PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ما که نخوندیم اما میگن کتابهای جدید سایت پر شده از....

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

پری 63
1390,12,21, ساعت : 09:59
ما که نخوندیم!!! اما شنیدیم که نسل جدید کتابای سایت..به وبژه اونایی که نوشته ی کاربرای محترم سایت هست..یه جوراییه...
نه که بد باشه ها..نه..خیلی هم خوبه...چوان شواهد و مدارک و اسناد نشون میده که به مذاق خیلی ها خوش اومده .. تعداد تشکرهای پای هر تاپیک کتاب اینو نشون میده...!!!

بهرحال....

قصه ی ما این نیست..چیز دیگه ایه..عرض می کنم خدمتتون!!!

جریان چیه که نویسنده ها( اگه بشه بهشون گفت نویسنده!!) سعی می کنن پیشی بگیرن از هم توی نوشتن صحنه!!! های دراماتیک اونجوری؟؟؟؟؟هان؟؟؟ موضوع چیه؟؟؟
حواستون هست ما کی هستیم؟؟ کجا زندگی می کنیم؟؟ ارزشهامون چیه؟؟ فرهنگمون چیه؟؟؟
دنبال چی هستیم؟؟می خواهیم که بچه هامون چطوری بزرگ بشن و با چه پس زمینه ی فکری و اخلاقی بار بیان؟؟؟

دختر و پسرهای ما.. واقعا اینقدر دنبال دله بازی و بی اخلاقی هستن که تا چشمشون به هم میفته فورا برن توی فاز ستایش از سرو هیکل و اندام هم؟؟؟ وقتی با هم حرف می زنن، هدفی نداشته باشه غیر از اینکه طعم و مزه ی آغوش و ... هم رو بچشن؟؟؟حالا فکر کردین یه عقد زن و شوهری کنن موضوع حله؟؟؟
یا همخونه میشن با هم یا همسایه میشن با هم و برای به دست آوردن جسم!!! هم موش و گربه بازی می کنن...!!
عذر میخوام اگه تند حرف می زنم...اما...گاهی چیزایی میخونی که حیف وقتی که براش میذاری...
مطمئنم که نویسنده ی این سایت دنبال تخریب فرهنگ جوونا و سوق دادنشون به سمت بی اخلاقی نیست.بلکه مطمئنم یه چیزی مثل مسابقه توی سایت شیوع پیدا کرده و نویسنده های کم سن و سال و بی تجربه مون دارن سعی می کنن از روی دست هم به بدترین شکل تقلید کنن و صحنه های محرک و بی محتوا رو با پردازش و توصیف دقیق تر بنویسن تا مخاطب کم سن و سالترشون خوش خوشانش بشه و کتابش محبوب بشه...

یادتون نره که اگه بهترین نویسنده ی عالم هم بشین..تا زمانی که یاد نگیرین حرمت قلم رو نگه دارین نوشته هاتون ارزشی نداره..قلم حرمت داره..نباید هر چیزی باهاش نوشت...وقتی حرمت قلم رو نگه داشتین..برای خودتون هم حرمت می خرید...
کتابای اخیر. که به شدت هم در حال افزایش آماری هستن..پر شده از شرح و توصیف اوقات عشقولانه های بدنی و فکری..
حواستون به خواننده های کم سن و سالتون هم باشه که بیشترین مخاطب شما هستن...
بزرگ سال ها با خوندن این مطالب دو حالت دارن..یا ادامه نمیدن چون دلزدگی میاره..یا می خونن و چند تا حرف درشت توی ذهنشون به شما میگن.. و خلاص.. اما خواننده ی کم سن و سال..تحریک میشه که بره دنبال نوشته های باز تر و بی پروا تر.. و به نظر من گناه این جستجوی بی حاصل تقصیر قلمیه که حرمت خودشو نگه نداشته....
حواستون به مسابقه ای که توش افتادین باشه..به این دور تسلسل باشه... چرخیدن توی این میدون شما رو به جایی نمی رسونه.. بر میگردین همونجایی که بودین...دور باطل!!!
نوشته های اروتیک و جنسی قلم شما رو خراب می کنه و نمیذاره ذهنتون مجال بیشتری برای رشد به خودش بده.. محدود میشین به پردازش و توصیف اینطور موارد..
هنر اینه که مفاهیم اصلی زندگی رو توی دل رمان و نوشته هاتون تصویر کنین..وگرنه مسایل اروتیک و غریزی که توی وجود تموم حیوونا اعم از دو پا و چهارپا هست ....

بهیچ وجه اسم کتابی رو نبرید یا نویسنده ای رو متهم نکنید بجاش درست و منطقی راجع به این معضل صحبت کنید! ما میخوایم این بحث ها راه گشا باشه نه خدای نکرده جایی برای عقده گشایی و متهم کردن کسی!! ممنونم
*** مدیر بخش

مرسی از توجه و حرفاتون..
لازم دیدم این پست رو توی صفحه ی اول هم ذکر کنم...:

انشایم را آغاز می کنم::-2-38-:

-از نویسنده های خارجی شاهد مثال آوردین: من جمله دانیل استیل.. خودم دانیل استیل هامو رو وقتی راهنمایی و دبیرستانی بودم خوندم..به نظر من موردی نداشت..حتی همون موقع..شاید اگه مامانم می دید دعوام می کرد که : دختر این چیزا جیزه !! نخون..اما حتی پیمان دانیل استیل که باز ترین رمانشه هیچ وقت اشمئزاز در من ایجاد نکرد و محرک نبود برام..
دیگه بازتر از مارکز بین نویسنده های بنام نداریم که..بعضی کتاباش توی ایران یا جمع شدن یا اجازه انتشار نداشتن..اما وقتی کتابشو میخونی ..کتاب که تموم میشه..تنها چیزی که ذهنت رو درگیر نمی کنه همون صحنه های اروتیکه.. اما کتابای مورد نظر من که ایراد بهشون گرفتم..وقتی تموم میشه..فقط و فقط شرح ماوقع اون صحنه ها توی ذهنته...(حالا بدو برو کتابای مارکز و پیمان رو پیدا کن بخون!!:-2-06-:)

-میگین خواننده ست که نویسنده رو سوق میده به اینطوری نوشتن. ..جاااااااااااان؟؟؟؟؟ پس خود نویسنده جاش کجاست؟؟؟ خود نویسده به چه هدفی قلم دست گرفته و شروع به نوشتن کرده آیا؟؟؟ آیا از اول فراخوان داده که آهای دوستان چی دوست دارین بنویسم..بگین تا بنویسم؟؟؟ اینکه اسمش نویسنده نیست..میشه میرزا بنویس...که هر چی من بگم بنویس..برای خوشایندم بنویسه...

-میگین دور نگه داشته شدن از این مسایل درست نیست و باید آموزش داده بشه...خب داده بشه..کی مخالف آموزش دادنه..اصلا خودم طرفدار آموزش و پروشم...البته سازمان آموزش عالی رو بیشتر دوست دارم..مخصوصا تحصیلات تکمیلی رو!!!
آموزش بدیم..اما خداییش این اسمش آموزشه؟؟؟ یا ترغیب به تن دوستی؟؟
ترغیب به جسم گرایی؟یا تقدیس جسم؟؟

- میگین آزادی قلم..آزادی قلم یعنی پردازش لباس کوتاه و ساق و پر و پاچه و سینه ی ستبر و بوی تن و .....؟؟؟؟؟دست بردن زیر لباس طرف و ...لا اله الا الله....
اونی که طرفدار این نوع آزادیه..اصلا آزادی یعنی چی؟؟؟یعنی هر قید و بندی ممنوع؟؟؟هر حریم و حرمتی ممنوع؟؟یا من آزادم اما به آزادی های بقیه هم احترام میذارم؟؟؟؟؟

- آقا..خانوم..من گفتم ( ما که نخوندیم!!) اما بهرحال یه چیزایی خوندیم... ناخونده که نمیشه مردمو به مسلخ برد....خوندیم همه شم. خوندیم..خوبشم خوندیم..
بدشم خوندیم..:-2-43-:

-من میگم سطحی نگری رو از توی نوشته هامون بیرون بیاریم..به نوشته هامون جهت بدیم..اندیشه بدیم..سمت و سو بدیم..ارزش بدیم.. از کوزه همان برون تراود که در اوست..رمان من نماینده ی ذهن منه..نماینده ی لایه های شخصیت منه.. حتی اگه آدم سطحی یی هستم..به خودم زحمت بدم و رشد کنم...

- هر کی میخوادبخونه و هر کی نمی خواد نخونه یعنی چی؟؟طرفداری از آزادی بیان یعنی همین دیگه..؟؟؟ آفرین..مرسی....
پس من فحش میدم..اونم فحش ناموسی..هر کی نمیخواد بشنوه گوشاشو بگیره..بازم مرسی!!

-فرق بین قلم و کیبورد رو هم خوب فهمیدم..باید می نوشتم دکمه های کیبور د حرمت داره که دیدم نه کیبورد حرمت نداره..پس یه دلیل منطقی دیگه که آزادی!!! بیان با پرداختن به مسایل اروتیک رعایت بشه..
اینم آفرین داره بخدا..پس آفرین!!!

-حرف زدن در مورد صحنه های درام و عاطفی با توصیف مقدمات جنسی خیلی فرق داره... من و تو ی متاهل اینو می فهمیم.. نوجون هم میدونه قبل از اینکه تجربه کنه؟؟؟؟؟؟همه ی ما عاشق محبت بدنی هستیم و عشق رفتاری رو بیشتر از عشق کلامی دوست داریم..ولی تاکید صرف روی صحنه های اروتیک هدف و حاصلی جز تحریک جنسی نداره..

- جان من..بحث چادری مانتویی چیه راه انداختین؟؟ کجای حرف من به این موضوع اشاره کرده؟؟؟ هرکی آزاده هرطور میخواد بپوشه..(ببین منم آزادی حالیمه!!:mrgreen:)

-رمان نمیتونه شخصیت آدم رو خراب کنه؟؟؟ نمی تونه؟؟؟چرا نمی تونه؟؟
چیزایی که میخونی محکم تر از چیز دیگه ای توی ذهنت ثبت و حلاجی میشه..روی دیدگاه و بینشت اثر میذاره..
در غیر اینصورت متاسفانه باید بگم بلد نیستی بخونی...اصولا خواننده نیستی!!

-آن شرلی رو مثل زدین...آفرین...یک عاشقانه ی لطیف..همه چی هم توش داره...اما جون من بخونش و بعدش بیا برام یه صحنه اروتیکشو تعریف کن...قول میدم یادت نمیاد..چون اونقدر مسایل مهم تری توش هست که نویسنده به ذهن تو اجازه نداده که اروتیک توی مغزت ته نشین بشه....

- میگین این مسایل توی جامعه هست... زیادم هست..اما من میگم زیاد نیست.. هست اما زیاد نیست...و نباید بذاریم زیادتر بشه..وقتی با آب و تاب تعریفش کنیم توی رمانهامون..یعنی داریم بهش مجوز میدیم..یعنی داریم یاد میدیم..یعنی آهای تویی که اهلش نیستی چقدر عقب مونده ای که بلد نیستی..دنیا اینه..بجنب تا پیشرفت کنی...بیا تو هم امتحان کن...

- از غلط های نگارشی و ساختاری حرف زدین که البته مربوط به تاپیک من نمیشه..اما آره..اکثر رمان های کاربران هیچگونه ساختار داستانی ندارن..نه پیرنگ دارن..نه تم..نه شخصیت پردازی ..نه فضا سازی ..خلاصه از خونه میرن دانشگاه از دانشگاه کافی شاپ از کافی شاپ رختخواب!!!
قربونش برم غلطای فاحش املایی که بیداد می کنه( جرات داری بیا غلطای تایپی من توی این پست بگیر!!!:mrgreen:)

-حواستون باشه کتابا فقط توی این سایت نمی مونه..توی کلیت فضای مجازی منتشر میشه..
این سایت عنوان فرهنگی (کتابخانه ی مجازی) رو با خودش یدک میکشه..حیفه که با چنین محتواهایی توی ذهن بقیه حک بشه.....

-یه چیزی رو هم بگم که دلم نسوزه..یکی از کاربرای سایت هست که اگه اسمشم یادم بود نمی گفتم..چند تا رمان داره در مورد دخترای خیابونی و تن فروشی دخترا و روابط آزاد و بی بند و بار بین دختر و پسر..اما اگه شما هم خونده باشین..اون رمان شرح ماوقع صرف روابط نیست.. مسایل رو به عریان ترین شکل باز کرده اما نه به قصد تحریک و اغوا.. وقتی میخونیش درد تن فروشی از سر اجبار رو تا مغز استخون حس می کنی...درد رونده شدن از خانواده رو حس می کنی..
خب چرا اینطوری ننویسیم؟؟
قبول که هر کسی سلیقه ای داره و طبق سلیقه ی خودش می نویسه و اجباری در سبک و شیوه نگارش نیست...اما ..اما...اما....برو سه بند لالاتر رو دوباره بخون....:mrgreen:

-در آخر...من اسم کتاب خاصی رو نیاوردم..نویسنده ها رو از نزدیک نمی شناسم و رقابت و حسادتی هم باهاشون ندارم که بگن از روی غرض ورزی دارم این نکات رو می گم.. قصد اساعه ی ادب به هیچ کسی رو هم ندارم.. حرفه همون حرف اولمه:

حرمت قلم رو نگه داریم...قلم حرمت داره....با قلم هر چیزی رو ننویسیم... (کیبوردو نمیگم ها!!!!اون فتواش جداست!!!)

این بود انشای من...:-2-40-:

.

پرنیان 27
1390,12,21, ساعت : 10:08
باهات موافقم.البته نمیشه منکر قلم قوی بعضی ها شد اما متاسفانه این جور صحنه ها و تفکرات شده جز لاینفک بعضی رمانها و البته هستن رمانهایی که این قسمتها رو نفی میکنن و شخصیتهای داستان رو به سمتی می برن که از این صحنه ها دور میشه و به پاک بودن عشق میرسه. امیدوارم تونسته باشم منظورمو بگم.

...Oranus
1390,12,21, ساعت : 10:15
کاملا موافقم......

baran.amad
1390,12,21, ساعت : 10:32
چقدر خوشحالم که یکی بالاخره این موضوع رو فریاد زد. اونم بدون ترس. متاسفانه جوری شده اگر کسی هم انتقاد کرد به این موضوع سریع همه جبهه می گیرین و می خوان دفاع کنن.
گاهی بعضی فراتر هم می رن و این و بی پروایی قلم می دونن. ولی به قول شما این ماجراها شده تکرار مکررات. منم خیلی ناراحت میشم وقتی می بینم نقطه توجه داستان ها روی اینجور مسائل قرار گرفته. ما الان خواننده 12 ساله هم داریم تو سایت.
شاید عده ای بگن الان همه چی در همه جا دردسترس این نسل هست چرا ما باید پای خودمون و از این موضوع بکشیم بیرون؟
هیچ کس نمی خواد از خودش شروع کنه.
بعضی نویسنده هاواقعا قلم عالی دارن و جای حرفی توی استعداد و توانایی شون نیست ولی به قول شما کاش جای زوم کردن رو این صحنه ها برن سراغ چیزای بهتر.
جای دیگه هم توی این سایت گفتم. چرا از تاثیر گذاری رمان استفاده نکنیم برای انتقال مفاهیم خوب. وقتی رمان این همه طرفدار داره چرا ازش استفاده نشه برای پروروندن ذهن به سمت چیزای مثبت؟
من خودم یک دختر هفت ساله دارم مطمئنم که بهش اجازه نمی دم به این زودی خواننده رمان های این سایت بشه.

از استارتر هم تشکر می کنم برای بیان این موضوع که واقعا ذهن منو مشغول کرده بود. و اینکه به خود منم یه تلنگر بود که حواسم باشه وقتی می نویسم از چی دارم م ی نویسم و برای کی.:-118-:

پری 63
1390,12,21, ساعت : 10:47
سیروس شمیسا توی کتاب انواع ادبی که مرجع دانشگاهیه در تعریف رمان آورده:
مهمترین مشخصه ی رمان وجهه ی سرگرمی است...

یعنی وظیفه ی اصلی رمان سرگرم کردن خواننده ست...
ببینم ما حاضریم با هر چیزی!! سرمونو گرم کنیم؟؟؟ با هر چیزی؟؟؟؟
یا می گردیم و بهترین چیز رو برای خودمون انتخاب می کنیم؟؟؟؟

*شیدا*
1390,12,21, ساعت : 10:57
موافقم
اکثریت خواننده ها و متاسفانه نویسنده های سایت کم سن هستن
.بلکه مطمئنم یه چیزی مثل مسابقه توی سایت شیوع پیدا کرده و نویسنده های کم سن و سال و بی تجربه مون دارن سعی می کنن از روی دست هم به بدترین شکل تقلید کنن و صحنه های محرک و بی محتوا رو با پردازش و توصیف دقیق تر بنویسن تا مخاطب کم سن و سالترشون خوش خوشانش بشه و کتابش محبوب بشه...

با این هم موافقم ولی اینو بگم که نویسنده های خیلی خوب که از بعضی از نویسنده ها که کتاباشون چاپ هم میشه بهترن هم داریم.قضاوت کلی درباره ی این مسئله یکم بی انصافیه

پری 63
1390,12,21, ساعت : 11:01
با این هم موافقم ولی اینو بگم که نویسنده های خیلی خوب که از بعضی از نویسنده ها که کتاباشون چاپ هم میشه بهترن هم داریم.قضاوت کلی درباره ی این مسئله یکم بی انصافیه[/QUOTE]

منکر رسایی و شیوایی قلم نویسنده هامون نیستم..اما قبل از قدرت قلم حرمت قلم برای من مهمه..
منظورم کتابهاییه که اروتیک..موضوع اصلی رمان شده و بقیه مسایل فقط حاشیه هستن...
گویا فقط برای توصیف و شرح ماوقع اروتیک نوشته شدن..

Cute Calm
1390,12,21, ساعت : 11:06
منم موافقم.... ما خیلی چیزا از این رمانا یاد می گیریم، و میتونیم خیلی چیزا یاد بدیم.... چرا سعی نکنیم پایه های ارزش های اخلاقی رو محکم کنیم؟؟..

mah banoo
1390,12,21, ساعت : 11:13
من جای دیگه هم گفتم قبلاً تقاضای خواننده است که نویسنده را مجبور می کنه به نوشتن!! شما نگاه کنید زیر این کتاب های به قول شما آن چنانی چقدر تشکر هست زیر یک کتاب واقعی چقدر!
گاهی حرص می خورم نه فقط از این صحنه هایی که شما گفتید بلکه از این که تقریباً تمام کتاب ها پر شده از صحنه های رقص و لباس های آنچنانی! آخه مگه چند درصد مردم زندگی اینطوری دارن!
اما بازم می گم مقصر من خواننده هستم که نویسنده را هلش میدم!!

✿KhanomGol
1390,12,21, ساعت : 11:16
من به شدت موافقم ...... کتابای حالا بیشترشون منجر به...... که اگه بعضی نویسنده هاهم دنبال اینجور چیزا نرن امتیازاشون زیر 100 تامیشه و افسردگی میگیرن که چرا و این حرفا یعنی قلمم بده که کسی کتابمو نمیخونه ؟؟؟؟ که آخر اون نویسنده هم مجبور میشه برای کسب بیشتر طرفدار بزنه تو این خط ............................

*شیدا*
1390,12,21, ساعت : 11:17
با این هم موافقم ولی اینو بگم که نویسنده های خیلی خوب که از بعضی از نویسنده ها که کتاباشون چاپ هم میشه بهترن هم داریم.قضاوت کلی درباره ی این مسئله یکم بی انصافیه

منکر رسایی و شیوایی قلم نویسنده هامون نیستم..اما قبل از قدرت قلم حرمت قلم برای من مهمه..
منظورم کتابهاییه که اروتیک..موضوع اصلی رمان شده و بقیه مسایل فقط حاشیه هستن...
گویا فقط برای توصیف و شرح ماوقع اروتیک نوشته شدن..[/QUOTE]

واقعا ای کاش هر کسی که شروع میکرد به نوشتن یه رمان قبلش کمی به اطلاعاتش اضافه میکرد
این که این سایت این موقعیتو برای کسایی که قلم زیبایی دارند ولی نمیتونند کتابهاشون رو به چاپ برسونند فراهم کرده خیلی خوبه ولی کاش انقدر محیط رو براشون باز نمیگذاشت تا یه دختر 14-15 ساله که هیچ تجربه ای از زندگی نداره بیاد یه رمان بنویسه و حداقلش 100 نفر ادم بیان بخونن...یا برعکس
من خودم شخصا رمان های نویسنده های خوبی که میدونم از نوشتن رمان هاشون هدف مثبتی دارند رو انتخاب میکنم. و خیلی از رمان های نویسنده های خوب سایت.
ولی یه دختر نوجوان رمان های امروزی(!) براش خیلی جذابتره...و راه هایی که نویسنده ها برای جذاب کردن رمان پیدا کردند همیناس که گفتید.

miss69
1390,12,21, ساعت : 11:23
موافقم...متاسفانه منم چند تا ازین رمانارو خوندم خوشم نیامد...خوب نیست هر چیزی به قلم در بیاد

nlp16001
1390,12,21, ساعت : 11:25
وقتی فیلمهای ماهواره صحنه واقعی حرکات رمانتیک رو نشون میده و تماشا ی این صحنه ها دیگه واسه خیلی ها عادی شده بالطبع نویسنده هم سعی میکنه توی کتابش از این صحنه ها بیاره دیگه:-2-31-:

ولی خودمونیم نیست که اصلا هم طرفدار نداره این صحنه هااااااا:-2-27-:

فاطیما8
اول از همه سلام پری جون خوبی دختر؟؟؟؟؟:-2-25-:
میدونی چند وقته ندیدمت بعد رمانت دیه:-2-14-:
من خودمم با این موضوع موافقم و من چندین ساله توسایت بودم البته مهمان میدونم که اون موقعها داستان کاربرا خیلی باحجب و حیاتر بود..اما الان نه..من خودمم یه نیمچه رمانی مینویسم اما نه اینکه همه جاش صحنه دار باشه به نظرم تا اونجا که دنیای واقعیت هست رو تا حدودی نشون میدم...اینو هم بگم که دنیای واقعی ما الان خیلی بد شده و من خودم به شخصه دوس دارم تو داستان نشون بدم واقعیت
الان رو اما نه خیلی تند تا حدودی که عامه پسند باشه و حد و مرزی ازش رد نشه...
الانم که شما گفتی یه یاداوری شد برای من و امثال من که بیشتر مواظب باشیم..

mah banoo
یه چیز دیگه ای هم هست ها! همین که خیلی از ما فقط وقتی از رمانی مطمئن هستیم اون را می خونیم! همین قضیه باعث می شه خیلی از کسایی که قلم خوب و حتی هدف خوبی هم دارن به خاطر جذب خواننده به این سمت کشیده بشن! وقتی خواننده ی حرفه ای نداشته باشی تلاش می کنی همون خواننده ی نیمه حرفه ای را حفظ کنی!

فرزان67
1390,12,21, ساعت : 11:29
به نکته خوبی اشاره کردین دوستان. من واقعا یه لحظه به خودم افتخار کردم که عضو سایتی هستم که دوستانم بینش و درک بالایی دارند.

✿KhanomGol
1390,12,21, ساعت : 11:32
یه چیز دیگه ای هم هست ها! همین که خیلی از ما فقط وقتی از رمانی مطمئن هستیم اون را می خونیم! همین قضیه باعث می شه خیلی از کسایی که قلم خوب و حتی هدف خوبی هم دارن به خاطر جذب خواننده به این سمت کشیده بشن! وقتی خواننده ی حرفه ای نداشته باشی تلاش می کنی همون خواننده ی نیمه حرفه ای را حفظ کنی!

خب به خاطر اینکه نویسنده توسایت زیاده .........همه هم که خوب نمینویسن .من خودم شخصا کاراول هیچ نویسنده ای رو درحال تایپ نمیخونم مگر اینکه دوست صمیمیم باشه که برای کمک بهش بخونم ........ولی بعداز این که کتاب تموم شد حتما همه کتابارو میخونم ...... واگر از نویسندش خوشم اومده باشه و قلمش خوب باشه حتما تو رمان بعدیش همراهیش میکنم

aidai
1390,12,21, ساعت : 11:39
من تا حدودی با گفتههای شما موافقم،به نظر من این رمانها باری افراد کم سنو سال اصلا مناسب نیست و مطمئنا تأثیر بدی هم خواهد گذشت،من به شخص اگه بچه ۱۲ تا ۱۸ سال داشتم مطمئنا اجازه نمیدادم که کتاب هارو مطالعه کنه.... اینو هم قبول دارم که بعضی از دوستان به خاطر داشتن خواننده بیشتر در نوشتن این صحنهها زیاده روی میکنن.... ولی به نظر من این مسائل قانون طبیعت و لازمه زندگی .. چرا ما همیشه همه چیزو با سانسور میخوام چرا همه چیز باید پنهانی باشه مثلا وقتی ۲ نفر زن و شوهرن چرا باید این پنهان بشه که همدیگرو میبوسن یا بغل میکنن... همیشه کتابهای چاپ شده ما با سانسور بود...من به شخص رمان بعضی کاربرانو میکژنم چون به دونه سانسور و واقعیتها رو ،،اگر چه ما نخوایم بپذیرمشون بین میکنه... ما با این نظرتون که میگین ما کجا داریم زندگی میکنیم و ارزشهمون چی موافق نیستم چون اگه یه ذره چشمامونو باز کنیم میبینیم همه این مسائل در جامعه ایرانی اتفاق میافته ولی به صورت پنهانی...نمیدونم منظورمو درست تونستم بین کنم یا نه...ولی واقعا بهاتون موافقم که اصلا خوندن این رمانها برای افراد کم سنو سال مناسب نیست

parsa.a
1390,12,21, ساعت : 11:40
آخ گفتییییییییییییییییییی
واقعاً شجاعتی داری بهت تبریک میگم
اینها حرف دل من هم هست البته من از دسته ای هستم که کتاب و یا ادامه نمیدم و یا !!!!!!!!!!! بگذریم
چند مدت پیش یه رمانی تو سایت دیدم اونقدر تشکر و تعریف و تمجید ازش شده بود که ترقیب شدم بخونمش با وجود اینکه یه رمان در حال خوندن داشتم
قلم نویسنده بسیار عالی بود اما !!!!!!!!!!!!!
اصلاً انگار نه انگار که توی ایران باشه با این فرهنگ و تعصبات
زیاد وارد جزئیاتش نمیشم ولی جالبیش اینجا بود که دختره نماز میخوند ولی بارها سر از آغوش پسره در میآورد یا حجابی که یه جاهایی به بدترین شکل موجود وجود داشت
من به عنوان یک خواننده همیشگی رمان با این نوع فرهنگ و جامعه نمیتونم این چیزها رو بپزیرممممم
و گاهی اوقات واقعاً تاسف میخورم برای وقتی که روی خوندن این رمانها میزارم
به هر حال منکر قلم شیوا ی بعضی از نویسندگان سایت نمیشم و برای همه گی آرزوی سعادت دارم امیدوارم راهشون و هر چه سریعتر برای نشان دادن فرهنگ اصیل اسلامی - ایرانی مون پیدا کنند
موفق باشید
باز هم از استارتر تشکر میکنم

mah banoo
1390,12,21, ساعت : 11:41
به نظر منم بد نبود یک سری قوانین برای گذاشتن کتاب مشخص می شد! نمی گم یه جور سانسور! اما خب قوانین چیز خوبیه!:-2-27-: