PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین و خوشمزه ترین غذایی که تو عمرتون خوردین چی بوده و کجا خوردین؟

bahar1313
1389،10،29, ساعت : 10:12 قبل از ظهر
سلام بچه ها

خوب من فکر کردم یه تاپیک بذاریم و هر کی بیاد رستورانای معروف و خوب شهرشو معرفی کنه تا اگه کسی خواست بره اونجا سفر یا اصلا شهر خودش بتونه یه غذای خوب بخوره

پ.ن: مدیرای محترم سایت من نمی دونستم تو کدوم بخش باید این تاپیکو ایجاد کنم. اگه اشتباهه جا به جاش کنید لطفا

خیلی ها دوست دارند که بدونند اولین هر چیزی کجا بوده و چطوری بوده ، از این رو ما که اسم پیتزا داوود رو خیلی شنیده بودیم تصمیم گرفتیم بریم یه تستی بکنیم.

http://mizeghaza.files.wordpress.com/2008/05/davood1.jpg
وارد کوچه لولاگر (آدرس کامل پائین صفحه هست) که می شید انتهای کوچه به اندازه یه وانت جعبه نوشابه پپسی می بینید که جلوی یه مغازه قدیمی هستش. وقتی وارد مغازه آقا داوود می شید دو سه تا میز کوچیک دو نفره می بنید و یه سکو که روش می تونید غذا بخورید. از طرفی هم روبروتون یه یخچال قدیمی که فقط توش کالباس و سوسیس می بینی که خورد شده آماده استفاده هستند.

http://mizeghaza.files.wordpress.com/2008/05/davood3.jpg
ولی اینجا یه پیتزا فروشی معمولی نیست! اولین پیتزا فروشی ایرانه! پس باید توقع داشته باشید یه چیزاییش فرق کنه.
اینجا رسم و رسوم خودشو داره و اگه شما تا حالا اونجا نرفته باشید حتما” غافل گیر می شید. از این رسم و رسوماش براتون بگم:
تو این پیتزا فروشی هیچ غذای غیر از پیتزا گیرتون نمی یاد و شما می تونید از ۷ نوع پیتزایی که داره انتخابای خودتون رو داشته باشید. پیشنهاد من پیتزا مخلوط و یا پیتزا قارچه.
خوب حال نوبت سفارش دادنه : می گید یه پیتزا مخلوط و اون اسم شما رو می پرسه! شما باید اسم کوچیکتونو بهش بگید و الا دوباره می پرسه! بعد از این بلافاصله یه ۴۰۰ ، ۵۰۰ گرم کالباس که داخل فویل گذاشته شده رو جلوتون میذاره! که شما کلی تعجب می کنید که بابا من پیتزا سفارش دادم نه کالباس خام!!! این کالباس که میشه گفت از معمولی ترین کالباس های موجود بازاره و بصورت نامنظم با کارد خورد شده در اصل پیش غذای شماست. و شما با سس فراونو و آویشنو وفلفل می تونید میل کنید. به ازای هر پیتزا یکی از این کالباس ها هم میده. البته شما اگه بخواهید بازم کالباس میده انقدر که دیگه نتونی چیزی بخوری و بابت این کالباس ها از شما هیچ پولی نمی گیره!!! پس با خیال راحت بخورید.
من نمیدونم ، با این که می دونی کالباسش یک درصد هم گوشت نداره ، ولی با یه ولع خاصی شروع می کنی به کالباس خوردن که انگار تو عمرت کالباس نخوردی!
در مورد محل نشستن هم باید بهتون بگم معمولاً توی مغازه جایی برای نشستن نیست و شما باید بیرون مغازه مثل بقه مشتری ها بشنید. و اما مگه بقیه مشتری های چه جوری نشستند؟

http://mizeghaza.files.wordpress.com/2008/05/dadvood.jpg
بقیه از همون جعبه نوشابه ها که اول داستان براتون گفتم دارند استفاده می کنند. شما هم دو تا جعبه نوشابرو بر می گردونید و یکشو می کنید صندلی و یکیشو می کنید میز و در عین سادگی و راحتی غذاتون میل می کیند.
خوب حالا پیتزای شما حاضر شده و یکی باصدای بلند اسم شما رو صدا می کنه و اگه نشنوید ممد آقا بیرون مغازه دوباره صداتون می کنه! حالا پیتزا رو گرفتی یه پیتزا با نون بسیار نازک و تیکه های بزرگ کالباس و سوسیس و قارچ به همراه سس فراونو آویشن.. کاملاً پرملات طوری که وقتی بر میداری میریزه. البته بگم از همون مواد معمولی تشکیل شده.
و اما از اخلاقای دیگه آقا داوود : البته شبی که ما رفتیم خود آقا داوود نبود و یه شاگردی داشت بنام ممد آقا که می شد پسر خاله آقا داوود و بعد از بازنشستگی میاد اونجا کمک می کنه. اون می گفت که آقا داوود الان یه سه ماهی هست که پا درد داره و دیگه نمی یاد. اگه آقا داوود احساس کنه که کسی داره خالی می بنده ، یه زنگ زورخونه ای داره که اونو به صدا در میاره ، یا اگه احساس کنه که داری بیش از ظرفیتت پیتزا می خوای ، بهت نمیده ولی هر چقدر کالباس بخای بهت میده.

عکس آقا داوود http://mizeghaza.files.wordpress.com/2008/05/davood2.jpg
و اما از گفته های این ممد آقا، که خیلی هم شنیدنی بود در مود تاریخچه اینجا و مطالبی که از سایت های مختلف در مورد اینجا خوندم براتون بگم :
اینجا حول و حوش سال ۱۳۴۰ تاسیس شده ، و آقا داوود به همراه یه شریک ارمنی خود اینجا رو باز کردند. اینجا از همون روز اول ساده بوده و الان هم همونطوره. طولی نمی کشه که شریک ارمنی دست از شراکت می کشه و میره خارج و آقا داوود می مونه و مغازش. بعد از گذشت سه سال پیتزا پنتری (http://www.mizeghaza.com/2008/04/26/pizza-pantri/) توی ویلا باز میشه و بر خلاف پیتزا داوود، پیتزا پنتری (http://www.mizeghaza.com/2008/04/26/pizza-pantri/) یه جای باکلاس و پر از تجملات بوده و برای اینکه ثابت کنه که جای باکلاسیه شب اول شاه رو دعوت می کنه! بگذریم. اولین پیتزا رو آقا داوود ۱۱ قرون می فروخته و الان پیتزا هاش از ۲۴۰۰ تومان هست تا ۳۹۰۰٫
توی اینجا از سالاد و سیب زمینی خبری نیست. و اگه بخوای غذا رو ببری پیتزا رو توی جعبه نمی ذاره بلکه لای یه فویل می پیچه و به همراه یه دسته کالباس دیگه بهت میده .
یه راوی دیگه می گفت که وقتی از در مغازش خارج می شی ازت یه سوال می پرسه “سیر شدی ؟ ”
ممکن است غذای داوود پر باشد، و جایش کثیف باشد و صندلیهایش ناراحت. ممکن است لحظهای از کرده پشیمان شوى. اما داوود با هرچه که دارد یا ندارد تجربهای است باارزش حداقل برای یکبار. تجربه خوردن اولین پیتزای تهران.
آدرس :
زیر پل حافظ – خیابان نوفل لوشاتو – به سمت جمهوری – سمت چپ – کوچه لولا گر ( ۵۰ متر از ابتدای نوفل لوشاتو که برید جلو )
منبع:mizeghaza.com

روياي ابي
1389،10،29, ساعت : 10:30 قبل از ظهر
مرسي من که هوس کردم برا یه بار هم که شده تجربش کنم :-2-23-:

ولی خب از این اقا داااوود هم خیلی خوشم اومد :-2-32-:

اینجا تو دبی هم رستورانهای خیلی خوبی داره
به خصوص رستورانهای ایرانیش حرف نداره مثل (ارسلان . پارس . صدف .دانیال و ....)

ولی اگه خواستین تجربه دیگه ای غیر از غذای ایرانی داشته باشین پیشنهاد میکنم یه سری به (چیلیز) هم بزنین

bahar1313
1389،10،29, ساعت : 11:08 قبل از ظهر
فکر می کنم کمتر کسی باشه تو تهران که اهل کلپچ (همون کله پاچه) باشه . طباخی بره ی سفیدو تجربه نکرده باشه. به هر حال من این طباخی رو به همه توصیه می کنم.
البته لازم به ذکر که کله پاچه های شهرای شمالی یه چیز دیگست. فکر کنم چون خیلی تازه ان.

