PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کانون قلمچی یا گزینه جوان یا علوی؟کدوم بهتره؟

صفحه ها : [1] 2

آلالی
1389،05،15, ساعت : 09:44 قبل از ظهر
سلام
امیدوارم دیگه این پست رو در جای درست گذاشته باشم تا مثل بقیه پست هام حذف نشه:-63-:

بچه ها من امسال در کنکور موفق نبودم و میخوام برم تو این موسسه ها ثبت نام کنم
بنظرتون کانون قلمچی بهتره یا گزینه جوان ؟
یه سوالم از انها که تست فیزیکشون خوبه
چه جوری فیزیک بخونیم و تست بزنیم و از چه کتابهایی استفاده کنیم؟

soonehri13
1389،05،15, ساعت : 06:08 بعد از ظهر
سلام دوست خوب

جای پستت درسته اما یه تاپیک اختصاصی برای کنکور 90 در نظر گرفته شده که میتونی سئوالتو تو اون تاپیک بپرسی :-1-:

آلالی
1389،05،16, ساعت : 12:36 قبل از ظهر
یعنی دیگه کسی نیست جواب بده؟
:-2-03-::-2-18-:

fatima_66
1389،05،16, ساعت : 09:02 قبل از ظهر
دوست عزيز .. گاج رو هم ميتونين به فهرستتون اضافه كنين ...

نفرات اول رشته هاي انساني و تجربي هر دوشون از گاج بودن .....

faezeh
1389،05،16, ساعت : 10:45 قبل از ظهر
سوالای گزینه دو به کنکور نزدیک تره.
گاج هم سوالاش خیلی سخته(البته شنیدم)میگن اگه 30-40زدی کلاتو بنداز هوا.
قلم چی هم جامعه آماریش بزرگه.
دوتا آزمون آخر سازمان سنجش رو هم صد در صد بده.
به نظر منم اگه میخوای قلم چی بری آزمون های بعد عیدش رو نرو،اون موقع دیگه وقت دورس،نه تازه درس خوندن.ولی جامع هاش رو بده.

واسه فیزیک:برای پایه گاج سفید(جامع)
برای پیش اگه ریاضی هستی،خوشخوان
اگه تجربی فرید شهریاری(1) و سبز(2)

شب
1389،05،16, ساعت : 01:43 بعد از ظهر
هیچ کدوم.به نظر من گاج بهتره.بازم اگه از بین این دو تا می خوای کانون بهتره ولی توصیه می کنم اصلا گزینه ی جوان نری.

yasmina-e
1389،05،16, ساعت : 02:17 بعد از ظهر
به نظر من کانون بهتره . من خودم کانون رفتم و راضی بودم سنجش هم خیلی خوبه
موفق باشی

SaRa
1389،05،16, ساعت : 02:23 بعد از ظهر
به نظر من فقط سنجش رو شرکت کن و کلاسای گزینه دو رو برو
چون من همه اینا رو امتحان کردم قلم چی که مزخرفه
من از راهنمایی میرفتمممم
فقط وقتتو تلف میکنیییی

ولی این تبلیغات موسسات رو هم باور نکن که میگن
نفر اول از موسسه ما بوده
پارسال نفر اول تجربی بود که زبان هم اول شده بود دقیق رشته اش یادم نمیاد
حدودای 60 میلیون پول گرفت تا بذاره این موسسات اسمشو بگن
اینو یکی از استادای خود اون موسسه گفته

.LiLiM.
1389،05،16, ساعت : 05:22 بعد از ظهر
سوالای گزینه دو به کنکور نزدیک تره.
گاج هم سوالاش خیلی سخته(البته شنیدم)میگن اگه 30-40زدی کلاتو بنداز هوا.
قلم چی هم جامعه آماریش بزرگه.
دوتا آزمون آخر سازمان سنجش رو هم صد در صد بده.
به نظر منم اگه میخوای قلم چی بری آزمون های بعد عیدش رو نرو،اون موقع دیگه وقت دورس،نه تازه درس خوندن.ولی جامع هاش رو بده.

واسه فیزیک:برای پایه گاج سفید(جامع)
برای پیش اگه ریاضی هستی،خوشخوان
اگه تجربی فرید شهریاری(1) و سبز(2)

من با فائزه موافقم. البته گاج اصلا نرو چون سوالاي آزموناش پره غلطه
سنجش هم 3 تاي بعد از عيدش كه جامع هست خوبه

~~MIGNON~~
1389،05،16, ساعت : 05:27 بعد از ظهر
گاج بهتره اما علوی از هر2تاش بهتره.

جامع های سنجش هم حتماً شرکت کن

واسه فیزیک هم تست های کتاب گاج رو بزن. بی نظیره. من با اینکه رشته م تجربی بود تونستم 75% بزنم فیزیکو

paria10
1389،05،16, ساعت : 09:40 بعد از ظهر
قلمچي جامعه ي اماريش بالاي بهت توصيه ميكنم
كتاب هاي انديشه سازان قديم پيدا كن

← S∆R∆MOON →
1389،05،17, ساعت : 02:09 قبل از ظهر
من گزینه 2 میرم ، کانون رو هم امتحان کردم اما نتیجه ای نگرفتم. پیشنهاد میکنم نمونه سئوالای هر دو موسسه رو نگاهی بندازی و از عملکرد و برنامه شون بپرسی . ببین با کدوم سیستم راحت تری :-1-:

موفق باشی

یاشمین
1389،05،27, ساعت : 04:24 بعد از ظهر
به نظر من قلمچی خیلی مزخرفه فقط خودشو تبلیغ میکنه و کاری هم نمیکنه که پیشرفت کنیم اما دوستام از گزینه2خیلی راضی هستن چون میگفتن سوال هاشون نزدیک سوال های کنکور

daneshmand
1389،05،28, ساعت : 05:06 بعد از ظهر
به نظر من قلم چي خيلي خوبه.اگر بتوني با برنامه اش پيش بري حتما مي توني منتظر يك نتيجه ي خوب باشي.
مخصوصا رتبه اي كه در آزمون ها ي جامع (سه آزمون آخرش)قلمچي ميگيري خيلي نزديك به رتبه ي كنكوره...بي خود نيست كه خيلي از رتبه هاي تك رقمي در آزمونش شركت مي كنن.:-2-27-:

daneshmand
1389،05،28, ساعت : 05:12 بعد از ظهر
سلام
امیدوارم دیگه این پست رو در جای درست گذاشته باشم تا مثل بقیه پست هام حذف نشه:-63-:

بچه ها من امسال در کنکور موفق نبودم و میخوام برم تو این موسسه ها ثبت نام کنم
بنظرتون کانون قلمچی بهتره یا گزینه جوان ؟
یه سوالم از انها که تست فیزیکشون خوبه
چه جوری فیزیک بخونیم و تست بزنیم و از چه کتابهایی استفاده کنیم؟

دوست گلم كتاباي آموزشي فيزيك فريد شهرياري (انتشارات ماهان) خيلي كمكت ميكنه.....براي تست هم
تست هاي كنكور قلمچي(كتاباي آبي) خيلي خوبن البته حتما بايد جواب هاش رو بخوني...مثلا سي تا تست رو حل كنه و بعد كتاب پاسخ هاي تشريحي رو بگذار جلوت و حتما حتما جوابهايش رو تا آخر بخون حتي اگر تست رو درست زده باشي...يه توصيه ي دوستانه اينكه خودت رو با كتاباي مختلف گيج نكن...اگر همين كتاب آبي قلمچي رو خوب خوب بخوني نتيجه مي گيري...من كه خيلي راضي بودم....موفق باشي:-118-:

دختری در مه
1389،05،28, ساعت : 05:20 بعد از ظهر
اینا یه بهونست
بستگی به خود ادم داره

m.rozaly
1389،05،28, ساعت : 05:25 بعد از ظهر
سلام منم مشکل آلالی رودارم لطفا اگه کسی هست که خودش توی کنکور نتیجه خوبی گرفته علاوه بر موسسه ای که معرفی میکنه منابعش رو هم معرفی کنه(واسه رشته ریاضی)البته با اجازه آلالی عزیز:-1-:

miley
1389،05،28, ساعت : 05:29 بعد از ظهر
به نظر منم قلم چي شركت نكن،چون نتيجه نمي گيري
منم مثل سارا از راهنمايي مي رفتم ولي اصلا خوب نبود.اما اگه بتوني سوالاشو گير بياري و خودت تو خونه بزني خيلي بهتره.
ولي اگه مي خواي حتما بري سر جلسه آزموناي سنجش از همه بهتره،غلط هاي سوالاش خيلي كمتر از جاهاي ديگه س.

تهمتن
1389،05،29, ساعت : 02:20 قبل از ظهر
سنجش از همه بهتره اگه با برنامش پیش بری حتما قبول میشی قلم چی سوالاتش اسونه سوالاشو بخر خودت تو خونه بزن
امیدوارم موفق باشی

piano
1389،05،29, ساعت : 02:35 قبل از ظهر
همه چیز له همت خودت بستگی داره ولی دوستای من که کانون میرن خیلی راضین به شرطی که آزمون هاشو بدی و از زیرشون در نری...

هلنا
1389،05،29, ساعت : 02:37 قبل از ظهر
به نظر من قلم چي خيلي خوبه.اگر بتوني با برنامه اش پيش بري حتما مي توني منتظر يك نتيجه ي خوب باشي.
مخصوصا رتبه اي كه در آزمون ها ي جامع (سه آزمون آخرش)قلمچي ميگيري خيلي نزديك به رتبه ي كنكوره...بي خود نيست كه خيلي از رتبه هاي تك رقمي در آزمونش شركت مي كنن.:-2-27-:

راستش نظر منم همینه!!!برنامش خیلی منطقیه!!
من خوب نتیجه گرفتم ، به حر حال مهم اینه که هر کدومو انتخاب کنی به برنامش پیش بری

آلالی
1389،05،29, ساعت : 04:23 بعد از ظهر
بازم از همتون ممنونم
دلیل اینکه فقط اسم این دو موسسه رو اوردم اینه که در شهرستان ما فقط این دوتا نمایندگیشون هست برا بقیه باید بریم مرکز استان:-2-28-:

me.mo
1389،05،29, ساعت : 04:36 بعد از ظهر
اگر دقیقا کارها و برنامه هایی رو که میگن انجام بدی قلم چی از همه ش بهتره

sevda 273
1389،05،29, ساعت : 05:49 بعد از ظهر
امسال گزینه جوان غوغا کرده. من 3سال دبیرستانمو میرفتم کانون. مفت نمی ارزه. آزموناشم اصلا استاندارد نیست. برید گزینه جوان. سوالاش بیشتر شبیه کنکوره!
واسه منم دعا کنید. کنکور دارم سال دیگه!!!

shivva_alone
1389،05،29, ساعت : 05:50 بعد از ظهر
اگر دقیقا کارها و برنامه هایی رو که میگن انجام بدی قلم چی از همه ش بهتره
موافقم.....:-120-:

افتاب پنهان
1389،06،01, ساعت : 03:10 بعد از ظهر
سلام
به نظرمن قلم چی فقط اگربرنامش روبگیری وطبق اون جلوبری خوبه وگرنه ازموناش خیلی ازوقتتو میگیره وسطح سوالاشم بالا نیست فقط یه حسنی که داره جامعه اماریش بالاست ولی گزینه جوان خیلی بهتره هم سوالاش استاندارده وهم جامعه اماریش بالاست برنامه ریزیش وازمون هاش هم خوبه من دوستایم که میرفتن قلم چی اکثراراضی نبودن.انشالله موفق باشی

gelare
1389،06،02, ساعت : 12:53 قبل از ظهر
سلام می خواستم بگم که من می خواستم گزینه ی جوان رو انتخاب کنم اما همیشه پر غلطهههههههه

مهلقا
1389،06،04, ساعت : 05:09 بعد از ظهر
به نظر من برو قلمچی واقعا نتیجه میده من خودم سال اول رتبم شد 17000 سال دوم رفتم قلمچی شد 1500 برنامه ریزیش خیلی خوب

Darya_secret
1389،06،04, ساعت : 05:13 بعد از ظهر
من خودم گزینه جوان می رم ، به نظرم هر دو موسسه عالیه !

مهم خودتی و تلاشت !:-2-32-:

banafshe17
1389،06،23, ساعت : 01:22 قبل از ظهر
اگه بتونی کانون و گاج رو با هم بری خیلی خوبه.
من با رتبه2کنکور سراسری انسانی همین امسال صحبت کردم.هر2 رو با هم میرفته.:-2-41-:

elnaziii
1389،06،23, ساعت : 02:50 قبل از ظهر
من قلمچی می رفتم راضی بودم

aber
1389،06،23, ساعت : 02:58 قبل از ظهر
من درباره گزینه جوان اطلاعی ندارم
اما خودم ازمون های قلمچی رو می دم
و خب یه خوبی هایی داره یه بدی هایی
مثلا اگه شما بتونی با برنامه اش پیش بری دروست به طور کامل دوره میشه و در ایان تابستان دروس سال پیش به طور کامل دوره شده
اما بدیش اینه که برنامه خیلی فشردا است و گاهیی ادم به برنامه نمی رسه

mahdieh67
1389،06،23, ساعت : 10:56 قبل از ظهر
منم قلم چی رفته بودم سالهای قبل.به نظر من که همه شون یکی هستن. یعنی به خودت بستگی داره که چه طور بخونی؟ درسهای قلمچی فشرده است و برای کسانی که پشت کنکورن و مدرسه نمی رن خیلی عالیه. ولی برای بچه های پیش دانشگاهی نه!!!

Mahsa.v
1389،07،07, ساعت : 06:47 بعد از ظهر
والا ما قراره فردا پس فردا بریم گزینه جوان.سطح سوالاتش استاندارده.
قلم چی خیلی اسونه.گاج هم که نوپا هست و ایارداتی داره.بین این چنتا موسسه من همین گزینه جوان رو ترجیح میدم.در ضمن فقط تا 8 مهر وقت داریناااااااا

beauty.girl
1389،07،07, ساعت : 07:24 بعد از ظهر
بستگی به خودت داره... من گزینه جوان بودم امسال. به نظرم عالی بود....هم سوالاتش استاندارد بود هم برنامه ریزیشون خیلی خوب بود . طوری که طی سال چندین بار سر فصل ها طبق برنامه دوره میشه... تست هایی هم که هر دفعه میدادن بهمون خیلی مفید بود...من که نتیجه گرفتم.اما ممکنه جاهای دیگه هم خوب باشهدیگه تصمیم گیری با خودته...

ELekTrA
1389،07،07, ساعت : 07:26 بعد از ظهر
من تازه قلمچي اسم نوشتم هنوزنرفتم كلاساش اميدوارم خوب باشه

Behnoush
1389،07،08, ساعت : 02:59 قبل از ظهر
من فقط میدونم قلمچی خوب نیست:-2-35-: زمان ما گزینه جوان اینا نبود:-2-41-: یه گزینه 2 بود فقط کانال دو برنامه داشت انقد بزرگ نشد ه بود!!! اما الان تعریفشو بیشتر از قلم چی شنیدم.داداش خودمم همین گزینه جوانو می ره....قلمچی فقط یه خروار چیز میگه که بیشتریاش ربطی به کنکور نداره...نگاه نکنین اول دوما همشون قلمچی رفتن...اونا اگه قلمچیم نمی رفتن اول دوم می شدن:-2-38-:
حالا دیدم ثبت نام کردین نمی زنم تو ذوقتون!! بخونین بدون قلم چی و این حرفا بهترین دانشگاه قبول میشین:-2-32-: قلم چیم برین نخونین که فایده نداره! من خودم دو سال اول لیسانس پشتیبان قلم چی بودم! با پولش پول تلفنی که میدادم زنگ می زدم به بچه هام در نمی اومد!!:-2-36-: معلوم نیس این همه پولو کجا می برن...منم سال دوم و سوم دبیرستان قلم چی بودم..رتبه های قلم چیم همش زیر 100 بود ااما سال آخر رفتم سنجش امتحان دادم اولاش افتضاح می شد رتبه هام!!:-2-35-: از زندگی نا امید بودم تا یه مدت!!یعنی انقد فرق داشتن...الان اگه سنجش باشه امتحاناش خیلی خوبه..چون سوالای سوخته ی دوره های قبله خیلی سبک و سیاقش به کنکور نزدیکه...اون وقتا امتحاناشم خیلی ارزون بود..هرکدومو میخواستی پولشو می دادی..میتونین فقط 3 تای آخرش که دمه کنکوره و کل 4 ساله رو امتحان بدین...نمی دونم هنوزم هس یا نه...اما اگه باشه که بد نیس اونو دمه کنکور امتحان کنین...

edalatekoor2000
1389،07،08, ساعت : 03:30 قبل از ظهر
قلم چی معرکه است اما به خودتم بستگی داره

نــازگــل
1389،07،08, ساعت : 01:00 بعد از ظهر
من خودم امسال کنکور دادم.قلم چی بودم.قلم چی برنامه هاش واقعا عالیه ولی بعضی سوالاتش استاندارد نیستن!اگه بیشتر تستای دیگه رو کار کنین و از قلم چی مدیریت زمان کنکور رو یاد بگیرین خیلی عالیهههههههههه.من تجربه ش کردم واسه منکه جواب داد...

farhad1
1389،07،08, ساعت : 01:23 بعد از ظهر
خود مدرسه ما رو گزینه2 ثبت نام کرد ! به نظر من بهتر از قلم چیه ! اینجا در موردش نوشته : www.gozineh2.ir

* آرتین *
1389،07،08, ساعت : 06:15 بعد از ظهر
من فقط میدونم قلمچی خوب نیست:-2-35-: زمان ما گزینه جوان اینا نبود:-2-41-: یه گزینه 2 بود فقط کانال دو برنامه داشت انقد بزرگ نشد ه بود!!! اما الان تعریفشو بیشتر از قلم چی شنیدم.داداش خودمم همین گزینه جوانو می ره....قلمچی فقط یه خروار چیز میگه که بیشتریاش ربطی به کنکور نداره...نگاه نکنین اول دوما همشون قلمچی رفتن...اونا اگه قلمچیم نمی رفتن اول دوم می شدن:-2-38-:
حالا دیدم ثبت نام کردین نمی زنم تو ذوقتون!! بخونین بدون قلم چی و این حرفا بهترین دانشگاه قبول میشین:-2-32-: قلم چیم برین نخونین که فایده نداره! من خودم دو سال اول لیسانس پشتیبان قلم چی بودم! با پولش پول تلفنی که میدادم زنگ می زدم به بچه هام در نمی اومد!!:-2-36-: معلوم نیس این همه پولو کجا می برن...منم سال دوم و سوم دبیرستان قلم چی بودم..رتبه های قلم چیم همش زیر 100 بود ااما سال آخر رفتم سنجش امتحان دادم اولاش افتضاح می شد رتبه هام!!:-2-35-: از زندگی نا امید بودم تا یه مدت!!یعنی انقد فرق داشتن...الان اگه سنجش باشه امتحاناش خیلی خوبه..چون سوالای سوخته ی دوره های قبله خیلی سبک و سیاقش به کنکور نزدیکه...اون وقتا امتحاناشم خیلی ارزون بود..هرکدومو میخواستی پولشو می دادی..میتونین فقط 3 تای آخرش که دمه کنکوره و کل 4 ساله رو امتحان بدین...نمی دونم هنوزم هس یا نه...اما اگه باشه که بد نیس اونو دمه کنکور امتحان کنین...

گزینه 2 همون گزینه جوانه من گزینه جوان بودم ولی یه کم سوالاتش از سطح سوالات کنکور بالا بود :-119-:

maryam_mirzaei
1389،07،17, ساعت : 06:32 بعد از ظهر
به نظر من گرزینه ی دو بهترینه!چون حداقل به برگزیدگان کنکور پول نمیده بیان بگن ما توکنکورای اینا شرکت میکردیم!اون نفرات اولی که میبینی میان میگن کتاب گاج میزدیمو تست قلمچی شرکت میکردیم همه پول گرفتن واسه این کار!!!گزارش تطبیقی گزینه دو رو هم اگه ببینی خیلی درصدش بالاس حدودا 83 درصد...

alizee
1389،07،17, ساعت : 06:34 بعد از ظهر
قلمچی خیلی بهتره

silver moon
1389،07،17, ساعت : 06:48 بعد از ظهر
'گزینه دو با اینکه میگه سوالاش مثل سوالای کنکوره ولی سوالای اختصاصیش خیلی از کنکور سختتره. یعنی اکه بتونی 30 40 بزنیشون خیلی حرفه مخصوصا ریاضیش. اگه می خوای خودتو محک بزنی آزمونای بعد از عید سنجش رو بده مخصوصا دو تای آخریش مطمئن باش رتبش رتبه کنکورته.برای سوالای فیزیک هم آبی قلم چی رو بزن. به نظرم کلاس رو هم نرو فقط بشین خودت بخون.من پارسال فقط از این کلاس به اون کلاس میرفتم و اصلا وقتی برای خوندن نداشتم.

taraneh24
1389،07،17, ساعت : 06:54 بعد از ظهر
به نظر من قلم چی بهتره

فیزیک من خودم 30 کنکور قلم چی را گرفتم با گاج سبز

golbo
1389،07،17, ساعت : 07:21 بعد از ظهر
گرينه 2سوالاش خيلي خوبه

AmiTs Girl
1389،07،18, ساعت : 04:13 بعد از ظهر
یه مشاور برای چهارمای مدرسه ما اومده بود میگفت گزینه 2 فعلا تو همه آزمونها بهترهوسوالاش استانداردتره:-2-38-:

*niusha*
1389،07،18, ساعت : 04:50 بعد از ظهر
به نظر منم گاج بهتره

تهمتن
1389،07،19, ساعت : 01:10 بعد از ظهر
قلم چی خوب نیست گزینه جوان بعضیا میگن خوبه ولی به نظرم از همه بهتر سنجشه بخصوص اگه با برنامه هاش پیش بری موفق میشی
موفق باشی:-2-16-:

* Lovely Girl *
1389،07،19, ساعت : 01:18 بعد از ظهر
من خودم کانونی بودم و هستم امسالم کنکوری هستم من که خیلی راضیم اول می خواستم برم گزینه ولی بیشتری ها گفتن کانون بهتره:-2-32-:

رهگذر شب
1389،07،19, ساعت : 04:48 بعد از ظهر
من خودم کانونی بودم و هستم امسالم کنکوری هستم من که خیلی راضیم اول می خواستم برم گزینه ولی بیشتری ها گفتن کانون بهتره:-2-32-:

منم کانون چون بهتر میشه نتیجه گرفت:-2-38-:

mahiii
1389،07،21, ساعت : 02:53 بعد از ظهر
کانون برنامه ریزیش توپه ولی سوالاش جالب نیس اما گزینه جوان سوالاش استاندارده و برنامه جالبی نداره

nafise22
1389،08،04, ساعت : 09:49 بعد از ظهر
به نظر منم گاج و سنجش سوالای خوبی دارن

matador_ak
1390،03،10, ساعت : 10:58 قبل از ظهر
سلام به همه دوستان از قضا که من سال دیگه کنکور دارم و ماشالله هزار ماشالله همه شدن استاد و کلاس های مختلف اومده من موندم کدوم بهتره پیش هر کدومشونم بری که نمیگن ماس من ترشه
لطفا اگه میشه راهنمایم کنید :-2-40-:

lalehjoon
1390،03،10, ساعت : 11:07 قبل از ظهر
کسانی که میشناسم همه قلم چی بودن همشون اون رشته ای که میخواستن قبول شدن

5011311
1390،03،10, ساعت : 11:11 قبل از ظهر
گزینه 2 مشاوره هاش خوبه ولی ازمون هاش سطحش بالا تر از کنکوره واسه مشاوره هاش هم می تونی سر به سایتش بزنی یا از طریق تلویزیون پیگیری کنی به نظرم قلم چی خوبه راستی مگه کنکور از سال دیگه حذف نشد؟؟؟اگه واسه ازمون هاش تنها می خوای مال خود سازمان سنجش خوبه

l0vin
1390،03،10, ساعت : 11:13 قبل از ظهر
ببین واسه کلاس رفتن که کاری به موسسه نداشته باش ببین استاد هردرس کیه و چقدر خوبه.
واسه آزمونم قلم چی عالیه چون برنامه ریزی آزموناش محشره.آزموناش 2هفته یه باره.مبحثارو دسته بندی و مشخص میکنه.واسه همین تو دیگه سردرگمی واسه چجور درس خوندن نداری.تا کنکورم 3 4 بار کتابارو دوره میکنی:-2-38-:

shabnam94m
1390،03،10, ساعت : 11:14 قبل از ظهر
به نظر من قلم چی بهتره منم خودم قراره تابستون برم اونجا

sydney
1390،03،10, ساعت : 11:16 قبل از ظهر
خواستی سه تاشو برو دختر دایی بیچاره من سه تاشو میرفت .........ولی قلم چی بهتره

farhad1
1390،03،10, ساعت : 11:19 قبل از ظهر
من خودم امسال گزینه 2 بودم
راضی هم هستم
ولی آزموناش خیلییییییییییییییییی سخته ! ولی به هر حال همه ی استادای ما می گن گزینه 2 بهتر از قلمچیه !
اگر هم بخوام سال دیگه کنکور بدم باز گزینه 2 شرکت می کنم

phare
1390،03،10, ساعت : 11:24 قبل از ظهر
منم به نظرم گزینه 2 بهتره...میگن سوالاش استانداردتره نسبت به آزمونای دیگه

ღ ghazali ღ
1390،03،10, ساعت : 11:28 قبل از ظهر
من خودم کلاسای قلم چی رو میرفتم استادش عالی نبودن ولی آزموناش به خاطر زود دادن کارنامه میگم قلم چی چون میتون خیلی زود اشکالاتو د بیاری و خودتو آماده کنی سازمان سنجشم که خوب به نظرم جزو لامه هاست ..
ولی کلا موسس رفتن خوب نیست به یه سری دلایل که به نظرم اینجا نمیشه مطرح کرد ....
سعی کن مدرسه بری حتما مدرسه بری .... البته اگه از اون دسته آدمایی هستی که خودشون در هر شرایطی میخونند موسسه بد نیست ولی د کل ن با خیلی از مشاورا صحبت کردم که میگن موسسه خوب نیست دلیلشم گفتم اینجا قابل بیان نیست
.. امیدوارم موفق بشی .....

yujina
1390،03،10, ساعت : 12:36 بعد از ظهر
به نظر من قلم چي بهتره .گزينه دو ازموناش خيلي سخته.:-2-43-:

فیلسوف کوچولو
1390،03،10, ساعت : 12:41 بعد از ظهر
گزینه 2 مشاوره های خیلی خوبی داره
ولی جامه آماری قلم چی خیلی بالا...بهتر میتونی خودتو بسنجی که ببینی کجای کاری:-2-40-:
موفق باشی

matador_ak
1390،03،10, ساعت : 12:43 بعد از ظهر
[QUOTE=5011311;2147552]گزینه 2 مشاوره هاش خوبه ولی ازمون هاش سطحش بالا تر از کنکوره واسه مشاوره هاش هم می تونی سر به سایتش بزنی یا از طریق تلویزیون پیگیری کنی به نظرم قلم چی خوبه راستی مگه کنکور از سال دیگه حذف نشد؟؟؟اگه واسه ازمون هاش تنها می خوای مال خود سازمان سنجش خوبه[/QUOTE

مرسی بابات راهنمایت
کنکور از سال 93 دیگه حذف میشه :-2-31-:

الیمان
1390،03،10, ساعت : 12:53 بعد از ظهر
قلم چی ازمونهای خیلی خوبی داره،ولی کلاساش تعریفی ندارن.من خودم الان 4 ساله که قلم چی میرم،برنامه ریزی فوق العاده ای داره.تمام کنکوری هایی که من میشناختم نتیجه گرفتن.

blue star
1390،03،10, ساعت : 01:02 بعد از ظهر
قلم چي فقط پول ميگيره و دل ادمو خوش ميكنه به درس خوندن اما از جاهاي ديگه بهتره خيلي خوب رفع اشكال ميشه
علوي كه واقعا مزخرفه
گزينه دو تست هاش خوبه و با مشاوراش

pooneh_72
1390،03،10, ساعت : 01:03 بعد از ظهر
من تعریف گزینه ی دو رو زیاد شنیدم.خوبیش اینه که آدمو با کنکور میسنجه و میگه چه رشته ای میتونی قبول شی

mint
1390،03،10, ساعت : 01:05 بعد از ظهر
این بستگی به خودت داره اگه درست خوبه و از خودت مطمئنی بهتره گزینه دو بری البته در صورتی که پیش باشی سنجش بهتره و در صورتی که لازم داری که یکی هی تحت فشارت بذاره تا درس بخونی و هی وا میدی قلم چی بهتره در هر صورت من قلم چی میدادم البته فقط سال پیش و برق صنعتی در اومدم و راضیم اگر هم تجربی هستی سنجش برای سال 3 و چیش خیلی خوبه

MARIEH_73
1390،03،10, ساعت : 01:32 بعد از ظهر
من خودم قلم چی میرم و درسته که ازموناش سخته ولی باعث میشه بیشتر تلاش کنی اونوقت سواله سختی نیست که نتونی حل کنی برا من مخصوصا تو فیزیک خیلی به درد خورد ولی من با چند تا از دبیرامون راجع به گزینه 2 حرف زدم گفت اصلا نرم چون سوالاش که اب خوردنه هیچ بیشترش غلطه!!............

ghasedak_922
1390،03،10, ساعت : 01:40 بعد از ظهر
به نظر من قلم چی و گزینه دو رو باهم شرکت کن..

گزینه دووهم خیلی عالیه مخصوصا مشاوراش..قلم چی تست هاش خیلی استاندارد و خوبه مشاوراشم بدک نیستن..

اما گزینه دو رو از دست ندددده..

من خودم قلم چی میرم و درسته که ازموناش سخته ولی باعث میشه بیشتر تلاش کنی اونوقت سواله سختی نیست که نتونی حل کنی برا من مخصوصا تو فیزیک خیلی به درد خورد ولی من با چند تا از دبیرامون راجع به گزینه 2 حرف زدم گفت اصلا نرم چون سوالاش که اب خوردنه هیچ بیشترش غلطه!!............

ببخشید؟؟؟تست های گزینه ی دو غلطه؟آب خوردنه؟؟:-2-28-:
اون وقت معلم شما مدرکشون چیه که این حرفا رو زده؟؟؟؟؟!!!:-2-43-:

88 shiva
1390،03،10, ساعت : 07:56 بعد از ظهر
به نظر من گزینه دو خیلی بهتره !!!هم برنامه ریزیش هم مشاوره هم امتحاناش !!!!!!!!

fadai
1390،03،10, ساعت : 08:01 بعد از ظهر
همه دبیرای من میگفتن گزینه دو به درد نمیخوره البته امتحاناش میگفتن قلم چی بهتره

خولیف
1390،03،10, ساعت : 08:21 بعد از ظهر
هرکدومو بری فرق نداره مهم خودتی که باید خوب درس بخونی:-2-38-:

samira-76
1390،03،10, ساعت : 08:26 بعد از ظهر
قلم چی
چون خودم میرم خیلی هم به درسهام کمک میکنه

♥ nazi nazi♥
1390،03،10, ساعت : 08:29 بعد از ظهر
قلم چی......من 3ساله اونجام از همه چیش راضیم یکی از دختر عموهام پارسال پزشکی دانشگاه تهران قبول شد به نظر من قلم چی عالیه..........

+Lily
1390،03،10, ساعت : 08:33 بعد از ظهر
اونا که بهت تزریق نمی کنن
اصل خود آدمه
ولی منم شنیدم قلمچی خوبه
من که فقط سنجشو ثبت نام کردم

secret196
1390،03،10, ساعت : 08:37 بعد از ظهر
من گزینه دو میرم، نه سوالاتش غلطه نه خیلی سخته.
مشاوره هایی که میده و کارنامه های متفاوتش خیلی خوبه. تکلیفت معلوم میشه که چقدر تلاش کنی.
از قلم چی فقط تعریف پشتیبان رو شنیدم که به نظر من کسی که میخواد کنکور بده اونقدر بزرگ شده که احتیاج به زور نداشته باشه واسه درس خوندن.
راستی کی میگه کنکور حذف میشه؟؟؟؟؟؟ فعلا که ما سومی ها رو گذاشتن لا منگنه . همینجور تاثیر معدل میره بالا

ashoka
1390،03،10, ساعت : 08:39 بعد از ظهر
من پارسال گزینه2 میرفتم خوب بود...
امسال هم رفتم قلم چی....فکر میکنم قلمچی از این نظر که جامعه آماری بالایی داره بهتره...
ولی برای پیش سنجش خیلی خوبه...

alizee
1390،03،10, ساعت : 08:46 بعد از ظهر
علوی رو نمی دونم من امسال هم سنجش دادم هم قلمچی هم گرینه 2

سنجش 3 تای آخرشو حتما" شرکت کن ولی بقیش نه چون توی سنجش سوال غلط خیلی داره

گزینه دو اصلا"""""""""""" چون سوالاش شدیدا" غیر استاندارده سوالاش شدیدا" سخته این دلیل بر خوب بودن نیست هیچ شباهتی سوالاش به کنکور نداره و از همه مهم تر جامعه آماریش خیلی کمه

قلم چی به نظر من از همه بهتره جامعه آماریش خیلی شبیه به کنکوره از این جهت خیلی خوبه سطح سوالاش خوبه ولی خوب
کنکور از این سخت تره

به هر حال امیدوارم موفق باشی سال سختی در پیش داری :-2-40-:

mahdieh67
1390،03،10, ساعت : 08:47 بعد از ظهر
به نظر من که همشون یکی ان! این موسسات باید اونی رو بری که کنکوری ها بیشتر می رن ! چون حداقل رقابتت خیلی بهتر می شه!
وگرنه برنامه ریزی، مشاوره!! یا چی و چی همش به خودت مربوط می شه! حتی امتحاناتشون هم زیاد توفیزی ندارن.

asemane nili
1390،03،10, ساعت : 08:49 بعد از ظهر
گزینه 2 سوالاش مشکلتره نسبت به کنکور به خصوص اختصاصیاش عمومیاش تقریبا آبکیه
قلمچی تقریبا تو سطح کنکوره عمومیاش یه جز دینی (که مال گزینه 2 سوالاش عالیه) بقیه از گزینه 2 سختره
آخره سر خودت باید انتخاب کنی البته قلمچی بیشتر به درد کسایی میخوره که فارغ التحصیل شدن اما گزینه 2 امتحاناش تقریبا خوردتره
من امسال هم گزینه 2 میدادم هم قلمچی
دوتاش خوب بود
اما هر آزمونی که میدی مهمترین کار اینه که 2 3 ساعت وقت بذاری بفهمی اشکالاتت چی بوده وگرنه هر آزمونی بدی فرقی نداره مهم رفع اشکاله
درضمن اصلا سنجش رو نده به جز 3 تای آخرشو که کل کتاباست بقیش به درد نمیخوره
گزینه 2 خوبی که داره اینه که مدارس خوبی توش شرکت میکنن مثل نیکان پسرانه هاتف انرزی اتمی (بعضیاش رو) بعضی اوقات تیز هوشانا هم شرکت میکنن ولی در کل جانعه آماری زیادی نداره

MARIEH_73
1390،03،11, ساعت : 12:40 بعد از ظهر
به نظر من قلم چی و گزینه دو رو باهم شرکت کن..

گزینه دووهم خیلی عالیه مخصوصا مشاوراش..قلم چی تست هاش خیلی استاندارد و خوبه مشاوراشم بدک نیستن..

اما گزینه دو رو از دست ندددده..

ببخشید؟؟؟تست های گزینه ی دو غلطه؟آب خوردنه؟؟:-2-28-:
اون وقت معلم شما مدرکشون چیه که این حرفا رو زده؟؟؟؟؟!!!:-2-43-:
دبیرا ما اکثرا فوق لیسانس یا دکترا دارن که بازم ربطی به مدرکه اونا نداره چون من خودمم سوالای گزینه دو رو دیدم که واقعا اسونه........:-2-43-:استاد زبان ما تو تستاش چند تا غلط جلو ما دراورد که دارم میگم.........

sina17
1390،03،11, ساعت : 12:51 بعد از ظهر
من تحقیقی که کردم تمام استادای برتری که می شناسم همه گزینه دو رو پیشنهاد کردن....البته اینم منکر نمیشم که سوالاش سخته ولی اگه به سوالای جدید کنکور نگاه کنین ٰسازمان سنجش ( نه تعاونی سنجش)داره سعی می کنه سوالای کنکور رو طور جدیدی بده که این نوع سوال ها کاملا تو گزینه 2 داره رعایت میشه و سوالاش واقعا واقعا استاندارده...

در مورد قلم چی سوالاش خیلی غلط و داره و هر 2 هفته آزمون باعث میشه داوطلب نرسه....سطح سختی سوال ها هم از کنکور خیلی پایین تره...
تعاونی سنجش هم که این وسط الافه...نه سوالاش استاندارده نه هیچ چیزش....3تای آخر هم نوع سوالاش بدرد نمی خوره ولی جامعه آماری 3 تا آزمون آخرش خیلی می تونه مفید باشه
در کل به نظر من گزینه 2 به خاظر سوالای استانداردش خیلی خیلی بهتره

sina17
1390،03،11, ساعت : 12:56 بعد از ظهر
دبیرا ما اکثرا فوق لیسانس یا دکترا دارن که بازم ربطی به مدرکه اونا نداره چون من خودمم سوالای گزینه دو رو دیدم که واقعا اسونه........:-2-43-:استاد زبان ما تو تستاش چند تا غلط جلو ما دراورد که دارم میگم.........

عزیزم اینجور من از دبیرای برتر شنیدم همه دارن گزینه دو رو پیشنهاد می کنن به خاطر سوالاس استانداردش...و اینم که سوالاش سخته رو می گن..من که 4 تا رو مقایسه کردم سطح سوال های گزینه از همه بهتره..بعدش گاج..بعدش قلمچی بعدشم سنجش

lady_in_red
1390،03،11, ساعت : 12:58 بعد از ظهر
قلم چي رو كلا بنداز دور..شايد گزينه دو

yasi253
1390،03،16, ساعت : 08:11 بعد از ظهر
راستش منم درگیر همین موضوع بودم... (تا همین چند روز پیش )
از یه طرف درگیر امتحان نهایی از طرف دیگه نمیدونستم کجا برم آخه میخوام از تابستون امسال برای کنکور نهایت استفاده
رو بکنم... منم از دبیرام سوال کردم گفتن اگه میتونی پایبند برنامه گزینه2 باشی برو همین جا...
خودم امسال گزینه2 بودم به نظرم خوب بود...
قلمچی هم نمیرم به خاطر اینکهنمیخوام کسی مدام دنبالم باشه که درس بخونم...
در نتیجه فعلا برای تابستون میرم گزینه2 تا ببینم بعد چه کنم...

maniac moon
1390،03،16, ساعت : 08:15 بعد از ظهر
قلم چی و گاج از بقیه واقعا بهترن

-MARYAM-
1390،03،16, ساعت : 10:17 بعد از ظهر
گزینه دو بهتره ولی قلم چی کلاساش خوبه مدرسانم فکر کنم خوبه من خودم هم گزینه دو هستم هم قلم چی:-2-35-:

sina17
1390،03،16, ساعت : 10:21 بعد از ظهر
مطمئنن اگه طرح گام اول شرکت کنین به خاطر سختی کار دیگه تو پاییز و زمستون سراغ گزینه 2 نمیاین..برنامه بسیار سنگسنیه...خیلی ها کم آوردن و دیگه سراغ گزینه 2 نیومدن...به قول معلماتون اگه می تونین برین..اگه نمی تونین تو تابستون 12 ساعت درس بخونین نرین

kimia1372
1390،03،16, ساعت : 10:32 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان از قضا که من سال دیگه کنکور دارم و ماشالله هزار ماشالله همه شدن استاد و کلاس های مختلف اومده من موندم کدوم بهتره پیش هر کدومشونم بری که نمیگن ماس من ترشه
لطفا اگه میشه راهنمایم کنید :-2-40-:

عزيزم من خودم امسال كنكوريم
همش رو هم امتحان كردم
همشون بايد برن درشونو گل بگيرن
اگه واقعا درس بخوني فرقي نداره با كدوم پيش بري
ولي بايد يكيش رو انتخاب كني
اگه مثل من باشي كه بعضي وقتا ميزم به تنبلي
فرقي تداره

absalan
1390،03،17, ساعت : 12:51 قبل از ظهر
منم با قلم چی موافقم آزمون هاش خوبه چون برنامه ریزی منظمی داره موقع خوندن دروس سردر گم نیستی تا اونجایی هم که می دونم اساتید خوبی هم داره گزینه دو هم خیلی خوبه و مشاور های عالی داره اما بازم باید خودت در مورد این دوتا تصمیم بگیری ولی من قلم چی رو پیشنهاد می کنم

rozi-91
1390،03،17, ساعت : 02:58 بعد از ظهر
عزيزم من خودم امسال كنكوريم
همش رو هم امتحان كردم
همشون بايد برن درشونو گل بگيرن
اگه واقعا درس بخوني فرقي نداره با كدوم پيش بري
ولي بايد يكيش رو انتخاب كني
اگه مثل من باشي كه بعضي وقتا ميزم به تنبلي
فرقي تداره دقیقا موافقم !
قلم چی بهتره از همه اش ! بعد گزینه ی دو ! تو قلم چی اگه طبق برنامه بتونی پیش بری و تو دو هفته مطلبو جمعش کنی خیلی کمک می کنه بهت ! :-2-41-:
من پیشمو علوی بودم ---- >>> خودتو بدبخت می کنی اگه بری علوی آزمون هاش خیلی غیر استاندارد و مزخرفه ! هیچ وقت بچه های عالی کلاس ما هم توش موفق نبودن ! سوالا همه فضایی ! اه اه !!!!!!!! خود دانی ! :-2-41-:
تازه ما چند تا از مدیر گروه درسا معلمامون بودن ! از جمله آقای پناهنده . آقای بنی فر که اون سال بهترین معلم شیمی شناخته شد تو علوی ! مهران شرفی ( با کتاب تخته سیاهش آشنایی احتمالا ! انصافا این یکی خیلی خوب درس می داد ! ) ولی هیچ کس نتیجه ی خوب نگرفت ! برنامه ریزی ها و پشتیبانی ( فقط نگاه می کنن اومدی یا نه ! زیاد اهمیت نداره چقدر می خونی ! ) زیاد با کیفیت نیست ! مبلغش هم در مقابل کاری که می کنن و آزمون های مزخرفش خیلی ناعادلانه اس !
اگه آدم با اراده ای هستی برو قلم چی ( گزینه ی دو رو هم از من می شنوی ثبت نام کن ! هم آزمون هاش خوبه هم بسته های آموزشیش خیلی به درد بخوره که فقط به آزمونیاشون می دن ! )
:-2-37-:

jojo69
1390،03،17, ساعت : 03:01 بعد از ظهر
قلم چی از همشون بهتره

**sevdayi **
1390،03،17, ساعت : 03:12 بعد از ظهر
من كه شنيدم نفرات برتر كنكور به جز 2نفر كلا در هر گروه آزمايشي ، قلم چي بودن، دبيراي ما اول قلم چي رو پيشنهاد مي كنن:-2-37-: من خودم چون قراره امسال برم سوم و نهايي ميشم قلم چي ثبت نام مي كنم اگه زياد برنامه ريزيتون درست ني برين قلم چي:-2-16-: علوي هم بي خيال:-2-35-: گزينه ي 2 هم خيلي سنگينه آدما وسطا خسته ميشه در حد معمولي هم نمي خونه:-2-15-:

farhad1
1390،03،17, ساعت : 03:17 بعد از ظهر
گزينه ي 2 هم خيلي سنگينه آدما وسطا خسته ميشه در حد معمولي هم نمي خونه:-2-15-:
گزینه 2 خیلی خوبه ولی با این موافقم ! واقعا آزموناش سخته ! آدم میبُره !
اگر درستون خیلیییی توپه گزینه 2 برید بهتره !

hedie9390
1390،04،05, ساعت : 07:37 بعد از ظهر
من گزینه2 بودم خوب نبود اصلا پیشرفت نمی کردم

elhamroz
1390،04،05, ساعت : 07:47 بعد از ظهر
من خودم پارسال میرفتم قلم چی برنامه های جانبیش زیاده ولی خوب آزمونش خوبن گزینه ۲ هم مشاورش خوبن که تو tv هستن میتونی استفاده کنی امیدوارم
قبول
بشی:-2-40-:

gmas72
1390،06،25, ساعت : 02:51 بعد از ظهر
سلام بچه ها
از اون هايي كه كنكور دادن و يا مي خوان بدن مي خوساتم نظر بدن كه كدوم موسسه ازموناش و جامعه اماري بهتري داره ؟ منظورم اينه كه بچه درسخونها بيشتر كجا ميرن قلم چي يا گزينه؟

يه كلام كدوم بهتره؟؟؟ و چرا؟

paradise
1390،06،25, ساعت : 03:44 بعد از ظهر
سلام ببین از نظر جامعه اماری قلم چی بیشترین رو داره ولی تقلب توش داره یعنی من از چند تا از دوستام که خودشون می رفتن شنیدم یکیشون که بعد دوسال قلم چی رو ول کرد!گزینه ی دو مثل اینکه بخاطر این که برنامه ش یک ماه یه باره برنامه سنگینی داره بچه هام می گفتن ازموناش خیلی سخته حتی سختتر از کنکور!گاج رو اطلاعی ندارم!

عیدی
1390،06،25, ساعت : 03:46 بعد از ظهر
هرکدوم یه مزیتی دارن
مثلا قلم چی به خاطر داشتن پشتیبان خوبه ولی سوالاش ابکیه
گزینه دو به خاطر برنامه ریزی درسی ای که میکنه خوبه ازموناشم متوسط رو به بالاست
گاج رو نمیدونم

yakamuz
1390،06،25, ساعت : 03:49 بعد از ظهر
واسه درس خوندن همشون خوبن اما جامعه آماری قلم بیشتره از همه.
من دو سال اونجا بودم و میدونم که کارش خیلی درسته.
تو سه تا آزمون آخرش که هرچی بیاری همونم تو کنکور میاری
یعنی اینکه واقعن استاندارده

!tara
1390،06،25, ساعت : 03:51 بعد از ظهر
هرکدوم یه مزیتی دارن
مثلا قلم چی به خاطر داشتن پشتیبان خوبه ولی سوالاش ابکیه
گزینه دو به خاطر برنامه ریزی درسی ای که میکنه خوبه ازموناشم متوسط رو به بالاست
گاج رو نمیدونم

قلم چی قبلا آبکی بود، الان که میگن تازگیا سطح سوال ها بهتر شده، البته شنیده ام:-2-38-: خودم در جریان نیستم.

(شارلین)
1390،06،25, ساعت : 03:52 بعد از ظهر
گاج بهترینه از هر نظر...درسه که نفرات برتر کنکور بیشترشون عضو قلمچی بودن ولی...گاج یه چیز دیگس...:-2-41-:

حانی جون
1390،06،25, ساعت : 03:53 بعد از ظهر
من قلم چی میرم
خدایی اگه به برنامه ریزی هایی که برای درست میکنی عمل کنی هر چی خواسته باشی قبول میشی....راه کارایی که واسه درس خوندن میده خیلی عالیه فقط تو قلم چی تصمیم گیری برنامه ریزی عمل مهمه!!!!!!!!!!!!!همین!!!!!عمل به برنامه ریزی مهمه یادت باشه!تازه اینکه سوالاش به سوالای کنکور نزدیکتره...سوالا استاندارد خاصی داره نه سخته نه راحت!همه جوره داره توش

عیدی
1390،06،25, ساعت : 03:54 بعد از ظهر
قلم چی قبلا آبکی بود، الان که میگن تازگیا سطح سوال ها بهتر شده، البته شنیده ام:-2-38-: خودم در جریان نیستم.
والا دوست من امسال قلم چی میرفت وضع همون بود:-2-22-:

farhad1
1390،06،25, ساعت : 03:54 بعد از ظهر
در مورد گاج چیزی نمی دونم !
من خودم آزمونهای گزینه 2 شرکت می کردم . سطحش خیلی بالاست . از کنکور هم سطحش بالاتره . ولی در کل راضی بودم
از بین قلمچی و گزینه 2 هم هر کس یه نظری داره . ولی به نظر من گزینه 2 بهتره

اژدر
1390،06،25, ساعت : 03:56 بعد از ظهر
سنجش چه جوریه؟؟؟

حانی جون
1390،06،25, ساعت : 03:57 بعد از ظهر

اصلا آبکی نیس سوالاش خیلی خوبه!استاندارده.......

!tara
1390،06،25, ساعت : 04:02 بعد از ظهر
واقعا؟ :-2-22-: ولی من از خیلی ها شنیده بودم، که سطح سوال ها خوبه، به نظرم اون قلم چی 4-5 سال پیش بود.:-2-38-:
ر.ا: قلمچی که جامعه آماری از همه بالاترِ
اگه بخوای میتونی گزینه 2 بری، (در مورد گاج چیزی نمیدونم!) فقط تک آزمون های قلمچی و بدی:-2-38-:
ولی من که خودم تقریبا !! قلم چی قبول دارم:-2-38-:
در مورد نزدیکی به سوالات کنکور هم که وقتی استاد دانشگاهی میاد سوال طرح کنه، مطمئنا شبیه هیچ آزمونی طرح نمی کنه، به نظرم این ها برای محک زدن.:-2-38-:

MICROOOB
1390،06،25, ساعت : 04:05 بعد از ظهر
خـــب خـــب..من اومـــدم راهنـــمایی کنــم:-2-31-:
اول از همـــه بگــم حرفِ زهــرا کاملا درســته چون هر کدوم از یه جهـــت برترن.
گزینه دو از بــاب اینکــه متخصــص ها و طراح های ســوالاتش خــوب نوع سوالــات کنکــور دستشــونه خیلی خوبه.
قلـــم چی واســه محک زدن خودت و فهمیــدن سطحــت البته با یکــم اغراق واسه تجربه زیـــادش خوبه.
گـــاج برای دونستن پیشرفته هر مبحــث حرف نداره.البته بایــد حواســـت باشه که شـــاید پیشرفته یه درســـی اصلا به دردت نخـــوره..
اما در کــل بهــت پیشنهاد می کنــم به یه آزمون اکتفــا نکن!:-2-31-:

paradise
1390،06،25, ساعت : 04:06 بعد از ظهر
منم به خاطر همین امسال شرکت نکردم چون واقعا موندم کدوم رو برم هرکی یه چیز میگه!

paradise
1390،06،25, ساعت : 04:08 بعد از ظهر
خـــب خـــب..من اومـــدم راهنـــمایی کنــم:-2-31-:
اول از همـــه بگــم حرفِ زهــرا کاملا درســته چون هر کدوم از یه جهـــت برترن.
گزینه دو از بــاب اینکــه متخصــص ها و طراح های ســوالاتش خــوب نوع سوالــات کنکــور دستشــونه خیلی خوبه.
قلـــم چی واســه محک زدن خودت و فهمیــدن سطحــت البته با یکــم اغراق واسه تجربه زیـــادش خوبه.
گـــاج برای دونستن پیشرفته هر مبحــث حرف نداره.البته بایــد حواســـت باشه که شـــاید پیشرفته یه درســـی اصلا به دردت نخـــوره..
اما در کــل بهــت پیشنهاد می کنــم به یه آزمون اکتفــا نکن!:-2-31-:
خب بابا لیلون یه کدوم رو بگین از همه درست و حسابی تر باشه من خودم دوستام همه میخوان برن قلم چی بعد از اونور اون یکیا میگن فایده نداره!یکی پیشنهاد میداد هم قلم چی رو برو هم گزینه دو رو!:-2-09-:

rain bow
1390،06،25, ساعت : 04:09 بعد از ظهر
من کنکوری نیستم و فعلا یه ساله که گاج میرم خیلی خوبه و همه چیش هم درسته.
یادم نیست که کدوم سازمان هم اعلام کرده بود که سوال هلی گاج و گزینه دو خیلی به کنکور شبیه هست و مثل کنکور دارن کار میکنن اما قلم چی سوالاش ساده هستش .اما نمیدونم چرا تو کنکور بیشتر نفرات برتر از قلم هستن احتمالا به خاطر تبلیغات زیادی هست که این سازمان داره .هر چند من معتقدم که این قلم نیست که به اونا کمک کرده این اونا هستن که به قلم کمک کردن.
امیدوارم باهام موافق باشین

Mi Na
1390،06،25, ساعت : 04:11 بعد از ظهر
ببین من خودم فلم چی بودم ولی هیچ کمکی واسه کنکورم نکرد چون سوالاش خیلی بی ربطه و گاهی زیادی میپیچونن سوالارو که از اصل قضیه دور میشن من به عنوان کسی که هم کنکور داشته هم دوسال قلم چی بوده میگم نرو قلم چی!!!تنها مزیتش داشتن یه برنامه است وگرنه سوالاش خوب نیست از نظر کیفیت سوال بهت پیشنهاد میکنم سه ازمون جامع سنجش بعد از عید رو حتما شرکت کن
موفق باشی

MICROOOB
1390،06،25, ساعت : 04:13 بعد از ظهر
خب بابا لیلون یه کدوم رو بگین از همه درست و حسابی تر باشه من خودم دوستام همه میخوان برن قلم چی بعد از اونور اون یکیا میگن فایده نداره!یکی پیشنهاد میداد هم قلم چی رو برو هم گزینه دو رو!:-2-09-:
مــن خودم طرفــدار پراپا قرص گاجــم،اما واقعا اگه فقط میخوای تو یــه ازمون شرکــت کنی،میگــم گزینه دو.
چون:
1-به نزدیــک بودن سوالاش به کنــکور اطمینان دارم.
2-سوالـاش جامــع تره و یه مبحــث خیلی مهم نمیشه

یادم نیست که کدوم سازمان هم اعلام کرده بود که سوال هلی گاج و گزینه دو خیلی به کنکور شبیه هست و مثل کنکور دارن کار میکنن اما قلم چی سوالاش ساده هستش .اما نمیدونم چرا تو کنکور بیشتر نفرات برتر از قلم هستن احتمالا به خاطر تبلیغات زیادی هست که این سازمان داره .هر چند من معتقدم که این قلم نیست که به اونا کمک کرده این اونا هستن که به قلم کمک کردن.
عــزیز،قلمچیـــم تجربه های زیادی داره و مــن میگم واســه محــک زدن خودت،خیلی خــوبه..اما نه اینکــه روش تکیه کنی.
من خــودم دو ســـاله که همه آزمونای گاج رو+تیزهــوشاناش رو شرکــت میکنم..
اما میـدونم که به احتمال بالا اون نزدیکی رو با سوالای کنــکور نداره.
دقتــم بکنی همه ی سوالا می شن همون مبحثیکه میخونی اما در سال های آینده

Mi Na
1390،06،25, ساعت : 04:14 بعد از ظهر

ببین پول میدن به نفرات اول تا براشون تبلیغ کنن
نفر هفت کنکور سراسری سال 86 یکی از اشناهامون بود فقط سه تا ازمون قلم چی شرکت کرده بود بدون اجازه ازش چه چیزایی که چاپ نکرده بودند

paradise
1390،06،25, ساعت : 04:14 بعد از ظهر
راستش زیادم نمیشه به حرفای اینا اطمینان کرد توی مصاحبه ها میگن ما هیچجا شرکت نکردیم یه ماه بعد اسمشون از تو گاج و قلم چی در میاد:-2-28-:یکی از همین دست اندر کارای قلم میگفت به خیلی از اینام پول میدن که بیان تبلیغ کنن

اژدر
1390،06،25, ساعت : 04:16 بعد از ظهر
آزمونای سنجش چه جوریه؟؟؟؟؟؟؟؟

Mi Na
1390،06،25, ساعت : 04:17 بعد از ظهر
سوالات قلم چی اشتباه زیاد داشت حد اقل دو تا سه غلط در هر ازمون

alma gol
1390،06،25, ساعت : 04:19 بعد از ظهر
به نظر من قلم چی عالیه چون برنامهش فوق العاده خوبه و باعث میشه ادم هیشه در حال مرور درساش باشه البته هر کی یه نظر ی نداره

ღ♥.U_and_Me.♥ღ
1390،06،25, ساعت : 04:26 بعد از ظهر
بچه ها حالا يه سوال فني ؟
مگه نمي خوان كنكورو بردارن پس يعني اين كلاساي كنكور بايد درش تخته بشه؟

farizad
1390،06،25, ساعت : 04:28 بعد از ظهر
من سال پیش قلم چی می رفتم ولی چون نمی خوندم و با برنامش جلو نمی رفتم واسم فایده نداشت ولی امسال که با برنامش جلو می رم به نظرم خیلی عالیه ، اتفاقا سطح سولاشم خیلی خوبه و واسه آزمونای جمع بندی دروس سولا از کتاب زرد که همش سوالای کنکور سالای پیشه طراحی شده . به نظر من زیاد خودتونو درگیراین چیزا نکنین و دوتا موسسه رو باهم نرین چون ضرر می کنین . البته این نظر منه و هر کسی یه نظری داره .

**sevdayi **
1390،06،25, ساعت : 04:38 بعد از ظهر
والا من خودم قلم چی ثبت نام کردم , با حرفاتون که میگین واسه کنکور فایده ای نداره پشیمون شدم , ولی من تحقیق که کردم از همه بهتر بوداا؟؟

سونیا76
1390،06،25, ساعت : 05:06 بعد از ظهر
قلم چی..............

Noosha Y
1390،06،25, ساعت : 05:15 بعد از ظهر
من هر سه تاشو شرکت کردم
قلم چی بهتر از اون دوتای دیگه اس

h.douce.h
1390،06،25, ساعت : 05:22 بعد از ظهر
به نظر من حتما حتما سنجش رو شركت كن. :-2-41-:
در مورد قلم چي يا گزينه 2 يا گاج من گزينه دو رو پيشهاد مي دم. :-2-14-:من خودم قبلا هم قلم چي مي رفتم ولي به نظرم خوب نبود .گزينه 2 خيلي بهتره .

تنها مزيت قلم چي جامعه اماري بالاشه . ببين اگه كارنامه هاي اين دو رو كنار هم بذاري خودت مي توني قضاوت كني كدوم بهتره . :-2-27-:

•Aphrodite•
1390،06،25, ساعت : 05:49 بعد از ظهر
ببین قلم چی جمعیت اماری بالاتری نسبت به گزینه دو داره ولی سوالات گزینه دو سطحش بالاتره و سوالات سال سومش درصد تطابقش با سوالات کنکور خیلی زیاده من خودم گزینه دو و قلم چی رو با هم میدم
در ضمن این که قلم چی سوالاتش ابکیه رو قبول ندارم همون ترازی رو توی ازمونای اخر قلم چی میاری با یه درصد شبیهش تو کنکور میاری مثلا برای دانشگاه سراسری ترازت باید بالای 7000 باشه توی قلم چی میبینی که سطحت نسبت به بقیه چه جوری توی گزینه ی دو با سوالات سطح بالا رو به رو میشی

نیلوفر2011
1390،06،25, ساعت : 06:38 بعد از ظهر
من سوم دبیرستانم قلم چی رفتم این پشتیباناشون به جای اینکه منوراهنمایی کنه که چطور درس بخونم میومد کتاباشونو تبلیغ میکردن البته حق دارن چون پورسانتشومیگیرند خلاصه عزیزم کلی کتاب به درد نخور به من انداختن یکیش مبانی کامپیوتر بودکه به دردم نخورد
واسه کنکورم رفتم گزینه2 خیلی آزموناش جامع وخوب بود به نظر من در سطح کنکوربودمخصوصاdvdهای آموزشیش خیلی خوبه

sayeh ninja
1390،06،25, ساعت : 07:22 بعد از ظهر
به نظرم قلم چی خوبه چون من خودم دانش اموز اونجا بودم ولی عزیزم همه چیز باز به خودت بستگی داره برات ارزوی موفقیت میکنم

نفس اخر
1390،06،25, ساعت : 07:39 بعد از ظهر
عزیزم مهم نیس که کجا میری مهم اینه که هرجاکه میزی حالا میخواد گزینه 2 باشد یا قلم چی یا سنجش یا گاج یاعلوی یا ماهان یا........... طبق برنامه ی مشاورت عمل کنی...و واقعا عمل کنی!!!مطمئن باش فقط در اون صورت به نتیجه میرسی.
من خودم دوستانی دارم که هرکدومشون به یه اموزشگاه رفتن و هر کدومشون از یه چیزی بهونه گرفتن!!!!
پس مهم ترین چیزی که تو ایندت نقش داره خودتی و خودتی وخودت
برات ارزوی موفقیت میکنم:-118-:

gmas72
1390،06،25, ساعت : 09:02 بعد از ظهر
بچه ها ممنون از نظراتتون
حرف همتون تقريبا درسته و من هم همون طور فكر مي كنم
مثلا درسته قلم چي سوالاش نسبت به گزينه سطح پايين تري داره اما از جامعه اماريش كه ( بيشتر بخاطر سابقه و تبليغاتشه) نميشه گذشت و علاوه بر اون اونطور كه به نظر دانش اموزان قوي بشتر قلم چي شركت ميكنند ، البته مطمئن نيستم حداقلش اينه كه تو شهرستان ما اينطوريه تو جاهاي ديگه چطوريه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما بگين!!!!
اما در مورد تعداد فكر نمي كنم زياد فرق كنه، اونطور كه من مي دونم تقريبا امسال هر كدوم نزديك پنجاه هزار نفر شركت كننده داشتند !!!!!!!

خلاصه كلام اينكه من بيشتر بين جامعه اماري قلم چي با سطح سوالات گزينه مرددم و نميدونم كدوم موسسه رو انتخاب كنم اگه ميشه بيشتر راهنمايي كنيد!!!!!!:-118-:

پرینوش
1390،06،25, ساعت : 09:36 بعد از ظهر
به نظر من قلم چی بهتره من خودم سال قبل قلم چی رفتم اگه طبق برنامه ریزیش پیش بری خیلی جلو میفتی

dokhtare bahar
1390،06،25, ساعت : 09:39 بعد از ظهر
هیچکدوم بهتر نیستن !!! جفتشون بی خود بی خودن !!! فقط مزیتی که قلم چی داره اینه که تعداد شرکت کننده هاش بیشتره واسه همین بهتر می تونی خودتو محک بزنی !! اما سوالاش خیلی آبکیه

|SarA_S|
1390،06،25, ساعت : 09:43 بعد از ظهر
گزینه دو...قلمچی خیلی آسون میگیره!
دوستم شیمی رو قلمچی 100 میزد ولی نمره ش 10 میشد!!!!
گزینه دو جدید تر هم هست...

eli..
1390،06،25, ساعت : 09:46 بعد از ظهر
برنامه ریزی قلم چی خیلی خوبه هر کی با بارنامه قلم چی پیش بره رتبه خوبی میاره به شرطی که دقیقا با برنامه پیش بره به خوندن همه در ها هم می رسی چون برنامه سبک اما مفیدی
من خودم قلم چی رفتم خیلی راضی هستم و به همه می گم اگه دوست دارید رتبه خوبی بیارید حتما برید کانون

عیدی
1390،06،25, ساعت : 09:47 بعد از ظهر
خب پری گزینه دو هم سی دی اموزشی داره هم جزوه های اموزشی که خداییش خیلی خوبن:-2-08-:

h.douce.h
1390،06،25, ساعت : 09:50 بعد از ظهر
بچه ها ممنون از نظراتتون
حرف همتون تقريبا درسته و من هم همون طور فكر مي كنم
مثلا درسته قلم چي سوالاش نسبت به گزينه سطح پايين تري داره اما از جامعه اماريش كه ( بيشتر بخاطر سابقه و تبليغاتشه) نميشه گذشت و علاوه بر اون اونطور كه به نظر دانش اموزان قوي بشتر قلم چي شركت ميكنند ، البته مطمئن نيستم حداقلش اينه كه تو شهرستان ما اينطوريه تو جاهاي ديگه چطوريه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما بگين!!!!
اما در مورد تعداد فكر نمي كنم زياد فرق كنه، اونطور كه من مي دونم تقريبا امسال هر كدوم نزديك پنجاه هزار نفر شركت كننده داشتند !!!!!!!

خلاصه كلام اينكه من بيشتر بين جامعه اماري قلم چي با سطح سوالات گزينه مرددم و نميدونم كدوم موسسه رو انتخاب كنم اگه ميشه بيشتر راهنمايي كنيد!!!!!!:-118-:
ببين دوست عزيز به نظريم گزينه 2 به دلايل زير :

1 به نظرم جامعه اماري قلم چي درسته بيشتر ِ اما نصف بيشتر سياه لشكر ِ :-2-27-:منظورم اينه كه خيلي ها نخونده ميان ازمون ميدن در واقع نمي توني خودت رو درست بسنجي:-2-41-:.

