PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فال روزانه شما یکشنبه 16 بهمن 90 از زبان حافظیگانه
1390,11,16, ساعت : 04:30
فال روزانه شما یکشنبه 16 بهمن 90
فال روزانه شما یکشنبه 5 فوریه 2012

فال روز متولدین فروردین:
اگر متولدین این ماه روحیه ملایم و پر از عاطفه خود را بدست حوادث و فراز و نشیب های زندگی بسپارند و سعی كنند به بی تفاوتی ها نزدیك شوند مسلما" دیگر آن محبوبیت گذشته را نخواهند داشت و در مسیری سرد و بدون عشق پا می گذارند.
حافظ:
سرم برفت و زمانی به سر نرفت اين کار دلم گرفت و نبودت غم گرفتاری
چو نقطه گفتمش اندر ميان دايره آی به خنده گفت که ای حافظ اين چه پرگاری
تعبیر:تردید و دو دلی را رها کن. گمان نکن که تنها هستی و به دوستان و یاران خود اعتماد کن. بیهوده آنان را از خود نرنجان. به نصیحت خیرخواهان توجه کن. به کسانی که به تو احتیاج دارند، بی توجهی نکن. در راه رسیدن به مقصود به بخت و شانس و تقدیر تکیه نکن، بلکه به توانایی های ذاتی خود اتکا داشته باش.


فال روز متولدین اردیبهشت:
اگر جواب خیلی از فداکاریها و محبت ها به متولدین دی ماه برنگشته است ولی فضائی از خوش نامی و محبوبیت و یادآوری های دلنشین می تواند آینده ای زیبا برای این گروه ترسیم کند. در حالیکه بعضی متولدین دی ماه سعی دارند از عشق و دردسرهایش فرار کنند و خود را در زندگی معمولی و آدم های نرمال غرق نمایند.
حافظ:
قدم منه به خرابات جز به شرط ادب که سالکان درش محرمان پادشهند
جناب عشق بلند است همتی حافظ که عاشقان ره بیهمتان به خود ندهند
تعبیر:سست اراده نباش. دوستان صادق را بشناس. فریب و دو رنگی تو را از مقصود دور می کند. ساده اندیشی تو را گرفتار بلا خواهد کرد که رهایی از آن دشوار است. بنابراین تمام جوانب کار را با دقت بسنج تا فریب ظاهر ریاکاران را نخوری.


فال روز متولدین خرداد:
وجود ماه در خانه مخصوص روابط اجتماعی شما این امر را تاكید می كند كه شما در یك شراكت و رابطه نزدیك چقدر راضی و پرانگیزه هستید. شكی نیست كه در این لحظه از بودن با دیگران لذت می برید، ولی برقراری روح آذرماهی شما ممكن است شما را تشویق كند كه انرژی خود را بطور پراكنده استفاده كنید به جای این كه خود را وقف چیزی سازید. اگر جدیداَ فشار بیش از معمول به شما وارد شده، ممكن است بزودی با یك تصمیم اساسی روبرو شوید.
حافظ:
فلک جنيبه کش شاه نصرت لدين است بيا ببين ملکش دست در رکاب زده
خرد که ملهم غيب است بهر کسب شرف ز بام عرش صدش بوسه بر جناب زده
تعبیر:سعادت و نیکبختی در انتظار تو است به شرط آن که غفلت نورزی و از لحظات زندگی به درستی بهره بگیری و تصمیمات عاقلانه بگیری. با پیران خردمند مشورت کن و عجولانه تصمیم گیری نکن. به خداوند توکل کن.


فال روز متولدین تیر:
شما افکار بزرگی را در سر میپرورانید و برای اجرای آنها میخواهید اقدام کنید، اما بهتر است مدتی را صبر کنید تا اوضاع بیشتر بر وفق مرادتان شود زیرا در آن صورت موفقیت شما صد درصد خواهد بود. شما قدرت تخیل بسیار زیادی دارید، این قدرت بسیار مثبت میباشد اما فراموش نکنید که شما در دنیای واقعی در حال زندگی کردن هستید پس باید تمام این احساسات را با دنیای واقعی هم تراز
حافظ:
میکشيم از قدح لاله شرابی موهوم چشم بد دور که بی مطرب و می مدهوشيم
حافظ اين حال عجب با که توان گفت که ما بلبلانيم که در موسم گل خاموشيم
تعبیر:ناراحتی و غم روزگار را فراموش کن و به شادی و طرب زندگی فکر کن. اگر عاقل باشی می توانی غم ها را به شادی تبدیل کنی. اگر به نتیجه ی مطلوب نرسیدی نا امید نباش. زندگی فراز و نشیب بسیار دارد.
فال روز متولدین مرداد:
درگیریهای قانونی سبب شده در بعضی از فامیل و دوستان نغمه های جدائی سر داده شود و حتی همین روی ها عده ای را به جدائی كشانده است. معدودی از خانم های متولد این ماه رازی را در دل دارند كه باید با توجه به عكس العمل های پدید آمده درافشای آن اقدام كنند وگرنه همان بهتر كه دردل بگذارند .
حافظ:
بدين رواق زبرجد نوشتهاند به زر که جز نکويی اهل کرم نخواهد ماند
ز مهربانی جانان طمع مبر حافظ که نقش جور و نشان ستم نخواهد ماند
تعبیر:دوران اندوه تو به پایان و زمان شادکامی فرا می رسد. آن را غنیمت بدان و خدا را شکر کن و فریفته ی لحظات خوش زندگی نباش.


