone , rain* , raz gol , red_rose , reza9000 , romrom , s.sh , s?h?r , saba28 , sahartat@gmail. , samandf , SANIA-23 , sania555 , sara parvizi , satitalk , Sergeant , SETARE SOHEYL , setaresetar , shadi1356 , shima72 , SHKH1371 , sibsorkhhava , soheilam , solia , somaye73 , SOSKET , sotazi , sydney , tannaz1994 , tghyasfr , Tifani Jon , UnKnOwN_Sh , V.i.d.a , vala_hg , yasamin khanoom , yasesabs , yegane34 , Zahra Mokhtari , zahra1374 , zahra573 , Zahra_niki , zakhan , zdragon , zizi.sh , ~soomi~ , нαηιγε , آسایا آریایی , آیسان راد , اب و اتش , ارامی , اروانه , الهه7 , ELI , ایاتای , باران ستاک , باران211 , ترنج خاتون , ترنم , تکراری , حریم1 , دخترشیطون بلا , دخترک حنایی , دریا دلنواز , دینام , راتمینار , رزصورتی , رویای عشق , ساحل 2010 , ساناز65 , سپیدوسیاه , شادئ , شراره ارکات , شنه عظیمی , عاطفه دلنواز , غزال آریا , فانوس دریایی , ققنوس98 , م.نوری , مامان مهتابی , مرضیه حیدری , مرواریدجووون , مریمs , ملکه خون , میچکا , نادیا 82 , نازنین 87 , نازنین جونم , نسرین... , نصیب , ننه هانی و حوری , نوشیس , نگین فرجام , نیلا... , نیکا83 , هشمت , پونام , ک.ماری , کیوان 41 , یگانه هستی , ღ Mahgol ღ , •●شقایق●• , ♥تمنــــــــــا♥ , ✖م♥ر✖ی♥م✖

5. Top | #3

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.17
    تشکر از کاربر
    12,462
    حالت من
    Mariz
    اندازه فونت

از بچه ها خداحافظی میکنم و میرم خونه تا وسایلمو جمع کنم .
    یه ماه استراحت باید فوق العاده باشه بعد از اون همه کار تو بیمارستان و سرپا موندن .
    استراحت و سواری ... دلم یه جوری میشه . میرم خونه که زودتر کارامو انجام بدم .
    عجله دارم نه به خاطر دیدن خانوادم ، نه به خاطر اینکه چند ماه ندیدمشون نه ، فقط به خاطر نازگلم ، اسب نازم ، عشقم .
    من عاشقشم ، از همون بچگی عاشقش بودم ، کمبود های زندگیمو با نازگل رفع کردم البته اون وقت هایی که نزدیکم بود که خیلی کم پیش می یومد .
    بعضی وقتها فکر میکنم خیلی بی عاطفه ام ، ولی باید از کی دوست داشتن و با عاطفه بودنو یاد میگرفتم ، از یه اسب ؟
    از اون وقتی که فهمیدم چی به چیه ی فرق بود بین من و برادرام ، فرق بود بین تک دختر خاندان و پسرای ایل .
    تو کل زندگیم حسرت خوردم ، تو بچگی حسرت محبتی که پدر و مادرم به برادرام میکردن ، وقتی که آقابک همه ی نوه هاشو که از قضا همه پسر بودنو دور خودش جمع میکرد و من از دور فقط تماشاشون میکردم ، چون اجازه نداشتم برم تو جمعشون ، چون من یه دختر بودم .
    از همون بچگی تنها بودم ، خواهر نداشتم که هیچ ، هیچ دختری تو فامیل نبود که با من همبازی باشه . میخندیدم ، اذیت میکردم ، شیطونی میکردم ، تنهایی .
    انگیزه رفتن من فقط و فقط دیدن نازگلم بود و بس .
    دیدن خانوادم اونقدر اهمییت نداشت ولی باید می رفتم دیگه .
    من روژانم ، تک دختر خاندان سرلک ، که 23 سال پیش چشم به این دنیای به اصطلاح زیبا باز کردم ، خیلی از اون سالها گذشته و حالا من دانشجوی انترنی پزشکی هستم .
    دختری که به خاطر دختر بودن همیشه دور بود ،دور بود از خانواده ، دور بود از ایل .
    به سن مدرسه که رسیدم فرستاندم مدرسه شبانه روزی .
    از همونجا شروع شد دوری من و خانوادم تا اینجا که الان من ایستادم ، تا الان که 23 سالمه .
    خیلی ساله که فهمیدم اونقدری که پسرا واسه خاندان ما ارزش دارن دخترا هیچ ارزشی ندارن ، هیچی .
    تعطیلات هر سال میرم خونه ، میرم شهرم .. نه اینکه خوش بگذره ، نه اینکه دلتنگ باشم .. نه .
    از روی تکلیف و اجبار وگرنه من و چه به اونا . من خیلی ساله که فقط از خانواده اون پولی که هر ماه تو حسابم میریزن فهمیدم .
    شاید اگه از خانوادم محبت میدیدم اوضاع خیلی فرق میکرد ، با اینکه اونا هیچ احساسی به من ندارند ولی من یه دخترم با احساسات دخترونه ، ته دلم دوسشون دارم و دوست دارم مثل بقیه دخترا عاشق خانوادم باشم .
    از برادرام بگم ، رادفر ، رادمان و رادمهر . میگن دخترا عاشق برداراشونن . ولی واسه من همه چی یه جوره دیگه است . من متفاوتم ، متفاوت تر از همه دوستام .
    همیشه آرزو داشتم تو یه خانواده ی معمولی به دنیا اومده باشم تا اینکه تو خاندان آقابک.
    دوست داشتم مادر مهربون و فداکار داشته باشم ، مادرم مهربون باشه فداکار باشه . نه اینکه مادرم مهربون و فداکار نبود ، بود اما فقط واسه سه تا پسراش نه واسه من .
    میگن یه احساس قوی بین مادرا و دخترا هست، ولی ما که چیزی ندیدم
    میگن پدرا عاشق دختراشونن ، شاید ته دلش دوستم داشت ولی از ترس آقابک نمی تونست ابراز کنه . همیشه یه محبتی تو چشماش میدیدم ، ولی چه فایده من فقط تو گفته های دیگران فهمیدم خانواده چیه ... روابط خانوادگی چیه ... محبت و عشق بین خانواده چیه .
    چون آقابک میخواست ، آقابک یه اسطوره است واسه من ، یه اسطوره ترسناک ، اسطوره ای که تا اسمش می یاد چهار ستون بدنم شروع میکنه به لرزیدن .
    آقابک ، پدر بزرگ پدریمه ، بزرگ خاندان . مردی که کسی نمی تونه به چشماش نگاه کنه ، مردی که همیشه اخم داشت و وقتی منو میدید گره ابروهاش بیشتر می شد .
    همیشه میگفت ، علنا میگفت که دخترا هیچ ارزشی ندارن و فقط و فقط پسرا هستن که می تونن راه و رسوم خونواده رو ادامه بدن .
    بالاخره مرد بود و عشق به پسر داشتن ، ولی خوب از بد روزگار من تک نوه ی بودم که دختر بود ، باید میمردم ؟
    همیشه به خاطر شیطنتام اذیت کردن برادرام ، عموزاده ها و عمه زاده هام آقابک سرزنشم میکرد .
    بعد از مدتی که وقت مدرسه رفتنم شد ، رفتم ، رفتم که رفتم .
    ویرایش توسط آسایا آریایی : 1392,09,08 در ساعت ساعت : 13:55

6. 553 کاربر از پست آسایا آریایی تشکر کرده اند .

#saba.b# , #sevda# , #لـــــــــیلا . م # , #مریم# , $@αʀiT$ , $~SARA88~$ , (mina) , (فروردین) , *$~رازگل سرخ~$* , **melika** , **roksana** , **سولماز** , *Atena* , *fatemeh.s* , *hasti*17 , *hoda* , *ROJA* , *SaNaY* , *shima* , *sorme* , *Ziba* , *~aida bala~* , *آویژه* , *ارامیس* , *ریحانه# , *پریسان* , *کاساندان* , +Neda+ , --Nila-- , .....ARAM , .elina. , .samira68. , .yasmin , /لاله/ , 0033 , 1girl , 7toranj , Abandokht , abby7 , airena , almaramanda , Altin ay , amirhosseinac , amorist , Anahita.s , anahita13 , ana_b , Angelical , anna43 , Anolin , Ara19 , arameshe toofan , arefe jooon , arefe90 , arezoo214 , arezoue , Arrosha , asal naz , asal-661 , ASAL.KHANUM , asemane nili , ashkannia , Ashkebitab , atefeh_49 , autumn_dream_86 , ayandeh1 , aygeen , azadehh , Azar.JoOon , azar1 , azisadeghi , B*O*S*H*R*A , Babysky , Bahare.M , BaharәH , balatanha , banafsheh_sh83 , baran paeezi , baran91 , barane abi , barane khazan , bast girl , behtarin_pari , Belanka 95 , betiya , BLACK_LOVE , booling , caarol , com86 , Dark Star27 , darya tofani , Darya77 , darya9813 , diablo8888 , Dina* , dokhibabash , Dr.nastaran , EasTern_Girl , edita , elahe 66 , elahegood , Elen , elmira.t , elmiraa_20 , estifen , F.M.1990 , f2kral , fadai , fari ♥ al , fariba44 , farisa , Farnaz , farzan0 , fArzane.Far , farzane.rsh , farzaneh-a , fati70 , fatima64 , fatima_59 , fazijooon , fera , fereshth , flavia , FowL , ghazal rad , ghazal-xr75 , Giss Golabetoon , gitalina , hala , hana_m , Haniii9396 , hanye , harimeshgh , hasti22 , hasti59 , hasti_71 , haveking , hobi , homa* , homa41 , hooramohebtash , hyunah , ili mah , Irani , iryane , janjan-72 , jasmin-jaz , jnashenakhte , joana , JonasRahimi , Kamandooo , katy , katy f , khademre , khatooonn , khimya , Kiana S , kim 98 , kimia joon , kiumars , kodaki , ladan khanoom* , Le!lY , leila banoo , leiyla , leyla71 , liba , Lida2014 , lila90 , lili.sz75 , love is.. , love_a , m0nire , maedeh217 , mahbobe26 , mahboobeh 98 , mahboub215 , mahdi3h , mahdiehhjz , Mahdis @69 , mahdiye** , mahr0kh , mahroomahdiyeh , MAHSA-O , Mahsa313 , mahsadina , mahsamoon , mahshid_3d , Maht!sa , mahtab10 , mahtab14 , mahtabi22 , Maman fariba , manemah , mani1384 , mania-h , mansoure , mansuri , Mantral , many22 , MARION , marmara25 , maryam joOon , maryam56 , maryam_mariusz , masin , matin_a , mb_maryam , mehnoosh , mehrnaz_k , mehrniaa , mehrnoush_re , melika60 , meloda , mery1356 , me_ned , mina_75 , miracle72 , mishapasha , miss maryam , monir1343 , motlagh , my dream , mzbanoo1379 , mzm1368 , m_ezraeil_m , m_mousavi , m_reisie , N*A*Z*L*I , nady48 , naghi palang , nahal_ma97 , nana22 , nanazkhanoom , narcissique , narges.shiraz , narges21 , nasimrahi , nasrin44 , nastaran1351 , nastaran86 , nastaran_702 , nazi1 , ned67 , Nedae u , nedaj , neg neg , negar.n1000 , negin gold , negin17 , niayesh00 , niazruby , Nika61 , nikoo 123 , nilid312 , nilidavani , nilok , nina_323 , ninja fairy , niyayeeeeeesh , NO ONE , nojan , nokia5800 , nooshin sa , NOOSHIN1383 , Noushiiin , omidk , PAEEZ70 , pain , paizan , pakdel , pana-m , pani1381 , paniza321 , pare , parei , pariedarya , parmida90 , parvaz75 , pati'a , Patient.Stone , Peart , perspolis2012 , poesh , princess 2012 , R@dvin , RafOneh , rahaa_m , rain* , ramanava , rangin , rashno , raz gol , Real Smiler , reem1368 , reyhaneh2020 , reza9000 , romina jun , romrom , roshan* , roya1365 , s.sh , s?h?r , saba28 , sadafnaz , sadsadsad , saghi 73 , sahar.74 , sahra95 , sama261 , samandf , samane66 , samira1362 , sana1994 , sana22 , Sanaz khani , sanaz_ , SANIA-23 , sanjahak* , sanni , sara 18 , sara parvizi , sara-hs , saratab , sareh.j , scarlet25 , sedena , sedighe1340 , selina63 , Sepideh.ET , Sergeant , SETARE SOHEYL , setaresetar , setia22 , shabnamsobhabi , shadab70 , shadi1356 , shahin47 , shahtut , sharare.afs , shatot , shavreh , sheida_953 , shelman27 , shf_aboops , shima72 , shimablue , shinshina , SHKH1371 , siah , sibsorkhhava , silverstar , sinsor , sipa , skyasal , Snow Dream , Snow Princess , sogol 71 , sogol21 , soheila50 , soheilam , solia , SOSKET , sotazi , ssoudeh , sydney , T.A.C 7 , T.KHD , tahmin67 , tama1011 , tania_7 , tannaz1994 , tara_5877 , tghyasfr , Tifani Jon , Titania1273 , ti_na60 , UnKnOwN_Sh , V.i.d.a , vala_hg , vampire123 , Violet.e , violet_mahtab , wildfire14 , YaaaaC , yalda a , yalda1354 , yas27 , yas@min , yasaman20 , yasamin khanoom , yasesabs , yashkin , yasi 90 , yasii bano , yegane34 , zahra1374 , zahra573 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zarre , zdragon , zeinab75 , zibahp , ziglernata , zizi.sh , zohreh eshghi , Z_M267 , _ماهک , ~anahita~ , ~mahdis~ , ~SAREH~ , ~soomi~ , ρąяміŚ , нαηιγε , آتری , آسوده , آیتای , آیسان راد , اب و اتش , اذربرزین , ارامی , اروانه , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , النار , الهام جوكار , الهه7 , الیرا , امیر عبدالله , انگشتر , ELI , ایلکای2 , باران ستاک , باران211 , بازیگوش , بانوی مهر , برادپیت , بهار گل , بی بی گل , ترنج خاتون , ترنم , تنها... , تنهای پردرد , تکراری , حریم1 , خاوردخت , خیال غزل , دخترشیراز , دریا دلنواز , دلارام20 , دلنواز , دوست داشتني , دکور , دیبا کیان , دینام , رابین * , راتمینار , راز نیاز , رزصورتی , رهان , رودنا , روشانا , رویای عشق , ریحون , زعیم زاده , زهره ابراهیمی , ساحل 2010 , سارا 26 , سارینا گلی , ساناز65 , سایلاهوش , سرتق , سسسی , سمانه92 , سهيلا نصير , سپیدوسیاه , سکوت من , سکوت پر از حرف , شادئ , شادی* , شاپرک13 , شراره ارکات , شنه عظیمی , شیدخت , شیرین53 , شیرینusa , شیوا_sh , عاطفه دلنواز , عسل خوشگله , عمه خانم , غزال آریا , فانوس دریایی , فرزان92 , فرنوش عاشق , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لمیس20 , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مادام , مامان مهتابی , مرضیه حیدری , مرواریدجووون , مریمs , ملکه خون , منا معیری , مهرآذین , میچکا , نادیا 82 , نازنین 87 , نازي. , نرگس.ر , نسرین... , نسیب , نصرا... , نصیب , ننه هانی و حوری , نوازشگر , نوشیس , نگار.م.استقلال , نگاه روشن , نگین فرجام , نیاز.ش , نیلا... , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هانیه نیکو , هستی رادمنش , هشمت , هنانه , پرواس , پریبانو , پونام , چشم قشنگ , ژوبی , کیوان 41 , گل صبا , یلدا2222 , یگانه هستی , დshadow girlდ , ღ Seti ღ , ღHesaneღ , •Aphrodite• , •● نیلوفر 72●• , •●شقایق●• , ♠YaSsi♠ , ✖م♥ر✖ی♥م✖ , ✘dont touch me✘

