PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حذف، مرتب سازی و سفارشی کردن عکسها در آلبوم فیسبوکbahar1313
1390,05,08, ساعت : 12:32
قابلیت اشتراک گذاری عکسهای شخصی در فیس بوک با دوستان و بستگان http://www.gooyait.com/uploads/facebook-photo-tips1.jpgجالبترین ویژگی فیسبوک است. همه ما تعدادی عکس در آلبوم حساب کاربری فیسبوکمان داریم. گرچه خیلی از فیسبوک استفاده میکنیم اما هنوز درمورد بارزترین ویژگیهای آن بی اطلاعیم. این سایت گزینهها (انتخابها), ویژگیها و قابلیتهای زیادی دارد که حتی از وجود آن خبر نداریم.


در اینجا به نکاتی در مورد آلبوم عکس فیسبوک که احتمالا از آن مطلع نیستید اشاره کردم:
۱٫شخصی سازی آلبوم عکس فیسبوک (تصاویر کوچک)
وقتی آلبومی در فیسبوک ایجاد میکنید، یکی از عکسها بصورت خودکار به عنوان تصویر کوچک روی آلبوم انتخاب میشود. این تصویر کوچک با کلیک به شما و دوستانتان امکان ورود به محتوای آلبوم را میدهد.
برای شخصی سازی تصویر کوچک آلبومتان، مراحل زیر را انجام دهید:

به پروفایلتان بروید در ستون سمت چپ روی “عکسها” کلیک کنید و برای دسترسی به محتویات تصویر کوچک روی آلبوم کلیک کنید;


روی لینک آبیرنگ “ویرایش آلبوم” و بعد ” ویرایش تصویر” کلیک کنید;

http://www.gooyait.com/uploads/facebook-photo-tips-03.jpg (http://www.gooyait.com/1390/05/01/how-to-customize-delete-arrange-photos-in-your-facebook-photo-album.html/facebook-photo-tips-03)

به عکس مورد نظر برگردید و برای پوشش (جلد) آلبوم تنظیم کنید;
http://www.gooyait.com/uploads/facebook-photo-tips-05.jpg (http://www.gooyait.com/1390/05/01/how-to-customize-delete-arrange-photos-in-your-facebook-photo-album.html/facebook-photo-tips-05)
۲٫ حذف چندین عکس از یک آلبوم
تا بحال از خودتان پرسیدید چگونه میشود چندین عکس را بدون پاک شدن آلبوم از آن حذف کرد؟ مراحل لازم برای اینکار:


به پروفایلتان بروید در ستون سمت چپ روی “عکسها” کلیک کنید و برای دسترسی به محتویات تصویر کوچک روی آلبوم کلیک کنید;


روی لینک آبیرنگ “ویرایش آلبوم” و بعد ” ویرایش تصویر” کلیک کنید;


صفحه بعدی امکان بررسی کلی عکسهایی که قصد حذف و پاک کردن آنها را دارید میدهد:

http://www.gooyait.com/uploads/facebook-photo-tips-04.jpg (http://www.gooyait.com/1390/05/01/how-to-customize-delete-arrange-photos-in-your-facebook-photo-album.html/facebook-photo-tips-04)
۳٫ مرتب کردن عکسها در هر آلبوم
کشیدن عکس های آلبوم به اطراف بسیار ساده است در حالیکه بسیاری از افراد از نحوه انجام اینکار آگهی ندارند.
برای مرتب کردن عکسهای آلبومتان کافیست:

به پروفایلتان بروید در ستون سمت چپ روی “عکسها” کلیک کنید و برای دسترسی به محتویات تصویر کوچک روی آلبوم کلیک کنید;
روی عکس کلیک کنید تا ماوس به شکل کمان ۴سر تبدیل شود و بعد با کلیک چپ عکس را به محلی که میخواید بکشید;

http://www.gooyait.com/uploads/facebook-photo-tips-06.jpg (http://www.gooyait.com/1390/05/01/how-to-customize-delete-arrange-photos-in-your-facebook-photo-album.html/facebook-photo-tips-06)
پیشتر نکات و راهنمایی های زیادی درمورد عکس های فیسبوک پوشش دادیم:

ابزارهای قدرتمندی که به شما امکان دانلود تمام عکسههای فیسبوک را به همراه برچسب(tag) میدهد مانند ۳برنامه دانلود آلبوم عکس فیسبوک، وجود دارد. برنامه دیگری که امکان دانلود همه آلبومهای فیسبوک را بهراحتی میسر میکند پیک ان زیپ (Pick ‘n Zip (http://www.makeuseof.com/dir/pick-n-zip-download-entire-albums-photos-facebook/)) است.


فراموش نکنید از ۱۰ نشانه قوی برای امنیت حریم خصوصی فیسبوکتان استفاده کنید تا روی عکس هایتان نظارت کنید و انتخاب کنید چه کسانی بتوانند عکس های شمارا ببینند. همه دوستان یا افرادی بصورت تصادفی یا حتی مسدود کردن هریک از دوستان از دیدن عکس های خصوصی شما
منبع: گویای ای تی (http://www.gooyait.com/1390/05/01/how-to-customize-delete-arrange-photos-in-your-facebook-photo-album.html)