PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا پسرا دوس دارن با دوست دختراشون ازدواج کنن؟

صفحه ها : 1 [2] 3

زرین دخت
07 خرد 1391, ساعت : 10:18 قبل از ظهر
نه...اگه هم بشه احتمالش کمه
پسرا دخترارو مث آدامس میبینن همواره طعم جدید رو دوس دارن.هیچ وقت آدامس جویده شده رو دوباره نمیجون و هیچ وقت آدامس رو قورت نمیدن(ازدواج نمیکنن)
البته این نظر منه ممکنه برعکس موضوع هم صادق باشه

مهرساRD
07 خرد 1391, ساعت : 10:21 قبل از ظهر
بعید میدونم شاید فقط 5 درصد

MISS MOMOKH
07 خرد 1391, ساعت : 10:28 قبل از ظهر
پسرا هر غلطی که دوست دارن در دوران مجردی می کنن بعد می رن سراغ دختر ها افتاب مهتاب دیده البته این دسته پسر های بی شخصیت بود که اکثرا هستن ولی پسر های با شخصیت هم پیدا می شن

*~SETAREH~*
07 خرد 1391, ساعت : 01:28 بعد از ظهر
من اگه پسر بودم که عمرا با طرف ازدواج نمیکردم چون اصلا بهش اعتمادی نیست:-2-28-:

♛Ironside♛
07 خرد 1391, ساعت : 01:30 بعد از ظهر
:-2-41-:خوب مسلمه نه .........

همون برنج
07 خرد 1391, ساعت : 01:33 بعد از ظهر
خیلی از دوست دختر دوست پسرا با هم ازدواج میکنن
بسته به فکره فرده نمیشه به طور کامل نظری داد راجبش:-2-31-:

nasi joon
07 خرد 1391, ساعت : 01:48 بعد از ظهر
به خیلی چیزابستگی داره:-2-43-: همینجوری که نمیشه گفت :-2-28-::-2-28-::-2-28-:

mahtab payda
07 خرد 1391, ساعت : 01:51 بعد از ظهر
والا من تمام دوستام كه ازدواج كردن قبلا با شوهرشون دوست بودن.

شبهای تنهایی
07 خرد 1391, ساعت : 01:58 بعد از ظهر
پسری رو میشناسم که به اندازه موهای سرش دوست دختر داره ولی سراغ دختری رفت که وقتی خانواده پسر برای تحقیق به محله دختر رفته بودن همه با تعجب گفته بودن مگه این خونواده دختر داره؟:-2-10-:
حالا اون دختر خانمهایی که به امید ازدواج دوست میشن بدونن که احتمال خیلی کمه و اگر هم بشه پسره تا آخر عمر تو سرشون میزنه که خودت دنبالم بودی:-2-09-: :-2-34-:

n@st@r@n-gh
07 خرد 1391, ساعت : 02:07 بعد از ظهر
90%پسرا این دوستی هارو برای سرگرمی وارضای خواسته ای خودشون میخوان اگه دختر برای ارزش قائل باشه نباید تن به چنین رابطه هایی بده که تهش بهش بگن ادامس جوییده شده یا دستمال چرک شده:-119-:

☠The Best Girl☠
07 خرد 1391, ساعت : 02:08 بعد از ظهر
نچ اقایون میرن هر غلطی دلشون خواس می کنن بعد میرن یه دختر افتاب مهتاب ندیده رو می گیرن

رمانتیک...
07 خرد 1391, ساعت : 02:08 بعد از ظهر
با هیچکدوم،
تازه اگرم ازدواج کنه،آینده ی خوبی در انتظارشون نیست...

دلنویس
08 خرد 1391, ساعت : 09:37 قبل از ظهر
نمیخوام حرفم توهین به کسی تلقی بشه اما کسی دوست پسر یا دوست دختر داره که برای پرکردن یه خلا تو زندگیش خواستارچنین رابطه ای شده وطبیعتا چه پسر چه دختر دنبال شخصی هستن که گرچه کامل نیست ولی حداقل خلا اونم ازنظر عاطفی نداشته باشه:-2-40-:

با عرض معذرت من نظریه شما رو رد میکنم خیلی ها هستن از هر نظر FULL FULL ن اما دوست از نوع جنس مخالف دارن و خیلی هام به قول شما در زندگیشون خلا دارن اما تنهان و دوست ندارن(دوست از نوع جنس مخالف دارن )

دلنویس
08 خرد 1391, ساعت : 09:47 قبل از ظهر
عالی بود
وقتی خود دخترا میان میگن اگه پسر بودیم عمرا با دوست دخترمون ازدواج میکردیم معلومه پسرا چی میگن دیگه!!!!
مبنای ازدواجی که درسته اینه که دو طرف از قبل هم رو بشناسن خصوصیات و اخلاقیات هم رو بدونن نه این که برن با یکی ازدواج کنن که 2 بار طرف رو بیشتر ندیدن
درسته خیلی از دوستی های دختر پسرا الان نادرسته،اما مشکل کجاست؟درسته یه پسر بیاد نیاز هاشو با یکی برطرف کنه بعد بره با یکی دیگه ازدواج کنه؟؟؟البته دختر ا هم بی تقصیر نیستن
من اگه پسر بودم با دختری دوست میشدم که لیاقت دوست داشتن رو داشته باشه وبعد اگه تفاهم داشتیم باهاش ازدواج میکردم نه این که برم با یکی دوست شم که اصلا معلوم نیست کی هست؟؟!!!بعدم ولش کنم و برم با یکی دیگه

درسته که ازدواج باید از روی شناخت باشه (دقت کردین وقتی یه پسر می خواد دختری رو راضی به دوستی با خودش بکنه میگه قصد من ازدواج و آشنایی) اما میشه با یک نامزدی ساده که خانواده ها در جریان هستند راحت تر شناخت پیدا کرد ما که توی خانواده با این روش به شناخت میرسیم و راضی هستیم چون از هر نظر طرفمونو میشناسیم (چه اخلاق و چه رابطه خانوادگی و اجتماعی و حتی خود خانوادش که یه امر خیلی مهمه و با این دوستی های پشت پرده نمیشه به شناخت رسید

...AVAZ...
08 خرد 1391, ساعت : 09:47 قبل از ظهر
چون ازدواجش پایان قشنگی نداره....فکر نکنم اگه پسر بودم اینکارم میکردم

مجيدنادري
08 خرد 1391, ساعت : 09:55 قبل از ظهر
خيلي كم گير مياد كه باهم ازدواج مي كنند
بعضي وقتي باهم ازدواج مي كنند بعد ازچند سال بعد ازهم جدا مي شوند
پسره به دختر ه سركوب مي ده يادختره به پسره
البته ناگفته نماند اين كار شانسي

azi& ar
08 خرد 1391, ساعت : 09:55 قبل از ظهر
به نظر من که هیچ مشکلی نیست ( البته اگه فقط اون دوستی در حد شناختن باشه نه بیشتر ) و فکر می کنم 90% ازدواج های امروزی به همین صورت انجام می گیرد .

thabibeh
08 خرد 1391, ساعت : 10:09 قبل از ظهر
به نظر من که اگر عاشق باشن والبته شخصیت داشته باشن باهم ازدواج میکنن .... اینکه پسری هر کاری دلش میخواد میکنه ولی برای ازدواج دنبال دختر چشم وگوش بسته ای میگرده خلاف وعده خداست ... خدا خودش گفته زنان پاک را ازآن مردان پاک ومردان پاک را ازآن زنان پاک آفریدم .... در ضمن خیلی از دخترها هم با یه احساس پاک یه رابطه رو شروع میکنن نه برای خوش گذرونی ... پسری که با شخصیت هست هیچ وقت با احساس یه دختر بازی نمی کنه وبه ناموس دیگران به چشم بد نگاه نمیکنه .... اگر پسری اینکارارو میکنه حتی اگه با بهترین دختر دنیا هم ازدواج کنه باز همون ادمه با همون طرز فکر غلط .....

*Abnoos*
08 خرد 1391, ساعت : 10:15 قبل از ظهر
تقریبا مطمینم که دوس ندارن تازه اگرم با هم ازدواج کنن زندگیشون پر می شه از شک و تردید

rahgoozaran
11 خرد 1391, ساعت : 02:44 بعد از ظهر
من اون اولا فکر میکردم مشکلی نداره، ولی تازه فهمیدم نه، نباید با دوست دخترت ازدواج کنی، خیلی هم مشکل داره:-2-39-:

کیانا شیطون
11 خرد 1391, ساعت : 02:48 بعد از ظهر
به نظر من اره من که خودم فقط با دوست پسرم ازدواج میکنم اگه داشته باشم چون بیشتر باهاش اشنام و ترجیح میدم با اون ازدواج کنم تا با یه پسر که بیاد خوستگاریم:-2-14-:

sana2000
11 خرد 1391, ساعت : 03:10 بعد از ظهر
نه عمرااااااااااااا خو گفتن دوس دختر دیگه اسمش روش دوس تتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتت فقط دوست نه نامزد نه همسر بعدشم پسرا که نمیتونن با 10 تا دوس دخترشون ازدواج کنن

sana2000
11 خرد 1391, ساعت : 03:13 بعد از ظهر
یه سوالی برا من پیش امد اینجا که همه دخترا میدونن رابطشون به ازدواج نمیرسه پس چرا اصلا از اول دوس میشن ؟؟؟؟؟؟؟؟

سارا_ بوشهر
11 خرد 1391, ساعت : 03:18 بعد از ظهر
من ك اگه پسر بودم عمرناش..............خو شايد قبله من با 10 نفر ديگه دوس بوده.......منم غيرتي بدم مياد:-2-31-:
آفرین:-2-27-:

mahtab26
11 خرد 1391, ساعت : 03:19 بعد از ظهر
عزيزم اصلا باطد بپرسی: پسرها دوس دارن اصولا ازدواج کنن!!!

mahtab26
11 خرد 1391, ساعت : 03:21 بعد از ظهر
یه سوالی برا من پیش امد اینجا که همه دخترا میدونن رابطشون به ازدواج نمیرسه پس چرا اصلا از اول دوس میشن ؟؟؟؟؟؟؟؟

عزيزم... این بسته به نوع نگرشیه که تو از يه رابطه داری... شايد اصلا خودت تو مود و فاز ازدواج نباشی... مثل خيلی از دخترا...

