PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا مردان متاهل تمايل به دوستي با دختران مجرد دارند؟

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8

farhad_tanha
1389,10,11, ساعت : 11:28
چرا مردان متاهل تمايل به دوستي با دختران مجرد دارند؟
خيلي از مردان متاهل در سنين ميانسالي تمايل به دوستي با يك دختر جوان و زيبا و مجرد دارند در اوايل سعي مي كنند اين رابطه مخفي باشد اما بعد از مدتي معمولاً اين رابطه لو رفته و دردسر ميشه واسشون
علت اين امر را كداميك از موارد زير مي دانيد:
1- اگر در زندگي اينگونه افراد سرك بكشيد معمولاً اينگونه افراد كمبود محبت دارند همسرشان اصلاً توجه اي به آنها نداشته خود را آراسته نمي كند و در كل به خواسته ها و نيازهاي مرد نمي رسد و اين مرد براي برطرف نمودن خواسته هاي خود( عاطفي - غريزه جنسي و ...) به افراد ديگر پناه مي برد
2- اينگونه افراد فرقي براشون نمي كنه همسرشون چطور باشه در هر صورت تنوع طلبن و معمولاً بعد از يك مدت از يك نفر سير ميشن حالا مي خواد بهشون برسه يا نرسه اينگونه افراد بايد هميشه در حال تغيير باشند و از يكنواختي خسته ميشن . با توجه به اين خصلت اين مردها بعد از چندسال از زندگي مشترك و مسن شدن همسر بدنبال دختري زيبا و جوان بوده و دوست دارند مدتي با او باشند البته اين مردها هيچ وقت سير نمي شوند و اين روند تا پايان عمرشان ادامه دارد.

نظر شما چيست؟

باران.ج
1389,10,11, ساعت : 11:30
واقعا چرا؟؟؟ به نظرم خیلی کار بی شرمانه ایه....

saadegi.n
1389,10,11, ساعت : 11:37
خب اینا باید برن پیش تراپیست.متاسفانه تو ایران هرکی بره پیش روانشناس میگن دیونه اس.

raha_sweet
1389,10,11, ساعت : 11:43
درست منم خیلی ها را دیدم که این جوری بودند
شنیدید می گن مرغ همسایه غازه ؟؟؟
همین دیگه ! هر کسی هر چی را راحت بدست بیاره و راحت داشه باشه همین
فکر می کنه چون خیلی راحت در اختیارش ...پس بی ارزش !
هیچ وقت فکر نمی کنند اگر یه روز اون خیانت کنه چه حالی پیدا می کنند ؟
در ضمن این فقط تو مرد ها نیست توی زن ها هم هست . ولی کمتر
ضمنن خانوم ها اون قدر سیاست دارند که معمولا شوهرشون خیلی خیلی دیر می فهمه
معمولا مردها که خیانت می کنند خیلی طول بکشه یک ساله گندش در میاد
ولی واسه یه زن شاید خیلی خیلی بیشتر طول بکشه

Aypinar
1389,10,11, ساعت : 11:56
يه معلم داشتم ( يادش به خير ) هميشه ميگفت :-119-:" مردا جنسشون خرده شيشه داره " :-2-33-:با اين اوصاف مثل اينكه زياد بيراه نمي گفته .....:-2-06-: :mrgreen: :-2-43-:

Babak
1389,10,11, ساعت : 12:05
خيلي از مرد هاي متاهل هستند كه اينجوري نيستند و براي زندگي و شريك زندگيشون ارزش بسياري قائلند ....
فرهاد جان فكر كنم اگه تو عنوان تاپيكت مينوشتي(( بعضي از مردهاي متاهل ))بهتر بود...
البته من خودم متاهل نيستم ولي خيلي از افراد متاهل رو ميشناسم كه اينجوري نيستند...

"Dezire"
1389,10,11, ساعت : 12:06
خب مردا تنوع طلبن ...

farhad_tanha
1389,10,11, ساعت : 12:15
خيلي از مرد هاي متاهل هستند كه اينجوري نيستند و براي زندگي و شريك زندگيشون ارزش بسياري قائلند ....
فرهاد جان فكر كنم اگه تو عنوان تاپيكت مينوشتي(( بعضي از مردهاي متاهل ))بهتر بود...
البته من خودم متاهل نيستم ولي خيلي از افراد متاهل رو ميشناسم كه اينجوري نيستند...

دقيقا درست گفتي دوست عزيز منظور منم يك درصد كمي از مردان بود نه همه مردان :-2-40-:

layahashemi
1389,10,11, ساعت : 12:15
یکی از دلایل اینکار اینه که فکر می کنند خانمهای مجرد گیر و گرفتاری کمتری دارند. بعدشم این آدمهایی که کمبود دارند تا حالااز اهل و عیالشون پرسیدین که اونا باهاشون چطوری رفتار می کنن که هم دچار عقده شدن؟نه بابا این چیزا نیست اکثریت قریب به اتفاق آقایون تنوع طلبان انحصار طلبند .یعنی فقط آنها از شرایط زندگی خسته مشن.خانمها هرگز

elpachino
1389,10,11, ساعت : 12:37
من یه پیر مرد رو میشناختم خیلی شیک و پیک!
کروات زده
یه گل رز رو کتش
عینک دودی
عصا
کلاه
و............
این نامرد gf هاش همه دخترهای دبیرستانی و دانشگاهی بودند
یه روز خودم شنیدم که میگفت دوست دختر بیشتر از 25 سال نداشتم!
پدر سوخته ای بود برا خودش

سوشیانت
1389,10,11, ساعت : 12:43
نظر منم همون بود که شما گفتین به نظر من اگر زن به شهرش محبت کنه و زیاد بهش گیر نده و بخودش برسه مرد دلیلی نمی بینه که بره دنبال یه زن دیگه زن باید به مردش محبت کنه وزیاد پاپیچ کاراش نشه زنا بیشترین زربرو از شکاکیتشون می خورن زن اگر زیاد به مرد شک کنه و هی بهش بد بین باشه مرد مسلما میره دنبال یه زنه دیگه

<sahar>
1389,10,11, ساعت : 12:53
بعضی از مردا هستند که به خاطر کم توجهی از طرف همسر دنبال دخترای دیگه میرن. بعضی ها هم مشکل روانی دارن که در هر دو صورت مشکلشون قابل حله. هر مشکلی یه راهی داره و مطمئنا اگر با شریک زندگیشون مشکلشون رو در میون بزارن میتونن حلش کنن

کارولاین
1389,10,11, ساعت : 13:04
با دیدن فیلم American beauty می تونید یه نمونه از چنین مردایی رو ببینید
قبلتر از چنین مردایی حالم بهم می خورد ولی الان دلم واسشون می سوزه خیلی احساس کمبود می کنن واقعا بد بختن

linasldvh
1389,10,11, ساعت : 13:09
مردی که ذاتش خراب باشه کاری به زنش نداره ........ ممکنه زن خیلی خوبی هم داشته باشه ولی باز دنبال دخترای مردم باشه

smart girl
1389,10,11, ساعت : 13:22
به نظر من بیشتر از لحاظ جنسی هستش
در هر دو جنس دگرگونی جسمی رخ میده ،در زنان به این صورت که خاتمه ی توانایی جنسی و تولید مثل هستش
ولی در مردان فقط باروری کاهش پیدا میکنه
در نتیجه مرد میانسال هنوز توانایی جنسی خودش حفظ کرده و زن پاسخ گوی مرد نیست
خوب این طبیعی که مرد به سمت دختر جوون تر و با نشاط تر روی میاره

anet maral
1389,10,11, ساعت : 16:23
salam be hameye doostane jadid man nazaram in ast : dar in mavared do taraf mohem hastand

*Nafise.a9*
1389,10,11, ساعت : 16:37
من خودم یه چنین آدمی به پستم خورد، وقتی گفت متاهله، داشتم شاخ در می آوردم، وقتی دلیل این کارشو پرسیدم گفت می خوام حرفای خیلی خصوصیمو به دوست دخترم بگم نه به زنم، حدود 3 هفته فقط رفته بودم رو مخش تا بالاخره از این فکر اومد بیرون، حدود 3 سالم ازش خبر نداشتم تا 3 ماه پیش که می گفت بچه دار شده و دیگه به دختر دیگه ای فکر نمی کنه جز زنش....:-2-41-:
این آدما به نظر من باید یه مشاوره برن تا براشون جا بیوفته زن که می گیرن برای کار تو خونه یا بچه دار شدن نیست.

farhad_tanha
1389,10,11, ساعت : 18:15
من خودم یه چنین آدمی به پستم خورد، وقتی گفت متاهله، داشتم شاخ در می آوردم، وقتی دلیل این کارشو پرسیدم گفت می خوام حرفای خیلی خصوصیمو به دوست دخترم بگم نه به زنم، حدود 3 هفته فقط رفته بودم رو مخش تا بالاخره از این فکر اومد بیرون، حدود 3 سالم ازش خبر نداشتم تا 3 ماه پیش که می گفت بچه دار شده و دیگه به دختر دیگه ای فکر نمی کنه جز زنش....:-2-41-:
این آدما به نظر من باید یه مشاوره برن تا براشون جا بیوفته زن که می گیرن برای کار تو خونه یا بچه دار شدن نیست.

آفرين بر تو كه نگذاشتي يه خونواده از هم بپاشه من به نوبه خودم ازت تشكر مي كنم دوست عزيز:-2-40-:

داناک
1389,10,11, ساعت : 18:19
دیگه شما که خودتون رو بهتر می شناسید!! والا ما زنا هر چی گشتیم دلیل این کارای شما رو بفهمیم به نتیجه ای نرسیدیم!!
هر دفعه هم یه جور توجیه می شه!!

farhad_tanha
1389,10,11, ساعت : 18:25
دیگه شما که خودتون رو بهتر می شناسید!! والا ما زنا هر چی گشتیم دلیل این کارای شما رو بفهمیم به نتیجه ای نرسیدیم!!
هر دفعه هم یه جور توجیه می شه!!

نه مي دوني علت اصليش چيه واسه ما مردها يك زن كمه حالا هرچي ميگيم شما خانوما قبول ندارين
پيامبر اسلام رو ببين چند تا زن داشته حضرت علي(ع) امام حسن (ع) - امام حسين(ع) و بقيه امامان معصوم هيچكدوم يك زن نداشتن يعني تعدد زوجات از نظر اسلام نه تنها بد نيست بلكه خيلي هم بهش سفارش شده