PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوست پسر (Bf)......دوست دختر (gf)........؟؟؟!!!!!!!

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

حاجی بلا
1389,04,22, ساعت : 22:39
متاسفانه ..توی این دوره زمونه امروزی دوست پسر یا bfو دوست دختریاgf داشتن در کل رابطه های به قولا امروزی خیلی خیلی عادی شده و هرکی تعدادش بیشتر باشه............. دوستدارم نظرتون رو درمورد سوالاتم بدونم

نظر شما درمورد این راطه ها چیه؟؟؟؟؟؟؟

به نظر شما داشتن این رابطه ها به قول بعضی ها ..باعث کلاس وشخصیت و این جور حرفهایی که وقتی ازشون میپرسی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یا به نظر شما ایا نداشتن این نوع دوسی ها باعث امل بودن و بی کلاس بودنه و.....اینجور حرفهاست؟؟؟؟؟؟

((((در ضمن من با دوسی و روابط سالم دو نفر جنس مخالف..((نه از نوع عشقولانه و ...))/مخالف نیسم..چون من خودم هم دوست جنس نخاف دارم و روابط سالمی هم داریم...منظورم این دوسیهای....))))

نکته جالب این دوسی ها :همشون قصد ازدواج دارن وقتی کار از کار گذشت و از هم سیر شدن ..اون وقت میفهمن .......و القصه.......بقیه ماجرا رو هم که خودت تا اخرش رو خوندی

yase sefid
1389,04,22, ساعت : 22:45
خب فقط در يه جمله ميگم كه من متنفرم از اين دوستي ها !!!كاري هم ندارم بهم ميگن امل و يا عقب مونده ....ولي من واقعا فراري ام ..دليلش رو هم قابل ذكر نيست ...تنها بگم هيچ احساس ذتي در من به وجود نمياره كه هيچ بلكه احساس پست و بي ارزش بودن بهم دست ميده ...
نمي دونم چرا ولي من اينطوريم
در هر حال من نظرمو گفتم !

asal_khanum
1389,04,22, ساعت : 22:46
داشتنش خوبه,اما واسه کلاسو این حرفا نه:mrgreen:

SAGHIIIII
1389,04,22, ساعت : 22:46
خب فقط در يه جمله ميگم كه من متنفرم از اين دوستي ها !!!كاري هم ندارم بهم ميگن امل و يا عقب مونده ....ولي من واقعا فراري ام ..دليلش رو هم قابل ذكر نيست ...تنها بگم هيچ احساس ذتي در من به وجود نمياره كه هيچ بلكه احساس پست و بي ارزش بودن بهم دست ميده ...
نمي دونم چرا ولي من اينطوريم
در هر حال من نظرمو گفتم !
منم دقیقا همین احساسو دارم.
اما خب با رابطه سالم مخالفتی ندارم. این چیزا هم اصلا دلیل امل بودن یا با کلاس بودن نیست. برای کسایی که اینطوری فکر میکنند واقعا متاسفم. خیلی سطح فکری پایینی دارن.

yase sefid
1389,04,22, ساعت : 22:50
منم دقیقا همین احساسو دارم.
اما خب با رابطه سالم مخالفتی ندارم. این چیزا هم اصلا دلیل امل بودن یا با کلاس بودن نیست. برای کسایی که اینطوری فکر میکنند واقعا متاسفم. خیلی سطح فکری پایینی دارن.

خوشحالم كه نظرتوهم همينه ...بله به نظر منم هيچ ربطي به امل بودن و اين حرفا نداره ولي متاسفانه خيليا هستن كه اينجورين ديگه !!!:-2-15-:

kimia
1389,04,22, ساعت : 22:55
راستش به نظرم من این قضیه اصلا درست نیست مخصوصا برای بچههای دبیرستانی
این رابطه ها هیچ پایانی ندارن ولی توسنای بالاتر شاید مسئله ای نباشه
منم کلی دوست جنس مخالف اجتماعی دارم به نظرم این بد نیست

hila
1389,04,22, ساعت : 22:55
یاس سفید قربونت از بس حرفت درست بود همه از حرفت استفاده کردند . عقیده های خوب و نزدیکی داریم.:-2-16-::-2-06-::-2-22-::-2-14-::-2-04-::-118-:

حاجی بلا
1389,04,22, ساعت : 22:57
ممنونم از نظراتتون امیدوارم که همینطور که گفتین باشه........خوشحالم که نظرتون با نظرم یکی هست....این نظره دوستانه.((((((خوشحالم كه نظرتوهم همينه ...بله به نظر منم هيچ ربطي به امل بودن و اين حرفا نداره ولي متاسفانه خيليا هستن كه اينجورين ديگه !!!:-2-15-: ))))))))))))))))))))

prance
1389,04,22, ساعت : 22:59
به نظره من اکثر این جور دوستیها پایانه خوشی نداره و در پایان این رابطه یا پسر ضربه روحی می خوره یا دختر حالا رابطه سالم باشه یا نباشه در هر صورت وابستگی به وجود میاره
به نظرم این جور دوستیها بهتره با اطلاع خانواده باشه

nazem
1389,04,22, ساعت : 23:00
منم قبلا نظرمو گفتم ولي بازم ميگم

من با دوستي با جنس مخالف البته رابطه سالم مشكلي ندارم

اما هيچوقت دوست دختر نخواستم داشته باشم نميدونم چرا چون فكر ميكنم اگه يوقت وابسطه بشم بعدم جدا شدن ازش مشكله و اينكه برا روحيه هردو خوب نيست

اما منكر نيستم كه دلم ميخواد با يكي كه جنس مخالف باشه يه رابطه كوچيك اما پاك داشته باشم

ولي خوب ميدونين اگه زن و مرد نامحرم براي شهوت باهم شوخي كنن و بخندن براي هر حرف هزار سال تو جهنم در عذاب خواهند بود

khorshid_13
1389,04,22, ساعت : 23:03
به نظر من خوب نیست در اون مورد BF O GF ولی اگه با هم دوست معمولی باشن از نظر من یکی این رابطه مشکی نداره و دردسر ساز هم نمی تونه بشه ...

SAGHIIIII
1389,04,22, ساعت : 23:04
ولي خوب ميدونين اگه زن و مرد نامحرم براي شهوت باهم شوخي كنن و بخندن براي هر حرف هزار سال در جهنم در عذاب خواهند بود

اگه حرف بد و نامناسب بزنند که باعث شهوت بشه گناه داره. من اینو از چند نفر پرسیدم.منظورتو از اینکه برای شهوت با هم حرف بزنند نمیفهمم.

niazruby
1389,04,22, ساعت : 23:04
از نظر من داشتن bf مثل اينكه هميشه يه فكر اضافه تو سرت داشته باشي و اجازه نده راحت باشي.
مجبوري وقتتو نصف كني.خودتو با يكي وفق بدي.كلاً مثل مزاحم مي مونه.

حاجی بلا
1389,04,22, ساعت : 23:06
با نظر اقا محسن هم ..موافقم.............نظر خوبی ..منم خانواده ام از دوستام خبر دارن.........البته الان خبری ازشون نیست بی معرفتا

aili
1389,04,22, ساعت : 23:07
نه می تونم بگم موافقم و نه مخالف چون موافقت یا عدم موافقت من بستگی به خیلی چیزا داره.....
ولی با یه چیز صد درصد میتونم بگم مخالفم و اونم همین بحث کلاس این دوستی ها و این حرفاست.....

از این لحاظ اگه نگاه کنیم که دو نفر در سن ازدواج و شرایط مناسب ادواج(تحصیلات، بلوغ فکری، شرایط مالی تقریبا ایده آل و...) حتما حتما باید مدتی قبل از ازدواج با هم رابطه داشته باشن برای شناخت بهتر همدیگه(این طوری هم قبول ندارم که یه صیغه ی محرمیت بینشون خونده بشه و از این حرفا، چون اولا وقتی من می گم دو نفر آدم عاقل و بالغ نه بچه مچه، برای کنترل رفتارشون نیاز به این چیزا ندارن، ثانیا ممکنه برای هر فردی چندین مورد از این رابطه ها پیش بیاد اون وقت باید اون فرد هر دفعه صیغه ی یه نفر بشه؟؟؟؟.............)

nazem
1389,04,22, ساعت : 23:08
اگه حرف بد و نامناسب بزنند که باعث شهوت بشه گناه داره. من اینو از چند نفر پرسیدم.منظورتو از اینکه برای شهوت با هم حرف بزنند نمیفهمم.

هرچيزي كه باعث شهوت بشه و يا هر حرف زشت ديگه

yase sefid
1389,04,22, ساعت : 23:11
یاس سفید قربونت از بس حرفت درست بود همه از حرفت استفاده کردند . عقیده های خوب و نزدیکی داریم.:-2-16-::-2-06-::-2-22-::-2-14-::-2-04-::-118-:
ممنونم عزيزم !!!چه خوب كه همچين عقيده اي داريم ...واقعا به نظرم اين كار باعث پستي و حقارت و بي ارزشي آدما ميشه ...خوشحالم كه بچه هاي نودوهشتيا هم عقيده ان

حاجی بلا
1389,04,22, ساعت : 23:11
نظر ایلی جونم هم متین...درسته............خیلی خوب گفتی عزیزم ..مرسی ....ایشالا همنطور باشه که میگین

elnaz 90
1389,04,22, ساعت : 23:12
lبه نظر من نداشتن gf یا bf بیشتر کلاس داره اصولا الان از هر 10 نفر شاید 9 نفرشون همچین دوستایی داشته باشن خیلیم راحت می شه دوست پیدا کرد به نظرم اون شخصی که همچین کاری نمی کنه خیلی بیش تر باید کلاس بذاره چون اینجور دوستیا و پیدا کردن اینجور دوستا خیلی آسونه مخصوصا تو دوران راهنمایی و دبیرستان مخصوصا دخترا که مسلما بیش تر ضربه می خورن اما خوب وقتی آدم سنش برا ازدواج مناسبه یه رابطه ی سالم فکر نمی کنم ایرادی داشته باشه
نمی خوام به کسی توهین کنم اما شاید الان نصف کسایی که میان نظر می دن که می گن نداشتنش بهتره و اینا خودشون همچین دوستایی داشته باشن من bf دارم اما از اولش زیر نظر خانواده هامون بوده به نظر من این نوع رابطه مشکلی نداره

*mikhak*
1389,04,22, ساعت : 23:17
بیشتره بچه ها نظرشون یکیه منم موافقم
ولی سالم نگه داشتن یک رابطه کار خیلی آسونیم نیست اینم باید در نظر بگیریم