PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکلات , سوالات و آموزش های درخواستی

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

t.e.d
1389،12،23, ساعت : 01:19 بعد از ظهر
فایل های با فرمت mdb با چه نرم افزاری باز میشن؟؟؟؟؟

farshid23
1389،12،23, ساعت : 01:32 بعد از ظهر
فایل های با فرمت mdb با چه نرم افزاری باز میشن؟؟؟؟؟
شما افيس بريزيد حله ديگه اين فرمتت براي برنامه access هستش كه براي ساختن ديتابيس يا همون پايگاه داده هه ها استفاده ميشه

lightofthe.moon
1389،12،23, ساعت : 07:01 بعد از ظهر
سلام، من باید فایلی رو حتما دانلد کنم. متأسفانه ار سایت 4 شارپ که ف/ی/لت/ر شده.
جوری نیست که بتونم بدون فی/لت//ر /ش/ک/ن اون و دانلود کنم؟؟؟؟؟///

farshid23
1389،12،23, ساعت : 07:04 بعد از ظهر
سلام، من باید فایلی رو حتما دانلد کنم. متأسفانه ار سایت 4 شارپ که ف/ی/لت/ر شده.
جوری نیست که بتونم بدون فی/لت//ر /ش/ک/ن اون و دانلود کنم؟؟؟؟؟///
دوست عزيز لطفا از كلماتي از قبيل ف//ی/لت/ر اينا استفاده نكنيد تو انجمن پستتون ويرايش شد .
خير امكانش نيست مگر اينكه از پ//ر/و/ك/س//ي يا /و*ي/ پ*ي ان/ي* چيزي استفاده كنيد

nehofte
1389،12،24, ساعت : 11:57 بعد از ظهر
من میخوام مثل بنرهای تبلیغاتی که توو این سایت هست طراحی کنم
البته با فرمت عکس باشه
چطور میونم شما نرم افزارشو سراغ دارید؟

farshid23
1389،12،25, ساعت : 12:07 قبل از ظهر
برنامه swish max يكي از برنامه هاي خوبه براي ساختن swf كلا بنر فلش اينا از لينك زير ميتونيد دريافت كنيد
http://rapidshare.com/files/63748727/Portable_SWISH_Max-www.fdl.ir.exe
رمز عبور :www.fdl.ir
يكي هم falsh mx
دانلود (http://dl3.wwp.ir/89-9/4/flashmx(www.wwp.ir).zip)
اين اموزششم هست
http://www.softgozar.com/WebPage/SoftwareDescription.aspx?SoftwareId=219&Title=%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-Flash-MX

براي gif هم ميتونيد از فتوشاپ و corel استفاده كنيد

mahdis23
1389،12،26, ساعت : 09:18 بعد از ظهر
سلام!
من با این مودم DEGE مشکل دارم، علاوه بر اینکه سرعتش خیلی پایینه، خیلی از سایتا رو هم باز نمی کنه
یعنی یه موقع باز می کنه، یه موقعی هم نمی کنه!
واقعا این جوریه یا مشکل از منه؟؟!!
اگه کسی تجربه استفادش رو داره راهنماییم کنه لطفا!
مرسی

farshid23
1389،12،26, ساعت : 11:31 بعد از ظهر
والا من باهاش كار نكردم اين جوري كه ميدونم از gprs همراه اول و ايرانسل استفاده ميكنه زياد سرعت مناسبي نداره فعلا شبكه edge در حد همون dial up به خدا حالا اونايي كه باهاش كار مي كنند توضيح بدند بهتره قطعا اطلاعات بيشتري از من دارند .

elahe70
1389،12،26, ساعت : 11:55 بعد از ظهر
سلام!
من با این مودم DEGE مشکل دارم، علاوه بر اینکه سرعتش خیلی پایینه، خیلی از سایتا رو هم باز نمی کنه
مرسی

من فقط یک بار که منزل نبودم ازش استفاده کردم ، سرعتش حتی از دایال آپ هم پایین تر بوود .
دیگه توبه کردم ازش استفاده کنم . :-2-37-:
فقط یه جورایی در حد اینه که کار رو راه بندازه و فقط برای مواقع ضروری خوبه :-2-41-:

mahdis23
1389،12،27, ساعت : 01:11 قبل از ظهر
من فقط یک بار که منزل نبودم ازش استفاده کردم ، سرعتش حتی از دایال آپ هم پایین تر بوود .
دیگه توبه کردم ازش استفاده کنم . :-2-37-:
فقط یه جورایی در حد اینه که کار رو راه بندازه و فقط برای مواقع ضروری خوبه :-2-41-:
منم واسه وقتایی که خونه نیستم گرفتم اما حتی کار ضروری رو هم راه نمیندازه که!
از هر صدا تا سایت یکیشو باز می کنه!!
اما تو سایتای مختلف که سرچ کنی از کامنتا بر میاد که اکثرا راضین...

نمی دونم!!!

elahe70
1389،12،27, ساعت : 01:21 قبل از ظهر
امروز idm ام یه پیام داد ،منم اوکی زدم . حالا که می خوام آهنگ دانلود کنم میگه باید رجیستر شه :-2-30-:
تقریباً یک ماه پیش هم این مشکل رو داشتم ،idm رو remove کردم و دوباره دانلود و نصب کردم .
حالا هر ماه هی باید این کار رو تکرار کنم ؟؟؟ راه دیگه ای غیر از این و خریدش نیست ؟؟؟ :-2-37-:

-2nya-
1389،12،27, ساعت : 01:23 قبل از ظهر
سلام!
مرسی

ببینین تا جایی که من می دونم شبکه ی edge رابطه ی مستقیم با کابلای مخابراتیشون داره. بعضی از کابلا قدرت بیشتری دارن، بعضیا کمتر، بعضیا ترافیک استفاده شون زیاده در نتیجه سرعت اینترنت میاد پایین، بعضیا هم که ترافیک کمتری دارن برعکس. دستگاه شما هم همیشه نزدیک ترین کابل رو انتخاب می کنه. بنابراین سرعت شما منطقه ای تغییر می کنه. ممکنه یه جا زیاد باشه یه جا کم.

-2nya-
1389،12،27, ساعت : 01:31 قبل از ظهر
امروز idm ام یه پیام داد ،منم اوکی زدم . حالا که می خوام آهنگ دانلود کنم میگه باید رجیستر شه :-2-30-:
تقریباً یک ماه پیش هم این مشکل رو داشتم ،idm رو remove کردم و دوباره دانلود و نصب کردم .
حالا هر ماه هی باید این کار رو تکرار کنم ؟؟؟ راه دیگه ای غیر از این و خریدش نیست ؟؟؟ :-2-37-:
احتمالا اون پیامی که اوکی زدی پیام آپدیتش بوده.
وقتی idm رو کرک می کنی هیچ وقت نباید از آپدیت های اتوماتیکش استفاده کنی چون کرکش به هم می ریزه.
این مشکل هم که پیش بیاد چاره ای نداری جز این که دوباره نصب کنی.

nehofte
1389،12،27, ساعت : 01:44 قبل از ظهر
کسی که شما ای دیشو اد کردید و اون هم شما را اد کرده حالا نمیخوایید که آی دی شما را داشته باشه چطور میشه حذفش کرد یعنی دیگه نفهمه آن هستی یا آف

mahdieh67
1389،12،27, ساعت : 01:58 قبل از ظهر
کسی که شما ای دیشو اد کردید و اون هم شما را اد کرده حالا نمیخوایید که آی دی شما را داشته باشه چطور میشه حذفش کرد یعنی دیگه نفهمه آن هستی یا آف

اگه می خواین پاکش کنین که راست کلیک کنی پاک می شه!
ولی اگه می خوای خودت رو افلاین نشون بدی به طرف، روی ایدی طرفت راست کلیک کن، بعد یه گزینه داره نوشته
stealth setting
گزینه
appeare permentally offline to......
این گزینه رو انتخاب کنین شما رو اف لاین می بینه!

nehofte
1389،12،29, ساعت : 12:17 قبل از ظهر
براساخت تصاویر متحرک کسی میتونه یه راه آسون بگه البته با فرمت gifبهتره

mahdieh67
1389،12،29, ساعت : 12:22 قبل از ظهر
براساخت تصاویر متحرک کسی میتونه یه راه آسون بگه البته با فرمت gifبهتره

با easy gif maker کار کردین؟ خیلی ساده اس!
http://mihandownload.com/2010/04/_easy_gif_maker_v18.php

lightofthe.moon
1390،01،03, ساعت : 05:40 بعد از ظهر
سلام سال نوتون مبارک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
وقتی هدست رو به کامپیوتر وصل می کنم ، صدا خراب میشه. اول فکر کردم هدست خراب شده . ولی وقتی هدست رو عوض کردم باز دوباره صدا خراب شده بود!!
باید چکار کنم؟؟؟؟؟/

nehofte
1390،01،03, ساعت : 07:16 بعد از ظهر
دوتا سوال مهم دارم
1- برای محافظت فایلهای محرمان تووی هارد سیستم از دستبرد سارقین اطلاعات اینترنتی غیر از تخلیه اطلاعات از سیستم راه دیگه وجود دارد؟
2- برای باز کردن فایل های فشرده رمز دار راهی به غیر از وارد کردن رمز وجود دارد؟

farshid23
1390،01،03, ساعت : 11:06 بعد از ظهر
سلام سال نوتون مبارک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
وقتی هدست رو به کامپیوتر وصل می کنم ، صدا خراب میشه. اول فکر کردم هدست خراب شده . ولی وقتی هدست رو عوض کردم باز دوباره صدا خراب شده بود!!
باید چکار کنم؟؟؟؟؟/
يعني چي هدست رو وصل ميكنيد صدا قطع ميشه ؟يعني اصلا از هد ست صدا مياد يا نه ؟ بيشتر توضيح يبديد لطفا

دوتا سوال مهم دارم
1- برای محافظت فایلهای محرمان تووی هارد سیستم از دستبرد سارقین اطلاعات اینترنتی غیر از تخلیه اطلاعات از سیستم راه دیگه وجود دارد؟
2- برای باز کردن فایل های فشرده رمز دار راهی به غیر از وارد کردن رمز وجود دارد؟

1 .از انتي ويروس ها و فاير وال هاي ميتونيد استفاده كنيد يه انتي ويروس مثل نود 32 كسپر آويرا و ...... و فاير وال مثل zone alarm حتما بايد روي دستگاه هر شخصي باشه .
2. والا الگوريتم هايي كه باهاش نرم افزارايي مثل winrar استفاده كردن شناخته شد و اومدن يه سري برنامه نوشتن براي سرچ كردن و پيدا كردن پسورد فايل شما نرم افزارو مي تونيد دانلود كنيد اجرا كنيد نرم افزار مياد بر حسب option هايي كه براش تعريف كريديد جستجو ميكنه تا پيدا كنه ممكنه اين عمليات جستجو سريع به نتيجه برسه و ممكنه كلي طول بكشه تا پسوردو پيدا كنه مثلا نرم افزاريي قبيل اينايي كه ميزارم
http://www.rasekhoon.net/Software/Show-4292.aspx
http://www.negahak.com/mobileshow.aspx?id=163
http://www.kamyabonline.com/modules.php?name=News&file=article&sid=5416
اينا براي فايلاي رر بود مثلا

nehofte
1390،01،04, ساعت : 12:21 قبل از ظهر
1 .از انتي ويروس ها و فاير وال هاي ميتونيد استفاده كنيد يه انتي ويروس مثل نود 32 كسپر آويرا و ...... و فاير وال مثل zone alarm حتما بايد روي دستگاه هر شخصي باشه .

یعنی اگه آنتی ویروس داشته باشیم متوجه مهاجمین اینترنتی که اطلاعات سیستم را مخفیانه سرقت میکنن میشیم؟

farshid23
1390،01،04, ساعت : 12:27 قبل از ظهر
یعنی اگه آنتی ویروس داشته باشیم متوجه مهاجمین اینترنتی که اطلاعات سیستم را مخفیانه سرقت میکنن میشیم؟
خوب انتي ويروس و حالا يه فاير وال درست و حسابي ميتونه كامپيوتر شما رو محافظت كنه تا حدودي ايمن كنه و نه البته صد در صد

Fuhrer
1390،01،04, ساعت : 12:29 قبل از ظهر

ببين اكثر دزدان اينترنتي براي نفوذ به يك سيستم بايد يه تروجان يا ويروس از پيش طراحي شده اي رو به هر طريقي كه امكانش باشه ،به سيستم طرف مقابل ارسال كنن و با استفاده از اجراي اون برنامه مخرب،نيت پليد خودشونو عملي بكنن!!
حالا اگه يه فايروال يا يه تروجان ريموور بدرد بخور رو سيستم باشه در همون ابتدا جلوي اين كار هكرهارو ميگيره!!
حالا اگه يه هكر در حد لاليگا داشته باشيم (كه عمرا سراغ سيستمهاي خانگي نميره) هيچ برنامه اي و هيچ آنتي ويروسي نميتونه جلوي اون وايسه.

lightofthe.moon
1390،01،04, ساعت : 09:33 قبل از ظهر
[QUOTE=farshid23;1856153]يعني چي هدست رو وصل ميكنيد صدا قطع ميشه ؟يعني اصلا از هد ست صدا مياد يا نه ؟ بيشتر توضيح يبديد لطفا

صدا یه حالتی مثل خفگی پیدا می کنه!
مثلا اگه آهنگ گوش بدم صدای موسیقی خیلی بالا میره و جیغ میشه و صدای خواننده به کلی یا نمیاد و یا فقط یه پچ پچ می تونم بشنوم!!
بعضی موقع ها هم صدای کسی که داره حرف می زنه یه حالتی مثل وقتی که موسیقی یا فیلم و برمی گردونیم پیش میاد.
بلندگوهام درسته ، اول فکر کردم مشکل از هدست، هدست هم عوض کردم ولی مشکل برطرف نشد!!!!

farshid23
1390،01،04, ساعت : 10:43 قبل از ظهر
صدا یه حالتی مثل خفگی پیدا می کنه!
مثلا اگه آهنگ گوش بدم صدای موسیقی خیلی بالا میره و جیغ میشه و صدای خواننده به کلی یا نمیاد و یا فقط یه پچ پچ می تونم بشنوم!!
بعضی موقع ها هم صدای کسی که داره حرف می زنه یه حالتی مثل وقتی که موسیقی یا فیلم و برمی گردونیم پیش میاد.
بلندگوهام درسته ، اول فکر کردم مشکل از هدست، هدست هم عوض کردم ولی مشکل برطرف نشد!!!!
مادربوردتون چيه ؟ و اينكه از پنلاي جلوي كيس استفاده ميكنيد اين شكلي ميشه فقط يا پنل هاي پشت هم همين مشكل رو داره
والا يكم عجيب غريبه تا حالا خودم به اين مشكل برنخوردم . امكان داره مشكل از اون سوكت باشه و يا جكي كه هدفون بهش وصل ميشه باشه در كل بعيد ميدونم نرم افزاري باشه و احتمالا سخت افزاري و مشكل از همون سوكت باشه كه هدستو بهش وصل ميكنيد

lightofthe.moon
1390،01،04, ساعت : 10:47 قبل از ظهر
[QUOTE=farshid23;1857108]مادربوردتون چيه ؟ و اينكه از پنلاي جلوي كيس استفاده ميكنيد اين شكلي ميشه فقط يا پنل هاي پشت هم همين مشكل رو داره
والا يكم عجيب غريبه تا حالا خودم به اين مشكل برنخوردم . امكان داره مشكل از اون سوكت باشه و يا جكي كه هدفون بهش وصل ميشه باشه در كل بعيد ميدونم نرم افزاري باشه و احتمالا سخت افزاري و مشكل از همون سوكت باشه كه هدستو بهش وصل ميكنيد[/QUOTE

نه از پنلای پشت کیس استفاده می کنم، خوب چطور ممکنه سوکت اسپیکر هم به همون جا وصل میشه ، صدا اسپیکر درسته بعد وقتی به همون قسمت سوکت هدست و می زنم صدا به این شکل در میاد!!!؟؟؟؟
اگه مشکل سوکت باشه که باید برای اسپیکر هم این مشکل پیش بیاد،
هدست رو هم عوض کردم دوباره همین مشکل وجود داره!!!!

farshid23
1390،01،04, ساعت : 10:59 قبل از ظهر
نه از پنلای پشت کیس استفاده می کنم، خوب چطور ممکنه سوکت اسپیکر هم به همون جا وصل میشه ، صدا اسپیکر درسته بعد وقتی به همون قسمت سوکت هدست و می زنم صدا به این شکل در میاد!!!؟؟؟؟
اگه مشکل سوکت باشه که باید برای اسپیکر هم این مشکل پیش بیاد،
هدست رو هم عوض کردم دوباره همین مشکل وجود داره!!!!
غير از اين فكر نمي كنم چيزي باشه من خودم شده هدفون وصل كنم به pc و با همون سوكتشم مشكل داشته و صدايي كه از هدفون پخش مي شده مشكل داشته ولي نه به اين شكل كه شما تعريف ميكنيد. در هر صورت من فكر ميكنم مشكل با همون سوكت داشته باشه .حالا باز بقيه اگر نظري دارن بدند .

nehofte
1390،01،04, ساعت : 03:20 بعد از ظهر
غير از اين فكر نمي كنم چيزي باشه من خودم شده هدفون وصل كنم به pc و با همون سوكتشم مشكل داشته و صدايي كه از هدفون پخش مي شده مشكل داشته ولي نه به اين شكل كه شما تعريف ميكنيد. در هر صورت من فكر ميكنم مشكل با همون سوكت داشته باشه .حالا باز بقيه اگر نظري دارن بدند .
ببخشید جسارت نباشه
ممکنه از لاین خروجی باشه؟یا شاید هم این امکان وجود داشته باشه که باندهای خروجی متفاوت باشن
برای مثال لاین خروجی کیس را عوض کن و یه نگاه به فیش هدفن بندازه ببین چند تا خروجی داره بعضی ها 4 تا بعضی 3 و بعضی هم دوتا هستن این ممکنه روو صدا تاثیر بزاره
در غیر این صورت احتمال خیلی زیاد از هدفون هست ممکنه حالت استریو نداشته باشه و...

nehofte
1390،01،05, ساعت : 12:48 قبل از ظهر
چرا لینک صفحه اصلی یاهو این شکلی شده
http://nl.yahoo.com/?p=us

یه چیزایی هم مثل ایمیج و ویدئو و ... که بالای صفحه بود نیست ظاهرا

mahdieh67
1390،01،05, ساعت : 02:04 قبل از ظهر
چرا لینک صفحه اصلی یاهو این شکلی شده
http://nl.yahoo.com/?p=us

یه چیزایی هم مثل ایمیج و ویدئو و ... که بالای صفحه بود نیست ظاهرا

این صفحه یاهو برای کشور هلنده!! دنبال چی می گردین که رفتین اینجا؟:-2-41-:

dokhtare sahra
1390،01،05, ساعت : 11:18 بعد از ظهر
لىنك ياهو من اين شده حرا؟؟؟؟؟؟؟
http://www.yahoo.com/_ylt=A03uvx.d2YxNJhUAFpWbvZx4/SIG=13uc0vctn/EXP=1301162781/**https%3A//login.yahoo.com/config/login%3F.src=fpctx%26.intl=us%26.done=http%253A%25 2F%252Fwww.yahoo.com%252F

farshid23
1390،01،05, ساعت : 11:28 بعد از ظهر
ياهو كه ارور نميده شما اين صفحه اي كه فرستاديد براي ورود به ياهو ميل ميشه بگيد چه پيغامي ميده و وارد اكانتتون نميشه ؟

dokhtare sahra
1390،01،06, ساعت : 12:15 قبل از ظهر
اره نميتونم وارد اكانتم بشم تا ديشب با يه سيستم ديه ونت ديه وارد ميشدم از دىشب با اون نتم اكانتم بازنميشه:-2-15-:

farshid23
1390،01،06, ساعت : 11:45 قبل از ظهر
اول اينكه بايد بگيد چه پيغام ميده نميزاره وارد بشيد
اما يه كاري كنيد اول چك كنيد دكمه caps lock خاموش باشه .
2.چك كنيد درست يوزر پوسردتونو وارد كنيد .
3. اينكه كش و كوكي مرور گرتونو پاك كنيد دكمه هاي ctrl+shift+del رو بگيريد و تيك كوكي ها و كشتونو بزتنيد اگر زده نبود و clear كنيد
4.با يه مرورگر ديگه هم چك كنيد .
5. اينكه چك كنيد ببينيد مسنجرتون باز ميشه يا نه ؟

dokhtare sahra
1390،01،07, ساعت : 12:24 قبل از ظهر
اول اينكه بايد بگيد چه پيغام ميده نميزاره وارد بشيد
اما يه كاري كنيد اول چك كنيد دكمه caps lock خاموش باشه .
2.چك كنيد درست يوزر پوسردتونو وارد كنيد .
3. اينكه كش و كوكي مرور گرتونو پاك كنيد دكمه هاي ctrl+shift+del رو بگيريد و تيك كوكي ها و كشتونو بزتنيد اگر زده نبود و clear كنيد
4.با يه مرورگر ديگه هم چك كنيد .
5. اينكه چك كنيد ببينيد مسنجرتون باز ميشه يا نه ؟
یاهوم این پیغامو میده
همه کوکیها رو حذفیدم
مسنجرم هم باز نمیشه
The following error was encountered while trying to retrieve the URL: http://mail.yahoo.com/;_ylt=AsW79c__6_ZxNjL.LmdvTm.bvZx4?
Unable to determine IP address from host name mail.yahoo.com
The DNS server returned:
Timeout This means that the cache was not able to resolve the hostname presented in the URL. Check if the address is correct.
Your cache administrator is webmaster.

