PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی رمان | تکراری ترین رمانی که خوندی چی بود؟

صفحه ها : [1] 2

ghalam
۲۷ بهمن ۱۳۸۸, ۰۹:۰۲ بعد از ظهر
واقعا بعضی از نویسنده ها انگار جور دیگه ای نمیتونن بنویسن یعنی کافیه که یه رمان بده بیرون بعد رمانهای بعدی رو انگار از همون اولی کپی برداری کرده
به نظر من (مودب پور ) از اون دسته از نویسنده هاست :-65-:
نظر شما ها چیه ؟؟؟؟
:-118-:

mahsan
۲۸ بهمن ۱۳۸۸, ۰۵:۳۲ بعد از ظهر
علاوه بر کتاب های مودب پور. کتاب اتش کینه منیر مهریزی یک کپی کامل از کتاب عشق هرگز نمی میرد بود
از کتاب دالان بهشت هم زیاد کپی شده مثل طلوع سپیده یا مستانه عشق
کتاب شب سراب رو هم یادم رفت بگم اونو که دیگه اخر کپی برداری بود بیچاره نویسنده بامداد خمار

HSE.MO
۱۶ خرداد ۱۳۸۹, ۰۵:۳۰ بعد از ظهر
تا حالا شده رمانی که دارین می خونین رو حس کنین تکراریه
مثلا من به رنگ شب از از اعظم طیاری رو خونده بودم بعد که می خواستم رمان رایکا رو بخونم تا نصفه های داستان مثل رمان به رنگ شب بود در واقع تم داستان یکیه فقط فراز و نشیبش فرق داره!!!!!!!!!!!!!
میشه رمان هایی رو که شبیه به هم هستن رو معرفی کنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهستی
۱۶ خرداد ۱۳۸۹, ۰۵:۳۲ بعد از ظهر
آرام تقریبا مثله رایکاست البته خیلی وقت خوندم زیاد مطمئن نیستم

شبنم
۱۶ خرداد ۱۳۸۹, ۰۵:۳۹ بعد از ظهر
تاپیک منتقل شد به بخش متفرقه کتاب

لطفا در ایجاد تاپیک در بخش مناسب دقت کنید . ممنون

targol
۱۶ خرداد ۱۳۸۹, ۰۵:۵۱ بعد از ظهر
همخونه /ارام /در پس کوجه های عاشقی(فکر کنم اسمش همینه)شبیه هم هستن ولی فقط موضوشون شبیه همه وگرنه قلم مریم ریاحی تو همخونه کاملا با دوتای دیگه فرق میکنه

Susanna
۱۶ خرداد ۱۳۸۹, ۰۵:۵۵ بعد از ظهر
رمان دالان بهشت و مستانه عشق.
موضوع 2 کتاب، یکی است با این تفاوت که قلم رمان مستانه عشق ضعیف تر است و کشش کمتری داره نسبت به دالان بهشت.

هدیه
۱۶ خرداد ۱۳۸۹, ۰۶:۴۰ بعد از ظهر
قصه تنهایی، آرام ، همخونه، مسافر کوچه های عاشقی ، رایکا ،بشنو از دل و............ موضوعشون یکیه
پارسا والهه ناز و خلوت نشین عشق هم از اون نوع رماناییه که دختره خودش قبلا پولدار بوده بعد فقیر میشه و از ناچاری میره توی خونه یه پولدار برای پرستاری از یه خانم مسن یا پرستاری بچه و عاقبت عاشق پسر خانواده پولدار میشن و...
یاسمن و جایی که قلب انجاست هم از نوع رماناییه که دختره بعد از سالها از خارج برمیگرده ایران ، پیش خانواده پدری یا مادری و عشق و عاشقی با یکی از پسران فامیل و.....
تقدیر شیرین و ان سوی خیال هر دو با این که نوشته های یک نویسنده هستند خیلی شبیه هم هستند من شخصا حس میکنم خانم اسدی چون تقدیر شیرین اولین نوشته شون بوده و تجربه کافی نداشته بعد که تجربه نوسندگی پیدا کردند و دیده موضوع تقدیر شیرین با این که خیلی بکر و قشنگ بوده نتونسته به اندازه کافی خوب درش بیاره سعی کرده با تغییراتی جزیی در کتاب آن سوی خیال همون موضوع رو بهتر و قشنگ تر بنویسه
عشق شیوا (مریم جعفری ) خیلی شبیه قسمتهای زندگی اسکارلت و رت باتلر در کتاب معروف بر باد رفته هست

avazkhamoosh
۱۶ خرداد ۱۳۸۹, ۰۶:۴۴ بعد از ظهر
به نظرمن رمان دالان بهشت و مستانه عشق کاملا شبیه همه
و رمانای آقای مودب پور تقریبا همشون شبیه همه
البته این نظر منه

dokhtare sahra
۱۶ خرداد ۱۳۸۹, ۰۶:۵۲ بعد از ظهر
رمانهای فریده شجاعی هم شخصبتهاشون خیلی شبیه هم هست

daneshmand
۱۶ خرداد ۱۳۸۹, ۰۷:۰۷ بعد از ظهر
کتابای مریم جعفری همشون کپی هستن....کتاب "ترانه های نیمه شب " رو کاملا از روی
جین ایر کپی کرده....واقعا که....

Anonymous
۱۶ خرداد ۱۳۸۹, ۰۷:۱۴ بعد از ظهر
کتاب عادت می کنیم از روی کتاب دفترچه ممنوع از آلبا دسس پدس بود
حتی اسم کتاب پیام اون یکیه!

Susanna
۱۶ خرداد ۱۳۸۹, ۰۷:۳۰ بعد از ظهر
کتاب دختری در مه ، موضوع کاملا یکسانی داره با رمان بیگانه ای با من است.
ولی رمان بیگانه ای با من است ، جذاب تر، پخته تر و قشنگ تره.
رمان طلوع سپیده هم تقلید ضعیفی از رمان دالان بهشته.

پروانه!
۱۶ خرداد ۱۳۸۹, ۰۷:۳۳ بعد از ظهر
تا حالا شده رمانی که دارین می خونین رو حس کنین تکراریه

بله،متأسفانه همه رمانای ایرانی شبیه هم هستند،این که چیز جدیدی نیست!
رمان کافه پیانو و عقاید یک دلقک شبیه هم هستن،ترانه های نیمه شب و خلوت نشین عشق،شب بی ستاره و کسی می آید،تیه طلا و الهه ناز،...

aaynaaz
۱۶ خرداد ۱۳۸۹, ۰۹:۴۵ بعد از ظهر
قصه تنهایی، آرام ، همخونه، مسافر کوچه های عاشقی ، رایکا ،بشنو از دل و............ موضوعشون یکیه
پارسا والهه ناز و خلوت نشین عشق هم از اون نوع رماناییه که دختره خودش قبلا پولدار بوده بعد فقیر میشه و از ناچاری میره توی خونه یه پولدار برای پرستاری از یه خانم مسن یا پرستاری بچه و عاقبت عاشق پسر خانواده پولدار میشن و...
یاسمن و جایی که قلب انجاست هم از نوع رماناییه که دختره بعد از سالها از خارج برمیگرده ایران ، پیش خانواده پدری یا مادری و عشق و عاشقی با یکی از پسران فامیل و.....
تقدیر شیرین و ان سوی خیال هر دو با این که نوشته های یک نویسنده هستند خیلی شبیه هم هستند من شخصا حس میکنم خانم اسدی چون تقدیر شیرین اولین نوشته شون بوده و تجربه کافی نداشته بعد که تجربه نوسندگی پیدا کردند و دیده موضوع تقدیر شیرین با این که خیلی بکر و قشنگ بوده نتونسته به اندازه کافی خوب درش بیاره سعی کرده با تغییراتی جزیی در کتاب آن سوی خیال همون موضوع رو بهتر و قشنگ تر بنویسه
عشق شیوا (مریم جعفری ) خیلی شبیه قسمتهای زندگی اسکارلت و رت باتلر در کتاب معروف بر باد رفته هست

هدیه جون با نظراتت مثل همیشه کاملا که نه ولی اکثرش رو موافقم و مخالفتم روی خط اول متنت هستش!
به نظر من رمان قصه ی تنهایی و مسافر کوچه های عاشقی رو باید از اون سری کتابا جدا کرد !دلیل؟
خب اول در مورد رمان قصه ی تنهایی که واقعا مقوله ی داستان روی یه محور دیگه دور می زد و دوم در مورد مسافر کوچه های عاشقی که درست زمانی به چاپ رسید که چند سالی بود برو بروی این ازدواجهای غیابی و صادرات دخترامون به شکل کالای قابل معامله به خارج بود!به نظر من اگه شباهتی هم بین این کتاب و داستان دیگه ای باشه ،بیشتر شبیه کتاب خانم رهنما (ترنم مهر در فصل آبی و مه) هستش که هر دو از یک معضل خاص حرف زده بودند

aaynaaz
۱۶ خرداد ۱۳۸۹, ۰۹:۵۲ بعد از ظهر
بله،متأسفانه همه رمانای ایرانی شبیه هم هستند،این که چیز جدیدی نیست!
رمان کافه پیانو و عقاید یک دلقک شبیه هم هستن،ترانه های نیمه شب و خلوت نشین عشق،شب بی ستاره و کسی می آید،تیه طلا و الهه ناز،...

در مورد دو کتاب اول هیچ نظری ندارم چون عقاید یک دلقک رو نخوندم!
دو تای بعدی به نظرم چندان شباهتی نداشتند چون کتاب ترانه های نیمه شب بی تردید نسخه ی ایرانیه جین ایر بود ،چیزی که در مورد خلوت نشین عشق صدق نمی کرد و کمال بی انصافیه که بگیم اینطور بوده!
و کتاب های تیه طلا و الهه ی ناز چه ربطی به هم داشتند؟فقط اینکه هر دو دوقلوی یکسان بودند؟ من شباهت دیگه ای توشون ندیدم چرا که قهرمان پسر داستان فقط از قل دوم خوشش اومده بود و خیلی تفاوت های دیگه !

negyyy
۱۶ خرداد ۱۳۸۹, ۱۰:۲۴ بعد از ظهر
همه ی کتابای ایرانی شبیه هم شده . همشششششششششششششششششششش

هدیه
۱۷ خرداد ۱۳۸۹, ۱۱:۰۵ قبل از ظهر
هدیه جون با نظراتت مثل همیشه کاملا که نه ولی اکثرش رو موافقم و مخالفتم روی خط اول متنت هستش!
به نظر من رمان قصه ی تنهایی و مسافر کوچه های عاشقی رو باید از اون سری کتابا جدا کرد !دلیل؟
خب اول در مورد رمان قصه ی تنهایی که واقعا مقوله ی داستان روی یه محور دیگه دور می زد و دوم در مورد مسافر کوچه های عاشقی که درست زمانی به چاپ رسید که چند سالی بود برو بروی این ازدواجهای غیابی و صادرات دخترامون به شکل کالای قابل معامله به خارج بود!به نظر من اگه شباهتی هم بین این کتاب و داستان دیگه ای باشه ،بیشتر شبیه کتاب خانم رهنما (ترنم مهر در فصل آبی و مه) هستش که هر دو از یک معضل خاص حرف زده بودند
شمامثل همیشه لطف داری آیناز جون، منظور از شباهت این نوع داستانها قضیه ازدواج شرعی وقانونی ای هست که صورت گرفته ولی با یه قرارداد بین عروس و داماد ، تصمیم گرفته شده که هیچ نوع رابطه جنسی با هم نداشته باشن و در واقع فقط همخونه هم باشند. وگرنه جزئیات و فضای داستان و بخصوص دلایل این قرارداد :-120-:بین عروس وداماد در هر کدوم از این کتابها متفاوته. که به نظر من کلیت موضوع رو یکی میکنه و جزئیات رو متفاوت:-3-:

KaVo
۱۷ خرداد ۱۳۸۹, ۱۱:۴۷ قبل از ظهر
الهه ناز و آتش دل تقريبا تو يه مايه ان...

Star_69
۱۷ خرداد ۱۳۸۹, ۱۲:۲۰ بعد از ظهر
همه ی کتابای ایرانی از روی هم کپی شدن بعضی ها هم زرنگی کردن از روی خارجی ها کپی کردن در اصل رمان ایرانی یعنی کپی در کپی به توان دو:-2-06-:

Maedeh
۱۷ خرداد ۱۳۸۹, ۱۲:۲۳ بعد از ظهر
به نظر من غزال و نگاهم کن شبیه به همه و کتابهایی با موضوع : زندگی باهم و جدا از هم که به وفور هست!!!

Y.a.k.h
۱۷ خرداد ۱۳۸۹, ۱۲:۲۸ بعد از ظهر
رمانای مودب پور همه شبیه همن :-2-28-:

I ROBOT
۱۷ خرداد ۱۳۸۹, ۱۲:۲۹ بعد از ظهر
همه ی کتابای ایرانی از روی هم کپی شدن بعضی ها هم زرنگی کردن از روی خارجی ها کپی کردن در اصل رمان ایرانی یعنی کپی در کپی به توان دو:-2-06-:
تایید میشه فقط اینم بگم همه کتابای عاشقانه جدید ایرانی ب استثنای چند مودر خیلی کم
(آخه وقتی بگیم همه کتابای ایرانی کتب احمد محمود و آل احمد و صادق هدایت هم شامل میشه!:-2-15-:)

.LiLiM.
۱۷ خرداد ۱۳۸۹, ۱۲:۳۱ بعد از ظهر
به نظر من كتاب هم خونه و فقط براي تو هم يكم شبيه هم هستن

tanaz.68
۱۷ خرداد ۱۳۸۹, ۱۲:۵۱ بعد از ظهر
غریبه اشنا یه چی تو مایه های دالان بهشتتتتتت>

پروانه!
۱۷ خرداد ۱۳۸۹, ۰۱:۰۵ بعد از ظهر

از چه نظر شبیه هم هستن؟:-2-19-:

رمان لبخند خورشید هم تو مایه های آرام و همخونه و از تو می گریزم و...

aaynaaz
۱۷ خرداد ۱۳۸۹, ۰۵:۱۱ بعد از ظهر
شمامثل همیشه لطف داری آیناز جون، منظور از شباهت این نوع داستانها قضیه ازدواج شرعی وقانونی ای هست که صورت گرفته ولی با یه قرارداد بین عروس و داماد ، تصمیم گرفته شده که هیچ نوع رابطه جنسی با هم نداشته باشن و در واقع فقط همخونه هم باشند. وگرنه جزئیات و فضای داستان و بخصوص دلایل این قرارداد :-120-:بین عروس وداماد در هر کدوم از این کتابها متفاوته. که به نظر من کلیت موضوع رو یکی میکنه و جزئیات رو متفاوت:-3-:

این دید کاملا حق با شماست هدیه جون ! راستش من مدتی بود که برام سوال شده بود جریان این ازدواج های صوری و خلاصه هم خونه گی توی داستان ها و ریتم تکراری داستان ها چیه به خصوص که این روند رو توی کار خیلی از نویسنده های خوب و کسانی که آثارشون رو واقعا دوست داشم هم دیدم!خیلی پی گیر شدم و خلاصه بعد از کلی تحقیق و تفحص به نتیجه رسیدم !
به هر حال خیلی بیشتر از این ها باید منتظراین نوع روابط توی رمان ها ی ایرانی باشیم البته اگه دوست داریم که رمان عاطفی و عاشقانه ی ایرانی بخونیم باید با یکی از این 3 سبک کنار بیایم
1محرم شدن طرفین به هر نحو ممکن و بعد ادامه ی داستان!
2قوم و خویش بودن و دلیل محکم برای رابطه ی طرفین در داستان (مثل کتاب هایی که همه ی فک و فامیل در خانه ی پدر بزرگ زندگی کنند و از این قبیل ترفندها)
3استفاده از دوز و کلک هایی مثل کتابی که اخیرا خوندم و از صیغه ی خواهر برادری نام برده بود (که چنین صیغه ای وجود خارجی نداره)یا چیزی شبیه به تقدیر شیرین و امثال و هم که تا انتهای داستان برای صحنه های رمانتیک داستان از این قضیه نویسنده استفاده کنه
حالت چهارم هم اینکه کلا از خیر متن های رمانتیک ،عاطفی و خلاصه مهیج داستان به طور کل صرف نظر کنه!
خب اینم یکی از چیزای عجیب و غریبیه که باعث عجیب غریب شدن خیلی کتابا می شه!
نه؟!!!!!

yasi_69
۱۷ خرداد ۱۳۸۹, ۰۷:۲۷ بعد از ظهر
منم با نظر aaynaaz موافقم. درسته که رمانایی با موضوع شبیه همخونه زیاد شدن ولی باید دید دلیلش چیه؟
فرض کنید یه نویسنده ایرانی بخواد در طی داستان یه صحنه رمانتیک خلق کنه که یکم از حد حرف زدن و تعارف تیکه پاره کردن و قربون صدقه همدیگه رفتن فراتر باشه، مثلا بغل کردن یا بوسه عاشقانه.......حالا چیکار باید کنه؟ راه حل یکی از موارد گفته شده هست، که اخیرا بیشتر از همه همون صیغه یا عقد ظاهری (و با شرط بین افراد) دستمایه نویسنده ها قرار گرفته. چون در غیر این صورت نه جامعه و فرهنگ ما اونو میپذیره و نه ارشاد مجوز میده.

HSE.MO
۱۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۱:۴۰ قبل از ظهر
ممنون که نظر دادین
به نظر من رمان زیبای عرب و جایی که قلب آنجاست هم شبیه هم هستن
ولی در جواب یکی از بچه ها باید بگم بهنظر من رمان کسی می اید و شب بی ستاره هسچ گونه شباهتی به هم ندارن!!!!!!!!!!

setayesh69
۱۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۱:۵۶ قبل از ظهر
[QUOTE=nmesnm;801859]از چه نظر شبیه هم هستن؟:-2-19-:

hازین نظر که باهم ازدواج میکنن بعد حدود 8 سال جدا هستن بعد دوباره ازدواج!!

sama64
۱۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۹:۱۴ قبل از ظهر
امانت عشق و سیاوش هم شبیه همن یکیشو بخونی میفهمی بعدی چی میشه.

پرهوده
۱۹ خرداد ۱۳۸۹, ۱۰:۱۸ قبل از ظهر
امانت عشق-بوسه تقدیر-وارث عذاب عشق شبیه همن چون توی هرسه تاشون دوتا پسر عاشق یه دختر میشن ....
میعاد عاشقانه و روزهای خاکستری که آخرش هردوتاشون هم زمان می میرن....

asgari
۱۹ خرداد ۱۳۸۹, ۱۰:۲۲ قبل از ظهر

تازه به نظر من تا ته دنیام یه شباهت هایی به دالان بهشت داره فقط جای دخترا و پسرا با هم عوض شدن.

asgari
۱۹ خرداد ۱۳۸۹, ۱۰:۲۷ قبل از ظهر
رمانای مودب پور همه شبیه همن :-2-28-:

کاملا موافقم تو همشون یه شخصیت جوک هست یه شخصیت جدی، یه مرد یا زن که قصه ی زندگیش رو برای اون دو تا تعریف می کنه و اینکه حتما تو یهشرایطی دختر مورد علاق هاش رو بدو حجاب و... میبینه و از همه بدتر آخرش به هم نمیرسند و کلی حال آدم گرفته میشه.
من پریچهر و گندم و یاسمن رو خوندم و این چیزا به نظرم رسید شاید تو بقیه رماناش این موضوع صدق نکنه.:-2-23-:

aaynaaz
۱۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۲:۱۰ بعد از ظهر
تازه به نظر من تا ته دنیام یه شباهت هایی به دالان بهشت داره فقط جای دخترا و پسرا با هم عوض شدن.

بچه هاااا بابا یه کم منصف باشید!کم کم شاخ هام داره سبز می شه با این شباهت هایی که دوستان دارند یکی پس از دیگری اعلام می کنند!
فکر کنم داره مصداق همون ضربالمثل می شه که می گفت"آخه هر کی سبیل داره که بابات نیست!"
خب یک یا دو مطلب که تا حدودی توی یه قصه شبیه به اون یکی باشه که نمی شه علته شباهت!
تو خیلی قصه ها دو تا یا یکی شون دانشجو اند یا تو خیلی ها یه سو تفاهم بین شون ایجاد می شه یا .....خیلی چیزای دیگه مثل سفر رفتن،بیماری ،فوت و و و
چون داریم از آدم هایی حرف می زنیم که یه جورایی همه تو بعضی چیزا مشترکیم و کارا و رفتارای مشترک داریم پس کمی کوتاه بیاید دوستای گلم!

رودنا
۱۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۴:۲۳ بعد از ظهر
رمان مروارید و بامداد خمار هم شبیه همه

yase sefid
۱۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۴:۲۷ بعد از ظهر
رمان آتش كينه كه از روي بلندي هاي بادگير نوشته شده
رمان طلوع سپيده هم كاملا از روي دالان بهشت نوشته شده
رمان به رنگ شب هم به نظرم يه كم شبيه آرام بود

dokhtare sahra
۱۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۵:۵۴ بعد از ظهر
شبهای بی ستاره فریده شجاعی وکسی میاید مریم ریاحی

zarin
۱۹ خرداد ۱۳۸۹, ۱۱:۵۹ بعد از ظهر

دوست خوبم ،فکر نمی کنید این طور نظر دادن کمی غیر منصفانه و نا عادلانه باشه؟!!
تا جایی که خبر دارم ،خود شما یکی از دوستان گل نویسنده هستید که چند تایی از داستان هاتون رو هم توی سایت گذاشتید؛با این نقطه نظر قاطعانه سر تیز پیکان حمله رو به سمت خودتون هم نشانه رفتید !این طور نیست؟!
به نظر بنده ی حقیر،انتقاد سازنده و با دلیل و برهان نه تنها مشکلی نداره بلکه باعث ارتقا هم می شه ولی این طرز برخورد قاطعانه و تند نه تنها ارتقایی به دنبال نداره بلکه اثر منفی هم داره ؛چون نویسنده ها رو نسبت به کار منتقدین بد بین می کنه و این از نظر فرهنگی کار ثوابی نیست!
اگه خدای نکرده جسارتی کردم به دل نگیرید و منو ببخشید

پروانه!
۲۰ خرداد ۱۳۸۹, ۱۲:۱۲ قبل از ظهر
یادم رفت بگم؛رمان شطرنج عشق و عاشقم باش هم شبیه رمانهایی مثل همخونه و آرام و ... است

faezeh
۲۰ خرداد ۱۳۸۹, ۰۹:۰۷ بعد از ظهر
امانت عشق-بوسه تقدیر-وارث عذاب عشق شبیه همن چون توی هرسه تاشون دوتا پسر عاشق یه دختر میشن ....
میعاد عاشقانه و روزهای خاکستری که آخرش هردوتاشون هم زمان می میرن....

اتفاقا نویسنده توی بوسه تقدیر اعتراف کرده که سر گذشت شخصیتش خیلی شبیه دختره توی امانت عشقه (اعتماد به نفسش خیلی بالاست که خودش میاد میگه آهای خواننده..... من دارم دو تا کتاب با یه محتوا بهت میدم)

~~MIGNON~~
۲۰ خرداد ۱۳۸۹, ۰۹:۱۰ بعد از ظهر
خیلی زیاده. اکثراً شبیه به همن.

فعلاً همخونه و روزهای خاکستری رو یادمه. که دومی قشنگ تر بود.

NILOUFAR
۲۰ خرداد ۱۳۸۹, ۰۹:۱۱ بعد از ظهر
خيلي كتاب از رو دالان بهشت نوشتن مثل تا ته دنيا كه گفتن
اامانت عشق و همراز عشق هم خيلي شبيه ان
يه سري هم همش تو كتابا داستانه يه دختره بود كه ميره ميشه پرستار و عاشق صاحبخونه ميشه

alra
۲۱ خرداد ۱۳۸۹, ۱۲:۴۹ قبل از ظهر
به نظر من کتابهای مودب پور همشون شبیه همه مثل یلداو پریچهر به طوری که یک کتاب از این نویسنده بخونی لازم نیست بقیه وقتت رو برای خوندن بقیه آثارش تلف کنی

ardent89
۴ تير ۱۳۸۹, ۰۱:۵۱ بعد از ظهر
رمان مستانه عشق که از دالان بهشت کپی شده!!
رمانهای مودب پور که تقریبا همه شبیه به همه!
آرام هم ترکیبی بود از همخونه و غزال...
تا حالا چند تا رمان خوندم که دختر و پسر با هم تو یک خونه زندگی می کردند و... که داره این موضوع تکراری میشه مثل رمانهای: همخونه، آرام، دوباره عشق،رویا،بشنو از دل. خلوت خلود و ...!!! (که از همخونه بیشتر خوشم اومد)
کتابای مریم جعفری هم که همه کپی از رمانهای خارجیه...

ولی تا ته دنیا و دالان بهشت که دوستان گفتن زیاد شبیه هم نبودن!!!

رودنا
۶ تير ۱۳۸۹, ۱۲:۰۲ قبل از ظهر
رمانی که شبیه از تو میگریزم باشه سراغ ندارین ممنون

CountesSgoddesS
۶ تير ۱۳۸۹, ۱۲:۰۶ قبل از ظهر
تمامی رمانهای مودب پور عین همه..
همیشه دوتاپسر هستن که یکشون شوخه

mahshad05
۶ تير ۱۳۸۹, ۱۲:۲۱ قبل از ظهر
رایکا ، به رنگ شب ، آرام ، حریم عشق با یه موضوع شروع میشن که پسره بعد از اینکه به پست یه دختر خوب میخوره دور زنش یا دوست دخترش رو کلا خط میکشه . میخوام بدونم کدوم از اینا اول نوشته شدن ؟
جایی که قلب آنجاست هم شبیه یه رمانی بود که الان یادم نمیاد اسمش چی بود . دختره بعد شونصد سال میاد ایران تمام اصطلاحاتم میفهمه و اوف قد هم خوشکله و دو تا برادر عاشقش میشن یا توهم میزنه عاشقشن !!!!!!!!!!!!!!!

هلنا
۶ تير ۱۳۸۹, ۱۲:۲۷ قبل از ظهر
منل خیلی از بچه ها که گفتن منم میگم تمام رمانای مودب پور کپی همن...

ghazal x1
۶ تير ۱۳۸۹, ۱۲:۲۹ قبل از ظهر
پارسا ماله منیر مهرریزی مقدم و الهه ناز ماله مریم اولیایی
یه جورایی شبیه همن

zohrehm64
۶ تير ۱۳۸۹, ۱۲:۴۱ قبل از ظهر
بنظر من كتاب لحظه هاي سوخته كه داره تايپ ميشه مثل قلب سنگي هستش يعني من تا اينجا كه خوندم خيلي ياد اون رمان افتادم

sa.twilight
۶ تير ۱۳۸۹, ۰۱:۰۰ قبل از ظهر
دالان بهشت با مستانه ی عشق

elnaziii
۱۵ تير ۱۳۸۹, ۰۱:۲۹ قبل از ظهر
رایکا ، به رنگ شب ، آرام ، حریم عشق با یه موضوع شروع میشن که پسره بعد از اینکه به پست یه دختر خوب میخوره دور زنش یا دوست دخترش رو کلا خط میکشه . میخوام بدونم کدوم از اینا اول نوشته شدن ؟
جایی که قلب آنجاست هم شبیه یه رمانی بود که الان یادم نمیاد اسمش چی بود . دختره بعد شونصد سال میاد ایران تمام اصطلاحاتم میفهمه و اوف قد هم خوشکله و دو تا برادر عاشقش میشن یا توهم میزنه عاشقشن !!!!!!!!!!!!!!!

جالبه تو رایکا و آرام و به رنگ شب دختر اولی که پسره دوست داره چشماش آبیه
جایی که قلب آنجاست شبیه رمان یاسمن خانم مهریزی هست

f@teme
۱۱ مرداد ۱۳۸۹, ۰۹:۱۴ بعد از ظهر
رمانای م.مودب پور. همش تکراریه. خودش از خودش تقلید میکنه!

NILOUFAR
۱۱ مرداد ۱۳۸۹, ۰۹:۲۳ بعد از ظهر
تایید شدید
مخصوصا دو تا شخصیت اصلی
همیشه یکی شلوغ یکی آروم :-2-28-:

شب
۱۳ مرداد ۱۳۸۹, ۰۱:۲۰ بعد از ظهر
به نظر من کتاب هایی با موضوعات هم خونه خیلی تکراری شدند

elahem
۱۳ مرداد ۱۳۸۹, ۰۱:۳۴ بعد از ظهر

تایید میشه. شخصیتاش تکراریه.آخر داستان هم که .............

brain storm
۱۳ مرداد ۱۳۸۹, ۰۱:۴۰ بعد از ظهر
کتابای مریم جعفری بیشترش از روی کتابای خارجیه مثل بی بازگشت
کتاب نگین محبت هم مثل بامداد خمار بود......

یاشمین
۱۳ مرداد ۱۳۸۹, ۰۱:۴۳ بعد از ظهر
تایید شدید
مخصوصا دو تا شخصیت اصلی
همیشه یکی شلوغ یکی آروم :-2-28-:
کاملا موافقم

minoo2010
۱۳ مرداد ۱۳۸۹, ۰۲:۱۳ بعد از ظهر
مودب پور فقط بلده تکراری بنویسه...یکی رو بخونی همهشو می فهمی

s.love
۱۳ مرداد ۱۳۸۹, ۰۲:۱۹ بعد از ظهر
کتاب به رنگ شب با رایکا شبیه هم اند
یکی هم الهه ناز و هستی من البته الهه ناز خیلی قشنگتره:-2-16-:

samss
۱۳ مرداد ۱۳۸۹, ۰۲:۲۸ بعد از ظهر
رمان اغاز دوست داشتن و نغمه هم شبیه به هم هستش.تو هر دو دختر دایی و پسر عمه با هم کل کل دارن در اخر هم با هم

ازدواج میکنن.

paeez123
۱۷ مرداد ۱۳۸۹, ۰۹:۱۱ قبل از ظهر
رمان های زیادی خوندم که پسر و دختر عاشق همن بعد به دلایلی از هم جدا میشن و بعد از چند سال دوباره آشتی می کنن. مثل غزال, دالان بهشت, می تراود مهتاب, و اگه اشتباه نکنم آرام.

sheida joon
۱۷ مرداد ۱۳۸۹, ۱۰:۰۴ قبل از ظهر
اره منم موافقم همیشه شخصیت اصلیارو یکی اروم .و یکی شلوغ مینویسه
جالب اینه که میتونی اخر کتاب رو نخونده حدس بزنی .....یا میمیرن یا از هم جدا.....همیشه هم این شخصیت اروم بد بخت میشه!!!!!:-2-28-::-2-17-:

ELekTrA
۱۹ مرداد ۱۳۸۹, ۰۱:۱۶ بعد از ظهر
دالان بهشت وميگل(مريم جعفري)
رمان هاي مودب پورهم همه مثل همه

شبنم
۱۹ مرداد ۱۳۸۹, ۰۱:۳۱ بعد از ظهر
لطفا توی پست دادن رعایت کنید. نویسنده های زیادی از سایت دیدن میکنن و این شیوه پست دادن اصلا درست نیست .

نظرات در مورد کتابهای مختلف متفاوته . فقط جواب سوال رو بدید

down13
۲۴ مرداد ۱۳۸۹, ۰۱:۵۱ قبل از ظهر
کتاب های م.مودب پور با اینکه هردفعه یه چیزی رو بیان میکنه اما همش یه جوره.دوتا پسر که با هم یا فامیلن یا دوست یکیشون ساکت و ببو و یکیشون شوخ و آخر شیطنت و هیچوقتم به دخترایی که میخوان نمیرسن.

zakha
۳۱ شهريور ۱۳۸۹, ۰۷:۲۹ بعد از ظهر
غزال شبیه غریبه آشنا
مرا کیفر مکن شبیه جایی که قلب آنجاست و عشق ماندگار

اهو
۳۱ شهريور ۱۳۸۹, ۰۷:۴۰ بعد از ظهر
خيلي رمانها شبيه هم هستند....

چیکا
۳۱ شهريور ۱۳۸۹, ۰۷:۴۳ بعد از ظهر
طلوع سپیده با غزال خیلی شبیه هستن

*Sepid*
۳۱ شهريور ۱۳۸۹, ۰۷:۵۰ بعد از ظهر
رمان دالان بهشت نازی صفوی با مستانه ی عشق مریم جعفری.

ra9hil
۳۱ شهريور ۱۳۸۹, ۰۷:۵۳ بعد از ظهر
پارسا, الهه ناز, خلوت نشين عشق
بقيه رمانا هم كه همش شده همخونه موضوعش ازدواج قرار داديه

helen888
۳ آبان ۱۳۸۹, ۰۴:۲۵ بعد از ظهر
رایکا و همخونه و به رنگ شب و ارام زیادی شبیه همن!:-2-41-:

پروانه!
۳ آبان ۱۳۸۹, ۰۴:۲۶ بعد از ظهر
فریاد و امیدی به بهار نیست

samin96
۳ آبان ۱۳۸۹, ۰۴:۳۲ بعد از ظهر
همه ی رمان های مودب پور....

bahara2007
۴ آبان ۱۳۸۹, ۰۵:۲۹ بعد از ظهر
رمان به رنگ شب با ارام و اریکا
و کتابای مودب پور

رها_
۱۰ آبان ۱۳۸۹, ۰۶:۰۹ بعد از ظهر
کتاب های مودب پور
وکتابایی که قبل ازدواج شرط میبندن که ما با هم ازدواج میکنیم ولی مثل خواهر و برادر زندگی میکنیم :-2-28-:که این اواخر خیلی هم زیاد شدن.:-2-36-:

shide
۱۲ آبان ۱۳۸۹, ۰۳:۲۹ بعد از ظهر
کل رمان های مودب پور:-2-43-:

cpt.milad.n
۲۳ آبان ۱۳۸۹, ۰۴:۵۵ بعد از ظهر
سلام پرهوده جان میشه بگی متن بالا از کیه؟ ممنون منتظرم

IseL
۲۷ آبان ۱۳۸۹, ۰۶:۳۸ بعد از ظهر
ارام و رایکا...........

rexona
۲۷ آبان ۱۳۸۹, ۰۷:۲۴ بعد از ظهر
:-2-41-::-2-41-::-2-41-::-2-41-::-2-41-:كتاباي مودب پور

emo girl
۲۷ آبان ۱۳۸۹, ۰۸:۳۰ بعد از ظهر
کتابای مودب پور

azam 24
۲۷ آبان ۱۳۸۹, ۰۸:۵۱ بعد از ظهر
من بعد از همخونه هر چند تا کتاب می خونم شبیه هم ازدواجها صوری هستند.یا کتابهای مؤدب پور خیلی شبیه همند.والان کتابها شده اند کپیه برداری از یکدیگه.

ماجده
۲۹ آبان ۱۳۸۹, ۰۲:۵۵ بعد از ظهر
رمان های مودب پور!

golbo
۲۹ آبان ۱۳۸۹, ۰۳:۱۸ بعد از ظهر
آرام و همخونه ومسافر کوچه های عاشقی.
رمان های مودب پور

mina1366120
۲۹ آبان ۱۳۸۹, ۰۳:۲۲ بعد از ظهر
رمان های مودب پور قابل حدسه چون همه شبیه هم هستن اما با این وجود من دوسشون دارم.
به نظرم می تراود مهتاب و دالان بهشت هم شبیه همن

shide
۳۰ آبان ۱۳۸۹, ۰۳:۰۶ قبل از ظهر
کتاب دالان بهشت و مستانه عشق یه جورایی شبیه به هم بودن.

asma66
۳۰ آبان ۱۳۸۹, ۰۳:۱۵ قبل از ظهر
کتاب های مودب پور.

واران
۳۰ آبان ۱۳۸۹, ۰۳:۴۱ قبل از ظهر
الهه عشق و رویای با تو بودن و وفای عهد
:mrgreen:
مسافر کچه های عاشقی و به رنگ شب و به رنگ عشق

rose33
۳۰ آبان ۱۳۸۹, ۰۳:۵۴ قبل از ظهر
فریاد و همخونه یه جورایی شبیه هم هستند

!!neGar
۳۰ آبان ۱۳۸۹, ۱۱:۴۰ بعد از ظهر
رمان هاي ايراني تقريبا همه توي يه مايه اند...كم ميشه يه كتاب واقعا متفاوت پيدا كرد!!:-2-37-:

MARIEH_73
۹ فروردين ۱۳۹۰, ۰۸:۴۶ بعد از ظهر
هیچ نویسندهای به اندازه مودب پور کپی نمیزنه از کتاباش کافی یکی از کتاباشو بخونی دیگه همه رو انگار خوندی........

saba_lovly
۹ فروردين ۱۳۹۰, ۰۸:۵۴ بعد از ظهر
برایم بمان.............

شبنم
۱۰ فروردين ۱۳۹۰, ۱۰:۰۰ قبل از ظهر
منتقل میشه به بخش متفرقه کتاب تا مدیرای بخش چک کنن تکراری نباشه

down13
۱۶ فروردين ۱۳۹۰, ۰۵:۱۰ بعد از ظهر
کتابای مودب پور.

many22
۷ مرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۵۲ بعد از ظهر
رمانهای مودب پور همشون مثل هم هستن

dey-asa
۱۹ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۷ بعد از ظهر
منم موافقم رمانهای م مودپ پور واقعا تکراری اند:-2-28-::-2-22-:

-Farimah-
۲۶ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۱۰ بعد از ظهر
رمان ایرانی تکراری به حدی زیاد شده که قابل گفتن نیست. تازگیها بعضی موضوعها مد میشه مثلاً موضوع همخونگی به شدت زیاد شده و فکر کنم بشه حداقل 10 تا رمان کاملاً شبیه هم پیدا کرد ( یه دختره مجبور میشه با یه پسره زندگی کنه و بعد هی با هم مشکل دارن و کل و کل تا اینکه آخر سر عاشق هم میشن! ) چند تا کتاب شبیه این؟!
کتاب های مودب پور هم که گفتن نداره همشون شبیه همن. من از کارای مودب پور فقط رکسانا رو خوندم ولی هرکدوم رو که اولش رو یا خلاصه ش رو نگاه کردم شبیه همین بودن. یه دختر که مشکلاتی توی جامعه داره با دوتا پسر که یکیشون خیلی شوخه و یکی دیگشون فوق العاده پسر خوب و ساده ایه آشنا میشه و پسر خوب و دختر مشکل دار عاشق هم میشن و آخر سر هم یه اتفاق غیرمنتظره میفته و همه چی بد تموم میشه!!!!!!! حداقل شخصیت ها رو عوض کنه!

bib bib
۲۱ شهريور ۱۳۹۰, ۱۲:۱۶ بعد از ظهر
رمان ایرانی تکراری به حدی زیاد شده که قابل گفتن نیست. تازگیها بعضی موضوعها مد میشه مثلاً موضوع همخونگی به شدت زیاد شده و فکر کنم بشه حداقل 10 تا رمان کاملاً شبیه هم پیدا کرد ( یه دختره مجبور میشه با یه پسره زندگی کنه و بعد هی با هم مشکل دارن و کل و کل تا اینکه آخر سر عاشق هم میشن! ) چند تا کتاب شبیه این؟!
کتاب های مودب پور هم که گفتن نداره همشون شبیه همن. من از کارای مودب پور فقط رکسانا رو خوندم ولی هرکدوم رو که اولش رو یا خلاصه ش رو نگاه کردم شبیه همین بودن. یه دختر که مشکلاتی توی جامعه داره با دوتا پسر که یکیشون خیلی شوخه و یکی دیگشون فوق العاده پسر خوب و ساده ایه آشنا میشه و پسر خوب و دختر مشکل دار عاشق هم میشن و آخر سر هم یه اتفاق غیرمنتظره میفته و همه چی بد تموم میشه!!!!!!! حداقل شخصیت ها رو عوض کنه!

دقیقا" باهات موافقم .. اکثر رمان هایی که توسط یه نویسنده نوشته میشه و موضوع جدیدی داره نویسنده های دیگه خیلی از خلاصه ی داستان کپی برداری کردن ... ولی خب به طور کلی دوتا دلیلی بیشتر نداره
1 : این که سوژه ی جدیدی واسه نوشتن ندارن
2: معمولا" رمان هایی که از موضوشون کپی برداری شده خیلی طرفدار داره .. به خاطر اون سوژه ی جدیدش خیلی از خواننده ها تحت تأثیر قرار می گیرن و دوست دارن یه رمان بخونن دوباره با همین موضوع ، که این اتفاق بیشتر برای رنج سنیه پایین اتفاق میوفته که میتونیم بگیم خیلی احساساتی هستن .
خب این اتفاق هم برای خیلی از آدما توی سنین پایین میوفته و خیلی نمی شه به نویسنده هاش خورده گرفت.
ولی رمان های مودب پور دیگه زیادی تکراری شده .. محور همه ی داستاناش یه چیزه که خیلی خسته کنندس.

marzie67
۲۱ شهريور ۱۳۹۰, ۰۱:۰۱ بعد از ظهر
رمان های مودب پور و الان مدتی هم هست که این ازدواج های مصلحتی و اجباری :-2-41-:

half
۴ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۲۴ قبل از ظهر
رمانهای مودب پور!!!همه شون عین همن!

nacm7114
۴ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۴۰ قبل از ظهر
آرام-زنجير عشق-افسون سبز.............

s.a.m.i.r.a
۴ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۵۷ قبل از ظهر
هم خونه و پنجره ....

طلوع عشق
۱۰ آبان ۱۳۹۰, ۰۸:۰۷ بعد از ظهر
تمام کتابهای مریم جعفری کپی از رمانها یا فیلمهای خارجی است.فکر میکنه فقط خودش اونها راخونده یادیده

sharghi
۱۲ آبان ۱۳۹۰, ۰۵:۴۳ بعد از ظهر
خلوتگاه من خیلی خیلی خیلی تکراری بود:-119-:

گرگ بلا
۱۲ آبان ۱۳۹۰, ۰۵:۴۶ بعد از ظهر
رمانای م.مودب پور - هرگز رهایم نکن - شام مهتاب و دیگه یادم نمیاد

.:AMIR:.
۱۲ آبان ۱۳۹۰, ۰۵:۴۶ بعد از ظهر
تاحالا هیچی :mrgreen:

ferdos
۱۲ آبان ۱۳۹۰, ۰۵:۴۹ بعد از ظهر
حب تكراري تكراري كه نميشه گفت آخه......

niloofarane
۱۲ آبان ۱۳۹۰, ۰۵:۵۳ بعد از ظهر
تمام کتابهای مریم جعفری کپی از رمانها یا فیلمهای خارجی است.فکر میکنه فقط خودش اونها راخونده یادیده
موافقم.........بعضی کپی ها که دیگه خیل تابلوه مثلا اولین کتابی که ازش خوندم ورژن ایرانی جین ایر بود:-2-35-:داستان های مودب پورم عین همدیگه اند فقط اسم شخصیت ها با هم فرق میکنه:-2-22-:

Sam!ra
۱۲ آبان ۱۳۹۰, ۰۶:۰۸ بعد از ظهر
منم با بچه ها کاملا موافقم رمانای م.مودب پور کپی برابر اصل همدیگه هستند

*unique*
۱۲ آبان ۱۳۹۰, ۰۶:۱۳ بعد از ظهر
غزال. برعکس تعریفایی که ازش میشد خیلی تکراری و حرص درآر بود

mirage
۱۲ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۵۸ بعد از ظهر
دقیقا...موافقم...دیوار شیشه ای هم خیلی تکراری بود...خیییییلی

والا
۱۰ آذر ۱۳۹۰, ۰۹:۳۳ بعد از ظهر
کتابای م مودب پور همشون تقریبا یه موضوع دارند

yAsnA*19F
۱۰ آذر ۱۳۹۰, ۰۹:۴۰ بعد از ظهر
یه کتاب بود پرستویی در قفس طلایی.....به طرز خیلی مسخره ای شبیه هم خونه بود خلییییییی! ولی انگار همه ی قشنگیای همخونه رو برداشته باشی....

آلانا
۱۰ آذر ۱۳۹۰, ۱۰:۰۱ بعد از ظهر
شب وصال واقعا تكراري و لوس بود، فيلم هندي واقعي....

پریسا98
۱۰ آذر ۱۳۹۰, ۱۰:۱۲ بعد از ظهر
منم میگم رمانا ی م.مودب پود تکراری ترین رمانایی بود که تابحال خوندم...:-2-43-::-2-43-:

anital
۱۰ آذر ۱۳۹۰, ۱۰:۱۵ بعد از ظهر
چشم هایی به رنگ عسل!!! همه ی جلمه هاش تکراری و کلیشه ای بود... هر خط رو که می خوندم خط بعدی رو می تونستم حدس بزنم.

مودب پور هم که همه ی کتاب هایش مثل همه!

یه عالمه رمان مثل همخونه هم داریم که چون نمی دونم اولیش کدوم بوده نمی تونم بگم کدوماشون تکراری اند. ولی واقعا دیگه از این سوژه خسته شدم:-2-15-:

abby7
۱۰ آذر ۱۳۹۰, ۱۰:۱۸ بعد از ظهر
موافقم.........بعضی کپی ها که دیگه خیل تابلوه مثلا اولین کتابی که ازش خوندم ورژن ایرانی جین ایر بود:-2-35-:داستان های مودب پورم عین همدیگه اند فقط اسم شخصیت ها با هم فرق میکنه:-2-22-:
وای گفتی چین ایر و کردی کبابم:-2-14-::-2-30-::-2-30-::-2-30-::-2-30-:
جدا که شرم اوره
همه ی دیالوگای و حرفهایی که بین اقای روچستر و جین بوده عینا در همون کتاب خانوم جعفری تکرار شده
خیلی جالبه:-2-28-:
به نظر منم کتابای خانوم جعفری خیلی تکراری اند بعضیاشون که دیگه سرقت ادبی ان:-2-35-:
کتابای اقای م مودب پور هم عین هم هستن
اما بچه بیاین واقع بین باشیم اکپر رمانهای ایرانی یه جورایی کپ همن نه؟:-2-27-:

ღ♥ღNANAღ♥ღ
۱۰ آذر ۱۳۹۰, ۱۰:۳۸ بعد از ظهر
تازگی ها هرچی خوندم تکرارین

ماه منیر
۱۰ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۰۷ بعد از ظهر
کتاب غریبه اشنا از خانم منیر مهریزی کپی کتاب پیمان دانیل استیل بود

بیسان تیته
۲۳ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۴ قبل از ظهر
کتاب های مودب پور رو دوست دارم ولی موضوعش یکیه همه غمگین....همه یکی هست که گذشته رو تعریف میکنه....یکی از شخصیتا ی داستان میمیره

hasti_azadi
۲۳ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۱۲ قبل از ظهر
کتاب های مشابه همخونه مثل ادریس..آرام...غزال...

کتاب های مودب پور که میدونی تهش چه جوری تموم میشه

aber
۲۳ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۱۹ قبل از ظهر
الهه ناز که به نظر من کاملا مثل جین ایر بود

FAH!ME
۲۴ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۲۲ بعد از ظهر
کتابای مودب پور خیییییلی خیییییلی تکرارین

آقا ننویس دیگه:-2-06-:

سمن ناز
۲۴ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۵۴ بعد از ظهر
مطالب تکراری مثل چشم هاش سبز بود و پسره ودختره پولدار بودن و خونواده هاشون همگی تو تصادف از بین می رهوووو

- REZA -
۲۴ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۵۶ بعد از ظهر
همه رمانای ایراااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا انی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-2-06-::-2-06-::-2-06-::-2-06-:

sama33
۲۴ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۵۷ بعد از ظهر
علاوه بر کتاب های مودب پور. کتاب اتش کینه منیر مهریزی یک کپی کامل از کتاب عشق هرگز نمی میرد بود
کتاب شب سراب رو هم یادم رفت بگم اونو که دیگه اخر کپی برداری بود بیچاره نویسنده بامداد خمار
بنظرم شب سراب کارش از کپی گذشته بود اگر نویسنده اش اجازه داشت بامداد خمار را هم بنام خودش تجدید چاپ میکرد:-2-43-:

+Mahsa
۲۴ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۲۳ بعد از ظهر
مجموعه کتاب های سیپتیموس هیپ :-2-39-:

negin.b
۲۴ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۱۹ بعد از ظهر
به نظر منم مودب پور.یکی دوتا از رماناشو بخونی،بقیه رو کاملا میتونی اخرشو حدس بزنی.

هوفریا
۲۶ آذر ۱۳۹۰, ۱۰:۰۷ بعد از ظهر
بنظرم شب سراب کارش از کپی گذشته بود اگر نویسنده اش اجازه داشت بامداد خمار را هم بنام خودش تجدید چاپ میکرد:-2-43-:

گرچه شب سراب را دوست نداشتم اما خب مثلا" ادامه بامداد خمار بود دیگه مثل اسکارلت که دنباله بربادرفته است.

به نظر من کتابهای با موضوع همخونگی بعد از رمان همخونه خیلی تکراری شدن اما بعضی هاش همچنان قشنگن

FAH!ME
۲۶ آذر ۱۳۹۰, ۱۰:۱۰ بعد از ظهر
کلاً مودب پور خیلی تکراریه:-2-28-:

راز نیاز
۲۶ آذر ۱۳۹۰, ۱۰:۱۶ بعد از ظهر
مودب پور تکراری و مزخرففففففففففففففففففففف فف

جیگول
۱ دي ۱۳۹۰, ۰۱:۴۰ بعد از ظهر
حالا رمان های یک نویسنده رو بیخیخی الان همه مثل هم مینویسن

Chakavak - 69
۱۳ بهمن ۱۳۹۰, ۰۶:۰۹ قبل از ظهر
رمان رايكا - ارام - بشنو از دل - به رنگ شب

فرزانه90
۱۳ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۱۸ قبل از ظهر
رمان مجنون تر از فرهاد

.Ice Girl.
۱۳ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۱۲ قبل از ظهر
من یک کتاب خوندم الان اسمش یادم نیست ولی خیلی قشنگ اومده بود داستان یاسمین اقای مودب پور رو نوشته بود فقط اسم ها رو عوض کرده بود!:-2-28-:

hamsafar tanha
۱۳ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۲۲ قبل از ظهر
مودب پور همش مثله همه حتی شخصیت هاش.............. همیشه یکی شوخ و پرجنب و جوش یکی ساکت آروم و عاقل:-2-36-:

شایسته بانو
۱۴ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۲۲ بعد از ظهر
مودب پور همش مثله همه حتی شخصیت هاش.............. همیشه یکی شوخ و پرجنب و جوش یکی ساکت آروم و عاقل:-2-36-:

هیچ نویسندهای به اندازه مودب پور کپی نمیزنه از کتاباش کافی یکی از کتاباشو بخونی دیگه همه رو انگار خوندی........

کلا کتابای این بابارو شما یکی بخر هر هر از چند گاهی اسماشو عوض کن دوباره بخون مشه کتاب بعدیش!!:-2-06-:

Silber
۱۴ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۲۸ بعد از ظهر
کتابهای با موضوع همخونگی دیگه خیلی تکراری شدن و خیلی هم زیادن که یادم نیست بخوام اسامیشون رو بگم

omghe ehs@s
۱۴ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۳۲ بعد از ظهر
مودب پور والبته همسرش

star1975
۲۰ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۰۷ قبل از ظهر
م . مودب پور

ببخشیدا ببخشیدا !! ولی خیلی مزخرفه

mah banoo
۲۰ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۲۶ قبل از ظهر
تکراری ترین کتابی که خوندم اسمش ساغر بود اسم نویسنده یادم نمیاد اما از کتاب های نشر علی بود عیناً کتاب رکسانای مودب پور را کپی کرده بود! حتی شوخی ها و حرف ها هم همون بود در حد رونویسی! فقط از نبوغش استفاده کرده بود و آخر داستان را تغییر داده بود!
چند مورد کتاب مودب پور هم که خوندم دقیقاً کپی از کارهای خودش بود!!!

به نظر من علت این که انقدر کتاب با موضوعات تکراری زیاد شده اینه که خواننده پسند تره! خواننده ها به بعضی از موضوعات عادت کردند خودشون ایراد می گیرن که چرا تکراریه اما اگر دقت کنید باز هم موضوعات تکراری خواننده ی بیشتری داره! مثلاً همخونگی معمولاً کل کل زیادی داره و این را خواننده دوست داره! حالا هر چی بیا بگو فلان رمان موضوع جدیدی داره! بحث اجتماعی داره! خواننده دنبال یک سری آیتم های تکراریه! البته تمام این چیزایی که گفتم گاهی نقض می شه!

jooje rangi
۲۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۳۱ قبل از ظهر
به رنگ شب کپی رمان آرام و رایکا

همه رمان های مودب پور

P@rsa
۲۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۳۳ قبل از ظهر
دا
بودش :mrgreen:

ronak voji
۲۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۰۹ قبل از ظهر
همه کتابیای که مثل همخونست من دیگه حالم از ازدواج مصلحتی و هم خونه شدن و ازدواج اجباری به هم میخوره

mahila1368
۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۳۶ بعد از ظهر
"مستانه عشق" کپی برابر اصل "دالان بهشت" بود.فقط تو چن مورد جزییات تفاوت داشت.
اینقدر که خوندن این رمان کسل کننده بود خوندن کتابای مشابه"همخونه" کسل کننده نیست:-2-43-:

نیکــی
۲۲ فروردين ۱۳۹۱, ۰۹:۱۱ بعد از ظهر
قرار نبود... تکراری.... نیما.... تکرای......

*دختر خوب *
۲۲ فروردين ۱۳۹۱, ۰۹:۱۳ بعد از ظهر
به نظره من اگه کتابایه مودب پور شبیه همن اما جذابیت دارن اما بعضی کتابا اصلا این طوری نیست ........

kimia1996
۲۲ فروردين ۱۳۹۱, ۰۹:۲۲ بعد از ظهر
رمان ساغر از م.زندی.
خلاصه شده تمام رمانهای م.مودب پوره.

funnyworld
۲۲ فروردين ۱۳۹۱, ۰۹:۲۹ بعد از ظهر
من با نظر دختر خوب موافقم

* hasti *
۲۲ فروردين ۱۳۹۱, ۰۹:۵۰ بعد از ظهر
منشی مدیر بودش:-2-40-:

modemoiselle
۲۲ فروردين ۱۳۹۱, ۰۹:۵۶ بعد از ظهر
الان اکثررمانا مث همه
یه دختر وپسر به زورازدواج میکنن مثل
یه همخونه میرن تویه خونه بعدعاشق هم میشن:-2-28-:

.::پارادایس::.
۲۷ فروردين ۱۳۹۱, ۰۶:۵۹ بعد از ظهر
شاه ماهی اصلا نویسندش مردم رو بیکار گیر اورده!!:-2-28-:

narges.r
۴ ارديبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۴۸ بعد از ظهر
از کاربرای سایت:
میراث...................کپی برابر اصل زندگی مشترک.....................زندگی مشترک هم کپی هم خونه..................همخونه هم کپی فریاد...........
تو با منی هم کلیشه ای ترین رمانیه که خوندم................
غیر از کاربران:
با افتخار م . مودب پور......... نمی دونم این ایده اولیه مال خودش بوده یا نه ولی اینقد ازش خوشش اومده که به قول شایسته اگه اسمارو عوض کنی می شه رمان بعدیش...........

M@#$#!d
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۴۱ بعد از ظهر
وام ازدواج........:-2-36-:

♥~nGel=Ev!L@~♥
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۴۴ بعد از ظهر
همــــــــه ی رمــآنــآی ایــرآنـــی تکــرآریـــن------------------:-2-38-:

.ZeinaB.
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۴۴ بعد از ظهر
الان بیشتر رمانها تکراری شده و موضوع بیشترشون همخونه شدن دختر وپسر هستش:-2-43-:

خورشیدک
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۱, ۰۴:۵۳ بعد از ظهر

اره واقعا منم کاملا باهات موافقم دوست جونیمممممممممممم:-2-25-:

solmaz no1
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ بعد از ظهر
نوشناز کپی همه اونایی که مدل همخونه مینویسن

تنها بدون تو
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۲۳ بعد از ظهر
فکر کنم الان بیشتر کتابها شبیه کتاب همخونه هستن!!!

سمن گل
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۱۴ بعد از ظهر
همه رمانای ایرانی
مگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mogho0oli
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۱۹ بعد از ظهر
رمان های مودب پور که کپ همه .....ارام و خلوت نشین عشق هم کپی برابر اصل همخونه و الهه ناز هستن ..

leyli70
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۳۲ بعد از ظهر
مودب پورر:-2-08-:

!ستوده!
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۴۰ بعد از ظهر
اکثر رمان های ایرانی سوژه تکراری دارند

negin-joon
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۵۱ بعد از ظهر
مودب پور! که هر شش تا رمانش کلاً یه رمانه! :-2-28-:

m@rii
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۱۸ بعد از ظهر
رمانهای مودب پور همش شبیه همه:-2-43-:

z.s.l
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۲۱ بعد از ظهر
رمان رحیمی .................

z.s.l
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۲۲ بعد از ظهر
مودب پور شخصیت هاش تکراریه

jkrowling
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۲۸ بعد از ظهر
مودب پور! که هر شش تا رمانش کلاً یه رمانه! :-2-28-:
کاملا باهات موافقم رمانهای مودب پور همش عین همه

ladyscreamerr
۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۵۷ بعد از ظهر
رمان های تکراری خیلی زیادن یادم نمیات

respina11
۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۳۶ بعد از ظهر
همخونه وارام واکثرکتابای ایرانی

yasi♥fabrik
۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۳۸ بعد از ظهر
عطریـــــــــن ، بهــــ گرمــــــــی یکـــــــ سیبــــــ ...

ارمغان شادی
۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۴۲ بعد از ظهر
رمانهای مودب پور و رمانهای تو سبک همخونه

123456789101112
۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۳۱ بعد از ظهر
آرام تكراري ترين كتابي بود كه خوندم! يه جورايي مخلوط رايكا و غزال بود!:-2-28-::-2-43-:

بانوی برفی
۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۳۴ بعد از ظهر
ارام ...

z.s.l
۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۳۷ بعد از ظهر
الان بیشتر رمان ها تکراریه مخصوصا چاپی ها

الناز گوگولی
۱۴ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۴ قبل از ظهر
هر کتابی که با موضوع همخونه نوشته شد انقدر زیادن که اسمشون یادم نمیاد:-2-33-: جالب اینجاست همه هم عاشق هم میشن و به خوبی و خوشی تموم میشه اخه مگه زندگی وازدواج و..... اینقدر مسخره:-2-43-:

.:JASMiNe:.
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۰ بعد از ظهر
رمان های افای مودب پور کاملا شبی همن...
ولی خب اگه کسی هر کدوم رو جدا بخونه به نظر من جالبه!!
البته رمان گندم یه کم زیادی کپ بود!!:-2-15-:
هر چند یاسمین و روکسانا خیلی قشنگ بودن!!

sana2000
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۲ بعد از ظهر
متاسفانه الان همه رمانا تکراری شده

mary payizi
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ بعد از ظهر
هر کتابی که با موضوع همخونه نوشته شد انقدر زیادن که اسمشون یادم نمیاد:-2-33-: جالب اینجاست همه هم عاشق هم میشن و به خوبی و خوشی تموم میشه اخه مگه زندگی وازدواج و..... اینقدر مسخره:-2-43-:
دقیقا با نظرت موافقم.مخصوصا تیکه آخر حرفت. مگه ازدواج اینقدر الکی و مسخرست؟

Asal77
۴ تير ۱۳۹۱, ۰۷:۲۳ بعد از ظهر
هرگز رهایم نکن کپی شده از غزاله و از رمان همخونه هم خیلی تقلید شده :-119-:

ماهی قرمز تنها
۵ تير ۱۳۹۱, ۱۲:۰۹ بعد از ظهر
به نظر منم رومانای مودب پور توی همشون یه شخصیت جوک وجود داره که شمارو میخندونه و اگه شخصیته رو حذف کنی داستان متلاشی میشه و دیگه به درد خوندن نمیخوره شخصیتاشم هیچ وقت به هم نمیرسن

tan tan16
۵ تير ۱۳۹۱, ۱۲:۱۱ بعد از ظهر
به نظر منم رومانای مودب پور توی همشون یه شخصیت جوک وجود داره که شمارو میخندونه و اگه شخصیته رو حذف کنی داستان متلاشی میشه و دیگه به درد خوندن نمیخوره شخصیتاشم هیچ وقت به هم نمیرسن
آره واقعا منم موافقم

T.Ahmadi
۱۱ تير ۱۳۹۱, ۰۷:۳۰ بعد از ظهر
رمانای م. مودب پور کپی هم دیگن

YAkaMoUse
۱۱ تير ۱۳۹۱, ۰۷:۳۱ بعد از ظهر
دریا فک کنم
تاوان عشق

hosin
۱۱ تير ۱۳۹۱, ۰۷:۴۳ بعد از ظهر
نمی دانم شما فیلم ایرانی همخونه رو دیده اید یا نه .خود رمان هم خونه هم که خیلی ها ازش کپی کرده اند یه مایه هایی از این فیلمه داره . البته این نظر منه .ممکنه عده ای موافقش نباشن

pardis 78
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۰۰ قبل از ظهر
آبی تر از احساس عسن یه فیلم هندیه

#شروین#
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۰۴ قبل از ظهر
اونقدر تکراری بود یادم نمیاد

هفتادیا
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۰۶ قبل از ظهر
بیشتر رمانهایی که از بچه ها خوندم برگرفته از رمان همخونه بود واین خیلی بده ولی از حق نگذریم واقعاً قلم بچه های سایت عالیه....

mohsen1313
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۳۷ قبل از ظهر
همخونه

k-a-m-r-a-n
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۴۳ قبل از ظهر
به نظر من كتاباي برداشته شده از همخونه كه ماشالله كم هم نيستن نمونش تو اين سايت زياده

sibsorkhhava
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۵۳ قبل از ظهر
من رمانهای چاپ شده ایرانیو کم خوندم ولی رمانهای بچه های سایتم کپی از روی هم دیگست.

به قول یکی دوستان اکثرشونم فیلم هندیه.

کاش یه ذره واقعی تر بودن جای اینکه شخصیتها انقدر ایده آل باشند.

بابا آدمها خاکستریند. یکی بد بد نیست یکی خوب خوب.

Mit violon
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۷ قبل از ظهر
تقریباً همه رمانت ها شبیه هم هستن :-2-27-:

Yasnaaaa
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۵۰ بعد از ظهر
کتاب "اعتراف عاشقانه" که نوشته ی یکی از کاربران انجمنه.
کپی کاملی از "همخونه"... کپی به معنای واقعی. شاید یه کوچولو اول و آخرش فرق کنه.
این شباهت اونقدر زیاده که نویسنده یه جا، بجای اسم شخصیت داستان که سامان هست، می نویسه "شهاب"!
اسم دوست سامان هم همون کامبیزه توی این کتاب...

تنها بدون تو
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۵۵ بعد از ظهر
کتابهای مشابه همخونه.که تو سایت زیاده
کتابهای مودب پور هم همیشه شخصیت هاش یه جوره.یه شخصیت شوخ و یکی هم جدی :-2-43-:

fatima92
۱۸ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۸ قبل از ظهر
به نظر من كتاباي برداشته شده از همخونه كه ماشالله كم هم نيستن نمونش تو اين سايت زياده
بستگی به قلم نویسنده و نوع پردازشش داره مثلا رمان زندگی غیر مشترک شاید در نگاه اول شبیه همخونه باشه ولی خیلی قشنگ تره و متفاوت

Hodaa37
۱۸ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۵۲ قبل از ظهر
کتابای م مودب پور همشون

miss.zahraa
۱۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۲۱ قبل از ظهر
مریم ریاحی یه همخونه نوشت بقیه نویسنده ها هم یکی یه کتاب عین همخونه دارن ولی هیچکدوم به همخونه نمیییرررسسسههه

kimia1996
۲۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۰۴ بعد از ظهر
رمان ساغر از م.زندی که انگار تمام رمانای م.مودب پور و خلاصه کردن تو یه کتاب

*marin*
۲۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۱۴ بعد از ظهر
مودب پور رماناش شبیه همه:-2-37-:
یه رمان دیگه هم خوندم اسمش یادم نمیاد اما داستانش شبیه جدال پر تمنا بود یه دختر مسیحی با یه پسر مسلمون:-2-35-:

**samanta**
۲۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۵۴ بعد از ظهر
کتابهایی که با مضمون همخونه است....متاسفانه فکر میکنم تعداشون به صدتا برسه....که این خودش نشونه ی یه ضعف بسیار بزرگه.

~mehrnaz~
۲۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۵۷ بعد از ظهر
تمام رمانایی که از رو همخونه بود

Sea Daughter~
۲۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۵۸ بعد از ظهر
تمام رمان های مودب پور:-2-28-:همشون چرت و مسخره:-2-43-:

arzoo12
۲۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۱۵ قبل از ظهر
سلام ! متاسفانه سبک نوشتن خیلی از رمانهای اینسایت خیلی
شبیه بهم شدن و این شخصیت اصلی که "دختری شیطون حاضر جواب شلوغ و مغرور" خیلی تکراری شده. در ضمن
نصف رمانهایشان را شعر و آهنگ تشکیل میدهد. اگر یکی یا دوتا باشه بازم خوبه نه اینکه بعد هر چهار پست دو صفحه آهنگ
باشد. این سوژه رمان همخونه را که نگو.

ghermez
۲۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۲۱ قبل از ظهر
از رمان همخونه خیلی کپی شده.
مثل "زندگی غیر مشترک" و "عشق در چهار دیواری" که دقیقا از روی "همخونه" کپی شدن.

_ SPEED _
۲۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۲۸ قبل از ظهر
کتابی که موضوعش شبیه به همخونه بوده

فاطمه سادات ...
۲۷ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۰ قبل از ظهر
همخونه

ماهوش
۳۱ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ قبل از ظهر
تمام کتابهای از جنس رمان همخونه، خیلی خیلی زیاد شده....

reihaneh3
۳۱ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۶ قبل از ظهر
کتاب های از جنس همخونه و اونایی که سرشار از اغراقه
مثل چشم هایی به رنگ عسل یا قرار نبود
نمیدونم پسره هیکلش فلانه پولش از پارو بالا میره....

Aray
۳ شهريور ۱۳۹۱, ۰۴:۵۷ بعد از ظهر
نه. رمانای مودب پور شاید چارچوبش یکی باشه.. ولی موضوعاتش کاملا متفاوته..

[SARA]
۱۲ شهريور ۱۳۹۱, ۰۴:۰۵ بعد از ظهر
الان رمان شبیه همخونه خیلی زیاد شده
مثلا ارام/قرار نبود/به رنگ شب و...

mahsaok
۱۶ شهريور ۱۳۹۱, ۰۲:۱۴ بعد از ظهر
عشق به توان 6

scorpioOo
۱۶ شهريور ۱۳۹۱, ۰۲:۲۳ بعد از ظهر
دقیقا کتاب گندم خیلی تکراری بود:-119-:

goli21
۱۶ شهريور ۱۳۹۱, ۰۳:۱۹ بعد از ظهر
یادم نیست

✿SOOSAN✿
۱۶ شهريور ۱۳۹۱, ۰۳:۳۲ بعد از ظهر
کتابایی مثل همخونه

sheida_953
۱۷ شهريور ۱۳۹۱, ۰۳:۵۱ بعد از ظهر
من کلا اگر رمانی به دلم بشینه زیاد میخونم شمارشون از دستم در رفته!!

isun74
۵ دي ۱۳۹۱, ۰۴:۴۵ بعد از ظهر
آرام
و رمان های مودب پور

rahil23
۵ دي ۱۳۹۱, ۱۰:۰۰ بعد از ظهر
کتابای مودب پور

فاطمه اسپريس
۸ دي ۱۳۹۱, ۱۰:۱۶ بعد از ظهر
عشق به توان 6

hadis_s
۱۱ دي ۱۳۹۱, ۰۶:۰۸ بعد از ظهر
رمانای مثل همخونه الان زیاد شده همه شبیه به هم با محتوای کل کل بعدم که عاشق هم میشن
تو همشونم پسرا پولدار دخترا خوشگل

~mahi.p~
۱۳ دي ۱۳۹۱, ۰۸:۳۴ بعد از ظهر
رمانای م.مودب پور همه شبیه همه....:-2-33-:

osrin
۲۱ دي ۱۳۹۱, ۱۱:۳۷ بعد از ظهر
اره ب نظرمنم رمانای مودب پور خیلی تکراری بودن بارمان قرارنبودم خیلی جاهاش و از کتابای دیگ برداشته بودن ولی بااین وضع دوس داشتم این کتابو.

ناز آفرین
۲۱ دي ۱۳۹۱, ۱۱:۴۰ بعد از ظهر
رمان های مودب پور
و رمان عشق به سبک من یه قسمت هایش خیلی شبیه رمان دروغ شیرین بود

هفت مقدس...
۱۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۳۷ بعد از ظهر
همه ی رمان های همخونه ای تکرارین!تکرار از همخونه ی مریم ریاحی

taraneh24
۱۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۱۴ بعد از ظهر
رمانهای مودب پور خیلی شبیه بهم هستن
و رمانهای همخونه ای

ٍElina.v
۱۳ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ قبل از ظهر
رمانای همخونه ای!!
که هزارتاش تو همین سایت هست:-2-36-:

venus banoo
۲۵ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۲۳ قبل از ظهر
رمانای مودب پور خیلی تکراری هستن ولی بنطر من قشنگن و درد های جامعه رو بصورت طنز بیان میکنه ...
رمان جایی که قلب انجاست و رمان یاسمن خیلی شبیه به همه یه دختر ایرانی بزگ شده اروپا برمیگرده ایران و عشق رو بین 2 داداش که پسر عمه هاشن تجربه میکنه ...
رمان های شبیه همخونه مثل ارام و طلایه . لبخند خورشید و ....
رمان ساغر که کپی شده از طرز نوشتن رمان های مودب پوره و داستان شبیه رمان رکسانا و رمان الهه نازه .
در مورد سوال دوم نه اصلا جالب نیست و نمیپسندم .

Lady Kindnessツ
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۲۸ بعد از ظهر
رمانای مودب پور همشون مثل هم هستن...
ولی رمان آن تابستان هم از ایشونه گمونم و مثل بقیه نیست...

shivaaa76
۱ تير ۱۳۹۲, ۰۱:۵۹ قبل از ظهر
منم موافقم م.مودب پور تو یه مایه رمان میده بیرون .....:-2-28-:

*Viyolet*
۱ تير ۱۳۹۲, ۰۲:۰۶ قبل از ظهر
الهه ی ناز محشره:-2-27-:

~*نيلوفر آبي*~
۱ تير ۱۳۹۲, ۰۲:۰۹ قبل از ظهر
همخونه
كه همه ازش تقليد كردن.

maryam-pj
۱ تير ۱۳۹۲, ۰۲:۰۹ قبل از ظهر
من باهمتون موافقم شديد...:mrgreen:

kasino
۸ تير ۱۳۹۲, ۰۵:۰۱ بعد از ظهر
همخونه
اکثررمانا از روش تقلید کردن و اصلا جالب نیس
رمانای مودب پور
همش تکرار و موضوع یکنواخت

Tikooli
۲۲ تير ۱۳۹۲, ۰۵:۲۶ بعد از ظهر
همخونه /ارام /در پس کوجه های عاشقی(فکر کنم اسمش همینه)شبیه هم هستن ولی فقط موضوشون شبیه همه وگرنه قلم مریم ریاحی تو همخونه کاملا با دوتای دیگه فرق میکنه

این دقیقا همون اشتباهیه که همه میکنن
من خودم عاشق رمان همخونه و قلم خانوم ریاحی هستم

رمان همخونه سال 1385 چاپ شده
و آرام 1383
قضیه اینه ..همه میگن آرام از رو همخونه نوشته شده ..درحالی که خانوم شیردل علم غیب ندارن که :-2-38-:

رمان هایی که خودنم هر کدوم یه حس خوب رو منتقل کرد با این که شاید موضوع ها شباهت داشت به هم ...ولی من از کتاب خوندن لذت مییبرم:-2-41-:

Yek.gh
۲۲ تير ۱۳۹۲, ۰۸:۱۰ بعد از ظهر
مودب پور
هما پور اصفهانی
آرام آنید فقط یه کوچولو شخصیتاش تکراریه وگرنه من که عاشق رماناشم.

فارقليطا
۲۴ تير ۱۳۹۲, ۰۲:۰۷ قبل از ظهر
رمان شب سراب که کاملا از روی بامداد خمار کپی برداری شده بود
از رمانهای خارجی هم خیلی کپی برداری شده مثلا رمان غریبه اشنا کپی کتاب پیمان دانیل استیل بود و یا رمان با باد میخوانم از روی ربکا کپی برداری شده بود یا ترانه های نیمه شب که کاملا از رمان جین ایر کپی برداری شده است
و همچنین رمانهای همخونه ای و خیلی از رمانای سایت کاملا تکراری و کپی هستند

Fateme-a
۲۴ تير ۱۳۹۲, ۰۲:۱۲ قبل از ظهر
همخونه

کہ مثلش زیـآد شــُده

wounded
۲۵ تير ۱۳۹۲, ۰۲:۲۴ بعد از ظهر
مودب پور خیلی هم نثر قشنگی داره ... رمانای همخونه ای که تکراری ترن ...

nik2000
۲۵ تير ۱۳۹۲, ۰۲:۲۶ بعد از ظهر
رمان خانوم بادیگارد.
شیااد موضوعش خیلی تکراری نباشه اما شخصیتاش و فضاش خیلی تکراریه به نظرم!

ANDREA
۲۶ تير ۱۳۹۲, ۱۰:۰۲ قبل از ظهر
من کتابای اقای مودب پور رو نخوندم و به خودم اجازه نمیدم راجب نویسنده ای که حتی یه خط از نوشته هاشو نخوندم قضاوت کنم
اما از نظر من همه ی رمانای ایرانی شبیه همن همشون...

sedna71
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۹ قبل از ظهر
کتاب مودب پور:-2-08-:

mahsun61
۳ شهريور ۱۳۹۲, ۰۶:۵۷ بعد از ظهر
بنظر منم کتابهاب مودب پور معمولا توی یه تیپ هستن . بیشترشون هم تلخ تموم میشن.

_ShoKoFeH_
۸ شهريور ۱۳۹۲, ۰۲:۰۷ بعد از ظهر
خلوت نشین عشق و پارسا

afroz99
۱۲ شهريور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۵ قبل از ظهر
جدیدا همه رمانا تکراری شدن شما چتد تا رمان متفاوت معرفی کن ما یه کم شاد شیم!!!!والاااااا:-2-28-:

nahal khojasteh
۱۵ دي ۱۳۹۲, ۰۱:۴۸ بعد از ظهر
رمان میراث کپی رمان قرار نبوده

2khtare Iran
۱۵ دي ۱۳۹۲, ۰۱:۴۹ بعد از ظهر
نوادگان رمان همخوووونه :-119-:

atena76
۱۵ دي ۱۳۹۲, ۰۲:۱۱ بعد از ظهر
کتاب های مودب پور که شبیه هم هستن....
کتاب میراث و قرار نبود با وجود شباهت تو معضل کلی، ولی روند و نگارش رمان کاملا متفاوته....
من به شخصه میراث رو بیشتر از قرار نبود دوست داشتم
همخونه هم که الا ماشاء الله دارن مثلش مینویسن....

hodeys
۱۵ دي ۱۳۹۲, ۰۲:۲۰ بعد از ظهر
کلا الان همه ی رمانا رو دارن از روی همخونه و قرار نبود مینویسن:-2-28-:

zdragon
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۰۶ بعد از ظهر
کتابهای مودب پوررررررررررررر

ماه منیر
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ بعد از ظهر
خیلی از نویسنده های سایت دارن خودشون رو تکرار می کنن یک کتابشونو که بخونی سبک کارشون دستت میاد

البته بعضی هاشونم خیلی متفاوت می نویسن