PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پيشنهاد و معرفي رمان براي خريد از نمايشگاه كتاب امسال

bahooneh10
۱۲ فروردين ۱۳۸۹, ۰۴:۱۶ بعد از ظهر
معرفي رمان براي خريد از نمايشگاه كتاب امسال

بچه ها سلام

مي خوام رمان هاي جديد و خوبي رو كه خونديد و حدالمقدور در سايت هم

نمونه اش نيست رو با مشخصات كامل معرفي كنيد تا بدونيم تو نمايشگاه چه

كتابهايي رو بخريم كه بعد نگيم آي پولم رفت...حيف پولم و از اين حرف ها

ايراني و خارجي هم نداره...رمان خوبي باشه

انتشاراتي ها رو هم كه مي شناسيد...

علي...شقايق...آواي چكامه... البرز...پيكان... چكاوك... و.. شادان رو هم يادم

رفت

راستي انتشاراتي خوبي رو هم شناختيت كنارش اضافه كنيد البته حتي مي

تونيد خلاصه اي از جديدترين رمان هاي روز رو هم بذاريد...

الويت اول با معرفي كتاب و مشخصات نويسنده و انتشاراتش هست

ممنون

هدیه
۱۲ فروردين ۱۳۸۹, ۰۶:۲۷ بعد از ظهر
بهونه جون واقعا تاپیکی خوبی زدی واسه همه مون مفیده ولی فکر کنم بچه ها هر رمانی که خوششون بیاد میزارنش توی سایت ، بخاطر همین برای شرایطی که برای معرفی رمانهای این تاپیک در نظر گرفتی باید شرط این که توی سایت نباشه رو حذف کنی. در ضمن هر کس لطف میکنه و رمان قشنگی رو معرفی میکنه حتما خلاصه اش رو بنویسه و آخرش رو هم نگه وگرنه بیمزه میشه

bahooneh10
۱۲ فروردين ۱۳۸۹, ۰۷:۲۵ بعد از ظهر
من كلي نوشتم اما ثبت نشد..
دوباره مي نويسم...
نه هديه جان من منظورم اين نبود...ببين تو نمايشگاه معمولا يكسري كتابهاي تازه رو انتاشاراتي ها رو مي كنند كه حالا يا چاپ ويژه نمايشگاه نگه داشتن تا اونجا رونمايي بشه يا نهايت چاپ هاي تا شش ماه قبلشون تو چشم مي آد...منظورم اين تيپ كتاباست...كتابهايي كه معمولا ادكمين اجازه نمي دن تو سايت قرار بگيره مثل كسي مي آيد از مريم رياحي و يا پرنده بهشتي از عاطفه منجزي و دليلش هم ريزش فروش ايين كتابهاست...منظورم اين دست كتاباست كه اگر بچه ها گرفتند و خوندند و خلاصه ايا از كتاب را با مشخصات براي ما معرفي كنند تا ما هم هر كدوم با ذائقه مون مناسب بود براي خريدهش تو نمايشگاه اقدام كنيم و گيج نشيم چه كتابي بگيريم كه بعدش افسوس نخوريم...

kami70
۱۲ فروردين ۱۳۸۹, ۰۷:۳۷ بعد از ظهر
رمان لحظه های ابی تقدیر از نشر علی :-65-:

Star_69
۱۲ فروردين ۱۳۸۹, ۰۷:۵۳ بعد از ظهر
بهانه جونم تاپیک خوبی زدی مرسی عزیز:-5-:
کامی70 می شه خلاصه ای از کتابی رو که معرفی کردی رو بگی؟مرسی:-41-:
من خودم نخوندم ولی از کتابای جدید تعریف صیاد رو خیلی شنیدم البته پرنده ی بهشتی رو خوندم و به نظرم کتاب جالبی هم بود یه جورایی موضوعش جدید بود.:-15-:
انتشارات شادان هم کتابای خوبی رو منتشر می کنه من که تا حالا نشده کتابی از این انتشارات بگیرم و دوست نداشته باشم.:-15-:

bahooneh10
۱۲ فروردين ۱۳۸۹, ۰۸:۳۳ بعد از ظهر
خواهش مي كنم زهرا جون
و ممنون كامي 70
بچه ها خواهش مي كنم اطلاعات كامل رو بذاريد
شامل:
اسم كتاب
نويسنده كتاب
و انتشارات...

mahsan
۱۲ فروردين ۱۳۸۹, ۰۹:۴۳ بعد از ظهر
نام کتاب : نوبت عاشقی
نویسنده : تکین حمزه لو
انتشارات : نمی دونم متاسفانه
قیمت : 6500
نام کتاب : خاطره ی ماندگار
نویسنده : هانیه پور علی جان
انتشارات : فکر می کنم البرز باشه
قیمت : 6900
نام کتاب : حس خفته
نویسنده : هایده حائری
انتشارات : نمیدونم

نام کتاب : سرمه
نویسنده : ناهید سلیمانخانی
انتشارات : نشر البرز
قیمت:11500

نام کتاب : غروب های غریب
نویسنده : مژگان مظفری
انتشارات :پرسمان
قیمت : 6800

mania22
۱۲ فروردين ۱۳۸۹, ۱۱:۳۳ بعد از ظهر

سلام انتشارات نوبت عاشقی روشا است وانتشارات حس خفته نشر پگاه است

یک نکته باید بگم ان است که در طول چند سال گذشته انتشارات شادان در نمایشگاه کتاب غرفه ای نداشته است

هدیه
۱۳ فروردين ۱۳۸۹, ۰۱:۱۸ قبل از ظهر
mahsan عزیزم دقت کردی بهونه جون گفتن چه جوری معرفی کنی؟گفتن کتابهایی که به نظرت قشنگه اونم با خلاصه شما که زحمت کشیدی و چند تا رو معرفی کردی یه خلاصه ای هم ازشون میگفتی ، من خودم یکی از این کتابایی که شما گفتی ( خاطره ماندگار نوشته ناهید پور علیخان رو چند روز پیش خوندم و از اونجایی که این مدت یاد گرفتم هر کتابی رو خوندم بلافاصله خلاصه اش رو بنویسم چون توی سایت وبرای بچه های دیگه خیلی به کار میاد خلاصه اش رو نوشتم الان براتون میذارمش . شما هم زحمت بکشید یه خلاصه ای از بقیه کتابایی که معرفی کردید بنویسید.

خاطره ماندگار نوشته هانیه پور علیخان
خاطره که در یک خانواده بی قید به حجاب و محرم ،نامحرم بزرگ شده عاشق حمید که از یک خانواده سنتی و بسیار خشک ومقدس است می شود ولی پدر حمید به شرطی با ازدواج انها موافقت می کند که خاطره چادر سر کند و تقید به تعصبات خشک خانواده انها را بپذیرد . خاطره به خاطر عشقش به حمید می پذیرد و 4 سال دوران عقدرابا تمام زخم زبانها و آزار و اذیت های حاج زرگر سر میکند ولی وقتی او میخواهد که خاطره قید کار کردن را بزند ،در خواست طلاق میکند....

ghazal x1
۱۳ فروردين ۱۳۸۹, ۰۱:۲۸ قبل از ظهر
به نظرم کل کتابای نشر علی عالیه

gord
۱۳ فروردين ۱۳۸۹, ۰۱:۴۱ قبل از ظهر

خانمی پس خلاصه ی کتابا؟

Artemis
۱۳ فروردين ۱۳۸۹, ۰۱:۵۲ قبل از ظهر
از رمان های خارجی من از رمان های جین آستین خیلی خوشم میاد که کتاب عقل و احساس و منسفیلد پارک رو از نمایشگاه پارسال گرفتم.
کتاباش:عقل و احساس،غرور و تعصب( سایت برای دانلود هست!)،منسفیلد پارک،اما،ترغیب و ثورنگر ابی(دوتای اخری رو نخوندم)
غرور و تعصب که تو سایت هست،ولی خلاصه بقیه کتاباش که دارم توضیح پشت جلد رو مینویسم فکر کنم کافی باشه:
منسفیلد پارک:
سرگذشت پر فراز و نشیب دختری حساس،خوش قلب و محجوب که شاهد ماجراها،دسیسه ها و عشق های آدم های دور و بر است و در گرداب حوادث احساسات خود را مهار می کند. پس از آفتابی شدن ماجرایی خیانتکارانه،نظم و آرامش رخت بر میبندد و اتفاق هایی غیر منتظره قهرمان داستان(فانی پرایس) را به کام خود می کشد.اما او همچنان بر فضیلت های خود پافشاری میکند.
عقل و احساس:سرگذشت خواندنی دو خواهر،یکی احساساتی و بی محابا و دیگری عاقل و خویشتن دار. تقابل عقل و احساس در کامیابی و ناکامی های این دو خواهر دو فرجام متفاوت را برای آن ها رقم میزند. عشق و سودا همواره از دو مجرای عقل و احساس عبور میکند و دو نتیجه ی متفاوت نیر به بار می آید...
اما: اما وودهاس دختری است خوش قلب ولی خیالباف که تصور میکند همه ی آدم ها را میشناسد و میتوناد سرنوشت آن ها را رقم بزند. به تدریج پرده ی پندار کنار می رود و اما در جریان حوادث از خودفریبی و به خودشناسی می رسد. جین آستین در این رمان اوج هنر طنز خود را به نمایش می گذارد.

نویسنده:جین آستین
مترجم:رضا رضایی
انتشارات:نشر نی

avazkhamoosh
۱۳ فروردين ۱۳۸۹, ۰۲:۱۲ قبل از ظهر
نگاهم کن
نویسنده: الهام قیسم
انتشارات: نشر علی
تعداد صفحات : ۵۰۴ صفحه
قیمت : ۸۰۰۰ تومان
خلاصه:
روزها میگذشتند و من هرروز صبح برای مواجه نشدن با شروین خیلی زود از خانه خارج می شدم در خانه هم هر کدام بدون توجه به یکدیگر کارهای خودمان را انجام میدادیم باور نکردنی بود اما یک هفته بود که حتی یک کلمه هم با هم صحبت نکرده بودیم و قهر کردنمان به درازا کشیده بود روز دوشنبه عزایم بود چون مجبور بودم سر کلاس او بنشینم
رمان قشنگیه به نظر من که جذاب بود:-1-:

mahsan
۱۳ فروردين ۱۳۸۹, ۰۶:۰۸ بعد از ظهر
بابا چرا می زنین اینم خلاصه کتابها ( اخه من از خلاصه نویسی خوشم نمیاد ولی دیگه چه میشه کرد :-4-:)

سرمه
شرح پشت جلد: هوای گر گرفته تابستان، از درز پنجره به سکوت اطاقم دمیده و پیچیده به دور اندامم. چشمانم از لابلای چین پرده به پنجره نیمه بسته امیر چسبیده است. تا سایه او را پشت پنجره اطاقم دیدم، بغضم ترکید...

شرح داخل جلد: تو که میخواهی بری نباید این یکی دو هفته آخر غیبت میزد. با هر کس چنین رفتاری میکردی ولت میکرد و دیگه اسمت را نمی آورد.
سفر عاشق سفری عادی نیست. آدم همه چیزش را توی خانه و محله اش جا میگذاره. با مجتبی رفتیم خرمشهر. بهش نگفته بودم قصد سفر خارج از کشور را دارم. پدرش وقتی شنید گفت کار خوبی نمیکنی اما اینم امتحانه. شاید لازمه بری و بفهمی صدای دهل شنیدن از دور خوشه. مجتبی عاشق نشده بفهمه وقتی دل آدم برای دختری به خوبی تو می ره تا آخر عمرش گرفتاره. گفت اگه نیایی کاری میکنم ممنوع الخروج بشی هر کی رفته و امده از غربت اونجا نالیده. هر کس باید در وطن خودش زندگی کنه. درک حس من برای تو سخته، باید بودی و می دیدی. من پیش از این هم منطقه جنگی رفته بودم. پشت جبهه با خط خیلی فرق داره. اون موقع نوجوون بودم و هیچی نفهمیدم. اما این بار فرق میکرد. به محل استقرار گردان سید الشهدا رفتیم. یک لشکر زرهی عراقی در مقابل پنجاه نفر پیاده نظام با تانکهای درب و داغون، سیم خاردارهای قطع شده، منطقه پاک سازی شده بود.

خلاصه داستان: «سرمه» داستان عشق دختر جوانی به نام سرمه به پسرعموش امیر است. خانواده سرمه با عمه هاش در یک کوچه به نام کوچه خوشبختی زندگی میکردند. روابط فامیلی زیاد دوستانه نبود و همه بخصوص پدر سرمه با ازدواج و عشق امیر و سرمه به سختی مخالف بودند. عشق سرمه و امیر بسیار محکم بود که امیر تصمیم گرفت برای پیشرفت به آمریکا سفر کنه. پدر و مادر سرمه بعد از جدالهای فراوان بالاخره از هم جدا میشوند و هرکدام مجدداً ازدواج میکنند و امیر در آمریکا ازدواج میکنه و سرمه ضربه خیلی شدیدی میخوره ....بعد از پانزده سال جدایی اجباری....

غروبهای غریب :
شرح پشت جلد: دامون عصبی روی میز کوبید:
- وای بسه دیگه به خدا زشته! برای ما که ادعامون میشه روشن فکریم و تو قرن بیست و یک زندگی میکنیم زشته! همش دروغ و چاپلوسی که چه بشه؟!!! به کجا برسیم...!

تعریف روزنامه ایران: «غروبهای غریب» رمانی به قلم مژگان مظفری است که نشر پرسمان به بازار فرستاد. مظفری در این رمان داستان دختری به اسم هلنا را به تصویر میکشد که او را به نامزدی حمید درآوردند، اما او از حمید خوشش نمیآید و خواهرش آلاله با او در خانه پدری...

خلاصه داستان: «غروبهای غریب» داستان عشق دو خواهر بسیار زیبا به نامهای هلنا و آلاله به دامون و آشور است که الاله و آشور نامزد میشن و عشقشون به ثمر میرسه ولی دامون و هلنا با تعصب بیخود خانواده دامون به جدائی و رسوایی میانجامد و بعد از چهار سال دست تقدیر آنها را ....

نوبت عاشقی :
در مورد دختری است به نام راحله که در یک خانواده کاملا" مذهبی و سنتی با یک مادر سختگیر زندگی میکنه و مادر متعصبش مجبورش میکنه که خیلی سریع با یک مرد خشک و بی احساس ازدواج کنه اما راحله نمیتونه در این زندگی دوام بیاره و از شوهرش طلاق میگیره و پس از ملاقات با دوست دوران دانشگاهش و پیداکردن شغلی کاملا" زندگیش تغییر پیدا میکنه و با مردی آشنا میشه که ....

خاطره ی ماندگار رو هم که یکی از دوستان خلاصش رو گفتن دیگه :-4-:

aidaa
۱۳ فروردين ۱۳۸۹, ۰۶:۳۸ بعد از ظهر
از رمان های جین آستین همه رو دارم و هیچ کدوم به قشنگیه غرور و تعصب نیست !

نگاهم کن هم قشنگه روی سایت هم هست ! :-3-:

نوبت عاشقی رو که من تازه خوندم قشنگه ... در ضمن فکر کنم بزارن بچه ها رو سایت چند وقت دیگه ! وقتی یکم از چاپش گذشت !

bahooneh10
۱۳ فروردين ۱۳۸۹, ۰۷:۵۳ بعد از ظهر
منم اغلب رمان هاي جين آستين رو خوندم و بعضي از فيلم هايي هم كه از روي اين كتاب ها و زندگي خود جين آستين ساخته شده رو ديدم ...كارهاش خوبه و من خودمم پيشنهاد خريد كتابهاش رو به بچه ها مي دم...
در ضمن موافقم كه غرور و تعصب شاهكار اين نويسنده بود...
رمان خارجي هم ترجمه هاي عطيه رفيعي رو پيشنهاد مي كنم...من از اين مترجم چهار كتاب خوندم و دارم كه همه شون شاهكارند... بي صبرانه هم منتظرم كار جديدي از ايشون به بازار اومد تهيه كنم...اسامي كتابهاشون كه سه تاش روي سايت هست و چهارمي رو خودم بعد از كلي بيچارگي پيدا كردم:
ياغي عشق
روياي روي تپه
خشم و سكوت
عشق پايدار
در ضمن
بچه ها به روز تر و سريعتر...تقريبا يه ماه بيشتر به نمايشگاه نمونده ها...اينطوري تا لحظه آخر نمي دونيم بايد چي بخريم...
مرسي كه دست به دست هم داديد تا پولهامون بي خودي خرج نشه....
:-41-:

aidaa
۱۳ فروردين ۱۳۸۹, ۰۸:۰۲ بعد از ظهر
من پیشنهاد می کنم اگه می خواید رمان خوب خارجی بخرید رمان مادام کاملیا رو انتخاب کنید از الکساندر دوما .... من جدیدا خوندمش و فوق العاده رمان قشنگیه ! :-8-:
البته ممکنه بزودی خودم بزارمش رو سایت اگه طرفدار داشته باشه

mania22
۱۳ فروردين ۱۳۸۹, ۰۹:۰۳ بعد از ظهر
کتاب کوزه بشکسته نوشته مسعود بهنود از انتشارات علم قیمت:8500

کسانی که کتابهای مسعود بهنود را خوانده باشند میدونند که وی شاید یکی از بهترین رمان نویسان حاضر است چرا که میتواند با استفاده از اطلاعات تاریخی و واقعیات و استفاده از شخصیت های تاریخی داستانی را تعریف کند که سرشار است از عشق و مرگ و تخیل و واقعیت .
کوزه بشکسته را میتوان ادامه سه گانه و با همان سبک کتابهای امینه و خانوم دانست
داستان از اوایل حکومت رضا خان شروع میشود و پیرامون 4 شخصیت اصلی است 1 مهرپور 2 محمدرضا 3 همزاد 4 الیس

میباشد کتاب در حاشیه با بررسی حوداث دوران رضاخان و اشغال ایران توسط متفقین روایتگر زندگی این 4 نفر میباشد

IIVIIajNooN1/7/86
۱۳ فروردين ۱۳۸۹, ۰۹:۰۷ بعد از ظهر
هیچی هری پاتر نمیشه
:D
با کل فن فیکشانشو 7 بار خوندم

mahsan
۱۳ فروردين ۱۳۸۹, ۰۹:۵۵ بعد از ظهر
نام کتاب همراز
نویسنده : منیر مهریزی مقدم
انتشارات علی
البته این کتاب خیلی جدید جدید نیست ولی من چون توی سایت ندیدمش گفتم معرفی کنم به دوستان
شرح پشت جلد: زمانی که فرشته وارد زندگیمان شد، با خود اندیشیدم که دیوی وارد حریم ما شده، اما با گذشت زمان متوجه آن شدم که فرشته واقعاً فرشته است.
الان که به گذشته نگاه میکنم میبینم زندگیم سرتاسر دستخوش حوادث بوده است. چرا روزگار چنین سر ناسازگاری با من داشته است.

خلاصه داستان: «همراز» داستان دختر جوانی است به نام مژگان. مژگان مادرش را خیلی زود از دست میده و تحت توجه و محبت کامل پدر و برادر بزرگش مجید بزرگ میشه. 18 سالش که میشه پدرش به اصرار عمه هاش با فرشته نامی ازدواج میکنه. مژگان به شدت مخالفت میکنه و به آزار و اذیت فرشته میپردازه. فرشته واقعاً مثل یک فرشته بوده و با مهربانی و گذشتش مژگان را به راه میاره و محبت قلبیش را میخره.
فرشته تو راه خانه یک همراه همیشه داشته که دورادور مراقبش بوده. درست زمانی که همراهش تصمیم میگیره بهش نزدیک بشه، مژگان توی محل کارش با احسان فرهمند آشنا میشه که این آشنایی به عشق و ازدواج ختم میشه. تازه در مراسم خواستگاری متوجه میشه که همراه همیشه حسام برادر کوچکتر احسان است!
عشق حسام به عنوان یک راز بین حسام و مژگان باقی میمانه ولی حسام ضربه خیلی خیلی سختی از ازدواج مژگان و احسان میخوره. زندگی مژگان و احسان یک زندگی بسیار عالی و عاشقانه بوده که با بچه دار نشدن مژگان و اذیت مادر احسان کمی تلخ میشه.
مژگان و احسان سیاوش را از پرورشگاه پیش خودشون میارن و بعد از سالها خدا بهشون فرزند دختری میده و بازی روزگار ..

mania22
۱۳ فروردين ۱۳۸۹, ۱۱:۴۴ بعد از ظهر
انتهای سادگی نوشته م . بهارلویی دوجلد قیمت 17000 تومان نشر علی

داستان در مورد دختری است که به قول خودش همیشه خواستار یک زندگی معمولی بوده یک عشق معمولی یک مرد معمولی و یک زندگی معمولی .....مریم که در کودکی پدرش را از دست داده به همراه مادر و 2 خواهر و 1 برادرش زندگی ساده و متوسطی را میگذراند وبه همراه دختر همسایه سمیرا که دوست صمیمی وی هست اوقات خوشی را میگذراند تا اینکه با ورود بابک پسرعموی سمیرا به خانه عمویش برای زندگی اتفاقات تازهای برای مریم پیش می اید که آینده ومسیر زندگی آن را تغییر میدهد

جدا از قیمت کتاب که خوب تا حدی زیاد است اما داستان نسبتا" جالب و متفاوتی دارد.

mania22
۱۴ فروردين ۱۳۸۹, ۰۱:۱۷ قبل از ظهر
کتاب حس خفته که توسط mahsan عزیز معرفی شده توسط خانم هایده حائری بازیگر ومدرس تئاتر وسینما نوشته شده با قلمی شیوا و روان داستان ساده دختری به نام مهسا را روایت میکند که دغدغه هایی از گذشته پدر و مادر و همچنین همسر اول پدرش رادارد و با تنها برادر ناتنی خود سعید اختلافات فروانی داشته و باورود دکتر مهران علایی به زندگی مهسا زندگیش متحول میگردد
نثر ساده و روان خانم حائری باعث میشود که خواننده نزدیکی زیادی را با مهسا پیدا کند با غمهاش غمگین و با شادیهاش شادوخوشحال شوددر کل این کتاب خالی از اغراق های بعضی از نویسندگان که نمام مدت راجع به چهره و یا محیط اطراف قلم فرسایی میکنند کتابی است ساده و روان که در مجموع ارزش خوندن را دارد

maryam1363
۱۴ فروردين ۱۳۸۹, ۰۹:۰۷ قبل از ظهر
من رمانهای خانم مهرنوش صفایی رو توصیه می کنم 4 تا از رمانهاش مال نسل نواندیشه
رمانهای عشقه - خلوت خلود - سایه ای بر بالین - شام شوکران و کتاب چراغ با هم بودن ما
چراغ با هم بودن ما یه داستان نیست یه سری مطالب عاشقانه و روانشناسی واقعا جالبه من از خوندنش لذت بردم
رمان عشقه نسخه اسکن شده اش توی سایت هست ولی خود من بعد از خوندن نسخه اسکنی کتاب رو خریدم به نظرن خیلی جالب بود من توی سایت نویسنده خوندم داستانهاش بر اساس واقعیت است
رمان سایه ای بر بالین و شام شوکران هم توی سایت در حال تایپ ولی خیلی وقته که قسمت جدیدی گذاشته نشده و در اصل رمانها متروکه شده

mania22
۱۴ فروردين ۱۳۸۹, ۱۱:۲۵ قبل از ظهر
کتاب این مردم نازنین (قصه های رضا کیانیان با مردم) نویسنده رضا کیانیان نشر مشکی قیمت 3200

متن پشت جلد: شهرت تنهایی را می دزدد. همه جا نگاه ات میکنند . همه جا با تو هستند. زیر ذره بین هستی. فقط در خانه میشود تنها بود. اگر تلفن های علاقه مندان بگذارند! در خانه هم باید همیشه پرده ها کشیده باشد. همسایه ی علاقه مند هم زیاد است. من هم مثل هر آدم دیگری تنهایی میخواهم . من هم به تنهایی نیاز دارم . بازیگری در هر شکل اش تنهایی ندارد. بازیگر، پشت صحنه و روی صحنه همیشه با عده ای دم خور است. تنها نیست......

من در خیلی قلب ها خانه دارم هیچ وقت آواره نمیشم. بی سر پناه نمی مانم . این همه قلب، این همه خون ، این همه تپش، این همه عشق، این همه تنهایی و این همه مردم نازنین
متن داخل جلد: این کتاب را پیش کش می کنم به هایده به خاطر تمام روزها و شب هایی که نتوانست به راحتی و تنهایی در کوچه وخیابان با شوهرش قدم بزند. به خاطر تمام لحظاتی که نتوانست در رستوران، کافی شاپ، سینما، تئاترو مهمانی با شوهرش تنها باشد.

این کتاب شامل اتقاقات بامزه ای است که برای رضاکیانیان در مواجه با مردم اتفاق افتاده است ودر تک تک داستان ها می توان عشق بازیگر را به مردم ،دوستان و سرزمینش حس کرد

aaynaaz
۱۴ فروردين ۱۳۸۹, ۰۵:۳۰ بعد از ظهر
به نظرم از توی کامنتأی که بچههای کتاب خون برای کتابای جدید توی سایتای انتشارات کتابها هم میذارند بشه فهمید کدوماش ارزش خریدن داره،من فقط نشر علی رو دارم کسی از بقیه نشرها اطلأعی داره؟لطفا نشرأی که میشه واسه کتابها کامنت گذشت رو معرفی کنید

bahooneh10
۱۴ فروردين ۱۳۸۹, ۰۹:۲۹ بعد از ظهر
اولويت در اين تاپيك همچنان با معرفي كتاب با مشخصات كامل است...
:-120-:

mania22
۱۴ فروردين ۱۳۸۹, ۱۰:۰۲ بعد از ظهر
به خدا نامه خواهم نوشت نوشته نیلوفر لاری انتشارات البرز چاپ اول 1385 قیمت 4900
این کتاب یکی از کتابهای زیبای خانم لاری است که من از نمایشگاه پارسال غرفه نشر البرز خریدم داستان کتاب درباره دختری است به نام رکسانا سپهری که در کودکی شاهد قتل مادرش توط پدرش بوده وپس از اعدام پدر به پرورشگاه منتقل میگردد پس از گذشت چندین سال پسرعموی وی رضا به دنبالش امده و سرپرستی وی را قبول میکند پس ازرفتن رکی به منزل پسرعمویش سیر حوادث تلخی برایش اتفاق می افتد که باصبر و عشق رکسانا پایان خوشی را برایش به همراه خواهد داشت

azam 24
۱۴ فروردين ۱۳۸۹, ۱۰:۲۲ بعد از ظهر
شوق زندگی ----نوشته : روشن ملک مرزبان ------- قیمت::5900تومان -------- از انتشارات :شادان
پشت جلد:: هنرش درآن بودکه هر لحظه قدرت تصمیم گیری داشت.زندگی یک راه مشخص نیست ودرهر روز،نقشی تازه می زند
بر صفحه سپید وسیاه هر کس،مهم آن است که بتوانی نقش را تو به پایان بری اگرچه آغاز دست تونباشد.
هنرش درآن بود که درقبال مشکلات خیلی زود خود را جمع می کرد وواکنش نشان می داد.

داخل جلد::شایدناگواری اتفاق مهم نباشد ،شاید شدت ضربه ایکه وارد می شود اهمیتی نداشته باشد،شایدتجربهء
بسیاری از مشکلات را ندشته باشی،ولی باید ایستادن را،درست ایستادن راوچگونه ایستادن رابه خوبی فرا بگیری،تا
هر اتفاق،ضربه وتجربه ای تازه در دستان تو مهار شود.این رمز ماندگاری است.
داستان زندگی یک خانواده 4 نفری شامل پدری که مادررا شدیدآدوست دارد ودو دختر با مشکلات خاص خودشان و
مادری که برای زندگی تلاش میکند تا آرامش در خانه موجود باشد.ودایی که سرزنده وشاد است وبقیه داستان........
(من خواندن این کتاب را برای همه قشری توصیه می کنم مخصوصآمدیر خانه یعنی مادر به نظر من واقعآآموزنده است.)

Mina
۱۴ فروردين ۱۳۸۹, ۱۰:۳۱ بعد از ظهر
من رمانها ی نشر علی رو توصیه میکنم.....:-120-:

mania22
۱۴ فروردين ۱۳۸۹, ۱۰:۵۷ بعد از ظهر
بهشتت را در قلب من بساز نوشته فاطمه صابری کرمانی نشر علم قیمت 4500

مرجان مادری است فداکار که پس از مرگ شوهری که عاشقانه آن را می پرستیده باعشقی وصف ناپذیر 3 فرزند خودش را بزرگ کرده فرزندانی که شاید به اندازه کافی قدر او را نمیدانند با وروددکتر شاهرخ شهریار مردی که چندین سال از وی کوچکتر است مرجان در آستانه انتخاب سختی میان سنت ها و رسوم و عشق قرار میگیرد......
از این نویسنده کتاب سهم ما از فرداهای روشن در سایت در حال تایپ است قلم خوبی دارد وکتاب فوق ارزش خوندن را از نظر من داره

mania22
۱۴ فروردين ۱۳۸۹, ۱۱:۲۲ بعد از ظهر
بالاتر از سیاهی نشته ر. اکبری ( بیتا) نشر علی قیمت 5500
خانم ربابه اکبری یکی از نویسنده های تازهکار است که از قلم خوبی برخوردار می باشد و رمان نازک ترین حریر نوازش و بار دیگر مجنون و لحظه ای با ونوس از ایشان در سایت موجود است کتاب بالاتر سیاهی در مورد زندگی دختری است به نام الهه که از کودکی با مشکل فقر و اعتیاد دست به گریبانگیر بوده است و پس از ادامه تحصیل با مشغول شدن در دفتر یک مجله به صورت عمیق تری به بررسی اعتیاد وعوامل آن میپردازد با این حال به دلیل وجود گذشته سختی که داشته دارای ظاهری سخت و انعطاف ناپذیری است که هیچ چیز حتی عشق عمیق حبیب دوست برادرش مسعود نمیتواند در آن تغییری به وجود آورد تا اینکه..............

bahooneh10
۱۴ فروردين ۱۳۸۹, ۱۱:۵۲ بعد از ظهر
بالاتر از سياهي را خوانده ام...حوادث تكان دهنده اي را از موضوع اعتياد و تاثير آن بر تخريب خانواده نشان مي دهد
در مورد كتاب هاي خانم فاطمه صابري كرماني هم حقيقتش...كمي درون گرايي در كارها باعث شده خود من شخصا زياد راغب به خريد كتاب نباشم...من دو كار از ايشان خوانده ام كه يكي از آنها تلخيصي از زندگي فروغ بود و نگاهي با جان دهي نويسنده و تفاوت نگاه و زندگي به گونه اي همراه با الهام به زندگي فروغ بود كه من را اقناع نكرد... شخصيت يك زن را پويا تر و فعال تر از آن ديدم كه نتواند در كنار كار از قيد و بندهاي يك زندگي رها شود...كتاب ديگرشان هم همين طور...نويسندگي يك دختر با مشكلات عجيب و غريبي كه ...محيطي تيره و بسته از يك شهرستان نشيني را به رخ مي كشيد...
اينها را نوشتم تا بگويم سبك اين نوينده چگونه است و نظر شخصي من اين است كه نپسندم امابقيه مختارند...
مكي تونيد اين پست رو بذاريد پاي خلاصه داستان...هرچند نيست و خودمم مي دونم...

mania22
۱۵ فروردين ۱۳۸۹, ۱۲:۲۵ قبل از ظهر
عشق اطلسی نوشته فرخنده موحد رادانتشارات پرسمان قیمت 7000 تومان
متن پشت جلد: رفتند ومنو بارون تنها موندیم، چقدر دلم گرفته بود. صدای هیایوی مردم حاکی از این بود که دارند سریعا" به ماشین هاشون پناه می برندغرش شدید آسمون دل آدم و می لرزوندو وحشت به جون آدم می انداخت اما من به این هجوم سنگین دل بسته بودم، چقدر دلم میخواست گریه کنم و کردم، چقدر خوب بود، بارون بود و نم اشک گونه های خشکم و نمی سوزندو کسی از خیسس گونه ام متوجه گریه ام نمی شد......
داستان کتاب در باره دختری به نام اطلس است که در یک خانواده کاملا" مرد سالار بزرگ شده ودر همه موارد اعم از تحصیل تا ازدواج می بایست مطابق با خواست ونظر پدر بزرگ مستبد ش عمل گردد مردی که تحصیل برای زنان را تنها فقط برای معلمی و یا خیاطی قابل قبول میداند در این احوال اطلس که دور از چشم پدر بزرگ کنکور داده ،در رشته فیزیک قبول میگرددو با دل بستن به متین پسرعمویش در برابر خواست پدربزرگ می ایستد اما این پایداری هزینه های سنگینی دارد........

این کتاب از تازه ترین کتب انتشار یافته از سوی نشر پرسمان است خود من به دلیل جو بسیار غمگین کتاب باوجود پایان خوبش آن را نپسندیدم با این حال چون این کتاب تازه منتشر شده وبرای آگاهی بچه ها از مضمونش خلاصه ای از آن را قرار دادم
به هر حال برای کسانیکه خواستار رمانهایی هستند که پایانی نسبتا" متفاوت داشته باشد و خب تا حدی غمناک پیشنهاد بدی نیست.

hasti72
۱۵ فروردين ۱۳۸۹, ۰۱:۲۲ قبل از ظهر
نام کتاب همراز
نویسنده : منیر مهریزی مقدم
انتشارات علی
البته این کتاب خیلی جدید جدید نیست ولی من چون توی سایت ندیدمش گفتم معرفی کنم به دوستان
شرح پشت جلد: زمانی که فرشته وارد زندگیمان شد، با خود اندیشیدم که دیوی وارد حریم ما شده، اما با گذشت زمان متوجه آن شدم که فرشته واقعاً فرشته است.
الان که به گذشته نگاه میکنم میبینم زندگیم سرتاسر دستخوش حوادث بوده است. چرا روزگار چنین سر ناسازگاری با من داشته است.

خلاصه داستان: «همراز» داستان دختر جوانی است به نام مژگان. مژگان مادرش را خیلی زود از دست میده و تحت توجه و محبت کامل پدر و برادر بزرگش مجید بزرگ میشه. 18 سالش که میشه پدرش به اصرار عمه هاش با فرشته نامی ازدواج میکنه. مژگان به شدت مخالفت میکنه و به آزار و اذیت فرشته میپردازه. فرشته واقعاً مثل یک فرشته بوده و با مهربانی و گذشتش مژگان را به راه میاره و محبت قلبیش را میخره.
فرشته تو راه خانه یک همراه همیشه داشته که دورادور مراقبش بوده. درست زمانی که همراهش تصمیم میگیره بهش نزدیک بشه، مژگان توی محل کارش با احسان فرهمند آشنا میشه که این آشنایی به عشق و ازدواج ختم میشه. تازه در مراسم خواستگاری متوجه میشه که همراه همیشه حسام برادر کوچکتر احسان است!
عشق حسام به عنوان یک راز بین حسام و مژگان باقی میمانه ولی حسام ضربه خیلی خیلی سختی از ازدواج مژگان و احسان میخوره. زندگی مژگان و احسان یک زندگی بسیار عالی و عاشقانه بوده که با بچه دار نشدن مژگان و اذیت مادر احسان کمی تلخ میشه.
مژگان و احسان سیاوش را از پرورشگاه پیش خودشون میارن و بعد از سالها خدا بهشون فرزند دختری میده و بازی روزگار ..

هست تو سایت

mahsan
۱۵ فروردين ۱۳۸۹, ۰۶:۴۹ قبل از ظهر
هست تو سایت

فکر می کنم تازه اولین پستش رو دیروز ظهر حدودا ساعت 2 گذاشتن. اگه می دونستم با گفتن من به این زودی اقدام میشه زودتر میگفتم :-4-:

mania22
۱۵ فروردين ۱۳۸۹, ۰۳:۱۵ بعد از ظهر
زنانی که دنیا را تکان دادند ..... ترجمه ونوشته عفت برادران رحیمی.....انتشارات سخن......قیمت 9500

این کتاب به بررسی زندگی حدود 90 تن از زنانی می پردازد که هرکدام از آنها در برهه ای از تاریخ نقش آفرین بودند زنانی که گاهی به مقام سلطنت رسیدن مانند کلئو پاترا، ملکه الیزابت، کاترین کبیر و یا آنکه از نقش آفرینان جنبش های اجتماعی حقوق زنان بوده اند مانند سوزان بی آنتونی این کتاب به بررسی زندگی افرادی می پردازد که نه تنها در عرصه اجتماعی بلکه در عرصه های علمی ( مادام کوری) ،هنری (کاترین هیپبورن)، ادبی( جرج الیوت) ویا حتی هوانوردی( آملیا ایر هارت) فعال بودند این کتاب بسیار با ارزش است ومن فکر میکنم خواندن آن خالی از لطف نباشد

mania22
۱۵ فروردين ۱۳۸۹, ۰۳:۲۷ بعد از ظهر
از زنان پیشگام ایرانی افضل وزیری دختر بیبی خانم استر آبادی ...نگارش مهرانگیز ملاح .......انتشارات مطالعات زنان .....قیمت 2800

متن پشت جلد: در پژوهش های تاریخی موجود در ایران آنچه کمتر به چشم میخورد، مطالعه زندگی زنان برجسته ایرانی دوره معاصر است.
متنی که کتاب حاضر بر اساس آن تدوین شده است بخشی از بازگویی تاریخ شفاهی و از خاطرات شخصی خانم افضل بر اساس نواری است که در سال 1351 ضبط شده و به وسیله فرزند ایشان خانم مهرانگیز ملاح به نگارش در آمده است .
شرح زندگی خانم افضل وزیری به منزله پژوهشی است در مورد مختصات فرهنگی و اجتماعی دوران خود و بیانگر شیوه مبارزات فردی زنان و نیز دلایل عدم حضور آنان در عرصه تاریخ. در پرتو زندگی این بانو پیش گام ، صدای گام های مادرش، بی بی خانم استر ابادی از مبارزان و مدافعان حقوق زنان دوره مشروطیت و موسس دبستان دوشیزگان شنیده میشود.

azam 24
۱۵ فروردين ۱۳۸۹, ۰۴:۴۴ بعد از ظهر
محترم ----------نویسنده بهیه پیغمبری-----نشر البرز----قیمت 1800 تومان(من این کتاب را سال 81 خواندم وچاپ چهارمش بود)
پشت جلد:::دست از طلب برندارم تاکام من بر اید---یاتن رسد به جانان یاجان زتن درآید
.بگشای تربتم را بعد ازوفات وبنگر-------کز آتش درونم دود ازکفن برآید.
اواخر شهریور بود ،ماهی که هوای دم کرده وشرجی گیلان رو به خنکی رفته وشالیزارها خالی از ساقه های پر برکت برنج،
محل چرای گاوهایپر شیر می شوند.
باد می وزیدوبوی خوش دریارا،از دور دستهابا خود می آوردوآفتاب بی رمقی که هر لحطه در پس ابری محو می شد،برصحن
حیاط روشن وپاکیزه ای که دیوارهایش پوشیده از پیچکهای سبز رقصانبود پرتو می افکند.
بانگ گوشخراش فروشندهای دوره گرد که چانی ازباقلا بر دوش گذاشته وفریاد می کشید:"پاج باقلا،پاچ باقلای رشته"در مارپیج
کوچه پس کوچه های تنگ وباریکی که دیوار های قرمز آجریشان در نم و رطوبت باران پیر وفرسوده بودند،می پیچیدو.......
واما خلاصه داستان:::زندگی دختری است بنام محترم که با پدر ونامادرش خجسته همراه باپسر دودخترش درخانه ای زندگی
می کنند که اجاره ای است. که در قسمت دیگر این خانه زری با برادرانش زندگی می کنند.ونامادری محترم دوست دارد که او
زودتر شوهر کند در نتیجه اورا وادار به ازدواج با مردی می کنند که خود زن دارد.وبقیه ماجرا.........
(اگر از خواندن کتابهایی لذت می برید که ماجرا ها درزمان دهه 40 باشد من این کتاب را پیشنهاد می کنم)
خانم بهیه پیغمبری قلم روانی دارد.----کتاب بخت طوبا هم ازهمین نوسنده قشنگ است ---از انتشارات البرز

Star_69
۱۵ فروردين ۱۳۸۹, ۰۵:۲۸ بعد از ظهر
حالا که می بینم همه کتابای جدید پیشنهاد نمی کنن منم از کتابای قدیمی چند تا معرفی میکنم:-120-:
حشاشین
نه اسم نویسندش یادمه نه اسم انتشاراتش ولی خارجیه و فوق العاده زیبا.
خلاصه ی داستان:
ماجرا در مورد یک سری قتل های پی در پی است که راهبه ای به این جریان شک می کند و جریان رو پی گیری می کند و متوجه می شه که این قتل ها به دستور پاپ و توسط گروهی از کشیشهای طرد شده که نام گروهشون حشاشینه انجام می شده.
داستان سیر کلیش در مورد فساد کلیسا است و بینهایت زیبا و جذابه.
صد در صد توی نمایشگاه کتابش هست چون دو دوره ی قبل هم گذاشته بودن.
آینه ها دروغ می گویند
نویسنده:هستی طریقت
انتشاراتش رو نمی دونم
خلاصه ی داستان:
در مورد دختری زشت است که همیشه مورد تمسخر قرار می گرفته ولی اون دختر با کمک معلمش روحیه ی خودش رو قوی می کنه و زندگی عادی رو در پیش می گیره و دانشگاه قبول می شه رشته ی پزشکی تا اینکه عاشق پسری به اسم بنیامین می شه....
فوق العاده قشنگ و تاثیر گزاره.
تس
نوشته ی توماس هاردی
انتشاراتش رو بازم نمی دونم
خلاصه ی داستان
در مورد زندگی دختری است فقیر که سرنوشت مسیر زندگیش رو تغییر می ده و او را با پسری آشنا می کنه شب عروسیشون وقتی پسر متوجه دختر نبودن تس می شه او را ترک می کنه..........
فوق العاده است در حدی که می شه گفت اگر نخونید نصف عمرتون برفناست:-65-:
دختر پرتغالی
نویسنده یوستاین گاردر
انتشارات کتابسرای تندیس
خلاصه ی داستان
داستان از زبون پسری است 15 ساله که 12 سال بعد از مرگ پدرش دست نوشته هایی از پدرش بدستش می رسه که در مورد گذشته ی پدرش است زمانی که عاشق دختری می شه که همیشه پرتغال به همراه داشته.........
جذاب زیبا خاص عجیب و در نهایت دوست داشتنیه
توصیه می کنم بخونیدش

fatima_66
۱۵ فروردين ۱۳۸۹, ۰۵:۳۰ بعد از ظهر
فکر می کنم تازه اولین پستش رو دیروز ظهر حدودا ساعت 2 گذاشتن. اگه می دونستم با گفتن من به این زودی اقدام میشه زودتر میگفتم :-4-:

این کتاب کاملش تو سایت تایپ شده .. آناهیتا زحمت تایپشو واسه بچه ها کشید ... الان مجددا داره تایپ میشه .. نمی دونم چرا ...:-1-:

bahooneh10
۱۵ فروردين ۱۳۸۹, ۰۷:۴۰ بعد از ظهر
حالا که می بینم همه کتابای جدید پیشنهاد نمی کنن منم از کتابای قدیمی چند تا معرفی میکنم:-120-:
حشاشین
نه اسم نویسندش یادمه نه اسم انتشاراتش ولی خارجیه و فوق العاده زیبا.
خلاصه ی داستان:
ماجرا در مورد یک سری قتل های پی در پی است که راهبه ای به این جریان شک می کند و جریان رو پی گیری می کند و متوجه می شه که این قتل ها به دستور پاپ و توسط گروهی از کشیشهای طرد شده که نام گروهشون حشاشینه انجام می شده.
داستان سیر کلیش در مورد فساد کلیسا است و بینهایت زیبا و جذابه.
صد در صد توی نمایشگاه کتابش هست چون دو دوره ی قبل هم گذاشته بودن.
آینه ها دروغ می گویند
نویسنده:هستی طریقت
انتشاراتش رو نمی دونم
خلاصه ی داستان:
در مورد دختری زشت است که همیشه مورد تمسخر قرار می گرفته ولی اون دختر با کمک معلمش روحیه ی خودش رو قوی می کنه و زندگی عادی رو در پیش می گیره و دانشگاه قبول می شه رشته ی پزشکی تا اینکه عاشق پسری به اسم بنیامین می شه....
فوق العاده قشنگ و تاثیر گزاره.
تس
نوشته ی توماس هاردی
انتشاراتش رو بازم نمی دونم
خلاصه ی داستان
در مورد زندگی دختری است فقیر که سرنوشت مسیر زندگیش رو تغییر می ده و او را با پسری آشنا می کنه شب عروسیشون وقتی پسر متوجه دختر نبودن تس می شه او را ترک می کنه..........
فوق العاده است در حدی که می شه گفت اگر نخونید نصف عمرتون برفناست:-65-:
دختر پرتغالی
نویسنده یوستاین گاردر
انتشارات کتابسرای تندیس
خلاصه ی داستان
داستان از زبون پسری است 15 ساله که 12 سال بعد از مرگ پدرش دست نوشته هایی از پدرش بدستش می رسه که در مورد گذشته ی پدرش است زمانی که عاشق دختری می شه که همیشه پرتغال به همراه داشته.........
جذاب زیبا خاص عجیب و در نهایت دوست داشتنیه
توصیه می کنم بخونیدش
آخه چرا؟؟؟چيرا؟؟؟:-20-::-20-::-20-:
كتابهاي فسيل ديگه معرفي نكنيد ديگه...البته مال شما رو نمي گم ها...اما هري پاتر ديگههفت اش هم فيلم شد رفت بابا...كتاباي تازه نه تو سايتي ها...خوب تو سايتي ها رو مي خونيم اگه خوب بود مي ريم مي خريم و يا از خلاصه هايي كه تو تاپيك ديگه هست اوضاعش دستمون مي آد...تازه خيلي از اين كتابها تو نمايشگاه هم پيدانمي شه...كتابهاي تازه كه هنوز بوي چاپخونه مي ده لطفا...
دوست تون دارم يه عالم :-6-: اما بازم لطفا كتاباي جديد معرفي كنين حتما...
بازم مي گم زهرا جون منظورم شما نبودي عزيزم
:-118-:

aidaa
۱۵ فروردين ۱۳۸۹, ۰۷:۴۴ بعد از ظهر
من این فیلم تس رو دیدم خیلی دوست دارم کتابشو بخونم ... باید خیلی قشنگ ولی غمگین باشه
موافقم که اگه نخونین نصف عمرتون بر فناست . فیلمشم معرکه است
مرسی که معرفی کردی ... انتشاراتشم اگه کسی می دونه بگه ممنون می شم

miley
۱۵ فروردين ۱۳۸۹, ۰۸:۰۸ بعد از ظهر
ساتگين
نويسنده:ح.ايزدپناه
انتشارات علي
خلاصه:قضيه يه دخترس كه هشت سال از فرد مورد علاقه ش دور بوده بعد از هشت سال به طور اتفاقي اونو دوباره تو دانشگاهش مي بنيه و مشكلات زيادي سر راهش هست ولي در كل داستان قشنگي داره!

پروين
نويسنده:فريده شجاعي
انتشارات البرز
خودم هنوز وقت نكردم بخونم ولي مادرم خوند گفت خيلي قشنگه داستان يه خانم به اسم پروين هستش و قضيه زندگي اون متاسفانه نخوندم و نمي تونم داستانش رو بگم ولي بهتون توصيه مي كنم حتما بخريد چون واقعا قشنگه

رمان سرمه هم همونطور مهسان عزيز گفت خيلي قشنگه و كاملا جديده!
من اينو وقتي هنوز پخش نشده بود از خود انتشارات خريدم!:-4-:

اگه چيز ديگه اي به دستم رسيد بهتون مي گم

هدیه
۱۵ فروردين ۱۳۸۹, ۰۸:۳۸ بعد از ظهر
ساتگين
انتشارات علي
خلاصه:قضيه يه دخترس كه هشت سال از فرد مورد علاقه ش دور بوده بعد از هشت سال به طور اتفاقي اونو دوباره تو دانشگاهش مي بنيه و مشكلات زيادي سر راهش هست ولي در كل داستان قشنگي داره!

پروين
نويسنده:فريده شجاعي
انتشارات البرز
خودم هنوز وقت نكردم بخونم ولي مادرم خوند گفت خيلي قشنگه داستان يه خانم به اسم پروين هستش و قضيه زندگي اون متاسفانه نخوندم و نمي تونم داستانش رو بگم ولي بهتون توصيه مي كنم حتما بخريد چون واقعا قشنگه

رمان سرمه هم همونطور مهسان عزيز گفت خيلي قشنگه و كاملا جديده!
من اينو وقتي هنوز پخش نشده بود از خود انتشارات خريدم!:-4-:

اگه چيز ديگه اي به دستم رسيد بهتون مي گم
آفرین ،موردهای خوبی رو معرفی کردی ساتگین که جدیده ومن خیلی دوست داشتم بدونم موضوعش چیه!
پروین هم که شما میگی مامان جان تایید کردن پس حتما خوبه !
سرمه رو هم که میگی قبل از پخش شدن خریدی :-41-:دیگه داغتر از این نمیشه این یکی منو واقعا تحت تاثیر قرار داد:-4-::-24-:
لازم شد آناهیتا رو خبر کنم بیاد کتابهایی رو که جدید خونده معرفی کنه ، فکر کنم یکی از به روز ترین خواننده های رمان سایت آناهیتا ،دوست گل:-8-: خودم باشه .آناهیتا جان بیا که سخت منتظر معرفی کتابهای جدید هستیم .
در ضمن رمان همراز رو فکر کنم 4 ماه قبل بود که اناهیتا کامل تایپش کرد. یعنی میشه گفت توی سایت قدیمی شده:-65-:

azam 24
۱۵ فروردين ۱۳۸۹, ۰۸:۴۵ بعد از ظهر
سایه های تردید-------- نویسنده رکسانا طاهری---------نشر البرز-
ازاین نوسنده کاکتوس وحشی درسایت درحال تایپ است.با سایه های تردید خانم ایجازی فرق می کند البته کتاب قدیمی است
پشت جلد::خداوند وقتی گل انسان را می سرشت علاوه بر تنفر،خشونت وتکروی،احساس قشنگی هم در قلبش به ودیعه گذاشت.
عشق .همان که ستون های نا مرئی کاخ بشریت بر آن استوار شده،همان که تاریخ را هدایت کرده وخواهد کرد،همان که
اگرنبود تفاوتی با حیوان نداشتیم.عشق:نیرویی که بیشتر به انرژی شبیه است تا به احساس،نیرویی که شعرا وعاشقان
وجان باختگان بدون آن سوختی برای تشکیل ماهیتشان پیدا نمی کردند.تو در پهنه اقیانوس بی کران خونسردی بدون
عشق ودوست داشتن مثل قطره ای هستی در چرخه تبخیروباران گرفتار می شود وپیوسته به آسمان می رود وبه دریا بر می گردد.غریبه،ازاین دور تسلسل خسته نمی شوی؟
خلاصه کتاب::::::::داستان زنی است که بعد ازازدواج اولش شروع به خواندن درس روانشناسی در دانشگاه می کند.
وکار مشاوره را شروع می کند.وبقیه داستان.............(بیشتر داستان درباره ماوراءالطبیعه است وکسانی که این نوع داستان
هارا دوست دارند توصیه می کنم چون هیجان انگیز است.)

bahooneh10
۱۶ فروردين ۱۳۸۹, ۱۲:۲۳ قبل از ظهر
خيلي عاليه...
من از انتشارت درسا و ليوسا علاوه بر كتاب هاي ترجمان عطيه رفيعي ترجمه هاي نفيسه معتكف رو هم پيشنهاد مي كنم...
كتابهايي از ماري كلارك و ماريا بارت و همين طور از استفاني باند اگر كتابي تازه منتشر شده بود...ترجماني نزديك به نوشتار معيار امروز و با خط سير فرهنگ ايراني...

hasti72
۱۶ فروردين ۱۳۸۹, ۱۲:۳۶ قبل از ظهر
نه عزیزم کامل هست من خوندمش
این واسه دانلوده
http://www.forum.98ia.com/t26336.html
اینم تایپه
http://www.forum.98ia.com/t10427-7.html:-3-::-3-:

mania22
۱۶ فروردين ۱۳۸۹, ۱۲:۵۳ قبل از ظهر
نام کتاب : شهریار ..... نوشته مژگان مقیمی ....نشر البرز قیمت 5900
رزا دختری است بیست ساله که در منزل پدر بزرگش زندگی میکند. او همیشه در اتاقش تنهاست و نمی داند چرا مورد علاقه پدربزرگ ودیگران نیست. پدربزرگ پس از مرگ همسر، دختران و دامادهایش تصمیم میگیرد نوه هایش را برای تحصیل به سوئد بفرستد وآنان را از مرگ غیر عادی نجات دهد... او پس از سالها به علت وخیم بودن حالش، نوه هایش را به ایران فرا می خواند تا هرچه زودتر تکلیف ارث و میراث آنان را مشخص کند. بنا به تصمیم پدربزرگ رزا باید با یکی از پسر عمه هایش که شهریار نام داشتف ازدواج کند. شهریار در طی اقامتش درآن خانه متوجه رازهای سر به مهری میگردد.....

mania22
۱۶ فروردين ۱۳۸۹, ۱۲:۵۹ قبل از ظهر
[QUOTE=miley;635699]ساتگين
انتشارات علي
خلاصه:قضيه يه دخترس كه هشت سال از فرد مورد علاقه ش دور بوده بعد از هشت سال به طور اتفاقي اونو دوباره تو دانشگاهش مي بنيه و مشكلات زيادي سر راهش هست ولي در كل داستان قشنگي دارد

من هم با نظر شما موافقم رمان ساتکین واقعا" رمان خوبی است مخصو صا" آنکه نویسندهاش آقای حامد ایزد پناه اولین تجربه کاریش بوده و موضوع که به آن هم پرداخته کاملا" تازه ومتفاوت است ولی پایان غم انگیز و پایا ن بندی عجولانه اش از نقاط ضعفش به حساب می آید.

سایت نشر علی امروز اعلام کرد که در تاریخ 28/1/89 کتاب به نام اه از دلت نوشته خانم اعظم طهماسبی نویسنده کتاب یک قدم تا عشق که تو سایت هم هست را منتشر میکند که خوب برای نمایشگاه از کتاب های تازه به حساب میاید اما در مورد خلاصه اش فکر کنم باید تا آن روز صبر کرد.

bahooneh10
۱۶ فروردين ۱۳۸۹, ۰۸:۵۸ قبل از ظهر
مژگان مقیمی نویسنده توانمندی است...
من کتاب گیسویش را هم که در سایت است توصیه می کنم...

rasa
۱۶ فروردين ۱۳۸۹, ۱۱:۱۵ قبل از ظهر
نام کتاب :عشق بی نشان
نام نویسنده: اذین وندادی
ناشر:انتشارات علم
من این کتاب دو سال پیش خوندم کتاب قشنگی بود که توی سایت هم نیست

هدیه
۱۶ فروردين ۱۳۸۹, ۰۱:۲۶ بعد از ظهر
نام کتاب :عشق بی نشان
نام نویسنده: اذین وندادی
ناشر:انتشارات علم
من این کتاب دو سال پیش خوندم کتاب قشنگی بود که توی سایت هم نیست
اگه یه خلاصه هم ازش بگی خیلی خوب میشه عزیز:-3-:

mania22
۱۶ فروردين ۱۳۸۹, ۱۱:۲۴ بعد از ظهر
خیلی ساده خداحافظ....... نوشته رزانا خوشبخت .........نشر علی ......قیمت 6500

سورا دختری است که درکودکی برسر راه قرار داده میشود وتحت سرپرستی زنی به نام عمه کتی که خود فال بین است بزرگ میگردد و بنا به صلاحدید وی ازدواج نموده و همسر خود را در تصادفی از دست می دهد .پس از مرگ شوهرش وی نیز اقدام به فال بینی مینماید .آشنایی با آیلی دختری که پیش او برای فال گرفتن میآید سورا را با آدرین برادروی که به شدت از سورا متنفر است آشنا میکند آدرین که خود در رابطه با نامزدش دچار مشکل است از سورا کینه ای عجیب دارد که این نفرت و کینه سرآغاز حوادث جالبی میگردد......

mania22
۱۶ فروردين ۱۳۸۹, ۱۱:۳۳ بعد از ظهر
اطلاعیه تا زه نشر علی :
در بیست سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران انتشارت علی 5 کتاب جدید برای خوانندگان در نظر گرفته که عبارتند از:
باز باران: مریم رضاپور ..... نویسنده کتاب می ترواد مهتاب
چشمهایت مال من: ر. اکبری...... نویسنده نازک ترین حریر نوازش، بالاتر از سیاهی،بار دیگر مجنون ، لحظه ای با ونوس
تمنای تو: تینا عبداللهی...... نویسنده آتش دا و فریب دل
با تو ولی تنها: نگین مصدری
همدم خاطره ها: منیر مهریزی مقدم...... نویسنده غریب آشنا

aaynaaz
۱۷ فروردين ۱۳۸۹, ۱۲:۱۲ قبل از ظهر
امیر سالار
نشر علی
پأییز ۱۳۸۸_نویسنده نجمه پژمان...نویسنده ی عاشقم باش
خلاصه کتاب نداره اما موضوعش مربوط به جوون کم سنو سالیه که به جبر و خواستهٔ پدرش مجبور میشه در ۱۸ سالگی با دختر عموش که از خودش بزرگتر بوده ازدواج کنه و بعد مشکلاتی که با این ازدواج ناخواسته سر راهش سبز میشود ، تا این که به علت نازأی همسرش.....

bahooneh10
۱۷ فروردين ۱۳۸۹, ۰۹:۲۷ قبل از ظهر
(آه از دلت) اثری از اعظم طهماسبی
به عنوان جدیدترین کار از انتشارات علی بیرون اومده

rasa
۱۷ فروردين ۱۳۸۹, ۱۲:۲۱ بعد از ظهر
اگه یه خلاصه هم ازش بگی خیلی خوب میشه عزیز:-3-:

داستان درباره ی دختری است که عاشق یک استاد میشه که به طور اتفاقی به روستای اونها می یاد ولی پدرش به زور اونو به شوهرخواهرش می ده .مدتی بعد از ازدواج دختره به علت فساد اخلاقی شوهرش اون رو ول میکنه و به تهران می یاد و در اونجا دوباره استاد رو می بینه ولی خودش رو به عنوان شخص دیگه ای به اون معرفی میکنه و ...

aidaa
۱۷ فروردين ۱۳۸۹, ۰۱:۲۱ بعد از ظهر
یک کتاب جدید از عباس معروفی در اومده بنام ذوب شده که شنیدم جدیدا توقیف شده ! :-4-:

bahooneh10
۱۷ فروردين ۱۳۸۹, ۰۲:۰۷ بعد از ظهر
غزال (3 نوبت). می تراود مهتاب(2 نوبت). ایلگار(2 نوبت). همراز( 2 نوبت) . غریبه آشنا(3 نوبت). نگاهم کن (2 نوبت). نازکترین حریر نوازش( 2 نوبت). در امتداد حسرت(4 نوبت ) پرپرواز(2 نوبت). آتش دل( 2نوبت)

پر امتیاز ترین کتاب ها در سایت:
امیر سالار(22). ایلگار دخترم (22). شلر (23) .غریبه آشنا(24) .من هم گریه کردم(25) شطرنج عشق(32) . می تراود مهتاب(32) . لبخند خورشید (40) .لحظه هاب آبی تقدیر (42) . عاشق منتظر(46) . فریب دل (53) . نگاهم کن (56) . غزال (64) . آتش دل (71) . در امتداد حسرت(71) .

miley
۱۷ فروردين ۱۳۸۹, ۰۸:۳۷ بعد از ظهر
دوستان حالا من يه پيشنهاد دارم!!
چه طوره وقتي كه نمايشگاه برگزار شد يه روز رو قرار بذاريم با هم بريم نمايشگاه
اين فقط يه پيشنهاده!!

bahooneh10
۱۷ فروردين ۱۳۸۹, ۰۹:۰۰ بعد از ظهر
دوستان حالا من يه پيشنهاد دارم!!
چه طوره وقتي كه نمايشگاه برگزار شد يه روز رو قرار بذاريم با هم بريم نمايشگاه
اين فقط يه پيشنهاده!!
خيلي خوبه...
اما با عرض معذرت جاش اينجا نيست
:mrgreen:

mania22
۱۸ فروردين ۱۳۸۹, ۰۲:۵۲ قبل از ظهر
کتاب میراث خانم بانو از لیلا رضایی هم منتشر شده اگر کسی خلاصه ای از آن را میداند لطفا" بگه

dokhtare sahra
۱۸ فروردين ۱۳۸۹, ۱۲:۳۸ بعد از ظهر
پرنده بهشتی نوشته عاطفه منجزی قیمت 10000تومان خیلی جالبه

bahooneh10
۱۸ فروردين ۱۳۸۹, ۰۱:۴۰ بعد از ظهر
پرنده بهشتی نوشته عاطفه منجزی قیمت 10000تومان خیلی جالبه
خیلی بهتر می شه خلاصه اش رو هم بذارین...
ممنون

mania22
۱۸ فروردين ۱۳۸۹, ۰۲:۰۱ بعد از ظهر
پرنذه بهشتی داستان دختری است که عاشق نویسندگی است که برای پیداکردن سوژه اولین رمانش دست به هر کاری میزند ودر این راه دل پسری را که عاشقش بوده را میشکند و زمانی که متوجه میشود که خودش هم عاشق است دست سرنوشت بازی عجیبی را برایش رقم میزند.......

Mina
۱۸ فروردين ۱۳۸۹, ۰۴:۲۰ بعد از ظهر
بهونه جون اینایی که میخوای بگیری، واسه ما انشاا... میذاری دیگه؟:mrgreen:

bahooneh10
۱۸ فروردين ۱۳۸۹, ۱۱:۳۹ بعد از ظهر
بهونه جون اینایی که میخوای بگیری، واسه ما انشاا... میذاری دیگه؟:mrgreen:

من يه ميليونم پول ببرم نمايشگاه باز كم ميارم...:-119-::-119-::-119-:
نمي دوني چه مصيبتيه نزديكه نمايشگاه خونه ما....:-120-:
همه اش؟؟؟ بذار ببينم كدوماش بهتره؟؟؟بايد بپسندم ديگه نه؟؟؟:mrgreen:

Mina
۱۹ فروردين ۱۳۸۹, ۰۸:۵۳ بعد از ظهر
همه اش که نه...بهتریناش:-4-::mrgreen:

miley
۱۹ فروردين ۱۳۸۹, ۰۹:۰۷ بعد از ظهر
خيلي خوبه...
اما با عرض معذرت جاش اينجا نيست
:mrgreen:

پس من كجا اين پيشنهادمو بگم؟
من خانواده نمي رم:-65-:

shadi.d.h
۱۹ فروردين ۱۳۸۹, ۰۹:۳۶ بعد از ظهر
رمان
خورشید می ماند
http://www.khabaronline.ir/images/position1/2010/4/211.jpg

روایتی داستانی از زندگی شیخ بهایی است که کامران پارسینژاد به همت انتشارات کانون اندیشه جوان در 576 منتشر کرده است.به گزارش خبرآنلاین، این کتاب که سال 88 منتشر و با قیمت 8هزار تومان در دسترس علاقمندان قرار گرفته، به خوبی از پس اصل اصیل اینگونه کتابها یعنی وفاداری صد درصد به زندگی واقعی و دقیق شدن در ذهنیات آن چهره با مطالعه همه جانبه پیرامون او، برآمده است.
رمان «خورشید میماند» روایتی داستانی از زندگی شیخ بهایی از دوران کودکی تا زمان مرگ است و باید گفت نویسنده به خوبی از پی روایتهای گوناگون برآمده، به گونه ای که خواننده به محض تمام شدن این اثر احساس میکند که در همان دوران زندگی شیخ بهایی زندگی کرده است. به عبارتی پارسی نژاد دراین کار سعی کرده است با انتخاب زبانی همه فهم، کتابی برای لذت بردن خواننده بنویسد.داستان این رمان با کودکی شیخ در مکتب خانه، ورق میخورد و با غروب زندگی او به سرانجام میرسد؛ اما خورشید میماند. «... یک رویداد سخت و تکان دهنده در شرف وقوع بود، اما او به هیچ کس چیزی نگفت. شیخ علی گوشه اتاق نشسته بود و قرآن میخواند. فاطمه کتاب فوائدالصمدیه را ورق میزد و مادرش در اعماق ذهن خود غوطه ور بود، احتمالا به شیخ حسین فکر میکرد. بهایی جرعه ای آب نوشید. عرق کرده بود...»
آنچه این کتاب را نسبت به آثار مشابه در وضعیت بهتری قرار داده نگاه همه سویه پارسی نژاد به مسائل تاریخی، مردم شناسی، قوم شناسی و پیوند آنها با عناصر زبانی دوران شیخ بهایی و گره زدن به مسائل دوران معاصر است؛ امری که باعث شده خواندن این کار را به شما پیشنهاد کنم.بنابراین گزارش، مقدمه بسیار کوتاه کتاب، نقل قولی از ملا محمد تقی مجلسی است که در بخشی از آن می خوانیم: «او را در خواب دیدم که فرمود چرا مشغول نمی شوی به شرح احادیث اهل بیت(ع)؟ گفتم این کار شماست. فرمود زمان ما گذشت. مشغول باش و یک سال مباحثات را ترک کن تا آن را تمام کنی.»
بهاءالدین محمدبن حسین عاملی، معروف به شیخ بهایی هشتم اسفندماه 925 خورشیدی در بعلبک متولد شد و هشتم شهریور سال 1000 خورشیدی در اصفهان به دیار باقی شتافت. این دانشمند نامدار در دانشهای فلسفه، منطق، هیأت و ریاضیات تبحر داشت و حدود 95 کتاب و رساله از او در سیاست، حدیث، ریاضی، اخلاق، نجوم، عرفان، فقه، مهندسی و هنر برجای ماند.
از آثار و تألیفات این دانشمند میتوان به کتابهای جامع عباسی، الزبده فی الاصول، کشکول، نان و حلوا، مثنوی رموز اعظم، شیر و شکر، نان و پنیر، موش و گربه اشاره کرد.

mania22
۲۰ فروردين ۱۳۸۹, ۰۲:۰۱ قبل از ظهر
ارام عشق نویسنده: افسانه نادریان نشر پورشاد کتاب پارسه فیمت 3500

کسانی که کتای های فبلی خانم نادریان (با قلب تو می تپم و باران عشق ) را خونده باشند با قلم متفاوتش اشنا هستند داستان کتاب در مورد دختری است به نام آرام که با ورود به دانشگاه وآشنایی با الن عشق متفاوتی را تجربه می کند که باعث طردش از خانواده اش می گردد.......

mahsan
۲۰ فروردين ۱۳۸۹, ۰۷:۴۶ قبل از ظهر
کتاب میراث خانم بانو از لیلا رضایی هم منتشر شده اگر کسی خلاصه ای از آن را میداند لطفا" بگه

من خواستم بخرمش ولی کتاب فروش که ازش کتاب میخرم و همیشه کتاب های خوب بهم میده گفت خیلی جالب از کار در نیومده . منم نخریدم دیگه :-2-:

mahsan
۲۰ فروردين ۱۳۸۹, ۰۵:۲۲ بعد از ظهر
به به دوباره سلام . یه کتاب دیگه اومدم بهتون معرفی کنم

نام کتاب : ودیعه
نویسنده : فاطمه حاجی بنده
انتشارات : پارسارگاد
قیمت : 9000 تومان

خلاصه داستان : داستان زندگی دختری به نام ودیعه که با پدر و مادرش زندگی ساده و خوبی داشتن ولی مادر بر اثر بیماری فوت میکنه و ودیعه زیر دست نامادری بدجنسی قرار میگیره که از هیچ آزار و اذیتی فروگذاری نمی کنه . بعد از مدتی پدر ودیعه هم فوت می کنه و طی اتفاقاتی که میفته ودیعه مجبور به فرار از خونه میشه و به طور خیلی اتفاقی سر از خونه فرد ثروتمندی در میاره و ...

صفحات اول کتاب خیلی کشش و جذابیت نداره ولی بعد از اون داستان جالب و جذاب میشه

bahooneh10
۲۱ فروردين ۱۳۸۹, ۱۲:۲۱ قبل از ظهر
پس من كجا اين پيشنهادمو بگم؟
من خانواده نمي رم:-65-:
پيشنهاد من: يه تاپيك ويژه اين موضوع بزن...
چون اين جوري شما تاپيك منحرفوندي منم بدتر از شما با پاسخگويي تاپيك تركوندم...الان صداي شبنم و دوستان در مياد اين تاپيك پيشنهاد رمانه يا پرسش و پاسخ(البته نه اين طوري...محترمانه ترۀ..:-120-::-120-::-120-::-120-::-120-:)

نفيسه
۲۱ فروردين ۱۳۸۹, ۱۰:۳۵ قبل از ظهر
رمان اريكا:عروس خون وروناك

bahooneh10
۲۱ فروردين ۱۳۸۹, ۱۲:۱۳ بعد از ظهر

پس کو خلاصه اش؟؟؟
نویسنده؟؟؟
انتشارات؟
ایرانی ای خارجی بودنش؟؟؟
:-20-::-20-::-20-:

math
۲۲ فروردين ۱۳۸۹, ۰۲:۱۵ بعد از ظهر

این سه تا که تو سایت هست :-4-:نمایشگاه نمیخاد:mrgreen:

aaynaaz
۲۲ فروردين ۱۳۸۹, ۰۴:۴۰ بعد از ظهر
بهونه جون خب پیش نهاد خودت چیه؟آخه بعضی کتابا حتی اگه تو سایت هم باشه بازم ارزش خریدن و داشتنشو داره!یه سری کتابا هم هست که خیلییییییی بوی چاپ خونه میده ولی آدم میترسه بخره چون قیمتاشون سر سام آوره،مثل باز باران از خانوم رضائی که قراره تو نمایشگاه رو گیشه بیاد!اگه خوب نباشه خیلی میسوزیم !!!!

bahooneh10
۲۲ فروردين ۱۳۸۹, ۰۵:۳۲ بعد از ظهر
من از روی سایتی ها در امتداد حسرت رو پیشنهاد می کنم چون خودم هم خریدم
من مسلما در نمایشگاه اگر کار از خانم صیدی باشه حتما تهیه می کنم...خانم مژگان مقیمی، طیبه امیر جهادی...کارهایی خواهد بود کهمن بلااستثنا چشم بسته خواهم خرید....
برای بقیه هم من مدل خریدم انتخاب از روی جلد نیت کتاب رو باز می کنم و چند خطی اش رو بدون توجه و گاه با تاثیر کمی از محتوا به خوانش می اندازم تا ببینم نثر روان است و نوع حال و هوای داستان در چه دوره است...ان وقت نگاهی هم به انتهای داستان که بی هوا دست نویسنده رها نشده باشد...در نهایت تصمیم می گیرم بخرم یا نه؟؟؟!!!
به همین سادگی...

mania22
۲۲ فروردين ۱۳۸۹, ۰۵:۴۹ بعد از ظهر
امروز تو سایت نشر علی قیمت کتابهایی را که قرار در نمایشگاه ارائه بشه را اعلام کرده واقعا" سر سام آوره من که مخم سوت کشید:-20-:[/SIZE

اه از دلت : اعظم طهماسبی 7500 تومان
تمنای تو :تینا عبداللهی 9000 تومان

جشمهایت مال من : ر.اکبری 8500 تومان

همدم خاطزه ها :منیر مهریز مقدم 9000 تومان

باز باران : مریم رضاپور 22000 تومان

با تو ولی تنها :نگین مصدری 9000 تومان

mahsan
۲۲ فروردين ۱۳۸۹, ۰۶:۳۷ بعد از ظهر
امروز تو سایت نشر علی قیمت کتابهایی را که قرار در نمایشگاه ارائه بشه را اعلام کرده واقعا" سر سام آوره من که مخم سوت کشید:-20-:[/SIZE

اه از دلت : اعظم طهماسبی 7500 تومان
تمنای تو :تینا عبداللهی 9000 تومان

جشمهایت مال من : ر.اکبری 8500 تومان

همدم خاطزه ها :منیر مهریز مقدم 9000 تومان

باز باران : مریم رضاپور 22000 تومان

با تو ولی تنها :نگین مصدری 9000 تومان

به غیر از کتاب خانم رضاپور که گرونه بقیه که قیمتاشون در حد معمولی هستش :-4-: الان که دیگه کتاب از هشت نه هزار تومن ارزون تر پیدا نمیشه . من خودم همین پریروز انتهای سادگی رو خریدم 17 هراز تومن . نزدیک به 1100 صفحه است . هنوز من تا صفحه 300 خوندم حالا تموم که شد بهتون میگم ارزش 17 تومن رو داره یا نه ؟ فعلا هیچی ازش معلوم نیست

aaynaaz
۲۲ فروردين ۱۳۸۹, ۰۶:۴۵ بعد از ظهر
مهسان جونم،من دارمش و خوندم انتهای سادگی رو،بدک نیست یعنی قلمش خوبه ولی فکر کنم موضوع رو میتونست تو یه کتاب به سر انجام برسونه!در مورد قیمتها هم آره حق داری من بیشتر منظورم با اون ۲۲۰۰۰ تومنی بود!!!یعنی قراره چند صفحه باشه؟؟؟؟؟

mahsan
۲۲ فروردين ۱۳۸۹, ۰۶:۴۹ بعد از ظهر
مهسان جونم،من دارمش و خوندم انتهای سادگی رو،بدک نیست یعنی قلمش خوبه ولی فکر کنم موضوع رو میتونست تو یه کتاب به سر انجام برسونه!در مورد قیمتها هم آره حق داری من بیشتر منظورم با اون ۲۲۰۰۰ تومنی بود!!!یعنی قراره چند صفحه باشه؟؟؟؟؟

آره عزیزم داستانش بد نیست ولی خیلی زیاد دیگه داره کشش میده من هنوز صفحه 300 هستم اونجاهایی که مرجان زایمان کرده . دیگه داره حوصلم رو سر می بره همش با خودم فکر می کنم قراره توی 800 صفحه دیگه داستان چی بگه که جذابیت و کشش داشته باشه . فکر می کنم اگه این قدر زیادش نمی کرد استقبال بیشتری از کتابش می شد هم به علت طولانی و کسل کننده شدن داستان و هم به خاطر قیمتش

aaynaaz
۲۲ فروردين ۱۳۸۹, ۰۶:۵۶ بعد از ظهر
میشه لطف کنی کتاب رازم را نگه در رو کامل معرفی کنی؟خوشم اومده میخوام اگه پیداش کنم بخرمش نمایشگاه،ممنون میشم

Star-Crossed-Lover
۲۲ فروردين ۱۳۸۹, ۰۶:۵۸ بعد از ظهر
من این جا به پوند می خرم خیلی گرونه............................

mahsan
۲۲ فروردين ۱۳۸۹, ۰۷:۰۳ بعد از ظهر
میشه لطف کنی کتاب رازم را نگه در رو کامل معرفی کنی؟خوشم اومده میخوام اگه پیداش کنم بخرمش نمایشگاه،ممنون میشم

با منی عزیزم ؟ :-4-:
من کتاب رازم رو نگهدار رو چند سال پیش خریدم نمی دونم توی نمایشگاه باشه یا نه ؟
ولی اگه اطلاعاتی ازش بخوای نویسنده ش سوفی کنیزلاست . مترجم نفیسه معتکف . نشر لیوسا . قیمتش هم زمانی که من خریدم 4000 هزار تومان اگه الان پیدا بشه نمی دونم دیگه . 454 صفحه هم داره

gord
۲۲ فروردين ۱۳۸۹, ۰۷:۲۱ بعد از ظهر

سلام توی سایت نمی زارین ما هم بخونیمش منتظر جوابم می بوسمت

mahsan
۲۲ فروردين ۱۳۸۹, ۰۷:۳۳ بعد از ظهر
سلام توی سایت نمی زارین ما هم بخونیمش منتظر جوابم می بوسمت

عزیزم برای گذاشتن توی سایت چند تا مشکل وجود داره
اول اینکه این کتاب فقط یک ماه هست که به بازار اومده پس در نتیجه به این زودی نمیشه توی سایت گذاشتش :-4-: خلاف قوانین هست و دوم اینکه کتابش 1072 صفحه است پدر کسی که این همه صفحه رو بخواد تایپ کنه در میاد باید به صورت گروهی تایپ بشه
:-11-:

aaynaaz
۲۲ فروردين ۱۳۸۹, ۰۷:۴۰ بعد از ظهر
gord عزیز کتاب تازه چاپه و آدمین اجا زه نمیده کتابهای تازه چاپ رو بذاریم رو سایت،از اون گذشته از انصاف هم به دوره، کتابهای باید بیاین رو سایت که حداقل چند ماهی از چاپشون گذشته باشه یا کم کم به چاپ دوم رسیده باشن

mania22
۲۳ فروردين ۱۳۸۹, ۰۲:۲۲ قبل از ظهر
سلام من چند سال پیش یک رمانی را خریدم که واقعا" فوق العاده است و حیفم امد که معرفیش نکنم اگر کسی بتونه پیداش کنه واقعا" ارزش خوندن را دارد هم عشقی است و هم از تاریخ فرانسه دوره ژاندارک اطلاعات خوبی میده

کاترین عشق و دیگر هیچ نویسنده ژولیت بنزونی ترجمه فریده مهدوی دامغانی ......سازمان چاپ و انتشارات وزارت فرهنگ و ارشاد

این کتاب حدود 1000 صفحه است .و در موزد دختری است که از طبقات پایین اجتماع است و به دربار راه پیدا میکند و شاهد وقایع مهمی از تاریخ فرانسه است و در این راه عشق زندگیش را هم پیدا میکند......

ساده
۲۳ فروردين ۱۳۸۹, ۰۴:۴۱ قبل از ظهر
هزاران خورشید تابان نویسندش خالد حسینی همون نویسنده افغان کتاب بادبادک بازه روایت زندگی چند نسل زنهای افغانه به نظر من خوبه . قلمش خوبه آدمو دنبال خودش میکشه.

رگبار خون
۲۳ فروردين ۱۳۸۹, ۰۶:۵۰ قبل از ظهر
چه جالب همه شما میرید که رمان عشقولانه بخرید
:-4-:

تبلیغ این جا ازاده:-4-::-4-:

bahooneh10
۲۳ فروردين ۱۳۸۹, ۱۱:۰۵ قبل از ظهر
چه جالب همه شما میرید که رمان عشقولانه بخرید
:-4-:

تبلیغ این جا ازاده:-4-::-4-:
همه شون هم عاشقونه نبود...
بله تبليغ در اين تاژيك آزاده...نفعش هم به خودمون مي رسه:-120-:

bahooneh10
۲۳ فروردين ۱۳۸۹, ۱۱:۱۱ قبل از ظهر
با منی عزیزم ؟ :-4-:
من کتاب رازم رو نگهدار رو چند سال پیش خریدم نمی دونم توی نمایشگاه باشه یا نه ؟
ولی اگه اطلاعاتی ازش بخوای نویسنده ش سوفی کنیزلاست . مترجم نفیسه معتکف . نشر لیوسا . قیمتش هم زمانی که من خریدم 4000 هزار تومان اگه الان پیدا بشه نمی دونم دیگه . 454 صفحه هم داره
الان هم تو اغلب كتابفروشي ها و شهر كتاب ها ديدم...نشر درسا هم پارسال تو نمايشگاه داشت...
قيمت چاپ آخري كه من مي گم 7000 تومان بود...ولي واقعا فوق العاده است...توصيه مي كنم بخونين...خيلي قشنگه...يه چيز متفاوت و قشنگ...
مهسان جان ممنون كه داري مي ذاريش...

mahsan
۲۳ فروردين ۱۳۸۹, ۰۳:۲۶ بعد از ظهر
الان هم تو اغلب كتابفروشي ها و شهر كتاب ها ديدم...نشر درسا هم پارسال تو نمايشگاه داشت...
قيمت چاپ آخري كه من مي گم 7000 تومان بود...ولي واقعا فوق العاده است...توصيه مي كنم بخونين...خيلي قشنگه...يه چيز متفاوت و قشنگ...
مهسان جان ممنون كه داري مي ذاريش...

خواهش می کنم عزیزم .
چه جالب کتاب من مال نشر لیوسات . من حتی با نشر درسا هم ندیدمش .

aaynaaz
۲۳ فروردين ۱۳۸۹, ۰۷:۳۷ بعد از ظهر
مهسان جون، سا یهای در غبار رو خوندی؟به نظرت بخرمش؟اصلا چرا تازگی رو کتابای جدید نشر علی نظر ندادی؟من هر وقت میخوام کتابای جدیدشو بخرم میرم سراغ کامنتها و اگه نظر شما یا بهونه جون تأیدش کرده باشه میخرمش.کم لطفی نکنید دیگه،نزدیک نمایشگاه شده نظر بدید که بقیه هم استفاده کنند،دست جفتتون طلا!!

mahsan
۲۳ فروردين ۱۳۸۹, ۰۷:۴۷ بعد از ظهر
مهسان جون، سا یهای در غبار رو خوندی؟به نظرت بخرمش؟اصلا چرا تازگی رو کتابای جدید نشر علی نظر ندادی؟من هر وقت میخوام کتابای جدیدشو بخرم میرم سراغ کامنتها و اگه نظر شما یا بهونه جون تأیدش کرده باشه میخرمش.کم لطفی نکنید دیگه،نزدیک نمایشگاه شده نظر بدید که بقیه هم استفاده کنند،دست جفتتون طلا!!

عزیزم ممنون از لطفت که نظر منو قبول داری :-11-:
فکر کنم بیشترین کتابی که معرفی شده باشه رو من معرفی کردم . من که همیشه در خدمتم هر کتابی رو که خوبه معرفی می کنم تا بقیه هم بخرن و همین طور بالعکس اگه خوب هم نباشه میگم تا بقیه الکی پولشون رو حروم نکنن . حالا شما هم هر سوالی در مورد هر کتابی داشتی می تونی توی همین بخش یا توی پروفایلم بپرسی اگه اطلاعاتی داشتم خوشحالم میشم کمکت کنم و اما در مورد سایه ای در غبار
من شب عید میخواستم بخرمش ولی کتاب فروشی که همیشه کتابای خوبش رو بهم میده تاییدش نکرد ولی خوب بازم دوباره میرم یه اماری از کتابش می گیرم خبرش رو بهت میدم
انتهای سادگی رو هم خریدم که توی بخشهای قبلی یه توضیح مختصر در موردش به دوستان دادم ولی چون هنوز تا اخر نخوندمش نمی تونم نظر قطعی بدم ان شالله تموم که شد نظر قطعی رو میدم .
خوبه ؟ :-4-: بازم سوالی داشتی در خدمتم

aaynaaz
۲۳ فروردين ۱۳۸۹, ۰۷:۵۹ بعد از ظهر
دستت درد نکنه مهسان جون،نخواستم تعریف کنم اما خوب نظرات شما و یکی ۲ تا از بچههای دیگه رو تو سایت قبول دارم،اینم که گفتم نظر بدید منظورم تو سایت علی بود آخه خیلیها از رو همین نظرات میرند کتاب رو میخرند کتابا هم که خوب نسبتا گرون،گناه دارن اگه بد باشه،هر چند هر کتابی ارزش یه بار خوندنو داره(نظر شخصی بود البته)ولی خریدنش فرق میکنه برا بعضیها سنگینه خب،ممنون میشم اگه از سایهای در غبار هم اطلاع جدید تر پیدا کنی،بازم مرسی،خیلی گلی!!

mahsan
۲۳ فروردين ۱۳۸۹, ۰۸:۰۸ بعد از ظهر
دستت درد نکنه مهسان جون،نخواستم تعریف کنم اما خوب نظرات شما و یکی ۲ تا از بچههای دیگه رو تو سایت قبول دارم،اینم که گفتم نظر بدید منظورم تو سایت علی بود آخه خیلیها از رو همین نظرات میرند کتاب رو میخرند کتابا هم که خوب نسبتا گرون،گناه دارن اگه بد باشه،هر چند هر کتابی ارزش یه بار خوندنو داره(نظر شخصی بود البته)ولی خریدنش فرق میکنه برا بعضیها سنگینه خب،ممنون میشم اگه از سایهای در غبار هم اطلاع جدید تر پیدا کنی،بازم مرسی،خیلی گلی!!

عزیزم من توی نشر علی در مورد ساتگین . حصار سکوت . صیاد . از تو می گریزم . و خیلی کتابای دیگه که الان یادم نمیاد نظر دادم . می تونی بری بخونی :-5-:

aidaa
۲۳ فروردين ۱۳۸۹, ۰۸:۲۴ بعد از ظهر
mahsan یه خلاصه ای از اون کتاب انتهای سادگی میگی ؟

من کتاب عاشق منتظر و من هم گریه کردم رو تازه خوندم از نشر علی . جفتشم به نظرم به پای از تو می گریزم نمی رسید و خیلی خوشم نیومد :-2-:

mahsan
۲۳ فروردين ۱۳۸۹, ۰۸:۳۰ بعد از ظهر
mahsan یه خلاصه ای از اون کتاب انتهای سادگی میگی ؟

من کتاب عاشق منتظر و من هم گریه کردم رو تازه خوندم از نشر علی . جفتشم به نظرم به پای از تو می گریزم نمی رسید و خیلی خوشم نیومد :-2-:

آره خیلی جالب نبودن منم قبلا به بچه ها گفته بودم خیلی جالب نیستن فکر کنم توی تایپیکی که برای نجوای شبانه یکی از دوستان داده بود گفته بودم

انتهای سادگی 1074 صفحه است من هنوز تا صفحه 300 خوندم بزار تموم بشه . یه توضیح کلی و اساسی در موردش میدم گلم

aaynaaz
۲۳ فروردين ۱۳۸۹, ۰۸:۴۵ بعد از ظهر
آره مهسان جون همه رو دیدم،پس بی زحمت راجع به صیاد،من هم گریه خواهم کرد،پرنده بهشتی،مرا ببخش ،امیر سالار و بد از اینکه انتهای سادگی رو هم تموم کردی در مورد اون هم نظرتو بده،همین طور بهونه جون،چون میدونم همیشه گل کتابا رو شما میچینی و نظر جفتتون هم کارشناسانه هستش،اینطوری کلی از کتاب خونها دعاتون میکنن آخه همه که اینجا نمیآیند !!!اینجا هم اگه نظرتو راجع به این کتابای جدید بدی خوبه،خودمم خیلیشون رو هنوز نخریدم و گذاشتم برا نمایشگاه

آیدا جون تو هم نظر بده گلم،شما هم پیش کسوتی بگو تا ما هم استفاده کنیم

mahsan
۲۳ فروردين ۱۳۸۹, ۰۹:۵۰ بعد از ظهر
آره مهسان جون همه رو دیدم،پس بی زحمت راجع به صیاد،من هم گریه خواهم کرد،پرنده بهشتی،مرا ببخش ،امیر سالار و بد از اینکه انتهای سادگی رو هم تموم کردی در مورد اون هم نظرتو بده،همین طور بهونه جون،چون میدونم همیشه گل کتابا رو شما میچینی و نظر جفتتون هم کارشناسانه هستش،اینطوری کلی از کتاب خونها دعاتون میکنن آخه همه که اینجا نمیآیند !!!اینجا هم اگه نظرتو راجع به این کتابای جدید بدی خوبه،خودمم خیلیشون رو هنوز نخریدم و گذاشتم برا نمایشگاه

آیدا جون تو هم نظر بده گلم،شما هم پیش کسوتی بگو تا ما هم استفاده کنیم

باشه امشب که نمی تونم ولی از فردا نظر میدم در مورد کتابایی که خوندم .
ممنون از لطفت :-11-:

bahooneh10
۲۴ فروردين ۱۳۸۹, ۱۲:۵۳ بعد از ظهر
خواهش می کنم عزیزم .
چه جالب کتاب من مال نشر لیوسات . من حتی با نشر درسا هم ندیدمش .
درسا یا لیوسا هر دو یک انتشارات هستند منتهی تو نمایشگاه هم دو غرفه می زنند ولی کتاب های یکسان هستش و هر کتابی تو این غرفه نباشه تو اون یکی هست...تا اونجا که یادمه سایتشون هم یکیه و خرید هم از یک جا اینترنتی صورت می گیره...

mahsan
۲۴ فروردين ۱۳۸۹, ۰۹:۳۱ بعد از ظهر
نام کتاب : با بهار
نویسنده : سیمین جلالی
قیمت : 8900
انتشارات نسل نو اندیش

خلاصه داستان: این داستان، داستان زندگی دختری است به نام بهاره. دختری که سختیها و مصیبتهای زیادی را تحمل میکنه و علیرغم تمام این مسائل به قولی که به مادر مرحومش داده تا سرحد جون عمل میکنه و به درسش با پشتکار تمام ادامه میده. بعد از مرگ پدر و مادرش بهاره و برادرش علی با مادربزرگشون زندگی میکردند. علی راهی فرانسه میشه و بهاره با مادربزرگ سخت گیرش تنها میمانه. روابط خیلی صمیمانه ای با همسایه مادربزرگش خانواده تشکری داشته و عشقی سوزان بین بهاره و محمود که دانشجوی پزشکی بوده شکل میگیره. محمود برای گرفتن تخصص بورسیه میشه و راهی آمریکا میشه. بهاره هم بعد از مدتی مادربزرگش را از دست میده و تقدیر برای بازی جدیدی را ایجاد میکنه و ....

یه جاهایی از داستان خیلی جالب و جذاب بود ولی یه جاهایی هم معمولی ولی در مجموع کتاب نسبتا خوبی بود

mahsan
۲۴ فروردين ۱۳۸۹, ۰۹:۵۱ بعد از ظهر
نام کتاب : کسی می آید
نویسنده : مریم ریاحی
انتشارات : پرسمان

داستان دختر جوانی است به نام خورشید. خورشید در یک خانواده گرم و صمیمی زندگی میکرد تو یک محله خوب و معتقد. خورشید عاشق دوست برادرش حسام بود. حسام جوانی بسیار آقا، نجیب، مومن بود که همه بهش اعتقاد داشتند و پشت سرش قسم میخوردند. خورشید از برخوردهای حسام متوجه شده بود که بهش علاقه مند است ولی هیچ وقت مستقیم بهش اظهار علاقه نکرده بود. حسام برای تحصیل به مشهد رفته بود که جوانی سر راه خورشید قرار گرفت و ماهها و ماهها مثل یک سایه هر روز خورشید را تعقیب میکرد صبح تا مدرسه، ظهر از مدرسه به خانه. بارها و بارها سر راهش قرار گرفت و باهاش صحبت کرد ولی خورشید محلش نمیگذاشت. گذشت و گذشت آنقدر که خورشید به وجودش عادت کرد و عادت و عشق و ... را با هم اشتباه گرفت و نامزدش شد، غافل از اینکه با اینکار چه بلائی سر خودش و حسام خواهد آورد!!!

در مجموع کتاب نسبتا خوبی بود .
در ضمن این کتاب چند ماه پیش اومد به بازار و خیلی جدید نیست ولی من معرفی کردم برای دوستانی که کتاب رو نخوندن :-5-:

aidaa
۲۴ فروردين ۱۳۸۹, ۱۰:۳۴ بعد از ظهر
کتاب شهره وکیلی هم قشنگه ! من از این نویسنده دو تا کتاب خوندم . من حرف دارم آوا که روی سایته و شب عروسیه من !
اگه کتاباشو خوندین معرفی کنین تو نمایشگاه بخریم :-5-:

mahsan
۲۴ فروردين ۱۳۸۹, ۱۰:۴۲ بعد از ظهر
کتاب شهره وکیلی هم قشنگه ! من از این نویسنده دو تا کتاب خوندم . من حرف دارم آوا که روی سایته و شب عروسیه من !
اگه کتاباشو خوندین معرفی کنین تو نمایشگاه بخریم :-5-:

من خودم کتابای شهره وکیلی رو خیلی دوست دارم مخصوصا شب عروسی منش که فوق العاده بود ولی چون هر کسی کتاب های شهره وکیلی رو نمی پسندن معرفیشون نکردم حالا ان شالله تو روزای اینده چند تا کتابش رو معرفی می کنم

azam 24
۲۴ فروردين ۱۳۸۹, ۱۱:۳۶ بعد از ظهر
به نظر من کتاب بگشای لب از شهره وکیلی نسبت به کتابهای دیگرش قشنگ ترین است.ونقطه تسلیم هم بد نسیت

ZelZele
۲۴ فروردين ۱۳۸۹, ۱۱:۳۹ بعد از ظهر
من کتاب فراتر از معرکه از شهره وکیلی رو خوندم بد نبود دو جلدیه
کتاب بیژن(شهره وکیلی) رو هم یکی از دختر خاله هام خونده میگه قشنگه

aidaa
۲۴ فروردين ۱۳۸۹, ۱۱:۵۰ بعد از ظهر
بچه ها اگه خوندین ممنون می شم یه خلاصه کوچولویی هم برای کتابایی که گفتین بزارین مرسی :-118-:

Mahtab70
۲۵ فروردين ۱۳۸۹, ۱۲:۳۳ قبل از ظهر
کتاب مکانی در آفتاب و رودخانه بی بازگشت از فریده رهنما رو پیشنهاد میکنم هر دو محشرن
از شهره وکیلی هم چه زود دیر شد و فریاد نکن فراموش کن ،نقطه تسلیم، بازی تمام شد، فراتر از معرکه رو پیشنهاد میکنم آخرین کتاب این نویسنده به اسم وقتی تکاور درخت آن خانه شکست هست خودم هنوز نخوندمش ولی شنیدم کتاب خوبیه

mahsan
۲۵ فروردين ۱۳۸۹, ۰۶:۴۷ قبل از ظهر
بچه ها اگه خوندین ممنون می شم یه خلاصه کوچولویی هم برای کتابایی که گفتین بزارین مرسی :-118-:
من الان دارم میرم سر کار :-2-: ان شالله بعدازظهر خلاصه چند تاش رو بهت میگم :-118-:

[QUOTE=aaynaaz;655014]آره مهسان جون همه رو دیدم،پس بی زحمت راجع به صیاد،من هم گریه خواهم کرد،پرنده بهشتی،مرا ببخش ،امیر سالار و بد از اینکه انتهای سادگی رو هم تموم کردی در مورد اون هم نظرتو بده،همین طور بهونه جون،چون میدونم همیشه گل کتابا رو شما میچینی و نظر جفتتون هم کارشناسانه هستش،اینطوری کلی از کتاب خونها دعاتون میکنن آخه همه که اینجا نمیآیند !!!اینجا هم اگه نظرتو راجع به این کتابای جدید بدی خوبه،خودمم خیلیشون رو هنوز نخریدم و گذاشتم برا نمایشگاه

عزیزم من درست متوجه منظورت نشدم . :-5-:
نظرم رو در مورد این کتابایی که گفتی همین جا بگم ؟ یا توی سایت نشر علی ؟:-10-:

رگبار خون
۲۵ فروردين ۱۳۸۹, ۰۷:۰۳ قبل از ظهر
هر رمانی که اثری از ادمی زاد توش بود خوبه :-4-:

aaynaaz
۲۵ فروردين ۱۳۸۹, ۰۴:۰۹ بعد از ظهر
من الان دارم میرم سر کار :-2-: ان شالله بعدازظهر خلاصه چند تاش رو بهت میگم :-118-:

[QUOTE=aaynaaz;655014]آره مهسان جون همه رو دیدم،پس بی زحمت راجع به صیاد،من هم گریه خواهم کرد،پرنده بهشتی،مرا ببخش ،امیر سالار و بد از اینکه انتهای سادگی رو هم تموم کردی در مورد اون هم نظرتو بده،همین طور بهونه جون،چون میدونم همیشه گل کتابا رو شما میچینی و نظر جفتتون هم کارشناسانه هستش،اینطوری کلی از کتاب خونها دعاتون میکنن آخه همه که اینجا نمیآیند !!!اینجا هم اگه نظرتو راجع به این کتابای جدید بدی خوبه،خودمم خیلیشون رو هنوز نخریدم و گذاشتم برا نمایشگاه

عزیزم من درست متوجه منظورت نشدم . :-5-:
نظرم رو در مورد این کتابایی که گفتی همین جا بگم ؟ یا توی سایت نشر علی ؟:-10-:
با این که میدونم وقت گیر و خسته کنند میشه برات ولی بی زحمت هر ۲ جا ،آخه خیلی از دوستان کتاب خون با این سایت آشنائ ندران و فقط از روی کامنتهای تو خود سایت علی کتاب انتخاب میکنند گفتم شاید اینطوری به دوستامون هم کمکی کرده باشیم ،بازم ممنون از توجهت!و یه مورد دیگه میخوام بپرسم کسی میدونه پخش کتابهای نشر شادان تو نمایشگاه رو کدوم غرفه به عهده داره؟؟؟؟آخه تا جایی که خبر دارم شادان مجوز زدن غرفه رو تو نمایشگاه نداره به هر حال غرفه نداره انگار،چون.....نمیدونم چرا؟!!!

mahsan
۲۵ فروردين ۱۳۸۹, ۰۵:۱۲ بعد از ظهر
با این که میدونم وقت گیر و خسته کنند میشه برات ولی بی زحمت هر ۲ جا ،آخه خیلی از دوستان کتاب خون با این سایت آشنائ ندران و فقط از روی کامنتهای تو خود سایت علی کتاب انتخاب میکنند گفتم شاید اینطوری به دوستامون هم کمکی کرده باشیم ،بازم ممنون از توجهت!و یه مورد دیگه میخوام بپرسم کسی میدونه پخش کتابهای نشر شادان تو نمایشگاه رو کدوم غرفه به عهده داره؟؟؟؟آخه تا جایی که خبر دارم شادان مجوز زدن غرفه رو تو نمایشگاه نداره به هر حال غرفه نداره انگار،چون.....نمیدونم چرا؟!!![/QUOTE]

خواهش می کنم موضوع وقت گیر بودن این کار نیست . موضوع اینه که توی سایت نشر علی به راحتی نمیشه هر حرفی رو زد . مثلا من یه بار نظرم رو در مورد کتاب آتش کینه منیر مهریزی مقدم گفتم نظرم رو نذاشته بودن اونم به خاطر اینکه گفته بودم این کتاب یه کپی کاملا حرفه ای از کتاب معروف عشق هرگز نمی میرد هست . .:-4-: لپ کلام اینکه توی سایت نشر علی تا یه حد کوچولو میشه انتقاد کرد بیشتر از اون غیر قابل مجازه و نظرات تایید نمیشه :-2-:

bahooneh10
۲۵ فروردين ۱۳۸۹, ۰۶:۰۵ بعد از ظهر
هر رمانی که اثری از ادمی زاد توش بود خوبه :-4-:
دیگه این خیلی کم لطفیه...

aidaa
۲۵ فروردين ۱۳۸۹, ۰۶:۲۲ بعد از ظهر
اتفاقا منم اونجا یه انتقاد کوچولو کردم از نشر علی راجب همین رمان اتش کینه ( کپی از رمان بلندیهای بادگیر ) و اونا نزاشتنش ! فقط نظرات خوب و مثبت رو می زارن :-3-: برای خالی نبودن عریضه گاهی هم 4 تا نظر منفی هست !

mahsan
۲۵ فروردين ۱۳۸۹, ۰۶:۲۶ بعد از ظهر
اتفاقا منم اونجا یه انتقاد کوچولو کردم از نشر علی راجب همین رمان اتش کینه ( کپی از رمان بلندیهای بادگیر ) و اونا نزاشتنش ! فقط نظرات خوب و مثبت رو می زارن :-3-: برای خالی نبودن عریضه گاهی هم 4 تا نظر منفی هست !

دقیقا کپی برابر اصل عشق هرگز نمی میرد یا همون بلندیهای بادگیر بود :-4-:

mahsan
۲۵ فروردين ۱۳۸۹, ۰۶:۳۶ بعد از ظهر
سلام به همه دوستان . به درخواست دوستان عزیزم چند تا کتاب از شهره وکیلی رو میخوام معرفی کنم امروز

دوستان عزیز قبل از معرفی کتاب ها چند نکته رو بهتون باید متذکر بشم

اول اینکه به کسایی که فقط دنبال کتاب های عاشقانه هستن توصیه می کنم کتاب های شهره وکیلی رو نخرن چون کتاب های شهره وکیلی بیشتر از این که عاشقانه باشه معمولا دارای داستان های اجتماعی هستش و یه جورایی به مشکلات جامعه می پردازه . البته نه اینکه عشقی در کتاباش نباشه ولی عاشقانه صرف هم نیست
دوم چون اکثر کتاب هایی که من از شهره وکیلی دارم مال خیلی سال پیش هست و مسلما انتشاراتش و قیمتش تغییر کرده من فقط یه خلاصه کوتاه از هر کتاب رو می گم و دیگر مشخصاتش رو ذکر نمی کنم

بگشای لب : من این کتاب رو حدودا ده سال پیش خوندم . داستان زندگی دختری به نام شیرین هست که به جرم قتل شوهرش در زندان هست . شیرین از بعد از قتل شوهرش هیچ گونه حرفی نزده و سکوت کرده . همسایه شیرین که وکیل هست و از زمانی که شیرین به دنیا اومده در کنار خانواده شیرین و شاهد بزرگ شدن اون بوده سعی در کمک کردن به شیرین داره ....

من حرف دارم :این کتاب توی سایت هم فکر می کنم باشه . توضیح من در مورد این کتاب اینه " فیلم شام آخر " همین و بس

شب عروسی من : داستان زندگی خانم دکتری به نام مرجان هستش که از شوهرش جدا شده و حالا بعد از طلاق با مشکلاتی که همه ی زنهای مطلقه در ایران باهاش مواجه هستن مواجه شده . ( از نظر من کتاب فوق العاده ای بوده به همه ی کتاب خونا خوندن این کتاب رو توصیه می کنم من که از خط به خط این کتاب لذت بردم )

فریاد نکن فراموش کن: ( این از اون داستان ها بود ) . داستان زنی بود حدودا 40 ساله که بچه دار نمیشد و شوهرش هم چند سالی از خودش کوچک تر بود و یه مقدار زیادی هم شوهره سر و گوشش هم می جنبیده . زنه برای نگه داشتن شوهرش دست به هر کاری می زنه و تصمیم می گیره یه بچه از پرورشگاه بگیره البته حتما از نوع دختر . ولی مشکل اینجا بوده که متقاضی برای دختر زیاد بوده و نوبت به اونها نمی رسیده در نتیجه تصمیم می گیره به کمک به پرستار یه نوزاد دختر از بیمارستان بدزده و این اتفاق شروع ماجراهای بسیار زیاد دیگه ای از داستان هستش . ... یه جاهایی از کتاب رو خیلی کش داده بود ولی در مجموع کتاب جالب و داستان قابل بحثی داشت . البته بگم اخرش هم فوق العاده شوک آور بود من خودم تا نیم ساعت بعد از پایان کتاب تو شوک بودم و هیچکی هم نمی تونست منو از شوک خارج کنه

aaynaaz
۲۵ فروردين ۱۳۸۹, ۰۶:۳۹ بعد از ظهر
با این که میدونم وقت گیر و خسته کنند میشه برات ولی بی زحمت هر ۲ جا ،آخه خیلی از دوستان کتاب خون با این سایت آشنائ ندران و فقط از روی کامنتهای تو خود سایت علی کتاب انتخاب میکنند گفتم شاید اینطوری به دوستامون هم کمکی کرده باشیم ،بازم ممنون از توجهت!و یه مورد دیگه میخوام بپرسم کسی میدونه پخش کتابهای نشر شادان تو نمایشگاه رو کدوم غرفه به عهده داره؟؟؟؟آخه تا جایی که خبر دارم شادان مجوز زدن غرفه رو تو نمایشگاه نداره به هر حال غرفه نداره انگار،چون.....نمیدونم چرا؟!!!

خواهش می کنم موضوع وقت گیر بودن این کار نیست . موضوع اینه که توی سایت نشر علی به راحتی نمیشه هر حرفی رو زد . مثلا من یه بار نظرم رو در مورد کتاب آتش کینه منیر مهریزی مقدم گفتم نظرم رو نذاشته بودن اونم به خاطر اینکه گفته بودم این کتاب یه کپی کاملا حرفه ای از کتاب معروف عشق هرگز نمی میرد هست . .:-4-: لپ کلام اینکه توی سایت نشر علی تا یه حد کوچولو میشه انتقاد کرد بیشتر از اون غیر قابل مجازه و نظرات تایید نمیشه :-2-:[/QUOTE]

نمیدونم چرا ولی شاید اشتباهی شده چون آین نظر شما رو یکی دیگه هم داده بود و الان که رفتم دیدمش،خودت هم برو ببین

<LI style="PADDING-LEFT: 5px; FLOAT: right; PADDING-TOP: 2px"><LI style="PADDING-RIGHT: 5px; FLOAT: right; PADDING-TOP: 2px"><LI style="PADDING-RIGHT: 5px; FLOAT: right">فرستنده: maniبه نظرم این کتاب تقلید وکپی بلندیهای بادگیر امیلی برونته است و اگر ادم بخواد بهتر کتاب اصل و بدیع بخونه و نه کپی

27/10/1388

فرستنده: مریم

دفعه قبل نظر دادم مثل اینکه موافقت نشد تا ثبت شود برای اینکه نظرم ثبت شود می گویم بدددددددددددد نبودمی تونستم بهتر از این بااااااااااشه

mahsan
۲۵ فروردين ۱۳۸۹, ۰۶:۴۴ بعد از ظهر
به قول آیدا جون . یه خط در میون نظرهای انتقادی رو تایید می کنن اونم به خاطر خالی نبودن عریضه :-10-:

mahsan
۲۵ فروردين ۱۳۸۹, ۰۷:۱۹ بعد از ظهر
یکی از دوستان هم کتاب رودخانه ی بی بازگشت فریده رهنما رو پیشنهاد داده بودن گفتم یه خلاصه هم از اون بهتون بدم :

رودخانه ی بی بازگشت : داستان زندگی دختری به نام رکساناست که از بچگی با پسر عموش همبازی بودن و دوستی دوران کودکی تبدیل به عشق نوجونی میشه و تصمیم به ازدواج می گیرن ولی درست در همون روزها برادر پسر به وسیله ی برادر دختره از پشت بوم پرت میشه پایین و کشته میشه و ..... کتاب بدی نبود ولی من به شخصه اگر قرار باشه کتابی از فریده رهنما رو به دوستان پیشنهاد بدم کتاب با ثریا تا ثریا هستش کتاب قشنگی بود من خودم که دوستش میدارم

mania22
۲۶ فروردين ۱۳۸۹, ۰۱:۳۶ قبل از ظهر
ستاره قجری
نویسنده: مرجان مرندی
زمستان 88 نشذ البرز

داستان کتاب در اوایل دوران رضا خان تا جنگ جهانی دوم اتفاق می افتد و در مورد دختر شازده خلعتبری به نام ستاره است.....
داستان معمولی دارد و چندان حال و هوای آن دوران را نشان نمیده ولی درکل چندان بد نیست.....

]به نظرم این کتاب تقلید وکپی بلندیهای بادگیر امیلی برونته است و اگر ادم بخواد بهتر کتاب اصل و بدیع بخونه و نه کپی
"][/COLOR]

دوست خوبم من این نظر را در سایت نشر علی در مورد کتاب آتش کینه گذاشته بودم:-118-:[/COLOR][/SIZE]

Mahtab70
۲۶ فروردين ۱۳۸۹, ۰۱:۴۳ قبل از ظهر
یکی از دوستان هم کتاب رودخانه ی بی بازگشت فریده رهنما رو پیشنهاد داده بودن گفتم یه خلاصه هم از اون بهتون بدم :

رودخانه ی بی بازگشت : داستان زندگی دختری به نام رکساناست که از بچگی با پسر عموش همبازی بودن و دوستی دوران کودکی تبدیل به عشق نوجونی میشه و تصمیم به ازدواج می گیرن ولی درست در همون روزها برادر پسر به وسیله ی برادر دختره از پشت بوم پرت میشه پایین و کشته میشه و ..... کتاب بدی نبود ولی من به شخصه اگر قرار باشه کتابی از فریده رهنما رو به دوستان پیشنهاد بدم کتاب با ثریا تا ثریا هستش کتاب قشنگی بود من خودم که دوستش میدارم

ممنون از اطلاعاتی که میدی:-41-: ولی من پیشنهاد میکنم که حتما مکانی در آفتاب فریده راهنما رو بخونید.همین طور شرق بهشت از همین نویسنده:-41-:

mania22
۲۶ فروردين ۱۳۸۹, ۰۱:۴۶ قبل از ظهر

سلام امکانش هست خلاصه ا ی از ثریا تا ثریا را بگی

behrooz69
۲۶ فروردين ۱۳۸۹, ۰۲:۱۰ قبل از ظهر
سلام امکانش هست خلاصه ا ی از ثریا تا ثریا را بگی
منم خوندمش
محشره
پیشنهاد میکنم خلاصشو نپرسین! از فصل دوم هم شروع کنین به خوندن و فصل اول رو آخر بخونین!
شاید به نظرتون غیر عادی برسه
اما امتحان کنین
من با این کار 900 صفحه رو تو 24 ساعت خوندم!!!! باورتون میشه!؟
از بس قشنگ شده بود!
اینطوری بکنین اگه ضرر کردین هرچی خواستین بگین!
جدی امتحان کنین. بخدا عالی میشه!

mahsan
۲۶ فروردين ۱۳۸۹, ۰۶:۵۱ قبل از ظهر
منم خوندمش
محشره
پیشنهاد میکنم خلاصشو نپرسین! از فصل دوم هم شروع کنین به خوندن و فصل اول رو آخر بخونین!
شاید به نظرتون غیر عادی برسه
اما امتحان کنین
من با این کار 900 صفحه رو تو 24 ساعت خوندم!!!! باورتون میشه!؟
از بس قشنگ شده بود!
اینطوری بکنین اگه ضرر کردین هرچی خواستین بگین!
جدی امتحان کنین. بخدا عالی میشه!

بهروز باز تو راهکار دادی ؟ :-4-:حالا اگه فصل اولش رو نخونن به نظرت گیج نمیشن یه جواریی اخه وسطای داستان شاید گیج بشن ؟
تو چون خودت گیجی ، گیج نشدی ولی بقیه دوستان شاید گیج بشن :-3-::-10-:

bahooneh10
۲۶ فروردين ۱۳۸۹, ۰۹:۲۲ قبل از ظهر
من از فریده رهنما ترنم آبی مهر در فصل خزان اگر اشتباه نکنم رو معرفی می کنم
کاری قشنگی هست که روی سایت هم اگر اشتباه نکنم قرار گرفته...

mania22
۲۶ فروردين ۱۳۸۹, ۱۱:۴۰ قبل از ظهر
[حالا نمیشه یک خلاصه از ثریا تا ثریا را بگین که اگه کار خوبیه وغمگبن نیست و آخرش هم خوبه برم همین امروز بخرم آخه دیروز تو کتابفروشی کتابش را دیدم ولی چون هیج شناختی ازش نداشتم به جاش ستاره قجری را خریدم که بد نبود ولی خیلی فوف العاده هم نیست.....تووووووووووووووووو وووووووووووووورااااااااا اااااااااااااااااااااااا ااااا خدا

azam 24
۲۶ فروردين ۱۳۸۹, ۱۲:۰۷ بعد از ظهر
مروارید در خونگاه راهم بخونید هم قشنگ است وهم واقعی.من این کتاب را 5سال پیش خوندم بقول دوستان
تا چند روز ازفکرش در نمی آمدم.یه جوری به نظرم زیبا بود.وبه هر کس که توصیه کردم برای خواندنش او هم نظر
مرا داشت.
دقیقا همش را یادم نیست .داستان دختری است که با خواهر کوچکتر وپدرونامادریش وبچه های او زندگی می کنند.
چون پسر یابرادرنامادریش به او نظر بد دارد باخواهرش به خانه مادر بزرگ وبعد عمه اش میروندوادامه داستان........
این کتاب دستم نیست تانام نویسنده وناشرش رابدانم.دراولین فرصت پی جو میشم.

mahsan
۲۶ فروردين ۱۳۸۹, ۰۵:۵۰ بعد از ظهر
[حالا نمیشه یک خلاصه از ثریا تا ثریا را بگین که اگه کار خوبیه وغمگبن نیست و آخرش هم خوبه برم همین امروز بخرم آخه دیروز تو کتابفروشی کتابش را دیدم ولی چون هیج شناختی ازش نداشتم به جاش ستاره قجری را خریدم که بد نبود ولی خیلی فوف العاده هم نیست.....تووووووووووووووووو وووووووووووووورااااااااا اااااااااااااااااااااااا ااااا خدا

تقصیر بهروزه که راهکارهای ابتکاری میده :-120-: ولی به نظر من کتاب خوبی هست فکر نکنم از خریدش پشیمون بشی ( البته یک نکته رو نباید فراموش کرد که سلیقه ها متفاوته ) ولی این کتاب رو هر کی خونده پسندیده . آخرش هم خوب تموم میشه

mania22
۲۶ فروردين ۱۳۸۹, ۰۷:۴۲ بعد از ظهر
mahsan جونم تو را به خدا خلاصه اش را بگو از کنجکاوی دارم میمیرم :-8-:

aidaa
۲۶ فروردين ۱۳۸۹, ۰۹:۳۲ بعد از ظهر
آره مهسان جون یه خلاصه از ثریا تا ثریا بگی خیلی خوبه
من امروز رمان بازی تمام شد رو خریدم از شهره وکیلی امیدوارم قشنگ باشه :-3-:
تا جایی که می دونم ررمان راجب مردیه که با یه زن انگلیسی ازدواج می کنه و بخاطر ناسازگاری با همسرش فرزند دو ساله اش رو بدون اطلاع مادرش به ایران میاره . و این بچه در سن 22 میره انگلیس و مادرشو پیدا می کنه

mahsan
۲۶ فروردين ۱۳۸۹, ۰۹:۴۵ بعد از ظهر
به به سلام به همگی نمی دونستم اینقدر کنجکاو میشین برای شنیدن داستانش :-4-: تقصیر بهروزه با این پیشنهادات عجبیب و غریبش :-1-:

حالا واقعا خلاصه بگم اخه داستانش یه جوریه که خلاصه کردنش یکم سخته . بزارین یکم فکر کنم ببینم چه جوری باید خلاصه اش رو بگم :-39-:
داستانش شامل دو بخش میشه ولی بخش اصلی داستان مربوط به زندگی دختری به نام سوری هست که توی سن 16 .17 سالگی توی یک مهمونی با پسر دوست مامانش آشنا میشه و این آشنایی موجب عشق عمیقی بین طرفین میشه . بعد از مدتی پسره به خارج از کشور میره برای ادامه تحصیل ولی همچنان با سوری در تماس هست و هر چند وقت یکبار هم به ایران میاد و همدیگه رو می بینن تا اینکه ناگهان پسره غیبش میزنه و ....

راستش من این کتاب رو چندین سال پیش خوندم خیلی جزییات ریز کتاب رو یادم نیست ولی کلیت داستان همین بود که گفتم ولی کتاب خوبی بود بین ده . پونزده کتابی که من از فریده رهنما خوندم این بهترین و قشنگ ترین کتابش بوده . امیدوارم هر کدوم از دوستان که خریدنش خوششون بیاد و منو لعن و نفرین نکنن :-4-:

mahsan
۲۷ فروردين ۱۳۸۹, ۰۲:۵۹ قبل از ظهر
خب بالاخره انتظارها به سر اومد:-4-: کتاب انتهای سادگی رو کمتر از یک ساعت پیش تموم کردم . حالا دارم فکر می کنم در موردش چی بگم

نمی دونم چه جوری بگم اگه توی یه کلام و یه نظر کلی بخوام بگم میگم کتاب خوب و جذابی بود ولی دو تا مشکل بزرگ کتابش داشت که هر دو تا هم به هم وابسته بود اول اینکه کتابش بی از اندازه طولانی بود و یه جاهایی رو زیادی کش میداد و اعصابم رو خورد می کرد و دومین مشکلش هم که وابسته به مشکل اولی بود قیمت بالای کتاب بود . شاید اگه یکم کتاب رو خلاصه تر مینوشت هم حوصله ی خواننده کتاب یه جاهایی از داستان سر نمی رفت و هم اینکه قیمتش مناسب تر میشد .ولی با تموم این حرفا اگه منصافه بخوام قضاوت کنم باید بگم کتاب خوبی بود و داستان نسبتا جدید و خوبی داشت . برای خود من نوع نگارش نویسنده کتاب خیلی مهمه که خدا رو شکر این نکته رو بخوبی نویسنده رعایت کرده بود . فکر می کنم توضیحاتم کافی بوده باشه حالا اگه خلاصه ایی هم ازش میخواین بگین تا بگم

aaynaaz
۲۷ فروردين ۱۳۸۹, ۰۳:۰۵ بعد از ظهر
آره مهسان جون یه خلاصه از ثریا تا ثریا بگی خیلی خوبه
من امروز رمان بازی تمام شد رو خریدم از شهره وکیلی امیدوارم قشنگ باشه :-3-:
تا جایی که می دونم ررمان راجب مردیه که با یه زن انگلیسی ازدواج می کنه و بخاطر ناسازگاری با همسرش فرزند دو ساله اش رو بدون اطلاع مادرش به ایران میاره . و این بچه در سن 22 میره انگلیس و مادرشو پیدا می کنه

میشه لطفا بعد که خوندیش یه خلاصهٔ کوتاه از کتاب بازی تموم شد بگی آیدا جون؟

هدیه
۲۷ فروردين ۱۳۸۹, ۰۴:۲۸ بعد از ظهر
خب بالاخره انتظارها به سر اومد:-4-: کتاب انتهای سادگی رو کمتر از یک ساعت پیش تموم کردم . حالا دارم فکر می کنم در موردش چی بگم

نمی دونم چه جوری بگم اگه توی یه کلام و یه نظر کلی بخوام بگم میگم کتاب خوب و جذابی بود ولی دو تا مشکل بزرگ کتابش داشت که هر دو تا هم به هم وابسته بود اول اینکه کتابش بی از اندازه طولانی بود و یه جاهایی رو زیادی کش میداد و اعصابم رو خورد می کرد و دومین مشکلش هم که وابسته به مشکل اولی بود قیمت بالای کتاب بود . شاید اگه یکم کتاب رو خلاصه تر مینوشت هم حوصله ی خواننده کتاب یه جاهایی از داستان سر نمی رفت و هم اینکه قیمتش مناسب تر میشد .ولی با تموم این حرفا اگه منصافه بخوام قضاوت کنم باید بگم کتاب خوبی بود و داستان نسبتا جدید و خوبی داشت . برای خود من نوع نگارش نویسنده کتاب خیلی مهمه که خدا رو شکر این نکته رو بخوبی نویسنده رعایت کرده بود . فکر می کنم توضیحاتم کافی بوده باشه حالا اگه خلاصه ایی هم ازش میخواین بگین تا بگم
معلومه که خلاصه اش رو میخوایم. لطف کن و بنویس البته زود:-3-:

Mahtab70
۲۷ فروردين ۱۳۸۹, ۱۰:۲۴ بعد از ظهر
ممنون از شما عزیزان با اطلاعات خوبتون حقیقتش از ایران میخوان برام کتاب حس خفته از هایده حایری رو بفرستن ارزش داشتن این کتاب تا چه حده??? من که از کتاب قبلی این نویسنده خوشم اومد به اسم اوج غرور برای همین احتمال دادم این یکی هم خوب باشه.اگه کسی اینو خونده ممنون میشم کمی توضیح بده .ممنون از همه شما:-118-:

aidaa
۲۷ فروردين ۱۳۸۹, ۱۰:۲۹ بعد از ظهر
باشه چشم حتما تمومش کردم خلاصه اشو می زارم :-3-:

mahsan
۲۷ فروردين ۱۳۸۹, ۱۰:۳۰ بعد از ظهر
ممنون از شما عزیزان با اطلاعات خوبتون حقیقتش از ایران میخوان برام کتاب حس خفته از هایده حایری رو بفرستن ارزش داشتن این کتاب تا چه حده??? من که از کتاب قبلی این نویسنده خوشم اومد به اسم اوج غرور برای همین احتمال دادم این یکی هم خوب باشه.اگه کسی اینو خونده ممنون میشم کمی توضیح بده .ممنون از همه شما:-118-:

عزیزم توی همین تایپیک معرفی رمان هم من معرفیش کردم هم یکی از دوستان دیگه . فکر می کنم همون صفحات اول باشه
ولی بهت توصیه می کنم بخونیش کتاب خیلی خوبی هستش حتی بهتر از اوج غرور

Mahtab70
۲۷ فروردين ۱۳۸۹, ۱۰:۴۳ بعد از ظهر
عزیزم توی همین تایپیک معرفی رمان هم من معرفیش کردم هم یکی از دوستان دیگه . فکر می کنم همون صفحات اول باشه
ولی بهت توصیه می کنم بخونیش کتاب خیلی خوبی هستش حتی بهتر از اوج غرور

ممنون مهسان جان :-8-:من به گفته های شما رو دربست قبول دارم چون بدون غرض در مورد کتابها صحبت میکنی و حقایق رو میگی:-118-::-41-:

gord
۲۷ فروردين ۱۳۸۹, ۱۰:۵۵ بعد از ظهر
معلومه که خلاصه اش رو میخوایم. لطف کن و بنویس البته زود:-3-:

نیکی و پرسش خانم منتظریم

mania22
۲۷ فروردين ۱۳۸۹, ۱۱:۳۰ بعد از ظهر

سلام راجع به حس خفته در تایپیک های پیش توضیحاتی داده شده

mahsan
۲۸ فروردين ۱۳۸۹, ۰۶:۳۲ قبل از ظهر
ممنون مهسان جان :-8-:من به گفته های شما رو دربست قبول دارم چون بدون غرض در مورد کتابها صحبت میکنی و حقایق رو میگی:-118-::-41-:

ممنون عزیزم . لطف داری .:-8-: امیدوارم از کتاب هایی که معرفی می کنم شما و بقیه دوستان خوشتون بیاد

mahsan
۲۸ فروردين ۱۳۸۹, ۰۶:۴۲ قبل از ظهر
[QUOTE=gord;665106]نیکی و پرسش خانم منتظریم[/QU

من خلاصه داستان این کتاب رو نگفتم چون بعضی کتاب ها رو اگه بخونی بدون اینکه چیزی ازش بدونی خیلی جذاب تره . اینم از اون کتاباست . ولی حالا اگه دوستان خیلی مشتاق هستن برای دونستن خلاصه اش بعد ازظهر که اومدم یه خلاصه ایی ازش می گم :-1-:

اتوسا
۲۸ فروردين ۱۳۸۹, ۰۳:۵۶ بعد از ظهر
بچه ها من میخوام کتاب گناه عشق از زهرا اسدی رو بخرم. کسی خونده. ارزش خریدن داره یا نه؟

azam 24
۲۸ فروردين ۱۳۸۹, ۰۷:۳۲ بعد از ظهر
من نخوندم ولی فکرمی کنم قشنگ باشد .چون بیشتر کتابهاش خوب بودند.

mahsan
۲۸ فروردين ۱۳۸۹, ۰۷:۴۲ بعد از ظهر
من میخواستم خلاصه انتهای سادگی رو نگم ولی مثل اینکه شما مشتاق شنیدنش هستین . منم تسلیم شما :-77-:

خلاصه داستان انتهای سادگی : داستان زندگی دختری شیطون به نام مریم هستش که توی یه خونواده تقریبا سطح پایین ( از نظر مالی ) زندگی می کنه . مریم یه دوست صمیمی به اسم سمیرا داره که همسایشون هم هست . شروع اتفاقات اصلی داستان از اونجایی هست که پسر عموی سمیرا برای کار از شهرستان به تهران میاد و توی خونه سمیرا اینا ساکن میشه :-10-: و اینجوری میشه که مریم به پسر عموی سمیرا علاقمند میشه ....
اگه فکر کردین داستان همینه کاملا در اشتباهین :-4-: چون اتفاقات مهم داستان تازه بعد از این به وجود میاد

mahsan
۲۹ فروردين ۱۳۸۹, ۰۷:۱۷ بعد از ظهر
دوباره سلام :-4-: نمیدونم من زیاد رمان معرفی می کنم یا بقیه کم معرفی می کنن . خلاصه فکر کنم اخرش همگی خسته بشن و بگن بسه مهسان دیگه نمیخواد رمان معرفی کنی

رمانی که میخوام امروز معرفی کنم خیلی جدید نیست تقریبا مال یک سال و نیم پیشه ولی چون داستان کاملا متفاوتی داشت گفتم معرفی کنم براتون البته چون کتابش مال خودم نیست اطلاعات دقیقی از انتشارات و قیمتش ندارم

نام کتاب : افسانه شیدایی
نویسنده : گلرخ بیات

خلاصه داستان : داستان با خاطرات بیماری سوخته ( خودکشی کرده ) به نام شیدا شروع میشه .شیدا در یک خانواده چهار نفره بزرگ شده . تنها یک خواهر بزرگ تر از خودش داشته به نام مریم . شیدا بر خلاف همه قهرمان های رمان های ایرانی که بهترین دختر روی زمین هستن . از اون دخترایی بوده که همیشه سر و گوشش می جنبه و وقتی خواهرش ازدواج میکنه عاشق شوهر خواهرش میشه و از اون طرف خودش هم ازدواج می کنه ولی همچنان رابطه اش رو با شوهر خواهرش هم داره تا اینکه ....
اگه میخواین یه داستان صد در صد متفاوت با یه پایان غافلگیر کننده بخونین این کتاب رو بهتون معرفی می کنم ولی به کسانی که اعصاب درست حسابی ندارن این کتاب رو توصیه نمی کنم چون از اول تا اخر کتاب فقط باید از دست شیدا حرص بخورین

bahooneh10
۳۰ فروردين ۱۳۸۹, ۱۱:۳۵ قبل از ظهر
بچه ها من میخوام کتاب گناه عشق از زهرا اسدی رو بخرم. کسی خونده. ارزش خریدن داره یا نه؟

کتاب خیلی قشنگیه...راجع به دختریه که ناپدریش بهش نظر داره و با همکاری مادرش از خونه فرار می کنه و به خونه عمه اش در شهر دیگه می ره...کلاً فضاش رو من خودم دوست داشتم اما می دونم تجدید چاپ بشه یا نه؟ کارهای قدیمیشون خیلی سخت پیدا می شه...من تمام کتاب هاشون رو دارم اما نمی دونی با چه مصیبت و با چه تیپ یافه ای...اما راضبپی ام و کارها رو دوست دارم...

اتوسا
۳۰ فروردين ۱۳۸۹, ۱۲:۱۹ بعد از ظهر
ممنونم بهونه جون گویا کتاباشون تجدید چاپ شده چون دیروز رفتم شهر کتاب دم خونمون هم گناه عشقو داشت هم گمشده رو.

fatima_66
۳۰ فروردين ۱۳۸۹, ۱۲:۳۲ بعد از ظهر
عشق اطلسي ....

نويسنده: فرخنده موحد راد

كتاب در مورد زندگي ... يه دختر به نام اطلس هستش ! تو خونواده اي زندگي مي كنه كه آقا بزرگ اون خونواده حرف اول رو هميشه ميزنه... و مابقي اعضاي خونواده پيرو اون هستن .... كل كتاب در مورد همين رفتار آقا بزرگ و اتفاق هايي كه تو زندگي اطلس پيش مياد نوشته شده ....

چه خلاصهاي نوشتم .... شرمنده ... ديگه بهتر از اين نمي شد جمع و جورش كرد كه كتاب لو نره و جذاب بمونه ... :-4-::-4-:

اين كتاب جزو جديد ترين كتابهاي پرسمان بود ... و در كل كتاب گريه دار اما قشنگ و جذابي هستش.... آخرشم خوب تموم ميشه ... :-5-:

mania22
۳۰ فروردين ۱۳۸۹, ۰۱:۴۹ بعد از ظهر
عشق اطلسي ....

نويسنده: فرخنده موحد راد

كتاب در مورد زندگي ... يه دختر به نام اطلس هستش ! تو خونواده اي زندگي مي كنه كه آقا بزرگ اون خونواده حرف اول رو هميشه ميزنه... و مابقي اعضاي خونواده پيرو اون هستن .... كل كتاب در مورد همين رفتار آقا بزرگ و اتفاق هايي كه تو زندگي اطلس پيش مياد نوشته شده ....

چه خلاصهاي نوشتم .... شرمنده ... ديگه بهتر از اين نمي شد جمع و جورش كرد كه كتاب لو نره و جذاب بمونه ... :-4-::-4-:

اين كتاب جزو جديد ترين كتابهاي پرسمان بود ... و در كل كتاب گريه دار اما قشنگ و جذابي هستش.... آخرشم خوب تموم ميشه ... :-5-:

عزیزم اگر پست های قبلی را خونده باشی میبینی که قبلا" معرفی شده مرسی :-118-:

bahooneh10
۳۱ فروردين ۱۳۸۹, ۰۱:۱۹ بعد از ظهر
دوباره سلام :-4-: نمیدونم من زیاد رمان معرفی می کنم یا بقیه کم معرفی می کنن . خلاصه فکر کنم اخرش همگی خسته بشن و بگن بسه مهسان دیگه نمیخواد رمان معرفی کنی

رمانی که میخوام امروز معرفی کنم خیلی جدید نیست تقریبا مال یک سال و نیم پیشه ولی چون داستان کاملا متفاوتی داشت گفتم معرفی کنم براتون البته چون کتابش مال خودم نیست اطلاعات دقیقی از انتشارات و قیمتش ندارم

نام کتاب : افسانه شیدایی
نویسنده : گلرخ بیات

خلاصه داستان : داستان با خاطرات بیماری سوخته ( خودکشی کرده ) به نام شیدا شروع میشه .شیدا در یک خانواده چهار نفره بزرگ شده . تنها یک خواهر بزرگ تر از خودش داشته به نام مریم . شیدا بر خلاف همه قهرمان های رمان های ایرانی که بهترین دختر روی زمین هستن . از اون دخترایی بوده که همیشه سر و گوشش می جنبه و وقتی خواهرش ازدواج میکنه عاشق شوهر خواهرش میشه و از اون طرف خودش هم ازدواج می کنه ولی همچنان رابطه اش رو با شوهر خواهرش هم داره تا اینکه ....
اگه میخواین یه داستان صد در صد متفاوت با یه پایان غافلگیر کننده بخونین این کتاب رو بهتون معرفی می کنم ولی به کسانی که اعصاب درست حسابی ندارن این کتاب رو توصیه نمی کنم چون از اول تا اخر کتاب فقط باید از دست شیدا حرص بخورین
من اصلا خوشم نیومد...چیه تازگی ها البته در اون برهه همه گیر داده بودند به عشق های ممنوع و خراب شدن قهرمان داستانشون روی زندگی یکی دیگه...من در کل از این تیپ نوشتارها بدم می اد...
البته مهسان جان ممنون از معرفیش...
این کتاب هم حدود 7500 تا 8000 تومان هست و انتشاراتی اش خیلی زور می زد بخرمش...اما وقتی از کتابخونه گرفتم و خوندم خدا رو شکر کردم وگرنه تا یه مدت افسردگی پولم رو می گرفتم که چراب اهاش کتاب بهتری نگرفتم...

mahsan
۳۱ فروردين ۱۳۸۹, ۰۳:۲۲ بعد از ظهر
من اصلا خوشم نیومد...چیه تازگی ها البته در اون برهه همه گیر داده بودند به عشق های ممنوع و خراب شدن قهرمان داستانشون روی زندگی یکی دیگه...من در کل از این تیپ نوشتارها بدم می اد...
البته مهسان جان ممنون از معرفیش...
این کتاب هم حدود 7500 تا 8000 تومان هست و انتشاراتی اش خیلی زور می زد بخرمش...اما وقتی از کتابخونه گرفتم و خوندم خدا رو شکر کردم وگرنه تا یه مدت افسردگی پولم رو می گرفتم که چراب اهاش کتاب بهتری نگرفتم...

من که گفتم کتابش برای کسایی که اعصاب ندارن خوب نیست و اعصابشون رو بهم می ریزه چون شخصیت شیدا واقعا روی مخ آدم راه می رفت . ولی من متفاوت بودن کتاب ( چیزی که توی خیلی از کتاب ها دیده نمیشه . اکثر نویسنده ها سعی دارن شخصیت اصلی داستان هاشون رو بی عیب ترین و بهترین انسان روی زمین معرفی کنن کاری که این نویسنده نکرده بود ) و همین طور پایان غیر قابل پیشبینی کتاب رو خیلی پسندیدن

azam 24
۳۱ فروردين ۱۳۸۹, ۰۴:۴۹ بعد از ظهر
کتاب زیر سایه بخت ----از فریده شجاعی--------انتشارات البرز------قیمت 5700
داخل کتاب:سالگرد مادرم با حضور بی شمار اقوام وآشنایان برگزار شد.تمام صحنه های دردآور سال گذشته بار
دیگر برایم زنده شد.پس از مراسم میلاد مرا با خود بیرون برد تا حال وهوایم عوض شود. محبتهای او باعث شد
کم کم به او علاقه مند شوم،او مرد خوش قیافه بود،امامهم تر از چهره اش ،قلب مهربان وبا عاطفه ای بود که من
به آن بیش ازهرچیز دیگر به آن نیاز داشتم.
خلاصه داستان:سر گذشت دختری است که با داشتن پدر ومادر به عمه خاله وهمسایه پاس داده می شود.
در مجموع خوب است ولی خواندنش اعصاب می خواهد. وآخرش خوب تمام میشود.

azam 24
۳۱ فروردين ۱۳۸۹, ۰۵:۱۴ بعد از ظهر
خر چنگ ----نویسنده زهره درانی-------------انتشارات آسم--------قیمت4800
این داستان واقعی است.طبق توضیح داخل کتاب توسط خود نویسنده

با تقدیم احترام بر تمامی زنان ومادران دردمندوستمدیده دنیا که با گذشت وفداکاری از حق حقوق خود به نفع
جنس مخالف گذشتند. این نوشته همچون پر کاهی است در مقابل کوهی از یخ که سنگینی آن بر قلبهای
مهربانتان مستولی گردیده..شاید که ما بتوانیم تسکین آلام درد هایتان باشیم.
با خواندن این کتاب روزی چند بار از خدا تشکر می کنیم که زندگی مثل غزاله نداریم ،چون داستانش واقعی است
به خوانش میارزد به خاطر اینکه زندگی داریم که بهتر اززندگی غزاله است.
پدر بزرگ وپدر ومادرش غزاله را که به خاطر آبروداری به دست آدمیانی سپردند که از انسانیت بویی نبرده اند.وادامه داستان........

h.douce.h
۳۱ فروردين ۱۳۸۹, ۰۵:۳۵ بعد از ظهر
حتما کتاب های نشر علی رو بخرید . خیلی خوبه

نام کتاب : روز های خاکستری
نویسنده : هانیه حدادی اصل
انتشارات : شقاقیق

خلاصه داستان : شخصیتی به نام سها در هنگام تولدش ، پدر بزرگش او را برای پسر خاله اش(پسر خاله سها ) در نظر می گیرد . حال که اون ها بزرگ شدن خانواده ها اصرار دارند که اون ها با هم ازدواج کنند تا به وصیت پدر بزرگ هم عمل کنند اما ان ها مخالف بوده و ..........بقیه رو خودتون بخونید . خیلی گریه دار بود .:-20-:

Mahtab70
۳۱ فروردين ۱۳۸۹, ۰۸:۴۴ بعد از ظهر
کتاب خیلی قشنگیه...راجع به دختریه که ناپدریش بهش نظر داره و با همکاری مادرش از خونه فرار می کنه و به خونه عمه اش در شهر دیگه می ره...کلاً فضاش رو من خودم دوست داشتم اما می دونم تجدید چاپ بشه یا نه؟ کارهای قدیمیشون خیلی سخت پیدا می شه...من تمام کتاب هاشون رو دارم اما نمی دونی با چه مصیبت و با چه تیپ یافه ای...اما راضبپی ام و کارها رو دوست دارم...

ممنون از توضیحت در مورد این کتاب .:-41-:من هم عاشق کتابهای خانوم زهرا اسدی هستم اگه میشه این کتاب رو برامون تایپ یا اسکن کنی ممنون میشم چون مدتیه دنبال این رمان هستم. مرسی:-118-:

gord
۱ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۲:۴۷ بعد از ظهر
ممنون از توضیحت در مورد این کتاب .:-41-:من هم عاشق کتابهای خانوم زهرا اسدی هستم اگه میشه این کتاب رو برامون تایپ یا اسکن کنی ممنون میشم چون مدتیه دنبال این رمان هستم. مرسی:-118-:

خواهش می کنم این کتاب رو برامون بذار

bahooneh10
۱ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۳:۳۹ بعد از ظهر
من واقعا برای کتاب گذاشتن مشکل دارم...
حالا مطمئنا تا یکی دو ماه آینده که اصلا نمی شه
بعد هم باید عکسش رو ببینم می شه یا نه
با این سرعت دیال آپ اینترنت هم نمی شه که آپلود کرد...
پس کمی صبوری کنید تا ببینیم سرعت ها بهتر می شه یا نه
وگر نه شرمنده تون می شم...

azam 24
۱ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۴:۴۴ بعد از ظهر
کتاب رهایم کن ازنسرین قدیری----------نشر پیکان
من این کتاب را چند سال پیش خوندم به نظر من بهترین کتابش است. البته قدیمی است میشه تو سایت هم گذاشت.

داستان دختری است بنام برفین. که درآن زمانکه دختری اجازه یادگیری موسیقی نداشت پدرش براش معلم
ویلن گرفت وبرفین عاشق معلم ویلونش شدوتازه این ابتدای ماجراست.

میگن کتاب نسرینش هم قشنگ است(از همین نویسنده)

اتوسا
۱ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۶:۴۹ بعد از ظهر
من امروز کتاب گناه عشو خریدم. کتاب بدی نبود. اما من تا اخر اردیبهشت بخاطر کنکور نمیتونم کتاب بدارم اما قول میدم از اول خرداد این کتابو بصورت اسکن براتون بدارم.

bahooneh10
۱ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۷:۱۵ بعد از ظهر
کتاب رهایم کن ازنسرین قدیری----------نشر پیکان
من این کتاب را چند سال پیش خوندم به نظر من بهترین کتابش است. البته قدیمی است میشه تو سایت هم گذاشت.

داستان دختری است بنام برفین. که درآن زمانکه دختری اجازه یادگیری موسیقی نداشت پدرش براش معلم
ویلن گرفت وبرفین عاشق معلم ویلونش شدوتازه این ابتدای ماجراست.

میگن کتاب نسرینش هم قشنگ است(از همین نویسنده)
من رهایم کن رو ارم
خودم شخصا خوشم نیومد...خیلی زمخت و بد مردها رو نشون داده
و زن ها رو هم طبقه بندی کرده...

mahsan
۱ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۷:۲۲ بعد از ظهر
من رهایم کن رو ارم
خودم شخصا خوشم نیومد...خیلی زمخت و بد مردها رو نشون داده
و زن ها رو هم طبقه بندی کرده...

موافقم 120 در صد :-4-: من کلا کتاب های نسرین ثامنی رو نمی پسندم چندین سال هست که ازش کتاب نخوندم ولی فکر می کنم بهترین و تاثیر گذارترین کتابش اشراف زاده باشه . این یکی قابل تحمل بود . حسابی هم آخرش بهم شوک وارد شد . یک ربعی بعد از پایان کتاب این شکلی بودم :-13-:

bahooneh10
۱ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۷:۳۳ بعد از ظهر
البته که نسرین قدیری مدنظره...
اشتباه تایپی مهسان جون بود...
ولی نظر من در مورد هر دو یکسان همینه...هر دو تاریک می نویسند و اصلا از خوشی های زندگی جایی در نوشته هاشون پیدا نیست...

azam 24
۱ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۷:۳۴ بعد از ظهر
کتاب رهایم کن از نسرین قدیری است.ودرسته کتاب اشراف زاده هم قشنگ وهم آخرش یک چیز خیلی کتاب غیرقابل

پیش بینی بود که اصلآ فکرش را نمی کردی...کتاب نسرینش را خوندی؟اینجور که بچه ها تعریف می کنند هست؟

mahsan
۱ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۷:۳۹ بعد از ظهر
البته که نسرین قدیری مدنظره...
اشتباه تایپی مهسان جون بود...
ولی نظر من در مورد هر دو یکسان همینه...هر دو تاریک می نویسند و اصلا از خوشی های زندگی جایی در نوشته هاشون پیدا نیست...

الان من نفهمیدم چی شده ؟ کجا اشتباه شده ؟ من چی اشتباه تایپ کردم ؟ تو کی هستی ؟ من کجام ؟ چی شده ؟ :-71-::-7-:

bahooneh10
۱ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۷:۴۳ بعد از ظهر
نه من کتاب اشراف زاده رو همنصفه رها کردم...اما از سه کتابی حاکم چیست حاکم کیست و رهایم کن و عشقی ه لطافت باران...تقریبا از قلمش ناامید شدم...از خصومتش با شخصیت ها احساس ناراحتی می کنم...انسان ها هیچ وقت کامل نیستند نه قهرمان ها و شخصیت های موجود در داستان باید مورد اجحاف قرار بگیرند و نه فرشته باشند...
از بی عدالتی هاش در مورد انسان ها حس خوبی نمی گیرم...این یه حس شخصی هستتش و من نظر شخصیمه که نمی پسندم...

mahsan
۱ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۷:۴۴ بعد از ظهر
شرمنده اخلاق ورزشی همگی دوستان . الان فهمیدم چیکار کردم .:-18-: قسمت این بود که توی این تایپیک اسم نسرین ثامنی رو ببرم . نسرین قدیری که جلوی نسرین ثامنی لنگ می ندازه . خدائیش باز کتابای نسرین قدیری قابل تحمل تره

bahooneh10
۱ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۷:۴۷ بعد از ظهر
الان من نفهمیدم چی شده ؟ کجا اشتباه شده ؟ من چی اشتباه تایپ کردم ؟ تو کی هستی ؟ من کجام ؟ چی شده ؟ :-71-::-7-:
هیچی ...اصلا دست و پاتو گم نکن
فقط داریم تاپیک می منحرفونیم...
نوشتی نسرین ثامنی ...نسرین و اشراف زاده و رهایم کن برای شخص نسرین قدیری (کافی) هستش...
آروم باش سعی کن نفس عمیق بکشی...
اتفاقی نیفتاده...
کاملا به خودت مسلط باش...
الان خوبی؟:-8-:

mahsan
۱ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۷:۵۸ بعد از ظهر
هیچی ...اصلا دست و پاتو گم نکن
فقط داریم تاپیک می منحرفونیم...
نوشتی نسرین ثامنی ...نسرین و اشراف زاده و رهایم کن برای شخص نسرین قدیری (کافی) هستش...
آروم باش سعی کن نفس عمیق بکشی...
اتفاقی نیفتاده...
کاملا به خودت مسلط باش...
الان خوبی؟:-8-:

مرسی . اره خوبم :-9-:
رفع انحراف : یه کتاب جدید با نام با من از زمان حرف نزن رو میخوام شروع کنم اگه خوب بود بهتون معرفی می کنم

Tifani Jon
۴ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۸:۲۵ بعد از ظهر
سلام .می خواستم یه سری کتاب کمیاب .عرفی کنم که اگه تو نمایشگاه پیداش کردین حتما بخرین

شکوه شکفتن : شلی اشلی

برای همیشه : جودیت گلد

غرور طاووس : ویکتوریا هولت

همزاد سوم : کن فالت

تنیده در زمان : باربارا مایکلس

دختری به نام طوفان : ایلناز علی طایفه

یک روز از بقیه زندگی تو : نیلگون عسگری

فرجام انتظار : حمیرا گلستانی

mahsan
۴ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۸:۳۱ بعد از ظهر
سلام .می خواستم یه سری کتاب کمیاب .عرفی کنم که اگه تو نمایشگاه پیداش کردین حتما بخرین

شکوه شکفتن : شلی اشلی

برای همیشه : جودیت گلد

غرور طاووس : ویکتوریا هولت

همزاد سوم : کن فالت

تنیده در زمان : باربارا مایکلس

دختری به نام طوفان : ایلناز علی طایفه

یک روز از بقیه زندگی تو : نیلگون عسگری

فرجام انتظار : حمیرا گلستانی

اول ممنون از معرفی کتابهایی که کردی . ولی عزیزم چرا خلاصشون رو نگفتی . دوستان اینجا کتاب ها رو همراه بایه خلاصه مختصر معرفی می کنن شما هم لطف کن یه خلاصه ایی ازکتاب ها بگو و دوم اینکه واقعا ازکتاب دختری به نام طوفان خوشت اومده ؟ خیلی برام جالبه که بدونم از کجای این کتاب خوشت اومده ؟

Sokout_momtad
۴ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۸:۴۳ بعد از ظهر
سلام مهسان ببخشید من میخواستم کتاب پائیزه رو از بیتا فرخی بگم از ایران برام بخرم بنظرت کتاب قشنگی هست یا نه همین طور غروبهای غریب از مژگان ظفری ممنون میشم نظرت رو بگی خانمی:-8-::-6-:

mahsan
۴ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۸:۴۸ بعد از ظهر
سلام مهسان ببخشید من میخواستم کتاب پائیزه رو از بیتا فرخی بگم از ایران برام بخرم بنظرت کتاب قشنگی هست یا نه همین طور غروبهای غریب از مژگان ظفری ممنون میشم نظرت رو بگی خانمی:-8-::-6-:

سلام عزیزم
کتاب پاییزه رو نخوندم چون وقتی اومده بود به بازار کتاب فروشی که همیشه کتاب های خوبش رو بهم میده گفت اصلا کتاب خوبی نیست نخر . منم نخریدم چون به گفته هاش اطمینان دارم . الکی که مشتری خودش رو نمی پرونه :-4-: البته بعد ها از کسایی که کتاب رو خوندن شنیدم واقعا کتاب خوبی نبوده و اما در مورد غروب های غریب : عالی نبود ولی کتاب نسبتا خوبی بود . به هر حال هر کسی یه دسته بندی داره برای خودش در مورد کتاب هایی که میخونه از نظر من این کتاب ، کتاب متوسط رو به بالایی بود

Sokout_momtad
۴ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۹:۰۱ بعد از ظهر
مرسی از راهنمایی که کردی،مهسان جون ببخشید من خیلی اذیت میکنم،به نظرت ۲ تا کتاب که خیلی قشنگ باشه و ارزش خوندن رو داشته باشه رو میشه به من بگی(مثل تو مایههای غزال قشنگ باشه):-118-::-6-:

mahsan
۴ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۹:۱۶ بعد از ظهر
مرسی از راهنمایی که کردی،مهسان جون ببخشید من خیلی اذیت میکنم،به نظرت ۲ تا کتاب که خیلی قشنگ باشه و ارزش خوندن رو داشته باشه رو میشه به من بگی(مثل تو مایههای غزال قشنگ باشه):-118-::-6-:

من چندین و چند کتاب توی همین تایپیک همراه با خلاصش معرفی کردم . یه نگاهی بنداز اگه سوالی داشتی بیا صفحه پروفایلم بپرس تا راهنماییت کنم . به هر حال این تایپیک عمومی هستش شاید بقیه دوست نداشته باشن که اینجا زیاد بحث کنیم :-3-:

taraneh24
۵ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۵:۰۱ بعد از ظهر
رمان بانوی من گریه نکن

نوشته ماری هیگینز کلارک

رمان قشنگیه

داستانش مخلوطی از جنایت و عشقه

ماجرای زندگی دو خواهر که مادرشون یه فاسده بوده
هردو با سختی زندگی میکنن بعد از مدتی به دو هنرپیشه تبدیل میشن
خواهر بزرگتر لیلا بعد از چند سال کشته میشه
الیزابت(خواهر کوچک تر در پی یافتن قاتله) در این میان همه به تد نامزد لیلا مشکوک هستن
و آیا واقعن تد لیلا را کشته این سئالیه که الیزابت در طی داستان به جوابش خواهد رسید

---------------------------------------------------------------------------------------------
رمان هفت

نویسندش یادم نیست

این هم سراسر هیجان

منظور از هفت هفت کناه کبیره ست
رمز قتل های زنجیره ای 7 گناه کبیره ست
که یه قاتل حرفه ای این کارو میکنه
خیلی رمان قشنگیه
عشق ازخودگذشتگی گناه جنایت
پلیسی که همسر بی گناهش قربانی میشه و....او در پی انتقام همسرش چه خواهد کرد

taraneh24
۵ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۵:۱۰ بعد از ظهر
امیلی بیرد استار دختر دره های سرسبز

نویسندش یادم نیست
ولی اساسا رمان خیلی قشنگیه
اولش غم انگیزه ولی آخراش خیلی شاد و خوب میشه
ماجرای یه دختر بچه که پدرو مادرش را از دست میده و خاله های سختگیرش که با مادرش قهر بودن اونو بزرگ میکنن
امیلی آرزوهای زیادی داره
که به همش کم کم میرسه
عاشق یه نفر میشه اما در این راه سختیه زیادی میکشه و آیا او به عشقش خواهد رسید یا نه
و ماجرای دوست امیلی اسمش یادم نیست او هم مادرش سالها پیش مرده و همه فکر میکنن به پدرش خیانت کرده اما آیا واقعا مادر دوست امیلی یک خیانت کار است
نقش دوست امیلی در زندگی امیلی چیست؟؟؟؟؟؟
واقعا رمان قشنگیه
2 جلده
رمانی نیست که مثل رویا باشه و بیشتر نزدیک حقیقته
یه جاهایی اشک آدم رو در میاره و یه جاهایی لبخند

mahsan
۶ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۹:۴۸ بعد از ظهر
رمان بانوی من گریه نکن

نوشته ماری هیگینز کلارک

رمان قشنگیه

داستانش مخلوطی از جنایت و عشقه

ماجرای زندگی دو خواهر که مادرشون یه فاسده بوده
هردو با سختی زندگی میکنن بعد از مدتی به دو هنرپیشه تبدیل میشن
خواهر بزرگتر لیلا بعد از چند سال کشته میشه
الیزابت(خواهر کوچک تر در پی یافتن قاتله) در این میان همه به تد نامزد لیلا مشکوک هستن
و آیا واقعن تد لیلا را کشته این سئالیه که الیزابت در طی داستان به جوابش خواهد رسید

---------------------------------------------------------------------------------------------
رمان هفت

نویسندش یادم نیست

این هم سراسر هیجان

منظور از هفت هفت کناه کبیره ست
رمز قتل های زنجیره ای 7 گناه کبیره ست
که یه قاتل حرفه ای این کارو میکنه
خیلی رمان قشنگیه
عشق ازخودگذشتگی گناه جنایت
پلیسی که همسر بی گناهش قربانی میشه و....او در پی انتقام همسرش چه خواهد کرد

اگه علاقمند به کتابهای عشقی . پلیسی هستین منم کتابهای ماری هینگنز کلارک رو بهتون پیشنهاد میدم ( حتی الامکان سعی کنین مترجم کتاباش نفیسه معتکف باشه
کتابهای سیدنی شلدون هم که معرکه ان دیگه؛ اونام اکثرا عشقی پلیسی هستن

mania22
۸ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۱۲:۲۱ قبل از ظهر
سلام انتشارات شادان اعلام کرده که بر خلاف سالهای گذشته در نمایشگاه کتاب شرکت خواهد کرد
ادرس جدید سایت شادانwww.shadan-pub.com

azam 24
۸ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۱۲:۴۵ قبل از ظهر
انتشارات شادان هم کتابهای خوبی دارند.من در صفحه های قبل چند تا را نام بردم.

اتوسا
۸ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۵:۲۵ بعد از ظهر
اگه کسی رمانهای شرق بهشت و مکانی در آفتاب رو خونده میشه یه خلاصه ازش بگه و بگه ایا ارزش خریدن داره یا نه؟ مرسی

Mahtab70
۸ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۶:۴۵ بعد از ظهر
اگه کسی رمانهای شرق بهشت و مکانی در آفتاب رو خونده میشه یه خلاصه ازش بگه و بگه ایا ارزش خریدن داره یا نه؟ مرسی

این ۲ تا کتاب از بهترینها هستن حتما بخونش ضرر نمیکنی.مکانی در آفتاب داستان یک دختری که تو راه مدرسه عاشق یک پسری میشه .و تو یک جشن عروسی با پژمان برخورد میکنه که این آقا پژمان خیلی ماهه .خلاصه به اجبار خانواده با پژمان عروسی میکنه ولی فکرش پیش عشقشه که اون پسره هم میره آلمان و از انجأیی که پژمان خیلی خوب بوده و همه چی رو میفهمه دختر رو میبره آلمان که به اون پسره تحویل بده چون نمیخواسته خودشو به زور تحمیل کنه و اونجا دختره پی به حقیقتی میبره و.... دیگه باید خودتون بخونید خیلی خیلی قشنگه

شرق بهشت هم موضوعه یک دخترس که با پسری تو یک عروسی آشنا میشه که این پسر این دختر رو موقع خرید کفش برای عروسی تو مغازه ای دیده بوده که عاشق هم میشن ولی این دختره هم به اجبار با پسری ازدواج میکنه که تو فرانسه زندگی میکنه و خودش زن و بچه داره و به دختره واقیعت رو میگه که اگه دختره نذاره خانواده پسره چیزی بفهمن میتونه دختررو عقد کنه و با خودش ببره فرانسه و بعد از مدتی جدا میشن بعد دختره میتونه با پسر مورد علاقش ازدواج کنه ولی همه چی اونجور پیش نمیره که این دونفر میخواستن اتفاقات پیچیده ای میفته و.... خیلی جذاب و جالبه حتما بخونید

mahsan
۸ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۶:۵۷ بعد از ظهر
به به سلام به همگی دوستان :-4-:
امروز اومدم یه کتاب بهتون معرفی کنم اونم کتابی که خودم هنوز نخوندمش ولی گفتم شاید تا زمان نمایشگاه هم وقت نکنم بخونمش برای همین گفتم معرفی می کنم اگه تا اون موقع وقت کردم بخونمش که یه خلاصه توپ هم بهتون میدم اگر هم نشد حداقل یه کتاب خوب بهتون معرفی کردم ( ثواب داره به هر حال :-3-:)

نام کتاب : مادر
نویسنده : زهره (ناهید) ضیائی
انتشارات : البرز
نوبت اول چاپ : 1388
قیمت :12900

و اما در مورد داستان : این جور که من از مامانم شنیدم :-4-: داستانش یه جورایی توی سبک کتاب بامداد خمار هست البته نه اینکه کاملا شبیه به اون باشه ولی ... اگه کتابهایی توی این سبک می پسندین مامانم :-4-: گفت خیلی قشنگه . البته من توصیه بهتون می کنم حتی اگه خودتون هم اینجور کتابهایی که یکم سبک قدیمی تره رو نمی پسندین ولی با توجه به در پیش بودن روز مادر ( چقدر این جا مامان ، مامان کردم :-4-: مامانم اینا :-5-:) این کتاب رو برای مامانتون :-4-: بخرین چون معمولا خانم هایی توی این سن این جور کتاب ها رو خیلی می پسندن مخصوصا که اسم کتاب هم مادر :-4-: هست

اتوسا
۸ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۷:۵۶ بعد از ظهر
مهتاب جون میشه بگی آخر این 2تا کتاب خوب تموم میشه یا نه؟(شرق بهشت و مکانی در افتاب) اخه من از کتابایی که اخرش بد تموم میشه و دقه متنفرم

miley
۸ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۸:۰۰ بعد از ظهر
این ۲ تا کتاب از بهترینها هستن حتما بخونش ضرر نمیکنی.مکانی در آفتاب داستان یک دختری که تو راه مدرسه عاشق یک پسری میشه .و تو یک جشن عروسی با پژمان برخورد میکنه که این آقا پژمان خیلی ماهه .خلاصه به اجبار خانواده با پژمان عروسی میکنه ولی فکرش پیش عشقشه که اون پسره هم میره آلمان و از انجأیی که پژمان خیلی خوب بوده و همه چی رو میفهمه دختر رو میبره آلمان که به اون پسره تحویل بده چون نمیخواسته خودشو به زور تحمیل کنه و اونجا دختره پی به حقیقتی میبره و.... دیگه باید خودتون بخونید خیلی خیلی قشنگه

شرق بهشت هم موضوعه یک دخترس که با پسری تو یک عروسی آشنا میشه که این پسر این دختر رو موقع خرید کفش برای عروسی تو مغازه ای دیده بوده که عاشق هم میشن ولی این دختره هم به اجبار با پسری ازدواج میکنه که تو فرانسه زندگی میکنه و خودش زن و بچه داره و به دختره واقیعت رو میگه که اگه دختره نذاره خانواده پسره چیزی بفهمن میتونه دختررو عقد کنه و با خودش ببره فرانسه و بعد از مدتی جدا میشن بعد دختره میتونه با پسر مورد علاقش ازدواج کنه ولی همه چی اونجور پیش نمیره که این دونفر میخواستن اتفاقات پیچیده ای میفته و.... خیلی جذاب و جالبه حتما بخونید

مهتاب جون مي شه بگي مال چه انتشاراتيه؟:-118-:

Tifani Jon
۱۰ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۶:۲۰ بعد از ظهر
میشه بگی عشق پایدار رو کجا گرفتی؟
چون من حیلی وقته دنبالشم.:-3-:

taraneh24
۱۰ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۶:۳۱ بعد از ظهر
اگه کسی رمان غزال را دوس داره

رمان خانه هزار فانوس شبیه غزاله
البته از نوع خارجی با یکم تفاوت
یه دختری که عاشق خواهر زاده صاحب کار مامانش میشه
بعد از یه عشق آتشین باهم ازدواج میکنن
چند ماه بعد سر و کله زن اول پسره که ازش جداشده بود و مشکل عصبی داشته پیدا میشه
و بعد
دختره از پسره جدا میشه
اما میفهمه بارداره
به پسره نمیگه
دایی پسره (صاحب کار مادرش) بهش پیشنهاد ازدواج فقط برای کمک به دختره میده
با هم ازدواج میکنن
شوهر جدیدش واقعا پولداره
یه خونه تو چین داره
اسمش خانه هزار فانوسه
اما دختره هرچی میشماره تعداد فانوس ها 900 تا ست توی خونه
و همه از افسانه اون هونه حرف میزنن
تا اینکه شوهر دختره (که پیر بوده میمیره) و آیا دختره قصه ما راز خانه را پیدا میکنه یا نه؟
پس از سالها شوهر اولش را میبینه و شوهرش از شباهت پسرش با خودش میفمه که این پسر بچه خودشه
و سر انجام چی میشه
میتونید برید بخرید بخونید
رمان قشنگیه

هدیه
۱۱ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۱۰:۴۴ قبل از ظهر
اگه کسی رمان غزال را دوس داره

رمان خانه هزار فانوس شبیه غزاله
البته از نوع خارجی با یکم تفاوت
یه دختری که عاشق خواهر زاده صاحب کار مامانش میشه
بعد از یه عشق آتشین باهم ازدواج میکنن
چند ماه بعد سر و کله زن اول پسره که ازش جداشده بود و مشکل عصبی داشته پیدا میشه
و بعد
دختره از پسره جدا میشه
اما میفهمه بارداره
به پسره نمیگه
دایی پسره (صاحب کار مادرش) بهش پیشنهاد ازدواج فقط برای کمک به دختره میده
با هم ازدواج میکنن
شوهر جدیدش واقعا پولداره
یه خونه تو چین داره
اسمش خانه هزار فانوسه
اما دختره هرچی میشماره تعداد فانوس ها 900 تا ست توی خونه
و همه از افسانه اون هونه حرف میزنن
تا اینکه شوهر دختره (که پیر بوده میمیره) و آیا دختره قصه ما راز خانه را پیدا میکنه یا نه؟
پس از سالها شوهر اولش را میبینه و شوهرش از شباهت پسرش با خودش میفمه که این پسر بچه خودشه
و سر انجام چی میشه
میتونید برید بخرید بخونید
رمان قشنگیه
عزیزم میشه لطف کنی هر کتابی رو معرفی میکنی اسم نویسنده و یا انتشاراتش رو بگی؟ا الان من دلم میخواد این رمان خانه هزار فانوس رو بگیرم ولی وقتی اسم نویسنده رو ندونی خیلی سخت پیداش میکنی!

pante
۱۳ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۱۱:۲۶ قبل از ظهر
سلام
ممنون می شم اگر اسم انتشارات کتاب امیلی بیرداستار
رو بگید

taraneh24
۱۳ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۱۰:۵۰ بعد از ظهر
سلام
ممنون می شم اگر اسم انتشارات کتاب امیلی بیرداستار
رو بگید ]

سلام
شرمنده عزیزم
من کتاب ها را تابستان خوندم و الان خارج از کشورم و نهایتا بهشون دسترسی ندارم

عزیزم میشه لطف کنی هر کتابی رو معرفی میکنی اسم نویسنده و یا انتشاراتش رو بگی؟ا الان من دلم میخواد این رمان خانه هزار فانوس رو بگیرم ولی وقتی اسم نویسنده رو ندونی خیلی سخت پیداش میکنی!

من هر کدوم نویسندش یادم بوده گفتم
علتش هم موردیه که بالا توضیح دادم

پیداش کردم

خانه هزار فانوس نوشته
ویکتوریا هولت
ترجمه رویا دهقانی
انتشارات دستان

پروانه!
۱۳ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۱۱:۰۸ بعد از ظهر
رمان نوبت عاشقی،سرمه،بگشای لب واسه کدوم انتشاراتیه؟

samane7
۱۳ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۱۱:۱۰ بعد از ظهر
فك كنم نوبت عاشقي نشر شادان باشه

mahsan
۱۳ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۱۱:۱۵ بعد از ظهر
رمان نوبت عاشقی،سرمه،بگشای لب واسه کدوم انتشاراتیه؟

سرمه که مال نشر البرز هست . کتاب بگشای لب من مال 12 سال پیش هست . اون موقع که البرز بوده الان رو نمیدونم دیگه

نوبت عاشقی الان دم دستم نیست که بگم. ولی مال شادان نیست . یک انتشاراتی جدید هست که من شنیدم مال خود تکین و مامانش هست

Mahtab70
۱۳ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۱۱:۱۹ بعد از ظهر
نوبت عاشقی مال انتشارت روشا هستش

samane7
۱۳ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۱۱:۳۶ بعد از ظهر
ااا خب من چون ديدم مال تكينه،گفتم شايد شادانه

bahooneh10
۱۴ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۱۲:۰۵ قبل از ظهر
بچه ها کتاب معرفی کنین دیگه
راستی یه انحراف خودمم بدم:
روز اول نمایشگاه، ورود برای عموم آزاده؟ یعنی همون روز چهارشنبه، 15 اردیبهشت؟
کسی خبر داره؟
رفع انحراف:
دختر مریلین و الی از ماریا بارت از انتشارات درسا و یا لیوسا...

aaynaaz
۱۴ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۲:۲۴ بعد از ظهر
بچه ها کتاب معرفی کنین دیگه
راستی یه انحراف خودمم بدم:
روز اول نمایشگاه، ورود برای عموم آزاده؟ یعنی همون روز چهارشنبه، 15 اردیبهشت؟
کسی خبر داره؟
رفع انحراف:
دختر مریلین و الی از ماریا بارت از انتشارات درسا و یا لیوسا...

بهونه جون منم کلی سایت های مختلف و خبر گذاری ها رو زیرو رو کردم اما به نتیجه ی مطمئنی نرسیدم البته تو یکی از خبر گذاری ها نوشته بود 15تا 25 بازدید برای عموم آزاد است و نمایشگاه قراره که 14 توسط معاون رئیس جمهور افتتاح بشه ،دیگه نمی دونم

mahsan
۱۴ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۹:۰۸ بعد از ظهر
شبگرد باغ دل
نویسنده : اذین وندادی
نشر : البرز
قیمت : 11700

خلاصه داستان : دوست ندارم خلاصه ایی ازش بدم ولی یه جواریی روند کلی داستان شبیه به دالان بهشت هست . البته اشتباه نکین داستانش هیچ ربطی به دالان بهشت نداره . ولی من با خوندنش یاد دالان بهشت میفتادم . در مجموع کتاب خوبی بود .. 20 نبود . ولی 17 - 18بود دیگه :-4-:

mahsan
۱۴ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۹:۴۹ بعد از ظهر
سلام :-4-:
این بار میخوام یه کتاب از اسماعیل فصیح بهتون معرفی کنم . نمیدونم تا به حال کتابی از اسماعیل فصیح خوندین یا اصلا نوع داستان هاش رو می پسندین یا نه . ولی من خودم که عاشق نوع نوشتار و موضوع کتاباش هستم . کتاباش اکثرا توی ژانر جنگ و دفاع مقدس هست ولی به نظر من که فوق العاده می نویسه ( البته می نوشت :-20-: به رحمت خدا رفت چند وقت پیش . چقدر من ناراحت شدم)
. من همه ی کتاباش رو دوست دارم ولی عاشق این یکی کتابش هستم . چند سال پیش از کسی کتابش رو گرفتم و خوندم . بعد اینقدر دنبالش گشتم تا تونستم پیداش کنم و بخرم

نام کتاب : لاله برافروخت
نویسنده : اسماعیل فصیح
انتشارات : جانان

18577
۱۵ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۱۲:۵۰ بعد از ظهر
فرد ا نمایشگاه باز میشه (برای عموم!)
داشتم دنبال رمان خوب می گشتم که برم بگیرم. این لیست رو پیدا کردم.
(Jireye Ketab) جيره كتاب - كتابهايي كه بايد قبل از مرگ خواند (http://www.jireyeketab.com/BookTalk/BookTalkF/860117-BooksToReadBeforeDeath.asp)
لیست کتاب هایی که باید قبل از مردن خوند! حدود 220 تاش ترجمه فارسیش موجوده. می خواستم ببینم کسی از این لیست کتابی خونده؟ اگه خونده کدومش خوب بوده و واقعا ارزش خوندن داشته؟ اگه خدا بخواد ما هم شروع کنیم به خوندش که تا قبل از مردنمون تمومشون کنیم!

parniaaa
۱۵ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۱:۱۳ بعد از ظهر
کتاب های همسفر و تو سهم منی از انتشارات شقایق وهمین طور کتاب شکوه های یاس

fatemeharab
۱۵ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۲:۱۱ بعد از ظهر
بچه ها امروز صبح توي راديو گفتن که از ساعتي ديگر نمايشگاه کتاب افتتاح ميشه ولي خبر بدش اين بود که قسمت پارگينگ مصلي رو غرفه بندي کردن و کسايي که ماشين دارن بايد بيرون از نمايشگاه پارک کنند.
در مورد معرفي کتاب هم بايد بگم کتابهاي اسماعيل فصيح همشون قشنگن و هم موضوعات مربوط به جنگ و غير جنگ و خانوادگي داره و مشخصه اکثر کتاباش اينه که لحن طنز داره و قهرمانان داستانهاش ثابت هستند.
راستي اگر کتاب جزيره سرگرداني و ساربان سرگردان خانم سيمين دانشور رو نخوندين اين دو تا کتاب خيلي قشنگن و در ادامه هم مي باشند!کتاب ناتور دشت هم خيلي بانمکه و خيلي هم معروفه نوشته جي دي سالينجر هست.
اگر کسي به فروغ فرخزاد علاقه داره مي تونه رمان شهر آشوب ( اسم نويسندش يادم نيست) در مورد زندگي فروغ رو بخره .
اگر کسي داره بچه دار ميشه يا تازه بچه دار شده کتاب من و کودک من فوق العاده مفيد و بدر بخوره .
اگه بازم يادم اومد براتون مي نويسم.

parniaaa
۱۵ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۳:۰۸ بعد از ظهر
بچه ها این کارت یارانه ای خرید کتاب برای همه ی کتاباس یا کتابای خاص

هدیه
۱۵ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۳:۲۴ بعد از ظهر
میخواستم خواهش کنم هر کی میره نمایشگاه و کتابی میخره که خوبه و خوشش میاد یا برعکس خوب نبوده وخوشش نمیادیا چیز جالبی می بینه یا مورد خاصی توی نمایشگاه هست بیاد اینجا برای بقیه بنویسه که اونایی که هنوز نرفتن ومیخوان روزهای اینده برن بدونن کتابهای به درد بخور کجا هستن انتشاراتی مورد علاقه شون ادرس دقیقشون چیه و ..... خلاصه خیلی مطالب دیگه که به نظرتون خوب میاد که بقیه بدونند.

Mina
۱۵ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۱۰:۱۴ بعد از ظهر
بچه ها کسی در مورد این رمانهای جدید نشر علی چیزی میدونه؟ که چه جوریاست؟

mahsan
۱۵ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۱۰:۱۸ بعد از ظهر
بچه ها کسی در مورد این رمانهای جدید نشر علی چیزی میدونه؟ که چه جوریاست؟

هنوز که تازه اومده . من فردا میرم کتاب فروشی اگه اومده باشه .میخرم و میخونم و خبر میدم

Mina
۱۵ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۱۰:۲۰ بعد از ظهر
هنوز که تازه اومده . من فردا میرم کتاب فروشی اگه اومده باشه .میخرم و میخونم و خبر میدم

پس من منتظرما...میخوام بعد ِ عمری رمان بخرم..

alizee
۱۶ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۵:۳۳ بعد از ظهر
[
(Jireye Ketab) جيره كتاب - كتابهايي كه بايد قبل از مرگ خواند (http://www.jireyeketab.com/BookTalk/BookTalkF/860117-BooksToReadBeforeDeath.asp)
لیست کتاب هایی که باید قبل از مردن خوند! حدود 220 تاش ترجمه فارسیش موجوده. می خواستم ببینم کسی از این لیست کتابی خونده؟ اگه خونده کدومش خوب بوده و واقعا ارزش خوندن داشته؟ اگه خدا بخواد ما هم شروع کنیم به خوندش که تا قبل از مردنمون تمومشون کنیم![/QUOTE]

هرگز رهایم مکن
ن
نوشته کازئو ایشی گورو

اولین کتاب توی این لیسته

واسه انتشارات ققنوس

کتاب قشنگیه

sama33
۱۸ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۱:۱۱ بعد از ظهر
سلام
نمی دونم نظر تکراریه یا نه ولی اگر دوستان امکانش را دارند از نمایشگاه کتاب لیلای من را بگیرید و برامون بصورت اسکن بگذارید چون الان داره تایپ میشه و سایت شیرازیها میذاره ولی خوب معلوم نیست کی تموم بشه .

شبنم
۱۸ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۲:۰۲ بعد از ظهر
فرد ا نمایشگاه باز میشه (برای عموم!)
داشتم دنبال رمان خوب می گشتم که برم بگیرم. این لیست رو پیدا کردم.
لیست کتاب هایی که باید قبل از مردن خوند! حدود 220 تاش ترجمه فارسیش موجوده. می خواستم ببینم کسی از این لیست کتابی خونده؟ اگه خونده کدومش خوب بوده و واقعا ارزش خوندن داشته؟ اگه خدا بخواد ما هم شروع کنیم به خوندش که تا قبل از مردنمون تمومشون کنیم!

ببخش گلم من این پستت رو الان دیدم گفتم اگه هنوز دیر نشده جوابت رو بدم

از این لیست من اینا رو خوندم:

52- شيطان و دوشيزه پريم - پائولو كوئيلو (كاروان) واقعا عالیه
90- ورونيكا تصميم ميگيرد بميرد - پائولو كوئيلو (كاروان) اینم خیلی خوبه . از این سری در ساحل رود پیدرا نشستم و گریستم هم واقعا ارزش خوندن داره

93- خاطرات يك گيشا - آرتور گلدن (سخن) این رو اگر فیلمش رو هم دیده باشین می دونین واقعا اثر خاصی ـه . البته بچه ها الان دارن اسکنش رو می ذارن. از کتابهای با ارزشی ـه برای خوندن

از کتابهای میلان کوندرا آهستگی و شوخی اش بد نیستن ولی خب با چیزهایی که ازشون زده میشه چیزی برای خوندن نمی مونه

288- بچههاي نيمهشب - سلمان رشدي (تندر) این کتاب فکر می کنم جمع شده از کتاب فروشی ها . قلم این ویسنه بی تعصب اگه بهش نگاه کنی شاهکاره

324- پاييز پدرسالار - گابريل گارسيا ماركز (حكايتي ديگر) اینم رمان قشنگیه . شبکه دو شب عید امسال یه سریال میداد اسمش یادم نمیاد کاملا برداشت از این کتاب بود

389- 2001، يك اديسه فضايي - آرتور سي. كلارك (نقطه) این فضاییه . من خوشم نیومد

399- صد سال تنهايي - گابريل گارسيا ماركز (اميركبير) اینم فکر کنم همه خوندن. مخاطب خاص خودش رو داره. به دل من ننشست اون طوری که انتظار داشتم

400- مرشد و مارگاريتا - ميخائيل بولگاكف (فرهنگ نشر نو) محشره. خودم شاید اسکنش رو بذارم به زودی

500- آخرين وسوسه مسيح - نيكوس كازانتزاكيس (نيلوفر) خیلی قشنگه خیلی. کتابهای نیکوس کازانتزاکیس یه تم مذهبی دارن ولی واقعا قشنگ و با ارزشن

486- دكتر ژيواگو - بوريس پاسترناك (ساحل) اینم فکر کنم فیلمش رو دیدین . من خوشم نمیاد

547- 1984 - جورج اورول (نيلوفر) خیلی عالیه. تو سایت هم داریمش

559- طاعون - آلبر كامو (نيلوفر) من دوستش ندارم خوندنش دپرسم کرد

564- قلعه (مزرعه) حيوانات - جورج اورول (جامي) خیلی باحاله :-24-:

579- بيگانه - آلبر كامو (نيلوفر) کتاب خاصی ـه . هر کسی نمی پسنده. باید با کتابهای آلبر کامو آشنا باشی تا به دلت بشینه

574- شازده كوچولو - آنتوان دو سنت اگزوپري (اميركبير) اینم که حتما بخونید. صوتی اش هم با صدای شاملو گوش بدید

587- زنگها براي كه به صدا در ميآيند - ارنست همينگوي (صفي عليشاه) قشنگه

602- تهوع - ژان پل سارتر (نيلوفر) من اصلا دوستش دارم

603- ربهكا - دافنه دو موريه (جامي / جاويدان) اینم فکر کنم همه خوندیم دیگه. عاشقانه اس

619- بر باد رفته - مارگارت ميچل (نگاه) مثل فبلی

685- در جستجوي زمان از دست رفته - مارسل پروست (مركز) رمان قشنگیه. خیلی طولانی ـه . یه برهه طولانی طول میکشه

840- آنا كارنينا - لئون تولستوي (نيلوفر) قشنگه ولی اعصاب آدم یه جاهایی اش واقعا خورد میشه. خیلی عبرت آموزه

857- جنگ و صلح - لئون تولستوي (نيلوفر) اینم بار اول آدم رو خسته می کنه. به نظرم بهتره اول فیلمش رو ببینید بعد کتابش رو بخونید

904- جين اير - شارلوت برونته (جامي) اینم که حتما خوندیید قشنگه

908- سه تفنگدار - الكساندر دوما (هرمس / زرين، گوتنبرگ) عالیه

920- بابا گوريو - اونوره دو بالزاك (ققنوس) خوبه ولی خسته کننده اس

921- اوژني گرانده - اونوره دو بالزاك (جاده ابريشم / سپيده) داستان یکی از معشوقه های ناپلئونه خوبه

922- گوژپشت نوتردام - ويكتور هوگو (جاودان خرد) نه دوستش ندارم

936- اما - جين اوستين (فكر روز) عشق و عاشقه بد نیست

938- غرور و تعصب - جين اوستين (نشر ني) خیلی خیلی دوستش دارم. خیلی جالبه

یه سری اش هم کتاب کودکه.

اینا اونای بود که به هن من رسید خوندم. البته نمیشد کامل نظر بدم مختصر گفتم

hiva
۱۸ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۲:۴۵ بعد از ظهر
http://www.shadan-pub.com/site/Portals/0/Tab%20Pic/Nemishe.jpg

رمان: نمیشه ؟! میشه !

نویسنده: الگا کیایی

تعداد صفحات: 136

نشر: شادان

دیگر از دلسوزی های بی دلیل و نگاه پر از ترحم آنها خسته شده بودم . من چاق بودم و این را نیز به خوبی می دانستم . حتی گاهی از قرار گزفتن در کنار دیگران
خجالت می کشیدم ، زیرا اعتماد به نفس خود را هم از دست داده بودم . تا آن روز ... که تصمیم گرفتم به زنی با تناسب اندام مبدل شوم . ساده نبود ولی غیر ممکن
هم نبود . و توانستم ...
کاری که هیچ کس باور نمی کرد ، ولی من انجامش دادم: 50 کیلوگزم کاهش وزن و حفظ وزن متعادل برای سالها!

بچه ها کسی این رمان و خونده یا خریده؟!
یکی از دوستام می گفت پرفروش ترین رمان نشر شادان بود.
ولی خنگه خودش نگرفته :-40-:

Mahtab70
۱۸ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۲:۵۶ بعد از ظهر
اگه میشه بگید نویسنده بازگشت کیه ممنون میشم:-6-:

mahsan
۱۸ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۳:۰۷ بعد از ظهر
اگه میشه بگید نویسنده بازگشت کیه ممنون میشم:-6-:

مهتاب جون نویسنده اش نشاط داودی هستش . نشر پرسمان . قیمتش هم 7800 . کتابشم خوبه . کافیه ؟ :-3-:

bahooneh10
۱۸ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۳:۰۸ بعد از ظهر
گفتیم که...
مال خانم نشاط داودیه
و از انتشارات پرسمان

hiva
۱۸ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۳:۲۴ بعد از ظهر

مهتاب جون این داستان و خوندم یاد اون فیلم هندی افتادم که توی سال 1999 بهترین فیلم بالیوود می شه و آیشواریا رای و سلمان خان و آجی دیوگان توش بازی کردن.
هم دل دچوکه صنم بود اسمش گمونم.
موضوع اونم راجب پسری بود که نقشش رو سلمان خان بازی می کرد که عاشق دختر استادش می شه و خلاصه خیلی همدیگه رو می خوان و سلمان ولی اصلا قدم جلو نمی ذاره بیشتر تو کار اینه که خواننده بشه و محبوب. بعد می ذاره می ره و دختره هم می دن به آجی دوگان در حالی که هنوز تو نخ عشقشه بعد آجی که متوجه می شه اونو می بره پیش عشقش و اصلا کاری بهش نداره تا عشقش و پیدا کنه خلاصه دست اینارو بذار تو دست هم آیش هم شنگول می شه می رن ولی پسره رو که پیدا می کنه می بینه چقدر عوض شده اصلا یه جورایی دختره رو فراموش کرده بوده...خلاصه اینکه بر می گردد ور دل شوهر جونش .:-24-:

جدیدا رمان های ایرانی برداشت شده از روی سریال های کره و فیلم های بالیوودی هستش !

خانومی
۱۸ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۳:۲۷ بعد از ظهر
بادهای موسمی

bahooneh10
۱۸ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۳:۳۹ بعد از ظهر
بادهای موسمی
از کسی؟
کجا؟ خلاصه اش کو پس؟
انتشارات کدومه؟
پس اطلاعاتش کجاست؟

mahsan
۱۸ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۵:۴۰ بعد از ظهر
وای الان که لیست کتابهای شبنم رو دیدم یادم افتاد . خاطرات یک گیشا هم فوق العاده ست . من که خیلی خیلی زیاد ازش خوشم اومد. البته اگه پیدا بشه .چون من خودم چند سال پیش حماقت کردم و کتابش رو نخریدم . بعد دیگه پیداش نکردم

hiva
۱۸ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۵:۴۴ بعد از ظهر
وای الان که لیست کتابهای شبنم رو دیدم یادم افتاد . خاطرات یک گیشا هم فوق العاده ست . من که خیلی خیلی زیاد ازش خوشم اومد. البته اگه پیدا بشه .چون من خودم چند سال پیش حماقت کردم و کتابش رو نخریدم . بعد دیگه پیداش نکردم

رمانش و نخوندم ولی فیلمش خیلی محشره :-8-:
نمیشه الان پیشنهاد بدم فیلمش و ببین یا بخرن :-10-:

mahsan
۱۸ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۵:۴۶ بعد از ظهر

هیوا جون فیلمش هم فوق العاده ست . البته بدون سانسورش . اتفاقا من اول فیلمش رو دیدم بعد کتابش رو خوندم . ولی چون اینجا بخش معرفی کتاب بود کتابش رو معرفی کردم :-4-:

mahdiyeh
۱۸ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۵:۵۰ بعد از ظهر
خاطرات یک گیشا (http://www.forum.98ia.com/t35286.html)

فكر كنم كتابش اين باشه كه يكي از بچه ها داره مي ذاره...

Mahtab70
۱۸ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۵:۵۱ بعد از ظهر

من فیلمش رو دیدم خیلی رو من تاثیر گذاشت:-41-: اگه فیلمش رو پیدا کردین ببینید البته بدون سانسور:-65-::-120-::mrgreen:

hiva
۱۸ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۵:۵۹ بعد از ظهر
http://fimorvarid.ir/shop/images/harazgahfinal.gif?osCsid=8a3fb4285fff1b699f0371c7b 1f8d69b

نویسنده: فریبا منتظر ظهور (http://fimorvarid.ir/shop/advanced_search_result.php?search_in_description=1&keywords=فریبا منتظر ظهور&select-author=author-exact)
قطع کتاب: رقعی (http://fimorvarid.ir/shop/advanced_search_result.php?search_in_description=1&keywords=رقعی&select-author=author-exact)
ناشر: انتشارات مروارید (http://fimorvarid.ir/shop/advanced_search_result.php?search_in_description=1&keywords=انتشارات مروارید&select-author=author-exact)
چاپ: 1 (http://fimorvarid.ir/shop/advanced_search_result.php?search_in_description=1&keywords=1&select-author=author-exact)

هرچه می گذرد بیشتر دوستش دارم دلم برایش می سوزد طفلک از بس آت آشغال خورده این قدر کوچک مانده از بس تو سری خورده و مجبور شده سریع فرار کند این قدر فرز و تیز شده . اصلا آن چه در طول روز می خورد و جاهایی که پرسه می زند به من چه ربطی دارد حالا اینجاست .کنار من .همین کافی نیست....

http://fimorvarid.ir/shop/images/man%20danaye%20kol%20hastam.gif?osCsid=8a3fb4285ff f1b699f0371c7b1f8d69b

نویسنده: مصطفی مستور (http://fimorvarid.ir/shop/advanced_search_result.php?search_in_description=1&keywords=مصطفی مستور&select-author=author-exact)
ناشر: انتشارات ققنوس (http://fimorvarid.ir/shop/advanced_search_result.php?search_in_description=1&keywords=انتشارات ققنوس&select-author=author-exact)

دريكي ازاين منظره ها پدرم مرد. نگاه نكردم. عيدي مرد. رسول به من گفت . من نشنيدم .نمي شنيدم رسول را. كسي گفت تندتر. نمي ديدمش اما صداش راخوب مي شنيدم. گفت:((تندتر،تندتر!.)) رسول گفت: ((صداي من رو نمي شنوي لامسب؟) گفتم: (چي) و رسول فرورفت. انگار درچاهي . بعد مادرم مرد. مونس بود اما. هرچند صداي رويا. زنم. حتي صداي مادرم .بعد من خسته شدم. مي دويدم وجيغ مي كشيدم. كسي نشنيد. حتي خودم. حني.

http://fimorvarid.ir/shop/images/be%20vaght%20behesht.jpg?osCsid=8a3fb4285fff1b699f 0371c7b1f8d69b

نویسنده: نرگس جورابچيان (http://fimorvarid.ir/shop/advanced_search_result.php?search_in_description=1&keywords=نرگس جورابچيان&select-author=author-exact)
ناشر: انتشارات آموت (http://fimorvarid.ir/shop/advanced_search_result.php?search_in_description=1&keywords=انتشارات آموت&select-author=author-exact)

http://fimorvarid.ir/shop/images/Picture%20001.gif?osCsid=8a3fb4285fff1b699f0371c7b 1f8d69b

نویسنده: سیامک گلشیری (http://fimorvarid.ir/shop/advanced_search_result.php?search_in_description=1&keywords=سیامک گلشیری&select-author=author-exact)
قطع کتاب: رقعی (http://fimorvarid.ir/shop/advanced_search_result.php?search_in_description=1&keywords=رقعی&select-author=author-exact)
ناشر: انتشارات مروارید (http://fimorvarid.ir/shop/advanced_search_result.php?search_in_description=1&keywords=انتشارات مروارید&select-author=author-exact)

نمی دانم چرا اما خودم هم هوس کرده بودم ببینمش . می دانستم که دیگر هیچ احساسی به او ندارم مطمئن بودم . فقط می خواستم ببینمش . یک دیدار خیلی ساده همین
نشانی سرراستی بود من یک ساعت بعد حدود ساعت دوازده آنجا بودم باد شدیدی می آمد و هوا ابری بود . به پنجره طبقه سوم نگاه کردم احساس کردم سایه ای.....و

http://fimorvarid.ir/shop/images/morvarid%20(50).gif?osCsid=8a3fb4285fff1b699f0371c 7b1f8d69b

نویسنده: مهری رحمانی (http://fimorvarid.ir/shop/advanced_search_result.php?search_in_description=1&keywords=مهری رحمانی&select-author=author-exact)
چاپ: 1 (http://fimorvarid.ir/shop/advanced_search_result.php?search_in_description=1&keywords=1&select-author=author-exact)

http://fimorvarid.ir/shop/images/kasi%20mi%20ayad.JPG?osCsid=8a3fb4285fff1b699f0371 c7b1f8d69b

نویسنده: مریم ریاحی (http://fimorvarid.ir/shop/advanced_search_result.php?search_in_description=1&keywords=مریم ریاحی&select-author=author-exact)
ناشر: نشر پریمان (http://fimorvarid.ir/shop/advanced_search_result.php?search_in_description=1&keywords=نشر پریمان&select-author=author-exact)

نویسنده: فرشته نوبخت (http://fimorvarid.ir/shop/advanced_search_result.php?search_in_description=1&keywords=فرشته نوبخت&select-author=author-exact)
ناشر: نشر افراز (http://fimorvarid.ir/shop/advanced_search_result.php?search_in_description=1&keywords=نشر افراز&select-author=author-exact)

... تا صبح، چند بار بیدار شدم و دوباره خوابم برد. باریکهای از نور شفق به داخل اتاق تابیده بود که از بستر بیرون آمدم. دیگر صدا قطع شده بود. خیالم راحت شد فکر کردم حالا دیگر خوابیده است. به خودم گفتم باید همینطور باشد. همهی ما هرقدر هم رنج و درد میبینیم کمی بعد بیحس و لمس میشویم و کاسهی صبرمان گودتر میشود. اما دمدمای غروب وقتی دیدم چراغ اتاقش روشن نشد و وقتی دیدم جز باریکهی سیاه و تاریک، از لای درزِ میان در و درگاهی خانهاش چیزی معلوم نیست، باز نگران شدم. مخصوصاً که صدای آزاردهندهی آن دستگاه را باز میشنیدم و بعد از آن شب نیز، هرشب میشنوم، که تا صبح خواب را به چشم من حرام میکند...

http://fimorvarid.ir/shop/images/razi%20dar%20kocheha.JPG?osCsid=8a3fb4285fff1b699f 0371c7b1f8d69b

نویسنده: فریبا وفی (http://fimorvarid.ir/shop/advanced_search_result.php?search_in_description=1&keywords=فریبا وفی&select-author=author-exact)
ناشر: نشر مرکز (http://fimorvarid.ir/shop/advanced_search_result.php?search_in_description=1&keywords=نشر مرکز&select-author=author-exact)

«رازی در کوچهها» با لحظه مرگ پدر راوی داستان آغاز میشود، پدری که راوی هیچ علاقهای به او در خود احساس نمیکند، فقط در آخرین لحظات آمده تا در کنار او باشد.
حمیرا پس از سالها دوری به شهر و دیار خود باز میگردد و در این سفر به درون خود نیز سفری دارد که او را به گذشتههای دور کودکی میبرد، به روزهایی که با نگاه غضبآلود پدرش میخکوب میشد و قدرت حرکت و حتی تفکر را از دست میداد، به روزهایی که تنها دلمشغولی و شادی او در زندگی دوستش آذر بود، به روزهای سکوت بیپایان مادر و ... .
داستان در دو زمان حال و گذشته دور کودکی حمیرا در جریان است، خواننده اطلاعی از حدفاصل این دو دوره ندارد، نویسنده اشاره صریحی به مکان داستان نکرده است، اما ظاهرا حوادث در شهر کوچکی اتفاق افتاده است.
درونمایه داستان فقر فرهنگی و اجتماعی است و ناتوانی انسانها در ایجاد روابط با یکدیگر. دغدغه نویسنده در پرداختن به مسائل و مشکلات زنان در این اثر نیز همچون کارهای قبلی او مشهود است. در واقع نویسنده روابط و مشکلات زنان را به گونهای که در جامعه ما وجود دارد، ترسیم کرده و نشان داده نه به گونه آرمانی که برخی نویسندهها در داستانهایشان عنوان میکنند.

http://fimorvarid.ir/shop/images/vasvase%20haye.jpg?osCsid=8a3fb4285fff1b699f0371c7 b1f8d69b

نویسنده: حسن کریم پور (http://fimorvarid.ir/shop/advanced_search_result.php?search_in_description=1&keywords=حسن کریم پور&select-author=author-exact)
ناشر: انتشارات اوحدی (http://fimorvarid.ir/shop/advanced_search_result.php?search_in_description=1&keywords=انتشارات اوحدی&select-author=author-exact)

http://fimorvarid.ir/shop/images/man%20ashegh.jpg?osCsid=8a3fb4285fff1b699f0371c7b1 f8d69b

نویسنده: سیامک گلشیری (http://fimorvarid.ir/shop/advanced_search_result.php?search_in_description=1&keywords=سیامک گلشیری&select-author=author-exact)

لیلیومهای زرد، همهش پنج دقیقه فرقشه، پارک چیتگر، من عاشق آدمهای پولدارم، فقط میخواستم باهات شوخی کنم، به نظر من که هیچجای دنیا لاهیجان نمیشه، پرده سفید، جناب نویسنده و گرگ خونآشام، از دیگر داستانهای این مجموعه هستند.

http://fimorvarid.ir/shop/images/saye%20ash.JPG?osCsid=8a3fb4285fff1b699f0371c7b1f8 d69b

نویسنده: حسین نوش آذر (http://fimorvarid.ir/shop/advanced_search_result.php?search_in_description=1&keywords=حسین نوش آذر&select-author=author-exact)

داستان اين رمان درباره مرد چهلوچند سالهاي است كه كه يک روز صبح در هتلي كه نميداند كجاست، بيدار ميشود و درمييابد كه آن هتل در ايران نيست.

نام اين مرد يوسف بنيعالمي است كه گذشتهاش را به ياد نميآورد. اين مرد هنگامي كه از هتل خارج ميشود، به آرامي گذشتهاش را به خاطر ميآورد و اين به يادآوردن، با روايتهاي مختلفي در طول داستان بيان ميشود.

http://fimorvarid.ir/shop/images/rozi%20ke%20hezar%20bar.jpg?osCsid=8a3fb4285fff1b6 99f0371c7b1f8d69b

نویسنده: روح انگیز شریفیان (http://fimorvarid.ir/shop/advanced_search_result.php?search_in_description=1&keywords=روح انگیز شریفیان&select-author=author-exact)

http://fimorvarid.ir/shop/images/che%20kasi%20bavar%20mikonad.jpg?osCsid=8a3fb4285f ff1b699f0371c7b1f8d69b

نویسنده: روح انگیز شریفیان (http://fimorvarid.ir/shop/advanced_search_result.php?search_in_description=1&keywords=روح انگیز شریفیان&select-author=author-exact)

برنده بهترین رمان اول 83 بنیاد گلشیری

http://fimorvarid.ir/shop/images/mankan.jpg?osCsid=8a3fb4285fff1b699f0371c7b1f8d69b

نویسنده: مهناز هدایتی (http://fimorvarid.ir/shop/advanced_search_result.php?search_in_description=1&keywords=مهناز هدایتی&select-author=author-exact)

http://fimorvarid.ir/shop/images/Picture%20031.gif?osCsid=8a3fb4285fff1b699f0371c7b 1f8d69b

http://fimorvarid.ir/shop/images/hezar%20dast%20penhan.jpg?osCsid=8a3fb4285fff1b699 f0371c7b1f8d69b

نویسنده: ایرج مثال آذر (http://fimorvarid.ir/shop/advanced_search_result.php?search_in_description=1&keywords=ایرج مثال آذر&select-author=author-exact)

من تعریف اینارو خیلی شنیدم یه لیست ازشون برداشتم مشخصاتشم الان گیر آوردم غیر از یکی بقیه رو نداشته بیدم :-65-:

هدیه
۱۸ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۶:۲۱ بعد از ظهر
http://www.shadan-pub.com/site/Portals/0/Tab%20Pic/Nemishe.jpg

رمان: نمیشه ؟! میشه !

نویسنده: الگا کیایی

تعداد صفحات: 136

نشر: شادان

دیگر از دلسوزی های بی دلیل و نگاه پر از ترحم آنها خسته شده بودم . من چاق بودم و این را نیز به خوبی می دانستم . حتی گاهی از قرار گزفتن در کنار دیگران
خجالت می کشیدم ، زیرا اعتماد به نفس خود را هم از دست داده بودم . تا آن روز ... که تصمیم گرفتم به زنی با تناسب اندام مبدل شوم . ساده نبود ولی غیر ممکن
هم نبود . و توانستم ...
کاری که هیچ کس باور نمی کرد ، ولی من انجامش دادم: 50 کیلوگزم کاهش وزن و حفظ وزن متعادل برای سالها!

بچه ها کسی این رمان و خونده یا خریده؟!
یکی از دوستام می گفت پرفروش ترین رمان نشر شادان بود.
ولی خنگه خودش نگرفته :-40-:

میگم هیوا جون مطمئنی این رمانه؟ :-7-: از این نوشته پشت جلدی که گذاشتی فکر کردم شاید از این کتابهاست که راهنمای کمک به افراد چاق برای لاغر شدن باشه؟؟!!!:-4-:

soode
۱۹ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۱۱:۰۳ قبل از ظهر
كتاب پرنده خوشبختي از عاطفه منجزي و انتهاي سادگي از معصومه بهارلويي و صياد از انتشارات علي كتاباي قشنگيه و جزوه پرفروشترينها بوده هم تو سايتش هم تو نمايشگاه

soode
۱۹ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۱۱:۱۰ قبل از ظهر
http://fimorvarid.ir/shop/images/kasi%20mi%20ayad.JPG?osCsid=8a3fb4285fff1b699f0371 c7b1f8d69b

نویسنده: مریم ریاحی (http://fimorvarid.ir/shop/advanced_search_result.php?search_in_description=1&keywords=%D9%85%D8%B1%DB%8C%D9%85%20%D8%B1%DB%8C%D 8%A7%D8%AD%DB%8C&select-author=author-exact)
ناشر: نشر پریمان (http://fimorvarid.ir/shop/advanced_search_result.php?search_in_description=1&keywords=%D9%86%D8%B4%D8%B1%20%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D 9%85%D8%A7%D9%86&select-author=author-exact)

.

به نظرم كتاب كسي مي ايد معموليه.من كتابشو دارم اگر مي خواين ميتونم تايپ كنه بزارم.اگر در خواست زياد باشه مي زارم.بهم خبر بدين .

ashoka
۲۸ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۰۱:۰۷ بعد از ظهر
رمان لحظه های ابی تقدیر از نشر علی :-65-:

داستانش چه :-2-18-::-2-25-:جوريه؟ قشنگه؟

yasi88
۴ مهر ۱۳۸۹, ۰۴:۳۹ بعد از ظهر
سوده جون اون رمانی كه گفتی پرنده ی خوشبختی نيست پرنده ی بهشتيه! راستی من ديروز كتاب صياد رو خريدم و دلم می خواد زود بخونمش!انتهای سادگی رو نمی دونم موضوعش چيه.توی اين هفته دو تا كتاب خريدم يكی ادريس و اون يكی صياد.ادريس رو 2روزه تموم كردم

*TARA*
۱۹ آبان ۱۳۸۹, ۱۱:۵۵ قبل از ظهر
داستانش چه :-2-18-::-2-25-:جوريه؟ قشنگه؟
ارزش یه بار خوندنو داره!مخصوصا وقتی فهمیدم نویسنده اش فقط همین یه کتابو تا حالا چاپ کرده بیشتر خوشم اومد. بعنوان اولین کتاب،کارش عالی بود:-2-32-:
نکته خوبش این بود که تا لحظه آخر هم حدس نمی زدی چه جوری تموم میشه!در اصل به هم نرسیدن ولی با این حال خوب و مثبت تموم شد. داستانش کمی متفاوت بود
حیف که نمیشه تو سایت گذاشت وگرنه من میذاشتم:-2-39-:

*TARA*
۱۹ آبان ۱۳۸۹, ۱۲:۰۱ بعد از ظهر
کسی پیشنهاد جدیدی نداره به جز اینایی که بچه ها گفتن؟اکثر اینایی که بچه ها گفتن در این مدت توی سایت گذاشته شده یا اینکه من خریدم خوندمشون. اگه میشه پیشنهاد جدید بدین. از قشنگ بودنش مطمئن باشین بعد معرفی کنین که آدم دلش واسه پولی که میده نسوزه http://www.kolobok.us/smiles/big_he_and_she/girl_in_dreams.gifخارجی هم نباشه. نشر علی هم نباشه که اگه خوب بود بشه روی سایت واسه همه گذاشت

Mina
۱۹ آبان ۱۳۸۹, ۰۴:۵۹ بعد از ظهر
کسی پیشنهاد جدیدی نداره به جز اینایی که بچه ها گفتن؟اکثر اینایی که بچه ها گفتن در این مدت توی سایت گذاشته شده یا اینکه من خریدم خوندمشون. اگه میشه پیشنهاد جدید بدین. از قشنگ بودنش مطمئن باشین بعد معرفی کنین که آدم دلش واسه پولی که میده نسوزه http://www.kolobok.us/smiles/big_he_and_she/girl_in_dreams.gifخارجی هم نباشه. نشر علی هم نباشه که اگه خوب بود بشه روی سایت واسه همه گذاشت

تارا، کلبه آن سوی باغ از ناهید سلیمان خانی رو بگیر ببین چطوره:-2-38-:توسایت هم یه 15صفحه ش روگذاشتن، دیه نذاشتن

asal_cheshmak
۱۹ آبان ۱۳۸۹, ۰۵:۰۰ بعد از ظهر
این تایپیک قدیمیه و موضوعی که دارین بحث میکنین ربطی به اینجا نداره

قفل