PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پيشنهاد و معرفي رمان براي خريد از نمايشگاه كتاب امسال

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

bahooneh10
1389,01,12, ساعت : 16:16
معرفي رمان براي خريد از نمايشگاه كتاب امسال

بچه ها سلام

مي خوام رمان هاي جديد و خوبي رو كه خونديد و حدالمقدور در سايت هم

نمونه اش نيست رو با مشخصات كامل معرفي كنيد تا بدونيم تو نمايشگاه چه

كتابهايي رو بخريم كه بعد نگيم آي پولم رفت...حيف پولم و از اين حرف ها

ايراني و خارجي هم نداره...رمان خوبي باشه

انتشاراتي ها رو هم كه مي شناسيد...

علي...شقايق...آواي چكامه... البرز...پيكان... چكاوك... و.. شادان رو هم يادم

رفت

راستي انتشاراتي خوبي رو هم شناختيت كنارش اضافه كنيد البته حتي مي

تونيد خلاصه اي از جديدترين رمان هاي روز رو هم بذاريد...

الويت اول با معرفي كتاب و مشخصات نويسنده و انتشاراتش هست

ممنون

هدیه
1389,01,12, ساعت : 18:27
بهونه جون واقعا تاپیکی خوبی زدی واسه همه مون مفیده ولی فکر کنم بچه ها هر رمانی که خوششون بیاد میزارنش توی سایت ، بخاطر همین برای شرایطی که برای معرفی رمانهای این تاپیک در نظر گرفتی باید شرط این که توی سایت نباشه رو حذف کنی. در ضمن هر کس لطف میکنه و رمان قشنگی رو معرفی میکنه حتما خلاصه اش رو بنویسه و آخرش رو هم نگه وگرنه بیمزه میشه

bahooneh10
1389,01,12, ساعت : 19:25
من كلي نوشتم اما ثبت نشد..
دوباره مي نويسم...
نه هديه جان من منظورم اين نبود...ببين تو نمايشگاه معمولا يكسري كتابهاي تازه رو انتاشاراتي ها رو مي كنند كه حالا يا چاپ ويژه نمايشگاه نگه داشتن تا اونجا رونمايي بشه يا نهايت چاپ هاي تا شش ماه قبلشون تو چشم مي آد...منظورم اين تيپ كتاباست...كتابهايي كه معمولا ادكمين اجازه نمي دن تو سايت قرار بگيره مثل كسي مي آيد از مريم رياحي و يا پرنده بهشتي از عاطفه منجزي و دليلش هم ريزش فروش ايين كتابهاست...منظورم اين دست كتاباست كه اگر بچه ها گرفتند و خوندند و خلاصه ايا از كتاب را با مشخصات براي ما معرفي كنند تا ما هم هر كدوم با ذائقه مون مناسب بود براي خريدهش تو نمايشگاه اقدام كنيم و گيج نشيم چه كتابي بگيريم كه بعدش افسوس نخوريم...

kami70
1389,01,12, ساعت : 19:37
رمان لحظه های ابی تقدیر از نشر علی :-65-:

Star_69
1389,01,12, ساعت : 19:53
بهانه جونم تاپیک خوبی زدی مرسی عزیز:-5-:
کامی70 می شه خلاصه ای از کتابی رو که معرفی کردی رو بگی؟مرسی:-41-:
من خودم نخوندم ولی از کتابای جدید تعریف صیاد رو خیلی شنیدم البته پرنده ی بهشتی رو خوندم و به نظرم کتاب جالبی هم بود یه جورایی موضوعش جدید بود.:-15-:
انتشارات شادان هم کتابای خوبی رو منتشر می کنه من که تا حالا نشده کتابی از این انتشارات بگیرم و دوست نداشته باشم.:-15-:

bahooneh10
1389,01,12, ساعت : 20:33
خواهش مي كنم زهرا جون
و ممنون كامي 70
بچه ها خواهش مي كنم اطلاعات كامل رو بذاريد
شامل:
اسم كتاب
نويسنده كتاب
و انتشارات...

mahsan
1389,01,12, ساعت : 21:43
نام کتاب : نوبت عاشقی
نویسنده : تکین حمزه لو
انتشارات : نمی دونم متاسفانه
قیمت : 6500
نام کتاب : خاطره ی ماندگار
نویسنده : هانیه پور علی جان
انتشارات : فکر می کنم البرز باشه
قیمت : 6900
نام کتاب : حس خفته
نویسنده : هایده حائری
انتشارات : نمیدونم

نام کتاب : سرمه
نویسنده : ناهید سلیمانخانی
انتشارات : نشر البرز
قیمت:11500

نام کتاب : غروب های غریب
نویسنده : مژگان مظفری
انتشارات :پرسمان
قیمت : 6800

mania22
1389,01,12, ساعت : 23:33

سلام انتشارات نوبت عاشقی روشا است وانتشارات حس خفته نشر پگاه است

یک نکته باید بگم ان است که در طول چند سال گذشته انتشارات شادان در نمایشگاه کتاب غرفه ای نداشته است

هدیه
1389,01,13, ساعت : 01:18
mahsan عزیزم دقت کردی بهونه جون گفتن چه جوری معرفی کنی؟گفتن کتابهایی که به نظرت قشنگه اونم با خلاصه شما که زحمت کشیدی و چند تا رو معرفی کردی یه خلاصه ای هم ازشون میگفتی ، من خودم یکی از این کتابایی که شما گفتی ( خاطره ماندگار نوشته ناهید پور علیخان رو چند روز پیش خوندم و از اونجایی که این مدت یاد گرفتم هر کتابی رو خوندم بلافاصله خلاصه اش رو بنویسم چون توی سایت وبرای بچه های دیگه خیلی به کار میاد خلاصه اش رو نوشتم الان براتون میذارمش . شما هم زحمت بکشید یه خلاصه ای از بقیه کتابایی که معرفی کردید بنویسید.

خاطره ماندگار نوشته هانیه پور علیخان
خاطره که در یک خانواده بی قید به حجاب و محرم ،نامحرم بزرگ شده عاشق حمید که از یک خانواده سنتی و بسیار خشک ومقدس است می شود ولی پدر حمید به شرطی با ازدواج انها موافقت می کند که خاطره چادر سر کند و تقید به تعصبات خشک خانواده انها را بپذیرد . خاطره به خاطر عشقش به حمید می پذیرد و 4 سال دوران عقدرابا تمام زخم زبانها و آزار و اذیت های حاج زرگر سر میکند ولی وقتی او میخواهد که خاطره قید کار کردن را بزند ،در خواست طلاق میکند....

ghazal x1
1389,01,13, ساعت : 01:28
به نظرم کل کتابای نشر علی عالیه

gord
1389,01,13, ساعت : 01:41

خانمی پس خلاصه ی کتابا؟

Artemis
1389,01,13, ساعت : 01:52
از رمان های خارجی من از رمان های جین آستین خیلی خوشم میاد که کتاب عقل و احساس و منسفیلد پارک رو از نمایشگاه پارسال گرفتم.
کتاباش:عقل و احساس،غرور و تعصب( سایت برای دانلود هست!)،منسفیلد پارک،اما،ترغیب و ثورنگر ابی(دوتای اخری رو نخوندم)
غرور و تعصب که تو سایت هست،ولی خلاصه بقیه کتاباش که دارم توضیح پشت جلد رو مینویسم فکر کنم کافی باشه:
منسفیلد پارک:
سرگذشت پر فراز و نشیب دختری حساس،خوش قلب و محجوب که شاهد ماجراها،دسیسه ها و عشق های آدم های دور و بر است و در گرداب حوادث احساسات خود را مهار می کند. پس از آفتابی شدن ماجرایی خیانتکارانه،نظم و آرامش رخت بر میبندد و اتفاق هایی غیر منتظره قهرمان داستان(فانی پرایس) را به کام خود می کشد.اما او همچنان بر فضیلت های خود پافشاری میکند.
عقل و احساس:سرگذشت خواندنی دو خواهر،یکی احساساتی و بی محابا و دیگری عاقل و خویشتن دار. تقابل عقل و احساس در کامیابی و ناکامی های این دو خواهر دو فرجام متفاوت را برای آن ها رقم میزند. عشق و سودا همواره از دو مجرای عقل و احساس عبور میکند و دو نتیجه ی متفاوت نیر به بار می آید...
اما: اما وودهاس دختری است خوش قلب ولی خیالباف که تصور میکند همه ی آدم ها را میشناسد و میتوناد سرنوشت آن ها را رقم بزند. به تدریج پرده ی پندار کنار می رود و اما در جریان حوادث از خودفریبی و به خودشناسی می رسد. جین آستین در این رمان اوج هنر طنز خود را به نمایش می گذارد.

نویسنده:جین آستین
مترجم:رضا رضایی
انتشارات:نشر نی

avazkhamoosh
1389,01,13, ساعت : 02:12
نگاهم کن
نویسنده: الهام قیسم
انتشارات: نشر علی
تعداد صفحات : ۵۰۴ صفحه
قیمت : ۸۰۰۰ تومان
خلاصه:
روزها میگذشتند و من هرروز صبح برای مواجه نشدن با شروین خیلی زود از خانه خارج می شدم در خانه هم هر کدام بدون توجه به یکدیگر کارهای خودمان را انجام میدادیم باور نکردنی بود اما یک هفته بود که حتی یک کلمه هم با هم صحبت نکرده بودیم و قهر کردنمان به درازا کشیده بود روز دوشنبه عزایم بود چون مجبور بودم سر کلاس او بنشینم
رمان قشنگیه به نظر من که جذاب بود:-1-:

mahsan
1389,01,13, ساعت : 18:08
بابا چرا می زنین اینم خلاصه کتابها ( اخه من از خلاصه نویسی خوشم نمیاد ولی دیگه چه میشه کرد :-4-:)

سرمه
شرح پشت جلد: هوای گر گرفته تابستان، از درز پنجره به سکوت اطاقم دمیده و پیچیده به دور اندامم. چشمانم از لابلای چین پرده به پنجره نیمه بسته امیر چسبیده است. تا سایه او را پشت پنجره اطاقم دیدم، بغضم ترکید...

شرح داخل جلد: تو که میخواهی بری نباید این یکی دو هفته آخر غیبت میزد. با هر کس چنین رفتاری میکردی ولت میکرد و دیگه اسمت را نمی آورد.
سفر عاشق سفری عادی نیست. آدم همه چیزش را توی خانه و محله اش جا میگذاره. با مجتبی رفتیم خرمشهر. بهش نگفته بودم قصد سفر خارج از کشور را دارم. پدرش وقتی شنید گفت کار خوبی نمیکنی اما اینم امتحانه. شاید لازمه بری و بفهمی صدای دهل شنیدن از دور خوشه. مجتبی عاشق نشده بفهمه وقتی دل آدم برای دختری به خوبی تو می ره تا آخر عمرش گرفتاره. گفت اگه نیایی کاری میکنم ممنوع الخروج بشی هر کی رفته و امده از غربت اونجا نالیده. هر کس باید در وطن خودش زندگی کنه. درک حس من برای تو سخته، باید بودی و می دیدی. من پیش از این هم منطقه جنگی رفته بودم. پشت جبهه با خط خیلی فرق داره. اون موقع نوجوون بودم و هیچی نفهمیدم. اما این بار فرق میکرد. به محل استقرار گردان سید الشهدا رفتیم. یک لشکر زرهی عراقی در مقابل پنجاه نفر پیاده نظام با تانکهای درب و داغون، سیم خاردارهای قطع شده، منطقه پاک سازی شده بود.

خلاصه داستان: «سرمه» داستان عشق دختر جوانی به نام سرمه به پسرعموش امیر است. خانواده سرمه با عمه هاش در یک کوچه به نام کوچه خوشبختی زندگی میکردند. روابط فامیلی زیاد دوستانه نبود و همه بخصوص پدر سرمه با ازدواج و عشق امیر و سرمه به سختی مخالف بودند. عشق سرمه و امیر بسیار محکم بود که امیر تصمیم گرفت برای پیشرفت به آمریکا سفر کنه. پدر و مادر سرمه بعد از جدالهای فراوان بالاخره از هم جدا میشوند و هرکدام مجدداً ازدواج میکنند و امیر در آمریکا ازدواج میکنه و سرمه ضربه خیلی شدیدی میخوره ....بعد از پانزده سال جدایی اجباری....

غروبهای غریب :
شرح پشت جلد: دامون عصبی روی میز کوبید:
- وای بسه دیگه به خدا زشته! برای ما که ادعامون میشه روشن فکریم و تو قرن بیست و یک زندگی میکنیم زشته! همش دروغ و چاپلوسی که چه بشه؟!!! به کجا برسیم...!

تعریف روزنامه ایران: «غروبهای غریب» رمانی به قلم مژگان مظفری است که نشر پرسمان به بازار فرستاد. مظفری در این رمان داستان دختری به اسم هلنا را به تصویر میکشد که او را به نامزدی حمید درآوردند، اما او از حمید خوشش نمیآید و خواهرش آلاله با او در خانه پدری...

خلاصه داستان: «غروبهای غریب» داستان عشق دو خواهر بسیار زیبا به نامهای هلنا و آلاله به دامون و آشور است که الاله و آشور نامزد میشن و عشقشون به ثمر میرسه ولی دامون و هلنا با تعصب بیخود خانواده دامون به جدائی و رسوایی میانجامد و بعد از چهار سال دست تقدیر آنها را ....

نوبت عاشقی :
در مورد دختری است به نام راحله که در یک خانواده کاملا" مذهبی و سنتی با یک مادر سختگیر زندگی میکنه و مادر متعصبش مجبورش میکنه که خیلی سریع با یک مرد خشک و بی احساس ازدواج کنه اما راحله نمیتونه در این زندگی دوام بیاره و از شوهرش طلاق میگیره و پس از ملاقات با دوست دوران دانشگاهش و پیداکردن شغلی کاملا" زندگیش تغییر پیدا میکنه و با مردی آشنا میشه که ....

خاطره ی ماندگار رو هم که یکی از دوستان خلاصش رو گفتن دیگه :-4-:

aidaa
1389,01,13, ساعت : 18:38
از رمان های جین آستین همه رو دارم و هیچ کدوم به قشنگیه غرور و تعصب نیست !

نگاهم کن هم قشنگه روی سایت هم هست ! :-3-:

نوبت عاشقی رو که من تازه خوندم قشنگه ... در ضمن فکر کنم بزارن بچه ها رو سایت چند وقت دیگه ! وقتی یکم از چاپش گذشت !

bahooneh10
1389,01,13, ساعت : 19:53
منم اغلب رمان هاي جين آستين رو خوندم و بعضي از فيلم هايي هم كه از روي اين كتاب ها و زندگي خود جين آستين ساخته شده رو ديدم ...كارهاش خوبه و من خودمم پيشنهاد خريد كتابهاش رو به بچه ها مي دم...
در ضمن موافقم كه غرور و تعصب شاهكار اين نويسنده بود...
رمان خارجي هم ترجمه هاي عطيه رفيعي رو پيشنهاد مي كنم...من از اين مترجم چهار كتاب خوندم و دارم كه همه شون شاهكارند... بي صبرانه هم منتظرم كار جديدي از ايشون به بازار اومد تهيه كنم...اسامي كتابهاشون كه سه تاش روي سايت هست و چهارمي رو خودم بعد از كلي بيچارگي پيدا كردم:
ياغي عشق
روياي روي تپه
خشم و سكوت
عشق پايدار
در ضمن
بچه ها به روز تر و سريعتر...تقريبا يه ماه بيشتر به نمايشگاه نمونده ها...اينطوري تا لحظه آخر نمي دونيم بايد چي بخريم...
مرسي كه دست به دست هم داديد تا پولهامون بي خودي خرج نشه....
:-41-:

aidaa
1389,01,13, ساعت : 20:02
من پیشنهاد می کنم اگه می خواید رمان خوب خارجی بخرید رمان مادام کاملیا رو انتخاب کنید از الکساندر دوما .... من جدیدا خوندمش و فوق العاده رمان قشنگیه ! :-8-:
البته ممکنه بزودی خودم بزارمش رو سایت اگه طرفدار داشته باشه

mania22
1389,01,13, ساعت : 21:03
کتاب کوزه بشکسته نوشته مسعود بهنود از انتشارات علم قیمت:8500

کسانی که کتابهای مسعود بهنود را خوانده باشند میدونند که وی شاید یکی از بهترین رمان نویسان حاضر است چرا که میتواند با استفاده از اطلاعات تاریخی و واقعیات و استفاده از شخصیت های تاریخی داستانی را تعریف کند که سرشار است از عشق و مرگ و تخیل و واقعیت .
کوزه بشکسته را میتوان ادامه سه گانه و با همان سبک کتابهای امینه و خانوم دانست
داستان از اوایل حکومت رضا خان شروع میشود و پیرامون 4 شخصیت اصلی است 1 مهرپور 2 محمدرضا 3 همزاد 4 الیس

میباشد کتاب در حاشیه با بررسی حوداث دوران رضاخان و اشغال ایران توسط متفقین روایتگر زندگی این 4 نفر میباشد

IIVIIajNooN1/7/86
1389,01,13, ساعت : 21:07
هیچی هری پاتر نمیشه
:D
با کل فن فیکشانشو 7 بار خوندم

mahsan
1389,01,13, ساعت : 21:55
نام کتاب همراز
نویسنده : منیر مهریزی مقدم
انتشارات علی
البته این کتاب خیلی جدید جدید نیست ولی من چون توی سایت ندیدمش گفتم معرفی کنم به دوستان
شرح پشت جلد: زمانی که فرشته وارد زندگیمان شد، با خود اندیشیدم که دیوی وارد حریم ما شده، اما با گذشت زمان متوجه آن شدم که فرشته واقعاً فرشته است.
الان که به گذشته نگاه میکنم میبینم زندگیم سرتاسر دستخوش حوادث بوده است. چرا روزگار چنین سر ناسازگاری با من داشته است.

خلاصه داستان: «همراز» داستان دختر جوانی است به نام مژگان. مژگان مادرش را خیلی زود از دست میده و تحت توجه و محبت کامل پدر و برادر بزرگش مجید بزرگ میشه. 18 سالش که میشه پدرش به اصرار عمه هاش با فرشته نامی ازدواج میکنه. مژگان به شدت مخالفت میکنه و به آزار و اذیت فرشته میپردازه. فرشته واقعاً مثل یک فرشته بوده و با مهربانی و گذشتش مژگان را به راه میاره و محبت قلبیش را میخره.
فرشته تو راه خانه یک همراه همیشه داشته که دورادور مراقبش بوده. درست زمانی که همراهش تصمیم میگیره بهش نزدیک بشه، مژگان توی محل کارش با احسان فرهمند آشنا میشه که این آشنایی به عشق و ازدواج ختم میشه. تازه در مراسم خواستگاری متوجه میشه که همراه همیشه حسام برادر کوچکتر احسان است!
عشق حسام به عنوان یک راز بین حسام و مژگان باقی میمانه ولی حسام ضربه خیلی خیلی سختی از ازدواج مژگان و احسان میخوره. زندگی مژگان و احسان یک زندگی بسیار عالی و عاشقانه بوده که با بچه دار نشدن مژگان و اذیت مادر احسان کمی تلخ میشه.
مژگان و احسان سیاوش را از پرورشگاه پیش خودشون میارن و بعد از سالها خدا بهشون فرزند دختری میده و بازی روزگار ..