7. Top | #4

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.17
    تشکر از کاربر
    12,462
    حالت من
    Mariz
    اندازه فونت

هر سال یکی دوبار آقابک و میدیدم . تو تعطیلات می یومدم خونه ، ولی سخت بود پیش آقابک رفتن و اگه می رفتم باز هم باید اخم و تخماشو تحمل می کردم ، پس کمتر میرفتم دیدنش اینجوری هم واسه من بهتر بود و هم واسه آقابک .
    سالها تنها زندگی کردن ازم یه دختر آروم ساخت . دیگه از اون شیطنت های بچگی خبری نبود . ازم دختری ساخته بود که به شدت از آینده اش می ترسید .
    حالا الان دوباره دارم وسایلمو جمع میکنم تا برم شهرم .بلیط هواپیما پیدا نکرده بودم و جبود بودم با اتوبوس برم .
    بیلط اتوبوس واسه ساعت 5 بعدازظهره . الان باید راه بیوفتم تا به ترمینال دیر نرسم ، ترفیک تهران تو این ساعت اوج خودشه ، پس باید زودتر از خونه راه بیوفتم .
    دل تو دلم نیست تا زودتر برسم و برم پیش نازگل . اسب سواری رو از بچگی یاد گرفته بود البته به زور ، به نظر آقابک نیازی نبود که دخترا اسب سواری یاد بگیرن ولی اونقدر به بابا اسرار کردم که دور از چشم آقابک کمی بهم یاد داد و البته بعد از اون خودم کار کردم تمرین کردم زمین خوردم تا الان که کاملا تسلط دارم تو سوارکاری .
    وسایل زیادی با خودم نمی برم چون یه ماه چیزی نیست زود باید برگردم سر کارم تو بیمارستان .
    وسایل خونه رو چک میکنم و راه میوفتم ، یه ربع زودتر میرسم ترمینال بعد از کمی خرت و پرت خریدن واسه تو راه میرم و سوار می شم .
    یکم بعد ظرفیت تکمیل میشه و ماشین راه می یوفته و من میرم به سمت خانوادم و شهرم . میرم تو بی خبری بی اونکه بدونم اونجا چه خبره ، بی اونکه بدونم بدون درنظر گرفتن من آقابک تصمیمی گرفته که زندگیمو عوض میکنه.
    - خانم ، خانم
    چشمامو باز میکنم و کمک راننده رو میبینم که دارم صدام میکنه
    - رسیدیم خانم
    چشمامو میبندم و دوباره باز میکنم
    - مرسی
    همونجوری وایستاده و نگاهم میکنه
    - بیدارم
    سرشو میندازه پایین و میره ، منم یکم خودمو جمع و جور میکنم و از اتوبوس پیاده می شم .
    طبق معمول همیشه عمو علی اومده دنبالم . عمو علی یه پیرمرد مهربون بود و جز نادر آدم هایی بود که از من خوشش می یومد . از وقتی که یادم می یومد واسه آقابک کار میکرد . عمو هیچ خانواده ای نداشت و از بچگی با آقابک بزرگ شده و یه جورایی دست راست اون بود .
    - سلام عمو
    - به به روژان خانم ، دیر کردی دخترم ؟
    لبخند میزنم
    - وای آره عمو ، تو راه ماشین پنچر شده
    - پس خسته ای ، ساک و بده به من بزارم تو ماشین
    - مرسی
    می رم و تو ماشین میشینم , چند دقیقه منتظر موندم ولی نیومدم ، سرمو برمیگردونم تا ببینم کجا مونده که دیدم داره با یه آقایی صحبت میکنه . منتظر موندم تا بیاد .
    چند دقیقه بعد به من تو ماشین ملحق میشه .
    - کی بود عمو اون آقا .
    - یکی از کاسب های بازار ، بنده ی خدا یه مشکلی براش پیش اومده خواست با آقابک مطرح کنم
    - آهان ، چه خبر عمو ؟
    - خبر که زیاده
    لحن ناراحتش باعث میشه کاملا سمتش برگردم
    - چی شده مگه ؟
    - حالا میگم
    با اینکه قانع نشدم ولی صلاح ندونستم پیگیری کنم و فقط سرمو تکون دادم .
    - عمو اول منو ببر پیش نازگل .
    - ایشالله بعدا ، آقابک خواسته تو رو ببینه .
    - چــــــــــــی ..؟ آقابک ، من... واسه چی ؟
    - میری می فهمی
    - عمو بگید تو رو خدا ، من که می میرم تا اون موقع .
    سرشو تکون میده ، دستم یخ شده ، یعنی آقابک با من چی کار داره ، نوه ای که سالی یکی دوبار بهش به زور جواب سلام میده ، یعنی چی کارم داره . همون ترس سابق می یاد سراغم ، ترس از نگاهش ، ترس از صداش ، ترس از خودش .
    عمو حرفی نمی زنه ، منم که دارم از ترس می لرزم انگشتامو فشار میدم که همش از استرس زیاده .
    آقابک منو خواسته ، یه چیزی هست .
    نزدیک عمارت میشیم . دو طرف جاده درخت های سرو سربه فلک کشیده است . دوست ندارم به عمارت بریم . عمارتی که آقابک اونجا به دنیا اومده بود و تا الان اونجا زندگی میکرد.. اونجا مقرر حکومتی آقابک بود .
    هر چه قدر جاده رو پیش می ریم استرسم بیشتر میشه . عمو دو تا بوق میزنه و در باز میکنن .
    کیپ تا کیپ باغ ماشین پارک شده ، قلبم میخواد از تو سینم بزنه بیرون نکنه آقابک مرده ، نه نه گفته میخواد منو ببینه .
    نکنه بابا یا مامان یا... وای نه خدا نکنه کسی مرده باشه .
    همونجا نزدیک در عمو ماشین و پارک میکنه و پیاده میشه ولی من همونجا تو ماشین نشستم ، نمیخوام پیاده بشم یه چیزی هست که آقابک میخواد منو ببینه ، یه چیزی هست که اینهمه ماشین اینجاست .
    ویرایش توسط آسایا آریایی : 1392,09,08 در ساعت ساعت : 13:55

8. 542 کاربر از پست آسایا آریایی تشکر کرده اند .

#saba.b# , #sevda# , #لـــــــــیلا . م # , #مریم# , $@αʀiT$ , $~SARA88~$ , (mahi) , (mina) , (فروردین) , **melika** , **roksana** , **سولماز** , *Atena* , *fatemeh.s* , *hasti*17 , *hoda* , *msbm* , *ROJA* , *SaNaY* , *shima* , *sorme* , *Ziba* , *~aida bala~* , *آویژه* , *تاراج زمان* , *ریحانه# , *مرغ خروس دوس* , *پریسان* , *کاساندان* , +Neda+ , --Nila-- , .....ARAM , .:!Par:. , .elina. , .samira68. , .yasmin , /لاله/ , 0033 , 7toranj , Abandokht , abby7 , airena , almaramanda , Altin ay , amini2004 , amirhosseinac , amorist , Anahita.s , anahita13 , ana_b , Angelical , anna43 , Anolin , Ara19 , arameshe toofan , arefe jooon , arefe90 , arezoo214 , arezoue , asal naz , asal-661 , ashkannia , Ashkebitab , atefeh_49 , autumn_dream_86 , ayandeh1 , aygeen , azadehh , Azar.JoOon , azar1 , azisadeghi , B*O*S*H*R*A , Babysky , Bahare.M , BaharәH , balatanha , banafsheh_sh83 , baran paeezi , baran91 , barana.malek , barane abi , barane khazan , bast girl , behtarin_pari , Belanka 95 , BeLAtrIx , betiya , BLACK_LOVE , blue heart , booling , caarol , com86 , Dark Star27 , darya tofani , Darya77 , darya9813 , darya_m2012 , deragun , diablo8888 , Dina* , dokhibabash , Dr.nastaran , EasTern_Girl , edita , elahe 66 , elahegood , Elen , elmira.t , elmiraa_20 , estifen , F.M.1990 , f2kral , f@temee , fadai , fari ♥ al , fariba44 , farisa , Farnaz , fArzane.Far , farzane.rsh , farzaneh-a , fateme. , fati70 , fatima_59 , fazijooon , fera , fereshth , flavia , FowL , ghazal rad , ghazal-xr75 , Giss Golabetoon , gitalina , Golsa goli , hala , hana_m , Haniii9396 , hanye , harimeshgh , hasti59 , hasti_71 , haveking , Helia6 , hobi , homa* , homa41 , hooramohebtash , ili mah , Irani , iryane , janjan-72 , jnashenakhte , joana , JonasRahimi , Kamandooo , katy , katy f , khademre , khatooonn , khimya , Kiana S , kim 98 , kimia joon , kiumars , kodaki , ladan khanoom* , Le!lY , leila banoo , leiyla , leyla71 , liba , Lida2014 , lili.sz75 , little princess , love is.. , love_a , m0nire , maedeh217 , mahbobe26 , mahboobeh 98 , mahboub215 , mahdi3h , mahdiehhjz , Mahdis @69 , mahdiye** , mahr0kh , MAHSA-O , Mahsa313 , mahsamoon , mahshid_3d , Maht!sa , mahtab10 , mahtab14 , mahtabi22 , Maman fariba , manemah , mani1384 , mania-h , mansoure , mansuri , Mantral , many22 , MARION , marmara25 , maryam joOon , maryam56 , maryam_mariusz , matin_a , mb_maryam , mehnoosh , mehrnaz_k , mehrniaa , melika60 , meloda , mery1356 , me_ned , mfr60 , michka_61 , mina_75 , miracle72 , mishapasha , miss maryam , mokmor , monir1343 , motlagh , my dream , mzbanoo1379 , mzm1368 , m_ezraeil_m , m_mousavi , m_reisie , N*A*Z*L*I , nady48 , nahal_ma97 , nana22 , nanazkhanoom , narcissique , narges.shiraz , narges21 , nasimrahi , nasrin44 , nastaran1351 , nastaran86 , nastaran_702 , nazi1 , ned67 , Nedae u , nedaj , neg neg , negar.n1000 , negark , negin gold , negin17 , niayesh00 , niazruby , Nika61 , nikoo 123 , nilid312 , nilidavani , nilok , nina_323 , ninja fairy , niyayeeeeeesh , NO ONE , nooshin sa , NOOSHIN1383 , Noushiiin , nrezaii , omidk , p.gh , PAEEZ70 , pain , pakdel , pana-m , pani1381 , paniza321 , pare , parei , pariedarya , parmida90 , parvaz75 , pati'a , Patient.Stone , Peart , perspolis2012 , poesh , princess 2012 , R@dvin , RafOneh , rahaa_m , rain* , ramanava , rashno , raz gol , Real Smiler , reem1368 , reyhaneh2020 , reza9000 , romina jun , romrom , roshan* , roya-90 , roya1365 , rural girl , s.d.yeganeh , s.sh , s?h?r , saba28 , sadafnaz , sadsadsad , sahar.74 , Sahar.M , sama261 , samandf , samane66 , samira1362 , sana1994 , sana22 , sanaz_ , SANIA-23 , sanjahak* , sanni , sany2000 , sara 18 , sara parvizi , sara-hs , saratab , sareh.j , scarlet25 , sedena , sedighe1340 , selina63 , Sepideh.ET , Sergeant , SETARE SOHEYL , setaresetar , setayesh1976 , setia22 , shabnamsobhabi , shadab70 , shadi1356 , shahin47 , shahtut , shatot , shavreh , sheida_953 , shf_aboops , shima72 , shimablue , shinshina , SHKH1371 , siah , sibsorkhhava , silverstar , sinsor , sipa , skyasal , Snow Dream , Snow Princess , sogol 71 , soheila50 , soheilam , solia , somy_kh , SOSKET , sotazi , ssoudeh , sydney , T.A.C 7 , T.KHD , tahmin67 , tania_7 , tannaz1994 , tara_5877 , tghyasfr , Tifani Jon , tiger1978 , Titania1273 , ti_na60 , UnKnOwN_Sh , vala_hg , vampire123 , Violet.e , violet_mahtab , wildfire14 , YaaaaC , yalda a , yalda1354 , yas27 , yas@min , yasaman20 , yasamin khanoom , yasesabs , yashkin , yasii bano , yegane34 , zahra1374 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zarre , zdragon , zeinab75 , ziba22 , zibahp , ziglernata , zizi.sh , zohreh eshghi , Z_M267 , _ماهک , ~anahita~ , ~mahdis~ , ~SAREH~ , ~soomi~ , ρąяміŚ , нαηιγε , آتری , آسوده , آیتای , آیسان راد , اب و اتش , اذربرزین , ارامی , اروانه , اسمون , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , النار , الهام جوكار , الهه7 , الیرا , امیر عبدالله , ELI , ایاتای , ایلکای2 , باران ستاک , باران211 , بازیگوش , بانوی مهر , برادپیت , بهار گل , بی بی گل , ترنج خاتون , تنها... , تنهای پردرد , تکراری , حریم1 , خاوردخت , خیال غزل , دریا دلنواز , دلارام20 , دلنواز , دوست داشتني , دکور , دیبا کیان , دینام , راتمینار , راز نیاز , رزصورتی , رهان , رودنا , روشانا , رویای عشق , ریحون , زعیم زاده , ساحل 2010 , سارا 26 , سارینا گلی , ساناز65 , سایلاهوش , سرتق , سسسی , سمانه92 , سهيلا نصير , سپیدوسیاه , سکوت من , سکوت پر از حرف , شادئ , شادی* , شاپرک13 , شراره ارکات , شنه عظیمی , شیدخت , شیرین53 , شیرینusa , طناز 6621 , عاطفه دلنواز , عسل خوشگله , عمه خانم , غزال آریا , فرزان92 , فرنوش عاشق , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لمیس20 , لیلی لیلوون , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مادام , مامان مهتابی , مرضیه حیدری , مرواریدجووون , مریمs , منا معیری , مهرآذین , میچکا , نادیا 82 , نازنین 87 , نرگس.ر , نسرین... , نسیب , نصرا... , نصیب , ننه هانی و حوری , نوشیس , نگاه روشن , نگین فرجام , نیاز.ش , نیلا... , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هانیه نیکو , هستی رادمنش , هنانه , پارمیس خانوم , پرواس , پونام , چشم قشنگ , ژوبی , کیوان 41 , یلدا2222 , یگانه هستی , დshadow girlდ , ღ Seti ღ , ღHesaneღ , •Aphrodite• , •● نیلوفر 72●• , •●شقایق●• , ♠YaSsi♠

9. Top | #5

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.17
    تشکر از کاربر
    12,462
    حالت من
    Mariz
    اندازه فونت

در ماشین باز میشه ، از فکر و خیال می یام بیرون و سرمو بلند میکنم ، عمو منتظرم ایستاده
    - عمو
    - پیاده شو دخترم ، خدا بزرگه
    با اکراه از تو ماشین پیاده می شم و دنبال عمو راه می یوفتم . تو راه باغ تا عمارت همه ی افکار بد هجوم می یارن به ذهنم واقعا نمی دونم چی شده که آقابک منو خواسته .
    بدون وارد شدن به عمارت از در پشتی میرم سمت دفتر آقابک .
    عمو در و باز میکنه و اشاره میکنه که برم تو ، میرم تو و در و می بنده .
    با شک و ترس به در بسته خیره شدم ، عمو چرا نیومد داخل ؟
    - به در بسته زل زدی که چی بشی ، بیا اینجا .
    حتی صداش ترسناک ، ترسناک تر از همیشه انگار .
    با استرس از راهرو رد میشم و میرم داخل . تو این اتاق 50 متری با این دیوارهایی که پر از عکس های قدیمی و پر از وسایلی که حتی تو آنتیک فروشی های تهران هم ندیدمشون . پر از وسایلی که قدمتشون و داد میزدن ، پر شده . هر چی نباشه اینجا دفتر آقابک .
    نشسته رو صندلی همیشگیش ، صندلی که هیچ وقت تا حالا اینقدر از نزدیک ندیده بودمش همیشه از دور میدیم که بچه ها دور صندلی هاش نشستن و دارن به حرف هاش گوش میکنن و منم از دور تماشاشون میکنم.
    نشسته رو صندلی و عصاشو دستش گرفته ، از همون وقتی که من بچه بود این عصارو دستش میگرفت با اینکه خیلی سر حال بود و مشکلی نداشت عصاش همیشه دستش بود .
    یه پیرمردی که همیشه با گره ابروهاش به یادم می یاد ، از نظر ظاهری ، درشت ، چهارشونه ، چشم ابرو مشکی ، ولی با موهای که کم کم به سفیدی میگرایید .
    پیر شده بود ولی هنوز که هنوز ابهت و اقتدارشو حفظ کرده بود .
    دستامو مشت میکنم و یکم دیگه میرم جلوتر ، سرمو میندازم پایین .
    - سلام آقابک
    - علیک سلام ، بشین
    یکم میرم عقب تر و رو اولین مبل می شینم ، هنوز سرم پایین و دارم با دستام بازی میکنم .
    - میخواستم خودم قضیه رو باز کنم برات ، دو هفته پیش تو یه درگیری یکی از جوون های ایل بالا مرد .
    مرد که مرد، به من چه آخه .
    - رادمان اون جوون و کشت .
    نگاهش میکنم با بهت ، آقابک چی گفت ... رادمان آدم کشته ، این امکان نداره
    - بگیر بشین
    به خودم نگاه میکنم ، کی از رو صندلی بلند شده بودم و جلوی آقابک ایستاده بود ، دوباره میرم عقب و رو صندلی میشینم دوباره سرمو میندازم پایین ، وای خدای من رادمان .
    - وقتی دارم باهات حرف میزنم به من نگاه کن
    از صدای دادی که میزنه مو به تنم سیخ میشه . سرمو بلند میکنم .
    داره نگاهم میکنه ، همیشه وقتی میخواست نفوذ حرف هاشو بیشتر کنه به چشمای طرف مقابل زل میزد و حالا واسه اولین بار به چشماهای من زل زده .
    - میر حسین گفته رادمان و میخواد
    میر حسین سرلک بزرگ همون خاندانی که رادمان یکی از پسراشو کشته .
    از وقتی یادم می یاد این دو تا ایل مشکل داشتند ، مشکلات قبیله ای که هر چند سال یه بار خیلی پیچیده می شد .
    زیاد از اون ایل چیزی نمی دونستم چون ممنوعه بودنند , چون از قدیم با هم اختلاف داشتیم .
    حالا میر حسین ، رادمان و می خواد ، میخوان رادمان و بکشن ، اوه خدایا ، رادمان برادرمه .
    - ما یه پیشنهاد بهشون دادیم که البته اونام قبول کردنند .
    دارم به آقابک نگاه میکنم ولی تو دلم دارم خداروشکر میکنم که رادمان و نمیدند به اون ایل .
    - نمیخوای بدونی چه پیشنهادی ؟
    با صدای آرومی می پرسم
    - چه پیشنهادی
    از رو صندلیش بلند میشه و میره سمت میزش ، همونجوری پشت به من میگه :
    ویرایش توسط آسایا آریایی : 1392,09,08 در ساعت ساعت : 13:52

10. 527 کاربر از پست آسایا آریایی تشکر کرده اند .

#saba.b# , #sevda# , #لـــــــــیلا . م # , #مریم# , $@αʀiT$ , $~SARA88~$ , (mahi) , (mina) , (فروردین) , **melika** , **roksana** , **سولماز** , *Atena* , *fatemeh.s* , *hasti*17 , *hoda* , *msbm* , *ROJA* , *SaNaY* , *shima* , *sorme* , *Ziba* , *~aida bala~* , *آویژه* , *تاراج زمان* , *ریحانه# , *مرغ خروس دوس* , *پریسان* , *کاساندان* , +Neda+ , --Nila-- , .....ARAM , .:!Par:. , .elina. , .samira68. , .yasmin , /لاله/ , 0033 , 7toranj , Abandokht , abby7 , airena , almaramanda , Altin ay , amirhosseinac , amorist , Anahita.s , anahita13 , ana_b , Angelical , anna43 , Anolin , Ara19 , arameshe toofan , arefe jooon , arefe90 , arezoo214 , arezoue , Arrosha , asal naz , asal-661 , ashkannia , Ashkebitab , atefeh_49 , autumn_dream_86 , ayandeh1 , aygeen , azadehh , Azar.JoOon , azar1 , azisadeghi , B*O*S*H*R*A , Babysky , Bahare.M , BaharәH , balatanha , baran paeezi , baran91 , barana.malek , barane abi , barane khazan , bast girl , behtarin_pari , Belanka 95 , betiya , booling , caarol , com86 , Dark Star27 , darya tofani , Darya77 , darya9813 , diablo8888 , Dina* , dokhibabash , Dr.nastaran , EasTern_Girl , elahe 66 , elahegood , Elen , elmira.t , elmiraa_20 , estifen , F.M.1990 , f2kral , fadai , fari ♥ al , fariba44 , farisa , Farnaz , fArzane.Far , farzane.rsh , farzaneh-a , fateme. , fati70 , fatima_59 , fazijooon , fera , fereshth , flavia , ghazal rad , ghazal-xr75 , Giss Golabetoon , gitalina , hala , hana_m , Haniii9396 , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hobi , homa* , homa41 , hooramohebtash , hyunah , ili mah , iryane , janjan-72 , jnashenakhte , joana , JonasRahimi , Kamandooo , katy , katy f , khademre , khatooonn , khimya , Kiana S , kiana61 , kim 98 , kimia joon , kiumars , kodaki , ladan khanoom* , leila banoo , leiyla , leyla71 , liba , Lida2014 , lili.sz75 , little princess , love is.. , love_a , m0nire , maedeh217 , mahbobe26 , mahboobeh 98 , mahboub215 , mahdi3h , mahdiehhjz , Mahdis @69 , mahdiye** , mahr0kh , MAHSA-O , Mahsa313 , mahsamoon , mahshid_3d , Maht!sa , mahtab10 , mahtab14 , mahtabi22 , Maman fariba , manemah , mani1384 , mania-h , mansoure , mansuri , Mantral , many22 , MARION , marmara25 , maryam joOon , maryam56 , maryam_mariusz , matin_a , mb_maryam , mehnoosh , mehrnaz_k , mehrniaa , mehrnoush_re , melika60 , meloda , mery1356 , me_ned , mfr60 , mina_75 , miracle72 , mishapasha , miss maryam , monir1343 , motlagh , my dream , mzbanoo1379 , m_ezraeil_m , m_mousavi , m_reisie , N*A*Z*L*I , nady48 , naghi palang , nahal_ma97 , nana22 , nanazkhanoom , narges.shiraz , narges21 , nasimrahi , nasrin44 , nastaran1351 , nastaran86 , nastaran_702 , nazi1 , ned67 , Nedae u , nedaj , neg neg , negar.n1000 , negark , negin gold , niayesh00 , niazruby , Nika61 , nikoo 123 , nilid312 , nilidavani , nilok , nina_323 , ninja fairy , niyayeeeeeesh , NO ONE , nojan , noooor , nooshin sa , NOOSHIN1383 , Noushiiin , nrezaii , omidk , PAEEZ70 , pain , paizan , pakdel , pana-m , pani1381 , paniza321 , pare , parei , pariedarya , parmida90 , parvaz75 , Patient.Stone , Peart , perspolis2012 , peymaneh , poesh , princess 2012 , R@dvin , RafOneh , rahaa_m , rahele-khanoom , rain* , ramanava , rashno , raz gol , Real Smiler , reem1368 , reyhaneh2020 , reza9000 , romina jun , romrom , roshan* , roya1365 , s.d.yeganeh , s.sh , s?h?r , saba28 , sadafnaz , sadsadsad , sahar.74 , Sahar.M , sahartat@gmail. , sahra95 , sama261 , samandf , samane66 , samira1362 , sana1994 , sana22 , sanaz_ , SANIA-23 , sanjahak* , sara 18 , sara parvizi , saratab , sareh.j , scarlet25 , sedena , sedighe1340 , selina63 , Sepideh.ET , Sergeant , setaresetar , setayesh1976 , setia22 , shabnamsobhabi , shadab70 , shadi1356 , shahin47 , shahtut , shatot , shavreh , sheida_953 , shf_aboops , shima72 , shimablue , shinshina , SHKH1371 , siah , silverstar , sinsor , sipa , skyasal , Snow Dream , Snow Princess , sogol 71 , soheila50 , soheilam , solia , somy_kh , SOSKET , sotazi , ssoudeh , sydney , s_aftab , T.A.C 7 , T.KHD , tahmin67 , tama1011 , tania_7 , tannaz1994 , tara_5877 , tghyasfr , Tifani Jon , tiger1978 , Titania1273 , ti_na60 , tondar1365 , UnKnOwN_Sh , vala_hg , vampire123 , Violet.e , violet_mahtab , wildfire14 , YaaaaC , yalda a , yalda1354 , yas27 , yasaman20 , yasamin khanoom , yasesabs , yashkin , yasii bano , yegane34 , zahra1374 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zarre , zdragon , zeinab75 , ziba22 , zibahp , ziglernata , zizi.sh , zohreh eshghi , Z_M267 , _ماهک , ~anahita~ , ~mahdis~ , ~SAREH~ , ~soomi~ , нαηιγε , آتری , آسوده , آیتای , آیسان راد , اب و اتش , ارامی , اروانه , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , النار , الهام جوكار , الهه7 , امیر عبدالله , ELI , ایاتای , ایلکای2 , باران ستاک , باران211 , بازیگوش , بانوی مهر , برادپیت , بهار گل , بی بی گل , ترنج خاتون , تنها... , تنهای پردرد , تکراری , حریم1 , خاوردخت , خیال غزل , دریا دلنواز , دلارام20 , دوست داشتني , دکور , دیبا کیان , دینام , رابین * , راتمینار , راز نیاز , رزصورتی , رهان , روشانا , رویای عشق , ریحون , زعیم زاده , زهره ابراهیمی , ساحل 2010 , سارا 26 , سارینا گلی , ساناز65 , سرتق , سسسی , سمانه92 , سهيلا نصير , سپیدوسیاه , سکوت من , سکوت پر از حرف , شادئ , شادی* , شاپرک13 , شراره ارکات , شنه عظیمی , شیدخت , شیرین53 , شیرینusa , عاطفه دلنواز , عسل خوشگله , عمه خانم , غزال آریا , فانوس دریایی , فرزان92 , فرنوش عاشق , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لمیس20 , لیلی لیلوون , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مادام , مامان مهتابی , مرضیه حیدری , مرواریدجووون , مریمs , منا معیری , منيژه , مهرآذین , میچکا , نادیا 82 , نازنین 87 , نازي. , نرگس.ر , نسرین... , نسیب , نصرا... , نصیب , ننه هانی و حوری , نوازشگر , نوشیس , نگین فرجام , نیاز.ش , نیلا... , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هستی رادمنش , هشمت , هنانه , پارمیس خانوم , پرواس , پونام , چشم قشنگ , ژوبی , ک.ماری , کیوان 41 , گل صبا , گل یاس , یلدا2222 , یگانه هستی , დshadow girlდ , ღ Seti ღ , ღHesaneღ , •Aphrodite• , •● نیلوفر 72●• , •●شقایق●• , ♠YaSsi♠

11. Top | #6

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.17
    تشکر از کاربر
    12,462
    حالت من
    Mariz
    اندازه فونت

- خون بس ، امشب وسایلاتو جمع کن فردا می یان دنبالت ، می تونی بری .
    انگار تو خلاء ام ، آقابک چی گفت خون بس
    - گفتم می تونی بری
    از رو صندلی بلند میشم و میرم سمت در ، انگاری که باور نکردم آقابک چی گفته ، هنوز تو شوک حرفشم خون بس .
    برمیگردم دوباره به آقابک نگاه میکنم و میرم بیرون و در می بندم ، نمی فهمم چی می گفت.
    تو باغ دارم میرم ... که تازه عمق حرف آقابک می فهمم
    یکی از جون های اون ایل مرد..... رادمان اونو کشت .... پیشنهاد دادیم ... اونا قبول کرنند ... خون بس... وسایلتو جمع کن ... فردا می یان می برنت .
    خون بس ....خون بس.... خون بس
    با زانو هام می یوفتم زمین ... نفسم در نمی یاد
    تازه می فهمم .... جیغ میزنم ، داد میزنم ، ضجه میزنم ... حال خودمو نمی فهمم با دستم زمین و میکنم و جیغ میزنم ... داد میزنم
    دستایی دستامو میگیرن و نمی زارن زمین و بکنم خودمو از حصار دستاش خارج میکنم ولی دوباره میگیره .
    سرمو بلند میکنم ، عمو علی دستامو گرفته
    - عمو چی میگن ...خون بس ؟
    - با خودت اینجوری نکن دخترم
    - چرا من باید تاوان پس بدم ، چرا من باید تاوان کس دیگه ای رو بدم .
    دوباره جیغ میزنم دوروبرم شلوغ شده مامان اومده .. بابا .. همه هستن ولی من فقط جیغ میزنم
    نمی دونم چطور گذشت ، نمیدونم چی شد که شدم عروس خون بس . به همشون التماس کردم ، خواهش کردم ، به دست و پاشون افتادم ولی انگار اصلا منو نمیدیدن همه فقط سرشونو تکون میدادن .
    - بابا تو رو خدا شما یه کاری بکنید
    - چی کار کنم . حرف آقابک یکیه
    هیچ کس به من فکر نکرد ، هیچ کس موجودیت منو به حساب نیاورد و اهمیت نداد .
    اون شب تا صبح گریه کردم ، ناله زدم ولی هیچی نشد . آقابک از الف به ب نیومد . یادم رفته بود تو ایل حرف حرف آقابک و باز هم آقابک نوه های پسرشو به من ترجیح داد.
    صبح روز بعد اومدن دنبالم . انگاری که عزا بود مامان گریه میکرد ولی چه اهمیتی داشت گریه اش . حرف هاش دلمو سوزونده بود حالا گریه هاش نمی تونست مرهمی باشه واسه دل سوختم .
    پیمان نوشته شد و چند تا زن اومدن دنبالم ، میخواستم بمیرم اما با اونا نرم . نمی خواستم برم نمی خواستم با رفتنم خودمو، آیندمو، زندگیمو تباه کنم اما راه فراری نبود ، راهی نبود که بتونم برم ، اونقدر برم که دست هیچ کدومشون به من نرسه .
    مثل اسیرا دنبال اون زنها راه افتادم و از اتاق دراومدم بیرون ، تو پذیرایی چند تا مرد ریش سفید نشسته بودن که با اومدن ما بیرون اونا هم بلند شدن و رفتن تو باغ .
    برنگشتم ، از هیچ کدومشون خداحافظی نکردم ، به روی هیچ کدومشون نگاه نکردم . اینا همون آدم هایی بودن که پسرشونو به من ترجیح دادن . من روژانم
    پس باید قوی باشم . مثل مرده های متحرک دسته ی ساکمو میگیرم و کشون کشون میبرم تو باغ منتظرم تا اون زن ها بیان تا با هم بریم . بریم به سرنوشتی که معلوم نیست به کجا ختم میشه . تو باغ دارم راه می رم که یهو دستم سبک میشه برمیگردم عقب عمو ساکم و از دستم گرفته با بغض نگاه میکنه . عمو از تعداد آدم های نادری بود که دوستم داشت و الان من احتیاج داشتم به آدمی که واقعا دوستم داشته باشه و کنارم باشه . میرم تو بغلش
    - قوی باش دخترم
    - چرا اینطوری شد عمو
    - صبوری کن عمو برات دعا میکنم
    اون زن ها صدام میکنن به حال روز خودم نگاه میکنم یا مانتو مشکی با شال مشکی سرم انداختم و از صورت زارم اسرار دلم مشخصه . یه نگاه دیگه به عمو میکنم و راه می یوفتم سمت اون زن ها باهم سوار ماشین می شیم .
    ماشین که راه می یوفته حسی نداشتم . حس جدایی نداشتم ، من از وقتی بچه بودم جدا شده بودم از این خاندان ولی امروز واسه همیشه این پیوند پاره شد . به عمارت نگاه میکنم به آدم هایی که اونجا وایستادن تا منو راهی کنن به خون بسی تا برن استقبال پسری که خواهرشو قربانی کرد . گوسفندی که واسه قربونی زیر پای رادمان گرفته بودن بهم دهن کجی میکرد . می رم از اون عمارت ، از اون ایل ، میرم به راهی که سراسر جاده اشو مه گرفته .
    ویرایش توسط آسایا آریایی : 1392,09,08 در ساعت ساعت : 13:56

12. 538 کاربر از پست آسایا آریایی تشکر کرده اند .

#saba.b# , #sevda# , #لـــــــــیلا . م # , #مریم# , $@αʀiT$ , $~SARA88~$ , (mahi) , (mina) , (فروردین) , **melika** , **roksana** , **سولماز** , *Atena* , *fatemeh.s* , *hasti*17 , *hoda* , *msbm* , *ROJA* , *shima* , *sorme* , *Ziba* , *~aida bala~* , *آویژه* , *تاراج زمان* , *ریحانه# , *مرغ خروس دوس* , *پریسان* , *کاساندان* , +Neda+ , - پيمانه - , --Nila-- , .....ARAM , .elina. , .samira68. , /لاله/ , 0033 , 7toranj , Abandokht , abby7 , airena , Ali_7018 , almaramanda , Altin ay , amini2004 , amirhosseinac , amorist , Anahita.s , anahita13 , ana_b , Angelical , anna43 , Anolin , Ara19 , arameshe toofan , arefe jooon , arefe90 , arezoo214 , arezoue , Arrosha , asal naz , asal-661 , ASAL.KHANUM , ashkannia , Ashkebitab , atefeh_49 , autumn_dream_86 , ayandeh1 , aygeen , azadehh , Azar.JoOon , azar1 , azisadeghi , B*O*S*H*R*A , Babysky , Bahare.M , BaharәH , balatanha , banafsheh_sh83 , baran paeezi , baran91 , barana.malek , barane abi , barane khazan , bast girl , behtarin_pari , Belanka 95 , BeLAtrIx , betiya , BLACK_LOVE , blue heart , booling , caarol , com86 , Dark Star27 , darya tofani , Darya77 , darya9813 , diablo8888 , dokhibabash , domino , Dr.nastaran , eadl , EasTern_Girl , elahe 66 , elahegood , Elen , elmira.t , elmiraa_20 , erfanbor , estifen , F.M.1990 , f2kral , f@temee , fadai , fari ♥ al , fariba44 , farisa , Farnaz , fary , fArzane.Far , farzaneh-a , fateme. , fati70 , fatima64 , fatima_59 , fazijooon , fera , feraghi , fereshth , flavia , ghazal rad , ghazal-xr75 , Giss Golabetoon , gitalina , Golsa goli , hala , hana_m , Haniii9396 , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , Helia6 , hobi , homa* , homa41 , hooramohebtash , hyunah , ili mah , iryane , jnashenakhte , joana , JonasRahimi , Kamandooo , katy , katy f , khademre , khatooonn , khimya , Kiana S , kiana61 , kim 98 , kimia joon , kiumars , kodaki , ladan khanoom* , lartmis , Le!lY , leila banoo , leiyla , leyla71 , liba , Lida2014 , lili.sz75 , love is.. , love_a , m0nire , maedeh217 , mahbobe26 , mahboobeh 98 , mahboub215 , mahdi3h , mahdiehhjz , Mahdis @69 , mahdiye** , mahr0kh , mahroomahdiyeh , MAHSA-O , Mahsa313 , mahsamoon , mahshid_3d , Maht!sa , mahtab10 , mahtab14 , mahtabi22 , Maman fariba , manemah , mani1384 , mania-h , mansoure , mansuri , Mantral , many22 , MARION , marmara25 , maryam joOon , maryam56 , maryam_mariusz , Marzeih , matin_a , mb_maryam , mehnoosh , mehrnaz_k , mehrniaa , mehrnoush_re , melika60 , meloda , mery1356 , me_ned , mfr60 , michka_61 , mina_75 , mishapasha , miss maryam , monir1343 , motlagh , my dream , mzbanoo1379 , mzm1368 , m_mousavi , m_reisie , N*A*Z*L*I , nady48 , naghi palang , nahal_ma97 , nana22 , nanazkhanoom , narcissique , narges.shiraz , narges21 , nasimrahi , nasrin44 , nastaran1351 , nastaran86 , nastaran_702 , nazi1 , ned67 , Nedae u , nedaj , neg neg , negar.n1000 , negin gold , negin17 , niayesh00 , niazruby , Nika61 , nikoo 123 , nilid312 , nilidavani , nilok , nina_323 , ninja fairy , niyayeeeeeesh , NO ONE , noooor , nooshin sa , NOOSHIN1383 , Noushiiin , nrezaii , PAEEZ70 , pain , pakdel , pana-m , pani1381 , paniza321 , pare , parei , pariedarya , parmida90 , parvaz75 , Patient.Stone , Peart , perspolis2012 , poesh , princess 2012 , R@dvin , rahaa_m , rahele-khanoom , rain* , ramanava , rashno , raz gol , Real Smiler , reem1368 , reyhaneh2020 , reza9000 , rinle , romina jun , romrom , roshan* , roya1365 , rural girl , s.d.yeganeh , s.sh , s9083 , s?h?r , saba28 , sadafnaz , sadsadsad , sahar.74 , Sahar.M , sama261 , samandf , samane66 , samira1362 , sana1994 , sana22 , sanaz_ , SANIA-23 , sanjahak* , sanni , sara 18 , sara parvizi , saratab , sareh.j , scarlet25 , sedena , sedighe1340 , selina63 , Sepideh.ET , Sergeant , SETARE SOHEYL , setaresetar , setia22 , shabnamsobhabi , shadab70 , shadi1356 , shahin47 , shahtut , shatot , shavreh , sheida_953 , shf_aboops , shima72 , shimablue , shinshina , SHKH1371 , siah , silverstar , sinsor , sipa , skyasal , Snow Dream , Snow Princess , sogol 71 , soheila50 , soheilam , solia , somy_kh , SOSKET , sotazi , ssoudeh , sydney , s_aftab , T.A.C 7 , T.KHD , tahmin67 , tama1011 , tanen , tania_7 , tannaz1994 , tara_5877 , tghyasfr , Tifani Jon , tiger1978 , Titania1273 , ti_na60 , tondar1365 , tt.raha , UnKnOwN_Sh , vala_hg , vampire123 , Violet.e , violet_mahtab , wildfire14 , YaaaaC , yalda a , yalda1354 , yas27 , yasaman20 , yasamin khanoom , yasesabs , yashkin , yasii bano , yegane34 , zahra1374 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zarre , zdragon , zeinab75 , ziba22 , zibahp , ziglernata , zizi.sh , zohreh eshghi , Z_M267 , _ماهک , ~anahita~ , ~mahdis~ , ~SAREH~ , ~soomi~ , ρąяміŚ , нαηιγε , آتری , آیتای , آیسان راد , اب و اتش , اذربرزین , ارامی , اروانه , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , النار , الهام جوكار , الهه7 , الیرا , امیر عبدالله , ELI , ایاتای , باران ستاک , باران211 , بازیگوش , بانوی مهر , برادپیت , بی بی گل , ترنج خاتون , تنها... , تکراری , حریم1 , خاوردخت , خیال غزل , دخترشیراز , دریا دلنواز , دلارام20 , دوست داشتني , دکور , دیبا کیان , دینام , رابین * , راتمینار , راز نیاز , رزصورتی , رهان , رودنا , روشانا , رویای عشق , ریحون , زعیم زاده , ساحل 2010 , سارا 26 , سارینا گلی , ساناز65 , سرتق , سسسی , سمانه92 , سهيلا نصير , سپیدوسیاه , سکوت من , سکوت پر از حرف , شادئ , شادی* , شاپرک13 , شراره ارکات , شیدخت , شیرین53 , شیرینusa , عاطفه دلنواز , عسل خوشگله , عمه خانم , غزال آریا , فرزان92 , فرنوش عاشق , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لمیس20 , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مادام , مادرم , مامان مهتابی , مرضیه حیدری , مرواریدجووون , مریمs , منا معیری , منيژه , مهدیه جون , مهرآذین , میچکا , نادیا 82 , نازنین 87 , نازي. , نرگس.ر , نسرین... , نسیب , نصرا... , نصیب , ننه هانی و حوری , نوازشگر , نوشیس , نگین فرجام , نیاز.ش , نیلا... , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هانیه نیکو , هستی رادمنش , هنانه , پارمیس خانوم , پرواس , پونام , چشم قشنگ , ژوبی , ک.ماری , کیوان 41 , گل صبا , گل یاس , یلدا2222 , یگانه هستی , დshadow girlდ , ღ Seti ღ , ღHesaneღ , •Aphrodite• , •● نیلوفر 72●• , •●شقایق●• , ♠YaSsi♠

13. Top | #7

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.17
    تشکر از کاربر
    12,462
    حالت من
    Mariz
    اندازه فونت

- اسمت چیه ی دختر جان ؟
    خیلی آروم سرمو بلند می کنم و به دوتا زنی که روبرو نشستن نگاه میکنم . گذر زمان رو صورتش خط های زیادی انداخته ولی هنوز زیبا بود
    - روژان
    - اسمت زیباست مثل خودت ، نمیدونم چطور آقابک از تو گذشت ، ولی هر چه بود گذشت و تو الان اینجایی تو عمارت میر حسین ، تو خونه ی من . من تاج مرواری ام . زن میرحسین و مادربزرگ کیاوش .نمیخوام پرچونگی کنم ، میخوام یه چیزایی رو روشن کنم برات . تو الان خون بس ، می فهمی چی می گم ؟
    سرمو با درد تکون میدم ، معلومه که می فهمم .. من خون بس .. آدمی که شوم بود آدمی که قرار اینجا تحقیر بشه ، من خون بس بودم .
    - چند سالته دختر جان ؟
    - بیست و سه سالمه
    - خوب اونقدر بزرگ شدی که بفهمی ، برادر تو یکی از نوه های منو کشته و باید تاوان پس می داد ولی تو رو به جای تاوان فرستادن خونه من . نمی خواستم یکی از نوه هام هم قربانی دشمنی با آقابک بشه ، به خاطر همین قبول کردیم بیای ، کیاوش از پسر بزرگمه پس برامون خیلی اهمیت داره ولی چاره ای نبود نمی خواستم دوباره خونه کسی ریخته بشه ، چه آرزوها داشتم واسش ولی الان تو خون بسشی .میخوام حالا که دارید میرید حواست باشه به کارات ، یاغی باشی با من طرفی کاری می کنم که از زندگی کردن سیر بشی . کیاوش مخالف خون بس گرفتن بود ، میخواست زنشو خودش انتخاب کنه ، پس هر کاری که میکنه تو حق حرف زدن نداری .
    دارم با بهت نگاهش میکنم ، مگه این زن نیست ، . چه با اقتدار صحبت میکنه ، چه کسی حمایتش میکنه که داره با این قدرت حرف میزنه .
    نمی فهم حرف هاشو ، کجا میخواستم برم ؟
    - چرا اینجوری منو نگاه میکنی ؟
    سرمو میندازم پایین و جواب میدم
    - ببخشید خانم
    - جواب من این نبود .
    - من ... من .. کجا میخوام برم ؟
    - آهان ، تهران . کیاوش من اونجا زندگی میکنه و ازش خواهش کردم تو رو با خودش ببره ، اون شوهرته و تو باید کنار اون باشی .
    از کلمه شنیدن شوهر سیخ میشینم
    - تنها نمی فرستمت ، میدونم تو تک نوه ی آقابکی پس حتما خونه داری بلند نیستی دایه باهات می یاد ،از بچگی کیاوش بزرگ کرده باهات می یاد پس جای نگرانی نیست . حرفامو متوجه شدی ؟
    - بله خانم
    - خوبه
    سرشو طرف دایه برمیگردونه
    - آمادش کن
    - چشم
    از جا بلند میشه ، جثه ی معمولی داره نه ریز و نه درشت .. به قدری با اقتدار راه میره که یادم میره کجام و زل میزنم به رفتنش .
    - به چی نگاه میکنی دختر جان ؟
    به خودم می یام و به دایه نگاه میکنم
    - ببخشید
    با لبخند از رو صندلی بلند می شه و می یاد کنار من میشینه و دستمو میگیره . با تعجب به دستش که رو دستمه نگاه میکنم
    - نترس ، اینجا کسی نمیخواد آزارت بده ، خانم دل مهربونی داره ، نگران نباش ، کیاوش خان هم مرد خوبیه مثل پدرش ، بچم حیف شد نتونست عروسی که میخواست بگیره
    اینا رو زیر لب زمزمه میکنه ، انگاری که داره با خودش حرف میزنه .
    - فردا راه می یوفته اما ما پس فردا میریم ، آخه قرار دخترم بیاد ببینمش و بعد بریم
    با ترس دستمو از تو دستش در می یارم بیرون
    - نترس دختر جان ، میدونم سخته تاوان پسرای ایل رو تو بدی ولی چاره چیه ، تا بوده همین بوده .
    اشک تو چشمام جمع میشه ، سه روز پیش که از تهران راه می یوفتادم فکر نمیکردم دو روز بعدش تو یه خونه ای به عنوان خون بس نشسته باشم .
    فکر نمیکردم بها بدم واسه دختر بودنم و چه بهای سنگینی بود .. به سنگین کل زندگیم .
    یه روزه که تو این خونم ، هیچی نخوردم ، میخوام بمیرم .. دراز کشیدم و رو به سقف نگاه میکنم .. باید یه کاری بکنم ، من این زندگی رو نمیخواستم ، من نمیخواستم خون بس باشم ، نمی خواستم .
    رو تخت میشینم و دور و برمو نگاه میکنم ، فکری به ذهنم میرسه ، دنبال چیزی میگردم تا خودمو خلاص کنم ، بلند میشم توی تک تک کشوها رو نگاه میکنم ، چیزی نیست میرم سمت به آشپزخونه که اونطرف اتاق ، چشمم که به تیغ موکت بری می یوفته تو کشو برق میزنه .
    ویرایش توسط آسایا آریایی : 1392,09,07 در ساعت ساعت : 20:39

14. 537 کاربر از پست آسایا آریایی تشکر کرده اند .

#saba.b# , #sevda# , #لـــــــــیلا . م # , #مریم# , $@αʀiT$ , $~SARA88~$ , (mina) , (فروردین) , **melika** , **roksana** , **سولماز** , *Atena* , *fatemeh.s* , *hasti*17 , *hoda* , *msbm* , *ROJA* , *shima* , *sorme* , *Ziba* , *~aida bala~* , *آویژه* , *ارامیس* , *تاراج زمان* , *ریحانه# , *مرغ خروس دوس* , *پریسان* , +Neda+ , --Nila-- , .....ARAM , .elina. , .samira68. , .yasmin , /لاله/ , 0033 , 7toranj , Abandokht , abby7 , airena , almaramanda , Altin ay , amini2004 , amirhosseinac , amorist , Anahita.s , anahita13 , ana_b , Angelical , anna43 , Anolin , Ara19 , arameshe toofan , arefe jooon , arefe90 , arezoo214 , arezoue , Arrosha , asal naz , asal-661 , ASAL.KHANUM , ashkannia , Ashkebitab , atefeh_49 , autumn_dream_86 , ayandeh1 , aygeen , Azar.JoOon , azar1 , azisadeghi , B*O*S*H*R*A , Babysky , Bahare.M , BaharәH , balatanha , banafsheh_sh83 , baran paeezi , baran91 , barane abi , barane khazan , bast girl , behtarin_pari , Belanka 95 , BeLAtrIx , betiya , BLACK_LOVE , booling , caarol , com86 , Dark Star27 , darya tofani , Darya77 , darya9813 , diablo8888 , Dina* , dokhibabash , domino , Dr.nastaran , eadl , EasTern_Girl , elahe 66 , elahegood , Elen , elmira.t , elmiraa_20 , erfanbor , estifen , f2kral , fadai , fari ♥ al , fariba44 , farisa , Farnaz , fary , fArzane.Far , farzaneh-a , fateme. , fati70 , fatima64 , fatima_59 , fazijooon , fera , feraghi , fereshth , flavia , ghazal rad , ghazal-xr75 , Giss Golabetoon , gitalina , Golsa goli , hala , hanas , hana_m , Haniii9396 , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , Helia6 , hivanaz , hobi , homa* , homa41 , hooramohebtash , hyunah , ili mah , iryane , jnashenakhte , joana , JonasRahimi , Kamandooo , katy , katy f , khademre , khatooonn , khimya , Kiana S , kiana61 , kim 98 , kimia joon , kiumars , kodaki , ladan khanoom* , lartmis , Le!lY , leila banoo , leiyla , leyla71 , liba , Lida2014 , lili.sz75 , little princess , love is.. , love_a , m0nire , maedeh217 , mahbobe26 , mahboobeh 98 , mahboub215 , mahdi3h , mahdiehhjz , Mahdis @69 , mahdiye** , mahr0kh , mahroomahdiyeh , MAHSA-O , Mahsa313 , mahsamoon , mahshid_3d , Maht!sa , mahtab10 , mahtab14 , mahtabi22 , Maman fariba , mamorin , manemah , mani1384 , mania-h , mansoure , mansuri , Mantral , many22 , MARION , marmara25 , maryam joOon , maryam56 , maryam_mariusz , matin_a , mb_maryam , mehnoosh , mehrnaz_k , mehrniaa , mehrnoush_re , melika60 , meloda , mery1356 , me_ned , mfr60 , michka_61 , mina_75 , mishapasha , miss maryam , monir1343 , motlagh , my dream , mzbanoo1379 , mzm1368 , m_ezraeil_m , m_mousavi , m_reisie , N*A*Z*L*I , nady48 , naghi palang , nahal_ma97 , nana22 , nanazkhanoom , narcissique , narges.shiraz , narges21 , nasimrahi , nasrin44 , nastaran1351 , nastaran86 , nastaran_702 , nazi1 , ned67 , Nedae u , nedaj , neg neg , negar.n1000 , negin gold , negin17 , niayesh00 , niazruby , Nika61 , nikoo 123 , nilid312 , nilidavani , nilok , nina_323 , ninja fairy , niyayeeeeeesh , NO ONE , noooor , nooshin sa , NOOSHIN1383 , nrezaii , omidk , p.gh , PAEEZ70 , pain , paizan , pakdel , pana-m , pani1381 , paniza321 , pare , parei , pariedarya , parisa mah , parmida90 , parvaz75 , Patient.Stone , Peart , perspolis2012 , poesh , princess 2012 , R@dvin , rahaa_m , rahele-khanoom , rain* , ramanava , ramou2030 , rashno , raz gol , reem1368 , reyhaneh2020 , reza9000 , romina jun , romrom , roshan* , roya1365 , s.d.yeganeh , s.sh , s9083 , s?h?r , saba28 , sadafnaz , sadsadsad , sahar.74 , Sahar.M , sahra95 , sama261 , samandf , samane66 , samira1362 , sana1994 , sana22 , Sanaz khani , sanaz_ , SANIA-23 , sanjahak* , sanni , sara 18 , sara parvizi , saratab , sareh.j , scarlet25 , sedena , sedighe1340 , selina63 , Sepideh.ET , Sergeant , SETARE SOHEYL , setaresetar , shabnamsobhabi , shadab70 , shadi1356 , shahin47 , shahla92 , shahtut , shatot , shavreh , sheida_953 , shima72 , shimablue , shinshina , SHKH1371 , siah , silverstar , sinsor , sipa , skyasal , Snow Dream , Snow Princess , sogol 71 , sogol21 , soheila50 , soheilam , solia , somy_kh , SOSKET , sotazi , ssoudeh , sydney , s_aftab , T.A.C 7 , T.KHD , tahmin67 , tama1011 , tanen , tania_7 , tannaz1994 , tara_5877 , tghyasfr , Tifani Jon , Titania1273 , ti_na60 , tondar1365 , tt.raha , UnKnOwN_Sh , vala_hg , vampire123 , Violet.e , violet_mahtab , wildfire14 , YaaaaC , yalda a , yas27 , yasaman20 , yasamin khanoom , yashkin , yasii bano , yegane34 , zahra1374 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zarre , zdragon , zeinab75 , ziba22 , zibahp , ziglernata , zizi.sh , zohreh eshghi , Z_M267 , _ماهک , ~anahita~ , ~mahdis~ , ~SAREH~ , ~soomi~ , ρąяміŚ , нαηιγε , آسوده , آیتای , اب و اتش , اذربرزین , ارامی , اروانه , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , النار , الهام جوكار , الهه7 , امیر عبدالله , ELI , ایاتای , ایلکای2 , باران ستاک , باران211 , بازیگوش , بانوی مهر , برادپیت , بهار گل , بی بی گل , ترنج خاتون , تنها... , تنهای پردرد , تهران بانو , تکراری , حریم1 , خاوردخت , خیال غزل , دخترشیراز , دریا دلنواز , دلارام20 , دوست داشتني , دکور , دیبا کیان , دینام , رابین * , راتمینار , راز نیاز , رزصورتی , رهان , روشانا , رویای عشق , ریحون , زعیم زاده , زوها , ساحل 2010 , سارا 26 , سارینا گلی , سالومهو , ساناز65 , سرتق , سسسی , سمانه92 , سهيلا نصير , سپیدوسیاه , سکوت من , سکوت پر از حرف , شادئ , شاداب 19 , شادی* , شاپرک13 , شراره ارکات , شیدخت , شیرین53 , شیرینusa , عاطفه دلنواز , عسل خوشگله , عمه خانم , غزال آریا , فرزان92 , فرنوش عاشق , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لمیس20 , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مادام , مامان مهتابی , مرضیه حیدری , مرواریدجووون , مریمs , منا معیری , منيژه , مهدیه جون , مهرآذین , میچکا , نادیا 82 , نازنین 87 , نازي. , نرگس.ر , نسرین... , نسیب , نصرا... , نصیب , ننه هانی و حوری , نوازشگر , نوشیس , نیاز.ش , نیلا... , نیکا83 , هانی سالی , هانیه نیکو , هستی رادمنش , هنانه , پرواس , پونام , چشم قشنگ , ژوبی , کیوان 41 , گل صبا , یلدا2222 , یگانه هستی , დshadow girlდ , ღ Seti ღ , ღHesaneღ , •Aphrodite• , •● نیلوفر 72●• , •●شقایق●• , ♠YaSsi♠

15. Top | #8

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.17
    تشکر از کاربر
    12,462
    حالت من
    Mariz
    اندازه فونت

بهترین گزینه است ، رگه دستمو میزنم و راحت می شم از این زندگی ، من نمی خوام یه خون بس باشم ، من نمی خوام تا آخر عمرم طلب بخشش کنم اونم به خاطر کاری که نکردم .
    تیغ و برمیدارم و دوباره میشینم رو تخت .
    میبرم سمت مچ دستم ، می ترسم ولی ترس از آینده اینقدر قوی هست که دیگه چیزای دیگه رو نمی بینم ، اصلا متوجه این نبودم که کارم یه گناه کبیره است .
    سوزش دستم منو به خودم می یاره ولی کار از کار گذشته خون بدون لحظه ای درنگ می یاد بیرون ... سریز میشه از رو انگشتام پایین . به دستم نگاه میکنم تازه می فهمم چی کار کردم . چشمام داره سنگین میشه ، سوزشش بیشتر شده می ترسم
    چند دقیقه گذشت که افتادم رو تخت ، چشمام به قدری سنگین بود که دیگه تحمل سنگینیشو نداشتم . چشمام بسته میشه .
    با احساس سوزش دستم چشمهامو باز میکنم . اولین چیزی که می بینم قطره های سرم که می یاد پایین .
    چشمامو می بندم ، زنده هستم .
    - بهتره چشماتو باز کنی دختر جوان .
    تو حال خودم نبودم ولی میتونستم تشخیص بدم این صدای عصبانی تاج مرواری . آروم چشمامو باز میکنم
    - میخواستی خودتو بکشی ، آره ؟
    حالم خوب نبود و صدای دادی که میزد حالمو بدتر میکرد .
    - میخواستی دوباره خون ریخته بشه ؟ میخواستی یکی دیگه از نوه هام هم قربانی خشونت آقابک بشه که نتونست از خون بسش نگهداری کنه .. آره ؟ تا کجا باید تاوان خاندان تو رو پس بدم ، تا کجا ؟
    در اتاق باز میشه و یه مرد نسبتا پیری با دایه می یان داخل .
    - تاج مرواری بسه .
    تو صداش آرامش و مهربونی و در عین حال اقتدار موج میزنه . تاج مرواری با اینکه هنوز عصبانیه ولی حرفی نمیزنه .
    - میشه ما رو تنها بزارید ؟
    تاج مرواری و دایه از اتاق میرن بیرون .اون مرد می یاد جلوتر و رو مبل میشینه . شبیه آقابک یه جورایی ولی گره ابرو رو صورتش نداره و چه تفاوت فاحشی هست بین داشتن و نداشتن این گره .
    - اسمت روژان بود ، درسته ؟
    - بله آقا
    - من میرحسینم ، فکر میکنم اسممو شنیده باشی
    با تعجب نگاهش میکنم ، میر حسین ، پس چرا مثل آقابک نبود ، چرا می تونستم به چشماش نگاه کنم ؟
    - اومدم باهات اتمام حجت کنم ، ببین دختر جان نمیخوام دوباره خون ریزی شروع بشه ، نمی خوام دوباره جوون های ایلم تو انتقام آقابک و ایلش بسوزن ، پس اینو بدون این آخرین باری بود که از این کارا کردی .آخرین بار بود که به خودت صدمه زدی . همون دیروز که اومدی تو خونه ی من و به عقد کیاوش دراومدی ، شدی خون بس ، کسی که بین دو تا ایل قرار میگیره واسه آرامش هر دو ایل . پس مواظب کارات باش . صلاح نمیدیدم از اینجا بری ، تو جوونی ، جسوری و از همه مهم تر از ایل آقابک هستی باید اینجا می بودی اما از یه طرف کیاوش و از طرف دیگه عروسم که داغ اولاد دیده باعث شده اجازه بده که بری . اون داغ اولاد دیده و می تونه هر کاری باهات بکنه . با کیاوش برو ولی اینو بدون کیاوش قبولت نکرده ، مثل یه زن میری تو خونه اش و می مونی ، نباید ازش توقع داشته باشی هیچ توقعی ، تو خون بسی و حق هیج حرفی نداری ، یکم زمان میبره تا عادت کنید . کیاوش فقط به خاطر اینکه دوباره خون کسی از ایل ریخته نشه قبول کرد ، پس مواظب کارات باش . نمی خوام مثل زمونه ی قدیم خون بس بشی ولی مطمعا باش اگه حرفمو آویزه ی گوشت نکنی میشه مثل خون بس های قدیم که زجر میکشیدن ، پس ناخلف نباش .فکر میکنم حرف هام اونقدر واضح و روشن بود که جای هیچ ابهامی نذاشته باشم ؟
    سرمو میندازم پایین
    - بله آقا فهمیدم .
    - شنیدم تو تهران درس میخونی ؟
    - بله آقا
    - اگر خلف باشی و خوب به حرفام گوش بدی اجازه میدم درستو ادامه بدی تا کمتر زیر دست و پای کیاوش باشی
    میزاره درسمو ادامه بدم ، این امکان نداره
    - واقعا ..؟
    - ولی اینو بدون اگه دست از پا خطا کنی ، کاری میکنم از زندگی کردن سیر بشی . نمی دونم شاید کیاوش زن دیگه ای تو زندگی اش باشه ، تو حقی نداره حرفی بزنی ، فهمیدی ؟
    - بله آقا
    - به خاطر وضعیت دو روز می مونی بعد راه می یوفتید . من حرفامو زدم اگه خواستی زندگی آرومی داشته باشی گوش کن و گرنه زندگی رو واست جهنمی میکنم که حتی تو خوابم نمی تونستی ببینی .
    - چشم آقا
    از جا بلند میشه و میره سمت در ولی برمیگرده و میگه :
    - حرفامو یادت نره ، من می تونم اونقدر بد باشم که هر کسی رو تا مرز مردن پیش ببرم ، پس یادت بمونه
    - چشم
    میره بیرون ، با رفتنش نفس حبس شدمو آزاد میکنم . این که از آقابک بدتر بود .
    انرژی ندارم ، چشمامو میبندم و میخوابم .
    همه دارن میخندن ، حتی آقابک هم داره با لبخند نگاهم میکنه ، مثل همیشه نوه هاش دورش نشستن و دارن دستاشونو واسه من تکون میدم ، آقابک اما فقط میخنده ...
    یکم میرم عقب تر مامان و بابا هم با خنده نگاهم میکنن
    ویرایش توسط آسایا آریایی : 1392,09,07 در ساعت ساعت : 20:40

16. 542 کاربر از پست آسایا آریایی تشکر کرده اند .

#saba.b# , #sevda# , #لـــــــــیلا . م # , #مریم# , $@αʀiT$ , $~SARA88~$ , (mina) , (فروردین) , **melika** , **roksana** , **سولماز** , *Atena* , *fatemeh.s* , *hasti*17 , *hoda* , *maryam* , *msbm* , *ROJA* , *SaNaY* , *shima* , *sorme* , *Ziba* , *~aida bala~* , *آویژه* , *تاراج زمان* , *ریحانه# , *مرغ خروس دوس* , *پریسان* , +Neda+ , --Nila-- , .....ARAM , .elina. , .samira68. , .yasmin , /لاله/ , 0033 , 3p67 , 7toranj , Abandokht , abby7 , airena , Ali_7018 , almaramanda , Altin ay , amini2004 , amirhosseinac , amorist , Anahita.s , anahita13 , ana_b , Angelical , anna43 , Anolin , Ara19 , arameshe toofan , arefe jooon , arefe90 , arezoo214 , arezoue , asal naz , asal-661 , ASAL.KHANUM , ashkannia , Ashkebitab , atefeh_49 , autumn_dream_86 , ayandeh1 , aygeen , Azar.JoOon , azar1 , azisadeghi , B*O*S*H*R*A , Babysky , Bahare.M , BaharәH , balatanha , baran paeezi , baran91 , barane abi , barane khazan , bast girl , behtarin_pari , Belanka 95 , betiya , BLACK_LOVE , blue heart , booling , caarol , com86 , Dark Star27 , darya tofani , Darya77 , darya9813 , deragun , diablo8888 , Dina* , dokhibabash , domino , Dr.nastaran , eadl , EasTern_Girl , elahegood , Elen , elmira.t , elmiraa_20 , erfanbor , estifen , F.M.1990 , f2kral , fadai , fari ♥ al , fariba44 , farisa , Farnaz , fary , fArzane.Far , farzaneh-a , fateme. , fati70 , fatima64 , fatima_59 , fazijooon , fera , feraghi , fereshth , flavia , ghazal rad , ghazal-xr75 , Giss Golabetoon , gitalina , hala , hana_m , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hivanaz , hobi , homa* , homa41 , hooramohebtash , hyunah , ili mah , iryane , jnashenakhte , joana , JonasRahimi , Kamandooo , katy , katy f , kfdh , khademre , khatooonn , khimya , Kiana S , kiana61 , kim 98 , kimia joon , kiumars , kodaki , ladan khanoom* , lartmis , Le!lY , leila banoo , leona , leyla71 , liba , Lida2014 , lili.sz75 , love is.. , love_a , m0nire , maedeh217 , mahbobe26 , mahboobeh 98 , mahboub215 , mahdi3h , mahdiehhjz , Mahdis @69 , mahdiye** , mahr0kh , mahroomahdiyeh , MAHSA-O , Mahsa313 , mahsamoon , mahshid_3d , Maht!sa , mahtab10 , mahtab14 , mahtabi22 , Maman fariba , mamorin , manemah , mani1384 , mania-h , mansoure , mansuri , Mantral , many22 , MARION , marmara25 , maryam joOon , maryam56 , maryam_mariusz , matin_a , mb_maryam , medoza , mehnoosh , mehrnaz_k , mehrniaa , mehrnoush_re , melika60 , meloda , mery1356 , me_ned , mfr60 , mina_75 , mishapasha , miss maryam , monir1343 , motlagh , my dream , mzbanoo1379 , mzm1368 , m_ezraeil_m , m_mousavi , m_reisie , N*A*Z*L*I , nady48 , naghi palang , nahal_ma97 , nana22 , nanazkhanoom , narcissique , narges.shiraz , narges21 , nasimrahi , nasrin44 , nastaran1351 , nastaran86 , nastaran_702 , nazi1 , ned67 , Nedae u , nedaj , neg neg , negar.n1000 , negin gold , negin17 , niayesh00 , niazruby , Nika61 , nikoo 123 , nilid312 , nilidavani , nilok , nina_323 , ninja fairy , niyayeeeeeesh , NO ONE , noooor , nooshin sa , NOOSHIN1383 , nrezaii , omidk , p.gh , PAEEZ70 , pain , paizan , pakdel , pana-m , pani1381 , paniza321 , pare , parei , pariedarya , parisa mah , parmida90 , parvaz75 , Patient.Stone , Peart , perspolis2012 , peymaneh , poesh , princess 2012 , R@dvin , RafOneh , rahaa_m , rahele-khanoom , rahim1368 , rain* , ramanava , ramou2030 , rashno , raz gol , reem1368 , reyhaneh2020 , reza9000 , rinle , romina jun , romrom , roshan* , roya1365 , s.d.yeganeh , s.sh , s9083 , s?h?r , saba28 , sadafnaz , sadsadsad , sahartat@gmail. , sahra95 , sama261 , samandf , samane66 , samira1362 , sana22 , Sanaz khani , sanaz_ , SANIA-23 , sanjahak* , sanni , sara 18 , sara parvizi , saratab , sareh.j , scarlet25 , sedena , sedighe1340 , selina63 , Sepideh.ET , Sergeant , SETARE SOHEYL , setaresetar , setayesh1976 , setayesh_p995 , shabnamsobhabi , shadab70 , shadi1356 , shahin47 , shahla92 , shahtut , shatot , shavreh , sheida_953 , shima72 , shimablue , shinshina , SHKH1371 , siah , silverstar , sinsor , sipa , skyasal , Snow Dream , Snow Princess , sogol 71 , sogol21 , soheila50 , soheilam , solia , somy_kh , SOSKET , sotazi , ssoudeh , sydney , T.A.C 7 , T.KHD , tahmin67 , tama1011 , tanen , tania_7 , tannaz1994 , tara_5877 , tghyasfr , Tifani Jon , Titania1273 , ti_na60 , tondar1365 , tt.raha , vala_hg , vampire123 , violet-9-b , Violet.e , violet_mahtab , wildfire14 , YaaaaC , yalda a , yas27 , yas@min , yasaman20 , yasamin khanoom , yasesabs , yashkin , yasii bano , yegane34 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zarre , zdragon , zeinab75 , ziba22 , zibahp , ziglernata , zizi.sh , zohreh eshghi , Z_M267 , _ماهک , ~anahita~ , ~mahdis~ , ~SAREH~ , ~soomi~ , ρąяміŚ , нαηιγε , آتری , آسمان ابری , آسوده , آیتای , اب و اتش , اذربرزین , ارامی , اروانه , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , النار , الهام جوكار , الهه7 , الیرا , امیر عبدالله , ELI , ایاتای , ایلکای2 , باران ستاک , باران211 , بازیگوش , بانوی مهر , برادپیت , بهار گل , بی بی گل , تابتا , ترنج خاتون , تنها... , تنهای پردرد , تکراری , حریم1 , خاوردخت , خیال غزل , دخترشیراز , دریا دلنواز , دلارام20 , دوست داشتني , دکور , دیبا کیان , دینام , رابین * , راتمینار , راز نیاز , رزصورتی , رهان , روشانا , رویای عشق , ریحون , زوها , ساحل 2010 , سارا 26 , سارینا گلی , سالومهو , ساناز65 , سرتق , سسسی , سمانه92 , سهيلا نصير , سپیدوسیاه , سکوت من , سکوت پر از حرف , شادئ , شادی* , شاپرک13 , شراره ارکات , شیدخت , شیرین53 , شیرینusa , طناز 6621 , عاطفه دلنواز , عسل خوشگله , عمه خانم , غزال آریا , فانوس دریایی , فرزان92 , فرنوش عاشق , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لمیس20 , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مادام , مامان مهتابی , مرضیه حیدری , مرواریدجووون , منيژه , مهدیه جون , مهرآذین , میچکا , نادیا 82 , نازنین 87 , نازي. , نرگس.ر , نسرین... , نسیب , نصرا... , نصیب , ننه هانی و حوری , نوازشگر , نوشیس , نگین فرجام , نیاز.ش , نیلا... , نیکا83 , هانی سالی , هانیه نیکو , هستی رادمنش , هنانه , پارمیس خانوم , پرواس , پونام , چشم قشنگ , ژوبی , کاش بتوونم , گل صبا , یلدا2222 , یگانه هستی , ๑ Areefee ๑ , დshadow girlდ , ღ Seti ღ , ღHesaneღ , •Aphrodite• , •● نیلوفر 72●• , •●شقایق●• , ♠YaSsi♠

17. Top | #9

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.17
    تشکر از کاربر
    12,462
    حالت من
    Mariz
    اندازه فونت

چند نفر دارن می یان جلوم ، نمی شناسمشون ، عقب عقب می رم ولی فایده ای نداره اونا دستامو گرفتن و دارن منو با خودشون می برن
    - مامان نذار منو با خودشون ببرن .. بابـــــا
    جیغ میزنم ولی توجهی نمی کنن ، میرن طرف آقابک .
    رادمان نزدیک آقابک نشسته میرن و دور رادمان می ایستن ، آدم های غربیه هنوز دارن منو می کشونن دنبال خودشون ، ولی کسی کمکم نمیکنه . عمو علی یه گوشه وایستاده و نگاه میکنه ، دستمو از دست کسی که داشت منو میکشید در می یارم بیرون و سمتش دراز میکنم ولی اونم سرشو میندازه و میره سمت رادمان .
    دور می شم از خانوادم ، دور میشم . هنوز دارن منو می بردن ، چشمامو میچرخونم تو یه جنگلیم که فقط نور کمی اونجا رو روشن می کنه از دور چند نفر و می بینم که کنار هم وایستادن .. منو می بردن اونجا .. چند تا مرد و زنن . چشمم می یوفته به طناب داری که از یه درخت بلند آویزون شده .
    با صدای گریه خودم و تکون های دستی از خواب بیدار می شم ، هنوز دارم گریه میگنم و نفس نفس میزنم
    - چیزی نیست خواب بد دیدی ، چیزی نیست
    میخوام از حصار دست هایی که دورم گرفتن در بیام بیرون ولی اجازه نمی ده
    - دختر جان آروم ، چشماتو باز کن ببین منم
    صداش غربیه است ولی نه اونقدر که ندونم کیه ، یکم که فکر میکنم صدایه دایه رو تشخیص میده ، چشمامو باز نمیکنم ولی آسوده نفس میکشم .
    - بهتری
    - بله ، داشتم کابوس میدیدم ، یه کابوس واقعی
    - بلند شو یه لیوان...
    حرفش نیمه تموم میمونه در به شدت باز میشه و ناخودآگاه چشمهای منم باز میشه
    یه زن و 2 تا دختر شاید هم سن و سال من می یان تو ، لباس مشکی هایی که پوشیدن بد تو ذوق میزنه .
    - دایه ما رو تنها بزار
    - خانم جان الان...
    - همین که گفتم
    از فریادی که کشید رو تخت نیمخز شدم و نشستم ، دایه با اکراه و ترس از اتاق میره بیرون موقع رفتن نگاهم میکنه . یکی از دخترا درو پشت سرش می بنده و همونجا کنار در می ایسته ولی اون زن و یکی از دخترا می یان نزدیک تر ، نمی دونم چرا ولی می ترسم . تو چشمهاشون چیزی هست که می ترسم .
    - پس تو عروس خون بسی ؟
    سرمو میندازم پایین
    - بله خانم
    - چرا سرتو انداختی پاییین ،هان ، سرتو بلند کن ببینم مردای بی غیرت ایلت کی رو فرستادن به جای تاوان خون پسر من .
    وای خدا پس پسر این زن به دست رادمان کشته شده بود ، اون چیزی که تو نگاهش دیدم داغ بود .. داغ اولاد .
    - کیاوش شانس آورد حداقل یکم بر و رو داری که بشه بهت دست زد
    - خانم من متاسفم
    - متاسفی ، تاسف یه خون بس واسه من چه فرقی میکنه .. بیچاره ی بدبخت .. می فهمی خون بس یعنی چی ، میگم برات .
    یعنی زجر بکشی ، شوهرت با اکراه بهت دست بزنه ، بره دنبال زنایی که خون بس نیستن
    - من ، من تقصیری نداشتم
    می یاد جلوتر ، صدای نفس های با حرصشو می شنوم ... دستشو دراز میکنه و موهامو میگه دستشو ومی کشه و با اجبار بلندم میکنه .. احساس میکنم موهام داره کنده میشه ولی حرفی نمی زنه
    - پسر من جوون بود .. ناکام بود
    هنوز حرف هاش تموم نشده بود که ...
    ویرایش توسط آسایا آریایی : 1392,09,07 در ساعت ساعت : 20:40

18. 529 کاربر از پست آسایا آریایی تشکر کرده اند .

#saba.b# , #sevda# , #لـــــــــیلا . م # , #مریم# , $@αʀiT$ , $~SARA88~$ , (mina) , (فروردین) , **melika** , **roksana** , **سولماز** , *Atena* , *fatemeh.s* , *hasti*17 , *hoda* , *maryam* , *msbm* , *ROJA* , *shima* , *sorme* , *Ziba* , *~aida bala~* , *آویژه* , *تاراج زمان* , *ریحانه# , *مرغ خروس دوس* , *پریسان* , +Neda+ , --Nila-- , .....ARAM , .elina. , .samira68. , .yasmin , /لاله/ , 0033 , 3p67 , 7toranj , Abandokht , abby7 , airena , Ali_7018 , almaramanda , Altin ay , amini2004 , amirhosseinac , amorist , Anahita.s , anahita13 , ana_b , Angelical , anna43 , Anolin , Ara19 , arameshe toofan , arefe jooon , arefe90 , arezoo214 , arezoue , asal naz , asal-661 , ASAL.KHANUM , ashkannia , Ashkebitab , atefeh_49 , autumn_dream_86 , ayandeh1 , aygeen , Azar.JoOon , azar1 , azisadeghi , B*O*S*H*R*A , Babysky , Bahare.M , BaharәH , balatanha , baran paeezi , baran91 , barane abi , barane khazan , bast girl , behtarin_pari , Belanka 95 , BeLAtrIx , betiya , BLACK_LOVE , blue heart , booling , caarol , com86 , Dark Star27 , darya tofani , Darya77 , darya9813 , diablo8888 , Dina* , dokhibabash , eadl , EasTern_Girl , elahe 66 , elahegood , Elen , elmira.t , elmiraa_20 , erfanbor , estifen , F.M.1990 , f2kral , f@temee , fadai , fari ♥ al , fariba44 , farisa , Farnaz , fary , farzaneh-a , fateme. , fati70 , fatima64 , fatima_59 , fazijooon , fera , feraghi , fereshth , flavia , ghazal rad , ghazal-xr75 , Giss Golabetoon , gitalina , hala , hana_m , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hobi , homa* , homa41 , hooramohebtash , hyunah , ili mah , iryane , jnashenakhte , joana , JonasRahimi , Kamandooo , katy , katy f , kfdh , khademre , khatooonn , khimya , Kiana S , kiana61 , kim 98 , kimia joon , kiumars , kodaki , ladan khanoom* , lartmis , leila banoo , leona , leyla71 , liba , Lida2014 , lili.sz75 , little princess , love is.. , love_a , m0nire , maedeh217 , mahbobe26 , mahboobeh 98 , mahboub215 , mahdi3h , mahdiehhjz , Mahdis @69 , mahr0kh , mahroomahdiyeh , MAHSA-O , Mahsa313 , mahsamoon , mahshid_3d , Maht!sa , mahtab10 , mahtab14 , mahtabi22 , Maman fariba , mamorin , manemah , mani1384 , mania-h , mansoure , mansuri , many22 , MARION , marmara25 , maryam joOon , maryam56 , maryam_mariusz , matin_a , mb_maryam , mehnoosh , mehrnaz_k , mehrniaa , mehrnoush_re , melika60 , meloda , mery1356 , me_ned , mfr60 , michka_61 , mina_75 , minmin1780 , mishapasha , MISHKA!!! , miss maryam , monir1343 , motlagh , my dream , mzbanoo1379 , mzm1368 , m_ezraeil_m , m_mousavi , m_reisie , N*A*Z*L*I , nady48 , naghi palang , nahal_ma97 , nana22 , nanazkhanoom , narcissique , narges.shiraz , narges21 , nasimrahi , nasrin44 , nastaran1351 , nastaran86 , nastaran_702 , nazi1 , ned67 , Nedae u , nedaj , neg neg , negar.n1000 , negin gold , negin17 , niayesh00 , niazruby , Nika61 , nikoo 123 , nilid312 , nilidavani , nilok , nina_323 , ninja fairy , niyayeeeeeesh , nooshin sa , NOOSHIN1383 , nrezaii , omidk , p.gh , PAEEZ70 , paizan , pakdel , pana-m , pani1381 , pare , pariedarya , parisa mah , parmida90 , parvaz75 , Patient.Stone , Peart , perspolis2012 , poesh , princess 2012 , R@dvin , RafOneh , rahaa_m , rahim1368 , ramanava , rashno , raz gol , reem1368 , reyhaneh2020 , reza9000 , rinle , romina jun , romrom , roshan* , roya1365 , s.sh , s?h?r , saba28 , sadafnaz , sadsadsad , sahar.74 , sahra95 , sama261 , samandf , samane66 , samira1362 , sana1994 , sana22 , sanaz_ , SANIA-23 , sanjahak* , sanni , sara 18 , sara parvizi , saratab , sareh.j , scarlet25 , sedena , sedighe1340 , selina63 , Sepideh.ET , Sergeant , SETARE SOHEYL , setaresetar , setayesh1976 , setayesh_p995 , setia22 , shabnamsobhabi , shadab70 , shadi1356 , shahin47 , shahtut , shatot , shavreh , sheida_953 , shima72 , shimablue , shinshina , SHKH1371 , siah , silverstar , sinsor , sipa , skyasal , Snow Dream , Snow Princess , sogol 71 , sogol21 , soheila50 , soheilam , solia , somy_kh , SOSKET , sotazi , ssoudeh , sydney , s_aftab , T.A.C 7 , T.KHD , tahmin67 , tama1011 , tanen , tania_7 , tannaz1994 , tara_5877 , tghyasfr , Tifani Jon , Titania1273 , ti_na60 , tondar1365 , tt.raha , UnKnOwN_Sh , V.i.d.a , vala_hg , vampire123 , violet-9-b , Violet.e , violet_mahtab , wildfire14 , YaaaaC , yalda a , yas27 , yasaman20 , yasamin khanoom , yasesabs , yashkin , yasii bano , yegane34 , zahra1374 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zarre , zdragon , zeinab75 , ziba22 , zibahp , ziglernata , zizi.sh , zohreh eshghi , Z_M267 , _ماهک , ~anahita~ , ~mahdis~ , ~SAREH~ , ~soomi~ , ρąяміŚ , нαηιγε , آتری , آسمان ابری , آسوده , آیتای , اب و اتش , اذربرزین , ارامی , اروانه , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , النار , الهام جوكار , الهه7 , الیرا , امیر عبدالله , ELI , ایاتای , ایلکای2 , باران ستاک , باران211 , بازیگوش , بانوی مهر , برادپیت , بهار گل , بی بی گل , تابتا , ترنج خاتون , تنها... , تنهای پردرد , تکراری , حریم1 , خاوردخت , خیال غزل , دخترشیراز , دریا دلنواز , دلارام20 , دوست داشتني , دکور , دیبا کیان , دینام , رابین * , راتمینار , راز نیاز , رزصورتی , رهان , رودنا , روشانا , رویای عشق , ریحون , زعیم زاده , زوها , ساحل 2010 , سارا 26 , سارینا گلی , سالومهو , ساناز65 , سرتق , سسسی , سمانه92 , سهيلا نصير , سپیدوسیاه , سکوت من , سکوت پر از حرف , شادئ , شادی* , شاپرک13 , شراره ارکات , شیدخت , شیرینusa , عاطفه دلنواز , عسل خوشگله , عمه خانم , غزال آریا , فانوس دریایی , فرزان92 , فرنوش عاشق , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لمیس20 , لیلی لیلوون , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مادام , مامان مهتابی , مرضیه حیدری , مرواریدجووون , منيژه , مهدیه جون , مهرآذین , میچکا , نادیا 82 , نازنین 87 , نازي. , نرگس.ر , نسرین... , نصرا... , نصیب , ننه هانی و حوری , نوازشگر , نوشیس , نگین فرجام , نیاز.ش , نیلا... , نیکا83 , هانی سالی , هستی رادمنش , هنانه , پارمیس خانوم , پرواس , پونام , چشم قشنگ , ژوبی , گل صبا , یلدا2222 , یگانه هستی , ๑ Areefee ๑ , დshadow girlდ , ღ Seti ღ , ღHesaneღ , •Aphrodite• , •● نیلوفر 72●• , •●شقایق●• , ♠YaSsi♠

19. Top | #10

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.17
    تشکر از کاربر
    12,462
    حالت من
    Mariz
    اندازه فونت

هنوز حرف هاش تموم نشده بود که دخترش افتاد به جونم و بعد خودشم همراهیش میکرد ... با دستام فقط صورتمو پوشونده بود تا در امان بمونه ، هر لگدی که میزن نفسم بریده می شد ، بی انصافا مگه من کرده بود که حالا دارید با من اینجوری می کنید منم یه قربانیه قربانی ..
    نمی دونم دست کدومشون خورد به دستم که سوختم ، دستم گرم شد ، میشد احساس کرد که خونریزیش شروع شده ، دیگه کم کم داشتم از حال می رفتم ولی بی انصافا ول کنن نبود همه جام درد می یومد .
    نمی دونم کدومشون بود که موهامو گرفته بود تو دستاشو می کشید . احساس می کردم کاسه سرمو دارن در می یارن .
    مگه اونا یه زن نبودن مگه نمی دونستن خون بس چیه ، مگه نمی دونستن من فقط تاوان کس دیگه ای رو پس میدم .
    همون جور که منو میزدن و حرف میزدن ، متوجه نمی شدم فقط اسم جوونم و پسرم می فهمیدم . دستم می سوخت ولی کاری نمی تونستم بکنم .
    این بود سرنوشت من ، آینده ی من ، من نابود شده ام
    زیر دست و پای اون دو تا زن داشتم خورد می شدم . ولی داد نمی زدم جیغ نمی کشدیم . حرف های مامان یادم می یاد هیچ وقت از هیچ چیز شکایت نکن .
    تو اون وضعیت که به حرف های مامان فکر میکنم درد این کتک زدن ها یادم میره ، مامان اونقدر معامله ی بدی با من کرده بود که شاید تا عمر دارم یادم نره .
    فروختن ،همه فروختن ، منو به پسر خاندان ، به برادرم ، به رادمان
    کاش می دیدمش و ازش می پرسیدم که چرا ..چرا من باید تاوان پس بدم ؟
    اینه رسم غیرت مردای ایل آقابک ؟
    - مامان بسه ، کشتینش
    آخرین چیزی که دیدم التماس دختری بود که دمه در وایستاه بود . تو سیاهی دست و پا میزندم ولی کسی نبود تا کمکم کنه ، مثل همیشه . کسی نبود تا دستم بگیره درست مثل همیشه و بعد سیاهی مطلق .

کیاوش

- کیاوش د بجنب پسر ، منتظرن .
    - اوکی تو برو من الان میام .
    دو دقیقه چشمامو می بندم و افکارمو جمع و جور میکنم و میرم سمت اتاق کنفرانس .
    بعد از تموم شدن جلسه میرم کیفم و بردارم تا برم خونه .
    - کجا میری ؟
    - میرم خونه سهیل سردرد دارم
    - بیخیال کیا ، درست میشه
    یه پوزخند می یاد رو لبم ، سرمو تکون میدم و میرم سمت اتاق رهام .
    - رهام من دارم میرم نمی یای ؟
    - چرا اتقافا منم کاری نداریم بریم
    تو همون حال کیف و کتشو برمیداره و با هم از شرکت میزنیم بیرون . تا آسانسور بیاد بالا یکم طول میکشه
    - کیاوش داری خودتو از بین میبری پسر
    - میگی چی کار کنم ، اون از یه طرف ، بهارو چی کارش کنم ، بفهمه بیچاره ام میکنه .
    - اولا که مجبور بودی، عاشقش نشدی که . بهارم اگه بهت علاقه داشته باشه درکت میکنه
    در آسانسور باز میشه همونجوری که میرم داخل میگم
    - نمی دونم والا ، تو چه هچلی گیر کردم
    - حالا قرار که بیاد این خون بس
    - فکر کنم امروز فردا برسن ، حالا خوبیش اینه که دایه ام می یاد اگه تنها بودم واقعا نمی دونستم چی کار کنم .
    ....
    - بله
    - سلام کیاوش خان
    - سلام دایه جان
    - پسرم ما رسیدیم ، زنگ زدم ببینم خونه ای ما اومدیم پشت در نمونیم.
    - داشتم میرفتم بیرون ولی کلیدها رو میدم به نگهبانی می تونید از اون بگیرید
    - باشه پسرم برو به کارت برس
    دوست نداشتم وقتی می یومدن خونه ، خونه باشم . حتی دوست نداشتم ببینم چه شکلیه از این دخترایی که با تربیت ایل بزرگ شدن اصلا خوشم نمی یاد چه برسه به اینکه بخوام همسرم باشه ..
    از این فکرا یاد دیروز می یوفتم که قضیه رو واسه بهار میگفتم ، چه قدر گریه کرد چه کارایی که نکرد تو عصبانیت ولی من میدونم چطوری آرومش کنم ، با گرفتن قول های جور واجور که طرفش نباید برم ، زیاد نباید توخونه بمونم و هزار تا قول دیگه بالاخره قانعش کردم که مجبورم و حتی دوست ندارم ببینمش ..
    حالا امروز رسیدن ، میرم یه دوش فوری میگیرم خونه در می یام بیرون . پایین کلید و به نگهبانی میدم و سوار ماشین می شم و میرم سمت شرکت . حداقل امروز می تونم یکم از کارای عقب افتادمو جبران کنم
    ویرایش توسط آسایا آریایی : 1392,09,07 در ساعت ساعت : 20:43

20. 569 کاربر از پست آسایا آریایی تشکر کرده اند .

#saba.b# , #sevda# , #لـــــــــیلا . م # , #مریم# , $@αʀiT$ , $~SARA88~$ , (mina) , (فروردین) , **melika** , **roksana** , **سولماز** , *Atena* , *fatemeh.s* , *hasti*17 , *hoda* , *maryam* , *msbm* , *ROJA* , *shima* , *sorme* , *Ziba* , *~aida bala~* , *آویژه* , *ارامیس* , *تاراج زمان* , *ریحانه# , *مرغ خروس دوس* , *پریسان* , +Neda+ , --Nila-- , .....ARAM , .elina. , .MaRYaM BaNo. , .samira68. , .yasmin , /لاله/ , 0033 , 3p67 , 677389 , 7toranj , Abandokht , abby7 , airena , Ali_7018 , almaramanda , Altin ay , amini2004 , amirhosseinac , amordad65 , amorist , Anahita.s , anahita13 , ana_b , Angelical , angle92 , anna43 , Anolin , Ara19 , arameshe toofan , arefe jooon , arefe90 , arezoo214 , arezoue , asal naz , asal-661 , ASAL.KHANUM , ashkannia , Ashkebitab , asma66 , atefeh_49 , autumn_dream_86 , ayandeh1 , aygeen , Azar.JoOon , azar1 , azisadeghi , B*O*S*H*R*A , Babysky , Bahare.M , BaharәH , balatanha , baran paeezi , baran91 , barane abi , barane khazan , bast girl , behtarin_pari , Belanka 95 , BeLAtrIx , betiya , blue heart , booling , caarol , com86 , Dark Star27 , darya tofani , Darya77 , darya9813 , deragun , diaar , diablo8888 , Dina* , dokhibabash , Dr.nastaran , EasTern_Girl , elahe 66 , elahegood , Elen , elmira.t , elmiraa_20 , erfanbor , estifen , f2kral , fadai , fari ♥ al , fariba44 , farisa , Farnaz , fary , farzane.rsh , farzaneh-a , fateme. , fati70 , fatima64 , fatima_59 , fazijooon , fera , feraghi , fereshth , flavia , galadril3 , ghazal rad , ghazal-xr75 , Giss Golabetoon , gitalina , Golsa goli , hadiseh.a , hala , hanas , hana_m , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hed2010 , helga1980 , hobi , homa* , homa41 , hooramohebtash , hyunah , ili mah , jnashenakhte , joana , JonasRahimi , kaboorani , Kamandooo , katy , katy f , kfdh , khademre , khatooonn , khimya , Kiana S , kiana61 , kim 98 , kimia joon , kiumars , kodaki , ladan khanoom* , lartmis , Le!lY , leila banoo , leiyla , leona , leyla71 , liba , Lida2014 , lili.sz75 , little princess , love is.. , love_a , m0nire , maedeh217 , mahbobe26 , mahboobeh 98 , mahboub215 , mahdi3h , mahdiehhjz , Mahdis @69 , mahr0kh , mahroomahdiyeh , MAHSA-O , Mahsa313 , mahsamoon , mahshid_3d , Maht!sa , mahtab10 , mahtab14 , mahtabi22 , Maman fariba , mamorin , manemah , mani1384 , mania-h , mansoure , mansuri , many22 , margi , MARION , marmara25 , maryam joOon , maryam56 , maryam_mariusz , maryiana , matin_a , matrix , mb_maryam , mehnoosh , mehrnaz_k , mehrniaa , melika60 , meloda , mery1356 , me_ned , mfr60 , michka_61 , mina_75 , mishapasha , MISHKA!!! , miss maryam , monir1343 , motlagh , mzbanoo1379 , mzm1368 , m_ezraeil_m , m_mousavi , m_reisie , N*A*Z*L*I , nady48 , naghi palang , nahal_ma97 , nana22 , nanazkhanoom , narcissique , narges.shiraz , narges21 , nasimrahi , nasrin44 , nastaran1351 , nastaran86 , nastaran_702 , nazi1 , ned67 , Nedae u , nedaj , neg neg , negar.n1000 , negin gold , negin17 , niayesh00 , niazruby , Nika61 , nikoo 123 , nilid312 , nilidavani , nilok , nina_323 , ninja fairy , niyayeeeeeesh , NO ONE , nooshin sa , NOOSHIN1383 , Noushiiin , nrezaii , omidk , p.gh , PAEEZ70 , pain , paizan , pakdel , pana-m , pani1381 , pani81 , paniza321 , pare , parei , pariedarya , parisa mah , parmida90 , parvaz75 , parvin JA , pati'a , Patient.Stone , perspolis2012 , poesh , princess 2012 , pure13 , R@dvin , RafOneh , rahaa_m , rahele-khanoom , rahim1368 , rain* , ramanava , ramou2030 , rashno , raz gol , reem1368 , reyhaneh2020 , reza9000 , rinle , romina jun , romrom , roshan* , roshanak2709 , roya-90 , roya1365 , rozhina , rural girl , s.sh , s9083 , s?h?r , saba28 , sadafnaz , sadsadsad , sahar.74 , sahra95 , sama261 , samandf , samane66 , samira1362 , sana1994 , sana22 , Sanaz khani , sanaz_ , SANIA-23 , sanjahak* , sara 18 , sara parvizi , saratab , sareh.j , scarlet25 , sedena , sedighe1340 , selina63 , Sergeant , SETARE SOHEYL , setaresetar , setayesh1976 , setayesh_p995 , setia22 , sh.mrjan , shabnamsobhabi , shadab70 , shadi1356 , shahin47 , shahtut , Shasosa , shatot , shavreh , sheida_953 , shima72 , shimablue , shinshina , sh_karan , siah , silverstar , sinsor , sipa , skyasal , Snow Dream , Snow Princess , sogol 71 , sogol21 , soheila50 , soheilam , solia , somy_kh , SOSKET , sotazi , ssoudeh , sydney , s_aftab , T.A.C 7 , T.KHD , tahmin67 , tama1011 , tanen , tania_7 , tannaz1994 , tara_5877 , tghyasfr , Tifani Jon , tiger1978 , Titania1273 , ti_na60 , tondar1365 , tono , tt.raha , UnKnOwN_Sh , V.i.d.a , vala_hg , vampire123 , violet-9-b , Violet.e , violet_mahtab , wildfire14 , YaaaaC , yalda a , yas27 , yasaman20 , yasamin khanoom , yasesabs , yashkin , yasii bano , yegane34 , yekta71 , zahra1374 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zarre , zdragon , zeinab75 , ziba22 , zibahp , ziglernata , zizi.sh , zohreh eshghi , Z_M267 , _ماهک , ~anahita~ , ~mahdis~ , ~SAREH~ , ~soomi~ , ρąяміŚ , нαηιγε , آتری , آسمان ابری , آسوده , آیتای , اب و اتش , ارامی , اروانه , ارکیده سفید , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , النار , الهام جوكار , الهه7 , الیرا , امیر عبدالله , ELI , ایاتای , ایلکای2 , باران ستاک , باران211 , بازیگوش , بانوی مهر , برادپیت , بهار گل , بی بی گل , تابتا , ترنج خاتون , تنها... , تهران بانو , تهمتن , تکراری , حریم1 , خاوردخت , خیال غزل , دختر امیدوار , دخترشیراز , دریا دلنواز , دلارام20 , دلنواز , دوست داشتني , دکور , دیبا کیان , دینام , رابین * , راتمینار , راز نیاز , رزصورتی , رهان , رودنا , روشانا , روشناک , رویای عشق , ریحون , زوها , ساحل 2010 , سارا 26 , سارینا گلی , سالومهو , ساناز65 , سرتق , سسسی , سمانه92 , سهيلا نصير , سپیدوسیاه , سکوت من , سکوت پر از حرف , شادئ , شادی* , شاپرک13 , شراره ارکات , شیدخت , شیرینusa , طناز 6621 , عاطفه دلنواز , عسل خوشگله , عمه خانم , غزال آریا , فانوس دریایی , فرزان92 , فرنوش عاشق , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لمیس20 , لیلی لیلوون , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مادام , مامان مهتابی , مرضیه حیدری , مرواریدجووون , منيژه , مهدیه جون , مهرآذین , مهناز1994 , میچکا , نادیا 82 , نازنین 87 , نازي. , نرگس.ر , نسرین... , نسیب , نصرا... , نصیب , ننه هانی و حوری , نوازشگر , نوشیس , نیاز.ش , نیلا... , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هنانه , پارمیس خانوم , پرواس , پونام , چشم قشنگ , ژوبی , گشتاسب13 , گل صبا , یلدا2222 , یگانه هستی , ๑ Areefee ๑ , დshadow girlდ , ღ Seti ღ , ღHesaneღ , •Aphrodite• , •● نیلوفر 72●• , •●شقایق●• , ♠YaSsi♠

صفحه 1 از 24 1234511 ... آخرینآخرین