ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان سیگار شکلاتی | هما پور اصفهانی کاربر انجمن - صفحه 2
جشنامه

asiatech

نودهشتیا
فید آر اس اس

نظرسنجی: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 37
  1. Top | #11

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.67
    تشکر از کاربر
    18,078
    تشکر شده 1,328,271 در 3,834 پست
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

ای خدااااا بدشناسی از این بیشتر؟!!

سلام دوستان ... من شرمنده بابت دیشب! از ساعت نه شب تا دو که من بیدار بودم نت من قطع بود و قطعیش هم سراسری بود گویا! نه زمانی بود که من بتونم برم کافی نت پستم رو بذارم و نه گوشیم شارژ داشت که بتونم به کسی خبر بدم من نمی یام تا به شما بگه!
    واقعا شرمنده شدم ولی الان که بیدار شدم از خواب دیدم درست شده گفتم اول از همه پستم رو بذارم و عذر خواهی کنم بابت دیشب و منتظر موندنتون ...
    بچه ها خیلی ها دارن در مورد هدف برتر سوال می کنن ... من صدبار صد جا گفتم بازم می گم ... هدف برتر رو ادامه میدیم ولی زمانش معلوم نیست ... پس هی سراغ نگیرین ...
    در مورد جدال پر تمنا پرسیده بودین ... جدال چون داره چاپ میشه نمی شه بذارمش رو سایت و به درخواست خودم حذف شده ... ولی خلاصه اون توی تاپیک روزای بارونی هست ...
    پست امشب داستان رو حدودا ساعت دوازده شب می ذارم ... اگه باز نت من قطع نشه! چون بار دومه که شب قطع می شه ...

از پله های زیر زمین که رفت پایین یه اتاقک خیلی کوچیک روبروش بود با دو تا میز کامپیوتر و چهار تا مانیتور ال سی دی و کیس ... همه شون هم روشن بودن و دوربین های مختلف خونه رو نمایش می دادن. شهراد با عطش تک صندلی اتاق رو کنار کشید نشست روش و مشغول وارسی شد ... هر مانیتور چند دوربین رو پوشش می داد ... یکی از اونا مخصوص محوطه بیرون بود، جلوی در ورودی و قسمت کوچه ، از در ساختمان تا در ورودی ، باغ پشتی و ماز و البته دو قسمت دیگه از کوچه بود که شهراد با کمی دقت مکانش رو متوجه شد و لبخند زد. مانیتور بعدی مخصوص داخل خونه، راهروها ، اتاق ها و پذیرایی و نشمین و آشپزخونه بود که هر چند ثانیه تصویر ها عوض می شد و از یک اتاق به یک اتاق دیگه می رفت ولی تصویر راهرو ثابت بود. مانیتور های بعدی ولی عجیب بودند! شهراد صندلیش رو کمی کنار کشید و زل زد به اونها ... چیزی که دوربین ها نشون می دادند چیزی نبود که توی این خونه باشه! لبخند نشست روی صورتش و موبالیش رو برداشت ... بالاخره به چیزی که میخواستن رسیدن! یه سر نخ عالی ...
    از جا بلند شد، چیزی وقت نداشت، یه ربع دیگه جمشید بر می گشت، همه چیز رو دیده و به ذهنش سپرده بود. گوشیش رو توی جیب شلوارش جا داد و از پله های نردبان کوتاه بالا رفت و ضربه ای به در چوبی زد ...
    صدای تق رو که شنیدم به سرعت از زیر تخت اومدم بیرون خدا رو شکر کارش زود تموم شد انگار! داشتم از زور استرس غش می کردم! جمشید بمیری که اینقدر به آدم ترس و دلهره وارد می کنی!! رفت سمت فرش و سریع پسش زدم، باید سرامیک بزرگتر رو بر می داشتم ولی چه جوری؟!!! شهراد با کارت تلفن برشداشت من که چیزی نداشتم با دست هر کاری کردم نشد که نشد! از جا بلند شدم و دور خودم چرخ زدم ... صدای اس ام اس گوشیم بلند شد، می دونستم شهراده ، محل نذاشتم باید یه چیزی پیدا می کردم تا سریع این سرامیک رو بردارم. توی کتابخونه چشمم به یه خط کش افتاد ... عالی بود! خیز گرفتم سمتش که صدای پا شنیدم ... درست پشت در متوقف شد و بعد صدای فرو رفتن کلید توی قفل در!! نزدیک بود همون وسط فرو بریزم!! اما الان وقت ترس و لرز نبود ... باید یه غلطی می کردم. تنها کاری که می شد اون لحظه بکنم این بود که فرش رو به حالت عادی برگردونم و باز برم زیر تخت... با پام فرش رو شوت کردم سر جاش و خوابیدم روی زمین و غلت زدم زیر تخت ... نفس تو سینه م گره خورده بود! پس شهراد چی؟!!! چشمامو بستم و محکم فشار دادم ... جمشید اومد توی اتاق ... وسط اتاق بود ... خدایا شهراد ... شهراد!!! این عوضی شهراد رو می کشت! شک نداشتم ... فرش رو کنار زد، سرامیک رو با یه چاقوی میوه خوری برداشت و در چوبی رو باز کرد ... چشمامو بستم و توی دلم التماس کردم:
    - بابا!!! بابا دعا کن واسه شهراد ... یا امام زمون!!
    منتظر به در خیره مونده و هر آن انتظار داشت باز بشه تا بتونه بره بالا. ولی هر چی صبر کرد خبری نشد. از پله ها رفت پایین، گوشیش رو از جیبش در آورد غر زد:
    - دختره بی مسئولیت! کجا ول کرده رفته؟!!
    اس ام اس داد:
    - باز کن درو ...
    و باز به در خیره شد ... خبری نبود. همین که خواست بهش زنگ بزنه صدای تق تق اومد، و به دنبالش در چوبی تکون خورد، نفس عمیقی کشید و گفت:
    - بالاخره تشریف آوردن مادمازل!
    خیز گرفت سمت نردبون که صدای سرفه سر جا خشکش کرد ... سرفه مردونه!! اصلاً وقت فکر کردن نداشت تو کوتاه ترین زمان ممکن خودشو انداخت زیر یکی از میز کامپیوترها. جایی جز اونجا توی اون اتاقک برای مخفی شدن وجود نداشت. فعلاً بهترین جا بود. و در عین حال بدترین جا! هیکل شهراد زیر یه میز کامپیوتر کوچیک به زور جا می شد و با کوچیک ترین تکونش کل میز تکون می خورد و لو می رفت. نور که از بالا اومد به دنبالش صدای ترق توروق پله های نردبون شنیده شد. شهراد تا جایی که می تونست خودش رو زیر میز کامپیوتر کشید سمت دیوار. چشماش باز و با همه وجود مراقب بود که صدایی تولید نکنه! با دیدن کفشهای جمشید نزدیک بود آه بکشه! چرا این مرتیکه زودتر اومده بود!! لعنتی! بدشانسی بیشتر از این؟ جمشید نشست روی صندلی و پاشو دراز کرد زیر میز ... شهراد شانس آورد که جمشید پاهاشو زیر میزی که اون بود نکرد! وگرنه لو رفتنش حتمی بود. این اولین باری بود که نمی دونست چه جوری بودنش رو جایی توجیه کنه! از طرز تکون خوردنش مشخص بود لم داده روی صندلی و داره با صندلی تکون می خوره ... صدای تق تق کردن خودکارش روی اعصاب شهراد نقاشی می کشید. معلوم نبود چه مرضی داره که اینقدر با خودکار ور می ره! نمی دونست باید تا کی اونجا حبس باشه! سارای لعنتی آخر کار خودش رو کرد و تلافی کرد! باید به اردلان خبر می داد که خودش رو برسونه و وقتی جمشید رفت در رو براش باز کنه تا بتونه بره بیرون ... چاره ای جز این نبود! از اولش هم نباید به این دختره اعتماد می کرد. همه اش زیر سر سرهنگ بود! همه شون اشتباه کرده بودن و شهراد اصلا دلش نمی خواست یه اشتباه به این کوچیکی کل برنامه شون رو به هم بریزه! صدای تق اینبار بلندتر از دفعات قبل اومد .... سریع چشمش رو چرخوند، خودکار جمشید افتاده بود دقیقاً جلوی پای شهراد!! جمشید صندلی رو کمی داد عقب و خم شد برای برداشتن خودکار ... شهراد آب دهنش رو قورت داد ... دیگه داشت همه چیز تموم می شد ... همه چیز ... جمشید تا نصفه خم شده بود که یه دفعه صدای ناله اش بلند شد و همونطور خم شده سر جاش موند ... تنها چیزی که شهراد می دید موهای جمشید بود، هنوز اونقدر خم نشده بود که با چشمای بد ریختش بتونه شهراد رو ببینه، از جا بلند شد ... کمرش صاف نمی شد. ناله کنون دست روی کمرش گذاشت و رفت سمت نردبون .... چنان ناله می کرد انگار داشت جون می داد. پله ها رو به سختی رفت بالا و بعد هم آه و ناله کنون از اتاق خارج شد ... صدای عربده هاش توی کل خونه پیچیده بود:
    - شهراد! ســـــارا!!!
    • چهل روز که سهل است ... چهل سال عزادارم !

2. 1,024 کاربر از پست هما پور اصفهانی تشکر کرده اند .

!!Rosha!! , !aynaz! , !diamond! , !shamim! , !ya30! , # MiTrA.Sa # , $ parmis $ , $@αʀiT$ , $~SARA88~$ , " yegane" , "Lonely Girl " , "َAVA" , '@R!N@$' , ( unique ) , (*fatemeh*) , (mahi) , * Bita * , * narges * , * Rojin* , * تبسم * , * سعیده * , **(kimia)** , ***sana*** , **atieh** , **AZIN** , **fatima** , **LONELY** , **mary** , **maryam goli** , **mehrnaz** , **Nazi** , **nc** , **sevdayi ** , **shirin** , **دختر باران** , *AsemaN* , *Barg Rizan * , *BERSIN* , *fatemeh.s* , *fatemeh20* , *golshan* , *MAHBOBEH* , *mahi* , *mahsa* , *marin* , *msbm* , *N*E*G*A*R* , *nafas.love* , *niki , *Nooriya* , *parnian* , *SaNaY* , *setare ml* , *Silver Sun* , *sogol , *sorme* , *Yal Da * , *yasaman* , *yekta* , *~aida bala~* , *~ronak~* , *دخت تپل* , *لبخند* , *مائده* , *ماه پیشونی* , *ونوس , *یک آسمون آبی* , ...BaHaR... , .:RezVan:. , .elina. , .MAHBUBEH. , .mahsa. , .MojGan. , 115-مروارید , 13671107 , 1:59 P.M , 2khtarBaran , 77 77 , 7979 , 9295743 , 94Niki , @@@@ensieh@@@@ , A.p.b , abbas_p , abby7 , ABR_SEPID , Acinonyx , adish1 , adriana91 , afroz99 , afsane90 , aftabi_14 , ahoo16 , Aida_24880 , ailin1365 , Aisankn , Ala 77 , Ala88 , ali-2020 , alikhademi , Alma77 , alma8525 , almaramanda , almas sharghi , AlMaZ692 , Alone moon , Ami Tis , Aminfar1 , amirhossein76 , amitida24 , ana? , Anahel k , anahita98 , Anashid , anastasia2 , Anti_Boy , Ara19 , ara6 , aram27 , archangel , Arefeh.Jm , arezoo71 , arezoojigare , Ariana79 , arina17 , arish94 , arman-0 , aroosak , arqavanii , arshida1994 , arshin.R , Artenus , artmis73 , artmis78 , Aryan Dokht , asal172 , asalkotole , Asalo0o0 , asaltsh , Aseman kavir , asmane-abi , asrin_1994 , atefe.t@heri , Atefe_R , atena 78 , ati joooon , AtI2020 , atiye77 , atlantis , aurora77 , ava-d , AVAmb3HbahanI , Ay-moon , ayda90 , ayda_ayda , aynaz69 , aysel482 , azade6360 , azar** , azarmidokht , Azin76 , azita 75 , B*O*S*H*R*A , back street gir , bade-zemestun , bahar1379 , bahar77 , baharboofy , bahareh-bt , baharezendegani , bahar_1234 , baii , banafsheh_sh83 , banooshab , Banooye Koochak , BaRaN 72 , baran hr , baran1116 , baran_68 , baroon14 , bast girl , behi_jooon , bela vampire , bella94 , benq , Betsa89 , bihamtas , bipardeh , bita.shahabi , bitabarfi , Bita_SA , black wizard , blub2000 , B_A_R_A_N , Cancer , cemira , cloudyneda , coral12 , D...E...L...L , D.maryam , D0nya , d@rk night , dada1 , dark chocolate , dark fairy , Darya♥ , delafruz.88 , delaram00 , delasa3 , devilgirl_A , diga , dispassionate , dokhtare_yakhi , doon doon , doorin , dooshize.a , dordor , DORI JOOON , dornaz69 , doubtfull , drm.gholami , duste man , Eghlima78 , Elahe41 , elena1998 , Elham fa , elham-n , Eli 67 , eli88 , elish688 , elmira.t , elnaz bala , elsa , eshgh penhan , eshghe abadi , evalina , eyeda , f.barani , f.the , f@eze98 , F@rnaz-S2 , f@t3meh.k , f@temee , fa2013 , fadai , faeze mozafari , faezeh97 , faezel , fafa_f , fairy girl** , famdavari , FANNI , fantastic*fati , faranak-bahari , fargol_2408 , faride40 , farjon , farnam88180 , farnaz76 , farzad.fm , farzaneh-a , FaTam , fateme 97 , Fateme.R , fatemeh 18 , Fatemeh.98 , fatemeh13 , fati26 , fatiima , fatima flower , Fatima S , fatima92 , fazijooon , Feloor , fereshth , fingil77 , foggy , forelise , fozhi , fshy.24 , fzz_78 , f_ gisoo tala , f_sh804 , gelare* , gessi topoli , gharar nabood , ghasedak75 , ghazal 2012 , ghazale_74 , girl-of-spring , Golden S , gole.bahari0 , goli1658 , golnaz005 , golnaz78 , Golnush Sadeghi , GOOL89 , gorbenanash , gorgin khan , greengirl* , ha le , haeri , ham raz , hameshebatoamto , Hanaaaaaaa , hanieo_O , hanigo0l , hanijonam , haniko1376 , haniyeh120 , hannaneh_ya66 , hanyko , harimeshgh , hasti11 , hasti789 , hediye73 , helen. , helinda , heliya76 , hese_gharib , hi jojo , hiiiiiiiiiiiis , hiva-20 , Hiva-72 , hodhod_sharif , homa shahheidar , homa41 , homi92 , honey-asal , hooloo41 , hotsummer001 , hyunah , iahda , ialda , Ice girl_fateme , ICE.QUEEN , icegirl78 , Ida.M , idin98 , ili mah , ir2012 , Irana96 , Iranian Princes , iyzak , jessica callen , jighol , joana , JonasRahimi , jooon , K i a n a , K0s$@R! , KATHRINE , ke$ha , kfdh , Khale sooske , khanoom noor , Khatereh712 , kiana jon , kimi-vorojak , kimia zz , kimia.76 , kimiya98 , kodaki , Kowsar(koko).B , L!nA , l.m13 , L0v[-я y∃t , lartmis , le y la , legend69 , Legendary Girl , leila banoo , leila50963 , leili.b , lili 20 , lilijinan , Lioda , lonely *73 , lonley lover , love mazyar , LOVE SS50 , lwbo888 , m i n a... , m.goli1378 , m.hj , m.o.n.a , m0nire , m0zhdeh , m@hy@649 , maasomeh51 , madame arefeh , Madsun , maede7 , maedeh78 , mahak19 , mahboubeh69 , Mahdie_hs , mahdis-d , mahdis_m , mahna , Mahsa khazaei , mahsa.256 , mahsa.76 , mahsa.98 , mahsa.g.75 , Mahsa.Sohrabi , mahsa92 , mahsa9395 , Mahtab 75 , mahtab10 , malus , MAMOOS , maneou , mania noonooiy , Mansoure 391 , marale , Mari958 , marie soleil , MaRjaN 78 , marmar7452 , marmara25 , maryam gol , maryam.y , maryam2005 , maryami.aramesh , maryamm1990 , maryam_277 , maryam_m1112 , maryam_mariusz , maryiana , marzik , masi.eshghi , masoud1992 , mastan jojo , matineh77 , maya 74 , MeDiA Es , mega , mehraneh-azin , Mehraneh.s , mehrdokht , mehrn00sh , mehrnaz_k , meli ka , melikbelik , mellina2000 , mfr60 , michka_61 , miminaz , mimi_88 , Mina , Mina khanum , mina.77 , mina_75 , minoo717 , misaa , misha96 , miss sunami , missy.sh , miss_mahsa , miss~lone , mitra 94 , MITRA-SM4 , mitra93 , mobinaa , mohade31995 , mohadese020 , Mojtaba4870 , mona.habibzade , mona7505 , mona92 , monaliza-1 , monarch99 , monir12 , MoniRe.S , mon_91 , moonlighte , morvarid23 , MotiAmiri , mozhgan69 , mozhi.a , mparsa , ms-mn , N!l00f , N*A*S*I*M , N-berjis , n.d.sari , nady48 , nafas-77 , nafas.10 , nafas.joojoo , nafase mahdi , NAFASSS71 , nafasy , nafi3e , nafise goli* , nahal_h , nahid lucky , narges21 , narvin 86 , nas-nam , nasibesameie , nasim j , nasim78 , nasrini* , nastaran1351 , Natasa , NazAlmas , nazanin-a , Nazanin_8832 , nazbaran , nazisaki , nazi_bec , nazi_gf2010 , neda.y , neg nego , negarh91 , negar_rhn , NegiN. , negin17 , Negin96 , Negy , nemo0o , nesa28 , nia12 , NiceNoice , night_star , nik2000 , nika56 , nika96 , Niki f , niky1375 , nilofar abi , nilofar N , nilofar.kh , Niloofar89 , nioosha.AR , nmari , no0obo0ody , noooor , noore mahtab , nooshin sa , norsa , nrezaii , orkidehyesurati , p@rim@h , paeez 74 , paeezi , paiz , paradaice , paradise2013 , parand gol , parastesh25 , parastoo_joon , pardis joon , paria66 , parinaz67 , parisa pm , parisa*M , parisa00 , parisa2000 , parisa347 , PARISA94 , parisa_n , parisun64 , parmis86 , parnian77 , parshana , Parva jon , parvaeh , parvinah , Peart , pegah.hem , peGol , pegyy , pikasooo , Posiden , qeuy , R.$hida , R.A.H.A , R@dvin , Raha jOOOOOOOOn , Raha.74 , raha005 , rahakh , raheleh69 , rahil666 , rahil74 , Randy Or , Raniya95 , raspina0021 , ratanaz , rayhane22 , raz gol , razeghi.9999 , real girl , Red.Miss.5 , reihan777 , Reihaneh.s , reihon , renesme , renesme cullen , Respina-3a2r , reyh@neh , reyhan.shr , reza9000 , rezaei61 , rezi_7m , rezvanehfr , Ritzy , romi-na , rosh9la , Roshanak.k , roya e man , roya.r.r , roya62 , ROZ GOL , rozesorati , rozhankh , rozhina , ro_kh , Ryhan , s.sh.alone , s?h?r , saba70106 , saboura78 , sabzapari , sadaf.a , sadaf.sh , saeideh71 , saghi.m , sahaaarr , sahar mj , sahar.z , sahargoogoo , SahariX , saharjojoo , saiideh , sajedeh d.m , Sama & Stars , samanda , samin 030 , samine2013 , SAMIRA BANOO , samira2712 , samira75 , sanamjooje , sania555 , sanix , sanjaghak_a , sanni , sany2000 , saprina* , sar-almaz , Sara fenghele , sara mn , sara star , sara-hs , sara.jooooooon , SARA.L , sara0001 , sara10000 , saraia , saraice , sarassgirl , saratab , saray , sarayf , sara_1360 , sare_kh , sarina1911 , Saye joojoo , saye70 , sayeh66 , sayta.m , Selda96 , selena ghomez , Sepide.E.R , sepide25 , Sepideh.G , sepidehri , sepideh_zm , sepidiii , Seta jojo , SETARE SOHEYL , setare-20 , setare-bahari , setayesh_p995 , sevina1 , sh8000 , shabnam*z , shadi 11 , Shadi Z , SHADI.71 , shadowlight , shagha27 , shaghayegh+h , shahrzadaria , shamim*** , shamim200 , shaprak21 , sharafi , sharareh 78 , sharareh28 , shawkila , shayan barati , shayestee , shazde koochool , Shermine! , sheydajoooon , sheytoonak75 , shida.m , shiee_irani , shima72 , shimablue , shima_new , shinshina , shiny star1 , shiva.k** , shivawer , Shiva_AS , shohreh_jinstag , sh_shivol , siimaa , silent19 , simaaaaa , sima_a_111 , simsim20 , skiller , skyasal , smir , smme , Sogol Toix , soha 98 , sohee , Sohey36 , soode , sooooogand , spring93 , sudabe sh , sun gir*l* , Sun~Shine , sydney , s_aftab , tabi-72 , tan tan66 , tanaz-a , tanaz76 , tanha tarin , tanha-69 , Tanha1376 , Tanhaei.2010 , tanha_0111 , tannazf , TanNazZz , tara m2 , Taran0m_SH , taraneh joon , TARANOMEMEHR , teddy 23 , terme.21 , tghyasfr , the shadow girl , Tifani Jon , TINA. J , tooska banoo , tooska16 , touska , Universe95 , UnKnOwN_Sh , vanooshe , vdaxxsh , viyolet , vj_90 , voroojac , Xmahdii_e , Y E G A N E H , YaaaaC , yaasii789 , yaldaaaaaa , yaldasp , yara67 , yasaman1998 , yasamin khanoom , yasinfdf , Yasnaaaa , yegane34 , yegane98 , yoshgin , z.asadi , z.h.r , zahra 15 , ZAHRA*N , zahra1374 , zahrassh4 , Zahra_97 , zakieh.h , Zari jOojOo , zarpari04 , zebeli , zeynab f , ziagol , zizi.m , Zjooojooo , zmnm , zoha1 , zohreh.h , zohreh.zarei198 , zohreh1990 , zohreh61 , ZOLEIKHA , zomorrod72 , zozo_z1988 , zz_k , _Dark shadoW_ , |Shaghayegh| , ~ Abji ZAhra ~ , ~Ani Joon~ , ~foroozan~ , ~golnaz~ , ~Niayesh~ , ~sahar~ , ~Setareh Bano~ , ~soomi~ , °SetareH° , ˙·▪●MAHROO●▪·˙ , мαяℓιкα , آدرینا61 , آرا96 , آرام.د , آرتمیس 98 , آرسي , آرسین 3 , آنا تكـ , اتل و متل , ارمغان شادی , اروانه , اسماء کرمی پور , اسمون , اشك اسمون*باران , ال بانو , الهام4 , انابل , انجلین , ایراندخت* , ایفل , ایلسا , باران باقری , بازیگوش , بخاری , برگ پاییزی , بــــانــــو , بلوط , بهار بارانی , بهار1388 , بهاره.ح , بهارک 1375 , بي بي فري , بی ریا 63 , تبسم+ , ترانه خانوم , ترسا اراسته , تندیس66 , تهران بانو , تکراری , تینا97 , ثمره 82 , حریم1 , حس آشنا , حسام89 , حسینی شاکر , حنانه.. , حنیفا58 , خاله زهرا , خاله قزي , خانوم معلم , خنثی , خورشیدتابان , خوشه طلایی , دختر بارون , دختر ترک , دختر حنایی , دختر رویایی , دخترک اتیش پاره , دخترک برفی , دلارامم , دنیز. , دوست داشتني , دينا رادمنش , دکتر نانا , دینام , راژانه , رایا77 , رز سیاه 73 , رز صورتی ... , رزا جون , رزا12 , رمز و راز , رها 69 , رها در باران , رویا 60 , رویا(dream) , ریماس , زهرا رضایی , زوها , سابرینا64 , ساحل 2010 , ساحل شنی , ساحل.یاسمن , ساده65 , سارا راد , سارا-76 , سارا98 , سارا_رها , سارمیا , ستاره بارون , ستاره کویر , ستاره ی بارون , ستـاره , سعیده 67 , سمانه 24 , سمیه.ف.ح , سوداا , سوگلی72 , سوگند78 , سپیده دم , سیما بینا , ش ی م ا , شاهزاده شب , شبپره , شقا گل , شقایق وحشی , شيرين بانو , شیداجون , صدای پای اب , عاشق رمان خواند , عرفان 82 , عسل جون1 , عمه حمی , فاطمه 27 , فاطمه سمیعی , فبیولس , فرحناز65 , فرشا , فرشته مرگ , فرنوش72 , قطره کوچولو , لادنی , لبخند قرمز , لحظه های بارانی , لمیس20 , م.نوری , مائده 2004 , مامان بهاره , ماه رو , ماهین56 , ماچی , مرزنگام , مریم عسل , مریم.فخاری زاده , مریمs , معصومه سادات , ملکه خون , من:غزل , مه جبین.ش , مهدیه جون , مهدیه رادمنش , مهرساRD , مهروند , مهسا.میر , میثاق 1 , میناااا , میکی , ندا1371 , نرگس 78 , نسرین... , نسـرین , نصرا... , نــاز نوش , نفس13 , نیــــــــروانا , نیلو فر 69 , هانی سالی , هانیه خانومی , هانیه نیکو , هفت مقدس... , هلیا رها , هوای بارونی دلم , هیونگ , ورتاگل , وستا راد , ویدا درستی , پ.زرین , پانیززهرا , پرستو68 , پرطلا , پرنيان22 , پرنیان76 , پری دخترم , پریاss , پریناز74 , پریوش .س , پـــریا , چاله , کاماجی , کمند , گبریاس , گل رزقرمز71 , گلسار , گنجیشک , یادگاری20 , یاناک , یلدا.م , یواش , ღ Mahgol ღ , ღdokhtar royaiiღ , ღHesaneღ , ღs@h@rღ , ღஜsaraஜღ , ☂Rain Daughter☂ , ☆ملیحه .ج☆ , ♡yasamin♡ , ♥...ARAM...♥ , ♥Atena♥ , ♥Nafas♥ , ✖م♥ر✖ی♥م✖

3. Top | #12

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.67
    تشکر از کاربر
    18,078
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

سلام سلام ... من اومدم ... یه کم دیر اومدم ولی بالاخره اومدم ...
    حالم اصلا خوب نیست ! فکر کنم مسموم شدم ... دل درد و سر درد شدید دارم ...
    ولی از سیگار نمی تونستم بگذرم! رو به قبله هم نشدم که ننویسم ... تحت هر شرایطی که باشم دوست دارم بنویسم مگه اینکه دیگه خیلی وضعیت وخیم باشه ...

امیدوارم از پستای امشب لذت ببرین ... امشب دو تا پست داریم ... نوشتن سیگار یه کم سخته ... چون هر جمله ای که می نویسم یادم می یاد که جای دیگه چیز دیگه ای گفته شده یا اینکه برای فاش شدن اون راز زوده و باید پاکش کنم خلاصه که هی پاک می کنم هی می نویسم ...
    با این وجود به نقداتون شدید نیازمندم ...
    اینکه تعداد خواننده های رمان خیلی کم شده طبیعیه ... بالاخره چهار ماه رمان راکد مونده بود ... ولی امیدوارم هرچی زودتر همه دوباره جمع بشین و منو تنها نذارین ...
    مرسییییی
    دوستتون دارم ...
    اینم از پست اول ...

شهراد به سرعت از زیر میز بیرون اومد و دوید سمت نردبون ... می دونست جمشید یه راست می ره سمت اتاقش و دیگه نگرانی از بابت اینکه زیر نظر باشه نداشت. از پله ها که بالا رفت سارا و با چشمای گرد شده وسط اتاق دید ... با خشم رفت به ستش، انگشت اشاره اش رو به سمتش تکون داد و غرید:
    - حسابم رو بعداً با تو تسویه می کنم!! شک نکن!
    بهت توی چهره سارا دو برابر شد ... شهراد دستش رو بالا آورد و گفت:
    - نمی خواد فکر کنی که چی جواب بدی! الان بهتره بریم به این یارو برسیم تا خونه رو تو حلقش نکرده ...
    سارا نفسشو عمیق از دهن خارج کرد و گفت:
    - داری اشتباه می کنی ...
    شهراد راه افتاد سمت در و گفت:
    - حالا هر چی! فعلا مهم نیست ... بعدا توبیخت می کنم! اینجا من حکم مافوق تو رو دارم و تو از دستور من سرپیچی کردی ... من می رم تو اتاق جمشید ، بهش می گم دستشویی بودم توام بعدش بیا و یه جایی رو بگو که مجهز به دوربین نباشه. چون مسلماً دیده که ما توی اتاقمامون یا جای دیگه نبودیم ...
    سارا سرش رو تکون داد و زد از اتاق بیرون ... شهراد هم به سرعت رفت سمت پله ها! خدا نجاتش داده بود، به این ایمان داشت!
    صداش داشت عصبیم می کرد، با همه وجود سعی داشت داد نزنه و توجه کسی رو جلب نکنه:
    - شانس! شانس! شانس! خانوم محترم! توی تموم این عملیات هایی که من انجام دادم چیزی که نجاتم داده شانس بوده و بس! سابقه نداشته من تو کارم اینقدر اشتباه کنم و اینا همه اش تقصیر توئه!
    یه قدم بهش نزدیک شدم، نشسته بود لب تخت خواب من، جمشید با آرامبخشی که بهش تزریق شده بود خواب بود، ماساژهای شهراد و داروهای گیاهی که من براش درست می کردم افاقه نکرد زنگ زدیم پزشکش اومد. خیالم راحت بود که فعلا زیر نظر نیستیم. دستم رو توی هوا تکون دادم و گفتم:
    - گوش کن جناب سرگرد! من هیچ کاری نکردم که خللی توی ماموریتی تو به وجود بیاره ، برای بار صدم می گم اون سرامیک لعنتی گیر کرده بود! اصلا همه اش تقصیر توئه! تو نشسته بودی جلوی اون دوربین ها! چطور ندیدی جمشید داره می یاد؟!! هان؟!!
    شهراد کلافه دستی توی پیشونیش کشید و گفت:
    - چون که حواسم به دوربین های این خونه نبود! حواسم به دوربین های یه خونه دیگه بود ...
    متعجب نگاش کردم و گفتم:
    - چی؟!
    دستشو مشت کرد، چند بار کوبید کف دست دیگه اش و گفت:
    - همین که شنیدی ! جمشید یه خونه دیگه رو هم زیر نظر داره ... خونه ای که توش خبرای عجیب غریبیه ...
    - یعنی چی؟! درست حرف بزن منم بفهمم ..
    - در همین حدی که فهمیدی کفایت می کنه ! الان فقط باید بفهمم اون خونه کجاست و از کجا می شه رفت اونجا ... توی این مدت رفت و اومد مشکوکی از جمشید ندیدی؟
    نشستم یه گوشه دیگه از تخت و گفتم:
    - تو که هیچی به من نمی گی چه جوری توقع داری من هر چی می دونم بهت بگم!
    - برای اینکه تو به اندازه کافی خراب کاری کردی ...
    - ای بابا! باز گفتیا! بذار راحتت کنم، اون چیزی که تو بهش می گی شانس شانس نیست! شک نکن که دعای بابای منه!
    شهراد غش غش خندید و گفت:
    - جدی؟!! بابای شما طی این چهارده سالی که من دارم کار می کنم کجا بودن؟! توی عملیاتای دیگه هم دعای بابات بدرقه راهم بود؟!!
    - نخیر اینجا پای من وسطه!
    - چرت نگو دختر!! من دیگه نمی تونم بیگدار به آب بزنم و ترجیح می دم اگه خواستم با کسی همکاری کنم اردلان رو بیارم ... تو همه مون رو سکته دادی! آخه پیدا کردن یه کاردک یا یه چیزی که بشه باهاش سرامیک رو جا به جا کرد کاری داشت؟!
    - من هول شده بودم!
    - آدمی که هول بشه توی چنین ماموریتای سری و حساسی به هیچ دردی نمی خوره!
    - بار اولم بود و مطمئنم از این به بعد چنین اتفاقی نمی افته!!! باشه؟
    با مظلومانه ترین نگاهم نگاش کردم ... از همون نگاهایی که بابا می گفت وادارم می کنه ماه رو هم برات بیارم رو زمین! چند لحظه بهم خیره موند و آخر سر سرش رو تکون داد، قیافه اش اینقدر خونسرد بود که نمی شد چیزی ازش فهمید ... پس مجبور شدم بپرسم :
    - این یعنی چی؟!
    - یعنی از خطای این بارت می گذرم ولی دلیل نمی بینم بازم بهت فرصت بدم ...
    - ولی تو نمی تونی این کار رو با من بکنی!

نقد سیگار شکلاتی

ویرایش توسط هما پور اصفهانی : 1392,12,07 در ساعت ساعت : 17:56

4. 1,013 کاربر از پست هما پور اصفهانی تشکر کرده اند .

!!Rosha!! , !aynaz! , !diamond! , !shamim! , !ya30! , # MiTrA.Sa # , $ parmis $ , $@αʀiT$ , $~SARA88~$ , " yegane" , "Lonely Girl " , "َAVA" , '@R!N@$' , ( unique ) , (*fatemeh*) , (mahi) , * Bita * , * narges * , * Rojin* , * تبسم * , * سعیده * , **(kimia)** , ***sana*** , **atieh** , **AZIN** , **fatima** , **LONELY** , **mary** , **maryam goli** , **mehrnaz** , **Nazi** , **nc** , **sevdayi ** , **shirin** , **tina** , **~Ghazal~** , **دختر باران** , *AsemaN* , *Barg Rizan * , *BERSIN* , *fatemeh.s* , *fatemeh20* , *golshan* , *MAHBOBEH* , *mahi* , *mahsa* , *marin* , *msbm* , *N*E*G*A*R* , *nafas.love* , *niki , *Nooriya* , *padma* , *parnian* , *SaNaY* , *setare ml* , *Silver Sun* , *sogol , *sorme* , *Yal Da * , *yasaman* , *yekta* , *~aida bala~* , *~Faezeh~* , *دخت تپل* , *لبخند* , *مائده* , *ماری* , *ونوس , *یک آسمون آبی* , ...BaHaR... , .:RezVan:. , .elina. , .MAHBUBEH. , .mahsa. , .MojGan. , 115-مروارید , 13671107 , 1:59 P.M , 2khtarBaran , 77 77 , 7979 , 881716005 , 9295743 , 94Niki , @@@@ensieh@@@@ , a.aboody , A.p.b , a2sa maingirl , abby7 , Acinonyx , adish1 , adriana91 , afroz99 , afsane90 , aftabi_14 , AGHMEH/\/ , ahoo16 , Aida_24880 , ailin1365 , Aisankn , Ala 77 , Ala88 , alikhademi , Alma77 , alma8525 , almaramanda , almas sharghi , Alone moon , Ami Tis , amirhossein76 , amitida24 , ana? , Anahel k , anastasia2 , Anti_Boy , Ara19 , ara6 , aramesh21 , archangel , Arefeh.Jm , arezoo71 , arezoojigare , Ariana79 , arina17 , arish94 , arman-0 , aroosak , arqavanii , arshida1994 , arshin.R , Artenus , artmis73 , artmis78 , Aryan Dokht , asal172 , asalkotole , Asalo0o0 , asaltsh , Aseman kavir , asrin_1994 , atefe.t@heri , Atefe_R , atena 78 , ati joooon , AtI2020 , Atishak , atiye77 , atlantis , aurora77 , ava-d , AVAmb3HbahanI , Ay-moon , ayda90 , ayda_ayda , aynaz69 , aysel482 , azade6360 , azad_awesome , azar** , azita 75 , B*O*S*H*R*A , bade-zemestun , bahar1379 , bahar77 , baharboofy , bahareh-bt , baharezendegani , bahar_1234 , baii , banafsheh_sh83 , banooshab , Banooye Koochak , BaRaN 72 , baran hr , baran1116 , baran_68 , baroon14 , behi_jooon , bela vampire , bella94 , benq , Betsa89 , bihamtas , bita.shahabi , bitabarfi , Bita_SA , black wizard , blub2000 , B_A_R_A_N , Cancer , cemira , cloudyneda , coral12 , D...E...L...L , D.maryam , D0nya , dada1 , dark chocolate , Darya♥ , delafruz.88 , delaram00 , delasa3 , devilgirl_A , diga , dispassionate , dokhtare_yakhi , doon doon , doorin , dooshize.a , dordor , DORI JOOON , dornaz69 , doxi bala , drm.gholami , duste man , Eghlima78 , EINDRA , Elahe41 , elena1998 , Elham fa , elham-n , Eli 67 , eli88 , elish688 , elloy , elmira.t , elnaz bala , elsa , EMERTAT , eshgh penhan , eshghe abadi , evalina , eyeda , f.the , f@eze98 , F@rnaz-S2 , f@t3meh.k , f@temee , fa2013 , fadai , faeze mozafari , faezeh97 , fafa_f , fairy girl** , famdavari , FANNI , fantastic*fati , faranak-bahari , fargol_2408 , faride40 , farjon , farnam88180 , farnaz76 , farzad.fm , farzaneh-a , farzaneh7 , FaTam , fateme 97 , Fateme.R , fatemeh 18 , Fatemeh.98 , fatemeh13 , fatemeh1379 , FATI2014 , fati26 , fatiima , fatima flower , Fatima S , fatima92 , FATIMA:D , fazijooon , Feloor , fereshth , fingil77 , forelise , fozhi , fzz_78 , f_ gisoo tala , f_sh804 , gessi topoli , gharar nabood , ghasedak75 , ghazal 2012 , ghazale_74 , girl-of-spring , Golden S , gole.bahari0 , goli1658 , golnaz005 , golnaz78 , Golnush Sadeghi , GOOL89 , gorbenanash , gorgin khan , greengirl* , ha le , haeri , hajar8686 , hameshebatoamto , Hanaaaaaaa , hanijonam , haniko1376 , haniyeh120 , hannaneh_ya66 , hanyko , harimeshgh , hasti11 , hasti789 , hediye73 , helen. , hese_gharib , hi jojo , hiiiiiiiiiiiis , hiva-20 , Hiva-72 , hodhod_sharif , homa shahheidar , homa41 , homi92 , honey-asal , hooloo41 , Hosna.sz , hyunah , iahda , ialda , Ice girl_fateme , ICE.QUEEN , icegirl78 , Ida.M , idin98 , ili mah , Iranian Princes , iyzak , Jasmine.Ch , jessica callen , jighol , joana , jooon , K i a n a , K0s$@R! , KATHRINE , ke$ha , kfdh , Khale sooske , khanoom noor , Khatereh712 , khorshid☼dokht , kiana jon , kim 98 , kimi-vorojak , kimia zz , kimia.76 , kimiya98 , kiyana79 , kodaki , Kowsar(koko).B , kr@m.R@ , L!nA , l.m13 , L0v[-я y∃t , lartmis , le y la , legend69 , Legendary Girl , leila banoo , leila50963 , leili.b , leopard 18 , liah , lili 20 , lilijinan , Lioda , lonely *73 , lonley lover , love mazyar , LOVE SS50 , luna_ma7 , lwbo888 , m i n a... , m.goli1378 , m.hj , m.o.n.a , m0nire , m0zhdeh , m@hy@649 , maasomeh51 , madame arefeh , Madsun , maede7 , maedeh78 , mahak19 , mahboubeh69 , Mahdie_hs , mahdis-d , mahdis_m , Mahla.69 , mahna , MAHNAVI , Mahsa khazaei , mahsa.256 , mahsa.76 , mahsa.98 , mahsa.g.75 , Mahsa.Sohrabi , mahsa9395 , mahshid-73 , Mahtab 75 , mahtab10 , malus , MAMOOS , maneou , mania noonooiy , Mansoure 391 , marale , Mari958 , marie soleil , MaRjaN 78 , marjan-70 , marmar7452 , maryam gol , maryam.y , maryam2005 , maryami.aramesh , maryamm1990 , maryam_277 , maryam_95 , maryam_m1112 , maryam_mariusz , maryiana , marzik , masi.eshghi , masoud1992 , mastan jojo , matineh77 , maya 74 , MayaShi , MeDiA Es , mega , mehraneh-azin , Mehraneh.s , mehrdokht , mehrn00sh , mehrnaz_k , meli ka , melikbelik , mellina2000 , mfr60 , michka_61 , miminaz , Mina , Mina khanum , mina.77 , mina_75 , minoo717 , misaa , misha96 , miss sunami , missy.sh , miss_mahsa , miss~lone , mitra 94 , MITRA-SM4 , mitra93 , mobinaa , mohade31995 , mona.habibzade , mona74 , mona7505 , monaliza-1 , monarch99 , monir12 , MoniRe.S , mon_91 , moonlighte , morvarid23 , MotiAmiri , mozhi.a , N!l00f , N*A*S*I*M , N-berjis , n.d.sari , nady48 , nafas-77 , nafas.10 , nafas.joojoo , NAFASSS71 , nafasy , nafi3e , nafise goli* , nahid lucky , narvin 86 , nas-nam , nasibesameie , nasim78 , nasrini* , nastaran1351 , Natasa , NazAlmas , nazanin-a , Nazanin_8832 , nazbaran , nazi kh , nazisaki , nazi_bec , nazi_gf2010 , neda.y , nedaida55 , neg nego , negarh91 , negar_rhn , NegiN. , negin17 , Negin96 , negin_so , Negy , nemo0o , nesa28 , nia12 , NiceNoice , night_star , nik2000 , nika56 , nika96 , Niki f , nilofar N , nilofar.kh , niloofar4 , niloofarhs97 , nioosha.AR , nmari , no0obo0ody , nona68 , noooor , noore mahtab , nooshin sa , norsa , nrezaii , orkidehyesurati , p@rim@h , paeez 74 , paeezi , paiz , paradaice , paradise2013 , parand gol , parastesh25 , parastoo_joon , pardis joon , paria66 , parinaz67 , parisa pm , parisa*M , parisa00 , parisa2000 , PARISA94 , parisun64 , parmis86 , parnian77 , parni_AN , parparpar , parshana , Parva jon , parvaeh , parvinah , Peart , pegah.hem , peGol , pegyy , pikasooo , pishiesefid , pishiii , Posiden , qeuy , R.A.H.A , R@dvin , Raha jOOOOOOOOn , Raha.74 , rahabano76 , rahakh , raheleh69 , ramcal , Randy Or , Raniya95 , raspina0021 , ratanaz , rayhane22 , raz gol , razeghi.9999 , real girl , Red.Miss.5 , reihan777 , Reihaneh.s , reihon , renesme cullen , Respina-3a2r , reyhan.shr , reza9000 , rezaei61 , rezi_7m , rezvanehfr , Ritzy , rosh9la , Roshanak.k , roya e man , roya.r.r , Roza_kian , rozesorati , rozhina , ro_kh , Rroshi , Ryhan , s /\ h /\ r , s.love , s.sh.alone , s?h?r , saba jo0o0n , saba70106 , saboura78 , sabzapari , sadaf.a , sadaf.sh , saeideh71 , saghi.m , sahaaarr , sahar mj , sahar.z , sahargoogoo , SahariX , saharjojoo , saiideh , sajedeh d.m , Sama & Stars , sama ghazi , samanda , samin 030 , samine2013 , SAMIRA BANOO , samira2712 , sana77 , sanamjooje , sania555 , sanix , saniya72 , sanni , saprina* , sar-almaz , sara 86 , Sara fenghele , sara mn , sara star , sara-hs , sara.jooooooon , SARA.L , sara0001 , sara10000 , saraia , saraice , sarassgirl , saratab , saray , sarayf , sara_1360 , sare_kh , sarina1911 , Saye joojoo , saye70 , sayeh66 , sayta.m , seepide , Selda96 , selena ghomez , Sepide.E.R , sepide25 , Sepideh.G , sepidehri , sepidiii , sera lak , Seta jojo , SETARE SOHEYL , setare-20 , setare-bahari , setayesh1363 , setayesh_p995 , sevina1 , sh8000 , shabnam*z , shadi 11 , Shadi Z , SHADI.71 , shadowlight , shagha27 , shaghayegh+h , shahrzadaria , shamim*** , shamim200 , shaprak21 , sharafi , sharareh 78 , shatot , shawkila , shayan barati , shazde koochool , Shermine! , sheydajoooon , sheytoonak75 , shida.m , shiee_irani , shima72 , shimablue , shima_new , shinshina , shiny star1 , shiva.k** , shivawer , Shiva_AS , shohreh_jinstag , SHU SHU ABI , sh_shivol , silent19 , simaaaaa , sima_a_111 , simsim20 , skiller , skyasal , smir , smme , snow girl105 , Sogol Toix , sogol21 , sohee , Sohey36 , soode , sooooogand , spring93 , sudabe sh , sun gir*l* , Sun~Shine , sydney , s_aftab , tabi-72 , tan tan66 , tanaz-a , tanaz76 , tanha tarin , Tanha1376 , Tanhaei.2010 , tanha_0111 , tannazf , TanNazZz , tara m2 , Taran0m_SH , taraneh joon , TARANOMEMEHR , Taratari , tayebe-h , teddy 23 , terme.21 , tghyasfr , tgilani2012 , the shadow girl , Tifani Jon , TINA. J , tooska banoo , toska , touska , tpirouz , Universe95 , valehjoon , vanooshe , vdaxxsh , viyolet , vj_90 , voroojac , wintergirl , Xmahdii_e , YaaaaC , yaasii789 , yada , yara67 , yasaman1998 , yasamin khanoom , yasinfdf , Yasnaaaa , yegane34 , yegane666 , yoshgin , yutabahoora , z.asadi , z.h.r , zahra 15 , ZAHRA*N , zahra1374 , zahrassh4 , Zahra_97 , zakieh.h , Zari jOojOo , zarpari04 , zebeli , zeynab f , ziagol , zizi.m , Zjooojooo , zmnm , zohreh.h , zohreh.zarei198 , zohreh1990 , zohreh61 , ZOLEIKHA , zomorrod72 , zozo_z1988 , zz_k , _Dark shadoW_ , |Shaghayegh| , ~Ani Joon~ , ~golnaz~ , ~Niayesh~ , ~sahar~ , ~Setareh Bano~ , ~soomi~ , °SetareH° , ˙·▪●MAHROO●▪·˙ , آدرینا61 , آرا96 , آرام.د , آرتمیس 98 , آرسین 3 , آنا تكـ , اتشک , اتل و متل , ارمغان شادی , اروانه , اسماء کرمی پور , اسمون , اشك اسمون*باران , ال بانو , الهام4 , الی99 , انجلین , ایراندخت* , ایفل , ایلسا , باران باقری , بازیگوش , بخاری , برگ پاییزی , بــــانــــو , بلوط , بهار بارانی , بهار1388 , بهاره.ح , بی ریا 63 , تبسم+ , ترانه خانوم , ترسا اراسته , تندیس66 , تهران بانو , تکراری , تینا97 , ثمره 82 , حریم1 , حس آشنا , حسام89 , حسینی شاکر , حنانه.. , حنیفا58 , خاله زهرا , خاله قزي , خانوم معلم , خورشیدتابان , خوشه طلایی , دختر بارون , دختر ترک , دختر حنایی , دختر رویایی , دخترک برفی , دلارامم , دنیز. , دوست داشتني , دينا رادمنش , دکتر نانا , دینام , راژانه , رز سیاه 73 , رز صورتی ... , رزا جون , رزا12 , رمز و راز , رها 69 , رها در باران , رویا 60 , رویا(dream) , ریماس , زهرا رضایی , زوها , سابرینا64 , ساحل شنی , ساحل.یاسمن , ساده65 , سارا راد , سارا-76 , سارا98 , سارا_رها , سارمیا , ستاره کویر , ستاره ی بارون , ستـاره , سعیده 67 , سمانه 24 , سمیه.ف.ح , سوداا , سوگلی72 , سوگند78 , سپیده دم , سیما بینا , ش ی م ا , شاهزاده شب , شبپره , شقا گل , شقایق وحشی , شيرين بانو , شیداجون , شیوانا مهرآذر , صدای پای اب , عاشق رمان خواند , عاشق هما , عمه حمی , فاطمه 27 , فاطمه سمیعی , فاطمه عبدالحی , فامق , فبیولس , فرحناز65 , فرشته مرگ , فرنوش72 , قطره کوچولو , لادنی , لبخند قرمز , لحظه های بارانی , لمیس20 , م.نوری , مائده 2004 , مالور , مامان بهاره , ماه رو , ماهین56 , مدیا خانم , مریم عسل , مریم.فخاری زاده , مریمs , معصومه سادات , ملودی آرامش , ملکه خون , مه جبین.ش , مهدیه جون , مهدیه رادمنش , مهرساRD , مهرناز69 , مهروند , مهسا.میر , میثاق 1 , میناااا , میکی , ندا1371 , نرگس 78 , نسـرین , نصرا... , نــاز نوش , نفس13 , نیلو فر 69 , هانی سالی , هانیه خانومی , هانیه نیکو , هانیه09 , هلیا رها , هوای بارونی دلم , هیونگ , ورتاگل , ویدا درستی , ویلن سرد , پ.زرین , پانیززهرا , پرستو68 , پرطلا , پرنیان76 , پری دخترم , پریاss , پریناز74 , پریوش .س , پـــریا , چاله , کمند , گشتاسب13 , گل رزقرمز71 , گل یاس , گلسار , گنجیشک , گوگولی مگولیی , یادگاری20 , یاناک , یلدا.م , یواش , ღ Mahgol ღ , ღdokhtar royaiiღ , ღHesaneღ , ღs@h@rღ , ღஜsaraஜღ , ◊ نیلوفـر غنچـه , ☂Rain Daughter☂ , ☆ملیحه .ج☆ , ♡yasamin♡ , ♥...ARAM...♥ , ♥Atena♥ , ♥Ava♥ , ♥Nafas♥ , ✖م♥ر✖ی♥م✖

5. Top | #13

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.67
    تشکر از کاربر
    18,078
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

و پست دوم ...
    شب همه تون هم به خیر ...

از جا بلند شد، دقیقا جلوم ایستاد و گفت:
    - کسی که تو این ماموریت به من نیاز داره تویی! من به تو نیازی ندارم ... پس با من اینجوری حرف نزن ...
    دستامو جلوش گرفتم و گفتم:
    - خیلی خب! باشه من به تو نیاز دارم ... آره من به نیرویی که از تو پشت بانی می کنه نیاز دارم! ولی الان نیاز دارم نه بعداً! فکر نکن منم بیکار نشستم! منم مطمئنم جایی به غیر از اینجا وجود داره ... مطمئنم! از نامه ای که ساسان برام نوشته بود ... منم اومدم که به اونجا برسم و مطمئن باش خیلی زودتر از اینکه تو با تحقیقاتت بفهمی اونجا کجاست من بهش راه پیدا کردم ... اونوقت تویی که باید دنبال من بدوی!
    شهراد از جا بلند شد، یه سر و گردن ازم بلند تر بود و باید سرم رو کامل بالا می گرفتم تا بتونم بببینمش ... اخم نداشت! بازم خونسرد بود ، لبخندی زد و گفت:
    - ببین خانوم! یه بار دیگه می گم ... توی این خونه تو همکار من محسوب می شی! اونم به خواسته سرهنگ و رو همین حساب من مافوقتم. می دونی وقتی یه زیر دست از دستور من سرپیچی کنه یا به قول امروزی ها برام شاخ بشه چه جوری توبیخش می کنم؟!! اولین کار خلع سلاح کردنشه و بعد از اون بازجویی و بازداشت به بدترین شکل ممکنه ... حالا اینکه تو خانومی و رسمی نیستی دلیل نمی شه من توبیخت نکنم! پس تو حرف زدن با من حواست رو جمع کن ... حتی می تونم به جرم خلل وارد کردن توی ماموریت بفرستمت بازداشت!
    همه حرفاش رو می دونستم، منم دختر یه فرمانده بودم این چیزا رو زیاد از زبون بابا شنیده بودم ، بابایی که جذبه اش زبون زد خاص و عام بود! سرم رو تکون دادم و گفتم:
    - قبول دارم همه حرفات رو! من نمی خوام خلل ایجاد کنم یا سرپیچی کنم ... من فقط می خوام همکاری کنم. می خوام کمک کنم! اگه تو بذاری ...
    شهراد نفسش رو فوت کرد و گفت:
    - الان چه کمکی از دست تو بر می یاد ...
    از جا بلند شدم و رفتم پشت پنجره ، گفتم:
    - بیا تا بهت بگم ...
    شهراد با چند قدم نا مطمئن و آروم اومد سمتم ... اشاره کردم به وسط ماز و گفتم:
    - اون وسط رو می بینی؟!
    سرش رو تکون داد ... ادامه دادم:
    - یه سایه بون هست ، تموم سگ ها رو بعد از از اینکه صبح تا شب دووندن و روشون کار کردن برای استراحت می برن زیر اون سایه بون که فکر می کنم باید سگ دونیشون اون زیر باشه. چون ندیدم بعد از اون از اونجا خارج بشن ... باید اتاقکی چیزی اون زیر باشه ...
    - خوب؟ این کجاش مشکوکه؟
    - نکته اینجاست که بعضی وقتا جمشید هم می ره اون زیر و ساعت ها نمی یاد ... بیشتر هم توی روز می ره ... هر چند روز یه بار می ره ... یه چیز عجیب دیگه اینکه تا حالا جمشید از خونه بیرون نرفته! هیچ وقت! یعنی توی این یه سال حتی یه بار هم ندیدم از خونه بره بیرون ...
    شهراد دستی به سرش کشید و گفت:
    - حالا این شد یه چیزی ...
    - من مطمئنم اون زیر چیزی هست ...
    شهراد خیره شد به وسط ماز ... از نگاهش چیزی نمی شد خوند و همین این پسر رو حسابی عجیب می کرد! چرا هیچ وقت نمی شد از توی چهره اش به چیزی پی برد! چرا انگار همیشه خونسرد بود و بیخیال! دستی روی ریش کوتاه چند روزه روی صورتش کشید و گفت:
    - باید روش کار کنم! نمی شه به این زودی نتیجه گرفت ... اما ... ازت ممنونم! به نکته خوبی اشاره کردی ... حالا یه سوال پیش می یاد ... تو به جمشید چی گفتی؟!
    فهمیدم منظورش رو ولی خودم رو زدم به نفهمیدن و گفتم:
    - کی؟!
    تکیه داد به پنجره دست به سینه شد و به من که هنوز به ماز خیره شده بودم خیره شد و گفت:
    - اون روز که بردیمت پیش سرهنگ ... وقتی برگشتی ... چی بهش گفتی؟! چی گفتی که الان هم اعتقاد داری زودتر از من به اون خونه می رسی؟!
    سرم رو گرفتم رو به سقف و گفتم:
    - در این مورد فعلا چیزی نپرس! به وقتش بهت می گم ...
    بعد از این حرف راه افتادم سمت در اتاق و گفتم:
    - تنها خوری تو مرام من نیست! مطمئن باش ...
    بعد از این از اتاق خارج شدم و در رو بستم ...

نقد سیگار شکلاتی

ویرایش توسط هما پور اصفهانی : 1392,12,07 در ساعت ساعت : 18:00

6. 1,023 کاربر از پست هما پور اصفهانی تشکر کرده اند .

!!Rosha!! , !aynaz! , !diamond! , !shamim! , !ya30! , # MiTrA.Sa # , $ parmis $ , $@αʀiT$ , $~SARA88~$ , " yegane" , "Lonely Girl " , "َAVA" , '@R!N@$' , ( unique ) , (*fatemeh*) , (mahi) , * Bita * , * narges * , * Rojin* , * تبسم * , * سعیده * , **(kimia)** , ***sana*** , **atieh** , **AZIN** , **fatima** , **LONELY** , **mary** , **maryam goli** , **mehrnaz** , **Nazi** , **nc** , **sevdayi ** , **shirin** , **tina** , **~Ghazal~** , **دختر باران** , *AsemaN* , *Barg Rizan * , *BERSIN* , *fatemeh.s* , *fatemeh20* , *golshan* , *MAHBOBEH* , *mahi* , *mahsa* , *marin* , *msbm* , *N*E*G*A*R* , *nafas.love* , *niki , *Nooriya* , *padma* , *parnian* , *PS* , *SaNaY* , *Silver Sun* , *sogol , *sorme* , *Yal Da * , *yasaman* , *yekta* , *~aida bala~* , *~Faezeh~* , *~ronak~* , *دخت تپل* , *لبخند* , *مائده* , *ماری* , *ونوس , *یک آسمون آبی* , ...BaHaR... , .:alone boy:. , .:RezVan:. , .elina. , .MAHBUBEH. , .mahsa. , .MojGan. , 115-مروارید , 13671107 , 1:59 P.M , 2khtarBaran , 77 77 , 7979 , 881716005 , 9295743 , @@@@ensieh@@@@ , a.aboody , A.p.b , abbas_p , abby7 , Acinonyx , adish1 , afroz99 , aftabi_14 , AGHMEH/\/ , ahoo16 , Aida_24880 , ailin1365 , Aisankn , Ala 77 , Ala88 , alikhademi , alma8525 , almaramanda , almas sharghi , AlMaZ692 , Alone moon , Ami Tis , amirhossein76 , amitida24 , ana? , Anahel k , anastasia2 , Anti_Boy , Ara19 , ara6 , aramesh21 , archangel , Arefeh.Jm , arezoo71 , arezoojigare , Ariana79 , arina17 , arish94 , arman-0 , Armila1374 , aroosak , arqavanii , arshida1994 , arshin.R , Artenus , artmis73 , artmis78 , Aryan Dokht , asal172 , asal519 , asalkotole , Asalo0o0 , asaltsh , Aseman kavir , asrin_1994 , atefe.t@heri , Atefe_R , atena 78 , ati joooon , ati-74 , AtI2020 , atiye77 , atlantis , aurora77 , ava-d , AVAmb3HbahanI , Ay-moon , ayda90 , ayda_ayda , aynaz69 , aysel482 , azade6360 , azar** , Azin76 , azita 75 , B*O*S*H*R*A , bade-zemestun , bahar1379 , bahar77 , baharboofy , bahareh-bt , baharezendegani , bahar_1234 , baii , banafsheh_sh83 , banooshab , Banooye Koochak , BaRaN 72 , baran hr , baran1116 , baran_68 , baroon14 , behi_jooon , BEL19 , bela vampire , bella94 , benq , Betsa89 , bihamtas , bipardeh , bita.shahabi , bitabarfi , Bita_SA , black wizard , blub2000 , B_A_R_A_N , Cancer , casio02 , cemira , cloudyneda , coral12 , D...E...L...L , D.maryam , D0nya , dada1 , dark chocolate , dark fairy , Darya♥ , delafruz.88 , delaram00 , delasa3 , Dellaraam... , devilgirl_A , diga , dispassionate , dokhtare_yakhi , doon doon , doorin , dooshize.a , dordor , DORI JOOON , dornaz69 , doxi bala , drm.gholami , duste man , ea74 , Eghlima78 , EINDRA , Elahe41 , elena1998 , Elham fa , elham-n , Eli 67 , eli88 , elish688 , elloy , elmira.t , elsa , EMERTAT , eshgh penhan , eshghe abadi , evalina , eyeda , f.the , f@eze98 , F@rnaz-S2 , f@t3meh.k , f@temee , fa2013 , fadai , faeze mozafari , fafa_f , fairy girl** , famdavari , FANNI , fantastic*fati , farahnaz* , faranak-bahari , fargol_2408 , faride40 , farjon , farnam88180 , farnaz76 , farzad.fm , farzaneh-a , FaTam , fateme 97 , Fateme.R , fatemeh 18 , Fatemeh.98 , fatemeh13 , FATI2014 , fati26 , fatiima , fatima flower , Fatima S , fatima92 , fazijooon , Feloor , fereshth , fesghel mashang , fingil77 , foggy , forelise , fozhi , fzz_78 , f_ gisoo tala , f_sh804 , gessi topoli , gharar nabood , ghasedak75 , ghazal 2012 , ghazale_74 , girl-of-spring , Golden S , gole.bahari0 , goli1658 , golnaz005 , golnaz78 , Golnush Sadeghi , GOOL89 , gorbenanash , gorgin khan , greengirl* , ha le , haeri , hameshebatoamto , Hanaaaaaaa , Hanesk , hanieo_O , hanijonam , haniko1376 , haniyeh120 , hannaneh_ya66 , hanyko , harimeshgh , hasti11 , hasti789 , hediye73 , helen. , hese_gharib , hi jojo , hiiiiiiiiiiiis , hiva-20 , Hiva-72 , hodhod_sharif , homa shahheidar , homa41 , homi92 , honey-asal , hooloo41 , Hosna.sz , hyunah , iahda , ialda , Ice girl_fateme , ICE.QUEEN , icegirl78 , Ida.M , idin98 , ili mah , Iranian Princes , iyzak , Jasmine.Ch , jessica callen , jighol , joana , JonasRahimi , jooon , joooody , K i a n a , K0s$@R! , KATHRINE , ke$ha , kfdh , Khale sooske , khanoom noor , Khatereh712 , khorshid☼dokht , kiana jon , kiana_kia , kimia zz , kimia.76 , kimiya98 , kodaki , Kowsar(koko).B , kr@m.R@ , L!nA , l.m13 , L0v[-я y∃t , lartmis , le y la , legend69 , Legendary Girl , leila banoo , leila50963 , leili.b , leopard 18 , liah , lili 20 , lilijinan , Lioda , lonely *73 , lonley lover , love mazyar , LOVE SS50 , luna_ma7 , lwbo888 , m i n a... , m.goli1378 , m.hj , m.o.n.a , m0nire , m0zhdeh , m@hy@649 , maasomeh51 , madame arefeh , Madsun , maede7 , maedeh78 , mahak19 , mahboubeh69 , Mahdie_hs , mahdis-d , mahdis_m , Mahla.69 , mahna , MAHNAVI , Mahsa khazaei , mahsa.256 , mahsa.76 , mahsa.98 , mahsa.g.75 , Mahsa.Sohrabi , mahsa92 , mahsa9395 , mahshid-73 , Mahtab 75 , mahtab10 , malus , MAMOOS , maneou , mania noonooiy , Mansoure 391 , marale , Mari958 , MaRjaN 78 , marjan-70 , marmar7452 , maryam gol , maryam.y , maryam2005 , maryami.aramesh , maryamm1990 , maryam_277 , maryam_95 , maryam_m1112 , maryam_mariusz , maryiana , marzik , masi.eshghi , masoud1992 , mastan jojo , matineh77 , maya 74 , MayaShi , MeDiA Es , mega , mehraneh-azin , Mehraneh.s , mehrdokht , mehrn00sh , mehrnaz_k , meli ka , melikbelik , mellina2000 , mfr60 , michka_61 , miminaz , Mina , Mina khanum , mina.77 , mina_75 , minoo717 , misaa , misha96 , miss sunami , missy.sh , miss_mahsa , mitra 94 , MITRA-SM4 , mitra93 , mobinaa , mohade31995 , mohadesehe75 , mojgan am , mona.habibzade , mona7505 , monaliza-1 , monarch99 , monir12 , MoniRe.S , mon_91 , moonlighte , morvarid23 , MotiAmiri , mozhgan69 , mozhi.a , N!l00f , N*A*S*I*M , N-berjis , n.d.sari , nady48 , nafas-77 , nafas.10 , nafas.joojoo , nafase mahdi , NAFASSS71 , nafasy , nafi3e , nafise goli* , nahid lucky , narvin 86 , nas-nam , nasibesameie , nasim78 , nasrini* , nastaran1351 , Natasa , NazAlmas , nazanin-a , Nazanin_8832 , nazbaran , nazi kh , nazisaki , nazi_bec , nazi_gf2010 , neda.y , nedaida55 , neg nego , negar920 , negarh91 , negar_rhn , NegiN. , negin17 , Negin96 , negin_so , Negy , nemo0o , nesa28 , nia12 , NiceNoice , night_star , nik2000 , nika56 , nika96 , Niki f , nilofar abi , nilofar N , nilofar.kh , niloofar4 , niloofarhs97 , nioosha.AR , nmari , no0obo0ody , nona68 , noooor , noore mahtab , nooshin sa , norsa , nrezaii , orkidehyesurati , p@rim@h , paeezi , paiz , paradaice , paradise2013 , parastesh25 , parastoo_joon , pardis joon , paria66 , parinaz67 , parisa pm , parisa*M , parisa00 , parisa2000 , PARISA94 , parisun64 , parmis86 , parnian77 , Parva jon , parvaeh , parvinah , Peart , pegah.hem , peGol , pegyy , pikasooo , pishiesefid , pishiii , Posiden , qeuy , R.A.H.A , R@dvin , Raha jOOOOOOOOn , Raha.74 , rahabano76 , rahakh , raheleh69 , ramcal , Randy Or , raniya , Raniya95 , raspina0021 , ratanaz , rayhane22 , raz gol , razeghi.9999 , real girl , Reihaneh.s , reihanju , reihon , renesme cullen , Respina-3a2r , reyhan.shr , reza9000 , rezaei61 , rezi_7m , rezvanehfr , rosh9la , Roshanak.k , roya e man , roya.r.r , rozesorati , rozhankh , rozhina , ro_kh , Ryhan , s /\ h /\ r , s.love , s.sh.alone , s?h?r , saba jo0o0n , saba70106 , saboura78 , sabzapari , sadaf.a , sadaf.sh , saeideh71 , saghi.m , sahaaarr , sahar mj , sahar.z , sahargoogoo , SahariX , saharjojoo , saiideh , sajedeh d.m , Sama & Stars , sama ghazi , samanda , samine2013 , SAMIRA BANOO , samira2712 , sana77 , sanamjooje , sania555 , sanix , sanni , sany2000 , saprina* , sar-almaz , sara 86 , Sara fenghele , sara mn , sara star , sara-hs , sara.jooooooon , SARA.L , sara0001 , sara10000 , sara96 , saraia , saraice , sarassgirl , saratab , saray , sarayf , sara_1360 , sara_sh , sare_kh , sarina1911 , Saye joojoo , saye70 , sayeh66 , sayeh921 , sayta.m , Selda96 , selena ghomez , sepide eshgh , Sepide.E.R , sepide25 , Sepideh.G , sepidehri , sepidiii , Seta jojo , SETARE SOHEYL , setare-20 , setare-bahari , setayesh1363 , setayesh_p995 , sevina1 , sh8000 , shabnam*z , shadi 11 , Shadi Z , SHADI.71 , shadowlight , shagha27 , shaghayegh+h , shahrzadaria , shamim200 , shaprak21 , sharafi , sharareh 78 , shatot , shawkila , shayan barati , shazde koochool , Shermine! , sheydajoooon , sheytoonak75 , shida.m , shiee_irani , shima72 , shimablue , shima_new , shinshina , shiny star1 , Shirine farhad , shiva.k** , shivawer , Shiva_AS , shohreh_jinstag , sh_shivol , silent19 , simaaaaa , sima_a_111 , simsim20 , skiller , smir , smme , snow girl105 , Sogol Toix , sogol21 , soha 98 , sohee , Sohey36 , song-ster , sooooogand , spring93 , sudabe sh , sun gir*l* , sunlife , Sun~Shine , sydney , s_aftab , tabi-72 , tan tan66 , tanaz-a , tanaz76 , tanha tarin , Tanha1376 , Tanhaei.2010 , tanha_0111 , tannazf , TanNazZz , tara m2 , Taran0m_SH , taraneh joon , TARANOMEMEHR , Taratari , tayebe-h , teddy 23 , terme.21 , tghyasfr , tgilani2012 , the shadow girl , Tifani Jon , TINA. J , tina.hj , tooska banoo , toska , touska , tpirouz , Universe95 , valehjoon , vanooshe , vdaxxsh , viyolet , vj_90 , voroojac , wintergirl , Xmahdii_e , YaaaaC , yaasii789 , yaldaaaaaa , yaldasp , yara67 , yasaman1998 , yasamin khanoom , yasiiman , yasinfdf , Yasnaaaa , yegane34 , yegane666 , yoshgin , yutabahoora , z.asadi , z.h.r , zahra 15 , ZAHRA*N , zahra1374 , zahrassh4 , Zahra_97 , zakieh.h , Zari jOojOo , zarpari04 , zebeli , zeynab f , ziagol , zizi.m , Zjooojooo , zmnm , zoha1 , zohreh.h , zohreh.zarei198 , zohreh1990 , zohreh61 , ZOLEIKHA , zomorrod72 , zozo_z1988 , zz_k , _Dark shadoW_ , |Shaghayegh| , ~Ani Joon~ , ~golnaz~ , ~Niayesh~ , ~sahar~ , ~Setareh Bano~ , ~soomi~ , °SetareH° , ˙·▪●MAHROO●▪·˙ , آدرینا61 , آرا96 , آرام.د , آرتمیس 98 , آرسین 3 , آنا تكـ , اتشک , اتل و متل , ارمغان شادی , اروانه , اسماء کرمی پور , اسمون , اشك اسمون*باران , ال بانو , الهام4 , الی99 , انجلین , ایراندخت* , ایفل , ایلسا , باران باقری , بازیگوش , بخاری , برگ پاییزی , بــــانــــو , بلوط , بهار بارانی , بهار1388 , بهاره.ح , بي بي فري , بی ریا 63 , تبسم+ , ترانه خانوم , ترسا اراسته , تندیس66 , تهران بانو , تکراری , تینا97 , ثمره 82 , حریم1 , حس آشنا , حسام89 , حسینی شاکر , حنانه.. , حنیفا58 , خاله زهرا , خاله قزي , خانوم معلم , خورشیدتابان , خوشه طلایی , دختر بارون , دختر ترک , دختر حنایی , دختر رویایی , دخترک برفی , دریا ی مرموز , دلارامم , دنیز. , دوست داشتني , دينا رادمنش , دکتر نانا , دینام , راژانه , رز سیاه 73 , رزا جون , رزا12 , رمز و راز , رها 69 , رها در باران , رویا 60 , رویا(dream) , ریماس , زهرا رضایی , زوها , سابرینا64 , ساحل 2010 , ساحل شنی , ساحل.یاسمن , ساده65 , سارا راد , سارا-76 , سارا98 , سارا_رها , سارمیا , ستاره کویر , ستاره ی بارون , ستـاره , سمانه 24 , سمیه.ف.ح , سوداا , سوگلی72 , سوگند78 , سپیده دم , سیما بینا , ش ی م ا , شاهزاده شب , شبپره , شقا گل , شقایق وحشی , شيرين بانو , شیداجون , شیوانا مهرآذر , صدای پای اب , عاشق رمان خواند , عاشق هما , عرفان 82 , عمه حمی , فاطمه 27 , فاطمه بانو* , فاطمه سمیعی , فاطمه عبدالحی , فامق , فبیولس , فرحناز65 , فرشته مرگ , فرنوش72 , قطره کوچولو , كيما بانو , لبخند قرمز , لحظه های بارانی , لمیس20 , م.نوری , مائده 2004 , مالور , مامان بهاره , ماه رو , ماهین56 , مدیا خانم , مرزنگام , مریم عسل , مریم.فخاری زاده , مریمs , معصومه سادات , ملودی آرامش , ملکه 62 , ملکه خون , مه جبین.ش , مهدیه جون , مهدیه رادمنش , مهرساRD , مهرناز69 , مهروند , مهسا.میر , میثاق 1 , میناااا , میکی , نرگس 78 , نسـرین , نصرا... , نــاز نوش , نفس13 , نماز67 , نیلو فر 69 , هانی سالی , هانیه خانومی , هانیه نیکو , هانیه09 , هلیا رها , هوای بارونی دلم , هیونگ , ورتاگل , ویدا درستی , ویلن سرد , پانیززهرا , پرستو68 , پرطلا , پرنیان76 , پری دخترم , پریاss , پریناز74 , پریوش .س , پـــریا , چاله , کاماجی , کمند , گبریاس , گشتاسب13 , گل رزقرمز71 , گل یاس , گلسار , گنجیشک , گوگولی مگولیی , یادگاری20 , یاناک , یلدا.م , یواش , ღ Mahgol ღ , ღdokhtar royaiiღ , ღHesaneღ , ღs@h@rღ , ◊ نیلوفـر غنچـه , ☂Rain Daughter☂ , ♡yasamin♡ , ♥...ARAM...♥ , ♥Atena♥ , ♥Ava♥ , ✖م♥ر✖ی♥م✖

7. Top | #14

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.67
    تشکر از کاربر
    18,078
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

سلام علیکم ... از اونجایی که دیگه کسی نمی یاد تو پروفایل من غر بزنه و پست پست کنه منم پستامو دیر می ذارم ... یعنی موقع ویرایش اصلا عجله نمی کنم اینه که یهو خیلی دیر می شه!!

جا داره اینجا اعلام کنم دوستاااان رمان آرامش غربت دیگه قرار نیست نوشته بشه ... دو رمان توی امضای من مخصوص ایام عید هستن انشالله ... هدف برتر ادامه داده می شه ولی تاریخ مشخصی نداره ... سیگار هم یه ذره من روی دور بیفتم و پستام رو سریع تر و بیشتر بنویسم انشالله زود تموم می شه ...
    پستای امشب و فردا شبم رو خیلی دوست دارم ... حسشون برفیه ... برفم که امسال غوغا کرد ... کلا حس خوبی داره ... در کنار یه سری حسای بد که گفتن نداره
    پست اول امشب ...

دیدن دونه های درشت برف همیشه هیجان زده م می کرد اما اون لحظه فقط دلم می خواست زار بزنم. حالم اصلا خوب نبود! یادش بخیر چقدر با ساسان برف بازی می کردیم، چقدر تو و مغز هم می کوبیدیم و عقده گشایی می کردیم به قول ساسان. بی اختیار از پنجره فاصله گرفتم و رفتم سمت چوب لباسی پشت در، پالتوی قهوه ایم رو برداشتم و تنم کردم خزهای دور یقه پالتو منو برد به گذشته ها ...
    - این بیز بیزیا چیه؟!
    - هان؟!!
    - دم آهوئه!!
    هر هر خندیدم و گفتم:
    - بیسواد! آخه دم آهو این شکلیه؟! حداقل بگو دم روباه دلم نسوزه!
    - من چه می دونم! اینا قرتیش مامانیا دختراست ...
    هولش دادم تو برفا و گفتم:
    - یه بار دیگه منو مسخره کنی با من طرفی!
    از جا بلند شد، یه قدم بهم نزدیک شد و گفت:
    - به به! کی بهتر از شما شاهزاده خانوم ...
    از صدای خرچ خرچ برفا زیر قدمام حس خوبی بهم دست می داد. باغ غرق سفیدی برف ها بود و از باغ پشتی صدای زوزه می یومد ... به این صدا عادت داشتم ... رفتم سمت در ، م خواستم بزنم به کوچه و خیابون ... حوصله این باغ و آدماش رو نداشتم. آهی کشیدم و زمزمه کردم:
    - خسته شدم از این شبای تبدار ...
    خسته شدم از این روزای تکرار
    خدایا کی تموم می شد؟! تیر برق های کوچه با نوری که اطرافشون پراکنده می کردن دونه های برف رو درخشان تر نشون می دادن و صحنه بکری می ساختن.
    شهراد آهی کشید و رفت پشت پنجره، توی اتاق خودش که پنجره ای نبود، وقتایی که دلش می گرفت می رفت توی اتاق بغلیش تا بتونه از پنجره اش استفاده کنه. اینقدر که لحظه به لحظه ماموریت رو تو ذهنش مرور کرده بود مغزش رو به انفجار بود ... علاوه بر اون چند روزی بود که فکر گذشته باز به ذهنش سرک می کشید و آزارش می داد اونقدری که دلش تنگ می شد برای کیس بوکس عزیزش برای مشت زدن به صورت آدمایی که به این روز انداختنش ... دونه های برف رو که دید پوزخند زد و گفت:
    - آدم وقتی این برف رو می بینه به آرامش خدا غبطه می خوره! چه با حوصه این دونه ها رو می فرسته پایین!
    خنده اش گرفت دستی توی گردنش کشید و گفت:
    - مثل بچه ها شدم!
    با دیدن برف نمی تونست فقط به آرامش و زیبایی و سفیدی فکر کنه! فکرش می رفت سمت بچه هایی که کفش نداشتن، بچه هایی که لباس گرم نداشتن! آدمایی که آب گرم نداشتن! اونایی که گاز نداشتن! وقتی یاد اونا می افتاد این زیبایی ها زهرمارش می شد. چرا آدما اکثرشون عادت داشتن دنیا رو از دید خودشون نگاه کنن؟ چرا خیلی وقتا یادشون میرفت هستن کسای دیگه ای که دنیای زیبای اونا رو با زجر تماشا کنن ... که هیچ چیز زیبایی وجود نداره براشون! یاد بچگی های خودش افتاد ... روزایی که با خونواده اش می رفتن پارک ... می نشست کنار مامان باباش و با حسرت به بازی بچه ها نگاه می کرد ... تاب بازی ... سرسره بازی ... فوتبال ...
    - هیچی یادم نمی یاد بهم بگین
    بچه گیم توی کدوم کوچه گذشت؟
    چونه اش لرزید ... دستش لبه های پنجره رو چنگ زد ... باز دلش گرفته بود! متنفر بود از این حالت! کاش می شد احساسات رو به طور کامل تو خودش بکشه! کاش می تونست همینجور که در برابر هر اتفاقی بی تفاوته در برابر درد درونش هم بی تفاوت باشه و از روش بگذره! حسرت یه برف بازی به دلش مونده بود! حسرت یه بار که با دوستاش بره وسط برفا ! قهقهه بزنه ... از ته دلش! غلت بزنه روی برفا ... آدم برفی درست کنه. خوش بگذرونه لذت ببره ... هیچ وقت نتونست زیبایی برف رو ببینه. هیچ وقت مثل بقیه وقتایی که برف می یومد به تعطیلی روز بعدش فکر نکرد ... به خوش گذرونی با رفقا ... اذیت کردن دخترا با گلوله های برفی ... پیست رفتن و اسکی کردن ... هیچ وقت برف رو نتونست از دید جوونا ببینه ... احساس پیری می کرد ... انگار دنبال یه بهونه بود، یه جرقه برای اینکه پر در بیاره ...
    اون کی بود که تو شبم پرسه می زد
    اون کی بود که رفت و دیگه بر نگشت!
    کف دستای داغ و تبدارش رو گذاشت روی شیشه یخ کرده ، دور دستش بخار گرفت روی شیشه رو ... صورتش هم داغ بود و می سوخت ، صورتش رو هم چسبوند به شیشه ... بین دو تا دستاش ... یه کم از التهاب بدنش کم شد ... چند بار پشت سر هم نفس عمیق کشید ... می خواست بزنه بیرون ، بره برای یه بار هم شده برای خودش زندگی کنه ... پوزخندی نشست کنج لبش و نالید : تنها؟!
    همه با دلم غریبی می کنن
    کوچه ها ، پنجره ها ، خاطره ها
    نمی تونم دیگه اینجا بمونم
    می دونم باید برم اما کجا؟!
    ذهنش هنوز درگیر شعر پر از غمش بود که کسی رو توی حیاط دید، چشماش رو ریز کرد و دقیق شد. بعد از چند لحظه پوفی کرد و گفت:
    - باز این دردسر می شه!

زیاد از در خونه فاصله نگرفته بودم که صدایی شنیدم:
    - وایسا ببینم! کجا داری می ری؟!
    چشمامو بستم و نفس عمیقی کشیدم، الان اینقدر احساساتم تحریک شده بود که جایی برای یه تشنج دیگه نداشتم. سر جام چرخیدم و گفتم:
    - من اسیرم؟
    روی موهاش دونه های برف نشسته بود ...

نقد سیگار شکلاتی
    ویرایش توسط هما پور اصفهانی : 1392,12,08 در ساعت ساعت : 02:06

8. 971 کاربر از پست هما پور اصفهانی تشکر کرده اند .

!!Rosha!! , !diamond! , !shamim! , # MiTrA.Sa # , $ parmis $ , $@αʀiT$ , $~SARA88~$ , " yegane" , "Lonely Girl " , "َAVA" , '@R!N@$' , ( unique ) , (*fatemeh*) , (mahi) , * Bita * , * narges * , * Rojin* , * تبسم * , * سعیده * , **(kimia)** , ****** , ***sana*** , **atieh** , **AZIN** , **fatima** , **LONELY** , **mary** , **maryam goli** , **mehrnaz** , **Nazi** , **nc** , **sevdayi ** , **shirin** , **tina** , **دختر باران** , *AsemaN* , *Barg Rizan * , *BERSIN* , *fatemeh.s* , *fatemeh20* , *golshan* , *MAHBOBEH* , *mahi* , *mahsa* , *marin* , *msbm* , *N*E*G*A*R* , *nafas.love* , *niki , *Nooriya* , *parnian* , *PS* , *SaNaY* , *Silver Sun* , *sogol , *sorme* , *Yal Da * , *yasaman* , *yekta* , *~aida bala~* , *~ronak~* , *دخت تپل* , *لبخند* , *مائده* , *ونوس , *یک آسمون آبی* , ...BaHaR... , .:RezVan:. , .elina. , .MAHBUBEH. , .mahsa. , .MojGan. , 115-مروارید , 13671107 , 1:59 P.M , 2khtarBaran , 6789 , 77 77 , 7979 , 881716005 , 9295743 , 94Niki , @@@@ensieh@@@@ , a.aboody , A.p.b , a2sa maingirl , abby7 , Acinonyx , adish1 , afroz99 , AGHMEH/\/ , ahoo16 , Aida_24880 , ailin1365 , Aisankn , Ala 77 , Ala88 , alikhademi , Alma77 , alma8525 , almaramanda , almas sharghi , AlMaZ692 , Alone moon , Ami Tis , amirhossein76 , amitida24 , ana? , Anahel k , anastasia2 , Anti_Boy , AR0sha , Ara19 , ara6 , aramesh21 , archangel , Arefeh.Jm , arezoo71 , arezoojigare , Ariana79 , arish94 , arman-0 , aroosak , arqavanii , arshida1994 , arshin.R , Artenus , artmis73 , artmis78 , Aryan Dokht , asal172 , asalkotole , Asalo0o0 , asaltsh , Aseman kavir , asrin_1994 , atefe.t@heri , Atefe_R , atena 78 , ati joooon , ati-74 , AtI2020 , atiye77 , aurora77 , ava-d , AVAmb3HbahanI , Ay-moon , ayda90 , ayda_ayda , aynaz69 , aysel482 , azade6360 , azar** , azita 75 , B*O*S*H*R*A , bade-zemestun , bahar1379 , bahar77 , bahareh-bt , baharezendegani , bahar_1234 , baii , banooshab , Banooye Koochak , BaRaN 72 , baran hr , baran1116 , baran_68 , baroon14 , behi_jooon , bela vampire , bella94 , benq , Betsa89 , bihamtas , bita.shahabi , bitabarfi , Bita_SA , black wizard , blub2000 , B_A_R_A_N , Cancer , casio02 , cemira , cloudyneda , coral12 , D...E...L...L , D.maryam , D0nya , dada1 , dark chocolate , dark fairy , Darya♥ , delafruz.88 , delaram00 , delasa3 , Dellaraam... , devilgirl_A , diga , dispassionate , dokhtare_yakhi , doon doon , doorin , dooshize.a , dordor , DORI JOOON , dornaz69 , doubtfull , doxi bala , drm.gholami , duste man , Eghlima78 , EINDRA , Elahe41 , elena1998 , Elham fa , elham-n , Eli 67 , eli88 , elish688 , elloy , elmira.t , elnaz bala , elsa , eshgh penhan , eshghe abadi , evalina , eyeda , f.the , f@eze98 , F@rnaz-S2 , f@t3meh.k , f@temee , fa2013 , faeze mozafari , fafa_f , fairy girl** , famdavari , FANNI , fantastic*fati , farahnaz* , faranak-bahari , fargol_2408 , faride40 , farjon , farnam88180 , farnaz76 , farzad.fm , farzaneh-a , FaTam , fateme 97 , Fateme.R , Fatemeh.98 , fatemeh13 , fatemeh1379 , fatiima , fatima flower , Fatima S , fatima92 , fazijooon , Feloor , fereshth , fingil77 , foggy , forelise , fozhi , fzz_78 , f_ gisoo tala , f_sh804 , gessi topoli , gharar nabood , ghasedak75 , ghazal 2012 , ghazale_74 , girl-of-spring , Golden S , gole.bahari0 , goli1658 , golnaz005 , golnaz78 , Golnush Sadeghi , GOOL89 , gorbenanash , gorgin khan , greengirl* , ha le , haeri , hameshebatoamto , Hanaaaaaaa , Hanesk , hanijonam , haniko1376 , haniyeh120 , hannaneh_ya66 , hanyko , harimeshgh , hasti11 , hasti789 , hediye73 , helen. , Hellgirl1 , hese_gharib , hi jojo , hiiiiiiiiiiiis , hiva-20 , Hiva-72 , hodhod_sharif , homa shahheidar , homa41 , homi92 , honey-asal , hooloo41 , Hosna.sz , hyunah , iahda , ialda , ICE.QUEEN , icegirl78 , Ida.M , idin98 , ili mah , ir2012 , Iranian Princes , iyzak , jessica callen , jighol , joana , JonasRahimi , jooon , joooody , KATHRINE , ke$ha , kfdh , Khale sooske , khanoom noor , Khatereh712 , khorshid☼dokht , kiana jon , kimia.76 , kimiya98 , kodaki , Kowsar(koko).B , kr@m.R@ , L!nA , l.m13 , L0v[-я y∃t , lartmis , le y la , legend69 , Legendary Girl , leila banoo , leila50963 , leopard 18 , lili 20 , lilijinan , Lioda , lonely *73 , lonley lover , love mazyar , LOVE SS50 , luna_ma7 , lwbo888 , m i n a... , m.goli1378 , m.hj , m.o.n.a , m0nire , m0zhdeh , m@hy@649 , maasomeh51 , madame arefeh , Madsun , maede7 , maedeh78 , mahak19 , mahboubeh69 , mahdis-d , mahdis_m , MAHNAVI , Mahsa khazaei , mahsa.256 , mahsa.76 , mahsa.98 , mahsa.g.75 , Mahsa.Sohrabi , mahsa9395 , mahshid-73 , Mahtab 75 , mahtab10 , mahya7763 , malus , MAMOOS , maneou , mania noonooiy , Mansoure 391 , marale , Mari958 , MaRjaN 78 , marjan-70 , marmar7452 , maryam esk , maryam gol , maryam.y , maryam2005 , maryami.aramesh , maryamm1990 , maryam_277 , maryam_m1112 , maryam_mariusz , maryiana , marzik , masi.eshghi , masoud1992 , mastan jojo , matineh77 , maya 74 , MayaShi , MeDiA Es , mega , mehraneh-azin , Mehraneh.s , mehrdokht , mehrn00sh , mehrnaz_k , meli ka , melikbelik , mellina2000 , mfr60 , michka_61 , miminaz , Mina , Mina khanum , mina.77 , mina_75 , minoo717 , misaa , misha96 , miss sunami , missy.sh , miss_mahsa , miss~lone , mitra 94 , mitra93 , mobinaa , mohade31995 , mona.habibzade , mona7505 , monaliza-1 , monarch99 , monir12 , MoniRe.S , mon_91 , moonlighte , morvarid23 , MotiAmiri , mozhgan69 , mozhi.a , N!l00f , N-berjis , n.d.sari , nady48 , nafas-77 , nafas.10 , nafas.joojoo , NAFASSS71 , nafasy , nafi3e , nafise goli* , nahal_h , nahid lucky , NaNa 2000!!! , narvin 86 , nas-nam , nasibesameie , nasim j , nasim78 , nasrini* , nastaran1351 , Natasa , NazAlmas , nazanin-a , Nazanin_8832 , nazbaran , nazisaki , nazi_bec , nazi_gf2010 , neda.y , nedaida55 , neg nego , negarh91 , negar_rhn , negin17 , Negin96 , negin_so , Negy , nemo0o , nesa28 , nia12 , NiceNoice , nik2000 , nika56 , nika96 , Niki f , niky1375 , nilofar abi , nilofar N , nilofar.kh , niloofarhs97 , nioosha.AR , nmari , no0obo0ody , noooor , noore mahtab , nooshin sa , norsa , nrezaii , orkidehyesurati , p@rim@h , paeezi , paiz , paradaice , parastesh25 , parastoo_joon , pardis joon , paria66 , parisa pm , parisa*M , parisa00 , parisa2000 , PARISA94 , parisun64 , parmis86 , parnian77 , parparpar , Parva jon , parvaeh , parvinah , Peart , pegah.hem , peGol , pegyy , pikasooo , pishiesefid , pishiii , Posiden , qeuy , R.A.H.A , R@dvin , Raha jOOOOOOOOn , Raha.74 , rahabano76 , rahakh , raheleh69 , ramcal , Randy Or , raniya , Raniya95 , raspina0021 , ratanaz , rayhane22 , raz gol , razeghi.9999 , real girl , reihan777 , Reihaneh.s , reihanju , reihon , Respina-3a2r , reyhan.shr , reza9000 , rezaei61 , rezi_7m , rezvanehfr , Ritzy , rosh9la , roya e man , roya.r.r , royaeeman , Roza_kian , rozesorati , rozhankh , rozhina , ro_kh , Ryhan , s /\ h /\ r , s.love , s.sh.alone , s?h?r , saba70106 , saboura78 , sabzapari , sadaf mtr , sadaf.a , sadaf.sh , saeideh71 , sagharaneh , saghi.m , sahaaarr , sahar mj , sahar.z , sahargoogoo , SahariX , saharjojoo , saiideh , sajedeh d.m , salvi_0122 , Sama & Stars , samin 030 , samine2013 , SAMIRA BANOO , samira2712 , sana77 , sanamjooje , sanix , saniya72 , sanni , sany2000 , saprina* , sar-almaz , sara 86 , Sara fenghele , sara mn , sara star , sara-hs , sara.jooooooon , SARA.L , sara0001 , sara10000 , sara96 , saraia , saraice , sarassgirl , saratab , saray , sarayf , sara_1360 , sara_sh , sare_kh , sarina1911 , Saye joojoo , saye70 , sayeh66 , sayeh921 , sayta.m , seepide , Selda96 , selena ghomez , Sepide.E.R , Sepideh.G , sepidehri , sepideh_zm , sepidiii , Seta jojo , setare-20 , setare-bahari , setayesh1363 , setayesh_p995 , sevina1 , sh8000 , shabnam*z , shadi 11 , SHADI.71 , shadowlight , shagha27 , shaghayegh+h , shaghayegh.aj , shahrzadaria , shamim200 , shaprak21 , sharafi , sharareh 78 , shawkila , shayan barati , sheydajoooon , sheytoonak75 , shida.m , shiee_irani , shima72 , shimablue , shima_new , shinshina , shiny star1 , shiva.k** , Shiva_AS , shohreh_jinstag , SHU SHU ABI , sh_shivol , silent19 , simaaaaa , sima_a_111 , simsim20 , skiller , skyasal , smir , smme , Sogol Toix , sogol21 , sohee , Sohey36 , song-ster , sooooogand , spring93 , sudabe sh , sun gir*l* , Sun~Shine , sydney , s_aftab , tabi-72 , tan tan66 , tanaz-a , tanaz76 , tanha tarin , Tanha1376 , Tanhaei.2010 , tannazf , TanNazZz , tara m2 , Taran0m_SH , taraneh joon , TARANOMEMEHR , Taratari , teddy 23 , terme.21 , tghyasfr , tgilani2012 , the shadow girl , Tifani Jon , TINA. J , tooska banoo , tooska16 , toska , touska , tpirouz , Universe95 , valehjoon , vanooshe , vdaxxsh , viyolet , vj_90 , voroojac , wintergirl , Xmahdii_e , YaaaaC , yaasii789 , yada , yaldaaaaaa , yara67 , yasaman1998 , yasamin khanoom , yasiiman , yasinfdf , yegane34 , yegane666 , z.asadi , z.h.r , zahra 15 , ZAHRA*N , zahra1374 , zahrassh4 , Zahra_97 , zakieh.h , Zari jOojOo , zarpari04 , zebeli , zeynab f , ziagol , zizi.m , Zjooojooo , zmnm , zoha1 , zohreh.h , zohreh.zarei198 , zohreh1990 , zohreh61 , ZOLEIKHA , zomorrod72 , zozo_z1988 , zz_k , _Dark shadoW_ , |Shaghayegh| , ~Ani Joon~ , ~Niayesh~ , ~sahar~ , ~Setareh Bano~ , ~soomi~ , °SetareH° , ˙·▪●MAHROO●▪·˙ , мαяℓιкα , آرا96 , آرتمیس 98 , آرسین 3 , آزاده 64 , آنا تكـ , اتشک , اتل و متل , ارمغان شادی , اروانه , اسماء کرمی پور , اسمون , اشك اسمون*باران , ال بانو , الهام4 , الی99 , انجلین , ایراندخت* , ایفل , ایلسا , باران باقری , بازیگوش , بخاری , برگ پاییزی , بهار بارانی , بهار1388 , بهاره.ح , بي بي فري , بی ریا 63 , تبسم+ , ترانه خانوم , ترسا اراسته , تندیس66 , تهران بانو , تکراری , تینا97 , ثمره 82 , حریم1 , حس آشنا , حسام89 , حسینی شاکر , حنانه.. , حنیفا58 , خاله زهرا , خاله قزي , خنثی , خورشیدتابان , خوشه طلایی , دختر بارون , دختر حنایی , دختر رویایی , دخترک برفی , دریا ی مرموز , دوست داشتني , دينا رادمنش , دکتر نانا , دینام , راژانه , رز سیاه 73 , رزا جون , رزا12 , رمز و راز , رها 69 , رها در باران , رویا(dream) , ریماس , زهرا رضایی , زوها , سابرینا64 , ساحل 2010 , ساحل شنی , ساحل.یاسمن , ساده65 , سارا-76 , سارا98 , سارا_رها , سارمیا , ستاره کویر , ستاره ی بارون , ستـاره , سعیده 67 , سمانه 24 , سمیه.ف.ح , سوداا , سوگلی72 , سوگند78 , سپیده دم , شاهزاده شب , شبپره , شقا گل , شقایق وحشی , شيرين بانو , شیداجون , شیوانا مهرآذر , صدای پای اب , عاشق رمان خواند , عاشق هما , عمه حمی , فاطمه 27 , فامق , فبیولس , فرشته مرگ , فرنوش72 , قطره کوچولو , لبخند قرمز , لحظه های بارانی , لمیس20 , م.نوری , مائده 2004 , مالور , مامان بهاره , ماه رو , ماهین56 , مدیا خانم , مرزنگام , مریم حامدی , مریم عسل , مریم.فخاری زاده , مریمs , معصومه سادات , ملودی آرامش , ملکه 62 , ملکه خون , مه جبین.ش , مهدیه جون , مهدیه رادمنش , مهرساRD , مهروند , مهسا.میر , مهلغا , میثاق 1 , میناااا , میکی , نرگس 78 , نسـرین , نصرا... , نــاز نوش , نفس13 , نماز67 , نیلو فر 69 , هانی سالی , هانیه خانومی , هانیه نیکو , هانیه09 , هلیا رها , هوای بارونی دلم , هیونگ , ورتاگل , ویدا درستی , ویلن سرد , پ.زرین , پانیززهرا , پرستو68 , پرطلا , پرنيان22 , پرنیان76 , پری دخترم , پریاss , پریوش .س , پـــریا , پگاه جون , چاله , کمند , گل رزقرمز71 , گل یاس , گلسار , گنجیشک , یادگاری20 , یاناک , یلدا.م , یواش , ღ Mahgol ღ , ღdokhtar royaiiღ , ღHesaneღ , ღs@h@rღ , ღஜsaraஜღ , ◊ نیلوفـر غنچـه , ☂Rain Daughter☂ , ♡yasamin♡ , ♥...ARAM...♥ , ♥Atena♥ , ♥Ava♥ , ♥Nafas♥ , ✖م♥ر✖ی♥م✖

9. Top | #15

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.67
    تشکر از کاربر
    18,078
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

اگه خواننده های عزیز من برنگردن اصلا قهر میکنم ، عین بعضی نویسنده ها که قهر می کنن دیگه نمی نویسم
    شوخی کردم، تا خون در رگ ماست نود و هشتیا دفتر ماست از برای نوشتن

پست دوم و شب همتون هم بخیر ... فردا شب می بینمتون

دستاش رو توی جیبش فرو کرده بود و نوک دماغش سرخ بود مطمئن بودم که خودم هم دقیقا همینجوری هستم چون صورتم داشت یخ می زد ... جلوی که رسید با اخم گفت:
    - اسیر نیستی! ولی توی ...
    صداش رو آهسته کرد و آروم گفت:
    - ماموریتی! نمی شه که همینجوری ول کنی ...
    بغضی که تو گلوم بود رو قورت دادم و بی اختیار گفتم:
    - دلم خیلی گرفته ! خیلی زیاد ...
    قیافه اش شبیه کسایی شد که می خوان مسخره کنن! اومدم راهمو بگیرم برم که گفت:
    - اومم! خوب از اونجایی که منم حوصله ندارم و از اونجایی که داره برف می یاد و از اونجایی که من و تو باید روحیه مون رو حفظ کنیم ... می شه یه کاری کرد!
    کنجکاو نگاهش کردم و گفتم:
    - چه کاری؟!
    موبایلش رو از جیبش کشید بیرون و گفت:
    - الان می فهمی ...
    همونطور نگاش کردم تا اینکه تماسش برقرار شد و گفت:
    - اردی کجایی؟!
    - دارمت داداش! امنه ... زنگ بزن یه نفر بیاد جات می خوایم بریم یه جایی ...
    - دِ! کاری که می گم رو بکن!
    - بله مافوقتون نیستم ولی می دونی که زورم بهت می چربه!
    - مرگ نخند! منتظرم ...
    لبخند گوشه لبش لپش رو چال انداخته بود. من موندم این بشر با این نیش گشاد و ریلکش چه جوری سرگرد شده! اصولا سرگردهای آدمای جدی و اخمویی هستن. یکی شبیه اردلان! از نظر من اردلان واقعاً سرگرد بود ... شهراد بیشتر سرباز صفر بود! از فکر خودم خنده م گرفت و صورتم رو بگردوندم ... سریع چرخید جلوم ایستاد و گفت:
    - به چی خندیدی؟
    - چیز خوبی نبود!
    - بگو! این یه دستوره!
    چشمامو گرد کردم و گفتم:
    - خیلی توهم زدیا!
    خنده اش عمق گرفت و گفت:
    - باز با من بد حرف زدی؟!
    هنوز جوابش رو نداده بودم که گوشیش زنگ خورد، راه افتاد سمت سر کوچه و گفت:
    - بیا بریم ...
    و جواب داد:
    - چی شد؟!
    - خوب راه بیفت بیا سمت سر خیابون ... حواست هم جمع باشه!
    وقتی قطع کرد گفتم:
    - چی شد؟
    - هیچی اردلان هم داره می یاد ... مامور جایگزینش اومده! نمی شه همینجوری بریم که!
    - حالا کجا قراره بریم؟!
    سرعت قدماشو بیشتر کرد و گفت:
    - بیا می فهمی ...
    سر خیابون که رسیدیم ماشین اردلان رو منتظر دیدیم و رفتیم به سمتش، زمینا حسابی لیز شده بود و مجبور بودیم مثل پنگوئن راه بریم که یه موقع لیز نخوریم ... در ماشین رو که باز کردیم موج هوای گرم توص صورتمون خورد، نشستیم و سریع در رو بستیم ... قبل از اینکه وقت کنم سلام کنم شهراد زد سر شونه اردلان و گفت:
    - بد نگذره برادر! سونا راه انداختی تو ماشین؟!
    اردلان لبخند محوی زد و گفت:
    - ببند دهنتو!
    شهراد ابرویی بالا انداخت و گفت:
    - پرو شدی باز ...
    منتظر بودم ساکت شن تا بتونم اعلام وجود کنم، ولی قبل از من اردلان آینه رو تنظیم کرد روی صورتم و گفت:
    - سلام ...
    نمی دونم چرا جلوش معذب می شدم، شاید برای اینکه جور دیگه ای در موردش فکر می کردم و الان اونو کاملا متضاد جلوی خودم می دیدم. دست و پام رو گم می کردم. سعی کردم مثل همیشه قرص و محکم باشم و گفتم:
    - سلام ...
    اردلان چرخید سمت شهراد و گفت:
    - خوب حالا قراره کجا بریم؟! چه کار واجبی داشتی که از ماموریت عزیزت گذشتی؟!
    - تجدید قوا و ترمیم روحیه داغون من و سارا ...
    یه تای ابروی اردلان بالا پرید و گفت:
    - اوهو! حالا باید چی کار کنیم ..
    - برو یه جا که بتونیم برف بازی کنیم!
    چشمای من و اردلان همزمان گرد شد و اردلان قبل از من گفت:
    - چی؟ زده به سرت!
    شهراد آهی کشید و گفت:
    - نه! فقط باید یه کاری بکنم که یادم نره آدمم ... زندگیم شبیه ربات شده ... برو حرف هم نزن ...
    اردلان راه افتاد و زیر لب غرید:
    - توبیخ بشیم با دستای خودم می کشمت.

10. 1,018 کاربر از پست هما پور اصفهانی تشکر کرده اند .

!!Rosha!! , !diamond! , !shamim! , # MiTrA.Sa # , $ parmis $ , $@αʀiT$ , $~SARA88~$ , " yegane" , "Lonely Girl " , "َAVA" , '@R!N@$' , ( unique ) , (*fatemeh*) , (mahi) , * Bita * , * narges * , * Rojin* , * تبسم * , * سعیده * , **(kimia)** , ****** , ***sana*** , **atieh** , **AZIN** , **fatima** , **LONELY** , **mary** , **maryam goli** , **mehrnaz** , **Nazi** , **nc** , **sevdayi ** , **shirin** , **tina** , **~Ghazal~** , **دختر باران** , *AsemaN* , *Barg Rizan * , *BERSIN* , *fatemeh.s* , *fatemeh20* , *golshan* , *MAHBOBEH* , *mahi* , *mahsa* , *marin* , *msbm* , *N*E*G*A*R* , *nafas.love* , *niki , *Nooriya* , *PS* , *SaNaY* , *Silver Sun* , *sogol , *sorme* , *Yal Da * , *yasaman* , *yekta* , *~aida bala~* , *دخت تپل* , *لبخند* , *مائده* , *ماری* , *ونوس , *یک آسمون آبی* , ...BaHaR... , .:RezVan:. , .elina. , .MAHBUBEH. , .mahsa. , 115-مروارید , 13671107 , 1:59 P.M , 23nasim23 , 2khtarBaran , 77 77 , 7979 , 881716005 , 9295743 , @@@@ensieh@@@@ , a.aboody , A.p.b , a2sa maingirl , abbas_p , abby7 , Acinonyx , adish1 , afroz99 , AGHMEH/\/ , ahoo16 , Aida_24880 , ailin1365 , Aisankn , Ala 77 , Ala88 , alikhademi , Alma77 , alma8525 , almaramanda , almas sharghi , AlMaZ692 , Alone moon , Ami Tis , Aminfar1 , amirhossein76 , amitida24 , ana? , Anahel k , anastasia2 , Anti_Boy , AR0sha , Ara19 , ara6 , aramesh21 , archangel , Arefeh.Jm , arezoo71 , arezoojigare , Ariana79 , arish94 , arman-0 , aroosak , arqavanii , arshida1994 , arshin.R , Artenus , artmis73 , artmis78 , Aryan Dokht , asal172 , asalkotole , Asalo0o0 , asaltsh , Aseman kavir , asemaneh76 , asrin_1994 , atefe.t@heri , Atefe_R , atena 78 , ati joooon , AtI2020 , Atishak , atiye77 , atlantis , aurora77 , ava-d , AVAmb3HbahanI , Ay-moon , ayda90 , ayda_ayda , aynaz69 , aysel482 , azade6360 , azar** , azita 75 , B*O*S*H*R*A , bade-zemestun , bahar1379 , bahar77 , baharboofy , bahareh-bt , baharezendegani , bahar_1234 , baii , banooshab , Banooye Koochak , BaRaN 72 , baran hr , baran1116 , baran_68 , bardia.gian , baroon14 , behi_jooon , BEL19 , bela vampire , bella94 , benq , Betsa89 , bihamtas , bipardeh , bita.shahabi , bitabarfi , Bita_SA , black wizard , blub2000 , B_A_R_A_N , Cancer , casio02 , cemira , cloudyneda , coral12 , D...E...L...L , D.maryam , D0nya , dada1 , dark chocolate , dark fairy , Darya♥ , delafruz.88 , delaram00 , delasa3 , devilgirl_A , diga , dispassionate , dokhtare_yakhi , doon doon , doorin , dooshize.a , dordor , DORI JOOON , dornaz69 , doubtfull , doxi bala , drm.gholami , duste man , Eghlima78 , EINDRA , Elahe41 , elena1998 , Elham fa , elham-n , Eli 67 , eli88 , elish688 , elloy , elmira.t , elnaz bala , elsa , eshgh penhan , eshghe abadi , evalina , eyeda , f.the , f@eze98 , F@rnaz-S2 , f@t3meh.k , f@temee , fa2013 , faeze mozafari , fafa1997 , fafa_f , fairy girl** , FANNI , fantastic*fati , faranak-bahari , fargol_2408 , faride40 , farjon , farnam88180 , farnaz76 , farzad.fm , farzaneh-a , FaTam , fateme 97 , Fateme.R , fatemeh 18 , fatemeh bieber , Fatemeh.98 , fatemeh13 , fatemeh1379 , FATI2014 , fati26 , fatiima , fatima flower , Fatima S , fatima92 , fatima_ma2020 , fazijooon , Feloor , fereshth , fingil77 , foggy , forelise , fozhi , fzz_78 , f_ gisoo tala , f_sh804 , gessi topoli , gharar nabood , ghasedak75 , ghazal 2012 , ghazale_74 , girl-of-spring , Golden S , gole.bahari0 , goli1658 , golnaz005 , golnaz78 , Golnush Sadeghi , GOOL89 , gorbenanash , gorgin khan , greengirl* , ha le , haeri , hameshebatoamto , Hanaaaaaaa , Hanesk , hanieo_O , hanijonam , haniko1376 , haniyeh120 , hannaneh_ya66 , hanyko , harimeshgh , hasti11 , hasti789 , hediye73 , helen. , Hellgirl1 , hese_gharib , hi jojo , hiiiiiiiiiiiis , hiva-20 , Hiva-72 , hodhod_sharif , homa shahheidar , homa41 , homi92 , honey-asal , hooloo41 , hyunah , iahda , ialda , ICE.QUEEN , icegirl78 , Ida.M , idin98 , ili mah , ir2012 , Iranian Princes , iyzak , jessica callen , jighol , joana , JonasRahimi , jooon , joooody , KATHRINE , ke$ha , kfdh , Khale sooske , khanoom noor , Khatereh712 , khorshid☼dokht , kiana jon , kimia.76 , kimia79 , kimiya98 , kiyana79 , kodaki , Kowsar(koko).B , kr@m.R@ , L!nA , l.m13 , L0v[-я y∃t , lartmis , le y la , legend69 , Legendary Girl , leila banoo , leila50963 , leili.b , leopard 18 , liah , lili 20 , lilijinan , LINDA...H , Lioda , lonely *73 , lonley lover , love mazyar , LOVE SS50 , luna_ma7 , lwbo888 , m i n a... , m.goli1378 , m.hj , m.o.n.a , m0zhdeh , m@hy@649 , maasomeh51 , madame arefeh , Madsun , maede7 , maedeh78 , mahak19 , mahboubeh69 , mahdis-d , mahdis_m , Mahla.69 , MAHNAVI , Mahsa khazaei , mahsa.256 , mahsa.76 , mahsa.98 , mahsa.g.75 , Mahsa.Sohrabi , mahsa92 , mahsa9395 , mahshid-73 , Mahtab 75 , mahtab10 , mahya7763 , malus , MAMOOS , maneou , mania noonooiy , Mansoure 391 , marale , Mari958 , MaRjaN 78 , marjan-70 , marmar7452 , maryam esk , maryam gol , maryam.y , maryam2005 , maryama1992a , maryami.aramesh , maryamm1990 , maryam_277 , maryam_m1112 , maryam_mariusz , maryiana , marzik , masi.eshghi , masoud1992 , mastan jojo , matineh77 , maya 74 , MayaShi , MeDiA Es , mega , mehraneh-azin , Mehraneh.s , mehrdokht , mehrn00sh , mehrnaz_k , meli ka , melikbelik , mellina2000 , mfr60 , michka_61 , miminaz , Mina , Mina khanum , mina.77 , mina_75 , misaa , misha96 , miss sunami , missy.sh , miss_mahsa , miss~lone , mitra 94 , mitra93 , mobinaa , mobinajo0on , mohade31995 , mona.habibzade , mona7505 , monaliza-1 , monarch99 , monir12 , MoniRe.S , mon_91 , moonlighte , morvarid23 , MotiAmiri , mozhgan69 , mozhi.a , N!l00f , N-berjis , n.d.sari , nady48 , nafas-77 , nafas.10 , nafas.joojoo , NAFASSS71 , nafasy , nafi3e , nafise goli* , nahal_h , nahid lucky , NaNa 2000!!! , narin90 , narvin 86 , nas-nam , nasibesameie , nasim j , nasim78 , nasrini* , nastaran1351 , Natasa , NazAlmas , nazanin-a , Nazanin_8832 , nazbaran , nazi kh , nazisaki , nazi_bec , nazi_gf2010 , ned67 , neda.y , nedaida55 , neg nego , negar920 , negarh91 , negar_rhn , negin17 , Negin96 , negin_so , Negy , nemo0o , nesa28 , nia12 , NiceNoice , night_star , nik2000 , nika1771 , nika56 , nika96 , Niki f , nilofar abi , nilofar N , nilofar.kh , niloofar4 , Niloofar89 , niloofarhs97 , nioosha.AR , nmari , no0obo0ody , noooor , noore mahtab , nooshin sa , norsa , noting , nrezaii , orkidehyesurati , p@rim@h , paeezi , paiz , paradaice , paradise2013 , parastesh25 , parastoo_joon , pardis joon , paria66 , parisa pm , parisa*M , parisa00 , parisa2000 , PARISA94 , parisun64 , parmis86 , parnian77 , parparpar , Parva jon , parvaeh , parvinah , Peart , pegah.hem , peGol , pegyy , pikasooo , pishiesefid , pishiii , Posiden , qeuy , R.A.H.A , R@dvin , Raha jOOOOOOOOn , Raha.74 , rahabano76 , rahakh , raheleh69 , ramcal , Randy Or , raniya , Raniya95 , raspina0021 , ratanaz , rayhane22 , raz gol , razeghi.9999 , real girl , reihan777 , Reihaneh.s , reihanju , reihon , renesme , Respina-3a2r , reyhan.shr , reza9000 , rezaei61 , rezi_7m , rezvanehfr , Ritzy , rolan , rosh9la , roya e man , roya.r.r , Roza_kian , roze 2000 , rozesorati , rozhankh , rozhina , ro_kh , Ryhan , s /\ h /\ r , s.love , s.sh.alone , s?h?r , saba jo0o0n , saba70106 , saboura78 , sabzapari , sada , sadaf.a , sadaf.sh , saeideh71 , saghi.m , sahaaarr , sahar mj , sahar.z , sahargoogoo , SahariX , saharjojoo , saiideh , sajedeh d.m , salvi_0122 , Sama & Stars , sama ghazi , samaneh.98ia , samin 030 , samine2013 , SAMIRA BANOO , samira2712 , sana77 , sanamjooje , sania555 , sanix , saniya72 , sanni , sany2000 , saprina* , sar-almaz , sara 86 , Sara fenghele , sara mn , sara star , sara-hs , sara.jooooooon , SARA.L , sara0001 , sara10000 , sara96 , saraia , saraice , sararogue , sarassgirl , saratab , saray , sarayf , sara_1360 , sara_sh , sare_kh , sarina1911 , Saye joojoo , saye70 , sayeh66 , sayeh921 , sayta.m , sednaaa , seepide , Selda96 , selena ghomez , sepide eshgh , Sepide.E.R , sepide25 , Sepideh.G , sepidehri , sepideh_zm , sepidiii , sera lak , Seta jojo , setare-20 , setare-bahari , setayesh1363 , setayesh_p995 , sevina1 , sh8000 , shabnam*z , shadi 11 , SHADI.71 , shadowlight , shagha27 , shaghayegh+h , shahrzadaria , shamim200 , shaprak21 , sharafi , sharareh 78 , shawkila , shayan barati , Shermine! , sheyda315 , sheydajoooon , sheytoonak75 , shida.m , shiee_irani , shima72 , shimablue , shima_new , shinshina , shiny star1 , Shirine farhad , shiva.k** , shivawer , Shiva_AS , shohreh_jinstag , SHU SHU ABI , sh_shivol , silent19 , simaaaaa , sima_a_111 , simsim20 , skiller , skyasal , smir , smme , Sogol Toix , sogol21 , soha 98 , sohee , Sohey36 , sokot shab , song-ster , sooooogand , spring93 , sudabe sh , sun gir*l* , sunlife , Sun~Shine , sydney , s_aftab , tabi-72 , tan tan66 , tanaz-a , tanaz76 , tanha tarin , Tanha1376 , Tanhaei.2010 , tannazf , TanNazZz , tara m2 , tara15 , Taran0m_SH , taraneh joon , TARANOMEMEHR , Taratari , teddy 23 , terme.21 , tghyasfr , tgilani2012 , the shadow girl , Tifani Jon , TINA. J , tina.hj , tooska banoo , tooska16 , toska , touska , tpirouz , Universe95 , valehjoon , vanooshe , vdaxxsh , viyolet , vj_90 , voroojac , wintergirl , Xmahdii_e , YaaaaC , yaasii789 , yada , yaldaaaaaa , yara67 , yasaman1998 , yasamin khanoom , yasiiman , yasinfdf , yegane34 , yegane666 , yoshgin , z.asadi , z.h.r , zahra 15 , ZAHRA*N , zahra1374 , Zahra_97 , zakieh.h , Zari jOojOo , zarpari04 , zebeli , zeynab f , ziagol , zizi.m , Zjooojooo , zmnm , zohreh.h , zohreh.zarei198 , zohreh1990 , zohreh61 , ZOLEIKHA , zomorrod72 , zozo_z1988 , zz_k , _Dark shadoW_ , |Shaghayegh| , ~Ani Joon~ , ~golnaz~ , ~Niayesh~ , ~ROJINA ~ , ~sahar~ , ~Setareh Bano~ , ~soomi~ , °SetareH° , ˙·▪●MAHROO●▪·˙ , мαяℓιкα , آدرینا61 , آرا96 , آرتمیس 98 , آرسین 3 , آنا تكـ , اتشک , اتل و متل , ارمغان شادی , اروانه , اسماء کرمی پور , اسمون , اشك اسمون*باران , ال بانو , الهام4 , انجلین , ایراندخت* , ایفل , ایلسا , بازیگوش , بخاری , برگ پاییزی , بهار بارانی , بهار1388 , بهاره.ح , بي بي فري , بی ریا 63 , تانیا ج , تبسم+ , ترانه خانوم , ترسا اراسته , ترکمن قیز , تندیس66 , تهران بانو , تکراری , تینا97 , ثمره 82 , حریم1 , حس آشنا , حسام89 , حسینی شاکر , حنانه.. , حنیفا58 , خاله زهرا , خاله قزي , خانوم معلم , خنثی , خورشیدتابان , خوشه طلایی , دختر بارون , دختر حنایی , دختر رویایی , دخترک برفی , دوست داشتني , دينا رادمنش , دکتر نانا , دینام , راژانه , رز سیاه 73 , رزا جون , رزا12 , رمز و راز , رها 69 , رها در باران , رویا 60 , رویا(dream) , ریحانه مهر , ریماس , زهرا رضایی , زوها , سابرینا64 , ساحل 2010 , ساحل شنی , ساده65 , سارا-76 , سارا98 , سارا_رها , سارمیا , ستاره بارون , ستاره کویر , ستاره ی بارون , ستـاره , سعیده 67 , سمانه 24 , سمیه.ف.ح , سوداا , سوگلی72 , سوگند78 , سپیده دم , شاهزاده شب , شبپره , شقا گل , شقایق وحشی , شيرين بانو , شیداجون , شیوانا مهرآذر , صدای پای اب , عاشق رمان خواند , عمه حمی , فاطمه 27 , فاطمه بانو* , فامق , فبیولس , فرشته مرگ , فرنوش72 , فندق75 , قطره کوچولو , لبخند قرمز , لحظه های بارانی , لمیس20 , م.نوری , مائده 2004 , مالور , مامان بهاره , ماه رو , ماهین56 , مرزنگام , مریم حامدی , مریم عسل , مریم.فخاری زاده , مریمs , معصومه سادات , ملودی آرامش , ملکه 62 , ملکه خون , مه جبین.ش , مهدیه جون , مهدیه رادمنش , مهرساRD , مهروند , مهسا.میر , مهلغا , میثاق 1 , میناااا , میکی , نرگس 78 , نسـرین , نصرا... , نــاز نوش , نفس13 , نماز67 , نیلو فر 69 , هانی سالی , هانیه خانومی , هانیه نیکو , هانیه09 , هلیا رها , هوای بارونی دلم , هیونگ , ورتاگل , ویدا درستی , ویلن سرد , پ.زرین , پانیززهرا , پرستو68 , پرطلا , پرنيان22 , پرنیان76 , پری دخترم , پریاss , پریوش .س , پـــریا , چاله , کمند , گبریاس , گل رزقرمز71 , گل یاس , گلسار , گنجیشک , گوگولی مگولیی , یادگاری20 , یاناک , یغما , یلدا.م , یواش , ღ Mahgol ღ , ღdokhtar royaiiღ , ღHesaneღ , ღs@h@rღ , ღஜsaraஜღ , ◊ نیلوفـر غنچـه , ☂Rain Daughter☂ , ♡yasamin♡ , ♥...ARAM...♥ , ♥Atena♥ , ♥Nafas♥ , ✖م♥ر✖ی♥م✖

11. Top | #16

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.67
    تشکر از کاربر
    18,078
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

سلام سلام ... صد تا سلام ... من عاشق این نارنجی نویسام ... یادش بخیر ... نوشته های هر کدوم از رمانام یه رنگ بودن! قرار نبود قرمز بود ... افسونگر بنفش ... جدال سبز توسکا قهوه ای ... تقاص و روزای بارونی هم آبی ... اینم که شده نارنجی ... خدا بعدی رو به خیر بگذرونه بچه داداشم اومده خونه مون پدرم رو درآورده ... منظورم آراد خانه! والا سوراخی نمونده که این بچه توش انگشت نکنه ! ذهنای منحرف درویش خلاصه که دو ساعته داریم دنبالش می دویم ... یک سال و یک ماهشه قد سی نفر آدم عاقل و بالغ انرژی می گیره از آدم ... والا!!!
    عاقا من دارم سریال ومپایر رو می بینم ... همون که همه دیدن الان آخراشن من وسطشم ... اصن دو روزه بد ریخت عزادارم!! لامصب هیچ سریالی اینقدر که این منو به هم می ریزه به هم نمی ریخت ... خدا یه دیمن قسمت من بکنه الهی آمِِِِِِیــــــــن!! اصن می بینمش کلا یه فازی می گیرم!
    اینو بگم که من می تونم به جای شبی یه پست شبی هفت هشت تا پست بذارم ... دیگه خاطر دوستان هست سبک پست گذشتنای من ولی استقبال کمه و انرژی من هی تحلیل می ره ... به من چی! دوست دارم بگم به من چی غلط املایی هم نداره
    فردا میخوام برم باغ حال و حوصله ندارم ... شبش می یام پست می ذارم ... از الان گذاشتم واسه فردا شب
    شنبه هم قراره یه جایی برم .. حالا نمی گم کجا! اما برام دعا کنین کارم درست شه ... دعا ... دعا ... دعا ...
    صدا پیانو می یاد آراد اویزون پیانو شده اینو منو دق می ده
    منم امشب خیلی خوشحالم ... کاملا مشخصه خودم می دونم بالاخره با مهسایی یه کاری رو کردیم که خیلی وقته دوست داریم بکنیم اصن تو فضام ... عشق منی مهسایی نوکرتمممممم
    خو بسه ... پست امشب رو بخونین ... فردا شب می یام اگه حال داشتم از شیرین کاریامون تو باغ می گم ... یه پتروس بدبخت اونجا هست و یه عوض علی پتروس سگه و عوض علی نگهبان و باغبون باغ هر هفته با این دو تا ماجراها داریم...
    تا فردا شب بوس بوس بوس بوس بوس
    نقدم بکنین

مرسی از جیگرایی که نقد می کنن ... از این به بعد هر کی خوب نقد کنه اسمشو می نویسم جزو بهترین خواننده هام
    پس نقد کنین

اردلان سعی کرد حسابی از خونه دور بشه ماشین رو نزدیک یه پارک ، پارک کرد و گفت:
    - خودمو به خدا می سپارم! کم پیش می یاد شهراد دیوونه بشه!
    خندیدم و سه تایی پیاده شدیم ... شهراد جلو جلو راه افتاد و من و اردلان هم پشت سرش بودیم! اردلان خیلی آروم حرف می زد، حسابی محتاط بود ... گفت:
    - تا حالا تو عمرم همچین کاری نکرده بودم! ماموریت رو بپیچونم برم برف بازی ...
    لبخند تلخی زدم و گفتم:
    - حق با شهراده! گاهی اوقات آدم نیاز داره! اینجوری خیلی سنگی می شین! به احساساتتون هم بها بدین!
    چرخید به سمتم، چشمای قهوه ایش برق خاصی داشتن :
    - آخه تو این شرایط ...
    - نگران نباشین! وضع اون خونه یک ساله که همین جوری راکده! چیزی قرار نیست عوض بشه! جمشید هم الان پای تلویزیونه و بعد هم می ره می خوابه ... بعدش هم خوشحال می شه بدونه من با شهراد اومدیم بیرون. مسلما دیده اومدیم بیرون ...
    - چرا باید خوشحال بشه؟
    به اردلان خیلی راحت تر از شهراد تونستم اعتماد کنم ، نمی دونم دلیلش چی بود! گفتم:
    - چون از من خواسته با شهراد قاطی بشم و براش اطلاعات ببرم ...
    چشماش گرد شد، ایستاد و گفت:
    - شهراد این رو می دونه!
    به روبرو و شهراد که دنبال یه منطقه بکر می گشت برای برف بازی نگاه کردم و گفتم:
    - نه ولی مهم هم نیست! من که جز اخبار معمولی چیزی برای جمشید ندارم ...
    سرش رو تکون داد و گفت:
    - هنوزم با شهراد مشکل داری؟!
    پس شهراد در مورد من باهاش صحبت کرده بود ... شونه بالا انداختم و گفتم:
    - من با اون مشکلی ندارم! اونه که با من مشکل داره و هی قدرتش رو به رخم می کشه ...
    لبخند محوی زد و گفت:
    - حالشه! همیشه با تازه کارا جوری برخورد می کنه که حساب کار دستشون بیاد! ولی همین که الان خواسته با ما و اینجا باشی نشون می ده جلوت کوتاه اومده ...
    هنوز چیزی نگفته بودم که گلوله برفی محکمی توی قفسه سینه اردلان خورد، اردلان بدون اینکه خم به ابرو بیاره با دستش کمی جای اصابت رو مالش داد و بعد با اخم داد کشید:
    - جواز دفن خودت رو صادر کردی شهراد!
    از همون لحظه برف بازی شروع شد، اول سعی می کردن خیلی به من حمله نکنن اما کم کم وقتی دیدن من بی رحمانه می زنمشون دیگه کوتاه نیومدن و جنگ برابر شد! هر کدوم پشت یه درخت سنگر گرفته بودیم و همدیگه رو به رگبار بسته بودیم. چون هر سه تامون هم توی تیراندازی مهارت داشتیم کم پیش می یومدم گلوله هامون به خطا بره ... وسطای بازی بودیم که شهراد با خنده نیم بوتش رو در اورد و با غیظ پرت کرد سمت اردلان ... من از خنده ولو شدم روی برفا و نیم بوت شهراد هم با فاصله زیاد از روی سر اردلان رد شد و افتاد روی برفای درخت کاج ... از عمد با فاصله زده بود! اردلان خندید و گفت:
    - آخ آخ ... حالا که بی کفش رفتی خونه آدم می شی تا دیگه ناجوانمردانه نجنگی ...
    شهراد گفت:
    - شده باشه کلا بی کفش برم خونه تو رو نفله می کنم!
    بی توجه به کری خوندنا و جر و بحثای اونا نگاهی به درخت کردم ... از درخت بالا رفتن برام مثل آب خوردن بود. فقط باید کفشام رو در می آوردم. بی توجه به برفا کفشام رو در آوردم، بالاخره منم باید بعضی وقتا یه کار مفید می کردم. با چالاکی خودم رو از درخت کشیدم بالا ، درخت کاج خیلی بلندی نبود، اما قطور هم نبود و باید سریع می پریدم پایین، کفش رو برداشتم و سریع از روی تنه سر خوردم سمت پایین. همین که پام رسید روی زمین چرخیدم به سمت اردلان و شهراد و دیدم با دهن باز خیره موندن به من! با انگشت اشاره دماغم رو خاروندم و گفتم:
    - چتونه؟!!
    شهراد یه قدم جلو اومد و گفت:
    - خوبی تو؟!! از درخت رفتی بالا برای چی؟!
    - خوب کفشت افتاد اون بالا رفتم بیارمش ...
    اردلان هم اومد جلو و زد سر شونه شهراد و گفت:
    - گویا من و تو اینجا نقش هویج رو داریم!
    شهراد بدون اینکه چشم از من برداره سرش رو تکون داد و گفت:
    - دقیقا الان همون حس رو دارم! من و تو عنر عنر اینجا وایسادیم برف بازی می کنیم یه دختر می ره نوک درخت کفش می یاره پایین ...
    شونه ای بالا انداختم و گفتم:
    - بیخیال بابا! بیاین آدم برفیمون رو بسازیم دیگه ... بسه برف بازی ...
    به دنبال این حرف جورابای خیسم رو از پام در آوردم و کردم توی جیبای پالتوم و نیم بوت های بدون پاشنه م رو پا کردم ... اون دو نفر هنوز همونطور مات سر جاشون وایساده بودن ... خم شدم دو تا گلوله درست کردم ، نشونه رفتم به سمتشون ، گلوله اولی رو توی قلب شهراد و دومی رو توی قلب اردلان زدم ... داد هر دوشون بلند شد ... غش غش خندیدم و گفتم:
    - زود باشین دیگه دیر شد باید برگردیم!
    هر دو به سمتم اومدن و به سرعت مشغول درست کردن تنه آدم برفی شدیم ... شهراد از ما فاصله گرفت و گفت:
    - من می رم کله شو بسازم ...
    غرق جمع کردن برف بودم که صدای اردلان رو کنارم شنیدم:
    - سارا خانوم ...
    چرخیدم به طرفش ... فاصله کمی داشت با هام ... با دست برفای روی سرش رو تکوند و گفت:
    - راستش می خواستم عذرخواهی کنم ازتون بابت جریان اون روز ... دست من و شهراد نبود! دستور بود از بالا ... می دونم دلخورین ...
    سریع گفتم:
    - فراموش کنین، عمو منو نشناخته بود که شناخت! من راحت خودمو به اینجایی که الان هستم نرسوندم که به این راحتی هم پا پس بکشم! می دونم که شما هم چاره ای جز این نداشتین ...
    صدای شهراد بلند شد:
    - بیاین پس!

نقد سیگار شکلاتی
    نقدایی که پاسخ داده ایم

پاسخ نقد 4
    پاسخ نقد 5
    پاسخ نقد 6
    پاسخ نقد 7
    پاسخ نقد 8
    ویرایش توسط هما پور اصفهانی : 1392,12,09 در ساعت ساعت : 00:19

12. 992 کاربر از پست هما پور اصفهانی تشکر کرده اند .

!!Rosha!! , !diamond! , !shamim! , !ya30! , # MiTrA.Sa # , $ parmis $ , $@αʀiT$ , $~SARA88~$ , " yegane" , "Lonely Girl " , "َAVA" , '@R!N@$' , ( unique ) , (*fatemeh*) , (mahi) , (^_^)p , * Bita * , * narges * , * Rojin* , * تبسم * , * سعیده * , **(kimia)** , ****** , ***sana*** , **atieh** , **AZIN** , **fatima** , **LONELY** , **mary** , **maryam goli** , **mehrnaz** , **Nazi** , **nc** , **sevdayi ** , **shirin** , **tina** , **~Ghazal~** , **دختر باران** , *AsemaN* , *Barg Rizan * , *BERSIN* , *fatemeh.s* , *fatemeh20* , *golshan* , *MAHBOBEH* , *mahi* , *mahsa* , *marin* , *msbm* , *N*E*G*A*R* , *niki , *Nooriya* , *parnian* , *SaNaY* , *Silver Sun* , *sogol , *sorme* , *yasaman* , *yekta* , *~aida bala~* , *~Faezeh~* , *دخت تپل* , *لبخند* , *مائده* , *ماری* , *ونوس , *یک آسمون آبی* , ...BaHaR... , .:RezVan:. , .elina. , .MAHBUBEH. , .mahsa. , 115-مروارید , 13671107 , 23nasim23 , 2khtarBaran , 77 77 , 7979 , 881716005 , 9295743 , 94Niki , @@@@ensieh@@@@ , A.p.b , a2sa maingirl , abbas_p , abby7 , Acinonyx , adish1 , afroz99 , AGHMEH/\/ , ahoo16 , Aida_24880 , ailin1365 , Aisankn , Ala 77 , Ala88 , alikhademi , alma8525 , almaramanda , almas sharghi , AlMaZ692 , Alone moon , Ami Tis , Aminfar1 , amirhossein76 , amitida24 , ana? , Anahel k , anastasia2 , Anti_Boy , Ara19 , ara6 , aramesh21 , archangel , Arefeh.Jm , arezoo71 , arezoojigare , Ariana79 , arish94 , aroosak , arqavanii , arshida1994 , arshin.R , Artenus , artmis73 , Aryan Dokht , asal172 , asalkotole , Asalo0o0 , asaltsh , Aseman kavir , asrin_1994 , atefe.t@heri , Atefe_R , atena 78 , atena h , ati joooon , ati-74 , AtI2020 , atiye77 , atlantis , aurora77 , AVAmb3HbahanI , Ay-moon , ayda90 , ayda_ayda , aynaz69 , aysel482 , azade6360 , azar** , Azin76 , azita 75 , B*O*S*H*R*A , bade-zemestun , bahar1379 , baharboofy , bahareh-bt , baharezendegani , bahar_1234 , baii , banafsheh_sh83 , banooshab , Banooye Koochak , BaRaN 72 , baran hr , baran1116 , baran_68 , baroon14 , behi_jooon , BEL19 , bela vampire , bella94 , benq , Betsa89 , bihamtas , bita.shahabi , bitabarfi , Bita_SA , black wizard , blub2000 , booogh , B_A_R_A_N , Cancer , casio02 , cemira , cloudyneda , coral12 , D...E...L...L , D.maryam , D0nya , d@rk night , dada1 , dark chocolate , dark fairy , Darya♥ , DDDD75 , delafruz.88 , delaram00 , delasa3 , Dellaraam... , delpazir-98i , Delsa 76 , devilgirl_A , diga , dispassionate , dokhtare_yakhi , doon doon , doorin , dooshize.a , dordor , DORI JOOON , dornaz69 , doubtfull , drm.gholami , duste man , ea74 , Eghlima78 , EINDRA , Elahe41 , elena1998 , Elham fa , elham-n , Eli 67 , eli88 , elish688 , elloy , elmira.t , elsa , eshgh penhan , evalina , eyeda , f.the , f@eze98 , F@rnaz-S2 , f@t3meh.k , f@temee , fa2013 , faeze mozafari , faezeh97 , fafa1997 , fafa_f , fairy girl** , famdavari , FANNI , fantastic*fati , faranak-bahari , fargol_2408 , faride40 , farjon , farnam88180 , farnaz76 , farzad.fm , farzaneh-a , FaTam , fateme 97 , Fateme.R , fatemeh 18 , Fatemeh.98 , fatemeh13 , FATI2014 , fati26 , fatiima , fatima flower , Fatima S , fatima92 , fatima_ma2020 , fazijooon , Feloor , fereshth , fingil77 , foggy , forelise , fozhi , fzz_78 , f_ gisoo tala , f_sh804 , gessi topoli , gharar nabood , ghasedak75 , ghazal 2012 , girl-of-spring , Golden S , gole.bahari0 , goli1658 , golnaz005 , golnaz78 , Golnush Sadeghi , GOOL89 , gorbenanash , gorgin khan , ha le , haeri , hameshebatoamto , Hanaaaaaaa , Hanesk , hanieo_O , hanijonam , haniko1376 , haniyeh120 , hannaneh_ya66 , hanyko , harimeshgh , hasti11 , hasti789 , hediye73 , helen. , Hellgirl1 , hese_gharib , hi jojo , hiiiiiiiiiiiis , hiva-20 , Hiva-72 , hodhod_sharif , homa shahheidar , homa41 , homi92 , honey-asal , hooloo41 , hyunah , iahda , ialda , Ice girl_fateme , ICE.QUEEN , icegirl78 , Ida.M , idin98 , ili mah , Iranian Princes , iyzak , jessica callen , jighol , joana , JonasRahimi , jooon , joooody , kamand131 , KATHRINE , ke$ha , kfdh , Khale sooske , khanoom noor , Khatereh712 , khorshid☼dokht , kiana jon , kimia zz , kimia.76 , kimia79 , kimiya98 , kodaki , Kowsar(koko).B , kr@m.R@ , L!nA , l.m13 , L0v[-я y∃t , lady-mona , lartmis , le y la , legend69 , Legendary Girl , leila banoo , leila50963 , leili.b , liah , lili 20 , lilijinan , Lioda , lonely *73 , love mazyar , LOVE SS50 , lwbo888 , m i n a... , m.goli1378 , m.hj , m.o.n.a , m0zhdeh , m@hy@649 , maasomeh51 , madame arefeh , Madsun , maede7 , maedeh78 , mahak19 , mahboubeh69 , mahdis-d , mahdis_m , Mahla.69 , mahna , MAHNAVI , Mahsa khazaei , mahsa.256 , mahsa.76 , mahsa.98 , mahsa.g.75 , Mahsa.Sohrabi , mahsa92 , mahsa9395 , Mahtab 75 , mahtab10 , malus , MAMOOS , mana_f6 , maneou , mania noonooiy , Mansoure 391 , marale , Mari958 , MaRjaN 78 , marjan-70 , marmar7452 , maryam esk , maryam gol , maryam.y , maryam2005 , maryami.aramesh , maryamm1990 , maryam_277 , maryam_m1112 , maryam_mariusz , maryiana , marzik , masoud1992 , matineh77 , maya 74 , MayaShi , MeDiA Es , mega , mehraneh-azin , Mehraneh.s , mehrdokht , mehrn00sh , mehrnaz_k , meli ka , melikbelik , mellina2000 , mfr60 , michka_61 , miminaz , Mina , Mina khanum , mina.77 , mina_75 , misaa , misha96 , missy.sh , miss_mahsa , miss~lone , mitra 94 , MITRA-SM4 , mitra93 , mobinaa , mohade31995 , mona.habibzade , mona7505 , monaliza-1 , monarch99 , monir12 , MoniRe.S , mon_91 , moonlighte , morvarid23 , MotiAmiri , mozhgan69 , mozhi.a , N!l00f , N-berjis , n.d.sari , nady48 , nafas-77 , nafas.10 , NAFASSS71 , nafasy , nafi3e , nafise goli* , nahal_h , nahid lucky , NaNa 2000!!! , narvin 86 , nas-nam , nasibesameie , nasim j , nasim78 , nasrini* , nastaran1351 , Natasa , NazAlmas , nazanin-a , Nazanin_8832 , nazbaran , nazi kh , nazisaki , nazi_bec , nazi_gf2010 , neda.y , neg nego , negarh91 , negar_rhn , negin17 , Negin96 , negin_so , Negy , nemo0o , nesa28 , nia12 , NiceNoice , night_star , nika1771 , nika56 , nika96 , Niki f , niky1375 , nilofar abi , nilofar N , nilofar.kh , niloofar4 , niloofarhs97 , nioosha.AR , nmari , no0obo0ody , noooor , noore mahtab , noralhoda , norsa , nrezaii , orkidehyesurati , p@rim@h , paeezi , paiz , paradaice , paradise2013 , parastesh25 , parastoo_joon , pardis joon , paria66 , parisa pm , parisa*M , parisa00 , parisa2000 , PARISA94 , parisun64 , parmis86 , parnian77 , parparpar , Parva jon , parvaeh , parvinah , Peart , pegah.hem , peGol , pegyy , pishiesefid , pishiii , poesh , Posiden , qeuy , R@dvin , Raha jOOOOOOOOn , Raha.74 , rahabano76 , rahakh , raheleh69 , rahil666 , ramcal , Randy Or , Raniya95 , raspina0021 , ratanaz , rayhane22 , raz gol , razeghi.9999 , real girl , reihan777 , Reihaneh.s , reihon , renesme , reyhan.shr , reza9000 , rezaei61 , rezi_7m , rezvanehfr , rohamm , rojanbw , rolan , rosh9la , roya e man , roya.r.r , ROZ GOL , roze 2000 , rozesorati , rozhina , ro_kh , Ryhan , s /\ h /\ r , s.love , s.sh.alone , s?h?r , saba70106 , saboura78 , sabzapari , sadaf.a , sadaf.sh , saeideh71 , sagharaneh , saghi.m , sahaaarr , sahar mj , sahar.z , sahargoogoo , SahariX , saharjojoo , saiideh , salvi_0122 , Sama & Stars , sama ghazi , samaneh.98ia , samin 030 , samine2013 , SAMIRA BANOO , samira2712 , sana77 , sanamjooje , sania555 , sanix , saniya72 , sanni , sany2000 , saprina* , sar-almaz , sara 86 , Sara fenghele , sara mn , sara star , sara.jooooooon , SARA.L , sara0001 , sara10000 , sara96 , saraia , saraice , sararogue , sarassgirl , saratab , saray , sarayf , sara_1360 , sara_sh , sare_kh , sarina1911 , Saye joojoo , saye70 , sayeh66 , sayta.m , sednaaa , seepide , Selda96 , selena ghomez , sepide eshgh , Sepide.E.R , sepide25 , Sepideh.G , sepidehri , sepideh_zm , sepidiii , sera lak , Seta jojo , SETARE SOHEYL , setare-20 , setare-bahari , sevina1 , sh8000 , shabnam*z , shadi 11 , SHADI.71 , shadowlight , shagha27 , shaghayegh+h , shah dokht , shahrzadaria , shamim200 , shaprak21 , sharafi , sharareh 78 , shatot , shawkila , shayan barati , shazde koochool , sheyda315 , sheydajoooon , sheytoonak75 , shida.m , shiee_irani , shima72 , shimablue , shima_new , shinshina , shiny star1 , shiva.k** , shivawer , Shiva_AS , shohreh_jinstag , SHU SHU ABI , sh_shivol , siimaa , silent19 , simaaaaa , sima_a_111 , simsim20 , skiller , skyasal , smir , sogand_rp , Sogol Toix , sogol21 , soha 98 , sohee , Sohey36 , soode , sooooogand , spring93 , stts , sudabe sh , sun gir*l* , Sun~Shine , sydney , s_aftab , tabi-72 , tan tan66 , tanaz-a , tanaz76 , tanha tarin , Tanha1376 , Tanhaei.2010 , tannazf , TanNazZz , tara m2 , Taran0m_SH , taraneh joon , TARANOMEMEHR , Taratari , teddy 23 , terme.21 , tghyasfr , tgilani2012 , the shadow girl , Tifani Jon , TINA. J , tooska banoo , toska , touska , tpirouz , Universe95 , valehjoon , vanooshe , vdaxxsh , viyolet , vj_90 , voroojac , wintergirl , Xmahdii_e , YaaaaC , yaasii789 , yada , yaldaaaaaa , yara67 , yasaman1998 , yasamin khanoom , yasiiman , yasinfdf , yegane34 , yoshgin , z.asadi , z.h.r , zahra 15 , ZAHRA*N , zahra1374 , Zahra_97 , zakieh.h , zalzas , Zari jOojOo , zarpari04 , zebeli , zeynab f , ziagol , zizi.m , Zjooojooo , zmnm , Znaa , zohreh.h , zohreh.zarei198 , zohreh1990 , zohreh61 , ZOLEIKHA , zomorrod72 , zozo_z1988 , zz_k , |Shaghayegh| , ~Ani Joon~ , ~foroozan~ , ~golnaz~ , ~Niayesh~ , ~sahar~ , ~Setareh Bano~ , ~soomi~ , °SetareH° , ˙·▪●MAHROO●▪·˙ , мαяℓιкα , آدرینا61 , آرا96 , آرتمیس 98 , آرسین 3 , آنا تكـ , اتشک , اتل و متل , ارمغان شادی , اروانه , اسماء کرمی پور , اسمون , اشك اسمون*باران , ال بانو , الهام4 , انجلین , ایراندخت* , ایفل , ایلسا , بازیگوش , بخاری , برگ پاییزی , بهار بارانی , بهار1388 , بهاره.ح , بي بي فري , بی ریا 63 , تانیا ج , تبسم+ , ترانه خانوم , ترسا اراسته , تندیس66 , تینا97 , ثمره 82 , حریم1 , حسام89 , حسینی شاکر , حنانه.. , حنیفا58 , خاله زهرا , خاله قزي , خنثی , خورشیدتابان , خوشه طلایی , دختر بارون , دختر ترک , دختر حنایی , دختر رویایی , دخترک برفی , دریا ی مرموز , دلارامم , دنیز. , دوست داشتني , دينا رادمنش , دکتر نانا , دینام , راژانه , رز سیاه 73 , رزا جون , رمز و راز , رها 69 , رها در باران , رویا 60 , رویا(dream) , ریحانه مهر , ریماس , زهرا رضایی , زوها , سابرینا64 , ساحل شنی , سارا راد , سارا-76 , سارا98 , سارا_رها , سارمیا , ستاره بارون , ستاره کویر , ستاره ی بارون , ستـاره , سعیده 67 , سمانه 24 , سمیه.ف.ح , سوداا , سوگلی72 , سوگند78 , سپیده دم , سیب حوا , ش ی م ا , شاهزاده شب , شبپره , شقا گل , شقایق وحشی , شيرين بانو , شیداجون , شیوانا مهرآذر , صدای پای اب , عاشق رمان خواند , عمه حمی , فاطمه 27 , فاطمه سمیعی , فامق , فبیولس , فرشته مرگ , فرنوش72 , فندق75 , قطره کوچولو , لبخند قرمز , لحظه های بارانی , لمیس20 , م.نوری , مائده 2004 , مالور , مامان بهاره , مامان نوید , ماه رو , ماهین56 , مدیا خانم , مرزنگام , مریم حامدی , مریم عسل , مریم.فخاری زاده , مریمs , معصومه سادات , ملودی آرامش , ملکه 62 , ملکه خون , من:غزل , مه جبین.ش , مهدیه جون , مهدیه رادمنش , مهروند , مهسا.میر , مهسايي , مهلغا , میثاق 1 , میناااا , میکی , نرگس 78 , نسـرین , نصرا... , نــاز نوش , نفس13 , نیلو فر 69 , هانی سالی , هانیه خانومی , هانیه نیکو , هانیه09 , هایا , هلیا رها , هوای بارونی دلم , هیونگ , ورتاگل , ویلن سرد , پ.زرین , پانیززهرا , پرستو68 , پرطلا , پرنيان22 , پرنیان76 , پری دخترم , پریاss , پریناز74 , پریوش .س , پـــریا , چاله , کمند , گبریاس , گل رزقرمز71 , گل یاس , گلسار , گنجیشک , گوگولی مگولیی , یادگاری20 , یاناک , یلدا.م , یواش , ღ Mahgol ღ , ღdokhtar royaiiღ , ღHesaneღ , ღs@h@rღ , ღஜsaraஜღ , ◊ نیلوفـر غنچـه , ☂Rain Daughter☂ , ♡yasamin♡ , ♥...ARAM...♥ , ♥Atena♥ , ♥Nafas♥ , ♫♥Hasty♥♫

13. Top | #17

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.67
    تشکر از کاربر
    18,078
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

سلام علیکم
    بنده آمدم ... خسته کوفته ... با سر درد شدید
    جاتون خالی چه باغی رفتیم هنوز تو سرم صدای اوپس اوپس می یاد! یکی نیست به این ملت فامیل ما بگه اینام آهنگه؟ نه! اینام آهنگه؟ جاتون خالی بطری بازی کردیم ، پانتومیم بازی کردیم، جوج زدیم تو رگ ، قل قل کردیم ... فضا هم طوری بود که کلا خیلی اونجا از سیگار شکلاتی یاد کردم و یادش افتادم
    من گشنمه یکی به من شام بده من حال ندارم برم تا تو آشپزخونه خودتونین! همین که الان به من گفتین خودتونین فکر نکنین نفهمیدمااااا
    خوانندگان عزیزم کم کم دارن دوباره زیاد می شن خدا رو شکر ...
    دوستان پرسیده بودن چرا رمان من توی نظرسنجی بهترین رمان های سال 92 نیست ... باید عرض کنم خدمتتون که رمان منم هست ... یکی از رمانای من انشالله دوره های بعدیه ...
    رمانای این دوره رو خوندین؟
    رمانای خوبی بودن ... البته من تا الان خودم چهار تاشو خوندم رمان پشت یک دیوار سنگی آرام که خیلی قشنگ بووووود جز اون رماناییه که من هی دوست دارم بخونم ... خیلی ملموس بود ... به نظر من جامعه امروزی الان خیلی اینجوری شده! البته این نظر منه ... شاه شطرنج هم که غوغا بود ...بر عکس رمان زهر تاوان پگاه جون که با سلیقه شخصی من خیلی جور در نیومد ، این رمان فوق العاده بود ... شخصیت سایه و نقشه های بی نقصش دیوونه کننده بود! گناهکار فرشته هم که نیاز به تعریف نداره مسلما همه تون خوندین و لذتش رو هم بردین ستاره پنهان مهسا جان رو هم خوندم ... قشنگ بود ... یه رمان آروم! یه روند آروم! یه عشق آروم ... سلیقه من بیشتر می ره سمت رمانای آتیشی و تند و تیز ولی نمی تونم بگم این رمان خوب نبود ... من که ازش لذت بردم ...
    فعلا تا همین حد خوندم خواستم شما هم با این رمانا آشنا بشین ... انشالله بقیه اش رو هم می خونم نظرم رو میگم ببینم کیا با من هم عقیده هستن
    این پست رو می خوام تقدیم بکنم به دو نفر ... اول به مهسایی که امشب یه کوچولو ازم دلخور شده دوست داره بچلونمش نفر بعد هم شایان براتیه ... به خاطر موفقیتی که کسب کرده و قراره یه خواننده نوپای راک آلبومش رو با شعرای شایان بده بیرون و کنسرتشون هم اردیبهشته کلی ذوق کردم ... با آرزوی موفقیتای بیشتر برای شایان جان عزیز ...
    می ریم که داشته باشیم پست امشب رو ...

لبخندی به قیافه درهمش زدم و رفتم سمت شهراد ، آدم برفیه تقریباً تموم شده بود. شهراد رفت سمت اردلان و گفت:
    - چته تو ؟ شکل چک برگشتی شدی...
    چقدر این پسر منو یاد ساسان می انداخت ، همه حرکاتش، حرف زدناش، خنده سرخوش گوشه لبش ... تیکه انداختناش به خصوص! اردلان اخمی کرد بهش و گفت:
    - جمع کن خودتو! چه خوشحالی امشب ...
    دستاشو رو به آسمون باز کرد و گفت:
    - اگه مثل من بودی می فهمیدی چه حس خوبی دارم! شاید فردایی نباشه ... تو که دیگه خوب می دونی! پس لذت امروز ببر ...
    اردلان پوزخندی زد و گفت:
    - جای ارسلان خالیه ...
    شهراد پوفی کرد و گفت:
    - آره ... خبر داری ازش؟
    - با دوستاشه ... ترسم از اینه که اذیتش کنن ...
    - باز رفته پارک دانشجو؟
    - نه ... از سری قبل که اونجا تا سر حد مرگ زدنش دیگه نمی ره اونور ... هر بار یه جا اتراق می کنن ...
    - انشالله که زود عمل می شه و از این جریان خلاص می شین ...
    - امیدوارم ...
    با بهت بهشون خیره موندم ... اما مشخص بود هیچ کدوم قصد ندارن حرفی بزنن ... شهراد برای عوض کردن جو نشست کنار آدم برفی کوچیکمون و گفت:
    - هیچ کوفتی هم نداریم تزئینش کنیم! یه آدم برفی سفید سفید ...
    رفتم کنارش، دلم می خواست یه شعر بگم مخصوص آدم برفیمون. یه شعری که بعد توی دفتر اشعارم بنویسمش و بشه یه خاطره از این شب برفی و قشنگ. قبل از اینکه بتونم جلوی اولین بیتی که از ذهنم پرید بیرون رو بگیرم آروم گفتم:
    - تو شب ساکت و برفی ، ته کوچه تک و تنهاست ...
    سریع با دست جلوی دهنم رو گرفتم! حالا بهم می خندیدن! پسر جماعت چه سر در می یاره از شعر و شاعری؟! همه شون فقط بلدن مسخره کنن آدمو! خودمو برای تیکه های شهراد آماده کرده بودم که سرش رو با تعجب بالا آورد و گفت:
    - چی گفتی؟!
    سریع خودم رو زدم به نفهمیدن و دستم رو نوازش گونه کشیدم روی سر آدم برفی و گفتم:
    -هیچی ...
    ذهنم به هم ریخته بود، هم می خواستم گندی که زده بودم رو جمع کنم و هم می خواستم مصرع بعدی رو تو ذهنم شکل بدم. حسابی ذهنم درگیر بود که صدای شهراد گیجم کرد:
    - با تموم انتظارش چشم به راه صبح فرداست ...
    وقتی چشمای گرد من رو دید شونه ای بالا انداخت و گفت:
    - طبع آدم گل می کنه یهو!
    آروم گفتم:
    - مگه توام از این چیزا سر در میاری؟!!
    پوزخندی زد و گفت:
    - کل احساسات دنیا رو دخترا قبضه کردن؟!!
    اردلان که تا اون لحظه یه کناری ایستاده بود جلو اومد و گفت:
    - حالا دعوا نکنین ... شعرتون رو کامل کنین ببینم چند مرده حلاجین!
    با تعجب نگاش کردم ... دوباره؟!! نه ... نه من طاقت نداشتم! من فقط یه بار با یه نفر دیگه شعر گفتم و اون هم ساسان بود ... دیگه نه ...
    شهراد نفسش رو فوت کرد و رو به من گفت:
    - هر چند که فکر نکنم بتونی! ولی یه چیزی بگو که نشون بده این آدم برفیمون قصد خودکشی داره ...
    پسره ... لا اله الا الله ! باید نشونش می دادم کسی که نمی تونه پا به پای من پیش بیاد اونه! من به خودم ایمان داشتم، ذهنم کمپانی واژه و قافیه بود ... آه کشیدم ... از اعماق وجودم ... با بغض و صدای لرزون گفتم:
    - عشق خورشید توی قلبش داره آشیون می سازه ...
    اردلان نگاهش ما بین من و شهراد در نوسان بود ... شهراد سرش رو انداخته بود زیر و با برفای جلوش بازی بازی می کرد. حس کردم کم اورده خواستم بازی رو به نفع خودم تموم کنم و شعر رو ببندم که گفت:
    - نمی دونه پای این عشق باید عمرشو ببازه ...
    آب دهنم رو قورت دادم ... عشقی که باید به پاش عمر رو باخت ... عمر رو ... عمر رو ... بیتش بدجود تکونم داد ... شاید باید به توانایی های اون هم ایمان می آوردم. شهراد انگارر تو این دنیا نبود ... همینطور که من داشتم دق می کردم به یاد ساسانم! چونه ام لرزید و گفتم:
    - نمی دونه چتر آفتاب هستیشو ازش می گیره ...
    شهراد آه کشید ، تکه چوبی به جای دست آدم برفی توی تنش فرو کرد و سرش رو گرفت بین دستاش، صدای تقی اومد و به دنبالش دست اردلان همراه با یه نخ سیگار دراز شد سمت شهراد، شهراد بدون اینکه سرش رو بلند کنه سیگار رو گرفت و پک محکمی زد ... همراه با دود غلیظی که از دهنش خارج شد گفت:
    - آب می شه تو دست خورشید توی تنهایی می میره ...
    همه مون سکوت کردیم، قصد نداشتم دیگه بیت جدیدی رو شروع کنم اونم قصد نداشتم. توی سکوت داشت سیگارش رو میکشید و قیافه درهمش بیشتر منو یاد دردام می انداخت! هر چی آب دهنم رو قورت می دادم تا بغض لعنتیم همراه باهاش بره پایین فایده نداشت ... نمی رفت ... نمی خواست که بره ... مثل تیغ خراش می داد ... می سوزوند ... باد می کرد ولی از جاش تکون نمی خورد ... جا خوش کرده بود لعنتی ... نمی دونم چقدر زمان گذشته بود که صدای شاد شهراد رو شنیدم:
    - چته خانوم شاعر؟! عین این دختر کوچولوها شدی که دم به گریه ان! دماغت در نیاد که من کاری از دستم بر نمی یاد!
    این پسر هیچ چیزش طبیعی نبود! تا همین الان از چهره اش غم می بارید و حالا یه دفعه ... خواست با شوخی جو رو عوض کنه ولی بدتر شد! بدتر منو یاد ساسان انداخت و لوده بازیایش ... بدتر یاد داداش جوون مرگم افتادم ... داداش عزیزم ... مهربونم ... داغم تازه شد ... کهنه که نبود ولی تازه تر شد ... بغضم شکست و نالیدم:
    - ساسان ...
    نگاه اردلان و شهراد بین هم تاب خورد ، نشستم رو زمین و صورتم رو بین دستام پوشوندم ... صدای خرچ خرچ برف که اومد دستم رو برداشتم، اینطرف اونطرفم نشسته بودن. داشتم یخ می زدم ، انگشتام سر بود، صدای شهراد بغضم رو غلیظ تر کرد:
    - چیزی تو رو یاد ساسان انداخت ؟
    گریه م بند اومد، چی می گفت این؟ چیزی منو یاد ساسان انداخت؟! بهتر بود بگه چیزی هست که تو رو یاد ساسان نندازه؟ پوزخندی زدم و گفتم:
    - شما چی از داداش من می دونین؟
    اردلان آه کشید و شهراد گفت:
    - اونقدر می دونم که بگم حق داری براش دلتنگ باشی ... پسر فوق العاده ای بود ...
    با تعجب نگاش کردم و گفتم:
    - تو ... تو ساسان رو می شناختی؟
    سرش رو تکون داد و گفت:
    - توی باشگاه ، یکی از شاگردام بود ... اینقدر شیطون و شوخ بود که از همه بیشتر باهاش احساس راحتی می کردم، علاوه بر اون زیبایی چهره اش زنگ خطر بود برای ما .. می دونستم دیر یا زود طعمه می شه ...
    از جا پریدم و گفتم:
    - می دونستی و هیچ کاری نکردی؟!! آره لعنتی!!
    اردلان اومد وسط و گفت:
    - هیششش آروم! گوش کن! توی اون ماجرا ما مقصر نبودیم، ما در حدی که در توانمون بود به ساسان هشدار دادیم خودش جدی نگرفت! بعد از اون هم به جایی که با ما صحبت کنه اون کار احمقانه رو کرد ...
    پا کوبیدم روی برفا و گفتم:
    - روح داداش من سلاخی شده بود! چی می یومد به شما می گفت؟! به عزیزترین کسش نگفت! بیاد به غریبه ها بگه! شما دیگه کی هستین! چرا مراقبش نبودین؟!! چرا؟!!! هیچ نمی فهمین داغی که روی سینه منه چه داغیه! ساسان فقط برادرم نبود ، همه کسم بود! زندگی من بود! امیدم بعد از پدرم بود!
    شهراد هم از جا بلند شد و گفت:
    - همونقدر که تو ضربه خوردی منم خوردم چون ساسان واقعاً برام یه دوست منحصر به فرد بود. دوستی که حاضر شدم به خاطرش خودم رو تو خطر بندازم و بهش هشدار بدم! کاری که در مورد هیچ کس نمی کردم، اما ساسان عادت داشت به هر چیزی بخنده! فکر کرد شوخیه! باور نکرد!!! من براش مراقب گذاشته بودم، اما کار اونا خیلی حرفه ای تر از ما بود، بعد از مرگ ساسان فهمیدم.
    - یعنی چی؟!!
    - یعنی اینکه برای اینکه طعمه اصلی اعتماد کنه از آدمای دور و بر خود طعمه استفاده می کنن، یکی از دوستای ساده و ابله ساسان رو قبل از اون گول زده بودن، به وسیه اون ساسان رو سوار ماشین کردن و بردن. وگرنه ساسان هم اونقدر پخمه نبود که خودش رو ببازه ...
    هق هق کردم و گفتم:
    - چه می دونین من چه کشیدم وقتی در اتاق داداشم رو باز کردم تا با یه لیوان آب برم سر وقتش و از خجالتش در بیام با چی روبرو شدم ... چه می دونین شما؟!!!
    هق هق می کردم و نفسم بالا نمی یومد ... اردلان از جا بلند شد و گفت:
    - من می رم یه شیشه آب از اون دکه بگیرم ، شهراد ببرش تو ماشین تا من بیام.
    شهراد اومد سمتم و خواست زیر بازوم رو بگیره که نذاشتم و گفتم:
    - خودم می تونم! وقتی بعد از مرگ ساسان روی پا ایستادم، مسلماً الان هم می تونم! من تا وقتی انتقامش رو نگیرم می تونم روی پام بایستم ... شک نکن!

نقد سیگار شکلاتی

سلام علیکم ...

احوالات دوستای گرامی من چطوره؟ خوب هستین انشالله؟ خدا رو شکر ...

دوزتان من اومدم با پست امشب ... نرسیدم نقداتون رو جواب بدم ولی مطمئن باشین همه شو می خونم ... در ضمن اگه تشکر نمی کنم بابت اینه که یادم باشه تا کجا رو ج دادم ... نشونه گذاری می کنم
    و یه چیز دیگه ... دیگه اصلا و ابدا دوست ندارم ببینم کسی تو نقد گفتی داستان رو عوض کردی ! حرف رو به خدا قسم یه بار می زنن .... من صد بار زدم! هنوز انگار خیلی ها متوجه نشدن! داستان از اول این بود ... این که یه عده دوست داشتن داستان رو پایه هم جنس گرایی ادامه پیدا کنه و نظرش با من یکی نبوده که دیگه مشکل من نیست! چرا من رو زیر سوال می برین شما؟!
    این داستان حرفای دیگه ای هم برای گفتن داره ... نمی دونم چرا یه عده گیر دادن به همون یه دونه ...
    بعد یه چیز دیگه ... نمی دونم کسی هست که تا به حال همه نقدای سیگار رو خونده باشه یا نه! نظرات و نقدا واقعا ضد و نقیضه ... یه نفر می گه متفاوت نوشتن خوبه و خوبه که کتفاوت دارم پیش می رم ... یکی دیگه می گه رو همون روال قبل می نوشتی بهتر بود و اینجوری دوست نداریمو ... من بیچاره موندم بین یه هوار نظر متفاوت ... اینجور وقتا باید به قول استیفن دکمه احساسم رو بزنم ... خاموشش کنم و کاری رو بکنم که خودم دوست دارم ... اصلا دلم نمی خواد هی مطابق نظر این و اون رمان رو تغییر بدم و بعد یه آش شله قلمکار تحویل بدم ... پس بهترین کار اینه که رو نظر خودم پیش برم ...
    نمی گم نقد نکنین ... اما نقد کلی نکنین ... داستان رو نقد کنین ... پستا رو نقد کنین ... احساسات رو شخصیت ها رو ... نه کل رمان رو ، سوژه رو و ...
    خوب دیگه خیلی غر زدم ... در اصل هما اگه غر نزنه که هما نیست ...
    و جا داره باز هم تشکر بکنم بابت تبریکاتتون ... خیلی خجالتم دادین و خوشحالم کردین ...
    یک دنیا ممنون از مهسا و مرضی و سحر و بقیه دوستای گلم که تاپیک تولدم رو به اون قشنگی درست کردن ... به خصوصی مهسایی ... عشق من!
    خیلی برام عزیزین همه تون ...
    پست فردا شب رو هم همین حدودا می ذارم ..
    سعی می کنم بیشتر بنویسم

توی مسیر برگشت ماشین غرق سکوت بود، اردلان می خواست هر طور شده سکوت رو از بین ببره ولی هر چی فکر می کرد چیزی به ذهنش نمی رسید تا یخ اون دو نفر رو آب کنه. یه تفریح ساده زهرمار هر سه تاشون شده بود ... صدای زنگ گوشی اردلان سکوت رو شکست و اردلان خواست نفس راحتی بکشه که بالاخره از اون جو متشنج خلاص شده ولی با دیدن شماره اخماش در هم شد و سریع جواب داد:
    - الو ... ارسلان ...
    نگاه نگران شهراد هم به سمت اردلان چرخید ... اردلان معلوم نبود چی شنیده که چشماشو چند دقیقه با درد بست و بعد گفت:
    - یکی از بچه ها رو می فرستم بیاد دنبالت ... نگران نباش! فقط ... خوبی؟
    نفس عمیقی کشید و گفت:
    - بعدش برو خونه ... سریع ... منم می یام... می بینمت ... فعلاً
    گوشی رو که قطع کرد شهراد با نگرانی پرسید:
    - چیزی شده؟!
    اردلان پیچید داخل فرعی ویلا و گفت:
    - طبق معمول! یه تعداد علاف ریختن رو سرشون ... کلی زدنشون ...
    شهراد چشماشو بست و نفسش رو فوت کرد ... ماشین که توقف کرد دستش رو جلو برد، گذاشت سر شونه اردلان و گفت:
    - بیام باهات؟
    - نه ... حضورت اینجا مهم تره ... میگم یکی بره دنبالش ...
    - پس بی خبرم نذار ...
    جواب اردلان فقط بستن و باز کردن پلکاش بود... شهراد در ماشین رو باز کرد و رو به سارا که تا اون لحظه سکوت کرده بود و اصلا حواسش به بحث پیش اومده بین شهراد و اردلان نبود گفت:
    - پیاده شو ...
    ولی سارا بازم نفهمید ... کلا توی این دنیا سیر نمی کرد... اردلان نگاه نگرانی به شهراد انداخت و آروم گفت:
    - حق داره ناراحت باشه ... هیچ کس کار ما رو درک نمی کنه! باهاش تند نباش ... گناه داره!
    شهراد چشماشو توی کاسه سر چرخوند و گفت:
    - بله چشم ...
    بعد پیاده شد و ماشین رو دور زد، در سمت سارا رو که باز کرد سارا تازه تکون خورد و گیج به شهراد نگاه کرد، شهراد با چشماش توی هوا خطی کشید و گفت:
    - پیاده شو ... رسیدیم ...
    سارا آهی از اعماق وجودش کشید و آروم گفت:
    - خداحافظ ...
    جواب اردلان هم به همون اندازه آروم و بی حال بود ...
    وارد حیاط که شدیم دستامو بغل کردم و به قدمام سرعت دادم ... برف ها تا قسمت ورودی ساختمون به خاطر رفت و اومد تقریبا له و صاف شده بودن ... چند قدمی پله ها بودم که شنیدم:
    - سارا ...
    نمی خواستم بشنوم ... عصبی بودم ... داغون بودم. دوست داشتم جیغ بکشم ولی توی اون خونه نمی شد. دلم می خواست کتکش بزنم ولی آدم این حرفا نبودم. دلم می خواست خودمو بزنم ولی اینم اوضاع رو بهتر نمی کرد. بی توجه خواستم برم که باز صدام کرد:
    - سارا ... اینجوری نری تو به نفعته ... بیا حرف بزنیم ...
    روی پاشنه پا چرخیدم و با صدایی که با همه توان نداشته م سعی می کردم بالا نره غریدم:
    - در مورد چی؟! سهل انگاری شماها؟!
    - نه ... در مورد هر چیزی که باعث می شه از این قیافه برزخی در بیای ...
    -آهان! بله شما فقط به فکر ماموریتتون هستین ...
    در جا آروم چرخی زد ، سرش رو رو به آسمون گرفت و گفت:
    - حالا هر چی ...
    یه قدم بهش نزدیک شدم و گفتم:
    - همین خونسردیت باعث شده به اینجا برسی نه؟ همین موفقت کرده؟ تو اصلا احساس داری؟! متاسفم برات! تو خودت رو کشتی ... آدم بی احساس مرده متحرکه ... داری مردگی می کنی جای زندگی!
    ابرویی بالا انداخت، دستاشو کرد توی جیب شلوارش و با لبخند گفت:
    - به به! دیگه چی؟!
    - چطور تونستی بذاری با ساسان ...
    سریع گفت:
    - هیششش!
    نیازی نبود ادامه بده ... دلیل تذکرش رو خوب می دونستم ... آهی کشیدم و گفتم:
    - دیگه به تو نیازی نیست ... من به زودی منتقل می شم ...
    چشماشو گرد کرد و گفت:
    - به کجا؟
    - نمی دونم ... به جایی که بعد از اونجا برم اونور آب ...
    پوزخندی زد و گفت:
    - تو کلا اینجوری زندگی می کنی؟!
    با تعجب گفتم:
    - یعنی چی؟!
    - همین قدر راحتی؟! ساده ای؟ احمقی؟!
    چشمامو گرد کردم و گفتم:
    - ببین شازده! یه کاری نکن قید همه چی رو بزنم چشمای تو یکی رو با ناخنام در بیارم خیالم راحت بشه یه غلطی کردم بالاخره ها! تو رو هم بکشم یه ذره آروم می شم ... تا الان فکر می کردم دوستی برام ... ولی ...
    دست کرد توی جیبش ، سیگاری بیرون کشید و روشن کرد ... نفس نفس می زدم ... نفس نفس می زدم و عقده ها رو با دم و بازدمم بالا و پایین می فرستادم ... این بالا و پایین رفتنش باعث زخم می شد ... باعث درد می شد ... باعث شکنجه بود ... یادم می آورد که نباید یادم بره که چه کشیدم! که چه کشیدیم ... پک غلیظی به سیگارش زد ... سیگاری زیاد دیده بودم ولی تا به حال کسی رو ندیده بودم که اون مدلی سیگار بکشه ... با هر پک چشماش بسته می شد و اخماش در هم می رفت ... غلیط بودن پکاش رو حتی من هم می تونستم حس کنم ... بعد از دو پک محکم گفت:
    - از ساسان نامه داری ... درسته؟!
    جا خوردم. یه لحظه یادم رفت از کجا جریان نامه ساسان رو فهمیده بعد یادم افتاده تو حرفای خودم از دهنم پریده. آب دهنم رو قورت دادم به خوبی می دونستم نامه ساسان دست کسی بیفته دیگه به من برش نمی گردونن. اون نامه از جونم برام با ارزش تر بود. آخرین دست خط ساسانم بود ... آخرین چیزی که ازش برام باقی مونده بود ... رفتم سمت استخر و سعی کردم خونسرد باشم ... گفتم:
    - که چی؟!
    اون از من خونسرد تر گفت:

- باید بخونمش ...
    بیچاره شدی سارا! آخه دیوانه مگه قرار نبود هیچ وقت کسی از اون نامه بویی نبره! چطور نتونستی جلوی دهن رو بگیری؟ مسلما پلیسا از نامه می تونستن به عنوان مدرک استفاده کنن ... بعدش چی می شد؟ هیچی فاتحه اش خونده بود ... آب دهنم رو قورت دادم و گفتم:

- نمی شه ...
    اومد سمتم، از صدای قدماش فهمیدم ... درست پشت سرم بود ... اینو هم از فاصله صداش فهمیدم:

- می تونم بدونم چرا؟!
    از گوشه چشم نگاش کردم، پشت سرم بود ولی سمت چپم ... می تونستم ببینمش ... داشتم کم می آوردم. حس می کردم می خوان از عشقم جدام کنن، گفتم:

- اون نامه مثل وصیت نامه ساسانه ... به هیچ احدی نشونش نمی دم ... خطاب به خودم نوشته شده ...
    واقعا هم خطاب به من نوشته شده بود ... آخرین تقاضای عاجزانه ساسان توش بود ... درسته که من کاری که اون خواسته بود رو نکردم، ولی داشتم به روش خودم اون رو به خواسته اش می رسوندم. شهراد گفت:

- اون نامه هر چی که هست تو رو کشونده به اینجا ...

زیادم جای تعجب نداشت! باید می فهمید ... اون پلیش بود و شم پلیسیش قوی بود ... ولی منم کوتاه بیا نبودم ...

- خوب که چی؟
    با تحکم و عامرانه گفت:

- باید ببینمش ...
    دیگه خبری از لطافت و صبوری توی صداش نبود. همین منو می ترسوندو مگه چقدر می تونستم جلوش مقاومت کنم؟ سعی کردم جور دیگه ای برخورد کنم، چرخیدم به سمتش، چند لحظه عاقل اندر سفیه نگاش کردم ... انگار نمی فهمید من چی می گم! بیخیالش شدم، راه افتادم سمت در خونه و گفتم:
    - گفتم نمی شه ...
    باید فرار میکردم، اون لحظه بهترین کار همین بود. من تو فکر در رفتن بودم و اصلا حواسم به عکس العمل اون نبود برای همینم وقتی سریع پیچید جلوم جا خوردم و یه متر پریدم بالا ... چشماشو ریز کرد، فهمیده بود حسمو! این حساس ترش می کرد ... خاک بر سرت سارا ... صداش روی اعصابم سنگ میکوبید ...
    - به حرف تو نیست! دستوره ...
    با عجز گفتم:

- نه!
    هر چی من بیشتر اصرار می کردم ، اون خشن تر می شد ...

- می یاریش ... همین امشب ...
    طوطی وار نالیدم:

- نه!
    سرش رو چند بار بالا و پایین کرد و اینبار با لحن ملایم ولی طوری که انگار به خودش مطمئن بود گفت:

- می یاری خانوم! می یاری ...
    بعد از این هم لبخندی زد و رفت سمت استخر ... دود سیگارش تو فضا پخش بود .... بی اختیار ایستادم و بهش خیره شدم، بی توجه به برف نشست لب استخر و پاهاش رو آویزون کرد ... یه دستش به سیگارش بود و دست دیگه اش رو از پشت حائل بدنش کرد ... نگاش به آسمون بود و دودی که از دهنش خارج می شد ... اونم غرق دنیای خودش شده بود. انگار دیگه این دنیا رو لمس نمی کرد ... اون بود و آسمون و سیگار ... چشم ازش گرفتم و راه افتادم سمت ساختمون ...

نقد سیگار شکلاتی

سلام سلام دوستای گلم ... حال و احوالتون چطوره؟!!
    من اومدم ...
    تند تند یه چیز بگم و بریم سر پستا ... دوستان من گفتم جدال مجوز گرفته نگفتم چاپ شده اولا! دوما ناشرش تهرانه نه اصفهان ... سوما برای نمایشگاه کتاب بین المللی تهران چاپ می شه نه اصفهان ... اینا چیزایی بود که لازم دونستم بگم ...
    بعد از اون جا داره تشکر بکنم از عزیزایی که تو تاپیک نظر سنجی بهم رای دادن و اون مهربونایی که کلی تبلیغ کردن ... مثل بیتا ، رها ، مهسایی ، فاطمه ، real girl و ورضی جون ، سحر ، نازی و خیلی از دوستای گل دیگه م که الان حضور ذهن ندارم ... خیلی دوستتون دارم ...
    جا داره تبریک بگم به سانی برای اول شدنش ... دردم حقش بیشتر از این حرفاست ...
    و یه چیز دیگه ... اگه احیانا من نتونم خودم رو به موقع به سایت برسونم برای گذاشتن پستا هر حرفی که می خواین بهم بزنین رو تو پروفم بزنین نه تو صفحه نقد! چون اسپم حساب می شه و کاری جز گزارش نمی تونم بکنم ...
    مرسی دوستای گلم ...
    می ریم که داشته باشیم پستای امشب رو ...

پست اول ...

- صد و یک ... صد و دو ... صد و سه ...
    صدایی از پشت سرم بلند شد:
    - بسه ساها!!! اه!
    بی توجه بهشون به کارم ادامه دادم ... جز غر زدن کاری بلد نبودن! منم جز طناب بازی تفریح دیگه ای نداشتم. انواع و اقسام مدل های طناب بازی رو بلد بودم و باهاشون عشق می کردم! ضربدری می رفتم و بی توجه به اینکه شاید حرکاتم برای بقیه آزاردهنده باشه بپر بپر میکردم. عرق از سر و روم می ریخت اما بی توجه داشتم به کارم ادامه می دادم:
    - صد و چهل ... صد و چهل و یک ...
    دستی از پشت دور کمرم پیچید و نفس داغش توی گردنم پخش شد. مو به تنم راست شد و سریع طناب رو ول کردم و با یه جیغ فرا بنفش چرخیدم. با دیدن سیامک مشت و لگد پروندم و گفتم:
    - ااا! ول کن منو! مگه خودت خواهر مادر نداری! چندش!
    سیامک دستاشو کشید کنار، خودش هم یه قدم رفت عقب، خندید:
    - تو رو فقط اینجوری می شه نگه داشت ...
    دستمو تو هوا تکون دادم و گفتم:
    - چشم داشته باشین تنها تفریح منو ببینین! چی کا ره کار شما دارم آخه؟ یه گوشه وایسادم دارم برای خودم بپر بپر می کنم!
    دقیقا هم توی گوشه ای ترین نقطه پذیرایی بودم، یه جایی که نابم هم از پشت به دیوار نخوره. پشت سرم یه پنجره سرتاسری بود که می تونستم حین طناب زدن آسمون رو هم رویت کنم و به قول خودم فیض ببرم اساسی! سیامک دست به کمر شد و گفت:
    - مگه تو و اون نیاز جونت چشم دارین تفریح منو کامی رو ببینین؟
    - شما می شینین فیلم ترسناک نگاه می کنین ، نصف شب ، با صدای بلند!
    خواست ادامو در بیاره قری به سر و گردنش داد و گفت:
    - شما هم در طول روز مدام داری رو اعصاب من بالا و پایین می پری! این به اون در ...
    کامیار که پای تلویزیون ولو بود یهو از جا پرید و گفت:
    - ای تف تو ذاتت احمق!! خوب تو که عرضه نداری چرا پاس نمی دی؟!!!
    چشمامو گرد کردم که دوباره از جا پرید و اینبار بلندتر از قبل گفت:
    - عمتو ... !!! هند بود داور ....!!!
    جیغ کشیدم:
    - هوی! در دهنتو گل بگیرا! اینجا مادمازل وایساده! همین کارا رو می کنین که نمی ذارن بانوان محترم برن استودیم! یه جو شعور تو وجود شما نر های محترم نیست!
    کامیار که اصلا نمی شنید من چی می گم! هشت چشمی رفته بود توی تلویزیون و تخمه می شکست. سیامک چپ چپی نگام کرد و گفت:
    - یه بلا نسبتی! دور از جونی!
    - بلانسبت و این حرفا نداره! در اصل اینطوری باید بگم که رو مردا تاثیری نداره ، اول آخر همه عین همین ...
    کامیار بی توجه به جر و بحث ما باز از جا پرید و گفت:
    - بزن دیگه!! بزن!!!
    پوفی کردم و بی توجه به جفتشون راه افتادم سمت آشپزخونه، درست روبروم بود، کمی متمایل به سمت راست، انتهایی ترین قسمت سالن . سالن خونه حدودا شصت متر بود، خونه مون خیلی بزرگ نبود ولی کوچیک هم نبود. آشپزخونه اپن مجهزمون با ست چوب قهوه ای و نارنجی به خونه روح می داد. خبری از نازیلا و نیاز نبود. مطمئن بودم تو اتاق در حال خرخونی هستن، البته بیشتر نیاز خر می زد، نازیلا تو این وادی ها نبود. بعضی وقتا فکر می کردم هیچی تو این دنیا براش اهمیت نداره ... قرار بود به زودی منتقل بشه جای دیگه ، ولی نه ناراحت بود نه خوشحال. بعد از رفتن اون می موندیم ما چهار نفر! یا در اصل ما چهار تا سگ و گربه! که کاری جز پریدن به هم نداشتیم بکنیم . البته می دونستم این وضعیت چندان دووم نداره و بازم بهمون اضافه می شن، این رسم خونه ما بود. یه دونه سطل ماست برداشتم و گرفتم زیر شیر آب سرد ... گذاشتم تا سرش پر بشه ... سیامک سرک کشید و گفت:

- می خوای غذا بپزی؟! دستت درد نکنه! راضی به زحمتت نیستیم ...
    شکلکی براش در آوردم و گفتم:
    - برو بگو عمه ت برات غذا بپزه! نوکرت که نیستم ...
    چشماشو چرخوند و گفت:
    - بی تربیت ...
    بعد هم بی توجه به من عقب گرد کرد و رفت کنار کامیار ولو شد ... سطل پر شده بود. از زیر شیر در آوردمش، یه سطل پر از خشم اژدها!!! همین که از آشپزخونه رفتم بیرون نیاز هم از اتاق اومد بیرون. اتاق ها درست روبروی ورودی آشپزخونه و اون سمت سالن بودن، سه در کنار هم، یه اتاق یه اندازه! هر کدوم چیزی حدود بیست متر. نیاز با دیدن من شصتش خبردار شد کجا چه خبره! با چشم التماس کرد بیخیال بشم و سرش رو به طرفین تکون داد، چشمکی بهش زدم و بیخیال رفتم سمت پسرها ... کاملا ریلکس مشغول تخمه خوردن بودن. همه گند کاریاشون یه طرف اون لنگای دراز شده شون هم یه طرف ... میز رو به گند می کشیدن هر روز با این حرکت چندششون. دلم می سخوت واسه کاناپه خوشگل کرم قهوه ایمون، اما چاره ای نبود! دلم رو به این خوش کردم که بعدا وادارشون می کردم کاناپه رو بشورن!

نقد سیگار شکلاتی

14. 992 کاربر از پست هما پور اصفهانی تشکر کرده اند .

!!Rosha!! , !diamond! , !shamim! , !ya30! , # MiTrA.Sa # , $ parmis $ , $@αʀiT$ , $~SARA88~$ , %NEGAR% , " yegane" , "Lonely Girl " , "َAVA" , '@R!N@$' , ( unique ) , (*fatemeh*) , (mahi) , * Bita * , * narges * , * Rojin* , * تبسم * , * سعیده * , *(MAHSA)* , **(kimia)** , ****** , **atieh** , **AZIN** , **fatima** , **LONELY** , **mary** , **maryam goli** , **mehrnaz** , **Nazi** , **nc** , **sevdayi ** , **shirin** , **tina** , **~Ghazal~** , **دختر باران** , *AsemaN* , *Barg Rizan * , *BERSIN* , *fatemeh.s* , *golshan* , *MAHBOBEH* , *mahi* , *mahsa* , *marin* , *msbm* , *N*E*G*A*R* , *niki , *Nooriya* , *PS* , *SaNaY* , *Silver Sun* , *sogol , *sorme* , *yasaman* , *yekta* , *~aida bala~* , *دخت تپل* , *لبخند* , *ماری* , *ونوس , *یک آسمون آبی* , ...BaHaR... , .:RezVan:. , .elina. , .mahsa. , 13671107 , 1:59 P.M , 23nasim23 , 2khtarBaran , 77 77 , 7979 , 9295743 , @@@@ensieh@@@@ , A.p.b , a2sa maingirl , abbas_p , abby7 , Acinonyx , adish1 , afroz99 , afsane90 , AGHMEH/\/ , ahoo16 , aida.r , Aida_24880 , Aisankn , Ala 77 , Ala88 , alikhademi , alma8525 , almaramanda , almas sharghi , AlMaZ692 , Alone moon , Ami Tis , Aminfar1 , amirhossein76 , amitida24 , ana? , Anahel k , anahita98 , anastasia2 , Anti_Boy , Ara19 , ara6 , aramesh21 , archangel , Arefeh.Jm , arezoo71 , arezoojigare , Ariana79 , Armila1374 , aroosak , arqavanii , arshida1994 , arshin.R , artan0 , Artenus , artmis73 , artmis78 , Aryan Dokht , asal172 , asalkhanoom505 , asalkotole , Asalo0o0 , asaltsh , Aseman kavir , asha , asrin_1994 , atefe.t@heri , atefeh87 , Atefe_R , atena 78 , ati joooon , ati-74 , AtI2020 , atiye77 , aurora77 , AVAmb3HbahanI , Ay-moon , ayda90 , ayda_ayda , aynaz69 , aysel482 , azade6360 , Azadeh7040 , azar** , azita 75 , B*O*S*H*R*A , bade-zemestun , bahar1379 , bahar77 , baharboofy , bahareh-bt , baharezendegani , bahar_1234 , baii , banafsheh_sh83 , banooshab , Banooye Koochak , BaRaN 72 , baran1116 , baran_68 , baroon14 , behi_jooon , BEL19 , bella94 , benq , Betsa89 , bihamtas , bipardeh , bita.shahabi , bitabarfi , Bita_SA , black wizard , blub2000 , B_A_R_A_N , Cancer , casio02 , cemira , cloudyneda , coral12 , D...E...L...L , D.maryam , D0nya , d@rk night , dada1 , dark chocolate , dark fairy , Darya♥ , DDDD75 , delafruz.88 , delaram00 , delasa3 , devilgirl_A , diga , dispassionate , dokhtare_yakhi , doon doon , doorin , dooshize.a , dordor , DORI JOOON , dornaz69 , dorsa nahal , doubtfull , doxi bala , drm.gholami , duste man , Eghlima78 , EINDRA , eklet , Elahe41 , elena1998 , Elham fa , elham-n , Eli 67 , eli88 , elish688 , elloy , elmira.t , elsa , eshgh penhan , evalina , eyeda , f.the , f@eze98 , F@rnaz-S2 , f@t3meh.k , f@temee , fa2013 , faeze mozafari , faezeh97 , FAFA.JOON , fafa1997 , fafa_f , fairy girl** , famdavari , FANNI , faranak-bahari , fargol_2408 , farnam88180 , farnaz76 , farzad.fm , farzaneh-a , FaTam , fateme 97 , Fateme.R , fatemeh 18 , Fatemeh.98 , fatemeh13 , FATI2014 , fati26 , fatiima , fatima flower , Fatima S , fatima92 , FATIMA:D , fatima_ma2020 , fazijooon , Feloor , fereshth , fingil77 , foggy , forelise , fozhi , fzz_78 , f_ gisoo tala , f_sh804 , gessi topoli , gharar nabood , ghasedak75 , ghazal 2012 , girl-of-spring , Golden S , gole.bahari0 , goli1658 , golnaz005 , golnaz78 , Golnush Sadeghi , GOOL89 , gorbenanash , gorgin khan , ha le , haeri , ham raz , hana35 , Hanaaaaaaa , Hanesk , hanieo_O , hanijonam , haniko1376 , haniyeh120 , hannaneh_ya66 , hanyko , harimeshgh , hasti 33 , hasti11 , hasti789 , hediye73 , helen. , Hellgirl1 , hese_gharib , hi jojo , hiiiiiiiiiiiis , hiva-20 , hodhod_sharif , homa shahheidar , homa41 , homi92 , honey-asal , hooloo41 , Hosna.sz , hyunah , iahda , ialda , Ice girl_fateme , ICE.QUEEN , icegirl78 , Ida.M , idin98 , ili mah , Iranian Princes , iyzak , jaroon , jessica callen , jighol , joana , jooon , joooody , KATHRINE , ke$ha , kfdh , Khale sooske , Khatereh712 , khorshid☼dokht , kiana jon , kimia zz , kimia.76 , kimia79 , kimiya98 , kodaki , Kowsar(koko).B , kr@m.R@ , L!nA , l.m13 , L0v[-я y∃t , lartmis , le y la , legend69 , Legendary Girl , leila banoo , leila50963 , leili.b , leopard 18 , liah , lili 20 , lilijinan , LINDA...H , Lioda , lmnop , lonely *73 , love mazyar , LOVE SS50 , luna_ma7 , lwbo888 , m i n a... , m.goli1378 , m.hj , m.o.n.a , m0zhdeh , m@hy@649 , maasomeh51 , madame arefeh , Madsun , maede7 , maedeh78 , mahak19 , mahboubeh69 , mahdis-d , mahdis_m , Mahla.69 , MAHNAVI , Mahsa khazaei , mahsa.256 , mahsa.76 , mahsa.98 , mahsa.g.75 , Mahsa.Sohrabi , mahsa73 , mahsa9395 , mahshid-73 , Mahtab 75 , mahtab10 , mahya7763 , malus , MAMOOS , mana_f6 , maneou , mania noonooiy , Mansoure 391 , marale , Mari958 , MaRjaN 78 , marjan-70 , marmar7452 , maryam esk , maryam gol , maryam.y , maryam2005 , maryami.aramesh , maryamm1990 , maryam_277 , maryam_m1112 , maryiana , Marziiii , marzik , masi.eshghi , masoud1992 , mastan jojo , matineh77 , maya 74 , MayaShi , MeDiA Es , mega , mehraneh-azin , Mehraneh.s , mehrdokht , mehrn00sh , mehrnaz_k , meli ka , melikbelik , mellina2000 , michka_61 , miminaz , Mina , mina.77 , mina_75 , misa chan , misaa , misha96 , miss sunami , missy.sh , miss_mahsa , mitra 94 , mitra93 , mobinaa , Moein78 , mohade31995 , mohadesehe75 , mojgan am , mona.habibzade , mona7505 , monaliza-1 , monarch99 , monir12 , MoniRe.S , mon_91 , moonlighte , morvarid23 , MotiAmiri , mozhgan69 , mozhi.a , N!l00f , N-berjis , n.d.sari , nady48 , nafas-77 , nafas.10 , nafas.joojoo , NAFASSS71 , nafasy , nafi3e , nafise goli* , nahal_h , nahid lucky , NaNa 2000!!! , narvin 86 , nas-nam , nasibesameie , nasim j , nasim78 , nasrini* , nastaran1351 , Natasa , Nayiri , NazAlmas , nazanin-a , Nazanin_8832 , nazbaran , nazi kh , nazisaki , nazi_bec , nazi_gf2010 , neda.y , nedaida55 , neg nego , negar920 , negarh91 , negar_rhn , negin17 , Negin96 , negin_so , Negy , nemo0o , nesa28 , nia12 , NiceNoice , night_star , nika56 , nika96 , Niki f , nilofar abi , nilofar N , nilofar.kh , niloofar4 , niloofarhs97 , nioosha.AR , nmari , noooor , noore mahtab , nooshin sa , norsa , nrezaii , orkidehyesurati , p@rim@h , paeezi , paiz , paradaice , paradise2013 , parastesh25 , parastoo_joon , pardis joon , paria66 , parinaz67 , parisa pm , parisa*M , parisa00 , parisa2000 , PARISA94 , parisun64 , parmis86 , parnian77 , parparpar , parvaeh , Peart , pegah.hem , peGol , pikasooo , pishiesefid , pishiii , Posiden , prohibited_girl , qeuy , R.A.H.A , R@dvin , Raha.74 , raha005 , rahabano76 , rahakh , raheleh69 , ramcal , Randy Or , raniya , Raniya95 , raspina0021 , ratanaz , rayhane22 , raz gol , razeghi.9999 , real girl , Reihaneh.s , reihon , renesme , reyhan.shr , reza9000 , rezaei61 , rezi_7m , rezvanehfr , rohamm , rojanbw , rolan , rosh9la , roya e man , roya.r.r , ROZ GOL , Roza_kian , roze 2000 , rozesorati , rozhankh , rozhina , ro_kh , Rroshi , Ryhan , s.love , s.sh.alone , s?h?r , saba70106 , saboura78 , sabzapari , sadaf.a , sadaf.sh , saeideh71 , sagharaneh , saghi.m , sahaaarr , sahar mj , sahar.z , sahargoogoo , SahariX , saharjojoo , saiideh , sajedeh d.m , salvi_0122 , Sama & Stars , sama ghazi , samin 030 , samine2013 , SAMIRA BANOO , samira2712 , sanamjooje , sanix , saniya72 , sanjaghak_a , sanni , sany2000 , saprina* , sar-almaz , Sara fenghele , sara mn , sara star , sara-hs , sara.jooooooon , SARA.L , sara0001 , sara10000 , sara96 , saraia , saraice , sarassgirl , saratab , saray , sarayf , sara_1360 , sare_kh , sarina1911 , Saye joojoo , saye70 , sayeh66 , sayta.m , sednaaa , seepide , Selda96 , selena ghomez , sepide eshgh , Sepide.E.R , sepide25 , Sepideh.G , sepidehri , sepideh_zm , sepidiii , sera lak , Seta jojo , SETARE SOHEYL , setare-20 , setare-bahari , setayesh1363 , setayesh_p995 , sevina1 , sh8000 , shabnam*z , shadi 11 , SHADI.71 , shadifall , shadowlight , shagha27 , shaghayegh+h , shahrzadaria , shamim200 , shaprak21 , sharafi , sharareh 78 , shatot , shawkila , shayan barati , shazde koochool , sheyda315 , sheydajoooon , sheytoonak75 , shida.m , shiee_irani , shima72 , shimablue , shima_new , shinshina , shiny star1 , shiva.k** , shivawer , Shiva_AS , shohreh_jinstag , SHU SHU ABI , sh_shivol , silent19 , simaaaaa , sima_a_111 , simsim20 , skiller , skyasal , smir , smme , snow girl105 , Sogol Toix , sohee , Sohey36 , sokot shab , soode , sooooogand , spring93 , stts , sudabe sh , Sun~Shine , sydney , s_aftab , tabi-72 , tan tan66 , tanaz-a , tanha tarin , Tanha1376 , Tanhaei.2010 , tannazf , TanNazZz , tara m2 , Taran0m_SH , taraneh joon , TARANOMEMEHR , Taratari , teddy 23 , terme.21 , tghyasfr , tgilani2012 , the shadow girl , Tifani Jon , TINA. J , tooska banoo , tore , toska , touska , Universe95 , valehjoon , vanooshe , vdaxxsh , viyolet , vj_90 , voroojac , wintergirl , Xmahdii_e , YaaaaC , yaasii789 , yaldaaaaaa , yara67 , yasaman1998 , yasamin khanoom , yasiiman , yasinfdf , yegane98 , yoshgin , z.asadi , z.h.r , zahra 15 , ZAHRA*N , zahra1374 , Zahra_97 , zakieh.h , zalzas , Zari jOojOo , zebeli , zeynab f , ziagol , zizi.m , Zjooojooo , zmnm , Znaa , zoha1 , zohreh.h , zohreh.zarei198 , zohreh1990 , zohreh61 , ZOLEIKHA , zomorrod72 , zozo_z1988 , zz_k , |Shaghayegh| , ~*romisa*~ , ~Ani Joon~ , ~foroozan~ , ~golnaz~ , ~Niayesh~ , ~sahar~ , ~Setareh Bano~ , ~soomi~ , °SetareH° , ˙·▪●MAHROO●▪·˙ , мαяℓιкα , آدرینا61 , آرا96 , آرتمیس 98 , آرسین 3 , آنا تكـ , اتشک , اتل و متل , ارمغان شادی , اروانه , اسماء کرمی پور , اسمون , اشك اسمون*باران , ال بانو , الهام4 , انابل , انجلین , ایراندخت* , ایفل , ایلسا , بازیگوش , بخاری , برگ پاییزی , بــــانــــو , بهار بارانی , بهاره.ح , بهارک 1375 , بي بي فري , بی ریا 63 , تانیا ج , تبسم+ , ترانه خانوم , ترسا اراسته , تندیس66 , تهران بانو , تکراری , تینا97 , ثمره 82 , حریم1 , حس آشنا , حسام89 , حسینی شاکر , حنانه.. , حنیفا58 , خاله زهرا , خاله قزي , خانوم معلم , خدیجه1374 , خنثی , خورشیدتابان , خوشه طلایی , دختر بارون , دختر حنایی , دختر رویایی , دخترک برفی , دلارامم , دنیز. , دوست داشتني , دينا رادمنش , دکتر نانا , دینام , رز سیاه 73 , رزا12 , رمز و راز , رها 69 , رها در باران , رویا 60 , رویا(dream) , ریحانه مهر , ریماس , زهرا رضایی , سابرینا64 , ساده65 , سارا راد , سارا-76 , سارا98 , سارا_رها , سارمیا , ستاره کویر , ستاره ی بارون , ستـاره , سمانه 24 , سمیه.ف.ح , سوداا , سوگلی72 , سوگند78 , سپیده دم , سیب حوا , ش ی م ا , شاهزاده شب , شبپره , شقا گل , شقایق وحشی , شهلا61274 , شيرين بانو , شیداجون , شیوانا مهرآذر , صدای پای اب , عاشق رمان خواند , عمه حمی , فاطمه 27 , فاطمه سمیعی , فامق , فبیولس , فرشته مرگ , فرنوش72 , فندق75 , قطره کوچولو , لحظه های بارانی , مائده 2004 , مالور , مامان بهاره , مامان نوید , ماه رو , ماهین56 , مدیا خانم , مرزنگام , مریم حامدی , مریم عسل , مریم.فخاری زاده , مریمs , معصومه سادات , ملودی آرامش , ملکه 62 , ملکه خون , ملیحه جوون , من:غزل , مه جبین.ش , مهدیه جون , مهدیه رادمنش , مهرساRD , مهروند , مهسا.میر , مهسايي , مهلغا , میثاق 1 , میناااا , میکی , نرگس 78 , نسـرین , نصرا... , نفس13 , نیلو فر 69 , نیلوفر 72 , هادیانا , هانی سالی , هانیه خانومی , هانیه نیکو , هایا , هلیا رها , هوای بارونی دلم , هیونگ , ورتاگل , ویدا درستی , ویلن سرد , پانیززهرا , پرستو68 , پرطلا , پرنيان22 , پرنیان76 , پری دخترم , پریاss , پریوش .س , پـــریا , پگاه جون , چاله , چنل ملمظی , کمند , گبریاس , گشتاسب13 , گل یاس , گلسار , گنجیشک , گوگولی مگولیی , یاحا , یادگاری20 , یاناک , یلدا.م , یواش , یوتاب شجاع 1 , ღ Mahgol ღ , ღHesaneღ , ღs@h@rღ , ღஜsaraஜღ , ◊ نیلوفـر غنچـه , ☂Rain Daughter☂ , ♡yasamin♡ , ♥...ARAM...♥ , ♥Atena♥ , ♥Nafas♥ , ✖م♥ر✖ی♥م✖

15. Top | #18

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.67
    تشکر از کاربر
    18,078
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

پست دوم
    سلام بر صفحه 6

پست سوم رو هم تا چند مین دیگه می ذارم ...

همین که رسیدم پشت سرشون اول از همه سیامک متوجه من شد و برگشت ولی برگشتن همان و خالی شدن سطل آب روی سر جفتشون همان! سیامک که تقریباً فهمیده بود قراره چی به روزشون بیاد کمتر جا خورده ولی بازم دهنش باز مونده و با چشمای گرد شده بهم خیره مونده بود. برعکس اون کامیار همون جور سر جاش خشک شده و دستاش از طرفین باز مونده بود. جوری دهنش باز و بسته می شد انگار افتاده تو دریا و داره غرق می شه! بچه م توهم زده بود ... صدای خنده نازیلا و نیاز هم بلند بود ... نازیلا هم از اتاق اومده بیرون و مشغول فوت کردن ناخنای لاک زده دستش بود. سیامک زودتر به خودش اومد، پرید اینور کاناپه و خشمگین غرید:
    - ساها! ساهـــــــا!
    در حین ساها ساها کردنش با خشم سرش رو هم تکون می داد، شونه ای بالا انداختم و بدون اینکه بترسم، رفتم جلوتر و گفتم:
    - هوم؟! چته؟! همینه که هست ... می خواستی منو حرص ندی ... ساها انتقام نگیره که ساها نیست ... تا چشت دراد!
    کامیار که به خودش اومده بود از جا بلند شد، چشماش پر از غضب بود، می دونستم جفتشون الان رم می کنن. ولی برام مهم نبود. یه جورایی سر به سر گذاشتن با اونا برام عادت بود. کامیار با حرص و حالت پر از انزجار، با دست تی شرتش رو کمی از بدنش فاصله داد و گفت:
    - ساها گور خودتو کندی !
    یه قدم رفتم عقب و گفتم :
    - ببینید ! گفته باشم دستتون به من بخوره ... چی؟!! نخورده ... دفعه دیگه یخ خالص می ریزم تو یقه هاتون ...
    کامیار اشاره ای به سیامک کرد و قبل از اینکه بتونم فرار کنم اول سیامک پرید سمت من و به دنبالش کامیار هم پرید اینور کاناپه و دوتایی گرفتنم! من یه دختر و اونا دو تا پسر! درسته که خیلی هم درشت هیکل نبودن ولی دلیل نمی شد که قوی تر از من نباشن! سعی کردم هولشون بدم ولی نمی شد ، نیاز جلو اومد و گفت:
    - ولش کنین ببینم!
    سیامک دستاشو حلقه کرد دور گردنم و گفت:
    - ولش کنم؟!! می خوام خفه اش کنم!!!
    کامیار دستم رو کشید و گفت:
    - بیارش ببینم! یه نقشه بهتر دارم براش ...
    جیغ کشیدم:
    - ولم کنین بی جنبه ها! جنبه شوخی هم ندارین! اصلا خوب کردم باهاتون! باید بدتر می کردم ...
    نازیلا بیخیال تکیه داده بود به دیوار و می خندید، کلا وقتی می افتاد به خندیدن دیگه نمی تونست تکون بخوره! کل بدنش شل می شد انگار بچه م! نیاز هم غش غش میخندید و سعی می کرد دست من رو از توی دست کامیار و سیامک در بیاره ولی موفق نمی شد .. منو کشیدن سمت راهروی کنار آشپزخونهف دستشویی و حموم توی اون راهرو بود و من خیلی خوب م یدونستم قراره چه به روزم بیاد. جیغ کشیدم:
    - جفتتونو تو خواب خفه می کنم!!! گفتم دست از سرم بردارین!!!
    اونا هم داشتن غش غش می خندیدن و با همه زورشون من رو می کشیدن. سیامک در حموم رو باز کرد و برام ابرو انداخت بالا، قیافه گریه دار به خودم گرفتم و رو به نیاز گفتم:

- حلالم کن!
    سیامک و کامیار هم هنوز داشتن هر هر می خندیدن. دستامو به چارچوب در حموم گرفتم و سفت سر جام موندم ... سیامک تو حموم بود و کامیار بیرون ، اون می کشید و این هل می داد ... کاش می شد نخندم! خنده قدرتم رو کم می کرد ... هر از گاهی بین این تقلاها یه جفتک هم می پروندم، یکی سمت سیامک یکی سمت کامیار اما فایده ای نداشت، چون تا به خودم اومدم کشیدنم زیر دوش و آب یخ رو باز کردن روی سرم ... بگم سکته کردم کم گفتم! بدن خشک من یه دفعه مورد خجوم قطرات آب یخ قرار گرفت و تا مرز سنکوپ پیش رفتم! نفسم بند اومد و جیغ تو دهنم ماسید ... با چشمای گرد شده خیره مونده بودم به سیامک که روبروم بود، هنوز داشت می خندید، ولی من خنده م بند اومده بود، می خواستم خودم رو بکشم کنارف بدنم داشت یخ می زد، دیگه جونی تو تنم نمونده بود ولی کامیار محکم گرفته بودم و اجازه نمی داد تکون بخورم. اینقدر یخ کرده بودم که نمی تونستم یه جفتک بپرونم تو شکم سیامک بلکه دلم خنک بشه! سیامک تی شرتش رو در آورد و گفت:
    - دوش دو نفره می چسبه نه؟!!
    کامیار هم که مطمئن بود از زور سرما دیگه نمی تونم تکون بخورم، ولم کرد، رفت سمت سیامک و همراه چشمک اونم تی شرتش رو در آورد و گفت:
    - شایدم سه نفره ...
    نیاز پرید تو و با جارو دستی که تو دستش بود شروع کرد کتک زدنشون و داد زد:

- برین بیرون ببینم! روانیا! خیسش کردین بسه دیگه ... واسه دوش گرفتن بشینین تو نوبت !!
    من بی حال کمرم رو چسبوندم به دیوار پشت سرم .. چشمامو هم بستم ... فقط داشتم دعا می کردم، گم شن بیرون، اصلا نمی دونستم باید چه غلطی بکنم. گیج و منگ بودم. سیامک و کامیار همونجور لخت با هر هر خنده زدن از حموم بیرون و اینو از صداشون فهمیدم. یه دفعه آب گرم شد ، چشمامو باز کردم، نیاز با خنده نگام می کرد، آب رو اون گرم کرده بود ... فقط تونستم در جواب خوبیش لبخند بزنم ...

نقد سیگار شکلاتی

اینم از پست سوم ... یکی دیگه هم هست

سرمو فرو کردم زیر بالش و غر زدم:
    - خوابم می یاد ...
    پتو از روم کشیده شد و صدای پر از خنده ساسان اومد:
    - نق نزن تنبل بانو! پاشو ببینم! اینهمه صخره نوردی کردی که چی؟!! بگیری بخوابی؟!
    یکی از پلکامو باز کردم و گفتم:
    - چی می گی؟!! صخره؟!!
    همین که چشمای بازمو دید دستمو گرفت و با یه حرکت از تخت بلندم کرد و گفت:
    - نه تنبل جونم ... بخوای هم صخره نوردی کنی باید از رو نعش اینجانب رد بشی ... از اول گفتم مخالفم با این ورزش! می خوایم فقط بریم از هوای صبحگاهی استفاده کنیم ! اون بالا مالاها یه قلیون توپ بزنیم تو رگ ...
    خنده م گرفت و همینطور که می رفتم سمت در اتاق گفتم:
    - به خدا تو دو تا تخته ت کمه ساسان!
    ساسان طبق عادت همیشگیش رفت سمت کمد من و گفت:
    - اون فرشه که دو تا تخته اش کمه!
    رفتم از اتاق بیرون لحظه آخر سرمو دوباره کردم داخل اتاق و از لای در گفتم:
    - ساسان ، رنگ روشن برندار به درد کوه نمی خوره ...
    سریع تر از چشم به هم زدن آماده شدیم ، همیشه عادت داشتیم لباسای همو انتخاب می کردیم ، حتی توی خرید هم همیشه همراه هم بودیم، من برای اون یه تی شرت سورمه ای انتخاب کردم با یه بافت زیپ دار چسبون سرمه ای و آبی کمرنگ، همراه با شلوار جین سورمه ای ... بهش افتخار می کردم!! اونم برای من یه مانتوی سرمه ای انتخاب کرده بود با یه شلوار سرمه ای و شال سورمه ای و قرمز، کوله پشتی مخصوص کوهمو هم برداشتم و دو تایی زدیم از خونه بیرون. ساسان تازه تونسته بود به کمک پس انداز های خودش و یه کم هم کمک مامان یه هاچ بک مشکی بخره ، چقدر دوستش داشت فقط خدا می دونست! بعضی وقتا به اون پاره آهن هم حسودی می کردم. البته ساسان میتونست خیلی راحت به کمک وام بنیاد شهید یه ماشین بهتر بخره، ولی به هیچ عنوان زیر بار نمی رفت ... عقاید مخصوص خودش رو داشت. دوتایی سوار ماشین شدیم و ساسان پرسید:
    - خوب شاهزاده خانوم ، بگو ببینم چرا یهو اخمات رفت تو هم ...
    خیلی راحت گفتم:
    - به ماشینت حسودیم می شه ، نگاش که می کنی از چشمات قلب قلپ قلپ می زنه بیرون ...
    خنده اش گرفت، قهقهه زد، از همونا که عاشقش بودم. از همونا که حاضر بودم جونم رو بدم ولی همیشه ببینمشون ... وقتی خوب خندید، دستش رو جلو آورد، گونه مو کشید و گفت:
    - حسود کوچولوی من!
    اخم کردم و گفتم:
    - اولاً راه بیفت که دیره الان آفتاب می زنه ، دوماً شما کوچیک تری!
    اینبار نوبت اون بود که اخم کنه و گفت:
    - همه اش واسه دو سال ناقابل؟!! قابل بدونین شاهزاده خانوم ...
    دلم می لرزید برای چشمای مخمور آبیش ... منی که به ماشینش حسادت می کردم چطور می خواستم دو روز دیگه حضور یه زن رو کنارش تحمل کنم؟!! چطور؟!! می دونستم بد خواهر شوهری می شم ... اصلا می ذاشتم از این شهر می رفتم! ساسان راه افتاد و گفت:
    - چرا اینجوری نگام می کنی؟ دارم می میرم؟!
    با اخم کوبیدم تو بازوش و گفتم:
    - دهنتو ببند ! لازم نیست اصلا حرف بزنی ...
    با خنده بازوش رو با دست دیگه اش مالش داد و گفت:
    - وحشی هم باشی باز می خوامت ...
    دستامو تو هم تابوندم و از شیشه به بیرون خیره شدم، چند لحظه ای بینمون سکوت بود تا اینکه گفت:
    - بگو ...
    چرخیدم طرفش و با حواس پرتی گفتم:
    - چیو؟! من که چیزی نگفتم!

نقد سیگار شکلاتی

پست چهارم و پست آخر امشب ... اینم تلافی دو شب نبودن!

یه چیزایی دارم می شنوم پشت سرم

دوزتان من اگه داستانم دو سوم مخاطباش رو از دست داده به خاطر موضوع داستان نبوده! چرا به قول اصفهانیا تو شله گوشت می جورین؟ منظور همون از آب گل آلود ماهی گرفتنه ... این داستان چهار ماه قفل بوده!! دلیل از دست رفتن مخاطباش همینه ... به لطف خدا کم کم هم دارن برمی گردن .. پس نگین هما با این رمان ال کرد و بل کرد و مخاطباشو از دست داد ... اصلا هم از این خبرا نیست من هستم که بنویسم ... مخاطبای خاص خودم رو هم دارم خدا رو شکر ...
    هان یه چیز دیگه هم شنیدم ... برخی از دوست نماها فرمودن مخاطبای هما همه زیر 15 سالن ... خواهشا یه نگاه به اون نظرسنجی بالا بندازین ... نه جون من بندازین! بیشترین رده سنی از 15 سال تا بیست سال و بعد از اون 20 تا 25 ساله که جمیعا رو هم رفته می شن نزدیک 1600 نفر ... یعنی 1600 نفر از مخاطبای من رده شنی 15 تا 25 سال هستن ... شایعه می سازین درست بسازین مرگ من! نمی دونم چطور چشماتون فقط همون 125 نفر زیر 15 رو دیده که البت دارن قاچاقی رمان رو می خونن ...
    من که برام مهم نیست مخاطبام چه سنی باشن ... اتفاقا افتخار می کنم قلمم برای همه رده های سنی مناسبه و از همه رنجی پیدا می شه اینجا ... منم نوکر همه شونم ...

خو بسه دیگه می ریم که داشته باشیم پست آخرو ...
    آی من دوز دارم پستای ساسانی رو ... آی من دوز دارم ... ازن من عاشق ساسانم ... همینجور قلب براش در می کنم ...

- می دونم! ولی اون چیزی که ذهنت رو داره سوراخ می کنه رو بگو ... می خوام همین جا ریشه کن کنمش! هیچی حق نداره شاهزاده مارو دلخور کنه ... ذهنش نباید با هیچی جز درسش مشغول باشه ...
    لبخند نشست کنج لبم و بی اراده گفتم:
    - ساسان نمی گی اینقدر لی لی به لالای من می ذاری دو روز دیگه که زن بگیری من از حسودی دق می کنم؟!
    ساسان لبخند محوی زد و گفت:
    - کی به یه پسر بیست و یک ساله زن می ده آخه آبجی خانوم؟!! کسی که باید از حسودی و غیرت بمیره منم! بعضی وقتا نمی تونم هضم کنم که یه روز تو شوهر کنی! اوووف! چطور بقیه داداش غیرتی نمی شن؟!! ببین درد من بدتره ... تازه بزرگتر هم هستی ... خیلی زودتر از من ازدواج می کنی سارا خانومی .. می ری اصلا یادت می ره ساسانی هم بوده!
    چشمامو گرد کردم و گفتم:
    - من محاله تو و مامانو تنها بذارم ...
    گونه م رو دوباره کشید و گفت:
    - پس شک نکن که منم همینطورم! مگه می تونم؟ دو تا بانو رو بذارم تو یه خونه تنها و بچسبم به یه بانوی دیگه ...
    خندیدم و گفتم:
    - عشقه دیگه ! یهو پیداش می شه ... تا همین جاش هم خیلی بی عرضه بودی که یه نفرو واسه خودت دست و پا نکردی ...
    باز لبخند زد و گفت:
    - دست شما درد نکنه!بی عرضه هم شدم! ولی ربطی به بی عرضگی نداره ... از صدقه سر این چهره زیبا که خدا داده ...
    به اینجا که رسید بادی به غبغب انداخت و با دست یقه اش رو مرتب کرد، خندیدم و کوبیدم تو شونه اش ... اونم خندید و ادامه داد:
    - دروغ می گم؟! بگو دروغ می گی ...
    سرمو به طرفین تکون دادم که یعنی دروغ نمی گی ... ساسان کپی برابر اصل مامان بود! به همون زیبایی! اما یه فرقی با مامان داشت، زیبایی مامان همراه با ملاحت بود اما زیبایی ساسان وحشی بود ... یه جور عجیبی که آدمو وادار می کرد ساعت ها بهش خیره بشه و تصمیم بگیره بره به جنگ با چشماش ... خوش به حالش، چهره من برعکس ساسان بیشتر شبیه پدرم بود ... ابروهای پر و مشکی ، چشمای معمولی نه چندان درشت قهوه ای سوخته ... کلاً از زیبایی آنچنانی بهره ای نداشتم! بیشتر می شد بهم گفت معمولی ! ولی بابا همیشه یادم داده بود بگم خدا رو شکر که زشت نیستم! هر وقت بابا اینو می گفت ساسان شروع می کرد به مسخره بازی ...
    - آره حاجی شمام بله! زشت و زیبا و ... حوری موری و ...
    بابا چپ چپ نگاش می کرد و سرشو تکون می داد ... ساسان به بابا تیکه می انداخت و بابا همیشه فقط با نگاه تنبیهش میکرد. اخلاقش بود ... با صدای ساسان از فکر بابا خارج شدم:
    - آره دیگه! به لطف این چهره بسی زیبا ، این دخی ها دست از سر مودار من بر نمی دارن که! اما به نظرت من همچین آدمیم؟! من اهل دختر بازیم؟! پسری که حاجی تربیت کرده اینقدر بی غیرته که بره سر وقت ناموس مردم؟!! آره شاهزاده خانوم؟
    ابروهام رو گره زدم و گفتم:
    - من اینو نگفتم، منظورم یه عشق همیشگی بود ...
    - اونم به وقت خودش ... الان یه آبجی خانوم داریم واسه مون یه دنیا می ارزه و هیچی دیگه هم نمی خوام. مگه یه پسر چی می خواد؟ من یکی که فقط می خوام خوش باشم برم بیرون بگردم، بخندم، حرف بزنم، گاهی درد دل کنم ... خوب من همه اینا رو با تو دارم ... دوستای هم جنس خودمم هستن! من آدمی نیستم که برای تفریحات دو روزه م کسی رو بازیچه کنم. حرف حاجی خوب یادم مونده! گفت ساسان اگه دلت لرزید، باید رو طرفت غیرت داشته باشی همونطور که باباش روش داره ... باید بدونی تا وقتی مال تو نشده امانت باباشه دست تو و وقتی هم مال تو شد امانت خداست تو دستای تو ... مثل چشمات باید مراقبش باشی ... من رو اصل حاجی پیش می رم ... مطمئن باش مرتاض نیستم ... ولی شل و ول هم نیستم ... هر وقت وقتش بشه ازدواج می کنم خواهری ...

با اخم گفتم:
    -خوب منم همینو می گم دیگه برادر من! تو زن بگیری من ...
    ساسان با لبخند دستمو گرفت و گفت:
    - د نمی ذاری که نطق بنده تموم بشه ... می خواستم همینو بگم ... مطمئن باش من ازدواج هم که بکنم بازم تو تاج سرمی ... تو همه کس منی سارا ... اینو باور کن! هیچ وقت هیچ کس نمی تونه جای تو رو پر کنه ... تو همیشه جای خودت رو داری و من ذره ای از محبتم نسبت به تو کم نمی شه ... هیچ وقت! باشه؟!!
    بدون حرف بهش خیره شدم، اونم زل زد به من و گفت:
    - بگو باشه تا تصادف نکردیم ...
    خندیدم و گفتم:
    - باورت دارم ...
    دستمو فشار داد و گفت:
    - نوکرتم ...
    اینقدر سرگرم حرف شده بودیم که اصلا نفهمیدم کی رسیدیم، ساسان ماشین رو پارک کرد و پیاده شدیم . مسیر انتخابیش می شد گفت کمی سنگلاخی و سخت بود ولی قبل از اون مسیر سنگلاخی یه مسیر خاکی نسبتا کم شیب بود که تا اواسط دامنه کوه امتداد داشت ... وسط جاده خاکی بودیم که ایستادم و گفتم:
    - من تشنه مه ساسان ...

نقد سیگار شکلاتی

سلام سلام ... من اومدم ...

احوال دوستای گلم؟!!

من امروز رفتم سر کار ... اولین روز کاریم بود بالاخره تو یه کلینیک کار پیدا کردم کلی ذوق در کردم ...
    خیلی خوش گذشت البته خسته هم شدم حسابی
    ولی فدای سر همه تون ...
    امشب براتون ساسان دارم ... دو تا پست! قول می دم پستای بعدی شهراد باشه ... یه کم ازش غافل شدیم ...
    نگرانش نباشین ... عاشق خودتون و نقداتونم ... لینایی مرسی از نقدت ... فاطم دیبا دیبا آغاز نو مهیسا ملیک بلیک مریم عسل ورتاگل توسکا بانو زنا فافا بی همتاس رزیتا جغله سدنا شیما بلو ... مرسی از نقدای تک تکتون ... این دوستان این سری نقد کرده بودن ... امیدوارم اسما رو درست نوشته باشم چون من همه رو فارسی نوشتم ... خیلی خیلی ممنونم و امیدوارم همه دوستانی که نقد می کنن تا آخر با من همراه باشن و با نقداشون داستان رو همراهی کنن ... انشالله منم وقت کنم حتما جواب می دم

خوب دیگه وقتتون رو نمی گیرم ... می ریم سر پستا ... نقد فراموش نشه ... عاشقتونم ...
    پست تقدیم به مهسا ... عشق من!

سر جا ایستاد و گفت:
    - خوب مگه تو کوله آب نیست؟! بر دار بخور دیگه ..
    یکی از بندای کوله رو آزاد کردم، کشیدمش جلوم و بازش کردم، همزمان گفتم:
    - تو آب برداشتی ؟
    ساسان قیافه شو در هم کرد و گفت:
    - شوخی نکن! کوله رو تو بستی ...
    از گشتن کوله دست برداشتم و با اخم گفتم:
    - همین یه قلم رو یادم رفت! نمی شد تو چک کنی؟ همیشه همینجوری ... همه کارارو من باید بکنم! حالا چی کار کنم از تشنگی؟! من دیگه نمی یام بالا ... خسته شدم ...
    همیشه همینطور بودم وقتی خسته می شدم غر غرو هم می شدم ... ساسان با خنده جلو اومد دستشو گذاشت جلوی دهنم که جلوی حرف زدنم رو بگیره و گفت:
    - هیشش! غر غرو! رفتی رو موج غر غر اف ام؟! الان می رم برات آب می خرم ... دکه صد متر پایین تر بود تو همین جا بشین من الان می یام ...
    بعد آروم دستش رو کنار کشید و یه بار سرش رو به نشونه تایید حرفاش تکون داد یعنی باشه؟! مگه کسی می تونست در برابر آرامش ساسان آروم نباشه؟! سرم رو تکون دادم یعنی باشه و بعد با دست به سنگی که همون نزدیکی بود اشاره کردم یعنی می شینم اونجا ... سرش رو تکون داد و به سرعت عقب گرد کرد که بره آب بخره ... منم رفتم سمت اون تیکه سنگ و نشستم روش ... حسابی تو حال و هوای خودم بودم ... خدا رو شاکر بودم بابت داشتن ساسان، همه دوستام به رابطه صمیمی بین من و ساسان غبطه می خوردن ... بعضی وقتا فکر می کردن دروغ می گم! اینکه هر وقت گوشیم زنگ می خورد با لبخند می گفتم داداشمه! فکر می کردن دوست پسر دارم و برای اینکه حفظ آبرو کنم به دروغ می گم داداشمه ... چقدر با ساسان بهشون می خندیدم ... اوج جریان وقتایی بود که ساسان می یومد دم دانشگاه دنبالم! چشمای همه شون راست می ایستاد و وقتی هیچ شباهتی بین من و ساسان نمی دیدن افکار منحرفانه شون وسعت پیدا می کرد و من هیچی برام مهم نبود ... هیچی ...
    - دیر کرده؟! چه پسر بدی واقعا!
    سرم رو بالا گرفتم و با تعجب به دو پسر روبروم نگاه کردم ... ظاهرشون خیلی هم عجیب غریب نبود، دو تا پسر معمولی ولی اینکه جلوی من ایستاده بودن خیلی عجیب بود. سعی کردم بی تفاوت باشم و به مسیری که ساسان رفته بود خیره موندم ... یکیشون جلو اومد و گفت:
    - می شه من اینجا بشینم؟! آخه اینجا همیشه ایستگاه اول استراحت من بوده ... امروز دیدم تو اومدی جامو گرفتی ... با هم می شینیم منتظر دوست پسر بی مسئولیتت که تو رو اینجا کاشته!
    همین که نشست کنارم از جا پریدم و گفتم:
    - چی می گی آقا؟!! خجالت هم خوب چیزیه ...
    دوستش خندید و گفت:
    - پاشو بریم پدرام! آخه این که ارزش نداره ...
    پسره که دوستش پدرام صداش زده بود از جا بلند شد و گفت:
    - نشنیدی می گن در بیابان کفش کهنه نعمت است؟! چشماشو نگاه! عین بچه گربه می مونه! پنجولمون نکشه ممد؟
    نمی ترسیدم، می دونستم قدرت دفاع کردن از خودم رو دارم ... ولی نگران این بودم که ساسان برسه و خون راه بیفته ... می شناختمش! علاوه بر اون هوا هنوز روشن نشده بود و همین یه کم استرس بهم وارد می کرد. به خاطر تاریکی هوا شاید جرئت جسارتای بیشتری رو به خودشون می دادن ... تصمیم گرفتم خودم برم سمت ساسان ... کوله م رو انداختم رو دوشم و راه رو کشیدم به سمت پایین ، اونی که اسمش پدرام بود دنبالم دوید و گفت:
    - ا کجا؟! داشتیم گپ می زدیم ... ببین می خوام یه لطفی در حقت بکنم و جور اونی که تو رو اینجا کاشته رو بکشم. می فهمی که؟! بالاخره تنهایی کوه اومدن اصلا نمی چسبه ...
    آب دهنم رو قورت دادم و سرعت قدمامو بیشتر کردم، اینبار پیچید جلوم و رخ به رخم گفت:
    - بذار ببینمت اصلا! در حدی هستی که برای من ناز کنی؟!!
    دیگه داشت توهین می کرد، خواستم یه جوابی بهش بدم که هم نونش بشه هم آبش. بیخیال موعظه های ساسان شدم که گفته بود به پسر جماعت اصلا جواب نده! فحشم که بدی اون حالشو می کنه ! فقط سکوت می تونه براش مثل تو دهنی باشه همین و بس! ولی من همیشه کم می اوردم و آخر سر کار می کشید به دعوای لفظی و یکی به دو! هنوز جوابی نداده بودم که صدای ساسان از پشت سرم مو به تنم راست کرد:
    - شما وایسا عقب خانوم ...

نقد سیگار شکلاتی

اینم از پست دوم ... بی صبرانه منتظر نقداتون هستم عزیزای من

سریع چرخیدم و با التماس به ساسان نگاه کردم، از چشماش خون می بارید و خیره شده بود به پدرام ... می دونستم الان دعوا می شه ... ساسان قد بلند بود و درشت هیکل ... البته هنوز خیلی عضله ای نشده بود، کلا تو پر بود و استخون بندی درشتی داشت. قدش هم یک و نود بود و همین باعث می شد کسی زیر بار دعوا باهاش نره ... پدرام اول خواست قلدر بازی در بیاره ... چپ چپی نگاه به ساسان کرد و گفت:
    - شما با این خانومی؟!
    ساسان رفت جلو ، رخ به رخ پدرام ایستاد و غرید:
    - ببین جوجه! حرف ندارم باهات بزنم ... پس هیچی نگو!
    اینو که گفت دستش رفت سمت یقه پسره ، دوست پدرام که اندام ریزه تری داشت سریع جلو اومد و گفت:
    - آقا شما ببخشید، باور کنین ما دیدیم این خانوم تنها هستن ....
    ساسان چنان عربده کشید که دستم رفت سمت گوشم:
    - تنهاست که باشه! تو رو سننه؟! هر کی تنها بود باید به خودت اجازه بدی انگشتش بزنی؟!! بی غیرت ! خواهر خودت هم بود این گهو می خوردی؟!!
    پدرام دم سکته بود، قدش تا چونه ساسان بود، می دونستم حساب کار دستش اومده، رفتم جلوی ساسان بازوش رو گرفتم و آروم گفتم:
    - ساسان جان ... بیخیال داداش ... بیا بریم ...
    ساسان بدون اینکه به من نگاه کنه خیره به چشمای ترسیده پدرام نفس نفس می زد ... می دونستم آروم تر شده وگرنه تا الان با یه مشت نصف صورت پدرام رو پیاده کرده بود، دوباره بازوش رو فشار دادم و گفتم:
    - ساسان ... عزیزم ...
    ساسن دستش رو محکم از یقه پدرام کشید و گفت:
    - هری ... گمشو تا لهت نکردم !!
    دلم می خواست همونجا رگ غیرت داداشم رو ببوسم و تو بغلش حل بشم ... چه خوب بود که غیرت تو داداشم نمرده بود ... یادمه یکی از دوستام تعریف می کرد داداشش همیشه بهش می گه یه جوری دنبال من نیا بیرون که دعوا بشه ... من اصلا حال حوصله ش رو ندارما! گفته باشم!! ولی ساسان ... اصلا قابل قیاس نبود ... اینقدر تو افکارم غرق شده بودم که نفهمیدم پسرا رفتن ... وقتی به خودم اومدم که ساسان دستامو گرفت بین دستاش و گفت:
    - سارا جان ... خوبی؟!! اذیتت کردن؟!
    لبخند نشست روی صورتم و با همه وجودم خودم رو انداختم تو بغل ساسان و گفتم:
    - با وجود تو مگه کسی جرئت داره منو اذیت کنه ؟
    منو کشید عقب، لبخند روی صورتش بود، آروم پیشونیمو بوسید و گفت:
    - چاکر آبجی خانوم خودمم هستم ... ببخش که تنهات گذاشتم سارا ! اصلا حواسم نبود ... نباید اینکار رو می کردم ...
    - بیخیال ساسان ... طوری نشد ... فقط خیلی ترسیدم ساسان! خیلی!! هوا تاریکه گفتم یه موقع ...
    بغض نذاشت حرفم رو ادامه بدم
    ساسان کلافه پوفی کرد ، یه قدم رقت عقب و گفت:
    - می دونی از چی می سوزم؟!! از اینکه هیچ مشکلی تو ظاهرت نیست! نه آرایش داری ، نه موهات بیرونه، نه لباسات مشکل داره!! چشونه این پسرای عوضی؟!! چشونه آخه؟!!
    آهی کشیدم و گفتم:
    - اینا همه اش حرفه ساسان ... همه اش حرفه که می گن حجاب مصونیت است ... آدم بیمار همه جا هست! البته اینو هم می گم، این مشکلات برای آدمای با حجاب کمتر پیش می یاد، ولی پیش می یاد!! برای همه هست ... حجاب همه چیز نیست ... حجاب فقط یه طرف قضیه است ... اونور قضیه آقایون هستن که کسی نیست ارشادشون کنه ....
    ساسان دستم رو گرفت و با چشمایی که غم ازشون چکه می کرد گفت:
    - من با داشتن تو اینو فهمیدم که همیشه هم کرم از درخت نیست ... ببخش سارا که اینقدر خوبی و بهت بدی می کنن ...
    خواستم جورو عوض کنم خندیدم و گفت:
    - اوف چقدر فلسفی شد ساسانی ... الان مغزم ارور می ده! آبت کو؟!! مردم تشنگی!
    قیافه اش رو مظلوم کرد، دستی تو موهای پر پشت بورش کشید و گفت:
    - تا دیدم این پسرا دور و برتن اصلا نفهمیدم چی کارش کردم! فقط پرتش کردم یه طرفی و دویدم سمت تو ...
    می دونستم اگه باز بخوام احساساتی بشم ، باز جو سنگین و رسمی می شه، برای همین قیافه ام رو در هم کردم و خواستم چیزی بگم که ساسان با خنده دستم رو کشید و گفت:
    - باز داری آماده می شی بری رو موج غر غر اف ام ... بزن بریم یکی دیگه بخریم ... اینبار دوتایی ...
    دستش رو فشار دادم و با لبخند گفتم:
    - همیشه دوتایی!!

نقد سیگار شکلاتی

سلام سلام ...

احوال دوستای گلم؟!

امیدوارم همیشه خوب باشین ... من که خیلی خوبم ... نویسنده محبوبم و دوست خیلی گلم مرضیه جاهن آرا رمانش چاپ شده کلی ذوق کردم براش ... علاوه بر اون!!! یه جلدش رو برام فرستاد و کلی ذوق زده م کرد! به عنوان هدیه تولدم ... خیلی ماهیییی مرضیه جوووووووون
    انشالله جدال خودم چاپ شه از خجالتش در بیام ...
    امشب هم دو ت پست داریم ... البته چون فقط صبح ها می رسیم بنویسم خیلی نمی تونم زیاد بنویسم ... اینه که امشب هم دو تا پست داریم ... سعی می کنم شبی دو تا پست رو حتما بذارم ...

پست اول امشب ...

پشت در خونه ایستاده بود و دو دل بود بره داخل یا نه ... ولی دلتنگ بود، چاره ای جز این نداشت که وارد بشه. ماشین پدرش توی پارکینگ خونه دو دلش کرده بود، از کسی نمی ترسید ولی از جنگ اعصاب فراری بود. شغلش به اندازه کافی براش مشغله فکری ایجاد می کرد. دیگه نیاز به یه فشار دیگه نداشت ... اما دلتنگیش برای شمیم به همه اینا می چربید، پس دل رو به دریا زد کلیدش رو از توی جیبش بیرون کشید و توی قفل در چرخوند ... همین که در باز شد از دیدن اون همه کفش پشت در جا خورد، سر و صدای زیادی هم شنیده می شد ... اینقدر که تو فکر این بود بره تو خونه یا نه متوجه سر و صدا نشده بود! نمی دونست کی اونجا مهمونه! تو همین فکرا بود که صدای شمیم رو شنید:
    - یکی درو باز کرد! کیه ؟!!
    خواست در رو به هم بزنه و برگرده، از اون جمعیت بیزار بود. می دونست خودشونن، کس دیگه ای اونجا نمی رفت! به خصوص الان که شهرادی هم در کار نبود مطمئن بود مهمونی های دوره ای دوباره بر پا شده. در رو گرفت و کشید سمت خودش ... اومدنش از اولش هم غلط بود، ولی هنوز بسته نشده بود که انتهای راهرو شمیم رو دید و با هم چشم تو چشم شدن ... تنها دختری که لبخند می نشوند روی لبهاش ، تنها دختری که برای شاد نگه داشتنش حاضر بود هر کاری بکنه! شمیم با دیدن شهراد چند لحظه خشک شد و بعد یه متر پرید بالا و جیغ کشید:
    - داداش!!!
    لبخندی تلخ نشست روی لبای شهراد، دیگه راه فرار نداشت. پس دستاشو از طرفین باز کرد و شمیم از خونه بیرون پرید و شیرجه زد توی آغوش باز برادرش ... شهراد سرش رو محکم روی سینه اش فشار داد، عطر موهاش رو بلعید که بوی پاکی و معصومیت داشت و گفت:
    - تو هنوز آدم نشدی؟!
    شمیم با صدایی که تهش خنده موج می زد گفت:
    - هر وقت تو شدی منم می شم ... خیلی بی معرفتی!! اینهمه وقت معلومه کجایی؟! مگه نگفتی می یای منو ببینی؟!! کجا مونده بودی پس؟! یه سینما نیومدی منو ببری خسیس ...
    شهراد با لبخند گوش میکرد، همه درد دل دلتنگ خواهرش رو به جون می خرید و جون می داد برای اون غر غر های از سر دوست داشتن ... همه حسش رو در گیر می کردن و این چیزی بود که خیلی وقت بود لمسش نکرده بود ... شمیم رو محکم تر فشار داد و گفت:
    - بسه دیگه! آب لمبوت می کنما!
    شمیم با هیجان جیغ کشید و گفت:
    - نه! غلط کردم ... غلط کردم ....
    بعد سریع از شهراد جدا شد و گفت:
    - بیا بریم تو ببین چه بزمیه ... بیا بریم بزنیم وسطش!
    شهراد با اخم به در اشاره کرد و گفت:
    - چه خبره؟!
    - نمی دونی؟!! شب یلداست دیگه خنگول!
    شهراد آه کشید ... خیلی وقت بود که هیچی نمی دونست ... از همه چی غافل شده بود ... آروم شمیم رو که سعی داشت دستش رو بکشه سمت در نگه داشت و گفت:
    - بیخیال شمیم ، باز می شه مثل شب تولدت! بذار من برم ... اومده بود تو رو ببینم و مامانو ... تو رو که دیدم ، یه روز هم می یام مامانو می بینم ...
    شمیم چشماشو گرد کرد و گفت:
    - نمی ذارم بری! حالا که اومدی باید تا آخر شب پیشم باشی ... می فهمی؟! من هنوز درست ندیدمت ...
    شهراد پوزخندی زد و گفت:
    - اون تو کسی علاقه ای به دیدن من نداره! می بینی که هیچ کس نیومد جلوی در ببینه چه خبره! با اون جیغی که تو کشیدی همه می دونن من دم درم ... پس کجا بیام شمیم؟
    - بیا که فکر نکنن تو برای همیشه از ما گذشتی و رفتی ... اونا با حرفای مسخره شون فقط می خواستن تو رو فراری بدن که دادن! نذار فکر کنن داداش من یه بازنده است ...
    شهراد لبخند زد ... به افکار مغز خواهر کوچولوش ... اون تو چه فکری بود و شمیم تو چه فکری ... اونا عددی نبودن که بخوان تعیین کنن شهراد بره یا بمونه ... برای همه شون داشت ولی به وقتش! هنوز وقتش نرسیده بود ... با این وجود چندان هم بدش نمی یومد بره عیششون رو زهرمارشون کنه، حالا که دیگه نگرانی از بابات مامانش نداشت بقیه دیگه اهمیتی نداشتن ... پس چشمکی به شمیم زد و گفت:
    - بریم یه ذره کرم بریزیم ...

نقد سیگار شکلاتی

اولین داستانمه که اینهمه از روش گذشته هنوز عشق و عاشقی نشده ... عاشق خودمم اینقدر حرفای دیگه دارم توی این داستان بزنم و حواسم رو باید به صد تا چیز جمع کنم اصلا به عشق و عاشقی نمی رسم!!! البته نگران نباشین ... واسه اونجا هم فکرا دارم

پست دوم امشب ...

شمیم از بازوی شهراد آویزون شد و گفت:
    - اینه! این داداش منه!
    هر دو با خنده وارد شدن، شهراد کفشاشو طبق عادت جلوی در در آورد و دمپایی های رو فرشیش رو که هنوز روی جا کفشی بود پا کرد ... همین که راهرو تموم شد و پیچیدن سمت راست وارد راهروی متصل به پذیرایی شدن و شهراد لبخندش کمی وسعت گرفت ... جمع ارازل و اوباش جمع بودن! و در صدرشون امیر و سپهر ... شهراد بلند گفت:
    - سلام ...
    و باز نصف اون جمع جوابش رو دادن و نصفشون نه ... صدای اعتراض عموش اولین اعتراضی بوذ که بلند شد:
    - داداش ... مگه نگفتی ...
    آقای شاهد از جا بلند شد و با چشمای گرد شده خیره موند به شهراد ... مشخص بود آماده انفجاره ... و شهراد خودش رو برای هر حرفی آماده کرده بود، اما درست همون لحظه که آقای شاهد دهن باز کرد و گفت:
    - پسره ی ...
    صدای مادرش هم بلند شد:
    - کسی به شهراد بی احترامی بکنه انگار که به من کرده!
    سکوت جمع اینقدر سنگین شد که شهراد احساس خفگی بهش دست داد، اما چه لذتی برد ... بالاخره یه نفر ازش دفاع کرده بود ... بالاخره حمایت مادرش رو به دست آورده بود ... چقدر شیرین بود داشتن محبت مادر! چه شیرین بود داشتن رضایت مادر! لبخند افتخارش ... می دونست این قضیه برای همه شک بر انگیره! به مادرش هشدار داده بود که بازم مثل همیشه رفتار کنه که کسی شک نکنه ... اما مادر بود! مگه طاقت داشت بیشتر از این بی حرمتی به پسر بی گناهش رو تحمل کنه ... و شهراد خوشحال بود که مادرش همه جریانات رو نمی دونه ... که اگه می دونست الان این جماعت با اون لبخندای مسخره اونجا نبودن! آقای شاهد بهت زده گفت:
    - خانم!
    مادرش بدون اینکه نگاهی به چشمای همسرش بندازه همینطور که به روبروش خیره شده بود گفت:

- شهراد پسره منه، چهارده سال به خاطر حرفای شما عاقش کردم و لام تا کام باهاش حرف نزدم! ولی بسه ... اون پسرمه و هر چی که باشه پاره تنمه! برام عزیزه و تو این خونه به بنی بشری اجازه نمی دم آزارش بده ...
    بعد از این حرف بالاخره زنجیر هایی که تا اون لحظه به دست و پاش زده بود تا پر نکشه سمت پسرش رو پاره کرد و از جا بلند شد. نگاهش شفاف بود و زلال. شهراد غرق زلال نگاه مادرش شد و مادرش با چند قدم بلند خودش رو به پسرش رسوند. شهراد هم با تموم احساس سرکوب شدش مادرش رو توی آغوشش جا داد و آروم کنار گوشش زمزمه کرد:
    - نوکرتم مامان خانوم ... این بود قرارمون دیگه؟ هان؟
    و صدای آروم مادرش:
    - مادر دلم طاقت نمی یاره! میترکه وقتی یادم می یاد چهارده سال باهات چه کردیم. باشه چشم! من هیچی نمی گم ولی ازم نخواه برات مادر نباشم ... همون چهارده سال کافیه که تا آخر عمر بار عذابشو به دوش بکشم.
    شهراد آروم تر گفت:
    - هیششش الان وقتش نیست مامان من! بعداً صحبت می کنیم.
    همین که از هم جدا شدن تازه تونستن نگاه های گرد و بهت زده فک و فامیل رو ببینن. مادرش بی توجه به نگاه های همه راهی آشپزخونه شد تا از دردونه اش پذیرایی کنه و داییش با لبخند وسیع روی لباش به صندلی کنارش اشاره کرد و گفت:
    - بشین پسر ...

نقد سیگار شکلاتی

راستی هنوز وقت نکردم نقدای سری قبل رو ج بدم ولی از نقداتون واقعا لذت می برم ! پس تنهام نذارین ...
    شبتون خوش

سلام به دوستای گل و بلبل خودم ...

امشب خیلی خسته م .... خیلی خوابم می یاد ... اومدم فقط این یه پستی که نوشتم رو بذارم و برم بخوابم ...

دنیا دنیا دوستتون دارم ... همچنان از نقداتون لذت می برم ...

شبتون بخیر ...

لبخند شهراد از همیشه وسیع تر بود. شایدم برای اولین بار بود که توی این شرایط از ته قلبش لبخند می زد ... همین که نشست داییش آروم کنار گوشش گفت:
    - خوبه که اینجایی ...
    - ممنون دایی ...
    - نگرانت بودم ...
    - برای چی؟!
    - با اون وضعیت اون روز ...
    - ما کتک خوردتونیم دایی ... بار اول که نبود !
    دایی لبخند تلخی زد و گفت:
    - بار قبل با این بار فرق داشت ...
    شهراد آهی کشید و گفت:
    - بیخیالش دایی چیزی که الان اینجا زیاده چشم و گوشه!
    - بمون تا آخر شب باهات کار دارم ...
    - چشم ...
    چشمای ریزبین و کنجکاو سپهر و امیر یه لحظه هم از روی شهراد تکون نمی خوردن ... شمیم خودش رو کنار شهراد جا کرد و آروم گفت:
    - من اگه می فهمیدم این دو تا بوزینه چرا اینقدر با تو بدن خیلی خوب می شد ...
    شهراد شیطون نگاش کرد و گفت:
    - باز فضولی؟!
    شمیم دلتنگ و ذوق زده موهای شهراد رو آشفته کرد و گفت:
    - خاک بر سرت که نبودی! خیلی دلم برات تنگ شده بود ...
    شهراد دستای شمیم رو از مچ نگه داشت و گفت:
    - نکن!
    شمیم ابرویی بالا انداخت و گفت:
    - جلوی هر کسی که می خوای می تونی از اون دو تا گودالی روی صورتت و موهات مراقبت کنی ولی من آزادم! هر کاری دلم بخواد می کنم ... شیرفهم گشتی؟!
    شهراد سرش رو به چپ و راست تکون داد و گفت:
    - یه مدت نبودم گوشمالیت بدم زبون دراز شدیا!
    - همینیه که هست ...
    صدای عمه خط کشید روی آرامش خواهر برادریشون ...
    - خوب عمه ... چه خبر از خونه مجردیت؟ خوش می گذره؟!
    جوری روی خونه مجردی تاکید کرد که بتونه درست و حسابی تیکه کلامش رو برسونه. البته نیازی هم نبود عمه حرفی جز تیکه انداختن بلد نبود. معمولی هم می گفت همه می فهمیدن قضیه چیه ... شهراد خونسرد پا روی پا انداخت و گفت:
    - خوبه عمه جان ... حیف که چند تایی هم خونه دارم وگرنه یه روز دعوتتون می کردم بیاین از نزدیک ببینین ...
    عمه سرخ و سفید شد و گفت:
    - من نماز می خونم! جایی که معصیت بشه پامو هم نمی ذارم ...
    شهراد با پوزخند گفت:
    - جدی؟! پس چطور خونه خودتون می رین؟!! آخه چند وقت پیش دیدم که هادی با یه ...
    صدای سرفه های بلند و منقطع هادی که بلند شد شهراد سریع از جا بلند شد و گفت:
    - اِ چی شدی پسر عمه؟!!
    نشست روی دسته صندلی هادی ، هادی طوری با التماس نگاش کرد که خنده اش گرفت ... این جماعت فقط مواقعی مهربون می شدن که پای منافعشون می یومد وسط ... شهراد بیخیال مشغول ماساژ دادن کمر هادی شد و ادامه داد:
    - علاوه بر اون ... حاج آقا رسولی هم معرف حضور بنده هستن ...
    اشاره ای به شوهر عمه اش کرد و گفت:
    - مگه اینکه یه حاج که می یاد سر اسمت خدا ببرتت جز معصومین! همینه عمه جان؟ اعتقاد شما اینه؟! یا قضیه اون کبکه است؟ فکر نکنم در این موارد نیاز باشه بنده حرفی بزنم ... یه سری چیزا رو باید گفت چه حاحت به بیان است ...
    عمه دم به سکته از جا پرید و گفت:
    - چی می گی تو پسره آشغال؟!! هر چی هیچی بهت نمی گیم هی روتو زیاد می کنی؟ انگ چسبوندن به سپهر و امیر ارضات نکرد حالا اومدی سر وقت شوهر و پسر من؟ پاشو بریم حاجی ... تف تو روت بیاد پسر! داداش دستت درد نکنه با این پسر بزرگ کردنت! تو خونه ت بی حرمتم نکرده بود که کرد ...
    عمه داشت عز و جز می کرد و حاج رسولی و هادی هم از خدا خواسته از جا بلند شدن و هجوم بردن سمت در ... همه شون دیگه خیلی خوب شهراد رو می شناختن. اگه تصمیم می گرفت آبرو ببره می برد! کم کم فهمیده بودن شهراد اون پسر سر به زیر و آروم قدیما نیست. تو بهش بگن تو می شنون بدم می شنون ... آقای شاهد از جا بلند شد و راه افتاد دنبال خواهر و شوهر خواهرش ... سعی داشت دلخوری ها رو رفع کنه. اما شهراد خیلی خوب لبخند روی لبای تک تک حضار رو حس کرد ... انگار همه لذت برده بودن از حرکت شهراد ... عمه با زبون نیش مارش به همه شون زخم زده بودن و هیچ کس جرئت نکرده بود خودی نشون بده جلوش. ولی شهراد با حرکتی که انجام داد دل کل فامیل رو خنک کرد! اولین بار بود که همه دوست داشتن به نوعی ازش تشکر کنن ... شهراد اما توی دل خودش آشوب بود ... قلبش هنوزم طالب جنگ نبود ... طالب صلح و آرامش بود ... دوست داشت یه فامیل مهربون و صمیمی داشته باشه نه فامیلی که تک تک اعضاش برای هم دندون تیز می کردن و شمشیر می کشیدن. آهی کشید و گفت:
    - اوپس! مثل اینکه خراب کردم!
    هیچ کس جوابی نداد ... فقط مادرش بود که بالاخره از آشپزخونه خارج شد با سینی حاوی یه لیوان شکلات داغ و بیسکوئیت های شکلاتی تلخ ... خوراکی و نوشیدنی مورد علاقه شهراد ... همین که سینی رو گذاشت جلوی شهراد آروم گفت:
    - خوب کردی مادر! بعضی وقتا باید با این قوم همینطور رفتار کرد ... من پشتتم! نگران پدرت هم نباش ...
    شهراد دست مادرش رو گرفت و آروم گفت:
    - من جز خدا و دل شکسته تو نگران هیچی نیستم مامان ...

نقد سیگار شکلاتی

سلام دوستای عزیزم ... خوبین؟ آخرین روزای سال نود و دو بهتون خوش می گذره؟
    من نمی دونم چرا از سال نود و سه خوشم نمی یاد ... کلا از عدد سه خوشم نمی یاد !! منو یاد رقیب می اندازه
    خدا این سال نود و سه رو برای همه پر از خوشی و شادی و برکت کنه به حق امام علی ...
    دوستای گلم من هر موقع که بخوام پست بذارم چند ساعت قبلش رو پروفایلم می نویسم و ساعتش رو اعلام می کنم ... وقتی چیزی رو پروفم ننویسم یعنی اون شب پست نداریم...
    تو رو به خدا پروفایل منو چک کنین ...
    عاشق همه تونم ... خیلی برام عزیزین ... خیلی خیلی زیاد ... اونقدر که هر بار می خوام یه شخصیت جدیدی بسازم با همه قدرتم این کار رو می کنم که اون شخصیت بتونه لحظات خوشی رو براتون بسازه و لبخند روی لباتون بیاره ... که براتون پر از خاطرات شیرین بشه ...
    دارم یه رمان می خونم ... بغض ترانه ام مشو ... الان وسطاشم ... قلم نویسنده خیلی خوبه ... اما فکر نمی کنم رمان مناسبی برای رنج سنی پایین باشه ... چون علاوه بر خوب نوشته شدن کمی هم صقیل نوشته شده ... من که دارم ازش لذت می برم ... حا