ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان سیگار شکلاتی | هما پور اصفهانی کاربر انجمن
تور

نودهشتیا
فید آر اس اس

نظرسنجی: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:

صفحه 1 از 9 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 87
  1. Top | #1

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.81
    تشکر از کاربر
    17,986
    تشکر شده 1,370,322 در 3,864 پست
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

پیش فرض رمان سیگار شکلاتی | هما پور اصفهانی کاربر انجمن

بسم الله الرحمن الرحیم
    آغاز می کنم با یاد خدا و با مدد مولا علی (ع)
    :دوستانه نویس:

سلام ...

سلام به همه همراه های عزیز و دوست داشتنی و گلم ...

می خوام اگه خدا بخواد هشتمین رمانم رو توی سایت نود و هشتیا کلید بزنم ... اونم درست شب شهادت امام علی ... اما شیعیان و مردترین مرد روزگار ...
    بعد از نوشتن هفت رمان قبلی (قرار نبود، توسکا، جدال پر تمنا (سجاده و صلیب)، افسونگر، تقاص، روزای بارونی، هدف برتر) اونقدر تجربه دارم که بدونم وقتی قلم دست می گیرم باید چی بیارم روی کاغذ که نه تنها قلب خودم که قلب تک تک خواننده هام رو به زنجیر بکشه و نه تنها اونا رو که حتی خودم رو پا به پاش بکشونه ...
    تعریف از خود نیست ... تعریف از تجربیاتیه که برای به دست آوردن قطره قطره اش به شماها ... به منتقد های عزیزم که بدون کینه و از روی خیر خواهی رمانامو نقد کردن، مدیونم ...
    اما اینبار ... خواستم متفاوت باشم ... متفاوت تر از همیشه ...
    خواستم دینم رو به قلمم و به خواننده هام ادا کنم ...
    بیشتر از همه به قلمم ... این قلمی که می دونم تقدس داره ... الان دیگه خیلی خوب می دونم هر چیزی رو که بنویسه و چه روی کاغذ بیاره چه روی صفحه های ورد ... چه لمس قلم توی دست باشه چه لمس دکمه های کیبورد ... هر چی که باشه مسئولیت داره! پس چه خوب که آدم حرف داشته باشه برای گفتن و بنویسه از چیزایی که واقعی تر باشه ...

می خوام با رمان جدیدم همه توانم رو توی نوشتن به اجرا بذارم ... هر چیزی که تو این یکی دو ساله یاد گرفتم ... می خوام از فانتزی نویسی و صرفا جهت سرگرمی و باری به هر جهت بودن فاصله بگیرم ... می خوام برسم به جایی که برام رسالته!

خیلی فکر کردم ... فکر ... فکر ... یه ایده می خواستم، یه ایده که بتونه ذهنم رو ببره به اون سمتی که مقصدشه ... اما نبود ... چیزی به ذهنم نمی رسید که بتونه همه چیزایی که ذهن من می خواد رو همزمان داشته باشه ... هر سوژه ای که داشتم شاید فقط یه کم از اون چیزی که مد نظرم بود رو پوشش می داد ... پس صبر کردم ... صبر کردم تا بالاخره سوژه رو گرفتم ... سوژه خام و ابتدایی از خودم نبود ... یکی از بچه های گل که متاسفانه اسمشو از یاد بردم ازم خواست چنین چیزی بنویسم و من اون لحظه ترسیدم ... نوشتن از چنین چیزایی که یه جورایی تابو محسوب می شه کار هر کس نیست ... ترسیدم از دردسرهای بعدش ... خواستم به کل بیخیالش بشم ... اما نشد! پس روی اون سوژه کار کردم ... اول به نظر ساده می یومد ... اما اینقدر تغییرش دادم تا تبدیل شد به سیگار شکلاتی ...
    اون سوژه ساده اینقدر پیچ در پیچ شد که گاهی خودم هم توی پستوهای گاه تنگ و تاریک و گاه روشن و نورانیش گم می شدم و برای پیدا شدنم به این در و اون در می زدم ... درست مثل شکافتن اتم!
    توی این راه مهسا و سحر عزیزم ... دوستای گلم ... دو تا از بهترین منتقدای نود و هشتی بهم کمک کردن ... راه رو بهم نشون دادن و با هم ساختیم سیگار شکلاتی رو .... سخت بود ... بعضی شبا تا صبح بیدار می موندیم و روی سوژه کار می کردیم ... تحقیق می کردیم ... پرس و جو می کردیم ... اما بالاخره تکمیل شد و پایه های اصلی داستان ریخته شد ...
    مونده جزئیات که اونو من باید با قلم خودم تا جایی که می تونم اصولی پیش ببرم و شرمنده هیچ کس نشم ... نه دوستانی که کمکم کردن و نه خواننده های عزیزم ...

نکات اساسی:
    ******اگه دنبال یه رمان فقط برای سرگرم شدن هستین (چیزایی مثل افسونگر، قرار نبود) این رمان رو نخونین ... چون براتون مطلوب نیست اما اگه می خواین با من و دانسته های جدید من و مشکلات اجتماعمون همگام بشین بسم الله ... خوندن سیگار شکلاتی رو بهتون توصیه می کنم ...

*****شخصیت های این رمان فرقای اساسی دارن با همه رمان های قبلی من ... شخصیت های دختر قبلی نیم بیشترش از شخصیت خودم شکل می گرفت، و پسرهای داستان ها از کسانی که توی دور و اطرافم دیده بودم و یا شنیده بودم ...
    ****اما این رمان ... شخصیت هاش سخت ساخته شدن ... ذهنیتاشون احساساتشون عقایدشون سخته ... باید درکشون کنیم ... باید اونا رو حس کنیم و باهاشون هم گام بشیم ... ازتون عاجزانه تقاضا می کنم این رمان رو پا به پای من بخونین ... منتظر پی دی اف شدن رمان نشینین ... همزمان با من بخونین ... درک کنین ... حس کنین ... همراه بشین با شخصیت هام ... و نقدش کنین ... برای پست به پستش نیاز مند نقد های پر بارتون هستم ... خودتون رو لحظه به لحظه جای شخصیت های رمان من ... جای تک تکشون بذارین ... به جای اونا تصمیم بگیرین و ببینین تا چه حد حق رو بهشون می دین ...
    سعی کردم هیچ کدوم از شخصیتام سیاه نباشن و هیچ کدوم هم سفید نباشن ... مثل همه آدما ... اون آدم بد بده هم شاید عاشق مادرش باشه! شاید بمیره واسه بچه ش ... شاید با دیدن یه شاخه گل زیبا به وجد بیاد ... و اون آدم خوب خوبه شاید گاهی عصبی بشه ... داد بزنه ... توهین کنه ... نگاهش بلغزه ... شاید!!! پس هم گام باشین ... پست به پست ...

***برای خط به خط این رمان تحقیق کردم، پرس و جو کردم و چیزی که می خوام بنویسم هیچیش باری به هر جهت نیست ... همه بر اساس واقعیته ... پس خواهشمندم ازتون وقتی قصد نقد دارین مطلع باشین و نقد کنین ... به شنیده هاتون اکتفا نکنین ... من تحقیق کردم و به نتایجی رسیدم که تو رمان خواهید دید ... پس اگه قصد کردین تحقیقات منو نقد کنین شما هم تحقیق کنین و بهم با علت و منظق بگین که اشتباه می کنم و چنین چیزی نیست ... من هم به دیده منت قبول می کنم یک دنیا هم ممنونم ... اما در غیر اینصورت از نقد کردن خودداری کنین ...

**سر بزنین به صفحه نقد ... نقد بچه های دیگه رو بخونین ... بعضاً جواب من رو هم بخونین ... ولی برای زیاد شدن تعداد پستای خودتون نقد بیجا نکنین ... از نقدایی که نقد شما هم هست تشکر کنین ... به هم امتیاز بدین و برای هم حرمت قائل بشین ... برای همدردی کردن با شخصیت ها یا زدن حدس و گمان هاتون پروفایل منو انتخاب کنین نه صفحه نقد رو ... برای سوال هاتون هم همینطور ... من با دیده منت همه رو جواب می دم ... چون این رمان عزیز ترین رمان منه و من همه جوره براش وقت می ذارم ... همینطور برای خواننده هاش ... هر چیز غیر از نقد توی صفحه نقد اسپم محسوب می شه و فکر می کنم تا الان همه این رو متوجه شدین ...
    * چیزی غیر از این نمی تونم در مورد داستان بگم ... چون همه داستان بر اساس هیجان نوشته می شه ... پس تا آخرین لحظه خوندنش باید توی هیجان و ندونستنش غرق باشین ...

نکته 1: داستان رو دارم برای رنج سنی بالای شونزده می نویسم ... قلمم کاملا با رمان های دیگه فرق داره ... توصیفات اصولی تر شده ... شخصیت ها پخته تر هستن ... پس خواهشمندم سنین زیر شونزده از خوندن رمان خودداری کنن ...

نکته 2: کپی کردن داستان برای هر جایی اعم از سایت های رمان نویسی و وبلاگ ها و ... مجاز نیست ، پیگرد قانونی هم داره ... مزمئن باشین با مدیرای عزیز هم هماهنگ می کنم که در صورت مشاهده چنین چیزی گزارش کنن.

نکته 3: در صورت امکان هر شب پست می ذارم ...

مشاوران عزیز:

مشاورین حقوقی:

shadi 936
    Arezoo250
    @razie@
    0sara
    مشاورین در روند سوژه:
    *mahsa*
    SahariX
    Mojtaba4870

تمامی شعرهایی که توی رمان ازش استفاده شده از این کتب هستن:
    زیبای اساطیری (نیلوفر لاری پور) ، لبخند شیرین فرهاد (صابر قدیمی)

خلاصه:

پاکت سیگار ... ضربه ای به زیر پاکت ... بالا پریدن یک نخ سیگار از جلد زرورقی ... آن را با دو انگشت بیرون می کشد،
    می گذارد کنج لبش و با آتشی که سرد تر از آتش جهنم زندگیش است روشنش می کند، همزمان پک می زند ... عمیق ... با همه رگ و پی تنش ... سر سیگار سرخ و داغ می شد و قلب او آبی و خنک ... طعم گسش اول حنجره اش را خراش می دهد و بعد از آن قلبش را در هم می فشارد، فیلتر شکلاتی سیگار دهنش رو خوش طعم میکند اما همزمان طعم تلخ دود اخمهایش را در هم می کشد ... اما چیست این لذتی که باعث می شود پک دوم را محکم تر بزند و خط اخمی بین پلک هایش بنشاند؟ بوی شکلات داغ اطرافش را پر می کند، همان بویی که سالهاست اتاقش را عطر آگین کرده ... همان بویی که سالهاست همراه عطرهایش شده ... باز هم پکی دیگر و باز اسیر لذت می شود ... در این لذت کسی را سهمیم نمی کند مگر کسی که لذت کشیدنش را چشیده باشد و درکش کند! پک بعدی را لطیف تر می زند و باز هم توی ذهنش ... نه توی واقعیت ... فریاد می زند: «آهای شما! شما که نمی دانید من کیستم، چیستم، در ذهنم در دلم چه می گذرد چرا ادعایتان می شود؟!! فکر می کنید هر چه زندگی را تلخ تر کنید بر من سخت تر می گذرد؟ سخت در اشتباهید ... زندگی من تلخ است اما به تلخی یک پک سیگار ... تلخ و پر از لذت که حاضر نیستم در آن سهیمتان کنم ... این تلخی و آن لذت همه متعلق به من است ... تا آخرین لحظه زندگیم» اوست شاه جوانمردی که هرگز و هرگز با ناجوان مردی کسی را روی کرسی قضاوت نمی نشاند ... اما سالهاست خودش را روی کرسی نشانده اند و دم به دم حکم اعدامش را می دهند ... طناب به دور گلویش حلقه می کنند ... جانش را از حنجره اش بیرون می کشند و لحظه آخر دستور ایست می دهند ... عفوش می کنند ... اما باز فردا روز از نو روزی از نو ...
    *
    دیدمت .... آویزان ... با پاهای کبود ... روحت آزرده بود، روح پاکت را به سلاخی کشیدند، طاقت نیاوردی، پس جسمت را نیز آزرده ساختی تا ببری از این دنیا ... بریدی اما پس من چه؟! من چه کنم بی تو وقتی بی تو بودن را یاد نگرفته ام! تو می دانی که بی تو هیچ نیستم اما می بری. از من و از هر چه که تو را نابود کرد ... پس نابود می کنم ... نابود می کنم هر آنچه نابودت کرد ... محکم بودن را یادت ندادم ... شکستی ... پس می خواهم جای تو هم محکم باشم ... جای تو هم زندگی کنم و ببرم نفس کسانی را که نفست را بریدند ... می خواهم زن نباشم ... می خواهم یک تنه مبارزه کنم ... برای تو ... برای خونی که در تنت منجمد شد و جانت را گرفت ... منی که شاهزاده بودم ... منی که خالص بودم ... حال به خاطر تو و بازگردان آرامشت، می خواهم اسیر باشم و ناخالص ...

سیگار شکلاتی انتظار شما رو می کشه ...

جلد با طراحی
    niloofarane عزیز و هنرمند

شهادت امام علی رو به همه دوست دارانشون و شیعیان جهان تسلیت عرض می کنم
    ویرایش توسط باران 69 : 1392,05,09 در ساعت ساعت : 00:40

2. 2,670 کاربر از پست باران 69 تشکر کرده اند .

! @Roy ! , !!! NAFAS !!! , !!!!!mounes , !!!Antoniuos!!! , !!!maryam!!! , !!!Mozhdeh , !!Rosha!! , !aynaz! , !diamond! , !i!elham!i! , !nafas! , !niloofar! , !roz sorkh , !shamim! , !ya30! , # MiTrA.Sa # , #Dayana# , #marg# , #SamaneH# , #sevda# , #فیروزه# , #مریم# , $ ساجده$ , $*~fire~*$ , $@αʀiT$ , $fati KoMaNdO$ , $raha$ , $~SARA88~$ , %NEGAR% , &nazanin& , < IMANA > , " yegane" , " ساناز " , "Elnaz" , "Giti" , "Hasti" , "Lonely Girl " , "sama" , "فاطمه نیک نیا" , "لعیا" , '@R!N@$' , ( unique ) , ((fatemeh ashkoo)) , (*fatemeh*) , (-baroon-) , (='.'=) , (morvarid) , (بهارساعدی) , * Bita * , * hasti * , * mary * , * narges * , * Rojin* , * selma * , * sogand 21 * , * تبسم * , * سعیده * , **(kimia)** , ***MoBiNa*** , ***niaz*** , ***Roksana*** , ***ترنم*** , ***رزالین*** , ***ریحانه*** , **@**maybe**@** , **AZIN** , **devil girl** , **elham** , **Fatemeh** , **fatima** , **LONELY** , **maryam goli** , **masoomeh** , **mehrnaz** , **melika** , **Nazi** , **nc** , **roksana** , **sevdayi ** , **shirin** , **tina** , **ترسا** , **سولماز** , */maryam/* , *::*MinoOoshi *::* , *a.n.i.t.a* , *AdAm BaRfI* , *Aida Banoo* , *aida* , *alien* , *alonegirl* , *anse*hana , *ARAM* , *AsemaN* , *asemani* , *Atena* , *Ayda* , *Aytak*74 , *banoo* , *BERSIN* , *bi gharar* , *cleopatra* , *ElnaZ , *F-kachalツ* , *farzaneh , *Fatemeh.K* , *fatemeh20* , *Gift* , *golshan* , *goodgirl* , *h@d!s* , *H@sti* , *hasti*17 , *Helia* , *HOORI* , *kati* , *kolaleh* , *leopard* , *M00nGirl* , *MAHBOBEH* , *mahdiyeh* , *mahsa* , *mahtad , *marin* , *Mozhan* , *msbm* , *N*E*G*A*R* , *N@M!S , *nafas.love* , *NaZ@NiN.B* , *Night Star* , *niki , *NILA* , *niloo* , *niusha* , *Nooriya* , *p@risa* , *padma* , *parnian* , *pegah.M* , *PS* , *Rima* , *rozhin* , *S.R* , *S@RA , *Samaneh75 , *SaNaY* , *sara-m* , *setayesh* , *shima* , *Silver Sun* , *sogol , *sorme* , *sweetheart* , *T.a.N.i.N* , *Tarlan* , *tina , *varesh* , *violet , *Yal Da * , *yalda , *yasaman* , *yegane* , *yekta* , *zahra2014* , *ZeynaB* , *~aida bala~* , *~Faezeh~* , *~MoonGirl~* , *~ronak~* , *~SETAREH~* , *×Matina×* , *آبان دخت* , *آسمان* , *آویژه* , *الف* , *باران بهاری* , *بارون پاییزی* , *دخت تپل* , *دختر دریا* , *دلربا* , *ریما* , *سكوت باران* , *سورن* , *لبخند* , *مائده* , *ماری* , *مریم , *مریم * , *ونوس , *پریسان* , *کاساندان* , *یاقوت* , *یک آسمون آبی* , +*HODA*+ , +Neda+ , +samira75+ , - heDeh - , --samane-- , --»ROZ!i«-- , -mahshid , -ShaDi- , -YaSsi- , -zeinab- , . ماه بآنو . , .*.nina.*. , ... U & ME ... , ...ARAD... , ...AraS... , ...AVAZ... , ...BaHaR... , ...gisha , ...I AM ALONE , ...maedeh... , ...Nix , ...zahra... , ..fatima.. , ..p.e.g.a.h.. , ..Tifani.. , .: She :. , .:: Mαн†αß ::. , .::.Sara.::. , .:SOHA:. , .:zahra:. , .Anahit. , .ARAM. , .Baharak. , .elina. , .MAHBUBEH. , .mahsa. , .Mania. , .Mar.Yam. , .MaRYaM BaNo. , .MojGan. , .parniya. , .SaInA. , .samira68. , .yasmin , .دلآرام. , .هازال. , .هیلدا. , ///...؟؟؟.../// , /ZaHRa/ , /لاله/ , 0r!ent@L G!rL , 0sara , 10024 , 115-مروارید , 13671107 , 1:59 P.M , 1midya , 20am , 2khtar iruni , 2mrn , 2rrin , 3561 , 4dokhtar amoo , 4friend , 6666j , 677389 , 69_vafa , 85@HADIS , 88 shiva , 9109024 , 9295743 , :.NeGin jo0n.: , ::HeLiA:: , @Ann , @ar$ , @M!$ , @RMIN@ , @Shytvnk@ , @yd@ , A.M.C.R.7 , A.p.b , a2sa maingirl , aaasssaaalll , Abandokht , abbas_p , abby7 , abi_aseman , ABR_SEPED , adelain , adriana78 , Adrina67 , adrina96 , afra. , afra_h , afroz99 , aftabi_14 , aghaghi , aghoz , ahoo16 , Aida As , aida nilsaz , aida-love , aida77 , ailin1365 , airena , aisa77 , Aisankn , Aisa_lluvia , alajoon , alboos , alexproto22 , Ali-lonely , alice cullen , AliJim , ali_z , Alma77 , alma8525 , almaramanda , almas sharghi , Alone moon , alone nurse , alone1999 , ALSTar , Ami Tis , amili_s95 , aMiR tRaNsLaT , amir.bm , amirhossein76 , amiti , amitida24 , amore , ana* , Ana98 , Anahel k , anahita MA4 , anahita77 , anahita98 , anar97 , Anashid , anastasia2 , angel67 , Angelical , Ani!is , anita76 , anita77 , anna320 , Antonio17 , anzhela , apamea , Aphrodite* , aphroodit , AR0sha , Ara19 , ara6 , Arad077 , aral , Aram 73 , aram* , Aram01 , archangel 98 , AREFEH* , Arefeh.Jm , arefehjoon , ARELLA7 , Arezoo.M , arezoo.o , arezoo1991a , arezoo71 , arezoo786 , Arezoo91 , arghavan_77 , aria-69 , aria78 , Ariaie0088 , arijooooon , arina17 , armina z , aroosak$ad , arqavanii , arsam12 , arsenik , arshin.R , arsoo , ART!ST , artadokht_tak , Artenus , arteston , artmis73 , artmiss , Aryan Dokht , asal-1412 , asal172 , asal94h , asali75 , asalie , asalkotole , Asalo0o0 , asaltsh , asal_bumpy , asal_cheshmak , asal~khanoomi , asaree , asefeh77 , Aseman kavir , aseman91 , aseman_82 , ashegebaran , ashk eshgh , asma66 , asma_m , asrin_1994 , asvvse7en , atefe-n , atefe.t@heri , atefeh ahmadi , Atefeh khanoom , Atefeh98 , atefeh_49 , Atefe_ns , Atefe_R , atena 78 , atena.s , atena73 , athena77 , ati-74 , ati123 , AtI2020 , atieh72 , atieye80 , ATISH68 , atish69 , atiye77 , atrian77 , Atrisa banu , aurora77 , Ava Bahrami , ava* , ava-d , ava.beauty , AVAmb3HbahanI , Ay San , Ay-moon , ayda90 , Ayda_alone girl , ayda_ayda , Ayda_dh , AylarA-i , Aynaz jooon , AyRAl , aysan-15 , azade6360 , azadeh.72 , azadeh97 , azar** , AZAR-70 , azarmidokht , AZIIN , Azin joooon , Azin76 , azin@ , azita 75 , B B arghavaNi , B*O*S*H*R*A , b.h.r , b.khorasani , baby_girl , back street gir , bad lady , bade-zemestun , baghe.roman , bahar fol , bahar-77 , bahar1379 , Bahar76 , bahar77 , bahar78 , bahare.gold , bahareh-bt , baharvaman , bahar_1234 , BaHaR_1376 , bahar_22 , banooshab , Banuye noghreii , baran . M , baran 73 , baran eshgh , baran hr , baran pr , baran1116 , baran145 , Baran70 , baran97 , Barana.A , barane abi , baran_68 , barbi! , Barney , baroon14 , bast girl , batiii , BAZIGAR TANHA , be mine , Beautiful Jasmine , behi_jooon , behnaz ab , behnaz98 , behnush1374 , behzadnasab , bella94 , BENEFIT , best g!rl...SH , best wishes , beste , betiya , Betsa89 , Bi-ta , bikari , binaha , bipanah , bipardeh , birdana2 , Bita.n , bita.shahabi , bitabarfi , Bita_SA , black wizard , Black wolf , blacke moan , BlackPotion , Black_Coffin , blub2000 , blue _ girl , bof4 , BOY FIREND , boyrain , brat girl 77 , breathe , breeze.blue222 , brown eyed doll , busy , bzaimaran , B_A_R_A_N , Cancer , candis_pink , casio02 , Cat in boots , chenar , chera??? , chica89 , cimi_za , CIVIL , coral12 , D...E...L...L , D.maryam , D0nya , D@ndelion , d@rk night , D@rya , dada1 , daniela , darian , darinoos , dark chocolate , dark fairy , dark night , DARK SHADOWS , darkness1374 , Darya 78 , darya... , darya19 , Darya77 , darya_yb , Darya♥ , daryo , daUs , Dawn95 , DDDD75 , dDorsa , Del$a , delafruz.88 , delaram.s , delaram00 , DelARam501 , delasa3 , Deldel , delka , Dellaraam... , Dellaram M , Delsa 76 , dena2013 , devil_girl , dey-asa , diablo8888 , diga , Digital Girl , DINA S , dispassionate , dokhibabash , dokhtar mehr , dokhtar-khanum , dokhtare babash , dokhtare esfand , dokhtare_yakhi , Doni.M , donya98 , doon doon , doorin , dooshize.a , dordor , DORI JOOON , dornaz69 , doxi bala , dream.star , dreli , drm.gholami , earth girl , ebaa , edin , edita , eftekh@r , eghlima*** , Eghlima78 , ehsan16 , eiliii , EINDRA , eizz , elahe 15 , elahe18 , Elahe41 , Elahe~M~ , Elen , Elena15 , elena1998 , elena71987 , elenahamifar , elena_1989 , Elh@m 2000 , elham 75* , elham 78 , Elham fa , elham k , Elham s , elham12345 , elham1992e , elham1996 , elham56 , Eli 67 , eli ab , eli842 , eli94 , elia65 , elii bala , eliiie , Elisar , elish688 , ellli77 , elloy , elmira DN , elmira.t , ELMIRA79 , elmiraa_20 , elnaz a.k , elnaz dadkhah , Elnaz...? , elnaz89 , elnazess , elsa , ELSA-HONEY , ELYAN , Elynaz , emilya , EMITIS* , esfahan1990 , eshton , esike , estaar73 , estifen , evalina , evil girl , EVRINA , expensive _love , F @ N @ H @ i , f.barani , f.eti , f.honey , f.kh0511 , F.M.1990 , f.maki , f.z.n , f888 , F@rnaz-S2 , f@t3meh.k , f@temee , fa2013 , fa62 , faeze mozafari , Faeze najafi , faeze-k76 , faezeh97 , Faezehツ , fafa1997 , fafa_f , fairygirl78 , fani black 212 , fantastic*fati , faranak-bahari , Faranak^_^ , Farazana_12 , fari ♥ al , faride40 , farideh_h1366 , farimehr-1994 , farisa , farnam88180 , farnaz76 , farzane 2 , farzaneh-a , farzaneh.mt , farzaneh15 , farzina , FaTam , fateme 97 , Fateme Z , Fateme-a , Fateme.R , fateme16 , fatemeh 18 , fatemeh jooon , Fatemeh.98 , FATEMEH.AS , Fatemeh.HM , fatemeh13 , fatemeh1379 , fatemeh1990 , fatemeh2001 , fatemeh666 , fatemeh71 , fatemehirooni , fatemeh_71 , fatemeh_lost , fati! , fati71 , fati76 , fati79 , fatiima , Fatima S , fatimal , fatis , faty hom , fatyma76. , fazeleh.fta , fazijooon , Fearless13 , feloor , FeNcI , fera , FERESHTEH-F , fereshteh27 , fesghel22 , fine , finghili , fingil77 , firo0ze , flower-pari , forough92 , forozan gh , forughi , FowL , fr number1 , frozen heart , fshy.24 , Fulya , fzz_78 , f_ gisoo tala , f_hoshyar69 , f_venus_74 , g@ddess , gelare* , geloria68 , gessi topoli , GH eshghe man , gh@za@l , ghaiegh mah , ghambar , ghasedak75 , ghaval , ghazaal_hs , ghazal 2000 , ghazal 2012 , ghazal 96 , ghazal jooni , ghazal-xr75 , ghazal.b , ghazal1252 , Ghazal99 , ghazale96 , ghazaleh.g , ghazalghazal , ghazal_20020 , Ghelghelak , gisoo17 , Giss Golabetoon , Gita0098 , gitalina , gol e roz sefid , golbaran , golchaghe , Golden S , goldon , golgoli :D , golnaz005 , golnaz78 , Golnoush.S , Golnush Sadeghi , googoosh z , GOOL89 , gooood girl , gopel , gorgin khan , gracious , Great Girl , H..GH , h.douce.h , hadis joojooo , hadis* , hadis00 , hadis2500 , hadis^___^ , hakim4181 , ham raz , hamed32 , HamNafas75 , Hanak , hani-70 , Haniday , hanie 64 , hanie-ab , hanie1012 , hanieo_O , hanigo0l , haniko1376 , haniyeh120 , hannaneh_ya66 , hany93 , Happy Girl79 , harimeshgh , hasteeeee , hasti-2012 , hasti.ah , hasti11 , hasti59 , hasti_71 , hasti_azadi , heaven..girl , hediye73 , hediyew , hedi_honey , Hedyeh. , helen. , helen610 , Helen73 , Helia6 , heliXxXx , Hellgirl1 , hengameh.sh. , Henia , Heranosh , hermia , hese_gharib , Heyayas , hi.p77 , hidden girl , hiiiiiiiiiiiis , hiiis , HiLdA BeAuTy , HIME SAMA , hisss... , Histia , hiva-20 , Hiva-72 , HIVA97 , HO$NA , hodeys , Holooooooo , Homa 1999 , homa shahheidar , homa41 , homa90 , HOMAYONN , Homer674 , homi92 , honey-asal , honorable me , hooriehgholami , hosna.پاییز , hotsummer001 , Houra74 , Howler , hyunah , h_h_h , h_t_h_1984 , iahda , ialda , ICE.QUEEN , icegirle , icegirl_90 , id001370 , idin98 , Idin98i , ilent$ , ili mah , ir2012 , Irana.Arian , Iranian Princes , iranian_girl , irsaa , iryane , Is_Tak , jaleh1 , jarmefkhis , Jasmine.Ch , jast me&you , jerk girl , jery jon , jessica callen , jo-jo , joana , jodi.54445 , jojo90 , joodi abot , JoOjOo Bala , jooz , juju96 , jung il woo , justina39 , k*s@m!.T , kabosshab , kamand131 , Kamandooo , Kasraamini , KATHRINE , katrin1369 , katy , katy f , katy.love , katy_kiani , kaviri , keyhane , Khale sooske , khanoom noor , khanum gol , Khate Siah , khatooonn , KHJ.N , Kho0o0o0Sh MaZe , Ki Mi Ya ● $h , kiana-kiani , kiana1999 , kim 98 , Kim Aida , kimberly , kimi khoshgele , kimi-vorojak , kimia shonghol , kimia zz , kimia.76 , kimia.ace , kimiagari , Kimianana , kimia_95 , Kimiya78 , kimiya98 , king9090 , kissroll , kiumars , ko0och0o0lo0o , kodaki , kr@m.R@ , L!nA , l.aphrodit , l0vin , ladan khanoom* , lady anahis , Lady Kindnessツ , lady moon , ladybarun , lale joon , laleh.winter , lalehjoon , LandGirl , larika , laya98 , le y la , Le!lY , Legendary Girl , leila banoo , leila.kh , leila50963 , leilaadel , leila_f , leili.b , lheart broken , lia4 , lida vampire , lili 20 , lilijinan , liloe74 , lilu , Lily Evans , Lindie , Lioda , liraya , lonely *73 , lonley lover , looli jun , Lost Heart , Love Hell , LOVE LIKE THIS , love mazyar , lover like , Lucy2 , luna.brillante , luna_ma7 , m a d i e h 16 , m Д 러 в υ β Ξ , m-khani , m.a.r.z.i , m.goli1378 , m.h73 , m.o.n.a , m0nire , m0zhdeh , m3hrara , m@ry@m75 , M@ry@M_x , m@ryam_72 , m@ya , Ma Neli , maahnoosh , Maede2130 , maede7 , maedeh love , MAEDEH RAD , maedeh217 , maedeh78 , maedeh929 , maha74 , mahak19 , MahAsa*** , mahboubeh69 , mahdieh.... , mahdieh021 , Mahdie_hs , Mahdis 77 , mahdis-d , mahdis_m , MaHdIs_P , mahdi_e561371 , mahed10 , Mahi jo0o0n , mahi62 , mahisaa , Mahi__X , mahnazmom , Mahsa . Saman , Mahsa khazaei , mahsa shakiba , mahsa.... , mahsa.256 , mahsa.76 , mahsa.f.h , mahsa.g.75 , Mahsa.Sohrabi , mahsa.tmu , Mahsa313 , mahsa6510 , Mahsa7500 , mahsa92 , mahsademon , mahsamoon , mahsan69 , mahsany , mahsa_128 , mahshad.m262 , Mahshid 16 , mahshid/Hk , Maht!sa , mahta-r , mahta73 , mahta75 , Mahtab 75 , mahtab soltani , mahtab.k , mahtab22 , mahtab888871 , Mahya 84 , mahya :D , mahya*97 , mahya7763 , mahyas16 , mahya_pink , mahzoon , Maisa_rad , Majid.M.K , makhmal_66 , makia , mally , malmal91 , mama maryam , mamas2 , mami yas , manash , maneou , mania noonooiy , mania-h , Mansoure 391 , mansuri , Mantral , marale , maralhonarypour , MARDE_TANHA , marie soleil , mariya-n , mariya72 , mariyam , marjan 172 , MaRjaN 78 , marjan khanom , marjan17 , marmar69 , marmar7452 , MARMARAK , maryaaam , maryam banoo 60 , maryam gol , maryam ss , Maryam-M , maryam-pj , maryam.y , maryam1363 , Maryam977 , maryama1992a , MARYAMGOL , maryami.aramesh , MaRyaMi98 , maryamm1990 , maryammmmmm6 , maryammoayedi , maryam_m1112 , maryam_t , maryiana , marzi marzi , marzie.faraji , marzieh_h , marzik , masi20002 , masoud1992 , Masoumehmkh , mastan jojo , matineh77 , matin_a , Mavis Drakula , maya 74 , MayaShi , ma_na , MeDiA Es , mega , mehan* , Mehdi7676 , mehr22 , mehrafarin13 , mehraneh-azin , mehrave09 , mehrazar , mehrdokht , mehrgan_kochak , mehrnaz_k , mehrniaa , Mel!i!ka , meli ka , melika.h.79 , melika.sh.m , Melika1997 , melika60 , melikarozl , melikbelik , Melisa , mellina2000 , meloda , meno , mery75 , meysan , Mi Na , michka_61 , mig.mig , miiiina , Mikrobe-Sorati , milad.69 , miley4240 , miminaz , min00o , Mina , MINA JOOJOO , Mina khanum , mina.77 , mina.bala , mina.zoroaster , mina1997 , mina87 , mina_75 , mina_bala74 , mina_xox , minoo.k , minoo717 , miracle72 , misa chan , misaa , misha96 , mishapasha , Miss A , miss jojo0o , miss mahshid , Miss! , miss.no1.2004 , miss_mahsa , miss_mass , miss~lone , mk70 , Mmojack , mn_ra_6469 , mobina** , mobinaa , Mohadese---Mj , mohadese.k , mohadese020 , mohadeseh13 , moltafet , Mona 78 , mona joojo , mona80 , mona92 , Monaica , monaliza-1 , monarch99 , monir12 , Monireh92 , Moon Sky , moones ahmadi , moonlighte , moons daughter , moon_light , moootiii , morteza k k , Morvarid 1 , morvarid23 , morvaride , motahare.f , MotiAmiri , mounes_jon , mozhan gigil , Mozhdeh.v , Mozhgan6 , mozhgan69 , mozhi banoo , Ms. JOKER , Museela , MV7.ss , MY LOVE. , mzd_pmd , mzm1368 , m_mah , m_reisie , Mαμsαη , N e G a R , N!l00f , n!lo0o0f@r , N*E*G*I*N , n.d.sari , N.G.77 , N.Y 1376 , n00Ra , n@f@s , nacjon , nady48 , Nafas j , nafas*n , nafas-77 , nafas-t , nafas.10 , nafas.bandar , nafas.joojoo , nafas1992 , nafas21 , nafas44 , nafas5236 , Nafas69 , nafas75 , NAFAS76 , nafas7878 , NAFASSS71 , nafasy , nafas_14 , nafis.m , nafis01 , nafiseh1 , naghme 73 , nahal_h , Nahid-hj , NaImE.E , Najme-97 , nakhin khanum , NaNa 2000!!! , nana003 , nana91 , nanaz 24 , narges.gh , narges.n , narges21 , narges71 , nargeskooshoolo , narjes*** , narjes_a , narsis73 , nasibesameie , nasim j , nasim sheytone , Nasim.BH , nasim78 , nasimpajhoohi , nasimsg27 , nasrin22 , nasrini* , nastaran slmh , nastaran.r , nastaran1351 , nastaran86 , nastaran_702 , Natasa , naughty.angel , Nayiri , NazAlmas , nazanin-a , Nazanin3 , Nazanin_8832 , nazanin_nm , NazGol.1377 , nazgole , nazi jooon , nazisaki , nazi_bec , nazi_gf2010 , nazlili , nbm.1376 , Ne dA , ned67 , neda.y , neg nego , negar*pb , Negar.B , negarh91 , negar_rhn , Negaг , negikomando , negin gold , negin-76 , negin-joon , negin-kh , negin.27 , NEGIN1378 , Negin96 , neginer , Negin_ka , Negy , New Age , ni yaz , niayeshenasime , niazam , niazruby , NiceNoice , Night Mair , nik2000 , Nika-Aria , nika1771 , nika56 , Niki f , niko.lili , nikoo 123 , niky1375 , nila23 , Nili2013 , Nilo0far-34 , nilofar N , nilofar.kh , nilok , Niloo khanom , niloo94 , niloofarane , niloofarhs97 , nilou94 , Niluphar1375527 , nina 2014 , ninijoooon , nioosha.AR , nita_rad , nlp16001 , nnnn11 , nokia5800 , nono950 , noooor , noore mahtab , Noosha Y , norsa , nosha.min , noushika , nrezaii , number one76 , NUSH AFARIN , nutty , N_RainA , onlygirl121 , orange..A , orkidehyesurati , osoldoroo , osweh , OutlawGirl , p@ntea , p@rim@h , p@rn@z , P@RNIAN , PAEEZ70 , paladinvahid , paliz-sm , pani.moghaddam , pani1381 , paniz 71 , paniz-75 , paniza321 , paniz_g66 , pante a 74 , pantea_98 , paradaice , paradise2013 , paramour , parastoo_joon , pardiis , Pardis 15 , pardis 78 , pari.malusak , pari12 , paria.v , Paria_N , pariedarya , PaRIi-Sa , Parimavera , parinaz.m , parisa mah , parisa pm , parisa*M , parisa.asemani , Parisa.j , parisa2000 , parisa347 , parisabeheshti , parisun64 , parivash1380 , parmida75 , parmis86 , parmis91 , parmisss , ParMoun , parnia-a , parnian77 , parnian99999 , Parniya77 , parnon , parparpar , parshan 77 , parshana , Parva jon , parvaeh , parvass , parvinah , Pary Naz , Parya14 , Payphone , peg peg , pegah.hem , peGol , pegyy , Pejvak_kh , pelin_71 , perancesfafa , perijooon , persian boy_22 , pesaa , phlove , Pieta , pikasooo , pink princess , Pink*rojano , pirsik , pishiesefid , pishif , pishiii , pitishka , pixiegirl , poesh , pointeh , poodi , Posiden , punio , p_f_p , queen elizabeth , Queen SaRa , QuEeN-HaStI , R am , r o n i k a , r!ma , r.a.a , R.A.H.A , r0J!n@ , R@dvin , r@iny girl , rada jooooon , raha moozy , Raha*10* , raha*_* , raha- , RAHA.2 1 , Raha.74 , raha1707 , raha2013 , raha28 , raha288 , raha8_8 , rahabano76 , rahakh , raha_16 , raha_70s , RaheBipayan* , rahileh , rain love , Raina1994 , rainn , rajabizahra33 , ramanava , rana.k , Rana.S , Randy Or , Raniya95 , raspina0021 , ratanaz , raz raha , razin 75 , raziye14 , real girl , red_rose , Rehi 76 , reihan777 , Reihaneh.s , reihon , respina1365 , reyhan.shr , reyhane-ts , reyhane149 , Reyhaneh.77 , reyhun99 , reza635 , rezaei61 , Rezv4n , rezvanehfr , riiiiriiiijun , Ritzy , roamer* , Robin Hood , Rodes , rohab , rokhsan , romi-na , Romina-77 , romrom , ronak70 , ronika_1994 , roosana , roozan97 , roshanaaa , roshanak2709 , Roxan M.Kian , roya e man , roya.r.r , roya1365 , roya62 , ROZ GOL , Roza18 , roza20 , roza_sh , rozhina , rozok , ro_kh , Rroshi , Ryhan , R♥jiN! , S s@10 , S*A*M*75 , S*H*A*K*I*B*A , s-haaniyeh , s.fzpr , s.mokhtariyan , s.sh.alone , s7453s , s?h?r , s@niii75 , S@R!N@ , S@yan , Sa#aR , sa.he , SaAaRaA , saba12 , saba28 , saba_h , saboura78 , sabra238 , sabrina1996 , sabzapari , sadaf* , sadaf.a , sadaf.sh , Sadaf_A , saeide735 , saeideh71 , saghar.. , Saghar.h , saghar77 , saghi.m , Saha 97 , sahaaarr , sahab 68 , sahar mj , sahar.a , sahar.om , sahar.shn , sahar.z , sahar71 , sahargoogoo , sahari , SahariX , saharjojoo , sahel2000 , sahely , saiideh , saina 73 , sajedeh d.m , salvi_0122 , Sama & Stars , sama- 69 , SaMa-XoX , sama33 , samanda , samandf , samaneh ghasemi , samaneh76 , samiLDK , Samin 16 , samine2013 , saminnnnnnn:) , SAMIRA BANOO , samira-76 , SaMiRa.jigli , samira2712 , samira75 , sam_2012 , Sana gholipour , sana jb , sana. , sana.p , sana756 , sana77 , sana96.an , sanam.ahmadi , sanam24 , sanamhapoo , sanamjooje , sanaz 69 , sanaz 96 , Sanaz.MF , sanaz75 , sanaz_95 , sanaz_99 , sania555 , sanix , sanni , santa. f4 , sany2000 , sara 18 , sara 86 , Sara fenghele , sara mn , sara parvizi , Sara-gh74 , sara-hs , sara-mp , SARA.15 , sara.jooooooon , SARA.L , sara.R , sara1128 , sara1988 , sara2014 , sara26263 , sara51 , sara708 , saraaa2 , saraaaa jooon , sarab morady , sarah1 , saraia , saraice , saramin , saranda , sararogue , sarassgirl , sarastanly , sarax , sarayf , sara_1360 , sara_sh , sare_kh , sargooool , sari045 , sarina. , sarina147 , sarv naz , Sarvin.M , sasar.tr , sayan s , saye joon , saye70 , saye98 , sayta.m , Sea Daughter~ , sedona , seepide , Selda96 , sepeedeh , Sepid , sepid69 , Sepide.E.R , sepide25 , sepideh.3p , Sepideh.ET , Sepideh1378 , sepideh15570 , sepideh1991 , sepideh33 , sepideh76 , sepidehgalaxy , sepidehri , sepidiii , serentipiti , Sergeant , Seta jojo , SETARE SOHEYL , setare-bahari , setare3141 , setareh06 , setareh_shab , setayesh.y , setayesh1363 , seti jojo , sevda-ss , sevil-k , sevim , sevin jooni , sevina1 , sh & m , sh@ghayegh , shaady , Shabah eshg , Shabnam t , shabnam*z , shabnam0000 , shabnam98 , shabtab 62 , shadi 11 , SHADI 73 , shadi 936 , shadi googooli , SHADI.71 , shadi1356 , shadi76 , shadi_hsm , shadowlight , shagha27 , shaghayegh 69 , shaghayegh+h , shaghayegh.t6 , shaghayegh75 , shaghayegh_76 , shaghy joon , shahide , shahtut , shakiba-km , shakiba_2510 , Shakila joon , shamim*** , shamim.18 , shamimeyas , shanti , shaqayeq76 , sharare.afs , sharareh 78 , sharareh28 , sharmina , shayan barati , shayan20090 , shayestee , shayesteh 96 , shazde koochool , sheida16 , sheida_953 , sheitooonak , shiee_irani , shikolat , shima7 , shima72 , shimablue , shima_new , shinshina , shiny star1 , shirin hydari , Shirin-ma , shirin.a , Shirin_fv , Shiva_AS , shkool-2st@r , SHU SHU ABI , sh_shivol , siah , sibsorkhhava , siiiiiima , siima , silent19 , silver girl , silver joojoo , sima.a92 , sima3ni , simai , simaN , sima_a_111 , sima_sun , simindokht , simsim20 , sIna 98 , sintia , sisi7070 , sizert69 , Sky Angle , sky city , Sky_GiɌl , Sm0ky-bOy , sm71 , smir , snappy , snia , snow girl105 , SnowGrain , so0o0o0o0osan , sobdaughter , sogand n , Sogand-75 , Sogand.I , sOgand1993 , SOGAND66 , sogand_ataash , Sogol Toix , sogol21 , sogsnd , soha.ninisha , sohad , sohee , soheiila , soheilam , soheyla jooon , sokot shab , somaye73 , somaye_t , sonia bano , sonia ng , soode , sooooogand , soormee* , SOSKET , soughand , sousanjon , SP2000 , Speed McQueen , SPR!NG G!Rl , spy.woman , Ss4S , ssssoha , Star inferNal , star1376 , star75 , Star_69 , stone love , Street love , sudabe sh , sueño , sun gir*l* , sunaz , sunshinegirl , sunthin , suny girl , suny-s , Sun~Shine , susan1 , sushiyant11 , Sutra , suzi sun , svryang , sydney , szszsz , S_HOOT , T.A.C 7 , tabasom-74 , tabi-72 , tadaii , tahmin67 , tak-setare , tandissssss , tanha-69 , Tanha1376 , tanha287 , Tanhaei.2010 , tanhai mahz , taninahmady , taninsepehri , TanNazZz , tantan76 , tara m2 , tara-r , Taran0m_SH , tarane20 , taraneh joon , taraneh1373 , Taranom 25 , TARANOMEMEHR , tarlan-12 , tati-lancer , tayebe-h , taylor swift13 , teddy 23 , telka92 , terme.21 , termee , tghyasfr , tgilani2012 , tiam733 , tida1995 , Tifani Jon , tiffany17 , TINA. J , ti_na60 , tmb17 , toka-88 , toofanz , tooska banoo , tpirouz , TrY 4 FLY , tsunami , tt.raha , ttttmmm , Universe95 , UnKnOwN_Sh , Ushya7 , V.i.d.a , Vaaleh , VAHIDEH / P , vaiolet , valan , Vampir. Girl , vampire123 , Vard , vdaxxsh , venessa , venooss , Venus1378 , victoria79 , vida*71 , Violet.e , violet77 , virago , vishka17 , vivid103 , viyana* , viyolet , viyolet72 , vj_90 , vourojak , white-sky , whitewhit93 , winter emerald , Xmahdii_e , XXNightAngelXX , Y@Li-Jj , YaaaaC , yada , yalda 777 , yalda askari , yalda pink , yalda24 , yas yas , yas.s , yas@min , yasaman10 , yasaman20 , yasaman27 , YaSaMaN78 , yasamin khanoom , yase banafsh , yashkin , yasi 90 , yasi9 , yasim , yasinfdf , yAsnA*19F , yasna-f , yasna:s:.: , YaSsii_highclas , yas_m , yegane34 , yegane666 , yeganeh*z.y* , yektass , you &i , yutabahoora , z--f , z.asadi , z.h.r , z.o.a , z1378 , zahra 2 del , Zahra IR NJ , Zahra Mokhtari , ZAHRA*N , zahra-kh , zahra.gol , zahra.rasty , zahra.sh.ir. , zahra1374 , ZAHRA1378 , zahra1997 , zahra74 , zahrassh4 , zahra_126 , Zahra_97 , zahra_jk , zahra_mi , zahra_mir , zahra_sa , zainab1997 , zakhan , zakieh.h , zan ordibehesht , Zara.D , zara_127 , zaresara , Zari jOojOo , zari60 , zar_pari , zebeli , zeinab-ag , zeinab.73 , zeinab75 , zeinab_75 , zeynab f , ZeYnAb KhAnOoM , zeynab.64 , zhabibi , zhaleh shabnam , ZieRO , ziro , zizi.m , zizi1996 , zizi777 , Zjooojooo , zoha1 , zohreh.h , zohreh.zarei198 , ZOLEIKHA , zoogi , zoya-sadati , zozo_z1988 , zrnznn , zz_k , ^..^ , ^MY HEAVEN^ , _Dark shadoW_ , _hasti_ , `leili` , | Zahra.M | , |SarA_S| , |معصومه| , ~ MaTi KhAnOoM ~ , ~ nikoO ~ , ~ saghi ~ , ~*fatima*~ , ~2ne2~ , ~@Cm~ , ~alone girl~ , ~Ani Joon~ , ~Aramesh~ , ~ELAHE~ , ~elin~ , ~foroozan~ , ~HeaRTbeAt~ , ~Karen~ , ~mehrnaz~ , ~Niayesh~ , ~Niloofar~ , ~pegah*h~ , ~sahar~ , ~SariR~ , ~Sepideh_farhadi~ , ~Setareh Bano~ , ~Snowy G!rl~ , ~soomi~ , ~The14th MooN~ , ~Y a S n A~ , ~yekta~ , ~مریم 2020 ~ , §parnian§ , «zahra» , ®€¥#@n€# , °Hal¡¥aS° , °°₩õ££@₩$°° , ·•● samir ●•· , ÐÌñÄ , ÐOҜH] JÎG@R , ×Mahdis× , ×mahla.r:.: , ȤÅῌɌÅ , ʍєℓღ∂γ , ˙·▪●MAHROO●▪·˙ , ˙·▪●Nilsa●▪·˙ , ˙·▪●گندمـ●▪·˙ , ˙•●Bahar●•˙ , ρąяміŚ , мαяℓιкα , М⊙йД , нαηιγε , ЯЭ乙νДИ , ҲSHABNAMҲ , آتشدخت , آتوسا رضایی پور , آدرینا61 , آذر یاس , آذین76 , آرا96 , آراااام , آرام.د , آرام25 , آراگورن , آرتمیس 98 , آرسین2 , آرشیوا , آزی جونی , آسوده , آليس , آمينا , آمیتیس 80 , آندريا2000 , آندیا... , آنـــشرلی , آنی تا , آنیلا , آیدا*** , آیسان راد , آیسو , آیه* , اتل و متل , اتوسا جون , ادوارد7 , ارتمیس * , اردیبهشت 3 , ارغوان 67 , ارمغان شادی , اروانه , اسمون , اسی78 , اشك اسمون*باران , ال بانو , البالو ترش , الناز72 , الهام4 , الهام72 , الهه7 , الیرا , الیکا 76 , امتیس 69 , امیرپارسیان , انابل , انوشا ملتی , انگشتر , انگیلینا , انیسا78 , اوا3 , اوریا , اوژنی , ايمانه٠٠٩٨ , اژدر , اژمان , ایاتای , ایراندخت* , ایرسا. , ایلسا , ایماز , ایپک یولی , ایکسا خانوم , با نمک , بابا-لنگ-دراز , باران باقری , باران شب , باران.م , بارون13 , بازیگوش , بانو ماندانا , بانوی آبی , بانوی برفی , بغض شکسته , بــــانــــو , بلفى , بنفشه18 , بهار بارانی , بهار1388 , بهار91 , بهاران91 , بهارجون , بهاره.... , بهاره.ح , بهارک 1375 , بهــار , بي بي فري , بیانکا , بیتا افشار , بیــ رنــگــ , تاتيانا , تانیا72 , تربچه68 , ترسا اراسته , ترسا اميني , ترنج فاطمي , تـرنج فاطمــي , تنها... , تنهای با او , تو زیبایی , تکتم خوشگله , تکراری , تیام 1993 , تیاناز92 , تیلا , تینا تیتی , تینا97 , ثـمیـن , ثمره 82 , ثنا77 , جستم ملخک , جلو بیا , جوجه تیغی , ح ک1374 , حریم1 , حس آشنا , حسام89 , حسنا 15 , حسینی شاکر , حلا خانوم , حنانه 14 ساله , حنیفا58 , خاله قزي , خانم فسقلی , خانوم کوچمولو , خاوردخت , خرگوشی , خنده ملیح , خورشیدتابان , خورشیدک , خوشه طلایی , خیال غزل , خیر ندیده , دخت بندر , دختر آبـــــانی , دختر بارون , دختر حنایی , دختر رویایی , دختر شیطان , دختربی حوصله , دخترشیراز , دخترویروسی , دخترپاشنه طلا , دخترک اتیش پاره , دخترک برفی , دخترک حنایی , دخی گل , درناز , دروغ شیرین , دریا دلنواز , دل آرا دشت بهشت , دلارام20 , دلارامم , دنیای صورتی , ديـــار , دينا رادمنش , دکتر نانا , دینام , رابین * , راتمینار , رازدخت , راسا , راضيه76 , راژانه , رز سیاه 73 , رز صورتی ... , رزا جون , رزا12 , رزصورتی , رستگار شده , رستگار4006 , رعنا2 , رمز و راز , رنگ آرامش , رها 69 , رها 72 , رها در باران , رهایش* , روژین21 , رویا(dream) , ریتاسا , ریحانه 76 , ریحانه 77 , ریماس , ز=زینت پدر , زرین دخت , زهرا رضایی , زهرا شاه میری , زينب14 , زیر اسمان شب , ساجده17 , ساحل 2010 , ساحل.یاسمن , ساحل70 , ساحلی , ساده65 , سارا-76 , سارا2018 , سارا72 , سارا79 , سارا98 , سارااااا , ساراییــــسم , سارمیا , ساغر123 , سالان , سالومهو , سامیه.ر , سامیه12 , ساچلین , سباله , ستاره اقبال , ستاره کویر , ستاره ی بارون , ستـاره , سحر 20 , سحربانو69 , سرای بانو , سسسی , سعیده77 , سكوت ابريشم , سلما 69 , سمیرا سیدی , سنبل9 , سوبی71 , سوداا , سولماز جونی , سولماز71 , سوگلی72 , سوگند78 , سپیده دم , سپیدوسیاه , سکوت تنهایی من , سیاه وسفید , سیب حوا , سیما بینا , شادزی , شاه ماهی , شاهزاده شب , شب بی ستاره , شب های انتظار , شبنم جون , شجره , شراره ارکات , شقا گل , شقايق م , شقایق وحشی , شقایق98 , شهرزاد ن , شهرزاد.م , شهلاn , شکیلا جون , شیدا احمدی , شیرین بانو , شیوانا مهرآذر , صدای پای اب , صدیقه 1368 , صنم جمالی , طناز مشایخی , عاشق رمان خواند , عاشق هما , عرفان 82 , عسل جون1 , عسل جوووووووون , عسلی من , عقیقی , عمه حمی , غزال آریا , غزال*zelzeleee , غزل٢٢ , فاطمه 27 , فاطمه. مجد , فاطمهok-girl , فاطمهر , فاطي91 , فاطیما-ش , فاطیما8 , فافانی , فبیولس , فرانک72 , فرحناز65 , فرخنده۱۶ , فرشا , فرشته مرگ , فرنوش عاشق , فرنوش فاني , فرنوش72 , فروغ خانوم , فرگل1 , فری خطر , فندق75 , فیثاغورث , قاتی پاتی , قاصנڪ څاכּۅҐ , قطره کوچولو , ققنوس98 , لادن1377 , لاله92 , لبخند قرمز , لحظه های بارانی , لمیس20 , ليدا77 , ليزا٤٥ , لی لی تنها , لیلاحمیده , لیلیوم75 , لیلیپوت , م-محسنی , م.نوری , مائده 2004 , مادام بی موسیو , مادام فسقلیان , مالور , مامان آزاده , مامان بهاره , مامان مهتابی , مانا کیانی , مانا2010 , مانی مانا , مانیا_@ , ماه رو , ماهین56 , مبینا87 , متینه 78 , متینه۹۹ , محبوبه* , محبوبه_م , محد3 , محدثه فسقلی , محنا... , مدیا خانم , مرجـــــان , مرزنگام , مرضیه00 , مروارید صدفی , مرواریدجووون , مریم 75 , مریم خانی , مریم عسل , مریم303 , مریمs , معصومه سادات , ملکه خون , ملیسا: , ملیکا منصوری , من:غزل , مهتاب جونی , مهتاب(آناناس) , مهدیه رادمنش , مهرانگیز , مهرساRD , مهرناز69 , مهری ماه 62 , مهسا 26 , مهسا.میر , مهسايي , مهشاد فتحی پور , مهشاد43 , مهشید قابلی , مهناز1994 , مونا** , میترا خانوم , میشا تنها , میناااا , میچکا , میکی , نارنجک نودهشتیا , نارنیا 273 , نازنین 87 , نازنین بانو.14 , نازنین جونم , نازنین99 , نازی22 , نانامی , ناژور , نجمه 137 , نرجس خاتون , نرگس 78 , نرگس.ح , نرگس.ر , نرگس04 , نسرین... , نسرین78 , نسـرین , نسیم صبح گاه , نسیم76 , نصرا... , نغمه13 , نفس مکاریان , نفس14 , نفس19 , نفس2013 , نوشیس , نوشین00 , نونا2012 , نگار راد , نگارگوگول , نگین خانومی , نگین فرجام , نیاز و ن , نیایش88 , نیــــــــروانا , نیلا... , نیلو فر 69 , نیلوفر98 , نیلوفر:-) , نیکی نیک , هانــــــــــیه , هانی سالی , هانیه خانومی , هانیه نیکو , هرمیون15 , هستی رادمنش , هستی45 , هشمت , هلیا رها , هلیا11 , هما خانوم , هما22 , همیسا , هوای بارونی دلم , هوراوش , هورسان , هیسا , هیلا , هیونگ , ویدا درستی , ویولت بودلر , پارمیس خانوم , پانیذ!!! , پتی-یا , پردیسی , پرطلا , پرنيان22 , پرنیا 20 , پرنیان76 , پرهوده , پری جووون , پری دخترم , پری شب , پری88 , پریاhj , پریاss , پریسا LOVE , پریسا77 , پریناز74 , پریوش .س , پـــ ری سا , پونام , چاله , چشم قشنگ , چشمک 74 , چیکا , ژرویرا , ژیوار , ک.ماری , کانادا , کایرا.70 , کوثر92 , کیانا شیطون , کیانا پوریزدان , کیمیا 1998 , کیمیا دهقان , کیمیااااا , کیوان 41 , گربه ی ناز , گل ناز 44 , گلناز76 , گوگولی مگولیی , یادگاری20 , یاناک , یلدا تقی زاده , یلدا.م , یه آشنا , یه دختر1995 , یه کاربر , یواش , یک ابانی , ๑ Areefee ๑ , დshadow girlდ , ღ Faranakღ , ღ Mahgol ღ , ღ pArIsAღ , ღdokhtar royaiiღ , ღHesaneღ , ღLove&Hubrisღ , ღســـــوزانღ , •Tαгα• , •● نیلوفر 72●• , •●شقایق●• , ◊ نیلوفـر غنچـه , ●ʀσzнiиα● , ☂Rain Daughter☂ , ★A N A H I T A★ , ★☆ SaYeH ☆★ , ☆ŠŎηIд16☆ , ☆ملیحه .ج☆ , ☜♥ya3aman☜♥ , ♠eli_m♣ , ♡yasamin♡ , ♥ nazi nazi♥ , ♥...ARAM...♥ , ♥Arezoo , ♥GELAREH♥ , ♥HaSty♥ , ♥P.N♥ , ♥Rosalie♥ , ♥saya♥ , ♥سکوتــ تلخ♥ , ✌신데렐라✌ , ✔شــــاد ی20 ๏̯͡๏ , ✖Dark♥AngeL✖ , ✖م♥ر✖ی♥م✖ , ✘α$αmαñ¥✘ , ✘ღEvil girlღ✘ , ❀پرستو❀ , ❅●ائــــــــــل آی●❅ , ツ ηarsis ℓavani , 。 sIrVαT 。

3. Top | #2

مدیر بخش کتاب

میانگین پست در روز
    9.60
    تشکر از کاربر
    88,427
    تشکر شده 414,828 در 26,506 پست
    حالت من
    Ghamgin
    اندازه فونت

نویسنده گرامی قبل از شروع نگارش داستان حتما تاپیک های زیر را مطالعه کنید:
    نحوه ی قرار دادن کتاب در سایت
    مهمترین نکات ویرایشی | مخصوص نویسندگان و ویراستاران انجمن
    حتما و دائما اطلاعیه های بخش کتاب رو مطالعه کنید تا از قوانین و اقدامات بخش مطلع باشید..
    اطلاعیه های بخش کتاب !
    برای ایجاد تاپیک نقد، قوانین بخش را مطالعه بفرمایید:
    قوانین بخش نقد کتاب مخصوص نویسندگان انجمن
    برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع و اجازه رسمی از نویسنده انجمن ، مجاز می باشد!
    تبلیغ رمان کاربرها در پروفایل، پیام خصوصی و تاپیک ها ( با لینک یا بدون لینک! ) خلاف قوانین است و در صورت مشاهده شخص خاطی اخطار دریافت می کند!
    اگر می خوهید رمان ِ خود را در انجمن قرار دهید و بلد نیستید... کلیک کنید!
    برای آگاهی از قوانین بخش کتاب... کلیک کنید!
    جهت اطلاع از قوانین بخش نقد و نحوه ی گذاشتن تاپیک نقد... کلیک کنید!
    هر سوالی از بخش کتاب دارید، ابتدا تاپیک های بالا رو بخونید و اگر جواب خود را نیافتید به یکی {فقط یکی!} از مدیران ِ بخش، پیام خصوصی بزنید!
    مدیران بخش کتاب:
    patrin* asal_cheshmak* sanaz.p* hediyeh_b*Sepid
    ***یه غرور یخی یه ستاره سرد***
    یه شب از همه چی به خدا گله کرد
    یه دفعه به خودش همه چی رو سپرد
    دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد

نگران منی به تو قرصه دلم
    تو کنار منی نمیترسه دلم
    بغلم کن ازم همه چیمو بگیر
    ***بذار گریه کنم پیش تو دل سیر

4. 1,230 کاربر از پست asal_cheshmak تشکر کرده اند .

! @Roy ! , !!!!!mounes , !!!Antoniuos!!! , !aynaz! , !nafas! , !roz sorkh , !ya30! , #Dayana# , #sevda# , $ ساجده$ , $*~fire~*$ , $@αʀiT$ , $raha$ , $~SARA88~$ , < IMANA > , " yegane" , "Giti" , "Lonely Girl " , ((fatemeh ashkoo)) , (*fatemeh*) , (morvarid) , * Bita * , * narges * , * Rojin* , * selma * , * تبسم * , * سعیده * , **(kimia)** , ***Roksana*** , ***ترنم*** , ***رزالین*** , ***ریحانه*** , **elham** , **fatima** , **LONELY** , **maryam goli** , **mehrnaz** , **melika** , **roksana** , **sevdayi ** , **Sky girl** , **tina** , **سولماز** , */maryam/* , *::*MinoOoshi *::* , *a.n.i.t.a* , *Aida Banoo* , *asemani* , *Ayda* , *BERSIN* , *bi gharar* , *cleopatra* , *ElnaZ , *Fatemeh.K* , *fatemeh20* , *Gift* , *golshan* , *goodgirl* , *H@sti* , *hasti*17 , *Helia* , *kolaleh* , *leopard* , *MAHBOBEH* , *mahdiyeh* , *mahsa* , *marin* , *N@M!S , *nafas.love* , *niki , *niloo* , *Nooriya* , *p@risa* , *parnian* , *PS* , *rozhin* , *S@RA , *Samaneh75 , *SaNaY* , *shima* , *Silver Sun* , *sorme* , *sweetheart* , *Tarlan* , *tina , *yegane* , *yekta* , *ZeynaB* , *~aida bala~* , *~Faezeh~* , *~MoonGirl~* , *~ronak~* , *~SETAREH~* , *×Matina×* , *آویژه* , *دختر دریا* , *سكوت باران* , *لبخند* , *پریسان* , *یاقوت* , *یک آسمون آبی* , - heDeh - , . ماه بآنو . , ... U & ME ... , ...AraS... , .: She :. , .:SOHA:. , .Anahit. , .ARAM. , .mahsa. , .Mar.Yam. , .MojGan. , .yasmin , .هازال. , /ZaHRa/ , /لاله/ , 0r!ent@L G!rL , 0sara , 13671107 , 4dokhtar amoo , 4friend , 6666j , 69_vafa , 85@HADIS , 9109024 , @ar$ , @M!$ , @RMIN@ , @Shytvnk@ , @yd@ , A.M.C.R.7 , A.p.b , a2sa maingirl , aaasssaaalll , abby7 , ABR_SEPED , adelain , adriana78 , Adrina67 , afroz99 , aftabi_14 , aghoz , ahoo16 , ailin1365 , Aisa_lluvia , Ali-lonely , alma8525 , almas sharghi , alone nurse , Ami Tis , amili_s95 , amiti , amitida24 , amore , Anahel k , Anashid , anastasia2 , anna320 , Ara19 , ara6 , Arefeh.Jm , arefehjoon , arezoo.o , arezoo786 , Ariaie0088 , arina17 , arqavanii , artadokht_tak , Artenus , Aryan Dokht , asal-1412 , asal94h , asalie , asalkotole , asal~khanoomi , asefeh77 , Aseman kavir , aseman91 , asenatt , ashk eshgh , asma_m , atefe.t@heri , atefeh ahmadi , Atefeh khanoom , atefeh-jon , atefeh_49 , Atefe_R , atena 78 , atena73 , athena77 , atieh72 , atieye80 , ATISH68 , atiye77 , Atrisa banu , Ava Bahrami , ava* , ava.beauty , Ay San , Ay-moon , Ayda_alone girl , Ayda_dh , azadeh.72 , azar** , Azin joooon , azita 75 , baby_girl , bahar1379 , Bahar76 , bahar77 , bahare.gold , bahareh-bt , BaHaR_1376 , baran eshgh , baran hr , barane abi , barcelona-4 , baroon14 , BAZIGAR TANHA , Beautiful Jasmine , behi_jooon , behnaz98 , bella94 , BENEFIT , best g!rl...SH , Betsa89 , binaha , bipardeh , birdana2 , Bita.n , Black wolf , blub2000 , blue _ girl , bof4 , breathe , breeze.blue222 , busy , B_A_R_A_N , Cancer , candis_pink , casio02 , Cat in boots , CIVIL , coral12 , D.maryam , darchin1 , darinoos , dark chocolate , dark fairy , DARK SHADOWS , Darya77 , Dawn95 , DDDD75 , dDorsa , delaram00 , DelARam501 , delasa3 , delka , Dellaram M , dey-asa , diablo8888 , diga , Digital Girl , DINA S , dispassionate , dokhibabash , dokhtare babash , dokhtare esfand , Doni.M , doon doon , dooshize.a , DORI JOOON , dornaz69 , dream.star , dreli , earth girl , ebaa , edin , edita , Eghlima78 , ehsan16 , eiliii , eizz , Elahe41 , Elahe~M~ , Elen , elena1998 , elena71987 , elenahamifar , elham 75* , elham k , elham56 , Eli 67 , eli felfeli74 , eli94 , elia65 , eliiie , ellli77 , elloy , ELMIRA79 , elnaz bala , elnaz89 , ELSA-HONEY , eshton , esike , estaar73 , estifen , f.barani , f.honey , f.maki , f@t3meh.k , f@temee , fa2013 , faeze mozafari , faeze-k76 , faezeh97 , fantastic*fati , Faranak^_^ , Farazana_12 , fari ♥ al , faride40 , farisa , farnam88180 , farnaz76 , FaTam , Fateme.R , fatemeh 18 , FATEMEH.AS , fatemeh13 , fatemehirooni , fati! , fatiima , fatyma76. , fazijooon , Fearless13 , feloor , fera , fereshteh27 , fesghel22 , fida , finghili , flower-pari , forughi , frozen heart , Fulya , f_ gisoo tala , f_hoshyar69 , f_venus_74 , geloria68 , GH eshghe man , ghambar , ghasedak75 , Ghazal Vnd , Ghazal99 , ghazale96 , ghazalghazal , gisoo17 , gol e roz sefid , golbaran , golchaghe , Golden S , golnaz78 , Golnoush.S , Golnush Sadeghi , gopel , gorgin khan , gracious , Great Girl , h.douce.h , hadis joojooo , hadis00 , hajar8686 , ham raz , hani-70 , Haniday , Haniyeh.A , haniyeh120 , hannaneh_ya66 , harimeshgh , Harry Patter13 , hasti-2012 , hasti11 , hediye73 , Hedyeh. , heliXxXx , hengameh.sh. , Henia , hi.p77 , hidden girl , HIME SAMA , hisss... , HO$NA , hodeys , Holooooooo , homa shahheidar , homa41 , homa90 , HOMAYONN , homi92 , honey-asal , honorable me , hooriehgholami , hotsummer001 , Howler , hyunah , h_t_h_1984 , iahda , ialda , id001370 , idin98 , Idin98i , ir2012 , jaleh1 , jarmefkhis , jerk girl , jessica callen , jo-jo , jojo90 , JoOjOo Bala , k*s@m!.T , kamand131 , Kasraamini , KATHRINE , katrin1369 , katy f , katy.love , katy_kiani , keyhane , khanum gol , khatooonn , kiana1999 , kim 98 , kimberly , kimi-vorojak , kimia zz , kimia.76 , kimia.ace , kimiagari , kimia_95 , kimiya98 , king9090 , kissroll , kr@m.R@ , L!nA , Lady Kindnessツ , lady moon , Lady Sky , ladybarun , Le!lY , Legendary Girl , leila banoo , leila.kh , leilaadel , leila_f , leili.b , lida vampire , lilu , Lindie , little princess , lonely *73 , Love Hell , love mazyar , m Д 러 в υ β Ξ , m.a.r.z.i , m.h73 , m.o.n.a , m0nire , m0zhdeh , m@ryam_72 , m@ya , madame arefeh , maede7 , maedeh love , maedeh217 , maedeh78 , maha74 , mahdieh021 , Mahdis 77 , Mahdis.Mah , mahdis_m , mahdi_e561371 , mahed10 , Mahi jo0o0n , mahisaa , mahsa.256 , mahsa.76 , mahsa.g.75 , Mahsa.Sohrabi , mahsa.tmu , Mahsa7500 , mahsany , Mahtab 75 , mahtab.k , mahtab22 , Mahya 84 , mahya :D , mahya*97 , mahya7763 , mahyas16 , mahya_pink , mahzoon , Majid.M.K , malmal91 , mama maryam , manash , mania-h , Mansoure 391 , Mantral , MARDE_TANHA , mariya-n , mariyam , marjan 172 , marjan khanom , marmar69 , maryaaam , maryam ss , maryam-pj , maryamm1990 , marzieh_h , marzik , masoud1992 , Masoumehmkh , ma_na , MeDiA Es , mega , mehan* , mehr22 , mehraneh-azin , mehrazar , mehrnaz_k , meli ka , melikarozl , meloda , meysan , Mi Na , miiiina , Mikrobe-Sorati , milad.69 , miminaz , min00o , Mina khanum , mina87 , mina_75 , mina_bala74 , mina_xox , minoo717 , miracle72 , misha96 , Miss A , miss mahshid , Miss! , misS.R , miss.sport , mitsunari , mk70 , mobinaa , Mohadese---Mj , mohadese020 , Mona 78 , mona joojo , mona92 , monaliza-1 , monarch99 , moonlighte , moon_light , MotiAmiri , mounes_jon , mozhan gigil , Mozhdeh.v , Mozhgan6 , Ms. JOKER , MV7.ss , mzm1368 , N!l00f , n!lo0o0f@r , n.d.sari , N.Y 1376 , n00Ra , nady48 , Nafas j , nafas*n , nafas-77 , nafas.bandar , nafas21 , nafas5236 , Nafas69 , nafas75 , NAFAS76 , nafasy , nafas_14 , nafiseh1 , naghme 73 , NaNa 2000!!! , nana003 , narges.gh , nargeskooshoolo , nasim j , nasim sheytone , Nasim.BH , nasim78 , nasimpajhoohi , nasrin22 , nasrini* , nastaran1351 , nastaran_702 , nazbaran , NazGol.1377 , nazgole , nazi jooon , nazi_bec , nazi_gf2010 , neda gh , neda.y , negar*pb , Negar.B , Negaг , negin gold , negin-joon , NEGIN1378 , Negin96 , Negy , ni yaz , niayeshenasime , niazruby , nik2000 , nikoo 123 , niky1375 , nila23 , Nilo0far-34 , nilofar N , nilofar.kh , niloofarane , nilou94 , ninijoooon , nioosha.AR , nlp16001 , nono950 , noooor , noore mahtab , norsa , nrezaii , nutty , orkidehyesurati , OutlawGirl , P@RNIAN , paliz-sm , paniz_g66 , pante a 74 , pantea_98 , paradaice , paradise2013 , paramour , parastoo_joon , pardis 78 , pari.malusak , paria.v , Paria_N , parisa*M , parisa2000 , PARISA94 , parisabeheshti , parmis86 , parnia-a , parnian77 , parnian99999 , parshan 77 , Parva jon , parvaeh , Parya14 , Payphone , perancesfafa , Pieta , pikasooo , pink princess , poesh , poodi , Queen SaRa , r o n i k a , r.a.a , R.A.H.A , r0J!n@ , rada jooooon , raha moozy , raha1707 , raha28 , raha288 , raha8_8 , rahabano76 , rahakh , rain love , rainn , rajabizahra33 , rana.k , razie77 , razin 75 , raziye14 , real girl , Rehi 76 , reihon , reyhan.shr , reyhun99 , rezvanehfr , riiiiriiiijun , romi-na , Romina-77 , romrom , ronak70 , Ronika-radan , roosana , roshanak2709 , rOtten mind , roya e man , roya.r.r , ROZ GOL , rozhina , ro_kh , Rroshi , S*H*A*K*I*B*A , s-haaniyeh , s.fzpr , s7453s , S@M@R , s@niii75 , S@R!N@ , S@yan , sa.he , saba12 , saboli , sabrina1996 , sadaf.a , saeide735 , saeideh71 , saghi.m , sahar.a , sahar71 , sahargoogoo , SahariX , saharjojoo , sahely , sahel_m , sajedeh.. , salina 72 , salvi_0122 , Sama & Stars , SaMa-XoX , samanda , samandf , samaneh ghasemi , samaneh76 , Samin 16 , samine2013 , saminnnnnnn:) , samira-76 , SaMiRa.jigli , samira2712 , samira75 , sam_2012 , Sana gholipour , sana756 , sana77 , sanam.ahmadi , sanamhapoo , sanamjooje , sanaz 69 , Sanaz.MF , sanaz2000 , sanaz_95 , sania555 , sany2000 , sara 18 , sara 86 , Sara fenghele , sara parvizi , Sara-gh74 , sara.jooooooon , SARA.L , sara.R , sara1128 , saraaaa jooon , sarah1 , saraia , sarastanly , sarayf , sare_kh , sari045 , sarina. , Sarvin.M , sasar.tr , saye98 , sayta.m , Sea Daughter~ , Selda96 , sepeedeh , Sepid , sepide25 , Sepideh1378 , sepideh15570 , sepideh1991 , sepidehgalaxy , sepidiii , serentipiti , Sergeant , SETARE SOHEYL , setare-bahari , setare3141 , setareh06 , sevim , sevin jooni , sevina1 , sh & m , Shabah eshg , Shabnam t , shabnam0000 , shadi 11 , shadi 936 , SHADI.71 , shadi1356 , shadi76 , shagha27 , shaghayegh75 , shaghy joon , shakiba_2510 , shamimeyas , shanti , shaqayeq76 , sharare.afs , sharareh 78 , sharmina , shazde koochool , sheida16 , shikolat , shima7 , shima72 , shirin hydari , shirin.a , SHU SHU ABI , sh_shivol , sibsorkhhava , siiiiiima , siima , silent19 , sima.a92 , sima_a_111 , sima_sun , simindokht , sintia , sisi7070 , sm71 , smbaran95 , smir , SnowGrain , so0o0o0o0osan , sobdaughter , Sogand-75 , Sogand.I , sogand_ataash , sogsnd , sohad , sohee , soheiila , soheilam , sokot shab , somaye_t , soode , soormee* , SOSKET , soughand , SP2000 , SPR!NG G!Rl , ssssoha , stone love , sudabe sh , sun gir*l* , sunthin , Sun~Shine , sushiyant11 , svryang , sydney , szszsz , tabi-72 , tanaz 16 , tandissssss , tanha-69 , Tanha1376 , tanhai mahz , taninsepehri , tara-r , Taran0m_SH , tarane20 , TARANOMEMEHR , tghyasfr , tiam733 , Tifani Jon , TINA. J , tooska banoo , tpirouz , tsunami , tt.raha , Universe95 , UnKnOwN_Sh , Ushya7 , Vaaleh , VAHIDEH / P , Vampir. Girl , Vard , vdaxxsh , venooss , vida*71 , virago , viyolet , viyolet72 , vj_90 , white-sky , YaaaaC , yada , yahda_m , yasaman.m , yasaman10 , yasaman27 , YaSaMaN78 , yasamin khanoom , yase banafsh , yasesabs , yasi9 , yasna:s:.: , yas_m , yegane34 , yutabahoora , z1378 , zahra 2 del , Zahra IR NJ , Zahra Mokhtari , ZAHRA*N , zahra.gol , zahra.rasty , zahra.sh.ir. , zahra1374 , ZAHRA1378 , zahra1997 , zahrassh4 , zahra_126 , zahra_jk , zainab1997 , zakhan , Zara.D , zari60 , zeinab_75 , zeynab f , ZeYnAb KhAnOoM , zhabibi , ziagol , zizi.m , Zjooojooo , | Zahra.M | , |SarA_S| , ~ MaTi KhAnOoM ~ , ~*fatima*~ , ~2ne2~ , ~@Cm~ , ~alone girl~ , ~Ani Joon~ , ~ELAHE~ , ~Karen~ , ~mehrnaz~ , ~Niayesh~ , ~pegah*h~ , ~sahar~ , ~Setareh Bano~ , ~soomi~ , ~مریم 2020 ~ , §parnian§ , «zahra» , ®€¥#@n€# , °Hal¡¥aS° , °°₩õ££@₩$°° , ÐÌñÄ , ÐOҜH] JÎG@R , ×Mahdis× , ʍєℓღ∂γ , ˙·▪●MAHROO●▪·˙ , ˙·▪●Nilsa●▪·˙ , ˙•●Bahar●•˙ , ρąяміŚ , М⊙йД , ЯЭ乙νДИ , ҲSHABNAMҲ , آدرینا61 , آراگورن , آرسین2 , آنـــشرلی , آیدا*** , آیه* , اتل و متل , اتوسا جون , ارغوان76 , اروانه , اسمون , اشك اسمون*باران , البالو ترش , الناز72 , الهام4 , الهه7 , امیرپارسیان , انابل , انگیلینا , اوا3 , ايمانه٠٠٩٨ , ایاتای , ایراندخت* , ایلسا , ایماز , ایپک یولی , باران 69 , باران شب , بارون13 , بانوی آبی , بانوی برفی , بلفى , بنفشه18 , بهار بارانی , بهار1388 , بهاره.ح , بهارک 1375 , بي بي فري , بیانکا , بیــ رنــگــ , تانیا72 , ترسا اراسته , ترسا اميني , ترنج فاطمي , ترنم , تـرنج فاطمــي , تکراری , ثـمیـن , ثمره 82 , ثنا77 , جستم ملخک , جلو بیا , جوجه تیغی , ح ک1374 , حس آشنا , حنانه 14 ساله , خانم فسقلی , خورشیدک , خوشه طلایی , دختر بارون , دختر حنایی , دختر رویایی , دختر شیطان , دختربی حوصله , دخترشیراز , دخترویروسی , دخترک برفی , دخترک حنایی , دریا دلنواز , دریا12 , دنیز. , ديـــار , دينا رادمنش , دکتر نانا , دینام , رابین * , راتمینار , رازدخت , راسا , رز صورتی ... , رزا12 , رزصورتی , رستگار4006 , رنگ آرامش , رها 69 , رها 72 , رها در باران , رودنا , روژین21 , ریتاسا , ریحانه 76 , ز=زینت پدر , زرین دخت , زهرا شاه میری , زونا , زينب14 , ساحل 2010 , ساحلی , ساده65 , سارا2018 , سارا72 , سارااااا , سارمیا , سامیه.ر , ستاره اقبال , ستاره کویر , ستاره ی بارون , ستـاره , سحربانو69 , سكوت ابريشم , سوبی71 , سوداا , سولماز71 , سوگلی72 , سوگند78 , سپیدوسیاه , سکوت من , شادزی , شاه ماهی , شجره , شراره ارکات , شقايق م , شقایق98 , شهرزاد ن , شهرزاد.م , شهلاn , شیدا احمدی , عاطی جان , عرفان 82 , عسل جون1 , عسل جوووووووون , عقیقی , عمه حمی , غزال آریا , غزل٢٢ , فاطمه 27 , فاطمه. مجد , فاطي91 , فاطیما-ش , فاطیما8 , فبیولس , فرشا , فرنوش عاشق , فرنوش72 , فری خطر , فیثاغورث , قاتی پاتی , قطره کوچولو , ققنوس98 , لادن1377 , لاله92 , لحظه های بارانی , لیلاحمیده , م.نوری , مادام بی موسیو , مادام فسقلیان , مالور , مامان بهاره , مانا2010 , مانیا_@ , ماه رو , ماهین56 , محبوبه* , مرزنگام , مروارید صدفی , مرواریدجووون , مریم 75 , مریمs , معصومه سادات , ملکه خون , ملیسا: , مهتاب(آناناس) , مهرساRD , مهسا 26 , مهسايي , مهشاد43 , مهناومبینا , میترا خانوم , میشا تنها , میناااا , نازنین99 , نازی22 , نجمه 137 , نرجس خاتون , نرگس 78 , نرگس.ح , نسرین... , نسرین78 , نسـرین , نصرا... , نفس مکاریان , نفس14 , نگار راد , نگین فرجام , نیاز و ن , نیــــــــروانا , نیلا... , نیلوفر98 , هانــــــــــیه , هرمیون15 , هستی رادمنش , هستی45 , هلیا رها , هلیا11 , هما خانوم , هوای بارونی دلم , هیلا , ویدا درستی , پانیززهرا , پردیسی , پرنیان76 , پرهوده , پریاss , پریوش .س , پـــ ری سا , پونام , چاله , چشمک 74 , چیکا , ژیوار , کایرا.70 , کیمیا دهقان , کیوان 41 , گوگولی مگولیی , یاناک , یلدا.م , یه دختر1995 , یواش , ஜღlionღஜ , ღ Mahgol ღ , ღ pArIsAღ , ღdokhtar royaiiღ , ღHesaneღ , •● نیلوفر 72●• , •●شقایق●• , ◊ نیلوفـر غنچـه , ●ʀσzнiиα● , ☂Rain Daughter☂ , ★A N A H I T A★ , ★☆ SaYeH ☆★ , ☆ملیحه .ج☆ , ♡yasamin♡ , ♥سکوتــ تلخ♥ , ✖م♥ر✖ی♥م✖ , ✘ღEvil girlღ✘ , ツ נڅــ ـ ـ ـےツ

5. Top | #3

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.81
    تشکر از کاربر
    17,986
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

مقدمه:

سیگار شکلاتی روایتگره داستان یه مرده ... یه مرد خسته و تنها ... بریده از همه و چنگ انداخته به دنیا برای نجات خودش از هر سقوطی ... نه تنها خودش ... که هر کس دیگه ای که شاید مبتلا بشن به دردی که اون کشیده و چشیده ... با سلول به سلول تنش .... با ذره ذره و قطره قطره خونش ... می خواد ریسمانی باشه برای بالا کشیدن هر کسی که تو قعر چاه تنهایی و ضلالت فرو می ره ... حتی اگه باعث بشه خودش سقوط کنه ...
    با صدای بی صدا

مث یه کوه بلند

مث یه خواب کوتاه

یه مرد بود یه مرد

با دستهای فقیر

با چشمهای محروم

با پاهای خسته

یه مرد بود یه مرد

یه مرد بود ... یه مرد که همه ازش بریدن و اون هم داره می بره از همه ... تنها کسی که همدمش مونده و ولش نمی کنه حتی اگه مرد بخواد تنهاش بذاره تنهائیه ... اما خوب می دونه می رسه روزی که این تنهایی ها برن کنار و خورشید زندگیش طلوع کنه ...
    شب، با تابوت سیاه
    نشست توی چشمهاش
    خاموش شد ستاره
    افتاد روی خاک
    سایه اش هم نمیموند
    هرگز پشت سرش
    غمگین بود و خسته
    تنهای تنها

خیلی ساله که تنهاست ... خیلی ساله که خو گرفته به شرایطش ... به سکوتی که توش غرقه و اینقدر دور و برش غرق سکوت شده که نفس کشیدن براش سخت شده و عنقریبه که رهسپار دنیای دیگه بشه ... اما لبخند از لبش نمی ره ... همیشه می خنده ... می خنده تا بلکه .... بلکه! دنیا به روش بخنده ... همه کسایی که میشناسنش به صبوریش غبطه می خورن ... به شجاعتش و به خنده همیشه آویزون کنج لبش ... غریبه ها براش آشنان و آشناها غریبه تر از صد تا غریبه ...
    با لبهای تشنه
    به عکس یه چشمه
    نرسید تا ببینه
    قطره، قطره
    قطرهٔ آب، قطرهٔ آب

اون می گرده و می گرده ... با پای برهنه ... توی کویر تشنه ... کویر تشنه قلبش که انگاری توش فرو رفته یه دشنه ... می دونه ... خوب می دونه که آخر راهش ... وقتی به هدفش برسه ... وقتی بی هدف بشه ... پوچ می شه ... و چقدر شیرینه به نظرش این پوچ شدن ... این هیچ شدن ... نیست شدن ... فدا شدن در راه هدف ... هدفش فدا شدنه ... می خواد فدا بشه تا دیگه نذاره کسی مثل خودش فدا بشه ... می خواد درک کنه و نذاره کسی مثل خودش از درک نشدن زجر بکشه ... روح خودش که نابود شده ... می خواد جلوی نابود شدن روح های دیگه رو بگیره ...
    در شب بی تپش
    این طرف، اون طرف
    میافتاد تا بشنفه
    صدا؛ صدا ...
    صدای پا، صدای پا ...

*
    و داستان من صدای پای یک زنه ... زن که نور آسمونه ... زن که نور کهکشونه ... زن که آفریده شده برای محبت کردن ... برای نوازش ... زن که ظریف آفریده شده تا ظریف بمونه ... تا ببخشه و نشون بده بخشش چقدر آسونه ... از جنس غرور نیست ... از جنس محبته ... از جنس خاک و پر از بی آلایشی ...

تو روشن می کنی خورشیدو هر روز
    تو هر شب توی جلد ماه میری
    بگیر دستامو محکم تا نیفتم
    زمین میلرزه وقتی راه میری

زنی که توی عنفوان جوونی ... توی روزایی که هم سن و سال هاش به فکر جدیدترین مارک لوازم آرایش و مدل لباس و هزار هزار هزار چیز دیگه هستن تصمیم می گیره مرد باشه ... تصمیم می گیره از چیزی که اونو ضعیف نشون می ده فاصله بگیره ... بره به سمت قدرت ... بره به سمت هر چیزی که اونو به خواسته اش می رسونه ... زنی که خسته می شه از محبت ... و وقتی زن ... لطافت ... پاکی ... بخواد از جنس مهربونی نباشه دیگه چیزی ازش باقی نمی مونه ...

دلم با خنده تو گرم میشه
    تو روزایی که دنیا سرد باشه
    تو رو حس میکنم میفهمم اینو
    یه زن میتونه گاهی مرد باشه

زنی که آفریده شده تا دنیا رو پر از آرامش کنه ... حالا نیاز داره کسی به خودش آرامش رو تزریق کنه ... که کسی باشه تا شونه های پر دردش رو عمیق فشار بده و هر دردی که روی اون شونه های نحیفه رو برداره ... زن حتی اگه خودش بخواد ... حتی اگه به جبر زمونه تصمیم بگیره زن نباشه ... توی یه شکاف کوچیک زندگی ... همین که حس کنه کسی بهش نیاز داره باز زن می شه و سرشار از محبت ... حتی اگه از احساساتش سال ها و قرن ها فاصله گرفته باشه ... این غریزه یک زنه ...

نمی ترسم از اینکه پیر میشیم
    از اینکه زندگی بی مکث میره
    تموم ساعتا تسلیم میشن
    کنار تو زمان برعکس میره

تو چشمات عکس یه دنیا میفته
    تو اون چشمای ناز مثل شیشه
    مراقب باش پلکاتو نبندی
    حواسم با یه چشمک پرت میشه

زن داستان من خالی اما سرشاره از احساسه ... قوی اما ضعیف و شکننده است ... مهربون اما خشن و پردرده .. سنگ صبور اما لبریز از درد و دله ... قلب زن من شکسته و اینه زمانی که یه زن تصمیم می گیره مرد باشه و یک تنه بره به جنگ زمونه ...
    **
    با مرد تنهای قصه یه وجه تشابه داره ... هر دو آماده فدا شدن و منتظر اونن ... این آرزوی هر دوی اونهاست ...

6. 2,165 کاربر از پست باران 69 تشکر کرده اند .

! @Roy ! , !!!!!mounes , !!!Antoniuos!!! , !!!Mozhdeh , !!Rosha!! , !aynaz! , !diamond! , !i!elham!i! , !nafas! , !niloofar! , !roz sorkh , !shamim! , !ya30! , # MiTrA.Sa # , #Dayana# , #marg# , #sevda# , #فیروزه# , $ ساجده$ , $*~fire~*$ , $@αʀiT$ , $raha$ , $~SARA88~$ , >sara< , < IMANA > , <<y-a>> , " yegane" , "Elnaz" , "Giti" , "Hasti" , "Lonely Girl " , "Raha" , "Respina" , "sama" , "فاطمه نیک نیا" , '@R!N@$' , ((fatemeh ashkoo)) , (*fatemeh*) , (mahi) , (morvarid) , * Bita * , * hasti * , * narges * , * Rojin* , * selma * , * sogand 21 * , * سعیده * , **(kimia)** , ***MoBiNa*** , ***niaz*** , ***Roksana*** , ***ترنم*** , ***رزالین*** , ***ریحانه*** , **@**maybe**@** , **AZIN** , **fatima** , **LONELY** , **maryam goli** , **mehrnaz** , **melika** , **Nazi** , **roksana** , **sevdayi ** , **tina** , **~Ghazal~** , **ترسا** , **دختر باران** , **سولماز** , */maryam/* , *::*MinoOoshi *::* , *a.n.i.t.a* , *alien* , *AsemaN* , *asemani* , *Atena* , *Ayda* , *banoo* , *BERSIN* , *bi gharar* , *cleopatra* , *ElnaZ , *fafa* , *Fatemeh.K* , *fatemeh20* , *Gift* , *golshan* , *goodgirl* , *h@d!s* , *H@sti* , *hasti*17 , *Helia* , *hoda* , *honeymoon* , *kati* , *leopard* , *M00nGirl* , *MAHBOBEH* , *mahdiyeh* , *mahi* , *mahsa* , *mahtad , *marin* , *Mozhan* , *msbm* , *N*E*G*A*R* , *N@M!S , *nafas.love* , *NaZ@NiN.B* , *Night Star* , *niki , *nil00* , *NILA* , *NiloO far* , *niloo* , *Nooriya* , *p@risa* , *padma* , *parnian* , *PS* , *rozhin* , *S@RA , *SaNaY* , *sara-m* , *setayesh* , *shima* , *Silver Sun* , *sogol , *sorme* , *spectacular* , *sweetheart* , *Tarlan* , *Yal Da * , *yasaman* , *yegane* , *yekta* , *zahra2014* , *ZeynaB* , *~aida bala~* , *~Faezeh~* , *~MoonGirl~* , *~ronak~* , *~SETAREH~* , *آویژه* , *دخت تپل* , *دختر دریا* , *سكوت باران* , *سورن* , *مائده* , *ماری* , *مرغ خروس دوس* , *ونوس , *پریسان* , *کاساندان* , *یاقوت* , *یک آسمون آبی* , +Neda+ , - heDeh - , -zeinab- , .*.nina.*. , ...ARAD... , ...AraS... , ...BaHaR... , ...maedeh... , ...Nix , ...نگین... , ..fatima.. , ..p.e.g.a.h.. , ..Tifani.. , .:SOHA:. , .:zahra:. , .ARAM. , .Baharak. , .elina. , .mahsa. , .Mania. , .Mar.Yam. , .MojGan. , .parniya. , .SaInA. , .samira68. , .yasmin , .هازال. , 0r!ent@L G!rL , 115-مروارید , 13671107 , 1:59 P.M , 1midya , 2khmalak , 2khtar iruni , 2mrn , 4friend , 76faeze , 77ZAHRA , 7979 , 85@HADIS , 88 shiva , 9109024 , 9295743 , :.NeGin jo0n.: , ::HeLiA:: , @M!$ , @RMIN@ , @Shytvnk@ , A SH , A.M.C.R.7 , A.p.b , a2sa maingirl , aaasssaaalll , aban girl , Abandokht , abbas_p , abby7 , abi_aseman , ABR_SEPED , Acinonyx , adelain , adriana78 , afra. , afroodit , afroz99 , afsoone man , aftabi_14 , aghaghi , aghoz , ahoo16 , aida-love , ailin1365 , airena , aisa77 , Aisankn , Aisa_lluvia , Ala 77 , Ali-lonely , alice cullen , alikhademi , ali_z , alma8525 , almaramanda , almas sharghi , AlMaZ692 , alone nurse , Ami Tis , amili_s95 , amirhossein76 , amiti , amitida24 , amore , ana* , Anahel k , anahita MA4 , anahita98 , anar97 , Anashid , anastasia2 , angel67 , Angelical , Angelinaf4 , Ani!is , anita76 , anna320 , anna43 , Antanius , anzhela , apamea , aphroodit , AR0sha , Ara19 , ara6 , Arad077 , Aram 73 , aram* , aram27 , arameshe toofan , arefe jooon , arefe90 , Arefeh.Jm , arezoo.o , arezoo1991a , arezoo71 , Arezoo91 , arezoojigare , arghavan_77 , Ariaie0088 , arina17 , arish94 , armila98 , arqavanii , arshida1994 , arshin.m , arshin.R , ART!ST , Artenus , artmis73 , artmiss , Aryan Dokht , asal-1412 , asal172 , asal94h , asalie , asalkotole , Asalo0o0 , asaltsh , asal_bumpy , asal~khanoomi , asaree , asefeh77 , Aseman kavir , aseman91 , aseman_82 , asenatt , ashk eshgh , asma_m , asrin_1994 , atefe.1995 , atefe.t@heri , atefeh ahmadi , Atefeh khanoom , Atefeh98 , atefeh_49 , Atefe_R , atena 78 , atena73 , athena77 , AtI2020 , atieh72 , atieye80 , atiye77 , Atrisa banu , aurora77 , Ava Bahrami , ava shargi , ava* , ava-d , ava.beauty , AVAmb3HbahanI , Ay San , Ay-moon , ayda90 , Ayda_alone girl , ayda_ayda , Aynaz jooon , aynaz69 , AyRAl , aysan-15 , azade6360 , azadeh.72 , azar dokht* , azar** , AZAR-70 , azda , Azin76 , azita 75 , B B arghavaNi , B*O*S*H*R*A , b.h.r , b.khorasani , baby_girl , back street gir , bade-zemestun , bahar-77 , bahar1379 , Bahar76 , bahar77 , bahare.gold , bahareh-bt , bahar_1234 , banooshab , baran 12 , baran 73 , baran eshgh , baran hr , baran pr , baran1116 , baran145 , Baran70 , baran79 , barane abi , baran_68 , Barney , baroon14 , bast girl , BAZIGAR TANHA , Beautiful Jasmine , behi_jooon , behnaz ab , behnaz98 , behzadnasab , bella94 , BENEFIT , benq , best g!rl...SH , Betsa89 , Bi-ta , binaha , bipanah , bipardeh , bita.shahabi , bitabarfi , Bita_SA , Black wolf , blub2000 , bof4 , breathe , brown eyed doll , busy , bzaimaran , B_A_R_A_N , Cancer , candis_pink , casio02 , Cat in boots , chica89 , cimi_za , CIVIL , coral12 , D...E...L...L , D.maryam , D0nya , d@rk night , D@rya , dada1 , darban , darian , darinoos , dark chocolate , dark fairy , dark night , DARK SHADOWS , darkness1374 , Darya77 , Darya♥ , daUs , Dawn95 , DDDD75 , dDorsa , delafruz.88 , delaram.s , delaram00 , DelARam501 , delasa3 , deleabieman , delka , Dellaram M , dey-asa , diablo8888 , diga , Digital Girl , DINA S , dispassionate , dokhibabash , dokhtare babash , dokhtare_yakhi , Doni.M , donya<3 , donya98 , doon doon , doorin , dooshize.a , dordor , DORI JOOON , dornaz69 , doxi bala , dream.star , drm.gholami , duste man , earth girl , ebaa , edin , edita , Eghlima78 , ehsan16 , eiliii , EINDRA , eklet , elahe 15 , elahe092 , elahe18 , Elahe41 , elahye zibaei , Elen , Elena15 , elena1998 , elenahamifar , elena_1989 , Elh@m 2000 , elham 75* , elham 78 , Elham fa , elham k , Elham s , elham1996 , elham55 , Eli 67 , eli ab , eli felfeli74 , eli88 , eli94 , elia65 , eliiie , Elinaz90 , Elisa_golam , ellli77 , elloy , elmira DN , elmira joon , elmira.t , ELMIRA79 , elmiraa_20 , elsa , ELSA-HONEY , Elynaz , esfarzaneh , esike , EVRINA , eyeda , F.M.1990 , f.maki , f.z.n , F@rnaz-S2 , f@t3meh.k , f@temee , fa2013 , fa62 , faeze mozafari , faeze-k76 , Faeze1375 , faezeh97 , fafa1997 , fafa_f , famdavari , FANNI , fantastic*fati , Far Naz , faranak-bahari , Faranak^_^ , Farazana_12 , fari ♥ al , fariba44 , faride40 , farideh_h1366 , farimehr-1994 , farisa , farnam88180 , farnaz76 , farzan0 , farzaneh-a , farzaneh.mt , farzina , FaTam , fateme 97 , Fateme Z , Fateme.R , fateme16 , fatemeh 18 , fatemeh...ss , Fatemeh.98 , FATEMEH.AS , fatemeh.ss , fatemeh13 , fatemeh2001 , fatemeh71 , fatemehirooni , fatemeh_lost , fati! , fati76 , fatiima , Fatima S , fatima92 , fatimal , fatis , fatyma76. , fazijooon , feloor , fera , ferane21 , fereshteh27 , fesghel22 , fida , finghili , fingil77 , flower-pari , forlorn , forough92 , forozan gh , forughi , fr number1 , frozen heart , fshy.24 , Fulya , fzz_78 , f_ gisoo tala , f_hoshyar69 , f_venus_74 , galadril3 , geloria68 , GH eshghe man , ghambar , ghasedak75 , ghazaal_hs , ghazal 96 , ghazal jooni , Ghazal Vnd , ghazal-xr75 , ghazal1252 , Ghazal99 , ghazalghazal , ghfafa , girl-of-spring , gisoo17 , gitalina , glarion , gol e roz sefid , gol namak , golbaran , golchaghe , Golden Eye , Golden S , goldon , golgoli :D , goli_8862 , golnaz005 , golnaz78 , Golnoush.S , Golnush Sadeghi , GOOL89 , gooood girl , gopel , gorgin khan , gracious , Great Girl , greengirl* , h.douce.h , hadis joojooo , hadis* , hadis.1375 , hadis00 , hadis^___^ , hakim4181 , haleh joooooooo , ham raz , hamed32 , Hanesk , hani-70 , Haniday , HaNiE 78 , hanie-ab , hanie1012 , hanigo0l , haniko1376 , Haniyeh.A , haniyeh120 , hannaneh_ya66 , hany111 , harimeshgh , Harry Patter13 , hasti11 , hasti59 , hasti789 , hasti_azadi , heaven..girl , hediye73 , hediyew , Hedyeh. , helen-661 , helen. , helen610 , Helen73 , Helia SD , Helia6 , helia77 , heliXxXx , Hellgirl1 , hengameh.sh. , Henia , Heranosh , hese_gharib , hi.p77 , hidden girl , hiiiiiiiiiiiis , HiLdA BeAuTy , himA7 , HIME SAMA , hisss... , Histia , hiva-20 , Hiva-72 , HO$NA , hodeys , Holooooooo , homa shahheidar , homa41 , HOMAYONN , homi92 , honey-asal , honorable me , hoora.sh , hooriehgholami , hoorra , hosna.پاییز , hosna55 , hotsummer001 , Houra74 , hyunah , h_h_h , h_t_h_1984 , iahda , ialda , ICE.QUEEN , icegirl78 , icegirle , id001370 , idin98 , Idin98i , ili mah , ir2012 , Iranian Princes , Is_Tak , jaleh1 , janjan-72 , jarmefkhis , Jasmine.Ch , jeghel1994 , jerk girl , jery jon , jessica callen , jey-jey , jo-jo , joana , jojo90 , JonasRahimi , joodi abot , JoOjOo Bala , justina39 , k*s@m!.T , kamand131 , Kamandooo , Kasraamini , KATHRINE , katrin1369 , katy , katy f , katy.love , katy_kiani , kaviri , keyhane , kfdh , khakbaz , Khale sooske , khanoom noor , khanum gol , Khatereh712 , khatooonn , KHJ.N , Kho0o0o0Sh MaZe , Ki Mi Ya ● $h , kiana jon , kiana-kiani , kiana1999 , kim 98 , Kim Aida , kim-rah , kimberly , kimi khoshgele , kimi-vorojak , kimi11098 , kimia zz , kimia.76 , kimia.ace , kimiagari , Kimianana , kimia_95 , kimiya98 , kimuliiiiiii , king9090 , kissroll , kiumars , kr@m.R@ , L!nA , l.aphrodit , l.m13 , ladan khanoom* , Lady Kindnessツ , lady moon , Lady Sky , laleh.winter , lalehjoon , laya98 , le y la , Le!lY , legend69 , Legendary Girl , leila banoo , leila.kh , leila50963 , leilaadel , leili.b , lia4 , lida vampire , lili 20 , Lili-663 , lilijinan , liloe74 , lilu , Lily Evans , Lindie , Lioda , little princess , lonely *73 , looli jun , LOVE LIKE THIS , love mazyar , luna.brillante , luna_ma7 , m Д 러 в υ β Ξ , m.a14 , m.h73 , m.o.n.a , m0nire , m0zhdeh , m2ra , m3hrara , m@ry@m75 , m@ryam_72 , m@ya , Ma Neli , maahnoosh , madame arefeh , mademoiselle , madmazol , maede7 , maedeh love , maedeh217 , maedeh78 , mahak19 , MAHASA , MahAsa*** , mahboob505 , mahboubeh69 , mahdieh.... , mahdieh021 , Mahdis 77 , mahdis-d , mahdis_m , MaHdIs_P , mahdiye18 , mahdi_e561371 , mahed10 , Mahi jo0o0n , mahi62 , mahisaa , mahnazmom , Mahsa . Saman , Mahsa khazaei , mahsa moshakhas , mahsa shakiba , mahsa.256 , mahsa.76 , mahsa.f.h , mahsa.g.75 , Mahsa.Sohrabi , mahsa.tmu , mahsa6510 , Mahsa7500 , mahsa92 , mahsa9395 , mahsademon , mahsan69 , mahsany , mahsa_128 , mahshad.m262 , mahshid/Hk , Maht!sa , mahta-r , Mahtab 75 , mahtab soltani , mahtab.k , mahtab10 , mahtab22 , Mahya 84 , mahya :D , mahya*97 , mahya7763 , mahyas16 , mahzoon , Maisa_rad , Majid.M.K , malmal91 , malus , mama maryam , mamas2 , maneli1995 , maneou , mania noonooiy , mania-h , Mano Baroon , Mansoure 391 , mansuri , Mantral , Maral 78 , marale , maralhonarypour , maralkvn , MARDE_TANHA , marie soleil , mariya-n , mariya72 , mariyam , MaRjaN 78 , marjan khanom , marmar69 , marmar7452 , marmara25 , Mary.Maryam , mary.tatallo , maryam banoo 60 , maryam gol , maryam ss , maryam-pj , maryam.pa , maryama1992a , MARYAMGOL , maryami.aramesh , maryamm1990 , maryammmmmm6 , maryam_m1112 , marzie.faraji , marzieh_h , marzik , masi.eshghi , masi20002 , masoud1992 , Masoumehmkh , mastan jojo , master mahsa , matineh77 , matin_a , Mavis Drakula , maya 74 , MayaShi , ma_na , MeDiA Es , mega , megomi , mehan* , Mehdi7676 , mehr22 , mehrave09 , mehrazar , mehrdokht , mehrgan_kochak , mehrnaz_k , mehrniaa , Mel!i!ka , meli ka , melika.h.79 , melika.sh.m , Melika1997 , melika60 , melikarozl , melikbelik , Melisa , mellina2000 , meloda , mery75 , meysan , mfr60 , mig.mig , miiiina , Mikrobe-Sorati , milad.69 , miminaz , min00o , Mina , MINA JOOJOO , Mina khanum , mina.77 , mina.bala , mina.zoroaster , mina87 , mina_75 , mina_bala74 , minoo.k , minoo717 , miny , miracle72 , misa chan , misaa , misha96 , mishapasha , Miss A , miss jojo0o , miss mahshid , miss mona , Miss! , misS.R , miss_mass , miss~lone , mitsunari , mk70 , Mmojack , mn_ra_6469 , mobinaa , mohaddese 2013 , Mohadese---Mj , mohadese020 , moltafet , Mona 78 , mona joojo , mona80 , mona92 , monae , monaliza-1 , monarch99 , monir12 , MoniRe.S , monster1373 , moon3318 , moonlighte , moons daughter , moon_light , moootiii , Morvarid 1 , morvarid23 , motahare.f , MotiAmiri , mounes_jon , mozhan gigil , Mozhdeh.v , Mozhgan6 , Ms. JOKER , MY LOVE. , mzd_pmd , mzm1368 , N!l00f , n!lo0o0f@r , N-berjis , n.d.sari , N.Y 1376 , n00Ra , n@f@s , nady48 , Nafas j , nafas*n , nafas.10 , nafas.bandar , nafas44 , nafas5236 , Nafas69 , nafas75 , NAFAS76 , nafas7878 , NAFASSS71 , nafasy , nafas_14 , nafas_joon , nafis.m , nafis01 , nafise goli* , naghme 73 , Nahal.b , nahal_ma97 , nahid lucky , Nahid-hj , Najme-97 , namakdoon , NaNa 2000!!! , nana003 , nana91 , narges.gh , narges.n , narges21 , narges71 , narjes*** , narvin 86 , nasim j , nasim sheytone , Nasim.BH , nasim78 , nasimpajhoohi , nasimsg27 , nasrin.j , nasrini* , nastaran slmh , nastaran.r , nastaran1351 , nastaran86 , nastaran_702 , Natasa , naughty.angel , NazAlmas , nazanin-a , nazanin.ba , Nazanin3 , Nazanin_8832 , nazbaran , NazGol.1377 , nazi jooon , nazisaki , nazi_bec , nazi_gf2010 , ne.vorujak , ned67 , neda gh , neda.y , neg neg , neg nego , negar*pb , negarh91 , negar_rhn , Negaг , negikomando , negin gold , negin kh5 , negin-76 , negin-joon , negin-kh , NegiN. , NEGIN1378 , negin17 , Negin96 , Negy , ni yaz , niayeshenasime , niazam , niazruby , NiceNoice , Night Mair , nik2000 , Nika-Aria , nika1771 , nika56 , nika96 , Niki f , niko.lili , niky1375 , nila23 , Nili2013 , Nilo0far-34 , nilofar abi , nilofar N , nilofar.kh , nilok , niloofar1999 , niloofarane , nilou94 , Niluphar1375527 , ninijoooon , nioosha.AR , nita_rad , nlp16001 , nmari , nnnn11 , nokia5800 , nono950 , noooor , noore mahtab , norsa , noting , nrezaii , nutty , omidk , onlygirl121 , orange..A , orkidehyesurati , osweh , OutlawGirl , p@r!sa , p@rim@h , P@RNIAN , paladinvahid , paliz-sm , pani.moghaddam , paniza321 , paniz_g66 , pantea_98 , paradaice , paradise2013 , paramour , parastoo_joon , pardiis , Pardis 15 , pardis 78 , pari.malusak , paria.v , paria66 , Paria_N , pariedarya , PaRIi-Sa , parinaz.m , parisa pm , parisa*M , parisa2000 , parisabeheshti , parisun64 , parizad. , parmida75 , parmis86 , parmisss , parnein , PaRnIa.Pjs , parnian77 , parnian99999 , parnon , parparpar , parshan 77 , parshana , Parva jon , parvaeh , parvinah , Pary Naz , Parya14 , Payphone , Peart , pegah.hem , peGol , pegyy , pelin_71 , perancesfafa , persian boy_22 , Pieta , pikasooo , pink princess , Pink*rojano , pinkrazberry , pishiii , pitishka , poesh , pointeh , poodi , Posiden , Queen SaRa , R am , r o n i k a , r.a.a , R.A.H.A , r.roohi31 , R@dvin , rada jooooon , raha*_* , RAHA.2 1 , Raha.74 , raha.79 , raha1707 , raha28 , raha288 , rahabano76 , rahakh , raha_16 , raha_70s , RaheBipayan* , rahileh , rain ... , rain love , rajabizahra33 , ramanava , rana.k , Rana.S , Ranajoon , Randy Or , Raniya95 , raspina0021 , ratanaz , rayhane22 , raz gol , razin 75 , raziye14 , real girl , red_rose , Rehi 76 , reihan777 , Reihaneh.s , reihanju , reihon , renesme cullen , Respina-3a2r , reyhan.shr , reyhan2 , reyhane149 , Reyhaneh.77 , reza635 , reza9000 , rezaei61 , rezi_7m , rezvanehfr , Ritzy , roamer* , Robin Hood , Rodes , rokha75 , rokhsan , romi-na , Romina-77 , romrom , ronak70 , Ronika-radan , roosana , roshanak2709 , Roxan M.Kian , roya e man , roya.r.r , roya1365 , roya62 , ROZ GOL , Roza18 , roza_sh , rozhina , rozok , ro_kh , Rroshi , Ryhan , s /\ h /\ r , S*H*A*K*I*B*A , s-haaniyeh , s.da70 , s.sh.alone , s1375s , s?h?r , S@M@R , S@yan , Sa#aR , SaAaRaA , saba potter , saba12 , saba28 , saba_h , saboli , saboodarda , saboura78 , sabra238 , sabrina1996 , sabzapari , sadaf* , sadaf.a , sadaf.sh , Sadaf_A , saeide735 , saeideh71 , saghar.. , saghi.m , Saha 97 , sahaaarr , sahar mj , sahar ss , sahar-joooon , sahar.a , sahar.shn , sahar.z , sahar32 , sahar71 , sahar97 , sahargoogoo , sahari , SahariX , saharjojoo , sahel2000 , sahelii , sahely , sahel_m , saiideh , sajedeh d.m , salvi_0122 , Sama & Stars , SaMa-XoX , sama33 , sama717 , samanda , samandf , samaneh ghasemi , samiLDK , Samin 16 , samine2013 , saminnnnnnn:) , samira-76 , SaMiRa.jigli , samira2712 , samira75 , sam_2012 , Sana gholipour , sana jb , sana756 , sana77 , sana96.an , sanam.ahmadi , sanamhapoo , sanamjooje , sanaz 96 , Sanaz.MF , sanaz2000 , sanaz75 , sanaz_95 , sanaz_99 , sania555 , sanix , sanni , sany2000 , saprina* , sara 18 , sara 86 , Sara fenghele , sara parvizi , sara## , Sara-gh74 , sara-hs , sara-mp , sara.jooooooon , SARA.L , sara.R , sara1988 , sara51 , sara96 , sarab morady , sarah1 , saraia , saraice , sararogue , sarassgirl , saratab , sarax , sarayf , sara_1360 , sara_sh , sare_kh , sargooool , sari045 , sarina. , sarv naz , Sarvin.M , sasar.tr , Saye joojoo , saye70 , saye98 , sayeh66 , sayta.m , Sea Daughter~ , sedona , Selda96 , sepeedeh , Sepid , Sepide.E.R , sepide25 , Sepideh.ET , sepideh15570 , sepideh1991 , sepideh1993 , sepideh76 , sepidehgalaxy , sepidehri , sepidiii , serentipiti , Sergeant , Seta jojo , SETARE SOHEYL , setare-bahari , setare3141 , SETAREH-99 , setareh06 , setareh_shab , setayesh.y , setayesh1363 , seti jojo , sevin jooni , sevina1 , sh & m , sh8000 , shaady , Shabah eshg , Shabnam t , shabnam*z , shabnam0000 , shadi 11 , shadi 936 , shadi googooli , SHADI.71 , shadi1356 , shadi256 , shadi76 , shadowlight , shagha27 , shaghayegh.t6 , shaghayegh75 , shaghy joon , shakiba_2510 , Shakila joon , shamimeyas , shamsa 51 , shaqayeq76 , sharafi , sharare.afs , sharareh 78 , sharmina , shatot , shayan barati , shayesteh 96 , shazde koochool , sheida16 , sheida_953 , Sheila-Sh , sheyda315 , sheydajoooon , shida.m , shiee_irani , shima7 , shima72 , shimablue , shima_new , shinshina , shiny star1 , shirin hydari , shirin67 , shoshak , SHU SHU ABI , sh_shivol , sibsorkhhava , siiiiiima , siima , silent19 , sima.a92 , simaaaaa , simai , simaN , sima_a_111 , sima_sun , simindokht , simsim20 , sIna 98 , sinatra1995 , sintia , sisi7070 , Sky Angle , sky city , Sky_GiɌl , sm71 , smbaran95 , smir , snappy , snia , Snow Dream , snow girl105 , sobdaughter , sogand n , Sogand.I , sogand_ataash , sogol21 , soha.ninisha , soha93 , sohad , sohee , soheiila , Sohey36 , sokot shab , somaye_t , soode , sooooogand , SOSKET , soughand , spgsara , spong bob , SPR!NG G!Rl , spy.woman , Ss4S , ssssoha , stone love , sudabe sh , sun gir*l* , sunshinegirl , suny-s , Sun~Shine , sushiyant11 , Sutra , suzi sun , suzmani , svryang , sydney , szszsz , T.A.C 7 , tabi-72 , tahmin67 , talnaz , tanaz 16 , tanaz-a , tandissssss , tanha tarin , tanha-69 , Tanha1376 , tanhai mahz , tanha_0111 , TANIN18 , taninsepehri , TanNazZz , tara m2 , tara-r , Taran0m_SH , tarane20 , taraneh joon , Taranom 25 , TARANOMEMEHR , tarasamimi , tarlan-12 , tati-lancer , tayebe-h , tears_sky , teddy 23 , telka92 , terme.21 , tghyasfr , tiam733 , tida1995 , Tifani Jon , tiffany17 , TINA. J , tina_2000 , ti_na60 , toka-88 , toofanz , tooska banoo , tpirouz , TrY 4 FLY , tsunami , ttttmmm , Universe95 , UnKnOwN_Sh , Ushya7 , Vaaleh , valehjoon , Vampir. Girl , Vard , vdaxxsh , Vida 76 , vida*71 , Violet.e , virago , viyolet , viyolet72 , viyoo , vj_90 , vorooojak77 , white-sky , winter emerald , Xmahdii_e , XXNightAngelXX , YaaaaC , yas yas , yasaman10 , yasaman20 , yasaman27 , yasamin khanoom , yase banafsh , yasesabs , yashkin , yasi9 , yasinfdf , yasita , yasna:s:.: , YaSsii_highclas , yas_m , yegane34 , yoshgin , you &i , yutabahoora , z.asadi , z.h.r , zahra 15 , Zahra IR NJ , Zahra Mokhtari , ZAHRA*N , zahra.gol , zahra.rasty , zahra.sh.ir. , zahra1374 , zahra7777777 , zahrassh4 , zahra_126 , zahra_73 , Zahra_97 , zahra_jk , zahra_mir , zahra~zzz , zainab1997 , zakhan , zakieh.h , zan ordibehesht , Zara.D , Zari jOojOo , zari60 , zebeli , zeinab-ag , zeinab.73 , zeynab f , ZeYnAb KhAnOoM , zeynab.64 , zhabibi , zhaleh shabnam , ziagol , ziro , zizi.m , zizi1996 , Zjooojooo , zmnm , zohreh.h , zohreh.zarei198 , zohreh1990 , zoogi , zozo_z1988 , ZZ.RR , zz_k , _black Flood_ , `leili` , |SarA_S| , ~ AnaR KalÎ ~ , ~ MaTi KhAnOoM ~ , ~*7en*~ , ~*fatima*~ , ~2ne2~ , ~@Cm~ , ~alone girl~ , ~Ani Joon~ , ~ELAHE~ , ~elin~ , ~foroozan~ , ~mehrnaz~ , ~Niayesh~ , ~pegah*h~ , ~sahar~ , ~Sepideh_farhadi~ , ~Setareh Bano~ , ~soomi~ , ~The14th MooN~ , ~Y a S n A~ , ~مریم 2020 ~ , §parnian§ , «zahra» , ®€¥#@n€# , °Hal¡¥aS° , °°₩õ££@₩$°° , ÐÌñÄ , ÐOҜH] JÎG@R , ×AhOo× , ×Mahdis× , ×mahla.r:.: , ȤÅῌɌÅ , ˙·▪●MAHROO●▪·˙ , ˙·▪●Nilsa●▪·˙ , ˙•●Bahar●•˙ , ρąяміŚ , мαяℓιкα , ЯЭ乙νДИ , ҲSHABNAMҲ , آبی استقلال , آتشدخت , آتوسا رضایی پور , آدرینا61 , آرا96 , آرام.د , آرام25 , آراگورن , آرتمیس 98 , آرسین2 , آرشیوا , آرنوشا , آرنیکا , آزی جونی , آسوده , آندريا2000 , آندیا... , آنـــشرلی , آنی تا , آیه* , اتل و متل , اتوسا جون , ارغوان 67 , ارغوان76 , ارمغان شادی , اروانه , اسماء کرمی پور , اسمون , اشك اسمون*باران , ال بانو , البالو ترش , الناز72 , الهام جوكار , الهام4 , الهام72 , الهه شهریور , الهه7 , الیرا , الیکا 76 , امتیس 69 , انابل , انتي عشق , انگشتر , انگیلینا , انیسا78 , اوا3 , اوژنی , ايمانه٠٠٩٨ , اژدر , ایاتای , ایراندخت* , ایرسا. , ایلسا , ایماز , ایپک یولی , با نمک , بابا-لنگ-دراز , باران شب , بارون13 , بازیگوش , بانوی آبی , بانوی برفی , بخاری , بغض شکسته , بــــانــــو , بلفى , بنفشه18 , بهار بارانی , بهار گل , بهار1388 , بهار91 , بهاره.ح , بهارک 1375 , بهداد , بهشت شرقی , بي بي فري , بیانکا , بیتا1992 , بیــ رنــگــ , تاتيانا , تانیا ج , تانیا72 , ترسا اراسته , ترسا اميني , ترنج فاطمي , ترنم , تـرنج فاطمــي , تنها... , تهران بانو , تو زیبایی , تکراری , تیام 1993 , تینا تیتی , تینا97 , ثـمیـن , ثمره 82 , ثنا77 , جستم ملخک , جلو بیا , جوجه تیغی , جوجو خوشگله , ح ک1374 , حریم1 , حس آشنا , حسام89 , حسینی شاکر , حلا خانوم , حنانه 14 ساله , حنیفا58 , خاله قزي , خانم فسقلی , خانوم کوچمولو , خاوردخت , خورشیدک , خوشه طلایی , خیر ندیده , دختر بارون , دختر حنایی , دختر رویایی , دختر شیطان , دختر گرما , دختربی حوصله , دخترشیراز , دخترک برفی , دخترک حنایی , درناز , دروغ شیرین , دریا دلنواز , دلارام20 , دنیای صورتی , دنیز. , ديـــار , دينا رادمنش , دکتر نانا , دیان , دینام , رابین * , راتمینار , رازدخت , راسا , رز سیاه 73 , رز صورتی ... , رزا جون , رزا12 , رزصورتی , رستگار4006 , رعنا2 , رنگ آرامش , رها 69 , رها 72 , رها در باران , رها76 , رهایش* , رودنا , روياي ياس , روژین21 , رویا(dream) , رپ رپ , ریحانه 76 , ریحانه 77 , ریماس , ز=زینت پدر , زرین دخت , زهرا رضایی , زهرا شاه میری , زهرا* , زهره 65 , زونا , زينب14 , سابرینا64 , ساحل 2010 , ساحلی , سارا-76 , سارا2018 , سارا72 , سارا79 , سارا98 , سارا_رها , سارااااا , ساراییــــسم , سارمیا , ساغر123 , سامیه12 , سباله , ستاره اقبال , ستاره ومپایر , ستاره کویر , ستـاره , سحر 20 , سحربانو69 , سحرجوون , سسسی , سكوت ابريشم , سلما 69 , سمانه 24 , سمیرا سیدی , سوبی71 , سوداا , سوسن زشتو , سولماز جونی , سوگلی72 , سوگند78 , سپیده دم , سپیدوسیاه , سکوت من , سیما بینا , شاه ماهی , شب بی ستاره , شجره , شراره ارکات , شقايق م , شقایق وحشی , شقایق98 , شهرزاد ن , شهرزاد.م , شهلاn , شکیلا جون , شیدا احمدی , شیمااا , صحرا73 , صدای پای اب , صدیقه 1368 , طناز 6621 , طناز مشایخی , عاشق رمان خواند , عاطی جان , عرفان 82 , عسل جون1 , عسل جوووووووون , عقیقی , عمه حمی , غزال آریا , غزال*zelzeleee , فاطمه 27 , فاطیما-ش , فاطیما8 , فافانی , فامق , فبیولس , فرانک72 , فرحناز65 , فرخنده۱۶ , فرشا , فرنوش عاشق , فرنوش فاني , فرنوش72 , فرگل1 , فری خطر , فندق75 , فیثاغورث , قاتی پاتی , قاصנڪ څاכּۅҐ , قطره کوچولو , كيما بانو , لادن1377 , لاله92 , لبخند قرمز , لحظه های بارانی , لمیس20 , لیلاحمیده , لیلیپوت , م.نوری , مائده 2004 , مادام فسقلیان , مالور , مامان آزاده , مامان بهاره , مامان محیا ریزه , مامان مهتابی , مانا2010 , مانی مانا , مانیا_@ , ماه رو , ماهین56 , مبینا87 , متینه۹۹ , محبوبه* , محبوبه_م , محد3 , محدثه فسقلی , محمد حسن424 , محيا موسوى , مدیا خانم , مرزنگام , مرضیه00 , مرواریدجووون , مریم , مریم 75 , مریم خانی , مریم عسل , مریم.فخاری زاده , مریمs , معصومه سادات , معطر , ملکه تاریکی , ملکه خون , ملیسا: , ملیکا 78 , ملیکا متین , ملیکا منصوری , مهتاب جونی , مهدیه رادمنش , مهرساRD , مهرناز69 , مهسا 26 , مهسا***74 , مهسا.میر , مهشاد فتحی پور , مهشاد43 , مونا** , میترا خانوم , میثاق 1 , میشا تنها , میچکا , نازنین99 , نازی22 , نانامی , ناژور , نرجس خاتون , نرگس 78 , نرگس.ح , نرگس.ر , نرگس04 , نسرین بانو , نسرین... , نسرین78 , نسـرین , نسیم صبح گاه , نسیم76 , نصرا... , نغمه13 , نفس مکاریان , نفس14 , نوشین00 , نگار راد , نگارگوگول , نیاز و ن , نیــــــــروانا , نیلا... , نیلو فر 69 , نیلوفر98 , نیلوفر:-) , هانــــــــــیه , هانی سالی , هانیه خانومی , هانیه نیکو , هرمیون15 , هستی رادمنش , هلیا رها , هلیا11 , هما خانوم , همیسا , هوای بارونی دلم , هیسا , هیلا , هیونگ , ویدا درستی , ویلن سرد , ویولت بودلر , پارمیس خانوم , پانیززهرا , پردیسی , پرطلا , پرنيان22 , پرنیان76 , پری دخترم , پریاss , پریناز74 , پریوش .س , پـــ ری سا , پونام , چاله , چشم قشنگ , چشمک 74 , چیکا , ژرویرا , کامن , کایرا.70 , کمند , کوچولوی من , کیانا شیطون , کیمیا 1998 , کیوان 41 , گلناز76 , گنجیشک , گوگولی مگولیی , یادگاری20 , یاناک , یلدا تقی زاده , یلدا.م , یلدا2222 , یه دختر1995 , یوتاب شجاع 1 , یک ابانی , დshadow girlდ , ღ Mahgol ღ , ღ pArIsAღ , ღdokhtar royaiiღ , ღHesaneღ , •Tαгα• , •● نیلوفر 72●• , •●شقایق●• , ◊ نیلوفـر غنچـه , ●ʀσzнiиα● , ☂Rain Daughter☂ , ★A N A H I T A★ , ★☆ SaYeH ☆★ , ☆ملیحه .ج☆ , ♡yasamin♡ , ♥ nazi nazi♥ , ♥Arezoo , ♥GELAREH♥ , ♥HaSty♥ , ♥سکوتــ تلخ♥ , ✖م♥ر✖ی♥م✖ , ✗ sнÁ вη αм ✗ , ✘ღEvil girlღ✘ , ✿SOOSAN✿ , ツ ηarsis ℓavani , ツ נڅــ ـ ـ ـےツ , 。 sIrVαT 。

7. Top | #4

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.81
    تشکر از کاربر
    17,986
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

پست اول داستان ... که مشتق شده از چند پسته! خواستم اول داستان خوب توی اون غرق بشین ... همراه بشین ... بفهمین ... شخصیتای عزیز من نیاز دارن به اینکه فهمیده بشن ...

با نام خدا

---------------------

پست اول:

- اوففف دستت درد نکنه داداش شهراد ... حال دادی خفن ...
    شهراد پوزخند زد، از لب تخت بلند شد. دستمالی که مخصوص پاک کردن دستاش بود رو از توی کیفش بیرون کشید و انگشتای بلند اما پینه بسته اش رو یکی یکی روی دستمال کشید، بعد کف دستش و بعد هم کل دستش رو با وسواس پاک کرد ... بعد از کارش فقط دوست داشت دوش بگیره ... باید تا رسیدن به خونه صبر می کرد. کمربند شلوارش رو که روی صندلی کنار تخت امید بود، برداشت و توی بندینه های شلوارش یکی یکی و با صبر فرو کرد ... از گوشه چشم نگاش افتاد به امید ... ریلکس ترین مشتریش ... ل*خ*ت مادرزاد روی شکم افتاده بود روی تخت و قرمزی بدنش نشون می داد که هنوز درد ضربه ها توی بدنش هست ... اما این کارش بود ... براش اهمیتی نداشت که مشتری ها درد می کشن یا نه، اصلا هم مهم نبود درش براشون همراه لذته یا نه! خودشون می خواستن، پس مسلما دوست داشتن ... به شهراد چه! ... کمربندش رو کشید و شکمش رو داد تو و سگک کمربند رو بست ... صدای امید بلند شد، نصف صورتش روی بالش بود و حرفاش نصفه نیمه توی دل بالش فرو می رفت :
    -وای خدا مردم از خوشی ... شهراد من تو رو نداشتم چی می شد واقعا؟!
    باز پوزخند زد ... رفت سمت کنسول بزرگ کنار اتاق ... کارش رو بلد بود ... اینقدر اومده بود و رفته بود که خبره شده بود ... کیف پول رو برداشت ... طبق معمول پول خوردهای کیف امید دست مزد اون می شد ... دو تا ده هزاری ... بقیه پولاش چک پول های پنجایی و صدی و حتی پونصدی بود ... نمی دونست این قشر مرفه بی درد این پول ها رو از کجا می یارن! البته در مورد امید که مطمئن بود باد آورده است ... بابای کارخونه دارش بود که شب به شب جیب پسرش رو پر از پول می کرد که مبادا جایی کم داشته باشه ... دو تا ده هزاریش رو برداشت ... برای امید اصلا هم مهم نبود هفته ای سه روز شهراد رو دعوت کنه خونه اش و حسابی از خجالت خودش در بیاد ... امیدی که تموم دغدغه زندگیش پایین تنه اش و بعدش رو فرم موندن هیکلش و عوض کردن رنگ به رنگ ماشینش و ددر رفتن با دوستاش بود ... واسه اش چه فرقی داشت هفته ای شش تا از این ده هزاریای سبز خوشگل از کفش بره ... اصلا به چشمش هم نمی یومد ... شهراد پولشو برداشت چپوند توی کیف پول قهوه ای خودش ... هدیه تولدش ... هه! تولد ... خنده اش گرفت ... کیفو دوباره چپوند توی جیب پشت شلوار جینش و از روی همون کنسول کلاه کاسکت بزرگ سفیدش رو برداشت ... صدای امید دوباره بلند شد، اما اینبار نزدیکش شده بود ... چون از نزدیکی صدا جا خورد چرخید ... امید همونطور لخت پشت سرش ایستاده بود ... نفسشو فوت کرد و صورتشو برگردوند ...
    - هی پسر تا کی می خوای خودتو توی اون باشگاه قدیمی تلف کنی؟!! بابا تو با این هیکل با این قیافه ... جون مادرت اذیت نکن شهراد ... بیا تو باشگاه خودم ... کار خودتو بکن ... پورسانتش هم پنجاه پنجاه ... می دونم از هیربد شصت چهل می گیری ... بابا بیا پیش من پنجاه پنجاه ... تازه مزیتای دیگه هم داره ... می دونی که از توی باشگام چند تا مدل دادم بیرون تا حالا؟!! تازه خیلی هاشون فقط واس خاطر هیکلاشون بوده ... قیافه ها شبیه چلغوز یا کریم! تو که دمت گرم ....
    خندید ، بی صدا فقط در حد نشون دادن دندوناش، کلاشو زد زیر بغلش و راه افتاد سمت در ... امید پوف کرد ... انتظاری جز این برخورد از شهراد همیشه خونسرد و کم حرف نداشت ... خم شد حوله سفیدی از روی تخت برداشت، پیچید دور خودش و رفت توی سالن ... شهراد جلوی در داشت کفششو می پوشید ... سیریش شد :
    - شهراد لج نکن ... بابا تو با هنر پنهانی که داره می تونی بترکونی ... داداش چرا اینقدر لجبازی تو! پسر هم اینقدر لجباز ... سی سالته ها! نمی خوای یه تحولی به وجود بیاری؟ دو ساله تو هیربدی ... خوب لامصب اینقدر رو اون هیکل کار کردی که فقط بری خونه مردم واسه خاطر ...
    شهراد رفت بیرون و در رو بهم کوبید ... گوشش از حرفای امید پر بود ... توی حیاط بزرگشون با دیدن ماشین مشکی و قرمز امید که جدیداً برای رالی خریده بود پوزخند زد ... اگه امید جوون بود پس شهراد چی بود؟! اما این چیرا براش مهم نبود ... آپاچی 180 زرد رنگش کنار ماشین امید پارک شده بود ... رفت به طرفش، سوئیچشو از جیب شلوارش کشید بیرون، قبل از اینکه سوار بشه باید در رو باز می کرد، کلاهشو گذاشت روی موتور و خواست بره سمت در که یه لنگه از در دو لنگه سیاه رنگ باز شد و آندیا اومد تو ... توجهی نکرد ... نگاه آندیا که به شهراد افتاد همونجا کنار در سیخ ایستاد ... یه دستشو دور کلاسوری که تو دستش بود محکم کرد و با دست دیگه اش در رو بست ... شهراد با دیدن اندیا، خیالش از بابت در راحت شد، سوار شد و روشنش کرد و گاز داد ... آندیا که سکوت شهراد رو دید، خودش سریع گفت:
    - سلام آقا شهراد ... دارین می رین؟!!
    خندید ، از همون خنده های بی صدای دندون نما و گفت:
    - نه دارم می یام ...
    دست خودش نبود ... تو خونش بود سر به سر دختر جماعت بذاره ... درست مثل شمیم ... آندیا ولی هول شد و گفت:
    - اوا خوب پس بفرمایید داخل ... لابد امید منتظرتونه ...
    پوزخندشو جمع کرد، جدی شد و گفت:
    - می شه اون در رو باز کنی؟!
    تو دلش اضافه کرد لطفاً اما به زبون نیاورد ... آندیا حسابی گیج شده بود ... اگه شهراد اومده بود کجا داشت می رفت اگه می خواست بره پس چرا گفت اومدم؟ شهراد که منگی آندیا رو دید موتورش رو خاموش کرد، روی جک ثابتش کرد و راه افتاد سمت در ... از اول هم باید خودش می رفت و به دختر جماعت رو نمی انداخت. آندیا با ترس یه قدم رفت عقب ... شهراد خندید ... این دختر کوچولوی دبیرستانی ازش می ترسید ... تو دلش اضافه کرد:
    - بهتر بذار بترسه بلکه سرش رو به باد نده ... البته اگه اونم مثل خیلی های دیگه بفهمه من چی کارم ترسش می ریزه و بهم به عنوان کبریت بی خطر نگاه می کنه ...
    آندیا با اون مانتو شلوار سورمه ای گوشه ای ایستاده بود و به شهراد نگاه می کرد ... بازم محو قیافه جذاب شهراد شده بود ... بازم حسرت خورد که چرا یه کم بزرگتر نیست؟ بازم آه کشید که چرا باشگاه دخترا و پسرا تو ایران مختلط نیست؟ اینقدر تو فکر فرو رفته بود که وقتی به خودش اومد از شهراد فقط یه دود سفید اگزوز باقی مونده بود و یه در باز خونه ... بازم گند زده بود ... پا کوبید روی زمین و رفت سمت در که ببندتش ...

جلوی مجتمع صبا ترمز کرد، کلاه رو از سرش برداشت ... داشت از گرما هلاک می شد ... دستی توی موهای پر پشتش کشید و از روی موتور اومد پایین ... ریموت کوچیک رو از توی جیبش در آورد ... نگاهی به نمای ساختمون پنج طبقه روبروش انداخت ... آجرنما بود ... آجرای کرمی ... مخلوط شده با سنگ های سبز تیره براق ... رنگ سبز دوست داشت ...متاسفانه!!! با ریموت در پارکینگ رو باز کرد ... در نرده ای سفید ذره ذره باز شد ... صبر کرد تا در نصفه باز بشه ... از همون گوشه هم می تونست بره تو، اما عجله ای برای زود رسیدن نداشت ... باز دست کرد توی جیبش و چوب قهوه ای سیگارش رو کشید بیرون ... گذاشت گوشه لبش و با دندون جویدش ... در نصفه شده بود ... با پای پیاده موتور رو از رمپ پایین برد و توی قسمت نرده ای کوچیکی که مخصوص موتور و دوچرخه بود پارکش کرد ... از گوشه چشم نگاهی به جایگاه ماشین ها انداخت ... پژو پارس سفید رنگ آقای شاهد سر جاش پارک بود ... این نشون می داد پدرش خونه است ... پوفی کرد و چوب سیگار رو گاز گرفت ... کلاهشو زیر بغل زد و رفت سمت در زرشکی آسانسور ... دکمه اش رو زد و منتظر ایستاد ... سابقه نداشت وقتی می خواست سوار آسانسور بشه آسانسور توی طبقه های پایین باشه ... همیشه توی طبقه پنجم گیر بود ... صدای ماشینی رو از پشت سرش شنید که از رمپ پایین اومد ... مهم نبود کیه ... یه چشمش به شیشه مستطیلی قسمت وسط بالای در آسانسور بود که کی نور اتاقک آسانسور رو می بینه ... یه چشمش هم به فلش روی دکمه کنار در که کی به سمت پایین سبز می شه؟! بالاخره سبز شد ... لبخند زد ... درست همون لحظه دستی نشست سر شونه اش، کاملاً بی اراده با یه حرکت گارد گرفت. دست طرف رو از روی شونه اش گرفت و سریع چرخید طوری که دست طرف پیچ خورد ... صدای داد مردی که دست روی شونه اش گذاشته بود بلند شد:
    - آخ آخ شهراد وحشی دستمو شکستی!
    شهراد سریع دست مرد رو توی دستش گرفت و با خنده گفت:
    - اِ دایی شما بودین؟! ببخشید ... می دونین که ...
    دایی دستشو از دست شهراد بیرون کشید، ماساژش داد و گفت:
    - بله می دونم ... نشد یه دفعه من تو رو سورپرایز کنم ... دفعه دیگه با اسلحه ازت پذیرایی می کنم ...
    شهراد خندید و گفت:
    - چه عجب از این طرفا!
    - عجب به جمالت اومدم باباتو ببینم ...
    بالاخره مستطیل شیشه ای روشن شد، شهراد در آسانسور رو باز کرد کنار ایستاد، سلامی نظامی داد و گفت:
    - هرچند با تاخیر ... اما بفرمایید خواهش می کنم ...
    دایی با محبت دست روی شونه شهراد گذاشت و هر دو وارد اتاقک شدن ...
    - چه خبر پسر؟!
    شهراد چوب سیگاری که توی دستش گرفته بود و فشار می داد رو توی جیبش برگردوند، دکمه چهار رو فشار داد و گفت:
    - سلامتی دایی جان ...
    دایی اخمی کرد و گفت:
    - با منم آره ...
    هر دو مرد خندیدن و شهراد گفت:
    - نفرمایید ...
    - باشه به وقتش می فرمایم ...
    باز شهراد خندید، اتاقک که ایستاد شهراد کنار ایستاد و گفت:
    - بفرمایید دایی ...
    دایی رفت بیرون و به دنبالش شهراد ... کریدور بیست متری خلوت بود ... صدا از هیچ کدوم شش واحد طبقه چهارم در نمی اومد ... شهراد کلیدش رو در آورد، رفت سمت در و گفت:
    - فقط امیدوارم بابا روی دنده خوبش باشه ...
    در رو باز کرد و وارد راهروی سرامیکی جلوی در شد، دایی هم پشت سرش اومد تو. دو مرد هنوز حتی کفش هاشون رو هم در نیاورده بودن که صدای داد آقای شاهد خونه رو برداشت:
    - زن! به این تنه لش بگو، کفشاشو دم در در بیاره ... راه نیفته با کفش بره تو اتاقش ... اینبار با کمربند ...
    شهراد خندید و آروم گفت:
    - گویا روی دنده خوبش نیست!
    دایی با خشم دستی به ریش های جو گندمیش کشید و زیر لب گفت:
    - لا اله الا الله ...
    شهراد با همون خنده کنج لبش، دستی روی سه ستاره بزرگ سر شونه دایی کشید و گفت:
    - بفرمایید تو جناب سرهنگ ... می دونین که این چیزا طبیعیه!
    دایی با خشم و صدای فرو خورده گفت:
    - آخه تا کی شهراد؟!
    شهراد دیگه توجهی نکرد، کفشاشو در آورد و یه راست وارد دستشویی شد ... دستشویی درست جلوی در ورودی و انتهای راهروی دو متری جلوی در بود ... سمت راستش آشپزخونه اپن و بعد از اون پذیرایی پنجاه متری خونه قرار داشت ... وسط پذیرایی ، درست سمت چپش هم یه راهرو می خورد و دو تا اتاق خواب قرار داشت ... یکی اتاق شمیم، اون یکی اتاق آقای شاهد و خانومش ... اتاق شهراد هم کوچیکترین اتاق خونه بود ... آخر پذیرایی سمت چپ یه راهروی دیگه بود ... آخر راهرو اتاق ده متری شهراد و سمت راستش حموم قرار داشت ... صدای گپ و گفتگوی دایی رو با آقای شاهد شنید ... جوراباشو در آورد و انداخت توی دستشویی ، آب رو باز کرد روش، دمپایی های بزرگ سورمه ای مخصوص خودش رو پا کرد. کلاً توی اون خونه همه چیزش مخصوص بود! با شلنگ دستشویی پاهاشو شست، سفت و محکم ... وقتی خیالش راحت شد که پاهاش خوش بو شده، رفت سر وقت دستشویی. جورابای سفید رنگش خوب خیس شده بودن، با همون مایع دستشویی یه کم مشتش داد و وقتی اثری از لک روشون ندید آب کشید و گوله شون کرد کنار دستشویی، دست و صورتش رو هم شست و خشک کرد. بعد از اون، آب جورابا رو گرفت و توی دست مشتشون کرد. دمپایی هاشو اریبی کنار دیوار در آورد که آب توشون بره و رفت از دستشویی بیرون. دمپایی های رو فرشیش توی جا کفشی کنار در بود، روی پا دری ایستاد و با پای دراز شده دمپایی ها رو از توی جاکفشی بیرون کشید، با یه پرش پرید سمتشون و پوشیدشون ... بعد با خیال راحت راه افتاد سمت پذیرایی، مامانش توی آشپزخونه مشغول فراهم کردن وسایل پذیرایی از دایی بود ... خم شد از روی اپن و داخل ظرف میوه سیبی برداشت، بلند گفت:
    - سلام مامان خانوم ...
    همونطور که انتظارش رو داشت هیچ جوابی دریافت نکرد، در ازاش صدای آقای شاهد رو شنید که گفت:
    - خانوم اون میوه ها رو دوباره بشور ...
    دستش مشت شد، فکش هم منقبض ... دایی داشت منفجر می شد، اما با نگاه شهراد خودش رو کنترل کرد و باز دستی به ریشش کشید ... شهراد گازی به سیب زد و رو به آقای شاهد گفت:
    - سلام آقای شاهد ...
    خیلی وقت بود باباش رو بابا صدا نمی کرد ... با جیغ شمیم بیخیال نگاه چپ چپ آقای شاهد چرخید. شمیم پیچیده توی چادر سفید رنگ نمازش از اتاق بیرون پریده و یه راست شیرجه زد سمت آغوش داییش که به روش باز شده بود ... دایی با عشق پیشونی شمیم رو بوسید و گفت:
    - قبول باشه خانوم دکتر ...
    شمیم غش غش خندید و گفت:
    - وای دایی دلم براتون یه ریزه ... یه چیکه ... قد سوراخ جوراب مورچه شده بود ...
    شهراد با لبخند به شمیم نگاه می کرد، شمیم سنگینی نگاشو حس کرد، سرشو بالا گرفت و برعکس برخورد سرد بابا و مامانش گفت:
    - سلام داداش ...
    - سلام به روی ماه نشسته ات ... کسی با چادر نماز می یاد از اتاق بیرون؟
    سنگینی نگاه آقای شاهد رو که حس کرد، نگاش کرد، معنی نگاشو دیگه خوب می فهمید. این نگاه غضبناک یعنی خاک بر سر توی بی حیای بی دین و ایمون! نصف توئه! یاد بگیر!
    شهراد می دونست اگه یه کم دیگه بمونه جلوی خواهرش تحقیر می شه، و این اصلاً چیزی نبود که دلش بخواد. پس گازی به سیبش زد و بعد از عذر خواهی از داییش راهی اتاقش شد. قصد داشت اول از همه دوش بگیره ... پس لباسی که قصد داشت بعد از حموم بپوششه رو ولو کرد روی تخت خواب فلزی یه نفره اش و بعد از برداشتن تن پوشش از اتاق خارج شد و یه راست رفت توی حمام ... زیر دوش همیشه دچار یه رخوت خاص و حس سبکی می شد ... برای همین هم بعد از کارش حتماً دوش می گرفت ... حتی اگه شده فقط سه دقیقه! سه دقیقه زیر آب ... زیر پاکی مطلق ...

از حموم که بیرون اومد بدون اینکه راهشو به سمت پذیرایی کج کنه یه راست رفت توی اتاقش ... کلاه حوله رو کشیده بود روی سرش ... انگشتشو از روی حوله کرد توی گوشش و چند بار محکم تکون داد که آبهای گوشش بیاد بیرون ... چراغ گوشیش روی میز تحریرش که میز کامپیوترش هم بود، چشمک می زد و این نشون می داد اس ام اس داره ... همینطور که با یه دست از روی کلاه حوله آب موهاشو می گرفت با دست دیگه اس ام اس رو باز کرد ...
    - شکلات تلخ ... هیربد ... باتر فلای ... لک پرس ...
    لبخند نشست کنج لبش ، کد رو وارد کرد و جواب داد:
    - سیگار شکلاتی ... مشتری خوبیه ...
    سند کرد و گوشی رو انداخت روی میز ... تند تند موهاشو خشک کرد و رفت سمت در، اول قفلش کرد که یه موقع شمیم بی هوا نیاد توی اتاق، بعد حوله رو از تنش بیرون کشید و آویزون چوب لباسی کنار اتاق کرد ... رفت سمت لباسا ... شورت تامی سفیدش رو با لبه های قرمز و سورمه ای برداشت و پوشید ... صدای اس ام اس گوشیش بلند شد ... خیز گرفت سمت گوشی ...
    - شکلات تلخ ... موفق باشی ...
    لبخند زد و گوشی رو گذاشت سر جاش ... مشتری براش جور شده بود اونم از نوع فرد اعلاش ... این که قبل از اومدن مشتری خبرش بهش می رسید مدیون ذکاوت خودش بود ... شلوار گرمکن سورمه ایشو برداشت و پوشید ... رفت جلوی آینه قدی اتاق ... از قیافه اش بیزار بود .. به صورتش نگاه نکرد ... طبق معمول همیشه ... اما هیکلش رو دوست داشت ... نگاهی به شکم هشت تیکه اش انداخت ... فیگور گرفت ... کل عضله هاش برجسته شدن و بهش اعتماد به نفس دادن ... دستکش های بوکسش رو دستش کرد و رفت سمت کیسه بوکس مشکی که از سقف آویزون کرده بود ... مشت زد ... به کیسه بوکس ... اما توی ذهنش به دهن سپهر ... مشت زد ... به کیسه بوکس ... اما توی ذهنش پای چشم امیر ... مشت زد ... به خاطراتش ... مشت زد به کوه یخی قلبش ... مشت زد ... به حرفای پدرش ... مشت زد ... به قهر مادرش ... مشت زد ... به آینده سیاهش .. مشت زد به گذشته کورش ... مشت زد ... زد ... زد ... اینقدر که آروم بشه ... بتونه بخنده ... بازم بتونه بخنده ... خسته شد ... دستکش ها رو در آورد و پرت کرد گوشه اتاق ... رفت سمت هالترش ... دو تا وزنه بیست کیلویی انداخت اینطرف اونطرفش و مشغول شد ... عضله های جلوی بازوش باد می کردن ... می زدن بیرون و بر می گشتن ... دستش رو که خم می کرد داد عضله ها در می اومد ... دستشو که راست می کرد عضله ها کش می یومدن ... و باز روز از نو روزی از نو ... ستش رو تکمیل کرد ... سه تا هشت بار ... هالتر رو هم گذاشت کنار اتاق ... دمبل های ده کیلوییشو برداشت ... مشغول شد ... پشت بازو ... دستاشو می برد بالا ... همزمان می آورد سمت پایین ... کنار بدنش زاویه نود درجه می ساخت ... می برد عقب و باز کنار بدنش نگه می داشت ... وقتی داد عضله هاش بلند شد و حس کرد عضله هاش دارن می سوزن دمبل ها رو سر جاشون برگردوند ... چشم گردوند روی پوستر های اتاقش ... روی هیکل بی نقص مرحوم روح الله داداشی ... روی قوی ترین مردان جهان و برترین فیت نس کار ها ... فقط هجده سالش بود که دیوار اتاقش رو پر کرد از پوستر مردای قوی هیکل و چیزی نگذشت که خودش هم شد یکی از اونا ... سیستمش رو روشن کرد ... کد عبور داد ... وارد شد ... فایل موسیقی مورد نظرش رو باز کرد ... کنترل ای زد و همه رو با هم انتخاب کرد ... اینتر رو کوبید و کشوی میز رو باز کرد ... یه بسته کاپتان بلک از داخل باکس دوازده تایی بیرون کشید ... بازش کرد ... ضربه زد زیرش ... یه نخ به بیرون سرک کشید ... با دو انگشت گرفتش، گذاشت گوشه دهنش فیلتر شیرینش رو زبون زد . فندکش رو از لب میر برداشت و روشنش کرد ... دهنش طعم گس گرفت ... زیر سیگاریشو برداشت ... دود رو فرستاد بیرون ... ولو شد روی تختش ... زیر سیگاری رو درست پایین تخت جایی که دستش از تخت آویزون می شد قرار داد که خاکستر سیگارش بریزه توی زیر سیگاری ... بوی شکلات اتاق رو برداشت ... پک دیگه ای زد ...
    - تکیه کردم بر وفای او غلط کردم ، غلط
    باختم جان در هوای او غلط کردم، غلط
    عمر کردم صرف او فعلی عبث کردم ، عبث
    ساختم جان را فدای او غلط کردم ، غلط
    شعر وحشی بافقی ... صدای محسن چاووشی ... چه دنیایی براش می ساخت ... اون قدر که باز ذهن سرکشش شاعر می شد ... شاعر می شد و شعر میگفت ... و باز هم فقط برای خودش ... برای دلش ... برای دلی که دیگه دل نبود ... به یاد پدری که دیگه پدرش نبود ... به یاد پدری که فروختش ... به یاد پدری که برای عقایدش حرمت قائل نشد ... زمزمه کرد:
    - من مرد می شم از درد
    من مرد می شم از دود
    وقتی به جای دستات
    سیگار مرهمم بود
    سکوت کرد ... پک زد ... دود رو فرستاد بیرون ... به سقف سفید اتاقش خیره شد ... بدنش کوفته بود ... بی حال بود ...
    دل به داغش مبتلا کردم خطا کردم ، خطا
    سوختم خود را برای او غلط کردم ، غلط
    اینکه دل بستم به مهر عارضش بد بود بد
    جان که دادم در هوای او غلط کردم ، غلط
    پوزخند زد ... ذهنش که سرکش می شد درست مثل این بود که یه نفر بگیره قلقلکش بده ... خنده اش می گرفت ... بعضی وقتا از زور درد به شعر رو می آورد و اینقدر ذهنش می گفت و می گفت و می گفت تا آروم می شد ... الان هم از همون روزا بود ... یاد سیبی افتاد که ظرف برداشت ... صدای پدرش ... اون نجس بود! باید اینو حداقل خودش قبول می کرد که برای اون خونواده نجسه ... پک زد به سیگارش ... یادش افتاد به سیزده سالگیش ... وقتی که برای اولین بار از فشار فکرای عذاب آورش دست توی جیب باباش کرد و اولین نخ سیگار رو کش رفت و اسم سیگاری رو به جون خرید ...
    - از پاکت تو جیبت
    منم سیگاری شدم
    سرفه عذابم می ده
    بدم می یاد از خودم
    اون موقع خونواده اش رو داشت ... محبتشون رو داشت ... چی شد که توی هفده سالگی همه چی خراب شد؟! چی شد که همه فهمیدن چیزی رو که نباید می فهمیدن ... چی شد که سپهر و امیر نارو زدن؟ هر چند که جوونمردی از اول هم تو خونشون نبود ...
    از بــرای خــاطــر اغــیـار خــوارم مــی کــنـی
    من چه کردم که اینچـنین بـی اعتـبـارم می کنی
    روزگـاری آنـچـه با مـن کـرد اسـتغنـای تـو
    گر بگـویـم گـریـه هـا بـر روزگـارم می کنـی
    دلش تنگ بود برای نوازش دستای مامانش ... برای نگاه پر افتخار پدرش ... برای بوسه زدن روی دستای پدرش و بغل کردن و چرخوندن مامانش دور خونه ... دلش تنگ بود برای داشتن خونواده ... اما همه رو از دست داده بود و دیگه فرصتی برای داشتنشون نداشت ... اون خودش رو فدا کرده بود ... از بچگی فدا شدن روی پیشونیش حک شده بود ... حالا چی کار می کرد با دل تنگش؟! این رو نمی دونست ...
    تو حسرت یه بوسه
    تو حسرت یه لبخند
    دستای بی روح تو
    روحمو از خونه کند
    نشست لب تخت ... سیگارش تموم شده بود ... توی زیر سیگاری خاموشش کرد ... سرشو گرفت بین دستاش ... موهاش روی پیشونیش ریخته بودن ... کاش قیافه اش قشنگ نبود ... کاش از بچگی زبون زد خاص و عام نبود ... کاش تو دلبرو نبود ... کاش ....
    از بــرای خــاطــر اغــیـار خــوارم مــی کــنـی
    من چه کردم که اینچـنین بـی اعتـبـارم می کنی
    پدرش قاضی نا مردی بود ... بی دفاع حکم صادر کرد ... شهراد به خودش اومد و دید محکومه ... حبس ابد ... چی می تونست که بگه؟! چی داشت که بگه؟! اون هر چی هم که بود پسر اون مرد بود ... نباید این قدر بی انصافانه طرد می شد ... نباید ...
    - تلخی کام دنیا
    هر لحظه رو لبامه
    آغوش سرد کوچه
    لبریز رد پامه
    همیشه خندیده بود ... همیشه ... اما دوست نداشت جلوی شمیم هم تحقیر بشه ... دوست نداشت حرفای زشت پدرش رو شمیم بشنوه و روح لطیفش خراش برداره ... همیشه می گریخت ... می گریخت که شمیم نشنوه ... اما چه می کرد روزایی رو که همه فامیل جمع بودن و پدرش برای جمع کردن آبروی خودش اون رو جلوی همه بی آبرو می کرد ... ترجیح می داد تو هیچ مهمونی نباشه ... همه فکر کنن شهراد مرده ...
    - سوی بزمت نگذرم از بس که خوارم کرده ای
    تا نداند کس که چون بی اعتبارم کرده ای
    نا امیدم بیش از این مگذار خون من بریز
    چون به لطف خویشتن امیدوارم کرده ای
    سیلی خورد ... حرف ها شنید ... سیگار کشید ... خندید ... ترجیح داد سکوت کنه و بخنده ... این شد راه دفاع براش ... آخرین بیت ها توی ذهنش شکل گرفت ...
    - نخواستی و ندیدی
    سیگار منو کشیده
    بابا همیشه اخم و
    بابا فقط ، کشیده ....
    خندید ... مثل همیشه خندید ... خالی شده بود ... خودش رو حسابی خالی کرده بود .... از جا بلند شد ... صدای شمیم رو می شنید ....
    - داداش ... ناهار ....

انشالله پستای بعدی رو بعد از اتمام روزای بارونی می ذارم ... تا اون روز ... یا حق!

ویرایش توسط باران 69 : 1392,07,26 در ساعت ساعت : 01:03

8. 2,262 کاربر از پست باران 69 تشکر کرده اند .

! @Roy ! , !!!!!mounes , !!!Antoniuos!!! , !!!mah!!! , !!!Mozhdeh , !!Rosha!! , !!سارا!! , !aynaz! , !diamond! , !nafas! , !niloofar! , !shamim! , # MiTrA.Sa # , #Dayana# , #marg# , #sevda# , #فیروزه# , $ parmis $ , $@αʀiT$ , $raha$ , $~SARA88~$ , < IMANA > , " yegane" , " ساناز " , "Elnaz" , "Ghazal" , "Giti" , "Hasti" , "Lonely Girl " , "Raha" , "sama" , '@R!N@$' , (*fatemeh*) , (mahi) , (mina) , (morvarid) , (^_^)p , * Bita * , * narges * , * Rojin* , * selma * , * sogand 21 * , * تبسم * , * سعیده * , * م .عباس زاده* , **(kimia)** , ***niaz*** , ***Roksana*** , ***ترنم*** , ***رزالین*** , **@**maybe**@** , **Atefeh** , **atieh** , **AZIN** , **fatima** , **LONELY** , **maryam goli** , **mehrnaz** , **melika** , **Nazi** , **roksana** , **sevdayi ** , **tina** , **~Ghazal~** , **دختر باران** , **سولماز** , *::*MinoOoshi *::* , *a.n.i.t.a* , *alien* , *alonegirl* , *AsemaN* , *asemani* , *atefeh* , *Atena* , *banoo* , *BERSIN* , *bi gharar* , *cleopatra* , *ElnaZ , *fafa* , *Fatemeh.K* , *fatemeh20* , *golshan* , *goodgirl* , *h@d!s* , *H@sti* , *hasti*17 , *Helia* , *hoda* , *kati* , *M00nGirl* , *MAHBOBEH* , *mahdiyeh* , *mahi* , *mahsa* , *marin* , *Mozhan* , *msbm* , *N*E*G*A*R* , *N@M!S , *nafas.love* , *NaZ@NiN.B* , *Night Star* , *niki , *NiloO far* , *niloo* , *Nooriya* , *p@risa* , *padma* , *parnian* , *Peggy* , *PS* , *rozhin* , *S@RA , *SaNaY* , *sara-m* , *setare ml* , *setayesh* , *shima* , *Silver Sun* , *sogol , *sorme* , *sweetheart* , *Tarlan* , *Yal Da * , *yalda* , *yasaman* , *yegane* , *yekta* , *zahra2014* , *~* Atefeh *~* , *~aida bala~* , *~ronak~* , *~SETAREH~* , *آویژه* , *الف* , *دختر دریا* , *ریما* , *سكوت باران* , *سمیه م* , *سورن* , *مائده* , *ماری* , *ماه پیشونی* , *مهشید20 , *ونوس , *پریسان* , *کاساندان* , *یاقوت* , *یک آسمون آبی* , - heDeh - , --Nila-- , --samane-- , -ghazal- , -zeinab- , .*.nina.*. , ...ARAD... , ...AraS... , ...BaHaR... , ...maedeh... , ...zahra... , ..fatima.. , ..nafise.. , ..p.e.g.a.h.. , ..Tifani.. , .:SOHA:. , .:zahra:. , .ARAM. , .elina. , .MAHBUBEH. , .mahsa. , .Mania. , .Mar.Yam. , .MojGan. , .parniya. , .samira68. , .yasmin , .دلآرام. , .فائزه. , .هازال. , 0r!ent@L G!rL , 115-مروارید , 13671107 , 1:59 P.M , 2425262728 , 2khmalak , 2khtar iruni , 2khtarBaran , 2mrn , 2rrin , 3561 , 3pideh73 , 4friend , 6789 , 69_vafa , 76faeze , 77 77 , 7979 , 9109024 , 9295743 , :) Helia (: , :.NeGin jo0n.: , @@@@ensieh@@@@ , @@zahra@@ , @M!$ , @razie@ , @Shytvnk@ , A SH , a...tash , A.M.C.R.7 , A.p.b , a2sa maingirl , aaasssaaalll , aban girl , Abandokht , abbas_p , abby7 , abi_aseman , ABR_SEPED , Acinonyx , adish1 , adriana78 , adriana91 , afra. , afroodit , afroz99 , afsoone man , aftabi_14 , aghaghi , aghoz , ahoo16 , aida nilsaz , aida-love , aida77 , ailin1365 , airena , aisa77 , Aisankn , Aisa_lluvia , aiyda , Ala 77 , Ala88 , Ali-lonely , alice cullen , Aliceice , ali_z , alma8525 , almaramanda , almas sharghi , alone nurse , Ami Tis , amili_s95 , amine* , amirhossein76 , amiti , amitida24 , Amitis 98 , amore , ana* , ana? , Anahel k , anahita98 , anar97 , Anashid , anastasia2 , angel67 , Angelical , Angelinaf4 , Ani!is , anna320 , anna43 , Anti_Boy , anzhela , apamea , AR0sha , ARA...GOL , Ara19 , ara6 , Aram 73 , aram27 , Aramesh.s , arameshe toofan , archangel , architact2010 , arefe jooon , arefe90 , Arefeh.Jm , arefehjoon , arezoo bano , arezoo.o , arezoo1991a , arezoo71 , arezoo786 , Arezoo91 , arezoojigare , arghavani1996 , Ariaie0088 , arina17 , arish94 , Armila1374 , arqavanii , arshida1994 , Artenus , artmis73 , artmiss , Aryan Dokht , asal-1412 , asal172 , asal94h , asali75 , asalie , asalkotole , Asalo0o0 , asaltsh , asal~khanoomi , asaree , asefeh77 , Aseman kavir , aseman91 , aseman_82 , asenatt , ashk eshgh , asma66 , asmane-abi , asma_m , asrin_1994 , atefe.t@heri , atefeh ahmadi , Atefeh khanoom , Atefeh98 , atefeh_49 , atena 78 , atena73 , athena77 , Athos , ati joooon , ati-74 , AtI2020 , atieh72 , atieye80 , atish69 , Atishak , atiye77 , atlantis , atrian77 , Atrisa banu , atyek , aurora77 , ava* , ava-d , AVAmb3HbahanI , avooOoli , Ay San , Ay-moon , ayda90 , Ayda_alone girl , ayda_ayda , Ayda_dh , aylard , aynaz69 , AyRAl , aysan-15 , azade6360 , azadeh.72 , azar** , azarmidokht , azaseh64 , Azin76 , azinsyd76 , azita 75 , B B arghavaNi , B$B$B , B*O*S*H*R*A , b.khorasani , baby vampire , baby_girl , back street gir , bade-zemestun , baghe.roman , bahar-77 , bahar1379 , bahar711 , bahar77 , baharboofy , bahare.gold , bahareh-bt , baharvaman , bahar_1234 , banooshab , Banooye Koochak , baran . M , baran 73 , baran eshgh , baran hr , baran lonely , baran-jooon , baran1116 , baran145 , Baran70 , baran97 , barane abi , barane bahary , baran_68 , Barney , baroon14 , BAZIGAR TANHA , Beautiful Jasmine , behi_jooon , behnaz ab , behnaz98 , behzadnasab , bella94 , BENEFIT , benq , best g!rl...SH , betiya , Betsa89 , bihamtas , bipanah , bipardeh , bita.shahabi , bitabarfi , Bita_SA , black wizard , black&white , blub2000 , blue _ girl , bof4 , breathe , breeze.blue222 , busy , bzaimaran , B_A_R_A_N , campfire , Cancer , casio02 , Cat in boots , chera??? , chica89 , cimi_za , CIVIL , cloudyneda , coral12 , D...E...L...L , D.maryam , D0nya , D@ndelion , d@rk night , D@rya , dada1 , daniela , darinoos , dark chocolate , dark fairy , dark night , DARK SHADOWS , darkness1374 , Darya77 , Darya♥ , daUs , Dawn95 , DDDD75 , delaram-d , delaram.s , delaram00 , DelARam501 , Delaramad , delasa3 , delka , Delsa 76 , devilgirl_A , dey-asa , diablo8888 , diga , Digital Girl , DINA S , dispassionate , dokhibabash , dokhtarariyayi , dokhtare babash , Doni.M , donya98 , doon doon , doorin , dordor , DORI JOOON , dornaz69 , doxi bala , dream.star , drm.gholami , duste man , ebaa , edita , eftekh@r , Eghlima78 , ehsan16 , eiliii , EINDRA , eklet , elahe 15 , elahe18 , Elahe41 , elahye zibaei , Elen , Elena15 , elena1998 , elenahamifar , elena_1989 , elham 75* , elham 78 , Elham fa , elham k , Elham s , elham-n , elham1992e , elham1996 , Eli 67 , eli ab , eli felfeli74 , eli78 , eli88 , eli94 , elia65 , elii bala , eliiie , Elisa_golam , elish688 , ellli77 , elloy , elmira.t , Elmira10 , ELMIRA79 , elmiraa_20 , Elnaz...? , elsa , ELSA-HONEY , Elynaz , EMERTAT , emigirl , ensieh2 , eshton , esike , eyeda , F @ N @ H @ i , f.barani , F.Esmit , f.maki , f.the , f.z.n , F@rnaz-S2 , f@t3meh.k , f@temee , fa2013 , fadai , faeze mozafari , Faeze najafi , faeze-k76 , Faeze1375 , faezeh97 , faezeh_2020 , fafa1997 , fafa_f , famdavari , FANNI , Far Naz , faranak-bahari , Faranak^_^ , Farazana_12 , fari ♥ al , fariba44 , faride40 , farideh_h1366 , farimehr-1994 , Farinaz&Sheida , farisa , farnam88180 , farnaz76 , faryad(sf) , farzaneh-a , farzaneh.mt , farzina , FaTam , fateme 97 , Fateme-a , Fateme.R , fateme16 , fatemeh 18 , fatemeh 96 , fatemeh...ss , Fatemeh.98 , FATEMEH.AS , fatemeh13 , fatemeh1379 , fatemeh19 , fatemeh2001 , fatemehirooni , fatemeh_71 , fatemeh_lost , fati! , fati76 , fatiima , FaTiMa anjel , Fatima S , fatima92 , fatimal , fatis , fatyma76. , fazijooon , feloor , fera , ferane21 , FERESHTEH-F , fereshteh27 , fereshth , fesghel22 , fida , finghili , fingil77 , fishco0l , forelise , forozan gh , forughi , fozhi , fr number1 , frozen heart , fshy.24 , fzz_78 , f_ gisoo tala , f_hoshyar69 , f_venus_74 , geloria68 , geniuse , gessi topoli , GH eshghe man , ghasedak75 , ghazaal_hs , ghazal 96 , Ghazal Vnd , ghazal-xr75 , ghazal1252 , Ghazal99 , ghazaleh-j , Ghoncheye bahar , gisoo17 , gitalina , glarion , gol e roz sefid , gol namak , golbaran , golchaghe , Golden S , goldon , golgoli :D , goli1658 , goli_8862 , golnaz005 , golnaz78 , golnuosh , Golnush Sadeghi , GOOL89 , gopel , gorgin khan , gracious , Great Girl , greengirl* , h.douce.h , h@dis 76 , hadis joojooo , hadis* , hadis.1375 , hadis^___^ , haleh joooooooo , ham raz , Hana18 , Hanak , Haniday , HaNiE 78 , hanie1012 , hanigo0l , Haniii9396 , hanijonam , haniko1376 , Haniyeh.A , haniyeh120 , hannaneh_ya66 , harimeshgh , Harry Patter13 , hasti-2012 , hasti11 , hasti59 , hasti_azadi , heaven..girl , hediye73 , hediyew , Hedyeh. , helen-661 , helen. , helen610 , Helen73 , Helia SD , Helia6 , helia77 , heliXxXx , heliya76 , hengameh.sh. , Henia , hermia , hese_gharib , Heyayas , hi.p77 , hidden girl , hidenam , hiiiiiiiiiiiis , himA7 , HIME SAMA , hisss... , hiva-20 , Hiva-72 , HO$NA , homa shahheidar , homa41 , HOMAYONN , homi92 , honey-asal , honorable me , hoora.sh , hoorra , Hosna.sz , hosna.پاییز , hotsummer001 , Houra74 , Houra75 , Howler , hyunah , h_t_h_1984 , iahda , ialda , ICE.QUEEN , icegirl78 , icegirle , icicle , id001370 , idin98 , Idin98i , ilent$ , ili mah , ir2012 , jaleh1 , janjan-72 , jarmefkhis , Jasmine.Ch , jeghel1994 , jerk girl , jessica callen , jighol , jo-jo , joana , jojo90 , joodi abot , JoOjOo Bala , justina39 , k*s@m!.T , kamand131 , Kamandooo , Kasraamini , kathi , KATHRINE , katrin1369 , katryn , katy , katy.love , katy_kiani , kaviri , ke$ha , kfdh , khakbaz , Khale sooske , khanoom noor , khanum gol , Khatereh712 , khatooonn , KHJ.N , Kho0o0o0Sh MaZe , Ki Mi Ya ● $h , kiana jon , kiana-kiani , kiana1999 , kimberly , kimi khoshgele , kimi-vorojak , kimi11098 , kimia zz , kimia.76 , kimia.ace , kimia.sp , kimiagari , Kimianana , kimiya98 , kimuliiiiiii , king9090 , kissroll , kiumars , kodaki , kr@m.R@ , L!nA , l.aphrodit , l.m13 , l0vin , ladan khanoom* , Lady Kindnessツ , lady moon , laleh.winter , lartmis , laya98 , le y la , Le!lY , legend69 , Legendary Girl , leila banoo , leila.kh , leila50963 , leili.b , Leily Nd , lia4 , lida vampire , lili 20 , Lili-663 , lilijinan , lilu , Lily Evans , lina.m , Lindie , Lioda , little princess , lmnop , lonely *73 , looli jun , love is.. , love mazyar , lover like , Loyal SeTaReH , Lucy2 , luna.brillante , luna_wolfgirl , lwbo888 , lxgirl , L_O_V_E , m Д 러 в υ β Ξ , m.goli1378 , m.h73 , m.o.n.a , m0nire , m0zhdeh , m2ra , m3hrara , m3lina , m@ry@m75 , m@ryam_72 , Ma Neli , maahya , maasomeh51 , madame arefeh , mademoiselle , maede7 , maedeh love , maedeh217 , maedeh78 , MaH Sa_1992 , mahak19 , MAHASA , mahbaran , mahboob505 , mahboubeh69 , Mahd!yeh , mahdieh.... , mahdieh021 , Mahdie_hs , Mahdis 77 , mahdis-d , Mahdis.Mah , mahdis_m , mahdi_e561371 , mahed10 , Mahi jo0o0n , mahisaa , mahnazmom , Mahsa khazaei , mahsa moshakhas , mahsa shakiba , mahsa-lovely , mahsa.256 , mahsa.76 , mahsa.beyaz , mahsa.g.75 , mahsa.raad , Mahsa.Sohrabi , mahsa.tmu , Mahsa7500 , mahsa92 , mahsa9395 , mahsademon , mahsany , mahsa_128 , mahshad.m262 , mahshad_hd , mahshid/Hk , Maht!sa , mahta-r , Mahtab 75 , mahtab soltani , mahtab.k , mahtab10 , mahtab22 , Mahya 84 , mahya :D , mahya*97 , mahya7763 , mahyas16 , mahzoon , Maisa_rad , Majid.M.K , mally , maloss , malus , mama maryam , Maman fariba , mamas2 , manash , maneli1995 , maneou , mania noonooiy , mania-h , Mano Baroon , mansuri , Mantral , many22 , maraal , Maral 78 , marale , maralhonarypour , maralkvn , maral_70 , MARDE_TANHA , Mari958 , marie soleil , mariya-n , mariya72 , marjan 172 , MaRjaN 78 , marjan khanom , marmar69 , marmar7452 , marmara25 , MARMARAK , Mary.Maryam , maryam banoo 60 , maryam gol , maryam ss , Maryam-M , maryam-pj , maryam.y , Maryam977 , maryamfun , MARYAMGOL , maryami.aramesh , maryamm1990 , maryammmmmm6 , maryam_277 , maryam_m1112 , maryam_mariusz , maryam_mkhani , maryiana , marzi2 , marzie.faraji , marzieh_h , marzik , masoud1992 , Masoumehmkh , mastan jojo , master mahsa , matineh77 , matin_a , Mavis Drakula , maya 74 , MayaShi , ma_na , MeDiA Es , mega , mehan* , Mehdi7676 , mehr22 , mehr7 , mehr9sh , mehrazar , mehrdokht , mehrnaz_k , mehrniaa , Mel!i!ka , meli ka , melika.sh.m , Melika1997 , melikarozl , melikbelik , Melisa , mellina2000 , meloda , meysan , mfr60 , michka_61 , mig.mig , miiiina , milad.69 , miminaz , Mina , MINA JOOJOO , Mina khanum , mina pc , mina.77 , mina.bala , mina.zoroaster , mina87 , mina_75 , mina_bala74 , minoo.k , minoo717 , miny , miracle72 , misaa , misha96 , mishapasha , Miss A , miss jojo0o , miss mahshid , miss mona , Miss! , miss.sweet , miss_mass , miss~lone , mitra93 , mitsunari , mk70 , Mmojack , mn_ra_6469 , mobi na , mobina10 , mobinaa , Mohadese---Mj , mohadese020 , mojgan am , moltafet , Mona 78 , MONA1367 , mona92 , monae , Monaica , monaliza-1 , monarch99 , monir12 , monir1343 , MoniRe.S , Monireh92 , monster1373 , moon3318 , moonlighte , moons daughter , moon_light , moootiii , Morvarid 1 , morvarid23 , motahare.f , MotiAmiri , mounes_jon , mozhan gigil , Mozhdeh.v , Ms. JOKER , Museela , MY LOVE. , mzd_pmd , mzm1368 , n i k a , N!l00f , n!lo0o0f@r , N-berjis , n.d.sari , N.G.77 , N.Y 1376 , n00Ra , n@f@s , nady48 , Nafas j , nafas-t , nafas.10 , nafas.bandar , nafas.joojoo , Nafas0098 , nafas44 , nafas5236 , Nafas69 , nafas75 , NAFAS76 , NAFASSS71 , nafasy , nafas_joon , nafis.m , nafis01 , nafise goli* , Nafise... , naghme 73 , Nahal.b , nahid lucky , Nahid-hj , Najme-97 , NaNa 2000!!! , nana003 , nana91 , nanaz 24 , narges.gh , narges.n , narges21 , narges71 , narjes*** , nasibesameie , nasim j , nasim sheytone , nasim78 , nasimsg27 , nasrin.j , nasrini* , nastaran slmh , nastaran.r , nastaran1351 , nastaran86 , nastaran_702 , naughty.angel , NazAlmas , nazanin-a , nazanin.ba , Nazanin3 , Nazanin_8832 , nazbaran , NazGol.1377 , nazgole , nazi jooon , nazisaki , nazi_bec , nazi_gf2010 , nazli_rezaee , Ne dA , ned67 , neda gh , neda.y , neg neg , neg nego , negar*pb , Negar.B , negar.mehra , negarh91 , negar_rhn , Negaг , negikomando , negin ds 78 , negin gold , negin kh5 , negin mir , negin-76 , negin-joon , negin-kh , NegiN. , negin17 , Negin96 , Neginok , negin_so , Negy , ni yaz , niazam , niazruby , NiceNoice , Night Mair , night_star , nik2000 , Nika-Aria , nika1771 , nika56 , nika96 , Niki f , niko.lili , Nili2013 , Nilo0far-34 , nilofar abi , nilofar.kh , nilofar2248 , niloofar1999 , niloofarhs97 , nilou94 , nina_323 , ninijoooon , nioosha.AR , nlp16001 , nmari , nnnn11 , noooor , noore mahtab , nooshin sa , norsa , noshfar , noting , nrezaii , nutty , N_RainA , omidk , Omitris , onlygirl121 , orange..A , orides , orkidehyesurati , osweh , OutlawGirl , p.a.r.i.s.a , P@RNIAN , padideh_hs , paeez 74 , PAEEZ70 , paeezi , paiz , paladinvahid , paliz-sm , pani.moghaddam , pani1381 , pani81 , paniza f , paniz_g66 , pantea_98 , paradaice , paradise2013 , parastoo_joon , parastoo_n , pardiis , Pardis 15 , pardis 78 , pardis joon , pari.malusak , Paria_N , pariedarya , PaRIi-Sa , parinaz.m , parisa pm , parisa*M , parisa00 , parisa2000 , parisa347 , PARISA94 , parisabeheshti , parisa_78 , parmida75 , parmis86 , parnian77 , parnian99999 , parparpar , parshan 77 , Parva jon , parvaeh , parvin JA , parvinah , Pary Naz , Parya14 , Payphone , Peart , pegah.17 , pegah.hem , peGol , Pejvak_kh , persian boy_22 , Pieta , pikasooo , pink princess , Pink*rojano , pinksh , pishiii , pitishka , poesh , pointeh , poodi , pooramini , Posiden , Queen SaRa , r o n i k a , r.a.a , R.A.H.A , r.roohi31 , R@dvin , rada jooooon , raha moozy , raha*_* , RAHA..... , RAHA.2 1 , Raha.74 , raha.79 , raha1707 , raha28 , raha288 , rahabano76 , rahakh , raha_16 , raha_70s , rain ... , rajabizahra33 , ramanava , rana.k , Rana.S , Randy Or , Raniya95 , raspina0021 , rayhane22 , raz gol , razin 75 , raziye14 , real girl , red_rose , Rehi 76 , reihan777 , Reihaneh.s , reihanju , reihon , renesme cullen , Respina-3a2r , reyhan.shr , reyhan2 , reyhane149 , Reyhaneh.77 , reza9000 , rezi_7m , rezvanehfr , Ritzy , roamer* , robik , Robin Hood , Roby girl , rokha75 , rokhsan , romi-na , Romina-77 , romrom , ronak70 , Ronika-radan , roosana , roozan97 , roshanak2709 , rOtten mind , Roxan M.Kian , roya e man , roya.r.r , roya1365 , ROZ GOL , Roza18 , rozan98 , rozesorati , roze_zard , rozhina , rozok , ro_kh , Rroshi , Ryhan , s /\ h /\ r , S s@10 , S*H*A*K*I*B*A , s-haaniyeh , s.mokhtariyan , s.sh.alone , s1375s , s?h?r , S@M@R , s@niii75 , S@R!N@ , S@yan , Sa#aR , SaAaRaA , saba potter , saba12 , saba28 , saba70106 , sabass , saboli , saboodarda , saboura78 , sabra238 , sabrina1996 , sabzapari , sadaf.a , sadaf.sh , Sadaf_A , SAEEDEHHOSEINI , saeide735 , saeideh71 , saghar.. , saghi.m , Saha 97 , sahar mj , sahar.a , sahar.om , sahar.shn , sahar.z , sahar71 , sahargoogoo , SahariX , saharjojoo , sahel2000 , sahelii , sahely , saiideh , sajedeh d.m , salvi_0122 , Sama & Stars , SaMa-XoX , sama33 , samanda , samandf , samaneh ghasemi , samiLDK , samin 030 , samine2013 , saminnnnnnn:) , samir , samira-76 , SaMiRa.jigli , samira2712 , samira75 , sam_2012 , Sana gholipour , sana jb , sana. , sana.p , sana22 , sana756 , sana77 , sana96.an , sanam.ahmadi , sanamhapoo , sanamjooje , sanaz 96 , Sanaz.MF , sanaz2000 , sanaz75 , sanazi A , sanaz_95 , sania555 , sanix , sanni , sany2000 , sany676 , saprina* , Sara fenghele , sara parvizi , sara## , Sara-gh74 , sara-hs , sara.jooooooon , SARA.L , sara.R , sara0001 , sara1988 , sara1997 , sara96 , sarab morady , SARABEROYA , sarah1 , saraia , saraice , sararogue , sarassgirl , saratab , sarax , sarayf , sara_1360 , Sareh27 , sare_kh , sargooool , sari045 , sarina1911 , sarv naz , sasar.tr , satitalk , saye70 , saye98 , sayeh66 , sayta.m , Sea Daughter~ , sedo , seepide , Selda96 , selena ghomez , Sepid , Sepide.E.R , sepide25 , Sepideh1378 , sepideh15570 , sepideh1991 , sepidehgalaxy , sepidehri , sepidiii , Sergeant , Seta jojo , SETARE SOHEYL , setare-20 , setare-bahari , setareh06 , Setarekz , setayesh.y , setayesh1363 , seti jojo , sevda76 , sevin jooni , sevina1 , sh8000 , shaady , Shabah eshg , Shabnam t , shabnam*z , shabnam0000 , shabtab 62 , shadab70 , SHADI 73 , shadi 936 , shadi googooli , SHADI.71 , shadi1356 , shadi256 , shadi76 , shadi801 , shadi_hsm , shadowlight , shagha27 , shaghayegh 69 , shaghayegh+h , shaghayegh.t6 , shaghayegh75 , shaghy joon , shakiba_2510 , Shakila joon , shamim.mj , shamimeyas , shania*swan , shanti , shaprak21 , shaqayeq76 , sharafi , sharare.afs , sharareh 78 , sharmina , shatot , shayan barati , shayesteh 96 , shazde koochool , sheida16 , sheida_953 , Sheila-Sh , sheldon , sheydajoooon , shibana , shida.m , shiee_irani , shima7 , shima72 , shimaaaaa , shimablue , shima_new , shinshina , shiny star1 , shiva 501 , Shiva_AS , shoola , SHU SHU ABI , sh_karan , sh_shivol , sibsorkhhava , siiiiiima , siima , silent19 , silverstar , sima.a92 , simaaaaa , simai , simaN , sima_a_111 , sima_sun , simindokht , simsim20 , sinatra1995 , sintia , sisi7070 , sizert69 , sky city , skyasal , sm71 , smir , snappy , snia , Snow Dream , snow girl105 , so0o0o0o0osan , sogand n , Sogand.I , sogand_ataash , sogol21 , soha hoda , soha-94 , soha93 , sohee , soheiila , Sohey36 , SOHILL , Sokout_shab , solina.74 , somaye_t , sooooogand , soughand , spgsara , SPR!NG G!Rl , spring93 , spy.woman , sscn , ssssoha , Street love , sudabe sh , sun gir*l* , Sun~Shine , sushiyant11 , suzi sun , suzmani , sydney , szszsz , S_dark_angel , T.A.C 7 , tabi-72 , tahmin67 , tan tan66 , tanaz 16 , tanaz-a , tandissssss , tanha tarin , tanha-69 , Tanha1376 , Tanhaei.2010 , tanhai mahz , tanha_0111 , tania* , taninsepehri , tannaz1994 , tannazf , TanNazZz , tantan76 , tara m2 , tara-r , Taran0m_SH , tarane20 , taraneh joon , taraneh.shz , taraneh24 , taraneh86 , TARANOMEMEHR , tarasamimi , Taratari , tara_19 , tarlan-12 , tayebe-h , teddy 23 , telka92 , ten ten , terme.21 , tghyasfr , tiam733 , tida1995 , Tifani Jon , TINA. J , tina76 , ti_na60 , toka-88 , toofanz , tooska banoo , TrY 4 FLY , tsunami , tt.raha , ttabasoooom , Universe95 , UnKnOwN_Sh , Ushya7 , valan , valehjoon , Vampir. Girl , Vard , vdaxxsh , venooss , vida*71 , Violet.e , violet_mahtab , virago , vivid103 , viyolet , vj_90 , white-sky , winter emerald , Xmahdii_e , XXNightAngelXX , Y@Li-Jj , YaaaaC , yalda pink , yalda888 , yas yas , yasaman20 , yasaman27 , yasamin khanoom , yase banafsh , yasesabs , yashkin , yasi 90 , yasi9 , yasim , yasita , yAsnA*19F , yasna:s:.: , YaSsii_highclas , yas_m , yegane34 , yegane666 , yegane98 , yoshgin , yutabahoora , z one , z.asadi , z.h.r , z1378 , zahra 15 , zahra 2 del , Zahra IR NJ , Zahra Mokhtari , ZAHRA*N , zahra.gol , zahra.rasty , zahra.sh.ir. , zahra1374 , zahra1997 , zahra501 , zahra573 , zahra7777777 , zahra_126 , Zahra_97 , zahra_jk , zahra_sfk , zainab1997 , zakhan , zakieh.h , zan ordibehesht , zara*d , Zara.D , Zari jOojOo , Zari pari , zari60 , zebeli , zeinab-ag , zeinab.73 , zeynab f , ZeYnAb KhAnOoM , zhabibi , zhaleh shabnam , zhinard , ziagol , zizi.m , zizi1996 , Zjooojooo , zmnm , zohreh.h , zohreh.zarei198 , zohreh1990 , zoogi , zozo_z1988 , zz_k , _black Flood_ , ~ AnaR KalÎ ~ , ~*7en*~ , ~2ne2~ , ~alone girl~ , ~Ani Joon~ , ~ElahE aB~ , ~golnaz~ , ~kimia~ , ~mehrnaz~ , ~Niayesh~ , ~pegah*h~ , ~sahar~ , ~Sepideh_farhadi~ , ~Setareh Bano~ , ~SHADO~ , ~soomi~ , ~The14th MooN~ , ~WinteR GiRL~ , ~Y a S n A~ , ~مریم 2020 ~ , ~میتیل~ , §parnian§ , ®€¥#@n€# , °Hal¡¥aS° , °°₩õ££@₩$°° , ÐOҜH] JÎG@R , ×Mahdis× , ×mahla.r:.: , ×رژ لبـ صورتـی× , ȤÅῌɌÅ , ˙·▪●MAHROO●▪·˙ , ρąяміŚ , мαяℓιкα , ЯЭ乙νДИ , ҲSHABNAMҲ , آبی استقلال , آتوسا رضایی پور , آدرینا61 , آرا96 , آراااام , آرام.د , آرام25 , آراگورن , آرتمیس 98 , آرسین2 , آرشیوا , آرنوشا , آرنیکا , آرورا , آزی جونی , آسوده , آناهــــــیتــآ , آندريا2000 , آنـــشرلی , آنی تا , آوریل لوین , آوین. , آیدا*** , آیسان راد , آیه* , اتل و متل , ادوارد , ارغوان 67 , ارغوان76 , ارمغان شادی , اروانه , اسماء کرمی پور , اسمون , اشك اسمون*باران , ال بانو , البالو ترش , الناز72 , الهام4 , الهام72 , الهه شهریور , الهه7 , الی76 , الی99 , الیرا , امتیس 69 , امیرپارسیان , انابل , انتي عشق , انیسا78 , اژدر , ایاتای , ایرسا. , ایلسا , ایماز , ایپک یولی , بابا-لنگ-دراز , باران شب , بازیگوش , بانوی برفی , بخاری , بغض شکسته , بــــانــــو , بلفى , بهار بارانی , بهار نامی , بهار گل , بهار1388 , بهار91 , بهاره.ح , بهارک 1375 , بهشت شرقی , بي بي فري , بیانکا , تاتيانا , تانیا72 , ترسا اراسته , ترسا اميني , ترنج فاطمي , ترنم , ترنم عسل , تـرنج فاطمــي , تمنّا , تنها... , تنهـــــآ , تهران بانو , تو زیبایی , تکراری , تیام 1993 , تیلا , تینا تیتی , تینا97 , ثـمیـن , ثمره 82 , ثنا.م , ثنا77 , جان کریستوفر , جستم ملخک , جلو بیا , جوجو خوشگله , ح ک1374 , حریم1 , حس آشنا , حسام89 , حسینی شاکر , حلا خانوم , حنانه 14 ساله , حنیفا58 , خاله زهرا , خاله قزي , خانم فسقلی , خانوم معلم , خانوم کوچمولو , خاوردخت , خرگوش تپل , خورشیدک , خوشه طلایی , خیر ندیده , دختر اردیبهشتی , دختر ايران زمین , دختر بارون , دختر حنایی , دختر رویایی , دختر شیطان , دختربی حوصله , دخترک برفی , دخترک حنایی , دخی گل , دردا , دروغ شیرین , دریا دلنواز , دریای خاموش , دنیای صورتی , دنیز. , دور ولی نزدیک , دوست داشتني , ديـــار , دينا رادمنش , دکتر نانا , دیان , دیمن سالواتوره , دینام , راتمینار , رازدخت , راسا , راضيه76 , رامان , رز سیاه 73 , رز صورتی ... , رزا جون , رزا12 , رزصورتی , رستگار4006 , رعنا2 , رمز و راز , رنگ آرامش , رها 69 , رها 72 , رها خانووم , رها در باران , رها علیخانی , رها76 , رهایش* , روشناک , رومی , روياي ياس , روژان. , روژین21 , رویا(dream) , ریحانه 76 , ریحانه 77 , ریحون , ریماس , ز=زینت پدر , زرین دخت , زهرا جون..... , زهرا رضایی , زهرا گل , زهرا* , زهره 65 , زهره75 , زونا , زينب14 , زیزیگو , سابرینا64 , ساحل 2010 , ساحلی , ساده65 , سارا راد , سارا-76 , سارا2018 , سارا72 , سارا79 , سارا98 , سارا_رها , سارااااا , ساراییــــسم , سارمیا , ساغر123 , سالان , سالومهو , سامیه.ر , سامیه12 ,