PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی بهترین کتب و انتشارت برای کنکور

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

gmas72
1389,05,14, ساعت : 22:33
سلام خدمت همه .
اکثر افرادی که تو این انجمن هستند دانش اموزند که دیر یا زود کنکور می دن می خواستم از اونهایی که کنکور دادن یا می خوان بدن از بهترین کتاب های (اغلب تست و اموزش) که خودشون می شناسن(نه اینکه از تو وبلاگ کپی کنن) معرفی کنن تا همه استفاه کنن
البته:
1- نام درس و پایه : نام کتاب و انتشارات
2- در صورت نیاز کمی توضیحات برای کتاب یا کتاب های مربوطه

امیدوارم که با کمکتون یه تاپیک جامع برای کتاب های تست و ..... درست کنین

ارادتمند همتون:-118-::-2-15-:

================================================== ===============

جان چه باشد فدای قدم دوست کنم این متاعی است که هر بی سر و پایی دارد

آلالی
1389,05,15, ساعت : 09:49
من که رشته ام تجربیه از کتابای خودآموز ژرف اندیشان برای درسام استفاده میکنم که خیلی عالیند برا کنکورم خوبند

aber
1389,05,15, ساعت : 10:05
من رشته ام ریاضی ولی با قصد تغییر رشته به تجربی
من از کتاب های آبی قلمچی استفاده می کنم
برای من مفید بوده چون هم سوال های کنکور های سال های پیش هست هم تالیفی
و هم توضیحات تشریحی کاملی داره و بعضی نکات مربوط به تست ها رو میشه از توش استخراج کردن

gmas72
1389,05,17, ساعت : 12:41
در مورد ریاضیات تجربی کسی نطری نداره بهترین کتاب های تست کدومند (ریاضی 2 . ریاضی 3 تجربی . ریاضی عمومی پیش)

.LiLiM.
1389,05,17, ساعت : 15:14
من خودم هم كتاباي گاج رو داشتم واسه رياضيات تجربي و هم كانون ولي از همه بهتر رياضيات تجربي كتاب سبزه
هم پايه و هم پيش تو يه كتاب. آمار و هندسه هم داره. سوالاش هم خيلي بهتره

اينكه واسه همه يدرسا بگي سخته. من خودم واسه هر درس 2 تا كتاب داشتم. كه يكي آسونتر بود و تو مرحله اول ميزدم و يكي ديگه مشكل تر بود
يا واسه درساي مهم مثل زيست و عربي 3 يا 4 نوع كتاب دارم.
اگه كمك خواستيد در خدمتم

-bahareh-
1389,05,17, ساعت : 17:27
نشر خوش خوان هم کتابای خوبی داره البته نه برای دیفرانسیل
کتابای رمزینه هم درسا رو خوب توضیح داده
گاج سبز هم برای ادبیات و عربی کتاب خوبیه
آبی قلم چی هم اصولا حل تستا رو خوب توضیح داده
واسه ی شیمی من مبتکران رو خریدم خیلی کتاب با حالیه

← S∆R∆MOON →
1389,05,17, ساعت : 18:46
خواهشا برا دیفرانسیل و گسسته کتاب معرفی کنین

azin_kh
1389,05,18, ساعت : 11:51
دیفرانسیل :کتاب اندیشه فائق مال اقای ما شاالله رضوی/ خوشخوان 2 جلد هست /
گسسته :خوشخوان /مبتکران هم سوالاش خوبه
عمومی های کتاب سبز واقعا عالین علی الخصوص ادبیاتاش

gmas72
1389,05,18, ساعت : 12:43
برای عمومی های علی الخصوص دین و زندگی و ادبیات و زبان فارسی و زبان ، اگه کتاب جامع و خوبی می شناسید که هر سه سال رو پوشش کامل و خوب بده معرفی کنید (البته کتاب تست)

farhad1
1389,05,18, ساعت : 20:23
سلام به همه ی عزیزان
یه سوال داشتم ! می خواستم ببینم شما کدوم کتاب رو واسه درسهای رشته ی ریاضی پیشنهاد می کنین (برای هر درس )؟ آخه انقدر کتاب تو بازاره که آدم گیج میشه !
یکی از دوستای خوبم کتاب های "خیلی سبز" رو به من پیشنهاد کرده . نظر شما چیه ؟

zemestan
1389,05,18, ساعت : 20:29
کتابای خوب بخر:-2-06-:
برا زبان انگلیسیت مبتکران بخر 100 میزنی اگه خوب بخونیش.

papion9
1389,05,18, ساعت : 20:41
آقا فرهاد من که رشته ام تجربی بود ولی توی درس های عمومی میتونم این پیشنهادات رو داشته باشم
زبان حتما حتما مبتکران رو خوب تا آخر بخونی و تمام لغتاش رو یاد بگیری
دین و زندگی نیاز به هیچ کتابی نداره باید انقدر بخونی که کاملا آیات و معنیشون رو حفظ باشی تا وقت کنکور سوال هایی که می زنی می فهمی برای دوره چی کار کنی ولی نزاری کنار تا وقت کنکورراااا
عربی من خودم گاج سفید داشتم کل سوالا رو داشت دیگه ولی خوب فکر کنم یه کم دیگه هم تحقیق بکنی بد نیست
ادبیات هم خودم گاج سبز مکمل رو در کنار خود کتاب خوندم و هر دو هفته هم با گاج سفید هر چی تست ازش تا حالا اومده بود رو میزدم و اگه یادم رفته بود دوباره دوره میکردم و به نظرم کاملا موثر بود
ولی برای اون قرابت معنایی ها یه جلسه کلاس رفتم و فهمیدم باید چطور اونا رو بزنم
ببخشید زیاد شد این کمکی بود که می تونستم بکنم
بازم سوال داشتین در خدمتم

farhad1
1389,05,18, ساعت : 20:44
آقا فرهاد من که رشته ام تجربی بود ولی توی درس های عمومی میتونم این پیشنهادات رو داشته باشم
زبان حتما حتما مبتکران رو خوب تا آخر بخونی و تمام لغتاش رو یاد بگیری
دین و زندگی نیاز به هیچ کتابی نداره باید انقدر بخونی که کاملا آیات و معنیشون رو حفظ باشی تا وقت کنکور سوال هایی که می زنی می فهمی برای دوره چی کار کنی ولی نزاری کنار تا وقت کنکورراااا
عربی من خودم گاج سفید داشتم کل سوالا رو داشت دیگه ولی خوب فکر کنم یه کم دیگه هم تحقیق بکنی بد نیست
ادبیات هم خودم گاج سبز مکمل رو در کنار خود کتاب خوندم و هر دو هفته هم با گاج سفید هر چی تست ازش تا حالا اومده بود رو میزدم و اگه یادم رفته بود دوباره دوره میکردم و به نظرم کاملا موثر بود
ولی برای اون قرابت معنایی ها یه جلسه کلاس رفتم و فهمیدم باید چطور اونا رو بزنم
ببخشید زیاد شد این کمکی بود که می تونستم بکنم
بازم سوال داشتین در خدمتم

از راهنماییتون ممنونم !

حاجی بلا
1389,05,19, ساعت : 11:59
تستهای مبتکران خوبه....هم برا شیمی هم فیزیک ..........بعد ادبیات سه تا کتاب هست که مال کلک معلم..... (الان کتابام دست دختر عمه ام اسم ناشر شون دقیق یادم نیست چون اسمها شبیه به هم هستن میپرسم بهتون میگم)قرابت معنایی جداست کتاب املا جداست /کتاب ارایه های ادبی و تاریخ ادبیات هم جداست ..............واقعا کتابهای خوبی هستن من خوندمشون کلی به دردم خوردن...........برا عربی هم تست قرمز خوبه.....زبانم کلک معلم خوبه.....یه نگاه بندازم بهت میگم.بعد برا ماهای اخر هم یه سری کتاب تست هستن که فقط سولات کنکور هستن اونا رو بخون که عالی هستن.......

faezeh
1389,05,19, ساعت : 12:10
برای قرابت معنایی کتاب الگو رو بگیر
ادبیات:کلک پاسخ تشریحی نداره ولی کتاب خوبیه.
الگو(مرتضی قشمی) پاسخ نامه تشریحی هم داره،تست های زبان فارسیش خیلی خوبه.
عربی گاج سفید
دینی هم تا میتونی آیه حفظ کن،هم به درد این دنیات میخوره هم اون دنیات.خواستی بگیری از این قلم چی جدیدا که صفحه هاش رنگی هستن از اونا بگیر،درصد غلط توشون کمه ولی خوب غلط داره،چون طراحا سلیقه ای جواب دادن.اگه اشتباه جواب دادی به پاسخنامه اطمینان نکن بروسر کتاب.
زبان هم مبتکران.

ریاضی های ما که همه تخصصی هاشون رو از خوشخوان میگرفتن.اونا رو دیگه اهل فن دادند.

-bahareh-
1389,05,19, ساعت : 13:54
واسه ی دیفرانسیل کتاب سبز رو بخر
کتابای رمزینه هم واسه ی درسای ریاضی ( گسسته ، دیفرانسیل) خوبن
واسه ی لغات زبان کتاب tick eight گاج رو بخر
واسه هندسه خوشخوان خیلی خوبه

حالا من یه سوال دارم : واسه فیزیک پایه چه کتابی هست که جواب تشریحیش خوب باشه ؟

azin_kh
1389,05,19, ساعت : 21:34
اذبیات:کلک معلم (تب کنکور :لغت-ارایه ادبی-تاریخ ادبیات)-کتاب سبز هم فوق العادست
فیزیک:گاج سفید -خوشخوان-
دیفرانسیل:ماشالله رضوی اندیشه فائق -خوشخوان -
دینی:الگو-(انرژی اتمی)
زبان :گاج سفید- کتاب سبز
شیمی:مبتکران (بازرگان)
عربی:گاج سبز-کتاب سبز
کلا عمومی های کتاب سبز همش خوبه -برای مرور اخرم این کتابای 40 ازمون نوبل خوبن.

تهمتن
1389,05,20, ساعت : 00:51
معارف کتاب مبتکران کوچیکه هست برای مفهوم ایه کتاب بزرگشم برای تست خوبهب
ادبیات حتما لغت و اعلام بخون که ته کتاب همه معنی لغت هم یاد بگیر
زبانم کتابایی که متنه مثل زرد قلم چی یا ... هر شب یک متنشو بخون

gmas72
1389,05,20, ساعت : 13:56
سلام

به نظرتون بهترین انتشارات از بین این همه انتشارات ( قلم چی ، گاج ، مبتکران ، کتاب سبز ، کلک ، خوشخوان و....)
کدومشون از همه بهترن و کدم کتاب شون؟
کدومشون سوالاشون مفهومی تر و تستاش و اموزش بیشتر در سطح کنکور اند ؟
یا اینکه کدوم انتشارات غلط های تالیفی کمتری دارن ؟:-118-:

یاشمین
1389,05,27, ساعت : 16:21
به نظر من کتا بهای قلمچی رو نخر که ارزش خوندن نداره واقعا کتاباش به جز فیزیک و کتاب های زرد افتضاحا خیلی سبز هم کتابای خوبی داره ولی من کم حجم و مقوی رو پیشنهاد نمیدم واسه عربی کتاب محوری و سفیدش خوبه