بره سفید

نشانی: میدان توحید-خیابان ستارخان
تلفن: 66504012

bahar1313
1389،10،29, ساعت : 04:50 بعد از ظهر
رستوران البرز

رستوران البرز توی تهران البته برای کمتر کسی ناشناخته ست. ولی برای کسایی که احتمالا میان اینجا سفر یا اینکه می خوان از منوش اطلاع داشته باشن معرفیش می کنم.

اول بگم که البرز رو با وجود غذای خوبش فقط وقتی انتخاب کنین که می خواین یه پول حسابی خرج کنین چون قیمتاش واقعا نجومیه.:-2-37-:
اینم ادرس سایتشه
http://www.alborzrestaurant.com (http://www.alborzrestaurant.com/)
آدرس دقیق چلوکباب البرز: تهران – خیابان سهروردی شمالی – بعد از چهار راه شهید بهشتی – نبش کوچه نیکو قدم – شماره ۳

منوی رستوران البرز

(قیمت (تومان

نام غذا

3500

چلو قرمه سبزی

4000

ته چین با دمجان

3500

لوبیا پلو

4200

چلو فسنجان

4000

ته چین

2500

انواع سالاد(اندونزی، الویه، کرفس، ماکارونی، فصل)

انواع دسرها

9000

موس شکلات وکرم کارامل

9500

پلمبیر

6000

ژله

غذاهای مخصوص البرز

30000

کباب روسی

60000

چلو کباب فیله تکه ای مخصوص البرز

50000

چلو کباب فیله تکه ای مجلل

40000

کباب فیله مجلل(اضافه)

28000

چلو کباب برگ مخصوص

20000

چلو کباب کوبیده زعفرانی(اضافه)

20000

چلو کباب کوبیده ممتاز(اضافه)

35000

چلو کباب مخصوص مجلسی

45000

کباب ممتاز(اضافه)

55000

چلو کباب ممتاز البرز

30000

کباب شیشلیک

15000

کباب کوبیده ممتاز(اضافه)

7500

کباب کوبیده زعفرانی(اضافه)

23000

کباب برگ مخصوص(اضافه)

30000

کباب برگ مخصوص مجلسی(اضافه)

غذاهای ایرانی

20000

جوجه کباب مخصوص

15000

جوجه کباب مخصوص یک نفره

15000

زرشک پلو با مرغ

20000

باقالی پلو با گوشت

25000

باقالی پلو با ماهیچه

5000

چلو کره

غذا های گریل و فرنگی

20000

فیله استیک
باسس قارچ وسیب زمینی سرخ شده

15000

شنیسل مرغ

15000

جوجه چینی

20000

فیله استیک
باسس فلفل و سیب زمینی سرخ شده

15000

اسکالپ مرغ

غذا های دریایی

25000

میگو سرخ شده با خمیر بنیه

25000

میگوی کبابی

15000

ماهی قزل

لیست منو: از سایت فیدیلیو

bahar1313
1389،10،29, ساعت : 04:57 بعد از ظهر
هی بچه ها بیاین رستورانای شهراتونو معرفی کنید دیگه. عید نزدیکه ما می خوایم بیایم سفر

saadegi.n
1389،10،29, ساعت : 05:32 بعد از ظهر
بچه ها رستوران نوید توی خیابون سهروردی خیابون خرمشهر ه نزدیک البرز روبروی خیابان مرغاب. قیمتاش مثل البرزه. تازه چندماه رفته ساختمون جدید. غذاهاشم خیلی خوبه. من خودم رستوران نایب و زیاد قبول ندارم. اما سلف سرویس هانی تو خیابون بهشتی ام خوبه

bahar1313
1389،11،10, ساعت : 10:03 قبل از ظهر
فست فود ترنج

اگه دلتون می خواد طعم یه چیز برگر واقعی رو تجربه کنید و زیادم اهل توجه به ظاهر غذا خوری نیستین من به شدت فست فود ترنج توصیه می کنم. البته برای گرفتن غذا ممکنه نیم ساعتی معطل بشید ولی ارزششو داره. مطمئن باشید:-2-41-:
.

چیز برگراش پرسیه و سیب زمینی هم با یه سس خیلی خوشمزه کنارش داره بنابراین سیب زمینی سفارش ندید. راستی سوپ جوشم بسی قابل تامله

من توصیه می کنم اگه زیاد پرخور نیستید دو نفری یه پرس سفارش بدید. مطمئن باشید کم نمی یاد.

2800

همبرگر

3200

همبرگر با قارچ

3200

همبرگر با پنیر

2000

کوکتل

3600

کوکتل با قارچ وپنیر

2500

کوکتل با پنیر

2700

هات داگ با پنیر

4000

گوشت و قارچ

2700

ژامبون تنوری مرغ

2300

ژامبون تنوری گوشت

3000

فیله مرغ

3500

فیله مرغ با قارچ

3000

شنیسل مرغ

3400

میکس گریل

خوراک ها

6500

میکس گریل

6000

شنسیل گوشت

5500

همبرگر

5500

چیز برگر

5500

گریل چیز برگر

8000

شاتو بریان

7200

فیله استیک

7000

فیله مرغ با قارچ

8500

فیله چیز برگر

6000

شنیسل مرغ

6500

استیک ساندویچ

8000

استیک چیز برگر

7200

استیک مرغ چیز

7000

استیک گوشت و پنیر

7000

کباب چوبی با قارچ

6000

استیک مرغ و قارچ

5500

گریل چیز

7200

استیک فلفل

پیتزا ها

5000

مخصوص ترنج

4800

چهار فصل

4700

مخلوط

4600

ایتالیایی

4000

آتن

4000

آلاپاکو

4800

گوشت و قارچ

4000

مارگاریتا

4000

سبزیجات

4800

مرغ و قارچ

4400

پپرونی

چند تا شعبه داره که من آدرسشو می ذارم براتون. من خودم همیشه شعبه ی ویلا رو می رم. اونیکیا رو تا حالا امتحان نکردم. اگه کسی رفته بگه کیفیتش به همون خوبی هست یا نه

تهران ویلا، پارک تهران ویلا، خیابان ۱۲ مرکزی – تلفن ۸۸۲۵۲۰۱۷
شهرک غرب-بلوار دریا-خیابان موج-پلاک 8
جمالزاده شمالی - بالاتر از خیابان نصرت - ک. دعوتی - پ. ۴

bahar1313
1389،11،11, ساعت : 09:44 قبل از ظهر
خوب از اونجایی که هیچکدوم از بچه های شهرای دیگه لطفشونو شامل حال ما نکردن من خودم تصمیم گرفتم چند تا از رستورانایی که توی شهرای دیگه هستنو خودم تستشون کردمو معرفی کنم تا اگر گذارتون اونورا افتاد برید و ما رو دعا کنید.
ایندفعه می ریم به شهر مقدس مشهد.

خوب اگه قصد سفر به مقصد زیارت امام رضا رو دارین و قصدتون سیاحت و زیارت با همه ، پیشنهاد می کنم یه سر به طرقبه مشهد بزنین. جای خیلی قشنگ و خوش آب و هواییه.
از بین رستورانهای طرقبه که همشون غذاهای خیلی خوبی دارن و البته قیمتاشو خیلی بالاست من رستوران شب های عنبرانو خیلی دوست دارم. فضاش خیلی قشنگه و غذاشم خیلی خوبه. متا سفانه فعلا عکسی ازش ندارم. بعد از اونم میر عماد خیلی خوبه. ولی خوب یادتون نره من گفتما. غذاش خیلی گرونه. بهترین و معروفترین غذاشم شیشلیکه. که صد البته یه پرسش واسه دو نفر کافیه. تاکید می کنم کافیه کافی.
من بیشتر رستورانای اون اطرافو تست کردم و عالی بوده. ولی این دو تا که گفتم به نظرم از همه بهتره. اگه رفتین جای مارم خالی کنین

pante
1389،11،11, ساعت : 09:51 قبل از ظهر
رستوران پستو توی برج آفتاب ونک هم خیلی خوبه ، غذاهاش ایتالیاییه ولی من دقیقاً قیمت هاش رو ندارم

farnas
1389،11،11, ساعت : 09:58 قبل از ظهر
کرمانشاه: کافی شاپ پاپا....واسه صرف فست فودها کم نظیره،همین طور آلیو ،زاگرس ،امپریال و در رده های بعدی آریانا و کامبادن

کرمانشاه:رستوران جمشید.....واسه غذاهای سنتی و همین طور سالن غذا خوری کسری...

تبریز: رستوران خانه معلم واسه غذاهای سنتی و رستوران دلستان و چلوکبابی تشریفات وهمین طور رستوران هتل های آبرسان مثل گسترش و تبریز.کافی شاپ هتل شهریار،
رستوران وحید هم فوق العاده است.

تهران هم که معرف حضور اگثر دوستان هست .اما شخصا رستوران پردیسان و سفره خانه سنتی آریا و هزار و یکشب و همین طور پیتزا دانی بولوار فردوس رو ترجیح می دم.

anamis_ha
1389،11،11, ساعت : 10:04 قبل از ظهر
ناکجااباد کافی شاپ بیا بخورونبر

bahar1313
1389،11،11, ساعت : 11:02 قبل از ظهر
خب خب خب. از اونجایی که من دوران زیبای دانشجوییمو رشت سپری کردم میخوام برم سراغ اونجا.
اگه گذارتون به رشت افتاد و خواستید یه پلوکباب حسابی توی یه جای شیک و تمیز بخورید رستوران محرم رو از دست ندید. غذاش خیلی خوبه. رنج قیمتیش بین 7000 تومن تا 20000 تومنه. غذاهاش همه خوشمزن ولی فیله کبابش عالیه. سرویس داره که شامل باقالی خام ، ماست چکیده، خیار و زیتون پروده است. البته اگه دیر برید غذاش تموم میشه. جای پارکشم خوبه.

رستوران محرم - میدان توشیبا ،خیابان امام خمینی

روبروشم یه رستوران دیگه است به اسم حسین رشتی ولی غذای اون به خوبی اینیکی نیست

linasldvh
1390،01،18, ساعت : 10:13 قبل از ظهر
بچه ها تو بلوار دریا شهرک غرب کافی شاپ سراغ دارین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

bahar1313
1390،02،25, ساعت : 04:21 بعد از ظهر
اهم اهم. سلاملیکم. من اومدم با معرفی چند تا رستوران دیگه. امیدوارم ایندفعه شماهام همکاری کنید.

خیلی از ماها معمولا دنبال کافه های دنج می گردیم برای ساعتی آساییدن یا یه قرار دوستانه یا هر چیز. امروز می خوام یکی از اون کافه های خوبو معرفی کنم. کافه خونگی:

اینجا کافه ی خیلی خوبیه که فضای خاصی داره. دنج و با صفاست. یه بالکنم داره که تابستونا اونجام می تونید بشینید.

http://www.mizeghaza.com/wp-content/uploads/2010/06/clip_image006.jpg

قیمتاش هم نسبتا خوبه در حد یه عصرونه خودمونی.
آدرس: خیابون فاطمی. نرسیده به کارگر

6120
1390،02،25, ساعت : 04:30 بعد از ظهر
رستوران خوب بستگی به تعریف داره

خانوما به جاهای تمیز میگن خوب

من بجای کل و کثیف :-2-35-:

یه قهوه خونه محل ما داره عمرا اگر زیر 20 سال جات کنه کسی بره انجا

پاتوق انواع آدم عجیب

ولی دیزی هاااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااش خفن خوشممزه است

فاطيما1365
1390،02،25, ساعت : 05:33 بعد از ظهر
توي شيراز : امپراطور پيتزا گوشتش عاليه . .فست فود تاچرا هم ساندويچ شكاري خوبي داره .

sbahadorkhani
1390،02،25, ساعت : 06:38 بعد از ظهر
پيتزا توژي . بهشتي سر وليعصر
خاطراتي دارما
توژي= به معناي غذاي دانگي (روي فيش صندوقش نوشته)

samss
1390،02،25, ساعت : 06:52 بعد از ظهر
تو مشهد هم رستوران وفست فودهای خوبی داره.

یکی از بهترین رستورانها((پسران کریم)).توی خیابون فرهاد.بهترین ماهیچه رو داره

یکی دیگه از رستورانها((پیرزوی)).توی خیابون بهار.

البته تو ییلاق طرقبه هم رستورانهای خوبی داره مثل کوهدشت،حمید بلبل،ابشار،.... .ولی من عاشق جوجه کوهدشتم.مزه اش با همه جا فرق میکنه

تو ییلاق شاندیز هم که معروفه به شیشلیک.

بهترین پیتزا هم پیتزا دو در یک خیابون سجاد

بهترین ساندویچ سرد رو هم ساندویچ صدف داره که یک شعبه اش تو احمد اباده یکی تو بلوار معلم

mamigigili
1390،02،26, ساعت : 01:43 قبل از ظهر
توی کرمانشاه پیتزا پاپای تو سی متری دوم - یک کبابی هست دور میدان مرکزی اسمش را یادم نمیاد نون داغش که از خود کبابه باحال تره -
تو همدان هم اخرین باری که رفتم رستوران کاکتوس دور میدان بوعلی خوب بود نمیدانم هنوز باشه یا نه
مشهد : معین درباری - نزدیک مهمانسرای نفت هم یک غذای بیرون بر هست به اسم مرادی غذاهاش خوبه ولی ته دیگاش یک چیز دیگه اس
شیراز بین بیرون برهای خیابان معالی آباد یکی هست نرسیده به ورودی گلدشت 2 به اسم بیرون بر معالی آباد کباب مخصوصش خوشمزه است و قیمتهاشم مناسبه
شهر جم تو استان بوشهر بهترین پیتزا را سناتور داره خدایشم چون تقریبا همه اهالی شهر برای پیتزا انجا میرن خیلی پیتزاهاش خوبه - رستورانم حیدر بابا یا حاجی بابا که نزدیک میدان امام حسین نرسیده به پارک اصلی شهره
بوشهر هم سفره خانه سنتی داره که اسمش را یادم نیست تو بافت قدیم شهره کنار دریا فوق العاده اس هم غذاش هم سرویس دهی اش
ولی کلا تو شهرهای جنوبی باید کمی دقت کنید چون با توجه به ذائقه عمومی و اینکه زیاد اهل گوشت گوسفند نیستن و اکثرا تا جایی که من دیدم بومی ها یا گوشت بز میخورن یا گوساله ، بعضی از رستورانها با گوشت بز غذا درست می کنن یا قاطی گوشتشان می کنن .

alra
1390،02،26, ساعت : 02:34 قبل از ظهر
کرج:رستوران بین الملل ورستوران ایتالیایی میخکوب جهانشهر م مدنی
اصفهان رستوران خوانسالار
شیراز : رستوران صوفی شعبه عفیف آباد وبهترین فالوده وبستنی در بابا بستنی در تپه تلویزیون بالاتر از فلکه گاز
تهران: ایتالیایی سزار اشرفی اصفهانی پایین تر از مرزداران برج رضا
رستوران هندی تاج محل تقاطع شیخ بهایی و همت

Andy 2011
1390،02،26, ساعت : 03:19 قبل از ظهر
سلام
بهترین رستوران کیش رستوران داریوش

sama33
1390،04،14, ساعت : 10:33 بعد از ظهر
سفره خانه سنتی باغ فردوس
آدرس:ستارخان روبروی باقرخان پ.344
تلفن تماس: 66523559

این سفره خانه جای خیلی تمیز و قشنگیه که کیفیت غذاهاش خوبه و قیمتها هم در مقایسه با فضاهای مشابه ، مناسب هستند .

kebriya
1390،04،15, ساعت : 12:46 بعد از ظهر
رستوران خوب تو تهران مثه نارنجستان،البرز،مورانو،نا پولی،تاج محل...

alizee
1390،04،15, ساعت : 12:58 بعد از ظهر
پیتزا ناپولی

به نظر من یکی از بهترین پیتزا ایتالیایی رو اینجا داره واقعا" خوشمزس

اینم آدرس چندتا ز شعبه هاش :

ضلع شمالی پارک قیطریه خ کتابی خ شمس خ پولاد وند پلاک 26

پاسداران بین گلستان نهم و دهم پلاک 283

ملاصدرا بعد از چهار راه شیخ بهایی پلاک 143

انائل
1390،04،29, ساعت : 02:07 قبل از ظهر
شاطر عباس............

Saman، Lch
1392،04،07, ساعت : 08:03 بعد از ظهر
تهـــران

اردکِ آبی ....(تجریش ... تو پاساژ تندیس)
رستوران اریکه ایرانیان (شهرک غرب)
پر طلایی (سمتِ ولنجک)
بوفالو (ولیعصر )
البرز (سهروردی)