PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین پستهایی که در انجمن خوانده ام | فراخوان

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

شبنم
1390,07,24, ساعت : 00:15
سلام :-2-25-:

همون طور که از عنوان تاپیک مشخصه این فراخوان در مورد پستهای برتر انجمن از دید کاربرانه .

خیلی وقتها پیش اومده که همه مون توی یه تاپیک که شاید اصلا بازدید ی هم نداشته ، تشکر و امتیاز مثبتی نخورده ، یه پست خیلی پُر و پیمون و مفید می بینیم و به خودمون میگیم : ای بابا چرا بقیه پست به این با ارزشی رو ندیدن ؟ ...هدفمون از زدن این فراخوان شناسوندن این پستهاست .

روال کار به این شکله که اگر پستی توی هر بخش انجمن – غیر از بخش تایپ کتاب – خوندید که خیلی به دلتون نشسته ، باهاش موافق بودید و دوست دارید مطرحش کنید – چه از خودتون و چه از هر کدوم از کاربران انجمن – بیاید اینجا خود پست و لینک موضوع رو بذارید. ما وقتی تعداد جملات و پستها به حد نصاب رسید دور اول مسابقه رو شروع میکنیم و به همین روال دور دوم و سوم و ... و به نفرات برتر ادمین انجمن:-2-27-: امتیاز هدیه می دن.

نکاتی که باید در نظر بگیرید :

- حتما پست و لینک تاپیکی که پست توش داده شده رو به صورت کامل بذارید
- پستی که انتخاب می کنید حتما باید تاریخش مربوط به 1 سال گذشته باشه و نه دیرتر .
- دقت کنید کاربری که پست مذکور رو داده توی انجمن حضور فیزیکی داشته باشه ، یعنی بن نشده باشه یا به هر دلیلی یوزرش غیر فعال نشده باشه
- دیگه موضوع اینچنینی جای پارتی بازی نداره خواهشا پارتی بازی نکنین .
- دقت کنید این دوره در مورد پست برتر برگزار شده. در مورد تاپیک برتر هم مسابقات دیگه ای در نظر گرفتیم که به زودی گذاشته میشه. پس دقت کنید که پست انتخاب کنید نه تاپیک
- نویسنده ی پست انتخاب شده حتما باید کاربر انجمن باشه نه پست کپی شده . یعنی توی بخش نظرات پست مفیدی که داده شده رو انتخاب کنید
- برای جلوگیری از هرگونه حاشیه و شبهه ای اعلام کردیم که همین جا پست مورد نظرتون رو اعلام کنید نه پیام خصوصی .

پاسارگاد هم توی برگزاری این دوره من رو کمک میکنن که ازش ممنونم همین جا . :-2-40-::-2-40-:

موفق باشید :-2-40-:

مینا
1390,07,24, ساعت : 00:19
این فراخوان هم تائید شد

منتظر نظراتتون هستیم :-2-38-:

roya jo0on
1390,07,24, ساعت : 00:29
چقد سخته .. ما یکم گنگ تفریش داریم:-2-37-:

elnaz 90
1390,07,24, ساعت : 00:34
یعنی پستش حتما" باید ادبی باشه؟ یه چیز خاص و تک؟
یا میشه خنده دار باشه و طولانی؟ مثل یکی از پستای خاطره نویسی؟:-2-15-:

شبنم
1390,07,24, ساعت : 00:39
نه عزیزم هر پستی که به نظرتون ارزش مطرح شدن و دیده شدن داره.

الان خودم چند تا نمونه از نظر خودم رو میذارم که تقریبا دستتون بیاد

samane7
1390,07,24, ساعت : 00:41
شبنم برا اینکه کاملا پست پر محتوا جا بیفته یه چندتا از پستای منو برا نمونه بزار:-2-38-:
مینا دعوا نکنیااا,من رفتم:-2-37-:

AsalBanu
1390,07,24, ساعت : 00:44
مثلا میشه گفت خاطره نویسی ؟؟ :-2-08-:
یا باهاس مطلب داشته باشه ؟ :-2-37-:

elnaz 90
1390,07,24, ساعت : 00:47
من واقعا" باهوشما
بعد از سه بار خوندن تازه الان متوجه شدم منظور پستایی که مفید و قشنگه اما دیده نشده یا امتیاز نداره آره؟
حالا خوبه بعد از سه بار خوندن باز اشتباه فهمیده باشم:-2-22-:

roya jo0on
1390,07,24, ساعت : 00:49
شبنم برا اینکه کاملا پست پر محتوا جا بیفته یه چندتا از پستای منو برا نمونه بزار:-2-38-:
مینا دعوا نکنیااا,من رفتم:-2-37-:
آقا ما همین پستو انتخاب میکنیم:-2-22-::-2-22-:
چندتا پست مفید انتخاب کنیم یا باس فقط 1 دونه باشه؟؟:-2-35-:

Mina
1390,07,24, ساعت : 00:50
من واقعا" باهوشما
بعد از سه بار خوندن تازه الان متوجه شدم منظور پستایی که مفید و قشنگه اما دیده نشده یا امتیاز نداره آره؟
حالا خوبه بعد از سه بار خوندن باز اشتباه فهمیده باشم:-2-22-:

نه الناز
فك كنم منظورشون،اينكه پست كلا مفيد باشه،حالا شايد يكي امتياز تشكر داره،شايد نداره!

samane7
1390,07,24, ساعت : 00:51
ببینید فقط برا نمونه اینو گذاشتم,از این بهتراشم خیلی هستعفقط خواستم روال کار دستتون بیاد:

دور شدم................
اما
بزرگ نشدم...........................:-2-39-:

http://www.forum.98ia.com/t328926.html#post3130526

samane7
1390,07,24, ساعت : 00:52
آقا ما همین پستو انتخاب میکنیم:-2-22-::-2-22-:
چندتا پست مفید انتخاب کنیم یا باس فقط 1 دونه باشه؟؟:-2-35-:

رویا بخش گیر آوردی برا اسپم بازی:-2-43-:
من مثله چی از این مینا میترسم:-2-37-:

ر.ا:کاربر محترم,پست بی نهایت شایسته ای رو انتخاب کردین:-2-38-:

پروانه!
1390,07,24, ساعت : 00:53
خیلی خوبه :-2-41-:تاهید می کنیم:-2-41-:

- نویسنده ی پست انتخاب شده حتما باید کاربر انجمن باشه نه پست کپی شده . یعنی توی بخش نظرات پست مفیدی که داده شده رو انتخاب کنید
با همه هوش و ذکاوتم متوجه این مورد نشدم :-2-35-:
خیلی سخته خب:-2-28-:

samane7
1390,07,24, ساعت : 00:57

مثلا این قابل قبول نیست,چون گوینده جمله یه کسه دیگه است:

تا میتوانی دلی به دست اورید دل شکستن هنر نیست

http://www.forum.98ia.com/t76092-2.html#post1714266

elnaz 90
1390,07,24, ساعت : 00:58

ما خیلی با هم تفاهم داریم پروانه نه؟:-2-27-:
مینا می گه من بعد از سه بار خوندن هنوز اشتباه فهمیدم این یعنی خیلی باهوشم:-2-35-:

ر.ا سمانه جون این پست ماله چه تایپیکی بود؟

samane7
1390,07,24, ساعت : 00:59
ما خیلی با هم تفاهم داریم پروانه نه؟:-2-27-:
مینا می گه من بعد از سه بار خوندن هنوز اشتباه فهمیدم این یعنی خیلی باهوشم:-2-35-:

ر.ا سمانه جون این پست ماله چه تایپیکی بود؟

زیر پست لینک پست رو هم گذاشتم:-2-38-:

شبنم
1390,07,24, ساعت : 01:00
مثلا :

سلام
زیباترین راز هستی از منظر من اینه که پرونده ی هر آدمی تا آخرین لحظه ی زندگی بازه ؛ این حق ِ دخل و تصرف که هر انسانی تهِ دلش کاملاً بهش اذعان داره و بزرگترین نعمت زندگی هم محسوب می شه اگه واقعاً درک بشه و قدر دونسته بشه می تونه از همین عمر محدود دنیایی، بی نهایتی رو بسازه که زیباییش از فلک هم سر به بیرون می زنه و چشم هر دلِ زنده ای رو به خودش خیره می کنه تعبیر دیگه ش همون اختیار هست که منجر به خلق راز زیباتری به نام « راز جاودانگی » می شه
و زیباتر و عجیب تر این که لوازم و مقدمات حصول این جاودانگی ، اصلاً انتزاعی و دست نیافتنی نیست؛ می شه از گوشه و کنار همین اتفاقات ساده ی روزمره اونها رو جُست و پرورش داد و به ثمر رسوند
همه ی مفاهیم و تعاریف زیبای انسانی زیر سایه ی همین راز جون می گیرن و زنده می شنآرام د.

آدرس تاپیک

http://www.forum.98ia.com/t296341.html#post3076086

گاهی به خودم میگم : آی یارو ... هنوز داری میپلکی؟

مسئله اینجاست که اینجا ، یه اتاقِ شگفت انگیزه

دو تا در داره ، شاید هم یکی!!!!!

اما بیرون ...

هیچی نیست

شاید ...

بذار ببینم

شاید هیچ دری هم وجود نداشته باشه

همه چیز ...

توی همین اتاقه

آه لعنت

از این اتاق نمیشه بیرون رفت

نه دری

نه پنجره ای

...

آی یارو ... تو که هنوز اینجائی :-2-39-:
متفکر دیوانه
http://www.forum.98ia.com/t810.html#post3131213

خدایا!

میدونی

مسئلهء بینِ من و تو ، داره واردِ یه بُعدِ جدید میشه

اینجا دیگه قضیهء رابطهء من و تو نیست

اینجا نه من اهمیت دارم و نه تو

دعوای دیرینهء ما ، باید کنار گذاشته بشه

آخه

یه نفر دیگه اینجا هست

که میترسم

وقتی ترکش میکنم ...

سکوت کنم

دلم آروم نمیگیره

باید بهش بگم :

خدا ، پشت و پناهت!!
همون بالایی :-2-36-:متفکر دیوانه
http://www.forum.98ia.com/t974.html#post3119027

به نام خدای مهربونم
7/مهر/1390 پنج شنبه
سفر ما را جای تازه نمی برد جای قبلی را برایمان تازه می کند ....
سلام
دارم رویاهای بلند داشته باش رو نگاه میکنم چقدر عنوان یه سریال به تنهایی میتونه تاثیر گذار باشه حالا چه برسه به مفهومش و جمله هایی که تو سریال به کار میبرن و تو زندگی واقعی هم نمایشش میدن ... اهنگش رو هنوز دانلود نکردم
ولی یه تیکه هایش میگه بعضی ها رویاهای خودشون رو دارن و میخوان بهش برسن
بعضی ها نمیذارن دیگران به رویاشون برسن
بعضی ها رویا ندارن ، بعضی ها رویاهاشون رو با هم دیگه تقسیم میکنن و ....
از جمله دعاهایی که قبل این سفر برام کردن چند تاش رو خیلی عالی بود مثل آرام عزیز . خیلی اونجا دلم میخواست دعاش عملی میشد امیدوارم واقعا مثل قبل برنگشته باشم .
مودمم پوکیده و با دایال آپ میام مهمونامون تقریبا رفتن ولی بازم تک و توک کسی میاد . خاطرات سفرم رو جدا تو وبلاگم میذارم .اونجا دفترم رو برده بودم و خاطراتم رو نوشتم .این یه هفته ای که نبودم دلم برای تک تک بچه های اینجا تنگ شده بود . مخصوصا خاطره نویسی .اینجا خونه دوم ما هست و خب بدمون نیاد ولی واقعا اعتیاد اینترنتی همینه دیگه .
دیروز اخرین گروه مهمونا رفتن صبح داشتم به مامان کمک میکردم که خونه رو جمع کنه چشمم خورد به یه پتو مسافرتی که تو صدم ثانیه کلی چیزها رو یادم انداخت .مهمونا از تو کمد برداشته بودن من خیلی وقت بود ندیده بودمش
4 سال پیش بود مامان هنوز بازنشسته نشده بود و روز معلم یکی از شاگرداش براش این پتو رو خریده اورده بود رنگش خیلی خیلی ناز بود و من برای خودم برداشتمش نزدیک های عید هم بود اون روزها حال دایی ام زیاد خوب نبود و تو خونه خودشون هم زیاد راحت نبود یه روز دوشنبه ای بود که زنگ زد گفت خیلی دلتنگه و دیگه نمیتونه خونشون بمونه .مامان هم کلی اصرار کرد که خودش میره دنبالش و میارتش خونمون که چند روزی اینجا بمونه (آخه خودش تنهایی نمیتونست جایی بره حالش خیلی بد بود . دایی خیلی آدم خوش خنده و شوخی بود و به شدت تو جمع دوسش داشتن خیلی شلوغ بود و چون به خاطر مریضی اش مجبور شده بود یه جا بمونه و همش تو تخت بخوابه خیلی کلافه بود )
مامان که گوشی رو قطع کرد سریع دست به کار شد و برای اینکه دایی راحت باشه تصمیم گرفت تختش رو بیاره تو حال بذاره چون تو اتاق خواب حوصله اش سر میرفت یادمه ندا داوطلبانه گفت تخت اون رو ببرن .مامان روتختی اینا رو مرتب کرد و اون پتو مسافرتی خوشگل رو هم رو گذاشت برای دایی .
من 20 بار اومدم و رفتم که بگم اون رو نذارین یه چیز دیگه بذارین روم نشد . اخرش به خواهرم گفتم اون واسه منه حالا دایی که مریضه حواسش نیست چرا پتوی من رو نمیدین .خواهرم خیلی ناراحت شد ولی پتو رو برام آورد ... خب اینجوری شد که اون پتو واسه من شد ولی هیچوقت فرصت نشد ازش استفاده کنم دایی ام هم هیچوقت نیومد خونمون پنج شنبه همون هفته فوت کرد اون پتو مسافرتی هم تو شلوغی های خونمون رفت تو کمد و زیر پتو های دیگه . و من کلا یادم رفت حالا بعد 4 سال اون رو دیدم .چقدر حریص بودم من . وقتی اونقدر راحت فراموشش کردم یعنی بدون اون هم میشد زندگی کرد . گاهی وقتا ادم از رفتار خودش شرمنده میشه.... کاش میشد خیلی چیز ها رو جبران کرد مثل همین نوشته ها که وقتی غلط داری برمیگردی عقب پاکش میکنی درستش میکنی . شاید رفتم یه پتو مسافرتی خریدم شکل همون دادم که به کسی که محتاجه ...
ما این تاپیک رو نداشتیم کجا میرفتیم اقرار به اشتباه میکردیم ؟میگه مهم نیست که اشتباه کنی مهم اینه یه اشتباه رو چند بار تکرار نکنی ...
میخوام برم یه سر به تاپیک دم عید بزنم قرار بود یه کارهایی بکنم ولی انگار یادم رفته ....
من همچنان عاشق هیون شدم نمیدونم چرا هر چی سریال میبینم باز اونو دوست دارم نامرد تو رویاهای بلند قسمت اول هم بودش تازه دخترا همه عکسش رو تو کیف ایناشون داشتن .
من تو ایران یا کلا جهان هیچوقت زندگی شخصی بازیگرا یا خواننده ها رو دوست نداشتم بچه بودم چرا ولی بعد فهمیدم که اینا فقط یه نقشه و تو زندگی ادمهای معمولی هستن .خبر ها رو دنبال میکردم ولی دلم نمیخواست کسی رو از نزدیک ببینم من اونا رو به خاطر شخصیت هاشون تو فیلم ها و سریال ها دوست داشتم ولی در مورد هیون فرق میکنه چون شخصیتش به طرز عجیبی جالبه مطمئنا اون هم تو زندگی شخصیش یه نقص هایی داره ولی من اصولا از آدمهای آروم بینهایت خوشم میاد دلم میخواد برم باهاش حرف بزنم ببینم واقعا همونجوری که فکر میکنم هست ؟ از یه زیان و فرهنگ دیگه است و ولی وقتی همه خبر ها و حرفهاش رو دنبال میکنم یا کلا هرچی که از زندگی خصوصیش نوشته خیلی عجیب به نظرم میاد متن اهنگهایی هم که میخونه واقعا قشنگه من عاقبت یه روزی میره کره ببینید کی گفتم ....

میگم به نظرتون این تعطیلی پنج شنبه ها یه رابطه مستقیمی با آلوده شدن سواحل دریای خزر نداره ؟ با آمار تصادف و ترافیک جاد های شمال کشور چی؟ :-2-38-:
میگم ما خیلی گناه داشتیم که همش میرفتیم مدرسه بچه اروپایی ها اون همه تعطیل بودن. کاش برای رو کم کنی اونا ما رو تعطیل میکردن فقط 5 شنبه جمعه ها میرفتیم مدرسه . که اونم تعطیلی و بین تعطیلی میشد کلا نمیرفتیم چه کاریه اخه ...
بینهایت پ.ن دارم وقت نمیشه همه رو بگم ولی همه اونایی که زیارت قبول گفتن ممنون ایشاا... قسمت شما بشه ....
همینا دیگه
+ دخترهای گلم روزتون مبارک :-2-40-: Nilo
http://www.forum.98ia.com/post3097790-9009.html

جواب من به این برادر کاسه از آش داغتر:
برادرم چیزهای زورکی همین می شود دیگر
برادرم خدا خودش در قرآنی که شما ارث پدرتان می دانید فرموده "لا اکراه فی الدین"
برادرم پس شما چرا به فرمان خدا عمل نمی کنید و می خواهید به زور مردم را محجبه کنیدغیر از این است که خود را علامه دهر می دانید..
برادرم من فکر می کنم خواهر مان آنجلینا برای هم رنگ جماعت شدن آن لباس را پوشیده و او نمی داند که ما ایرانمی ها چقدر از این اصطلاح همرنگ جماعت شدن کشیده ایم
برادرم تظاهر به چیزی که نیستی خیلی بد است
برادرم این خانم که شما محترمانه ترور شخصیتیش کردید و می خواهید از او سوژه بسازید مشکل آنچنانی در پوشش نداشت
برادرم فقط چشمان یک انسان مریض به این پوشش ایراد میگیرد چرا که اینگونه انسانها حتی آدمای پیچیده در پتو را لخت مادر زاد می بینند
برادرم توصیه می کنم ...توجه کنید که توصیه می کنم نه اجبار که به پزشک امراض روحی متخصص درزمینه مشکلات مردانه مراجعه کنید..
برادرم گمان می کنم ...توجه کنید کمان می کنم شما از بازماندگان برادر عزیز طالبان باشید
در اینجا وظیفه خود می دانم از خدا برای همسر ، مادر ، دختر و همه بستگان مونث این برادرمان از خدا وند منان طلب صبر نمایم.
ومن الـ...توفیق

لیا
http://www.forum.98ia.com/t312070.html#post3011093

لازم به ذکره اینا کاملا نظرات شخصی منه و اصلا دلیل نیست که همین روال رو در پیش بگیرید. مطمئنا تنوع سلیقه خیلی زیبا میکنه مسابقه رو

roya jo0on
1390,07,24, ساعت : 01:00
سمان فارسی بحرف مام بفهمیم:-2-37-:
الان اونایی که اون پست بالایی نوشتی بطور مثال بود آیا ؟؟:-2-37-:

آهان حالا ماه شدم .. ببشخید حالا فهمیدم:-2-22-:
تنکیو شبنمیییی:-118-:

شبنم
1390,07,24, ساعت : 01:07
آیا نیاز به توضیح بیشتر هست ؟

پروانه عزیز منظورم اینه که از پستایی که کپی شده از جایی نباشه ؛ نظر شخصی خود بچه ها یا خودتون باشه

+Lily
1390,07,24, ساعت : 01:07
یا حضرت محمد !
از بین پستایی که تو یه سال اخیر خوندیم ؟

منم سوال دارم
مثلا تو قسمت ( عشق و دیگر هیچ ... ) ( دلت گرفته بیا اینجا و ... ) خیلیا اسم صاحب اثر رو ننوشتن ، از کجا بدونیم مال خودشه یا مال کس دیگه ؟

حتما باید تاپیک انجمن باشه ؟ یعنی نمیشه از وبلاگ های انجمن باشه که بدونیم نوشته ی خود کاربره ؟