Generated Sat, 26 Mar 2011 19:43:01 GMT by proxy01 (squid/3.0.STABLE21

farshid23
1390،01،07, ساعت : 12:46 قبل از ظهر
اين ارور براي زمانيه كه يا سرورشون شما رو بلاك كرده يعني ايپيتونو يا اينكه مشكل از isp كه شما ازش سرويس ميگيرد
بريد از تو خود سايت ياهو مستقيم لوگين كنيد ببنيد اوكي ميشه يا اينكه از پ/ر/ك//سي و يا و/ي/// پي // ان استفاده كنيد ببنيد باز ميشه قطعا بايد باز شه چون ايپيتونو change ميكنه در هر صورت اين با اي پي شما مشكل داره و بلاكش كرده

Helpax
1390،01،07, ساعت : 12:48 قبل از ظهر
وارد C:\Windows\System32\drivers\etc بشید و فایل hosts رو با برنامه notepad باز کنید.

در انتهای متن عبارت زیر رو کپی کنید:

127.0.0.1 login.yahoo.com

حالا save as رو بزنید، گزینه all file types رو انتخاب کنید و به روی hosts دو بار کلیک کنید و yes رو بزنید.

کامپیوتر رو ریستارت کنید ببینید درست میشه؟

dokhtare sahra
1390،01،07, ساعت : 01:01 قبل از ظهر
اين ارور براي زمانيه كه يا سرورشون شما رو بلاك كرده يعني ايپيتونو يا اينكه مشكل از isp كه شما ازش سرويس ميگيرد
بريد از تو خود سايت ياهو مستقيم لوگين كنيد ببنيد اوكي ميشه يا اينكه از پروكسي و يا و/ي/// پي // ان استفاده كنيد ببنيد باز ميشه قطعا بايد باز شه چون ايپيتونو change ميكنه در هر صورت اين با اي پي شما مشكل داره و بلاكش كرده
وی||پی|| ان ندارم احتیاج نداشتم اونم مرورگرمو داغون میکنه
حالا من چطوری میتونم تغییرش بدم چون از جی پی ار اس استفاده میکنم میتونم سیم کارتو عوض کنم مشکلم حل بشه :-2-15-:

farshid23
1390،01،07, ساعت : 01:05 قبل از ظهر
اون كاري رو هم كه آقا امير حسين گفت عمل كنيد ببينيد درست ميشه يا خير .

هلنا
1390،01،07, ساعت : 04:46 بعد از ظهر
سلام.مک بوک من از دیشب یه مشکل پیدا کرده. کسی راهکاری داره؟
وقتی روشنش میکنم چند دقیقه معمولی کار میکنه بعد دسک تاپش تیره میشه وسطش مینویسه:
you need to restart your camputer.press the power button and hold it
until shut down then press it again.
اینو به چهار تا زبون زیر هم مینویسه بعدم کلا دیگه هیچ کاری نمیشه کرد
جز اینکه همون جوری که گفته خاموشش کنم

ممنون میشم کمک کنید!!!!

Helpax
1390،01،07, ساعت : 07:09 بعد از ظهر
وقتی روشنش میکنم چند دقیقه معمولی کار میکنه بعد دسک تاپش تیره میشه وسطش مینویسه:

ممنون میشم کمک کنید!!!!
آنتی ویروس قوی و آپدیت روی سیستمتون نصب دارید؟

zahra256
1390،01،07, ساعت : 07:13 بعد از ظهر
سلام بچه ها کسی فونت 2نازنین رو داره؟
اگر کسی داره بذاره رو سایت ممنون میشم.

Helpax
1390،01،07, ساعت : 07:23 بعد از ظهر
سلام بچه ها کسی فونت 2نازنین رو داره؟
اگر کسی داره بذاره رو سایت ممنون میشم.
http://up.98ia.com/images/unvt5q0cbm53811wukf9.zip

ممنون میشم کمک کنید!!!
راه حل شما رو پیدا کردم.

Mac رو بدون اینکه سی دی یا usb داشته باشه روشن کنید.

وقتی که وارد صفحه ی Log in شدید به روی فلش سمت چپی کلیک کنید.

بعد Restart رو بزنید.

این کار ممکنه چند دقیقه وقت بگیره ولی از جلوی سیستم تکون نخورید و صبر کنید.

حالا وقتی وارد صفحه ی Log in شدید، log in کنید.

وقتی که Bureau شما پدیدار شد، 30 ثانیه یا بیشتر صبر کنید.

حالا دیگه مشکل باید حل شده باشه.

محمد
1390،01،07, ساعت : 07:31 بعد از ظهر
سلام خسته نباشید:-2-40-:
کامپیوتر من هر چند ساعت یه پیام میده و خودبخود ریستارت میشه
شما میدونید مشکلش چیه؟
اگه لازمه عکسشم بزارم؟

Helpax
1390،01،07, ساعت : 07:43 بعد از ظهر
سلام خسته نباشید:-2-40-:
کامپیوتر من هر چند ساعت یه پیام میده و خودبخود ریستارت میشه
شما میدونید مشکلش چیه؟
اگه لازمه عکسشم بزارم؟
لطف کنید جهت اطمینان عکسش هم بذارید ولی احتمال بسیار بالا ویروسی شدید.

محمد
1390،01،07, ساعت : 07:46 بعد از ظهر
لطف کنید جهت اطمینان عکسش هم بذارید ولی احتمال بسیار بالا ویروسی شدید.
مرسی Helpaxجان:-2-40-:
فکر نکنم ویروسی شده باشه:-2-41-:
انتی ویروسمو هر روز آپدیت میکنم
الان عکسشو آپ میکنم میزارم

محمد
1390،01،07, ساعت : 07:54 بعد از ظهر
اینم عکسش
http://up.iranblog.com/images/3e1vbpfuxysf7i5u7hsy.jpg

GreenCoder
1390،01،07, ساعت : 08:06 بعد از ظهر
ویندوز شما قانونی نیست و باید یا کرکش کنید و یا یه لایسنس بخرید.

تو گوگل بگردید اموزشش + کرکرش هست.

موفق باشید.

محمد
1390،01،07, ساعت : 08:11 بعد از ظهر
ویندوز شما قانونی نیست و باید یا کرکش کنید و یا یه لایسنس بخرید.

تو گوگل بگردید اموزشش + کرکرش هست.

موفق باشید.

ممنون دوست عزیز:-2-40-:
چهار پنح ماهی بود که ازش استفاده میکردم این چند روز و اینجوری شده:-2-41-:
الان کرکشو میگیرم و میزنم

Helpax
1390،01،07, ساعت : 08:24 بعد از ظهر
ممنون دوست عزیز:-2-40-:
چهار پنح ماهی بود که ازش استفاده میکردم این چند روز و اینجوری شده:-2-41-:
الان کرکشو میگیرم و میزنم
بفرمایید: http://x7.to/xfv3h4/Windows.7.RemoveWAT.v2.2.5.2-Sting2324.rar

هلنا
1390،01،07, ساعت : 09:02 بعد از ظهر
http://up.98ia.com/images/unvt5q0cbm53811wukf9.zip

راه حل شما رو پیدا کردم.

Mac رو بدون اینکه سی دی یا usb داشته باشه روشن کنید.

وقتی که وارد صفحه ی Log in شدید به روی فلش سمت چپی کلیک کنید.

بعد Restart رو بزنید.

این کار ممکنه چند دقیقه وقت بگیره ولی از جلوی سیستم تکون نخورید و صبر کنید.

حالا وقتی وارد صفحه ی Log in شدید، log in کنید.

وقتی که Bureau شما پدیدار شد، 30 ثانیه یا بیشتر صبر کنید.

حالا دیگه مشکل باید حل شده باشه.

اینو دیدم ولی گمون نمیکنم کمکی بکنه...اینو برای آی مک گفته.من یه یوزر دارم...صفحه log inخاصی ندارم
وقتی لپ تاپو روشن میکنم سریع وارد مکینتاش میشه. میترسم مشکل سخت افزاری داشته باشه:-2-30-::-2-30-::-2-30-:

Helpax
1390،01،07, ساعت : 09:43 بعد از ظهر
اینو دیدم ولی گمون نمیکنم کمکی بکنه...اینو برای آی مک گفته.من یه یوزر دارم...صفحه log inخاصی ندارم
وقتی لپ تاپو روشن میکنم سریع وارد مکینتاش میشه. میترسم مشکل سخت افزاری داشته باشه:-2-30-::-2-30-::-2-30-:
خب اگه این رو دیدین، دیدین که همون جا گفته ممکنه مشکل از رم سوم هم باشه. رم سوم دارید؟

هلنا
1390،01،08, ساعت : 12:22 قبل از ظهر
خب اگه این رو دیدین، دیدین که همون جا گفته ممکنه مشکل از رم سوم هم باشه. رم سوم دارید؟

منظور از رم سوم چیه دقیقا؟یعنی رمDDR3؟

Helpax
1390،01،08, ساعت : 12:23 قبل از ظهر
منظور از رم سوم چیه دقیقا؟یعنی رمDDR3؟
نه یعنی 3 تا رم داشته باشید.

هلنا
1390،01،08, ساعت : 12:27 قبل از ظهر
نه خب پس ندارم....نمیدونم دوباره نصب کنم درست میشه یا نه؟کسی اینجا مک بوک نداره؟

nehofte
1390،01،08, ساعت : 01:08 قبل از ظهر
کسی هست روش نصب پری مایر را برام توضیح بده
چند بار نصبش کردم نمیدونم کجای کار گزینه هاش را درست تیک نمیزنم خوب نصب نمیشه
اگه کسی استفاده کرده ممنون مبشم توضیح بده

h@dis
1390،01،08, ساعت : 06:11 بعد از ظهر
ببخشید من دنبال نرو افزاری هستم که بشه فیلم رو از حالت 3gpدر بیاره و چطور هم کار میکنه ممنون میشم :-2-41-:

Helpax
1390،01،08, ساعت : 06:19 بعد از ظهر
ببخشید من دنبال نرو افزاری هستم که بشه فیلم رو از حالت 3gpدر بیاره و چطور هم کار میکنه ممنون میشم :-2-41-:
بفرمایید: http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-3GP-Video-Converter.htm

روش کارکرد خاصی هم نداره. خیلی سادس.

درخواست نرم افزار: http://www.forum.98ia.com/f154.html

h@dis
1390،01،08, ساعت : 07:02 بعد از ظهر
مرسی دوست عزیز اما قبل از نصب باید نرم افزارnet frameworkرو نصب کنم که اونم زمان نصب این ارور رو میده
the flename,directory name or volume label syntax incorrect

Helpax
1390،01،08, ساعت : 07:17 بعد از ظهر
مرسی دوست عزیز اما قبل از نصب باید نرم افزارnet frameworkرو نصب کنم که اونم زمان نصب این ارور رو میده
the flename,directory name or volume label syntax incorrect
اینکی رو امتحان کنید:
تذكر : براي ريجيستر كردن اين نرم افزار بعد از اجراي آن گزينه Register Now را انتخاب كرده و در قسمت Register name شما AggressioN را وارد كرده و در قسمت Register code شما XWUSQXRRXXSQZX>68 را وارد كرده و دكمه Enter Code را فشارداده و سپس نرم افزار را بسته و دوباره اجرا كرده و از آن لذب ببريد.
http://www.asandownload.com/download/Software/images/iconsite/icon_get_world.gif دانلود | Download (http://dl.asandownload.com/SoftWare/Multimedia/Media_Convertor/3gp-Convert-3.0-www.AsanDownload.com.zip)| لينك كمكي (http://rapidshare.com/files/87213758/3gp-Convert-3.0-www.AsanDownload.com.zip)- حجم 1 مگابايت
http://www.asandownload.com/download/Software/images/iconsite/lock.gif كرك | Crack (http://dl.asandownload.com/SoftWare/Multimedia/Media_Convertor/3gpConvert-3.0-Keygen-Serial-www.AsanDownload.com.zip) | لينك كمكي (http://rapidshare.com/files/87213588/3gpConvert-3.0-Keygen-Serial-www.AsanDownload.com.zip)- حجم 36.6 كيلوبايت
http://www.asandownload.com/download/Software/images/iconsite/icon_key.gif پسورد فايل زيپ : www.asandownload.com

خوشگل شماال
1390،01،08, ساعت : 07:40 بعد از ظهر
سلام.....من میخوام برای امضام عکس بزارم ولی بلد نیستم.....

elahe70
1390،01،08, ساعت : 07:51 بعد از ظهر
سلام .او که باید عکس رو آپلود کنی ، بعد بری قسمت ویرایش امضا . لینک عکس رو توی http://www.forum.98ia.com/cb/editor/insertimage.gifکپی کنی و بعد هم ثبت . این نکته رو هم رعایت کن که حجمش بیشتر از 20 کیلو بایت نباشه :-2-40-:

nemesis
1390،01،08, ساعت : 07:55 بعد از ظهر

اول برو توی آپلود سنتر عکسی که می خوای رو آپلود کن. از اینجا مثلا: up.98ia.com

بعدش برو کنترل پنل خودت/ ویرایش امضا/ گزینه زیر رو بزن / آدرس عکست که آپلود شده رو توش وارد کن. / عکست دیده میشه بعدش ذخیره کن

http://www.up.98ia.com/images/0x9yb9trbt0zsbrhv9.jpg

salar.m
1390،01،08, ساعت : 08:05 بعد از ظهر
من ديروز بطور تصادفي براي اموزش گيتار به اين سايت برخورد كردم خووب اموزش داده بود ولي حالا هرجي تو سايت دنبالش ميگردم نيست لطفا راهنماييم كنيد

Helpax
1390،01،08, ساعت : 08:35 بعد از ظهر
من ديروز بطور تصادفي براي اموزش گيتار به اين سايت برخورد كردم خووب اموزش داده بود ولي حالا هرجي تو سايت دنبالش ميگردم نيست لطفا راهنماييم كنيد
بفرمایید:
http://www.forum.98ia.com/t19088.html

http://www.forum.98ia.com/t17427.html

می تونید از بخض جستجو سایت برای پیدا کردن مطلب مورد نظر خودتون استفاده کنید :-53-:

nehofte
1390،01،08, ساعت : 09:02 بعد از ظهر
برای اینکه فایر فاکس جدید همه تب های باز شده را ذخیره کنه برای دفعه بعدی که میخواییم بازش کنیم چه کار باید کرد؟
منظورم صفحه های هست که باز میکنیم
چون الان وقتی اونو میبندم باز میکنم همه چیز از اول میشه

farshid23
1390،01،09, ساعت : 12:35 قبل از ظهر
رای اینکه فایر فاکس جدید همه تب های باز شده را ذخیره کنه برای دفعه بعدی که میخواییم بازش کنیم چه کار باید کرد؟
منظورم صفحه های هست که باز میکنیم
چون الان وقتی اونو میبندم باز میکنم همه چیز از اول میشه

احتمالا فايرتون نسخه 4 كه سوال نمي كنه سيو كنه تب هاتون از راهي كه ميگم عمل كنيد اول عبارت About:Config رو تو هومن جايي كه ادرس سايتي رو ميزنيد تو همون ادرس بار وارد كنيد بعد تو فيلد f/ilt/er/ بزنيد browser.showQuitWarning حالا روي browser shwo كليك راست كنيد و toggle انتخاب كنيد تا مقدارش true بشه ديگه تمومه هر وقت ببنديد فاير فاكستونو ازتون سوال ميكنه كه ايا سيو كنم تب هاتون يا خير

nehofte
1390،01،09, ساعت : 10:17 بعد از ظهر
این فرمت چه فرمتیه swf
برای تغییر این فرمت که عکس هست به gif چه راهی هست
کلا فایلهای فلش را میشه تبدیل کرد؟

mahdieh67
1390،01،09, ساعت : 10:32 بعد از ظهر
این فرمت چه فرمتیه swf
برای تغییر این فرمت که عکس هست به gif چه راهی هست
کلا فایلهای فلش را میشه تبدیل کرد؟

تبديل فرمت SWF به فرمتهاي AVI , VCD,DVD,SVCD و GIF با Magic Swf2AVI 3.0

http://www.effectmatrix.com/swf2gif/swf2avi.exe

اینم هست:
SWF Toolbox 2.7.0.15

http://www.eltima.com/download/swf_toolbox.exe

nehofte
1390،01،09, ساعت : 10:38 بعد از ظهر
وقتی یه فایل تصویری فلش تووی سایت دیدیم چطور میشه سیوش کرد یا چطور میشه بازش کرد؟

mahdieh67
1390،01،09, ساعت : 10:46 بعد از ظهر
وقتی یه فایل تصویری تووی سایت دیدیم چطور میشه سیوش کرد یا چطور میشه بازش کرد؟

یه فایل تصویری؟ یه ویدیو؟ برای دیدنش که باید دانلود کنید! یا گاها روی همون ویدیو کلیک کنی براتون لود می کنه و فیلم رو پخش می کنه! مثل یوتوب یا فیس بوک!

farshid23
1390،01،09, ساعت : 11:19 بعد از ظهر
ببنيد براي اينكه بخواهيد فايل هاي SWF فلش رو روي دستگاهتون سيو كنيد چون امكلانش وجود نداره نگاه كنيد گزينه اي براي سيو وجود نداره بايد از نرم افزار زير استفاده كنيد البته با يكي از افزونه هاي فاير فاكس هم ميشه اين كارو كرد ولي نرم افزار زير هم اين كارو انجام ميده نرم افزار هايي ئديگه ايي هم در اين زمينه هست حالا اينو كه گذاشتم اين كارو انجام ميده

http://www.p30world.com/archives/004330.php

nehofte
1390،01،10, ساعت : 12:03 قبل از ظهر
خوب الان سیو شد ولی یه فایلی هست که ظاهرا نمیشه استفاده کرد
مثلا این بنر را ببینید
http://rasarayane.com/themes/tpl_4003/img/noroz.swf
من میخوام بتونم هر جا خواستم استفاده کنم
چطور میتونم تجزیش کنم
یا با همین ساختار تبدیلش کنم به یه فرمت راحت تر

یا مثلا این فایل را ببین ظاهرا اچ تی ام ال هست
راهی برای سیو و استفاده ازش هست؟

http://www.tebyan.net/Politics_Social/Society/Cultural_Society/2011/3/19/160316.html

Mini Moon
1390،01،10, ساعت : 11:50 قبل از ظهر
سلام:-2-40-:
يه سوال:از كجا بفهمم كه كامپيوترم ويروس داره يا نه؟

thunder555
1390،01،10, ساعت : 12:36 بعد از ظهر

1- آنتی ویروس بریزید

2- از آنتی ویروس های آنلاین استفاده کنید

پیشنهاد: از این دو راه استفاده کنید و به راه هایه غیر استاندارد دیگه فکر نکنید
در ضمن اگه موقع ریختن آنتی ویروس به اروری برخوردید که نمی تونه یکی از فایل ها رو پیدا کنه یا بشناسه یا به هر صورتی آنتی ویروس رو اجرا نمی کنه یعنی ویروسی دارید که خطرناکه و نمی زاره که آنتی ویروس بریزید در این صورت باید از راه 2 استفاده کنید و یا ویندوز رو عوض کنید و از همون ابتدا بعد از نصب درایورهاتون آنتی ویروس رو نصب کنید :-2-40-:

GreenCoder
1390،01،10, ساعت : 12:37 بعد از ظهر

به طور کل نمیشه گفت که یک کامپیوتر اصلا ویروس نداره ولی یک انتی ویروس خوب مثل کسپراسکی 2011 با اپدیت میتونه خیلی کمکتون کنه.

بازم میگم به طور 100% نمیشه اطمینان پیدا کرد.

موفق باشید.:-2-40-:

mina68
1390،01،10, ساعت : 06:06 بعد از ظهر
یه سوال یعنی nod32خوب نیست وسوال دوم از کجا میشه فهمید کامپیوتری یا ایمیلی هک شده؟

Helpax
1390،01،10, ساعت : 10:03 بعد از ظهر
یه سوال یعنی nod32خوب نیست وسوال دوم از کجا میشه فهمید کامپیوتری یا ایمیلی هک شده؟
چرا Eset Nod32 یکی از بهترین برنامه های امنیتی هست. من خودم چندین ساله ازش استفاده می کنم و به هیچ وجه ناراضی نیستم.

ایمیل که هک بشه دیگه نمیشه ازش استفاده کرد (یعنی نمی تونین login کنید. پسوردتون عوض شده)

کامپیوتری هم که هک بشه معمولاً سرعت میاد پایین، فایل ها و صفحات ناخواسته باز میشن یا درست میشن و غیره

saeed_nami
1390،01،11, ساعت : 02:49 بعد از ظهر
فایلهای با فرمت ipa رو با چه برنامه ای میشه اجرا کرد؟
امکان تغییر فرمت این فایل هست؟

GreenCoder
1390،01،11, ساعت : 02:52 بعد از ظهر
این فرمتی که شما میگید برای ایفون هست.....

مناسب برای گوشی ایفون.....

فکر کنم کانورترش باشه.....

حالا خودتون بگردید شاید پیدا کردید.....

فعلا....

farshid23
1390،01،11, ساعت : 02:58 بعد از ظهر
فایلهای با فرمت ipa رو با چه برنامه ای میشه اجرا کرد؟
امکان تغییر فرمت این فایل هست؟
IPA فرمت يه سري برنامه ها و بازي هاي مخصوصي موبايل هستش براي گوشي هاي ايفون هم مورد استفاده قرار ميگيره كه خوب نحوه خاصي هم داره نصب اين فرمت بازي روي اين گوشي . تغييرش هم نميشه داد چون مخصوص اين نوع پلتفرم نوشته شده شما نمي تونيد مثلا برنامه يا بازي با اين فرمت ببريد رو سوني اريكسون يا نوكيا با فرمت جاوا يا symiban اجرا كنيد كه اين فرمت مخصوص گوشي هاي ايفون هستش .

AsalBanu
1390،01،11, ساعت : 05:07 بعد از ظهر
نمیدونم اینجا جاش هست یا نه ؟؟؟
اما ...
من یه گوشی جدید گرفتم
رمان های مخصوص موبایل رو نمیخونه
باید نرم افزاری دان کنم یا نه ؟؟؟
اگر ممکننه راهنماییم کنید
ممنون

mahdieh67
1390،01،11, ساعت : 05:23 بعد از ظهر
نمیدونم اینجا جاش هست یا نه ؟؟؟
اما ...
من یه گوشی جدید گرفتم
رمان های مخصوص موبایل رو نمیخونه
باید نرم افزاری دان کنم یا نه ؟؟؟
اگر ممکننه راهنماییم کنید
ممنون

عسل موبایلت برند و مدلش رو می گی؟
اگه سیستم عاملش سیمبین باشه که حتما جار رو ساپورت می کنه!
ولی نه اگه maemo باشه که فرمت جار برات مشکل داره و کتابا رو فرمت pdf باید بخونی!

Mini Moon
1390،01،11, ساعت : 05:53 بعد از ظهر
براي ايجاد يه نظر سنجي تو سايت بايد چي كار كنم؟:-2-35-:

Helpax
1390،01،11, ساعت : 07:32 بعد از ظهر
براي ايجاد يه نظر سنجي تو سايت بايد چي كار كنم؟:-2-35-:
وقتی روی موضوع جدید کلیک می کنید. در انتهای صفحه، در قسمت "اضافه کردن نظرسنجی" تیک گزینه ی "بله، یک نظرسنجی با این موضوع اضافه شود" رو بزنید و تعداد گزینه ها رو تعیین کنید.

nehofte
1390،01،11, ساعت : 09:42 بعد از ظهر
برای دانلود به یک نرم افزار دانلود یعنی IDM احتیاج دارم کسی هست بتونه راهنمایی کنه پیداش کنم؟

-2nya-
1390،01،11, ساعت : 09:48 بعد از ظهر
برای دانلود به یک نرم افزار دانلود یعنی IDM احتیاج دارم کسی هست بتونه راهنمایی کنه پیداش کنم؟

از لینک زیر می تونید دانلود کنید:
http://www.asandownload.com/archives/internet/download_manager/download_internet_download_manager_full/

nehofte
1390،01،11, ساعت : 09:56 بعد از ظهر
از لینک زیر می تونید دانلود کنید:
http://www.asandownload.com/archives/internet/download_manager/download_internet_download_manager_full/

ببخشید چرا این لینک برا من باز نمیشه؟

-2nya-
1390،01،11, ساعت : 10:01 بعد از ظهر
ببخشید چرا این لینک برا من باز نمیشه؟

باید سایت رو باز کنید و از اونجا گزینه ی دانلود رو کلیک کنید. از لینک های زیر هم می تونید استفاده کنید:
http://www.kamyabonline.com/modules.php?name=News&file=article&sid=13054
http://www.softgozar.com/WebPage/Download.aspx?SoftwareId=7&Title=Internet-Download-Manager-6.05-Build-10-Retail

nehofte
1390،01،11, ساعت : 10:07 بعد از ظهر
باید سایت رو باز کنید و از اونجا گزینه ی دانلود رو کلیک کنید. از لینک های زیر هم می تونید استفاده کنید:
http://www.kamyabonline.com/modules.php?name=News&file=article&sid=13054
http://www.softgozar.com/WebPage/Download.aspx?SoftwareId=7&Title=Internet-Download-Manager-6.05-Build-10-Retail
عذر میخوام شاید مشکل از نت من باشه ولی هیچکدوم از لینکها باز نمیشه
در هر صورت تشکر میکنم

farshid23
1390،01،11, ساعت : 10:15 بعد از ظهر
عذر میخوام شاید مشکل از نت من باشه ولی هیچکدوم از لینکها باز نمیشه
در هر صورت تشکر میکنم
با تشكر از دوستمون -2nya-
مشكل از شماست چون همه اين سايتا سايتاي معتبري هستند و لينكا هم سالم هستند و مشكلي ندارند

nehofte
1390،01،12, ساعت : 04:30 بعد از ظهر
چرا نمایشگر سیستم من هیچ جوری تنظیم نمیشه؟
رنگ سفید تندی داره که چشممو خیره میکنه مثل تصویر زیر اصلا متون درست و حسابی معلوم نیستند
نمیدونم توو ویندوز 7 کجا را باید دست کاری کنم

رنگ زمینه و خطوط کادرها اسلا جالب نیست

http://up.iranblog.com/images/yh77rup8bvk45s39xfxi.png

Helpax
1390،01،12, ساعت : 07:48 بعد از ظهر
چرا نمایشگر سیستم من هیچ جوری تنظیم نمیشه؟
رنگ سفید تندی داره که چشممو خیره میکنه مثل تصویر زیر اصلا متون درست و حسابی معلوم نیستند
نمیدونم توو ویندوز 7 کجا را باید دست کاری کنم

رنگ زمینه و خطوط کادرها اسلا جالب نیست

http://up.iranblog.com/images/yh77rup8bvk45s39xfxi.png
الان عکسی که گذاشتید هیچ مشکلی نداره. Brightness و Contrastـه مانیتورتون بهم ریخته. از طریق دکمه های روی مانیتورتون تنظیم کنید.

_love angel_
1390،01،13, ساعت : 04:00 قبل از ظهر
سلام..راستش یه سوال دارم خجالت میکشم بپرسمhttp://www.kolobok.us/smiles/big_he_and_she/girl_blush2.gif

نخندینا!!!!!http://www.millan.net/minimations/smileys/heartbreaking.gif

چطور میشه امضا رو تو حالت مخفی بذاریم؟http://www.pic4ever.com/images/hanghead.gif

ممنون میشم راهنماییم کنینhttp://www.kolobok.us/smiles/he_and_she/girl_sigh.gif

thunder555
1390،01،13, ساعت : 06:03 قبل از ظهر
سلام..راستش یه سوال دارم خجالت میکشم بپرسمhttp://www.kolobok.us/smiles/big_he_and_she/girl_blush2.gif

نخندینا!!!!!http://www.millan.net/minimations/smileys/heartbreaking.gif

چطور میشه امضا رو تو حالت مخفی بذاریم؟http://www.pic4ever.com/images/hanghead.gif

ممنون میشم راهنماییم کنینhttp://www.kolobok.us/smiles/he_and_she/girl_sigh.gif

در قسمت پست پیشرفته این عکس رو مشاهده خواهید کردhttp://www.forum.98ia.com/cb/editor/spoiler.gif که وقتی روش کلیک کنید دو قسمت میاره که هر چیزی وسط اون دو قسمت بنویسید مخفی میشه :-2-40-:

nehofte
1390،01،14, ساعت : 07:29 قبل از ظهر
فایلهایی که با این پسوند(فرمت) هستند با چی باز میشن؟
مثلا filename.tar.gz

mahdieh67
1390،01،14, ساعت : 10:25 قبل از ظهر
فایلهایی که با این پسوند(فرمت) هستند با چی باز میشن؟
مثلا filename.tar.gz

فرمت های فشرده لینوکسی هستند که برای etract کردنش باید تو ترمینال این دستور رو بزنید :
tar -zxvf file morede nazar
البته فکر می کنم توی winrar هم در ویندوز بتونی extract کنی

اگه rename کنی فایلت رو و gz رو حذف کنی با winrar یا 7zip هم می تونی کار کنی.

AsalBanu
1390،01،14, ساعت : 10:57 قبل از ظهر
عسل موبایلت برند و مدلش رو می گی؟
اگه سیستم عاملش سیمبین باشه که حتما جار رو ساپورت می کنه!
ولی نه اگه maemo باشه که فرمت جار برات مشکل داره و کتابا رو فرمت pdf باید بخونی!
سونی اریکسون ؛ ویواز
پی دی اف میخونه ....اما کتابای موبایل رو نمیخونه
آخه کار با adobe reader اش برام سخته ...گفتم اگه با موبایل باشه هم فونتش بزرگتر باشه هم کار باهاش راحت تر :-2-15-:

farshid23
1390،01،14, ساعت : 12:21 بعد از ظهر
سونی اریکسون ؛ ویواز
پی دی اف میخونه ....اما کتابای موبایل رو نمیخونه
آخه کار با adobe reader اش برام سخته ...گفتم اگه با موبایل باشه هم فونتش بزرگتر باشه هم کار باهاش راحت تر
با اجازه مهديه خانم :-2-40-:
همونطور كه مهديه خانم گفتند اين گوشي سيمبين سري 60 بايد باز كنه كتاباي جار رو البتته اونايي كه با پرنيان ساخته ميشرو ويواز باز نمي كنه read manic رو نمي دونم كتابايي كه با نسخه هاي جديد fbook ساخته ميشه بايد جواب بده روي موبايلون چون براي تاچ ها هم ساخته شده يه تست كنيد اونا رو هم

ali_hidden
1390،01،15, ساعت : 09:18 بعد از ظهر
درود بر شما.من از نرم افزار IDM برای دانلود استفاده میکنم.از طرفی هم میخوام نت 1مگ بگیرم برای دانلود های شبانه.حالا میخواستم از اساتید محترم که راهنمایی بفرمائید که چجوری IDM رو تنظیم کنم که در یک ساعت خاص دانلود رو شروع و در یک ساعت خاص دانلود رو قطع کنه.
و سوال دوم که شبیه به سوال اول هست.چجوری سیستمم رو تنظیم کنم کهیک ساعت خاص روشن و یک ساعت خاص خاموش بشه.راهنمایی بفرمائید یک دنیا ممنون میشم.

Helpax
1390،01،15, ساعت : 09:26 بعد از ظهر
درود بر شما.من از نرم افزار IDM برای دانلود استفاده میکنم.از طرفی هم میخوام نت 1مگ بگیرم برای دانلود های شبانه.حالا میخواستم از اساتید محترم که راهنمایی بفرمائید که چجوری IDM رو تنظیم کنم که در یک ساعت خاص دانلود رو شروع و در یک ساعت خاص دانلود رو قطع کنه.
و سوال دوم که شبیه به سوال اول هست.چجوری سیستمم رو تنظیم کنم کهیک ساعت خاص روشن و یک ساعت خاص خاموش بشه.راهنمایی بفرمائید یک دنیا ممنون میشم.

IDM رو باز کنید. به روی آیکون ساعت که Scheduler نام داره کلیک کنید.

Main Download Queue رو انتخاب کنید و در قسمت Schedule گزینه ی Start download at رو تیک بزنید.

ساعت شروع مد نظرتون رو تعیین کنید در قسمت Daily تمام روز ها رو انتخاب کنید.

در قسمت Stop download at ساعت پایان رو تعیین کنید و در آخر Turn off computer when done رو تیک بزنید تا پس از رسیدن ساعت پایان تعیین شده ی دانلود، کامپیوتر خاموش شود.

در قسمت files in the queue هم در قسمت تعیین کردن عدد، عدد 1 رو انتخاب کنید.

حالا هر موقع لینکی رو انتخاب کردید برای دانلود، گزینه ی Download Later رو بزنید و بعد Main Download Queue رو انتخاب کنید.

برای روشن و خاموش کردن هم، برای روشن کردن نمیدونم ولی برای خاموش کردن برنامه هایی هست. که البته فکر کنم همین IDM کار رو انجام بده و لازم نداشته باشید.

nehofte
1390،01،15, ساعت : 11:30 بعد از ظهر
ساخت کد موزیک را به صورت دستی کسی میتونه آموزش بده

elahe70
1390،01،15, ساعت : 11:37 بعد از ظهر
سلام . من هرچی idm رو دوباره نصب می کنم هی ارور میده . حالا اربیت نصب کردم ، ولی طوری نیست که خود بخود با اربیت دانلود کنه . باید لینکش رو تو صفحه اربیت وارد کنم تا دانلود شه . چی کار می تونم بکنم تا خود بخود با اربیت دانلود کنم ؟؟؟

farshid23
1390،01،15, ساعت : 11:39 بعد از ظهر
خودم قبلا تاپيكشو زده بودم اموزش داده بودم بريد تو اين سايت بصورت انلاين بسازيدش
http://www.pichak.net/music/cod/

اينم مثل همون بالايي

http://roozgozar.com/music/online/

اينم كدش كافيه لينك مستقيم اپلود كنيد بزاريد تو كد

<P align=center>
<OBJECT
style="BORDER-RIGHT: 3px solid; BORDER-TOP: 3px solid; BORDER-LEFT: 3px solid; BORDER-BOTTOM: 3px solid"
height=46 width=147 classid=clsid:6BF52A52-394A-11D3-B153-00C04F79FAA6><PARAM NAME="URL" VALUE="آدرس كد آهنگ آپلود شده."><PARAM NAME="rate" VALUE="1"><PARAM NAME="balance" VALUE="0"><PARAM NAME="currentPosition" VALUE="0"><PARAM NAME="defaultFrame" VALUE=""><PARAM NAME="playCount" VALUE="5"><PARAM NAME="autoStart" VALUE="-1"><PARAM NAME="currentMarker" VALUE="0"><PARAM NAME="invokeURLs" VALUE="-1"><PARAM NAME="baseURL" VALUE=""><PARAM NAME="volume" VALUE="100"><PARAM NAME="mute" VALUE="0"><PARAM NAME="uiMode" VALUE="full"><PARAM NAME="stretchToFit" VALUE="0"><PARAM NAME="windowlessVideo" VALUE="0"><PARAM NAME="enabled" VALUE="-1"><PARAM NAME="enableContextMenu" VALUE="-1"><PARAM NAME="fullScreen" VALUE="0"><PARAM NAME="SAMIStyle" VALUE=""><PARAM NAME="SAMILang" VALUE=""><PARAM NAME="SAMIFilename" VALUE=""><PARAM NAME="captioningID" VALUE="">
<embed src="http://tarfand-saman.blogfa.com"
stretchtofit="true" loop="true" enablecontextmenu="false" showcontrols="true"
height="165" width="135" name="WMP1"></embed></OBJECT

nehofte
1390،01،15, ساعت : 11:57 بعد از ظهر
خودم قبلا تاپيكشو زده بودم اموزش داده بودم بريد تو اين سايت بصورت انلاين بسازيدش

اينم مثل همون بالايي

<P align=center>
<OBJECT
style="BORDER-RIGHT: 3px solid; BORDER-TOP: 3px solid; BORDER-LEFT: 3px solid; BORDER-BOTTOM: 3px solid"
height=46 width=147 classid=clsid:6BF52A52-394A-11D3-B153-00C04F79FAA6><PARAM NAME="URL" VALUE="آدرس كد آهنگ آپلود شده."><PARAM NAME="rate" VALUE="1"><PARAM NAME="balance" VALUE="0"><PARAM NAME="currentPosition" VALUE="0"><PARAM NAME="defaultFrame" VALUE=""><PARAM NAME="playCount" VALUE="5"><PARAM NAME="autoStart" VALUE="-1"><PARAM NAME="currentMarker" VALUE="0"><PARAM NAME="invokeURLs" VALUE="-1"><PARAM NAME="baseURL" VALUE=""><PARAM NAME="volume" VALUE="100"><PARAM NAME="mute" VALUE="0"><PARAM NAME="uiMode" VALUE="full"><PARAM NAME="stretchToFit" VALUE="0"><PARAM NAME="windowlessVideo" VALUE="0"><PARAM NAME="enabled" VALUE="-1"><PARAM NAME="enableContextMenu" VALUE="-1"><PARAM NAME="fullScreen" VALUE="0"><PARAM NAME="SAMIStyle" VALUE=""><PARAM NAME="SAMILang" VALUE=""><PARAM NAME="SAMIFilename" VALUE=""><PARAM NAME="captioningID" VALUE="">

منظورم فایل صوتی هست بعد میشه نام هایی که تووی کد هست تغییر داد؟

ali_hidden
1390،01،16, ساعت : 03:43 بعد از ظهر
سلام . من هرچی idm رو دوباره نصب می کنم هی ارور میده . حالا اربیت نصب کردم ، ولی طوری نیست که خود بخود با اربیت دانلود کنه . باید لینکش رو تو صفحه اربیت وارد کنم تا دانلود شه . چی کار می تونم بکنم تا خود بخود با اربیت دانلود کنم ؟؟؟

درود بر شما.توی تنظیماتش تیک مرورگری رو که ازش استفاده میکنید رو بزنید.اگر هم با ای دی ام مشگل دارید نوع مشکل و ارور رو توضیح بفرمائید تا راهنمایی کنم.
با تشکر

ali_hidden
1390،01،16, ساعت : 03:53 بعد از ظهر
منظورم فایل صوتی هست بعد میشه نام هایی که تووی کد هست تغییر داد؟

درود بر شما.دوست عزیز شما میتونید آهنگ خودتون رو آپ و بعد در قسمتی که نوشته آدرس کد آهنگ آپلود شده موزیک آپلود شده خودتون رو قرار میدید.سعی کنید حجم فایل رو کاهش بدید تا وبلاگ یا وب سایتتون زودتر لود بشه.
بعد از آپلود هم بین چند گزینه ای که میاد گزینه اول رو انتخاب کنید که به فرمت آهنگتون ختم میشه
و از طرف دیگه باید بگم که فرمت زیاد مهم نیست حجم مهم هست.البته بسیاری از جاها از فرمت wav استفاده میشه.از طرفی دیگر شما میتونید حق کپی رایت رو از درون این کد ها پاک کنید و اسم خودتون رو بذارید که این یک کار غیر شرعی و نادرست هست.

ali_hidden
1390،01،16, ساعت : 04:08 بعد از ظهر
درود بر اساتید محترم.من یک گوشی WP7:HTC HD7 دارم.مشکل من اینه که گوشی بعضی وقت ها بدون اینکه به ZUNE سینک کنم LOCK میشه.دوستان میشه راهنمایی کنید که چیکار کنم که دیگه LOCK نشه.ممنون

farshid23
1390،01،16, ساعت : 08:06 بعد از ظهر
درود بر اساتید محترم.من یک گوشی WP7:HTC HD7 دارم.مشکل من اینه که گوشی بعضی وقت ها بدون اینکه به ZUNE سینک کنم LOCK میشه.دوستان میشه راهنمایی کنید که چیکار کنم که دیگه LOCK نشه.ممنون
تا اونجا كه ميدونم براي lock unlolock كردن htc ها يه تايميو مي شه براش تعيين كرد كه بعد از اون به استند باي بره ولاك بشه حالا باز از دوستاني كه اچ تي سي دارند براتون سوال ميكنم نتيجشو بهتون اعلام ميكنم . البه بقيه دوستاني كه اينجا هستند و htc دارند اميدوارم بيان كمك كنند

ali_hidden
1390،01،16, ساعت : 08:21 بعد از ظهر
تا اونجا كه ميدونم براي lock unlolock كردن htc ها يه تايميو مي شه براش تعيين كرد كه بعد از اون به استند باي بره ولاك بشه حالا باز از دوستاني كه اچ تي سي دارند براتون سوال ميكنم نتيجشو بهتون اعلام ميكنم . البه بقيه دوستاني كه اينجا هستند و htc دارند اميدوارم بيان كمك كنند
ممنون فرشید جان.این مدل گوشی که تازه وارد بازار شده سیستم عامل ویندوز 7 نصب هست و وتایمر نداره.بعضی وقت ها بدون دلیل لاک میشه و دیگه نمیشه بازی های کرک شده رو اجرا کرد.

فرشید خان من یک عذر خواهی هم به شما بدهکارم.من به جای شما پاسخگوی دوستان بودم.امیدوارم که جسارت من رو ببخشید

farshid23
1390،01،16, ساعت : 08:55 بعد از ظهر
ممنون فرشید جان.این مدل گوشی که تازه وارد بازار شده سیستم عامل ویندوز 7 نصب هست و وتایمر نداره.بعضی وقت ها بدون دلیل لاک میشه و دیگه نمیشه بازی های کرک شده رو اجرا کرد.

فرشید خان من یک عذر خواهی هم به شما بدهکارم.من به جای شما پاسخگوی دوستان بودم.امیدوارم که جسارت من رو ببخشید
سلام نه خواهش مي كنم اين چه حرفيه همه بايد كمك كنيم تا مشكلات همديگرو حل كنيم ممكنه من از يه موضوع اطالاع نداشتم باشم شما داشته باشيد و بهتر از منم بلد باشيد و كمك كنيد و همه كمك كنند تا مشكلات سريعتر رفع بشه .مرسي
حالا من تا فردا عصر خبرشو بهتون ميدم بايد از يكي از دوستانم سوال كنم در موردش ببينم اون چي ميگه بهتون اعلام مي كنم

p_f_p
1390،01،16, ساعت : 09:08 بعد از ظهر
سلام خسته نباشید

مدتی هست که لپ تابم دانلود نمیکنه برنامه ای رو

مثلا میخوام از اینجا رمان دانلود کنم

رو گزینه دانلود میزنم اصلا انگار نه انگار:-2-37-:
حتی اون پایین هم نمیاد

میگم اصلا دانلود نمیشه

ممنون میشم کمکم کنید

درسان
1390،01،16, ساعت : 09:13 بعد از ظهر
سلام به همه من یه مشکل پیداکردم در مورد گوشیم -فلش مموریم نمیدونم چش شده که به کامپوتر وصل میشه ولی پوشه هارونمیاره بلوتوثشم من میتونم به بقیه همه چی بفرستم ولی از کسی نمی تونم بگیرم هیچی - از حافظش هم هر چی حذف میکنم اصلا به اندازه ی حجم فایل حذف شده به فضای آزاد گوشی اضافه نمیشه چی کار کنم ؟(سونی اریکسون اس 500 )

farshid23
1390،01،16, ساعت : 09:30 بعد از ظهر
سلام خسته نباشید

رو گزینه دانلود میزنم اصلا انگار نه انگار
حتی اون پایین هم نمیاد

میگم اصلا دانلود نمیشه

ممنون میشم کمکم کنید
ايني كه شما ميگيد هزار و يه دليل مي تونه داشته باشه ممكنه از isp باشه كه ازش سرويس ميگيرد و مشكل از اي پي تون باشه كه با بعضي هاست ها مشكل داشته باشه براي دانلود .ممكنه تنظيمات internet option شما به هم ريخته باشه اين راهي كه مي گمو بريد
Control Panle-->Internet Option-->Security-->Internet-->Custem Level

تو قسمت Downloads گزینه Download Files رو Enable كنيد

اگر باز مشكل داشتيد بريد تو تب advance و reset رو بزنيد تا همه چي برگرده روي defult قبليش .البته ممكنه مشكل از ريجيستري باشه و اونجا تغيير كرده باشه و مشكل داشته باشه

سلام به همه من یه مشکل پیداکردم در مورد گوشیم -فلش مموریم نمیدونم چش شده که به کامپوتر وصل میشه ولی پوشه هارونمیاره بلوتوثشم من میتونم به بقیه همه چی بفرستم ولی از کسی نمی تونم بگیرم هیچی - از حافظش هم هر چی حذف میکنم اصلا به اندازه ی حجم فایل حذف شده به فضای آزاد گوشی اضافه نمیشه چی کار کنم ؟(سونی اریکسون اس 500 )
گوشيتون ويروسيه قبلا در مورد اين ويروس خيلي بحث كرديم از برنامه ها تاپيك هاي زير استفاده كنيد

http://www.forum.98ia.com/t139367.html
http://www.forum.98ia.com/t179234.html
http://www.forum.98ia.com/t166925-2.html
http://www.forum.98ia.com/t108638-2.html
بعد كه با استفاده از اين برنامه ها فولدر هايي كه تو رمتون بود رو برگردونديد يه بك اپ بگيريد از فايلاي رو رمتون و رمتونو فرمت كنيد گوشيتونم فلش دستي كنيد كه به defult اوليش برگرده ببنيد مشكل حل ميشه

درسان
1390،01،16, ساعت : 09:55 بعد از ظهر
ببخشیدا آقا فرشید من اصلا در مورد گوشی اطلاعات ندارم و اصلا نفهمیدم باید چی کار کنم به بیرون هم اعتماد ندارم که بدمش بیرون یه جایی رو سراغ ندارین که آموزش قدم به قدم داشته باشه؟ :-2-35-:

farshid23
1390،01،16, ساعت : 10:16 بعد از ظهر
ببخشیدا آقا فرشید من اصلا در مورد گوشی اطلاعات ندارم و اصلا نفهمیدم باید چی کار کنم به بیرون هم اعتماد ندارم که بدمش بیرون یه جایی رو سراغ ندارین که آموزش قدم به قدم داشته باشه؟
ببنيد بريد تو setting گوشيتون يه قسمتي داره به اسم reset factory اونجا reset all چيزي داره كه وقتي ميزنيد ازتون كد يا همون رمز گوشيتونو ميخواد كه اگر داشته باشه مي زنيد و گوشيو ريست ميكنيد خودم سوني اريسكون ندارم كه دقيق بگم كجاي قسمت setting اش هست ولي در كل براي همه گوشي هاي همچين بخشي وجد داره كه ميتونيد گوشيتونو ريست كنيد تا كلا برگرده به همون تنظيات ابتدايي گوشي .البته قبلش شماره هاي تلفنتونو روي سيم كارتتون كپي نيد و اينو بگم كه اس ام اس هاتونم پاك ميشه بعد ريست كردن

ali_hidden
1390،01،16, ساعت : 10:22 بعد از ظهر
دوستان من میخوام یه وبسایت راه اندازی کنم و شدیدا به یک هیدر نیاز دارم.دوستان کسی میتونه یک هیدر طراخی کنه؟؟؟؟؟ممنون

nehofte
1390،01،16, ساعت : 11:29 بعد از ظهر
با easy gif maker کار کردین؟ خیلی ساده اس!
http://mihandownload.com/2010/04/_easy_gif_maker_v18.php

وقتی این نرم افزار را دانلود میکنم برای باز کردن و نصب ویندوز اونو نمیشناسه فکر کنم لازمه قبلا یه چیز نصب بشه ویندوزم هم سون هست
چی لازم هست تا بتونم این برنامه ها را باز کنم یا نصب کنم؟

nehofte
1390،01،16, ساعت : 11:58 بعد از ظهر
درود بر شما.دوست عزیز شما میتونید آهنگ خودتون رو آپ و بعد در قسمتی که نوشته آدرس کد آهنگ آپلود شده موزیک آپلود شده خودتون رو قرار میدید.سعی کنید حجم فایل رو کاهش بدید تا وبلاگ یا وب سایتتون زودتر لود بشه.
بعد از آپلود هم بین چند گزینه ای که میاد گزینه اول رو انتخاب کنید که به فرمت آهنگتون ختم میشه
و از طرف دیگه باید بگم که فرمت زیاد مهم نیست حجم مهم هست.البته بسیاری از جاها از فرمت wav استفاده میشه.از طرفی دیگر شما میتونید حق کپی رایت رو از درون این کد ها پاک کنید و اسم خودتون رو بذارید که این یک کار غیر شرعی و نادرست هست.

منظورم این بود این کدها برای پخش به چه پخش کننده ای احتیاج دارن؟

ali_hidden
1390،01،17, ساعت : 10:40 قبل از ظهر
منظورم این بود این کدها برای پخش به چه پخش کننده ای احتیاج دارن؟

دوست عزیز ببینید،کدها برای پخش نیاز به پخش کننده نیستنند.کد ها یک جور دستور هستتند که میگوید:فلان فایل(مثلا موسیقی)رو در فلان قسمت با این سایز و این شکل و فلان زمان پخش کن.
شما وقتی فایلتون رو آپلود کردید و در کد قرار دادید،بعد از اون این کد رو در هدر وبلاگتون قرار میدید تا وقتی که کسی به وبلاگتون سرزد به محض باز کردن وبلاگتون این موزیک پخش میشه.اگر شما دقت کرده باشید بعضی از وبلاگ ها کد پلیر دارند که یک موسیقی پخش میکنه.شاید در نگاه اول فکر کنید که این پلیر یک برنامه نصبی هست ولی این چنین نیست این پلیر همون کد هست که وقتی تویه وبلاگ قرار میگیره به این شکل در میاد

bahar1313
1390،01،17, ساعت : 10:45 قبل از ظهر
دوستان من میخوام یه وبسایت راه اندازی کنم و شدیدا به یک هیدر نیاز دارم.دوستان کسی میتونه یک هیدر طراخی کنه؟؟؟؟؟ممنون

بهتر برای حل این مشکل به گروه گرافیکیا مراجعه کنید. دوستان معمولا چنین لطف هایی می کنن.

ali_hidden
1390،01،17, ساعت : 10:56 قبل از ظهر
وقتی این نرم افزار را دانلود میکنم برای باز کردن و نصب ویندوز اونو نمیشناسه فکر کنم لازمه قبلا یه چیز نصب بشه ویندوزم هم سون هست
چی لازم هست تا بتونم این برنامه ها را باز کنم یا نصب کنم؟

درود بر شما.دوست عزیز چند حالت وجود داره:
ا.ویندوز شما 64 هست و نرم افزار 32 بیت.
2.نرم افزار مشکل داره.
3.نرم افزار با ویندوز سون سازگاری نداره.
4.بعضی از نرم افزار ها در ویندوز سون رو باید آخرین نسخه(ورژن)رو نصب کنید.
شما نوع نشناختن رو بیشتر توضیح بدید تا دقیقتر بشه راهنمایی کرد.

nehofte
1390،01،17, ساعت : 12:49 بعد از ظهر
کسی آخرین ورژن این نرم افزار را سراغ داره؟
ACD SEE
برای فایلهای تصویری میخواستم

ali_hidden
1390،01،17, ساعت : 01:10 بعد از ظهر
ACD SEE

درود بر شما.دوست عزیز قصد جسارت ندارم ولی این سوال نیاز به مطرح کردن نداره.شما به راحتی میتونید جمله:آخرین ورژن ACD SEE رو در گوگل سرچ کنید تا به راحتی پیدا کنید.

p_f_p
1390،01،17, ساعت : 01:28 بعد از ظهر
سلام خسته نباشید

رو گزینه دانلود میزنم اصلا انگار نه انگار:-2-37-:
حتی اون پایین هم نمیاد

میگم اصلا دانلود نمیشه

ممنون میشم کمکم کنید

فرشید خان همه کارایی که شما گفتین رو انجام دادم از اونا نبود
درست نشد
چیکار کنم؟؟

ali_hidden
1390،01،17, ساعت : 01:40 بعد از ظهر
فرشید خان همه کارایی که شما گفتین رو انجام دادم از اونا نبود
درست نشد
چیکار کنم؟؟

با اجازه فرشید عزیز.درود بر شما دوست عزیز.ببینید دوست عزیز اون فایلی رو که میخواید دانلود کنید رو با یک سیستم دیگه چک کنید ببینیند دانلود میشه یا نه اگر دانلود شد که پس میریم سراغ سیستم شما.
1.سعی کنید از برنامه های مدیریت دانلود مثه IDM استفاده کنید.
2سیستم رو با آنتی ویروس آپدیت شده مثه NOD32 چک کنید چون بعضی از کرم ها و ویروس ها اجازه دانلود یا باز شدن پیج رو نمیدن
3.به احتمال زیاد مشکل از ویندوزتون باشه.ویندوزتون رو تعمیر یا عوض یا بکاپ رو برگردونین تا ویندوز جدید داشته باشید و بعد دانلود کنید.
شماره 3 رو بعد از 2مرحله بالا اگر جواب نگرفتید انجام بدید.
من خودم این مشکل رو داشتم با اسکن ویروس مشکلم حل شد.
4اگر هم از برنامه مدیریت دانلود استفاده میکنید 1.یا برنامه جدید نصب کنید یا ا2.برنامه قبلی رو پاک و در درایو دیگه ای نصب کنید
امیدوارم مشکلتون حل بشه.

Helpax
1390،01،17, ساعت : 02:53 بعد از ظهر

مشخصات مورد نیاز + آدرس وبلاگ رو کامل بدید، طراحی می کنم.

ACD SEE
بفرمایید: http://www.filehippo.com/download_acdsee/download/f73639fb4dac30ce48dfe7aae0b7f812/

بخش درخواست نرم افزار: http://www.forum.98ia.com/f154.html

درسان
1390،01،17, ساعت : 07:20 بعد از ظهر
آقا فرشید اگه من تمام اطلاعات گوشیمو بریزم رو یه گوشی دیگه بعد از فرمت دوباره بریزم روگوشیم ویروسه دوباره برمیگرده ؟

farshid23
1390،01،17, ساعت : 07:46 بعد از ظهر
آقا فرشید اگه من تمام اطلاعات گوشیمو بریزم رو یه گوشی دیگه بعد از فرمت دوباره بریزم روگوشیم ویروسه دوباره برمیگرده ؟
خوب اين نوع ويروس با هر دابل كليك فعال ميشه و دوباره روز از نو روزي از نو .شما بايد رمتونو با اون برنامه هايي كه گذاشتم و با يه انتي ويروس اسكن كنيد يا فرمت كنيد و اصلاعاتتونو با بلوتوثي چيزي بريزيد روي گوشيتون دوباره با كابل بريزيد مستقيما دوباره رمتون الوده ميشه ديگه همون فايلا رو بريزيد روش

درسان
1390،01،17, ساعت : 07:52 بعد از ظهر
من اتوران ریموور رو دان کردم بعدش باید چی کار کنم ؟

farshid23
1390،01،17, ساعت : 07:54 بعد از ظهر
خوب رمتونو باهاش اسكن كنيد ديگه

درسان
1390،01،17, ساعت : 08:15 بعد از ظهر
وای ببخشید سرتونم درد آوردم ولی میشه بگید به غیر از اس ام اس بعد از اسکن کردن دیگه چه چیزایی حذف میشه ؟

ali_hidden
1390،01،17, ساعت : 08:58 بعد از ظهر
وای ببخشید سرتونم درد آوردم ولی میشه بگید به غیر از اس ام اس بعد از اسکن کردن دیگه چه چیزایی حذف میشه ؟

دورد بر شما و با رخصت گرفتن از استاد ارجمند فرشید عزیز.
ببین دوست عزیز شما جرا لقمه رو دور سرتون میچرخونید.ببینید گوشیتون رو به سیسمی که آنتی ویروس آپدیت شده NOD32 روش نصب شده وصل و بعد رویه درایو حافظه گوشیتون که در MY COMPUTER باز میشه راست کلیک کنید و در لیست باز شده نوشته:(به انگلیسی)اسکن با نود32 بعد زیر همین نوشته هم یک نوشته دیگه هست که ADVANCED OPTIONS
بعد که رویه این نوشته رفتید جلوش یک پنجره دیگه باز میشه که نوشته CLEAN FILES روش کلیک کن تا مموری گوشیت شروع به اسکن و پاک شدن ویروس ها میشه.این اطمینان رو هم بهت میدم که با این آنتی ویروس و این روش هیچکدوم از فایل هات پاک نمیشه و فقط ویروس ها از بین میره.این آنتی ویروس پسیار قدرت مند و نابود کننده 100% اتوران هست البته آپدیت شده باشه خیلی بهتر جواب میده.
موفق باشد

farshid23
1390،01،17, ساعت : 09:00 بعد از ظهر
نه خواهش مي كنم
ببنيد موقع ريست كردن گوشيه كه اي ام اس ها و شماره تلفن هايي كه روي سيم كارت نيست حذف ميشه موقع اسكن رم كه داره رمتونو اسكگن ميكنه ديگه كاري با اس ام اس هاتونو شماره هاتون نداره كه

nehofte
1390،01،17, ساعت : 10:28 بعد از ظهر
کسی میتونه در مورد سیستم فرا صوتی دستگاه بخور سرد برا من یه کم توضیح بیشتر بده
در اصل در مورد کارکرد و مکانیزم این فرایند میخواستم بیشتر بدونم
یه مطلب در مورد این دستگاه گفته شده میخوام بدونم کسی میتونه تایید کنه
که این دستگاه:باعث آزاد کردن آنیون و ارتقاء متابولیسم سلولی زیاد شده که از اثرات اون نشاط، اشتها پاکیزه کردن خون و آرامش اعصاب میشه
لطف کنید کسی میدونه برام توضیح بده

رودنا
1390،01،18, ساعت : 10:59 قبل از ظهر
سلام من یاهو مسنجرم مشکل پیدا کرده وقتی میخوام با یکی چت کنم پیامهایی که مینویسم و sendمیکنم تو قسمت بالا نمیره یک بار هم یاهو مسنجرمو پاک کردم و دوباره نصب کردم اما فایده ای نداشت ...
ممنون

نیلوفر دختر دریا
1390،01،18, ساعت : 11:47 قبل از ظهر
سلام
من بعد از تعویض ویندوز یه مشکلی با سیستم دارم و اون اینکه هربار که سیستم رو روشن یا ریست میکنم یک بار آیکون ها و فونت ها کلاً خیلی کوچیک هست مرتبه دیگه به حالت نرمال و همون طور که خودم تنظیم کردم !! چرا این طور میشه و همیشه نرمال نیست؟
نوشته ها هم یه حالت مات گرفتند که چشمم درد میگیره ، مانیتور رو تنظیم میکنم ، اون هم بعد باز تنظیماتش به هم میخوره .

ممنون میشم راهنمائیم کنید.

Helpax
1390،01،18, ساعت : 02:31 بعد از ظهر
سلام
من بعد از تعویض ویندوز یه مشکلی با سیستم دارم و اون اینکه هربار که سیستم رو روشن یا ریست میکنم یک بار آیکون ها و فونت ها کلاً خیلی کوچیک هست مرتبه دیگه به حالت نرمال و همون طور که خودم تنظیم کردم !! چرا این طور میشه و همیشه نرمال نیست؟
نوشته ها هم یه حالت مات گرفتند که چشمم درد میگیره ، مانیتور رو تنظیم میکنم ، اون هم بعد باز تنظیماتش به هم میخوره .

ممنون میشم راهنمائیم کنید.

درایور کارت گرافیک و مانیتورتون رو نصب کردید؟

نیلوفر دختر دریا
1390،01،18, ساعت : 03:01 بعد از ظهر
درایور کارت گرافیک و مانیتورتون رو نصب کردید؟

اوه ! من کارت گرافیک رو عوض کردم (البته خودم نه ) ندیدم درایورش رو نصب کرده باشند ، پس حتما مشکل از همون کارت گرافیکه ؟!

ali_hidden
1390،01،18, ساعت : 03:50 بعد از ظهر
درود بر اساتید گرامی.الان چند وقتیه که روش حملات دی داس(DDOS) خیلی رایج شده و تمام زحمت های یک مدیر رو به راحتی بر باد میده.میخواستم بپرسم آیا نرم افزار آنتی دی داس و یا روشی و یا فایروالی وجود داره که بشه رویه هاست نصب کرد تا حملات دی داس رو دفع کنه یا نه.
ممنون

Pari sima
1390،01،18, ساعت : 06:41 بعد از ظهر
سلام...راستش من چندوقتی که میام سایت عکسهای تبلیغات آواتورها یا حالت من و...توی اون صفحه ای که باز میشه بی کیفیت شده اصلا تا رشده حتی بعضی موقع ها تو گوگل هم که میرم عکساروتارنشون میده....نمیدونم علتش چیه ایراد از مانیتورمه یا دلیل دیگه ای داره میخواستم اگه مشکل ازخود کامپیوتریا مانیتورمه راهنماییم کنید.............مرسی ازشما:-2-40-:

Helpax
1390،01،18, ساعت : 07:30 بعد از ظهر
سلام...راستش من چندوقتی که میام سایت عکسهای تبلیغات آواتورها یا حالت من و...توی اون صفحه ای که باز میشه بی کیفیت شده اصلا تا رشده حتی بعضی موقع ها تو گوگل هم که میرم عکساروتارنشون میده....نمیدونم علتش چیه ایراد از مانیتورمه یا دلیل دیگه ای داره میخواستم اگه مشکل ازخود کامپیوتریا مانیتورمه راهنماییم کنید.............مرسی ازشما:-2-40-:
از برنامه ی خاصی برای بالا بردن سرعت اینترنت یا کم کردن مصرف ترافیک استفاده می کنی؟ بعضی از این برنامه ها کیفیت عکس ها رو کاهش میدن تا سرعت بره بالاتر و ترافیک کمتری مصرف شه.

از Firefox استفاده می کنی؟

اوه ! من کارت گرافیک رو عوض کردم (البته خودم نه ) ندیدم درایورش رو نصب کرده باشند ، پس حتما مشکل از همون کارت گرافیکه ؟!
احتمالش هست که مشکل از اون باشه.

mahiii
1390،01،18, ساعت : 10:49 بعد از ظهر
سلام دوستم رمز لپتابشو عوض کرده بعد یادش نمیاد رمز چی بوده میشه خودش درست کنه؟ یا باید کلا ویندوز عوض کنه ؟
اگه همینطوری میشه ممکنه راهنمایی کنین

farshid23
1390،01،18, ساعت : 10:58 بعد از ظهر
ببنيد اين كاري كه ميگمو كنيد ببنيد جواب ميده وقتي ويندوز بالا مياد همون اول يه wellcome ميده اونجا دوبار دكمه هاي Alt+Ctrl+Delete رو با هم بگيريد حالا تو قسمت login name بزنيد administrator و وارد ويندوز بشيد فقط اميدوارم موقع نصب ويندوز پسورد adminstartor رو چيزي نداده باشيد

سمن ناز
1390،01،19, ساعت : 01:36 قبل از ظهر
سلام شبتون خوش
من یه یو اس پی گرفتم با مارک kingston ، و دارای 32GB هم هست ولی وقتی به کامپیوتر وصل می کنم هیچ کاری نمی کنه در ضمن ویندوز من XP سرویس پک 2 هم هستش سایر یو اس پی های 2 گیگی و 4 گیگی رو نشون می ده و لی اینو نه میشه راهنماییم کنید؟:-2-15-:

Pari sima
1390،01،19, ساعت : 03:20 قبل از ظهر
از برنامه ی خاصی برای بالا بردن سرعت اینترنت یا کم کردن مصرف ترافیک استفاده می کنی؟ بعضی از این برنامه ها کیفیت عکس ها رو کاهش میدن تا سرعت بره بالاتر و ترافیک کمتری مصرف شه.

از Firefox استفاده می کنی؟

احتمالش هست که مشکل از اون باشه.

آره چند باراستفاده کردم اما دیگه برنامه یInternet Exploler رو استفاده میکنم اما هنوزم خوب نمیشه:-2-34-:

farshid23
1390،01،19, ساعت : 09:55 قبل از ظهر
سلام شبتون خوش
من یه یو اس پی گرفتم با مارک kingston ، و دارای 32GB هم هست ولی وقتی به کامپیوتر وصل می کنم هیچ کاری نمی کنه در ضمن ویندوز من XP سرویس پک 2 هم هستش سایر یو اس پی های 2 گیگی و 4 گیگی رو نشون می ده و لی اینو نه میشه راهنماییم کنید؟
اول بگيد كه فلشتونو چند خريده ايد و از جاي معتبر خريديد يا از اين فلش هايي كه الان تو بازار با حجم زياد و با قيمت 12 تومن تا 25 تومن به فروش ميره هست يا نه ؟ از جاي معتبر با گارانتي معتبر خريديد ؟

سمن ناز
1390،01،19, ساعت : 12:32 بعد از ظهر
اول بگيد كه فلشتونو چند خريده ايد و از جاي معتبر خريديد يا از اين فلش هايي كه الان تو بازار با حجم زياد و با قيمت 12 تومن تا 25 تومن به فروش ميره هست يا نه ؟ از جاي معتبر با گارانتي معتبر خريديد ؟

من قیمتش رو نمی دونم هدیه است ودارای گارانتی نیست ولی کسی که برام اورده خودش هم داره و استفاده می کنه و مگه قیمت هاش با هم فرق داره:-2-37-:

farshid23
1390،01،19, ساعت : 04:25 بعد از ظهر
من قیمتش رو نمی دونم هدیه است ودارای گارانتی نیست ولی کسی که برام اورده خودش هم داره و استفاده می کنه و مگه قیمت هاش با هم فرق داره
ا مگه ميشه گارانتي نداشته باشه فلش مموري صد در صد گارانتي داره
ببنيد يه سري از اين فلش مموري هاي با ماركاي معروف و اما تقلبي تو بازار توزيع مي شند اكثرا هم از بانه بندر عباس وارد مي شند ميان بوسيله نرم افزاراي مخصوصي كه دارند به اين شكل در ميارن مثلا حجم 256 مگابايتي يا 512 هستند كه توسط اين نرم افزار ها ميان اين كارو انجام ميدن كه بصورت مجازي و كاذب مياد 16 گيگ يا مثلا 32 گيگ نشون ميده ميان با استفاده از اين نرم افزارا كرك ميكنند فلشو و ظرفيتشو چندين برابر نشون ميده در حالي كه حقيقت چيز ديگه اي
يه ايرادي كه دارند اين فلش هاي king stone اينه كه تو لپتاپ ها راحت ميشناستشون ولي تو خود pc شناخته نمي شند روي بعضي مادربرد ها مشكل دارند كه با اپديت كردن درايور بايوسشون اوكي مي شن شما يه كاري كنيد اين فلش مموريتونو اول روي يه سيستم ديگه نصب كنيد ببنيد كار ميكنه يا نه ؟ اگر روي يه سيستم ديگه كار كرد همونجا يه فرمت كنيدش بياريد وصل كنيد ببنيد درست شده يا نه يعني pc تون مي شناستش يا نه ؟
اگر نشناخت اين راهي كه ميگمو بريد روی My Computerكليك راست كنيد و Properties رو انتخاب کنيد به تب Advance برين تو قسمت Startup and recovery settings انتخاب كنين و تیک Automatical restart هم برداريد فلش رو بزنيد ببنيد ميشناسه يا نه ؟
اما يه چيز ديگه پورتاي usb تون كه همه نصبه چون طبق گفتون فلش هاي ديگر رو شناخته .براي اينكه مطمئن بشيد همشون نصبه بريد روي my computer كليك راست كنيد properties رو بزنيد بعد hardware رو روش كليك كنيد بعد device manager و بعد روي اون مثبت universal bus contorol كليك كنيد ببنيد همه پورتاي usb تون نصبه يا بعضي هاش علامت سواله زرد رنگ داره ؟ اگر ديديد كه اون علامت سوال زردرنگو روش كليك كنيد و در همون حال كه فلشتون روشه سيستمو ريست كنيد .

p_f_p
1390،01،19, ساعت : 08:06 بعد از ظهر
سلام من 1 ماه پیش ویندوزمو 7 کردم پریشب اولش که روشن کردم بعد خوش امدگویی و پسورد وقتی بالا اومد ص دستاپ رفته بود پایین سمت راست اینو زده
windows 7
build 7600
this copy of windows is not genuine

باید بدم بیرون یکبار دیگه کپی کنن؟؟
اخه مال بابام هم اینجوری شده.................

mahdieh67
1390،01،19, ساعت : 09:05 بعد از ظهر
سلام من 1 ماه پیش ویندوزمو 7 کردم پریشب اولش که روشن کردم بعد خوش امدگویی و پسورد وقتی بالا اومد ص دستاپ رفته بود پایین سمت راست اینو زده
windows 7
build 7600

این به خاطر اینه ویندوزی که نصب کردین اورجینال نیست! این مشکل برای اکثر ویندوزهایی که الان هستن اتفاق می افته! که اگر ادامه اش بدین یه صفحه مشکی برای background دستکتابتون میاره! که هر تصوریری بذارین بعد چند دقیقه دوباره همون صفحه می آد!

Helpax
1390،01،19, ساعت : 10:07 بعد از ظهر
windows 7
build 7600

از این برنامه استفاده کنید:

http://www.fileserve.com/file/jTYKvUe/Windows.7.RemoveWAT.v2.2.5.2-Sting2324.rarمتاسفانه سایت آپلودر هیتلر هست. اگر امکانش رو دارید، از ویــ. پیــ. ان یا پــرو.کسیــ. استفاده کنید. اگر نه وارد اینجا (http://www.enterupload.com/) بشید.

یا یوزر Helpax و پسورد 123456789 لاگین کنید.

وارد قسمت Upload Files شوید و گزینه ی Free URL Leech رو انتخاب کنید و در صفحه ی سفید رنگ کوچک ظاهر شده لینکی که دادم رو کپی کنید و آپلود رو بزنید و بعد آپلود، دانلود کنید.

فقط حجم فایل تقریباً 40 مگ هست.

bahar1313
1390،01،20, ساعت : 10:00 قبل از ظهر

http://www.fileserve.com/file/jTYKvUe/Windows.7.RemoveWAT.v2.2.5.2-Sting2324.rarمتاسفانه سایت آپلودر هیتلر هست. اگر امکانش رو دارید، از ویــ. پیــ. ان یا پــرو.کسیــ. استفاده کنید. اگر نه وارد اینجا (http://www.enterupload.com/) بشید.

وارد قسمت Upload Files شوید و گزینه ی Free URL Leech رو انتخاب کنید و در صفحه ی سفید رنگ کوچک ظاهر شده لینکی که دادم رو کپی کنید و آپلود رو بزنید و بعد آپلود، دانلود کنید.

مرسی از پست خیلی خیلی خوبتون. فقط میشه پسوردشم بگید؟

p_f_p
1390،01،20, ساعت : 08:31 بعد از ظهر
مرسی از پست خیلی خیلی خوبتون. فقط میشه پسوردشم بگید؟

عزیزم گفتن دیگه البته اگه منظورت اون باشه پسورد :123456789

p_f_p
1390،01،20, ساعت : 08:36 بعد از ظهر

شرمنده دانلود نمیشه...........چیکار کنم؟:-2-39-:

Helpax
1390،01،20, ساعت : 10:06 بعد از ظهر
شرمنده دانلود نمیشه...........چیکار کنم؟:-2-39-:
من خیلی گشتم و تنها لینک سالمی که پیدا کردم این بود: http://download1335.mediafire.com/hhm4cs09ywbg/deobflb864l9pq8/Windows.7.RemoveWAT.v2.2.5.2-Sting2324_2.rar
ببینید مشکلتون رو حل میکنه؟

bahar1313
1390،01،21, ساعت : 08:41 قبل از ظهر
عزیزم گفتن دیگه البته اگه منظورت اون باشه پسورد :123456789

ممنونم ولی منظورم پسورد فایل RaR بود

nehofte
1390،01،21, ساعت : 11:39 قبل از ظهر
سلام
ورژن جدید فایر فاکس فرسی هم داره
منظورم ورژن4 هست کسی نسخه فارسی اونا سراغ نداره؟

farshid23
1390،01،21, ساعت : 11:52 قبل از ظهر
سلام
ورژن جدید فایر فاکس فرسی هم داره
منظورم ورژن4 هست کسی نسخه فارسی اونا سراغ نداره؟

از لينك زير نسخه فارسي رو دريافت كنيد
دانلود (http://download.mozilla.org/?product=firefox-4.0&os=win&lang=fa)

Meshki
1390،01،21, ساعت : 03:05 بعد از ظهر
سلام

2.3 روزه آنتی ویروس nod32 من یوزر پسورد میخواد از هر جام یوزر پسورد میزنم قبول نمیکنه همشم پیام ریسک میده

رنگش قرمز شد دو روزی ولی الان دوباره سبز شده

نمیدونم چیکارش کنم

ممنون میشم راهنمااییم کنین

nehofte
1390،01،21, ساعت : 03:11 بعد از ظهر
سلام

2.3 روزه آنتی ویروس nod32 من یوزر پسورد میخواد از هر جام یوزر پسورد میزنم قبول نمیکنه همشم پیام ریسک میده

رنگش قرمز شد دو روزی ولی الان دوباره سبز شده

نمیدونم چیکارش کنم

ممنون میشم راهنمااییم کنین

از اینجا میتونید پیدا کنید
http://nkeys.net/feed/

اینم یه چندتا جدید

Username:EAV-42923322
Password4h848xau2

Username:EAV-42923325
Password:uxravua6ma

Username:EAV-42923981
Passwordhs5pdmtet

Username:EAV-42924022
Password:n424unm37k

Fuhrer
1390،01،21, ساعت : 03:12 بعد از ظهر
سلام

ميخواستم بدونم مسيج آرشيو ياهو 10 كجاست ؟؟

ممنون از زحمات دوستان اين بخش:-2-40-:

موناد
1390،01،21, ساعت : 03:22 بعد از ظهر
سلام میشه نحوه ی کار با اتوان ریموور رو توضیح بدین نمیدونم چطوری گوشیمو باهاش اسکن کنم

nehofte
1390،01،21, ساعت : 03:26 بعد از ظهر
عذر خواهی میکنم برای آبدیت نود اگه اولی مشکل داشت اینجا میتونید پیدا کنید
http://www.irwit.ir/modules.php?name=nodkey

Helpax
1390،01،21, ساعت : 04:08 بعد از ظهر
سلام

ميخواستم بدونم مسيج آرشيو ياهو 10 كجاست ؟؟

ممنون از زحمات دوستان اين بخش:-2-40-:
وارد قسمت Messenger بشید بعد Preferences -> Archive و گزینه ی Yes, save all of my messages رو بزنید و Ok کنید. حالا پیام هاتون به صورت آرشیو ذخیره میشه.

برای دیدن آرشیو وارد Messenger -> Preferences -> Archive -> View Archive بشید.

bahar1313
1390،01،21, ساعت : 04:11 بعد از ظهر
من خیلی گشتم و تنها لینک سالمی که پیدا کردم این بود: http://download1335.mediafire.com/hhm4cs09ywbg/deobflb864l9pq8/Windows.7.RemoveWAT.v2.2.5.2-Sting2324_2.rar
ببینید مشکلتون رو حل میکنه؟

این فایلا بعد از دانلود یه پسورد می خواد. ممکنه اون پسوردو برام بذارید؟

Helpax
1390،01،21, ساعت : 04:30 بعد از ظهر
این فایلا بعد از دانلود یه پسورد می خواد. ممکنه اون پسوردو برام بذارید؟
مطمئنید اینم پسورد خواست؟ جایی که ازش گذاشتم پسوردی رو نداده بود. وقتی با WinRAR باز می کنید تو صفحه ی Comment ها ننوشته؟

اینو امتحان کنید: tehparadox.com

farshid23
1390،01،21, ساعت : 04:32 بعد از ظهر
سلام میشه نحوه ی کار با اتوان ریموور رو توضیح بدین نمیدونم چطوری گوشیمو باهاش اسکن کنم
ببنيد نحوه كار باهاش خيلي راحته اين برنامه كافيه برنامرو نصب كنيد بعد گوشيتو نصب كنيد به دستگاه و وقتي رمتونو شناخت برنامه باز كنيد البته خود برنامه اوتمات اسكن ميكنه وقتي فلش رم موبايلي چيزي به دستگاه وصل شه اگر نكرد برنامرو باز كنيد تو قسمت manual sacan تيك removable disk رو بزنيد و بعد start كنيد بزاريد اسكن كنه رم گوشيتونو

bahar1313
1390،01،21, ساعت : 05:15 بعد از ظهر
مطمئنید اینم پسورد خواست؟ جایی که ازش گذاشتم پسوردی رو نداده بود. وقتی با WinRAR باز می کنید تو صفحه ی Comment ها ننوشته؟

اینو امتحان کنید: tehparadox.com

نه. هیچ چیزی ننوشته. اینم نبود پسوردش

http://www.up.98ia.com/images/oyydbh044u2idxz2bho1.jpg (http://www.up.98ia.com/)

http://www.up.98ia.com/images/g092s2e1urs65c7hy4zc.jpg (http://www.up.98ia.com/)

Helpax
1390،01،21, ساعت : 06:49 بعد از ظهر
من خیلی گشتم ولی متاسفانه هیچ پسوردی پیدا نکردم.

این رو امتحان کردم. با همون روش enterupload دانلود کنید. حجمش هم 6 مگه: http://www.filesonic.com/file/254537031/Windows.7.Loader.v1.9.7-DAZ.rar

nehofte
1390،01،21, ساعت : 09:08 بعد از ظهر
چرا یاهو مسنجر باز نمیشه
مرتب این پیغام میاد
مشکلش چیه؟

http://up.iranblog.com/images/odc8nakpcypgarekd9do.png

farshid23
1390،01،21, ساعت : 10:07 بعد از ظهر
چرا یاهو مسنجر باز نمیشه
مرتب این پیغام میاد
مشکلش چیه؟
اين كاريو كه ميگم انجام بديد ببنيد اوكي ميشه يا نه به Command Prompt بريد يعني تو run تايپ كنيد cmd و تايپ كنيد :
reg delete HKLM\SOFTWARE\Microsoft\SQMClient\Windows\Disabled Sessions /va /f بعد اينتر كنيد حالا سيستمو ريست كنيد باييد بالا ببنيد مشكل حل شده يا نه

nehofte
1390،01،22, ساعت : 12:48 بعد از ظهر
اين كاريو كه ميگم انجام بديد ببنيد اوكي ميشه يا نه به Command Prompt بريد يعني تو run تايپ كنيد cmd و تايپ كنيد :
reg delete HKLM\SOFTWARE\Microsoft\SQMClient\Windows\Disabled Sessions /va /f بعد اينتر كنيد حالا سيستمو ريست كنيد باييد بالا ببنيد مشكل حل شده يا نه
این مشکل بلاخره حل نشد تا جایی که این پیام برای همه برنامه ها داده میشد
ویندوز را عوض کردم
پیش از نصب برنامه با آنتی ویروس اسکن کردم
دو تا ویروس داشت
حالا من این سوال برام پیش اومده
چرا نود سی دو خودش ویروس یابی نکرده بود؟وتا وقتی من ویندوز عوض نکردم اون هم پیش از نصب برنامه ویروسها شناخته نمیشدن؟
ممکنه هنوزم ویروس باقی مونده باشه؟

این لینک مشکلی داره؟
http://nkeys.net/feed/

farshid23
1390،01،22, ساعت : 12:57 بعد از ظهر
دوست عزيز اين مشكل مربوط به باگ ويندوزه ميشه كه از راهي كه گفتم بايد حل ميشد وگرنه ارتباطي به ويروس نداره اين مشكل كه نود بياد واكنش نشون بده .
بله نمي دونم اين چه ليني كه فرستاديد ولي هر چي بود انتي ويروسم بلاك كرد آدرس اي پيشو احتمالا يوزر پسورد نود بود كه انتي ويروسم صفحشو بلاك كرد

nehofte
1390،01،22, ساعت : 01:05 بعد از ظهر
دوست عزيز اين مشكل مربوط به باگ ويندوزه ميشه كه از راهي كه گفتم بايد حل ميشد وگرنه ارتباطي به ويروس نداره اين مشكل كه نود بياد واكنش نشون بده .
بله نمي دونم اين چه ليني كه فرستاديد ولي هر چي بود انتي ويروسم بلاك كرد آدرس اي پيشو احتمالا يوزر پسورد نود بود كه انتي ويروسم صفحشو بلاك كرد

من اصرار کردم و آنتی ویروس را غیر فعال کردم و رفتم
صفحه های خاصی باز شد و پر از لینک بود
فکر کنم از همونجا من ویروسی شدم

farshid23
1390،01،22, ساعت : 01:11 بعد از ظهر
من اصرار کردم و آنتی ویروس را غیر فعال کردم و رفتم
صفحه های خاصی باز شد و پر از لینک بود
فکر کنم از همونجا من ویروسی شدم
نمي دونم والا حالا اون صفحات حاوي چه مطالبي بوده . ولي حداقل ديگه براي صفحه باز كردن انتي ويروستونو غير فعال نكيند كه براي نصب برنامه مشكلي نداره چون مياد كرك برنامه ها رو مي زنه بلاك ميكنه بايد غير فعال كنيد موقع كرك كردن نرم افزار ولي ديگه موقع visit كردن كردن صفحات مختلف كه نبايد غير فعالش كنيد .

Fuhrer
1390،01،22, ساعت : 01:16 بعد از ظهر
وارد قسمت Messenger بشید بعد Preferences -> Archive و گزینه ی Yes, save all of my messages رو بزنید و Ok کنید. حالا پیام هاتون به صورت آرشیو ذخیره میشه.

برای دیدن آرشیو وارد Messenger -> Preferences -> Archive -> View Archive بشید.

دوست عزيز ياهوهاي قبل از ورژن 10 همه همينطوري بود ولي ورژن 10 اينطور نيست.........نتونستم پيداش كنم..........يعني توو اون قسمت چنين گزينه اي وجود نداره

.Baharak.
1390،01،22, ساعت : 01:36 بعد از ظهر
سلام
یک سوال
من آهنگ بی کلام دارم
چطوری اون رو به کد بلاگفا تبدیل کنم؟

farshid23
1390،01،22, ساعت : 01:45 بعد از ظهر
سلام
یک سوال
من آهنگ بی کلام دارم

صفحه 86 در موردش توضيح داده بوديم كه

اينم مثل همون بالايي

<P align=center>
<OBJECT

دوست عزيز ياهوهاي قبل از ورژن 10 همه همينطوري بود ولي ورژن 10 اينطور نيست.........نتونستم پيداش كنم..........يعني توو اون قسمت چنين گزينه اي وجود نداره
با اجازه امير جان .
ببنيد دوست عزيز هيچ فرقي نداره منم مسنجرم ورژنه 10 هستش و تمامي اين گزينه ها رو هم داره و راهش هم همينه ديگه به غير اين راهي نداره كه شما بايد اول از راه اول بريد فعال كنيد كه سيو كنه ارشيوتونو تو راه دومم هم كه ارشيو مسنجرتونه نشون ميده

mahdieh67
1390،01،22, ساعت : 01:49 بعد از ظهر
سلام
یک سوال
من آهنگ بی کلام دارم

سلام! مطالب ادرس زیر رو بخونید می تونه بهتون کمک کنه:

http://amometi.persianblog.ir/post/12

Fuhrer
1390،01،22, ساعت : 02:13 بعد از ظهر
من با مشكل جديدي مواجه شدم

هر وقت ميخوام ياهومو ببندم اين پيغام ظاهر ميشه

http://up.iranblog.com/images/hoql6v7vixpdq64y86w0.jpg

به نظر شما مشكل از كجاست و بايد چيكار كنم؟:-2-37-:

thunder555
1390،01،22, ساعت : 02:33 بعد از ظهر
من با مشكل جديدي مواجه شدم

هر وقت ميخوام ياهومو ببندم اين پيغام ظاهر ميشه

http://up.iranblog.com/images/hoql6v7vixpdq64y86w0.jpg

به نظر شما مشكل از كجاست و بايد چيكار كنم؟:-2-37-:

فکر می کنم ویندوزتون مشکل پیدا کرده، احتمالا هم تو قسمت آپدیت و ...، ولی اگه فقط همین یاهو هست که خطا میده از یه ورژن دیگه استفاده کنید و نتیجش رو بگید :-2-37-:
اگه میشه بگید که ویندوزتون برای چه شرکتی هست و اینکه روش زده با آخرین آپدیت های سال ... اینا!

Fuhrer
1390،01،22, ساعت : 02:43 بعد از ظهر
فکر می کنم ویندوزتون مشکل پیدا کرده، احتمالا هم تو قسمت آپدیت و ...، ولی اگه فقط همین یاهو هست که خطا میده از یه ورژن دیگه استفاده کنید و نتیجش رو بگید :-2-37-:
اگه میشه بگید که ویندوزتون برای چه شرکتی هست و اینکه روش زده با آخرین آپدیت های سال ... اینا!

بفرمائيد بانو :-2-37-:

http://up.iranblog.com/images/oyizuodlvsjsylo6yfey.jpg

ضمنا با همه ورژنها همين مشكل و دارم

ممنون از زحمتي كه ميكشيد

thunder555
1390،01،22, ساعت : 03:03 بعد از ظهر
بفرمائيد بانو :-2-37-:

http://up.iranblog.com/images/oyizuodlvsjsylo6yfey.jpg

ضمنا با همه ورژنها همين مشكل و دارم

ممنون از زحمتي كه ميكشيد

با یوزر های قبلیتون هم اشتباها می گفتید بانو! این عکس»»» http://www.forum.98ia.com/cb/misc/Male.png در قسمت پروفایل نمایانگر جنسیت هستش

خب فایروال ویندوزتون رو حتما روشن کنید، اگر باز هم درست نشد احتمالا مشکل از ویندوزی هست که ریختین، ویندوزتون رو سعی کنید از یکی از شکرت های معتبر مثل دریا سافت یا نیو تک و ... بگیرد و سعی کنید اصلا پلاگین نداشته باشه :-2-40-:

mahdis23
1390،01،24, ساعت : 09:10 بعد از ظهر
سلام،
من سیستمم رو فرمت کردم بعد از اون دیگه صدا نداره،
از نظر سخت افزاری چک کردم نصبش مشکلی نداره
از تو کنترل پنل هم از قسمت speech چک کردم اون متنی رو که واسه تست داره رو می خونه یعنی صدا داره اما در کل صدا نداره!!!!
چی کار کنم؟؟
ممنون می شم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه!

p_f_p
1390،01،24, ساعت : 09:27 بعد از ظهر
من چه طوری میتونم پاورپوینت مال 2007 رو تبدیل به 2003 بکنم ؟؟؟

پاورپوینت مال ویندوز7 مال xp-ویستا میخونه

؟؟؟؟
توروخدا یکم عجله دارم

farshid23
1390،01،24, ساعت : 09:41 بعد از ظهر
سلام،
من سیستمم رو فرمت کردم بعد از اون دیگه صدا نداره،
از نظر سخت افزاری چک کردم نصبش مشکلی نداره
از تو کنترل پنل هم از قسمت speech چک کردم اون متنی رو که واسه تست داره رو می خونه یعنی صدا داره اما در کل صدا نداره!!!!
چی کار کنم؟؟
ممنون می شم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه!
درايور مادر بردتونو نصب كرديد ديگه چون كارت صداتون on board احتمال فراوان بايد درايور مادربردتونو نصب نصب كرده باشيد

؟؟؟؟
توروخدا یکم عجله دارم
از رو منوي استارت همون پاور پويننتون كليك كنيد بعد بريد روي save as و بعد روي power point 97-2003 document كليك كنيد و سيو كنيد تمام

Helpax
1390،01،24, ساعت : 09:48 بعد از ظهر

؟؟؟؟
توروخدا یکم عجله دارم
نحوه ی تبدیل رو فرشید جان گفت. اینم پاسخ ادامه سوالتون:

قابلیت پخش Power Point ارتباطی با نسخه ی ویندوز نداره. اگر به صورت نسخه ی 2007 ذخیره شده باشه، روی اون دستگاهی که می خواهید اجرا کنید هم باید PowerPoint 2007 نصب شده باشه.

مامیچکا
1390،01،25, ساعت : 09:38 قبل از ظهر
ببخشید من فرمت یه کلیپ تصویری که پسوند ts داره رو چطوری می تونم به avi یا dat تبدیل کنم؟

farshid23
1390،01،25, ساعت : 10:40 قبل از ظهر
ببخشید من فرمت یه کلیپ تصویری که پسوند ts داره رو چطوری می تونم به avi یا dat تبدیل کنم؟
شما اگر jet audio نسخه 7 داشته باشيد هم مي تونيد اين كارو كنيد و ويدويو هايي كه با فرمت ts ركورد ميكنيد رو به avi يا mpg يا mp4 يا wmv تبديل كنيد
از انواع و اقسام برنامه هاي ديگه هم مثل برنامه زير مي تونيد استفاده كنيد براي اين كار
http://p30download.com/archives/multimedia/media_convertor/download_ojosoft_total_video_converter_350/
http://www.rangindownload.com/1011-xilisoft-video-converter-ultimate-6012-build-1022.html
به غير از اينا كلي برنامه هم هست ميشه يه ليست از اين برنامه ها نوشت .موفق باشيد

mahdis23
1390،01،25, ساعت : 12:21 بعد از ظهر
درايور مادر بردتونو نصب كرديد ديگه چون كارت صداتون on board احتمال فراوان بايد درايور مادربردتونو نصب نصب كرده باشيد

مگه خودش اتوماتیک نصب نمی کنه؟!:-2-15-:
من هیچ وقت بعد از فرمت کردن این مشکلو نداشتم همه رو خودش اتومات نصب می کنه دیگه! نمی کنه؟!

Helpax
1390،01،25, ساعت : 12:36 بعد از ظهر
مگه خودش اتوماتیک نصب نمی کنه؟!:-2-15-:
من هیچ وقت بعد از فرمت کردن این مشکلو نداشتم همه رو خودش اتومات نصب می کنه دیگه! نمی کنه؟!
همیشه بعد از فرمت ویندوز باید درایور های دستگاه ریخته بشه. اگر از ویندوز ویستا یا 7 استفاده می کنید معمولاً در 90% موارد نیازی به ریختن درایور صدا نیست، ولی باز اگر مشکل دارید، بریزید.

درایور هایی که حتماً و بدون توجه به نسخه ی ویندوز باید ریخته بشن:

کارت گرافیک || مانیتور || Directx || مودم || مادربورد (در صورت وجود، پرینتر || اسکنر و یا دستگاه هایی مشابه)

-ava-
1390،01،25, ساعت : 11:12 بعد از ظهر
ببخشید دوستان شاید جای این پستم اینجا نباشه ولی نخواستم تاپیک جداگانه بزنم.

من چند ساعت پیش اومدم یک ایمیل جدید بسازم، ایمیل رو ساختم، آیدمو باز کردم دیدم کلی ایدی اد شده تو لیست دوستان من قرار داره متعجب شدم یه نفر آنلاین بود پی ام دادم و ازش سوال کردم که ایدی منو چی می بینه و درست همون ایدی رو گفت که من تازه ساخته بودم ، حالا به نظرتون چه جوری شده که من تونستم یه ایدی جدید بسازم که مال یکی دیگه ست ؟
برای من چنین اتفاقی نیافتاده بود ؟ به نظرتون مشکل کجاست؟

مامیچکا
1390،01،26, ساعت : 12:24 قبل از ظهر
ببخشید یه سوال دیگه........
فرض می کنیم تو یه فیلمی از یه اهنگ تو یه قسمت فیلم خوشتون میاد (فرضا بین دقایق 19 تا 20 سریال)...چطوری میشه اون قسمت را کات کرد و به صورت mp3 در اورد؟

farshid23
1390،01،26, ساعت : 12:27 قبل از ظهر
ببخشید دوستان شاید جای این پستم اینجا نباشه ولی نخواستم تاپیک جداگانه بزنم.

من چند ساعت پیش اومدم یک ایمیل جدید بسازم، ایمیل رو ساختم، آیدمو باز کردم دیدم کلی ایدی اد شده تو لیست دوستان من قرار داره متعجب شدم یه نفر آنلاین بود پی ام دادم و ازش سوال کردم که ایدی منو چی می بینه و درست همون ایدی رو گفت که من تازه ساخته بودم ، حالا به نظرتون چه جوری شده که من تونستم یه ایدی جدید بسازم که مال یکی دیگه ست ؟
برای من چنین اتفاقی نیافتاده بود ؟ به نظرتون مشکل کجاست؟
اصلا امكان پذير نيست يه ايدي رو بشه دوباره ساخت يه چيز تكه اصلا .مثلا شما ايدي a@yahoo.com رو ساختيد بخواهيد دوباره همين اسم رو بسازيد كه اصلا اجازه نميده بهتون available نيست ديگه كلا كه بخوايهد همونو بسازيد يعني غير ممكنه يه ايدي رو دو نفر بسازند

ببخشید یه سوال دیگه........
فرض می کنیم تو یه فیلمی از یه اهنگ تو یه قسمت فیلم خوشتون میاد (فرضا بین دقایق 19 تا 20 سریال)...چطوری میشه اون قسمت را کات کرد و به صورت mp3 در اورد؟
ببنيد با برنامه هاي امثالpremiere و edius و امثال هم كار يه دقه است اگر كار باهاشونو بلد باشيد حتي همون jet audio هم مي شه ولي خوب اين برنامه هاي كه ميزارم كار باهاشون راحته مي تونيد راحت انجام بديد كلي هم برنامه تو اين زمينه هست براي اين كارا اين دو تا هم يكي از همونا هستند
با اين برنامه شما كات مي كنيد اون دقايقي از ويديو رو كه ميخواهيد
http://downloadkade.moftsara.com/%D8%A8%D8%B1%D8%B4-%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D9%84%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-ezvideocutter-v2-0.html
با اين برنامه هم فايل صوتي رو استخراج ميكنيد
http://www.persianlords.com/%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%B1%D8%A7%D8%AC-%D8%B5%D8%AF%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D9%88%DB%8C%D8%AF%D8%A6%D9%88-%D8%A8%D8%A7-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7/

Fuhrer
1390،01،26, ساعت : 01:43 قبل از ظهر
سلام

سريال جديد نود 32 ميخوام

farshid23
1390،01،26, ساعت : 10:35 قبل از ظهر
يوزر پسورد نود رو بچه ها تو اين تاپيك ميزارند البته تا 21 فزروردين بوده

http://www.forum.98ia.com/t83013-4.html

كلا تو گوگل هم بگرديد سايت پره يكي دو تاشو من ميزارم
http://www.nod325.com/
http://nod32sky.blogspot.com/

مامیچکا
1390،01،29, ساعت : 03:39 بعد از ظهر
من activate keyاین برنامه رو می خوام...چند روزیه همش بهم اخطار می ده که از سایت بخرم ولی نمی دونم چرا نمی تونم...
می تونید برام پیداش کنید/؟

http://www.persianlords.com/%D9%86%D...%D9%85-%D8%A7/

Helpax
1390،01،29, ساعت : 04:09 بعد از ظهر
من activate keyاین برنامه رو می خوام...چند روزیه همش بهم اخطار می ده که از سایت بخرم ولی نمی دونم چرا نمی تونم...
می تونید برام پیداش کنید/؟

http://www.persianlords.com/%D9%86%D...%D9%85-%D8%A7/
بخش درخواست کرک و سریال نرم افزار اینجاست: http://www.forum.98ia.com/f155.html

لینکی که دادید هم مشکل داره. اسم نرم افزار رو به طور کامل بگید (به همراه نسخه برنامه)

مامیچکا
1390،01،29, ساعت : 04:55 بعد از ظهر
اسم کامل نرم افزار اینه
Gold Audio Extractor 5.5.9
بازم لازمه برم تو اون قسمت؟

thunder555
1390،01،30, ساعت : 05:49 قبل از ظهر
اسم کامل نرم افزار اینه
Gold Audio Extractor 5.5.9
بازم لازمه برم تو اون قسمت؟

لینک برای دانلود»»»

http://www.downloadha.com/1390/01/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%B1%D8%A7%D8%AC-%D8%B5%D8%AF%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D9%81%D8%B1%D9%85%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%D8%AF%D8%A6%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7/

مامیچکا
1390،01،30, ساعت : 08:57 قبل از ظهر
لینک برای دانلود»»»

http://www.downloadha.com/1390/01/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%B1%D8%A7%D8%AC-%D8%B5%D8%AF%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D9%81%D8%B1%D9%85%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%D8%AF%D8%A6%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7/

مرسی عزیزم
من فقط activate key این بزنامه رو می خوام خودشو دارم

thunder555
1390،01،30, ساعت : 11:18 قبل از ظهر
مرسی عزیزم
من فقط activate key این بزنامه رو می خوام خودشو دارم

فقط تونستم اینجارو پیدا کنم که برای دانلودش به فیlتر شکن نیاز دارین
http://rapid4all.org/forums/applications/1752378-gold-audio-extractor-5-5-9-a.html

درسان
1390،01،30, ساعت : 11:23 قبل از ظهر
سلام من گوشیمو با اوتوران ریموور اسکن کردم بعداز کامل شدن اسکن یه چیزایی برام تو قسمت نتایج نوشته مثل trojan horse- autorun .inf, ...نمیدونم حالا باید چیکار کنم میشه راهنماییم کنید ممنون میشم

مامیچکا
1390،01،30, ساعت : 12:37 بعد از ظهر
فقط تونستم اینجارو پیدا کنم که برای دانلودش به فیlتر شکن نیاز دارین
http://rapid4all.org/forums/applications/1752378-gold-audio-extractor-5-5-9-a.html

یعنی این برنامه دیگه activate key نمی خواد؟؟

farshid23
1390،01،31, ساعت : 06:29 بعد از ظهر
سلام من گوشیمو با اوتوران ریموور اسکن کردم بعداز کامل شدن اسکن یه چیزایی برام تو قسمت نتایج نوشته مثل trojan horse- autorun .inf, ...نمیدونم حالا باید چیکار کنم میشه راهنماییم کنید ممنون میشم
خوب برنامه اتوران ريمور دليتشون ميكنه ديگه .الان دوباره اسكن كنيد ببنيد چيزي پيدا ميكنه .البته ممكنه سيستمتون ويروسي باشه و وقتي وصل ميكنيد دابل كليك ميكنيد اين ويروس بازم فعال بشه .الان بعد اينكگه دليتشون كرده يه بار ديگه اسكن كنيد ببنيد چه پيغامي ميده

یعنی این برنامه دیگه activate key نمی خواد؟؟
اينم سريال اين ورژني كه ميخواهيد
GAE-894YU-EVI63-BVW64-HRB67

sarvenaz_67
1390،01،31, ساعت : 07:59 بعد از ظهر
سلام علیکم
ببخشید مزاحمتون شدم
من حواسم نبود یه چیزی رو ok کردم زبان میلم (mail ) آلمانی شده الان باید چیکار کنم که برگرده؟؟

http://uploadtak.com/images/o5e0xjerfjlh1xi2js5j.jpg

farshid23
1390،01،31, ساعت : 08:28 بعد از ظهر
دووست عزيز اول اينكه بريد اين صفحه
http://edit.yahoo.com/config/set_intl?.c
بعد يوزر پستونو ميزنيد و زبون رو روي Yahoo! U.S. In English قرار بديد

مامیچکا
1390،01،31, ساعت : 08:49 بعد از ظهر
[
اينم سريال اين ورژني كه ميخواهيد
GAE-894YU-EVI63-BVW64-HRB67[/QUOTE]
مرسی عزیزم حسابی فکرم رو مشغول کرده بود...

sarvenaz_67
1390،01،31, ساعت : 09:16 بعد از ظهر
دووست عزيز اول اينكه بريد اين صفحه
http://edit.yahoo.com/config/set_intl?.c
بعد يوزر پستونو ميزنيد و زبون رو روي Yahoo! U.S. In English قرار بديد

این صفحه اومد اون آدرسی که گفتین
خوب من نمی دونم باید از کجاش درستش کنم :-106-:
http://uploadtak.com/images/7yuz6qqx1etbsyb8hcv8.jpg

farshid23
1390،01،31, ساعت : 09:41 بعد از ظهر
خوب ببنيد اين صفحه كه مياد گفتم كه يوزر پسوردتونو مي خواد ديگه اي دي و پسوردتونو ميزنيد بعد يه دو تا باكس باز ميشه تو صفحه جديد كه ميتونيد زبون مورد نظر رو انتخاب كنيد اين يوزر پسوردم واسه اين مي خواد كه داريد ميريد تو account info تون به خاطر همين ميگه يوزر پسورد رو تكرار كنيد

sarvenaz_67
1390،01،31, ساعت : 09:48 بعد از ظهر
خوب ببنيد اين صفحه كه مياد گفتم كه يوزر پسوردتونو مي خواد ديگه اي دي و پسوردتونو ميزنيد بعد يه دو تا باكس باز ميشه تو صفحه جديد كه ميتونيد زبون مورد نظر رو انتخاب كنيد اين يوزر پسوردم واسه اين مي خواد كه داريد ميريد تو account info تون به خاطر همين ميگه يوزر پسورد رو تكرار كنيد

خیلی خیلی خیلی خیلی مرسی
درست شد:-2-40-:

p_f_p
1390،02،02, ساعت : 12:36 قبل از ظهر
سلام
توی وبلاگم گوشه اش یه تبلیغاتی میاد من نمیتونم اونو برای همیشه پاک کنم اصلا نمیخوام که بیاد؟؟

farshid23
1390،02،02, ساعت : 01:00 قبل از ظهر
سلام
توی وبلاگم گوشه اش یه تبلیغاتی میاد من نمیتونم اونو برای همیشه پاک کنم اصلا نمیخوام که بیاد؟؟
خير اونو نمي تونيد پاك كنيد يعني مي تونيدا ولي كار درستي نيست .اگر بلاگفا باشه ميشه منتها متوجه بشند باهاتون برخورد ميكنند و بلاگتونو مسدود ميكنند چون واسه جايي كه بهتون سرويس ميده مثل بلاگفا بلگ اسكاي پرشين بلاگگ و .....
تو بلاگفا ميتونيد ابتداي قالبتون مثلا اين تكه كد رو بزاريد البته مديرالن بلاگفا هر روز دارند اين مشكلاتشونو برطرف ميكنند و ممكنه جواب نده بعد يع مدت اين تگ ها هم
اول قالبتون بزاريد

<!-- Start --- http://rbc.najva.ir -->
<script type="text/javascript" src="http://rbc-najva.persiangig.com/other/rbc.najva.js"></script>
<!-- End --- http://rbc.najva.ir -->
قبلا اين تگ رو انتهاي وبلاگ چهار بار مذاشتند كه مديران بلاگفا اين راهو غير فعال كردند با گذاشتن تكه كد هايي اينو ميگم

<div style="visibility:hidden;display:none>

<div style="visibility:hidden;display:none">

...

اما در كل كار درستي نيست حذف اين تبليغات و اگرم متوجه بشند بلاگتونو ميبندند

nehofte
1390،02،02, ساعت : 02:29 بعد از ظهر
:-2-30-::-2-30-::-2-30-::-2-30-:
یه چیز باور نکردنی
یه دی وی دی که کل محتویات مهم کامپیوترم را تووش ذخیره کرده بودم خواستم ببینم میشه باز هم به محتویاتش اضافه کرد نمیدونم چی شد همه اون چیزایی که تووش قبلا رایت کرده بودم پاک شد
راهی برای برگردوندنشون هست؟

farshid23
1390،02،02, ساعت : 03:25 بعد از ظهر
از نرم افزاري زير بابت اين كار ميتونيد استفاده كنيد .البته نرم افزار زياد هست يه سرچ تو گوگل بزنيد كلي ميتونيد پيدا كنيد
http://www.asandownload.com/archives/utility/recovery/download_cdroller_full_final/
http://www.araddownload.com/1389/06/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%B1%D9%88%DB%8C-cd-%D9%88-dvd-%D8%A8%D8%A7-cd-recovery-toolbox-free-1-1-16/
http://www.bitadownload.com/2010/12/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84%D9%87%D8%A7%DB%8C-iso-%D8%A7%DB%8C%D9%85%DB%8C%D8%AC-%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-isobuster-2-8-5-final/

nehofte
1390،02،02, ساعت : 05:17 بعد از ظهر
از نرم افزاري زير بابت اين كار ميتونيد استفاده كنيد .البته نرم افزار زياد هست يه سرچ تو گوگل بزنيد كلي ميتونيد پيدا كنيد
http://www.asandownload.com/archives/utility/recovery/download_cdroller_full_final/
http://www.araddownload.com/1389/06/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%B1%D9%88%DB%8C-cd-%D9%88-dvd-%D8%A8%D8%A7-cd-recovery-toolbox-free-1-1-16/
http://www.bitadownload.com/2010/12/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84%D9%87%D8%A7%DB%8C-iso-%D8%A7%DB%8C%D9%85%DB%8C%D8%AC-%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-isobuster-2-8-5-final/
ممنونم ولی چطوری میتونم به وسیله اینا محتویات دی وی دی را برگردونم؟

درسان
1390،02،02, ساعت : 07:57 بعد از ظهر
سلام من بااتوران ریموورمیخوام گوشیمواسکن کنم اصلانمیشناستش تیک ریموابل دیسک هم برمیدارم بازم همچنان گوشیم ویروسروداره ولی فلش های دیگه روبالافاصله میشناسه و اسکن میکنه گوشی منو نه چی کارکنم؟

thunder555
1390،02،02, ساعت : 08:34 بعد از ظهر
سلام من بااتوران ریموورمیخوام گوشیمواسکن کنم اصلانمیشناستش تیک ریموابل دیسک هم برمیدارم بازم همچنان گوشیم ویروسروداره ولی فلش های دیگه روبالافاصله میشناسه و اسکن میکنه گوشی منو نه چی کارکنم؟

هرگز با آنتی ویروس های کامپیوتری موبایلتون رو اسکن هم نکنید چه برسه به ویروس کشی!!!!!!!!!!!!!
کارتون خیلی خطرناک بود، خوبه که چیزی پیدا نکرده، تنها راه پاک شدن ویروس از روی گوشی ریست کردن و یا فلش کردن گوشی هست، زیست رو که معمولا تو گزینه ها داره ولی فلش رو باید ببرید بیرون براتون فلش کنن، معمولا اگه گوشی مشکل خاصی نداشته باشه با همون ریست درست میشه :-2-37-:

farshid23
1390،02،02, ساعت : 09:38 بعد از ظهر
ممنونم ولی چطوری میتونم به وسیله اینا محتویات دی وی دی را برگردونم؟

شما نرم افزار isobooster رو كه گذاشتم دانلود كنيد
اينم اموزش استفاده از اين نرم افزار به نقل ازwww.freedanload.com

اگر خراشهایCD به اندازه ای باشد كه كامپیوتر نتواند آن را اجرا كند، چه باید كرد؟ قبل از اینكه از گوش كردن بهCD صوتی یا بازی كردن باCD بازی خود ناامید شوید، بد نیست كه نظری به برنامة IsoBuster بیندازید.

این برنامه در جایی كه ویندوز از خواندنCD عاجز می ماند، وارد عمل می شود. این نرم افزار رایگان بوده و می توانید آن را از طریق بخش ابزار CD/DVD دریافت كنید . از جمله ویژگی های این برنامه امكان فارسی كردن منو ها و گزینه های آن است . پس از دریافت فایل برنامه و اجرای فایل فشرده شده با دو فایل مواجه خواهید شد . ابتدا فایل IsoBuster 1.5 (English Only) Setup.exe را اجرا كرده و پس از نصب برنامه ، فایلFarsi.dll را در مسیر نصب برنامه و در پوشهLang كپی كنید. پس از اجرای برنامه در مرتبه اول با گزینه هایی مواجه می شوید كه به شما امكان وارد كردن كد رجیستر برنامه وجود دارد . هر چند این برنامه رایگان است ، امانسخة حرفه ایآنIsoBuster, Pro version، فروشی بوده و به همراه خود امكانی را دارد كه می تواند اطلاعات را ازCD ها به صورتUniversal Disk Format دوباره ایجاد كند.

پس از فعال شدن برنامه بر روی گزینه Options رفته و سپس گزینهLanguages را از منو انتخاب كنید . در پنجرهOptiond بر روی زبانهLanguage كلیك كرده و سپسFarsi را از پنجره پیدا كنید . پس از انتخاب گزینهOk منوهای برنامه فارسی می شوند.
این برنامه می تواند فایل ها را از رویCD های خراب یا مشكل دار باز خوانی و روی هارد دیسك ضبط كند. در نتیجه، در اغلب موارد می توانید اطلاعات از دست رفتة خود را دوباره زنده كنید.

امروزهCD ها، به شرطی كه با دقت زیادی نگهداری شوند، به عنوان یك ابزار ذخیره طولانی مدت اطلاعات، مطرح هستند. در غیر این صورت، خراشهایی روی سطح حساسCD پدیدار می شود. اگر تعداد خراشها زیاد شود، امكان اینكه ویندوز نتواند آن را بخواند یا اجرا كند، افزایش می یابد. در این حالت دیگر نمی توانید به اطلاعات مورد نظر خود دسترسی پیدا كنید وCD، غیر قابل استفاده می شود.

یكی از مواردی كه باعث می شود نتوانید از یكCD استفاده كنید، رایت ناموفقCD آن است. كسی كه مرتب با رایتCD سر و كار داشته باشد، مطمئناً خطای “Buffer-Underrun” را بخوبی می شناسد. این خطا هنگام رایت در نبود فناوری به اصطلاح “Burn Proof” ظاهر می شود. ( هنگام رایت، ناگهان اطلاعات درBuffer دستگاه رایت كننده ذخیره نمی شود و جریان اطلاعات لازم و مداوم برای ادامة روند رایت قطع می شود).

نتیجة این خطا این است كه كل روند رایت قطع می شود وCD خام ( نیمه كاره ) به یك وسیله تزئینی تبدیل می شود.CD های خامی كه امروزه به دلیل قیمت پایین مورد توجه قرار می گیرند، احتمال خراب شدنشان به هنگام رایت كردن زیاد است.

در این حالت، چارة كار، برنامة نجات بخشIsoBuster است، این نرم افزار مفید و كاربردی، مكانیزم ویندوز را جهت خواندنCD دور می زند و مستقیماً به درایو دسترسی پیدا می كند. بدیهی است كهCD آسیب دیده باز هم غیر قابل استفاده می ماند و اجرا نخواهد شد، اما شما با IsoBuster می توانید همة فایل ها را از رویCD خراب، مشاهده و روی هارد خود بریزید. سپسDatatrack , Audiotrack مورد دلخواه خود را بروی یكCD جدید رایت كنید.

تك تك فایل هایCD تصویری نیز كه توسط برنامه هایNero وClone-CD رایت شده اند، می توانند باIsoBuster دوباره خوانی شوند. این نرم افزار رایگان، همة انواع CD های رایج مانند:CD-Rom،DVD،SVCD وVCD را پشتیبانی می كند.

فایل های تصویری مانندbin،iso وimg برایIsoBuster هیچ گونه مشكلی ایجاد نمی كنند. شرایط اجرای این برنامه خیلی راحت است. شرط اساسی برای راه اندازی آن، نصب درست و صحیح درایورASPI است كه در ویندوز Meیا 9x به صورت پیش گزیده وجود دارد. كاربران ویندوزهایNT،2000 وXP باید درایورASPI را به شرطی كه برنامة جدید رایت نصب نشده باشد، از سایت Adaptec ، بصورتdownload دریافت كنند.

هنگام استارت برنامه روی كلید Free.func.only كلیك كنید. سپس همة عملكردهای ذكر شده در بالا در اختیار شما قرار خواهد داشت.

Star-crossed
1390،02،03, ساعت : 01:22 قبل از ظهر
ببخشید من دقیقا نمی دونم چه طوری باید سرچ کنم.....اخه از بس پستای تکراری زدم دارم بن میشم.....هر کی میتون کمکم کنه خواهشا!!!!!!!!!!!:-2-30-:

Fuhrer
1390،02،03, ساعت : 01:42 قبل از ظهر
ببخشید من دقیقا نمی دونم چه طوری باید سرچ کنم.....اخه از بس پستای تکراری زدم دارم بن میشم.....هر کی میتون کمکم کنه خواهشا!!!!!!!!!!!:-2-30-:

بنظرم اگه شما به سابقه كمتون نگاه كنيد بهتر ميفهميد كه بايد چيكار كيد تا بن نشيد:-2-06-:(شوخي بود)

بعضي مطالب عنوانشون يكسان نيست وليكن مطلبهاشون يكيه.........و مشكل اصلي اينجاست........پس سرچ كلي بهتر كمكتون ميكنه تا هم موارد مشابه رو ببينيد و هم جلوي ايجاد تايپيك تكراري گرفته بشه.
اميدوارم بن نشيد تا شاهد شاهكارهاي بعديتون هم باشيم:-2-06-:(بدل نگيريدا:-2-15-:)

AsalBanu
1390،02،03, ساعت : 04:46 قبل از ظهر
تاپیکهای عکس به خاطر عناوین مختلف سرچشون سخته
اما مطلبی که میخوایید بذارید با سرچ گوگل میتونید از تکراری نبودنش تا حدی مطمئن بشید
چند جمله مطلبتون رو با سرچ گوگل سایت سرچ کنید و بعد اون رو بذارید :-2-40-:

چطور میتونم پسورد یک فایل pdf رو بردارم ؟؟؟

thunder555
1390،02،03, ساعت : 06:50 قبل از ظهر
چطور میتونم پسورد یک فایل pdf رو بردارم ؟؟؟

قبلا دوتا تاپیک در این مورد زده شده بود :-2-37-:

http://www.forum.98ia.com/t109848.html

http://www.forum.98ia.com/t122939.html

still alive
1390،02،03, ساعت : 10:26 قبل از ظهر
سلام من دیروز از سایت فیلم دانلود کردم ولی تصویر نداره فقط صداست خاطرات خون اشامم دان کردم بازم تصویر نداره
.با مدیا و jet audio و km player امتحان کردم ولی باز نشد الان با نرو مدیا هاب باز کردم تصویر داره البته یه عالمه خش داره ولی زیر نویس و که میندازم روش نشون نمیده تنظیماتی هم پیدا نکردم که بتونم زینویسو بهش بچسبونم.
فیلمای دیگه که دارم تصویر دارن نمی دونم این 2تا چشونه.
مشکلم چیه؟میشه از قطع و وصل شدن اینترنت موقع دانلود باشه که الان تصویر نداره؟حالا چیکا کنم میشه یه راهنمایی برسونین؟ :-2-15-:

Helpax
1390،02،03, ساعت : 02:47 بعد از ظهر
سلام من دیروز از سایت فیلم دانلود کردم ولی تصویر نداره فقط صداست خاطرات خون اشامم دان کردم بازم تصویر نداره
.با مدیا و jet audio و km player امتحان کردم ولی باز نشد الان با نرو مدیا هاب باز کردم تصویر داره البته یه عالمه خش داره ولی زیر نویس و که میندازم روش نشون نمیده تنظیماتی هم پیدا نکردم که بتونم زینویسو بهش بچسبونم.
فیلمای دیگه که دارم تصویر دارن نمی دونم این 2تا چشونه.
مشکلم چیه؟میشه از قطع و وصل شدن اینترنت موقع دانلود باشه که الان تصویر نداره؟حالا چیکا کنم میشه یه راهنمایی برسونین؟ :-2-15-:
دانلودتون به صورت 100% و بدون هیچ مشکلی به پایان رسید دیگه؟

شما این رو دانلود کن، ممکنه مشکلتون رو درست کنه:

K-Lite Mega Codec Pack v7.00

http://www.asandownload.com/download/Software/images/iconsite/icon_get_world.gif دانلود رايگان نرم افزار - نسخه Mega مگا - 19 مگابایت (http://dl.asandownload.com/SoftWare/Multimedia/Video_Player/K-Lite_Mega_Codec_Pack_v7.00_www.AsanDownload.com.zi p) | لینک کمکی (http://hotfile.com/dl/108504925/e7a3436/K-Lite_Mega_Codec_Pack_v7.00_www.AsanDownload.com.zi p.html) | لینک کمکی (http://www.rapidshare.com/files/450769575/K_Lite_Mega_Codec_Pack_v7.00_www.AsanDownload.com. zip)

http://www.asandownload.com/download/Software/images/iconsite/icon_key.gif پسورد فايل زيپ : www.asandownload.com

still alive
1390،02،03, ساعت : 06:59 بعد از ظهر
بله دانلودم کامل شده بود البته بینش چند بار اینترنتم قطع شد .
ممنون از برنامه تون.فیلما توش اجرا میشه ولی زیر نویسو قبول نمیکنه راهی هست که زیرنویسم باهاش نشون بده ؟؟

Helpax
1390،02،03, ساعت : 08:39 بعد از ظهر
بله دانلودم کامل شده بود البته بینش چند بار اینترنتم قطع شد .
ممنون از برنامه تون.فیلما توش اجرا میشه ولی زیر نویسو قبول نمیکنه راهی هست که زیرنویسم باهاش نشون بده ؟؟
از این برنامه برای چسباندن زیر نویس به فیلم استفاده کنید: http://www.calcitapp.com/AVIAddXSubs.php

nehofte
1390،02،03, ساعت : 11:21 بعد از ظهر
سلام

میشه با کسی چت کرد بدون اینکه آی دی اونو اد کرد؟

Helpax
1390،02،03, ساعت : 11:27 بعد از ظهر
سلام

میشه با کسی چت کرد بدون اینکه آی دی اونو اد کرد؟در اینجا (http://www.imvisible.info/)، آی.دی مورد نظر را داده و به روی http://www.imvisible.info/imgs/chat_with_friend_rosu_32pxl.gif کلیک کنید.

N@s!m
1390،02،04, ساعت : 09:57 قبل از ظهر
سلام من یه مشکل دارم با ورد 2007 هرچند قبلا" این مشکل را نداشتم
یک متن را تو یک صفحه آ4 تایپ کردم این متن نیاز به یک کادر و چهارچوب داره واسه زیبایی کار
درتب page layout>page backgraound>page borders کادر انتخابی ام را انتخاب می کنم
کادر لود میشه اما یه مشکلی هست بااینکه محض اطمینان پیرینت پیریویو هم می زنم کل کادر و متن را به طور کامل نشان میده اما تو پیرینت چهار چوب و کادری که برای صفحاتم در نظر گرفتم قسمت پایین برگ را پیرینت نمی گیره
هر کس بدونه و راهنمایی ام کنه ممنون میشم :-2-40-:

farshid23
1390،02،04, ساعت : 10:38 قبل از ظهر
سلام من یه مشکل دارم با ورد 2007 هرچند قبلا" این مشکل را نداشتم
یک متن را تو یک صفحه آ4 تایپ کردم این متن نیاز به یک کادر و چهارچوب داره واسه زیبایی کار
درتب page layout>page backgraound>page borders کادر انتخابی ام را انتخاب می کنم
کادر لود میشه اما یه مشکلی هست بااینکه محض اطمینان پیرینت پیریویو هم می زنم کل کادر و متن را به طور کامل نشان میده اما تو پیرینت چهار چوب و کادری که برای صفحاتم در نظر گرفتم قسمت پایین برگ را پیرینت نمی گیره
هر کس بدونه و راهنمایی ام کنه ممنون میشم
آهان ببنيد اين مشكل تو پرينت گرفتن گاهي پيش مياد ميدونيد بايد چيكار كنيد بايد ارتفاعشو تنظيم كنيد در واقعا ارتفاع اون كادرو بريد تو همون page border يه option داره روش كليك كنيد 4 تا گزينه مياره براتون
عكسو ببنيد

http://up.98ia.com/images/j4l4lg20iktmt5fdn369.jpg

ببنيد left وrightوtopوbottom هر قسمتي كه مي بينيد نمي افته اون 24 رو بكنيد 31 تا كمي كادرشو كوچيكتر كنه مثلا شما مي گيد پايين متن نمي افته ديگه اون گزينه bottom رو كنيد 31 بعد پرينت بگيريد مشكل تمومه

N@s!m
1390،02،04, ساعت : 10:58 قبل از ظهر
خیلی زحمت کشیدید مرسی :-2-40-:

h@dis
1390،02،04, ساعت : 12:59 بعد از ظهر
سلام من میخواستم بپرسم یه فیلم که فرمت موبیل یا3gp داره میشه با کیفیت خوبی برای کامپیوتر تبدیلش کرد و اگه میشه به چه فرمتی باید تبدیلش کرد که کیفیت اولیش و داشته باشه من هر چی امتحان میکنم بازم کیفیتش پایینه ممنون:-2-40-:

Helpax
1390،02،04, ساعت : 02:12 بعد از ظهر
سلام من میخواستم بپرسم یه فیلم که فرمت موبیل یا3gp داره میشه با کیفیت خوبی برای کامپیوتر تبدیلش کرد و اگه میشه به چه فرمتی باید تبدیلش کرد که کیفیت اولیش و داشته باشه من هر چی امتحان میکنم بازم کیفیتش پایینه ممنون:-2-40-:
امکان نداره فیلمی که کیفیت پایینی دارد، مخصوصاً 3gp رو به کیفیت بالاتر تبدیل کنید.

رودنا
1390،02،05, ساعت : 11:17 بعد از ظهر
سلام ....من ویندوزمو عوض کردم ویستا بود الان7 نصب کردم ...الان تنظیمات بلوتوث لب تابم بهم خورده از توی لب تاب میتونم ارسال کنم اما چیزی نمیتونم بفرستم توی لب تاب میگه تنظیمات درست نیست چیکار کنم...ممنون

farshid23
1390،02،06, ساعت : 07:53 بعد از ظهر
سلام ....من ویندوزمو عوض کردم ویستا بود الان7 نصب کردم ...الان تنظیمات بلوتوث لب تابم بهم خورده از توی لب تاب میتونم ارسال کنم اما چیزی نمیتونم بفرستم توی لب تاب میگه تنظیمات درست نیست چیکار کنم...ممنون
اخرين درايورشو از سايتش دانلود كنيد و نصب كنيد مخصوص سون رو چون اين مشكلات اكثرا ناشي از اينه كه با سون سازگار نيست اخرين درايورشو نصب كنيد ببنيد مشكلتون حل ميشه يا نه

Fuhrer
1390،02،07, ساعت : 01:25 قبل از ظهر
من ميخوام لينكي رو براي دانلود قرار بدم واز طرفي ميخوام كه بجاي حروف لينك مربوطه فقط كلمه Download يا دانلود باشه كه كاربر فقط رو همين كلمه كليك كنه.........منتها نميدونم چطور اين كار رو انجام بدم............ممنون ميشم راهنمائيم كنيد.

bahar1313
1390،02،07, ساعت : 09:06 قبل از ظهر
من ميخوام لينكي رو براي دانلود قرار بدم واز طرفي ميخوام كه بجاي حروف لينك مربوطه فقط كلمه Download يا دانلود باشه كه كاربر فقط رو همين كلمه كليك كنه.........منتها نميدونم چطور اين كار رو انجام بدم............ممنون ميشم راهنمائيم كنيد.

کجا می خواید اینکارو انجام بدید؟ اگه توی سایته که باید کلمه تون رو بنویسید ،این دکمه رو بزنید:
http://www.forum.98ia.com/cb/editor/createlink.gif
و لینکتونو بذارید.
اگر نه بگید برای گجا می خواید

رودنا
1390،02،07, ساعت : 03:46 بعد از ظهر
اخرين درايورشو از سايتش دانلود كنيد و نصب كنيد مخصوص سون رو چون اين مشكلات اكثرا ناشي از اينه كه با سون سازگار نيست اخرين درايورشو نصب كنيد ببنيد مشكلتون حل ميشه يا نه
بله ممنون حل شد....

N@s!m
1390،02،07, ساعت : 08:00 بعد از ظهر
می بخشید میشه بگین برروی صفحه Desktop اگه آیکون ها روی روی صفحه رنگی بشن یا به قولی نشانه دار بشن چه جوری میشه اونو غیر فعال کرد؟به صورتی که ساده باشن
زیر رو کردم موارد مختلفشو اما نشد که نشد :-2-15-:

Helpax
1390،02،07, ساعت : 10:15 بعد از ظهر
می بخشید میشه بگین برروی صفحه Desktop اگه آیکون ها روی روی صفحه رنگی بشن یا به قولی نشانه دار بشن چه جوری میشه اونو غیر فعال کرد؟به صورتی که ساده باشن
زیر رو کردم موارد مختلفشو اما نشد که نشد :-2-15-:
به روی دسکتاپ خود کلیک راست کنید سپس: Properties > Desktop > Customize Desktop > Web

اگر Webpageـی انتخاب شده، پاکش کنید و Ok کنید و حالا دیگه باید آیکون هاتون به حالت اول برگشته باشه.

ali_hidden
1390،02،07, ساعت : 11:06 بعد از ظهر
درود بر دوستان.من از ویندوز 7 استفاده میکنم و وقتی میخوام به و.ی پ*ی ا*ن وصل بشم وصل نمیشه و همش ارور 800 و691میده.دوستان راهنمایی بفرمایند ممنون میشم

Helpax
1390،02،07, ساعت : 11:33 بعد از ظهر
درود بر دوستان.من از ویندوز 7 استفاده میکنم و وقتی میخوام به وی پی ان وصل بشم وصل نمیشه و همش ارور 800 و691میده.دوستان راهنمایی بفرمایند ممنون میشم

اول بگم که از کلماتی همچون فـــ.یلترشکن، وـی پـ.ی ان تو انجمن به طور مستقیم استفاده نکنید.

شما هر نوع وـی پـ.ی انی رو استفاده می کنید این مشکل رو دارید یا فقط یکی رو امتحان کردید؟

farshid23
1390،02،07, ساعت : 11:45 بعد از ظهر
درود بر دوستان.من از ویندوز 7 استفاده میکنم و وقتی میخوام به و.ی پ*ی ا*ن وصل بشم وصل نمیشه و همش ارور 800 و691میده.دوستان راهنمایی بفرمایند ممنون میشم
دوست عزيز پستتونو ويرايش كردم از كلمات قبيل ف/ل*تر شكن و يا و*ي پ.ي ان استفاده نكنيد تو انجمن بحث كردن در اين موارد خلاف انجمن تو پروفايل هم مطرح كنيد ممنون ميشم بچه ها .
ارور 800 رو هم به خاطر فعال بودن انتي ويروستونه و يا فايروالتونه كه ميده انتي ويروستونو و فايروالتونو غير فعال كنيد بعد ترجيحا يه ريست كنيد ويندوزو بياييد بالا بايد اوكي شه

بانوی بهار
1390،02،08, ساعت : 07:14 بعد از ظهر
سلام خسته نباشید
من در 6 ماه پیش چندین فیلم را را ریمو کردم
الان نیاز دارم به آنها چندین برنامه ریکاوری هم نصب کردم اما باز هم نتوانستم پیداشون کنم
میشه منو کمکم کنید
و لطفا برنامه ای که معرفی میکنید کرک داشته باشه ممنون میشم
منتظرم

این چند برنامه را نصب کردم اما هیچ فایده ای نداشتن
فرمت فیلم ها داویس هم بود البته بقیه فرمت ها بود
وای ممنون میشم کمکم کنید
برنامه های که بچه ها اینجا گذاشته بودن را دیدم اما سایتی که آپ کرده بود باز نمیشه

Ontrack EasyRecovery Professional
FileRestorePlus
Disk Space Recovery Wizard
Migo Recover Lost Data

farshid23
1390،02،08, ساعت : 09:13 بعد از ظهر
همون طور كه خودتون مي دونيد نرم افزار خيلي زياده در اين زمينه يه چند تايي ميزارم مخصوص فيلم و موسيقيه موفق باشيد
http://www.downloadha.com/1390/01/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%D 9%8A-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AD%D8%B0%D9%81-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%A8%D8%A7-easeus-data-recovery-professional-5-0-1/#more-17746
http://www.lxl.ir/tag/%D8%B1%D9%8A%DA%A9%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%8A-%D9%81%D9%8A%D9%84%D9%85/
http://www.nazerhazrat.com/post/1499

مهستی
1390،02،08, ساعت : 09:23 بعد از ظهر
من توموزیلام همه چی کوچیک شده چیکار کنم درست شه؟
مررسی:-2-40-:

Helpax
1390،02،08, ساعت : 09:28 بعد از ظهر
من توموزیلام همه چی کوچیک شده چیکار کنم درست شه؟
مررسی:-2-40-:
دکمه های Control همراه + رو با هم بزنید تا به میزان بزرگنمایی مورد نظر برسید.

سمن ناز
1390،02،09, ساعت : 10:42 بعد از ظهر
سلام و خسته نباشید سوال من درباره نصب ویندوزه
من وین اکس پی سرویس پک دو رو می ریزم این بار که وین ریختم گویا اشکال داشت و برای همین کامل نریختو الانم نه صدا دارم و نه ورد
حالا می خوام که این وین رو پاک کنم و جدید بریزم ولی وقتی به ستاپ کامپیوتر می رم تا بوت های هاردیسک و فلاپی رو سی دی رام کنم عمل رو که انجام می دم و سیو می کنم وقتی ریسیت می کنه دوباره وین قبلی ( همین وین خراب رو) میاره بالا و سی دی وین جدید رو اجرا نمی کنه راهنماییم می کنین مرسی