PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اگه از نمایش های جدید و زیبای روی صحنه خبر داری، بیا معرفی کن ما هم ببینیم

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

فاطیما+
1390,07,30, ساعت : 20:31
سلام. دوستای گلم:-2-40-:
اگه از تئاتر جدیدی که داره روی صحنه های تئاتر میره خبری دارید
بیاید اینجا و اسمش رو و محل نمایش و کارگردان رو برای ما بگید تا ما هم بریم و لذت ببریم. (اگه بازیگرها رو هم میدونستید بگید)
فقط به غیر از این موضوع پستای دیگه و اسپم ندید.

فاطیما+
1390,08,02, ساعت : 17:42
یکی از نمایش های این روزها (بازیگر و زنش) هست که با نویسندگی و بازی استاد علی نصیریان روی صحنه هست.
هر شب به جز شنبه ها.بازیگر دیگه این کار خانم محبوبه بیات هستند.
هر شب ساعت 20:00 در فرهنگسرای نیاوران.
کارگردان این کار محسن معینی هست.
:-118-:

mandana.nn
1390,08,02, ساعت : 20:30
سلام فکر می کنم اگه روزنامه بانی فیلم رو بگیری توش یه بخش داشته باشه برای معرفی تئاترهای روز... راستش من اون زمان که تهران بودم همیشه بانی فیلم رو می خریدم ولی الان 4 سالی هست که دیگه نمی خرم چون تو ساری پیدا نمیشه:-2-30-:
و اینکه میخواستم بگم خیلی خوبه که برنامه های تئاتر اطلاع رسانی بشه. چون مثل فیلهای سینمایی نیست که تبلیغ بشه و خیلی وقتا مخصوصا ماها که شهرستانیم از دیدن یه تئاتر خوب محروم میشیم.

آره شهرستان ها هم دارن ولی خیلی محدود تر و با امکانات کمتر ولی تو ساری نیست یا حداقل من تو این 4 سال ندیدم. اگر هم باشه تئاترهای محلی خودشونه که متاسفانه من چیزی ازش نمیفهمم.

راستی یه سایت خوب پیدا کردم که اخبار روز تئاتر و نمایش های در حال اجرا رو داره. اینم آدرسش:
http://www.theater.ir/fa/
می تونیم از این سایت اخبار رو دریافت کنیم و تو این تاپیک قرار بدیم.:-2-16-:

اینم جدول نمایشهای در حال اجرا:

۱ ویتسک، داستان ناتمام، نویسنده: گئورک بوشنر، کارگردان:ناصر حسینی مهر، محل اجرا: تالار مولوی، ساعت: ۱۹:۳۰ تلفن: ۶۶۴۱۹۸۵۰
۲ آدم خوابش می گیره - بازیگر و زنش، نویسنده:علی نصیریان، کارگردان: محسن معینی محل اجرا:فرهنگسرای نیاوران ساعت: ۲۰ تلفن: ۲۲۲۹۹۷۳۰
۳ شمس پرنده، نویسنده: پری صابری کارگردان: پری صابری محل اجرا:تالار وحدت ساعت: ۱۸:۳۰ تلفن: 5 - ۶۶۷۰۵۱۰۱
۴ پری، نویسنده:خیرالله نقیانیپور کارگردان:خیرالله نقیانیپور - جواد نوری محل اجرا: تماشاخانه سنگلج ساعت: ۱۹:۳۰ تلفن: ۵۵۶۲۵۴۴۴
۵ فلوت سحرآمیز، نویسنده: محمد صمدی کارگردان: محمد صمدی محل اجرا: تالار هنر ساعت: ۱۷:۳۰ تلفن: ۸۸۳۰۶۶۴۰
۶ هوبریس و هامارتیا، اثری تلفیقی از مکبث و اتللو کارگردان:عادل زمانی محل اجرا: تالار مولوی ساعت: ۱۹:۳۰ تلفن: ۶۶۴۱۹۸۵۰
۷ آشپزها، نویسنده:امیر مشهدی عباس کارگردان: امیر مشهدی عباس محل اجرا: تالار هنر ساعت: ۱۹ تلفن:۸۸۳۰۶۶۴۰
۸ نامه هایی به تب، نویسنده:محمد چرمشیر کارگردان: سیامک احصایی محل اجرا: تماشاخانه ایرانشهر تلفن: ۸۸۸۱۴۱۱۵
۹ ایوانف نویسنده: آنتوان چخوف، کارگردان: امیررضا کوهستانی محل اجرا: تالار شماره یک تماشاخانه ایرانشهر ساعت: ۱۹ تلفن: ۸۸۸۱۴۱۲۶
۱۰ خاموشی دریا، نویسنده:رضا گوران کارگردان: نیما دهقان محل اجرا: تالار سایه ساعت: ۱۸:۳۰ تلفن: ۶۶۴۶۰۵۹۵
۱۱ بعضی وقتها خوبه که آدم چشمهاشو ببنده...! ، نویسنده:آرش عباسی کارگردان:سیاووش طهمورث محل اجرا: تالار اصلی تئاتر شهر ساعت: ۱۹ تلفن: ۶۶۴۶۰۵۹۲
۱۲ دیوار، نویسنده: شهرام کرمی کارگردان: فرهاد شریفی محل اجرا: کارگاه نمایش ساعت: ۱۸:۳۰ تلفن:۶۶۴۶۰۵۹۵
۱۳ حریم، نویسنده: آرش عباسی کارگردان: آرش دادگر محل اجرا: برج آزادی-تالار اصلی ساعت: ۱۹ تلفن: ۶۶۰۶۴۱۲۱
۱۴ بهار و آدم برفی، نویسنده: ناصح کامکاری کارگردان:ناصح کامکاری محل اجرا: تالار قشقایی ساعت: ۱۹ تلفن: ۶۶۴۶۰۵۹۵

به نقل از سایت ایران تئاتر

فاطیما+
1390,08,03, ساعت : 16:17
سلام.ممنون که همدردی میکنی.آره عزیزم.بدیه تئاتر اینه که توی شهرستانها اجرا نمیره(البته تئاترهای تهران.)
اما خب شهرستان ها هم تئاتر دارند.به هر حال ممنون.
اگه همه دست به دست هم بدند این بخش پر رونق بشه.
واقعا تئاتر لازمه ی وجود یک انسانه.:-118-:

ممنون :-118-:عزیزم :-2-30-:اما چندتا از این نمایش ها دیگه رو صحنه نیست.
مثل نمایش یعضی وقتها خوبه که آدم چشماشو ببنده.البته من فقط اینو مطمعنم.
ولی ممنون از همکاریت دوستم.:-2-25-:
راستی بچه ها هرکی که مطلب میزاره حتما منبع رو ذکر کنه که دچار مشکل نشیم.
ممنون.

تئاتر خیابانی ”دو کلمه حرف حساب” به مترو رسید

تئاتر خیابانی "دو کلمه حرف حساب" به کارگردانی "هادی عطایی"8 آبان در ایستگاه مترو صادقیه اجرا میشود.

به گزارش دریافتی سایت ایران تئاتر از روابط عمومی مدیریت فرهنگی و هنری منطقه 5 و فرهنگسرای فردوس این نمایش خیابانی که از تولیدات فرهنگسرای فردوس به شمار میرود و از ابتدای سال 90 اجراهای متعددی در مراکز پرتردد منطقه 5 مانند ایستگاههای مترو، میادین میوه و تره بار و پایانههای مسافر بری داشته، اولین اجرای آبانماه خود را در ایستگاه مترو صادقیه برگزار میکند.
عطایی در این نمایش با همراهی تعدادی از هنرمندان تئاتر خیابانی به بیان پیامهای زندگی اجتماعی و معضلات و آسیبهای ناشی از سوء رفتارهای اجتماعی در قالب اجرای نمایش خیابانی پرداخته است. معضلات آپارتماننشینی، اخلاق شهروندی و آداب و شیوه معاشرت فردی و اجتماعی از جمله موضوعاتی است که در این نمایش مطرح میشود.
علاقهمندان میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شمارههای 44002269 و 70 فرهنگسرای فردوس تماس بگیرند.
به نقل از سایت ایران تئاتر.

فاطیما+
1390,08,04, ساعت : 16:56
پیش فروش بلیت نمایش "تراس" به کارگردانی "دکتر محمدرضا خاکی"از سه شنبه 3 آبانماه آغاز شد.

به گزارش دریافتی سایت ایران تئاتر از روابط عمومی گروه "هفت"؛ نمایش "تراس" نوشته ژان کلود کری یر و ترجمه اصغر نوری است و در این اثر (به ترتیب حروف الفبا) الهام پاوهنژاد، مسعود دلخواه، مهران رنجبر، بهاره رهنما، مریم سعادت، فریدون محرابی و امیررضا وزیری به ایفای نقش میپردازند.
بر اساس این گزارش پیش فروش بلیت این نمایش در گیشه تئاتر شهر آغاز شده است، همچنین علاقهمندان میتوانند برای رزرو بلیت با شماره 09370758386 تماس بگیرند.
"تراس" از یکشنبه 8 آبانماه همه روزه به جز شنبهها ساعت 19:30 در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر میزبان علاقهمندان خواهد بود.

آغاز پیش فروش بلیت نمایش ”پرهای نرم بر ماه پیشانی ات...”
پیش فروش بلیت نمایش عروسکی "پرهای نرم بر ماه پیشانیات تاج نوزادی میبافد" به کارگردانی "مریم معینی" آغاز شد.
به گزارش دریافتی سایت ایران تئاتر از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، این اثر نمایشی ویژه بزرگسال که از 8 آبان ساعت 19:45 در تالار سایه تئاتر شهر به صحنه میرود از سه شنبه سوم آبانماه وارد مرحله پیش فروش بلیت شد.
تماشاگران میتوانند از ساعت 16 تا 20 تاریخ یاد شده برای خرید و رزرو بلیت نمایش به گیشه مجموعه تئاتر شهر مراجعه کنند.
بر اساس این گزارش این اثر نمایشی یکشنبه هشتم آبان در اولین اجرای خود ویژه خبرنگاران و منتقدان به صحنه خواهد رفت.

فاطیما+
1390,08,04, ساعت : 17:14
تالار اجرا: تالار سایه
زمان اجرا: ۱۷ مهر ۱۳۹۰ - ۰۶ آبان ۱۳۹۰ - ۲۰:۳۰
نویسنده: رضا گوران
کارگردان: نیما دهقان

بازیگران : شهرام حقیقت دوست . فرزین صابونی . الهام کردا

طراح صحنه : منوچهر شجاع

طراح لباس : گلناز گلشن

ساخت و انتخاب موسیقی : آرش گوران

دستیاراول کارگردان ، برنامه ریز و مدیر تولید : نورالدین حیدری ماهر

منشی صحنه : محمد گودرزیانی

مدیر صحنه : جواد پولادی

انتخاب افکت : ناد علیمردانی

طراح صحنه : منوچهر شجاع
بهای بلیت: ۷,۰۰۰ تومان
این نمایش از 17 مهر ماه تا 6 آبان ماه 90 در دو نوبت و در ساعت های 18:30 و 20:30 به صحنه می رود .
به نقل از سایت تئاتر شهر

فاطیما+
1390,08,05, ساعت : 17:14
(اگر نرفته بودی)
تالار اجرا: تالار چهارسو
زمان اجرا: ۰۸ آبان ۱۳۹۰ - ۳۰ آبان ۱۳۹۰ - ۲۰:۰۰
نویسنده: قطب الدین صادقی
کارگردان: قطب الدین صادقی

بازیگران : میکاییل شهرستانی . گلچهره سجادیه . مصطفی عبداللهی . شمسی صادقی . مانلی حسین پور

طراح صحنه : سروش روغنیان

موسیقی : مسعود سخاوت دوست

دستیار کارگردان : تینو صالحی

مدیر روابط عمومی : پیمان شیخی

مدت اجرا : 70 دقیقه
بهای بلیت: ۸,۰۰۰ تومان
دو دلداده بعد از 9 سال اسارت با یکدیگر مواجه می شوند
به نقل از سایت تئاتر شهر

پیکره های بازیافته
تالار اجرا: تالار چهارسو
زمان اجرا: ۰۸ آبان ۱۳۹۰ - ۳۰ آبان ۱۳۹۰ - ۱۸:۰۰
نویسنده: قطب الدین صادقی
کارگردان: قطب الدین صادقی

بازیگران : محسن حسینی . محسن گودرزی . بهروز پور برجی . ناصر عاشوری . مازیار پور موسی . الناز تاریخی . یدالله فتح اللهی . ماه گل مهر . فاطمه صارمی . نوشین تندسته . مهسا خسروی . سوگل شراهی . لیلی حسینی .

طراح صحنه : سروش روغنیان

طراح لباس : الهام شعبانی

موسیقی : مسعود سخاوت پور

دستیار کارگردان : تینو صالحی

مدیر روابط عمومی : فریبرز دارایی

مدت اجرا : 70 دقیقه
بهای بلیت: ۸,۰۰۰ تومان
بازسازی چند مراسم آیینی براساس سفالینه های پیش از تاریخ
به نقل از سایت تئاتر شهر

mandana.nn
1390,08,06, ساعت : 18:33
گزارشی از نشست رسانهای نمایش ”نامههایی به تب”

نشست رسانهای "نامه هایی به تب" 31 مهرماه ـ با حضور سیامک احصایی ـ کارگردان ـ گلناز گلشن ـ طراح لباس ـ احمد ساعتچیان ـ بازیگر و مریم شیرازی ـ بازیگر ـ در سالن کنفرانس خانه هنرمندان ایران برگزار شد.

به گزارش دریافتی سایت ایران تئاتر، "سیامک احصایی" در ابتدای این نشست به معرفی این اثر نمایشی که در بیست ونهمین جشنواره بینالمللی تئاتر فجر نیز به صحنه رفته است، پرداخت و گفت: «متن این نمایش که توسط محمد چرمشیر و با عنوان نامههایی به تب به نگارش درآمده دارای دو کاراکتر است که براساس شیوه نمایش به 9 کاراکتر تبدیل شده است.»
وی تشریح کرد: «در اجرای این نمایش از 2 بازیگری که در متن محمد چرمشیر دیده میشود فراتر نرفتهایم و تنها با توجه به شکل و شیوه اجرایی تغییراتی ایجاد کردهایم.»
کارگردان نمایش نامههایی به تب در ادامه با اشاره به داستان این اثر اظهار کرد: «حتی یک کلمه از دیالوگ محمد چرمشیر در این اجرا تغییر نکرده و من تنها کاراکترهای این اثر را مضاعف کردهام. یعنی در این نمایش ممکن است آدمهایی مثل ادیب و... که در رابطه با آنها محمد چرمشیر در اثرش صبحت کرده به شکل عینی روی صحنه ظاهر شوند و شما به عنوان تماشاگر به جای اینکه درباره این شخصیت بشنوید آن را در قالب یک هنرمند روی صحنه ببینید.»
وی درخصوص تغییرات این نمایش نسبت به اجرایی که در بیستوهفتمین جشنواره تئاتر فجر داشته است، بیان کرد: «با توجه به کم بودن زمان و فشردگی کارها که برای اجرای آثار، در ایام جشنواره وجود دارد از یکسری ریزهکاریهایی که بازیگران به آنها توجه دارند جلوگیری شد که شاید من در این موضوع مقصر باشم اما در این اجرا همه چیز شکل دیگری پیدا میکند و بازیگران فرصت این را دارند که با خلاقیت خود نقشهایشان را ارائه دهند.»
احصایی افزود: «کم و کاستیهایی که در اجرای گذشته در صحنهپردازی دیده میشد در این اجرا برطرف شد و به برخی میزانسنها کمتر پرداختیم.»
احصایی درباره طراحی صحنه این نمایش نیز عنوان کرد: «شکل اولیه طراحی صحنه به ذهنیت من درباره طراحی صحنه برمیگردد؛ چرا که طراحی صحنه را هیچگاه به عنوان بکگراند و پس زمینه صحنه و نمایش قبول ندارم بلکه طراحی صحنه برای من یک کاراکتر در اثر محسوب میشود که میتواند به اندازه بازیگران کاربرد داشته باشد.»
کارگردان این نمایش گفت: «همیشه با طراحی صحنه به غیر از اینکه موقعیت مکانی داستان را نشان میدهم، حرکت، شکل و اتفاق را نیز به مخاطب اثر نشان میدهم که شاید همین امر باعث جذب و رضایت کسانی باشد که به بهانه نقد و... به تماشای اثر مینشینند.»
احصایی در پاسخ به پرسش خبرنگار سایت ایران تئاتر در خصوص وضعیت اطلاعرسانی تصریح کرد: «انجام امور تبلیغاتی از جمله نصب بیل برد در مراکز شهر از توانایی مالی گروه نمایشی خارج است اما قرار است، تماشاخانه ایرانشهر با کمک گروه، بیل بردهایی را در مکانهای مختلف قرار دهد.»
وی ادامه داد: «متأسفانه این موضوع در گذشته در 15 روز اجرای آخر اتفاق افتاد که تا مردم اطلاع پیدا کنند و برنامهریزی کنند اجرای نمایش به پایان میرسید. اما من امیدوارم در رابطه با این اثر این اتفاق رخ ندهد و همه چیز طبق برنامه پیش برود.»
احمد ساعتچیان که در این اجرا به جای برزو ارجمند روی صحنه ظاهر میشود با اشاره به نقش خود بیان کرد: «در این نمایش هیچ نقش مجزا و جدا از دیگری نیست بلکه جدا از ماهیت نقش تمام بازیگران روی صحنه، ارتباطی در عین بیارتباطی با هم دارند که با سلیقه من هماهنگ بود.»
وی افزود: «تلفیق بازی، طراحی، نور و ... مطابق سلیقه من بود و چون تمرینات نمایش را دیده بودم و این اثر توجهم را جلب کرد، حال که به عنوان بازیگر آن انتخاب شدهام، سعی میکنم ارتباط بیشتری با بازیگران و فضای داستان برقرار کنم و از پس مسوولیتی که برعهده دارم برآیم.»
در ادامه احصایی درخصوص طرح حضور دانشجویان در زمان تمرینات نمایش توضیح داد: «به عقیده من این حرکت زمانی خوب است که به صورت دعوتی انجام شود یعنی اگر از دانشجویان رشته تئاتر دانشکده سینما و تئاتر دعوت کنیم که در روز مشخصی بر سر تمرینات نمایش حاضر شوند تا سوالات خود را که برای حضور در آثاری که در آینده برعهده خواهند داشت از گروه نمایشی بپرسند بازخورد و نتیجه مطلوبتری خواهد داشت، زیرا از این طریق هم با کار آشنا شدند و هم با افرادی که در این نمایش همکاری دارند ارتباط برقرار کردهاند که این موضوع در همکاریهای بعدی آنان در آینده نیز تأثیرگذار خواهد بود.»
وی همچنین به فیلم اثر اشاره کرد و گفت: «با طرحی که تماشاخانه ایرانشهر ارائه کرده فیلمبرداری اثر را با هزینه خود برعهده میگیرد که این امر هم هزینه کوچکی از خرجهای گروه را کم میکند و هم زمینه را برای ایجاد اتفاقات بهتر برای افرادی از جمله دانشجویان رشته تئاتر فراهم میکند.»
گلشن که طراحی لباس بازیگران این نمایش را برعهده دارد در پایان خاطرنشان کرد: «طراحی لباس افراد در این اجرا کاملاً متفاوت است، به طوری که از شلوغی صحنه کاسته شده و بیشتر با طراحی صحنه هماهنگ شده است.»
وی افزود: «طراحی لباس با یک رنگ، فرم و متریال متفاوت که با دکور همخوانی بیشتری دارد انجام شده تا مخاطب در تماشای اثر از لحاظ بصری با رنگهای کاملاً جدید و متریال پختهتری روبرو میشود.»

گفتنی است نمایش "نامه هایی به تب" از سه شنبه ـ سوم آبانماه ـ ساعت 19:30 در تماشاخانه استاد سمندریان روی صحنه میرود.

فاطیما+
1390,08,07, ساعت : 17:40
صد سال پیش از تنهایی ما
تالار اجرا: تئاتر محیطی
زمان اجرا: ۰۶ آبان ۱۳۹۰ - ۳۰ آبان ۱۳۹۰ - ۱۸:۰۰
نویسنده: سجاد افشاریان
کارگردان: حسن جودکی

بازیگر: سیامک صفری

آهنگساز : گروه موسیقی بمرانی

دستیار اول کارگردان و برنامه ریز : نورالدین حیدری ماهر

مدیر صحنه : بهزاد اسحاقی

عکاس : محسن کریمی

مدیر روابط عمومی : حسین ایرجی

مدت اجرا : 45 دقیقه

این نمایش از تاریخ یاد شده در کافه تریای تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر اجرا می شود
بهای بلیت: ۵,۰۰۰ تومان
021 از شهرستان به تهران برای کسب و کار سفر می کند اما به یکباره شاعر می شود
به نقل از سایت تئاتر شهر

فاطیما+
1390,08,08, ساعت : 14:37
بهار و آدم برفی
تالار اجرا: تالار قشقایی
زمان اجرا: ۰۴ آبان ۱۳۹۰ - ۳۰ آبان ۱۳۹۰ - ۲۰:۰۰
نویسنده: ناصح کامگاری
کارگردان: ناصح کامگاری

بازیگران ( به ترتیب ورود صحنه ) : کوروش سلیمانی . رویا بختیاری . شمس فضل اللهی . علی گل زاده . نوید نوروزی . ریجانه سلامت . بابک سعیدیان . سروش طاهری . آنا هیتا اقبال نژاد . هومن کیایی . فقیهه سلطانی . پوریا رحیمی سام . کاظم هژیرآزاد . شیدا خلیق .محمد اشکان فر. علی بی غم

گروه کارگردانی : نورالدین حیدری ماهر . رامین اکبری . آسیه فرهادی . میلاد خرمنبیز

طراح صحنه : ناصح کامگاری . منیر ملکی

طراح لباس : سمانه حسینی

طراح پوستر ، بروشور و موبیل : سرور یزدی

طراح بنر تبلغاتی : محمد بقایی

عکاس : سروه تمین

طراح نور : امیر ترحمی

اجرای نور : ابراهیم محمدی پور

صدابردار : روزبه کمالی

طراح چهره پردازی : سارا اسکندری

آهنگساز و خواننده : اصغر وفایی
بهای بلیت: ۷,۰۰۰ تومان
نمایشی عاشقانه با مایه های اجتماعی که موضوع روابط بین عاشقان را تحت تاثیر مناسبات اجتماعی مورد بررسی قرار می دهد .
به نقل از سایت تئاتر شهر

ar_77
1390,08,10, ساعت : 18:24
سلام

ممنون به خاطر این تاپیک.فکر کنم تاپیک خوب و سودمندی بشه.

این روزها اونقدر سرمون گرفتار زندگی شده که کمتر به اصل و هویت و درونمون می پردازیم.گوته می گه هر کس باید هر روز یک جمله ی زیبا بخواند و یک شعر خوب بگوید.ولی ما دیگه خیلی دور افتادیم..

حدود ده سال پیش یه تاتر تو شهر ما اجرا شد به اسم کور اوغلو که تو سالن یک صندلی خالی هم نبود.خیلی ها چند بار بلیط گرفته بودن و رفته بودن.
:-118-:

فاطیما+
1390,08,11, ساعت : 11:42
ممنون عزیز دلم.:-118-:
واقعا خوشحالم که توی شهرستان ها هم تئاتر بین وجود داره.(البته به احتمال قوی تئاتر خوب و قوی و قابل توجهی بوده که این همه بیننده داشته.)
در هر صورت ممنون.شما هم بیا اینجا و تئاترهای شهر خودت رو معرفی کن.دوستای تبریزی زیاد داریم(که متاسفانه دوستان تئاتر بین زیاد نداریم.)

ar_77
1390,08,11, ساعت : 12:40
بله همین طور بوده کور اغلو افسانه ی قدیمی آذربایجانه که همه قصه اش رو شنیده اند ولی فکر کنم اولین بار با یک گروه حرفه ای تاترش اجرا شد و به قدری قوی بود که مو رو بر تن همه سیخ می کرد.

اینجا تاترهای طنز مشهور هم داریم که بیننده های خاص خودش رو داره ولی من به شخصه به دیدن یک کار اصیل بیشتر علاقه مندم..

حتما اگه خبری از تاتر داشتم اینجا اعلام می کنم..ممنون و موفق باشید:-118-:

فاطیما+
1390,08,12, ساعت : 14:05
پاندورا 88
تالار اجرا: تالار اصلی
زمان اجرا: ۱۵ آبان ۱۳۹۰ - ۲۲ آبان ۱۳۹۰ - ۱۷:۳۰
نویسنده: اسون تیل
کارگردان: ولف گنگ هافمن

مدیر روابط بینالملل: لوون خان کلدیان

طراح صحنه : رایکو اژرلین

طراح لباس: سیلوی فلچر

صدا و نور :جنس جاش شیورت

مدیر تولید : حسن حاجت پور
بهای بلیت: ۱۰,۰۰۰ تومان
"پاندورا 88" برگرفته از داستان اسطورهای پاندورا یونان است، بر اساس داستانهای اساطیری یونان، پاندورا نخستین زن روی زمین و به معنی "تمام نعمتها" است.
به نقل از سایت تئاتر شهر

فاطیما+
1390,08,12, ساعت : 14:17
با پرهای نرم برماه پیشانی ات تاج نوزادی می بافد
زمان اجرا: ۰۸ آبان ۱۳۹۰ - ۳۰ آبان ۱۳۹۰ - ۱۹:۴۵
نویسنده: نسیم احمد پور
کارگردان: مریم معینی

جان دهندگان صحنه : حوریا تفرشی . سوسن دلاوری . مرضیه سرمشقی . سیما شیبانی . سمیه صادق پور . المیرا طالبی . فرزانه عاقلی . پریسا علیمحمدی . حوریه کریمی . الهام کلانتری . سپیده محمدپور . آترپای مرادعلی بیگی . مرضیه نادری .

طراح عروسک : هادی عرب نرمی

طراح گریم : ماریا حاجیها

ساخت و ساز عروسک : مرضیه سرمشقی . هادی عرب نرمی . المیرا طالبی . مونا کیانی فر

مدیران صحنه : محمد براری . کاوه شاملو

دستیار کارگردان : آترپای مراد علی بیگی

موسیقی : علی معینی

طراح پوستر و بروشور : لیلا مدن پور
بهای بلیت: ۶,۰۰۰ تومان
این اثر نمایشی عروسکی ویژه بزرگسالان به صحنه خواهد رفت
به نقل از سایت تئاتر شهر

فاطیما+
1390,08,12, ساعت : 14:26
گفت امروز بینی ، فردا بینی و پس آن فردا
زمان اجرا: ۰۸ آبان ۱۳۹۰ - ۳۰ آبان ۱۳۹۰ - ۱۸:۱۵
نویسنده: نیما دهقانی
کارگردان: زهره بهروزی نیا

بازیگر و عروسک گردان : هداناصح

طراح عروسک : سهیلا باجلان

طراح صحنه و پوستر و بروشور: رامین سیار دشتی

طراح نور : رضا بهجت

دستیار کارگردان و منشی صحنه : پریسا گودرزی

دستیار صحنه : بهزاد رستمی

دستیار فنی صحنه : آرش والی نژاد

اجرای نور : رضا خضرایی

مدیر صحنه : اصغر عقیلی
موسیقی : فرزاد فضلی . بهزاد عبدی

اجرای صدا : محسن سینایی

مشاور رسانه ای : پیمان شیخی

طراحی و دوخت لباس : زهره بهروزی نیا

طراح چهره پردازی : ماریا حاجیها

مجری چهره پردازی : ساناز زعیمی

عکاس : مانی لطفی زاده

تصویر بردار: نیما دهقان
مدت اجرا : 40 دقیقه

عروسکی ویژه بزرگسال

خلاصه داستان :

روایت زندگی نامه منصور حلاج از زبان زنی که فکر می کند همسر اوست

بهای بلیت: ۶,۰۰۰ تومان

نمایشنامه برگزیده سیزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر عروسکی مبارک / یونیما ( 1389 )

برنده جایزه بهترین بازیگری زن از کارناوال عروسکی بین المللی آلماتی / قزاقستان (2011)

برنده دو جایزه بهترین بازیگری زن وبهترین نمایش اصیل و اخلاق ازجشنواره بین المللی عروسکی پراگ / چک (2011)

به نقل از سایت تئاتر شهر
(دیگه شبیه سایت تئاتر شهر شدم از بس ازش نقل کردم....:-2-06-:)

فاطیما+
1390,08,13, ساعت : 21:58
بچه ها کسی تئاتر ها رو رفته؟(اینایی رو که گزاشتم)
اگه رفتین کدوم خوب بوده؟

hoda_b
1390,08,14, ساعت : 00:12
سلام کسی تراس رو دیده خوب بوده

فاطیما+
1390,08,15, ساعت : 17:11
افسانه ببر
تالار اجرا: تئاتر محیطی
زمان اجرا: ۱۳ آبان ۱۳۹۰ - ۳۰ آبان ۱۳۹۰ - ۱۶:۳۰
نویسنده: داریو فو
کارگردان: هادی عامل

بازیگر : هدایت هاشمی

دستیار کارگردان : محمدرضا ایمانیان

کارگردان : هادی عامل

مدت اجرا : 50 دقیقه

افسانه ببر روایت یک سرباز زخمی چینی است که از سپاه جا می ماند و خسته و درمانده منتظر لحظات آخر زندگی خود است .
بهای بلیت: ۵,۰۰۰ تومان

توضیحات کارگردان :

این نمایش یک اثر تک نفره است که نوعی نقالی چینی به شمار می آید و می تواند برای هر تماشاگری جذاب باشد چرا که ما در این نمایش ضمن استفاده فنون نمایش های ایرانی از اصول تئاتر شرقی نیز استفاده کرده ایم که بتواند برای تماشاگران اتفاق تازه به حساب آید.

به نقل از سایت تئاتر شهر

mandana.nn
1390,08,29, ساعت : 17:45
در تماشاخانه شماره یک ایرانشهر آغاز شد

سیزدهمین چشنواره سراسری تئاتر مقاومت

در تماشاخانه شماره یک ایرانشهر آغاز شد: نمایش "تمام صبحهای زمین" به نویسندگی ایوب آقاخانی و کارگردانی حسین مسافرآستانه، اجراهای خود را از جمعه شب 27 آبانماه در قالب سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت در تماشاخانه شماره یک ایرانشهر آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل مجموعه تماشاخانه ایرانشهر، نمایش تمامی صبح های زمین که نخستین اباردر سال 1387 همزمان با افتتاح تماشاخانه شماره یک ایرانشهر به روی صحنه رفته بود امسال نیز با بازی هنرمندانی چون فهیمه امنزاده، ایوب آقاخانی، بهزاد جاودانفر، علی براتی، عامر مسافر، امیر محمودی، و ... اجراهای خود را تا دوم آذرماه سال جاری در دو سانس 18:30 و 20:30 در تالار یادشده ادامه میدهد.
از دیگر عوامل این نمایش 70 دقیقهای میتوان به نادر رجبپور طراح حرکات، محمد حیدری مجری طرح، سعید داخ دستیار کارگردان، محسن میرزایی آهنگساز، نیما گودرزی مدیر صحنه و اجرا، لادن سیدکنعانی طراح صحنه و لباس، جواد رمضانی مدیر تولید و محمدرضا پناهی دکور اشاره کرد.
گفتنی است، نمایش نامه هایی به تب" از دیگر آثار نمایشی مجموعه تماشاخانه ایرانشهر است که هر روز به استثناء روزهای شنبه از ساعت 19 و 15 دقیقه در تالار استاد سمندریان ایرانشهر پذیرای علاقه مندان به هنرهای نمایشی است.

منبع: سایت تماشاخانه ایرانشهر:
www.tamashakhaneh.ir