فال روز متولدین شهریور:
اکثر متولدین این ماه برای ساختن زندگی بهتر دست به تلاش میزنند و البته بسیاری نیز به نتیجه مطلوب میرسند و عده ای هم با بن بست هایی روبرو میشوند که نباید نا امید شوند و همچنان به تلاش خود ادامه دهند. خانم های متولد اردیبهشت سخت نکته بین و مشکل پسند هستند و البته این نوع و شیوه زندگی نتایج خوبی نیز ببار میاورد بشرط اینکه به حد افراط و تفریط نرسد.
حافظ:
جان پرور است قصه ارباب معرفت رمزی برو بپرس حديثی بيا بگو
حافظ گرت به مجلس او راه میدهند می نوش و ترک زرق ز بهر خدا بگو
تعبیر:مشکل خود را با دوستان در میان بگذار تا به تو کمک کنند. به تنهایی نمی توانی از سد مشکلات بگذری. غرور و خودپرستی را رها کن. از اعمال و رفتار گذشته درس عبرت بگیر تا اشتباهات گذشته را تکرار نکنی. بهتر است با کسی که او را دوست داری بطور مستقیم و با اخلاص صحبت کنی تا به نتیجه ی مطلوب برسی.فال روز متولدین مهر:
اطراف خیلی از متولدین بهمن ماه را گروهی آدم های دو رو و چاپلوس گرفته اند که این عده اگر در شناسائی این عده اقدامی نکنند و باصطلاح دوست و دشمن را نشناسند مسلما زندگی راحت و بدون دغدغه ای نخواهند داشت. دختر خانم های متولد این ماه اغلب برای دستیابی به عشق و لحظات پر تب و تاب آن هیجان دارند، ضمن اینکه خیلی ها به آن دست می یابند و گروهی بدلیل عجله به راه اشتباهی میروند .
حافظ:
دلم را مشکن و در پا مينداز که دارد در سر زلف تو مسکن
چو دل در زلف تو بستهست حافظ بدين سان کار او در پا ميفکن
تعبیر:به نیروی اراده و عزم راسخ خود تکیه کن تا به نتیجه ی مطلوب برسی. راه رسیدن به مقصود دشوار و سخت است اما غیر ممکن نیست. اگر آینده نگری و عقل خود را به کار بگیری موفق خواهی شد.


فال روز متولدین آبان:
احساس آرامش و سكون دارید و می خواهید كه به آرامی زندگی را تغییر دهید. در این لحظه، عقیده شما راجع به بهشت این است كه در جائی تكیه داده و یك روز كاملاً بی تحرك را بگذرانید. یك جریان شگفت انگیز از كشف و درك مستقیم بین شما و برخی از افراد زندگی تان رخ می دهد و می توانید افكار جالب را در مورد آنها داشته باشید. حتی ممكن است قبل از این كه افراد دهانشانرا باز كنند كه حرفی بزنند، بدانید كه آنها می خواهند در مورد چه چیزی صحبت كنند!
حافظ:
ز خط يار بياموز مهر با رخ خوب که گرد عارض خوبان خوش است گرديدن
مبوس جز لب ساقی و جام می حافظ که دست زهدفروشان خطاست بوسيدن
تعبیر:از کینه و حسد دشمنان دور باش. به دنبال اهداف نا معلوم نرو تا خود را دچار رنج و زحمت نکنی. از ریاکاران دور باش و خودخواهی را از وجود خود پاک کن. زودرنج نباش و در برابر حوادث مقاومت کن.


فال روز متولدین آذر:
امروز شاید مجبور شوید كه انرژی زیادی صرف انجام كارهای روزمره و خانه كنید. جالب اینجاست كه این اصلاً برای شما كار مشكلی نیست. شاید بهتر باشد كه هر چند وقت یك بار، یك زمانی را به برنامه ریزی كردن روی كارهایتان اختصاص دهید.
حافظ:
فريب دختر رز طرفه میزند ره عقل مباد تا به قيامت خراب طارم تاک
به راه ميکده حافظ خوش از جهان رفتی دعای اهل دلت باد مونس دل پاک
تعبیر:در زندگی، تکرو و منزوی نباش. در زندگی اجتماعی به وجود دوستان و همراهان نیاز خواهی داشت. به دیگران کمک کن تا در صورت نیاز به یاری تو بشتابند. از زندگی لذت ببر و خود را گرفتار غم های بیهوده نکن.


فال روز متولدین دی:
شما فعالیتها یا صحبتهایی را به تازگی آغاز کرده اید که به آنها ایمان کامل دارید، باور اعمالتان شما را در مسیری که وارد شده اید بسیار یاری میدهد تا بتوانید با مشکلاتی که بر سر راهتان قرار میگیرد راحت تر مقابله کنید. اصلا نگران نباشید زیرا مسیری که در آن وارد شده اید شما را به سعادت خواهد رساند. از فعالیتهای روزمره تان نیز غافل نشوید چون فعالیتهای روزمرهتان همواره تجارب بسیاری را برای شما به همراه دارد.
حافظ (http://www.akairan.com/fale-hafez-tabir.html) :
حافظا شايد اگر در طلب گوهر وصل ديده دريا کنم از اشک و در او غوطه خورم
پايه نظم بلند است و جهان گير بگو تا کند پادشه بحر دهان پرگهرم
تعبیر:راه رسیدن به هدف دور و دراز است و اراده ای محکم می خواهد. دست از سعی و تلاش بر ندار و نا امیدی را به خود راه نده. دعا به درگاه خدا را فراموش نکن تا آرامش روانی داشته باشی. به کمک دوستان خود امیدوار باش.


فال روز متولدین بهمن:
پردمجردهای مر ماه در مسیر پولدار شدن و توفیق در كارهای اجتماعی و تخصصی هستند. توجه عمیق به سلامت جسمی و روحی باید سرلوحه زندگی متولدین مر ماه قرار گیرد، خصوصا" آنها كه در سنین بالای پنجاه قرار دارند باید با ورزش و تغذیه مناسب این مراقبت را دقیق تر سازند حتی اگر ممكن است پیاده روی را پیشه كنند .
حافظ:
جان علوی هوس چاه زنخدان تو داشت دست در حلقه آن زلف خم اندر خم زد
حافظ آن روز طربنامه عشق تو نوشت که قلم بر سر اسباب دل خرم زد
تعبیر:برای رسیدن به آرزوها و اهداف باید رنج و مصائب را تحمل کرد و هیچ چیز آسان و سهل بدست نمی آید. باید برای رسیدن به آن تلاش و کوشش کرد و هوشیار بود و فریب کاری حسودان و دشمنان را باید شناخت.


فال روز متولدین اسفند:
یک مسئله کوچک در زندگی زناشوئی بعضی متولدین این ماه سبب میشود ناگهان دامنه اختلاف و در گیری وسعت گرفته و کارشان را به بن بست هایی بکشد در حالیکه در اصل همه این مسائل براحتی قابل حل و رجوع است و پیوندهای محکم و استوار اکثر متولدین این ماه نباید با چنین رویدادهائی دچار خدشه شود.
حافظ:
به عشق روی تو روزی که از جهان بروم ز تربتم بدمد سرخ گل به جای گياه
مده به خاطر نازک ملالت از من زود که حافظ تو خود اين لحظه گفت بسم الله
تعبیر:از دوستان و همنشینان بد احتراز کن و دوستان مشفق را بشناس. در هر کار با دقت و تعمق پیش برو. مهر و وفای خود را به دیگران اثبات کن تا نظر مثبتی نسبت به تو داشته باشند

ساروین
1390,11,16, ساعت : 04:42
مرسی جند درصد این فالهل به واقعییت نزدیک هستند ؟

نگین
1390,11,16, ساعت : 08:24
فال روز متولدین آذر:
امروز شاید مجبور شوید كه انرژی زیادی صرف انجام كارهای روزمره و خانه كنید. جالب اینجاست كه این اصلاً برای شما كار مشكلی نیست. شاید بهتر باشد كه هر چند وقت یك بار، یك زمانی را به برنامه ریزی كردن روی كارهایتان اختصاص دهید.
حافظ:
فريب دختر رز طرفه میزند ره عقل مباد تا به قيامت خراب طارم تاک
به راه ميکده حافظ خوش از جهان رفتی دعای اهل دلت باد مونس دل پاک
تعبیر:در زندگی، تکرو و منزوی نباش. در زندگی اجتماعی به وجود دوستان و همراهان نیاز خواهی داشت. به دیگران کمک کن تا در صورت نیاز به یاری تو بشتابند. از زندگی لذت ببر و خود را گرفتار غم های بیهوده نکن.مرسی درست بود.:-2-16-::-2-40-:

مجید کی
1390,11,16, ساعت : 09:30
راستی این فال ها درست هستند یا نه چجوری این فال ها را میگن

baran.amad
1390,11,16, ساعت : 09:41
چرا برای اردیبهشتی ها هی گفته متولدین دی؟:-2-43-:

hasti67
1390,11,16, ساعت : 09:44
چي بگم والا ........سعي ميكنم عمل كنم

رز صورتی ...
1390,11,16, ساعت : 09:48
فال روز متولدین فروردین:
اگر متولدین این ماه روحیه ملایم و پر از عاطفه خود را بدست حوادث و فراز و نشیب های زندگی بسپارند و سعی كنند به بی تفاوتی ها نزدیك شوند مسلما" دیگر آن محبوبیت گذشته را نخواهند داشت و در مسیری سرد و بدون عشق پا می گذارند.
حافظ:
سرم برفت و زمانی به سر نرفت اين کار دلم گرفت و نبودت غم گرفتاری
چو نقطه گفتمش اندر ميان دايره آی به خنده گفت که ای حافظ اين چه پرگاری
تعبیر:تردید و دو دلی را رها کن. گمان نکن که تنها هستی و به دوستان و یاران خود اعتماد کن. بیهوده آنان را از خود نرنجان. به نصیحت خیرخواهان توجه کن. به کسانی که به تو احتیاج دارند، بی توجهی نکن. در راه رسیدن به مقصود به بخت و شانس و تقدیر تکیه نکن، بلکه به توانایی های ذاتی خود اتکا داشته باش.


ممنون دوست عزیز برایه من که درست و به جا در اومد

مهشاد69
1390,11,16, ساعت : 11:21
فال روز متولدین آذر:
امروز شاید مجبور شوید كه انرژی زیادی صرف انجام كارهای روزمره و خانه كنید. جالب اینجاست كه این اصلاً برای شما كار مشكلی نیست. شاید بهتر باشد كه هر چند وقت یك بار، یك زمانی را به برنامه ریزی كردن روی كارهایتان اختصاص دهید.
حافظ:
فريب دختر رز طرفه میزند ره عقل مباد تا به قيامت خراب طارم تاک
به راه ميکده حافظ خوش از جهان رفتی دعای اهل دلت باد مونس دل پاک
تعبیر:در زندگی، تکرو و منزوی نباش. در زندگی اجتماعی به وجود دوستان و همراهان نیاز خواهی داشت. به دیگران کمک کن تا در صورت نیاز به یاری تو بشتابند. از زندگی لذت ببر و خود را گرفتار غم های بیهوده نکن.

sahele ziba
1390,11,16, ساعت : 11:31
ای بابا فال متولدین بهمن و مهر رو برعکس گذاشتید که ... :-2-28-: این یعنی چی ؟؟؟؟

phenomenal girl
1390,11,16, ساعت : 11:42
براي مهر و بهمن رو جا به جا گذاشتي دوست من
ممنون:-2-41-:

hasti_azadi
1390,11,16, ساعت : 11:59
فال روز متولدین مرداد:
درگیریهای قانونی سبب شده در بعضی از فامیل و دوستان نغمه های جدائی سر داده شود....یعنی چیییی؟؟؟؟؟؟ باید باور کنم:-2-28-:

najibe-71
1390,11,16, ساعت : 13:17
برای رسیدن به آرزوها و اهداف باید رنج و مصائب را تحمل کرد و هیچ چیز آسان و سهل بدست نمی آید. باید برای رسیدن به آن تلاش و کوشش کرد و هوشیار بود و فریب کاری حسودان و دشمنان را باید شناخت.
خسته شدم پس کی رنج و سختی تموم میشه؟

سوانا77
1390,11,16, ساعت : 17:05
چرا هیچ وقت این فالا واسه من درست نیست؟!!!!!!!!
ممنون