خیلی ها نظرشون اینه ازدواج دست و پای ادم رو می بنده... از طرف دیگه به جنس مخالف گرایش دارن... خوب طبیعیه... بهترین پاسخ برای این میل ازدواج کردن نیست... قطعا دوستی راحت ترین و بی دردسرترینشه...!

خوب یا بد... واقعیت جامعه ی ماست!!! دیگه باید باهاش کنار اومد...:-2-27-:

!pooneh!
11 خرد 1391, ساعت : 03:22 بعد از ظهر
مخالفم

***ترنم***
11 خرد 1391, ساعت : 03:26 بعد از ظهر
بستگی به دو طرف داره

# eLaHe #
11 خرد 1391, ساعت : 03:31 بعد از ظهر
شاعر میگه که : با دوست دخترانتان ازدواج کنین وگرنه مجبورید با دوست دختره دیگران ازدواج کنید :-2-06-::-2-06-::-2-06-:
والا به خدا ( قابل توجه اقا پسرا )
البته شاعر نمیگه هااا . دوست دخمله دکتر شریعتی میگه :-2-37-:

ترانه تابان
11 خرد 1391, ساعت : 03:41 بعد از ظهر
ببخشیدا ولی اگه خر باشن اینکارو میکنن!!

negar1390
11 خرد 1391, ساعت : 03:45 بعد از ظهر
بستگی به دو طرفداره بعضیا واقعا قصدشون ازدواجه بعضیا هم سرگرمی

yasi253
11 خرد 1391, ساعت : 03:47 بعد از ظهر
به نظر من که اکثر پسرها اینکار و نمیکنن شاید چون آخر و عاقبت این زندگی ها رو میدونن
البته بعضی از دوستی ها به ازدواج های موفق میرسن ولی تو این دوره زمونه دوستی های پاک کمتر پیدا میشه...

ghazaleh77
11 خرد 1391, ساعت : 03:49 بعد از ظهر
به نظر من اصلا نباید به حرف پسرا اعتماد کرد اونا وقتی با یه دخترن عشق و حالشونو میکنن بعد میرن باکسی ازدواج میکنن که اصلا تا به حال یه دوست پسر هم نداشته:-2-36-:

پانیذ!!!
11 خرد 1391, ساعت : 04:04 بعد از ظهر
بستگی به پسره داره اگه دختره رو دوست داشته باشه با کله قبول میکنه ولی اگه دوستش نداشته باشه عمرا !!

amir-alone
11 خرد 1391, ساعت : 04:07 بعد از ظهر
اگه اولین تجربه دختر باشن مطمئنا تلاش بی نظیری در جهت حفظ کردن شما خواهند کرد..

مهشید7
11 خرد 1391, ساعت : 04:11 بعد از ظهر
اکثرانه.........

*emo*
11 خرد 1391, ساعت : 04:18 بعد از ظهر
نه منم پسر باشم بادوست دخترم ازدواج نمیکنم البته بستگی به دخترشم داره :-2-28-:
ودیگر اینکه پسرا هر کاری میخوان میکنن بعد بایه دختری ازدواج میکنن که با هیشکی نبوده این نا عدالتیی محظه:-2-28-::-2-39-:

r-mojtaba
11 خرد 1391, ساعت : 04:24 بعد از ظهر
من مشکلی ندارم ...
ااگه واقعا به خاطر خودمون نه چیز دیگه ( نیاز های جنسی و ... ) هم بخوایم و افکارمون با هم بخونه و هم دوس داشته باشیم
چرا که نه ؟

khorzokhan
11 خرد 1391, ساعت : 04:32 بعد از ظهر
تو هر رابطه ای که صداقت حکم فرما باشه همه چیز شدنیه

مو فرفری
11 خرد 1391, ساعت : 04:45 بعد از ظهر
اگه زیاد وابسته بشن اره که اونم از هر هزار تا خیلی باشن دو نفرن

Mahsa.R
28 مرد 1391, ساعت : 06:52 بعد از ظهر
تو آشناهای ما اکثرن ازدواج کردن!

mina91
28 مرد 1391, ساعت : 10:45 بعد از ظهر
اطرافیان من خیلی هاشون این طوری ازدواج کردن و فوق العاده خوشبختن.

(شارلین)
29 مرد 1391, ساعت : 12:37 قبل از ظهر
بستگی داره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

angle66
29 مرد 1391, ساعت : 01:57 قبل از ظهر
بستگی داره به اینکه هدف از دوستی بر مبنای علاقه بوده یا نه

hanieh21
29 مرد 1391, ساعت : 02:06 قبل از ظهر
اگه با دوست دختر خودشون ازدواج نكنن با دوست دختر يكى ديگه ازدواج ميكنن

Marziiii
29 مرد 1391, ساعت : 02:10 قبل از ظهر
من از بیشتر پسرا شنیدم که گفتن عمرا با دوست دختراشون ازدواج نمیکنن ولی خوب چند تا از اطرافیانم هم با دوست دختراشون ازدواج کردن بستگی به دخترش داره ......

~Setareh Bano~
29 مرد 1391, ساعت : 02:15 قبل از ظهر
فک نکنم البته الان نزدیک به 12ساله پسرخالم با دوس دخترشه تازه نامزد کردن

SOGAND66
29 مرد 1391, ساعت : 03:06 قبل از ظهر
من اگه پسر بودم اونی که واقعا خوب بود و عاشقش بودم را همه جوره امتحان میکردم اگه از امتحانها سربلند اومد بیرون باهاش ازدواج میکردم:-2-27-:

~SariR~
27 شهر 1391, ساعت : 02:29 بعد از ظهر
اصلا فقط میخوایم ازشون سواستفاده کنیم:mrgreen:

مرسی خوشم اومد صادقانه گفتی
نمیدونم چرا همه بهت منفی دادن؟؟؟شاید دوست نداشتن واقعیتو بفهمن.

*fatemeh20*
27 شهر 1391, ساعت : 03:40 بعد از ظهر
خوب معلومه نه !!منم باشم ازدواج نمیکنم

attish
02 مهر 1391, ساعت : 01:17 بعد از ظهر
بستگی به دختره داره...و رابطه ای که با دوست پسرش داشته!

alone baby
02 مهر 1391, ساعت : 01:26 بعد از ظهر
به قول دانشمندان پی تی:با دوست دختر خودت ازدواج کنی بهتره تا با دوست دختر یکی دیگه ازدواج کنی:-2-31-:
میگن حرف راست ازبچه بشنوووو ....:-2-06-:
جداازشوخی نه خوب نیست......

NAJVA66
02 مهر 1391, ساعت : 01:54 بعد از ظهر
چرا که نه......مگه قراره دختر مورد علاقش رو کجا پیدا کنه....مگه اینکه بخواد مامانش براش دختر پیدا کنه ...که از پسرای این دوره زمونه بعیده.....

aria lover
02 مهر 1391, ساعت : 02:55 بعد از ظهر
یه دوست دختر هم ندارم بهش بگم با من ازدواج میکنی؟؟؟:-2-39-::-2-15-:

eliiiiiii
02 مهر 1391, ساعت : 03:28 بعد از ظهر
man ba bfam ezdevaj kardam, zendegimunam kheili bahale, 2 sal dus budim

eliiiiiii
02 مهر 1391, ساعت : 03:29 بعد از ظهر
بستگی به دختره داره...و رابطه ای که با دوست پسرش داشته!

na hich rabti nadare,mohem ine ke cheghad hamo dus daran

^MY HEAVEN^
02 مهر 1391, ساعت : 03:51 بعد از ظهر
اما من میشناسم پسرایی که بادوست دختراشون ازدواج کردن یا میخوان ازدواج کنن.

mika khanoom
02 مهر 1391, ساعت : 03:57 بعد از ظهر
فکر نکنم خوششون بیاد.
حداقل اونایی که من دیدم اینطورین.میگن دختری که معلوم نیس تاحالا باچند نفر دوس بوده به درد زندگی نمیخوره...
یکی از فامیلای ما با دوس دخترش ازدواج کرد ولی همش بهش شک داره.زندگیشون اصلا خوب نیست

hamidreza643
02 مهر 1391, ساعت : 04:47 بعد از ظهر
من 100درصد ازدواج میکردم به جون خودم که راست میگم

@Shytvnk@
02 مهر 1391, ساعت : 04:49 بعد از ظهر
من نه مگه از جونم سیر شدم با اون ور پریده ازدواج کنم

sweet-love
02 مهر 1391, ساعت : 04:50 بعد از ظهر
من 100درصد ازدواج میکردم به جون خودم که راست میگم

از عکس اواتارت معلومه:-2-22-:

Hasan hoseini
02 مهر 1391, ساعت : 04:51 بعد از ظهر
اره
:-2-06-:

sweet-love
02 مهر 1391, ساعت : 04:52 بعد از ظهر
چرا من اگه بودم ازدواج میکردم چون دخترا که همه بد نیستن همینطور پسرا

alita joon
02 مهر 1391, ساعت : 04:54 بعد از ظهر
ببین مونده بهطرفم[Only Registered And Activated Users Can See Links] اگه خوب باشه بعععله[Only Registered And Activated Users Can See Links]مبارکه[Only Registered And Activated Users Can See Links]

سایه ی سیاه
02 مهر 1391, ساعت : 04:58 بعد از ظهر
خب چرا که نه...اگه شرایط مناسب بشه عروسی می کنن
:mrgreen:

*Nazan!n*
02 مهر 1391, ساعت : 05:03 بعد از ظهر
اگه سوالت برعکس بود...من میگفتم نه چون آدم دیگه خسته میشه...تنوع لازمه...:mrgreen:

شیما 12
02 مهر 1391, ساعت : 05:04 بعد از ظهر
گه جفتشون از اول این قصد رو دارن آره
الان رفیق فابریک من درسه 14 سالشه ولی با نامزد الانش 1 سال و نیم رفیق بودن تازه خونه پسره هم میرفته

mina-ava
02 مهر 1391, ساعت : 05:08 بعد از ظهر
مَن اگه پسر بودم که نیستم شاید احتمال داشت اگه دوسش داشتم چرا ازدواج می کردَم ! !

liuana
02 مهر 1391, ساعت : 05:21 بعد از ظهر
چرا تا مسئله ای پیش میاد شما پای چادری ها رو میکشین وسط چرا نمی خواین باور کنین که توی هر قشری صد در صدی وجود نداره و همیشه خوب و بد باهم هستن. هستند کسانی که چادرین اما به وقتش در محیطی مناسب به خودشون میرس با پسرها صحبت، شوخی میکنند در کل یک معاشرت معمولی دارند اما با کسی ارتباط عاطفی برقرار نمی کنند و از نظر من این یک رابطه مناسب هست نه چیزی که در حال حاضر در جامعه ما هست و باعث نگرانی خیلی از خانواده ها شده. رابطهای بین پسرها و دخترها بوجود اومده که از رابطه زن و شوهرهام صمیمانه تره و این باعث به وجود اومدن خیلی مسائل بد مشه مثل انحراف نوجوون ها و جوون ها نگرانی بسیاری از زوج ها وفساد اخلاقی و ..................
در ضمن از دوستان خوبم می خوام کمی نسبت به ما چادری ها مهربون تر باشین دلیلی نداره اگه یک نفر بد بود همه بد باشن!!!!!!!! درست می گم؟:-2-30-::-2-41-:

کاملا درس میگی عزیزم .. منم با این دوتم موافقم یعنی چی هر چی میشه مارو میکیشن وسط بدتر از اونم اینه ک تر و خشک و با هم می سوزونین :-2-36-:

liuana
02 مهر 1391, ساعت : 05:24 بعد از ظهر
کم کم دارد از ریاضی خوشمان می آید:-2-27-:

الان این چه ربطی ب این بحث داشت؟!:-2-28-:

liuana
02 مهر 1391, ساعت : 05:25 بعد از ظهر
اینجا چند بحث موازی هم مطرح میشه , در واقع برای اینکه بخوایم مسیله رو بشکافیم می بایست کل عوامل رو در نظر بگیریم , بهر صورت یکسری عوامل رو مطرح می کنم و تک تک در موردشون توضیح می دم :

درک پسر از رابطه :

اولا درک اون پسر از رابطه ی چیه ؟ درکش از ازدواج چیه ؟ درکش از جنس زن چیه ؟

آیا زن موجودی خلق شده برای مرده و درک کالایی از زن داره , عبارات "دست خورده" و "دست نخورده" بیشتر ب درک کالایی از زن برمیگرده و اینکه انگار زن ماشین ه ک با پسری دوست باشه دست دوم میشه!!! در صورتی ک اگر ب عنوان انسان ب زن کنیم ب قضیه نوع متفاوتی دیده میشه : اگر زن یا دختری ک مثلا تا سن 24 سالگی یا 22 سالگی لیسانس و فوق لیسانس خونده و در طول تمام این مدت هیچ رابطه ی عاطفی نداشته باشه آیا یک جای کار نمی لنگه؟ مسلما دختر مانند پسر حق داره تجربه ی رابطه ی عاطفی داشته باشه و در رابطه اش ب دلایل مختلف شکست بخوره

آیا رابطه ی دختری ک دوست پسر داشته قابل سرزنش تره یا پسری ک خودش دوست دختر داشته اما میخواد همسرش دوست پسر نداشته باشه؟

بهتر بگم پسری ک درک اش رابطه برابرانه نباشه آیا اصلا شایسته ی زندگی مشترک ه , کسی ک یک چیز رو برای خودش خوب بدونه برای طرف مقابلش بد بدونه ! ممکن ه پسری دوست دختر نداشته باشه و همین توقع رو از همسر آیندش داشته باشه و این معقوله البته , اما کسی ک خودش دوست دختر داشته کمال رذالت نیست ک از طرف مقابلش توقع دیگه ای داشته باشه؟

خب این آدم می تونه بعد از ازدواجش هم ب دختر بازی ادامه بده در حالی ک همین رو برای زنش جنایت می دونه

بهر صورت این مورد اول بود _ درک انسانی و برابر از رابطه

با فرض داشتن درک انسانی از دختر , نوع رابطه ی دختر در گذشته و نحوه ی برخورد ب اون رابطه مطرح میشه :

آیا رابطه ی دوستی ساده بوده یا ب مسایل جنسی کشیده شده ؟

روابط جنسی پیش از ازدواج در جامعه ی بدرست یا ب غلط ب عنوان تابو شناخته میشه مخصوصا برای دختر ک حتی افراد تحصیلکرده هم براشون این مسیله عموما مهمه

آیا دختر از رابطه ی عاطفی قبلیش ضربه خورده و اگر خورده آیا بحران روحیش رو با خودش حمل میکنه ؟

برخی دخترا ممکنه برای فراموشی فرد مورد علاقشون ب رابطه با یکی دیگه رو بیارند , خب عملا برای هیچ کس پذیرفته نیست ک ب عنوان وسیله ی فراموشی دیگری استفاده بشه

از طرف دیگه ممکنه ضربه ی عاطفی ب فرد مقابل اون قدر شدید باشه ک در رفتارش لطمه ی جبران ناپذیری زده باشه . رابطه ی عاطفی بسته ب شخص مقابل رابطه (پارتنر) می تونه آدم رو بالا ببره یا تنزل بده , چه از نظر اخلاقی و چه از نظر عاطفی , اگر فرد مقابل آدم انسان با شعوری باشه رابطه ی عاطفی در نهایت چیزی ب ما افزوده و در غیر این صورت از ما کم کرده . مثالی بزنم اگر مثلا با یک دختر 2 سال دوست باشم و اون دختر تمام عشق و عاطفه اش رو بپای من بذاره , بعد من بعد از 2 سال بدون دادن توضیح کنارش بذارم و ترکش کنم , درکی ک اون دختر از جنس مرد بدست میاره به عنوان یک موجود بی چشم و رو ! ممکن ه تا آخر عمر همراهش باشه و در ازدواجش هم هیچوقت رابطه ی عمیق با شوهرش برقرار نکنه

و ....

با اینام کاملا موفقم .. :-2-41-:

myhitman
02 مهر 1391, ساعت : 05:32 بعد از ظهر
به نظرم نمیشه در مورد همه افراد یک نظر کلی داد
من خودم اگه روزی روزگاری 20 تا 30 سال بعد بخوام ازدواج کنم سعی میکنم با دختره رابطه داشته باشم
تا همدیگر رو بهتر بشناسیم البته این رابطه به معنای رابطه جنسی نیست و میتونه یه هر دو طرف یه شناخت خوبی از طرف مقابل بده
به نظرم اگه دو نفر با هم دوست میشن باید هدف دوست شدنشون رو از اول واسه طرف مقابل روشن کنن
اگه هدفشون از دوستی فقط دوستیه و نه ازدواج خب همون اول بیان کنن و اگه طرف مقابل قبول نکرد این دوستی رو بهم بزنن
اگه هدفشون از دوستی ازدواجه باید به طرف مقابلت بگی من قصدم ازدواجه و نه دوستی بی فایده که فقط واسه وقت گذروندن خوبه

✖SOƲSᗩƝ✖
02 مهر 1391, ساعت : 05:33 بعد از ظهر
الان ک کشکه:-2-36-::-2-08-:

Bahar naz
02 مهر 1391, ساعت : 05:51 بعد از ظهر
پسرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟عمرا...........اگه خدایی نکرده راضی بشن تا آخر عمرشون منت میذارن سر طرف تا یه چی میگه بهش میگن تو دیگه حرف نزن!خودت دوست دختره من بودی!!!!!!!!!!!:-2-43-:
اینو به چشم دیدم که میگما:-2-28-:
از من به شما نصیحت:به هیچ پسری اعتماد نکنین!!!! پسرا به خودشونم اعتماد ندارن چه برسه به ما!

malmal91
02 مهر 1391, ساعت : 05:52 بعد از ظهر
عمراا
اگرم ازدواج کنن رفو بدبخت میکنن
انقد بهش شک دارن که حد نداره

kimiya14
02 مهر 1391, ساعت : 05:57 بعد از ظهر
نه امکان نداره

tapesh
02 مهر 1391, ساعت : 06:07 بعد از ظهر
چه جالب چه نظرای جالبی :-2-27-: به نظرمن اگه یه پسردوست دخترشو برای ازدواج بخواد سعی در برقراری ارتباط جنسی از هر نوعی نمیکنه این یعنی اینکه وجود وشخصیت اون دختر براش مهمه نه چیز دیگه هستن کسایی چه دختر چه پسرکه برای اولین بار با کسی دوست میشن وصادقانه دل میبندند نمیشه گفت همه یه جورن که :-2-28-:

دریا کیهانی
02 مهر 1391, ساعت : 06:09 بعد از ظهر
نه به نظر من

nanigulo
02 مهر 1391, ساعت : 06:14 بعد از ظهر
نه ولی میرن دوست دختر یکی دیگرو به اسم دختر آفتاب مهتاب ندیده میگیرن

mehdi.yas
02 مهر 1391, ساعت : 06:15 بعد از ظهر
من که ندارم

رومی
02 مهر 1391, ساعت : 06:19 بعد از ظهر
سلام تقریبا بعضی از نظرات را خوندم شاید تو سنای پایین این اتفاق خیلی کم پیش بیاد و ازدواجی صورت نگیره
اما تو سنای بالاتر درصد ازدواج زیادتر میشه
من برادرم با دوست دخترش ازدواج کرده و میتونم بگم مشکل خیلی از زوجای امروزی که بدون هیچ شناختی ازدواج میکنن را ندارن

** SaMiRa **
02 مهر 1391, ساعت : 06:20 بعد از ظهر
نــــــــــــــــــــــــ ــــه ..

فمارا
02 مهر 1391, ساعت : 06:36 بعد از ظهر
براي خوشبختي در ازدواج هيچ لزومي نداره جيك و بوك طرف رو بشناسيد
كافيه بعد از ازدواج عاشق شويد

Mi Na
02 مهر 1391, ساعت : 06:41 بعد از ظهر
چرا که نه!!!
خوب دو نفر که بخوان با هم زندگی کنن چطور باید باهم آشنا بشن؟!؟!
البته من از لفظ gf bf و دوست دختر دوست پسر به شدت متنفرم....همون "دوست " بهتره
یه دوستی سالم....
البته قرار نیست همه ی دوستی ها به ازدواج منجر بشه اما خوب اگه دیدن با هم میسازن و کنار هم آرامش دارن چه اشکالی داره که ازدواج کنن؟

blacke moan
02 مهر 1391, ساعت : 06:43 بعد از ظهر
هههههههههههههه ازدواج؟:-2-06-:
فقط واسه ی چی باهات دوس میشن
همین

بارسايي
02 مهر 1391, ساعت : 06:44 بعد از ظهر
وقتي يك پسر به يك دختر شماره ميده براي دوست شدن ممكنه قبل از اون دختر به هزار نفر ديگه هم شماره بده كي خبر داره؟ حالا بر فرضم كه ازدواج كردن بعداز ازدواج پسر نميگه اون روز از من شماره گرفتي ديگه از چند نفر شماره گرفتي؟يا دختر ميگه اون روز به من شماره دادي ديگه به كي شماره دادي؟زندگيشون پراز شك ميشه.

princess 2012
02 مهر 1391, ساعت : 06:48 بعد از ظهر
نه .احتمالش خیلی ضعیفه

niloo green
02 مهر 1391, ساعت : 06:49 بعد از ظهر
:-2-31-:نه!....اکثرا دنبال کسی میرن که دست نیافتنیه

*yac*
02 مهر 1391, ساعت : 06:54 بعد از ظهر
معلومه كه نه...

nafas_hd
02 مهر 1391, ساعت : 06:55 بعد از ظهر
به نظر من بیشتر پسرا این کارو نمیکنن.....اگرم با یکی ازدواج کنن که قبلا باهاشون دوست بوده ،نمیتونن بهش اطمینان 100 درصد داشته باشن.....
هر چی بشه این موضوع دوستی رو میزنن تو سر دختره ....
اگر خوانواده ی اون پسر خبر داشته باشن که دیگه هیچی ....

Fa TeMeH
02 مهر 1391, ساعت : 06:56 بعد از ظهر
نه هیچ وقت هیچکدوم بادوست دختراشون ازدواج نمیکنن.

parnik
02 مهر 1391, ساعت : 07:05 بعد از ظهر
نـــــــــــــــــه...زندگ شون پر از شک وتردید میشه نسبت به هم...بعدش هم تو ایران جواب نمیده اول دوستی بعد ازدواج...خیلی کم پیش میاد که هر دو طرف دید مثبتی به این قضیه داشته باشن

MoriX
تو فامیل ما همه با دوست دختر،دوست پسراشون ازدواج کردن.البته همه بین 5 تا 13 سال! با هم دوست بودنو سناشونم 27 به بالا بوده (سن پایینو بچه بازیو اینا نبوده)
به نظرم بستگی به طرفین داره...به صرف دوست پسر یا دختر داشتن نمی شه به کسی انگ بد و خراب بودن چسبوند.بگذریم از دختر و پسرایی که هیچ حد و مرزی تو روابطشون ندارن...ولی اگه 2 طرف حدو حدودشون رو رعایت کنن،به نظرم این کار خیلی هم خوبه چون شناخت بیشتری از هم پیدا می کنن.
و این نهایت خودخواهیه پسراست که خودشون هرکاری می کنن بعد دنبال دخترای خوب می گردن...یه پسری درمورد دوست دخترای قبلیش حرف میزد بعد بهم پیشنهاد دوستی داد،وقتی بهش گفتم من اهل دوستی نیستمو تا حالا دوست نداشتم پسره ی پررو گفت می دونم،اگه داشتی که دیگه بهت پیشنهاد نمی دادم!!! یعنی دلم می خواست درجا خفه اش کنم...

sahar.mah16
نه بابا این دخترا واسه پسرا از همه چیشون می گذرن اخرشم میشن بد
پسرام بد از عشق و حالشون میرن 1 زن افتاب مهتاب ندیده میگیرن

parnik
02 مهر 1391, ساعت : 07:08 بعد از ظهر
نـــــــــــــــــه...زندگ شون پر از شک وتردید میشه نسبت به هم...بعدش هم تو ایران جواب نمیده اول دوستی بعد ازدواج...خیلی کم پیش میاد که هر دو طرف دید مثبتی به این قضیه داشته باشن

MoriX
02 مهر 1391, ساعت : 07:09 بعد از ظهر
تو فامیل ما همه با دوست دختر،دوست پسراشون ازدواج کردن.البته همه بین 5 تا 13 سال! با هم دوست بودنو سناشونم 27 به بالا بوده (سن پایینو بچه بازیو اینا نبوده)
به نظرم بستگی به طرفین داره...به صرف دوست پسر یا دختر داشتن نمی شه به کسی انگ بد و خراب بودن چسبوند.بگذریم از دختر و پسرایی که هیچ حد و مرزی تو روابطشون ندارن...ولی اگه 2 طرف حدو حدودشون رو رعایت کنن،به نظرم این کار خیلی هم خوبه چون شناخت بیشتری از هم پیدا می کنن.
و این نهایت خودخواهیه پسراست که خودشون هرکاری می کنن بعد دنبال دخترای خوب می گردن...یه پسری درمورد دوست دخترای قبلیش حرف میزد بعد بهم پیشنهاد دوستی داد،وقتی بهش گفتم من اهل دوستی نیستمو تا حالا دوست نداشتم پسره ی پررو گفت می دونم،اگه داشتی که دیگه بهت پیشنهاد نمی دادم!!! یعنی دلم می خواست درجا خفه اش کنم...:-2-33-:

نازنین30
02 مهر 1391, ساعت : 07:26 بعد از ظهر
نه بابا این دخترا واسه پسرا از همه چیشون می گذرن اخرشم میشن بد
پسرام بد از عشق و حالشون میرن 1 زن افتاب مهتاب ندیده میگیرن

اره دقیقاااااااا واقعا بی انصافیه که هر کاری دوست دارن میکنن بعد دنبال یه دختره پاک میرن:-2-36-::-119-:

shadi.A
02 مهر 1391, ساعت : 07:28 بعد از ظهر
فکر کن ی درصد....زندگیه رمان ک نیست با دوتا نگاه عاشق بشن!!

نسـرین
02 مهر 1391, ساعت : 07:28 بعد از ظهر
من بیشتر پسرا رو میبینم با دوست دخترشون ازدواج میکنن به نظر من درستشم همینه:-2-40-:

mahboubeh69
02 مهر 1391, ساعت : 08:49 بعد از ظهر
نه اکثرا" ازدواج نمیکنن..........

* U & ME *
02 مهر 1391, ساعت : 08:54 بعد از ظهر
اگه کسی دوس2ختر داشته باشه یا دخترا 2سپسر داشته باشن مطمئنا بازم از این کارا کردن.......
پس ب هم اعتماد ندارن.

* U & ME *
02 مهر 1391, ساعت : 08:55 بعد از ظهر
خوشم میاد بیشتر 2خترا جواب دادن....

yegane70
02 مهر 1391, ساعت : 09:10 بعد از ظهر
به نظر منم نمیشه برای همه یه حکم صادر کرد...ولی
نمیدونم کسی از دوستان مشاوره ی ازدواج یا کارگاه ازدواج شرکت داشته یانه...تو این جور مشاوره ها ما اکیدا به دخترا یاد آوری می کنیم که : کسی که قصدش ازدواجه پیشنهاد س ک س به شما نمیده!!!!
اینو برای اون دوستانی گفتم که در باره ی رابطه هایی از این نوع قبل از ازدواج صحبت کردن...
این گل برای شماست ....با مهربرونی:-2-40-:

((fatemeh ashkoo))
02 مهر 1391, ساعت : 09:20 بعد از ظهر
از خداشون باشه..
ولي من به اين عقيده دارم كه خيلي بايد اعتماد باشه تا زندگيه دووم داشته باشه

sanaz 69
02 مهر 1391, ساعت : 09:26 بعد از ظهر
تو ایران نه اما اینجا چرا ازدواج مهم نیست براشون....:-2-40-:

آرامش خیال
02 مهر 1391, ساعت : 09:26 بعد از ظهر
عمرا..!
اگه ازدواج کنن زندگی خوبی نخواند داشت
من عینا دیدم که شد طلاق
همیشه به زنش شک داره"آگه با من بوده میتونه با هرکس دیگه ای باشه"

shiva 501
02 مهر 1391, ساعت : 09:46 بعد از ظهر
عمــــــــــــــرا

DREAM1989
02 مهر 1391, ساعت : 10:07 بعد از ظهر
به نظر من دوست دختر دوست پسر بی معنی ترین کلمه دنیاست . این روابط چه معنی داره ؟

جز منحرف کردن فکر و دور کردن افراد از اهدافشون در بهترین سنی که باید از فرصت هاشون استفاده کنند ........

Rayo.
02 مهر 1391, ساعت : 10:35 بعد از ظهر
بیشتر دخترا گفتن نه (به جای پسرا هم جواب دادن)

پس باز چرا میرید دوس پسر میگیرید؟؟ خیلیا هم به 3کس تن میدن ...

bermarj
02 مهر 1391, ساعت : 11:01 بعد از ظهر
بعضیا اره بعضیا نه

نگین فرجام
03 مهر 1391, ساعت : 12:20 قبل از ظهر
عمرا...... ایی اخه تا دختره خوب مونده بیان دوست دختراشونو بگیرن

مهدیه رادمنش
26 آبا 1391, ساعت : 06:39 بعد از ظهر
پسران گل :

اگه با دوست دختر خودتون ازدواج نکنید در آخر مجبور هستید که با دوست دختر یکی دیگه ازدواج کنید :-2-06-:

~ MaTi KhAnOoM ~
26 آبا 1391, ساعت : 06:43 بعد از ظهر
دختره اگه خودشو ول نکنه همه جوره به پسره رو نده باهاش خونه نره حریمشونو رعایت کنن امکانش هست

ارغوان1367
26 آبا 1391, ساعت : 06:48 بعد از ظهر
کلن پسره هم بخواد اگه خانواده دو طرف بفهمن
از مخالفای اصلی میشن

sweet-love
26 آبا 1391, ساعت : 06:49 بعد از ظهر
همه که یجور نیستن خیلیا تک پرن و قصد ازدواجی دوس میشن (وقتی دو طرف ادم باشنااااا)از خداشونم باشه

هيوا2
26 آبا 1391, ساعت : 06:52 بعد از ظهر
اگه دوست دختره فقط دوست دختر من باشه وباهم تفاهم داشته باشيم خب ميگيرمش هيچ منتشم ميكشم

Persian.CaT
26 آبا 1391, ساعت : 06:56 بعد از ظهر
اگر تفاهم داشته باشیم و هم دیگرو درک کنیم و عاشق هم باشیم 100 درصد بله چون این سه گزینه سه شرت اصلی ازدواجه و اگر فراهم باشه .چرا که نه!

angry girl
26 آبا 1391, ساعت : 06:58 بعد از ظهر
نه بابا..در صد کمی اینکارو میکنن...ماشاا...الان پسرا دنبال دخترای افتاب مهتاب ندیدن....
البته اگه پسر اون دخترو از ته دلش دوس داشته باشه میشه..چرا که نه!!!!الان هر غیر ممکنی ممکنه...!!

•● نیلوفر 72●•
26 آبا 1391, ساعت : 07:00 بعد از ظهر
مشکل اینجاست که تو فرهنگ ما به هر دلیلی دختر و پسرا با هم دوست میشن الا قصد ازدواج!
هر پسری بگه نع یا هر دختری که بگه اگه جای پسرا بودم نه بهتره اصلا با هیچ دختری دوست نشه که بعدا بخواد به ازدواج باهاش فکر کنه. واقعا متاسفم برای کسی که با تفکری به جز ازدواج وارد دوستی با جنس مخالفش میشه چون حتما یه کمبودی هست تو زندگیش حالا چه دختر چه پسر. تا وقتی هم تو فرهنگ ما اصل هدف دوست شدن با جنس مخالف فقط هوس باشه یا تفریح نه دختری میتونه به پسری اعتماد کنه نه پسری به دختری بهتره که یا این کارو از فرهنگمون دور بریزیم یا این که درستش کنیم! لازم نیستبرای بقیه تلاش کنیم و موعضه کنیم بهتره از خودمون شروع کنیم
قصدم نصیحت نبود من این چیزایی که گفتمو واقعا بهش اعتقاد دارم امیدوارم شما رو هم به فکر وا داره

محبوبه ربیعی
26 آبا 1391, ساعت : 07:00 بعد از ظهر
اگه دوتاشون سنشون کم باشه و از سر بچه بازی دوست شده بشن نه درصدش خیلی کمه
اگه هم باشه ناموفقه
ولی اگه سنشون بالا باشه و خوب و بد زندگی رو درک کنن راحت میتونن با هم کنار بیان و موفق هم میشن

Mahsa.R
26 آبا 1391, ساعت : 07:03 بعد از ظهر
پسران گل :

اگه با دوست دختر خودتون ازدواج نکنید در آخر مجبور هستید که با دوست دختر یکی دیگه ازدواج کنید :-2-06-:

ایــــــــــــــــــول!:-2-06-:

sara bk
26 آبا 1391, ساعت : 07:04 بعد از ظهر
فكر نكنم البته بستگي به طرف مقابلشون هم داره

fati웃❤유fati
26 آبا 1391, ساعت : 07:05 بعد از ظهر
اگه یه پسر به قصد ازدواج جلو بیاد خیلی راحت میتونه با خانواده صحبت کنه.اما اگه قصدش دوستی باشه که میچسبه به خود دختره

زن شرقی
26 آبا 1391, ساعت : 07:05 بعد از ظهر
اول اينكه الان 90% دخترا و پسرا با هم رفاقت دارن!

دوم اينكه اونايي كه دوست دختر يا پسر ندارن يا نميتونن (نه اينكه نخوان)يا قبلا از كسي ضربه خوردن يا ضربه خوردن اعضاي خانوادشون از اعتماد به جنس مخالف رو ديدن.

و برسيم به پاسخ سوال!

نـــــــه ! اصولا پسرا عادت دارن با دوست دختراي پسراي ديگه ازدواج كنن !

نه خانوم محترم جمع نبدمثلاخودمن واقعانمیخوام دوست پسرداشته باشم نه ازکسی ضربه خوردم نه خونوادم ازکسی ضربه خورده فقط دلایل وعقایدی دارم که بهشون ایمان دارم ودلیلی واسه دوستی باجنس مخالف نمیبینم توانایی شودارم ولی نمیخوام

Fateme.R
26 آبا 1391, ساعت : 07:07 بعد از ظهر
عمرا .............:-119-:

...eli...
26 آبا 1391, ساعت : 07:07 بعد از ظهر
عمرااااااا پسرا فقط دخترارو واسه ......میخوان

Mahsa.R
26 آبا 1391, ساعت : 07:08 بعد از ظهر
اگه به اطراف نگاه کنید می بینید که احتمالش 5/0درصدم نی...
معمولا پسرایی که...
دخملای افتاب مهتاب ندیده می خوان...چون جنس خودشونو می شناسن...
الان دیگه دخترای آفتاب مهتاب ندیده رو نمیشه از دیده تشخیص داد!
تو دور و اطافتون نمی بیند؟!خیلی دخترا هستن کزیرجلکی خیلی کارا می کنن هیشکی هم نمی فهمه...3-4تا از دوستای من حتی با دوس پسراشون......
هیشکی نفهمید که هیچ..با همون پسرا هم که مزدوج نشدن که هیچ ..با یکی دیگه ازدواج کردن تازه مردم میگن دختره به این خوبی حیف شد!!!!!!

Farnaz.R
26 آبا 1391, ساعت : 07:08 بعد از ظهر
عجبا.....خب چی بگم والا....نمیدونم

mane tanha
26 آبا 1391, ساعت : 07:09 بعد از ظهر
نه خانوم محترم جمع نبدمثلاخودمن واقعانمیخوام دوست پسرداشته باشم نه ازکسی ضربه خوردم نه خونوادم ازکسی ضربه خورده فقط دلایل وعقایدی دارم که بهشون ایمان دارم ودلیلی واسه دوستی باجنس مخالف نمیبینم توانایی شودارم ولی نمیخوام

مثل خودمی....منم موافقم... پیشنهادم زیاد بوده حتی دوستی ب قصد ازدواج...ولی من نخواستم!!!

MoonRise
26 آبا 1391, ساعت : 07:13 بعد از ظهر
اگه دوست دختره فقط دوست دختر من باشه وباهم تفاهم داشته باشيم خب ميگيرمش هيچ منتشم ميكشم

ببخشیدا وقتی خودتون 100 تا 100 تا دوست دختر دارین چطور انتظار دارین کسی که باهاش دوست میشین فقط دوست دختر خودتن باشه؟؟؟؟؟

Mahgol Banoo
26 آبا 1391, ساعت : 07:17 بعد از ظهر
حالا زیاد ناراحت نباشید چون کسی تو این دوره با این شرایط ازدواج نمیکن ِ D:

کسی که پول نداشته باش ِ که نباید سراغ ازدواج برهـ و کلا خواه ناخواه دورشـ ُ خط میکش ِ مگر اینکه مقید باش ِ

کسی هم که پولدار باش ِ همه کارشـ ُ میکن ِ نیازی به تعهد ازدواج ندارهــ

سوال ُ هم باید از پسرها پرسید. همه اول اظهار مد روزی میکننــ که اینطوری ازدواج میکنیم اما کافی ِ خانواده ها متوجه شنــ ...

متاسفانه روابط دوستی به قصد ازدواج در ذهن خیلی از ما نمیگنجــه

atajojo.f
26 آبا 1391, ساعت : 07:19 بعد از ظهر
اره اگه تفاهم داشته باشن

leilaye.majnun
26 آبا 1391, ساعت : 07:20 بعد از ظهر
اگه طرف خوب باشه و مورد پسند باشه
هم پسر ازدواج میکنه هم دختر

adilan
26 آبا 1391, ساعت : 07:27 بعد از ظهر
بیشتر دوستای من با دوست پسراشون ازدواج کردن

الان هم خوش و خرم دارن زندگیشون رو میکنن :-2-41-:

aysan-15
26 آبا 1391, ساعت : 07:47 بعد از ظهر
چرا که نه؟اگه واقعا همدیگه رو دوست داشته باشن؟

سولماز جونی
26 آبا 1391, ساعت : 07:54 بعد از ظهر
به نظرم خیلی ازدواج احمقانه ای میشه چون هردو طرف به هم شک دارن!!!ولی خوب دوست بودن بستگی به سن و... هم میشه بعضیا میگن اینکه مثلا به این مدت با هم دوست معمولی باشیم تا همدیگرو بهتر بشناسیم برای ازدواج ...من که حاضر نیستم با پسری دوست باشم(دوست پسر)بعدم باهاش ازدواج کنم!!!خیلی هاش به طالاق میکشه!!:-2-09-:
بعضی ها وقتی کاری داشته باشند دوستت هستند،بعضی ها وقتی گیر مسکنند دوستت هستندو وقتی هم هستند بهتر است نباشند،بعضی ها نیستند وادای بودن در می آورند،بعضی ها در عین بودن هرگز نیستند،بعضی های دیگر هم به طور کلی هستند ولی آدم نیستن ،آنهای دیگرهم که آدم هستند نیستند!!!!!!

MAEDE❤❤❤
26 آبا 1391, ساعت : 08:02 بعد از ظهر
بیشتر دوستای من با دوست پسراشون ازدواج کردن

الان هم خوش و خرم دارن زندگیشون رو میکنن :-2-41-:

چ خووووووووووب
خدا كنه اخر همه دوستيا همين شه....:-2-30-:

yazgolnarges
26 آبا 1391, ساعت : 08:04 بعد از ظهر
سلام عزیزم زیاد ناراحت نشو قسمت تو هم انشالله میشه از مجردبودنت برو حالشو ببر

.:غريبه اشنا:.
26 آبا 1391, ساعت : 08:07 بعد از ظهر
اگه تفاهم داشته باشن و رابطه يه طرفه نباشه چرا كه نه..........

mikaeel008
26 آبا 1391, ساعت : 08:12 بعد از ظهر
من یکی که اصلا حاظر نیستم یه لحظه هم حتی به زندگی مشترک میان خودم و دوست دخترام فک کنم چون اونی که با من دوسته به همون راحتی می تونه با یکی دیگه ارتباط پیدا کنه و دلایل زیا دیکه البته سوء تفاهم نشه من منظورم در عالم دوست داشتن بود نه در عالم عشق که عالم عشق بحثس کاملا از این سواست و همه بهتر از من جریان و میدونن که در این عالم میشه باهاش ازدواجم کرد.

mikaeel008
26 آبا 1391, ساعت : 08:25 بعد از ظهر
اگه در عالم عاشقی شد ( عشق واقعی ) که اصلا بنظر من اشکال نداره و می تونن خوشبخت بشن ولی در عالم دوست داشتن اصلا نمیشه حتی به فکر ازدواج افتاد که همه ی دوستان دلیلش و بهتر از من میدونن

مهدیه رادمنش
26 آبا 1391, ساعت : 08:42 بعد از ظهر
در عجبم این اقایونی که میگن با دوست دختر خودمون ازدواج نمیکنیم و دنبال همسر آفتاب مهتاب ندیده هستن

خودشون هم افتاب مهتاب ندیده هستند ؟! میخوام اینو بدونم خودشون هم همونقدر که دم از دختر پاک و نجیب میزنن خودشون هم پاک و نجیب هستند ؟!

عمراااااا حتی یکدرصد ... هههه:-2-28-:

پس به همین خیال باشید که یه دختر نجیب گیرتون بیاد - هرآنچه برای خود میخواهی برای دیگران هم بخواه

VISION.A
26 آبا 1391, ساعت : 09:16 بعد از ظهر
در عجبم این اقایونی که میگن با دوست دختر خودمون ازدواج نمیکنیم و دنبال همسر آفتاب مهتاب ندیده هستن

خودشون هم افتاب مهتاب ندیده هستند ؟! میخوام اینو بدونم خودشون هم همونقدر که دم از دختر پاک و نجیب میزنن خودشون هم پاک و نجیب هستند ؟!

پس به همین خیال باشید که یه دختر نجیب گیرتون بیاد - هرآنچه برای خود میخواهی برای دیگران هم بخواه

نه عزيزم چون خودشون افتاب مهتاب نديده نيست واسه همين همچين دختريو ميخان...بدتر ازونام دخترا هستن كه باهاشون رفيق ميشن...
به نظر من اصلا نبايد رفيق شد...اگه رفاقت صرف چيزاي مزخرفي كه خودتونم ميدونيد باشه كه عمرا ازدواج كنن ولي اگه يه رابطه پاك و سالم باشه شايد...ولي كلا وقتي اسم رفاقت و دوست دختري مياد خيلي كثيف ميشه و هيچ اعتمادي وجود نداره پس نه نمي ازدواجن...

Mahsa.R
01 آذر 1391, ساعت : 04:23 بعد از ظهر

حالا مونده پسرا دخترا رو بشناسن!بیشتر همین دخترایی که به نظر این پسرا آفتاب مهتاب ندیده اند دوستا و رفیقا و همکلاسیای مااند دیگه!میبینم پشت اون مظلومی و صداقت و پاکیشون چی هست...به جای طلای واقعی با همین طلا هندیشون خوش باشن که فکر میکنن خیلی زرنگی کردنو آخرشم رفتن یه آدم پاکو گرفتن...پسر اگه کاری بکنه توجامعه ی مابراش مهم نیس که کسی بفهمه یا نه...ولی دختر براش مهمه..واس همین هرکاری میکنه یواشکیه!
واس همین کاری بکنه کسی نمیفهمه!من یه دوست دارم که فردا صبح با یه پسری قرار داره...قصد خود دختره اصلا ازدواجم نیست(بگیرین دیگه)..حالا کل شهر و فامیل و آشنای دختره رو سرپاکی و حجب و حیاش قسم می خورن!کی میدونه چه کارا میکنه یا نه....

leilaye.majnun
01 آذر 1391, ساعت : 04:25 بعد از ظهر
نه ازدواج نمیکنن
مگر اینکه واقعا دوسش داشته باشه نه هوس.....

mohadese0
01 آذر 1391, ساعت : 04:25 بعد از ظهر
تو یه درصد فکر کن بخوان نه بابا فقط فکر سو استفاده اند

هورام
21 اسف 1391, ساعت : 04:22 بعد از ظهر
اکثرا به فکر سو استفاده هستن حتی اگه رابطه به ازدواج ختم بشه در آینده دچار مشکل میشن

سارا2018
21 اسف 1391, ساعت : 04:40 بعد از ظهر
محال ممکنه چون میدونه پسره ممکنه قبل اونم دوست دختر داشته (اندازه موهای سرش!!!!!!!!)اگرم بشه....خوب دیگه شده دیگه!

_TarlaN_
21 اسف 1391, ساعت : 04:42 بعد از ظهر
اونا که هنوز تو رویا زندگی میکنن میگن بله اما اگه یکم درست فکر کنی کسیه که تو خیابون بات دوست میشه قصدش ازدواج نبوده اگه هم اخرش ازدواج کرد باهات بدون که اونم مثل تو یا تو خوابه یا هنوز بچه اس ،بعد یه مدت میفهمید که چه ظلم بزرگی به خودتون کردید

فبیولس
21 اسف 1391, ساعت : 04:43 بعد از ظهر
99.9999999999% عمراً

نونوتین
21 اسف 1391, ساعت : 04:53 بعد از ظهر
الان یه بابلی مث من باید بگه
بورن ببیسن وشون کنه خر هستنه
ازدواج نکنن بسر قحطه؟ کمه خوشکسالی بسر اومده ؟

×Mahdis×
21 اسف 1391, ساعت : 04:59 بعد از ظهر
نه چون همچين پسرايي موقع ازدواج دنبال يه دختر پاک و آفتاب مهتاب نديده ميگردن!!!
واقعا چقدر خوش اشتها!!!!!

z.rashidi
21 اسف 1391, ساعت : 05:03 بعد از ظهر
محاله ازدواج کنن

ke1998
21 اسف 1391, ساعت : 05:04 بعد از ظهر
اگه از رو هوس و مسخره بازی باشه که 100% اصلا!اما بهتره که بره با دوست دختر یکی دیگه ازدواج کنه :-2-06-:
والا بقرعااااااااااااااااااان :-2-22-:

*/maryam/*
21 اسف 1391, ساعت : 05:05 بعد از ظهر
اصـــــــــــلا ...فکرشم نکن ...

***niaz***
21 اسف 1391, ساعت : 05:06 بعد از ظهر
والا من که پسر نیستم ولی بیشتر پسرا دخترایی که اهل زیاد بیرون رفتن و آرایش زیاد و اینجور چیزان و واسه دوستی میخوان ولی دخترایی که پاک تر هستنو واسه ازدواج....

سحر وروجک
21 اسف 1391, ساعت : 05:07 بعد از ظهر
خیلی از پسرا هسن ک با دوس دختراشون ازدواج کردن زندگی خوبیم دارن

nazi_bec
22 اسف 1391, ساعت : 05:47 بعد از ظهر
خیلی باحاله با خودشونم در گیرن... می گن دختر پاک می خوایم... بعد خودشون می رن با دخترا دوست می شن...! من خیلیا رو دیدم ازدواج کردن... خیلیا هم دیدم که طرف بخاطر قبول کردن پیشنهاد دوستی شون پسشون زدن... :-2-43-:درگیرن دیگه...

زن شرقی
05 ارد 1392, ساعت : 10:14 بعد از ظهر
به نظرمن1درهزاره

فاطمه76
05 ارد 1392, ساعت : 10:16 بعد از ظهر
نه بابا این پسرا دنبال دخترای افتاب مهتاب ندیدن

@razie@
05 ارد 1392, ساعت : 10:22 بعد از ظهر
اصلا اگرم ازدواج کنن زندگياشون دوام نداره

$key$
05 ارد 1392, ساعت : 10:34 بعد از ظهر
نههه
اصلا

رابین *
05 ارد 1392, ساعت : 10:50 بعد از ظهر
دوست دختر نوداریم !
اما عمرا !

myhitman
05 ارد 1392, ساعت : 10:55 بعد از ظهر
من اکثر ازدواجهایی که دور و اطرافم می بینم اکثرا قبل از ازدواج با هم دوست هستن

$ ساجده$
05 ارد 1392, ساعت : 11:14 بعد از ظهر
تضمینی نیست میشناسم کسایی که با دوستی شروع کردن به ازدواج نرسیدن و افسردگی و حتی خودکشی و.... کسایی هم که ازدواج کردن زندگیشون بی دوام بوده پسره خانوم باز بوده و... یا کسایی که هنوز با عشق دارن زندگی می کنن بچه هم دارن و خیلی خوشبختن جوری که کسایی که سنتی ازدواج کردن این زندگی رو ندارن همش به نظر من قسمته

raaheleh
06 ارد 1392, ساعت : 01:10 قبل از ظهر
چی بگم والا از پسرا باید پرسید ولی احتمالش کمه

★A N A H I T A★
06 ارد 1392, ساعت : 01:13 قبل از ظهر
نه ..با دوست دختر یکی دیگه ازدواج میکنن ...

MEHRABON-E
06 ارد 1392, ساعت : 03:18 قبل از ظهر
احتمالش 10 درصده ..معمولا این طور پسرها ..دیگه اعتماد کاملی نمیتونن به اون دختر داشته باشند ...مگه در شرایط خاصی ...که جزء همون ده درصد به حساب میان ..

Shibi r
06 ارد 1392, ساعت : 03:34 بعد از ظهر
بستگی داره

(بهار ساعدی )
06 ارد 1392, ساعت : 03:36 بعد از ظهر
منو شوهرم دوست بودیم ولی نه در اون حد

~*نيلوفر آبي*~
06 ارد 1392, ساعت : 03:36 بعد از ظهر
بعید میدونم چون پسرا به دوست دختراشون اعتماد ندارن

mah$a.G6
06 ارد 1392, ساعت : 03:38 بعد از ظهر
بستگی داره که چه جور آدمی باشه!!!:-2-39-:

*خوشگل پسر*
06 ارد 1392, ساعت : 03:40 بعد از ظهر
اگه دوست دختر داشته باشم وفقط بامن باشه ودخترخوبی باشه آره

{piano}
06 ارد 1392, ساعت : 03:40 بعد از ظهر
بیشتر اوقات نه....
ولی بستگی به آدمش هم داره!
من دوتا پسر عمه دارم هر دوتاشونم با دوست دختراشون که تو دانشگاه دوست شدن ازدواج کردن!
البته 5 ، 6 سال دوست بودن!

aram76
06 ارد 1392, ساعت : 03:46 بعد از ظهر
پسرا دوست دوختراشونو برای ازدواج انتخاب نمی کنند
اگرم درصد بسیاری کمی ازدواج کنند زندگی موفقی ندارند.

~Alone.Boy~
06 ارد 1392, ساعت : 03:47 بعد از ظهر
آره....حق مسلم ماست

~first-LOVE~"
06 ارد 1392, ساعت : 03:49 بعد از ظهر
به نظر من نه...

m-khani
06 ارد 1392, ساعت : 03:49 بعد از ظهر
بعبد میدونم ازدواج کنند. امکانش مثل حد میمونه به سمت صفر میل میکنه.

gray-girl
06 ارد 1392, ساعت : 03:50 بعد از ظهر
شما از کجا میدونین شاید اون دختری که با یه پسر دوس میشه عاشق اون پسر باشه و قبل از اون با کسی نبوده

N e G a R
06 ارد 1392, ساعت : 03:52 بعد از ظهر
نه ..با دوست دختر یکی دیگه ازدواج میکنن ...

خیلی خیلی با این موافقم
پسرا خیلی ادعا میکنن که میخوان با یه دختر آفتاب مهتاب ندیده ازدواج کنن
ولی نمیدونن که میرن دوست دختر یکی دیگه رو میگیرن

angel98
06 ارد 1392, ساعت : 03:56 بعد از ظهر
بستگی داره!! شاید اگه واقعا یدرد هم بخورن ازدواج کنن خوشبخت بشن!

crezy GirL
06 ارد 1392, ساعت : 03:58 بعد از ظهر
منم میگم نه..!!

baaaaran
06 ارد 1392, ساعت : 04:00 بعد از ظهر
از نظر من که پسرم خیر.....:-2-27-:
چرا پس برا چی با احساس دخترا بازی میکنن؟

rezatak6
06 ارد 1392, ساعت : 04:02 بعد از ظهر
نه.
مگه وقتی یه پسر با یه پسر دیگه دوست میشه برادرش میشه شاید برادر صداش کنه ولی مث برادرش نمیشه دختر هم همین طور فقط جنسشون با هم دیگه فرق میکنه فرق دیگه ای نداره.

baaaaran
06 ارد 1392, ساعت : 04:04 بعد از ظهر
من ك خودم دخترم اصلا اصلا دوست ندارم با دوست پسرم ازدواج كنم چه برسه به پسرا...........
پس برا چی باهاش دوس شدی؟

baaaaran
06 ارد 1392, ساعت : 04:08 بعد از ظهر
دوس پسرت مگه چشه باهاش ازدواج نمیکنی:-2-27-:
دختره گلم یه دوس دختر دارم عاشقشم اونم همینطور:-2-27-:
بقیه دوس دخترام هیچی:-2-22-:
مرسی امیروار شدم

Omitris
06 ارد 1392, ساعت : 04:08 بعد از ظهر
مشخصه...........
دیگه سوال کردن نداشت.....

shoola
06 ارد 1392, ساعت : 04:10 بعد از ظهر
بستگی داره،من دو تا از دوستام با دوست پسراشون ازدواج کردن ولی یکیشون به سال نرسیده تو 21 سالگی طلاق گرفت ولی اون یکی الان داره با دوست پسرش که همون شوهرش باشه صاحب بچه میشن...
ولی من خودم کلا مخالف این ازدواج ها هستم

baaaaran
06 ارد 1392, ساعت : 04:15 بعد از ظهر
نه ازدواج نمیکنن؟
ی سوال دخترا چی دخترا حاضرن با دوست پسرشون ازدواج کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اره من که دوس دارم

NeG!n T.t
06 ارد 1392, ساعت : 04:17 بعد از ظهر
بستگی به پسره داره

بزرگمهر.ن.م
06 ارد 1392, ساعت : 05:26 بعد از ظهر
معمولا نه
همون طور که دخترا معمولا دوس ندارن با دوس پسراشون ازدواج کنن!!

*فاطمه خانوم*
06 ارد 1392, ساعت : 05:30 بعد از ظهر
فک نکنم چون اعتمادشو از دست داده نسبت به دختره
البته بودند ایین جور ازدواج تو فامیلامون اما کم

Zhila73
06 ارد 1392, ساعت : 05:55 بعد از ظهر
من ك اگه پسر بودم عمرناش..............خو شايد قبله من با 10 نفر ديگه دوس بوده.......منم غيرتي بدم مياد:-2-31-:

اعتماد به نفست تو حلقم !اگه این طوره که شما میگی پس همه ی پسرای این کشور باید تا اخر عمرشون مجرد بمونن نه فقط پسرا بلکه دخترا هم همینطوره به نظرمن چه پسر چه دختر تو این زمونه یکسان هسن.
:-2-28-:انقد دخترا روبا این حرفاتون کوچیک نکنید .....همه یکسانیم

mina joooon
06 ارد 1392, ساعت : 05:57 بعد از ظهر
پسرام بخوان دخترا نباید قبول کنن....

minimona
06 ارد 1392, ساعت : 06:05 بعد از ظهر
بستگی داره چقدر رابطه دوستی شون منطقی و رو اصول بوده!!

K0s$@R!
06 ارد 1392, ساعت : 06:13 بعد از ظهر
خيلي دلشون بخواد....

فبیولس
06 ارد 1392, ساعت : 06:14 بعد از ظهر
نچچچچ عمراً:-2-28-:

آتشدخت
06 ارد 1392, ساعت : 06:15 بعد از ظهر
هیچ پسری دلش نمیخواد با دوست دخترش ازدواج کنه چون مثل یه عروسک حالا به هر نحوی باهاش بازی کرده اما بعضیها هم هستن که به اسم دوست پسر و دوست دختر هستن اما عشقشون خالصانه و به دور از هوس و این چیزاست و واقعا همو برای ازدواج میخوان

AmirHossein_75
06 ارد 1392, ساعت : 06:16 بعد از ظهر
والا ما که دوست دختر نمیدونیم چیه.......ولی اگه داشتم باهاش ازدواج نمیکردم....شایدم میکردم.....

afshin emo
06 ارد 1392, ساعت : 06:20 بعد از ظهر
من که اره دوست دارم............ولی الان که سینگلم

diablo8888
06 ارد 1392, ساعت : 07:09 بعد از ظهر
احتمالش 1 درصده

fida.13
06 ارد 1392, ساعت : 07:11 بعد از ظهر
نه بابا البته 90% اره چون الان پسری نیس دوست دختر نداشته باشه :-2-28-:

*tina*
06 ارد 1392, ساعت : 07:34 بعد از ظهر
نهههههههههههههههههههههههه !

فقط یه عده ی خیلی کم اینکارو میکنن که معمولا پشیمون میشن:mrgreen::-2-43-:

marzieh_h
06 ارد 1392, ساعت : 07:39 بعد از ظهر
فکر نمیکنم همچین اشتباه بزرگی رو مرتکب بشن

...MOSHE
10 ارد 1392, ساعت : 03:49 بعد از ظهر
ما که کسیو تو زندگی نداریم:-2-27-:

~Karen~
10 ارد 1392, ساعت : 04:00 بعد از ظهر
نه،پسرا با دخترایی که اینطورین دوست نمیشن

ولی بازم بستگی داره

ارزو :)
10 ارد 1392, ساعت : 04:28 بعد از ظهر
بستگی داره:-2-35-:

sara-2
10 ارد 1392, ساعت : 04:31 بعد از ظهر
معلومه که نه

Smart Girll
10 ارد 1392, ساعت : 04:37 بعد از ظهر
خب بستگی به رابطه آدم داره مثلا این دوستیایی که هرروز با یکی هستی خب معلومه که نه ولی اگه رابطت صاف و خالصانه باشه چرا که نه......:-2-40-:

sitatatia
10 ارد 1392, ساعت : 04:39 بعد از ظهر
واقعا اگه اینقد مشکلات هست همه هم از اینکه با دوست پسر یا دوست دخترای یکی دیگه ازدواج کنن ناراحتن پس چرا با هم دیگه دوست می شن؟

Hodaa37
10 ارد 1392, ساعت : 04:50 بعد از ظهر
آره بابا الان ازدواج با دوست زیادتر شده خوشبخت بشن لی لی لی لی

ni yaz
10 ارد 1392, ساعت : 04:52 بعد از ظهر
نه اصلا

SNOW PRINCE
10 ارد 1392, ساعت : 04:55 بعد از ظهر
فکر نکنم همچین کاری بکنن یعنی عمرا

پشه کوچولو
10 ارد 1392, ساعت : 04:58 بعد از ظهر
اصولانه..

Vahid Kianian
10 ارد 1392, ساعت : 09:25 بعد از ظهر
فک نکنم

Neda Joni
11 ارد 1392, ساعت : 08:51 بعد از ظهر
من دوس پسر ندارم ولی اگه هم داشتم هیچچ وقت باهاش ازدواج نمیکردیم شاید درمورد پسرا هم همینطور باشه

AmirHossein_75
11 ارد 1392, ساعت : 08:54 بعد از ظهر
والا من که دوست دختر ندارم!!!!!!!!

لیلیوم75
11 ارد 1392, ساعت : 08:57 بعد از ظهر
معلومه که نه!!

baran 73
11 ارد 1392, ساعت : 08:59 بعد از ظهر
نیدونم ولی فکر نکنما

faeze sadat
11 ارد 1392, ساعت : 09:09 بعد از ظهر
دوست ندارن

nasim jooon
11 ارد 1392, ساعت : 09:11 بعد از ظهر
جديدااينطورازدواجامدشده كه زياددوام نداره اکثرابعدچندماه به جدايی ختم ميشه.

larika
11 ارد 1392, ساعت : 09:13 بعد از ظهر
ابدااااااااااا. اونا دنبال یه دخترن که تا حالا یه تار موش رو هم یه پسر ندیده باشه. در حالی که خودشون.......

S.A.M.U.R.A.I
11 ارد 1392, ساعت : 09:24 بعد از ظهر
موردی ایده آل باشه چرا که نه

*Mahdi*
03 تیر 1392, ساعت : 06:18 بعد از ظهر
من خودم با نامزدم یه مدت کوتاهی دوست بودم.بستگی به رفتار اشخاص داره

LittleBlackStar
03 تیر 1392, ساعت : 06:22 بعد از ظهر
فکر نکنم :-2-43-:

آنیلا
خو بستگی به طرف داره...
اگه ازاول قصدشون ازدواج بوده باشه که ازدواج می کنن ولی بیشتراوقات پسرا بادوس دختراشون رفیق نمیشن...یه اصل داریم که میگه:
اونی که بامن رفیق شده ازش بعید نیس با1000 نفردیگه هم رفیق شه!!:-2-27-:

Saman، Lch
من خودم یه پسرم و باید بگم اگه واقعا طرفم رو دوست داشته باشم چرا که نه ولی در غیرِ اینصورت فکر نکنم همچین کاری کنم ....چون در درجه اول به این فکر میکنم که قبل از من با چند نفر دوست بوده ؟ زنِ زندگی هست یا نه؟

elmira.
05 مرد 1392, ساعت : 09:52 قبل از ظهر
نه فکر نکنم

.ترسا.
05 مرد 1392, ساعت : 09:57 قبل از ظهر
من یکیو میشناختم ۵ سال باهم دوس بودن ساله دیگه عروسی شونه پسره عاشقانه دختررو میپرسته تا الان واسش هر کاری کرده...
میخوام بگم همیشه استثنا وجود داره

pashmak69
05 مرد 1392, ساعت : 10:04 قبل از ظهر
خوب ببینید اگه پسرای فامیل ما باشن بله ازداج میکنن
ولی اگر طرف با دخترای فامیل ما دوست باشن خیر
میبینید کار خدارو:-2-31-:

نگارگوگول
05 مرد 1392, ساعت : 10:07 قبل از ظهر
نعععععععععع چون معمولا همچین دخترایی دقیه به دقیقه وس پسر عوض میکنن و تنوع طلبن به درد زندگی مشترک نمیخورن:-2-41-:

my mistake
05 مرد 1392, ساعت : 10:09 قبل از ظهر
به هیچ وجه.اگه دنباله دختری واسه ازدواج باشن که دختری که دوست داشته رو انتخاب نمیکنن.پس این یه اشتباهه محضه...

مهشاد43
05 مرد 1392, ساعت : 10:13 قبل از ظهر
فکر نمیکنم:-2-41-:

!!mahya!!
05 مرد 1392, ساعت : 10:19 قبل از ظهر
تعداد خیلی کمشون شاید حاضرشن با دوست دخترشون ازدواج کنن

sly&spy
05 مرد 1392, ساعت : 10:21 قبل از ظهر
نه اصلن ولی شاید از 100در100،10نفر باهم مزدوج شن که ته تهش طلاقه

saramin
05 مرد 1392, ساعت : 10:25 قبل از ظهر
اگه دختر خوبی باشه...شاید این کارو بکنن.

Baran 74
05 مرد 1392, ساعت : 10:29 قبل از ظهر
خیلی کم پیش میاد که ازدواج کنن معمولا حرفهای الکی بهم میزنن؟؟؟؟؟؟

F.Esmit
05 مرد 1392, ساعت : 10:34 قبل از ظهر
اگه به اطراف نگاه کنید می بینید که احتمالش 5/0درصدم نی...
معمولا پسرایی که...
دخملای افتاب مهتاب ندیده می خوان...چون جنس خودشونو می شناسن...

دقیقا:-2-41-: همین طوره زدی وسط خال:-2-27-:

sana98
05 مرد 1392, ساعت : 10:36 قبل از ظهر
اکثرا ازدواج نمی کنن

zahra891
05 مرد 1392, ساعت : 10:38 قبل از ظهر
من فکر نمیکنم اینکارو بکنن چون وقتی با یکی دوست میشن اصلا به معیار های همسرشون فکر نمی کنن و موقع ازدواج دنبال دیگری هستند. توی این ازدواج ها اعتماد وجود ندارد به خاطر همین الان این طلاق ها رو داریم...

maryam.k.
05 مرد 1392, ساعت : 10:40 قبل از ظهر
شاید اره...شایدم نه...

* Lovely Girl *
05 مرد 1392, ساعت : 10:43 قبل از ظهر
احتمالش خیلی کمه

*goodgirl*
05 مرد 1392, ساعت : 10:46 قبل از ظهر
نــــــــه بــــــــــــابــــــــا ....:-26-:......

amir-alone
05 مرد 1392, ساعت : 10:48 قبل از ظهر
معیار دوست دختر با معیار زن فرق میکنه...!! اگه احیانا شبیه هم بود خب اشکالش چیه؟ ازدواج میکنن..

سیمین17
05 مرد 1392, ساعت : 10:49 قبل از ظهر
خیلی کم پیش میاد باهم ازدواج کنند

fatimal
نه بابا ایند خترا سادن
من خودمم اگ پسر بودم عمرا همیچین کاری میکردم!!!

didaar
بستگی داره اما به ندرت.....
چون تهش میرن با اون که مادره میگه...
دختره چقد گرگ باشه که بتونه مجبورش کنه....
کمتر کسی هست که تو زندگیش چند نفر نیومده بشن اما کی گفته این ادم نمیتونه از یه جایی دیگه قید همه چیو بزنه عاشق شه....

ali ko
05 مرد 1392, ساعت : 10:50 قبل از ظهر
بعله!!!!

Cancer
05 مرد 1392, ساعت : 10:51 قبل از ظهر
بعید میدونم پسرا همچین کاری بکنن..دنبال دخترای آفتاب مهتاب ندیده ان

MoniRe.S
05 مرد 1392, ساعت : 10:51 قبل از ظهر
نه بابا جر لغوز خوندن چیزی بلد نیستن :/