PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا مردان متاهل تمايل به دوستي با دختران مجرد دارند؟

farhad_tanha
1389,10,11, ساعت : 11:28 قبل از ظهر
چرا مردان متاهل تمايل به دوستي با دختران مجرد دارند؟
خيلي از مردان متاهل در سنين ميانسالي تمايل به دوستي با يك دختر جوان و زيبا و مجرد دارند در اوايل سعي مي كنند اين رابطه مخفي باشد اما بعد از مدتي معمولاً اين رابطه لو رفته و دردسر ميشه واسشون
علت اين امر را كداميك از موارد زير مي دانيد:
1- اگر در زندگي اينگونه افراد سرك بكشيد معمولاً اينگونه افراد كمبود محبت دارند همسرشان اصلاً توجه اي به آنها نداشته خود را آراسته نمي كند و در كل به خواسته ها و نيازهاي مرد نمي رسد و اين مرد براي برطرف نمودن خواسته هاي خود( عاطفي - غريزه جنسي و ...) به افراد ديگر پناه مي برد
2- اينگونه افراد فرقي براشون نمي كنه همسرشون چطور باشه در هر صورت تنوع طلبن و معمولاً بعد از يك مدت از يك نفر سير ميشن حالا مي خواد بهشون برسه يا نرسه اينگونه افراد بايد هميشه در حال تغيير باشند و از يكنواختي خسته ميشن . با توجه به اين خصلت اين مردها بعد از چندسال از زندگي مشترك و مسن شدن همسر بدنبال دختري زيبا و جوان بوده و دوست دارند مدتي با او باشند البته اين مردها هيچ وقت سير نمي شوند و اين روند تا پايان عمرشان ادامه دارد.

نظر شما چيست؟

باران.ج
1389,10,11, ساعت : 11:30 قبل از ظهر
واقعا چرا؟؟؟ به نظرم خیلی کار بی شرمانه ایه....

saadegi.n
1389,10,11, ساعت : 11:37 قبل از ظهر
خب اینا باید برن پیش تراپیست.متاسفانه تو ایران هرکی بره پیش روانشناس میگن دیونه اس.

raha_sweet
1389,10,11, ساعت : 11:43 قبل از ظهر
درست منم خیلی ها را دیدم که این جوری بودند
شنیدید می گن مرغ همسایه غازه ؟؟؟
همین دیگه ! هر کسی هر چی را راحت بدست بیاره و راحت داشه باشه همین
فکر می کنه چون خیلی راحت در اختیارش ...پس بی ارزش !
هیچ وقت فکر نمی کنند اگر یه روز اون خیانت کنه چه حالی پیدا می کنند ؟
در ضمن این فقط تو مرد ها نیست توی زن ها هم هست . ولی کمتر
ضمنن خانوم ها اون قدر سیاست دارند که معمولا شوهرشون خیلی خیلی دیر می فهمه
معمولا مردها که خیانت می کنند خیلی طول بکشه یک ساله گندش در میاد
ولی واسه یه زن شاید خیلی خیلی بیشتر طول بکشه

Aypinar
1389,10,11, ساعت : 11:56 قبل از ظهر
يه معلم داشتم ( يادش به خير ) هميشه ميگفت :-119-:" مردا جنسشون خرده شيشه داره " :-2-33-:با اين اوصاف مثل اينكه زياد بيراه نمي گفته .....:-2-06-: :mrgreen: :-2-43-:

Babak
1389,10,11, ساعت : 12:05 بعد از ظهر
خيلي از مرد هاي متاهل هستند كه اينجوري نيستند و براي زندگي و شريك زندگيشون ارزش بسياري قائلند ....
فرهاد جان فكر كنم اگه تو عنوان تاپيكت مينوشتي(( بعضي از مردهاي متاهل ))بهتر بود...
البته من خودم متاهل نيستم ولي خيلي از افراد متاهل رو ميشناسم كه اينجوري نيستند...

"Dezire"
1389,10,11, ساعت : 12:06 بعد از ظهر
خب مردا تنوع طلبن ...

farhad_tanha
1389,10,11, ساعت : 12:15 بعد از ظهر
خيلي از مرد هاي متاهل هستند كه اينجوري نيستند و براي زندگي و شريك زندگيشون ارزش بسياري قائلند ....
فرهاد جان فكر كنم اگه تو عنوان تاپيكت مينوشتي(( بعضي از مردهاي متاهل ))بهتر بود...
البته من خودم متاهل نيستم ولي خيلي از افراد متاهل رو ميشناسم كه اينجوري نيستند...

دقيقا درست گفتي دوست عزيز منظور منم يك درصد كمي از مردان بود نه همه مردان :-2-40-:

layahashemi
1389,10,11, ساعت : 12:15 بعد از ظهر
یکی از دلایل اینکار اینه که فکر می کنند خانمهای مجرد گیر و گرفتاری کمتری دارند. بعدشم این آدمهایی که کمبود دارند تا حالااز اهل و عیالشون پرسیدین که اونا باهاشون چطوری رفتار می کنن که هم دچار عقده شدن؟نه بابا این چیزا نیست اکثریت قریب به اتفاق آقایون تنوع طلبان انحصار طلبند .یعنی فقط آنها از شرایط زندگی خسته مشن.خانمها هرگز

elpachino
1389,10,11, ساعت : 12:37 بعد از ظهر
من یه پیر مرد رو میشناختم خیلی شیک و پیک!
کروات زده
یه گل رز رو کتش
عینک دودی
عصا
کلاه
و............
این نامرد gf هاش همه دخترهای دبیرستانی و دانشگاهی بودند
یه روز خودم شنیدم که میگفت دوست دختر بیشتر از 25 سال نداشتم!
پدر سوخته ای بود برا خودش

سوشیانت
1389,10,11, ساعت : 12:43 بعد از ظهر
نظر منم همون بود که شما گفتین به نظر من اگر زن به شهرش محبت کنه و زیاد بهش گیر نده و بخودش برسه مرد دلیلی نمی بینه که بره دنبال یه زن دیگه زن باید به مردش محبت کنه وزیاد پاپیچ کاراش نشه زنا بیشترین زربرو از شکاکیتشون می خورن زن اگر زیاد به مرد شک کنه و هی بهش بد بین باشه مرد مسلما میره دنبال یه زنه دیگه

<sahar>
1389,10,11, ساعت : 12:53 بعد از ظهر
بعضی از مردا هستند که به خاطر کم توجهی از طرف همسر دنبال دخترای دیگه میرن. بعضی ها هم مشکل روانی دارن که در هر دو صورت مشکلشون قابل حله. هر مشکلی یه راهی داره و مطمئنا اگر با شریک زندگیشون مشکلشون رو در میون بزارن میتونن حلش کنن

کارولاین
1389,10,11, ساعت : 01:04 بعد از ظهر
با دیدن فیلم American beauty می تونید یه نمونه از چنین مردایی رو ببینید
قبلتر از چنین مردایی حالم بهم می خورد ولی الان دلم واسشون می سوزه خیلی احساس کمبود می کنن واقعا بد بختن

linasldvh
1389,10,11, ساعت : 01:09 بعد از ظهر
مردی که ذاتش خراب باشه کاری به زنش نداره ........ ممکنه زن خیلی خوبی هم داشته باشه ولی باز دنبال دخترای مردم باشه

smart girl
1389,10,11, ساعت : 01:22 بعد از ظهر
به نظر من بیشتر از لحاظ جنسی هستش
در هر دو جنس دگرگونی جسمی رخ میده ،در زنان به این صورت که خاتمه ی توانایی جنسی و تولید مثل هستش
ولی در مردان فقط باروری کاهش پیدا میکنه
در نتیجه مرد میانسال هنوز توانایی جنسی خودش حفظ کرده و زن پاسخ گوی مرد نیست
خوب این طبیعی که مرد به سمت دختر جوون تر و با نشاط تر روی میاره

anet maral
1389,10,11, ساعت : 04:23 بعد از ظهر
salam be hameye doostane jadid man nazaram in ast : dar in mavared do taraf mohem hastand

*Nafise.a9*
1389,10,11, ساعت : 04:37 بعد از ظهر
من خودم یه چنین آدمی به پستم خورد، وقتی گفت متاهله، داشتم شاخ در می آوردم، وقتی دلیل این کارشو پرسیدم گفت می خوام حرفای خیلی خصوصیمو به دوست دخترم بگم نه به زنم، حدود 3 هفته فقط رفته بودم رو مخش تا بالاخره از این فکر اومد بیرون، حدود 3 سالم ازش خبر نداشتم تا 3 ماه پیش که می گفت بچه دار شده و دیگه به دختر دیگه ای فکر نمی کنه جز زنش....:-2-41-:
این آدما به نظر من باید یه مشاوره برن تا براشون جا بیوفته زن که می گیرن برای کار تو خونه یا بچه دار شدن نیست.

farhad_tanha
1389,10,11, ساعت : 06:15 بعد از ظهر
من خودم یه چنین آدمی به پستم خورد، وقتی گفت متاهله، داشتم شاخ در می آوردم، وقتی دلیل این کارشو پرسیدم گفت می خوام حرفای خیلی خصوصیمو به دوست دخترم بگم نه به زنم، حدود 3 هفته فقط رفته بودم رو مخش تا بالاخره از این فکر اومد بیرون، حدود 3 سالم ازش خبر نداشتم تا 3 ماه پیش که می گفت بچه دار شده و دیگه به دختر دیگه ای فکر نمی کنه جز زنش....:-2-41-:
این آدما به نظر من باید یه مشاوره برن تا براشون جا بیوفته زن که می گیرن برای کار تو خونه یا بچه دار شدن نیست.

آفرين بر تو كه نگذاشتي يه خونواده از هم بپاشه من به نوبه خودم ازت تشكر مي كنم دوست عزيز:-2-40-:

داناک
1389,10,11, ساعت : 06:19 بعد از ظهر
دیگه شما که خودتون رو بهتر می شناسید!! والا ما زنا هر چی گشتیم دلیل این کارای شما رو بفهمیم به نتیجه ای نرسیدیم!!
هر دفعه هم یه جور توجیه می شه!!

farhad_tanha
1389,10,11, ساعت : 06:25 بعد از ظهر
دیگه شما که خودتون رو بهتر می شناسید!! والا ما زنا هر چی گشتیم دلیل این کارای شما رو بفهمیم به نتیجه ای نرسیدیم!!

نه مي دوني علت اصليش چيه واسه ما مردها يك زن كمه حالا هرچي ميگيم شما خانوما قبول ندارين
پيامبر اسلام رو ببين چند تا زن داشته حضرت علي(ع) امام حسن (ع) - امام حسين(ع) و بقيه امامان معصوم هيچكدوم يك زن نداشتن يعني تعدد زوجات از نظر اسلام نه تنها بد نيست بلكه خيلي هم بهش سفارش شده

~alone angel~
1389,10,11, ساعت : 06:31 بعد از ظهر
به نظر من بعضی از مردها خیلی تنوع طلب هستن ولی در بعضی موارد هم مشکل از همون دخترهای مجرده که با هزار و یک روش مردها رو به طرف خودشون میکشن البته مردی که زندگیش رو دوست داشته باشه دنبال همچین چیزهایی نمیره اما خوب به نظر من این هم عامل مهمیه که بعضی از دخترها براشون مهم نیست که مرده زن داره یا نه و براش مهم نیست یک زندگی رو بهم بزنه

mehdi66
1389,10,11, ساعت : 06:31 بعد از ظهر
والا نمیدونم این دخترا با چه عقلی باهاشون دست میشن
به نظرم اونا کمبود محبت و عاطفه دارن یا از روی حوس بازی باشه در کل مردایی که اینطورین خیلی پست و نامردن خودشون میزارن زنا شون با یه پسر مجرد رفیق بشن

Black_Raider
1389,10,11, ساعت : 06:33 بعد از ظهر
دليلش هر دوتا موردي گفتي هستش

هيچ وقت مردا رو درك نميكنيد:دي

نه مي دوني علت اصليش چيه واسه ما مردها يك زن كمه حالا هرچي ميگيم شما خانوما قبول ندارين
پيامبر اسلام رو ببين چند تا زن داشته حضرت علي(ع) امام حسن (ع) - امام حسين(ع) و بقيه امامان معصوم هيچكدوم يك زن نداشتن يعني تعدد زوجات از نظر اسلام نه تنها بد نيست بلكه خيلي هم بهش سفارش شده

آره بابا يكي خيلي كمه.....

كمه كم 6 تا ديگه پائين تر نه ...

amirdapler
1389,10,11, ساعت : 06:52 بعد از ظهر
چی بگم ما که خدا وکیلی اینجوری نیستیم
نمیدونم چرا بعضیا اینجورین

maryam63279
1389,10,11, ساعت : 06:54 بعد از ظهر
من یه پیر مرد رو میشناختم خیلی شیک و پیک!
کروات زده
یه گل رز رو کتش
عینک دودی
عصا
کلاه
و............
این نامرد gf هاش همه دخترهای دبیرستانی و دانشگاهی بودند
یه روز خودم شنیدم که میگفت دوست دختر بیشتر از 25 سال نداشتم!
پدر سوخته ای بود برا خودش

اين ديگه چه جانوري بوده خدا مي شناسه
ولي من فكر مي كنم بيشتر به خاطر تنوع طلبي آقايون باشه ولي خيلي ها با وجود تاهل GF رو حقشون مي دونن و اين خيلي وقاحت مي خواد

بهتره يه تحقيقي درباره زناي پيامبر و دلايل ازدواج پيامبر با اون ها يا سن اونا انجام بدي تا بدوني چراشو
در ضمن كجاي اسلام سفارش شده؟؟!!!!!!!
ميشه آدرس بديد و مستند كنيد لطفا

~alone angel~
1389,10,11, ساعت : 07:24 بعد از ظهر

حرف شما اصلا منطقی نیست یعنی این درسته که یه مرد سر زنش هوو بیاره؟زن از نظر ارزش هیچی از مرد کم نداره فرقشون فقط توی جنسیتشون هست اگه شما میگین یه مرد میتونه چندتا زن داشته باشه پس زن هم میتونه چند تا شوهر داشته باشه؟به نظر من که فرقی نداره خیانت خیانته چه برای زن و چه برای مرد خیلی بده

bianazaninam
1389,10,11, ساعت : 07:38 بعد از ظهر
خوب بعضیا دیگه خیلی بیشرمند از هیچ چیزو هیچ کسی عبایی ندارن شاید اگه یه مرد متهل این کارو انجام بده زیاد سرزنش نمیشه ولی برای یه خانم واقعا گرون تموم میشه

داناک
1389,10,11, ساعت : 07:42 بعد از ظهر

به شما پیشنهاد می کنم یکم مطالعاتتون رو افزایش بدین!!
اگر این اتفاق برای اونا افتاد بخاطر ظهور کامل صفات جلالیه در اونهاست!!
شما هم هر موقع به اون مقام رسیدی برو این کار رو بکن!!
خیلی از ازدواج ها هم علت سیاسی داشته که فکر نمی کنم شامل حال شما بشه!!
دوستان این هم یه نمونه ی بارز توجیهات غیر عقلانی آقایون برای توجیه هوس هاشون!!
ممنون از شما برای نشون دادن نمونه ی عینی اش!!

NE[ )@A
1389,10,11, ساعت : 07:53 بعد از ظهر

نه آقافرهاد اصلا اینطور نیس در زمان قبل اسلام ازدواج تا ده تا زن هم بوده ینی اصلا جزو سنتشون بوده و پیامبر میاد این تعداد رو کم میکنه میگه 4تا و هرکدوم از ازدواجهای پیامبر دلیلی داشته مثلا عایشه بخاطر موهای قرمز که نحس میدونستن این دخترو پیامبر این سنتو میشکونه وگرنه پیامبر تا وقتیکه حضرت خدیجه بود زن دیگه ای نداشت همینطور حضرت علی ،یه عده هستن که حرفای بزرگای دینی مارو نمیگن بروی خودشونم نمیارن چون به نفعشون نیس حضرت علی تویه کتابی راجع به قوانین داشتن چندتا زن توضیح داده بعد فکر کن با اون عدالتی که داشته انتهای اون قوانین میگه من با اینهمه برام عدالت بین 2زن داشتن سخته.
و در مورد سوال مردا همیشه تنوع طلب هستن همه شون فقط یه عده اونم شاید موقعیتشو نداشته باشن ازینکارا نکنن،ولی خب آدم خوب هم هس ولی کم
تعهد زنا تو زندگی نسبت به مردا بیشتره اما خب زنای امروز هم ...در نتیجه بگم که بنظر من همونطور که یه زن برای یه مرد کافیه دلیلی نداره مرد بسمت دیگه ای بره از اون زمان تا حالا کم کم جامعه ها پیشرفت کرد و رسم چند زنه بودن از بین رفته ولی یه عده دارن ازین قضیه استفاده سوء میبرن،بابابزرگم همیشه میگه از بین هزارتا زن یکیش بد میشه و از بین هزارتا مرد یکیش خوب!!!

lucy
1389,10,11, ساعت : 07:54 بعد از ظهر
salam be hameye doostane jadid man nazaram in ast : dar in mavared do taraf mohem hastand

سلام
دوست من تایپ فینگیلیش خلاف مقررات سایته لطفا فارسی تایپ کنید :-2-40-:

niayesh00
1389,10,11, ساعت : 08:15 بعد از ظهر
واسه اینکه وجدان درد نگیرن میرن سراغ مجردا

farhad_tanha
1389,10,12, ساعت : 09:59 قبل از ظهر
خیلی از ازدواج ها هم علت سیاسی داشته که فکر نمی کنم شامل حال شما بشه!!
!!

اتفاقا شامل من هم ميشه من هميشه به مامانم ميگم بيا يه زن ترك واسم بگير يك زن كرد يك زن لر يك زن تركمن يك زن گيلگي و ... تا اينجوري همه اقوام ايراني با هم قوم و خويش بشن بينشون برادري بيشتر بشه و با هم اختلاف نداشته باشن اينم يه جور سياسته

saadegi.n
1389,10,12, ساعت : 11:51 قبل از ظهر
اتفاقا شامل من هم ميشه من هميشه به مامانم ميگم بيا يه زن ترك واسم بگير يك زن كرد يك زن لر يك زن تركمن يك زن گيلگي و ... تا اينجوري همه اقوام ايراني با هم قوم و خويش بشن بينشون برادري بيشتر بشه و با هم اختلاف نداشته باشن اينم يه جور سياسته

شما الان داری میگی.احتمالا غذا زیاد خوردی یه کم از آرزو هات صحبت می کنی. ولی آرزوشم زیاده شمما این همه رو نمی تونی تحمل کنی دور از جونت جوونمرگ می شی.

titany
1389,10,12, ساعت : 12:14 بعد از ظهر
فرهاد جان یکم فکر خودت باش،یه وقت سردیت نکنه.

shakiba_2510
1389,10,12, ساعت : 12:36 بعد از ظهر
به نظر من یه سری از قسمتاش بر میگرده به خانوما
الان بیشتر خانوما تحصیکردند و دلشون می خواد بیرون کار کنند یه سریاشون کم کم به خاطر انواع فشار هایی که روشون میاد دیگه به زندگی و همسرشون اونقدر که باید باشه نمیرسند
خب همین مردو کم کم سرخورده میکنه چون همش زنش خستست و هیچ وقت وقتی برای حتی یه گفت و گوی 5 دقیقه ای نداره پس اون شروع میکنه بیرون از خونه دنبال محبت و توجه گشتن(من خیلی از این موردا رو دیدم)

گلاریژان
1389,10,12, ساعت : 12:47 بعد از ظهر
خودت 2 تا جواب رو دادی برادر
به تعداد تمام مردای عالم میشه واسش جواب پیدا کرد

Neda1366
1389,10,12, ساعت : 01:06 بعد از ظهر
سلااااااااااام...اول از همه از آقایون معذرت خواهی میکنم ولی اینکه میخوام بگم واقعیته و البته شامل همه نمیشه...
ولی خداییش مرد رو هر کاری که بکنی بازم مرده و خیلی خیلی ببخشید اما به خاطره خودش و ارضا احساساتش چشمش دنبال زن هست حالا مجرد و متاهل نداره...
و اینکه شما گفتین دلیل ارتباطش کدومه من باید بگم که فرهاد جان دلیله اولی که شما آوردی فقط بهانه و توجیهیه برای دلیل دوم ...خیلی ببخشیدا ولی مردا هر کاری که میخوان میکنند و بعدش با آوردن این دلیل میخوان خودشونو تبریه کنند(عذر بدتر از گناه)...در صورتیکه اگه ما خانوما به همون دلیل اول که شما گفتی اگه دوست پسر داشته باشیم میشیم (....) و سریع حکم طلاق و سنگسار رو اعلام میکنید ...در صورتیکه هیچ کدوم فرقی نداره خیلنت خیانته...
جواب سوال شما هم اینکه مردا کلا سیری ناپذیرند و ای واقعیته و البته تلخ....

farnas
1389,10,12, ساعت : 01:24 بعد از ظهر

با احترام :
کاملا با نظر این دوست عزیز موافقم.گسترش نسبیت ممکنه باعث ترغیب افراد مبرا هم بشه فرهاد عزیز.

هرچند مطلبی که نوشتید اغلب مصداق داره.

موید باشید!

titany
1389,10,12, ساعت : 01:46 بعد از ظهر
این موضوعیه که عوامل مختلفی داره.همشونم قابل بحثه.متاسفانه زن و مردم نداره،توی زنهام بسیار دیده شده.بسیاری از کسانی که برای مشاوره میان،حرفشون تنهایی و عدم توجه و درک طرف مقابله.
دخترهایی هم که این دوستیهارو میپذیرن علت رو محبت و درک خوب افراد متاهل میدونن.در هر صورت علتها زیادن.

!summer girl
1389,10,13, ساعت : 04:37 بعد از ظهر
مردا همینـن دیگه

alizee
1389,10,13, ساعت : 05:08 بعد از ظهر
یکی از دلایل خیلی مهمش به نظر من اینه که توی زمان مناسب ازدواج نکردن و خیلی زود ازدواج کردن

مه هاباد
1389,10,13, ساعت : 05:11 بعد از ظهر
لطفا مطالب وتعمیم به کل ندید
توهرجنسی خوب وبدهست
بی انصافی نکنید

linda
1389,10,13, ساعت : 05:20 بعد از ظهر

والله این کاری که شما میخوای بکنی ...:-2-43-:
کارو به گیس و گیس کشی میرسونه نه برادری ... :-2-09-:

mamigigili
1389,10,13, ساعت : 05:36 بعد از ظهر

آخه شما مردا اولا نه از پس مخارج چند زن بر می آید نه انقدر عدالت دارید که اصل اول تعدد زوجاته
ضمنا بهتره اول برید سن و سال زنهای پیغمبر را ببینید
پیغمبر وو ائمه اکثر زنهایی که گرفتن برای حمایت از زندگی آن زنها بوده حتی تعدادی از زنهای پیامبر سنشان زیاد بوده و تنها با...........کره ای که زن پیامبر شده عایشه بوده پس هدف صفا سیتی و این چیا نبوده ولی خدایش الان کم می بینید طرف پاش لب گوره دنبال زن جوان و دوست دختره جوانه ؟ یا یکم زنش پیر میشه میفته دنبال یک جوانترش

niagara
1389,10,14, ساعت : 01:01 قبل از ظهر
سلام .به نظر من هر کی جنسش خرابه سراغ این کارا میره ....

مرد و زن هم فرقی نداره .زنا زودتر از مردا گول می خورن ....

تا حالا فکر کردید چرا یه دختر مجرد باید با مرد متاهل دوست بشه ؟ یا خله ...یا بی پول خله ....یا دیوونه اس

:-2-16-:

OwiDaM
1389,10,14, ساعت : 01:10 قبل از ظهر
خیلی خوبه!
همش نمیشه تقصیر آقایون گذاشت !

E.K.H
1389,10,14, ساعت : 01:23 قبل از ظهر
خوب شما بگین با کی دوست شیم
مام گوش میکنیم :-2-37-:

ronnin
1389,10,14, ساعت : 01:24 قبل از ظهر
خوب... اهم اهم(رفتم بالا منبر):
1- همون کمبود محبت
2- دله بودن یا تنوع طلب(اولی معنای تاثیرگذارتری داره!!!)
3- دسته سوم هم خر رو میخواد هم خرما رو(همه رو دوست داره)
واسه هر 3 دسته هم دلیل دارم که کارش اشتباهه:
1- کمبود محبت:(عذر میخوام) غلط کرد!!! زنی رو که تو ایران مدام میزنن تو سرش اعم از متعلقات خانواده شوهر آخرم چندین بچه میزارن تو دامنش که حالا بزرگشون کن اونم تنهایی آیا وقت، حال و حوصله داره به خودش برسه؟!؟! محبت کنه؟!؟! وقتی شوهرش فقط به این فکر کنه که شب میرم خونه همه چی اوکی هست!!! زن و بچه ترگل ورگل نشستن آقا بیاد؟!!؟ نه این خبرا نیست... این مردا زناشون یاد نگرفتن محبت کنن چون به زناشون یاد نگرفتن یا یادشون رفته تویه روابط زن و شوهری به چه شکل محبت میشه کرد.
2- اینا دسته اگر هم زنشون آنجلینا جولی باشه اقدس خانومم رد بشه جهت خالی نبودن عریضه و نشون دادن اینکه "ببین من چشم دارم اونم چی... اندازه گاو" نگاه میکنه... سبک و سنگین میکنه... میبینه راست کارش نیست میره سراغ بعدی... اینا مریضن...
3- اینا کلا عاشق پیشه هستن اما مثله گربه هر 60 روز یکبار مغزشون فرمت میشه یادشون میره چه خبره... اما یادشون میاد باید به همه عشق ورزید و همه رو مستفیض کرد... یکی رو هم از دست نداد... همه باید طعم دلچسب و گوارای محبتو از دست این بشر پدرسوخته آب زیر کاه بچشن... ثواب داره...

atefe74
1389,10,14, ساعت : 10:37 قبل از ظهر
متاسفانه توی ایران چون خیلی از ازدواج ها بدون علاقه شدید قلبیه (البته من به عشق اعتقاد ندارم ولی........) و فقط به صرفه اینه که دختر خوبیه ، خونواده داره، پولداره و امثال این ملاک هاس علاقه ای هم که به وجود میاد خیلی سطحی و زودگذره در نتیجه خیلی زود از هم خسته میشن و به تنوع طلبی رو میارن که نتیجه ش همین دوستاس دیگه........:-2-39-:

pofak namaki
1389,10,14, ساعت : 10:42 قبل از ظهر
oghdeiean
sare pirio mareke giri

niyayeeeeeesh
1389,10,14, ساعت : 10:56 قبل از ظهر
خوب... اهم اهم(رفتم بالا منبر):
1- همون کمبود محبت
2- دله بودن یا تنوع طلب(اولی معنای تاثیرگذارتری داره!!!)
3- دسته سوم هم خر رو میخواد هم خرما رو(همه رو دوست داره)
واسه هر 3 دسته هم دلیل دارم که کارش اشتباهه:
1- کمبود محبت:(عذر میخوام) غلط کرد!!! زنی رو که تو ایران مدام میزنن تو سرش اعم از متعلقات خانواده شوهر آخرم چندین بچه میزارن تو دامنش که حالا بزرگشون کن اونم تنهایی آیا وقت، حال و حوصله داره به خودش برسه؟!؟! محبت کنه؟!؟! وقتی شوهرش فقط به این فکر کنه که شب میرم خونه همه چی اوکی هست!!! زن و بچه ترگل ورگل نشستن آقا بیاد؟!!؟ نه این خبرا نیست... این مردا زناشون یاد نگرفتن محبت کنن چون به زناشون یاد نگرفتن یا یادشون رفته تویه روابط زن و شوهری به چه شکل محبت میشه کرد.
2- اینا دسته اگر هم زنشون آنجلینا جولی باشه اقدس خانومم رد بشه جهت خالی نبودن عریضه و نشون دادن اینکه "ببین من چشم دارم اونم چی... اندازه گاو" نگاه میکنه... سبک و سنگین میکنه... میبینه راست کارش نیست میره سراغ بعدی... اینا مریضن...
3- اینا کلا عاشق پیشه هستن اما مثله گربه هر 60 روز یکبار مغزشون فرمت میشه یادشون میره چه خبره... اما یادشون میاد باید به همه عشق ورزید و همه رو مستفیض کرد... یکی رو هم از دست نداد... همه باید طعم دلچسب و گوارای محبتو از دست این بشر پدرسوخته آب زیر کاه بچشن... ثواب داره...

من کاملا با نظر شما موافقم.ولی اینو هم دیدم که بیشتر وقتا دختر خانوما میدونن که اون اقا متاهله ولی به روی مبارکشون نمیارن و خیلی قشنگ توجیه میکنن که من به خانومش یا خونوادش کار ندارم.ما فقط با هم دوستیم و از این اراجیف.البته اینم برمیگرده به ساده لوحی دخترا که نمیتونن بفهمن هدف اقایون از دوستی با یه خاتوم فقط و فقط ...هستش.اصولا از نظر مردا دوستی کیلو چند؟چیزای دیگه رو عشقه.من اگه تو این مملکت کاره ای بودم میدادم تموم این قبیل اقایون رو از یه کنار مقطوع النسل کنن. :-2-33-: البته نه اینکه اقایون ایرانی خیلی سر به زیرن. بعدش فکر کنم نسلشون منقرض میشد :-2-26-:

moonlight
1389,10,14, ساعت : 10:59 قبل از ظهر
من کاملا با نظر شما موافقم.ولی اینو هم دیدم که بیشتر وقتا دختر خانوما میدونن که اون اقا متاهله ولی به روی مبارکشون نمیارن و خیلی قشنگ توجیه میکنن که من به خانومش یا خونوادش کار ندارم.ما فقط با هم دوستیم و از این اراجیف.البته اینم برمیگرده به ساده لوحی دخترا که نمیتونن بفهمن هدف اقایون از دوستی با یه خاتوم فقط و فقط ...هستش.اصولا از نظر مردا دوستی کیلو چند؟چیزای دیگه رو عشقه.من اگه تو این مملکت کاره ای بودم میدادم تموم این قبیل اقایون رو از یه کنار مقطوع النسل کنن. :-2-33-: البته نه اینکه اقایون ایرانی خیلی سر به زیرن. بعدش فکر کنم نسلشون منقرض میشد :-2-26-:

هم با شما موافقم هم با اون دوستي كه رفته بود بالاي منبر

پدیده
1389,10,14, ساعت : 11:12 قبل از ظهر
مو بگم مو بگم؟!!:-2-16-:
1.چون حامله ن!:-2-06-:
2.خب چون اون زنشون یا سرش به بچه گرمه یا کلا از نظر معنوی و جنسی تأمینش نمیکنه!:-2-38-:
3.به زور ازدواج کرده اما عاشق یه دختر دیه س!:-2-41-:
4.دختره عاشقشه پسرائم که دل رحم!:-2-42-:
5.سنت پیامبرو با صیغه کردن به جا میارن(اینا از اون خوباشن:-2-16-:!)
6.کار اداره زیاده!:-2-43-:
7.هیچ دلیلی نداره...غلط کردن ازدواج کردن رفت پی هول بازیاشون!(haval):-2-33-:

blue star
1389,10,14, ساعت : 11:46 قبل از ظهر
بنظرم زن بايد مرد رو درست كنه.........

mamigigili
1389,10,16, ساعت : 10:39 قبل از ظهر
کلا مردها دله ان زن بیچاره چقدر تلاش کنه بله خانوم رنگین و جذاب و خواستنی مرده میاد طرفش بوی سگ مرده میاد ازش بعد همون مرده میره با دوست دخترش عطر خداتومنی رو خودش خالی می کنه
قبول کنید که ما زنها بیشتر زا مردها میزنیم تو سر خودمان . یک زن بدبخت از صبح پامیشه با بچه سر و کله بزن کار خونه خیلی ها هم شاغلن باید بدو بدو برن سر کار و بعد بیان خونه و دوباره جمع کن و جور کن و بشور و بساب تا آقا بیاد خونه خوب همه چی باید امادباشه بعد خانم هم هر رو زیک رنگ این چه توقعیخه بابا به خدا کشورهای دیگه زن انقدر که زن ایرونی تو خانه جان می کنه نیستن اکثرا خدمتکار دارن یا حالا نداشته باشن انقدر توقع هفتاد قلم ارایش و این چیا را ندارن
متاسفانه زن امروز ایران شده کلفت ماشین جوجه کشی کارمند از نوع کمباین - چون باید از کارمند مرد بیشتر جون بکنه کمتر هم حقوق بگیره - شب باید بشه انجلینا جولی و ندیمه دربست خوب بالاخره یک جا کم میاره بعد اون وقت آیا منصفانهاس مرده بره زن بگیره یا دوست دختر ؟ و از همه بدتر منصفانه اس همه زنه را مسئول بدونن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

JIMIJO
1389,10,16, ساعت : 10:44 قبل از ظهر
بابا من یکی رو میخوام بهش پیام بدم نمیتونم
باید بیست تا پست بدم:-2-37-:
بقیه پیشکش خود اون نامردها

Asal88
1389,10,16, ساعت : 10:49 قبل از ظهر
بیشتر مردا همین طورین، دلیلش هم نامعلومه مردای هستن که زنشون از گل تازه تره و همه از زیبائیش حرف می زنه اما باز هم می بینی دوست دختر داره، حالا اگه دوست دخترشو با خانمش مقایسه بکنی، خانمش زیباتر و جذابتره، اصلا مردا مرض روانی دارن، باید پیش یه روانشناس برن....

pila pila
1389,10,16, ساعت : 11:11 قبل از ظهر
مردا اکثرا طنوعطلبند کاریشم نمیشه کرد خدا اینجوری خواسته باید خودشون راه درستو غلط تشخیص بدن بازم کاریش نمیشه کرد چون اکثرا راه غلط رو در پیش میگیرن

ali.matin
1389,10,16, ساعت : 11:20 قبل از ظهر
خیلی موارد هستش که یه مرد عاشق یه دختر مجرد میشه. از چشم چرونی گرفته تا....
بعضی اوقات همسران این نوع اقایون هم کم مقصر نیستن

miss.no1.2004
1389,10,16, ساعت : 11:25 قبل از ظهر
نظر منم همون بود که شما گفتین به نظر من اگر زن به شهرش محبت کنه و زیاد بهش گیر نده و بخودش برسه مرد دلیلی نمی بینه که بره دنبال یه زن دیگه زن باید به مردش محبت کنه وزیاد پاپیچ کاراش نشه زنا بیشترین زربرو از شکاکیتشون می خورن زن اگر زیاد به مرد شک کنه و هی بهش بد بین باشه مرد مسلما میره دنبال یه زنه دیگه

با نصف نظرت موافقم
به نظر من زن و مرد نداره این دوره زمونه که به آخر زمان نزدیک تر شدیم همه جوره اش هست دیگه فرقی نمیکنه ولی آدم نباید دله باشه ( آدم نه زن یا مرد صرفا ) ممکنه زن مشکل روحی یا جسمی داشته باشه یا برعکس که نتونه رابطه محبت آمیزی با همسرش در یه برهه زمانی خاص داشته باشه باید بهش زمان داد نه اینکه گفت طرف دیگه به درد نمیخوره و باید رفت دنبال یکی دیگه . ولی اگه یکی مشکل داشت با طرفش بهتره بره جدا شه نه خیانت بکنه .
در کل مرد یا زنی که با کس دیگه رابطه برقرار میکنه در درجه اول به دله بودن خودش بر میگرده اگه زنتو ( یا شوهرتو ) دوست نداری ازش جدا شو و بعد برو سراغ هزارتا دیگه به هیچ کس هم ربطی نداره

بابا من یکی رو میخوام بهش پیام بدم نمیتونم
باید بیست تا پست بدم:-2-37-:
بقیه پیشکش خود اون نامردها

تو یکی که دیگه خیلی با حالی :-2-35-:

Mahbib
1389,10,16, ساعت : 11:44 قبل از ظهر
دوستان نظرات خیلی جالب بود اما بذارین یه نمونه عینی براتون مثال بزنم که قضیه ش به همین دو هفته پیش بر میگرده و خانومه از نزدیکان بسیار عزیز منه:

من یه نفرو می شناسم که با پسر خالش ازدواج کرده.قضیه ی ازدواجشونم از این عشقای توپ البته از طرف آقاهه بوده. این خانوم توی 18سالگی(از هول بودن مرده) عروسی کرد حالا که هنوز 30 ساله نشده بو برده که شوهرش با یه خانوم دیه رابطه تلفنی، اس ام اسی و اینا داره. حالا خانومه چطوری : نمیذاره آب تو دل شوهرش تکون بخوره، همیشه غذاش به راهه، همیشه به قول بچه ها شبیه آنجلینا آرایش کرده و تر تمیز،همه جوره شوهرش رو تمکین می کنه یعنی هیچ وقت بهش نه نمیگه، خونه و زندگیش از تمیزی برق میزنه، دو تا بچه داره مثل دسته ی گل و خلاصه کاملا امروزی و متعهد.(حتی به خاطر شوهرش دانشگاهم نرفت)
می خوام بدونم به نظر شما این مرد چرا باید یه همچین کاری بکنه؟یعنی با یکی دیگه ارتباط بگیره؟ این که همه چیزش تامینه و مطمئنم از طرف زنش با هیچ نوع کمبودی مواجه نیست و وضع مالیشونم خدا رو شکر خوبه چرا باید یه همچین کاری کنه؟
فرهاد ممنون از تاپیکت. این سوال خیلی ذهنمو مشغول کرده بود!

padideh_hs
1389,10,16, ساعت : 11:46 قبل از ظهر
به نظر من تقصیر زن ها هست که چون هر بلایی مرد سرشون میاره از تحقیر و بی احترامی گرفته تا خیانت مجبورن تحمل کنن به خاطر بچه شون یا اگه طلاق بگیرن به معنای تموم شدن همه ارزوها و برچسب خوردن به عنوان یک زن بد کاره است پس تحمل میکنن و مرد ها هم وقیح تر میشن

tono
1389,10,16, ساعت : 11:50 قبل از ظهر
اکثرا کسایی که زود ازدواج میکنن این کارو میکنن من چنتا مورد میشناسم وقتی ازشون پرسیدم همشون گفتن چون زود ازدواج کردیم جوونی نکردیم عشق و حال نکردیم ازین مزخرفات............:-2-38-:

kh-moh
1389,10,16, ساعت : 11:55 قبل از ظهر
به نظرمن مردهای ایرانی مریضند هرکارهم که براشون بکنی حتی اگه به قول شما انجلینا جولی هم بشی بازم تاچشمشون به یه زن دیگه می افته دهنشون اب می افته .توی کشورای اروپایی اگه مرده زنشودوست نداره خیلی راحت طلاقش میده ومیره یکی دیگه رومی گیره ولی توکشورمامردا دوست دارند زیرابی برن یعنی هم زن خودشون و هم سه چهارتادوست دختر داشته باشن .اصلاازهرچی جنس مرد متنفرم وبه نظرم حتی یکیشون هم ارزش این محبتهای مازنهارو نمی فهمن حیف مازنها که عمرمون رو پای یه همچین موجودات رذلی تلف می کنیم .

padideh_hs
1389,10,16, ساعت : 12:04 بعد از ظهر
دوستان نظرات خیلی جالب بود اما بذارین یه نمونه عینی براتون مثال بزنم که قضیه ش به همین دو هفته پیش بر میگرده و خانومه از نزدیکان بسیار عزیز منه:

من یه نفرو می شناسم که با پسر خالش ازدواج کرده.قضیه ی ازدواجشونم از این عشقای توپ البته از طرف آقاهه بوده. این خانوم توی 18سالگی(از هول بودن مرده) عروسی کرد حالا که هنوز 30 ساله نشده بو برده که شوهرش با یه خانوم دیه رابطه تلفنی، اس ام اسی و اینا داره. حالا خانومه چطوری : نمیذاره آب تو دل شوهرش تکون بخوره، همیشه غذاش به راهه، همیشه به قول بچه ها شبیه آنجلینا آرایش کرده و تر تمیز،همه جوره شوهرش رو تمکین می کنه یعنی هیچ وقت بهش نه نمیگه، خونه و زندگیش از تمیزی برق میزنه، دو تا بچه داره مثل دسته ی گل و خلاصه کاملا امروزی و متعهد.(حتی به خاطر شوهرش دانشگاهم نرفت)
می خوام بدونم به نظر شما این مرد چرا باید یه همچین کاری بکنه؟یعنی با یکی دیگه ارتباط بگیره؟ این که همه چیزش تامینه و مطمئنم از طرف زنش با هیچ نوع کمبودی مواجه نیست و وضع مالیشونم خدا رو شکر خوبه چرا باید یه همچین کاری کنه؟

خوب معلومه چون همیشه این خانوم دم دست شوهرش بوده و شوهرش هیچوقت نترسیده یا احساس نکرده خانومش از دست بده میدونسته هر کاری کنه اون هست و پس براش تکراری شده و رفته سراغ یکی دیگه این خانوم هم فکر کرده اگه همه طوره در اختیار شوهرش باشه اوضاع روبراهه در صورتی که مردا از سهل الوصول بودن خانوم ها اون به طور مداوم و همیشه خسته میشن البته این نظر منه شاید هم غلط باشه چون من نه ازدواج کردم و نه رابطه عشقی داشتم ولی توی فامیل مون داره همه گیر میشه

yase sefid
1389,10,16, ساعت : 12:17 بعد از ظهر

ببینید من واقعا اون خانومونمی شناسم پسمطمئنا نمی تونم جواب قانع کنندوصد در صدی بدم...
اما همهی رسیدگی به همسر فقط از لحاظ رسیدگی ظاهری نیست...گاهی اوقات باید با همسر یخ تفاهم خاصی داشت منظورم از تفاهم اونی نیست که همیشه برای ازدواج حرفشو می زنن ...
مثلا وقتی آقای خونه خسته است قطسکوت نکنس و بهش آب پرتقال بدی تا حالش جا بیاد بلکه باهاش حرف بزن ...سعی کن همونطور که همیشه از لحاظ ظاهری براش جذابیت و تازکی داری توی اخلاقت هم براش تازگی داشته باشی...
الآن این اقا با یه خانم رابطه ی تلفنی داره.شاید این خانوم که باهاش رابطه داره زن اصلا زیبایی نباشه یا حتی اخمق هم باشه وکم سواد...اما برای مرد تازگی داره...یه آدم جدیده و ما همیشه چیزای جدید برامون جالبه و سعی میکنیم که کشفش کنیم.
دقت کردین اخیرا چقدر دوستی اینترنتی بین دختر و پسرا رایج شده والبته واقعا هم براشون جالب و لذت بخشه؟چون با یه آدمی آشنا میشن که ممکنه اون سر دنیا باشه که هیچ رابطه ی اشنا و اقوامی باهم نداشتن یه آدم خیلی خیلی جدید ....
گاهی اوقات ما خانوما باید تلاشکنیم ببینیم توی افکار شوهرانمون چی می گذره وسعی کنیم با افکارش همراه شیم .همه چی فقط محبت و زیبایی نیست ...گاهی اوقات باید از لحاظ روحی خودمون روبا شوهرمون یکی کنیم وسعی کنیم براش یکنواخت نباشیم.همون طور که اون برای ما یکنواخنت نیست!

Mahbib
1389,10,16, ساعت : 12:29 بعد از ظهر
دقت کردین اخیرا چقدر دوستی اینترنتی بین دختر و پسرا رایج شده والبته واقعا هم براشون جالب و لذت بخشه؟چون با یه آدمی آشنا میشن که ممکنه اون سر دنیا باشه که هیچ رابطه ی اشنا و اقوامی باهم نداشتن یه آدم خیلی خیلی جدید ....

می دونی به نکته ی خوبی اشاره کردی این جدید بودنه براشون جالبه.برای این که این آقا قبلا هم از این موارد داشته ولی نه با این شدت. بعد از یه مدت که می گذره خود به خود رابطه رو قطع می کنه.انگار اون جدید بودنه براش از بین میره و انقدر زنش همه چی تموم هست که دوباره برگرده پیش زنش و بخواد به هر قیمتی نگهش داره.البته توی این مدت هم اصلا از زنش غافل نمیشه ها.یعنی برای تمکین خودش هر روز پیش زنش هست ولی نمی دونم چه دردیه که با این تلفن بی صاحب مونده انقدر ور میره.:-2-42-:

yase sefid
1389,10,16, ساعت : 01:43 بعد از ظهر
می دونی به نکته ی خوبی اشاره کردی این جدید بودنه براشون جالبه.برای این که این آقا قبلا هم از این موارد داشته ولی نه با این شدت. بعد از یه مدت که می گذره خود به خود رابطه رو قطع می کنه.انگار اون جدید بودنه براش از بین میره و انقدر زنش همه چی تموم هست که دوباره برگرده پیش زنش و بخواد به هر قیمتی نگهش داره.البته توی این مدت هم اصلا از زنش غافل نمیشه ها.یعنی برای تمکین خودش هر روز پیش زنش هست ولی نمی دونم چه دردیه که با این تلفن بی صاحب مونده انقدر ور میره.:-2-42-:
دقیقا گلی! خیلی خوبگفتی! خب همین رسیدگی خانوم به خودشوهمین همه چیتمومبودنش ا هر لحاظ آخرشمشوهرشوپایبند خودش میکنه و بازم شوهره نمی تونه از زنش دست بکشه! بالاخره اون تازگی زنای دیگه ام از بین میره و همین باعثمیشه که برگرده. برای همین من عقیده دارم که این خود خانوما هستن وبستگیبه اونا داره که شوهرشونبا زن دیگه ای در ارتباط داشته باشه یا نه! پس به جای اینکه ما خانوما مدام اعتراض کنیم وبگیم چقدر مردا هوسبازن واینجوریواونجورین بهتره که ببینیم من چی کمداشتم که شوهرم این کارو کرد! این ماییم که باید شوهرمونروپایبند کنیم!:-2-37-:

yase sefid
1389,10,16, ساعت : 01:58 بعد از ظهر
به نظرمن مردهای ایرانی مریضند هرکارهم که براشون بکنی حتی اگه به قول شما انجلینا جولی هم بشی بازم تاچشمشون به یه زن دیگه می افته دهنشون اب می افته .توی کشورای اروپایی اگه مرده زنشودوست نداره خیلی راحت طلاقش میده ومیره یکی دیگه رومی گیره ولی توکشورمامردا دوست دارند زیرابی برن یعنی هم زن خودشون و هم سه چهارتادوست دختر داشته باشن .اصلاازهرچی جنس مرد متنفرم وبه نظرم حتی یکیشون هم ارزش این محبتهای مازنهارو نمی فهمن حیف مازنها که عمرمون رو پای یه همچین موجودات رذلی تلف می کنیم .
ببخشید با کمل احترام باید بگم که باهاتون کاملا مخالفم.
اول اینکه اگه تعدادی از مرد ها اینجوری هستند درست نیست که تمام مرد ها رو اینجوری بنامیم وبه تمام جنس مذکر روی زمین توهین کنیم! واقعا خب چرا مردا ینطوری میکنن؟شاید مشکل از خود ما خانوم ها باشه!
قبول دارم بعضی از مرد ها دچار مشکلات روحی هستن و از بچگی از این لحاظ نقطه ضعف داشتن ومریضند! اما دلیل نمی شه که همه ی اون ها رویکی بنامیم....ببخشید تا وقتی خود یه دختر خانومجوون قبول نکنه که با مرد زن دار و متاهل و متعهد رابطه بر قرار کنه که اون مرد طرفش نمیاد و با زن خودش زندگی میکنه!
اتفاق به نظر نیمی از این مشکلات گردن خانوماست.
اولاینکه خانوم خونه اونقدر به شوهرشرسیدگی نکرده یا درکش نکرده و نتونسته به قولش وفا کنه واونقدریشوهرشوخوشبخت کنه که راضی باشه و سراغ زن دیگه نره.
ودوم اینکه اگه خود این خانوم های جوون با این وضع های افتضاح بیرون نرند و انقدر عضوه تویهر حرکتشون نریزن وبا وجود اینکه می دونن رابطه با مرد زن دار چقدر کار کثیفیه اما بازم به این کارشون ادامه میدن و اصلا خودشون آغازگروعاملاین رابطه هستن...اگه این خانوم ها دست از این کاراشون بر دارن وخودشونو اصلاح کنن ورضایت ندن با مردی متعهد رابطه برقرار کنن اونوقت مردی هم دنبالشون نمیاد!
پس اگه قرار باشه بگیم تمام مردای ایرانی مریض هستن باید راجع به خانوم های ایرانی چی گفت؟

Mahbib
1389,10,16, ساعت : 06:06 بعد از ظهر
پس به جای اینکه ما خانوما مدام اعتراض کنیم وبگیم چقدر مردا هوسبازن واینجوریواونجورین بهتره که ببینیم من چی کمداشتم که شوهرم این کارو کرد! این ماییم که باید شوهرمونروپایبند کنیم!:-2-37-:
حرفتو قبول دارم ولی اگه ما هیچی کم نداشته باشیم و بازم شوهر بره سراغ یکی دیگه اون وقت بازم مشکل از زنه؟مطمئنن اون مرد هم دیگه از حالت عادی بودن در اومده و کاراش هم نرمال نیست.اون وقت تکلیف این زن چیه؟چطور باید برخورد کنه؟

farhad_tanha
1389,10,18, ساعت : 07:54 قبل از ظهر

چقدر ما مرداي ايراني رو تحويل گرفتي
حالا خوب بود ما هم هي زنها مون رو طلاق مي داديم مثل خارجيا مي رفتيم سراغ يكي ديگه

nour
1389,10,18, ساعت : 08:10 قبل از ظهر
من میگم ادم نباید ازدواج کنه یا اگه ازدواج کرد هیچ وقت نباید خیانت کنه حالا مرد و زن فرقی نداره و با این کلمه هم خیلی مخالفم که مردها تنوع طلبند یعنی چی ادم باید پایبند باشه به زندگیش تازه چه مرد و چه زن اگه از هم خوششون نمیاد بهتر از هم جدا شن این نظر من بود:-2-37-:

nazem
1389,10,18, ساعت : 08:15 قبل از ظهر
بخاطر شبكه فارسي 1

و اينكه دخترا هم خيلي پر توقع شدن

Ojeman
1389,10,18, ساعت : 08:20 قبل از ظهر
Zan mard age be andazeie kafi beham beresan va vaqean hamu dost dashte bashan in moshkelat pish nemiad

honey_x
1389,10,18, ساعت : 08:29 قبل از ظهر
Zan mard age be andazeie kafi beham beresan va vaqean hamu dost dashte bashan in moshkelat pish nemiad

دوست عزیز در انجمن فارسی تایپ کنید.
بنظر من مهمترین چیز تعهد هست که باید 2 طرف بهم داشته باشند هم از نظر احساسی هم وجدانی و تا مفهوم این کلمه را متوجه نشدند بنظر من ازدواج کار بیخودیه!!! متاسفانه این روزها این قضیه بین آقایون و حتی بعضی خانمها بصورت مد یا کلاس شده که باهم رقابت میکنند!!!

·•● samir ●•·
1389,10,18, ساعت : 08:30 قبل از ظهر
به دلیل اینکه هیز تشریف دارن ، بی قید و لا ابالی ان . خیلی ها شون حتی توی اوایل ازدواج هم همین اخلاق گند رو دارن البته الان زنهای اینجوری هم کم نیستند . اه حالم از هرچی زن و مرد اینجوریه به هم می خوره .
قبول کنین بی حیایی و بی اعتقادی توی جامعه کنونی بی داد می کنه

sssoly
1389,10,18, ساعت : 08:33 قبل از ظهر
مردها عموما موجودات مذخرفي هستند ، اصلا نميشه شناختشون و دليل خيلي از كاراشونو فهميد ، بهتره زنايي كه با همچين موجوداتي برخورد ميكنن سريع از زندگي طرف برن بيرون و يكي بهتر از اون رو پيدا كنن
يه قطعه هست كه شنيدم از دكتر شريعته ولي نميدونم تا چقدر صحت داره:
مردها در چهار چوب عشق و محبت به وسعت غير قابل تصوري نامردند
براي اثبات نامردي مردان همين بس كه در مقابل قلب عاشق و فريب خورده ي يك زن خيال ميكنند كه مردند
تا زماني كه قلب زن تسخير نشده
توسري خورتر از يك اسير و گداتر از گدايان سامره
سينه بر خاك ميمالند و با دست تمنا در پيش گدايي عشق ميكنند
ولي تا خاطرشان از تسخير قلب زن راحت شد
تازه به يادشان مي افتد كه خدا مردشان آفريده
و نهايت مردانگي را در بي نهايت نامردي جستجو ميكنند
در شكنجه دادن و به زنجير كشيدن يك زن اسير !!!

Ojeman
1389,10,18, ساعت : 08:44 قبل از ظهر
Khanumha be mardha tohin nakonin, hame mese ham nistan, kash khodton va hamjensat0nu mididid ke che khianata mikunan
mazerat va3 finglish neveshtanam,

raScal
1389,10,18, ساعت : 08:45 قبل از ظهر
درسته مرد ها تنوع طلبن ولی به نظرم گزینه ی اولی شایع تر باشه .....:-2-38-:

Khanumha be mardha tohin nakonin, hame mese ham nistan, kash khodton va hamjensat0nu mididid ke che khianata mikunan
mazerat va3 finglish neveshtanam,

عزیزم لطفا تو انجمن فارسی تایپ کنید.....:-2-40-:

snowwhite
1389,10,18, ساعت : 09:26 قبل از ظهر
حالا به هر علتي چه روانشناختي باشه يا جامعه شناسي همچين افرادي مفهوم عشق و تعهد رو درك نكردند

سوشیانت
1389,10,18, ساعت : 09:33 قبل از ظهر
برای اینکه دیوونن و مرض دارن

sasha
1389,10,18, ساعت : 10:01 قبل از ظهر
شنیدین میگن از نخورده بگیر بده به خورده حالا حکایت ایناست . این آقایون اصولاً تنوع طلبن و جون به جونشون کنی ها بازم مشکل دارن
من یکی رو میشناسم که زنش پزشک (فوق تخصص جراحی داخلی) بود و اون آقا مهندس ساختمان بعد آقاهه با یه خانوم خونه دار دیپلمه صیغه کرد گفتنش چرا گفت آخه زنم همیشه یا سر کاره یا اگه هم توی خونه هست داره درس می خونه و همش به فکر پول درآوردنه (دیگه بهونه ای نداشته دیگه )
حیفه ما زنا حیف

linda
1389,10,18, ساعت : 01:10 بعد از ظهر
مردها عموما موجودات مذخرفي هستند ، اصلا نميشه شناختشون و دليل خيلي از كاراشونو فهميد ، بهتره زنايي كه با همچين موجوداتي برخورد ميكنن سريع از زندگي طرف برن بيرون و يكي بهتر از اون رو پيدا كنن
براي اثبات نامردي مردان همين بس كه در مقابل قلب عاشق و فريب خورده ي يك زن خيال ميكنند كه مردند

وای چه جمله ی قشنگی گفته ...
حتما عین حقیقته ...
مردا همدیگه رو بهتر میشناسن .....

ادرینا
1389,10,18, ساعت : 01:12 بعد از ظهر
تازه وقتی بگی تو متاهلی بات دوست نمی شم یارو شاکی می شه...

niagara
1389,10,18, ساعت : 08:35 بعد از ظهر
توصیه من به بانوان مطالعه کتابهای بابارا دی آنجلیس است .

لااقل با خوندن کتابای ایشون یاد می گیریم انقدر در باره آقایون مرتکب اشتباه نشیم.

1.با آقایون مانند بچه ها برخورد نکنیم .هنگامی که شما با مردی مثل بچه رفتار کنید اونیز بچه می ماند .

2.از خود گذشتگی نشان ندهید و از خواستهای خود در زندگی نگذرید و نسبت به مردان خود رادر درجه دوم قرار ندهید .

3.عاشق استعداد همسرتان نشوید و در طول زندگی سعی نکنید به مردان کمک کنید تا به موفقیت برسند .(بعد شلوار شون 2 تا میشه دیگه خانمشون رو نمیشناسن)
4.زنها امتیازات و شایستگی خود را پنهان میکنند تا مردان احساس کنند باهوشترند و زنها را دوست بدارند !!!

5.زنها از توانایی خود نسبت به مردها چشم پوشی میکنند .یعنی خود را فدای عشق میکنند .مثلا" خونه خاله ام نرم شوهرم ناراحت میشه یا دوست نداره ...
6.زنها با همسرانشان مانند دختربچه ها صحبت نکنند تا مورد توجه قرار بگیرند ؛ برعکس مردان از آنها بیزار میشوند .ادامه و کامل این مطالب رو در کتاب رازهایی درباره مردان بخوانید .

yase sefid
1389,10,21, ساعت : 12:19 بعد از ظهر
حرفتو قبول دارم ولی اگه ما هیچی کم نداشته باشیم و بازم شوهر بره سراغ یکی دیگه اون وقت بازم مشکل از زنه؟مطمئنن اون مرد هم دیگه از حالت عادی بودن در اومده و کاراش هم نرمال نیست.اون وقت تکلیف این زن چیه؟چطور باید برخورد کنه؟
هر چیزی یه دلیل داره....مرد اگه اینطور باشه پس دچار یه مریضیه...این مریضی یا باید از اول همراهش بوده...که ببخشید باید بگم اون زن خیلی کار اشتباهی کرد از اول با این مرد ازدواج کرد وقتی می دونست که اون از اول مریضه...
و یا اینکه مرد در طی زندگی مشترک دچار این مریضی شده و زن چون در طی اون زمان کنار شوهرش بوده مسئوله و باید جواب پس بده و بدونه شوهرش چرا اینجوریه!
هر چیزی دلیلی داره....من میگم اگه توی زندگی مشترک مشکلی به وجود میاد هر دو طرف مقصرن.ما حق نداریم همه چی رو بندازیم گردن مرد و به مردا توهین کنیم!

به دلیل اینکه هیز تشریف دارن ، بی قید و لا ابالی ان . خیلی ها شون حتی توی اوایل ازدواج هم همین اخلاق گند رو دارن البته الان زنهای اینجوری هم کم نیستند . اه حالم از هرچی زن و مرد اینجوریه به هم می خوره .
قبول کنین بی حیایی و بی اعتقادی توی جامعه کنونی بی داد می کنه
دوست عزیز جواب شما رو توی صفحه ی قبل به کسایی که مثل شما فکر می کنن دادم...تنها می تونم بگم که وقتی در زندگی زناشویی مشکلی به وجود میاد هر دو طرف مقصرن چون هر دوشون با بستن عهد و پیمان ازدواج تمام مسئولیت ها رو به گردن گرفتند!
در ضمن لطفا به تمام آقایون توهین نکنید این خود ما خانوما هستیم که آقایونو با حرکات و سر وو وضعمون این طور بار اوردیم!
لطفا اگه می خواین بحث کنین به مرد ها یا زن ها توهین نکنید بلکه دلیل این رفتار رو بگین. مطمئن باشین اگه خانومی با سر وو وضع و حرکات جلف بیرون نره مرد هم هیز نمی شه و نگاه نمی کنه!

yase sefid
1389,10,21, ساعت : 12:26 بعد از ظهر
مرد های اون زمان با مرد های این زمان رو نباید مقایسه کرد. در ضمن شریعتی خودش یک مرد بوده و اینطور گفته!!!
جواب شما رو هم بالا دادم
لطفا انقدر به شخصیت مرد ها توهین نکنید و دلیل اصلی رو برای این مشکل بگید تا اینکه تنها از نقطه ضعف اقایون نام ببرید.
ما داریم بحث می کنیم تا به نتایجی برسیم نه اینکه به شخصیت دیگران توهین کنیم.

* Shiny_Shadow *
1389,10,21, ساعت : 12:26 بعد از ظهر
خیلی بی شرمن.....:-2-43-:

yase sefid
1389,10,21, ساعت : 12:29 بعد از ظهر
شنیدین میگن از نخورده بگیر بده به خورده حالا حکایت ایناست . این آقایون اصولاً تنوع طلبن و جون به جونشون کنی ها بازم مشکل دارن
من یکی رو میشناسم که زنش پزشک (فوق تخصص جراحی داخلی) بود و اون آقا مهندس ساختمان بعد آقاهه با یه خانوم خونه دار دیپلمه صیغه کرد گفتنش چرا گفت آخه زنم همیشه یا سر کاره یا اگه هم توی خونه هست داره درس می خونه و همش به فکر پول درآوردنه (دیگه بهونه ای نداشته دیگه )
حیفه ما زنا حیف
اتفاقا من کاملا در طرف اون اقا هستم. زنی که ازدواج می کنه باید مسئولیت بپذیره و بفهمه که زندگیش دچار تغییر و دگرگونی شده . باید به خودش و شوهرش رسیدگی کنه! این از وظایف یک زن و از حقوق یک شوهره.
توی قرآن هم اومده که زن ها باید به خودشون برسن.
زنی که قبول کرده با این مرد زیر یک سقف باشه باید قبول کنه که بخاطر این مرد کمی از وقتش رو صرف شوهرش کنه نه کار های دیگه!
پس تا حدی خود ما خانوم ها مقصریم اگه شوهرمون رو از دست می دیم!

خیلی بی شرمن.....:-2-43-:
این تاپیک برای بحث کردن و رسیدن به نتیجه ایه! ایا می تونید بگید این بی شرمی دلیلش چیه و از کجا نشات می گیره؟
دوستان من خودم یه دخترم که خیلی به حقوق خانووم ها حساسم و احترام می ذارم و طرفدار همجنس های خودمم .اما دختر بودن من دلیل بر این نیست که بذارم انقدر به مردا و شخصیتشون توهین شه!
واقعا فکر کنید آیا خود ما مقصر نیستیم که شوهرامونو از دست می دیم؟ آیا به اندازه ی کافی خواسته هاشو برآورده کردیم...به اندازه ی کافی به خودمون و شوهرمون رسیدگی کردیم؟

*kochol*
1389,10,21, ساعت : 12:33 بعد از ظهر
]چرا مردان متاهل تمايل به دوستي با دختران مجرد دارند؟
خيلي از مردان متاهل در سنين ميانسالي تمايل به دوستي با يك دختر جوان و زيبا و مجرد دارند در اوايل سعي مي كنند اين رابطه مخفي باشد اما بعد از مدتي معمولاً اين رابطه لو رفته و دردسر ميشه واسشون
1- اگر در زندگي اينگونه افراد سرك بكشيد معمولاً اينگونه افراد كمبود محبت دارند همسرشان اصلاً توجه اي به آنها نداشته خود را آراسته نمي كند و در كل به خواسته ها و نيازهاي مرد نمي رسد و اين مرد براي برطرف نمودن خواسته هاي خود( عاطفي - غريزه جنسي و ...) به افراد ديگر پناه مي برد
2- اينگونه افراد فرقي براشون نمي كنه همسرشون چطور باشه در هر صورت تنوع طلبن و معمولاً بعد از يك مدت از يك نفر سير ميشن حالا مي خواد بهشون برسه يا نرسه اينگونه افراد بايد هميشه در حال تغيير باشند و از يكنواختي خسته ميشن . با توجه به اين خصلت اين مردها بعد از چندسال از زندگي مشترك و مسن شدن همسر بدنبال دختري زيبا و جوان بوده و دوست دارند مدتي با او باشند البته اين مردها هيچ وقت سير نمي شوند و اين روند تا پايان عمرشان ادامه دارد.

نظر شما چيست؟
در هر دو حالت مردی که این کار را می کنه ادم پستی خیانت دلیل نمی خوادباید همسر شون هم باهوشون همین رفتار را داشته باشن:-2-01-::-2-13-:

nasrin74
1389,10,21, ساعت : 12:40 بعد از ظهر
مگه زن ازدواج مي كنه تا فقط به شوهرش برسه و خودشو واسه اون ترگل ورگل كنه
من نظر اينه كه انجام اين كار برمي گرده به شخصيت و تربيت فرد وگرنه من مي شناسم زني كه خونه داره و كلي به شوهرش مي رسه ولي شوهرش با يه دختر ديگه دوسته و به زنش خيانت مي كنه پس زياد دليلش اين نيست كه چون زنا به مردا نمي رسن مردا هم به طرف زناي ديگه جلب مي شن .حتا اگه يه زن به شوهرش نرسه اون مرد بايد انقد وفاداري داشته باشه كه اين طوري به زنش خيانت نكنه

خانوم گل
1389,10,21, ساعت : 12:45 بعد از ظهر
مردا ذاتا تنوع طلبن....به اونی که دارن قانع نیستن...یه رگه هوس هم توشون هست...حالا اگه کسی بتونه رو این خصوصیانش پا بگذاره و جلوشو بگیره یه مرده کامله...اگه هم که نتونه میره سراغ یکی دیگه...البته به زنشم خیلی بستگی داره...

yase sefid
1389,10,21, ساعت : 12:46 بعد از ظهر
]چرا مردان متاهل تمايل به دوستي با دختران مجرد دارند؟

نظر شما چيست؟
در هر دو حالت مردی که این کار را می کنه ادم پستی خیانت دلیل نمی خوادباید همسر شون هم باهوشون همین رفتار را داشته باشن:-2-01-::-2-13-:
دوست عزیز توی این دنیا همه چیز یه دلیلی داره
همونطور که عشق ازدواج . طلاق هم دلیل داره خیانت هم باید دلیل داشته باشه...
جتی اگه دلیل اون مریض بودن اون اقا هست. که بازم به نظر من این مریضی می تونسته به دو صورت باشه:
1. قبل از ازدواج
در این صورت مقصر خود اون خانومه که با اینکه می دونست شوهرش از این لحاظا نقطه ضعف داره اما بازهم باهاش ازد.اج کرد و احساسی بر خورد کرد که داره نتیجه شو هم می بینه.
دسته ی دوم: شوهر در طی زندیگ زناشویی به این وضع دچار میشه وگرنه قبل از اون با زنی زیاد رابطه نداشته.
در این صورت باید دید که چرا شوهر بعد از ازدواج اینطور شده؟ ایا همسرش به اندازه ی کافی به خودش و شوهرش رسیده. وقتی زن اون طرف قبول کرده که زنش باشه این مسئولیتو پیرفته پس می بایست حواسش به شوهرش باشه و نذاره اون دچار کمبود بشه!
من نمی گم زنا مقصرن. من می گم در روابط زناشویی هیچ وقت من یا تو وجود نداره . بلکه همیشه ما هست.
یعنی در این مشکلات دو طرف مقصرن!

roseberry
1389,10,21, ساعت : 12:47 بعد از ظهر

جناب عالی امروز تنت میخاره ها........:-2-28-:

yase sefid
1389,10,21, ساعت : 12:48 بعد از ظهر
مگه زن ازدواج مي كنه تا فقط به شوهرش برسه و خودشو واسه اون ترگل ورگل كنه
من نظر اينه كه انجام اين كار برمي گرده به شخصيت و تربيت فرد وگرنه من مي شناسم زني كه خونه داره و كلي به شوهرش مي رسه ولي شوهرش با يه دختر ديگه دوسته و به زنش خيانت مي كنه پس زياد دليلش اين نيست كه چون زنا به مردا نمي رسن مردا هم به طرف زناي ديگه جلب مي شن .حتا اگه يه زن به شوهرش نرسه اون مرد بايد انقد وفاداري داشته باشه كه اين طوري به زنش خيانت نكنه
ما خودتون می گین به تربیت اونا ربط داره.
زنی که می دونسته شوهرش این چنین تربیت شده و اینطوری بوده برای چی با وجود این آگاهی زنش شده؟پس خود زن هم مسئوله.
اگه زش بپرسن و از اول می دونستی و ان بگه بله. خب جواب میدن تو اشتباه کردی وقتی می دونستی همچین آدمیه چرا قبلوش کردی! خودت اشتباه کردی پس!

sabooha
1389,10,21, ساعت : 12:49 بعد از ظهر
فکر می کنم علت این گرایش در بعضی آقایون این باشه که آنها اهل بازی با عشق اند و خانم ها اهل عشق ورزی.
همسر این مردها این نیاز رو براورده نمی کنه چون شاید درکش نکنه.
و مرد میره سراغ کسانی که مشخصه های خوبی واسه ... داشته باشند(مثل جوانی و شادابی و مدروز بودن)
ازطرفی دختران جوان هم شاید گول لفاظی ها وشاید پول و... میخورن که تن به این دوستی ها میدن.
در ضمن دوستان من در دست هر مرد خیانتکاری دست یک زن خیانتکاره پس "از ماست که برماست."

mamorin
1389,10,21, ساعت : 12:56 بعد از ظهر
من نمی دونم پستم کو؟

حالا دوباره میگم

به قول دوستم یه زمانی دخترا عارشون میشد به مرد زن دار نگاه کنن مردها هم حد خودشونو میدونستن

مرد با داشتن زن و بچه دوست دختر داره
به نظر من ایراد اول به دخترایی هست که از همه نظر جلف سبکن شان هم جنساشونم میارن پایین به مرد هایی که میدونن متاهلن دوست میشن نه به فکر اینم نیستن زندگی هن جنس خودشو خراب میکنه نه زندگی اون بچه

ایراد دومم اون مردی هست که هم هوس بازه هم فکر میکنه اسم مرد که روشه هر کاریو می تونه بکنه

UnKnOwN_Sh
1389,10,21, ساعت : 12:59 بعد از ظهر
راستش من پستهای قبلی رو کامل نخوندم...:-2-38-:ولی.!نظر شخصیم اینه که آدمای متاهلی که دنبال یکی دیگه میرن (زن و مرد فرقی نداره!) یه جورایی بیمارن:-2-41-:...کلا نمیشه گفت کدوم جنسیت...:-120-:من خودم با چشمای خودم هم زن اینطوری دیدم و هم مرد..:-2-35-:اکثرا هم به خاطره هوس نه کمبود عاطفی...:-2-07-:پس نمیشه گفت این گروه آدما زن یا شوهر با مسئولیتی ندران و از این چی ها...:-2-43-:
تازه فرهاد جان دورانی که پیامبر اسلام یا امامهای دیگه چند تا زن داشتن با حالا خیلی فرق داره...همینطور تو اون دوران اونا دلایلی داشتن که بیشتر از یه بار ازدواج میکردن...این دو تا ، دو موضوع مختلف اند...:-2-41-:
:-2-40-::-2-40-:

mamorin
1389,10,21, ساعت : 01:03 بعد از ظهر
راستش من پستهای قبلی رو کامل نخوندم...:-2-38-:ولی.!نظر شخصیم اینه که آدمای متاهلی که دنبال یکی دیگه میرن (زن و مرد فرقی نداره!) یه جورایی بیمارن:-2-41-:...کلا نمیشه گفت کدوم جنسیت...:-120-:من خودم با چشمای خودم هم زن اینطوری دیدم و هم مرد..:-2-35-:اکثرا هم به خاطره هوس نه کمبود عاطفی...:-2-07-:پس نمیشه گفت این گروه آدما زن یا شوهر با مسئولیتی ندران و از این چی ها...:-2-43-:
تازه فرهاد جان دورانی که پیامبر اسلام یا امامهای دیگه چند تا زن داشتن با حالا خیلی فرق داره...همینطور تو اون دوران اونا دلایلی داشتن که بیشتر از یه بار ازدواج میکردن...این دو تا ، دو موضوع مختلف اند...:-2-41-:
:-2-40-::-2-40-:
با حرفت موافقم ولی بعضی وقتا بدون دلیل میرن سراغ یکی دیگه تو زندگیشون بگردی هیچ چیزی برای خیانت نیست (با اینکه به نطر من خیانت تو ازدواج خیلی بد وحشتناک غیر قابل گذشته)

nasrin74
1389,10,21, ساعت : 01:04 بعد از ظهر
ما خودتون می گین به تربیت اونا ربط داره.
زنی که می دونسته شوهرش این چنین تربیت شده و اینطوری بوده برای چی با وجود این آگاهی زنش شده؟پس خود زن هم مسئوله.
اگه زش بپرسن و از اول می دونستی و ان بگه بله. خب جواب میدن تو اشتباه کردی وقتی می دونستی همچین آدمیه چرا قبلوش کردی! خودت اشتباه کردی پس!
شايد اين حرفت كمي زياده روي باشه .هميشه ادما اين طوري نيستن گاهي وقتا يه چيزايي در وجود انسان هستش كه پنهانه يا هنوز بيدار نشده و ممكنه با كوچيكترين تلنگري شروع به رشد كردن بكنه.

yase sefid
1389,10,21, ساعت : 01:21 بعد از ظهر
شايد اين حرفت كمي زياده روي باشه .هميشه ادما اين طوري نيستن گاهي وقتا يه چيزايي در وجود انسان هستش كه پنهانه يا هنوز بيدار نشده و ممكنه با كوچيكترين تلنگري شروع به رشد كردن بكنه.
پس باید این کارو مردا رو به همین حساب بذاریم نه روی بدجنسیشون و بهشون توهین کنیم.
و در ضمن به نظر خودم بهتره اون خانوم به شوهرش کمک کنه که درمان شه...ببین ذات همه ی انسان ها وقتی به دنیا اومدن مثل هم بود.
همه ی کودکان معصوم بودن. اما با روش تربیت و ...دچار تغییرات شدن. حالا خوب و بد هم نمیشه گفت که کی خوبه و کی بده؟
اما اگه کسی توی تمومو زندگیش با زنا رابطه نداشته و بعد از ازدواج اتین اتفاق افتاده باید پرسید چرا بعد از ازدواج؟ مگه زن خودش چش بوده؟ نمی دونم متوج می شی یا نه؟ در هر حال اون زن باید بمونه و کمک کنه که شوهرش مثل قبل شه.
اگه از اول هم که همچین آدمی بوده پس دیگه حرفی نیست و این انتخاب خود زنه بوده!

یاسمن
1389,10,21, ساعت : 02:03 بعد از ظهر
وقتی مردها اون چیزی رو که انتظارش رو دارن از همسرشون دریافت نمی کنن... یا ایده ال های خودشون رو در اون نمی بینن... دنیال کسی میگردن که دلخواه اوناس... و چون دختران مجرد خیلی به خودشون میرسن (بیشتر از زن های خانه دار و پر مشغله) بهترین کیس هستند.
در واقع مردان دنیایی دارند که هر کسی اجازه داخل شدن بهش رو نداره و تو اون دنیا این افکار پرورش داده میشه!!
اکثر مردان یا بهتره بگم همه این دنیا رو دارن و زندگی مشترک در صورتی پایدار خواهد بود که سعی نکنی به اون دنیا نفوذ کنی... اگه از نظر مرد شایستگیش رو داشته باشی مطمئنا واردش میشی...اگه نه هم که خب بی خیال!!
در جواب یاس سفید عزیز باید بگم که چرا همیشه زن باید خودش را آراسته کنه تا شوهرش ازش راضی باشه؟! چرا زن باید از بعضی چیزا بگذره تا شوهرش رو تو چنگش بگیره؟! بایا ما آدمیم و حق زندگی داریم... به شخصه معتقدم اگه مردی دلش پی یه زن دیگه بره و متاهل باشه... همون بهتر که بره و تو اون زندگی نباشه!! تا وقتی که دو نفر تو یه رابطه ان و ازش لذت نمی برن چرا باید خودشون رو تو چارچوب زندگی مشترک تحت فشار قرار بدن؟!
چرا زندگی دو سه روزه ما باید تو یه چارچوب قراردادی بگذره؟!
متاسفانه اغلب مردم کشور ما زندگیشون مثل یه قرارداده و شاید به همین دلیل باشه که هیز هستند و یا پیشنهاد دوستی به دیگرلن میدن چون دلخواهشون رو بدست نیاوردن!
مهم ترین علتی که برای این کار آقایون میشه پیدا کرد... البته ببخشیدا که بی پرده حرف میزنم... رفع نشدن نیاز ج ن س ی شونه که باعث میشه چشمشون همش اونور و اونور بچرخه!

*Sepid*
1389,10,21, ساعت : 02:10 بعد از ظهر
همه مثل هم نیستن اونایی هم که این کار رو میکنن مشکل دارن...............:-119-:

یاسمن
1389,10,21, ساعت : 02:11 بعد از ظهر
پس باید این کارو مردا رو به همین حساب بذاریم نه روی بدجنسیشون و بهشون توهین کنیم.
و در ضمن به نظر خودم بهتره اون خانوم به شوهرش کمک کنه که درمان شه...ببین ذات همه ی انسان ها وقتی به دنیا اومدن مثل هم بود.
همه ی کودکان معصوم بودن. اما با روش تربیت و ...دچار تغییرات شدن. حالا خوب و بد هم نمیشه گفت که کی خوبه و کی بده؟
اما اگه کسی توی تمومو زندگیش با زنا رابطه نداشته و بعد از ازدواج اتین اتفاق افتاده باید پرسید چرا بعد از ازدواج؟ مگه زن خودش چش بوده؟ نمی دونم متوج می شی یا نه؟ در هر حال اون زن باید بمونه و کمک کنه که شوهرش مثل قبل شه.
اگه از اول هم که همچین آدمی بوده پس دیگه حرفی نیست و این انتخاب خود زنه بوده!

شاید چون بعد از ازدواج... می بینه که این رابطه... ا ر ض ا ش نمی کنه!! به خاطر همون میره دنبال چیزی که این کار رو براش انجام بده!
در ضمن بعضیا درمان ناپذیرن و سیری ناپذیر... زن بیچاره هر کاری هم که کنه بازم مرده چشمش یه جای دیگه ست!

yase sefid
1389,10,21, ساعت : 03:06 بعد از ظهر
وقتی مردها اون چیزی رو که انتظارش رو دارن از همسرشون دریافت نمی کنن... یا ایده ال های خودشون رو در اون نمی بینن... دنیال کسی میگردن که دلخواه اوناس... و چون دختران مجرد خیلی به خودشون میرسن (بیشتر از زن های خانه دار و پر مشغله) بهترین کیس هستند.
در واقع مردان دنیایی دارند که هر کسی اجازه داخل شدن بهش رو نداره و تو اون دنیا این افکار پرورش داده میشه!!
اکثر مردان یا بهتره بگم همه این دنیا رو دارن و زندگی مشترک در صورتی پایدار خواهد بود که سعی نکنی به اون دنیا نفوذ کنی... اگه از نظر مرد شایستگیش رو داشته باشی مطمئنا واردش میشی...اگه نه هم که خب بی خیال!!
در جواب یاس سفید عزیز باید بگم که چرا همیشه زن باید خودش را آراسته کنه تا شوهرش ازش راضی باشه؟! چرا زن باید از بعضی چیزا بگذره تا شوهرش رو تو چنگش بگیره؟! بایا ما آدمیم و حق زندگی داریم... به شخصه معتقدم اگه مردی دلش پی یه زن دیگه بره و متاهل باشه... همون بهتر که بره و تو اون زندگی نباشه!! تا وقتی که دو نفر تو یه رابطه ان و ازش لذت نمی برن چرا باید خودشون رو تو چارچوب زندگی مشترک تحت فشار قرار بدن؟!
چرا زندگی دو سه روزه ما باید تو یه چارچوب قراردادی بگذره؟!
متاسفانه اغلب مردم کشور ما زندگیشون مثل یه قرارداده و شاید به همین دلیل باشه که هیز هستند و یا پیشنهاد دوستی به دیگرلن میدن چون دلخواهشون رو بدست نیاوردن!
مهم ترین علتی که برای این کار آقایون میشه پیدا کرد... البته ببخشیدا که بی پرده حرف میزنم... رفع نشدن نیاز ج ن س ی شونه که باعث میشه چشمشون همش اونور و اونور بچرخه!

وقتی یه زن با یه مرد ازدواج می کنه تمام شرایط رو می پذیره... اگه دوست دخترش باشه تعهدی نداره و راخته اا وقتی که زنشه یعنی همه چیه اون مرده!
زنی که واقا شوهرشو دوست داشته باشه از رسیدگی به خود و شوهرش لذت می بره. منظورمن از رسیدگی برآورده شدن نیاز های جنسی نیست!
نمکی دونم چرا همه اینطور فکر می کنن؟
منظورم من اینه که زن باید شوهرشو درک کنه . باید با همون دنیایی که شما گفتین سازگار باشه و خودشو هماهنگ کنه.
بله ما زن ها آدمیم! آدم ها به خودشون نمی رسن؟ آدم ها به زندگیشون نمی رسن؟ مگه من گفتم زن باید جون بکنه و کار کنه؟ زن اگه به خودش عشق بورزه! به خودش نه حتی شوهرش و برای خودش زت نفس داشته باشه و به خودش احترام بگذاره...اون مرد عاشقش میشه!این کار سختیه؟ این کار از پس خانوم ها بر نمیاد که شما می گین چرا زن همیشه باید به خودش برسه؟
مگه عشق ورزیدن زن به خودش کار سختیه؟ اتفاقا همه ی انسان ها باید این کارو بکنن! نه فقط زن...
مرد هم باید به زنش برسه. من اگه می گم زن دلیل نمیشه که فقط زن ها باشن و مردها نباشن!
من می گم زن چون خودم از جنس زن هستم و این جنس رو می فهمم!
اما من مرد نیستم. پس نمی تونم چیزی در برابرش بگم. برای همین هم به خودم اجازه نمی دم که مثل خیلی از بچه ها به مرد ها و شخصیتشون توهین کنم!
چون من آدمش نیستم و توانایی لازم و قدرت درک رو برای قضاوت این مخلوق خدا ندارم. تنها خداست که می دونه دقیقا چی افریده....من اگه می گم زن دارم به قسمت خودمون نگاه می کنم.
سعی می کنم ببینم توی این زندگی مشترک کجای کار من غلط بوده؟
متاسفانه همه همیشه توی دعوا و مشکل نقطه ضعف دیگری رو یادآور می شن و خودشون رو فراموش می کنن! شاید برای همینم هست که به نتیجه ای نمی رسن!
من اما میخوام غلط خودمو ببینم. مرد هم اشتباهو کرده اما من ادمی نیستم که قضاوت کنم!
امیدوارم متوجه ی منظورات من بشین...

یاسمن
1389,10,21, ساعت : 03:20 بعد از ظهر
وقتی یه زن با یه مرد ازدواج می کنه تمام شرایط رو می پذیره... اگه دوست دخترش باشه تعهدی نداره و راخته اا وقتی که زنشه یعنی همه چیه اون مرده!
زنی که واقا شوهرشو دوست داشته باشه از رسیدگی به خود و شوهرش لذت می بره. منظورمن از رسیدگی برآورده شدن نیاز های جنسی نیست!
نمکی دونم چرا همه اینطور فکر می کنن؟
منظورم من اینه که زن باید شوهرشو درک کنه . باید با همون دنیایی که شما گفتین سازگار باشه و خودشو هماهنگ کنه.
بله ما زن ها آدمیم! آدم ها به خودشون نمی رسن؟ آدم ها به زندگیشون نمی رسن؟ مگه من گفتم زن باید جون بکنه و کار کنه؟ زن اگه به خودش عشق بورزه! به خودش نه حتی شوهرش و برای خودش زت نفس داشته باشه و به خودش احترام بگذاره...اون مرد عاشقش میشه!این کار سختیه؟ این کار از پس خانوم ها بر نمیاد که شما می گین چرا زن همیشه باید به خودش برسه؟
مگه عشق ورزیدن زن به خودش کار سختیه؟ اتفاقا همه ی انسان ها باید این کارو بکنن! نه فقط زن...
مرد هم باید به زنش برسه. من اگه می گم زن دلیل نمیشه که فقط زن ها باشن و مردها نباشن!
من می گم زن چون خودم از جنس زن هستم و این جنس رو می فهمم!
اما من مرد نیستم. پس نمی تونم چیزی در برابرش بگم. برای همین هم به خودم اجازه نمی دم که مثل خیلی از بچه ها به مرد ها و شخصیتشون توهین کنم!
چون من آدمش نیستم و توانایی لازم و قدرت درک رو برای قضاوت این مخلوق خدا ندارم. تنها خداست که می دونه دقیقا چی افریده....من اگه می گم زن دارم به قسمت خودمون نگاه می کنم.
سعی می کنم ببینم توی این زندگی مشترک کجای کار من غلط بوده؟
متاسفانه همه همیشه توی دعوا و مشکل نقطه ضعف دیگری رو یادآور می شن و خودشون رو فراموش می کنن! شاید برای همینم هست که به نتیجه ای نمی رسن!
من اما میخوام غلط خودمو ببینم. مرد هم اشتباهو کرده اما من ادمی نیستم که قضاوت کنم!
امیدوارم متوجه ی منظورات من بشین...

مثل اینکه باید جمله ام را کمی عوض کنم... منظورم این بود که چرا زن باید برای خوشایند شوهرش به اون مدلی که اون دوست خودش رو درست کنه؟!
اگه این طور که شما داری میگی باشه که یه زن چون زن طرف شده باید تمام شرایطش رو بپذیره... پس این وسط خود زن و خواسته های اونه چی میشه... یعنی اگه شوهره عوضی بود و هر چی گفت اونم باید بی چون و چرا اجابت امر کنه؟!
تا وقتی که خودشه و شوهرش همش باید برای خوشایند شوهرش باید هر کاری کنه و وقتی هم که بچه دار بشه باید برای بچه اش هم همین طور باشه!! پس کی باید برای خودش زندگی کنه؟!
ایده ال آدم ها با هم فرق می کنه و هر کس بیشتر از اینکه خودش باشه لذت می بره نه اینکه عروسک کوکی یکی دیگه باشه!
البته من منظور شما رو می فهمم و با شما هم عقیده ام و قصد توهین به آقایون رو ندارم!
خیلی از خانومها هم هستند که بعد از ازدواج مرد بیچاره رو به هر رنگ در میارن...
در کل با شما هم عقیده ام یاس عزیز!

yase sefid
1389,10,21, ساعت : 04:28 بعد از ظهر
مثل اینکه باید جمله ام را کمی عوض کنم... منظورم این بود که چرا زن باید برای خوشایند شوهرش به اون مدلی که اون دوست خودش رو درست کنه؟!
اگه این طور که شما داری میگی باشه که یه زن چون زن طرف شده باید تمام شرایطش رو بپذیره... پس این وسط خود زن و خواسته های اونه چی میشه... یعنی اگه شوهره عوضی بود و هر چی گفت اونم باید بی چون و چرا اجابت امر کنه؟!
تا وقتی که خودشه و شوهرش همش باید برای خوشایند شوهرش باید هر کاری کنه و وقتی هم که بچه دار بشه باید برای بچه اش هم همین طور باشه!! پس کی باید برای خودش زندگی کنه؟!
ایده ال آدم ها با هم فرق می کنه و هر کس بیشتر از اینکه خودش باشه لذت می بره نه اینکه عروسک کوکی یکی دیگه باشه!
البته من منظور شما رو می فهمم و با شما هم عقیده ام و قصد توهین به آقایون رو ندارم!
خیلی از خانومها هم هستند که بعد از ازدواج مرد بیچاره رو به هر رنگ در میارن...
در کل با شما هم عقیده ام یاس عزیز!
عزیزم مرد هم وقتی با اون زن ازدواج می کنه همونطور که اون زن هست دوسش داره....می دونی؟ خیلی زن ها هستن که اول ازدواج واقعا خوبن اما بعد از مدتی خسته میشن و همش سرشون مشغول کارای بیرون و یا خونه است...سه سری زن ها هم که کلا اخلاقشون عوض میشه و همش در فکر پز دادن و فخر فروختنن! این خصوصیت واقعا بریا اقایون غیر قابل درک و غیر قابل تحمله . من می گم زن خودشو همونطور نگه داره مثل زمان قبل از ازدواج شاداب و باطراوت بمونن. مردا هم در مقابل زنا وظایفی دارن اما من خودمو دیگه وارد اون بحث نمی کنم:-2-40-:

farhad_tanha
1389,10,29, ساعت : 08:51 قبل از ظهر
عجب بحث داغي شده به نظر من در هر صورت مرد اجازه اينكار رو نداره

Sahar B
1389,10,29, ساعت : 09:07 قبل از ظهر
والاااااااااا..... اینو مردا بهتر می توانند جواب بدن.... آخه من چمیدونم مردا چرا یهو دلشون یچیز دیگه رو می طلبه.... ولی از نگاه من تو این شرایط هم زن مقصر هم مرد..... کم توجهی زن به همسر می تونه دلیل اصلی این اتفاق باشه.... اما مرد هم میتونه به جای پاک کردن صورت مسئله (زنش و کم توجهی زنش) به فکر راه حل باشه..... کلا اصولا مردا همیشه راحت ترین راه رو انتخاب می کنن که معمولا هیچ وقت بهترین راه نیست......

هلسا
1389,10,29, ساعت : 09:17 قبل از ظهر
اقايون اكثرا تنوع طلبند از خانمشون كه زده شدند به دنبال يه چهره جديدتر هستند

nigar_403
1389,11,03, ساعت : 03:08 قبل از ظهر
خب اول از همه اینو میگم چون بهش اعتقاد پیدا کردم
جبران میگه:
مردها دو زن را دوست دارند
یکی زاییده ی خیال آنهاست
و دیگری هنوز به دنیا نیامده است!

halogen
1389,11,03, ساعت : 03:16 قبل از ظهر
غلط کردن که دوست دارن ، وقتی ازدواج می کنن دیگه متاهلن نباید از این غلطها بکنن ، هم خرو می خوان هم خرما ، اونوقت زنشون حق ندارن این کارو بکنن

nigar_403
1389,11,03, ساعت : 03:21 قبل از ظهر
در درجه ی دوم اینو اشاره می کنم که

عزیزم این آدم به یه درجه از بالهوسی رسیده و زیاده خواهی...همه چی دم دستش بوده...زیادیش شده. البته دیده خانومش صبوری می کنه و باز به شیوه ی قبل همش در خدمتشه و در کنارشه و به نیازش پاسخ میده.....پس ادامه میده
البته بعضی استادان روانشناسی میگن نباید به روی طرف بیارین که قبح کار براش بریزه و تو روتون انجامش بده....
ولی خب خوبه که دوستتون وقتی متوجه میشه یه کم توجهشو کم کنه...یعنی نسبت به رفتار مردش عکس العمل نشون بده....الککی زیاد محبت نکنه چون روش زیاد میشه.

بعد اینکه به نظرم اون خانوم باید سبک و سیاقش رو هم تو زندگی زناشوییش هم تو نوع محبت کردن تا آرایش کردنشو تغییر بده...یعنی این تازگی جوری باشه که این آدم بالهوس به سمتش جذب شه.....خیلی سخته با وجود دوتا بچه سایه ی یکی دیگه رو زندگیت باشه....اما بهتره حتما و حتما با یه روانشناس مشورت کنه....اثر فوق العاده ی مشاوره با یه نفر سوم با یه مشاور خوب رو نمیدونین تا کجاهاست

مطمئن باشین اگه خانومی با سر وو وضع و حرکات جلف بیرون نره مرد هم هیز نمی شه و نگاه نمی کنه!

یاسی از حرفت واقعا تعجب می کنم...تو دخمل من نیستی!!!
اگه یه مقایسه ی کوتاه بین عربستان و ایران و اروپا بکنی و تفاوت مرداشون رو بسنجی میبینی که حرفت چقدر غیرمنطقیه!:-2-37-:

وقتی خدا میاد تو قرآن خیلی رک اشاره می کنه:
فی قلوبهم مرض.....دوستانی که عربی میدونن متوجهن که این فعل فقط برای آقایونه و در ادامه چیزی نیومده که در مورد خانمها صدق کنه.
پس خیلی واضحه مشکل از اوناس....حالا خدا میگه خانم پوششو رعایت کنه...آره....ولی نه انقدر که مثه مردای عرب انقدر حریص شه....باور کنین من رفتم عربستان فهمیدم پسرای ایرانی با همه هرزگیشون حتی چقدر گلن!!!!!:-2-31-::-2-37-::-2-06-:
در ضمن اینکه مردا باید به خواسته هاش توجه کنی ...وقتیییی اون به خواسته های تو توجه کنه...یا مایل باشه...نه اینکه همه چی یه طرفه بچرخه. یه دست هیچ وقت صدا نداره.

+
اما علت این سوالتوون رو میسپرم دست مشاور این هفته ی برناممون...:mrgreen::-2-06-:
خب دوستان اشاره های دقیقی داشتن
اما اولین دلیل اصولا برمیگرده به محیط خونه و خانم خونه
دومی هم تنوع طلبی مرد
سومی زیاده خواهی و مریض بودن
چهارمی مسلما پاش لب گوره..

halogen
1389,11,03, ساعت : 03:30 قبل از ظهر
این چند جمله از شریعتی همیشه یادتون باشه

زن عشق می کارد و کینه درو می کند....

دیه اش نصف دیه توست و مجازات زنایش با تو برابر....

می تواند یک همسر داشته باشد و تو مختار به داشتن چهار همسر هستی .....

برای ازدواجش در هر سنی اجازه ولی لازم است و تو هر زمان بخواهی به لطف قانونگذار می توانی ازدواج کنی ........

در محبسی به نام بکارت زندانی است و تو ............

او کتک می خورد و تو محاکمه نمی شوی ..........

او می زاید و تو برای فرزندش نام انتخاب می کنی .........

او درد می کشد و تو نگرانی که کودک دختر نباشد .........

او بی خوابی می کشد و تو خواب حوریان بهشتی را می بینی ........

او مادر می شود و همه جا می پرسند نام پدر؟؟؟؟؟؟؟؟ .........

و هر روز او متولد می شود ، عاشق می شود ، مادر می شود ، پیر می شود و می میرد.....

و اینها همه کینه است که کاشته می شود در قلب مالامال از درد .......

yase sefid
1389,11,03, ساعت : 05:29 بعد از ظهر
یاسی از حرفت واقعا تعجب می کنم...تو دخمل من نیستی!!!
مامان؟؟؟:-2-28-::-2-28-::-2-28-:

اگه یه مقایسه ی کوتاه بین عربستان و ایران و اروپا بکنی و تفاوت مرداشون رو بسنجی میبینی که حرفت چقدر غیرمنطقیه!:-2-37-:
باور کن این مقایسه رو کردم! در ضمن با عربستان کاری نداشته باش مامان! با ایران مقایسه اش کن! هر چیزی تعادل خودشو داره. من با عربستانی که روبند می گیرن و صداشونو هم ضمخت می کنن کاری ندارم! چون بعضی اوقات تفریط آدمو حریص تر می کنه.
در ضمن اگه تو عربستان مردا اکثرا چند تا زن دارن این به خاطر اینه که همچین قانونی دارن و اجازه اشو دارن. ولی توی کشور های خارجی این کار خیلبی زشته.
پس به عقایدشون هم بر می گرده. من فعلا نمی خوام بپردازم به بحث عقاید . اما اصلا نمیشه این دو کشور رو از نظر اینکه مردا چند تا چند تا زن می گیرن مقایسه کرد! چون قوانین ، فرهنگ، اداب و رسوم، و دینشون یه دنیا با هم متفاوته. :-2-41-:

من خودم با چشمای خودم دیدم. مرده عاشق و دیوونه ی زنشه. اما انقد منشیه براش حرکات فجیع درمیاره و سر و شکلشو بد می کنه که مرده آخرش نمی تونه پایبند بمونه به عشق و پیمان ازدواجش !!! خب به نظر من خیلی هم تقصیر مرده بیچاره نیست. این یک چیز غریزی و فطریه که خدا توی وجودش گذاشته. ما نباید از این ضعف اون ها که سواستفاده کنیم! :-2-43-:
چطور وقتی یه مرد روی یه زن دست بلند کنه همه جیغ و هوار می کشیم که مردیکه..... دست رو زن بلند کرده. حالا دیده زنه ضعیفه زورشو نشون داده و از نقطه ضعف زنش استفاده کرده!!!
خب چطور مردا نباید از نقاط ضعف ما سو استفاده کنن ؟ ما هم نباید بکنیم!!! حال به هر طریقی!!
الآن حتما با خودتون می گین اونا خیلی ازمون سو استفاده کردن چرا ما نکنیم؟
خب مگه هر کی هر اشتباهی کنه ما هم باید بکنیم!! متاسفم نگار اما شدیدا باهات مخالفم. به خصوص با این مقایسه ات. چون اصلا مقایسه ی هماهنگ و درستی نیست. دلیلش رو هم بالا نوشتم!
:-2-36-:

وقتی خدا میاد تو قرآن خیلی رک اشاره می کنه:
فی قلوبهم مرض.....دوستانی که عربی میدونن متوجهن که این فعل فقط برای آقایونه و در ادامه چیزی نیومده که در مورد خانمها صدق کنه.من هر شب خودم یه صفحه قرآن می خونم ولی خب فقط معنی شو برای همین دقیقا نمی دونم کدوم آیه بود.
حالا که به این آیه اشاره کردی چرا به بعدش اشاره نکردی؟؟؟ اصلا می دونی چرا خداوند این ایه رو توی قرآن گذاشت؟؟؟
این ایه رو گذاشت تا به ما خانوما نشون بده که با چه آدمایی طرفیم و حواسمونو جمع کنیم.
در واقع یه دلیل خیلی قاطع و محکم از همین جمله ی کوتاه برای ما آورد تا خودمونو بپوشونیم و انقد جلف بازی در نیاریم!!! اتفاقا هدف خدا این بود که بگه : خانومای محترم! انقدر جلوی این اقایون با این سر و وضع فجیع نگردین!!!
اون وقت تو داری این آیه رو می دی که بگی نه یاسی ربطی نداره؟؟
برای همین با این قسمت حرفاتم مخالفم مامانی. (باعرض شرمندگی!):-2-15-:

پس خیلی واضحه مشکل از اوناس....حالا خدا میگه خانم پوششو رعایت کنه...آره....ولی نه انقدر که مثه مردای عرب انقدر حریص شه....باور کنین من رفتم عربستان فهمیدم پسرای ایرانی با همه هرزگیشون حتی چقدر گلن!!!!!:-2-31-::-2-37-::-2-06-:گفتم که! الآن دیگه تقریبا بیشتر فکر ما مثل اروپایی ها شده. همین که حقوق زن و مرد برابره و.... اگرچه هنوز رسمی نشده اما دیگه بین مردم جا افتاده!
برای همین کار درستی نیست که ما خودمونو با این همه تفاوت بین افکارمون با اون عربای (ببخشید بی سواد و بی فرهنگ که خودشون از قرآن تفسیر های الکی می کنن) مقایسه کنیم!!!:-2-33-:

در ضمن اینکه مردا باید به خواسته هاش توجه کنی ...وقتیییی اون به خواسته های تو توجه کنه...یا مایل باشه...نه اینکه همه چی یه طرفه بچرخه. یه دست هیچ وقت صدا نداره. خب من هم اصلا با این حرفت مخالفتی ندارم مامان! اما ما زنا بهتره فعا به جای اینکه انقدر به آقایون گیر بدیم اول خودمونو درست کنیم و بعد بریم سراغ اونا.:-2-08-:

اینا تمام حرفای من بود مامان!:-2-37-:

عجب بحث داغي شده به نظر من در هر صورت مرد اجازه اينكار رو نداره

هر جا یاسی باشه پشتش یه بحث داغ میشه:-2-26-:(خدایا مرض خودشیفتگی را از ما دریغ مکن:-2-08-:)
خیلی خوشحالم که خود یه مرد این نظر رو راجع به همنوع و هم جنسانش داره:-2-41-:

nigar_403
1389,11,03, ساعت : 06:50 بعد از ظهر
مامان؟؟؟:-2-28-::-2-28-::-2-28-:

جان ماماااااان...شوخی کردم خوشگلم

باور کن این مقایسه رو کردم! در ضمن با عربستان کاری نداشته باش مامان! با ایران مقایسه اش کن! هر چیزی تعادل خودشو داره. من با عربستانی که روبند می گیرن و صداشونو هم ضمخت می کنن کاری ندارم! چون بعضی اوقات تفریط آدمو حریص تر می کنه.
در ضمن اگه تو عربستان مردا اکثرا چند تا زن دارن این به خاطر اینه که همچین قانونی دارن و اجازه اشو دارن. ولی توی کشور های خارجی این کار خیلبی زشته.

منم همینو میگم خب....اما میگم افراط کردن در این مورد بده....این قانون هم به همین دلیل افراط در پوشش که باعث حریص تر شدن مرد میشه ایجاد شده...دیدن با این اوضاعی که از قرآن واسه خودشون درست کردن...نمیتونن از پس خودشون برآن...پس کار خودشونو راحت کردن.
منظور من از این مقایسه یاسی اینه که درسته خدا گفته حجاب......اما وقتی یه چیزی راحت همیشه در دسترس باشه فرد حریص داشتنش نمیشه...مگر آدم مریض.

من خودم با چشمای خودم دیدم. مرده عاشق و دیوونه ی زنشه. اما انقد منشیه براش حرکات فجیع درمیاره و سر و شکلشو بد می کنه که مرده آخرش نمی تونه پایبند بمونه به عشق و پیمان ازدواجش !!! خب به نظر من خیلی هم تقصیر مرده بیچاره نیست. این یک چیز غریزی و فطریه که خدا توی وجودش گذاشته. ما نباید از این ضعف اون ها که سواستفاده کنیم! :-2-43-:

عزیز دلم.....میدونم چی میگی..اما اینی که میگی باهم فرق داره...زنای اروپایی رو نگاه کن... خب تاحالا آرایشی در اندازه ی آرایشی که ما ایرانیا تو فرهنگمون جا افتاده دیدی؟؟
نه ....اگر هم انجام بشه یه میکاپه واسه مهمونی های شب که لازمه. اما زنای.... بدشون به قول معروف شکل و قیافه هایی واسه خودشون درست میکنن تحریک آمیز....حرکاتی می کنن تحریک آمیز....مکانهایی رفت و آمد میکنن که همه همینطورین....دنبال جسمشون اومدن.
خب این خیلی متفاوته با یه زن معمولی که لباس نسبتا ساده ای میپوشن و آرایش ساده تری دارن..

پس حجاب باید در حد معمول باشه...من پوشش یه زن معمولی اروپایی رو می پسندم البته تو جامعه ی خودش... یه کت و شلوار رسمی، یا یه بلوز دامن، یا یه تاپ و کت و.....

این ایه رو گذاشت تا به ما خانوما نشون بده که با چه آدمایی طرفیم و حواسمونو جمع کنیم.

موافقم.

در واقع یه دلیل خیلی قاطع و محکم از همین جمله ی کوتاه برای ما آورد تا خودمونو بپوشونیم و انقد جلف بازی در نیاریم!!! اتفاقا هدف خدا این بود که بگه : خانومای محترم! انقدر جلوی این اقایون با این سر و وضع فجیع نگردین!!!

عزیزم بالا بهت گفتم..جلف بازی با یه پوشش معمولی آزاد فرق داره.

گفتم که! الآن دیگه تقریبا بیشتر فکر ما مثل اروپایی ها شده. همین که حقوق زن و مرد برابره و.... اگرچه هنوز رسمی نشده اما دیگه بین مردم جا افتاده!

عزیز دلم....اینم بد نیست. اما باز ما ایرانی ها داریم ازش سو استفاده و زیاده روی میکنیم....برابری بد نیست اما با توجه به خصوصیات فردی و وجودی فرد.یعنی ظرافت زن و قدرت مرد رو باهم قاطی نکنیم. تو همون عرصه ای که یه زن میتونه خودشو نشون بده باید براش برابری با مرد به وجود بیاد....
نه مثلا زن بره برقکار بشه این بشه برابری دو جنس!!!!
یه خانمی بود واسه این برابری..مثلا پا میشد لامپ خونه رو عوض میکرد...یهو برقکاری رو دست میزد...تعمیر در رو انجام میداد...بعد یه مدتی اون مرد موجودیت خودشو از دست داد....بنده ی خدا هنگ کرده بود تو علت خلقتش:-2-06-::-2-37-::-2-31-:

برای همین کار درستی نیست که ما خودمونو با این همه تفاوت بین افکارمون با اون عربای (ببخشید بی سواد و بی فرهنگ که خودشون از قرآن تفسیر های الکی می کنن) مقایسه کنیم!!!:-2-33-:
مقایسه بد نیست عزیزدلم...
چون ما داریم در یک ملت بی فرهنگ و احمق(گیر عربا بیفتیم پدرمونو درمیارنا!!:-2-06-:) تاثیرات پوشش زیاد و عکس العمل هاش که حریص شدن مرداست رو مشاده می کنیم عزیزم....و در مقابل یه ملت که مردمش با پوشش های ساده و شیک میان بیرون....محله های تفریحشون(به قول مصریها) جداست و سلامت بیشتری دارن(البته اگه در نظر بگیریم که عکس العمل های ناشی از این ازادی رو پذیرفتن...و دارن سعی می کنن که ازش جلوگیری کنن... و راههای پیشگیری به نوجوانانشون یاد بدن. البته خانواده های بافرهنگشون بسیار معتقدتر از ما هستن برای با..کر.ه بودن دخترهاشون)

اینا تمام حرفای من بود مامان!:-2-37-:

فدات بشه مامانت:-2-41-:اینم از من. در واقع حرف هردوتامون یکیه...ولی از ماشین شیطون پیاده نمیشیم!:-2-09-:

zeos
1389,11,03, ساعت : 06:52 بعد از ظهر
من که ندیدم کسی دوست داشته باشه ولی اگه دوست دارن از بدبختیشونه

yase sefid
1389,11,04, ساعت : 04:04 بعد از ظهر
عزیز دلم.....میدونم چی میگی..اما اینی که میگی باهم فرق داره...زنای اروپایی رو نگاه کن... خب تاحالا آرایشی در اندازه ی آرایشی که ما ایرانیا تو فرهنگمون جا افتاده دیدی؟؟
نه ....اگر هم انجام بشه یه میکاپه واسه مهمونی های شب که لازمه. اما زنای.... بدشون به قول معروف شکل و قیافه هایی واسه خودشون درست میکنن تحریک آمیز....حرکاتی می کنن تحریک آمیز....مکانهایی رفت و آمد میکنن که همه همینطورین....دنبال جسمشون اومدن.
خب این خیلی متفاوته با یه زن معمولی که لباس نسبتا ساده ای میپوشن و آرایش ساده تری دارن..

پس حجاب باید در حد معمول باشه...من پوشش یه زن معمولی اروپایی رو می پسندم البته تو جامعه ی خودش... یه کت و شلوار رسمی، یا یه بلوز دامن، یا یه تاپ و کت و.....

مامان حرفای شما درسته! من خودم کاملا باهاش موافقم! من خودم اگه برم اروا با کت و شلوار میرم تا با چادر و مقنعه!!!
اصلا همین مادر من وقتی که می خواستیم بریم انگلیس بعد از کلی تحقیق متوجه شد که توی اروپا چادر پوشیدن خیلی بد تر از تاپ پوشیدن و اگه بخواهیم بحث گناه رو پیش بیاریم در واقع اگه اونجا چادر بپوشیم کناهه!!!! چون اون جا بیشتر جلب توجه میشه و خیلی ها رو با همون چادر سیاه که در بین مردم اونا عجیبه به خودت جلب می کنی!!!
برای همین من موافقم.
تا جایی که یادمه من اصلا حرف حجاب رو نگفتم! من می گم خانوما انقدر با این سر و وضع بد و حرکات جلف نرن در مقابل آقایون به خصوص آقایون متاهل!!!
من اصلا نگفتم کسی رو بگیره یا چادر سرش کنه!! گفتم ساده و معمولی...طوریکه مرد ها رو تحریک نکنی!!!
مامان اصلا بحث ما حجاب نیست وگرنه کلی در این باره الآن حرف می زدم اما اونوقت تاپیک منحرف میشه!!!

مرسی که با دختر کوچولوت بحث می کنی مامانی:-2-37-:

a2sa maingirl
1390,07,03, ساعت : 04:52 بعد از ظهر
قبول دارم زیاد ولی به قول جناب رابین هود بعضی ها اینجوری هستن نه همه...

avin.r
1390,07,03, ساعت : 07:26 بعد از ظهر
همه مردا سر و ته يه كرباسن!!!!!!!

Tracy
1390,07,03, ساعت : 07:34 بعد از ظهر

به نظر من تعدد زوجات کار خیلی کثیفیه . من ازدواج می کنم که شوهرمو برای خودم داشته باشم نه برای یه زن دیگه . اگه اینجور که شما میگین باشه توصیه می کنم هیچ دختری اصلاً ازدواج نکنه خیلی بهتره ........

دور دونه
1390,07,03, ساعت : 07:35 بعد از ظهر
همشون همينن ديگه :-2-25-:

*هاناز*
1390,07,03, ساعت : 07:42 بعد از ظهر
فک کنم گزینه 1 درست باشه اگه همسرشون واسشون کم نذاره مگه مریضن برن دنبال یکی دیگه مگر اینکه جنس خودشون خراب باشه و تنشون بخاره که بخان ا ز این کارا بکنن ازدواج یعنی تعهد و وفاداری در قبال کسی داشتن و عاشق همسر بودن در غیر این صورت یا عاشق همسرشون نیستن یا اصلا اهل زندگی نیستن کلا اینطور ازدواح ها بدرد نمیخوره وعلوم نیست آخرش چی میشه؟؟

گل ارکیده
1390,07,03, ساعت : 07:48 بعد از ظهر
مرض دارن از مردایی که به زنشون خیانت میکنن متنفرم

talatom*darya
1390,07,03, ساعت : 07:51 بعد از ظهر
من خودم تواین یه قضیه موندم

hamidreza643
1390,07,04, ساعت : 05:25 بعد از ظهر
برافهمیدنش یه ره بیشتر ندارم اونم تو اینده خیلی دور

amir hosyn
1390,07,04, ساعت : 05:57 بعد از ظهر
به نظر من بیشتر عقده های روانیشونه کمبود دارن وگرنه مردی که همه جوره نیازاش تو خانوادش برطرف شه که نمیره دنبال این کارا.البته ناگفته نمونه خیلیا هم هستن که با تمام خوبی خانوادشون بازم خورده شیشه دارن

فاطیما8
1390,07,04, ساعت : 06:28 بعد از ظهر

اولا شماها خودتونو با پیامبرا مقایسه نکنین اخه اونا کجا شما کجا.....
درثانی پیامبرا واسه این با زنهای زیادی ازدواج میکردن که دین اسلام رو ترویج بدن .
اما فکر نکنم مردای امروزی هدف دیگه ای جز تنوع طلبی یا هوس داشته باشن...:-2-43-:
بعد هم بگم که خانوما هر چقدرم تلاش کنن مرد اگه جنسش خراب باشه هیچ کاری نمیشه کرد..:-2-42-:
من یه چیزی رو فهمیدم که به مردا نباید محبت زیادی کرد همه چی در حد تعادل ختی بهترین مردا هم از زنهای مطیع
بدشون میاد فکر میکنن مطیع بودن خوبه این که همه کار بکنن تا شوهره راضی باشه خوبه اما گاهی اوقات لازمه
مرد از همه چی راضی نباشه تا بفهمه همه اینا وظیفه نیس.زنا باید یکم واسه خودشون ارزش قایل باشن .
وقتی یه زن خودش خودشو دوس نداره از یه مرد چه اتنظاری داری؟؟؟؟؟؟
زنای ما خودشونو فدا میکنن و این خیلی بده ....باید حد وسط هر چی رودونست...
ا:-2-41-:

Bahar Cheshmak
1390,07,05, ساعت : 10:26 قبل از ظهر
منم خیلی ها رو میشناسم که اینجوری هستن هر چی هم کنکاش کردم نتونستم دلیل منطقی برای این کارشون پیدا کنم

sonbol
1390,07,05, ساعت : 10:32 قبل از ظهر
مردها اگه تو خونه سیر بشن فک نمی کنم دیگه دنبال این کارا برن

دختربرف
1390,07,05, ساعت : 10:41 قبل از ظهر
اساسا به نظر من اون دخترای خیلی ببخشید احمقی که با این مردا دوست می شن مشکل دارن:-119-:

nooshin.s
1390,07,05, ساعت : 10:50 قبل از ظهر

البته بعضی از مردها این جوری هستن.

nooshin.s
1390,07,05, ساعت : 10:56 قبل از ظهر
اساسا به نظر من اون دخترای خیلی ببخشید احمقی که با این مردا دوست می شن مشکل دارن:-119-:
نمیشه گفت این دخترها تقصیر دارن چون ممکنه مردها راجع به متاهل بودنشون چیزی نگفته باشن.

دختربرف
1390,07,05, ساعت : 11:00 قبل از ظهر
نمیشه گفت این دخترها تقصیر دارن چون ممکنه مردها راجع به متاهل بودنشون چیزی نگفته باشن. اره این درسته اما من خودم دیدم دخترایی که می دونن این مرد متاهله اما بازم اینکارومیکنن ...حتی گاهی ازعمد به دنبال دوستی با مرد متاهلند که واقعااااا جای تاسف داره

sepideh1991
1390,07,05, ساعت : 11:03 قبل از ظهر
چی میشه گفت ؟؟
وقتی طرف دلش نخواد به زنش متعهد بمونه کی میتون کاری کنه !!!

کردلیا
1390,07,05, ساعت : 11:04 قبل از ظهر
اول از همه بنظرم اینجور مردا مرض دارن واینکه فک میکنن از همسرا شون خیلی سرترن به خاطر همین دنبال تنوع تو زندگیشون میگردن

zolfa71
1390,07,05, ساعت : 11:07 قبل از ظهر
من نمیدونم:-2-40-:
اصلا هم دوس ندارم راجب این چیزا فک کنم:-2-42-:

آسیه بلا
1390,07,05, ساعت : 11:08 قبل از ظهر
اولاً که یک درصد مردان نیست و بیشتر از یک درصدن........ثانیاً همون گزینه دو درسته یعنی بخاطر این نیست که زناشون تامینشون نمیکنن بخاطر اینه که تنوع طلبن همین

love poem
1390,07,05, ساعت : 11:10 قبل از ظهر
بچه ها هیچ وقت نمی شه مقصر یک نفر باشه گاهی اوقات تقصیر گردن زن اون اقاست که نتونسته شرایطه خوبی رو واسه مردش فراهم کنه .گاهی اوقات من دیدم زن خوبه ولی مرد مشکل داره هوس بازه تنوع گراست .اگه یه زن تو زندگیش بتونه اینقدر مردشو از همه لحاظ ارضا کنه مرد دیگه حتی فریب دخترای دیگه رو نمی خوره .پس برمی گردیم به وظیفه ی یه زن در قبال زندگیش.
واسه اون دخترا متاسفم.

بهار جوان
1390,09,08, ساعت : 12:49 بعد از ظهر
:-2-09-:

كي ميگه آرايش خانم ها يكي از دلايله... مرد كه خيانتكار نباشه آرايش كرده و بدون آرايش نميشناسه.يعني خانمها قيد علايقشون را بزنند......؟:-2-14-:

سنگ صبور
1390,09,08, ساعت : 12:54 بعد از ظهر
عجب جنسي دارن اين مردا!!!!
به نظرمن گزينه ي دومي درسته....خيليا با وجود داشتن زن تمام و کمال بازم ازش زده ميشن....
البته بستگي به ايمان و اخلاق طرفم داره!!!!!

Star-crossed
1390,09,08, ساعت : 12:57 بعد از ظهر
فقط مردا نیستن ، من توی دانشگاه میبینم خیلی از دخترای همکلاسیمون با وجود تعهد داشتن دوست پسر هم دارن...
و واقعا تاسف برانگیزه...

~*tiyam*~
1390,09,08, ساعت : 01:00 بعد از ظهر
تو دانشگاهمون 1 پسره هست خیلی قشنگه همه دخیا دوستش دارن اما فقط با دخترای مزدوج شده میگردد.
نمی دونم چرا ازش بدم میاد؟؟؟چشم ندارم ببینمش تو کل یونی 4 تا دختر ازش متنفرن من دوستم ی نفر از حقوق ی نفر از زیست

رها خانم من
1390,09,08, ساعت : 01:04 بعد از ظهر
..........................................

باران نفس
1390,09,08, ساعت : 01:16 بعد از ظهر
قصد توهین و بی احترامی ندارن
اما ذات آقایون اینجوریه
همیشه دنبال چیزهایی هستن که متعلق به اونا نیست
یه جورایی سیری ناپذیرند

s.a.m.i.r.a
1390,09,08, ساعت : 01:21 بعد از ظهر
به نظر من این مطلب جای بحث داره ....اما در هر صورت به نظر من اینگونه روابط فقط خیانت محضه

s.a.m.i.r.a
1390,09,08, ساعت : 01:21 بعد از ظهر
به نظر من این مطلب جای بحث داره ....اما در هر صورت به نظر من اینگونه روابط فقط خیانت محضه

REMIX
1390,09,08, ساعت : 01:30 بعد از ظهر

قبول دارم
ولی یه چیز دیگه هم هست که این مسئله فقط برای آقایون متأهل نیست بعضی مواقع خانمای متأهلم همینجورین .

SAHARNAZ 64
1390,09,08, ساعت : 01:35 بعد از ظهر

.

قبول دارم. واقعا بعضیا ذاتا اینجورین.یعنی ایه جورایی میشه گفت انقدر مار خوردن افعی شدن. کلا از نگاهشون و تکه کلامشون اینو فهمید بیچاره زن و بچشون.

yasaman@bahar
1390,09,08, ساعت : 04:41 بعد از ظهر
البته یه موضوعیم هست...در اینکه بعضیا(چه زن چه مرد)مریضی روانی دارن شکی نیست...اما این همه ادم که نمیشه مریض روانی باشن:-2-06-:...بنظر من شایدمردا و زنای ما راه درست جذب کردن طرف مقابلو نمیدونن:-2-14-:...زنا که فقط ارایش کردن و لوس بازی بلدن:-2-36-:...مردام که هیچی بلد نیستن:mrgreen:...بابا بیاین مردونه بگین از چی خوشتون میاد:mrgreen:...زن مطیع که بده:-2-33-:...زن سرکش ام که:-2-09-:...پس چی؟
بیاین مشکلاتمونو بگیم نه اینکه هی دنبال مقصر باشیم

a2sa maingirl
1392,05,15, ساعت : 07:45 بعد از ظهر
من فکر میکنم دومین مورد باشه ولی هر دلیلیم که داشته باشه بی شرمی به تمام معناس...:-14-: