ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان روژان قربانی یک رسم | آسایا آریایی کاربر انجمن - صفحه 4
گل نقش طاووس

paradiseagency

?

نودهشتیا
فید آر اس اس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:

رأی دهندگان
344. نظرسنجی بسته شده است.
  • زیر 15

5 1.45%
  • 15 تا 20

78 22.67%
  • 20 تا 25

100 29.07%
  • 25 تا 30

69 20.06%
  • بالای 30

92 26.74%
صفحه 4 از 24 نخستنخست 1234567814 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 240
  1. Top | #31

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.26
    تشکر از کاربر
    12,421
    تشکر شده 114,338 در 599 پست
    حالت من
    Mariz
    اندازه فونت

کیاوش
    یکی از پرونده ها رو تو خونه جا گذاشته بودم و مجبور شدم دوباره برگردم خونه ، ترافیک بود و منم عجله ای نداشتم .
    به منشی زنگ زده بودم گفته بودم که دیر میرسم به شرکت .
    همین که کلید میندازم و در و باز میکنم صدای داد و فریاد می شنوم . در و می بندم و کیفمو میزارم زمین و می رم تو پذیرایی . دو تا زن کنار دایه وایستادن و دستاشو گرفتن دایه سعی داره دستشو آزاد کنه ...
    - چه خبر اینجا
    از صدای فریادم دستاشون شل میشه و دایه دستاشو از دست اونا در می یاره بیرون
    - کیاوش خان
    - گفتم چه خبره اینجا
    - به به کیاوش خان
    چند تا زن دیگه از راهرو می یان بیرون . ریخت و وضعشون مرتب نیست . آذردخت اینجا چی کار میکرد .زن کنار دستش داشت نفس نفس میزد و همونجوری چادر رو سرش مرتب میکرد .
    اخم میکنم
    سرمو سمت دایه میگیرم
    - چه خبر اینجا ؟
    دایه سرش و تکون میده و با گوشه ی روسریش اشک هاشو پاک میکنه . از حرکت دایه نفهمیدم چی شد .
    - خوب دست مزدی فامیلی رو دادی
    - یکی به من بگه چی شده ؟ تو خونه من چی کار میکنید ؟
    دایه میره سمت راهرو ، بدون حرف ، بدون توضییح و بعد ناپدید میشه .
    - آوردی اینجا که خانومی کنه ، نه ؟
    اون ، خدای من ...
    - پس خون پسر من چی میشه ، خون جوون من چی میشه
    از حرفهاش که سردرمی یارم ، اخمم غلیظ تر میشه و با خشم میگم :
    - مشکل کجاست ؟
    - مشکل اونه ، مشکل دختریه که تو اون اتاقه ، مشکل اون قبر تو قبرستون ، مشکل تویی که اونو آوردی این خونه و این زندگی رو براش درست کردی
    - هر حرفی یا مشکلی هست بهتر با میر حسین حرف بزنید
    - گفتم ، فکر میکنی نگفتم . اون دختر باید برگرده عمارت
    - برگرده که چی بشه ؟
    - که عذاب بکشه ، مثل من ، عذابش میدم ، اونقدر که به مرگ خودش راضی بشه .
    درسته اون زن عموم بود ولی حقی نداره واسه من و زندگیم تصمیم بگیره یا حتی راجع بهش حرف بزنه .
    - تصمیم اینکه اون کجا بمونه شما نمیگیری.
    - آهان پس بگو موضوع چیه ی با اون بر و رو گولت زده
    - زن عمو تمومش کن ، همین الان تمومش کن وگرنه مجبورم کاری بکنم که خوشایند نیست
    با غیظ سرشو برمیگردونه و به اونا زنا میگه که بریم . بعد از رفتن اونا می شینم رو مبل و با دستم سرمو میگیرم .
    - پس میر حسین چی کار میکنه که اونا اومدن اینجا
    با صدای بلند دایه که آب میخواست به خودم می یام و به لیوان آب برمیدارم و میرم سمت اتاق خواب ها .
    در اتاق بازه ، دختر رو به پنجره رو زمین افتاده و دایه کنارش نشسته و یه بالش زیر سرش گذشته . قبل از اینکه به اونا برسم دایه دستشو دراز میکنه و لیوان و از دستم میگیره . قدم های اومده رو میرم عقب و دم در وایمیستم . بیچاره دخترک . .. بیچاره
    پرده اتاق افتاده و نصفش آویزونه ، یه عالمه وسایل و لباس رو زمین اتاق پخش . نفسمو فوت میکنم و می یام بیرون و دوباره میرم تو پذیرایی . خودمم یه لیوان اب احتیاج دارم . لیوان آب و سر کشیدم که صداش اومد .
    گریه میکرد ، با صدای زیاد و بلند گریه میکرد .. دخترک بیچاره .
    ویرایش توسط آسایا آریایی : 1392,09,09 در ساعت ساعت : 23:14

2. 563 کاربر از پست آسایا آریایی تشکر کرده اند .

!!nahal!! , #saba.b# , #sevda# , #لـــــــــیلا . م # , $ saba $ , $@αʀiT$ , $~SARA88~$ , (mahi) , (mina) , (فروردین) , **melika** , **roksana** , **vision** , **سولماز** , *anse*hana , *Atena* , *hasti*17 , *hoda* , *maryam* , *msbm* , *SaNaY* , *shima* , *sorme* , *~aida bala~* , *آویژه* , *ریحانه# , *سمیه م* , *مرغ خروس دوس* , +Neda+ , --Nila-- , .....ARAM , .samira68. , .yasmin , /لاله/ , 0033 , 021girl , 7toranj , @adri@ , aban girl , Abandokht , abby7 , airena , Ali_7018 , almaramanda , AlMaZ692 , Altin ay , amini2004 , amirhosseinac , amordad65 , amorist , Anahita.s , anahita13 , ana_b , angel04 , angle92 , anna43 , Anolin , Ara19 , arefe90 , arezoo214 , arezoue , Arrosha , arshin.R , asal naz , asal-661 , ASAL.KHANUM , Asaljojo , Ashkebitab , atefeh_49 , atsh , autumn_dream_86 , ayandeh1 , aygeen , azadehh , Azar.JoOon , azar1 , azisadeghi , baii , balatanha , baran paeezi , baran91 , barane abi , barane khazan , bast girl , behtarin_pari , Belanka 95 , betiya , bikari , blue heart , caarol , com86 , darya tofani , Darya77 , darya9813 , Denis omidi , deragun , diablo8888 , dokhibabash , Dr.nastaran , eadl , EasTern_Girl , elahe 66 , elahegood , Elen , Eli 67 , eli naz , elmira.t , elmiraa_20 , erfanbor , f2kral , f@temee , fari ♥ al , fariba44 , farisa , Farnaz , fary , farzaneh-a , fateme. , fatemeh2001 , fati70 , fatima64 , fatima_59 , fazijooon , fereshth , fidele , fk-osh-d , flavia , galadril3 , ghazal rad , ghazal-xr75 , ghorob89 , gitalina , Golsa goli , hala , hana_m , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hobi , homa* , homa41 , hoomand , hooramohebtash , hyunah , ili mah , iryane , jnashenakhte , joana , JonasRahimi , kam kam , Kamandooo , katy , katy f , kfdh , khademre , khimya , Kiana S , kiana61 , kimia joon , kiumars , kodaki , lartmis , leila banoo , leona , leyla71 , Lida2014 , lili.sz75 , little princess , love is.. , m0nire , maedeh217 , mahana1 , mahbobe26 , mahboobeh 98 , mahboub215 , mahda , mahdi3h , mahdiehhjz , Mahdis @69 , maheasemun , mahnazmom , mahr0kh , mahroomahdiyeh , Mahsa313 , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab14 , mahtab78 , mahtab_mahtab , Maman fariba , manemah , mani1384 , mania-h , mansoure , mansuri , Mantral , many22 , maraal , marale , MARION , marmara25 , maryam joOon , maryam56 , maryam_mariusz , maryiana , Marzeih , matin_a , mb_maryam , mehnoosh , mehrnaz_k , mehrniaa , mehrnoush_re , melika60 , meloda , mery1356 , me_ned , mfr60 , michka_61 , mina_75 , mishapasha , miss maryam , mokmor , monir1343 , motlagh , my dream , mzbanoo1379 , mzm1368 , m_ezraeil_m , m_mousavi , m_reisie , nafas44 , naghi palang , nahal_ma97 , nana22 , nanazkhanoom , narcissique , narges.shiraz , narges21 , nasimrahi , nasrin44 , nastaran1351 , nastaran86 , nastaran_702 , nazi1 , Nedae u , nedaj , neg neg , negar.n1000 , negar1373 , negin gold , negin17 , niayesh00 , Niaz777 , niazruby , Nika61 , nikoo 123 , nilid312 , nilidavani , nilok , nina86 , ninja fairy , niyayeeeeeesh , NO ONE , nokia5800 , nona65 , NOOSHIN1383 , nrezaii , omidk , p.gh , pain , paizan , pakdel , pana-m , pani1381 , paniza321 , pare , parei , pariedarya , parisa mah , parmida90 , parmis.p , parvaz75 , pati'a , Patient.Stone , Peart , perspolis2012 , peterpanama14 , peymaneh , poesh , princess 2012 , R@dvin , RafOneh , rahim1368 , ramanava , ramou2030 , rangin , rashno , raz gol , reem1368 , reihon , reyhaneh2020 , reza9000 , romina jun , romrom , roshan* , roya1365 , rozhina , s.d.yeganeh , s.sh , s9083 , saba28 , sadafnaz , sadsadsad , sahar.74 , sahel_m , sahra95 , samandf , samira1362 , sana1994 , sana22 , sanaz2000 , sanaz_ , SANIA-23 , sanjahak* , sara parvizi , saratab , sareh.j , scarlet25 , sedena , sedighe1340 , selina63 , Sepideh.ET , Sergeant , SETARE SOHEYL , setareh273 , setaresetar , setayesh1363 , setayesh1976 , setayesh_p995 , setia22 , shadab70 , shahin47 , shahtut , shatot , shavreh , sheida_953 , shima72 , shinshina , siah , silverstar , sinsor , sipa , skyasal , Snow Dream , Snow Princess , sodi209 , sogol 71 , sogol21 , soheila50 , soheilam , solia , somaye73 , somy_kh , sotazi , ssmaryam , ssoudeh , statistics , sydney , s_aftab , Sαrα , T.A.C 7 , T.KHD , t0ranj , tahmin67 , tama1011 , tanen , tania_7 , tannaz1994 , taranomeabshar , tara_5877 , tghyasfr , Tifani Jon , Titania1273 , ti_na60 , tt.raha , UnKnOwN_Sh , vala_hg , vampire123 , veis , violet-9-b , Violet.e , violet_mahtab , wildfire14 , YaaaaC , yalda a , yas27 , yasaman20 , yasaman_rad , yasamin khanoom , yasesabs , yashkin , yasi 90 , yasii bano , yegane34 , zahra1374 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zarre , zdragon , zeinab75 , ziba22 , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zizi.sh , zohreh eshghi , Z_M267 , _ماهک , ~anahita~ , ~Gelareh~ , ~mahdis~ , ~nas!m~ , ~SAREH~ , ~soomi~ , нαηιγε , آتری , آرام.د , آسوده , آیتای , اب و اتش , اذربرزین , ارامی , اردیبهشت 3 , اروانه , ارکیده سفید , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , النار , الهام جوكار , الهه7 , امیر عبدالله , ELI , ایاتای , ایلکای2 , باران211 , بازیگوش , بانوی مهر , برادپیت , بلور , بهار گل , بی بی گل , تابتا , ترنم , تنها... , تنها33 , تنهای پردرد , تهران بانو , تکراری , حریم1 , خاوردخت , خیال غزل , درناز , دلارام20 , دوست داشتني , دکور , دیبا کیان , رابین * , راتمینار , راز نیاز , رزصورتی , رهان , روشانا , رویای عشق , ریحون , زهرا عاشق رمان , زوها , ساحل 2010 , سارینا گلی , سالومهو , ساناز65 , سرتق , سسسی , سمانه92 , سهيلا نصير , سپیدوسیاه , سکوت من , سکوت پر از حرف , شادئ , شاداب 19 , شادزی , شادی* , شاپرک13 , شراره ارکات , شروع , شمیم کوچولو , شیرینusa , عاطفه دلنواز , عسل جون1 , عسل خوشگله , عسل مامی , عمه خانم , غزال آریا , فرزان92 , فرنوش عاشق , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لمیس20 , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مادام , مادرم , مامان مریمی , مانامحب , محمد حسن424 , مرضیه حیدری , مرواریدجووون , مریم64 , منيژه , مهدیه جون , مهرآذین , مهسان9093 , میچکا , نادیا 82 , نازنین 87 , نازي. , نداي عشق , نرگس.ر , نسرین... , نسیب , نصرا... , نصیب , ننه هانی و حوری , نوازشگر , نوشیس , نگار.م.استقلال , نیاز.ش , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هانیه نیکو , هستی رادمنش , هشمت , هنانه , پارمیس خانوم , پرواس , پونام , چشم قشنگ , ژوبی , گل صبا , گل یاس , یلدا2222 , یگانه هستی , ๑ Areefee ๑ , ღ Seti ღ , ღHesaneღ , •● نیلوفر 72●• , •●شقایق●• , ♠YaSsi♠ , ♫♥SaRa♥♫ , ✘dont touch me✘

3. Top | #32

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.26
    تشکر از کاربر
    12,421
    حالت من
    Mariz
    اندازه فونت

روژان
    عادت .... ما آدم ها عادت می کنیم ، به همه ی شرایط زندگی عادت میکنیم .
    عادت میکنیم که بخوریم ، بخوابیم ، حرف بزنیم .... عادت میکنیم که زنده بمونیم نه اینکه زندگی کنیم .
    ما هممون مثل همیم ، درد من دختر بودنم بود ، درد من زندگی کردن تنهایم بود ، درد من نبود کسی بود که بهش تکیه کنم ، درد من انگار که بی درمان بود .
    صبح ها بیدار میشدم و هول هولکی از خونه میزدم بیرون مبادا که اون از من زودتر بیدار شده باشه و بهش برخود کنم ، کار تو بیمارستان خوب بود .
    با بچه ها خوب بود ، خوبه وقتی بدونی حضورت واسه کسی مهمه و می تونی مثمر ثمر باشی . خوبه وقتی می بینی می تونی کار مثبتی بکنی که بعد از انجامش لبخند بزنی .
    سعی میکردم زیاد دوروبر دایه و اون نباشم .
    سعی که چه عرض کنم ، خودمو حل کرده بودم تو کار و درس ، که چیزی ازم نمونده بود .
    درست آزاد بودم ولی می ترسیدم ، اونقدر که حتی یه مردی از کنارم رد می شد چهارستون بدنم میلرزید ، می ترسیدم از اینکه حرف نامربوطی به میرحسین بزنند و دلخوشی هامو ازم بگیرن .
    مرد بختیاری بود و غیرتش . اونم رو کی ؟ منی که خون بس بودم و همه منتظر یه اشاره .
    میگذشتم ، از همه ، از همه جا ، زندگیم خلاصه شده بود ، خلاصه که چه عرض کنم ....
    بعضی وقت ها میرفتیم خونه ی گلسا ولی زیاد نمی موندم می ترسیدم دیر برسم خونه و با اون روبرو بشم .
    ترس از اون زیاد بود ، پنهان شدن از اون سخت بود . خونش بود و هر وقت دوست داشته باشه می تونه بیاد و بره ، این من بودم که مزاحم بودم و باید حواسمو جمع میکردم . درسته تا الان ندیده بودمش ولی می ترسیدم هنوز بعد از چند ماه می ترسیدم که ناغافل در اتاقم باز بشه و بیاد تو می ترسم از بی حرمت شدن ، حرمت ...
    مگه حرمتی هم گذاشتن واسه من ...
    بی خیال ، خستم ، خسته از تکرار مکراراتی که هر شب بهش فکر میکنم ، خستم از اینکه هر شب که سرمو می زارم رو بالش ، اشک هام مهون میشه رو چشمام . اشک های که از سر بی پناهی می ریزم .
    خستم از اینکه هر روز دوربرمو نگاه میکنم تا ببینم بازم کسی دنبالم میکنه یا نه ، خستم از اینکه هر روز صبح اون حلقه نقره رو از رو میز بردارم و به نگاه بهش بندازم و دستم کنم ، خستم از لبخند های غم گرفته ، خستم ولی راه نیمه راه نداریم ، خستم ولی باید ادامه بدم .
    حسرت به دلم موند ، حتی حسرت یه حلقه ساده که با عشق دستم بکنم .
    محبورم ، که شاید اگه اجبار خون نبود می رفتم و می بردیم این طنابی رو که شده طناب دارم و داره ذره ذره سفت تر میشه تا جایی که خفه شدم . می رفتم بدون اینکه کسی بفهمه . ولی نمیشه ، نمیشه که برم ، نمیشه که رها شم.
    نمیشه ، به خاطر کی .... به خاطر همونایی که حتی تو این مدت فقط دو بار زنگ زدن و توصیه کردن که سکوت کنم و زن خوبی باشم . حتی حالمو نپرسیدن ، نپرسیدن کجام ، نپرسیدن چی کار میکنن ، سالمم ، اذیتم نمی کنن ، ... هیچ ، هیچی نپرسیدن . به جای اینکه باری از رو دوشم بردارند سنگین ترش کردن .
    به خاطر اونا نمی تونم که اگه برم دوباره خون و خون بس و یکی مثل من .
    ویرایش توسط آسایا آریایی : 1392,09,09 در ساعت ساعت : 23:17

4. 555 کاربر از پست آسایا آریایی تشکر کرده اند .

!!nahal!! , #saba.b# , #sevda# , #لـــــــــیلا . م # , $ saba $ , $@αʀiT$ , $~SARA88~$ , (mina) , (فروردین) , **melika** , **terme** , **سولماز** , *anse*hana , *Atena* , *hasti*17 , *hoda* , *maryam* , *msbm* , *shima* , *sorme* , *~aida bala~* , *آویژه* , *ریحانه# , *سمیه م* , *مرغ خروس دوس* , +Neda+ , --Nila-- , .....ARAM , .samira68. , .yasmin , /لاله/ , 0033 , 021girl , 7toranj , @adri@ , aban girl , Abandokht , abby7 , airena , almaramanda , AlMaZ692 , amini2004 , amirhosseinac , amordad65 , amorist , Anahita.s , anahita13 , ana_b , angel04 , angle92 , anna43 , Anolin , Ara19 , architect_shima , arefe90 , arezoo214 , arezoue , Arrosha , arshin.R , asal naz , asal-661 , ASAL.KHANUM , Asaljojo , asalkhanoom , Ashkebitab , Atefe.M , atefeh_49 , atsh , autumn_dream_86 , ayandeh1 , aygeen , Azar.JoOon , azar1 , azisadeghi , Babysky , BaharәH , baii , balatanha , baran paeezi , baran91 , barane abi , barane khazan , bast girl , behtarin_pari , Belanka 95 , betiya , betoche** , bikari , blue heart , caarol , com86 , darya tofani , Darya77 , darya9813 , Denis omidi , diablo8888 , dokhibabash , domino , Dr.nastaran , EasTern_Girl , elahe 66 , elahegood , Elen , Eli 67 , eli naz , elmira.t , elmiraa_20 , f2kral , fadai , fari ♥ al , fariba44 , farisa , Farnaz , fary , farzaneh-a , fateme. , fatemeh2001 , fatemehjojo , fati70 , fatima64 , fatima_59 , fazijooon , fereshth , fk-osh-d , flavia , galadril3 , ghazal rad , ghazal-xr75 , ghorob89 , gitalina , Golsa goli , hala , hanas , hana_m , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hed2010 , helga1980 , hobi , hoda sanei , homa* , homa41 , hoomand , hooramohebtash , hyunah , ili mah , iryane , jnashenakhte , joana , JonasRahimi , kam kam , Kamandooo , katy , katy f , kfdh , khademre , khimya , Kiana S , kiana61 , kimia joon , kiumars , kodaki , lartmis , leila banoo , leona , leyla71 , Lida2014 , lili.sz75 , love is.. , m0nire , maedeh217 , mahana1 , mahbobe26 , mahboobeh 98 , mahboub215 , mahda , mahdi3h , mahdiehhjz , Mahdis @69 , maheasemun , mahnazmom , mahr0kh , mahroomahdiyeh , Mahsa313 , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab14 , mahtab78 , mahtab888871 , Maman fariba , man! , manemah , mani1384 , mania-h , mansoure , Mantral , many22 , maraal , marale , MARION , marmara25 , maryam joOon , maryam_mariusz , maryiana , Marzeih , matin_a , mb_maryam , medoza , mehnoosh , mehrnaz_k , mehrniaa , mehrnoush_re , melika60 , meloda , mery1356 , me_ned , mfr60 , michka_61 , mina_75 , mishapasha , miss maryam , monir1343 , motlagh , my dream , mzbanoo1379 , mzm1368 , m_ezraeil_m , m_mousavi , m_reisie , nafas44 , naghi palang , nahal_ma97 , nana22 , nanazkhanoom , narcissique , narges.shiraz , narges21 , nasimrahi , nasrin44 , nastaran1351 , nastaran86 , nastaran_702 , nazi1 , Nedae u , nedaj , neg neg , negar.n1000 , negar1373 , negin gold , negin17 , niayesh00 , niazruby , Nika61 , nikoo 123 , nilid312 , nilidavani , nilok , nina86 , ninja fairy , niyayeeeeeesh , NO ONE , nokia5800 , nona65 , NOOSHIN1383 , nrezaii , omidk , p.gh , pain , paizan , pakdel , pana-m , pani1381 , pare , parei , pariedarya , parisa mah , parmida90 , parmis.p , parvaz75 , pati'a , Patient.Stone , Peart , peterpanama14 , peymaneh , poesh , princess 2012 , R@dvin , RafOneh , rahim1368 , ramanava , ramou2030 , rangin , rashno , raz gol , reem1368 , reihon , reyhaneh2020 , reza9000 , romina jun , romrom , roya1365 , rozhina , s.d.yeganeh , s.sh , s9083 , saba28 , sada , sadafnaz , sahar.74 , sahel_m , samandf , samira1362 , sana1994 , sana22 , sanaz2000 , sanaz_ , SANIA-23 , sanjahak* , sara parvizi , saratab , sareh.j , scarlet25 , sedena , sedighe1340 , selina63 , Sepideh.ET , sera lak , Sergeant , SETARE SOHEYL , setareh273 , setaresetar , setayesh1363 , setayesh_p995 , setia22 , sh.ab , shadab70 , shahin47 , shahtut , shanal gharmazi , shatot , shavreh , sheida_953 , shima72 , shinshina , siah , silverstar , sinsor , sipa , skyasal , Snow Dream , Snow Princess , sodi209 , sofi8 , sogol 71 , sogol21 , Sogolaak , soheila50 , soheilam , solia , somaye73 , somy_kh , sotazi , ssmaryam , ssoudeh , statistics , sydney , s_aftab , Sαrα , T.A.C 7 , T.KHD , tahmin67 , tama1011 , tanen , tania_7 , tannaz1994 , taranomeabshar , tara_5877 , tghyasfr , Tifani Jon , Titania1273 , ti_na60 , tono , tt.raha , UnKnOwN_Sh , vala_hg , vampire123 , veis , violet-9-b , Violet.e , wildfire14 , YaaaaC , yalda a , yas27 , yasaman20 , yasamin khanoom , yasesabs , yashkin , yasi 90 , yasii bano , yegane34 , zahra1374 , Zahra_niki , zanbagh , zarre , zdragon , zeinab75 , ziba22 , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zizi.sh , zohreh eshghi , Z_M267 , _ماهک , ~anahita~ , ~Gelareh~ , ~mahdis~ , ~SAREH~ , ~soomi~ , нαηιγε , آتری , آرام.د , آسوده , اب و اتش , اذربرزین , ارامی , اردیبهشت 3 , اروانه , ارکیده سفید , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , النار , الهام جوكار , الهه7 , الیا , امیر عبدالله , ELI , ایاتای , ایلکای2 , با نمک , باران غزل , باران211 , باران71 , بازیگوش , بانوی مهر , برادپیت , بلور , بلوط , بهار گل , بی بی گل , تابتا , ترنم , تنها... , تنها33 , تنهای پردرد , تکراری , حدیث65 , حریم1 , خاوردخت , خیال غزل , درناز , دلارام20 , دوست داشتني , دکور , دیبا کیان , راتمینار , راز نیاز , رزصورتی , رهان , روشانا , روشناک , رویای عشق , ریحون , زوها , ساحل 2010 , سارینا گلی , سالومهو , ساناز65 , سرتق , سسسی , سمانه92 , سهيلا نصير , سپیدوسیاه , سکوت من , سکوت پر از حرف , شادئ , شاداب 19 , شادزی , شاپرک13 , شراره ارکات , شروع , شمیم کوچولو , عاطفه دلنواز , عسل جون1 , عسل خوشگله , عسل مامی , عمه خانم , غزال آریا , فرزان92 , فرنوش عاشق , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لمیس20 , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مادام , مادرم , مامان مریمی , مانامحب , محمد حسن424 , مرضیه حیدری , مرواریدجووون , مریم64 , منيژه , مهدیه جون , مهرآذین , مهسان9093 , میچکا , نادیا 82 , نازنین 87 , نازي. , نداي عشق , نرگس.ر , نسرین... , نسیب , نصرا... , نصیب , ننه هانی و حوری , نوازشگر , نوشیس , نگار.م.استقلال , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هانیه نیکو , هستی رادمنش , هنانه , پرواس , پونام , چشم قشنگ , ژوبی , گشتاسب13 , گل صبا , گل یاس , یلدا2222 , یگانه هستی , ღ Seti ღ , ღHesaneღ , •Aphrodite• , •●شقایق●• , ♠YaSsi♠ , ✘dont touch me✘

5. Top | #33

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.26
    تشکر از کاربر
    12,421
    حالت من
    Mariz
    اندازه فونت

امروز یکی از اون روزهای مسخره بود که نباید می رفتم بیمارستان و از صبح خونه تشریف داشتم . درسته درس هامو مرور کردم ولی خوب ، آدم کلافه میشه ، از صبح تا شب تو یه اتاق 30 متری بمونه . بعد از نهار یه دوش گرفتم و خوابیدم .
    چند روزی بود که دایه حرف از رفتن میزد . دختر کوچیکش موعد زایمانش بود و میخواست که پیشش باشه . هی میگفت باید برم ، باید برم .
    پیش خودش نمیگفت که اگه بره من تو این خونه تک و تنها چیکار کنم .
    حق داشت ، دخترش بود و دوست داشت تو اون لحظات خوش و البته سخت کنارش باشه اما پس من چی ...؟
    هر چند دایه وظیفه نداشت که کنار من بمونه تا من احساس تنهایی نکنم اما من بدون دایه چی کار می تونستم بکنم . نمی تونستم از ترسم قدم از قدم بردارم . ولی خوب کاریش نمی شد کرد اون میخواست بره و تاییدشم از میر حسین گرفته بود ، من این وسط چی کاره بودم .
    از دیشب وسایلاشو جمع کرده بود و دمه در گذاشته بود . قرار بود عصری یکی از آدم های میر حسین بیاد و دایه رو ببر فرودگاه . مثل همیشه گفت که مواظب رفتارم و کارام باشم .
    - دایه نمی شد حالا نرید ؟
    - نه دختر جان نمی شه ولی زود برمیگردم
    - آخه من چی کار کنم اینجا تنهایی
    - هیچ مثل همیشه
    - آخه اون
    - اون نه کیاوش خان این هزار بار ، من چند بار باید به تو بگم ، نگو اون
    با حرص میگم :
    - خوب من با کیاوش خان چی کار کنم
    - اذیت نکن ، تا الان که با هم روبرو نشدید شاید هم همدیگرو ندید تا من بیام .
    - اگه دیدمش چی ؟
    - لولو که نیست دختر جان ، بهش سپردم اگه کاری داشتی بهش بگو
    - بیخیال دایه ، من برم به اون چی بگم
    - بیخیال یعنی چی ، دوستات اثر بد گذاشتن روت . گفتم اگه کاری داشتی
    لبامو جمع میکنم و می شینم رو میز
    - حالا دارید چی کار میکنید
    - تا چند رو واستون غذا گذاشتم ، اگه تونستی غذا کیاوش خان و گرم کن براش
    - دایه من الان یه ساعت چی دارم میگم
    - وای روژان کلافم کردی
    دایه خوب بود ، اوایل یکم سخت میگرفت ولی چند وقت بعد خوب شده بود و دوستش داشتم و حالا اون داشت می رفت
    از رو صندلی بلند میشم و از آشپزخونه میرم بیرون
    - کجا
    - میرم بخوابم
    - ساعت 6 می یان دنبال من ، اگه ندیدمت خدافظ
    - تا اون موقع بیدار می شم
    برمیگردم عقب و میگم
    - دایه نرید ها بدون خدافظی
    لبخند میزنه
    - برو بخواب دختر جان برو
    ویرایش توسط آسایا آریایی : 1392,09,09 در ساعت ساعت : 23:20

6. 560 کاربر از پست آسایا آریایی تشکر کرده اند .

!!nahal!! , #saba.b# , #sevda# , #لـــــــــیلا . م # , $ saba $ , $@αʀiT$ , $~SARA88~$ , (mina) , (فروردین) , **melika** , **terme** , **سولماز** , *Atena* , *hasti*17 , *hoda* , *maryam* , *msbm* , *SaNaY* , *shima* , *sorme* , *~aida bala~* , *آویژه* , *ریحانه# , *سمیه م* , *مرغ خروس دوس* , +Neda+ , --Nila-- , .....ARAM , .samira68. , .yasmin , 0033 , 021girl , 7toranj , @adri@ , Abandokht , abby7 , airena , almaramanda , AlMaZ692 , Altin ay , amini2004 , amirhosseinac , amordad65 , amorist , Anahita.s , anahita13 , ana_b , angel04 , angle92 , anna43 , Anolin , Ara19 , aral , architect_shima , arefe jooon , arefe90 , arezoo214 , arezoue , Arrosha , arshin.R , asal naz , asal-661 , ASAL.KHANUM , Asaljojo , asalkhanoom , Ashkebitab , Atefe.M , atefeh_49 , atsh , autumn_dream_86 , ayandeh1 , aygeen , Azar.JoOon , azar1 , azisadeghi , BaharәH , balatanha , baran91 , barane abi , barane khazan , bast girl , behtarin_pari , Belanka 95 , BeLAtrIx , betiya , betoche** , bikari , blue heart , caarol , com86 , darya tofani , Darya77 , darya9813 , Denis omidi , deragun , diablo8888 , dokhibabash , domino , Dr.nastaran , eadl , EasTern_Girl , elahegood , Elen , Eli 67 , elmira.t , elmiraa_20 , erfanbor , f2kral , f@temee , fadai , fari ♥ al , fariba44 , farisa , Farnaz , fary , farzaneh-a , fateme. , fatemeh2001 , fatemehjojo , fati70 , fatima64 , fatima_59 , fazijooon , fera , fereshth , fk-osh-d , flavia , galadril3 , ghazal rad , ghazal-xr75 , ghorob89 , gitalina , Golsa goli , hala , hana_m , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hed2010 , helga1980 , hobi , hoda sanei , homa* , homa41 , hoomand , hooramohebtash , hyunah , ili mah , iryane , jnashenakhte , joana , JonasRahimi , kam kam , Kamandooo , katy , katy f , kfdh , khademre , khimya , Kiana S , kiana61 , kimia joon , kiumars , kodaki , lartmis , leila banoo , leona , leyla71 , liba , Lida2014 , lili.sz75 , little princess , love is.. , love_a , m0nire , maedeh217 , mahbobe26 , mahboobeh 98 , mahboub215 , mahda , mahdi3h , mahdiehhjz , Mahdis @69 , maheasemun , mahnazmom , mahr0kh , mahroomahdiyeh , Mahsa313 , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab14 , mahtab78 , mahtab_mahtab , Maman fariba , man! , manemah , mani1384 , mania-h , mansoure , mansuri , Mantral , many22 , maraal , marale , MARION , marmara25 , maryam joOon , maryam56 , maryam_mariusz , maryiana , matin_a , mb_maryam , mehnoosh , mehrnaz_k , mehrniaa , mehrnoush_re , melika60 , meloda , mery1356 , me_ned , mfr60 , michka_61 , mina_75 , mishapasha , miss maryam , mokmor , monir1343 , motlagh , mzbanoo1379 , mzm1368 , m_ezraeil_m , m_mousavi , m_reisie , nafas44 , naghi palang , nahal_ma97 , nana22 , nanazkhanoom , narcissique , narges.shiraz , narges21 , nasimrahi , nasrin44 , nastaran1351 , nastaran86 , nastaran_702 , nazi1 , Nedae u , nedaj , neg neg , negar.n1000 , negar1373 , negin gold , negin17 , niayesh00 , niazruby , Nika61 , nikoo 123 , nilid312 , nilidavani , nilok , ninja fairy , niyayeeeeeesh , NO ONE , nokia5800 , nona65 , NOOSHIN1383 , nrezaii , omidk , p.gh , paizan , pakdel , pana-m , pani1381 , paniza321 , pare , parei , pariedarya , parisa mah , parmida90 , parmis.p , parvaz75 , pati'a , Patient.Stone , Peart , peterpanama14 , peymaneh , poesh , princess 2012 , R@dvin , RafOneh , rahim1368 , ramanava , ramou2030 , rangin , rashno , raz gol , reem1368 , reihon , reyhaneh2020 , reza9000 , romina jun , romrom , roshan* , roya1365 , rozhina , rural girl , s.d.yeganeh , s.sh , s9083 , saba28 , sadafnaz , sahar.74 , samandf , samira1362 , sana1994 , sana22 , sanaz2000 , sanaz_ , SANIA-23 , sanjahak* , sara parvizi , saratab , sareh.j , scarlet25 , sedena , sedighe1340 , selina63 , Sepideh.ET , sera lak , Sergeant , SETARE SOHEYL , setareh273 , setaresetar , setayesh1363 , setayesh1976 , setayesh_p995 , setia22 , sh.ab , shadab70 , shahin47 , shahtut , shanal gharmazi , shatot , shavreh , sheida_953 , shima72 , shinshina , siah , silverstar , sinsor , sipa , skyasal , Snow Dream , Snow Princess , sodi209 , sofi8 , sogand1 , sogol 71 , sogol21 , soheila50 , soheilam , solia , somaye73 , somy_kh , sotazi , ssmaryam , ssoudeh , statistics , sydney , s_aftab , Sαrα , T.A.C 7 , T.KHD , tahmin67 , tama1011 , tanen , tania_7 , tannaz1994 , taranomeabshar , tara_5877 , tghyasfr , Tifani Jon , Titania1273 , ti_na60 , tono , tt.raha , UnKnOwN_Sh , vala_hg , vampire123 , violet-9-b , Violet.e , violet_mahtab , wildfire14 , YaaaaC , yalda a , yas27 , yasaman20 , yasamin khanoom , yasesabs , yashkin , yasi 90 , yasii bano , yegane34 , zahra1374 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zarre , zdragon , zeinab75 , ziba22 , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zizi.sh , zohreh eshghi , Z_M267 , _ماهک , ~anahita~ , ~mahdis~ , ~SAREH~ , ~soomi~ , нαηιγε , آتری , آرام.د , آسوده , آیتای , اب و اتش , اذربرزین , ارامی , اردیبهشت 3 , اروانه , ارکیده سفید , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , النار , الهام جوكار , الهه7 , امیر عبدالله , ELI , ایاتای , ایلکای2 , باران غزل , باران211 , بازیگوش , بانوی مهر , برادپیت , بلور , بلوط , بهار گل , بی بی گل , تابتا , ترنم , تنها... , تنها33 , تنهای پردرد , تکراری , حدیث65 , حریم1 , خاوردخت , خیال غزل , درناز , دلارام20 , دوست داشتني , دکور , دیبا کیان , رابین * , راتمینار , راز نیاز , رزصورتی , رهان , روشانا , روشناک , رویای عشق , ریحون , زهرا عاشق رمان , ساحل 2010 , سارینا گلی , سالومهو , ساناز65 , سرتق , سسسی , سمانه92 , سهيلا نصير , سپیدوسیاه , سکوت من , سکوت پر از حرف , شادئ , شاداب 19 , شادزی , شادی* , شاپرک13 , شراره ارکات , شروع , شمیم کوچولو , شیرینusa , عاطفه دلنواز , عسل جون1 , عسل خوشگله , عسل مامی , عمه خانم , غزال آریا , فرزان92 , فرنوش عاشق , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لمیس20 , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مائده 67 , مادرم , مامان مریمی , محمد حسن424 , مرضیه حیدری , مرواریدجووون , مریم64 , منيژه , مهدیه جون , مهرآذین , مهسان9093 , میچکا , نادیا 82 , نازنین 87 , نداي عشق , نرگس.ر , نسرین... , نسیب , نصرا... , نصیب , ننه هانی و حوری , نوازشگر , نوشیس , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هانیه نیکو , هستی رادمنش , هنانه , پرستو... , پرواس , پونام , چشم قشنگ , ژوبی , کهربا61 , گشتاسب13 , گل صبا , گل یاس , یلدا2222 , یگانه هستی , ღ Seti ღ , ღHesaneღ , •Aphrodite• , •● نیلوفر 72●• , •●شقایق●• , ♠YaSsi♠ , ✘dont touch me✘

7. Top | #34

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.26
    تشکر از کاربر
    12,421
    حالت من
    Mariz
    اندازه فونت

کیاوش

- بله
    - کیاوش خان
    - سلام دایه
    - علیک سلام پسرم ، زنگ زدم بگم نیم ساعت دیگه راه می یوفتم
    - باسلامتی ، اگه کاری داشتید حتما زنگ بزنید
    - زنده باشی پسرم کاری نیست ، فقط حواست به روژان باشه
    - چشم دایه ، بهش میگفتید اگه کاری داشت بهم بگه
    نمی تونستم دایه رو دل نگران راهی کنم ، خوب فقط اگه مشکلی پیش اومد می تونه بهم بگه دیگه . دسته شکسته وبال گردنه .
    - زنده باشی الهی ، مواظب هم باشید تا من برگردم
    - برید به سلامت ، نگرانم نباشید
    به ساعت روی میز نگاه میکنم 5/5 بود و از ظهر یه سره داشتم کار میکردم و پرونده ها رو زیر و رو میکردم .
    نمی دونستم به بهار بگم دایه رفته یا نه . اگه می گفت بازم شروع میکرد به بهانه گرفتن ، تو این مدت بعد از اون قضیه که یه کاره رفته بود خونه تا روژان و ببینه باهاش اتمام حجت کرده بودم که دیگه کاری به کار روژان نداشته باشه . تا الانم دیگه راجع بهش حرف نزده بودیم نمی دونم بعد از اینکه بشنوه دایه رفته بازم ساکت میمونه یا نه .
    پس بیخیال گفتنش می شم اونم که فعلا تهران نیست تا پیگیر بشه . چند روزی هست که با دوستاش رفتن کیش ایشالله تا اون موقع هم دایه برگرده و اوقاتمو بهار زهر نکنه .
    اسرار داشت که منم باهاشون برم ولی چند روزی بود که توی کار یکم به مشکل برخورده بودیم و فعلا باید همه ی حواسمو به اون موضوع جلب میکردم . از یه طرفم نبود دایه و تنها بودنه دختره . نمی تونستم تو این شهر تنهاش بزارم و برم . به دایه قول داده بود که حدالامکان شبا زود برم خونه تا تنها نباشه . هر چند نمی دیدمش اما همین که متوجه بشه خونه هستم کافی بود .
    دو روزی میشه که دایه رفته و فعلا که همه چیز در امن و امان ، تا الان با اون دختره روبرو نشده بود البته هیچ علاقه ای هم نداشتم که باهاش روبرو بشم ، کاش زودتر دایه برگرده .
    چیزی تغییر نکرده بود ، صبح ها که از خواب بیدار می شدم آماده می شدم و می رفتم شرکت البته اینم بگم که میز صبحانه آماده بود . حالا خداروشکر عقلش میرسید یه صبحونه آماده کنه .
    کارای شرکت رو روال افتاده بود و از بابت شرکت خیالم راحت بود . هر چند با حضور رهام و حمایتش ناراحتی نداشتم .
    تو این چند روزی که بهار نبود بیشتر با دوستام می رفتم بیرون . امشب با آرمان قرار بود شام بریم بیرون که البته آرمان هم یه مهمون ویژه داشت .
    داشتم رانندگی میکردم که صدای گوشیم بلند شد .
    پشت چراغ قرمز گوشی رو برمیدارم و پیامی که اومده بود رو باز میکنم .
    آرمان پیغام داده بود :
    - قرارمون شد ساعت 5/9 تو رستوران .
    اوکی براش می فرستم و همزمان چراغ سبز میشه و راه می یوفتم سمت خونه .
    مهمون ویژه آرمان دوست دخترش بود ، هستی ...
    تازه باهاش آشنا شده بود و خیلی ازش خوشش می یومد . از لابلای حرف هایی که میزد مشخص بود که قصدش جدی . آرمان شخصیت خوب و جدی داشت و مطمعن بودم که میتونه مردی باشه که هر دختری می تونه بهش تکیه کنه .
    قبل از اینکه با کلید در و باز کنم زنگ زدم . ممکن بود تو پذیرایی یا آشپزخونه باشه و نمی خواستم معذب بشه . چند دقیقه صبر میکنم و بعد کلید می ندازم و در و باز میکنم . کسی تو پذیرایی نیست ولی تلوزیون روشنه . از فکر اینکه داشته تلوزیون نگاه میکرد و با اومدن من رفته تو اتاقش خنده می یاد رو لبم . مثل موش و گربه که دائم از دست هم فرار میکنن .
    میرم سمت اتاقم . خوب کاری کردم اول زنگ زدم دوست نداشتم باهاش برخوردی داشته باشم . البته بعضی وقت ها کنجکاو می شدم که ببینم این دختری که چند ماه اومده تو زندگیم چه جور دختری هست ، ولی نه می خواستم و نه با وجود بهار می تونستم به افکار پرو بال بدم و بهش فکر کنم .
    با دوش و یه خواب نیم ساعته ، شارژ میشم .
    ویرایش توسط آسایا آریایی : 1392,09,09 در ساعت ساعت : 23:25

8. 572 کاربر از پست آسایا آریایی تشکر کرده اند .

!!nahal!! , #saba.b# , #sevda# , #لـــــــــیلا . م # , $ saba $ , $@αʀiT$ , $~SARA88~$ , (mina) , (فروردین) , **melika** , **terme** , **سولماز** , *anse*hana , *Atena* , *hasti*17 , *hoda* , *maryam* , *msbm* , *SaNaY* , *shima* , *sorme* , *~aida bala~* , *آویژه* , *تاراج زمان* , *ریحانه# , *سمیه م* , *مرغ خروس دوس* , +Neda+ , --Nila-- , .....ARAM , .samira68. , .yasmin , 0033 , 021girl , 7toranj , @adri@ , Abandokht , abby7 , airena , almaramanda , AlMaZ692 , Altin ay , amini2004 , amirhosseinac , amordad65 , amorist , Anahita.s , ana_b , angel04 , angle92 , anna43 , Anolin , Ara19 , aral , architect_shima , arefe jooon , arefe90 , arezoo214 , arezoue , Arrosha , arshin.R , asal naz , asal-661 , ASAL.KHANUM , asalkhanoom , asemanii , Ashkebitab , Atefe.M , atefeh_49 , atsh , atyek , autumn_dream_86 , ayandeh1 , aygeen , Azar.JoOon , azar1 , azisadeghi , Babysky , BaharәH , baii , balatanha , baran91 , barane abi , barane khazan , bast girl , behtarin_pari , Belanka 95 , BeLAtrIx , betiya , bikari , black-roze , blue heart , caarol , com86 , darya tofani , Darya77 , darya9813 , Denis omidi , deragun , diablo8888 , dokhibabash , domino , Dr.nastaran , eadl , EasTern_Girl , elahegood , Elen , Eli 67 , elmira.t , elmiraa_20 , erfanbor , f2kral , f@temee , fadai , fari ♥ al , fariba44 , farisa , Farnaz , fary , farzaneh-a , fatemeh2001 , fatemehjojo , fati.star , fati70 , fatima64 , fatima_59 , fazijooon , fera , fereshth , fk-osh-d , flavia , galadril3 , ghazal rad , ghazal-xr75 , ghorob89 , gitalina , Golsa goli , hala , hana_m , hanye , harimeshgh , hasti59 , hed2010 , helga1980 , helna , hobi , hoda sanei , homa* , homa41 , hooramohebtash , hyunah , ili mah , iryane , jnashenakhte , joana , JonasRahimi , kam kam , Kamandooo , katy , katy f , kfdh , khademre , khimya , Kiana S , kiana61 , kimia joon , kiumars , kodaki , lartmis , leila banoo , leona , leyla71 , liba , Lida2014 , lili.sz75 , little princess , love is.. , love_a , m0nire , maedeh217 , mahana1 , mahbobe26 , mahboobeh 98 , mahboub215 , mahdi3h , mahdiehhjz , Mahdis @69 , maheasemun , mahnazmom , mahr0kh , mahroomahdiyeh , Mahsa313 , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab14 , mahtab78 , Maman fariba , man! , manemah , mani1384 , mania-h , mansoure , mansuri , Mantral , many22 , maraal , marale , MARION , marmara25 , maryam joOon , maryam56 , maryiana , Marzeih , matin_a , mb_maryam , medoza , mehnoosh , mehrnaz_k , mehrniaa , mehrnoush_re , melika60 , meloda , mery1356 , me_ned , mfr60 , michka_61 , mina_75 , mishapasha , miss maryam , mokmor , MONA1367 , monir1343 , moonila , motlagh , my dream , mzbanoo1379 , mzm1368 , m_ezraeil_m , m_mousavi , m_reisie , nafas44 , naghi palang , nahal_ma97 , nana22 , nanazkhanoom , narcissique , narges.shiraz , narges21 , nasimrahi , nasrin44 , nastaran1351 , nastaran86 , nastaran_702 , nazi1 , Nedae u , nedaj , neg neg , negar.n1000 , negar1373 , negin gold , niayesh00 , Niaz777 , niazruby , Nika61 , nikoo 123 , nilid312 , nilidavani , nilok , nina86 , ninja fairy , niyayeeeeeesh , NO ONE , nokia5800 , nona65 , NOOSHIN1383 , nrezaii , omidk , p.gh , paizan , pakdel , pana-m , pani1381 , paniza321 , pare , parei , pariedarya , parisa mah , parmida90 , parmis.p , parvaz75 , pati'a , Patient.Stone , Peart , perspolis2012 , peterpanama14 , peymaneh , poesh , princess 2012 , R@dvin , RafOneh , rahim1368 , rain_signal , ramanava , ramou2030 , rashno , reem1368 , reihon , reyhaneh2020 , reza9000 , rinle , romina jun , romrom , roshan* , roya1365 , ROZ GOL , rozhina , s.d.yeganeh , s.sh , s9083 , saba28 , sada , sadafnaz , sahar.74 , sahel_m , samandf , samira1362 , sana1994 , sana22 , sanaz2000 , sanaz_ , SANIA-23 , sanjahak* , sara parvizi , saratab , sareh.j , scarlet25 , sedena , sedighe1340 , selina63 , Sepideh.ET , Sergeant , SETARE SOHEYL , setareh273 , setaresetar , setayesh1363 , setayesh1976 , setayesh_p995 , setia22 , sh.ab , shadab70 , shahin47 , shahtut , shanal gharmazi , shatot , shavreh , sheida_953 , shima72 , shinshina , siah , silverstar , sipa , skyasal , Snow Dream , Snow Princess , sodi209 , sofi8 , sogand1 , sogol 71 , sogol21 , Sogolaak , soheila50 , soheilam , solia , somaye73 , somy_kh , sotazi , ssmaryam , ssoudeh , statistics , sydney , s_aftab , Sαrα , T.A.C 7 , T.KHD , tahmin67 , tama1011 , tanen , tania_7 , tannaz1994 , taranomeabshar , tara_5877 , tghyasfr , Tifani Jon , Titania1273 , ti_na60 , tono , tt.raha , UnKnOwN_Sh , vala_hg , vampire123 , violet-9-b , Violet.e , violet_mahtab , wildfire14 , YaaaaC , yalda a , yas27 , yasaman20 , yasaman_rad , yasamin khanoom , yasesabs , yashkin , yasi 90 , yasii bano , yegane34 , zahra1374 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zarre , zdragon , zeinab75 , ziba22 , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zizi.sh , zohreh eshghi , Z_M267 , _ماهک , ~anahita~ , ~Gelareh~ , ~mahdis~ , ~nas!m~ , ~SAREH~ , ~soomi~ , нαηιγε , آتری , آرام.د , آسوده , آیتای , آیسان راد , اب و اتش , اذربرزین , ارامی , اردیبهشت 3 , اروانه , ارکیده سفید , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , النار , الهام جوكار , الهه7 , الیا , امیر عبدالله , ELI , ایاتای , ایلکای2 , باران غزل , باران211 , باران71 , بازیگوش , بانوی مهر , برادپیت , بلور , بلوط , بهار گل , بی بی گل , تابتا , ترنم , تنها... , تنها33 , تنهای پردرد , تهران بانو , تکراری , حدیث65 , حریم1 , خاوردخت , خیال غزل , دلارام20 , دوست داشتني , دکور , دیبا کیان , راتمینار , راز نیاز , رزصورتی , رهان , روشانا , روشناک , رویای عشق , ریحون , ساحل 2010 , سارا110 , سارینا گلی , سالومهو , ساناز65 , سرتق , سسسی , سمانه92 , سهيلا نصير , سپیدوسیاه , سکوت من , سکوت پر از حرف , شادئ , شاداب 19 , شادزی , شادی* , شاپرک13 , شراره ارکات , شروع , شمیم کوچولو , شیرینusa , عاطفه دلنواز , عسل جون1 , عسل خوشگله , عسل مامی , عمه خانم , غزال آریا , فرزان92 , فرنوش عاشق , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لمیس20 , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مادرم , مامان مریمی , مانامحب , محمد حسن424 , مرضیه حیدری , مرواریدجووون , مریم64 , منيژه , مهدیه جون , مهرآذین , مهسان9093 , میچکا , نادیا 82 , نازنین 87 , نداي عشق , نرگس.ر , نسرین... , نسیب , نصرا... , نصیب , ننه هانی و حوری , نوشیس , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هانیه نیکو , هستی رادمنش , هنانه , پارمیس خانوم , پرستو... , پرواس , پونام , چشم قشنگ , ژوبی , گشتاسب13 , گل صبا , گل یاس , یلدا2222 , یگانه هستی , ღ Seti ღ , ღHesaneღ , •Aphrodite• , •● نیلوفر 72●• , •●شقایق●• , ♠YaSsi♠ , ✘dont touch me✘

9. Top | #35

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.26
    تشکر از کاربر
    12,421
    حالت من
    Mariz
    اندازه فونت

ساعت 5/8 بود که راه افتادم از خونه ، زودتر از خونه اومده بود چون ممکن بود ترافیک باشه ، هر چند عجله ای هم نداشتم . بدون اینکه نیم نگاهی به اتاق اون دختره بندازم میرم سمت در و از خونه می یام بیرون . تو این فکرم که یعنی تا الان کاری نداشته که حتی یه زنگ هم نزده . به دایه گفته بودکه اگه کاری داشت می تونه بهم زنگ بزنه . خوب حتما کاری نداشته دیگه .
    هستی دختره فوق العاده خانومی بود که تو همون دقیقه اول فهمیدم چرا آرمان اینقدر شیفتش شده . آرمان با عشق نگاهش میکرد و همونجوری که نگاهش میکرد ما رو به هم معرفی کرد . تیپ خوبی داشت ساده بود ولی در عین ساده بودن زیبا بود .
    آرایش زیادی نداشت ولی چیزی که توجه منو جلب کرده طرز بستن روسریش بود که حتی یه تار موهاش بیرون نبود . به نظر من بیشتر از اینکه زیبایش آرمان و جذب کنه خانومیش بود که آرمان و اینقدر شیفته خودش کرده بود .
    وقتی هستی و دیدم و یکم رو شخصیتش شناخت پیدا کردم دلم میخواست که حداقل بهارم کمی اینطوری بود . درسته من عاشق بهار بود ولی همه خصوصیاتشو دوست نداشتم . من یه مرد بودم با تعصبات خاص ایلم ولی در مقابل بهار همیشه کوتاه می یومدم که اگه کوتاه نمی یومد و بهار یکم موضعشو عوض میکرد می تونستم به خانوادم معرفیش کنم و اون می تونست نظرشونو جلب کنه .
    بهار عاشق آرایش کردن و تیپ های امروزی بود . به روز مانتو می پوشید بالای زانو یه روز مانتو می پوشید تا ساق پاش . یه روز شالشو باز میزاشت یه روز اصلا انگار چیزی سرش نکرده بود .
    موهای بلوندشو دوست داشتم ولی فقط واسه خودم ولی بهار همیشه موهاشو به طرز خیلی زیبایی درست میکرد و بیرون میزاشت و از من توقع داشت که حرفی نزنم و بزارم اون هر جور دوست داره رفتار کنه . درسته بهار واقعا دوست داشتنی بود ولی الان که آرمان و هستی رو می بینم ، متوجه می شم که چیزهای دیگه ای هم هست که باید در موردش با بهار حرف بزنم تا اونو آماده کنم تا به خانوادم معرفی کنم . خود بهارم میدونه با وجود اون خون بس کار سختی نیست چون من از اولشم به میر حسین گفتم که من دختره دیگه ای رو دوست دارم و به زودی باهاش ازدواج میکنم و اون حرفی مبنی بر مخالفت نزد .
    واسه آرمان خوشحال بود و به خاطر انتخابی که کرده بود بهش تبریک گفتم اون دو تا خیلی به هم می یومدن .
    آرمان یه انتخاب خوب کرده بود واسه آیندش ، واسه تمام لحظات زندگیش .
    آینده ... آینده من و بهار چی میشه . خوشحال بودم که بهار و داشتم ولی اگه یکم ، فقط یه کم اخلاقشو عوض میکرد خوب بود .
    تا الان به این فکر نکرده بود که بهار عوض بشه اما با دیدن هستی نظرم عوض شد . من بهار و زیبایشو واسه خودم میخواستم و نمی خواستم مرد دیگه ای این زیبایی رو ببینه . دوست داشتم با افتخار به همه معرفیش کنم ولی خوب ، بهار تو یه خانواده ای بزرگ شده بود که این جور زندگی کردن و این جور گشتن عادی بود ولی واسه خاندان من نه کاملا غیر عادی بود .

روژان

همین که در و زدند سر جام سیخ نشستم . کی بود این موقع زنگ خونه رو میزد . چند ثانیه طول کشید تا تونستم موقعیتمو تشخیص بدم و بدون اینکه تلوزیون و خاموش کنم میدوم سمت اتاقم .
    صدای پا و بعد بسته شدن در اتاق و میشنوم .
    لپ تاب و برمیدارم میشینم پشت در و بهش تکیه میدم و با لپ تابم کار میکنم تا سرم مشغول بشه و اونقدر نشستم که گردنم درد گرفت ولی انگار خیال بیرون رفتن نداشت . از روزی که دایه رفته ، خیلی می ترسم ، مگه میشه تا الان با هم روبرو نشده باشیم ، حالا که شده چون من همش دارم فرار میکنم ، حالا فرقی نمیکنم که دایه مدام غر بزنه که یعنی چی ؟ شوهرت و هزار تا حرف دیگه که تا الان از دایه شنیدیم .
    خوب شوهرم بود که بود . مگه اون موقعی که به زور و اجبار خون ، زنش شدم ، نظرم براشون مهم بود که الان میخواستن واسش زن باشم و زن زندگیش . دلم نمی سوزه واسه اون ، یکی رو داره که واسش زن باشه . دایه هم از همین ناراحت بود ، نمی خواست یه غریبه وارد خاندان بشه مخصوصا اون دختر با اون شکل و قیافه ای که از نظر من زیبا بود ولی دایه مدام غر میزد .
    اون روز که اومده بود گستاخ بود ، خیلی زیاد . یه جوری نگاهم میکرده که انگار هوو اومده بودم سرش ،خوبه زنش نبود که اونقدر احساس مالکیت میکرد . تو دلم یکم خوشحال بودم که حرص میخورد نه اینکه خوشحال باشم که شدم زن اون ، نه ولی این دختره حرص میخورد خوب بود .
    از من بزرگتر بود . دو تیکه از موهای روشنشو از دو طرف شالش گذاشته بود بیرون و آرایش زیادی داشت . نه که خوشگل نبود ، بود ولی یه جوری بود . نگاهش گزدنده بود ، حرفاش نیش داشت .
    کاش که زودتر بره ، داشتم از گرسنگی تلف می شدم و اون قصد نداشت از خونه بره بیرون . یه نیم ساعتی هم تو همون حالت موندم که صدای باز شدن در اتاق خوابش اومده و بعد در ورودی .
    رفته بود بیرون می تونستم با خیال راحت بره یه چیزی بخور و تلوزیون تماشا کنم تا فردا سر شیفتم سر حال باشم .
    دو ساعتی بود داشت یه فیلم نشون میداد که خیلی جالب بود . کلا من فیلم های تخیلی دوست دارم و این فیلم هم انتهای تخیل بود . داشتم با هیجان تماشاش میکردم که دوباره صدای زنگ خونه رو شندیم . به ساعت روی دیوار نگاه میکنم 10 بود . میدوم سمت اتاق و در می بندم . اما صدای زنگ در قطع نمی شه و مدام زنگ میزنه . نمی دونم کی پشت در ولی هر کی هست خیلی عجله داره . می دونستم اون نیست که اگه بود در و با کلیدش باز میکرد و می اومد تو . آهسته در اتاق و باز می کنم و با ترس و لرز می رم سمت در . پشت در وایمیستم
    - کیه ؟
    صدای زنگ قطع نمی شه و کسی هم جواب نمی ده و زنگ مدام میخوره ، شاید کسی پشت در نیست و زنگ اتصالی پیدا کرده . به هوای اینکه زنگ اتصالی پیدا کرده در و باز میکنم و سرمو میبرم بیرون تا زنگ رو نگاه کنم که سه تا پسر جوون و روبروم می بینم .
    ویرایش توسط آسایا آریایی : 1392,09,09 در ساعت ساعت : 23:30

10. 544 کاربر از پست آسایا آریایی تشکر کرده اند .

!!nahal!! , #saba.b# , #sevda# , #لـــــــــیلا . م # , $ saba $ , $@αʀiT$ , $~SARA88~$ , (mina) , (فروردین) , **melika** , **terme** , **سولماز** , *Atena* , *hasti*17 , *hoda* , *maryam* , *msbm* , *SaNaY* , *shima* , *sorme* , *~aida bala~* , *آویژه* , *ریحانه# , *سمیه م* , *مرغ خروس دوس* , +Neda+ , --Nila-- , .....ARAM , .samira68. , .yasmin , /لاله/ , 0033 , 021girl , 7toranj , @adri@ , Abandokht , abby7 , airena , almaramanda , AlMaZ692 , Altin ay , amini2004 , amirhosseinac , amordad65 , amorist , Anahita.s , ana_b , angel04 , angle92 , anna43 , Anolin , Ara19 , architect_shima , arefe jooon , arefe90 , arezoo214 , arezoue , Arrosha , arshin.R , asal naz , asal-661 , ASAL.KHANUM , asalkhanoom , Ashkebitab , atefeh_49 , atsh , atyek , autumn_dream_86 , ayandeh1 , aygeen , Azar.JoOon , azar1 , azisadeghi , Babysky , BaharәH , baii , balatanha , baran91 , barane abi , barane khazan , bast girl , behtarin_pari , Belanka 95 , BeLAtrIx , betiya , betoche** , bikari , black-roze , caarol , darya tofani , Darya77 , darya9813 , Denis omidi , deragun , diablo8888 , dokhibabash , Dr.nastaran , eadl , EasTern_Girl , elahe 66 , elahegood , Elen , Eli 67 , elmira.t , elmiraa_20 , erfanbor , f2kral , fadai , fari ♥ al , fariba44 , Farnaz , fary , farzaneh-a , fateme. , fatemeh2001 , fati70 , fatima64 , fatima_59 , fazijooon , fera , fereshth , fidele , fk-osh-d , flavia , galadril3 , ghazal rad , ghazal-xr75 , ghorob89 , gitalina , Golsa goli , hala , hana_m , hanye , harimeshgh , hasti59 , helga1980 , hobi , homa* , homa41 , hooramohebtash , hyunah , ili mah , iryane , jnashenakhte , joana , JonasRahimi , Kamandooo , katy , katy f , kfdh , khademre , khimya , Kiana S , kiana61 , kimia joon , kiumars , kodaki , lartmis , leila banoo , leona , leyla71 , liba , Lida2014 , lili.sz75 , little princess , love is.. , love_a , m0nire , maedeh217 , mahbobe26 , mahboobeh 98 , mahboub215 , mahdi3h , mahdiehhjz , Mahdis @69 , maheasemun , mahnazmom , mahr0kh , mahroomahdiyeh , Mahsa313 , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab78 , Maman fariba , man! , manemah , mani1384 , mania-h , mansoure , mansuri , Mantral , many22 , maraal , marale , MARION , marmara25 , maryam joOon , maryam56 , maryam_mariusz , maryiana , matin_a , mb_maryam , medoza , mehnoosh , mehrnaz_k , mehrniaa , mehrnoush_re , melika60 , mery1356 , me_ned , mfr60 , michka_61 , mina_75 , mishapasha , miss maryam , mokmor , monir1343 , motamed , motlagh , my dream , mzbanoo1379 , mzm1368 , m_ezraeil_m , m_mousavi , m_reisie , naghi palang , nahal_ma97 , nana22 , nanazkhanoom , narges.shiraz , narges21 , narges65 , nasimrahi , nasrin44 , nastaran1351 , nastaran86 , nastaran_702 , nazi1 , ned67 , Nedae u , nedaj , neg neg , negar.n1000 , negar1373 , negin gold , negin17 , niayesh00 , niazruby , Nika61 , nikoo 123 , nilid312 , nilidavani , nilok , ninja fairy , niyayeeeeeesh , NO ONE , nokia5800 , nona65 , NOOSHIN1383 , nrezaii , omidk , p.gh , paizan , pakdel , pana-m , pani1381 , paniza321 , pare , parei , pariedarya , parisa mah , parmida90 , parmis.p , parvaz75 , pati'a , Patient.Stone , Peart , peymaneh , poesh , princess 2012 , R@dvin , rahim1368 , rain_signal , ramanava , ramou2030 , rashno , raz gol , reem1368 , reihon , reyhaneh2020 , reza9000 , rinle , romina jun , romrom , roshan* , Roshanak65 , roya1365 , rozhina , rural girl , s.d.yeganeh , s.sh , saba28 , sadafnaz , sahar.74 , sahel_m , samandf , samira1362 , sana1994 , sana22 , sanaz2000 , sanaz_ , SANIA-23 , sanjahak* , sara parvizi , saratab , sareh.j , scarlet25 , sedena , sedighe1340 , selina63 , sepideh_72 , Sergeant , SETARE SOHEYL , setareh273 , setaresetar , setayesh1363 , setayesh1976 , setayesh_p995 , setia22 , sh.ab , shadab70 , shahin47 , shahtut , shanal gharmazi , shatot , shavreh , sheida_953 , shima72 , shimablue , shinshina , siah , silverstar , sinsor , sipa , skyasal , Snow Dream , Snow Princess , sofi8 , sogand1 , sogol 71 , sogol21 , soheila50 , soheilam , solia , somaye73 , sotazi , ssmaryam , ssoudeh , statistics , sydney , s_aftab , Sαrα , T.A.C 7 , T.KHD , tahmin67 , tanen , tania_7 , tannaz1994 , taranomeabshar , tara_5877 , tghyasfr , Tifani Jon , Titania1273 , ti_na60 , tono , tt.raha , UnKnOwN_Sh , vala_hg , vampire123 , violet-9-b , Violet.e , violet_mahtab , wildfire14 , YaaaaC , yalda a , yas27 , yasaman20 , yasaman_rad , yasamin khanoom , yasesabs , yashkin , yasi 90 , yasii bano , yegane34 , yekta71 , zahra1374 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zarre , zdragon , zeinab75 , ziba22 , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zizi.sh , zohreh eshghi , Z_M267 , _ماهک , ~anahita~ , ~Gelareh~ , ~mahdis~ , ~nas!m~ , ~SAREH~ , ~soomi~ , нαηιγε , آتری , آرام.د , آسوده , آیتای , اب و اتش , اذربرزین , ارامی , اردیبهشت 3 , اروانه , ارکیده سفید , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , النار , الهام جوكار , الهه7 , امیر عبدالله , ELI , ایاتای , ایلکای2 , باران211 , باران71 , بازیگوش , بانوی مهر , برادپیت , بلور , بهار گل , بهارک 1375 , بی بی گل , تابتا , تنها... , تنهای پردرد , تهران بانو , تکراری , حدیث65 , حریم1 , خاوردخت , خیال غزل , دلارام20 , دوست داشتني , دکور , دیبا کیان , راتمینار , راز نیاز , رزصورتی , رهان , روشانا , روشناک , رویای عشق , ریحون , ساحل 2010 , سارینا گلی , سالومهو , ساناز65 , سرتق , سسسی , سمانه92 , سهيلا نصير , سپیدوسیاه , سکوت من , شادئ , شاداب 19 , شادزی , شادی* , شاپرک13 , شراره ارکات , شروع , شمیم کوچولو , شیرینusa , عاطفه دلنواز , عسل جون1 , عسل خوشگله , عسل مامی , عمه خانم , غزال آریا , فرزان92 , فرنوش عاشق , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لمیس20 , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مادرم , مامان مریمی , مانامحب , محمد حسن424 , مرضیه حیدری , مرواریدجووون , مریم64 , منيژه , مهدیه جون , مهرآذین , مهسان9093 , میچکا , نادیا 82 , نازنین 87 , نازي. , نرگس.ر , نسرین... , نسیب , نصرا... , نصیب , نماز67 , ننه هانی و حوری , نوازشگر , نوشیس , نیاز.ش , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هانیه نیکو , هنانه , پرستو... , پرواس , پونام , چشم قشنگ , ژوبی , گل صبا , یلدا2222 , یگانه هستی , ღ Seti ღ , ღHesaneღ , •Aphrodite• , •● نیلوفر 72●• , •●شقایق●• , ♠YaSsi♠

11. Top | #36

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.26
    تشکر از کاربر
    12,421
    حالت من
    Mariz
    اندازه فونت

کیاوش
    ماشین و پارک میکنم ، از ازدحام زیاد ماشین و البته ماشین پلیس تو پارکینگ تعجب میکنم .
    ماشین و پارک میکنم و میرم سمت آسانسور دکمه همکف رو میزنم .
    چند نفری دمه نگهبانی ایستادن و دارن با پلیس ها صحبت میکنن . دنبال آقای احمدی نگهبان ساختمون میگردم
    - سلام آقای مهندس
    برمیگردم عقب
    - سلام
    اشاره ای به پلیس ها میکنم
    - مشکلی پیش اومده ؟
    می یاد جلوتر
    - مهندس من خیلی با شما تماس گرفتم ، ولی جواب ندادید
    تازه یادم می یوفته موقعی که رسیدم رستوران گوشی رو تو ماشین جا گذاشته بود
    - اتفاقی افتاده ؟
    - بزارید به جناب سروان بگم بیان توضیح بدن
    نگران می شم ، این پلیس ها چه ربطی به من داشتند
    - سلام
    - سلام ، چه مشکلی پیش اومده ؟
    - همسرتون تو لابی نشستن نگران نباشید .
    - همسر من ؟
    - بله ، چند ساعتی پیش یه مهمونی بود تو یکی از طبقات که متاسفانه از مواد روانگردان استفاده کرده بودنند
    - خوب اینا چه ارتباطی به من و همسرم داره ؟
    - متاسفانه قبل اینکه ما برسیم پراکنده شدن و اشتباهی چند نفری تو طبقه شما پیاده شدند
    - خوب
    - همسرتون خیلی ترسیده بودنند ولی ما به موقع رسیدیم
    همسرم ... خدای من ، دیگه نمی ایستم تا حرف های بعدی شو گوش بدم میرم سمت لابی ولی کسی رو ندیدم
    با صدای بلند آقای احمدی رو صدا میکنم
    دوان دوان می یاد سمتم
    - بله آقا
    - کجاست ؟
    - کی
    - همون..همسرم
    می یاد جلوتر و میگه :
    - همین جا نشسته بود به خدا
    میرم جلوتر رو مبل یه دختر خودشو مچاله کرده بود و خوابیده بود ، چهره اش مشخص نبود
    - خوابشون برده ، خیلی بهشون گفتم که مشکل حل شده و می تونید تشریف ببرید بالا ولی مثل اینکه تنها بودند و خیلی ترسیده بودنند
    بالایی سرش می ایستم و مرددم .
    عذاب وجدان گرفتم ، دایه فقط چند روز اونو به من سپرد و رفت . وای خدای باید زودتر می یومدم . حتما خیلی ترسیده .
    کیفمو با دسته کلید میگیرم سمت نگهبان
    - لطفا برید در ساختمون و باز کنید یکی از آسانسور هام باز باشه تا ما بیایم
    - چشم آقا
    میرم جلوتر و میشینم نزدیکش، تکونش میدم ولی تکون نمیخوره
    - بیدارشو
    انگار نه انگار
    - روژان
    واسه اولین باره که می بینمش و واسه اولین باره که اسمشو صدا میکنم . میخوام شالشو از رو صورتش کنار بزنم تا ببینم چه شکلیه این خون بس ولی این کار رو نمیکنم . موهاش از زیر شال ریخته بیرون ، بی نهایت مشکی و براق .
    سرش تکون خورد و وقتی چشمهاشو باز کرد منو که دید یهو از رو مبل بلند شد . نزدیکش ایستاده بودم تا بیدارش کنم هولم داد عقب .
    - تو کی هستی ؟
    ویرایش توسط آسایا آریایی : 1392,09,09 در ساعت ساعت : 23:38

12. 558 کاربر از پست آسایا آریایی تشکر کرده اند .

!!nahal!! , #saba.b# , #sevda# , #لـــــــــیلا . م # , $ saba $ , $@αʀiT$ , $~SARA88~$ , (mina) , (فروردین) , **melika** , **terme** , **سولماز** , **غزل , *Atena* , *hasti*17 , *hoda* , *maryam* , *msbm* , *SaNaY* , *shima* , *sorme* , *~aida bala~* , *آویژه* , *ریحانه# , *سمیه م* , *مرغ خروس دوس* , +Neda+ , --Nila-- , .....ARAM , .samira68. , .yasmin , /لاله/ , 0033 , 021girl , 7toranj , @adri@ , Abandokht , abby7 , airena , almaramanda , AlMaZ692 , Altin ay , amini2004 , amirhosseinac , amordad65 , amorist , Anahita.s , anahita13 , ana_b , angel04 , angle92 , anna43 , Anolin , Ara19 , architect_shima , arefe jooon , arefe90 , arezoo214 , arezoue , Arrosha , arshin.R , asal naz , asal-661 , ASAL.KHANUM , asalkhanoom , asemanii , Ashkebitab , Atefe.M , atefeh_49 , atsh , atyek , autumn_dream_86 , ayandeh1 , aygeen , Azar.JoOon , azar1 , azisadeghi , bahaneha , BaharәH , balatanha , baran91 , barane abi , barane khazan , bast girl , behtarin_pari , Belanka 95 , BeLAtrIx , betiya , betoche** , bikari , black-roze , blue heart , caarol , com86 , darya tofani , Darya77 , darya9813 , Denis omidi , deragun , diablo8888 , dokhibabash , dozhd , Dr.nastaran , eadl , EasTern_Girl , elahe 66 , elahegood , eli naz , elmira.t , elmiraa_20 , erfanbor , f2kral , fadai , fari ♥ al , fariba44 , Farnaz , fary , farzaneh-a , fateme. , fatemeh2001 , fati70 , fatima64 , fatima_59 , fazijooon , fera , fereshth , fidele , fk-osh-d , flavia , galadril3 , ghazal rad , ghazal-xr75 , ghorob89 , gitalina , Golsa goli , hala , hana_m , Haniii9396 , hanye , harimeshgh , hasti59 , helga1980 , hobi , homa* , homa41 , hoomand , hooramohebtash , hyunah , ili mah , jnashenakhte , joana , JonasRahimi , Kamandooo , katy f , kfdh , khademre , khimya , Kiana S , kiana61 , kimia joon , kiumars , kodaki , lartmis , leila banoo , leona , liba , Lida2014 , lili.sz75 , little princess , love is.. , love_a , m0nire , maedeh217 , mahana1 , mahbobe26 , mahboub215 , mahdi3h , mahdiehhjz , Mahdis @69 , maheasemun , mahnazmom , mahr0kh , mahroomahdiyeh , Mahsa313 , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab78 , Maman fariba , man! , manemah , mani1384 , mania-h , mansoure , mansuri , Mantral , many22 , maraal , marale , MARION , marmara25 , maryam joOon , maryam56 , maryam_mariusz , maryiana , matin_a , mb_maryam , medoza , mehnoosh , mehrnaz_k , mehrniaa , mehrnoush_re , melika60 , mery1356 , me_ned , mfr60 , michka_61 , mina_75 , mishapasha , miss maryam , mokmor , monir1343 , motamed , motlagh , my dream , mzbanoo1379 , mzm1368 , m_ezraeil_m , m_mousavi , m_reisie , nafas44 , naghi palang , nahal_ma97 , nana22 , nanazkhanoom , narcissique , narges.shiraz , narges21 , nasimrahi , nasrin44 , nastaran1351 , nastaran86 , nastaran_702 , nazi1 , ned67 , Nedae u , nedaj , neg neg , negar.n1000 , negar1373 , negin gold , negin17 , niayesh00 , niazruby , Nika61 , nikoo 123 , nilid312 , nilidavani , nilok , nina86 , ninja fairy , niyayeeeeeesh , NO ONE , nokia5800 , nona65 , NOOSHIN1383 , nrezaii , omidk , p.gh , paizan , pakdel , pana-m , pani1381 , paniza321 , pare , parei , pariedarya , parisa mah , parmida90 , parmis.p , parvaz75 , pati'a , Patient.Stone , Peart , peterpanama14 , peymaneh , poesh , princess 2012 , R@dvin , RafOneh , rahim1368 , rain_signal , ramanava , ramou2030 , rashno , raz gol , reem1368 , reihon , reyhaneh2020 , reza9000 , rinle , romina jun , romrom , roshan* , Roshanak65 , roya-90 , roya1365 , rozhina , rural girl , s.d.yeganeh , s.sh , saba28 , sadafnaz , sahar.74 , sahel_m , samandf , samira1362 , sana1994 , sana22 , sana98 , sanaz2000 , SANIA-23 , sanjahak* , sara parvizi , saratab , sareh.j , scarlet25 , sedena , sedighe1340 , selina63 , Sepideh.ET , Sergeant , SETARE SOHEYL , setareh273 , setaresetar , setayesh1363 , setayesh1976 , setayesh_p995 , setia22 , shadab70 , shahin47 , shahtut , shanal gharmazi , shatot , shavreh , sheida_953 , shima72 , shimablue , shinshina , siah , silverstar , sinsor , sipa , Snow Dream , Snow Princess , sodi209 , sofi8 , sogand1 , sogol 71 , sogol21 , soheila50 , soheilam , solia , somaye73 , sotazi , ssmaryam , ssoudeh , statistics , sydney , s_aftab , Sαrα , T.A.C 7 , T.KHD , tahmin67 , tama1011 , tanen , tania_7 , tannaz1994 , taranomeabshar , tara_5877 , tghyasfr , Tifani Jon , Titania1273 , ti_na60 , tono , tt.raha , UnKnOwN_Sh , vala_hg , vampire123 , veis , violet-9-b , Violet.e , violet_mahtab , wildfire14 , YA29+1 , YaaaaC , yalda a , yas27 , yasaman20 , yasaman_rad , yasamin khanoom , yasesabs , yashkin , yasi 90 , yasii bano , yegane34 , yekta71 , zahra1374 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zarre , zdragon , zeinab75 , ziba22 , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zizi.sh , zohreh eshghi , Z_M267 , _ماهک , ~anahita~ , ~Gelareh~ , ~mahdis~ , ~nas!m~ , ~SAREH~ , ~soomi~ , нαηιγε , آتری , آرام.د , آسوده , آیتای , اب و اتش , اذربرزین , ارامی , اروانه , ارکیده سفید , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , النار , الهام جوكار , الهه7 , امیر عبدالله , ELI , ایاتای , ایلکای2 , با نمک , باران غزل , باران211 , باران71 , بازیگوش , بانوی مهر , برادپیت , بلور , بهار گل , بهارک 1375 , بی بی گل , تابتا , ترنم , تنها... , تنها33 , تنهای پردرد , تهران بانو , تکراری , حدیث65 , حریم1 , خاوردخت , خیال غزل , دلارام20 , دکور , دیبا کیان , راتمینار , راز نیاز , رزصورتی , رهان , روشانا , روشناک , رویای عشق , ریحون , ساحل 2010 , سارینا گلی , سالومهو , ساناز65 , سرتق , سسسی , سمانه92 , سهيلا نصير , سپیدوسیاه , سکوت من , شادئ , شاداب 19 , شادزی , شادی* , شاپرک13 , شراره ارکات , شروع , شمیم کوچولو , شیرینusa , عاطفه دلنواز , عسل جون1 , عسل خوشگله , عسل مامی , عمه خانم , غزال آریا , فرزان92 , فرنوش عاشق , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لمیس20 , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مائده 67 , مادرم , مانامحب , محمد حسن424 , مرضیه حیدری , مرواریدجووون , مریم64 , منيژه , مهدیه جون , مهرآذین , مهسان9093 , میچکا , نادیا 82 , نازنین 87 , نازي. , نرگس.ر , نسرین... , نسیب , نصرا... , نصیب , نماز67 , ننه هانی و حوری , نوازشگر , نوشیس , نیاز.ش , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هانیه نیکو , هنانه , پارمیس خانوم , پرستو... , پرواس , پونام , چشم قشنگ , ژوبی , گل صبا , یلدا2222 , یگانه هستی , ღ Seti ღ , ღHesaneღ , •Aphrodite• , •● نیلوفر 72●• , •●شقایق●• , ♠YaSsi♠

13. Top | #37

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.26
    تشکر از کاربر
    12,421
    حالت من
    Mariz
    اندازه فونت

یدفعه نمی دونم یاد چی افتاد که شروع کرد به جیغ زدن و کمک خواستن .
    میرفت عقب و همونجوری جیغ میزد و کمک می خواست . رفتم جلو تا آرومش کنم ولی عقب تر می رفت .
    - چی از جونم میخوایید ، من شوهر دارم
    اشتباه گرفته بود . منو نمی شناخت و الان هم فکر میکرد من یکی از مزاحمام
    - روژان ، آروم باش
    - اسم منو از کجا میدونی هان ، تو رو اونا فرستادن نه ....؟
    کمک میخواست ، از فریادهاش کلافه شدم که سر و کله ی احمدی که هراسون میدوید سمت ما رو دیدم
    - چی شده خانم مهندس
    نگاهش آروم تر میشه و صداش کمتر
    - من که بهتون گفتم دیگه مشکلی نیست ، آقای مهندسم اومدن ، دیگه نگران نباشید .
    با چشمهای سرخش داشت به دهن احمدی نگاه میکرد ، احمدی حرف هاش تموم شده بود ولی روژان هنوز داشت به اون نگاه میکرد . انگار داشت حرفاشو هضم میکرد . حالا که آرومتر شده بود تازه تونستم درست و حسابی ببینمش .
    یه شلوار ورزشی به یه صندل مشکی پاش کرده بود یه شنل و شال مشکی . بند های شنل باز و بلوز آبی که پوشیده کاملا مشخصه ..
    صورتش بین مشکی که دورش پخش شده و لباس های مشکی که پوشیده رنگ پرده تر به نظر می یاد . خیره میشم به صورتش ، نگاهش سمت منه . داریم به هم نگاه میکنیم .
    انگار که من زودتر از اون شناختم ، خودش بود همون دختری که چند وقت پیش تو لابی دیده بودم . ولی نمی تونستم باور کنم ، اون دختری که اون روز دیدم همون خون بس باشه . باورش سخت بود ، دختری که روبرو ایستاده زیبا بود ،، هیکل زیبایی داشت و اصلا شبیه چیزی نبود که فکر میکرد . احساس میکنم زیر لب حرفی میزنه ولی دورم ازش تا بفهمم چی میگه . دستش رفت سمت سرش و داشت می یوفتاد زمین که فوری خودمو بهش رسوندم و سعی کردم کمکش کنم تا بتونه رو پاهاش وایستاه . ایستادن جایز نبود . می تونستم بعدا راجع به اینکه چه جوریه فکر کنم الان احتیاج به کمک داره .
    - آقای مهندس می خواید زنگ بزنم به اورژانس .
    نگاهش میکنم ، معلوم بود خودشو به زور سرپا نگه داشته .
    - نه نیاز نیست در آپارتمان و باز کردید ؟
    - بله
    کمکش میکنم تا بریم سمت آسانسور . آروم بود ، نمی تونست درست راه بره . می دونستم خیلی ترسیده بود . اشتباه کردم دیر اومده بودم ، اصلا حواسم به ساعت نبود و یادم نبودم که خونه تنهاست .
    اصلا فکرشو نمیکردم که یه همچین مشکلی تو این مجتمع بیوفته ، با اینهمه امنیتی که حرفشو میرنن این مشکل پیش اومده بود .
    میریم تو آسانسور و احمدی دکمه رو میزنه و در بسته میشه . از آینه آسانسور نگاهش میکنم چشماشو بسته بود و خیلی بی حال بود . مژه های بلندش رو هم افتاده بودنند و صورت بی حالی داشت . دو دقیقه بعد در آسانسور باز میشه . دستشو محکم تر میگیرم تا بریم بیرون . در خونه باز میرم سمت در و با پشت پام در و میبندم .
    معطل نمی کنم و یه راست می برمش رو کاناپه و می نشونمش و میرم تا یه لیوان آب براش بیارم . دستای سردش نشون فشار پایینش بود . یکم قند تو لیوان می ریزم و می برم براش . سرشو به پشت تکیه داده و هنوز چشماش بسته است . کنارش می شینم
    - بیا اینو بخور
    چشماشو باز میکنه و به لیوان که جلوش گرفتم نگاه میکنه
    - خوبم
    - اینو بخوری بهتر میشی .
    دستشو جلوی می یاره تا بگیره ولی لرزشش خیلی زیاد بود . خودم آروم میبرم سمت دهنش و یکم میدم تا بخوره .
    - بهتر شدی ؟
    - سرده .
    - بهتره استراحت کنی ، می تونی بلند بشی
    یه نگاه به من میکنه و سرشو تکون میده .
    - تو ، تو واقعا کیاوشی
    از دست خودم عصبانیم ، وقتی می بینم اینقدر بی پناه از دست خودم بیشتر عصبانی میشم . کاش دایه نرفته بود .
    - کیاوشم ، حالا بلند شو
    بازم نگاهم میکنه ولی وقتی اخم میکنم به خودش می یاد و نگاهم میکنه و سعی میکنه بلند بشه ولی توانی نداره تو بدنش .
    - بزار کمکت کنم
    دستمو رد میکنه و سعی میکنه خودش بلند بشه و بلند میشه اما به ثانیه نکشید افتاد رو کاناپه
    دستشو میگیرم و بلندش میکنم ، سعی میکنه دستشو آزاد کنه . با صدای عصبانی میگم :
    - کاریت ندارم، بس کن
    ویرایش توسط آسایا آریایی : 1392,09,09 در ساعت ساعت : 23:43

14. 580 کاربر از پست آسایا آریایی تشکر کرده اند .

!!nahal!! , #saba.b# , #sevda# , #لـــــــــیلا . م # , $ saba $ , $@αʀiT$ , $~SARA88~$ , (mahi) , (فروردین) , **melika** , **terme** , **سولماز** , **غزل , *Atena* , *hasti*17 , *hoda* , *maryam* , *msbm* , *SaNaY* , *shima* , *sorme* , *~aida bala~* , *آویژه* , *ریحانه# , *سمیه م* , *مرغ خروس دوس* , +Neda+ , --Nila-- , .....ARAM , .samira68. , .yasmin , /لاله/ , 0033 , 021girl , 7toranj , @adri@ , Abandokht , abby7 , airena , almaramanda , AlMaZ692 , Altin ay , amini2004 , amirhosseinac , amordad65 , amorist , Anahita.s , anahita13 , ana_b , angel04 , angle92 , anna43 , Anolin , Ara19 , architect_shima , arefe jooon , arefe90 , arezoo214 , arezoue , Arrosha , arshin.R , asal naz , asal-661 , ASAL.KHANUM , asalkhanoom , Ashkebitab , Atefe.M , atefeh_49 , atsh , atyek , autumn_dream_86 , ayandeh1 , aygeen , azadehh , Azar.JoOon , azar1 , azisadeghi , Babysky , bahaneha , BaharәH , balatanha , baran91 , barane abi , barane khazan , bast girl , behtarin_pari , Belanka 95 , betiya , betoche** , bikari , black-roze , blue heart , caarol , com86 , darya tofani , Darya77 , darya9813 , Denis omidi , deragun , diablo8888 , dokhibabash , dozhd , Dr.nastaran , EasTern_Girl , elahe 66 , elahegood , Eli 67 , eli naz , Elinaz90 , elmira.t , elmiraa_20 , erfanbor , f2kral , f@temee , fadai , fari ♥ al , fariba44 , Farnaz , fary , farzaneh-a , fateme. , fatemeh2001 , fatemehjojo , fati70 , fatima64 , fatima_59 , fazijooon , fera , fereshth , fidele , fk-osh-d , flavia , galadril3 , ghasedak 71 , ghazal rad , ghazal-xr75 , ghorob89 , gitalina , Golsa goli , hadiseh.a , hala , hana_m , Haniii9396 , hanye , harimeshgh , hasti59 , helga1980 , helna , hobi , hoda sanei , homa* , homa41 , hoomand , hooramohebtash , hyunah , ili mah , iryane , jnashenakhte , joana , JonasRahimi , Kamandooo , katy , katy f , kfdh , khademre , khimya , Kiana S , kiana61 , kimia joon , kiumars , kodaki , lartmis , leila banoo , leona , leyla71 , liba , Lida2014 , lili.sz75 , love is.. , love_a , m0nire , maedeh217 , mahana1 , mahbobe26 , mahboobeh 98 , mahboub215 , mahdi3h , mahdiehhjz , Mahdis @69 , maheasemun , mahnazmom , mahr0kh , mahroomahdiyeh , Mahsa313 , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab78 , Maman fariba , man! , manemah , mani1384 , mania-h , mansoure , mansuri , Mantral , many22 , maraal , marale , margi , MARION , marmara25 , maryam joOon , maryam56 , maryam_mariusz , maryiana , matin_a , mb_maryam , medoza , mehnoosh , mehrnaz_k , mehrniaa , mehrnoush_re , melika60 , mery1356 , me_ned , mfr60 , michka_61 , mina_75 , mishapasha , miss maryam , mokmor , monir1343 , motamed , motlagh , my dream , mzbanoo1379 , mzm1368 , m_ezraeil_m , m_mousavi , m_reisie , nafas44 , naghi palang , nahal_ma97 , nana22 , nanazkhanoom , narcissique , narges.shiraz , narges21 , nasimrahi , nasrin44 , nastaran1351 , nastaran86 , nastaran_702 , nazi1 , ned67 , Nedae u , nedaj , neg neg , negar.n1000 , negar1373 , negin gold , negin17 , niayesh00 , niazruby , Nika61 , nikoo 123 , nilid312 , nilidavani , nilok , nina86 , ninja fairy , niyayeeeeeesh , NO ONE , nokia5800 , nona65 , noora86 , NOOSHIN1383 , nrezaii , omidk , p.gh , paizan , pakdel , pana-m , pani1381 , paniza321 , pare , parei , pariedarya , parisa mah , parmida90 , parmis.p , parvaz75 , pati'a , Patient.Stone , Peart , peymaneh , poesh , princess 2012 , R@dvin , RafOneh , rahim1368 , rain_signal , ramanava , ramou2030 , rashno , raz gol , reem1368 , reihon , reyhaneh2020 , reza9000 , rinle , romina jun , romrom , roshan* , Roshanak65 , roya1365 , ROZ GOL , rozhina , rural girl , s.d.yeganeh , s.sh , s?h?r , saba28 , sada , sadafnaz , sahar.74 , samandf , samane66 , samira1362 , sana1994 , sana22 , sanaz2000 , SANIA-23 , sanjahak* , sara parvizi , saratab , sareh.j , scarlet25 , sedena , sedighe1340 , selina63 , Sepideh.ET , sera lak , Sergeant , SETARE SOHEYL , setareh273 , setaresetar , setayesh1363 , setayesh1976 , setayesh_p995 , setia22 , sh.ab , shadab70 , shahin47 , shahtut , shanal gharmazi , Shasosa , shatot , shavreh , sheida_953 , sheydajoooon , shima72 , shimablue , shinshina , siah , silverstar , sinsor , sipa , Snow Dream , Snow Princess , sodi209 , sofi8 , sogand1 , sogol 71 , sogol21 , soheila50 , soheilam , solia , somaye73 , sotazi , ssmaryam , ssoudeh , statistics , sydney , s_aftab , Sαrα , T.A.C 7 , T.KHD , tahmin67 , tama1011 , tanen , tania_7 , tannaz1994 , tara_5877 , tghyasfr , Tifani Jon , Titania1273 , ti_na60 , tono , tt.raha , UnKnOwN_Sh , vala_hg , vampire123 , veis , violet-9-b , Violet.e , violet_mahtab , wildfire14 , YaaaaC , yalda a , yas25 , yas27 , yasaman20 , yasaman_rad , yasamin khanoom , yasesabs , yashkin , yasi 90 , yasii bano , yegane34 , yekta71 , zahra1374 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zarre , zdragon , zeinab75 , ziba22 , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zizi.sh , zohreh eshghi , Z_M267 , _ماهک , ~anahita~ , ~Gelareh~ , ~mahdis~ , ~nas!m~ , ~SAREH~ , ~soomi~ , нαηιγε , آتری , آرام.د , آسوده , آیتای , اب و اتش , اذربرزین , ارامی , اردیبهشت 3 , اروانه , ارکیده سفید , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , النار , الهام جوكار , الهه7 , امیر عبدالله , ELI , ایاتای , ایلکای2 , با نمک , باران غزل , باران211 , باران71 , بازیگوش , بانوی مهر , برادپیت , بلور , بلوط , بهار گل , بی بی گل , تابتا , ترنم , تنها... , تنها33 , تنهای پردرد , تهران بانو , تکراری , حدیث65 , حریم1 , خاوردخت , خیال غزل , درناز , دلارام20 , دوست داشتني , دکور , دیبا کیان , راتمینار , راز نیاز , رزا جون , رزصورتی , رهان , روشانا , روشناک , رویای عشق , ریحون , زاپاتا , زهرا عاشق رمان , ساحل 2010 , سارینا گلی , سالومهو , ساناز65 , سرتق , سسسی , سمانه92 , سهيلا نصير , سپیدوسیاه , سکوت من , شادئ , شاداب 19 , شاددی , شادزی , شادی* , شاپرک13 , شراره ارکات , شروع , شمیم کوچولو , شیرینusa , عاطفه دلنواز , عسل جون1 , عسل خوشگله , عسل مامی , عمه خانم , غزال آریا , فاطمه.ک , فرزان92 , فرنوش عاشق , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لمیس20 , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مائده 67 , مادرم , مامان مریمی , مانامحب , محمد حسن424 , مرضیه حیدری , مرواریدجووون , مریم64 , منيژه , مهدیه جون , مهرآذین , مهسان9093 , میچکا , نادیا 82 , نازنین 87 , نازي. , نرگس.ر , نسرین... , نسیب , نصرا... , نصیب , نماز67 , ننه هانی و حوری , نوازشگر , نوشیس , نیاز.ش , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هانیه نیکو , هنانه , پرستو... , پرواس , پونام , چشم قشنگ , ژوبی , گشتاسب13 , گل یاس , یلدا2222 , یگانه هستی , ღ Seti ღ , ღHesaneღ , •Aphrodite• , •● نیلوفر 72●• , •●شقایق●• , ♠YaSsi♠

15. Top | #38

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.26
    تشکر از کاربر
    12,421
    حالت من
    Mariz
    اندازه فونت

حرکتی نمی کنه و کمکش میکنم تا تو اتاقش بره . در و باز میکنم و میرم داخل . همه چیز مرتبه ، یه چیزایی به اتاق اضافه شده . می برمش سمت تخت . میشینه روش .
    - بخواب ، استراحت کنی بهتر میشی
    - تلفنم
    - کجاست
    - نمیدونم
    با چشمام اتاق و میگردم ولی موبایلشو پیدا نمی کنم
    - لازمش داری
    - میخوام زنگ بزنم
    - این موقع شب
    حرفی نمیزنه . آروم شنلشو در می یاره و رو تختی رو میزنه کنار و دراز میکشه .
    دراز که میکشه ، از اتاق میرم بیرون . خوب حتما میخواد به یکی زنگ بزنه که تلفنشو میخواد دیگه . دیر که اومدم ، اون اتفاقم که واسش افتاده طلبکارم هستم .
    میرم تو پذیرایی و سالن و میگردم و گوشیشو رو میز نزدیک تلوزیون پیدا میکنم .
    گوشیشو که میبینم یه لحظه تعجب میکنم که گوشی اونه یا نه ، ولی امشب همش تعجب کردم .
    اول از انتخاب آرمان ، بعد از دیدن روژان و حالا این گوشی . خیلی شیک بود . روژانم متفاوت تر بود از دختری که من فکرشو میکردم .
    گوشی به دست میرم تو اتاقش ، در و آروم باز میکنم و میرم داخل ، چشماشو بسته و فکر میکنه که خوابش برده ، بدون اینکه در و ببندم از اتاق در می یام بیرون .
    گوشی رو میزارم رو سکوی آشپزخونه و خودمو ولو میکنم رو مبل .
    از دست خودم عصبانیم که اینقدر بی فکر بود . دخترک بیچاره خیلی ترسیده بود .
    وقتی یاد نگاهش می یوفتم که می گفت تو کی هستی از خودم بدم می یاد ، از همه بدم می یاد . چرا باید اینجوری می شد و اون دخترک اینجا تنها بدون خانواده ای بدون کسی که براش مهم باشه ، زندگی کنه .
    لعنت به هر چی خون و خون ریزیه .
    میخواستم چهره ی دخترک و از ذهنم بیرون کنم و اصلا بهش فکر نکنم ولی همین که چشمامو می بندم ، اون لحظه برام زنده میشه . خیلی دور از تصوراتم بود ، یه جورایی هنوز باور نکردم اون دختری که تو اتاق خواب خوابیده همون روژان باشه ، همون عروس خون بس .
    الان چنیدین ماه که داریم با هم زندگی میکنیم و تا الان یه بار همدیگرو ندیده بودیم . درسته که زیاد خونه پیدام نمیشد ولی همون موقع هایی هم که می اومدم اون نبود ، هر چند خودم اینطوری خواسته بودم . ولی امروز با دیدنش همه ی تصوراتم بهم ریخت .
    خانوادش چه طوری تونستن همچین دختری رو فدا کنن . اون دختر زن من بود ، کیاوش بختیاری و امروز واسه اولین بار دیدمش ، زیبا بود ، همون بار اول که دیدمش زیبایش چشمگیر بود یه جورایی خاص بود یا شاید واسه من . مردم خاندان من همه چشم و ابرو مشکی بودن ، مشکی ، مشکی .
    اونقدر که تو سیاهی شب چشمهاشون گم می شد و من امروز واسه یه لحظه گم شدم تو این سیاهی .
    راجع بهش کنجکاو شدم ، تا الان اینطوری نبود ولی الان کنجکاو بودم که ببینم چه دختریه ، چند سالشه ، درس خونده یا نه ، خیلی چیزا رو میخواستم ازش بدونم .
    کاش دایه بود ، می تونست جواب همه ی سوال های منو بده ، تو این مدت میدیدم که چه طوریی راجع بهش حرف میزد و سعی میکرد تا بین ما یه رابطه ای رو به وجود بیاره .
    اون دختر تو اون اتاق وسط زندگی من چی کار میکنه .....
    صدای فریادی از خواب بیدارم کردم ، یه لحظه به خودم اومدم که رو کاناپه خوابیده بودم ، صدای فریاد هنوز می یومد . گیج بودم ولی با صدای دوباره فریاد به خود می یام و میدم سمت اتاق روژان .
    در اتاق بازه و داره تو خواب کابوس میبینه و دست و پا میزنه ، گریه میکنه و فریاد میزنه . میرم جلو ولی دست و پا میزنه .
    - روژان ، بیدار شو
    دستاشو میگیرم و نمیزارم دست و پا بزنه هونجوری صداش میزنم
    - بیدارشو
    با دستام شدید تکونش میدم ، اثری نداره . میدوم سمت آشپزخونه تا آب بیارم بپاشم رو صورتش شاید اونجوری بیدار بشه .
    هنوز داره گریه میکنه ، میرم نزدیک و می شینم رو تخت و یکم آب میریزم تو دستم و می پاشم به صورتش . تکونی می خوره و یدفعه چشماشو باز میکنه ، چند لحظه به من نگاه میکنه و یدفعه خودشو از رو تخت پرت میکنه پایین و میرم گوشه دیوار
    - بزار من برم
    - روژان نترس ، بیا یه لیوان آب بخور ، داشتی کابوس میدی
    - تو کی هستی ؟
    مثل یه بچه گربه که ترسیده تو خودش مچاله شده و داره از ترس می لرزه
    - روژان یادت نمی یاد ، من کیاوشم
    - کیاوش
    - روژان بیا اینجا
    دستمو دراز میکنم سمتش . به دستم خیره میشه
    - من شوهر دارم بزارم برم
    خدایا ... میرم سمتش ، جیغ میزنه . اتاق تاریکه و فقط نور کمی از پذیرایی می یاد
    - نیا جلو

ویرایش توسط آسایا آریایی : 1392,09,09 در ساعت ساعت : 23:47

16. 518 کاربر از پست آسایا آریایی تشکر کرده اند .

#saba.b# , #sevda# , #لـــــــــیلا . م # , $ saba $ , $@αʀiT$ , $~SARA88~$ , (mahi) , (فروردین) , **melika** , **terme** , **سولماز** , *Atena* , *hasti*17 , *hoda* , *msbm* , *SaNaY* , *shima* , *sorme* , *~aida bala~* , *آویژه* , *ریحانه# , *سمیه م* , *مرغ خروس دوس* , +Neda+ , --Nila-- , .....ARAM , .samira68. , .yasmin , /لاله/ , 0033 , 021girl , 7toranj , @adri@ , Abandokht , abby7 , airena , almaramanda , Altin ay , amini2004 , amirhosseinac , amordad65 , amorist , Anahita.s , angel04 , angle92 , anna43 , Anolin , Ara19 , architect_shima , arefe jooon , arefe90 , arezoo214 , arezoue , Arrosha , arshin.R , asal naz , asal-661 , ASAL.KHANUM , Asaljojo , asemanii , Ashkebitab , atefeh_49 , atsh , autumn_dream_86 , ayandeh1 , aygeen , Azar.JoOon , azar1 , azisadeghi , Babysky , BaharәH , balatanha , baran91 , barane khazan , bast girl , behtarin_pari , Belanka 95 , betiya , betoche** , bikari , black-roze , caarol , com86 , darya tofani , Darya77 , darya9813 , Denis omidi , deragun , diablo8888 , dokhibabash , dozhd , Dr.nastaran , EasTern_Girl , elahe 66 , elahegood , eli naz , elmira.t , elmiraa_20 , erfanbor , f2kral , fadai , fari ♥ al , fariba44 , Farnaz , fary , fateme. , fatemeh2001 , fati70 , fatima64 , fatima_59 , fazijooon , fera , fereshth , fidele , fk-osh-d , flavia , galadril3 , ghasedak 71 , ghazal rad , ghazal-xr75 , ghorob89 , gitalina , Golsa goli , hadiseh.a , hala , hana_m , hanye , harimeshgh , hasti59 , helga1980 , hobi , homa* , hoomand , hooramohebtash , hyunah , iryane , jnashenakhte , joana , JonasRahimi , Kamandooo , katy f , kfdh , khimya , Kiana S , kiana61 , kimia joon , kiumars , kodaki , lartmis , leila banoo , leona , leyla71 , liba , Lida2014 , lili.sz75 , love is.. , love_a , m0nire , maedeh217 , mahana1 , mahbobe26 , mahboobeh 98 , mahboub215 , mahda , mahdi3h , mahdiehhjz , Mahdis @69 , maheasemun , mahnazmom , mahr0kh , mahroomahdiyeh , Mahsa313 , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab78 , Maman fariba , man! , manemah , mani1384 , mania-h , mansoure , mansuri , Mantral , many22 , maraal , marale , MARION , marmara25 , maryam56 , maryam_mariusz , maryiana , mb_maryam , mehnoosh , mehrnaz_k , mehrniaa , mehrnoush_re , melika60 , mery1356 , me_ned , mfr60 , michka_61 , mina_75 , mishapasha , miss maryam , monir1343 , motamed , motlagh , my dream , mzbanoo1379 , mzm1368 , m_ezraeil_m , m_mousavi , m_reisie , nafas44 , naghi palang , nahal_ma97 , nana22 , nanazkhanoom , narcissique , narges.shiraz , narges21 , nasimrahi , nasrin44 , nastaran1351 , nastaran86 , nastaran_702 , nazi1 , Nedae u , nedaj , neg neg , negar.n1000 , negar1373 , negin gold , negin17 , niayesh00 , Niaz777 , niazruby , Nika61 , nikoo 123 , nilid312 , nilidavani , nilok , nina86 , ninja fairy , niyayeeeeeesh , NO ONE , nokia5800 , nona65 , NOOSHIN1383 , nrezaii , omidk , p.gh , paizan , pakdel , pana-m , pani1381 , paniza321 , pare , parei , pariedarya , parisa mah , parmida90 , parvaz75 , pati'a , Patient.Stone , Peart , peymaneh , princess 2012 , R@dvin , RafOneh , ramanava , rashno , raz gol , reem1368 , reihon , reyhaneh2020 , reza9000 , rinle , romina jun , romrom , roshan* , roya1365 , ROZ GOL , rozhina , rural girl , s.d.yeganeh , s.sh , saba28 , sadafnaz , sahar.74 , sahel_m , samandf , samira1362 , sana1994 , sana22 , sanaz2000 , SANIA-23 , sanjahak* , sara parvizi , saratab , scarlet25 , sedena , sedighe1340 , selina63 , Sepideh.ET , sera lak , Sergeant , SETARE SOHEYL , setareh273 , setaresetar , setayesh1976 , setayesh_p995 , setia22 , shadab70 , shahin47 , shahtut , shatot , shavreh , sheida_953 , shima72 , shimablue , shinshina , siah , silverstar , sinsor , sipa , Snow Dream , Snow Princess , sodi209 , sogand1 , sogol 71 , sogol21 , soheila50 , soheilam , solia , somaye73 , sotazi , ssmaryam , ssoudeh , statistics , sydney , s_aftab , Sαrα , T.A.C 7 , tahmin67 , tama1011 , tanen , tania_7 , tannaz1994 , taranomeabshar , tara_5877 , tghyasfr , Tifani Jon , Titania1273 , ti_na60 , tono , tt.raha , UnKnOwN_Sh , vala_hg , veis , violet-9-b , Violet.e , wildfire14 , YaaaaC , yalda a , yas25 , yas27 , yasaman20 , yasaman_rad , yasamin khanoom , yasesabs , yashkin , yasii bano , yegane34 , yekta71 , zahra1374 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zarre , zdragon , zeinab75 , ziba22 , zibahp , ziglernata , zizi.sh , zohreh eshghi , Z_M267 , _ماهک , ~anahita~ , ~Gelareh~ , ~mahdis~ , ~nas!m~ , ~soomi~ , нαηιγε , آتری , آرام.د , آسوده , آیتای , اب و اتش , اذربرزین , ارامی , اردیبهشت 3 , اروانه , ارکیده سفید , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , النار , الهام جوكار , الهه7 , امیر عبدالله , ELI , ایاتای , ایلکای2 , باران غزل , باران211 , باران71 , بازیگوش , بانوی مهر , برادپیت , بهار گل , بی بی گل , تابتا , ترنم , تنهای پردرد , تکراری , حریم1 , خاوردخت , خیال غزل , دختر ارام , دلارام20 , دوست داشتني , دکور , دیبا کیان , راتمینار , راز نیاز , رزا جون , رزصورتی , رهان , روشانا , روشناک , رویای عشق , ریحون , زهرا عاشق رمان , ساحل 2010 , سارینا گلی , سالومهو , ساناز65 , سرتق , سسسی , سهيلا نصير , سپیدوسیاه , سکوت من , سکوت پر از حرف , شادئ , شادزی , شادی* , شاپرک13 , شراره ارکات , شروع , شمیم کوچولو , عاطفه دلنواز , عسل جون1 , عسل خوشگله , عسل مامی , عمه خانم , غزال آریا , فرزان92 , فرنوش عاشق , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لمیس20 , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مائده 67 , مامان مریمی , محمد حسن424 , مرضیه حیدری , مرواریدجووون , مریم64 , منيژه , مهدیه جون , مهرآذین , مهسان9093 , میچکا , نادیا 82 , نازنین 87 , نازي. , نرگس.ر , نسرین... , نصرا... , نصیب , نماز67 , ننه هانی و حوری , نوازشگر , نوشیس , نیاز.ش , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هانیه نیکو , هنانه , پرستو... , پرواس , پونام , چشم قشنگ , ژوبی , یلدا2222 , یگانه هستی , ღ Seti ღ , ღHesaneღ , •Aphrodite• , •● نیلوفر 72●• , •●شقایق●• , ♠YaSsi♠

17. Top | #39

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.26
    تشکر از کاربر
    12,421
    حالت من
    Mariz
    اندازه فونت

صداش می لرزه ، می تونستم تو تاریکی دست های لرزونشو ببینم ، ببینم که کل بدنش داشت می لرزید .
    - داشتی کابوس میدیدی ؟
    - نه .... شما برای چی اومدید اینجا ، اصلا شما کی هستید ، چرا به زور اومدید تو خونه ی من ؟
    - روژان منم کیاوش ، نترس هم چی تموم شده ، داشتی الان کابوس میدید
    حالش بد بود باید یه کاری میکردم . سریع چند قدم برداشتم سمتش و کل لیوان و پاچیدم رو صورتش . یه لحظه جیغ کشید و بعد ساکت شد و با چشمهای گریون و خیس داشت به من نگاه میکرد .
    - بهتری ؟
    هنوز داره خیره نگاهم میکنه ، لرزش بدنش بیشتر شده . میرم و از رو تخت و پتو رو برمیدارم و میرم سمتش . حرکتی نمیکنه آروم پتو رو از پشت میندازم رو شونه هاش و از جلو هم به هم نزدیک می کنم . سردش شده .
    میشینه رو زمین و به دیوار تکیه میده ، جلوش خم میشم
    - خوبی
    حرفی نمیزنه ، چشماش بسته است . چند دقیقه ای می مونم تا لرزشش بند بیاد بعد از رو تخت بلند میشم و میخوام برم که صداش می یاد
    - من
    به سمتش برمیگردم
    - چیزی لازم داری
    با صدای بغض داری حرف میزنه
    - من... من می ترسم
    دخترکه بیچاره ، نمی دونستم چی بگم ، کاش حداقل دایه بود . الان دست تنها با این دختره چی کار کنم .
    - ببین چیزی نیست ، مشکل حل شده . نباید بترسی
    - تو ... تو واقعا کیاوشی
    نفس عمیقی میکشم ، میرم جلو و کنارش رو زمین زانو میزنم
    - کیاوشم ، واقعا کیاوشم
    - اونا
    - اونا رفتن ، پلیسا اومدن و بردنشون ، خیالت راحت
    - اگه بیان چی ؟
    می دونستم ترسیده ولی انگار بیشتر اون چیزی بود که فکر میکردم . فردا صبح حتما باید از آقای احمدی بپرسم دقیقه چه اتفاقی افتاده بود .
    - میخوای کمکت کنم بری رو تخت
    سرشو تکون میده
    - خوب پس بلند شو بریم پذیرایی یه چیزی درست کنیم بخوریم ، خوبه ؟
    میخواستم ذهنشو منحرف کنم . یکم نگاهم میکنه و بعد چشماشو به معنی تایید می بنده . سعی میکنه بلند بشه ولی انرژی نداره . دستامو دورش میگیرم و بلندش میکنم ، هنوز پتو رو دورش محکم گرفته . با هم میرم پذیرایی، میبرمش سمت کناپه
    - تو اینجا بشین ، یه فیلم میزارم نگاه کنی تا من یه چیزی درست کنم
    حرفی نمیزنه . منم یه فیلم میزارم تو دستگاه و میرم سمت آشپزخونه . نیم نگاهی به دختری که رو کاناپه نشسته میندازم ، پتو افتاده از یه طرف افتاده رو شونش لختش . موهاش با یه گیره بالای سرش بسته شده .
    از تو فریز همبرگر در می یارم و همین جوری میندازم تو ماهیتابه تا سرخ بشه .
    یه کم نون میزارم تا گرم بشه ، خیارشو و گوجه رو هم خورد میکنم و میزارم رو بشقاب و همه رو میزارم رو سینی و میرم سمت روژان .
    میز و میزارم کنارتر و سینی رو میزارم رو زمین .
    - بیا رو زمین بخوریم
    یه نگاهی به در میکنم و یه نگاهی به من
    - بسته است ، خیالت راحت
    ولی انگار هنوز مطمعن نشده . میرم کنارش و رو کاناپه می شینم
    - روژان من هستم خیالت راحت باشه ، باشه
    مظلوم سرشو کج میکنه و تکون میده
    - خوب پس بلندشو بریم بشینیم ، من گرسنمه
    آروم بلند میشه و میشینه رو زمین . سعی میکنه پتو رو نگه دار ولی سنگین بود
    - سردته ؟
    - نه
    شاید به خاطر لباسشه که معذب ، میرم سمت اتاقش و شنلشو که موقع خواب درآورده بود میارم . پتو رو از رو شونه هاش برمیدارم ، سرشو بلند میکنه و نگاهم میکنه ، بالای سرش وایستادم . شنلشو میندازم رو شونه هاش ، آروم خودش می پوشه .
    میشینم کنارش و سینی رو میزارم جلومون و کنترل و دستم میگیرم
    - فیلمش قشنگه
    - ندیدم که
    - پس از اون موقع چی کار میکردی
    سعی میکنم نگاهش نکنم تا معذب نباشه ولی معلوم بود که معذب ، معذب بودن بهتر از اینکه بترسه و همش بلرزی .
    - صبح به دایه زنگ میزنم میگم بیاد
    - نه

ویرایش توسط آسایا آریایی : 1392,09,09 در ساعت ساعت : 23:51

18. 507 کاربر از پست آسایا آریایی تشکر کرده اند .

#saba.b# , #sevda# , #لـــــــــیلا . م # , $ saba $ , $@αʀiT$ , $~SARA88~$ , (mahi) , (فروردین) , **melika** , **terme** , **سولماز** , *Atena* , *hasti*17 , *hoda* , *msbm* , *SaNaY* , *shima* , *sorme* , *~aida bala~* , *آویژه* , *سمیه م* , *مرغ خروس دوس* , +Neda+ , --Nila-- , .....ARAM , .samira68. , .yasmin , /لاله/ , 0033 , 021girl , 7toranj , @adri@ , Abandokht , abby7 , airena , almaramanda , Altin ay , amini2004 , amirhosseinac , amordad65 , amorist , Anahita.s , angel04 , angle92 , anna43 , Anolin , Ara19 , architect_shima , arefe jooon , arefe90 , arezoo214 , arezoue , Arrosha , arshin.R , asal naz , asal-661 , ASAL.KHANUM , Ashkebitab , atefeh_49 , atsh , atyek , autumn_dream_86 , ayandeh1 , aygeen , Azar.JoOon , azar1 , azisadeghi , Babysky , BaharәH , balatanha , baran91 , barane khazan , bast girl , behtarin_pari , Belanka 95 , BeLAtrIx , betiya , betoche** , bikari , black-roze , caarol , com86 , darya tofani , Darya77 , darya9813 , Denis omidi , deragun , diablo8888 , dokhibabash , Dr.nastaran , EasTern_Girl , elahe 66 , elahegood , eli naz , elmira.t , elmiraa_20 , erfanbor , f2kral , fadai , fari ♥ al , fariba44 , Farnaz , fary , farzaneh-a , fateme. , fatemeh2001 , fati70 , fatima64 , fatima_59 , fazijooon , fera , fereshth , fidele , fk-osh-d , flavia , galadril3 , ghasedak 71 , ghazal rad , ghazal-xr75 , ghorob89 , gitalina , Golsa goli , hadiseh.a , hala , hana_m , hanye , harimeshgh , hasti59 , helga1980 , hobi , homa* , hooramohebtash , hyunah , iryane , jnashenakhte , joana , JonasRahimi , Kamandooo , katy f , kfdh , khimya , Kiana S , kiana61 , kimia joon , kiumars , kodaki , lartmis , leila banoo , leona , leyla71 , liba , Lida2014 , lili.sz75 , love is.. , love_a , m0nire , maedeh217 , mahana1 , mahbobe26 , mahboobeh 98 , mahboub215 , mahdi3h , mahdiehhjz , Mahdis @69 , maheasemun , mahnazmom , mahr0kh , mahroomahdiyeh , Mahsa313 , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab78 , Maman fariba , man! , manemah , mani1384 , mania-h , mansoure , mansuri , Mantral , many22 , maraal , marale , MARION , marmara25 , maryam_mariusz , maryiana , mb_maryam , mehnoosh , mehrnaz_k , mehrniaa , mehrnoush_re , melika60 , mery1356 , me_ned , mfr60 , michka_61 , mina_75 , mishapasha , Miss A , miss maryam , monir1343 , motlagh , my dream , mzbanoo1379 , mzm1368 , m_ezraeil_m , m_mousavi , m_reisie , nafas44 , naghi palang , nahal_ma97 , nana22 , nanazkhanoom , narcissique , narges.shiraz , narges21 , nasimrahi , nasrin44 , nastaran1351 , nastaran86 , nastaran_702 , nazi1 , Nedae u , nedaj , negar.n1000 , negar1373 , negin gold , negin17 , niayesh00 , niazruby , Nika61 , nikoo 123 , nilid312 , nilidavani , nilok , nina86 , ninja fairy , niyayeeeeeesh , NO ONE , nona65 , NOOSHIN1383 , nrezaii , omidk , p.gh , paizan , pakdel , pana-m , pani1381 , paniza321 , pare , parei , pariedarya , parisa mah , parmida90 , parvaz75 , pati'a , Patient.Stone , Peart , perspolis2012 , peymaneh , princess 2012 , R@dvin , RafOneh , ramanava , rashno , raz gol , reem1368 , reihon , reyhaneh2020 , reza9000 , rinle , romina jun , romrom , roshan* , roya1365 , ROZ GOL , s.d.yeganeh , s.sh , saba28 , sadafnaz , sahar.74 , sahel_m , samandf , samira1362 , sana1994 , sana22 , sanaz2000 , SANIA-23 , sanjahak* , sara parvizi , saratab , scarlet25 , sedena , sedighe1340 , Sepideh.ET , sera lak , Sergeant , SETARE SOHEYL , setareh273 , setaresetar , setayesh1363 , setayesh1976 , setayesh_p995 , setia22 , shadab70 , shahin47 , shahtut , shanal gharmazi , shatot , shavreh , sheida_953 , shima72 , shimablue , shinshina , siah , silverstar , sinsor , sipa , Snow Dream , Snow Princess , sodi209 , sogol 71 , sogol21 , Sogolaak , soheila50 , soheilam , solia , somaye73 , sotazi , ssmaryam , ssoudeh , statistics , sydney , s_aftab , Sαrα , T.A.C 7 , tahmin67 , tama1011 , tanen , tania_7 , tannaz1994 , taranomeabshar , tara_5877 , tghyasfr , Tifani Jon , Titania1273 , ti_na60 , tt.raha , UnKnOwN_Sh , vala_hg , veis , violet-9-b , Violet.e , wildfire14 , YaaaaC , yalda a , yas27 , yasaman20 , yasaman_rad , yasamin khanoom , yashkin , yasii bano , yekta71 , zahra1374 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zarre , zdragon , zeinab75 , ziba22 , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zizi.sh , zohreh eshghi , Z_M267 , _ماهک , ~anahita~ , ~Gelareh~ , ~mahdis~ , ~nas!m~ , ~soomi~ , нαηιγε , آتری , آرام.د , آسوده , اب و اتش , اذربرزین , ارامی , اردیبهشت 3 , اروانه , ارکیده سفید , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , النار , الهام جوكار , الهه7 , امیر عبدالله , ELI , ایاتای , ایلکای2 , باران غزل , باران211 , باران71 , بازیگوش , بانوی مهر , برادپیت , بهار گل , بهارک 1375 , بی بی گل , تابتا , ترنم , تنهای پردرد , تکراری , حریم1 , خاوردخت , خیال غزل , دختر ارام , دلارام20 , دوست داشتني , دکور , دیبا کیان , راتمینار , راز نیاز , رزصورتی , رهان , روشانا , روشناک , رویای عشق , ریحون , ساحل 2010 , سارینا گلی , سالومهو , ساناز65 , سرتق , سسسی , سهيلا نصير , سپیدوسیاه , سکوت من , سکوت پر از حرف , شادئ , شادزی , شادی* , شاپرک13 , شراره ارکات , شروع , شمیم کوچولو , عاطفه دلنواز , عسل جون1 , عسل خوشگله , عسل مامی , عمه خانم , غزال آریا , فرزان92 , فرنوش عاشق , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لمیس20 , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مائده 67 , محمد حسن424 , مرضیه حیدری , مرواریدجووون , مریم64 , منيژه , مهدیه جون , مهرآذین , مهسان9093 , میچکا , نادیا 82 , نازنین 87 , نازي. , نرگس.ر , نسرین... , نسیب , نصرا... , نصیب , نماز67 , ننه هانی و حوری , نوازشگر , نوشیس , نیاز.ش , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هانیه نیکو , هنانه , پرستو... , پرواس , پونام , چشم قشنگ , ژوبی , گل صبا , گل یاس , یلدا2222 , یگانه هستی , ๑ Areefee ๑ , ღ Seti ღ , ღHesaneღ , •Aphrodite• , •● نیلوفر 72●• , •●شقایق●• , ♠YaSsi♠

19. Top | #40

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.26
    تشکر از کاربر
    12,421
    حالت من
    Mariz
    اندازه فونت

بهش نگاه میکنم ، من دارم میخورم و اون هنوز حتی یه لقمه هم نخورده . یه لقمه براش میگیرم و دستمو دراز میکنم تا از دستم بگیره
    - چرا
    به دستم و لقمه خیره شده . آروم دستشو می یاره جلو و از دستم میگیره . برق انگشتر توی دست چپش یه لحظه دلمو لرزوند .
    - امروز دخترش زایمان کرد
    - خوب کرده باشه ، زنگ میزنم فردا بیاد ، دخترش اونجا تنها نیست ولی تو اینجا تنهایی
    لقمه هنوز تو دستشه ، نگاهش میکنم
    - چرا نمی خوری پس ؟
    - زنگ نزنید
    دختر بود و دل نازک دخترونه اجازه نمیداد تا الان مادر و از دخترش جدا کنه . ولی خودش اینجا تنها بود و این شرایط اصلا خوب نبود . منم که کلا نمی تونستم ازش مراقبت کنم . هنوز لقمه تو دستشه ، به لقمه اشاره میکنم
    - بخور دیگه
    یه نگاه به لقمه میکنه و آروم می بره سمت دهنش . نگاهش میکنم . دست خودم نبود . چشمامو رو هم فشار میدم و نگاهمو ازش میگیرم و به تلوزیون نگاه میکنم .
    - من.... من به دوستام زنگ میزنم بیان آقا
    آقا ... این دختر راجع به من چی حرف میزد ...
    - گفتم که تو الان بیشتر به دایه احتیاج داری
    - خوب من به دوستام زنگ میزنم بیان پیشم
    از چیزی که شنیدم داشت دو تا شاخ سرم درمی یومد . دوستاش ، اینجا تو تهران . این دختر کی بود ...؟
    نمیدونم چی تو نگاهم دید که حرفشو پس گرفت
    - خوب ببخشید نمیگم
    - دوستات اینجان
    سرشو تکون میده
    - حالا تا ببینم فردا چی میشه
    به سینی اشاره میکنم
    - حالا غذاتو بخور
    لقمه میگیرم و خودم میخورم و سعی میکنم بهش توجهی نکنم تا راحت باشه .
    - مرسی
    - چیزی نخوری که
    - سیر شدم
    سینی رو از رو زمین برمیدارم و میبرم میزارم رو میز داخل آشپرخونه . هنوز رو زمین نشسته .
    - نمی خوای بری تو اتاقت
    - شما برید بخوابید من خوابم نمی یاد
    کاملا معلوم بود داره از خواب بیهوش میشد و از ترسش خوابش نمی برد .
    - در قفله ، خیالت راحت باشه برو تو اتاقت و بخواب .
    سرشو پایین میندازه . امشب چی شده واسه من . میرم سمت اتاقم و از رو تخت بالش و پتو رو برمیدارم . از تو اتاق روژان هم بالششو برمیدارم و میرم تو پذیرایی
    - اینجا بخوابیم که تو هم نترسی
    هنوز وسط ایستاده ، میرم و میز و کنارتر میزارم و بالش خودمو میزارم رو زمین و
    پتو رو میندازم روش . بالش روژان رو میزارم رو کاناپه و پتو رو از رو زمین برمیدارم .
    - خوب بهتره تو رو کاناپه بخوابی
    حرفی نمیزنه . میرم و نور پذیرایی رو خاموش میکنم . لامپ راهرو کناری رو روشن میزارم تا از اونجا نور بیاد .
    - بیا دیگه .
    می یاد سمت کاناپه و می ایستاده . دارم از خواب میمیرم اینم که اینجوری میکنه . آروم هولش میدم سمت کاناپه و پتو رو میدم بغلش . با شنل دراز میکشه ، به خاطر تاپی که پوشیده معذب بود و من درک میکردم . آروم دراز میکشه و پتو رو میکشه روش . بعد از اینکه مطمعن شدم دراز کشید . تلوزیون و خاموش میکنم و خودم یکم اونورتر از کاناپه رو زمین دراز میکشم .
    میخوام که احساس امنیت کنه و فکر کنم اینجوری بهتر باشه . صدای نفس هاش نشون میده که هنوز بیداره . از صبح سرپا بودم و الان خیلی خسته بودم . عصری با بهار حرف زده بودم و گفته بود تا چند روز دیگه برمیگرده .
    دلم براش تنگ شده بود .......
    یکم میگذره و خوابم میبره . نمیدونم چه قدر گذشت بود و چند ساعت بود که خوابیده بود که با صدای گریه بیدارم کرد . چشمامو باز میکنم هوا هنوز تاریک بود . سرمو به پشت برمیگردونم و روژان رو کاناپه می بینم که باز داره گریه میکنه .
    چی کار کردن بودن اون عوضی ها با این دختر .
    با کرختی از روی زمین بلند میشم و میرم سمت کاناپه .
    ویرایش توسط آسایا آریایی : 1392,09,09 در ساعت ساعت : 23:54

20. 531 کاربر از پست آسایا آریایی تشکر کرده اند .

!!nahal!! , #saba.b# , #sevda# , #لـــــــــیلا . م # , $ saba $ , $@αʀiT$ , $~SARA88~$ , (mahi) , (فروردین) , **melika** , **terme** , **سولماز** , *Atena* , *hasti*17 , *hoda* , *msbm* , *SaNaY* , *shima* , *sorme* , *~aida bala~* , *آویژه* , *ریحانه# , *سمیه م* , +Neda+ , --Nila-- , .....ARAM , .MaRYaM BaNo. , .samira68. , .yasmin , /لاله/ , 0033 , 021girl , 7toranj , @adri@ , Abandokht , abby7 , airena , almaramanda , Altin ay , amini2004 , amirhosseinac , amordad65 , amorist , Anahita.s , anahita13 , angel04 , angle92 , anna43 , Anolin , Ara19 , architect_shima , arefe jooon , arefe90 , arezoo214 , arezoue , Arrosha , arshin.R , asal naz , asal-661 , ASAL.KHANUM , asalkhanoom , atefeh_49 , atish69 , atsh , autumn_dream_86 , ayandeh1 , aygeen , Azar.JoOon , azar1 , azisadeghi , Babysky , BaharәH , baran91 , barane khazan , bast girl , behtarin_pari , Belanka 95 , BeLAtrIx , betiya , bikari , black-roze , caarol , com86 , darya tofani , Darya77 , darya9813 , Denis omidi , deragun , diablo8888 , dokhibabash , dozhd , Dr.nastaran , EasTern_Girl , elahe 66 , elahegood , eli naz , elmira.t , elmiraa_20 , erfanbor , f2kral , fadai , fari ♥ al , fariba44 , Farnaz , fary , farzaneh-a , fateme. , fatemeh2001 , fati70 , fatima64 , fatima_59 , fazijooon , fera , fereshth , fk-osh-d , flavia , galadril3 , ghasedak 71 , ghazal rad , ghazal-xr75 , gitalina , Golsa goli , hala , hanas , hana_m , Haniii9396 , hanye , harimeshgh , hasti59 , helga1980 , hobi , homa* , hoomand , hooramohebtash , hyunah , iryane , jnashenakhte , joana , JonasRahimi , Kamandooo , katy f , kfdh , khimya , Kiana S , kiana61 , kimia joon , kiumars , kodaki , lartmis , leila banoo , leona , leyla71 , liba , Lida2014 , lili.sz75 , love is.. , love_a , m0nire , maedeh217 , mahana1 , mahbobe26 , mahboobeh 98 , mahboub215 , mahda , mahdi3h , Mahdis @69 , maheasemun , mahnazmom , mahr0kh , mahroomahdiyeh , Mahsa313 , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab78 , Maman fariba , man! , manemah , mani1384 , mania-h , mansoure , mansuri , Mantral , many22 , maraal , marale , MARION , marmara25 , maryam_mariusz , maryiana , mb_maryam , mehnoosh , mehrnaz_k , mehrniaa , mehrnoush_re , melika60 , mery1356 , me_ned , mfr60 , michka_61 , mina_75 , mishapasha , Miss A , miss maryam , monir1343 , motamed , motlagh , my dream , mzbanoo1379 , mzm1368 , m_ezraeil_m , m_mousavi , m_reisie , nafas44 , naghi palang , nahal_ma97 , nana22 , nanazkhanoom , narcissique , narges.shiraz , narges21 , nasimrahi , nasrin44 , nastaran1351 , nastaran86 , nazi1 , Nedae u , nedaj , neg neg , negar.n1000 , negar1373 , negin gold , negin17 , niayesh00 , niazruby , Nika61 , nikoo 123 , nilid312 , nilidavani , nilok , nina86 , ninja fairy , niyayeeeeeesh , NO ONE , nokia5800 , nona65 , NOOSHIN1383 , nrezaii , omidk , p.gh , paizan , pakdel , pana-m , pani1381 , paniza321 , pare , parei , pariedarya , parisa mah , parisa** , parmida90 , parvaz75 , pati'a , Patient.Stone , Peart , perspolis2012 , peterpanama14 , peymaneh , princess 2012 , R@dvin , RafOneh , rain_signal , ramanava , rashno , raz gol , reem1368 , reyhaneh2020 , reza9000 , romina jun , romrom , roshan* , Roshanak65 , roya1365 , ROZ GOL , rozhina , rural girl , s.sh , saba28 , sadafnaz , saghi 73 , sahar.74 , samandf , samane66 , samira1362 , sana1994 , sana22 , sanaz2000 , SANIA-23 , sanjahak* , sara parvizi , saratab , scarlet25 , sedena , sedighe1340 , selina63 , Sepideh.ET , Sergeant , SETARE SOHEYL , setareh273 , setaresetar , setayesh1363 , setayesh1976 , setayesh_p995 , setia22 , sh.ab , sh.mrjan , shadab70 , shahin47 , shahtut , shanal gharmazi , shatot , shavreh , sheida_953 , shima72 , shimablue , shinshina , sh_karan , siah , silverstar , sinsor , sipa , Snow Dream , Snow Princess , sodi209 , sogand1 , sogol 71 , sogol21 , Sogolaak , soheila50 , soheilam , solia , somaye73 , sotazi , ssmaryam , ssoudeh , statistics , sydney , s_aftab , Sαrα , T.A.C 7 , tahmin67 , tama1011 , tanen , tannaz1994 , taranomeabshar , tara_5877 , tghyasfr , Tifani Jon , Titania1273 , ti_na60 , tono , tt.raha , UnKnOwN_Sh , vala_hg , veis , violet-9-b , Violet.e , westlife , wildfire14 , YaaaaC , yalda a , yas25 , yas27 , yasaman20 , yasaman_rad , yasamin khanoom , yashkin , yasii bano , yegane34 , yekta71 , zahra1374 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zdragon , zeinab75 , zese , ziba22 , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zizi.sh , zohreh eshghi , Z_M267 , _ماهک , ~anahita~ , ~Gelareh~ , ~mahdis~ , ~nas!m~ , ~soomi~ , нαηιγε , آتری , آرام.د , آسوده , آیتای , اب و اتش , اذربرزین , ارامی , اردیبهشت 3 , اروانه , ارکیده سفید , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , النار , الهام جوكار , الهه7 , الیا , امیر عبدالله , ELI , ایاتای , ایلکای2 , با نمک , باران غزل , باران211 , باران71 , بازیگوش , بانوی مهر , برادپیت , بهار گل , بهارک 1375 , بی بی گل , تابتا , ترنم , تنهای پردرد , تهران بانو , تکراری , حریم1 , خاوردخت , خیال غزل , دختر ارام , دلارام20 , دوست داشتني , دکور , دیبا کیان , راتمینار , راز نیاز , رزا جون , رزصورتی , رهان , روشانا , روشناک , رویای عشق , ریحون , ساحل 2010 , سارینا گلی , سالومهو , ساناز65 , سرتق , سسسی , سهيلا نصير , سپیدوسیاه , سکوت من , سکوت پر از حرف , شادئ , شاداب 19 , شادزی , شادی* , شاپرک13 , شراره ارکات , شروع , شمیم کوچولو , عاطفه دلنواز , عاطی خانمی , عسل جون1 , عسل خوشگله , عسل مامی , عمه خانم , غزال آریا , فرزان92 , فرنوش عاشق , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لمیس20 , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مائده 67 , مامان مریمی , محمد حسن424 , مرضیه حیدری , مرواریدجووون , مریم64 , منيژه , مهدیه جون , مهرآذین , مهسان9093 , میچکا , نادیا 82 , نازنین 87 , نازي. , نرگس.ر , نسرین... , نسیب , نصرا... , نصیب , نماز67 , ننه هانی و حوری , نوازشگر , نوشیس , نیاز.ش , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هانیه نیکو , هنانه , پارمیس خانوم , پرستو... , پرواس , پونام , چشم قشنگ , ژوبی , گل صبا , گل یاس , یلدا2222 , یگانه هستی , ๑ Areefee ๑ , ღ Seti ღ , ღHesaneღ , •Aphrodite• , •● نیلوفر 72●• , •●شقایق●• , ♠YaSsi♠

صفحه 4 از 24 نخستنخست 1234567814 ... آخرینآخرین