2 . نگاه نكن مي گه 10 نفر اول كنكور .:-2-43-: بعضي هاشون الكي ميان ميگن اصلا نمي دونن قلم چي چي هست :-2-06-:

3. كارنامه ها و بسته مشاوره اي و خلاصه پكي كه تو هر ازمون گزينه دو مي ده خيلي خيلي مفيده .:-2-38-:كارنامه جامعي مي ده . خلاصه به نظرم خيلي بهتره . :-2-41-:

حالا خودت قضاوت كن :-2-15-:

ولي از من ميشنوي اول از همه سنجش رو بنويس. :-2-41-:

سما جون
1390،06،25, ساعت : 09:53 بعد از ظهر
اول خود آدم مهمه كه چه طور درس بخونه اما من بين قلم چي و گزينه2قلم چي رو انتخاب ميكنم

sellena
1390،06،25, ساعت : 10:14 بعد از ظهر
قلم چی چون منظم تره

rooeeta
1390،06،25, ساعت : 10:16 بعد از ظهر
من هم قلم چي بودم هم گزينه دو به نظرم سوالا گزينه دو خيليييييييييييييييييييي به كنكور نزديكه

roya2144
1390،06،25, ساعت : 10:55 بعد از ظهر
من امسال آزمون های گاج شرکت کردم .جامعه آماری کمتری داره نسبت به قلم چی
ولی سوالاش خیلی سختن مخصوصا اختصاصی

gmas72
1390،06،27, ساعت : 02:22 بعد از ظهر
از بچه هايي كه كنكور دادن و نتيجه گرفتن، كدوم ازمون رو شركت مي كردن گزينه يا كانون ؟؟؟؟؟؟؟

بي زحمت اونهايي كه كنكور دادن فقط نظر بدن ( و البته نتيجه دلخواه و مطلوب گرفتن)

*mikhak*
1390،07،06, ساعت : 05:48 بعد از ظهر
سلام
جامعه آماری گزینه دو بیشتره یا قلم چی؟
یه سوال دیگه هم داشتم dvdهای گزینه دو رو بدون ثبت نام در آزمونهاش میتونیم تهیه کنیم؟

نسیم پاکزاد
1390،07،06, ساعت : 06:29 بعد از ظهر
من جای تو گیج شدم:-2-31-: ببین دوست عزیز دختر خاله ی من سمن گل که تو همین انجمنه امسال کنکور داد رتبه ی 96 تجربی شد اون قلمچی میرفت چون برنامه هاش کمه و میرسی باهاش پیش بری اما یه چن تا سوالای غیر استاندارد تو هر درسی داره اما ریاضیش خیلی شبیه به کنکوره.گزینه دو خوبه اما برنامش سنگینه .سنجش اشغاله فقط جامع هاشو ثبت نام کن. به نقل از سمن گل کنکوریه موفق

unknown girl
1390،07،06, ساعت : 07:07 بعد از ظهر
من چند سال پيش عضو قلم چي بودم نظم وبرنامه ريزي اش خوبه سطح سوالاتش نزديكه به كنكور هس هم اينكه جامعه آماريش بيشتر از موسسه هاي ديگه هس .منكه خيلي راضي بودم خوب هم نتيجه گرفتم . كتابهاي گاج هم واسه كنكور خيلي به درد ميخوره..

saba_lovly
1390،07،18, ساعت : 05:06 بعد از ظهر
به نظرم گزینه دو بهتره خودمم سه سال گزینه دو میرم:-2-38-:

montazere
1390،07،29, ساعت : 02:32 بعد از ظهر
فکر کنم گزینه ۲ بهتر باشه باز هم نمیدونم

یاسمن2
1390،07،29, ساعت : 02:36 بعد از ظهر
من امسال قلم چی ثبت نام کردم . یه ازموزنشم فعلا دادم . سطح سوالاش که خوب بود تازه میتونی خودتم بسنجی اخه همه قلم چی ثبت نام میکنن

p_f_p
1390،07،29, ساعت : 02:38 بعد از ظهر
من کانون میرم خیلی خوبه
گاج تو سوالاش خیلی غلط داره
قلم چی عالیه

mahtab...72
1390،07،29, ساعت : 02:44 بعد از ظهر
منم واسه کنکور تعریف گزینه ی دو رو زیاد شنیدم قلم چی هم خوبه ولی سطح سوالاش بایینه و فقط برنامه ریزیش خوبه

نهـــا
1390،07،29, ساعت : 02:47 بعد از ظهر
جامعه ی اماری قلمچی مسلماا نسبت به بقیه بیشتره.... و اینکه سابقه ش هم زیادتره......

S@H@R
1390،07،29, ساعت : 02:54 بعد از ظهر
قلم چی از نظر من فقط کتابهای آبیش خوبه ، آزمون هاش اصلاً خوب نیست ، به آزمون و نتیجش هیچ اعتمادی نمیشه کرد. برنامه ریزیشون هم اصلاً به درد نمیخوره ،فقط اعتماد به نفسشون بالاست :-2-22-:
از گزینه 2 اطلاعی ندارم
آزمون های سنجش خیلی خوب بود ، البته نمیدونم هنوز هم هست یا نه
علوی هم 2 نفر از دوستام توی کلاس و آزمون هاش شرکت میکردن نتیجه ای نگرفتن

laura
1390،07،29, ساعت : 02:59 بعد از ظهر
من قلم چی بودم آزموناش خداوکیلی عالی بودولی من به بعضی درسها نمیرسیدم که یخونم:-2-39-:
برای رشته ریاضی:فیزیک(گاج)ریاضی پایه(آبی قلم چی)دیفرانسیل(رمزینه وبرای تسلط خوشخوان)شیمی(مبتکران وگاج)عربی(گاج)ادبیات(مبتکرا ن وخیلی سبز)زبان(مبتکران)دینی(نشرال گو)
من ایناروخوندم عالیییییییییییییییییی بود وموفق شدم:-2-16-::-2-05-:
ولی دوستام ازمونای گاج روقبول نداشتن میگفتن سخته:-2-35-: وسوالاش بی خود:-2-28-:اما ازگزینه2 همشون راضی بودن:-2-37-:

laura
1390،07،29, ساعت : 03:05 بعد از ظهر
منم به خاطر همین امسال شرکت نکردم چون واقعا موندم کدوم رو برم هرکی یه چیز میگه!

من میگم بروقلم چی چون واقعااگه طبق برنامش بخونی موفق میشی شک نکن:-2-38-:...ولی اگه سال دومی هستی:-2-41-: حسابی بخون وآزمونای بعدعیدش روشرکت کن اینطوری بزخودت حسابی خوشت میاد:-2-16-::-2-16-:

Lair_Nilo
1390،07،29, ساعت : 03:10 بعد از ظهر
من خودم قلم چی رو ترجیح می دم خیلی موسسه ی خوبی هست برنامه ریزیش هم خیلی خوبه.در ضمن مشاورای خوبی هم داره.

laura
1390،07،29, ساعت : 03:12 بعد از ظهر

نه جفتش خوب نیست فقط یکی روبرواینطوری برنامه ریزیش قاطی پاتی میشه:-2-31-:........وهمیطوروقتت رومیگیره:-2-15-:....جفتشون خوبه هرکدوم روبیشترمیپسندی روبروولی به حرفای پیشتیبانااعتمادنکن:-2-35-:.همشون فقط شعارمید:-2-43-::-2-43-:

kimi jon
1390،07،29, ساعت : 03:14 بعد از ظهر
قلم چی خیلی عالیه

پسر بابا
1390،08،02, ساعت : 05:21 بعد از ظهر
سلام بر دوست خودم............
من 3 ساله که دانشگام تموم شده......
من بهت آیندگانو پیشنهاد میکنم......

گل ابی
1390،08،02, ساعت : 05:31 بعد از ظهر
به نظر من گزینه جوان چون خودم سه سال کنکور های ازمایشیشو می دادم.

*Galaxy*
1390،08،02, ساعت : 06:15 بعد از ظهر
خوب خوب ایشالا امسال موفق میشی:-2-40-:باید بگم دوستان من که گزینه ی 2 میرفتن بدون استثنا در کنکور خراب کردن با این که خیلی درس میخوندن.بعدشم کانون اکثرا بچه های قوی رو جذب کرده و با توجه به جامعه ی آماری گسترده ای که داره فرصت خوبی برای محک زدنه من خودم امسال کنکور دادم و میگم گروهی که تو کانون شرکت میکردیم موفق بودیم البته من در مورد گاج هیچ اطلاعی ندارم.در مورد مطالعه ی فیزیک هم باید سیریش سوالا باشی من میشد 3/5 ساعت برای یه سوال وقت میذاشتم تا حل شه و بعدش دیگه اون تیپ سوالا مثل هلو بود برام سوالات کنکور بهترین منبعه.....

zikarishi
1390،08،02, ساعت : 06:15 بعد از ظهر
تو آزمونا 2تا موسسه بيشتر به درد نميخوره (قلمچي ، گزينه2 )
اگه مدرسه ميري و برات سخته كه 2هفته يكبار آزمون بدي منظورم اينه كه از ازمون عقب مي موني قلمچي كمي كار رو برات سخت ميكنه گزينه 2 خوبيش اينه كه 3هفته يكباره آزمونش

كاتالانيا
1390،08،02, ساعت : 08:19 بعد از ظهر
دقيقا.....دوست منم 700 تومن خرج كانون كرد و درسش رو هم از من بيشتر مي خوند از آخر رتبه بالاي 20 هزار آورد.
ولي من كه گزينه شركت كردم با اينكه هيچي نخوندم ادبيات رو 28 درصد زدم:-2-31-: سوالاي كنكور بيشترشون شبيه سوالاي گزينه بود.يك سوال ادبيات بود تو همه آزمون ها بود از آخر هم تو كنكور اومد.

nacm7114
1390،08،02, ساعت : 08:22 بعد از ظهر
هیچ کدوووووووووم.........................:-119-:

shtel
1390،08،12, ساعت : 05:38 بعد از ظهر
امسال گاج واسمون مجاني بود براي همينم كل مدرسه گاج رو ثبت نام كردن.....تا اينجا سئوالاش خوب بود

رز وحشی
1390،08،12, ساعت : 05:58 بعد از ظهر
من خودم ازمونهای جامع ( قلمچی و سنجش )و سوالات ازاد و سراسری رو توصیه میکنم.

مر تضي
1390،08،12, ساعت : 06:00 بعد از ظهر
ماهان و مدرسان شريف تو سال قبل من شنيم كه بيشترين قبولي رو داشتن
ولي تو اون سه تا اگه ميخواي بري قلم چي خيلي بهتره
در مورد تست هم تو قلم چي خيلي راهنمايي ميكنن
برات آرزو ميكنم كه انشا لله قبول بشي

ferdos
1390،08،12, ساعت : 06:01 بعد از ظهر
هركدوم به نوع خودشون ميتونن بهترين باشن.....

sando
1390،08،12, ساعت : 06:04 بعد از ظهر
قلمچی خیلی خوبه !!! من سه ساله میرم

s.ali.tt
1390،08،12, ساعت : 06:08 بعد از ظهر
هیچکدوووووووووووووم
فقط خودت

neliel
1390،09،01, ساعت : 12:31 قبل از ظهر
کنکور که از ما گذشت و بخیر گذشت.
اما یه نصیحت از من به کنکوری ها...
گاج و قلم چی و گزینه ی 2 و اینا همه ابزاره برای رسیدن به هدف .
من خودم دو سال کانون بودم و نمیگم موفقیتم در کنکور بخاطر کانون بود، اما میگم من از کانون خوب استفاده کردم.
اینم بگم چه کانون چه گزینه 2 همشون قصدشون سرکیسه کردن مردمه.
گول تبلیغات رو نخورین اما بدونید دادن کنکور آزمایشی خیلی به آرامش و کاهش اضطراب کمک میکنه.
اگه سوالی چیزی بود ازم بپرسین.خوشم میاد با کنکوری ها بپرم.
راستی من پروانه هستم.

سپید بخت
1390،09،01, ساعت : 12:37 قبل از ظهر
هیچکدومشون به درد نمیخورن

nafise2
1390،09،13, ساعت : 05:55 بعد از ظهر
به نظر منم هیچ کدوم

animmmm
1390،09،18, ساعت : 10:24 بعد از ظهر
منم با نظر بچه ها موافقم كه اصل به خود ادم برميگرده كه چقدر تلاش كني ولي اين ازمونا هم بي تاثير ني من خودم سال دومم و الانم ميرم گزينه جوان سوالاش فوق العاده سخته و بيشتر به سوالات كنكور شبيه من كه خيلي راضيم0:-2-38-::-2-40-:

yasamin-73
1390،09،18, ساعت : 10:31 بعد از ظهر
به نظر من قلمچی بهتره البته خیلی فرقی نداره بستگی به تلاش خودت داره تو هر ازمونی شرکت کنی باید نهایت تلاشتو بکنی و خوب درس بخونی ولی قلمچی تعداد شرکت کننده اش بیشتره بهتر میتونی خودتو تو سطح کشور یا منطقه بسنجی از نظر رتبه......

آلانا
1390،09،18, ساعت : 10:41 بعد از ظهر
هيچكدوم...
همشون فقط اسم در كردن ...من خودم تكدرس ماهان ميرفتم دو تا از دوستام علوي،دوتاي ديگه قلمچي،سه نفرشونم علوي هيچكدوم راضي نبودن و حسرت ميخوردن چند ميليون پولشون هدر رفت آخرشم اكثرشون چيزي قبول نشدن و موندن براي سال بعد...
به نظرم آدم بايد تو كنكور به خودش متكي باشه دروس اصلي واونايي كه اشكال داره رو كلاسايي كه استاداي خوب داره بره وگرنه رو اسم آموزشگاه اگه بخواي حساب كني ول معطلي چ.ن هم پولت هدر ميره هم وقتت...

*ReiHaNe*
1390،09،18, ساعت : 10:45 بعد از ظهر
هیچکدوم فقط سنجش.من کنکوری نیستم ولی اون سالی که کنکور دادم رفتم قلمچی خیلی اشتباه کردم.سنجش خیلی عالیه.

شیما؟
1390،09،18, ساعت : 10:50 بعد از ظهر
اول که به خودت مربوطه.....(این یه تیکه شعار بود زیاد جدی نگیر):-2-15-:

معلم ما میگه گزینه جوان چون به سازمان سنجش وصله سوالاش بهتر وپرمغز تره

"Angel"
1390،11،25, ساعت : 05:19 بعد از ظهر
از نظر سطح ازمونی گاج گزینه جوان ولی هیچ وقت به برنامشون نیم رسی اگه می خوای با برنامه ازمون پیش بری قلم چی البته اونم نیم سال دوم خیلی تند میره
بریا فیزیکم سعی کن اول از یه جزوه راه حلا رو خوب یاد بگیری بعد تا می تونی تست کار کن کتاب اول تست به تست با پاسخ ولی از دومی سرعتی

mahi tak
1390،11،25, ساعت : 05:27 بعد از ظهر
معلما که میگن گزینه جوان......

حرير
1390،11،25, ساعت : 05:33 بعد از ظهر
والا من كه هيچ كدومشو قبول ندارم .بدون اينكه هيچ كدوم از اين جا ها برم كنكور دادم و رشته ي مورد علاقه مم قبول شدم.

raha_210
1390،11،25, ساعت : 05:36 بعد از ظهر
اینا همش چرته
نه گاج نه قلم چی نه گزینه ی2
هیچ کدومش به درد نمیخوره
آدمی که بخواد درس بخونه میخونه دیگه نیازیه به اینا نیست
اینا فقط طمع پول دارن

raingirl16
1390،11،25, ساعت : 05:38 بعد از ظهر
هیچ کدام
گزینه جوان سخته...من ازموناشو داشتم
قلمچی داغوووون سخته
گاج بد نیست...اونم فقط و فقط تستای گاج سفید
از من میشنوی 9 دوره ازمونای سازمان سنجشو ثبت نام کن با کتابای سفید گاج بخون...کنکور با رتبه عالی قبول میشی
ازمونای سنجش 9 دوره بود دیگه؟!اره فک کنم 9 دوره بود

P@rsa
1390،11،25, ساعت : 05:46 بعد از ظهر
درس بخونید خیلی بهتره

*!رهگذر مهتاب!*
1390،11،25, ساعت : 06:06 بعد از ظهر
هیچ کدوم ...درس خوندن تو خونه منتها با پشتکار و علاقه بهترین راه حله من اینکارو پارسال کردم و الان همدانشجوی شیمی هستم :-118-:

yalda.angel
1390،11،28, ساعت : 10:06 بعد از ظهر
گلم اول بگو رشتت چیه
من فیزیکم. 75 درصد زدم خودم هم گزینه دو رفتم راضی بودم
الان هم ترم سه پزشکی اصفهانم:-2-41-:

ساحلی
1390،11،28, ساعت : 10:10 بعد از ظهر
سوالات گزينه دو كمي از سطح كنكور بالاتره و ين مي تونه ي كلاك خوب باشه
علوي هم بد نيست اما از قلم چي پايين تره
ازمون هاي گاج هم هستش
اما گزينه دوو از همه بهتر مي تونه باشه

hanajigh
1390،11،29, ساعت : 01:28 بعد از ظهر
قلم چی بهتره من خودمم برا کنکور قلم چی بودم

آفرینش
1390،11،29, ساعت : 04:30 بعد از ظهر
درسته مهم اینه که خودت بخونی اما من میگم گزینه دو بهتره چون سوالاش سخته و سوالای کنکور سراسری هم سخته!
اما اگه هدف درس خوندن باشه به هیچکدوم از اینا نیازی نیست فقط کتاب درسی و تستای سراسری رو بخونی حله.

طلوع عشق
1390،12،25, ساعت : 12:52 بعد از ظهر
من از قلمچی راضی نبودم.....

#laleh#
1390،12،25, ساعت : 12:55 بعد از ظهر
ببین از نظر استاندارد بودن سوالا گزینه2 بهتره ولی من قلم چی رو ترجیح میدم چون هم برنامه ریزی خوبی داره
هم جامعه ی آماریش بالاست میتونی بفهمی بین کنکوریا سطحت کجاست

sara_74
1390،12،25, ساعت : 02:02 بعد از ظهر
اه اه اه اه اصلا حرف قلمچی رو نزن که تازگیا هم سطح سوالاش شدیدا افت کرده همم اینکه خ اذیت میکنه این پشتیبانام که میبینی زنگ میزنن فقط واسه حقوقشونه این جلسه هام که هی میذارن فقط واسه اینه که آخرش عکس بندازن بفرستن تهران که آقا ما جلسه گذاشتیم خیلی پیگیریمو اینا ولی خ چرته .... به حرفم گوش کن
گزینه ی جوان و از دست نده به خدا خیلی خیلی خیلی کمک میکنه ...
از من گفتن بود:-2-35-:

romaaa
1391،01،07, ساعت : 06:15 بعد از ظهر
دوست عزیز من خودم می رم گاج خیلی هم ریاضیم به نظرم خیلی به سوالات کنکور شبیه تره هم از همه بهتره

medadshami
1391،01،07, ساعت : 06:17 بعد از ظهر
قلم چی
چون آزموناش دو هفته یبار فرصت بی برنامه گی بهت نمیده

رهگذر13
1391،01،07, ساعت : 06:23 بعد از ظهر
قلم چی......

- REZA -
1391،01،07, ساعت : 06:23 بعد از ظهر
هیچ کدوم............دوست من میلییونی برای علوی خرج کرد اصلا هم نتیجه نگرفت.......
خودکار چی هم فقط بلده بشینه تا نتایج بیاد شروع کنه تبلیغات که فلانی دویست ساله توی کانونه..........:-2-38-:

hannii
1391،01،07, ساعت : 06:25 بعد از ظهر
گزینه2 بهتره عزیزم....
کمک خاسی بگووو در خدمتم:-118-:

ELekTrA
1391،01،07, ساعت : 07:14 بعد از ظهر
گزينه دو خيلي خوبه

marmaram
1391،01،07, ساعت : 07:15 بعد از ظهر
فقط گزينه 2

مارال عشق کتاب
1391،01،11, ساعت : 09:08 بعد از ظهر
ببین عزیزم هر کدوم معایب و مزایای خودش رو داره... مثلا جامعه ی آماری قلمچی از گزینه دو بیشتره و سطحش به کنکور نزدیکتر وگزینه سطح و درجه سختی ریاضی و فیزیکش بالاتره و تو کارنامش هم بیشتر رو این دو درس مانور میده... من چون هر دو رو تجربه کردم دارم میگم. اون رتبه های برتر هم که میبینی خودشون بیشتر درس خوندن تا ازمون ها بهشون کمک کنه.... اگه راهنمایی بیشتر خواستی می تونی پیام خصوصی بدی .. درخدمتم.

* ترنم بهار *
1391،01،11, ساعت : 09:13 بعد از ظهر
من تستاي قلمچي رو زدم گزينه ي دو هم همينطور ... گزينه ي و بعضي وقتا اونقدر سخته كه ادم گريه اش ميگيره ... قلمچي تستاش آبكيه اما تاريخ ازمونهاش به هم نزديكتره و بچه هاش مجبور ميشن بيشتر بخونن واسه همين بازدهيش بيشتر از گزينه ي دوئه :-2-41-:

nafas_sheytoon
1391،01،11, ساعت : 09:17 بعد از ظهر
عزیزم من قلمچی میرم عالیه نری ظرر کردی خیلی خوبه تستاشم حرف نداره کلا خیلی خوبه این یه پیشنهاد دوستانه بود

ART!ST
1391،01،13, ساعت : 03:36 بعد از ظهر
من خودمم موندم کدوم موسسه برم تابستون بعثت می رفتم خوب بود ولی نه درحدِ عالی
سنجش رو به نظرم حتما باید شرکت کنی ازمونایِ بعدِ عید یه جورایی انگار کنکور داری میدی دیگه
ولی من شنیدم که گزینه دو خیلی سطحش نزدیک تر به کنکورِ:-2-40-:

siavash1366
1391،01،13, ساعت : 03:45 بعد از ظهر
ب عنوان یک کنکوری خیلی موفق
بهمتون توصیه میکنم دور کلاس کنکور رو بطور کامل خط بکشید
من هیچ کدوم از رفیق هام رو ندیدم ک برن کلاس کنکور و زیر 10000 بشن

من فقط خودم خوندم خیلی هم موفق شدم:-2-37-:

از ما کفتن بود

farzaneh15
1391،02،20, ساعت : 10:24 بعد از ظهر
من خودمـ قلمچی میرم ... واسه من مفید نبــود ... برنامش از برنامه ی مدرسمون جلو بود و نمی تونستم بخونم...

واسه سال بعد نمیدونم واسه کدوم ثبت نام کنم..؟؟؟!!!:-2-15-:

راستی به یه مشاور خوب درسی نیاز دارم کمکـــ لطفـــا:-2-14-:

amir_lainx
1391،02،20, ساعت : 10:29 بعد از ظهر
من خودمـ قلمچی میرم ... واسه من مفید نبــود ... برنامش از برنامه ی مدرسمون جلو بود و نمی تونستم بخونم...

واسه سال بعد نمیدونم واسه کدوم ثبت نام کنم..؟؟؟!!!:-2-15-:

راستی به یه مشاور خوب درسی نیاز دارم کمکـــ لطفـــا:-2-14-:
من خودم کسی هستم که یه سال پشت کنکوری بودم سال اول اصلا با قلمچی حال نمی کردم فک میکردم خیلی سخته سوالاش اما سال دومی که امتحاناشو دادم دیدم عوض شد قلمچی بر اساس بدجه بندی آموزش پرورش جلو میره تازه اگه از من بپرسی میگم حتی خیلی کند پیش میره نسبت به برنامه ی مدرسه ها ولی باز به نظر من قلمچی حرف نداره

.Estella.M
1391،02،21, ساعت : 02:01 قبل از ظهر
منم با اون اقاهه موافقم من هیچ موسسه ای نرفتم رشته دلخواهمم اوردم همش بستگی به علاقه/ اراده و پشتکار خودت داره!!:-2-25-:
امیدوارم موفق باشی عزیزم

parie naz
1391،02،21, ساعت : 02:03 قبل از ظهر
من هم گزينه2بودم هم كانون
ولي كانون بهتره

*Hadis_71*
1391،03،08, ساعت : 02:08 بعد از ظهر
من از دوم دبیرستان تا پیش دانشگاهی قلم چی میرفتم ولی اصلا خوب نیست به نظرم :-2-28-: سوالاتش غیر استاندارده :-2-28-: ولی الان که پشت کنکورم گزینه 2 میرم که بی نهایت راضی هستم :-2-41-: برنامشو هم میرسونم ولی برنامه ی قلم چی رو هیچ وقت نمیتونستم برسونم :-2-42-:

siavash1366
1391،03،08, ساعت : 10:14 بعد از ظهر
خواهر و برادرهای فینقیل عزیز
خودتون تو خونه بخونید احتمال موفقیتتون بیشتره تا آموزشگاه رفتن

ӜFati※anjelӜ
1391،03،08, ساعت : 10:17 بعد از ظهر
قلم چي بهتره فكر كنم
كتاب انرژي اتمي رو امتحان كن

sare_kh
1391،03،21, ساعت : 10:13 قبل از ظهر
به نظرم قلم چی بهتره چون هم جامعه آماریش بالاتره و هم برنامه خوندن درسهاش منسجم تره. اگه می خوای قلم چی رو انتخاب کنی بهتر از تابستون شروع کنی. چرا که کلا میشه توی تابستون کتابای پایه و نصف پیش رو دوره کرد و تقریبا گذاشت کنار. من با قلم چی پیش رفتم که شکر خدا کامپیوتر شریف قبول شدم. ببین زیاد در بند کلاس کنکور و این حرفا نباش خودت باید تلاش کنی و بخونی به نظر من از آزمونی استفاده کن که جامعه آماریش بیشتر باشه. اینجوری بهتر می تونی خودتو مهک بزنی

*Lonely*
1391،03،21, ساعت : 10:18 قبل از ظهر
به نظرم قلم چی بهتره

بی پروا
1391،03،21, ساعت : 10:19 قبل از ظهر
کانون برنامه ریزیش دقیق تره!

ارشیا123
1391،03،21, ساعت : 10:26 قبل از ظهر
کانون قلم چی حرف نداره

*kolaleh*
1391،03،21, ساعت : 10:30 قبل از ظهر
حالا چرا فقط همين دو سه تا؟!
گاج م خوبه ها! اگه از سوالاى غلط تو كتاباش صرف نظر بشه!
ولى قلم چى هم خوبه! سوالاش استاندارده!:-2-41-:

yalda.angel
1391،03،21, ساعت : 10:38 قبل از ظهر
عزيزم من خودم تو كنكور ابته دو يال پيش فيزيك رو ٨١ درصد زدم من گزينه ي جوان رو ترجيح مي دم چون سوالاي قلم چي خيلي استاندارد نيستن
واسه كتاب هم اج رو بهت پيشنهاد مي كنم

honey08
1391،03،21, ساعت : 12:25 بعد از ظهر
منم هیچکدوم رو امتحان نکردم اما دیدم کسایی رو که قلم چی میرفتنو راضی نبودن. یا الان دوستام که میدن دیدم که با کتاب هماهنگ نست . یا چون ازموناش خیلی نزدیک به همه خسته کنندست.از یه مشاور مدرسه ی خوب هم که پرسیدم گفت ازمونای قلم چی در کل خوب نیست. ولی میگفت جند تا ازمون جامع داره که اونا خوبن.
ولی از بین همه به نظز من سنجش ار همش بهتره. هم فاصله ی ازموناش مناسبه هم استانداره و سوالاش شبیه کنکوره. هر رتبه ای هم که بگیری تو کنکور هم حدودا همون میشه.

asalie
1391،03،21, ساعت : 12:30 بعد از ظهر
به نظر من گزینه جوان چون سوالاش استاندارد ترن!!!

...soheil
1391،04،08, ساعت : 08:31 بعد از ظهر
برنامه مهمتر از حامعه آماری و اینجور چیزاس...شما چرا اینقدر وسواس دارین...آزمون صرفا یه چلنجه...شما میتونید آزمون ها رو بخرید و تو منزل کار کنید...البته من آزمون گاج رو پیشنهاد میکنم..فقط و فقط برای احساس رقابت

Honey.R
1391،04،16, ساعت : 10:26 بعد از ظهر
من خودم گزينه جوان ازمون دادم خيلي هم راضي بودم..... :-2-38-:

madrin
1391،04،19, ساعت : 04:31 بعد از ظهر
هیچ کدوم خوب نیستن مخصوصا علوی افتضاح فقط هندسه گسسته و شیمی خوبه به نظر من تک درس برداری بهتره هر کی خواست من استادای خوب میشناسم م اگه خواستین بگین من خودم امسال کنکور دادم خوب دادم ولی می تونست خوبتر از اینا باشه من همه ی وقتم صرف رفتن و اومدن به آموزشگاه کردم ولی شما این کارو نکنین مخصوصا آن که همه ی درس ها رو تو یه جا بر دارین این جوری پولاتونو ریختین تو جوب و رفتی تازه آخر میبینین چه اشتباه کردین همه وقت تون هم هدر دادین

Ghasedak.m
1391،04،20, ساعت : 01:36 بعد از ظهر
سوالای کنکوراونقدرایی که گفته میشه سخت وفضایی نیستن به خاطر همین گزینه دو زیاد مناسب نیست قلمچی به نظر متعادل تر از همه میاد البته انگیزه زیادی واسه درس خوندن داری وفاصله یه ماه بین ازمونا ازیتت نمیکنه سنجش شرکت کن واسه فیزیکم لازم نیست که سوالای خیلی مشکل مثل سوالای کتاب سبز حل کنی اول سوالای متوسطو حل کن (مثله ابی قلمچی)بعدبرو سراغ سوالایی که یه کم سخترن اینطوری زده نمیشی

kiarash@98
1391،04،31, ساعت : 01:01 بعد از ظهر
عزیزم اگر شیراز هستی بهت پیشنهاد میکنم بری اموزشگاه المپیاد فارس
اما اگر شهر دیگه هستی برو ازمونای قلم چی رو ثبت نام کن عالیه را فیزیک بهت پیشنهاد میکنم از جزوه های استاد پورفرزاد استفاده کنی و کتاب 30 سال کنکور رو بعد از هر مبحثی که میخونی تست بزنی
اموزشگاه علوی فقط تبلیغه
از گزینه 2 و گاج هم پارسال راضی نبودم

*Arefeh*
1391،05،01, ساعت : 01:16 بعد از ظهر
هیچکدوم ولی سه تا سنجش اخر خیلی خوبه هر چند بیشتر سوالاش اسونه اما هرچی رو سخت بده اون سال تو کنکور همون درس سخت میاد مثلا" امسال سنجش شیمی رو خیلی سخت داده بود کنکورم شیمی سخت شد

"Giti"
1391،05،01, ساعت : 01:17 بعد از ظهر
هیچکدوم
سنجش و گزینه دو بهتره

fatima92
1391،05،06, ساعت : 01:22 قبل از ظهر
همه ی درساتونو یه اموزشگاه نگیرید چون اصولا اموزشگاهها چند تا استاد خوب دارن و بقیه متوسط و حتی ضعیفند بیشتر از 3تا کلاسم نرو چون همه ی وقتت با کلاس پر میشه اتقاقی که همین امسال واسه من افتاد
من ازمون قلمچی دادم به نظرم اصلا خوب نبود

.Mona.
1391،05،10, ساعت : 02:30 قبل از ظهر
به نظره من قلم چی هم برنامه ی راهبردیش خوبه هم سطح آزموناش اگه با برنامه ی راهبردیش هماهنگ باشی و بهش عمل کنی میتونی به نتیجه ی دلخواه برسی خصوصا هر دوهفته یکبار برگزار شدن آزمون ها از اتلافه وقتت جلوگیری میکنه ....
آزمونای سنجش هم خوبه ولی منابع هر آزمون خیلی زیاده و نمیرسی واسه خوندن ولی 3 سنجش آخر چون جامع آماری بالایی داره خیلی خوبه اگه شرکت کنی....

بنده خداا
1391،05،10, ساعت : 06:48 بعد از ظهر
گزینه دو سطح سوالاش مثل کنکوره.از همه هم بهتره:-2-40-:

عاطفه-71
1391،05،10, ساعت : 06:55 بعد از ظهر
به نظر من آزمونهای سنجش بهتر چون که نزدیک سوالات کنکوره دیگه هر جور مطابق میلته گلم:-2-14-:

sogand72
1391،05،10, ساعت : 09:19 بعد از ظهر
فقط قلم چی ...یک لحظه شک نکن:-2-27-:

بنیتا
1391،05،13, ساعت : 02:48 بعد از ظهر
سلااااااام
به نظرمن واسه امادگی کنکور فقط کانون خوبه هم به خاطر جامعه اماری بالاش هم سوالاش!!!من سوم گزینه دو بودم خیلی خیلی هم راضی بوودم ولی واسه پیش و کنکور فقط کانونو پیشنهاد میکنم.....

dokhtar sharghi
1391،05،13, ساعت : 03:28 بعد از ظهر
من كه شنيدم نفرات برتر كنكور به جز 2نفر كلا در هر گروه آزمايشي ، قلم چي بودن، دبيراي ما اول قلم چي رو پيشنهاد مي كنن:-2-37-: من خودم چون قراره امسال برم سوم و نهايي ميشم قلم چي ثبت نام مي كنم اگه زياد برنامه ريزيتون درست ني برين قلم چي:-2-16-: علوي هم بي خيال:-2-35-: گزينه ي 2 هم خيلي سنگينه آدما وسطا خسته ميشه در حد معمولي هم نمي خونه:-2-15-:
عزیزم منم امسال میرم سوم ولی میگن سوالای گزینه2 خیلی به کنکور نزدیکه؟؟؟؟چی کار کنیم بالاخره؟؟
من سردرگم شدم!!!!!!!!!!:-2-30-:

FoReVer & NeVer
1391،05،15, ساعت : 10:23 بعد از ظهر
دوستان برای سال سوم تجربی قلم چی،گاج یا گزینه 2؟!کدوم رو پیشنهاد می کنید؟
واقعا" گیج شدم:-2-37-:

امسال می رم سوم و امتحانات نهایی هم خیلی خیلی واسم مهمه!!!در واقع فعلا" مهم ترین هدفم،امتحانات نهایی امساله!
با این اوصاف،کدوم موسسه مناسب تره؟!لطفا" راهنمایی م کنید:-2-34-:

NaFaSiMa
1391،05،15, ساعت : 11:55 بعد از ظهر
حقیقتش کلا این کانوناوکلاسا فحش نمی ارزه ازنظرمن خودت بشین درس بخون حتی تستام نرو انقدماشالا سوالا آن لاینن که طراحشون100کفن پوسونده

وقتت تو توالت بگذرونی بهتره

ایلار96
1391،05،27, ساعت : 09:32 بعد از ظهر
به نظرمن برای کنکوروسوم دبیرستان فقط ازمون سنجش خوبه چون مشخص میکنه توکنکورچی بشه اما کانون فقط یه ذره برنامه رومرتب میکنه گزینه دو هم خوبه اما همش کشک سخته مثلا ازحسابان ودیفرانسیل برای تجربی اورده یا سوالاش باکتاب های دیدمطابق نیست.
برای فیزیکم مبتکران وکانون ابی دراخراگه وقت داشتی گاجو نشرالگوبزنشک نکن من باتجربه ام

parisabeheshti
1391،05،27, ساعت : 09:35 بعد از ظهر
کاش یه نظر سنجی می ذاشتی ادم راحتتر تصمیم میگرفت

*Nasim joon
1391،05،27, ساعت : 10:08 بعد از ظهر
گزینه جوان خیلی تعریفی نیس فک کنم کانون بهتره

مهدیه38
1391،05،27, ساعت : 10:34 بعد از ظهر
گاج خیلی سوالاش سخته و غیر استاندارده. فقط گزینه دو.شک نکن.من همین امسال کنکوردادم. کاش بیشتر توضیح میدادی رتبت چندبوده و کجارو میخوای . دوست داشتی میتونم کمکت کنم

~ sara bala ~
1391،05،27, ساعت : 10:36 بعد از ظهر
به نظر من هيچكدومشون بدرد نميخوره .......

Sana0763
1391،05،27, ساعت : 10:59 بعد از ظهر
منکه قلم چی رفتم خیلی مزخرف بود اصلا نرو

ahmadnia
1391،05،28, ساعت : 08:16 بعد از ظهر
من خودم قلم چی ازمون میدادم اما مهمترین نکته این نیس که ازمون کدومو میدی مهم اینه که چقد هماهنگی با ازمون:-2-38-:
من رشتم ریاضی بود... برا انواع ریاضی اصلا سفید گاج رو نزنید ضرر میکنید
سنجش رو بده اما رو رتبه ای که بت میده حساب باز نکن :-2-43-:

zy nastaran
1391،05،28, ساعت : 08:18 بعد از ظهر
منم علوی رفتم خیلی خوب بود

SAJJAD EFT
1391،05،28, ساعت : 08:20 بعد از ظهر
ما موثع کنکور یه مدت علوی هم دیدم خوبه به نسبت از کانون خیلی خیلی بهتره!!!!!!!!

shaghayegh. a
1391،05،28, ساعت : 09:05 بعد از ظهر
قلم چی از همه بهتره ه ه ه ه ه ه ه

s.sayeh74
1391،05،28, ساعت : 09:10 بعد از ظهر
گزینه 2 مزخرف ترین جا برا رفتن قلمچی از نظر جامعه آماری و برنامه ریزی خیلی خوبه

ashoka
1391،05،31, ساعت : 06:02 بعد از ظهر
بچه ها به نظرتون برای کلاس نه آزمون، آموزشگاه های آزاد بهتره یا کانون قلم چی?

Nahid72
1391،05،31, ساعت : 06:13 بعد از ظهر
من خودم گزینه دو آزمون میدادم.
اصلا به درد نمیخوره نه پشتیبان درست وحسابی داره سوالای فیزیکشم غیر استاندارده.
کانون بهتره علویم نمیدونم.

Nahid72
1391،05،31, ساعت : 06:16 بعد از ظهر
بچه ها به نظرتون برای کلاس نه آزمون، آموزشگاه های آزاد بهتره یا کانون قلم چی?
کانون خوبه به شرطی که واقعا باهاش پیش بری و حسابی بری تو فاز درس خوندن .من خودم فقط زیستشو میرفتم.زیستش خیلی خوب بود (استاد دلگشا)
البته یه چیزیم بگم خیلی از مطالبی که تو این کلاسا گفته میشه به درد نخوره و اینا الکی مطلبو گسترش میدن.

0003030
1391،05،31, ساعت : 06:17 بعد از ظهر
هیچ کدوم فقط خودت خوبی ....................:-2-06-: