آپلود سنتر
ابزار
دانلود رمان
تبلیغات
تور

نودهشتیا
فید آر اس اس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:

رأی دهندگان
238. نظرسنجی بسته شده است.
  • زیر 15

17 7.14%
  • 15 تا 20

96 40.34%
  • 20 تا 25

59 24.79%
  • 25 تا 30

27 11.34%
  • بالای 30

39 16.39%
صفحه 9 از 16 نخستنخست ... 5678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 152
  1. Top | #81

عنوان کاربر
    مدیر بخش کتاب
    میانگین پست در روز
    9.77
    تشکر از کاربر
    88,402
    تشکر شده 412,435 در 26,462 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط شهره بهاری نمایش پست ها
    سلام همیشه بهارحونم دمت گرم قلمت طلایی پست خیلی خوبی بود یخوره آرامش گرفتیم از اینکه حال علی بهتره و جان به جان آفرین تسلیم نکرد از اون طرف هم حالمون گرفته شد که سارا رو دزدیدند ! بابا یه خورده روحیه بده تو این اوضاع بی در وپیکر سانسور و سانسور بازی
    راستی اگه دوست داشتی میخواستم یه قصه کوچیک بگم (نوول)که وصف حال ما مردمه

اینجا نباید پست بدین!
    دقت کنید!
    اگر می خوهید رمان ِ خود را در انجمن قرار دهید و بلد نیستید... کلیک کنید!
    برای آگاهی از قوانین بخش کتاب... کلیک کنید!
    جهت اطلاع از قوانین بخش نقد و نحوه ی گذاشتن تاپیک نقد... کلیک کنید!
    هر سوالی از بخش کتاب دارید، ابتدا تاپیک های بالا رو بخونید و اگر جواب خود را نیافتید به یکی {فقط یکی!} از مدیران ِ بخش، پیام خصوصی بزنید!
    مدیران بخش کتاب:
    patrin* asal_cheshmak* sanaz.p* hediyeh_b*Sepid
    ***یه غرور یخی یه ستاره سرد***
    یه شب از همه چی به خدا گله کرد
    یه دفعه به خودش همه چی رو سپرد
    دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد

نگران منی به تو قرصه دلم
    تو کنار منی نمیترسه دلم
    بغلم کن ازم همه چیمو بگیر
    ***بذار گریه کنم پیش تو دل سیر

2. 126 کاربر از پست asal_cheshmak تشکر کرده اند .

#sevda# , *Atena* , *Helia* , *~aida bala~* , *آویژه* , *سورن* , 85@HADIS , abby7 , angel04 , Arefeh.Jm , atieye80 , August , bahar711 , BaharәH , bast girl , betsabeh , diablo8888 , elahe 66 , elham-n , Eli 67 , elish688 , eli_a , elnaz20 , eshton , f2kral , ghazal rad , girlbad576 , hadis hastie , haDs77 , homa41 , hourad , Idin98i , jooz , Ki Mi Ya ● $h , Kiana S , kimia joon , kolbehsokut , Lale7 , LandGirl , lemol , mahla.r , mahtab10 , mahtab78 , mania-h , MaRia_17 , maryama1992a , melodeee , mina_75 , miss mona , Mobna Bieber , nafas1992 , nahal143 , nahal_ma97 , nanazkhanoom , narcis64 , narjes*** , nasrin44 , nazi_gf2010 , nedaida55 , negar*pb , nel.v , nini mamakho , nooshin sa , PAEEZ70 , paniz_g66 , parei , parisa mah , r.roohi31 , rahim1368 , ramlin , S*A*M*75 , S-A-R-A , saba_bad , SamanehBanooo , SaMirA.Ha , sara parvizi , sara2876 , sarah1 , sayeh.rooshan , setaresetar , shahin47 , Snow Princess , soheila50 , sokute samira , SOSKET , s_aftab , taranom32 , thmz , yas25 , Yasnaaaa , yeganeh 9002 , z1378 , zahra_jk , Zahra_niki , zhompol , zooohreh , ~ MONA khanum ~ , آرش24 , اب و اتش , ارکیده سفید , اهو , ای پری , ایلسا , بانوی دریاها , بهار بارانی , حریم1 , خانم طلا , رزا12 , زهرا رضایی , ساحل 2010 , سپيده خوب , شب های انتظار , شرقي , فاطیما-ش , لیلا ص , ملیحه جوون , میچکا , ندا72 , نفس14 , هميشه بهار , وستا راد , پانیززهرا , پرستو... , پونام , ๑ Areefee ๑ , ღHesaneღ

3. Top | #82

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    میانگین پست در روز
    0.92
    تشکر از کاربر
    13,751
    تشکر شده 31,627 در 555 پست

سلااااااااااااااااااام عزیزان...
    عاقا توی این پست یه خورده دلم خنک شد آخه دیگه خیلی اعصابم داشت خورد می شد...
    خب بریم ببینم علی می فهمه سارا چی شده :

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــ

دکتر یه چیزایی به پرستار گفت و اومد بره بیرون که به زور گفتم :
    دکتر.
    برگشت و گفت :
    بله
    همراه های من کیا هستن ؟
    پدر و مادرت و دوستت...
    پرستار پرید وسط حرف دکتر و گفت :
    البته یه هفته قبل که تیر خوردین و آوردنتون اینجا ما با خانمتون تماس گرفتیم ایشون اومدن و برگه رضایت نامه رو امضا کردن و قبل از عمل هم یه ملاقاتی با شما داشتن و رفتن و دیگه هم نیومدن...
    یعنی چی ؟ چی شده که اومده و رفته ؟
    دکتر رفت پرستاره هم اومد به چک کردن سرمم مشغول شد رو بهش گفتم :
    میشه دقیقا حال و اوضاع خانممو از وقتی که اومد تا وقتی که رفت رو بگید خواهش می کنم
    می گم ولی فقط کسی متوجه نشه که من بهتون گفتم ...
    باشه مطمئن باشید کسی نمی فهمه...
    خانمتون وقتی اومد خیلی هول بود رنگ به صورتش نبود سریع رفت سمت دوستتون اونم نمی دونم چی به خانمتون گفت خانمتون اومد و برگه رضایت نامه رو خواست و امضاش کرد ما بهش گفتیم امضای پدرتون هم نیازه همون موقع پدرتون هم اومد ولی تا اومد امضا کنه یه دفه خودکارو انداخت و رفت سمت خانمتون و ...
    وقتی پرستاره بهم گفت بابام چه شرطی گذاشته و سارا هم چی کار کرده داشتم آتیش می گرفتم آخه روی یه همچین آدمی میشه اسم پدر رو گذاشت ؟؟؟!!!!!!!!
    باید زودتر از این بیمارستان لعنتی خلاص بشم تا بتونم سارا همه زندگیمو پیدا کنم...ای خدا می دونم همه کارات یه حکمتی توش هست پس خودت کمکم کن...
    مامان تا فهمید به هوش اومدم فقط گریه می کرد و قربون صدقم می رفت ، حاج آقا هم با محبت پیشونیمو بوسید ولی من محبت هیچ کدومشونو باور نداشتم من فقط یه نفرو می خواستم فقط دلم یه نفرو طلب می کرد اونم عشقم سارا بود...
    احمد هم که فوق العاده ازش بدم میومد در حد پنج دقه پیشم موند و رفت البته بهتر خیلی ازش خوشم میاد ...
    با دکتر صحبت کردم و همون روز مرخص شدم حاج آقا و مامان خیلی اصرار داشتن برم خونشون ولی من فقط خونه ای رو می خواستم که شاهد تک تک لحظات عاشقانه من و سارا بوده...
    وارد خونه که شدم همه جا تاریک بود کلیدو زدم و همه جا روشن شد...حس می کردم کل خونه بوی عطر سارا رو می ده نفس عمیقی کشیدم و وارد اتاق خوابمون شدم ، با دیدن تخت خواب یاد لحظات پر از عشق و التهابی که با هم داشتیم افتادم وای که دلم چقدر هواشو کرده ...
    تمام وسایلاش سرجاش بود یعنی نرفته ؟؟؟؟؟
    لب تاپشو روشن کردم وقتی اومد بالا اشک تو چشمام جمع شد یکی از عکسای اون روزی بود که برای عروسی دختر خاله من رفته بودیم آتلیه اصلا فراموش کرده بودم بگیرمشون سارا چطور یادش بوده ، چقدر با این ژست حال کردم ، ژستش این جوری بود که سارا چسبیده بود به یه دیوار چوبی و سرشو به یه کج کرده بود و منم لبامو نزدیک گردنش برده بودم...چه عکس با حالی بود...آخرم وقتی عکاسه حواسش پرت شد زیر گلوشو بوسیدم سارا تا به خودش بیاد دوباره عکاسه اومد سراغمون...

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــ

وبلاگ و تایپیک نقد:

رمانی که دنبال می کنم:

ویرایش توسط هميشه بهار : 1392,09,28 در ساعت ساعت : 11:32 قبل از ظهر

4. 329 کاربر از پست هميشه بهار تشکر کرده اند .

!!!talkh , #sevda# , (mahi) , **desi** , *Atena* , *Helia* , *maryam* , *msbm* , *sara-m* , *~aida bala~* , *آویژه* , *سورن* , +Neda+ , .....ARAM , .Baharak. , 0Mi666 , 199295 , 77sadaf , 85@HADIS , abby7 , afi jonz , afroz99 , ailin jo0n , airena , almaramanda , AlMaZ692 , amirhosseinac , angel04 , Anolin , ANOOSHKA1992 , aral , arefe jooon , Arefeh.Jm , arezoue , armita1819 , asal-661 , atsh , August , aurora15 , ava s , azad_awesome , azar1 , azarsana , b3666 , bahar711 , BaharәH , banoye sharghi , baran-mf , baran11 , bast girl , betsabeh , bipardeh , bneta , cole , D o n Y a , dada1 , deli delbari , deli61 , diablo8888 , ea74 , elahe 66 , elahegood , elak , elham-n , Eli 67 , eli joni , elish688 , eli_a , elmiraa_20 , elnaz20 , eshton , f2kral , faez_er , fafajoooon68 , Farah123 , fatemeh466 , Fatima234 , fk-osh-d , fomika , ghazal rad , ghazal-xr75 , girlbad576 , gole mikhak , golnuosh , hadis hastie , haDs77 , hanye , harimeshgh , haveking , hed2010 , helga1980 , Helia6 , himA7 , homa* , homa41 , hourad , icegirle , Idin98i , iryane , jooz , katiman , kfdh , khademre , Ki Mi Ya ● $h , Kiana S , kimia joon , kimiya98 , kiumars , kolbehsokut , Lale7 , LandGirl , lemol , leyla71 , lilijinan , m.h73 , mahboub215 , Mahdis @69 , mahla.r , mahroomahdiyeh , mahsa.handsome , mahsaj , mahtab10 , mahtab78 , mahya1995 , mania** , mania-h , mansoure , marale , maralhonarypour , MaRia_17 , marjansh , marmara25 , maryama1992a , maryam_95 , marzieh L , mastaneh55 , me_ned , mina_75 , miss mona , miss_mass , Mobna Bieber , mona 3 , Monaica , msa1 , N a F a S * , nafas1992 , nafise111 , nafise2 , nahal_ma97 , nanazkhanoom , narcis64 , narges.shiraz , narjes*** , narmin-keumaram , nasrin44 , nastaran86 , natanayel , Nazanin hz , nazi jooon , nazisaki , nazi_gf2010 , ned67 , nedaida55 , nedaj , nel.v , Niloofarmt , NiNa.S , nini mamakho , nlp16001 , onlystar , p@ntea , PAEEZ70 , pani1381 , paniz_g66 , parei , parisa mah , Patient.Stone , peris , perspolis2012 , r.roohi31 , rahim1368 , ramlin , S*A*M*75 , S-A-R-A , saadat2000 , saba love , saba28 , saba_bad , sabzapari , sahargoogoo , samane66 , SamanehBanooo , SaMirA.Ha , sana22 , sanamjooje , sara parvizi , sara136123 , sara1997 , sara2876 , sarah1 , sayeh.rooshan , setaresetar , setayesh1363 , setayesh1976 , shahin47 , shamim8648 , shanal gharmazi , sheida_953 , shivashiva , shoola , sinsor , skyasal , sma40 , Snow Princess , sogol21 , Sogolaak , soheila1984 , soheila50 , sokute samira , solia , SOSKET , ssoudeh , s_aftab , S_HOOT , taban_1352 , tahmin67 , tania_7 , taranom32 , thmz , tina76 , violet_mahtab , wildfire14 , wintergirl , yas25 , yasaman20 , yasaman_rad , yasamin khanoom , yasesabs , Yasnaaaa , yeganeh 9002 , z1378 , zaaaa , zahra573 , zahra_jk , Zahra_niki , zakhan , ZAl-l2A , zeinab75 , zhompol , ziba.rad , zizi.m , zooohreh , Z_M267 , ~ MONA khanum ~ , ~anahita~ , آتری , آرزو-دانايي , آرش24 , آهوی گریزپا , آواى عشق , آيلين و زندگي , اب و اتش , ابید , ارکیده سفید , اسمان 365 , الی99 , اولین ستاره , ای پری , ایلسا , باران غزل , بازیگوش , بانوی دریاها , بانوی مهر , بخاری , برف دونه , بهار بارانی , تنهای پردرد , تهران بانو , حریم1 , خانم طلا , خیال غزل , دوست داشتني , رزا12 , رها در باران , ریحون , زهرا رضایی , زوها , ساحل 2010 , سارا_رها , سارینا گلی , سحر 20 , سه قلوها , سوداا , سپيده خوب , سکوت من , شاداب 19 , شب های انتظار , شرقي , صدف74 , عاطفه دلنواز , فاطیما-ش , فرنوش72 , قدسی , لیلا ص , م-محسنی , ماه پنهان , ماهی کوچولوی من , معصومه آبی , ملیحه جوون , منيژه , مهدیه جون , مهسان9093 , مهناز1994 , میچکا , نارنج خانوم , ندا72 , نصرا... , نفس14 , ننه هانی و حوری , نیکیا , پانیززهرا , پرستو... , پریا28 , پونام , کمند , گل یاس , یلدا.م , ๑ Areefee ๑ , ღHesaneღ

5. Top | #83

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    میانگین پست در روز
    0.92
    تشکر از کاربر
    13,751

سلااااااااااااااااااااام خواننده های گرامی...
    حرف خاصی ندارم...
    بریم داشته باشیم پست جدیدو :

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــ

سارا :
    با سر درد شدیدی چشمامو باز کردم ، اولین صحنه ای که دیدم یه دیوار سفید که از کثیفی چرک و سیاه شده بود اومدم بچرخم که دیدم اصلا نمی تونم تکون بخورم نگاهی به خودم انداختم آه از نهادم برخاست ، دست و پام با طناب بسته شده بود...
    صحنه ای تکراری در طول این یک هفته ، مرتیکه ای که هر روز میاد هم امروز وارد شد ولی یه همراه هایی هم داشت همون زنیکه و یه مرد دیگه ، زنه یه دوربین در آورد و رو به مرده گفت :
    شروع کن...
    مرده اومد جلو با وحشت نگاش کردم یه لگد به شکمم زد جیغم در وامد دومین لگد فریاد دل خراشم به هوا رفت ، همین جوری به جونم افتاده بود با مشت و لگد ، صدای گریه و ناله ها و فریاد هام حتی دل سنگو هم آب می کرد ولی این کثافتا از سنگ هم بدتر بودن...این قدر به شکمم و زیر شکمم و پهلوهام لگد زد که دیگه بی حس شده بودن یه دفه زیر شکمم داغ شد و خیس...مرده هم دیگه دست برداشت و با اون پست فطرتا بیرون رفت...
    گریم بند نمیومد ، داد زدم : خدااااااااااااااااااااااا ااااااااا خودت کمکم کن...
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــ
    علی :
    نشسته بودم روی مبل و سرمو بین دستام گرفته بودم ، بی خبری خیلی بده اونم بی خبری از عشقت همسرت نفست خانومت...خدایا خودت بهم کمک کن...لب تاپش هنوز باز بود رفتم توی فایلاش یه آهنگی بود پلی کردم :
    دوباره دل هوای با تو بودن کرده
    نگو این دل دوریه عشقتو باور کرده
    دل من خسته از این دست به دعاها بردن
    همه ی آرزوهام با رفتن تو مردن
    حالا من یه آرزو دارم تو سینه
    که دوباره چشم من تو رو ببینه
    حرفای دل لامصب من بود ، ساااااااااااااارا کجایی تو دختر ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
    واسه پیدا کردنت تن به دل صحرا میدم
    آخه تو رنگ چشات هیبت دنیا رو دیدم
    توی هفتا آسمون تو تک ستاره ی منی
    به خدا ناز دو چشماتو به دنیا نمیدم
    شده آسمونو زمینو بهم بدوزم پیدات می کنم قول می دم عشقمممممممم
    حالا من یه ارزو دارم تو سینه
    دوباره دل هوای با تو بودن کرده
    نگو این دل دوریه عشقتو باور کرده
    دل من خسته از این دست به دعاها بردن
    دست به صورتم کشیدم خیس خیس بود ... کاش هر چه زودتر نبض زندگیمو پیدا کنم...
    موبایلم زنگ خورد شماره سرهنگ بود برداشتم :
    سلام جناب سرهنگ
    سلام پسرم.حالت بهتره؟
    بله خداروشکر بهترم
    انشاالله همیشه سالم باشی ، غرض از اینکه باهات تماس گرفتم اینکه هم حال ازت بپرسم هم اینکه یه پرونده هستش که یه جورایی مربوط به توئه.
    چه پرونده ای ؟
    اون گروهی که دنبالشون بودیم و تو به خاطرشون تیر خوردی متاسفانه نیروهای ما نتونستن دستگیرشون کنن...
    اوه چه بد خب ؟
    خب اینکه اونا الان یه نفرو گروگان گرفتن.
    خب این که مربوط به دایره تخصصی من نمیشه.
    مربوط به زندگی شخصیت میشه.
    میشه واضحتر حرف بزنید ؟
    اونا خانومتو گروگان گرفتن...
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــ

وبلاگ و تایپیک نقد:

رمانی که دنبال می کنم:

6. 316 کاربر از پست هميشه بهار تشکر کرده اند .

!!!talkh , #sevda# , %NEGAR% , (mahi) , **desi** , *Arona* , *Atena* , *Helia* , *maryam* , *msbm* , *sara-m* , *~aida bala~* , *آویژه* , *ریحانه# , *سورن* , +Neda+ , .....ARAM , .Baharak. , 0Mi666 , 199295 , 73Gole Maryam73 , 77sadaf , 85@HADIS , abby7 , afi jonz , afroz99 , ailin jo0n , airena , almaramanda , AlMaZ692 , angel04 , Anolin , ANOOSHKA1992 , aral , architect_shima , arefe jooon , Arefeh.Jm , arezoue , armita1819 , asal-661 , atsh , August , aurora15 , ava s , azad_awesome , azar1 , azarsana , b3666 , bahar711 , BaharәH , banoye sharghi , baran-mf , baran11 , bast girl , bipardeh , bneta , cole , D o n Y a , deli delbari , deli61 , deragun , diablo8888 , elahe 66 , elahegood , elak , elham-n , Eli 67 , eli joni , elish688 , eli_a , elmiraa_20 , elnaz20 , esfarzaneh , eshton , f2kral , fatemeh466 , Fatima234 , fk-osh-d , fomika , ghazal rad , ghazal-xr75 , girlbad576 , gole mikhak , golnuosh , hadis hastie , haDs77 , hanye , harimeshgh , haveking , helga1980 , Helia6 , himA7 , homa* , homa41 , hourad , icegirle , Idin98i , ili mah , iryane , jooz , katiman , kfdh , khademre , Kiana S , kimia joon , kimiya98 , kiumars , kolbehsokut , Lale7 , LandGirl , lemol , leyla71 , lilijinan , mahboub215 , mahda , Mahdis @69 , mahla.r , mahroomahdiyeh , mahsa.handsome , mahsaj , mahtab10 , mahtab78 , mahya1995 , mania** , mania-h , mansoure , maralhonarypour , MaRia_17 , marjansh , marmara25 , maryama1992a , marzieh L , melodeee , meno , me_ned , mina_75 , miss mona , miss_mass , Mobna Bieber , msa1 , ms_f90 , N a F a S * , nafas1992 , nafise2 , nahal_ma97 , nanazkhanoom , narcis64 , narges.shiraz , narjes*** , narmin-keumaram , nasrin44 , nastaran86 , natanayel , nazi jooon , nazisaki , ned67 , nedaida55 , nedaj , nel.v , Niloofarmt , NiNa.S , nlp16001 , nooshin sa , onlystar , p@ntea , PAEEZ70 , pani1381 , paniz_g66 , parei , pari2 , Parinaz23 , parisa mah , Patient.Stone , peris , perspolis2012 , r.roohi31 , rahim1368 , ramlin , S*A*M*75 , S-A-R-A , saadat2000 , saba28 , saba_bad , sabzapari , sada , sahargoogoo , samane66 , SaMirA.Ha , sana22 , sanamjooje , sara parvizi , sara1997 , sarah1 , sayeh.rooshan , setaresetar , setayesh1363 , setayesh1976 , shahin47 , shamim8648 , sheida_953 , shivashiva , shoola , sinsor , skyasal , sma40 , Snow Princess , sogol21 , soheila1984 , soheila50 , sokute samira , solia , SOSKET , ssoudeh , s_aftab , taban_1352 , tahmin67 , tania_7 , taranom32 , thmz , tina76 , violet_mahtab , wildfire14 , wintergirl , yas25 , yasaman20 , yasaman_rad , yasamin khanoom , yasesabs , Yasnaaaa , yeganeh 9002 , z1378 , zaaaa , zahra573 , zahra_jk , Zahra_niki , zakhan , ZAl-l2A , zeinab75 , zhompol , ziba.rad , zizi.m , zooohreh , Z_M267 , ~2ne2~ , ~anahita~ , ~nas!m~ , آتری , آرزو-دانايي , آرش24 , آهوی گریزپا , آواى عشق , آيلين و زندگي , اب و اتش , ابید , ارکیده سفید , اسمان 365 , الی99 , اولین ستاره , ای پری , ایلسا , بازیگوش , بانوی دریاها , بانوی مهر , بخاری , برف دونه , بهار بارانی , تنهای پردرد , حریم1 , خانم طلا , خیال غزل , دوست داشتني , رزا12 , رها در باران , ریحون , زهرا رضایی , زوها , ساحل 2010 , سارا_رها , سارینا گلی , سحر 20 , سه قلوها , سوداا , سپيده خوب , سکوت من , شب های انتظار , شرقي , عاطفه دلنواز , فاطیما-ش , فرنوش72 , قدسی , لیلا ص , م-محسنی , ماه پنهان , ماهی کوچولوی من , معصومه آبی , ملیحه جوون , منيژه , مهدیه جون , مهسان9093 , مهناز1994 , میچکا , نارنج خانوم , ندا72 , نصرا... , نفس14 , ننه هانی و حوری , نیکیا , وستا راد , پانیززهرا , پرستو... , پونام , کمند , گل یاس , یلدا.م , ๑ Areefee ๑ , ღHesaneღ

7. Top | #84

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    میانگین پست در روز
    0.92
    تشکر از کاربر
    13,751

سلاااااااااااام عزیزان...
    عاقا پست قبلیو باید به کیفیتش توجه می کردی نه کمیتش...
    این پستم همینطور...
    بریم ببینیم علی می تونه سارا رو پیدا کنه :

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــ

گوشی از دستم لیز خورد و افتاد روی پارکت کف خونه و چند تیکه شد ...
    دستم روی هوا خشک شده بود ، باورش برام سخت بود سارا ، خانوم خونه ی من ، تک ستاره آسمون دل من الان معلوم نیست توی چه حالیه میون یه مشت آدم کثافت ...هنوز از شک خارج نشده بودم که زنگ آیفون زده شد رفتم نگاه کردم یه مرده بود برداشتم و گفتم :
    بله
    منزل جناب علی شایسته
    خودم هستم
    پست چی هستم یه بسته دارید لطفا تشریف بیارید پایین و بسته رو تحویل بگیرید...
    رفتم پایین مثل یه آدم منگ بودم ، مرده یه دفتر جلوم گرفتو یه جایی رو نشون داد امضا کردم و یه بسته سفید تحویل گرفتم...
    رفتم بالا هیچ آدرس روش نبود ، بازش کردم یه سی دی بود روش نوشته بود :
    مخصوص جناب سرگرد علی شایسته
    سی دی رو داخل دستگاه گذاشتم و پلی کردم ، تصویر بالا اومد ، دنیا روی سرم آوار شد ، نفسم تنگ شد ، تند تند نفس می کشیدم ، کنترل دستگاه توی دستم فشرده می شد... یه دفه کنترل توی دستم ترکید ...
    گلدون روی میزو برداشتم و پرت کردم سمت دیوار با صدای بدی شکست و هر تیکش به یه سمتی افتاد...این ح×ر×و×م× ز×ا×د×ه داشت سارای منو این طوری کتک می زد؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
    یه دفه شروع کردم به فریاد کشیدن هر چه قدر فریاد می زدم خالی نمی شدم...یه دفه روی زانوهام افتادم و زدم زیر گریه...شونه هام خم شده بود ... کمرم شکست ...با صدای بلند گریه می کردم...
    من اون نامردای پست فطرتو پیدا می کنم و مادرشونو به عزاشون می شونم...

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــ

وبلاگ و تایپیک نقد:

رمان هایی که دنبال می کنم:

http://www.forum.98ia.com/t1131233.html#post12150715
    ویرایش توسط هميشه بهار : 1392,10,02 در ساعت ساعت : 01:07 قبل از ظهر

8. 307 کاربر از پست هميشه بهار تشکر کرده اند .

!!!talkh , #sevda# , (mahi) , **desi** , *Atena* , *Helia* , *maryam* , *msbm* , *sara-m* , *~aida bala~* , *ریحانه# , *سورن* , +Neda+ , .....ARAM , 0Mi666 , 199295 , 73Gole Maryam73 , 85@HADIS , abby7 , afi jonz , afroz99 , ailin jo0n , airena , almaramanda , AlMaZ692 , amirhosseinac , angel04 , Anolin , ANOOSHKA1992 , aral , arefe jooon , Arefeh.Jm , arezoue , armita1819 , asal-661 , atsh , August , aurora15 , ava s , azad_awesome , azar1 , azarsana , b3666 , bahar711 , BaharәH , banoye sharghi , baran-mf , baran11 , bast girl , bipardeh , bneta , cole , D o n Y a , dada1 , deli delbari , deli61 , deragun , diablo8888 , ea74 , elahe 66 , elahegood , elham-n , Eli 67 , eli joni , elish688 , eli_a , elmiraa_20 , elnaz20 , f2kral , fatemeh466 , Fatima234 , fk-osh-d , fomika , ghazal rad , ghazal-xr75 , girlbad576 , gole mikhak , hadis hastie , haDs77 , hanye , harimeshgh , haveking , helga1980 , Helia6 , himA7 , homa* , homa41 , hourad , icegirle , Idin98i , ili mah , iryane , jooz , kfdh , khademre , Kiana S , kimia joon , kimiya98 , kiumars , kolbehsokut , Lale7 , LandGirl , lemol , leyla71 , lilijinan , mahboub215 , mahda , Mahdis @69 , mahla.r , mahroomahdiyeh , mahsa.handsome , mahsaj , mahtab10 , mahtab78 , mahya1995 , mania** , mania-h , mansoure , maralhonarypour , MaRia_17 , marjansh , marmara25 , maryama1992a , maryam_mariusz , marzieh L , melodeee , me_ned , mina_75 , miss mona , miss_mass , Mobna Bieber , mojgan am , Monaica , ms-mn , msa1 , ms_f90 , N a F a S * , nafas1992 , nafise111 , nafise2 , nahal_ma97 , nanazkhanoom , narcis64 , narges.shiraz , narjes*** , narmin-keumaram , nasrin44 , nastaran86 , natanayel , Nazanin hz , nazi jooon , nazisaki , nazi_gf2010 , ned67 , nedaj , nel.v , Niloofarmt , NiNa.S , nooshin sa , onlystar , p@ntea , PAEEZ70 , pani1381 , paniz_g66 , parei , parisa mah , Patient.Stone , peris , perspolis2012 , phookocholo , r.roohi31 , rahim1368 , ramlin , S*A*M*75 , S-A-R-A , saadat2000 , saba28 , saba_bad , sabzapari , sahargoogoo , samane66 , SaMirA.Ha , sana22 , sanamjooje , sara parvizi , sara1997 , sarah1 , sayeh.rooshan , setaresetar , setayesh1363 , setayesh1976 , shahin47 , shamim8648 , shanal gharmazi , sheida_953 , shivashiva , shooma , silverstar , sinsor , skyasal , sma40 , Snow Princess , sogol21 , soheila1984 , soheila50 , sokute samira , solia , SOSKET , ssoudeh , taban_1352 , tahmin67 , tania_7 , taranom32 , thmz , tina76 , violet_mahtab , wildfire14 , wintergirl , yas25 , yasaman20 , yasaman_rad , yasamin khanoom , yasesabs , Yasnaaaa , yeganeh 9002 , z1378 , zaaaa , zahra573 , zahra_jk , Zahra_niki , zakhan , ZAl-l2A , zeinab75 , zhompol , ziba.rad , zizi.m , zooohreh , Z_M267 , ~ MONA khanum ~ , ~anahita~ , ~nas!m~ , آتری , آرزو-دانايي , آهوی گریزپا , آواى عشق , آيلين و زندگي , اب و اتش , ابید , ارکیده سفید , اسمان 365 , الی99 , اولین ستاره , ای پری , ایلسا , بازیگوش , بانوی دریاها , بانوی مهر , برف دونه , بهار بارانی , بهار گل , تنهای پردرد , حریم1 , خیال غزل , دوست داشتني , رزا12 , رها در باران , ریحون , زهرا رضایی , ساحل 2010 , سارا_رها , سارینا گلی , سه قلوها , سوداا , سپيده خوب , سکوت من , شب های انتظار , شرقي , عاطفه دلنواز , فاطیما-ش , فرنوش72 , قدسی , لیلا ص , م-محسنی , ماه پنهان , ماهی کوچولوی من , معصومه آبی , ملیحه جوون , منيژه , مهدیه جون , مهسان9093 , مهناز1994 , میچکا , نارنج خانوم , ندا72 , نصرا... , نفس14 , ننه هانی و حوری , نیکیا , وستا راد , پانیززهرا , پرستو... , پونام , کمند , گل یاس , یلدا.م , ๑ Areefee ๑ , ღHesaneღ

9. Top | #85

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    میانگین پست در روز
    0.92
    تشکر از کاربر
    13,751

سلااااااااااااااااااااااا اااام خوبان خودم ...
    عاقا این پست بسیییییییییییی جالب و جدیده ...
    یعنی یه تریپ جدید اومدم حال کنید ...
    ولی خدایی دلم برای سارا و علی خییییییییییلی سوخت ...
    می پرسید چرا ؟؟؟؟؟
    به من چه خودتون برید بخونید :

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــ
    دانای کل :
    عشق بین سارا و علی ریشه دوانده بود و خیلی محکم دور قلب جفتشون احاطه کرده بود و این فاصله و دوری به شدت هر دو رو بی قرار کرده بود مخصوصا اون فیلمی که علی از سارا دید تب و تاب علی رو بیشتر کرد ...
    گروه متخصص پلیس وارد عمل شده بودن و جایی که سارا رو گروگان گرفته بودن رو پیدا کرده بودن این وسط رفتار ها و حرف های فاطمه خانم مادر علی به شدت شوهر سارای ما رو اذیت می کرد..
    فردا روز عملیات بود و علی اینقدر از سرهنگ خواهش کرده بود تا در این عملیات حضور داشته باشه ولی دخالتی نداشته باشه ، وارد خونشون که شد بازم دلش گرفت ولی از یه طرف یه نور امیدی در دلش روشن شده بود که به زودی سارا رو نجات می ده ...
    موبایلش زنگ خورد مادرش بود جواب داد :
    سلام حاج خانم
    سلام پسرم ، خوبی مادر ؟
    خوبم ممنون
    علی جان آخه چرا قبول نمی کنی این دختره رو غیابی طلاق بدی آخه سمیرا دختر داییت که خیلی بهتر از اون دختره ی قرتیه...
    علی حرف مادرشو قطع کرد :
    مامان بس کنید لطفا نزارید حرف هایی بزنم که باعث کدورت بشه ، کاری ندارید.
    آخه...
    خدانگهدار حاج خانوم فقط برای پسرت دعای خیر کن همین
    و قطع کرد...
    شب خوابش نمی برد ، دل توی دلش نبود اینقدر غلت خورد تا خوابش برد ...
    می ریم سراغ سارا ، واااااااااای چه صحنه ی دردناکی ، قلبم به درد اومد ، سارا با دست و پای بسته و سر و صورت خونی روی زمین افتاده بود ، روی لباسش از ناحیه شکم خونی بود تمام لباساش پاره بود فقط صدای ناله ی ضعیفش به گوش می رسید ...بیچاره سارا ...
    منم برای فردا دل توی دلم نیست ، اضطراب دارم ، دعا کنید سارا نجات پیدا کنه ...
    عقربه به کندی می گذشت ولی بالاخره گذشت و خورشید طلوع کرد ، عملیات شروع شد در یک لحظه مکان مورد نظر توسط پلیس محاصره شد و تمام آدم هاش دستگیر شدن ، سارا روی برانکارد از در خارج شد علی به سمتش دوید ولی با دیدن عشقش توی این وضع قالب تهی کرد و دنیا روی سرش خراب شد با این حال به خودش اومد و رفت جلو لبخند غمگینی زد و گفت :
    سلام عشقم ، منو ببخش که کوتاهی کردم ببخش..
    سارا فقط ضعیف ناله کرد :
    علی
    جان علی ، علی بمیره و تو رو توی این وضع نبینه...
    سارا بازم خیلی ضعیف گفت :
    خدا نکنه
    و بی هوش شد...
    سریع سوار ماشین آمبولانس شد به همراه علی و به سمت بیمارستان حرکت کردن ...
    علی پشت در آی سی یو با بی قراری مدام راه می رفت یه دفه رفت و آمد زیاد شد ، پرستارا با هول می رفتن و میومدن و در آخر علی دستگاه شوکی که وارد اتاق شد رو دید دیگه طاقتش تموم شد و وارد شد...
    دستگاه ضربان قلب یه خط صاف رو دنبال می کرد ، وای خدای من نه سارا نباید بمیره ، سارا خیلی تنهایی کشیده تازه داشت از تنهایی در میومد ، تازه عاشق شده بود ، اگه بمیره پس تکلیف علی چی میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
    ننننننننننننننننننننه

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــ

وبلاگ و تایپیک نقد:

ویرایش توسط هميشه بهار : 1392,10,02 در ساعت ساعت : 09:12 بعد از ظهر

10. 293 کاربر از پست هميشه بهار تشکر کرده اند .

!!!talkh , #sevda# , %NEGAR% , (mahi) , **desi** , *Atena* , *Helia* , *maryam* , *msbm* , *sara-m* , *~aida bala~* , *ریحانه# , *سورن* , +Neda+ , .....ARAM , 0Mi666 , 199295 , afroz99 , ailin jo0n , airena , AlMaZ692 , Anolin , ANOOSHKA1992 , aral , arefe jooon , Arefeh.Jm , arezoue , arghavan_77 , armita1819 , asal-661 , atsh , August , aurora15 , ava s , azad_awesome , azar1 , azarsana , b3666 , bahar711 , BaharәH , banoye sharghi , baran-mf , baran11 , bast girl , bipardeh , bneta , cole , D o n Y a , dada1 , deli delbari , deli61 , diablo8888 , ea74 , elahe 66 , elahegood , elham-n , Eli 67 , eli joni , elish688 , eli_a , elmiraa_20 , elnaz20 , eshton , f2kral , farvahar93 , fatemeh466 , Fatima234 , fk-osh-d , fomika , ghazal rad , ghazal-xr75 , girlbad576 , gole mikhak , golnuosh , hadis hastie , haDs77 , hanye , harimeshgh , haveking , hed2010 , homa* , homa41 , hourad , icegirle , Idin98i , iryane , jooz , kfdh , khademre , Kiana S , kimiya98 , kiumars , kolbehsokut , Lale7 , LandGirl , leyla71 , lilijinan , mahboub215 , Mahdis @69 , mahla.r , mahroomahdiyeh , mahsa.handsome , mahsaj , mahtab10 , mahtab78 , mahya1995 , mania** , mania-h , mansoure , maralhonarypour , MaRia_17 , marjansh , marmara25 , maryama1992a , marzieh L , mastaneh55 , melodeee , me_ned , mina_75 , miss mona , Mobna Bieber , Monaica , ms-mn , msa1 , ms_f90 , N a F a S * , nafas1992 , nafise111 , nafise2 , nahal_ma97 , nanazkhanoom , narcis64 , narges.shiraz , narmin-keumaram , nasrin44 , nastaran86 , natanayel , Nazanin hz , nazi jooon , nazisaki , nazi_gf2010 , ned67 , nedaida55 , nedaj , nel.v , Niloofarmt , nini mamakho , onlystar , p@ntea , pani1381 , paniz_g66 , parei , Parinaz23 , parisa mah , Patient.Stone , perspolis2012 , phookocholo , r.roohi31 , rahim1368 , ramlin , S*A*M*75 , S-A-R-A , saadat2000 , saba28 , saba_bad , sabzapari , sahargoogoo , samane66 , SaMirA.Ha , sana22 , sanamjooje , sara parvizi , sara1997 , setaresetar , setayesh1363 , setayesh1976 , shahin47 , shamim8648 , shanal gharmazi , sheida_953 , shivashiva , shoola , shooma , sinsor , skyasal , sma40 , Snow Princess , sogand1 , sogol21 , soheila1984 , soheila50 , sokute samira , solia , SOSKET , s_aftab , taban_1352 , tahmin67 , tania_7 , taranom32 , thmz , tina76 , violet_mahtab , wildfire14 , wintergirl , yas25 , yasaman20 , yasaman_rad , yasamin khanoom , yasesabs , Yasnaaaa , yeganeh 9002 , z1378 , zaaaa , zahra573 , zahra_jk , Zahra_niki , zakhan , ZAl-l2A , zeinab75 , zhompol , ziba.rad , zizi.m , zooohreh , Z_M267 , ~ MONA khanum ~ , ~2ne2~ , ~anahita~ , آتری , آرزو-دانايي , آهوی گریزپا , آواى عشق , آيلين و زندگي , اب و اتش , ابید , ارکیده سفید , اسمان 365 , الی99 , اولین ستاره , ای پری , ایلسا , بازیگوش , بانوی دریاها , بانوی مهر , بخاری , برف دونه , بهار بارانی , بهار گل , تنهای پردرد , حریم1 , خیال غزل , رزا12 , رها در باران , ریحون , زهرا رضایی , زوها , ساحل 2010 , سارا_رها , سارینا گلی , سه قلوها , سوداا , سپيده خوب , سکوت من , شاداب 19 , شب های انتظار , شرقي , فاطیما-ش , فرنوش72 , قدسی , لیلا ص , م-محسنی , ماه پنهان , ماهی کوچولوی من , معصومه آبی , ملیحه جوون , منيژه , مهدیه جون , مهسان9093 , مهناز1994 , میچکا , نارنج خانوم , ندا72 , نصرا... , نفس14 , ننه هانی و حوری , نیکیا , وستا راد , پانیززهرا , پرستو... , پونام , گل یاس , یلدا.م , ๑ Areefee ๑ , ღHesaneღ

11. Top | #86

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    میانگین پست در روز
    0.92
    تشکر از کاربر
    13,751

سلااااااااااااااااااااااا اااام تماشا کنندگان زندگی سارا و علی ...
    عاقا من که همه ی خوانندگان محترم رو دوست دارم و بهشون احترام می زارم ولی خب دوستانی که زیر 14 سال سن دارن خب عزیزان من فکر نمی کنید که برای سن شما هنوز خوندن رمان زوده ؟؟؟؟؟؟؟
    والا من تا 14 سالگی قصه های شب می خوندم ...
    15 و 16 سالگی هم در حد مجلات ماهانه و فوقش رمان های چاپی که اونم باید خواهر بزرگتر از خودم چکش می کرد بعد من می خوندم ...
    من توصیه ام این است که شما عزیزان از این رمان های نوجوانان بخونید...
    خب ببخشید عزیزان این توصیه من بود بازم هر کس ه جور دوست داره عمل کنه ...
    بچه ها بدجور کرمم گرفته بود سارا رو بکشم علی هم تا آخر بسوزه و بسازه ...
    ولی خب دلم براشون سوخت و رحم کردم...
    برید خداروشکر کنید...
    خب بریم ببینم چی میشه :

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــ

سارا:

یه دشت سرسبز و خیلی قشنگی بود ، لباس سفید بلندی تنم رو قاب گرفته بود ، حال خیلی خوبی داشتم...
    دیگه دردی نداشتم ، همه زخما و کبودیام خوب شده بود ...
    از دور خانم بزرگو به راحتی تشخیص دادم جوون شده بود انگار داشتم توی آینه نگاه می کردم ، شباهت خیلی زیادی بهش داشتم...
    اومد روبروی من وایساد لبخند زیبایی به لب داشت ، انگار داشتیم با زبون چشم با هم حرف می زدیم ، دستشو به سمتم دراز کرد و بهم گفت :
    بیا با من بریم می بینی جات چقدر خوبه تازه این فقط برزخه بهشت بعد از قیامته
    لبخندی زدم و دستمو توی دست خانم بزرگ گذاشتم ولی تا خواستم برم یه صدایی شنیدم خوب گوش دادم ، صدای علی بود :
    سارا ، خانمم می خوای مردتو تنها بزاری؟ می خوای منم بکشی ؟ می خوای دق مرگم کنی ؟ خانمی ببخشید که تنهات گذاشتم ولی تو بیا گذشت کن و منو تنها نزار...
    د آخه لامصب من بدون تو چجوری نفس بکشم وقتی نفسم تویی؟؟؟؟؟!!!!!!!
    چجوری زندگی کنم وقتی زندگیم تویی ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!
    چجوری عمری داشته باشم وقتی عمرم تویی ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
    چجوری روحم زنده باشه وقتی روحم تویی ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
    هق هقش توی فضا پیچید ، نه من نمی تونستم اینطوری برم...من نمی تونستم مرد زندگیمو تنها بزارم...نمی تونستم...خدایااااااااااااا نمی تونم...
    خانم بزرگ سرشو به سمت آسمون بلند کرد یه لبخندی زد و رو کرد به سمت من و با همون زبون چشم گفت :
    برو سارا که خدا به حرمت عشق بزرگی که دارید یه فرصت دیگه بهت داد...برو و مواظب علی باش...خداحافظ
    بعدم غیب شد ، یه دفه به سمت پایین سقوط کردم و دیگه هیچی نفهمیدم....
    چشممو که باز کردم صورت علی رو مقابل خودم دیدم ، چقدر صورتش لاغر شده بود!!!!!! ریشاش هم دوباره در اومده بود ولی دیگه چه باریش چه بی ریش عشق من بود...چشماش سرخ بود لبخندی زد و گفت :
    سلام خانمم.خوبی؟
    به سختی گفتم :
    سلام.نه شکمم درد می کنه...
    چشماش غمگین شد و با صدایی که می لرزید گفت :
    ببخش خانومی ببخش که تنهات گذاشتم ببخش که ازت غافل شدم...ببخش
    حرف زدن خیلی برام سخت بود به زور گفتم :
    نگو علی تو عشق منی مگه میشه ازت ناراحت بشم ؟؟؟؟؟؟
    علی اومد جلو و دولا شد و پیشونیمو بوسید و گفت :
    دیگه نمی زارم صدمه ای بهت برسه عزیزم
    لبخندی زدم و توی سکوت بهش خیره شدم ، توی نگاه هم دیگه غرق شده بودیم و زمان و مکان رو به دست فراموشی سپردیم...
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــ

وبلاگ و تایپیک نقد :

http://romanebahar.blogfa.com/

ویرایش توسط هميشه بهار : 1392,10,11 در ساعت ساعت : 11:24 بعد از ظهر

12. 295 کاربر از پست هميشه بهار تشکر کرده اند .

!!!talkh , #sevda# , %NEGAR% , **desi** , **LOVE_STORE** , *Atena* , *Helia* , *maryam* , *msbm* , *sara-m* , *~aida bala~* , *ریحانه# , *سورن* , +Neda+ , .....ARAM , .Baharak. , 0Mi666 , 199295 , afroz99 , ailin jo0n , airena , AlMaZ692 , amirhosseinac , Anolin , ANOOSHKA1992 , aral , arefe jooon , Arefeh.Jm , arezoue , arghavan_77 , armita1819 , asal-661 , ashi j00n , atsh , August , aurora15 , ava s , azad_awesome , azar1 , azarsana , b3666 , bahar711 , BaharәH , banoye sharghi , baran-mf , baran11 , bast girl , bipardeh , bneta , cole , D o n Y a , dada1 , deli delbari , deli61 , Dellaram M , diablo8888 , ea74 , elahe 66 , elahegood , elham-n , Eli 67 , eli joni , elish688 , eli_a , elmiraa_20 , elnaz20 , f2kral , farvahar93 , fatemeh466 , Fatima234 , fatima7 , fk-osh-d , fomika , ghazal rad , ghazal-xr75 , girlbad576 , gole mikhak , golnuosh , hadis hastie , haDs77 , hanye , harimeshgh , haveking , hed2010 , helga1980 , homa* , homa41 , hourad , icegirle , Idin98i , iryane , jooz , katiman , kfdh , khademre , Kiana S , kimiya98 , kiumars , kolbehsokut , Lale7 , LandGirl , leyla71 , mahboub215 , Mahdis @69 , mahla.r , mahroomahdiyeh , mahsa.handsome , mahsaj , mahtab10 , mahtab78 , mahya1995 , mania** , mania-h , mansoure , maralhonarypour , MaRia_17 , marjansh , marmara25 , maryama1992a , marzieh L , me_ned , mina_75 , miss mona , Mobna Bieber , mojgan am , Monaica , msa1 , ms_f90 , N a F a S * , nafas0722 , nafas1992 , nafise111 , nafise2 , nahal_ma97 , nanazkhanoom , narcis64 , narges.shiraz , narmin-keumaram , narmineh , nasrin44 , nastaran86 , natanayel , Nazanin hz , nazi jooon , nazisaki , nazi_gf2010 , ned67 , nedaida55 , nedaj , nel.v , Niloofarmt , nini mamakho , onlystar , p@ntea , pani1381 , paniz_g66 , parei , pari2 , Parinaz23 , parisa mah , Patient.Stone , perspolis2012 , r.roohi31 , rahim1368 , ramlin , S*A*M*75 , S-A-R-A , saadat2000 , saba28 , saba_bad , sabzapari , sahargoogoo , samane66 , SaMirA.Ha , sana22 , sanamjooje , sara parvizi , sara1997 , sarah1 , setaresetar , setayesh1363 , setayesh1976 , Shahin Golden , shahin47 , shamim8648 , shanal gharmazi , sheida_953 , shivashiva , sinsor , skyasal , sma40 , Snow Princess , soheila1984 , soheila50 , sokute samira , solia , SOSKET , s_aftab , taban_1352 , tahmin67 , tania_7 , taranom32 , thmz , tina76 , violet_mahtab , wildfire14 , wintergirl , yas25 , yasaman20 , yasaman_rad , yasamin khanoom , yasesabs , yeganeh 9002 , zaaaa , zahra573 , zahra_jk , Zahra_niki , zakhan , ZAl-l2A , zeinab75 , zese , zhompol , ziba.rad , zizi.m , zooohreh , Z_M267 , ~ MONA khanum ~ , ~2ne2~ , ~anahita~ , آتری , آرزو-دانايي , آرش24 , آهوی گریزپا , آواى عشق , آيلين و زندگي , اب و اتش , ابید , ارکیده سفید , اسمان 365 , اولین ستاره , ای پری , ایلسا , بازیگوش , بانوی دریاها , بانوی مهر , بخاری , برف دونه , بهار بارانی , بهار گل , تنهای پردرد , حریم1 , خانم طلا , خیال غزل , دوست داشتني , رزا12 , رها در باران , ریحون , زهرا رضایی , سارا_رها , سارینا گلی , سه قلوها , سوداا , سپيده خوب , سکوت من , شاداب 19 , شب های انتظار , شرقي , عاطفه دلنواز , فاطیما-ش , فرنوش72 , لیلا ص , م-محسنی , ماه پنهان , ماهی کوچولوی من , معصومه آبی , ملیحه جوون , منيژه , مهدیه جون , مهسان9093 , مهناز1994 , میچکا , نارنج خانوم , ندا72 , نصرا... , نفس14 , ننه هانی و حوری , نیکیا , وستا راد , پانیززهرا , پرستو... , پونام , گل یاس , یلدا.م , ๑ Areefee ๑ , ღHesaneღ

13. Top | #87

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    میانگین پست در روز
    0.92
    تشکر از کاربر
    13,751

سلااااااااااااااااااااااا ااااام سلااااااااااااااااااااااا اااااام سلااااااااااااااااااااااا ااام صد تا سلااااااااااااااااااااااا ام....
    عاقا دلم براتون شده بود قد نقطه...
    یه هفته اینترنتم قطع بود واقعا سخت بود...
    با خانوادم آشنا شدم آدمای خوبی به نظر می رسن ...
    بابام می گه خوب شد اینترنت قطع شد ما تو رو دیدیم ...
    در هر صورت من شرمنده ام و عذر خواهی می کنم ...
    خودمم دلم برای سارا و علی تنگولیده بود ...
    بریم ببینیم این دو عاشق به آرامش می رسن عایا :

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــ

یه دفه زیر شکمم تیر کشید صورتم جمع شد و آخی گفتم چشمای علی نگران شد و دولا شد با استرس پرسید :
    چی شد گلم ؟
    بریده بریده گفتم :
    ع....ع...لی...دا...دا...رم...می...می ...رم
    علی داد زد :
    تو بیجا می کنی بمیری مگه دست خودته ؟؟؟؟؟!!!!!!!! د لامصب مگه فقط برای خودتی که مردنتم دست خودت باشه؟؟؟؟؟!!!!
    تو همه کس منی می فهمی ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
    یه دفه یه پرستاره اومد داخل و با اخم گفت :
    چه خبرته آقا ؟ اینجا بیمارستانه هاااااااااااا
    علی صاف وایساد و با عصبانیت گفت :
    حال خانم من خوب نیست یعنی کسی توی این بیمارستان نباید هر چند دقه یه بار بیاد و به بیمارا رسیدگی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

پرستاره اومد جلو و با همون اخمش سرم منو چک کرد و یه آمپول بهش زد و گفت :
    فعلا یه مسکن تزریق کردم که خواب آور هستش این درد طبیعیه بالاخره ایشون یه ...
    یه دفه علی هول شد و با دستپاچگی مشهودی حرف پرستار رو قطع کرد و گفت :
    خیلی ممنون که رسیدگی کردین...
    برای چی علی هول شد ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!! مگه پرستاره چی می خواست بگه ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
    چشمام گرم شد و پلکام روی هم افتاد و دیگه هیچی نفهمیدم...
    با صدای صحبت کردن دو زن هوشیار شدم ولی چشمامو باز نکردم :
    ـ آخی ببین چقدر خوشگله حیف همچین زن ناز و ظریفی ...
    ـ چرا حیف مگه چی شده ؟
    ـ مگه نمی دونی ؟
    ـ نه
    ـ مثه اینکه شوهرش یه پلیسه و اینم که زنش باشه رو یه گروه قاچاقچی گروگان می گیرن توی این شکنجه هایی که انجام دادن یه جنین چند روزه سقط میشه مثه اینکه خودشم از این حاملگی بی خبر بوده حقم داشته خب چند روزش بیشتر نبوده خلاصه علاوه بر این سقط اون ضربه هایی که به شکمش وارد شده باعث شده رحمش آسیب جدی ای ببینه ...
    ـ آخی طفلی ببین چقدرم قیافه مظلوم و معصومی داره...
    چشمامو باز کردم تا متوجه شدن سریع رفتن بیرون ، اشک توی چشمام جمع شده بود...
    چه بلایی سرم اومده بود و خودم خبر نداشتم ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
    به در خیره شده بودم که...
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــ
    ویرایش توسط هميشه بهار : 1392,10,11 در ساعت ساعت : 11:25 بعد از ظهر

14. 269 کاربر از پست هميشه بهار تشکر کرده اند .

#sevda# , (mahi) , **desi** , **LOVE_STORE** , *Atena* , *Helia* , *msbm* , *sara-m* , *~aida bala~* , *سورن* , +Neda+ , .....ARAM , .Baharak. , 0Mi666 , 199295 , abby7 , afroz99 , ailin jo0n , airena , AlMaZ692 , Anolin , ANOOSHKA1992 , aral , arefe jooon , arefe90 , Arefeh.Jm , arezoue , arghavan_77 , armita1819 , asal-661 , atsh , August , aurora15 , ava s , azad_awesome , azar1 , azarsana , b3666 , BaharәH , baran-mf , baran11 , bast girl , bipardeh , bneta , cole , D o n Y a , dada1 , deli61 , diablo8888 , ea74 , elahe 66 , elahegood , elham-n , Eli 67 , eli joni , elish688 , eli_a , elmiraa_20 , elnaz20 , f2kral , farvahar93 , fatemeh466 , Fatima234 , fatima7 , fomika , ghazal rad , ghazal-xr75 , gole mikhak , hadis hastie , haDs77 , hanye , harimeshgh , haveking , helga1980 , himA7 , homa* , homa41 , icegirle , Idin98i , ili mah , iryane , jooz , kfdh , khademre , Kiana S , kimia joon , kimiya98 , kiumars , kolbehsokut , Lale7 , LandGirl , leyla71 , lilijinan , mahboub215 , Mahdis @69 , mahla.r , mahroomahdiyeh , Mahsa . Saman , mahsa.handsome , mahsaj , mahtab10 , mahtab78 , mahya1995 , mandana 8687 , mania** , mania-h , mansoure , maralhonarypour , MaRia_17 , marmara25 , marzieh L , mesi , me_ned , mina_75 , miss mona , Mobna Bieber , Monaica , ms-mn , msa1 , ms_f90 , N a F a S * , nafas1992 , nafise2 , nahal_ma97 , nanazkhanoom , narcis64 , narges.shiraz , narmin-keumaram , narmineh , nasrin44 , nastaran86 , natanayel , Nazanin hz , nazi jooon , nazi_gf2010 , ned67 , nedaj , nel.v , Niloofarmt , NiNa.S , nini mamakho , onlystar , p@ntea , pani1381 , paniz_g66 , parei , Parinaz23 , parisa mah , Patient.Stone , perspolis2012 , r.roohi31 , ramlin , S*A*M*75 , S-A-R-A , saadat2000 , saba28 , saba_bad , sabzapari , sahargoogoo , samane66 , SaMirA.Ha , sana22 , sanamjooje , sanni , sara parvizi , sara1997 , sarah1 , setaresetar , setayesh1363 , shahin47 , shamim8648 , shanal gharmazi , sheida_953 , shivashiva , shoola , sinsor , skyasal , sma40 , Snow Princess , soheila1984 , soheila50 , sohna , sokute samira , SOSKET , taban_1352 , tahmin67 , taranom32 , thmz , tina76 , violet_mahtab , wildfire14 , wintergirl , yas25 , yasaman20 , yasaman_rad , yasamin khanoom , yasesabs , Yasnaaaa , yeganeh 9002 , z1378 , zahra573 , zahra_jk , Zahra_niki , ZAl-l2A , zeinab75 , zese , zhompol , zizi.m , zooohreh , Z_M267 , ~anahita~ , آتری , آهوی گریزپا , آواى عشق , آيلين و زندگي , اب و اتش , ابید , اسمان 365 , الی99 , اولین ستاره , ای پری , ایلسا , بازیگوش , بانوی دریاها , بانوی مهر , بخاری , برف دونه , بهار بارانی , بهار گل , تنهای پردرد , حریم1 , خیال غزل , دوست داشتني , رزا12 , رها در باران , ریحون , زهرا رضایی , ساحل 2010 , سارینا گلی , سه قلوها , سوداا , سکوت من , شاداب 19 , فاطمه.ک , فاطیما-ش , فرنوش72 , لیلا ص , م-محسنی , ماه پنهان , ماهی کوچولوی من , معصومه آبی , ملیحه جوون , مهدیه جون , مهسان9093 , میچکا , ندا72 , نصرا... , نفس14 , ننه هانی و حوری , نیکیا , وستا راد , پانیززهرا , پرستو... , پونام , کمند , گل یاس , یلدا.م , ๑ Areefee ๑ , ღHesaneღ

15. Top | #88

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    میانگین پست در روز
    0.92
    تشکر از کاربر
    13,751

سلااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااام خوبان...
    عاقا بریم ببینیم موضوع از چه قراره :

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــ

که علی درو باز کرد و وارد شد و درو پشت سرش بست با دیدن من لبخندی زد و اومد نشست لبه تخت و گفت :
    حال نفسم چطوره ؟
    با بغض و صدایی لرزون گفتم :
    علی چه بلایی سر من اومده که خودم خبر ندارم ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
    صورتش قرمز و رگ گردنش متورم شد ، دستش که روی پاش بود مشت شد...ولی سعی کرد خودشو نبازه :
    از چی حرف می زنی عزیزم ؟
    علی جون من راستشو بگو...
    علی ناله کرد :
    آخه لامصب چرا جون خودتو قسم می دی ؟ من الان چی بگم آخه ؟
    نفس عمیقی کشید و گفت :
    تو چی شنیدی ؟
    صحبت های پرستارو بهش گفتم ، سرشو انداخت پایین و گفت :
    سارا خانومی شرمنده همش حقیقته...ببخش...
    می خوام با دکترم حرف بزنم...
    آخه...
    آخه و اما نداره همین که گفتم....
    علی بی صدا رفت بیرون...
    چند دقیقه بعد یه مرد جوونی همراه علی وارد شد با خوشرویی گفت :
    سلاااااااااام بر مریض خواب آلو
    سلام آقای دکتر
    نشست روی صندلی و گفت :
    خب من در خدمتم
    آقای دکتر با این آسیبی که رحمم دیده الان چی میشه؟
    الان هیچی نمیشه و شما شاد و خرم زندگی می کنید
    دکتر خواهشا جدی باشید
    یه دفه دکتر از قالب شوخ طبعش بیرون اومد و گفت :
    اصولا اهل حاشیه نیستم و اعتقاد دارم که نباید به مریض دروغ گفت پس یه راست می ریم سر حقیقتی که شاید تلخ باشه ولی وجود داره...با این آسیب احتمال مادر شدن شما تقریبا صفر هست تا اخر عمر ...

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــ

ویرایش توسط هميشه بهار : 1392,10,13 در ساعت ساعت : 02:11 قبل از ظهر

16. 274 کاربر از پست هميشه بهار تشکر کرده اند .

!!!talkh , #sevda# , %NEGAR% , (mahi) , **desi** , **LOVE_STORE** , *Atena* , *Helia* , *maryam* , *msbm* , *sara-m* , *~aida bala~* , *سورن* , +Neda+ , .....ARAM , .Baharak. , 0Mi666 , 199295 , abby7 , afi jonz , afroz99 , ailin jo0n , airena , amirhosseinac , angel04 , Anolin , ANOOSHKA1992 , aral , arefe jooon , Arefeh.Jm , arezoue , arghavan_77 , armita1819 , asal-661 , asemanii , atsh , August , ava s , azad_awesome , azar1 , azarsana , b3666 , bahar711 , BaharәH , banoye sharghi , baran-mf , baran11 , bast girl , bipardeh , bneta , cole , D o n Y a , dada1 , deli61 , diablo8888 , ea74 , elahe 66 , elahegood , elak , elham-n , Eli 67 , eli joni , elish688 , eli_a , elmiraa_20 , elnaz20 , f2kral , farvahar93 , fatemeh466 , fatima7 , ghazal rad , ghazal-xr75 , girlbad576 , gole mikhak , hadis hastie , haDs77 , hanye , harimeshgh , haveking , hed2010 , helga1980 , himA7 , homa41 , icegirle , ili mah , jooz , katiman , kfdh , khademre , Kiana S , kimia joon , kimiya98 , kiumars , kolbehsokut , Lale7 , LandGirl , leyla71 , lilijinan , m0ona , mahboub215 , Mahdis @69 , mahla.r , mahroomahdiyeh , Mahsa . Saman , mahsa.handsome , mahsaj , mahtab10 , mahtab78 , mandana 8687 , mansoure , maralhonarypour , MaRia_17 , marjansh , maryam_95 , marzieh L , mesi , me_ned , mina_75 , miss mona , miss_mass , Mobna Bieber , mojgan am , Monaica , ms-mn , msa1 , ms_f90 , N a F a S * , nafas1992 , nafise111 , nafise2 , nahal_ma97 , nanazkhanoom , narcis64 , narges.shiraz , narmin-keumaram , narmineh , nasrin44 , nastaran86 , natanayel , nazi jooon , nazisaki , nazi_gf2010 , nedaida55 , nedaj , nel.v , Niloofarmt , NiNa.S , nini mamakho , nlp16001 , onlystar , p@ntea , pani1381 , paniz_g66 , parei , Parinaz23 , parisa mah , Patient.Stone , perspolis2012 , phookocholo , r.roohi31 , S*A*M*75 , S-A-R-A , saadat2000 , saba28 , saba_bad , sabzapari , sahargoogoo , samane66 , SaMirA.Ha , sana22 , sanamjooje , sara parvizi , sara1997 , sara2876 , sarah1 , setaresetar , setayesh1363 , setayesh1976 , shahin47 , shamim8648 , sheida_953 , shooma , sinsor , skyasal , sma40 , Snow Princess , soheila1984 , soheila50 , sohna , sokute samira , SOSKET , taban_1352 , taranom32 , tina76 , wildfire14 , wintergirl , yas25 , yasaman20 , yasaman_rad , yasamin khanoom , yasesabs , Yasnaaaa , yeganeh 9002 , z1378 , zaaaa , zahra573 , zahra_jk , Zahra_niki , ZAl-l2A , zeinab75 , zese , zhompol , zizi.m , zooohreh , Z_M267 , ~2ne2~ , ~anahita~ , آتری , آرزو-دانايي , آهوی گریزپا , آواى عشق , اب و اتش , ابید , اسمان 365 , اولین ستاره , ای پری , ایلسا , بازیگوش , بانوی دریاها , بانوی مهر , بخاری , برف دونه , بهار بارانی , تنهای پردرد , حریم1 , خانم طلا , خیال غزل , دختر ايران زمین , دوست داشتني , رزا12 , رها در باران , رهایش , ریحون , زهرا رضایی , زوها , ساحل 2010 , سارا_رها , سارینا گلی , سه قلوها , سوداا , شب های انتظار , فاطیما-ش , فرنوش72 , لیلا ص , م-محسنی , ماه پنهان , ماهی کوچولوی من , معصومه آبی , ملیحه جوون , مهدیه جون , مهسان9093 , مهناز1994 , میچکا , ندا72 , نصرا... , نفس14 , ننه هانی و حوری , نیکیا , وستا راد , پرستو... , پونام , گل یاس , یلدا.م , ๑ Areefee ๑ , ღHesaneღ , ♫♥SaRa♥♫

17. Top | #89

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    میانگین پست در روز
    0.92
    تشکر از کاربر
    13,751

سلااااااااااااااااااااااا اااااام دوستان عزیزم...
    عاقا شرمنده این پستای جدید غم داره ولی باور کنید نیازه ، به من اعتماد کنید ...
    بریم ببینیم سارا با این مشکلش چی کار می کنه :

دنیا با تمام بزرگی و وسعتش برام به اندازه یه قفس کوچیک تنگ شد ، احساس خفگی شدیدی به سمت گلوم هجوم آورد ، دستمو به سمت گره روسریم بردم و شلش کردم ولی تاثیری نداشت...
    دکتر بلند شد و در حالی که بیرون می رفت گفت :
    متاسفم...
    همین؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!! متاسفم ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
    این تاسف کدوم درد منو درمان می کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
    یعنی من هیچ وقت طعم لذت به آغوش کشیدن فرزندی که از پوست و گوشت و خون خودم باشه تجربه نمی کنم ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
    علی به سمتم اومد و لبه تخت نشست ، پشتی تخت رو بالا آورد دست منو گرفت و با یه حرکت بدن ظریف منو میون بازوان قدرتمندش گرفت و محکم به خودش فشار داد ، دردم گرفت ولی مهم نبود من الان به این آغوش مردونه نیاز داشتم ، منم خودمو بیشتر بهش چسبوندم ، دم گوشم گفت :
    خانومی من همیشه باهاتم نگران نباش و غمی به دلت راه نده ، با هم همه چیو حل می کنیم نفسم...
    قند توی دلم آب شد و لذت شیرینی در تک تک سلولام پخش شد ، لبخندی زدم و گفتم :
    علی خیلی خیلی بیشتر از اون که فکرشو بکنی عاشقانه دوستت دارم و تک تک لحظات زندگیم پر از توئه...
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــ
    علی :
    از وقتی سارا رو به خونه آورده بودم به طرز عجیبی ساکت و آروم شده بود ، هیچی نمی گفت...
    حداقل انتظار داشتم گریه کنه یا داد بزنه یا ... چه می دونم یه عکس العملی داشته باشه ولی کاملا خنثی شده و این موضوع منو نگران کرده بود...
    اون شب وقتی روی تخت دراز کشیدم چشمم به سارا افتاد ، دهنم باز مونده بود ، خیلی وقت بود که سارا رو این طوری ندیده بودم ، یه لباس خواب سفید حریر خیلی خوشگل پوشیده بود ، لبای سرخش حالا سرخابی شده بود...
    آروم زیر لب گفتم :
    سارا!!!!!!!!!!
    با لبخند گفت :
    جانم
    دیگه طاقتمو از دست دادم و دستشو کشید افتاد توی بغلم ، چقدر این موجود دوست داشتنی بود !!!!!!!!!!!!
    با لبام لباشو به بازی گرفتم و اون شب هم یک عاشقانه گرم دیگه رو با هم رقم زدیم...
    صبح سارا بیدارم کرد و بعد از یک هفته منو به زور به سرکار فرستاد نمی دونم چرا ولی دلم گواهی خوبی نمی داد و اصلا دلم نمی خواست تنهاش بزارم ولی برای اینکه به حرفش احترام گذاشته باشم رفتم ولی ای کاش نمی رفتم...

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــ

18. 303 کاربر از پست هميشه بهار تشکر کرده اند .

(mahi) , **desi** , **LOVE_STORE** , *Atena* , *Helia* , *msbm* , *sara-m* , *~aida bala~* , *ریحانه# , *سورن* , +Neda+ , .....ARAM , 0Mi666 , 199295 , abby7 , afi jonz , afroz99 , ailin jo0n , airena , AlMaZ692 , amisha , angel04 , Anolin , ANOOSHKA1992 , aral , arefe jooon , Arefeh.Jm , arezoo bano , arezoue , arghavan_77 , armita1819 , asal-661 , atsh , August , aurora15 , ava s , azad_awesome , azar1 , azarsana , b3666 , BaharәH , banoye sharghi , baran-mf , baran11 , bast girl , betsabeh , bipardeh , bneta , cole , D o n Y a , dada1 , deli delbari , deli61 , Dellaram M , diablo8888 , elahe 66 , elahegood , elham-n , Eli 67 , eli joni , elish688 , eli_a , elmiraa_20 , eshton , f2kral , farisa , farvahar93 , fatemeh466 , ghazal rad , ghazal-xr75 , girlbad576 , golnaz78 , golnuosh , hadis hastie , haDs77 , hanye , harimeshgh , haveking , hed2010 , hediyeh_b , helga1980 , Helia6 , homa41 , icegirle , ili mah , iryane , jooz , kfdh , khademre , khatereh14 , Kiana S , kimia joon , kimiya98 , kiumars , kolbehsokut , Lale7 , LandGirl , lemol , leyla71 , libra272 , lilijinan , mahboub215 , Mahdis @69 , mahla.r , mahroomahdiyeh , Mahsa . Saman , mahsa.handsome , mahsaj , mahtab10 , mahtab78 , mahya1995 , mania-h , mansoure , marale , maralhonarypour , marjansh , marzieh L , mesi , me_ned , mina_75 , miss mona , Mobina Bieber , Mobna Bieber , mona 3 , Monaica , msa1 , ms_f90 , N a F a S * , nafas1992 , nafise2 , nahal143 , nahal_ma97 , nanazkhanoom , narcis64 , narges.shiraz , narjes*** , narmin-keumaram , narmineh , nasrin44 , nastaran86 , natanayel , nazi jooon , nazi_gf2010 , ned67 , nedaj , nel.v , Niloofarmt , NiNa.S , nini mamakho , nlp16001 , noonoo_k , onlystar , p@ntea , pani1381 , paniz_g66 , parei , parisa mah , Patient.Stone , perspolis2012 , phookocholo , r.roohi31 , ramou2030 , reza9000 , S*A*M*75 , S-A-R-A , saadat2000 , saba love , saba28 , saba676 , sabah70 , saba_bad , sabzapari , sada , sahargoogoo , sahra95 , samane66 , SaMirA.Ha , sana22 , sanamjooje , sanni , sar-almaz , sara parvizi , sara1997 , sara2876 , sarah1 , setaresetar , setayesh1363 , setayesh1976 , shahin47 , shamim8648 , shanal gharmazi , sheida_953 , shf_aboops , shivashiva , shoola , sinsor , skyasal , sma40 , Snow Princess , sogand.mir , soheila1984 , soheila50 , sohna , sokute samira , SOSKET , ssoudeh , s_aftab , T.KHD , taban_1352 , tahmin67 , tania_7 , taranom farahi , taranom32 , thmz , Tifani Jon , tina76 , violet_mahtab , wildfire14 , wintergirl , yas25 , yasaman20 , yasaman_rad , yasamin khanoom , yasesabs , Yasnaaaa , yeganeh 9002 , z1378 , zaaaa , zahra573 , zahra_jk , Zahra_niki , ZAl-l2A , zeinab75 , zese , zhompol , zizi.m , zooohreh , Z_M267 , ~anahita~ , ~SAREH~ , آتری , آرزو-دانايي , آهوی گریزپا , آواى عشق , آيلين و زندگي , اب و اتش , ابید , اسمان 365 , الی99 , اولین ستاره , ای پری , ایلسا , بازیگوش , بانوی دریاها , بانوی مهر , بهار بارانی , تنهای پردرد , حریم1 , خیال غزل , دوست داشتني , رزا12 , رها در باران , ریحون , زهرا رضایی , زوها , ساحل 2010 , سارا_رها , سارینا گلی , سه قلوها , سوداا , سکوت من , شاداب 19 , شب های انتظار , شقایق98 , شمیم کوچولو , فاطیما-ش , فرنوش72 , لیلا ص , م-محسنی , ماه پنهان , ماهی کوچولوی من , معصومه آبی , ملیحه جوون , مهدیه جون , مهسان9093 , مهناز1994 , میچکا , نارنج خانوم , ندا72 , نصرا... , نفس14 , ننه هانی و حوری , نیکیا , هانیه خانومی , وستا راد , پانیززهرا , پرستو... , پریا28 , پونام , گل یاس , یلدا.م , ๑ Areefee ๑ , ღHesaneღ

19. Top | #90

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    میانگین پست در روز
    0.92
    تشکر از کاربر
    13,751

سلااااااااااااااااااااام خوانندگان گرامی...
    عاقا من حرفی ندارم ...
    برم ببینیم عاقبت چی میشه :

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــ

کلافه بودم ، ساعتو نگاه کردم 5 عصر بود ، مدام طول و عرض اتاق رو طی می کردم ، اینقدر راه رفته بودم که خسته شدم ایستادم ، پریشون دستی توی موهام کشیدم و پوفی کشیدم ، یه دفه در اتاق زده شد ، منشی بود :
    جناب شایسته ، براتون نامه اومده...
    چه نامه ای ؟
    احضاریه از دادگاه هستش ، گویا خانمتون در خواست طلاق دادن...
    خشکم زد ، وا رفتم ، دهنم خشک شده بود ، غیر قابل باورترین موضوع زندگیمو الان شنیدم ، آخه مگه میشه ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
    من و سارا که یک روح هستیم در دو بدن چطور امکان داره ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
    یه دفه با صدای منشی به خودم اومدم :
    جناب شایسته نامه رو روی میزتون گذاشتم ، اجازه هست برم ؟
    با اخم گفتم :
    بفرمایین...
    ماشینو وارد پارکینگ کردم و پیاده شدم بدون توجه به قفل کردن ماشین از پله ها بالا رفتم ، کلید انداختم و وارد شدم ، عصبانی بودم داد زدم :
    سارا ، سارا ، کجایی ؟
    خونه کمی تاریک بود به خاطر اینکه خوب روشن بشه کلید چراغو زدم ، وارد اتاق شدم اونجا هم نبود اومدم بیام بیرون که یه چیزی روی آینه توجهمو جلب کرد ، رفتم جلو یه پاکت نامه روی آینه با چسب نواری زده شده بود ، نامه رو از روی آینه کندم ، پاکتو بازش کردم و کاغذ داخلشو در آوردم و شروع به خوندن کردم :
    سلام ...
    می دونم الان عصبانی هستی...می دونم احضاریه رو دیدی کلی تعجب کردی...
    ولی تعجب نداره من از اول هم دوست نداشتم...ازدواج ما از روی علاقه نبود...از روی عشق نبود...بلکه فقط و فقط از روی اجبار بود...این چند وقته هم فقط داشتم خودمو گول می زدم وگرنه هیچ علاقه ای نه به تو و نه زندگی با تو دارم...
    الان هم ترکت کردم و یه وکیل خوب و ماهر گرفتم تا طلاقمو ازت بگیره...امیدوارم در روند طلاق همکاری کنی...
    امضا : سارا
    دستام شل شد و نامه روی زمین افتاد ، ضربه سنگینی بود ، نزدیک بود بیفتم که دستمو به میز آرایش تکیه دادم و مانع افتادنم شدم ، آخه سارا من که عاشقت بودم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
    این بود جواب عشق صادقانه من ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ

وبلاگ و تایپیک نقد :

http://romanebahar.blogfa.com/

20. 296 کاربر از پست هميشه بهار تشکر کرده اند .

!!!talkh , (mahi) , **desi** , **LOVE_STORE** , *Atena* , *Helia* , *msbm* , *sara-m* , *~aida bala~* , *سورن* , +Neda+ , .....ARAM , .Baharak. , 0Mi666 , 199295 , abby7 , Adrina67 , afi jonz , afroz99 , ailin jo0n , airena , AlMaZ692 , angel04 , Anolin , ANOOSHKA1992 , arefe jooon , Arefeh.Jm , arezoue , armita1819 , asal-661 , August , aurora15 , ava s , azad_awesome , azar1 , azarsana , b3666 , bahar711 , BaharәH , banoye sharghi , baran-mf , baran11 , bast girl , bipardeh , bneta , cole , D o n Y a , dada1 , deli delbari , deli61 , Dellaram M , diablo8888 , ea74 , elahe 66 , elahegood , elham-n , Eli 67 , eli joni , elish688 , eli_a , elmiraa_20 , elnaz20 , eshton , f2kral , farisa , farvahar93 , fatemeh466 , fatene , Fatima234 , fatima7 , ghazal rad , ghazal-xr75 , girlbad576 , gole mikhak , golnaz78 , golnuosh , hadis hastie , hanye , harimeshgh , haveking , hed2010 , hediyeh_b , helga1980 , Helia6 , homa41 , icegirle , ili mah , jooz , katiman , kfdh , khademre , khatereh14 , Kiana S , kimia joon , kimiya98 , kiumars , kolbehsokut , Lale7 , LandGirl , libra272 , mahboub215 , Mahdis @69 , mahla.r , mahroomahdiyeh , Mahsa . Saman , mahsa.handsome , mahsaj , mahtab10 , mahtab78 , mahya1995 , mania-h , mansoure , marale , maralhonarypour , marjansh , maryam_95 , marzieh L , mesi , me_ned , mina_75 , miss mona , miss_mass , Mobna Bieber , Monaica , ms-mn , msa1 , ms_f90 , N a F a S * , nafas0722 , nafas1992 , nafise111 , nafise2 , nahal_ma97 , nanazkhanoom , narcis64 , narges.shiraz , narjes*** , narmin-keumaram , nasrin44 , nastaran86 , natanayel , Nayiri , nazi jooon , nazi_gf2010 , ned67 , nedaida55 , nedaj , nel.v , Niloofarmt , nini mamakho , onlystar , p@ntea , pani1381 , paniz_g66 , parei , parisa mah , Patient.Stone , perspolis2012 , phookocholo , r.roohi31 , radina , reza9000 , S*A*M*75 , S-A-R-A , saadat2000 , saba28 , saba676 , sabah70 , saba_bad , sabzapari , sada , sahargoogoo , saharsisi , samane66 , SaMirA.Ha , sana22 , sanamjooje , sar-almaz , sara parvizi , sara2876 , sarah1 , setaresetar , setayesh1363 , setayesh1976 , shahin47 , shamim8648 , shanal gharmazi , sheida_953 , shf_aboops , shivashiva , shoola , shooma , sinsor , skyasal , sma40 , Snow Princess , sogand.mir , sogol21 , soheila1984 , sohna , sokute samira , SOSKET , T.KHD , taban_1352 , tania_7 , taranom farahi , taranom32 , thmz , Tifani Jon , tina76 , violet_mahtab , wildfire14 , wintergirl , yas25 , yasaman20 , yasaman_rad , yasamin khanoom , yasesabs , Yasnaaaa , yeganeh 9002 , z1378 , zaaaa , zahra573 , zahra_jk , Zahra_niki , ZAl-l2A , zeinab75 , zese , zhompol , zizi.m , zooohreh , Z_M267 , ~anahita~ , آتری , آرزو-دانايي , آهوی گریزپا , آواى عشق , آيلين و زندگي , اب و اتش , اسمان 365 , الی99 , اولین ستاره , ای پری , ایلسا , بانوی مهر , بخاری , بهار بارانی , ترسا اميني , تنهای پردرد , حریم1 , خیال غزل , دوست داشتني , رزا12 , رها در باران , ریحون , زهرا رضایی , زوها , زینب سادات , ساحل 2010 , سارا110 , سارا_رها , سارینا گلی , ساویس , سه قلوها , سوداا , سکوت من , شاداب 19 , شب های انتظار , شرقي , شقایق98 , شمیم کوچولو , فاطیما-ش , فرنوش72 , لیلا ص , م-محسنی , ماه پنهان , معصومه آبی , ملیحه جوون , مهدیه جون , مهسان9093 , میچکا , نارنج خانوم , ندا72 , نصرا... , نفس14 , ننه هانی و حوری , نیکیا , وستا راد , پانیززهرا , پرستو... , پریا28 , پونام , گل یاس , یلدا.م , ๑ Areefee ๑ , ღHesaneღ

صفحه 9 از 16 نخستنخست ... 5678910111213 ... آخرینآخرین