PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث راجب قشنگ ترین سریال های کره ای و بازیگرانشون !

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11

tatar1
1390،02،22, ساعت : 12:34 بعد از ظهر
من دیدم.
دوتا بازیگر مهمان هم داره که یکیش اون خوش خنده س که من یادم نمیاد، یکی دیگه ش هم کیم هیون جونگ بید.
موضوعش هم راجب یه هنرستان موسیقیه و زندگی سه تا دختر و سه تا پسر که چجوری خودشون و بالا می کشن و می شن یه خواننده ی محبوب...
این بازیگرهای جوونشون هم هر کدوم واقعا خواننده هستن.
سریال پر از هیجانی بود، به غیر از دو سه تا قسمت آخرش که به نظرم گند زدن به داستان. مثلا خواستن متفاوت باشه اما واقعا چرت شده بود.
قبول دارم آخر داستان واقعا بد بود ولی هیوا من از شخصیت دختره منظورمه هه می هست خیلی خوشم اومد مثل بقیه دخترای کره ای نبود یه کم غرور داشت موضوع فیلم هم کلا متفاوت بود البته به جز آخرش

Just housemusic
1390،02،22, ساعت : 02:13 بعد از ظهر
من فقط موزیکای متن فیلمها و سریالهاشونو دوس دارم

*shadi joon*
1390،02،22, ساعت : 02:22 بعد از ظهر
من از فیلم پسران برتر از گل خیلی خوشم اومد
عشق من سام سون-جواهری در قصر-روزگار شاهزادهو متشکرم هم فیلم های خوبی بودند.

silver moon
1390،02،22, ساعت : 02:28 بعد از ظهر
من همین امروز فیلم پسران برتر از گل رو تموم کردم. چه قدر این فیلم جالب بود. فکر کنم از این به بعد طرفدار سریالای کره ای بشم. بازیگر نقش جیهو فیلم دیگه ای بازی نکرده؟ صداش رو خیلی دوست دارم.:-2-41-:

book worm
1390،02،22, ساعت : 02:31 بعد از ظهر
من خودم از "پسران برتر از گل" خوشم اومد..خیلی قشنگه.بازیگراشم خوب بازی میکنن.

و این سریال بهترین سریال سال 2009 هم شده بود.:-2-16-:

من همین امروز فیلم پسران برتر از گل رو تموم کردم. چه قدر این فیلم جالب بود. فکر کنم از این به بعد طرفدار سریالای کره ای بشم. بازیگر نقش جیهو فیلم دیگه ای بازی نکرده؟ صداش رو خیلی دوست دارم.:-2-41-:

چرا توی سریال بوسه ی شیطنت امیز هم بازی کرده.که البته من ندیدمش ولی دوستام دیدن و خیلی ازش تعریف کردن.

asal-661
1390،02،22, ساعت : 02:42 بعد از ظهر
پسران برتر از گل
توزیبایی
جالب بودن .

-2nya-
1390،02،22, ساعت : 02:45 بعد از ظهر
بازیگر نقش جیهو یا همون کیم هیون جونگ سریال بوسه ی شیطنت آمیز رو هم بازی کرده. من دیدم اونم قشنگه البته به پای پسران برتر از گل نمی رسه.:-2-41-: در ضمن شما که صداشو دوست داری می تونی آهنگاشو هم گوش بدی. هیون لیدر گروه SS501 هستش و آهنگا و موزیک ویدیو های خیلی قشنگی هم دارن.:-2-41-:

hiva
1390،02،28, ساعت : 06:56 قبل از ظهر
راستی یادم رفت توی کرکر خنده ها باغ مخفی هم بگم.
سر دی وی دی دوم و سوم من انقدر خندیدم که صدای مامانم دراومده بود.

http://s1.picofile.com/file/6676797782/Secret_garden.jpg

داستانش هم راجب یه زن بدلکار و یه پسر مایه دار هستش که دچار یه بیماری ِ روحیه.
اینا اتفاقی با هم آشنا می شن و پسره یه جورایی از دختر خوشش میاد اما دلیلش و نمی دونه چون این دختر اصلا اون معیارهای لازمی که همیشه این آقا پسر از همسر آینده ش توی ذهنش داشت و نداره.
کلی تو سر و کول هم می زنن و پسر به بهونه های مختلف دختره رو تحقیر می کنه. دختره هم کم نمیاره، تا اینکه توی یه باغ مخفی و اسرار آمیز با زنی برخورد می کنن و نوشیدنی ای می خورن که فرداش وقتی از خواب پا می شن می بینن بدن هاشون با هم عوض شده.
یعنی روح دختره رفته تو تن پسره، روح پسره رفته تو تن دختره
حالا خودتون حساب کنید چه اتفاق ها که نمیفته. دختره ی ساده و پپه باید به بدلکاریش برسه، پسره ی مغرور و کله خراب هم باید به شرکت تجاریش و مشکلاتی که داره رسیدگی کنه.
این سریال هم از روی یه انیمه ی ژاپنی ساخته شده. که البته کمی از روی داستان مانگاش برداشت کردن و خیلی تفاوت داره.

سر سریال باغ مخفی هیون بین خیلی لاغر کرده بود. ولی نمی دونید چقدر باحال ادای دخترا رو درمیاورد. :-2-06-:

الان توی این عکس فرض کنید روح دختره تو تن هیون بین هست و روح هیون بین تو تن دختره:

http://s1.picofile.com/file/6676796776/Secret_Garden_SBS_2010_Korean_Drama_p3.jpg

امتیازش توی این سایت:
http://www.imdb.com/title/tt1843692/

گفته بودم که سریال بوسه ی شیطنت آمیز از روی انیمه ی ژاپنی Itazura na Kiss ساخته شده. و برای اونایی که از سریال تعریف می کنن باید بگم که انیمه ی ژاپنیش خیلی قوی تر بید نسبت به سریال برداشت شده ی کره ایش.

پسران بر تر از گل و تو زیبایی هم از روی انیمه های محبوب ژاپنی برداشت شده.

قبول دارم آخر داستان واقعا بد بود ولی هیوا من از شخصیت دختره منظورمه هه می هست خیلی خوشم اومد مثل بقیه دخترای کره ای نبود یه کم غرور داشت موضوع فیلم هم کلا متفاوت بود البته به جز آخرش آره اما آخرش خاک بر سر تر از باقی دخترا می شه. با اون سلیقه ی افتضاحش.
انقدر از اون دوستش حرصم می گرفت سر سریال، آخه خیلی مسخره بود، یه آدم این همه عوض بشه، یه شخصیت پپه ی بی خاصیت بشه منفور و عوضی، بعد دوباره متوحل و آدمیزاد....

بازباران
1390،02،28, ساعت : 07:54 قبل از ظهر
سريال 9بيرون 2داخل هم خيلي جالبه
راستي كسي ملكه عوضي رو ديده؟

رنی1102
1390،02،28, ساعت : 08:18 قبل از ظهر
من فیلم های دختران خورشید، پسران برتراز گل، تو زیبایی، عشق بد ، ملکه بازیها رو دیدم به نظرم پسران برتر از گل از همشون قشنگ تره و لی مین هو بازیگر نقش گوجونپیو رو خیییییییییییییییلی دوست دارم و بعد از این فیلم تو زیبایی قشنگه

-2nya-
1390،02،28, ساعت : 08:23 قبل از ظهر
راستي كسي ملكه عوضي رو ديده؟

من ندیدم فقط اینو می دونم که ادامه ی سریال همسر من بی نظیره هستش.:-2-38-:

afsunraha64
1390،02،28, ساعت : 08:26 قبل از ظهر
وای چه بحث جالبی
من از فیلمهای بوسه شیطانی که یکی از بازیگران پسران برتر از گل توش هست ....
و سلیقه شخصی -- پسران برتر از گل - دختر من - روزگار شاهزاده بقیشم باشه برای بعد

azi& ar
1390،02،28, ساعت : 09:15 قبل از ظهر
امپراطور بادها
جومونگ
عشق من سام سون ( خیلی دوستش دارم )
شب به شب
ققنوس
در آرزوی ازدواج
شاهزاده

منم سریال های کره ای رو خیلی دوست دارم خیلی از عقایدشون مثل ما ایرانی هاست ولی بعضی جا ها دیگه بدتر از ما می شن :-2-16-:

behnazhmz
1390،02،28, ساعت : 10:46 قبل از ظهر
سلام من هم یک سالی می شه که به سریالهای کره ای اعتیاد پیدا کردم .(من همه سریالها رو از سایت نودهشتیا می خرم شما چطور؟:-3-:)
سریال دوست دختر من یک روباهه و سلام معلم من ، قشنگه؟

tatar1
1390،02،28, ساعت : 11:07 قبل از ظهر
سر سریال باغ مخفی هیون بین خیلی لاغر کرده بود. ولی نمی دونید چقدر باحال ادای دخترا رو درمیاورد. :-2-06-:

تو باغ مخفی هیون خیلی زشت شده بود تو سام سون خیلی خوش تیپ تر بود
خیلی خیلی خنده دار بود منو مامانم سر این سریال انقده خندیدم که بابام شاکی شد

simi
1390،02،28, ساعت : 11:09 قبل از ظهر
پسران برتر از گل......(عاشقشم)
تو زیبایی رو هم دوس دارم
اسمش رو یادم رفت ولی تو پسران برتر از گل نقش کیم بوم رو داشت رو خیلی دوس دارم....خیلی خیلی زیاد:-2-37-:

یاسمن
1390،02،28, ساعت : 11:30 قبل از ظهر
پسران برتر از گل و تو زیبایی و شب به شب قشنگن...
من که بیشتر کمدی درام دوست دارم تا درام خالی!!:mrgreen:
به نظرم باغ مخفی و رویاهای بزرگ داشته باش(اسمش دقیقا یادم نیست...درسته؟!) باید خیلی جالب باشن!!
حالا که موقع امتحاناست...تابستون حتما نگاه می کنم:-2-37-:
راستی سلیقه شخصی جا افتاد اونم قشنگه...:-2-32-:
دوست من یه روباهه و لاو هالیک رو کسی دیده؟! قشنگه یا نه؟

javadamiri
1390،02،28, ساعت : 11:44 قبل از ظهر
فیلم متاسفم دوست دارم رو خیلی دوس میدارم محشر بود:-2-30-:

ღ ghazali ღ
1390،02،30, ساعت : 11:58 بعد از ظهر
من خیلی وقت نیس به سریال که ای علاقه مند شدم ...
اونایی که تل خودمون نشون دادرو گذری دیدم ولی پسران بر تر از گل و دیدم ...
الانم شدیدا مشتاقم سه پدر و ی مادرو ببینم ... و لبخند شیطانی یا بوسه شیطانی یادم نیس الان اسمشو اونو ببینم ....

باران
1390،02،31, ساعت : 12:40 قبل از ظهر
پسران برتر از گل و تو زیبایی و شب به شب قشنگن...
من که بیشتر کمدی درام دوست دارم تا درام خالی!!:mrgreen:
به نظرم باغ مخفی و رویاهای بزرگ داشته باش(اسمش دقیقا یادم نیست...درسته؟!) باید خیلی جالب باشن!!
حالا که موقع امتحاناست...تابستون حتما نگاه می کنم:-2-37-:
راستی سلیقه شخصی جا افتاد اونم قشنگه...:-2-32-:
دوست من یه روباهه و لاو هالیک رو کسی دیده؟! قشنگه یا نه؟

من دارم باغ مخفی رو می بینم، تقریبا به نیمه هاش رسیدم.
سریال قشنگیه و خیلی خوشم اومد.
مخصوصا که هیون بینم توش بازی کرده. :-2-16-:
اون یکیو نمی دونم ولی دوست دختر من روباهه رو شنیدم قشنگه.

من خیلی وقت نیس به سریال که ای علاقه مند شدم ...
اونایی که تل خودمون نشون دادرو گذری دیدم ولی پسران بر تر از گل و دیدم ...
الانم شدیدا مشتاقم سه پدر و ی مادرو ببینم ... و لبخند شیطانی یا بوسه شیطانی یادم نیس الان اسمشو اونو ببینم ....

خوش اومدی به جمع مشتاقین و علاقمندان به سریال کره ای. :mrgreen::-2-40-:
سه پدرو یه مادر واقعا قشنگ بود منکه خیلی خوشم اومد آخرت خنده بود. :-2-06-::-2-06-::-2-06-:
مخصوصا یه تیکه توی بیمارستان داشت من هنوز یاد اون تیکه می افتم از خنده روده بر می شم. :-2-06-::-2-06-::-2-06-:
حتما ببینش. :mrgreen::-2-38-:

pop in soul
1390،02،31, ساعت : 09:10 بعد از ظهر
من واقعا سریال دوست دختر من یه روباه است رو پیشنهاد می کنم خیلی قشنگ است به خصوص که جناب نوه مون وو هم توش باز ی کرده
بعداز سریال پسران گل این به دل من نشست
توی سریال های جدید باغ مخفی هم قشنگ بود
ولی بوسه شیطانی بستگی به طرفش داره
اگر از سریال های فانتیزی که لاو زیادمی ترکونن خوشت میاد مری تمام شب بیرون بود رو بگیر
سریال نماینده شهر هم قشنگ است همون سامسون خودمون توش بازی می کنه کمدی است
اگر سریال تاریخی می خوای دونگی و الجیما هم خوبه
الهه درس با تکرار موضوعات درسی بد نیست ولی من فقط یه بار نگاهش کردم
کلا من خوره سریال کره ا ی هستم بپرسین تا جواب بدم
اگر هم میخوای از اول یه سریال گریه کنی تا اخر سریال سریال درخت بهشتی و داستان غم انگیز عشق و سریال متاسفم دوستت دارم رو ببین البته کلی سریال دیگه هم هست
سریال ایریس و لابیست و اتنا (البته به پای ایریس نمی رسه) و نقشه B هم هست
کلا اگر سوالی دارین بپرسین من جواب می دم

shayan021
1390،02،31, ساعت : 09:24 بعد از ظهر
فیلم ققنوس خیلی خیلی داستان قشنگی داشت و خیلی شیک بود.... من عاشق این فیلم بودم قبلا.

فیلم همسر یا دردسر هم با مزه بود. یادش به خیر...

مُحی
1390،02،31, ساعت : 10:24 بعد از ظهر
سلام

بهب ه چه خوب شد چشمم به اين تاپيك افتاد:-2-38-:
بچه ها يه چند تا فيلم خوب بهم معرفى كنيد ميخوام بگيرم من خودم پسران فراتر از گل تو زيبايى شاهزاده زمان و full house رو ديدم از دو تا اول خيلى خوشم اومد عاشقشون شدم ولى دو تا اخرى مزخرف بود مخصوصا اخرى..خودم شنيدم اينا قشنگه :با من ازدواج كن..با من ازدواج كن مرى..سليقه شخصى.(تو اين هم كه لي مين هو جونم بازى ميكنه(..بوسه شيطانى.(چون هيون توش بازى ميكنم خيلى ميخوام ببينم)..دوست دختر من روباهه....متاسفم دوستت دارم...به غير از اينا يه چندتا بگيد..ميخوام مثل پسران فراتر از گل و تو زيبايى قشنگ باشه بگيرم..:-2-16-:

pop in soul
1390،03،01, ساعت : 12:34 بعد از ظهر
سلام
بهب ه چه خوب شد چشمم به اين تاپيك افتاد:-2-38-:
بچه ها يه چند تا فيلم خوب بهم معرفى كنيد ميخوام بگيرم من خودم پسران فراتر از گل تو زيبايى شاهزاده زمان و full house رو ديدم از دو تا اول خيلى خوشم اومد عاشقشون شدم ولى دو تا اخرى مزخرف بود مخصوصا اخرى..خودم شنيدم اينا قشنگه :با من ازدواج كن..با من ازدواج كن مرى..سليقه شخصى.(تو اين هم كه لي مين هو جونم بازى ميكنه(..بوسه شيطانى.(چون هيون توش بازى ميكنم خيلى ميخوام ببينم)..دوست دختر من روباهه....متاسفم دوستت دارم...به غير از اينا يه چندتا بگيد..ميخوام مثل پسران فراتر از گل و تو زيبايى قشنگ باشه بگيرم..:-2-16-:

خوب دوست دختر من یه روباه است قشنگ است
با من ازدواج کن مر ی هم خوبه
من هم بوسه شیطانی رو دیدم ولی خوب خوابم گرفت مثل همیشه هم هیون ته فیلم دکتر شد ( من نمی دونم چرا توی دنیای واقعی دکتر نشد هرچند توی دنیای واقعی نابغه ریاضی بود )
سلیقه شخصی بازی مین هو توش ضعیف بود ولی خوب یه موضوع جدید بود
متاسفم دوستت دارم خیلی قشنگ است ولی از اول فیلم باید با جعبه دستمال کاغذی سریال رو ببینی:-2-30-:
اگر اهل سریال های غمناک هستی بگو تا چندتا درستش رو معرفی کنم که ته سریال از بس گریه کرده باشی اب شده باشی :-2-35-:
خوب نماینده شهر هم قشنگ است همون ساسمون خودمون توش بازی می کنه . سلام روباه هم قشنگ است باغ مخفی هم جالب است پاستا هم قشنگ است
راجب فول هوس نمی دونم چرا بدت اومد ؟ شاید من خوشم اومد چون طرفدار rain هستم
در هرصورت بازیگر محبوبت رو بگو تا بهت بگم چی ببین:-2-32-:

pooneh_72
1390،03،01, ساعت : 12:44 بعد از ظهر
سلامبهب ه چه خوب شد چشمم به اين تاپيك افتاد:-2-38-:

کافی پرنسم قشنگه فک کنم خوشت بیاد

goominam
1390،03،01, ساعت : 12:54 بعد از ظهر
به ترتیب قشنگ بودن گذاشتم
توزیبایی
پسران برتر ازگل
سلیقه ی شخصی
مری بامن ازدواج کن
روزگار شاهزاده 1و2
بوسه ی بازیگوش
انتخاب ستاره ها
متشکرم
پشت برج سفید
تو کی هستی
البته اینا سریالای مدرنه
راستی کسی Dream high رو دیده شنیدم خیلی قشنگه؟؟!!

hiva
1390،03،01, ساعت : 01:02 بعد از ظهر
تو باغ مخفی هیون خیلی زشت شده بود تو سام سون خیلی خوش تیپ تر بود
خیلی خیلی خنده دار بود منو مامانم سر این سریال انقده خندیدم که بابام شاکی شد

قیافه ش یکم استخونی می زد اما در کل بین کره ای ها هر مدلی که بشه جذابه.
من از تریپش تو ملکه ی برفی خیلی خوشم اومد. اصا فکر نمی کردم ته ریش به یه کره ای بیاد.:-2-31-:
آخه بنده خداها ریش و سیبیلی هم ندارن که...

بچه ها يه چند تا فيلم خوب بهم معرفى كنيد ميخوام بگيرم من خودم پسران فراتر از گل تو زيبايى شاهزاده زمان و full house رو ديدم از دو تا اول خيلى خوشم اومد عاشقشون شدم ولى دو تا اخرى مزخرف بود مخصوصا اخرى..خودم شنيدم اينا قشنگه :با من ازدواج كن..با من ازدواج كن مرى..سليقه شخصى.(تو اين هم كه لي مين هو جونم بازى ميكنه(..بوسه شيطانى.(چون هيون توش بازى ميكنم خيلى ميخوام ببينم)..دوست دختر من روباهه....متاسفم دوستت دارم...به غير از اينا يه چندتا بگيد..ميخوام مثل پسران فراتر از گل و تو زيبايى قشنگ باشه بگيرم..:-2-16-: من با من ازدواج کن مری و پیشنهاد نمیدم. البته اگه از لوس بازی و سرکار رفتن و این چیزا خوشت میاد بگیر ببین. اما در هر صورت داستانش از وسط به آخر جذابیتش و از دست میده.

سلیقه ی شخصی هم زوج زاغارتی داره. یه پیر دختر ترشیده رو گذاشتن نقش مقابل لی مین هورو بازی کنه. البته بازیگرش معروغه.
احتمالا از خانه کامل بدت اومده چون خیلی کش و قوس داشته. کلا در بیشتر مواقع آخرای سریالشونو و بد جمع می کنن و گند می زنن. اینم لوس و زیغی تموم شد.

پسران فراتر از گل که تخیلی بود. بی خود محبوب شده. فقط بازیگراش خوب بازی کردن. همون انیمه ی ژاپنیش و ببینید بهتره.
اون روباه و اینارم ندیدم فقط تعریفش و شنیدم. اومدم بگیرم اما از قیاف میاف بازیگراش خوشم نیومد. فکر کنم بازیگر نقش مردش همونه که تو ارثیه ی درخشان بازی کرده. اونجا هم زیاد از قیافش خوشم نمیومد.

اگر هم میخوای از اول یه سریال گریه کنی تا اخر سریال سریال درخت بهشتی و داستان غم انگیز عشق و سریال متاسفم دوستت دارم رو ببین البته کلی سریال دیگه هم هست من که از سریال درخت بهشتی بدم میاد. نه به خاطر اینکه ژانرش غم انگیز بود، کلا انقدر کشش نداشت و من همش می زدم بره جلو تا ببینم بالاخره چه خاکی تو سرشون میریزن.

کافی پرنسم قشنگه فک کنم خوشت بیاد آره کافه پرنس داستان خیلی جذابی داره. بازیگراش هم خوب کار کردن.
بانوی زیبای من بدک نیست اما می تونست بهتر باشه. از قیاف بازیگر نقش اول مردش خوشم نمیاد اما خواننده ی خیلی محبوبیه.
ملکه ی برفی غم انگیزه اما واقعا جذابه و کشش داره. لوس بازی نیست که دم به دقیقه تو حلق هم باشن. خیلی هم قشنگ تموم می شه. از اوناس که یه بار ببینی برای همیشه به یادت می مونه. فقط مثل روزگار شاهزاده نیست که دوست داشته باشی چندبار ببینی.
این ارثیه ی درخشان هم بک نیست. داستانش خوبه.

روزگار شاهزاده 1و2 سری دومش چرته.
پارک همون دختره که تو سریال تو زیبایی بازی کرده یه نقش خاکستری داره. فیلمنامه ی ضعیفی می دارد.

راستی کسی Dream high رو دیده شنیدم خیلی قشنگه؟؟!! سریال رویاهای بزرگ یا رویاهای بلند، بدک نیست. در واقع تا یه چندتا قسمت مونده به آخرش خیلی هیجان و جذابیت داره. اما سه چهار قسمت آخرش خصوصا همون آخرین قسمت خیلی چرت می شه. اگه تحمل یه پایان چرت و داری ببین.

pooneh_72
1390،03،01, ساعت : 01:03 بعد از ظهر
توزیبایی
پسران برتر ازگل
سلیقه ی شخصی
مری بامن ازدواج کن
روزگار شاهزاده 1و2
بوسه ی بازیگوش
انتخاب ستاره ها
متشکرم
پشت برج سفید
تو کی هستی
البته اینا سریالای مدرنه

من dream high رو ندیدم ولی با اون تیزرا و تبلیغایی که ازش پخش شد و بازیگرای معروفش فک کنم قشنگه

pop in soul
1390،03،01, ساعت : 07:23 بعد از ظهر
قیافه ش یکم استخونی می زد اما در کل بین کره ای ها هر مدلی که بشه جذابه.
من از تریپش تو ملکه ی برفی خیلی خوشم اومد. اصا فکر نمی کردم ته ریش به یه کره ای بیاد.:-2-31-:
آخه بنده خداها ریش و سیبیلی هم ندارن که...

من با من ازدواج کن مری و پیشنهاد نمیدم. البته اگه از لوس بازی و سرکار رفتن و این چیزا خوشت میاد بگیر ببین. اما در هر صورت داستانش از وسط به آخر جذابیتش و از دست میده.

سلیقه ی شخصی هم زوج زاغارتی داره. یه پیر دختر ترشیده رو گذاشتن نقش مقابل لی مین هورو بازی کنه. البته بازیگرش معروغه.
احتمالا از خانه کامل بدت اومده چون خیلی کش و قوس داشته. کلا در بیشتر مواقع آخرای سریالشونو و بد جمع می کنن و گند می زنن. اینم لوس و زیغی تموم شد.

پسران فراتر از گل که تخیلی بود. بی خود محبوب شده. فقط بازیگراش خوب بازی کردن. همون انیمه ی ژاپنیش و ببینید بهتره.
اون روباه و اینارم ندیدم فقط تعریفش و شنیدم. اومدم بگیرم اما از قیاف میاف بازیگراش خوشم نیومد. فکر کنم بازیگر نقش مردش همونه که تو ارثیه ی درخشان بازی کرده. اونجا هم زیاد از قیافش خوشم نمیومد.

من که از سریال درخت بهشتی بدم میاد. نه به خاطر اینکه ژانرش غم انگیز بود، کلا انقدر کشش نداشت و من همش می زدم بره جلو تا ببینم بالاخره چه خاکی تو سرشون میریزن.

آره کافه پرنس داستان خیلی جذابی داره. بازیگراش هم خوب کار کردن.
بانوی زیبای من بدک نیست اما می تونست بهتر باشه. از قیاف بازیگر نقش اول مردش خوشم نمیاد اما خواننده ی خیلی محبوبیه.
ملکه ی برفی غم انگیزه اما واقعا جذابه و کشش داره. لوس بازی نیست که دم به دقیقه تو حلق هم باشن. خیلی هم قشنگ تموم می شه. از اوناس که یه بار ببینی برای همیشه به یادت می مونه. فقط مثل روزگار شاهزاده نیست که دوست داشته باشی چندبار ببینی.
این ارثیه ی درخشان هم بک نیست. داستانش خوبه.

سری دومش چرته.
پارک همون دختره که تو سریال تو زیبایی بازی کرده یه نقش خاکستری داره. فیلمنامه ی ضعیفی می دارد.

سریال رویاهای بزرگ یا رویاهای بلند، بدک نیست. در واقع تا یه چندتا قسمت مونده به آخرش خیلی هیجان و جذابیت داره. اما سه چهار قسمت آخرش خصوصا همون آخرین قسمت خیلی چرت می شه. اگه تحمل یه پایان چرت و داری ببین.

فکر کنم با سلیقه تو سریال نور افکن جور دربیاد من عاشقشم
در مورد رویاهای بزرگ هم کاملا زدی تو هدف
اما سریال درخت بهشتی بد نبود من هنوز جزو کار های محبوبم است
کافه پرنس رو شدیدا توصیه می کنم

hiva
1390،03،01, ساعت : 07:30 بعد از ظهر
فکر کنم با سلیقه تو سریال نور افکن جور دربیاد من عاشقشم

نه ندیدمش. سرچ کردم اینا اومد

http://arzinshop.com/images/akse-mahsolat/nor-afkane2.jpg

نام : 스포트라이트 / Spotlight
نام سريال کره اي : نورافکن
كشور : كره جنوبي
سال : 2008
اپيزود : 16 قسمت
ژانر: درام / عاشقانه

خلاصه داستان سريال کره اي نورافکن
اوه ته سئوک,سرپرست بخش خبري اي در رابطه با اخبار اجتماعيه و کسيه که هرگز تا زماني که حقيقت به طور کامل آشکار نشده تسليم نمي شه حتي به قيمت اخراج شدن پدرش که عضوي از پارلمان مليه اون در باور ها و عقايدش شريکي به نام سه وو جين پيدا مي کنه که همکار جوون تر و به نوعي شاگردش محسوب مي شه و البته علاوه بر رابطه کاري بين اونها احترام و علاقه مضاعفي هم ايجاد مي شه اونها با هم راه طولاني اي رو با ماجراهاي گوناگون پشت سر مي ذارن تا بي عدالتي هاي جامعه و ارتباطات فاسد بين دولت وشرکت هاي سرما يه گذاري رو آشکار کنن و در اين حين اتفاقات زيادي براشون ميفته و در خطرات زيادي قرار مي گيرن تا سرانجام در آخر داستان ...

مهشاد
1390،03،01, ساعت : 07:32 بعد از ظهر
توزیبایی
پسران برتر ازگل
سلیقه ی شخصی
مری بامن ازدواج کن
روزگار شاهزاده 1و2
بوسه ی بازیگوش
انتخاب ستاره ها
متشکرم
پشت برج سفید
تو کی هستی
البته اینا سریالای مدرنه
اره من دیدم قشنگه البته الان فیلم جدید شاهزاده من قشنگه رقبا بد نیست مزرعه بهشتیم قشنگه

امدن
1390،03،01, ساعت : 07:36 بعد از ظهر
به نظر من که روزگار شاهزاده ملکه خانوم ها و یک مادر و سه پدر محشره

مهشاد
1390،03،01, ساعت : 07:39 بعد از ظهر
من از یه مادر و سه پدر خوشم نیومد
کسی گلوریا رو دیده؟

Mar.Mar
1390،03،01, ساعت : 07:42 بعد از ظهر
عشق من سام سون
الآنم در آرزوی ازدواجو میبینم.سریال جالبیه

مهشاد
1390،03،01, ساعت : 07:44 بعد از ظهر
در ارزویه ازدواج(با من ازدواج کن) اونجا که پسر میاد خونه دختره می مونه خیلی باحال بود

azade_sh
1390،03،01, ساعت : 10:26 بعد از ظهر
شاهزاده زمان 1 و 2
پسران فراتر از گل
تو زیبایی
3پدر و یک مادر
دختر من
سلام بانوی من
من معلمم
سلیقه شخصی
متشکرم
متاسفم دوستت دارم
ملکه برفی
تو کی هستی
عشق من سام سون
همسر یا دردسر
همسر من بی نظیره
رویاهای شیشه ای
در آرزوی ازدواج

بین اینها از همه خنده دارتر برام دختر من بود
از همه قشنگتر هم پسران فراتر از گل + متشکرم

YA29+1
1390،03،01, ساعت : 10:35 بعد از ظهر
بوسه ی شیطانی چطوره/

YA29+1
1390،03،01, ساعت : 10:47 بعد از ظهر
من یانگوم و جومونگ1و2ومتشکرمو دیدم

partooo
1390،03،01, ساعت : 10:47 بعد از ظهر
سلام،تو زیبایی خیلی قشنگ،کافه پرنس قشنگ،بانوی زیبای من هم قشنگ:-2-40-:

مهشاد
1390،03،01, ساعت : 10:56 بعد از ظهر
بوسه شیطانی باحال بود

YA29+1
1390،03،01, ساعت : 11:00 بعد از ظهر
بوسه شیطانی باحال بود
مرسیییییییی

NILOUFAR
1390،03،01, ساعت : 11:02 بعد از ظهر
از بین این 4 تا کدومش تاپ تره اول نگاه کنم ؟
روزگار شاهزاده
کافه پرنس
تو زیبایی
باغ مخفی
من از جومونگ و یانگوم که زیاد خوشم نمیومد حالا بعد مدتها میخوام شروع کنم سریال کره ای ببینم
زیاد لوس نباشه فیلمش ، تخیلی نباشه ، جنگ و اینا هم نداشته باشه:-2-35-:

* sARa_elf*
1390،03،01, ساعت : 11:05 بعد از ظهر
من تازه به جمع علاقه مندان فيلمهای كره ای پيوستم
بانوی زيبای من رو ديدم خيلی قشنگ بود

مهشاد
1390،03،01, ساعت : 11:05 بعد از ظهر
تو زیبایی از همه باحالتر بید

MY SWEET WISH
1390،03،01, ساعت : 11:11 بعد از ظهر
من قبلا فیلم پسران برتر از گل رو دیدم که خیلی قشنگ بود و الانم تو زیبایی رو دیدم که خوشم اومد و سریال بوسه شیطنت آمیزم خوب بود...:-2-41-:

parmis86
1390،03،01, ساعت : 11:13 بعد از ظهر
توزیبایی
پسران برتر از گل
روزگار شاهزاده 1
سلیقه شخصی:-2-37-:

atefe74
1390،03،01, ساعت : 11:14 بعد از ظهر
من کلا با کره ایا حال نمیکنم.......

pooneh_72
1390،03،01, ساعت : 11:44 بعد از ظهر
روزگار شاهزاده
کافه پرنس
تو زیبایی
باغ مخفی
من از جومونگ و یانگوم که زیاد خوشم نمیومد حالا بعد مدتها میخوام شروع کنم سریال کره ای ببینم
دست گذاشتی رو چه سریالایی، به نظرم همرو همزمان ببین:-2-35-:
باغ مخفیو ندیدم. من روزگار شاهزادرو خیلی دوس داشتم شاید به خاطر این بود که چون از gem پخش میشد باید برای دیدن هر قسمت یه هفته صبر میکردم و اشتیاقم بیشتر میشد!

sanaz1
1390،03،02, ساعت : 12:05 قبل از ظهر
تو زیبایی جانگ گیون سوک

امدن
1390،03،02, ساعت : 08:44 بعد از ظهر
رئیس وارونه هم قشنگه

shabnam94m
1390،03،03, ساعت : 08:36 بعد از ظهر
من رژلب صورتی رو خیلی دوس دارم
تاحالا این فیلما رو دیدم:1-افسانه افسونگر2-جومونگ3-روزگارشاهزاده(اونم جالبه)4-یادم نمیاد اسمشو

layahashemi
1390،03،03, ساعت : 08:42 بعد از ظهر
من رژ لب صورتی رو دوست دارم ولی نمیتونم ببینمش راستی بچه ها اگر جایی دی وی دی اونو برای فروش دیدی به پیام خصوصی بزنید . سریال امپراطور باده
همسر یا دردسر
روزگار شاهزاده
پاستا
شب به شب
جومونگ
جواهری در قصر
و یک چند تای دیگه که یادم نیست.

pop in soul
1390،03،05, ساعت : 06:32 بعد از ظهر
روزگار شاهزاده
کافه پرنس
تو زیبایی
باغ مخفی

به به چه سریالهایی هم :mrgreen:
به نظر من اول کافه پرنس رو ببین البته چون تقریبا واقعی تر می خواستی گفتم
بعدش باغ مخفی
بعد تو زیبایی و بعد هم روزگار شاهزاده البته نگفتی یک یا دو است :-2-37-:

نه ندیدمش. سرچ کردم اینا اومد

http://arzinshop.com/images/akse-mahsolat/nor-afkane2.jpg

نام : 스포트라이트 / Spotlight
نام سريال کره اي : نورافکن
كشور : كره جنوبي
سال : 2008
اپيزود : 16 قسمت
ژانر: درام / عاشقانه

خلاصه داستان سريال کره اي نورافکن
اوه ته سئوک,سرپرست بخش خبري اي در رابطه با اخبار اجتماعيه و کسيه که هرگز تا زماني که حقيقت به طور کامل آشکار نشده تسليم نمي شه حتي به قيمت اخراج شدن پدرش که عضوي از پارلمان مليه اون در باور ها و عقايدش شريکي به نام سه وو جين پيدا مي کنه که همکار جوون تر و به نوعي شاگردش محسوب مي شه و البته علاوه بر رابطه کاري بين اونها احترام و علاقه مضاعفي هم ايجاد مي شه اونها با هم راه طولاني اي رو با ماجراهاي گوناگون پشت سر مي ذارن تا بي عدالتي هاي جامعه و ارتباطات فاسد بين دولت وشرکت هاي سرما يه گذاري رو آشکار کنن و در اين حين اتفاقات زيادي براشون ميفته و در خطرات زيادي قرار مي گيرن تا سرانجام در آخر داستان ...

اره همین است اما ماجرا داستان قشنگ است یه جورایی ادم دلش می خواد کاش تو کشور ما هم از این خبر نگار ها باشه :-2-39-:

شانون
1390،03،08, ساعت : 12:36 بعد از ظهر
من بین فیلم های بانوی زیبای من و کافی پرنس کدومش رو اول ببینم

لاوینی
1390،03،08, ساعت : 12:58 بعد از ظهر
من عاشق سریال کره ایم
اونایی که خیلی دوس داشتم
متاسم دوستت دارم
غصه غم انگیز عشق
هردوش خیییییییییییییییییییییییی لی غم انگیزه:-2-30-:

hiva
1390،03،08, ساعت : 08:15 بعد از ظهر
من بین فیلم های بانوی زیبای من و کافی پرنس کدومش رو اول ببینم

به نظر من اول کافه پرنس و ببین. :-2-38-:

روزگار شاهزاده
کافه پرنس
تو زیبایی
باغ مخفی
نیلو اگه به من باشه که می گم روزگار شاهزاده رو اول ببین.
من خودم برای اولین بار این سریال کره ای و دیدم، اولین سریال کره ای بود که دید می زدمش و بعد از این سریال هم که تقریبا 5 سال پیش برای اولین بار دید زدمش، رفتم دنبال سریال های کره ایه دیگه.
بعد اینم تو زیبایی و ببین.

مُحی
1390،03،08, ساعت : 08:18 بعد از ظهر
bad love رو كسى ديده؟؟!
چطوريه؟!يه خلاصه ميگه

hiva
1390،03،08, ساعت : 08:20 بعد از ظهر
bad love رو كسى ديده؟؟!
چطوريه؟!يه خلاصه ميگه

من دیدم.
قشنگه، البته تریپ غم انگیز و ایناس، اما در کل با اینکه موضوعش خیلی جدید نیست خوب بهش پرداخته شده.
راجب یه دختر نوازنده از یه خانواده ی متوسط هست که یه روز توی یه مهمونی با یه بچه پررو برخورد می کنه، بعد اونم با یه مرد در ظاهر متشخص مایه دار برخورد می کنه و با هم قرار می ذارن و بعدشم کارشون به اتاق خواب می کشه، در حالی که این دختره نمی دونه این مردک یه مرد.... هست. باید خودت ببینی بهتره.

مُحی
1390،03،08, ساعت : 08:22 بعد از ظهر
اا پس ارزش ديدن داره:-2-31-:

tatar1
1390،03،09, ساعت : 07:29 بعد از ظهر
ایلیجما را تازه دیدم خیلی خوشم اومد فضای تاریخیش عالی بود گر چه یه کوچولو خالی بندی داشت ولی کشش سریال خوب بود پیشنهاد میدم نگاه کنید

SaRa
1390،03،11, ساعت : 04:17 بعد از ظهر
من رسوايي رو بالاخره ديدمممم به نظرم از همه سريالايي كه تا حالا ديده بودم قشنگ تر بود از پارك مين خوشم مياد اولين بار تو سريال من يك معلمم ديده بودشم بعد تو همين رسوايي هم بانمكه هم قشنگ بازي ميكنه
الان تو سريال شكارچي شهر با لي مين هو هم بازي ميكنه

موزيك ويدئو جديد هيون جونگ رو هم ديدممم دختره كه توش هست همون دختره ( چوسان ) تو سريال رسوايي نيست؟؟؟

pop in soul
1390،03،14, ساعت : 01:04 بعد از ظهر
من رسوايي رو بالاخره ديدمممم به نظرم از همه سريالايي كه تا حالا ديده بودم قشنگ تر بود از پارك مين خوشم مياد اولين بار تو سريال من يك معلمم ديده بودشم بعد تو همين رسوايي هم بانمكه هم قشنگ بازي ميكنه
الان تو سريال شكارچي شهر با لي مين هو هم بازي ميكنه

موزيك ويدئو جديد هيون جونگ رو هم ديدممم دختره كه توش هست همون دختره ( چوسان ) تو سريال رسوايي نيست؟؟؟

نمی دونم ولی دختره همون است که توی اهنگ های سولو هم با بچه ها بود :-2-39-:
حالا من نمی دونم چه داستانی پشت پرده است :-2-36-:

serda
1390،03،14, ساعت : 01:32 بعد از ظهر
سريالا: پسران فراتر از گل تو زيبايي بوسه بازيگوشانه من سام هستم متاسفم دوستت دارم سينمايي دورمافي سولاسي حمله به پسران خوش قيافه من ودوستم سريالاي تلويزيوني متشكرم رو ديدم وجواهري در قصر توزيبايي وپسران فراتر از گل قشنگ بودن .تو زيبايي بامزه هم بود . سينماييهايي كه ديدم همه زبان اصليه اما دورما في سولاسي از همه سريالا قشنگتر بود

galapagOos
1390،03،14, ساعت : 01:55 بعد از ظهر
من پسران برتر از گل یوهی افسونگر تو زیبایی full housذایقه شخصی مزرعه بهشتی درخت بهشتی دوست دختر من روباهه

پلکانی به سوی بهشت نقاش بادهه عروس کوچک من ازدواج یک میلیونر .......دیدم

دوست دختر من روباهه مزرعه بهشتی نقاش بادهه خیلی قشنگن

MY SWEET WISH
1390،03،14, ساعت : 02:00 بعد از ظهر
من تا حالا :
1)پسران برتر از گل
2)بوسه شیطنت آمیز
3)روزگار شاهزاده 1و2
4)مری با من ازدواج کن
5)تو زیبایی
6)رویاهای بزرگ داشته باش
7)سلیقه شخصی
که از اینا من پسران برتر از گل رو خیلی دوست دارم...:-2-41-:

roseberry
1390،03،20, ساعت : 06:14 قبل از ظهر
یانگوم......
همسر یا دردسر...
تو زیبایی.........
با من ازدواج کن مری....
پسران برتر از گل......:-2-37-:اینا رو کامل دیدم
سامسون دوستداشتی من و سلیقه ی شخصی رو نصفه دیدم.......

CAT-WOMAN
1390،03،20, ساعت : 10:57 قبل از ظهر
پسران برتر از گل
جومونگ
امپراطور بادها
توی پسران برتر از گل نقش فر ب رو در کنار هم خیلی دوسداشتم
توی جومونگ سوسانو و جومونگ
توی امپراطور بادها نقش موهیول و دوستشو

tatar1
1390،03،20, ساعت : 09:10 بعد از ظهر
فیلمای تاریخی کره منو کلا بیشتر جذب میکنه شاید چون عاشق تاریخم بجز رسوایی و ایلیجما رابین هود کره ای را هم خیلی دوست دارم تازه تمومش کردم ولی آخرشو زیاد سر در نیاوردم

elahesharqi
1390،03،21, ساعت : 03:16 بعد از ظهر
من تا حالا : 1.تو زیبایی 2.پسران برتر از گل 3.سلیقه شخصی 4.سلام بانو 5.کافه پرنس 6.دختر محبوب چون هیونگ 7.ملکه برفی (البته هنوز کامل ندیدم) 8.سه پدر و یک مادر. از همه بیشتر هم (تو زیبایی) رو دوست دارم.

pooneh_72
1390،03،24, ساعت : 08:25 بعد از ظهر
بچه ها اونایی که یوهی افسونگر و دنیای درون(فک کنم اسمش همینه عکسشو میذارم) رو دیدن بگن چطوره

http://www.persianpic.info/images/tbxpijf1rm10sotxasdp.jpg

galapagOos
1390،03،24, ساعت : 10:11 بعد از ظهر
این سریال کاری از کارگردان سریال پسران برتر از گل و دختر من است و داستان سریال از این قراره كه دختری به اسم یوهی تنها وارث یك شركت بزرگ تبلیغاتی هستش این دختر بعنوان رییس این شركت بسیار جدی با كارمندان برخورد میكنه و همه بهش میگن افسونگر! جالب اینه كه یوهی بشدت دنبال شوهر میگرده و هر كسی كه از موسسه شوهریابی برای دیدار بااو فرستاده میشه دیگه برای دیدنش نمیاد كه این بخاطر اخلاق خاص یوهی هستش اما پشت سر چهره یوهی كه همیشه خودش رو در زیر یك عینك و موهای از پشت بسته نگه میداره بخاطر شرایط شركت و وارث پدر بودن دختری بسیار زیبا و با قلبی مهربون وجود داره كه خودش این قضیه رو نمیدونه شخصیت اصلی پسر داستان پسری به اسم موریونگ هستش این پسر بشدت به آشپزی فرانسوی علاقه داره و دوست داره برای ادامه تحصیل آشپزی به نیویورك بره روزی بر حسب اتفاق موریونگ مجبور میشه بجای یك نفر از اونایی كه باید از طرف موسسه شوهریابی یوهی رو ببینند برای دیدن او بره در این دیدار یوهی تمام سعی خودش رو میكنه كه نظر موریونگ رو جلب كنه ولی در آخر موریونگ از صحبت های یوهی خوابش میبره! اونم عصبانی میشه و نوشیدنی رو میریزه رو اون و میره دوروز بعد برحسب تصادف موریونگ با ماشین یوهی تصادف میكنه و خسارتی در حدود 40 هزار دلار بهش وارد میشه!!! موریونگ كه پولی نداره میره از بانك بكشه بده دختره ولی دزد پولشو میزنه ! اینكه تو فكر میره چیكار كنه از طرفی یوهی در خونه كسی رو بعنوان خانه دار نداره و هر كس اومده اونجا از دست این دختره فراری شده ! خونش حسابی بهم ریخته دختره سرانجام تصمیم میگیره كه موریونگ برای جبران خسارت خانه دار او بشه و كارهای خونه اونرو انجام بده! از طرفی دیگر جوانی خوشتیپ و آشپزی ماهر بنام جانی كروگر از آمریكا وارد داستان میشه این جوان هم نقش مهمی در رابطه یوهی و موریونگ در آینده ایفا میكنه در ادامه داستان وارد ماجراهای خنده دار و زیبایی میشه كه حسابی بهشون میخندین موریونگ باید به یوهی یاد بده كه چطوری مثل یك دختر باشه چطوری لباس های دخترانه و رفتارهای دخترانه نشون بده و رفتار و صحبت و كارهایی كه میكنه چطوری باشه !! در كنار داستان مسابقه آشپزی موریونگ هم جالبه

قشنگ بود

MaryJoJo
1390،03،28, ساعت : 10:13 قبل از ظهر
مری با من ازدواج کن

تو زیبایی

عاشق این دوتا فیلم کره ایم

swallow
1390،03،28, ساعت : 01:18 بعد از ظهر
اولین سریال کره ای که دیدم عشق من سام سون بود که خوشم اومد و باعث شد بیوفتم تو این راه...
بعد از اون سلیقه ی شخصی رو دیدم که تا الان جز محبوبترینهامه
پسران فراتر از گل هم با اینکه یکم اغراق امیزو تخیلیه ولی قشنگ وهیجانیه
از 9تمام2بیرون هم خیلی خیلی خوشم اومد تو این سریال بازی بازیگرا خیلی رونه و خیلی خوب با ادم ارتباط بر قرار میکنن
هزاران بار دوستت دارم ملودارم هستش با موضوعی کاملا جدیدوغیر تکراری اتفاقات زیادو پرهیجانی توش رخ میده که بعضیهاش شاده ولی بیشتراش غم انگیزه در کل سریالیه که میتونید واسه یک سالتون ابغوره ذخیره کنید ولی پایان خوبی داره
3پدررویک مادر رو هم خیلی خوشم اومد اخر خنده ست و پراز اتفاقات جالب
توزیبایی هم قشنگه
با من ازدواج کن مری معمولیه من زیاد خوشم نیومد و بوسه ی شیطنت امیز که از مری هم بدتر بود از شخصیت دختره اصلا خوشم نیومد معلوم نیست پسره بالاخره از چیش خوشش اومد!!؟
خانه شلوغ هم قشنگ بود اخر کل کل و حال گیری هر چند نقش مردشو اصلا دوست نداشتم ، این کره ایهام با انتخاباشون...
یابا گذاشتن یه دختر زشت مقابل یه پسر خوشتیپ ادمو دق میدن یا برعکس حالا پسره معروفه خوب باشه دلیل نمیشه که بیان بذارنش نقش اول یه سریال..همسر یا دردسر بد نیست واسه یه بار دیدن خوبه
نقاش بادها سبکش یه خورده با بقیه فرق داره داستان در زمان قدیم اتفاق میوفته با یه موضوع قشنگ و تاثیرگذارو بازی فوق العاده ی بازیگراش خیلی هم هیجان داره و اخرش اصلا قابل پیشبینی نیست منکه خیلی خوشم اومد البته پایانش یه خورده...حالا خودتون ببینید دیگه من بگم هیجانش میره
فعلا اینا رو دیدم چندتاییم هست که وقتی دیدم میام میگم

E.K.H
1390،04،10, ساعت : 02:48 قبل از ظهر
چون خیلی چرتن

* Shiny_Shadow *
1390،04،10, ساعت : 04:20 قبل از ظهر
نمیدونم......ولی من شخصا فیلمای کره ای رو ترجیح میدم به فیلمای دیگه.....شاید به خاطر موضوع های جالبشونه مثلا تو زیبایی که خیلی ایده ی جالبی بوده:-2-38-:

mojan_23
1390،04،10, ساعت : 04:43 قبل از ظهر
به نظر من دلیلش اینه که از نظر فرهنگ خیلی شبیه ما هستن.
منظورم اینه که:اخر فیلماشون مثل ما ادم های خوب پاداش میگیرن و ادم های بد مجازات میشن.
اخرش همه چی خیلی خوب تموم میشه.
مثل فیلم های غربی زیاد لباس هاشون باز نیست و صحنه بدی زیاد نداره.
و فیلم های رومانتیکشون مثل فیلم هندیه و مردم ما هم که عاشق فیلم هندین!

NILOUFAR
1390،04،16, ساعت : 08:52 بعد از ظهر
بچه ها عشق بد رو من دیدم عالی بودش
البته اتفاق تو سریال زیاد بود ولی خیلی قشنگ و عاشقانه بود رفتارهاشونم نمیشد پیش بینی کرد :-2-38-:

pesaa
1390،04،16, ساعت : 09:04 بعد از ظهر
سریالهای جدید قشنگ بودند مثل سریال شکارچی شهر_به من دروغ بگو_49 روز _بزرگترین عشق

goli2
1390،05،07, ساعت : 03:42 بعد از ظهر
sسریال تو زیبایی واقعا قشنگ بود بازیگراش واقعا خوب بازی میکردن موضوعش هم جالب و خنده دار بود

گیلاس
1390،05،09, ساعت : 03:26 بعد از ظهر
اووووووووو زیادن!پسران فراتر از گل خـــــــــــــــــیلی جالب بود!بیشتر از بقیه دوستش داشتم ولی تو زیبایی هم جالب بود!:-2-41-:

samaneh.98ia
1390،06،01, ساعت : 10:27 قبل از ظهر
یه چند تایی بود اما قشنگ ترینش boys befor flowerبود
از کیم بوم و کیم هیونگ جون و لی مین هو هم خوشم میاد

دختراسمان
1390،06،01, ساعت : 10:32 قبل از ظهر
بیشترشون قشنگ بودن
اسم ببرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو زیبایی
پسران فراتر از گل
سلیقه شخصی
رویاهای بزرگ داشته باش(خیلی قشنگه)
بانوی زیبای من(فوق العاده اس)
به من دروغ بگو
با من ازدواج کم مری

پرنیان 27
1390،06،01, ساعت : 03:19 بعد از ظهر
کلا از سریالهای کره ای متنفرم. همون یانگوم رو دیدم حالم بهم خورد دیگه هیچ کدومو دنبال نکردم.

سرو آزاد
1390،06،01, ساعت : 03:51 بعد از ظهر
من از فیلم های:
بانوی زیبای من
کافه پرنس
روزگارشاهزاده
خیلی خوشم اومد.........

aixi
1390،06،01, ساعت : 04:04 بعد از ظهر
you,re beautifull/ coffee prince /beethoven virus / cinderella sister,s / my girlfriend is a gomiho / shining inheritence / im sorry i love u/

:-2-38-::-2-38-::-2-40-::-2-40-:

monire_74
1390،06،01, ساعت : 04:28 بعد از ظهر
من زیاد به اسم فیلم ها اهمیت نمی دم . ولی پسران بر تر از گل یه چیز دیگه است !

شانون
1390،06،01, ساعت : 10:41 بعد از ظهر
سلام یکی به من بگه سریال شکارچی شهر پارک جونگ مین توش بازی میکنه؟ همون خواننده ss501اگه بهم بگید ممنون میشم:-2-28-:

مُحی
1390،06،01, ساعت : 10:43 بعد از ظهر
نه تو شکارچی شهر lee min ho هست ....جونگ مین تو یه فیلم دیگه هست

lvlAl2AL
1390،06،01, ساعت : 10:44 بعد از ظهر
سریال کره ای زیاد دیدم ... حسابش از دستم در رفته .... اسماشونم یادم نمی یاد :-2-43-:

اما خیلی باحالن :-2-40-:

گلشن ارا
1390،06،01, ساعت : 10:57 بعد از ظهر
افسانه جومونگ 1.2.3 اولین فیلم کره ای بود دیدم .
پسران برتر از گل
تو زیبایی
این سه تا خیلی جالب بودن
ولی از همه بهتر سریال( دختر من ) پیشنهاد میکنم حتما ببینید:-2-41-:

gandom1376
1390،06،03, ساعت : 11:48 قبل از ظهر
من پسران برتر از گل و تو زیبایی و بوسه شیطنت آمیز رو دیدم هر سه تاش فوقالعاده قشنگه بهت پیشنهاد میکنم هر سه تا رو ببینی عاشقشون میشی :-2-16-:

NILOUFAR
1390،06،03, ساعت : 11:59 قبل از ظهر
لطفا با سایز بیشتر از 4 تایپ نکنید خلاف قوانینه
من دیشب دختر من رو تموم کردم خیلی قشنگ بود
پسران برتر از گل هم قشنگ بود فقط اخراش اتفاق و حادثه دیگه خیلی زیاد شده بود توش
عشق بد بین اینایی که دیدم خیلی غمگین تر بود
کافه پرنس هم قشنگ بود از شخصیت اولش خوشم میومد

fabulus
1390،06،03, ساعت : 02:33 بعد از ظهر
من از پسران برتر از گل...
تو زيبايي...
بوسه ي شيطنت آميز...
dream high...
خوشم مياد.... آخريش از همه قشنگتره..حتما ببينيد...

sheyda-sh
1390،06،03, ساعت : 03:22 بعد از ظهر
سریالای کره ای همشون قشنگن ولی من این چندتارو خیلی دوست دارم.
پسران فراتر از گل
در آرزوی ازدواج
سلیقه شخصی
خانه کامل
بوسه شیطنت آمیز
روزگار شاهزاده۱
تو زیبایی
بانوی زیبایی

jijaljun
1390،06،03, ساعت : 03:41 بعد از ظهر
عشق من سام سون خیلی قشنگ بود
متشکرم و خواهر دوست داشتنیه من و از همه مهمتر روزگار شاهزاده که بی نهایت خوشمله وتاحالا چندبار تکرارشو دیدم:-2-40-:

NILOUFAR
1390،06،22, ساعت : 03:29 بعد از ظهر
من تازه تو زیبایی رو دیدم من قبل تو زیبایی کافه پرنس و پسران برتر از گل رو دیدم مخلوطی از این دو تا بود
بهم میگفتن خیلی قشنگه ولی در حد پسران برتر از گل نبود :-2-14-:چون من این قابلیت رو در خودم میبینم که دو سه بار دیگه پسران رو نیگاه کنم در کل خوب بود:-2-38-:

ali-jigar
1390،06،22, ساعت : 03:38 بعد از ظهر
منم پسران برتز از گل رو دوست دارم
روزگار شاهزاده
و مهمتر از همه، سريال قشنگ پاستا .پاستا رو حتماً ببينيد.خيلي نازه

#SamaneH#
1390،06،23, ساعت : 01:18 قبل از ظهر
من خیلی دلم می خواد فیلم بانوی زیبای من و باغ مخفی رو ببینم:-2-30-:

avin.r
1390،06،24, ساعت : 12:34 بعد از ظهر
ايسان
ايلجيما
خواهر دوست داشتني من
جومونگ
یانگوم
امپراطور بادها
امپراطور دریاها
تاجر پوسان
روزگار شاهزاده 1و2
شب به شب
اينا رو ديدم و زيبا بودن

samss
1390،06،24, ساعت : 12:51 بعد از ظهر
من خیلی اهل دیدن فیلمای کره ای نیستم.ولی هفته پیش یکی از دوستام خیلی از سریال پسران برتر از گل تعریف کرد منم دیدمش.خیلی عالی بود سریالش.عاشق این سریال شدم.البته نشستم دوباره نگاه کردم:mrgreen:

اگه سریالهایی مثل پسران برتر از گل میدونید معرفی کنید:-2-41-:

gara bala
1390،06،24, ساعت : 01:32 بعد از ظهر
منم سريال كره اي زياد ديدم.
پسران برتر از گل
جراح بونگ دال هي
روزگار شاهزاده 2-1
يك روز خوب
تو زيبايي
سليقه شخصي
بوسه شيطاني
عروس 18 ساله
كافه پرنس
عاشق شدي
شكارچي شهر
جومونگ1-2-3
ايلجيما
بازگشت ايلجيما
يانگوم

Mina
1390،07،03, ساعت : 04:47 بعد از ظهر
خیر ِسرم سال دیده کنکور دارم:-2-35-:
دوسه تا سریال ِ خوشگل میخوام که هم داستانش خوب باشه هم بازیگراش:-2-35-:(بولد شد یعنی مهمه:-2-22-:)

رویای بلند
http://up.98ia.com/images/4nvi36h7d8kyenisu8po_thumb.jpg (http://up.98ia.com/viewer.php?file=4nvi36h7d8kyenisu8po.jpg)

سلیقه شخصی
http://up.98ia.com/images/gj8cvf7v6qj33h6c659r_thumb.jpg (http://up.98ia.com/viewer.php?file=gj8cvf7v6qj33h6c659r.jpg)

از صمیم قلب
http://tr.argshop.org/wp-content/themes/Snapwire/timthumb.php?src=http%3A%2F%2Ftr.argshop.org%2Fwp-content%2Fuploads%2F2011%2F07%2Fheartstrings00009. jpg&q=90&w=210&h=185&zc=1
تو زیبایی
http://up.98ia.com/images/slnzfdyfxspjbr0bqzi6_thumb.jpg (http://up.98ia.com/viewer.php?file=slnzfdyfxspjbr0bqzi6.jpg)

پسران برتر از گل

http://up.98ia.com/images/jazhxmuvxtuccvpulyc_thumb.jpg (http://up.98ia.com/viewer.php?file=jazhxmuvxtuccvpulyc.jpg)

رو دیدم
اینارو هم درد دست دانلود دارم:-2-08-::
بوسه ی شیطانی
http://up.98ia.com/images/iv1y7d4zr0ibeoxgqzc_thumb.jpg (http://up.98ia.com/viewer.php?file=iv1y7d4zr0ibeoxgqzc.jpg)

و شکارچی ِ شهر:-2-37-:
http://up.98ia.com/images/y5aw3upx3i2n55nbkflc_thumb.jpg (http://up.98ia.com/viewer.php?file=y5aw3upx3i2n55nbkflc.jpg)

و هزاران بوسه:-2-37-:
http://up.98ia.com/images/kha0ucvcaizdirk2bxd_thumb.jpg (http://up.98ia.com/viewer.php?file=kha0ucvcaizdirk2bxd.jpg)

که اینم تصمیم به دانلودش دارم..منتظرم زیرنویسش بیاد:-2-37-:

سریال ِ خوب تا حالا چی دیدید، معرفی کنید:-2-37-:بازیگراشم، بگین که کیا بازی کردن:-2-37-:و یه خولوصه کوچیکم بگید حله:-2-37-:عرض دیه نیست:-2-37-:

Mina
1390،07،03, ساعت : 07:00 بعد از ظهر
تاپیک میکشیم بالا بیاید خوب:-2-33-:

فاطیما8
1390،07،03, ساعت : 08:49 بعد از ظهر
من سریال زیاد دیدم اونایی که گفتی که هیچی بقیه رو میگم:
عطر تابستان
بانوی زیبای من
باغ مخفی که فوق العاده ست
دوس دختر من روباهه
عشق من سام سون
عشق بد
اتنخاب ستاره ها
تو از کدوم ستاره ای
اینا قشنگن.من اومدم گفتم که تو خودت تاپیک نکشی بالا بیاد:mrgreen:

+Lily
1390،07،03, ساعت : 09:08 بعد از ظهر
مینا من « عشق من ، سامسون » رو پیشنهاد می کنم
آخر خنده اس
من که خیلی دوسش داشتم
بازیگر زنش که اونجا تپل و رشت هیکله
ولی بازیگر مردش که اتفاقا یکی از پر طرفدارترین بازیگرای کره ایه
خیلی سریالشو دوس داشتم

بانوی زیبای منو دیدم ، دوس نداشتم

ولی کافی پرینس قشنگ بود

bahooneh10
1390،07،03, ساعت : 09:10 بعد از ظهر
من سالن شهر رو تازگی ها دیدم...بازی سام سون رو توش دوست داشتم..
پرنسس من هم قشنگ بود...
سرنوشت سازان هم جالبه..توش بازیگر نقش دوم مرد تو سریال تو زیبایی بازی کرده... قصه ش کلا جالب بود...
با من ازدواج کن مری هم قشنگه..توش بازیگر نقش اول تو زیبایی بازی کرده..
پاستا هم جالب بود.. البته با زیرنویسش... دوبله اصلا مزه نمی ده...
سه پدر یه مادر هم قشنگه قصه ش...
با من ازدواج کن هم جالبه..توش بازیگر پسران برتر از گل بازی کرده...
دوباره عاشق شدم یا نفرت دوباره هم قشنگه.. همین طور یوهی افسونگر... خیلی جالبند...
اه بانوی زیبای من هم قشنگه...
خیلی شد... بعضی ها رو بازیگرا رو به اسم یادم نبود نگفتم...

دختراسمان
1390،07،03, ساعت : 09:18 بعد از ظهر
شکارچی شهر فوق العاده ست حتما ببین
کافه پرنس یون ایون هی
بانوی زیبای من یون ایون هی
با من ازدواج کن مری جانگ گیون سوک
تو گرفتار من شدیpark shin hye
به من دروغ بگو(yoon eun hye)

بلوط
1390،07،03, ساعت : 09:19 بعد از ظهر
دختر من هم قشنگه...

+Lily
1390،07،03, ساعت : 09:31 بعد از ظهر
شکارچی شهر فوق العاده ست حتما ببین
کافه پرنس یون ایون هی
بانوی زیبای من یون ایون هی
با من ازدواج کن مری جانگ گیون سوک
تو گرفتار من شدیpark shin hye
به من دروغ بگو(yoon eun hye)

آخ که منم هرچی یون ایون هی و لی مین هو توش باشن باید ببینم

روزگار شاهزاده یکش که عشق منه :-2-41-:
پاستا هم قشنگه ولی من دوبله دیدم
همه اشون با صدای اصلیشون بهتره

جواهری در قصرم قشنگ بود :-2-08-:

malihee
1390،07،03, ساعت : 09:41 بعد از ظهر
تو که از خود کره ای ها بیشتر فیلم کره ای دیدی :-2-22-:

Mina
1390،07،03, ساعت : 09:49 بعد از ظهر
ماشالا لیستا:-2-31-:
مرسی بچه ها،ولی من گیج شدم:-2-31-:

سرنوشت سازان هم جالبه..توش بازیگر نقش دوم مرد تو سریال تو زیبایی بازی کرده... قصه ش کلا جالب بود...

نعیمه جون، کدومش؟ عکس ِسریال و دیدم توش نبود:-2-35-:

جواهری در قصرم قشنگ بود :-2-08-:

لی لی من قرار بود جومونگ دانلود کنم:-2-06-::-2-06-::-2-06-:فک کن:-2-06-: اونم دوبله:-2-06-:

عیدی
1390،07،03, ساعت : 09:53 بعد از ظهر
به جای فیلم دیدن بشین درس بخون:-2-38-:

Mina
1390،07،03, ساعت : 09:57 بعد از ظهر
به جای فیلم دیدن بشین درس بخون:-2-38-:
تصفیه ذهنی لازمه:-2-38-:

dandelion_1993
1390،07،03, ساعت : 09:58 بعد از ظهر
پسران برتر از گل فوق العاده است

مُحی
1390،07،03, ساعت : 09:59 بعد از ظهر
والا سریال کره ای زیاد دیدم:-2-35-:
پسران برتر از گل
تو زیبایی
شاهزاده زمان
خانه کامل
سامسون
کافه پرنس
دوست دختر من روباهه
اخرین رسوایی
سه پدر و یک مادر
سلیقه شخصی
با من ازدواج کن
با من ازدواح کن مری
پسران برتز از گل ژاپنی
بوسه شطانی
رویاهای بلند
دختر من
ویرووس بتهووون
باغ مخفی
معلم من
دختر محبوب چون هیونگ
دیگه بقیش رو یادم نیست

فعلا هم که دارم شکارچی شهر و به من درغ بگو رو میبینم:-2-35-:

ولی به نظرم قشنگاش تو زیبایی و پسران برتر از گل و باغ مخفی و شکارچی شهر دوست دختر من روباهه سه پدر و یک مادر:-2-37-:

Mina
پسران برتر از گل فوق العاده است

ما کلا هرچی که هیون جونمون بازی کرده باشن دوست داریم:-2-38-:

مُحی
میگم ولی فکر کنم این تاپیکه تکراریه:-2-22-:هیوا زده قبلا:-2-37-:

Mina
1390،07،03, ساعت : 10:02 بعد از ظهر
والا سریال کره ای زیاد دیدم:-2-35-:
پسران برتر از گل
تو زیبایی
شاهزاده زمان
خانه کامل
سامسون
کافه پرنس
دوست دختر من روباهه
اخرین رسوایی
سه پدر و یک مادر
سلیقه شخصی
با من ازدواج کن
با من ازدواح کن مری
پسران برتز از گل ژاپنی
بوسه شطانی
رویاهای بلند
دختر من
ویرووس بتهووون
باغ مخفی
معلم من
دختر محبوب چون هیونگ
دیگه بقیش رو یادم نیست

فعلا هم که دارم شکارچی شهر و به من درغ بگو رو میبینم:-2-35-:

ولی به نظرم قشنگاش تو زیبایی و پسران برتر از گل و باغ مخفی و شکارچی شهر دوست دختر من روباهه سه پدر و یک مادر:-2-37-:

مرسیا:-2-38-:
ولی یکی دوتابهترینشو بگی بسه:-2-37-:باغ مخفی رو دوست ندارم بازیگراشو:-2-35-:ویروس بتهوون چطوره؟ته کیونگ تو زیبایی بازی کرده فک کنم:-2-37-:

مهستی
1390،07،03, ساعت : 10:03 بعد از ظهر
خوب من فیلم خیلی دیدم ولی فیلم قشنگ کره ای تک و توکه به خصوصو تازگیا

به من دروغ بگو
کافه پرنس
چهره بچگانه زیبا
با من ازدواج کن
اه بانوی من
خانه کامل
پرنسس من
دیگه اینا یادمه
دختر من هم بد نی
بوی عطر تابستان خیلی زشته اصلا نگیرش موضوع جذابی نداره
از سینمایی هم من زیاد ندیدم ولی هنر گول زنی خیلی قشنگه و طنز حتما ببین
نانوایی انتیک هی بد نی ولی یکم چندشه
دیگه یادم نی اینا قشنگاش بود که گفتم

farizad
1390،07،03, ساعت : 10:12 بعد از ظهر
عزیزم تو اگه فیلمی بخوای که حالو حواتو عوض کنه و بخندونتت و در عین حال خیلی خیلی زیبا و عاشقونه باشه من حمایت از رییسو بهت پیشنهاد می کنم ، من که خیلی از این فیلم خوشم میاد:-2-38-:
اگه فیلمی بخوای که اکشن و رمانتیک در عین حال بسیار هیجانی و عاشقانه باشه شکارچی شهر انتخاب خوبیه
در هر حالت من این دو فیلمو بهت توصیه می کنم ، برو ببین و لذت ببر و بیا اینجا نظرتو بگو:mrgreen:

عیدی
1390،07،03, ساعت : 10:12 بعد از ظهر
ولی یکی دوتابهترینشو بگی بسه:-2-37-:باغ مخفی رو دوست ندارم بازیگراشو:-2-35-:ویروس بتهوون چطوره؟ته کیونگ تو زیبایی بازی کرده فک کنم:-2-37-:
ویروس بتهون خیلی مسخرس:-2-43-:
اره ته کیونگه:-2-43-:
یه نمه جذابیت نذاشتن توش:-2-43-:

مهستی
1390،07،03, ساعت : 10:23 بعد از ظهر
اخرش که ضدحال بود
بیشتر معنا گرا بود این فیلم
منو ابجیم که تا اخر سریال رو دیدیم
یکم متفاوت بود ولی قشنگ بود:-2-40-:

Mina
1390،07،03, ساعت : 10:23 بعد از ظهر

تو این از صمیم قلب رو دیدی:-2-16-:عشقه:-2-16-:آهنگاش محشره:-2-16-:

mahdieh67
1390،07،03, ساعت : 10:26 بعد از ظهر
ما اصلا سریال کره ای دوست نداریم:-2-43-::-2-35-::-2-22-:
تو زیبایی:-2-16-: شکارچی شهر:-2-37-:

Mina
1390،07،03, ساعت : 10:26 بعد از ظهر

تو که اصلا دوست نداری:-2-06-:فقط معتادش شدی:-2-06-:تو زیبایی خیلی خوشگله سریالش:-2-30-:ته کیونگ:-2-30-:

عیدی
1390،07،03, ساعت : 10:28 بعد از ظهر
اخرش که ضدحال بود
بیشتر معنا گرا بود این فیلم
منو ابجیم که تا اخر سریال رو دیدیم
یکم متفاوت بود ولی قشنگ بود:-2-40-:
منم تا اخرش دیدم فقط بخاطر بازیگرش:-2-08-:

تو این از صمیم قلب رو دیدی:-2-16-:عشقه:-2-16-:آهنگاش محشره:-2-16-:
لینکاش خرابه مینا:-2-39-:میگه حذف شده:-2-39-:

کاملا مشخصه دوست نداری:-2-06-:

mahdieh67
1390،07،03, ساعت : 10:28 بعد از ظهر
تو کل سریال ته کیونگ خوب نیس:-2-35-: کلا از نظر قیافه .....:-2-22-:

Mina
1390،07،03, ساعت : 10:29 بعد از ظهر
صداش خوبه..با ترانه هاش:-2-08-:

کاملا مشخصه دوست نداری:-2-06-: زدی به هدف زهرا:-2-06-:

لینکاش خرابه مینا:-2-39-:میگه حذف شده:-2-39-:
نه بابا ، سالم بود..یه چک میکنم میگم بت

mahdieh67
1390،07،03, ساعت : 10:32 بعد از ظهر
:-2-33-::-2-33-:
منو شما اغفال کردین.

بعد پسران برتر از گل و سلیقه شخصی هم قشنگن.:-2-35-:
کلا فیلم با صدای اصلی بازیگراش خوبه. نه با دوبله اونم از نوع ایرانی:-2-38-:

عیدی
1390،07،03, ساعت : 10:33 بعد از ظهر
جونمه منه و ته کیونگ:-2-33-:میزنمت مهدی:-2-33-:

صداش خوبه..با ترانه هاش:-2-08-:

زدی به هدف زهرا:-2-06-:

نه بابا ، سالم بود..یه چک میکنم میگم بت
:-2-06-::-2-06-:
اون شب زدم دانلود میگفت حذف شده لینکا:-2-15-:

Mina
1390،07،03, ساعت : 10:33 بعد از ظهر
:-2-33-::-2-33-:
منو شما اغفال کردین.

بعد پسران برتر از گل و سلیقه شخصی هم قشنگن.:-2-35-:
کلا فیلم با صدای اصلی بازیگراش خوبه. نه با دوبله اونم از نوع ایرانی:-2-38-:
:-2-37-:کلا حال میکنیم با خودمان که فقط تو کار ِ اغفالیم:-2-37-:
مهدیه از صمیم قلب رو هم دانلود کن با بوسه ی ِشیطانی..خیلی خوشگلن:-2-37-:از صمیم قلب عشقه:-2-16-::-2-35-:

لی لی تنها
1390،07،03, ساعت : 10:34 بعد از ظهر
سریال مری با من ازدواج کن قشنگه جانگ گیون سونگ توش بازی میکنه(موضوع این در مورد دختریه که پدرش اونو به زور میخواد شوهر بده اونم میره با یکی از اشناهاش توافق میکنه که تو بیا با من عکس عروسی بگیر که بابام فکر کنه من پنهانی ازدواج کردم و....)
باغ مخفی قشنگه هیون بین توش بازی میکنه(موضوع این در مورد یه آدم خیلی پولداره که با خوردن یه شربت جاش با یه دختر فقیر عوض میشه یعنی روح اون میره تو بدن اون یکی روح اون یکی میاد تو بدن این یکی)
پرنسس من خیلی قشنگه کیم تای هی بازی میکنه(موضوعش راجب یه دختریه که میفهمه پرنسسه و یکی از سهام داران کره اعلام میکنه که اگه مردم بیان رأی بدن که پرنسس برگرده همه داراییشو به دولت بده....نوه این سهام داره همش میخواد یه جوری این دختره رو از سر راه برداره)

mrm71
1390،07،03, ساعت : 10:41 بعد از ظهر
کافه پرنس، بوسه های شیطانی.............

(^_^)
1390،07،03, ساعت : 10:49 بعد از ظهر
هیچ می دونید همه این سریال های به نظر شما جذاب باچه اهدافی ساخته می شه - بهتر خودمون برای لحظه های زندگیمون تصمیم بگیریم نه اینکه درست در مسیری حرکت کنیم که خلاف فرهنگ اسلامی ماست واین تلاشی ست که دشمنان اسلام برای ان سرمایه گذاری می کنند یعنی جنگ نرم...........

Mina
1390،07،03, ساعت : 10:51 بعد از ظهر
هیچ می دونید همه این سریال های به نظر شما جذاب باچه اهدافی ساخته می شه - بهتر خودمون برای لحظه های زندگیمون تصمیم بگیریم نه اینکه درست در مسیری حرکت کنیم که خلاف فرهنگ اسلامی ماست واین تلاشی ست که دشمنان اسلام برای ان سرمایه گذاری می کنند یعنی جنگ نرم...........

این حرفا رو قبلن هم شنیدیم..ما فقط برای ِسرگرمی میبینیم..نه اون اهدافی که شما فکر میکنید!اینارو میگن، اونایی که نمیدونن هم میفهمن، روشون تاثیر میذاره!هه

(^_^)
1390،07،03, ساعت : 11:07 بعد از ظهر
این حرفا رو قبلن هم شنیدیم..ما فقط برای ِسرگرمی میبینیم..نه اون اهدافی که شما فکر میکنید!اینارو میگن، اونایی که نمیدونن هم میفهمن، روشون تاثیر میذاره!هه
اینها رو درست می کنند که من وشما نوعی سرگرم این مزخرفات بشیم و از خیلی چیز ها غافل.....اون کسی که می دونه و البته اگر براش مهم باشه نگاه نمی کنه هیچ دیگرا رو هم متقاعد می کنه .....دونستن اینکه چه بلایی دارن سر مون میارن واجبه حد اقل برای یه تلنگر............

Mina
1390،07،03, ساعت : 11:12 بعد از ظهر
اینها رو درست می کنند که من وشما نوعی سرگرم این مزخرفات بشیم و از خیلی چیز ها غافل.....

اینو جایی میگن که این تی وی ِ مثلا ایرانی، که پر شده از اخبار خارجی ، یه برنامه بدرد بخور داشته باشه...فقط شبکه چهارش به درد میخوره که اونم خدا رو شکر هیچ وقت نمیگیره...اینو این موقع میگن، که یه برنامه ی ِ خوب داشته باشه، یه چیزی بفهمی..نه اینکه از شب تا صبح و از صبح تا شب، فقط اخبار....

+Lily
1390،07،03, ساعت : 11:14 بعد از ظهر
اینها رو درست می کنند که من وشما نوعی سرگرم این مزخرفات بشیم و از خیلی چیز ها غافل.....

داریم تاپیکو منحرف می کنیم :-2-35-:
ولی راستش من اصلا بدم نمیاد از خیلی چیزها غافل بشم:-2-37-:

مهدیه :mrgreen: ته کیونگ خنده هاش عشق بود :-2-41-: ولی لباساش افتضاح بود
شکارچی شهر :-2-30-:

Mina
1390،07،03, ساعت : 11:15 بعد از ظهر
داریم تاپیکو منحرف می کنیم :-2-35-:
ولی راستش من اصلا بدم نمیاد از خیلی چیزها غافل بشم:-2-37-:

مهدیه :mrgreen: ته کیونگ خنده هاش عشق بود :-2-41-: ولی لباساش افتضاح بود
شکارچی شهر :-2-30-:
موافقم با حرفت لی لی!
واقعا :-2-16-: کلا این بازیگرای ِ کره ای خنده شون خوبه:-2-16-:این شکارچی ِ شهر اکشنه،من نوموخوام:-2-36-:

mahdieh67
1390،07،03, ساعت : 11:18 بعد از ظهر
هر کسی دوست داره می بینه، هر کسی دوست نداره می ترسه منحرف شه بشینه خونه خودش و چهارتا کانال رو بالا پایین کنه ، شاید منحرف نشه.
بحث رو ادامه ندید.

الهی عزیزم مینا. لیلی بزنم رو دی وی دی بفرستم برات:-2-38-:

Mina
1390،07،03, ساعت : 11:20 بعد از ظهر
هر کسی دوست داره می بینه، هر کسی دوست نداره می ترسه منحرف شه بشینه خونه خودش و چهارتا کانال رو بالا پایین کنه ، شاید منحرف نشه.
بحث رو ادامه ندید.

نوموخوام..مهدی تبعیض؟:-2-30-::-2-30-::-2-30-:

mahdieh67
1390،07،03, ساعت : 11:24 بعد از ظهر
برا تو هم می فرستم:-2-38-:
نه خنده هاش خیلی لوسه بچه ها. لباساشونم که دخترانه اس:-2-31-:
سلیقه شخصی:-2-38-:

Mina
1390،07،03, ساعت : 11:25 بعد از ظهر
برا تو هم می فرستم:-2-38-:
نه خنده هاش خیلی لوسه بچه ها. لباساشونم که دخترانه اس:-2-31-:
سلیقه شخصی:-2-38-:

:-2-16-::-2-16-:عاشقتم یعنی:-2-16-:خسته شدم از بس بیدار موندم:-2-39-:
نذار اون حرفو اینجا تو ملا عام بزنما مهدیه:-2-36-:
لباسای ِدختراشون خوشگلن، لباسای ِ پسراشون هم بهوشن میاد..مخصوصا کت و شلوارا:-2-08-:

مهدی از صمیم قلب ببین:-2-30-:میخوای من بفرستم واسه ت؟:-2-37-:

mahdieh67
1390،07،03, ساعت : 11:29 بعد از ظهر
نه عزیزم اسما دانلود می کنه. خودمم که تا چند روز نامحدود می گیرم:-2-40-:

Mina
1390،07،03, ساعت : 11:30 بعد از ظهر
نه عزیزم اسما دانلود می کنه. خودمم که تا چند روز نامحدود می گیرم:-2-40-:

آهان یادم رفته بود شما از جا دیه سرویس میگیرید:-2-22-:

+Lily
1390،07،03, ساعت : 11:31 بعد از ظهر
بحث رو ادامه ندید.

:-2-32-::-2-32-: تایید می شود ...

من دارم درس می خونم :-2-38-:
چرا منو منحرف می کنین ؟
مهدیه قراره بریم تو شهر خودمون بگردیم دنبالش
نهایتش هم قایمکی از این پستیا می گیرم خانواده نفهمن :-2-22-:

Mina
1390،07،03, ساعت : 11:33 بعد از ظهر
:-2-32-::-2-32-: تایید می شود ...

من دارم درس می خونم :-2-38-:
چرا منو منحرف می کنین ؟
مهدیه قراره بریم تو شهر خودمون بگردیم دنبالش
نهایتش هم قایمکی از این پستیا می گیرم خانواده نفهمن :-2-22-:

ما هروقت خواستیم نفهمن بدتر فهمیدن:-2-22-:مهدی ماهم شوخی کردیم:-2-37-:

shirin_khanom
1390،07،03, ساعت : 11:38 بعد از ظهر
سلام گلم من نظرای بقیه دوستان رو نخوندم پس اگه تکراری شد شرمنده3>
gf من روباهه خیلی خیلی قشنگه : از اسمش معلومه دیگه داستان یه روباهه که آدم میشه و با یه پسر دوست میشه 100%تایید میکنم
باغ مخفی توپ توپه: یه پسر پولدار توجهش به یه دختر فقیر جلب میشه و بابای دختره که مرده از تو بهشت کاری می کنه که روح پسره بره تو جسم دختره ، روح دختره تو جسم پسره این جوری خیلی بهم نزدیک می شن خیلی خیلی خنده داره
بعد از اینا به من دروغ بگو با بازی یون ایون های بدک نبود.
راستی عشق من سام سون به نظرم اصلا قشنگ نبود دختره اینقدر زشت و بد دهن و بی شعور بود که اصلا نفهمیدم پسره عاشق چیش شد، اما خب هر کی سلیقه ای داره دیگه
من تجربم زیاده تو فیلم کره ای :-2-16-: چه قدر حرف زدم ووووی....:-2-37-:

شنگول.68
1390،07،04, ساعت : 12:16 قبل از ظهر
میشه یکی به من یه جوری بگه از کجا باید این فیلمارو دانلود کنم تا دیگه انقدر پول بابتشون ندم؟:-2-36-:خواهش میکنم :-2-30-::-2-30-::-2-34-::-2-03-::-2-18-::-2-02-:

مُحی
1390،07،04, ساعت : 12:19 قبل از ظهر
اره توش بازی میکنه فیلمش بد نیست:-2-37-:یه استاده هست همش بقیه رو ضایع و تحقیر میکنه:-2-22-:اینقدره ازش خوشم میاد:-2-22-:
سه پدر و یک مادر هم قشنگه:-2-41-:خنده داره:-2-38-:...
من که خودم فعلا دارم شکارچی شهر میبینم خدایی قشنگه:-2-41-:

Mina
1390،07،04, ساعت : 12:22 قبل از ظهر
میشه یکی به من یه جوری بگه از کجا باید این فیلمارو دانلود کنم تا دیگه انقدر پول بابتشون ندم؟:-2-36-:خواهش میکنم :-2-30-::-2-30-::-2-34-::-2-03-::-2-18-::-2-02-:

فقط کافیه تو گوگل دانلود سریال ِ فلان رو بزنی ، میاره..من از این سایت (http://www.aryan-translators.ir)دانلود میکنم

بلوط
1390،07،04, ساعت : 01:06 قبل از ظهر
اینها رو درست می کنند که من وشما نوعی سرگرم این مزخرفات بشیم و از خیلی چیز ها غافل.....اون کسی که می دونه و البته اگر براش مهم باشه نگاه نمی کنه هیچ دیگرا رو هم متقاعد می کنه .....دونستن اینکه چه بلایی دارن سر مون میارن واجبه حد اقل برای یه تلنگر............

خوب الان یعنی ما که این سریال ها رو می بینیم از چی غافل شدیم که شما نشدید؟؟؟؟
نمیدونم چرا ماها توهم اینو گرفتیم که همه چی با اهداف خاص و ویژه تهیه میشه ...:-2-28-:

asma66
1390،07،04, ساعت : 02:58 قبل از ظهر
منم همون رو دیدم ولی فکر کنم دختر متم قشنگه چون خیلی تعریفش کردن اما حجمش زیاده:-2-36-: من می خرم:-2-43-:

bahooneh10
1390،07،04, ساعت : 10:48 قبل از ظهر
ماشالا لیستا:-2-31-:
مرسی بچه ها،ولی من گیج شدم:-2-31-:

نعیمه جون، کدومش؟ عکس ِسریال و دیدم توش نبود:-2-35-:

لی لی من قرار بود جومونگ دانلود کنم[/SIZE]:-2-06-::-2-06-::-2-06-:فک کن:-2-06-: اونم دوبله:-2-06-:
ماشااله چند صفحه رفتید جلو....
مینا جان همون شین وو ... بازیگر مردشه...عکسایی که تو نت هست اصلا جالب نیستش...
عروس هجده ساله هم جالبه.. توش بازیگر مرد شب به شب بازی کرده... خیلی باحاله بازی شون....:-2-06-:

bahooneh10
1390،07،04, ساعت : 10:58 قبل از ظهر
دختر من در واقع همون دوست دختر منه.. اخرش به این نتیجه می رسی....
نمی دونم کارهایی که برای یه کمی قبله... معمولا حدود 2005 و قبل ترش یه جوریه.. عین سریال قدیمی های خودمونه...
برای هیمنم من رو زیاد جذب نکرد...
ویرووس بتهوون هم مخاطب خاص خودش رو داره... من بسیار دوستش داشتم.. اما دنبال عشق و عاشقی خفن باشی توش ... نه نداره...
کلا هرچی لی مین هو جونمون بازی کرده باشه رو عشقه... از سلیقه و شکارچی و پسران برتر از گل... فقط نمی دونم کارهای دیگه ش چرا ترجمه نمی شه...
کلا ما خراب سریال کره ای شدیم دیگه:-2-06-:از دست رفتیم...
راستی بزرگترین عشق هم قشنگته... یه نگاه بنداز... من خودم تازه گرفتم.. منتهی وقت نکردم کامل ببینمش... جالبه تم داستانش...

Elnaz
1390،07،04, ساعت : 11:37 قبل از ظهر
تاپیک ادغام شد با
بحث راجب قشنگ ترین سریال های کره ای و بازیگرانشون ! (http://www.forum.98ia.com/t12575.html)

NILOUFAR
1390،07،04, ساعت : 11:43 قبل از ظهر
مینا عکسی که از F4 گذاشتی چقدر خوشگله عکس ازشون داری بهم بده
منم دقیقا همین لیست تو رو دیدم من عشق بد رو نگاه کردم خوشم اومد ولی غمگینه بازیگراش هم زیاد معروف نیستن ولی خوشگل ن البته بازیگر نقش اول مردش یه جورایی سوپر استار کره هست منتها 35 سال ایناش هست مثل این جوونها تو ایران زیاد معروف نیست
تو داستان غم انگیز عشق هم بازی کرده دختر من هم قشنگه البته اخرش رو میتونی حدس بزنی مقل همیشه ولی خوبه .

#mahnaz#
1390،07،04, ساعت : 11:53 قبل از ظهر
من کم . بیش سریال کره ای میبینم..

اما رژ لب صورتی...شب به شب..پاستا..دیوار شیشه ای..سام سون اینا خوبن

still alive
1390،07،04, ساعت : 05:48 بعد از ظهر
اخه چرا منو تو این موقعیت قرار میدین :-2-30-: من شجوری 44 صفحه رو بخونم تا بفهمم کدوم فیلم قشنگه که دانلود کنم :-2-36-:

من اصلا تو خط فیلم کره ای نبودم از این جومونگ و امپراطور باد بود دریا بود از اونم متنفرم بودم ولی اونقد میبینم این مینا طرفدا فیلم کره ایه گفتم نکنه این فیلما خیلی قشنگن من عقب مونده باشم :-2-22-: (از تو امضاش ییهو پرت شدیم تو این تافیک:-2-08-:)

البته فیلم سام سون و ققنوس و همسر یا دردسر و از فارس ی 1 دیدما قشنگ بودن

لفطا یکی یه سریالی خیلی قشنگو عشقولی بهم معرفی کنه بلکه ما هم معتاد سریال کره ای شدیم:-2-37-:

-2nya-
1390،07،10, ساعت : 03:51 بعد از ظهر
ما به تازگی حمابت از رئیس رو هم دیدیم تموم شد. حیف شد.:-2-39-: سریال خیلی خوشگلی بود. ججونگ جونمون بازی می کرد.:-2-22-: جی سانگ رو هم با این سریال شناختیم. همچین قد و هیکل و قیافه نداره ولی خیلی بامزه بازی می کنه.:-2-27-:

رایحه ی یک زن هم قبلش دیده بودیم. بسی عشقولانه بود. چقدر اشک ریختیم سرش... :-2-15-: اونجا عاشق لی دانگ ووک شدیم.:-2-22-:

Howel
1390،07،11, ساعت : 11:27 قبل از ظهر
اگه پسران فراتز از گل رو نديدي حتما بگير، پشيمون نميشي خيلي قشنگه:-2-41-:، ميگم اين فيلما رو با دوبله فارسي وان ديدي؟ چجوري تونستي تحمل كني؟ دوبله هاشون افتضاحه آدم زيرنويس ببينه خيلي بهتره
راستي بنظرم اين تاپيك بهتر بود تو قسمت فيلمها باشه، من فكر كردم اصلا يه همچين تاپيكي نيست تعجب كردم، خوشحال رفتم اونجا يه تاپيك زدم:-2-28-:

khale rize
1390،07،11, ساعت : 11:32 قبل از ظهر
روزگار شاهزاده و پسران برتر از گل و سام سون و......

bahooneh10
1390،07،11, ساعت : 11:39 قبل از ظهر
اگه پسران فراتز از گل رو نديدي حتما بگير، پشيمون نميشي خيلي قشنگه:-2-41-:، ميگم اين فيلما رو با دوبله فارسي وان ديدي؟ چجوري تونستي تحمل كني؟ دوبله هاشون افتضاحه آدم زيرنويس ببينه خيلي بهتره
راستي بنظرم اين تاپيك بهتر بود تو قسمت فيلمها باشه، من فكر كردم اصلا يه همچين تاپيكي نيست تعجب كردم، خوشحال رفتم اونجا يه تاپيك زدم:-2-28-:
منم موافقم..
وقتی چند تا فیلم و سریال با زیرنویس می بینی دیگه تحمل دوبله اونم دوبله های افتضاح شبکه های اونوری برات قابل تحمل نیست و قیدش رو می زنی

افسانه
1390،07،11, ساعت : 11:49 قبل از ظهر
کافه پرنس، رویاهای بزرگ داشته باش ،شکارچی شهر ،پسران فراتر از گل ،تو گرفتار من شدی ،بانوی زیبای من ، به من دروغ بگو، تو زیبایی،ویروس بتهوون....
خیلی زیاد دیدم همشون قشنگ بودند...

Howel
1390،07،11, ساعت : 12:07 بعد از ظهر
خاله ريزه جون ميگم ميشه يه ذره از روزگار شاهزاده رو تعريف كني؟ خيلي قشنگه يا قشنگه يا متوسطه؟ مثلا من خودم خيلي وقت پيشا فيلم متاسفم دوستت دارم رو ديدم چون تو حالا تا اونموقع از اين نوع فيلما نديده بودم نميدونم چرا خيلي به دلم نشست و دوستش داشتم تو نميدوني قسمت آخرش چقققققققدر گريه كردم نه به خاطر اينكه دختر و پسر فيلم به هم نرسيدن و خودشون رو كشتن كه بنظرم اينجور عشقا خيلي عشقاي مزخرفيه و اصلا دلم به حال كسايي كه اينجوري ميميرن نميسوزه ،بنظرم كسايي كه خودشون رو به خاطر يه آدم ديگه ميكشن راجبه اون شخص تو ذهنشون دچار توهم شدن يا خيلي بچه ان و عقلشون رشد نكرده بنظرم كلا ميشه آدما رو دوست داشت ولي نميشه عاشقشون بود (چي دارم ميگم بابا:-2-35-:)،من بيشتر دلم براي اون پسر سوخت كه عاشق مادرش بود ولي هيچوقت نتوست به مادرش برسه و خيلي مظلوم بود ولي خب ميدوني الان ديگه اصلا نميتونم اون فيلم رو ببينم اينقدر كه بازيهاش در نظرم لوس و اغراق شده ست. و بعضي از صحنه هاش مثل اون قسمت اولش كه دختره تو استرالبا گم ميشه و خنگ بازي در مياره در نظرم خيلي سطحي، و غير واقعيه شايد ايرانيا ميتونستن يه همچين داستاني رو بهتر و رئال تر بسازن كره اي ها بعضي جاها زيادي لوس ميشن،

Dillan
1390،08،23, ساعت : 11:57 قبل از ظهر
تو زیبایییییییییی

nilor
1390،08،23, ساعت : 03:15 بعد از ظهر
my girl :-2-40-:

طلوع عشق
1390،09،02, ساعت : 08:11 بعد از ظهر
من بیشتر از 100 تا سریال کره ای دیدم.
اما قشنگترین هاشون کافه پرنس.دنیای درون.عشق من سامسون.خانه کامل.دختر من.پاستا.بزرگترین عشق و...

mahsa_72thr
1390،09،06, ساعت : 12:02 قبل از ظهر
سلام من خیلی خیلی سریال و فیلم کره ای نگاه می کنم
بقیه ی سریالا رو فقط اگه خیلی شاهکار باشن میبینم ولی کره ایا فرق می کنن
الان نصفه شبه واسه همین بعدا فیلمارو لیست میکنم و میزارمشون :-2-40-:

foofooli:D
1390،09،20, ساعت : 03:45 بعد از ظهر
به نظرم بهتر از همه پسران فراتر از گله...بعدش هم بوسه شیطنت آمیزه...:-2-41-:

its2pm
1390،09،20, ساعت : 03:52 بعد از ظهر
منم که 100% دریم های رو از همه بیشتر تر تر تر دوست دارم چون 2pm & miss رو از همه بیشتر دوست دارم
و یکی هم رویاهای شیشه ای که فارسی 1 میده
و personal taste و ...! خواهر سیندرلا! مری با من ازدواج کن! سیکرت گاردن ...! اینا رو بیشتر از همه ! اها sera sera

khale rize
1390،09،20, ساعت : 05:01 بعد از ظهر
1.پسران برتر از گل
2.بوسه شیطنت آمیز
3.شکارچی شهر
4.سلیقه شخصی
5.بوی خوش زن
6.روزگار شاهزاده
7.شاهزاده دادستان
8.تو زیبایی
9.مری با من ازدواج کن
10.سام سون دوست داشتنی من
11.همسر یا دردسر
.
.
.
خیلی زیادن....
همه این سریالا رو دیدم و دوس دارم

گل ارکیده
1390،09،20, ساعت : 05:59 بعد از ظهر
پسران برتر از گل.بوسه شیطنت آمیز.ذائقه شخصی

رز وحشی
1390،09،20, ساعت : 06:03 بعد از ظهر
خیلی زیاد هستن.
سام سون
لابیست
پسرانی فراتر از گل
کافه پرنس
روزگار شاهزاده و ...

.Mania.
1390،09،20, ساعت : 06:04 بعد از ظهر
ملکه برفی رو خیلی خیلی دوس دارم واقعا قشنگ بود
داستان غم انگیز عشق هم همین طور
بعدش بوسه موذیانه و کابوس بتهوون

پوران من
1390،09،20, ساعت : 06:06 بعد از ظهر
سريال پزشكان
نميدونم دقيقا اسم نقش اول مردش چه بود؟؟؟هموني كه تو فيلم اسمش سويانگ بود واقعا قشنگه

Ms.ZaRi
1390،09،20, ساعت : 06:14 بعد از ظهر
من 2 تا سریال دیدم
یکی دخـترم و اون یکی تو زیبایی هر دوتاش قشنگ بودن:-2-40-:

mirage
1390،10،23, ساعت : 01:23 قبل از ظهر
my girl ...... you are beautifull .......full house .... boys over flower ....coffee prince

باران
1390،10،27, ساعت : 07:44 بعد از ظهر
جدیدا سریال I Need Romance رو بدیدم. :-120-:
یه جورایی سریال شوشگلی بود. البت اولاش یه مقدار ریتمش کند بود و آدمو خسته می کرد. :-2-28-:
فقط حیف که این پسره یول که توی روزگار شاهزاده بازی کرده بود اینجام بود. :-2-02-:
ولی به جاش یه آقا مدیرم تو سریال بود که عشق من بود. :-2-14-:
غیر اونم یه آقا عینکی بود که اونم به چشم برادری :-65-: بدک نبود. :-4-:
البت بگم همچین این سریاله برا هر سن و سالی توصیه نمی شه دید زدنش. :-2-11-:
محدودیت سنی داره. :-2-20-:
آخرشم خیلی چرت تموم شد و این دختر اصلیه خنگول بازی درآورد و معلوم شد لیاقت آقا مدیره رو نداره. :-2-42-:
در کل داستان زندگیه سه تا دختره 33 ساله ی مجرد بود که هیچ کدوم شباهتی به هم نداشتن و از سه تا دنیای متفاوت بودن...
که بعد از کلی اتفاقات و جریانات اون عشقیو که می خواستن تو زندگیشون داشته باشن پیدا می کنن. :-2-37-:
البت بسیار بسیار متفاوت از سریال در آرزوی ازدواج بود. :-2-32-:

hiva
1390،11،18, ساعت : 01:48 بعد از ظهر
باران من بی اجازه ت نظراتم و به پست اولت اضافوندم :-2-22-::-2-35-:
آخه بعضی ها گفتن حوصله نداریم کُل صفحات تاپیک و دید بزنیم همه رو یه جا بگید، واس ِ همون!

روزگار شاهزاده 1 (سری دومش و به هیچ وجه نبینید که خیلی مزخرفه! این قشنگه، البته از روی یه مانگا ژاپنی ساخته شده، بیشتر سریال های کره ای که همون پربیننده تریناشونم هستن، از روی مانگا و انیمه های ژاپنی ساخته و برداشت می شه.)
عشق وحشی (توی سریال های کره ای که سبک کمدی دارن یه جورایی کمیاب بید، حتما ببینید، حداقل روندِ عشق و عاشقی توی این سریال کند و تند نمیشه و تقریبا نرمالِ، از لحاظ کمدی هم خیلی قویِ)
شاهزاده زیر شیروانی (خب کمدیش حرف نداره، عشق و عاشقیش هم خوبه، اما یه جاهایی سر تدوین و مسائل دیگه باعث می شه بیننده گیج بشه، اما در کل به خاطر سبکِ کمدیش نمره ی خوبی می گیره.)
شکارچی شهر (اکشن، جنایی، عاشقانه ی جالبیه)
خانه کامل (خوب بود، هر چند آخراش خیلی لوس و مسخره شده بود، اما در کل کمدی عاشقانه ی بدی نبود.)
ویروس بتهوون ( یه موزیکالِ عاشقانه ی سروسنگین و جالب، که داستانش از روی یه انیمه و مانگای ژاپنی برداشت شده.)
تو زیبایی (کمدی، موزیکال، عاشقانه ی خیلی جذاب، اینم داستانش برداشت شده از کار ژاپنی ها بید.)
ارثیه درخشان (داستانش هر چند که تکراریه اما نوع پردازشش جالبه، اما مثل بیشتر موارد آخراش یکم لوس می شه.)
ملکه برفی (یه داستان عاشقانه غم انگیز خیلی جذاب با یه زوج خیلی خیلی مَچ، البته کِش دادنم داره.)
رسوایی سونگ ... (کمدی، عاشقانه مدرسه ایه فوق بامزه، بعضی از سکانس ها از خنده می پوکی، ضعف هم داره ها، داستانش هم از روی یه مانگا برداشت شده.)
رویای بلند (تم موزیکالش خوبه، اما با عاشقانه ش مشکل دارم چون اصلا متوجه نشدم عشق این وسط یعنی چی؟ با فاکتور گرفتن چند قسمت آخر خوبه.)
باغ مخفی ( فقط تِم کمدیش جالبه وگرنه زوجشون افتضاحه چون یه جورین که انگار دوتا برادر دوقولو هستن! به نظرم نقش همچین برادرایی و خیلی خوب می تونن بازی کنن، اما یه زن و شوهر نوچ!!)
تو از کدام ستاره ای (غمگین ِ اما بد نیست)
عشق بد (مسخره بازی و کش و قوس زیاد داره اما زوجشون و دوست دارم)
کافه پرنس (موضوع جالبی داره بازی بازیگرهاشم حرف نداره)
شاهزاده من یا پرنسس من (قشنگه، اما مثل همیشه آخرش و بی خودی کش میدن)
بانوی زیبای من (حرف تازه ای نداره محظ خنده و سرگرمی بد نیست)
پسران برتر از گل (بی نهایت تخیلی فقط محظ خندیدن و سرگرم شدن توصیه می شه، داستانش هم از روی یه انیمه و مانگای ژاپنی برداشت شده. می گم تخیلی چون موارد تخیلی که به اسم اجتماعی و عاشقانه قالب می شه توش فراوونه!)
سلیقه ی شخصی (از زوجش متنفرم، چون سن ِ زنه بیشترِ و اصلا به مین هو نمیاد، اما داستانش بدک نیست.)
دختر من (اصلا از بازیگر نقش اول مردش خوشم نمیاد، هر چند توی عشق وحشی دوستش دارم، اما اینجا نه! محض خنده و سرگرمی خوبه.)
به من دروغ بگو (فقط و فقط محض وقت گذرونی خوبه وگرنه خیلی فیلمنامه ی ضعیفی داره.)
نه داخل دو بیرون (بدک نیست اما عالی هم نیست. معمولی...)
49 روز (قشنگه اما کش و قوس زیاد داره با این حال داستان جذابی می دارد.)
عشق بزرگ (فقط تا وسطاش جذابه آخراش که افتضاح)
به صدای قلبم گوش بده (قشنگه اما قسمت های اضافه زیاد داره. باید همون وسطاش تمومش می کردن اما چون مردم درخواست داده بودن کشش دادن.)
جاسوس سیوونگ (اولاش افتضاح اما یکدفعه قشنگ می شه، بیشتر کمدیه)
عاشقم شدی (اولاش قشنگه، اما ریتم سریال یکدفعه خیلی کند می شه دوست داری همشو بزنی بره جلو)
بوی خوش زن
حمایت از رئیس
همسر یا دردسر
خواهر سیندرلا
ملکه سوندوک
شکارچی برده (نکشیدم همشو ببینم یکی دو قسمتش و فعلا دیدم فقط اکشنش خوب بود!)

سریال بوسه ی شیطنت آمیز هم پیشنهاد می کنم نبینید و عوضش انیمه ی ژاپنیش که سریال کره ایش از روی اون ساخته شده رو نگاه کنید. چون اصلا به پای انیمه ش نمی رسه.

دوست دختر من یه روباهه، به هیچ وجه نبینید! من به پیشنهاد یکی که گفت بگیر قشنگه گرفتم مثل چـــــــــی پشیمون شدم! همشو زدم جلو تا ببینم آخر این لوس بازیا و اسکل کردن ملت به کجا می رسه!!!

درخت بهشتی (اصلا خوشم نیومد، اینم همشو زدم جلو چون حوصله م سر می رفت. خیلی بی خود و الکی فقط قصد داشتن اشک ملت و دربیارن هر چند من که گریه م نگرفت.)

دنیای درون فقط به اونایی پیشنهاد می شه که علاقه مند به داشتن یه سری اطلاعات از زندگی شخصی و پشت صحنه ی کارای ِ کارگردانا و هنرمندا و اینا هستن...

با من ازدواج کن مری فقط دوتا دی وی دی اولش قابل تحمله بقیه ش به شدت چرت می شه.

سام سون با اینکه زوجشون و دوست ندارم اما به خاطر خود هیون بین بدک نیست.

+Lily
1390،11،18, ساعت : 02:11 بعد از ظهر
باران من بی اجازه ت نظراتم و به پست اولت اضافوندم :-2-22-::-2-35-:

اون رویای بلند فک کنم همونی باشه که ما بش میگم « رویاهای بزرگ داشته باش » یا بلند پرواز باش:-2-37-:
dream high :-2-38-:
پسران بهتر از گل تخیلی هست ولی به نظرم کره هزینه ی زیادی کرده تا یه سریال بترکون داشته باشه :-2-37-:
همه ی خونه ها آنچنانی ، لباسا ، جاهایی که میرن واسه تفریح ، خرجایی که اف4 می کنن ، یه جور افسانه ایه :-2-37-:
افسانه ی شخصی من از دوتاشون خوشم میاد ، البته لی مین هو مشخصه که خیلی کوچیکتره از دختره ولی خوب تونسته تو نقشی که از خودش چند سال بزرگتره در بیاد ، بازیگر خوبیه :-2-41-:
کافی پرینس واقعا بازی بازیگراش خوبه ، نسبت به بقیه ی سریالای کره ای نرمالتره ، بیشتر روش کار شده

hiva
1390،11،21, ساعت : 05:35 قبل از ظهر
آره قبول دارم. :-2-38-:

الان دارم سریال مرد بَــــــد (http://wiki.d-addicts.com/Bad_Guy) و می بینم. اگه وقت کنم روزی یه قسمت...
تا اینجا خوب بود. البته مثل خیلی از سریال های دیگه ی کره ای از مشکل سکانس ها و دیالوگ های زائد و اضافی رنج می بره! اما در کل داستانش بدک نیست. من از زوج اصلی فیلم خوشم میاد. اگه زوج اصلی و داستان منو جذب کنه باقیش و می بینم.
بازیگراش محبوبن، خصوصا بازیگر مردش Kim Nam Gil (http://wiki.d-addicts.com/Kim_Nam_Gil) که از سریال تاریخیِ ملکه سوندوک به اینور کلی سر و دست براش میشکنن!

خلاصه داستان:
شیم گون ووک (http://wiki.d-addicts.com/Kim_Nam_Gil) مردی مرموز، وسوسه کننده و بسیار جذاب بید :-2-28-: (توی داستان) که به خاطر رسیدن به هدفش دست به هر کاری می زنه! هر کار بدی... :-2-37-: اوایل سریال می بینید که شغلش بدلکاری ِ...

گون ووک ، که رئیس هونگ ، رئیس گروه هائه شین و باعث تمام بدبختی های خودش می دونه، سعی می کنه به وسیله ی دختر کوچک این خانواده که به صورت دیوانه وار ی عاشق گون ووک شده، به دشمن خودش نزدیک بشه و دخلش و بیاره... (نقش دختر کوچک خانواده رو Jung So Min (http://wiki.d-addicts.com/Jung_So_Min) بازیگر سریال بوسه ی شیطنت آمیز بازی می کنه)

مرد ِ بد قصه ی ما، سه تا اسم و سه تا شخصیت داره که گاهی وقتا خودشم نمی دونه کدوم یکی از این اسما و شخصیتا، خودِ واقعیشه! یه جورایی هم با همه ی زنای فیلم تریپ لاو بر می داره :-2-43-::-2-22-:

از اون طرف جااین (http://www.forum.98ia.com/Han%20Ga%20In) و می بینید که توی همون شرکت برای همسر رئیس کار می کنه، جااین یه دختر متوسط از یه خانواده ی فقیر ِ ، این دختر برای اینکه به خانواده ش کمک کنه تصمیم داره با یه مرد پولدار مزدوج بشه... خلاصه به هر طریقی شده می خواد خودش و به یه پسر مایه دار قالب کنه، اما تورش و در مکان اشتباهی می پهنه و با مردِ بدِ قصه ی ما مواجه می شه! :-2-37-:
و... بقیه ش و دیگه ببینید.

zb7373
1390،11،21, ساعت : 09:19 بعد از ظهر
you are beautiful چقده خوشمل بود.کلی حال کردم باهاش.مخصوصا اون صحنه ش که گومی نام توش آهنگرو خوند و بعدشم گریه کرد.تاحالا چارصددفعه اون آهنگرو گوش کردم ولی تکراری نمیشه برام.خیلی دوس داشتم سریالشو.بازی بازیگراش فوق العاده بود مخصوصا پارک شین هی.اون پسره تاکیونگم خیلی خوش تیپ بود.:-2-14-:ولی لج آدمو در می آورد با اون غرور بی جاش:-2-36-:.خیلی جلو خودمو می گرفتم جفت پا نرم تو صفحه تو صورتش :-2-08-:پسران بهتر از گلم خیلی توپه.اونو هنوز نتمومیدم.تمومیدمش میام نظرمو می گم.

*مستان*
1390،12،05, ساعت : 10:24 بعد از ظهر
ما حوادث بالی و ملکه برفی و متاسفم دوستت دارم و شکارچی شهر را دوست داریم
تقریبا کل لیستو من دیدم البته پسران برتر از گل خیلی واسه سرگرمی خوبه
آها عشق بد هم خوب بید

sadaf.a
1390،12،05, ساعت : 11:47 بعد از ظهر
من اینا رودیدم
شکارچی شهر
ضربان قلب
دوست دخترمن یه روباه
دوست دخترمن یه ماموره
استایل
ویروس بتهون
بوسه بازیگوشانه
عشق بد
دکتر چامپ
دنیای درون
نان.عشق.رویا
بلند پرواز
پسران برترازگل
خرگوش ومارمولک
هارو
زن شیاد
چرابه خانه ام امدی
دخترمن
ارثیه درخشان
اتیش بازی
باغ مخفی
روزگاری در دبیرستان
عشق الهی
زوج بد
خواهرسیندرلایی
49روز
کافه پرنس
بوی خوش یک زن
ملکه برفی
به من دروغ نگو
دامول
ایلجیما1
عشق الهی
بچه ومن
ملکه خانوم ها
درهوا
باشه دختربابا
یخ زده
یادادشت بسته0فکرکنم ژاپنی بود)
قهرمان
بزن بریم دریا کنار
سلام بانو
سه بعدی
زادگاه افسانه ها
رویا
شاهزاده زمان 1
عروس کوچک من
حمله به پسران محبوب
اولین عشق پرنس
اولین عشق یک میلونر
گرگ ومیش
دور می فا سو لا سی
خواهران عاشق
جومونگ1.2.3.
بانوی زیبای من
نقاش بادها
زن برادرمن19سالشه
دیگه یادم نیست

fereshteh27
1390،12،06, ساعت : 03:13 قبل از ظهر
کافه پرنس
رویاهای شیشه ای

....خیلی دوستشون داشتم...............

pop in soul
1390،12،06, ساعت : 11:07 بعد از ظهر
من هم اینها رو جدیدا دیدم
دریم های دو (الان قسمت 4 شبکه kbs است ولی فعلا بد نیست )
برین
پوسایدو(خیلی قشنگ بود)
وایلد رومانس (مثل سریال های کره ای و عاشق شدن ها ولی برای خنده خیلی جالب است )
جاسوس میونگول(از اریک میشد توقع همچین سریالی داشت)
مواظب ریس باش( روی دور سریع ببینی بهتر است)
( خانواده اوکجیو( طولانی هست ولی جالب است)
چرچیل قهرمان
پرنسس من
ماه و خورشید( فوق العاده است)
پسر گل رشته فروش( خوب این سریال به طرفدار های جونگ ایل وو پیشنهاد نمیشه )
حیوان دوست داشتنی من ( سوکی بد بازی نکرد ولی خوب هم نبود)
قدیمی ها هم که دیگه از دستم در رفته از بس نگاه کردم

albus severoos
1390،12،07, ساعت : 01:19 قبل از ظهر
اگه یادتون مونده باشه تب سریالای کره ای با یانگوم شروع شد و من بعد از اون فقطیه سری سریال تجاری دیدم که فقط برای سرگرمی به درد میخورن و محتوا ندارن اما یانگوم توی سال تولیدش جزو 10 سریال برتر سال شد و مهمتر اینکه به شدت فیلمش قوی ساخته شده و پردازشش فوق العادس ، تعداد آهنگای فیلم برای سکانسای مختلف 17 تاس که کاملا بی نظیره

kimiya0013
1390،12،27, ساعت : 06:54 بعد از ظهر
اینا سریالای کره ای هست که دیدم و همشونم دوست دارم.
امپراطور دریا
امپراطوربادها
جومونگ 1 و 3
روزگار شاهزاده 1
همسر یا در دسر
شب به شب
سامسون
ققنوس
یانگوم
تاجرپوسان
خواهردوست داشتنی من
ایسان

N@s!m
1390،12،27, ساعت : 07:38 بعد از ظهر
یک سوال هیوا خوب بین همش کدومش جالب بودپس از نظرت ؟؟؟
پسران برترازگل را گرفتم اما سه تا دی وی دی اشو بیشتر ندیدم و ولش کردم
درکل فیلم های کره ای به پای آمریکایی نمیرسه داستاناش بیشتر غیر واقعی و غیرطبیعی و مصنوعی هست و من به خاطر همین خیلی نمی پسندم اونم اگه ببینم به پیشنهاد یکی که خیلی می دونم وارده

# A Far Star #
1390،12،27, ساعت : 07:46 بعد از ظهر
جواهری در قصر
کافه پرنس
خواهر دوست داشتنی من

دختراسمان
1390،12،27, ساعت : 07:50 بعد از ظهر
سریالای که دوستان اسم بردن خوبن منم جدیدا مرد افتخار(مرد سربلند) و برادران اوجاکگیو رو دارم میبینم هر دوشون به خصوص دومیه فوق العادن

kimia1996
1391،01،03, ساعت : 10:07 بعد از ظهر
روز گار شاهزاده رو خیلی دوست دارمو عاشق شین چی کیونگ و شین گون هستم.

نازنین جونم
1391،01،05, ساعت : 11:41 بعد از ظهر
منم فیلم کره ای زیاد دیدم هر چی اسمش یادمه رو مینویسم
1-i am sorry i love you
2-کریسمس امسال برف میاد
3-والس بهاری
4-ازدواج یک میلیونر
5-پسران برتر از گل
6-بوسه شیطنت آمیز
7-سام سون
8-خواهر دوست داشتنی من
9-همسر یا دردسر
10-بزرگترین عشق
11-آرزو های بلند
12-رویا
13-.....
بقیش یادم نمیاد
بجزازدواج یک میلیونر همه رو دوست داشتم

hiva
1391،01،05, ساعت : 11:56 بعد از ظهر
یک سوال هیوا خوب بین همش کدومش جالب بودپس از نظرت ؟؟؟
پسران برترازگل را گرفتم اما سه تا دی وی دی اشو بیشتر ندیدم و ولش کردم
درکل فیلم های کره ای به پای آمریکایی نمیرسه داستاناش بیشتر غیر واقعی و غیرطبیعی و مصنوعی هست و من به خاطر همین خیلی نمی پسندم اونم اگه ببینم به پیشنهاد یکی که خیلی می دونم وارده

همون نظراتم و بخونی متوجه می شی از کدوم بیشتر خوشم اومده:-2-38-:
کلا من سریال کره ای ندیدم که شاهکار باشه! خوباش در حد همون خوب بودن.
اما سریال امریکایی چرا... اینم شاهکاراش بی شمار و خالی از اشکال نیستن.

*مستان*
1391،01،06, ساعت : 08:35 بعد از ظهر
سلام بچه ها جدیدان سریال بزرگترین عشقو دیدم خوبه خیلی باحاله کلی هم جایزه برده،راستی یه توصیه سریال انتقام گونیهو رو اصلا نبینید

mahdiar
1391،01،09, ساعت : 11:28 بعد از ظهر
سلام. پزشکان و جواهری در قصر و اندکی جومونگ رو از تلویزیون دیدم...

و الان دارم سریال تو زیبایی رو میبینم. عاااااااااااااااااشقش شدم.

پ.ن: سایتی سراغ دارین که بشه دوبله سریال های کره ای رو دان کرد؟

NILOUFAR
1391،01،10, ساعت : 12:08 قبل از ظهر
منم امشب ملکه برفی رو تموم کردم برخلاف بقیه سریال ها خسته کننده نبود و موضوع داشت زوج هیون بین و سونگ یوری (اگه اشتباه نکنم ) خیلی به هم میومدن مخصوصا اخر داستان رو خیلی دوست دارم همچنین واکنش تی وونگ رو ...
صحنه های عاشقانه ی قشنگی داشت ابکی و لوس و تخیلی نبود کلا انگار سال 2007 و 2006 سال سریال های خوب کره ای بوده جدیدا که جز چند مورد بقیه خوب نبودن
هر چند الان قسمت های اول همه سریال های جدید LOVE RAIN و Fashion King و king 2 hearts رو به خاطر اعتیادم دانلود کردم هنوز ندیدمشون ولی خلاصه پادشاه قلب ها بیشتر جذبم کرد از سریال هایی که کلا تمشون عاشقانه است خوشم نمیاد فشن کینگ رو هم چون داستانش در مورد مد بود خوشم اومد باران عشق رو فقط به خاطر سوکی و یونا دان کردم .
آتنا و 49 روز رو هم خریدم هنوز فرصت نشده ببینم . از سریال های خوب امسال همچنان نظرم روی شکارچی شهر و باغ مخفی هست رویاهای بلند 2 هم چند قسمت اولش خیلی راضیم نکرد .اگه این سه تا سریال جدید هم خوب از آب در نیاد کلا بیخیال کره ای ها میشم دیگه . هر چند سال یه بار یه شاهکار درست میکنن بقیه سریال ها همه کلیشه ای هستش :-2-38-:با موسیقیشون بیشتر حال میکنم .

# بلوط #
1391،01،17, ساعت : 04:44 بعد از ظهر
من اینا رو دیدم:
-ققنوس( به نظر من روند خیلی کندی داشت و فقط قشمتای اولش خوب بود بقیش خیلی لوس وکشداره)
-جومونگ 1 و 2 که تلویزیون ایران پخش کرد.
- پرنسس جامیونگ گو(جومونگ 3........من که خیلی دوستش دارم بازیگر زن مورد علاقه دام هم توش بازی می کنه منظورم پارک مین یونگه)
-شکارچی شهر(قشنگ بود....البته من خیلی چیزی نفهمیدم چون زیرنویس نداشت)
یکی دیگه هم دارم می بینم که اسمشو نمی دونم:-2-38-:

معروف
1391،01،17, ساعت : 04:54 بعد از ظهر
من روزگار شاهزاده و دختر من و تو زیبایی وپسران برتر از گل وهر چه بادا باد و بوسه شیطنت امیز و جواهری در قصر و مرد بدلی و میراث و...دیدم ولی از همه بیشتر روزگار شاهزاده بعد بوسه شیطنت امیز بعد دختر من رو دوس داشتم بچه های سایت خیلی تو زیبایی و پسران برتر از گل تعریف میکردن ولی من اصلن نیومد همش میزدم جلو حیف پولی که بابتشون دادم:-2-37-:

mmahdie
1391،02،13, ساعت : 03:39 قبل از ظهر
بچه ها هرکس ۴۹ روزو دیده بگه چطور بود؟قشنگ بود؟به دیدنش می ارزه؟

hiva
1391،02،13, ساعت : 08:06 بعد از ظهر
بچه ها هرکس ۴۹ روزو دیده بگه چطور بود؟قشنگ بود؟به دیدنش می ارزه؟

من دیدم
داستان جالبی داره
سبکش بیشتر عاشقانه، درام، فانتزی و تخیلیه ...

لی یو وون Lee Yo Won مثل همیشه خوب بازی کرده، کلا از جنس بازیش خوشم میاد.
من هر وقت Nam Gyu Ri و می دیدم یاد آی یو میفتادم! خیلی از لحاظ میمیک صورت شبیه بیدن! خودشم شیرینه. :-2-31-:
Jo Hyun Jae تو این سریال زوجِ مناسبِ Lee Yo Won ، بر خلافِ اینکه بازیگر نقش اولِ زن و خیلی چسبوندن به Jung Il Woo

Jung Il Woo یه نقش ِ فوقِ متفاوت داشت که خیلی هم بامزه بازی کرده بود:-2-22-:
ای کاش دُز عاشقانه ی نقشش و کمتر می کردن، یا حداقل زوجِ اصلی Nam Gyu Ri می شد چون بیشتر با هم مچ بودن تا Lee Yo Won !

مثل 90 درصد سریال های کره ای قسمتای خسته کننده و خیلی سکانس های بی مورد داره که اگه نبود روند سریال خیلی تندتر و بهتر پیش می رفت

http://pds.exblog.jp/pds/1/201105/11/16/d0068116_2305143.jpg

آذردخت
1391،02،13, ساعت : 08:09 بعد از ظهر
من اگه بگم چيا ديدم بايد تا فردا صبح بنويسم ولي از همه بيشتر پسران برتر ازگل و توزيبايي رو دوست دارم

soody pink
1391،02،13, ساعت : 08:13 بعد از ظهر
تو زیبایی خوب بود............من دیدم خوشم اومد.........

رهاجوووون
1391،02،13, ساعت : 08:17 بعد از ظهر
من اول dream high وبعدش هم پسران فراترازگل رو دوس دارم

=============================
به نظرمن پسران فراترازگل خیلی بهتر ازتوزیبایی بود.این دوتاقابل قیاس نیستن.
پسران فراترازگل1شاهکاره

shabnam banoo
1391،03،06, ساعت : 08:57 قبل از ظهر
من همه ی سریال های کره ای فارسی 1 دیدم

شکارچی شهر هم 5قسمتشو دان کردم و دیدم که مورد پسندمان واقع نشد

حالا ببینم این متشکرم چیه که چند تا از بر و بچ خاطرشو خواستن

آبجی یا و داداشی یا ....با زیرنویس فارسی دانلود یدید یا با زیر نویس انگلیسی؟:mrgreen:

یا حق

☠The Best Girl☠
1391،03،06, ساعت : 09:02 قبل از ظهر
من می گم تو زیبایی از همه ی فیلما ی کره ای قشنگ تره

NILOUFAR
1391،03،11, ساعت : 10:08 بعد از ظهر
الان قسمت های اول همه سریال های جدید LOVE RAIN و Fashion King و king 2 hearts رو به خاطر اعتیادم دانلود کردم هنوز ندیدمشون ولی خلاصه پادشاه قلب ها بیشتر جذبم کرد از سریال هایی که کلا تمشون عاشقانه است خوشم نمیاد فشن کینگ رو هم چون داستانش در مورد مد بود خوشم اومد باران عشق رو فقط به خاطر سوکی و یونا دان کردم .
آتنا و 49 روز رو هم خریدم هنوز فرصت نشده ببینم . از سریال های خوب امسال همچنان نظرم روی شکارچی شهر و باغ مخفی هست رویاهای بزرگ 2 هم چند قسمت اولش خیلی راضیم نکرد . .

این 5 تا سریال رو که دیدم بیام بگم

--------------------

اول از همه بگم سریال king 2 hearts فوق العاده بود .خیلی خیلی قشنگ بود مطمئنم امسال همه ی جایزه ها رو میبره نه سوتی توش بود نه صحنه های تکراری نه مثلث های عشقی الکی . عاشق هر دو تا زوج داستان بودم مخصوصا لی جائه ها و کانگ آه خیلی باحال بودن حتی شخصیت های فرعی هم خوب از آب در اومده بودن مثل مادر جائه ها یا برادر جائه ها که تهش بود واقعا شاه مثل اون ندیده بودم
خلاصه اینکه واقعا عالی بودش اولین پیشنهادم بهتون اینه حتتما ببینینش:-2-38-:

------------------------

بعد Fashion King هستش که یه سریال متفاوتی بود البته به اون تیکه های مدش هم خیلی نپرداختن :-2-35-:حیف من اخرش رو به هیچ وجه دوست نداشتم اگه سر قسمت 19 میمومدم کلی تعریف میکردم ولی خب ... اها یه چیزی این سریال مثلث عشقی نداشت مربع بود:-2-08-: ناجورم مربع بودش:-2-22-: اونایی که عشق SNSD دارن میتونن نگاش کنن چون یوری خیلی جیگر بود تو سریال حیف اخرش کلا محوش کردن ولی من به خاطر یوری از اولم نگاش کردم :-2-38-:

---------------------

LOVE RAIN یه سریال کاملا رنگی رنگی (اونقدر رنگارنگه وسطاش سندرم رنگ پیدا میکنی کوچکترین چیزهای توی سریال رنگارنگه ) و درامه یعنی زیادی درامه قشنگه ها ولی خیلی صحنه های تکراری داره چون اصلا داستان خاصی نداره .یعنی تو 10 قسمت هم میشد سروتهش رو هم اورد ولی خب بازیگراش خوب بودن البته یونا هرکاری میکرد گریه اش نمیگرفت:-2-27-:خیلی حرص در آر بود بعد زوذنقه ی عشقی داشت:-2-14-: 800 تا پسر تو سریال بودن که اگه پسر کم اومد دختره تنها نشه:-2-35-: ولی بازم میگم معمولی بود اگه یونا و سوکی رو دوست دارین نگاش کنین .

--------------------

49 روز رو خیلی خوشم اومد هر چند به قول هیوا یه کم وسطاش کش اومد ولی داستانش خیلی جدید بود (الان حس میکنم BIG رو از روی این ساختن تقریبا :-2-28-: ) بعد این پسره جانگ ایل وو خیلی معرکه بود تو سریال همش بهش میخندیدیم آخرشم خیلی خوب تموم کردن یعنی مسخره و ابکی نشد اخرش . اینم توصیه میکنم ببینید :-2-38-:

-------------------

آتنا اولاشم ولی به شدت دوسش دارم کلا سریال های که موضوع دارن رو میدوستم اینم پلیسیه ازش خوشم میاد اگه شکارچی شهر رو دوست داشتین اینم میتونین دوست داشته باشین :-2-31-: البته هنوز اولاشم شاید زدن اون وسط خرابش کردن من به خاطر شی وون و اون پسر قد بلند خوشگله خریدمش:-2-14-: تا اینجا هم ازش خوشم اومده :-2-38-:

SunDaughter☼
1391،03،11, ساعت : 10:22 بعد از ظهر
من عاشق کافه پرنس وسام سون و روزگار شاهزاده ام....
هرسه تاش برام خیلی جدید و نو بودن... بازی اون دختره که تو کافه پرنس بود و روزگار شاهزاده رو هم خیلی دوست دارم... خیلی طبیعی بازی میکنه...:-2-38-:

*::*MinoOoshi *::*
1391،03،11, ساعت : 10:41 بعد از ظهر
سریال های کره ای رو دوست دارم
بهترین سریال ها از نظر من به ترتیب
پسران برتر از گل
شکارچی شهر
عاشقم شدی
سامسون
بوسه شیطنت آمیز
تو زیبایی
سلیقه شخصی
از lee min ho خوشم میاد حالا با هر کی بازی کنه
از سریال هایی که توش فقیر بیچاره باشه خوشم نمیاد
از سریال پسران برتر از گل خیلیییییییییییییییییییییی یی خوشم میاد
گروه ss501 هم آهنگاشو دوست دارم که بعضی هاش تو پسران برتر از گل بود

* ترنم بهار *
1391،03،11, ساعت : 10:51 بعد از ظهر
چه سریال هایی تا حالا دیدی: شمارشون از دستم در رفته !:-2-22-:
قشنگ ترین هاش کدوماس: فقط تو زيبايي و دوست دختر روباهه و سيتي هانتر ...:-2-16-:
چه فیلمایی تا حالا دیدی: فيلم سينمايي زياد نميبينم ... دو تا اونم بچه و من و تو حيوون خونگي مني ...:-2-41-:
بازیگر مرد مورد علاقه ت کیان: لي مين هو و پسر زشتمون سوكي !:-2-22-:
بازیگر زن مورد علاقه ت کیان: فقط شين هاي جونممممممم:-2-16-:
بهترین زوج های مورد علاقه ت کیان: شين هاي و سوكي !!!:-2-22-:
دوست داری کدوم بازیگرا باهم بازی کنن: بازم شين هاي و سوكي !:-2-22-:
کدوم گروه های کروه ای و بیشتر دوست داری:زياد با گروها حال نمي كنم ... فقط اهنگاي تك سوكي رو گوش ميدم . :-2-41-:

جان کریستوفر
1391،03،11, ساعت : 11:51 بعد از ظهر
من از بس سریال دیدم دیگه امار ندارم اخرین اماری که گرفتم از تعداد دین سریال ها 40 سریال بود که این امار مال پارساله
الان از دستم در رفته
قشنگترین سریال ها :کافی پرنس_ پسران گل _دوست دخترم یک گومیهو است _جاسوس میونگ ول _مرد شاهزاده و.....
در مورد بازیگر مرد لطفا سوال ننمایید که بسیار است ولی گونگ یو و تاپ و جونگ ایل ووو من اگپر کارای گونگ یو و جونگ ایل وو رو دیدم و حدود 3 سال است که طرفدار هر دوشون هستم
در مورد بازیگر زن من خودم از بازی شین مینا خوشم میاد
جفت کافی پرنس به نظرم خوب بودن و شین مینا و لی سونگی هم خوب بودن
گروه کره ایی هم که : 2pm / ss501 /big bang /2am/و.......

90210
1391،03،12, ساعت : 12:02 قبل از ظهر
قشنگ ترین هاش کدوماس: کافه پرنس عشقه:-118-:ویچ یوهی شب به شب سام سون من در ارزوی ازدواج
چه فیلمایی تا حالا دیدی:فیلم کره ای ندیدم و سریال خواهر دوست داشتنی من رویاهای شیشیه ای هرچه بادا باد میراث
بازیگر مرد مورد علاقه ت کیان:gong yoo (پسر کافه پرنسی)
beom-song(پسر اصلیه تو شب به شب)و کارگاه تو شب به شب و پسر پولداره تو رویاهای شیشه ای و داداش بزرگه خانواده
بازیگر زن مورد علاقه ت کیان:از زناشون خوشم نمیاد
بهترین زوج های مورد علاقه ت کیان:زوج کافه پرنس
دوست داری کدوم بازیگرا باهم بازی کنن:بازم کافه پرنسی های و شب به شبی ها
کدوم گروه های کروه ای و بیشتر دوست داری:گروه ای موسیقیشون ..اهم ..چیزه..پسراشون که فاتحه دختراشونم اصلا خوشم نمیاد

جوجودوپا
1391،03،12, ساعت : 10:40 قبل از ظهر
پسران فراتر از گل عالیه اصلانم تخیلی نیس محشههههههرههههههههههههههه ه

Mahsa.R
1391،03،12, ساعت : 11:01 قبل از ظهر
تو زیبایی:فوق العاده بود از همه ی فیلمایی که (کره ای ها)دیدم بهتر بود!
بوسه شیطنت آمیز:دوسش داشتم ...مسخره بازی بود..ولی خیلی هم بد نبود!
49روز:عالی و موضوعش هم بسیار جالب
پسران برتر از گل:همه توش یبس و بی ریخت بودنو کلا لوس بازی بود به نظرمن!
با من ازدواج کن مری:کامل ندیدم ...باحال نبود!
تو از کدوم ستاره ای:واقعی به نظرمیومد..
عشق من سامسونو متشکرم هم بد نبودن.....
یه فیلم سینمای هم دیدم به اسم زیبای 200پوندی......محشر بود...

Ay Sona
1391،03،12, ساعت : 06:12 بعد از ظهر
چه سریال هایی تا حالا دیدی:
تو زیبایی
پسران برتر از گل
سلیقه شخصی
عشق بد
عشق بزرگ
خواهر سیندرلا
پرنسس من
شکارچی شهر
داستان غم انگیز عشق
راز باغ مخفی
ملکه برفی
پلکانی به سوی بهشت
پاییز در قلب من
ویروس بتهوون
دریم های 1
به من دروغ بگو
میداس
مردی به نام خدا
بوسه شیطنت امیز
تو گرفتار من شدی
ارثیه درخشان
عشق من سام سون
کافه پرنس
استاد مطالعه(خدای درس)
رسوایی سونگ کیو کوان
عطر خوش یک زن
رقاصه هوانگ جین ئی
زمستان سوناتا
بوی عطر تابستان
رشته فروشی گل پسر
عشقی برای کشتن
خانه کامل
شهر عاشقان
مرد بدلی رو دارم ندیدم هنوز
مراقب رئیس باش
من خیلی گلم
هنوز یک سال نشده من انقده سریال دیدم:-2-35-:

قشنگ ترین هاش کدوماس:
تو زیبایی
ملکه برفی
پله کانی به سوی بهشت
سلیقه شخصی
داستان غم انگیز عشق
ویروس بتهوون
مراقب رئیس باش
عشقی برای کشتن
رسوایی سونگ کیو کوان
عطر خوش یک زن
دریم های1

چه فیلمایی تا حالا دیدی:
یه دونه .. دستورالعمل اشپزی
بازیگر مرد مورد علاقه ت کیان:
هیون بین
لی مین هو
جانگ گیون سوک
کوان سانگ وو
بازیگر زن مورد علاقه ت کیان:
من بیشتر مردا رو دوست دارم:-2-35-::-2-22-:پارک شین های :-2-38-:
سونگ یوری خیلی نازه. دوستش دارم ولی سریال شهر عاشقانش مزخرف بود خیلی زیاد:-2-28-:
بهترین زوج های مورد علاقه ت کیان:
هیون بین و سونگ یوری تو ملکه برفی بهتراز بقیه بودن:-2-37-:
دوست داری کدوم بازیگرا باهم بازی کنن:
لی مین هو و پارک شین های:-2-38-:
کدوم گروه های کروه ای و بیشتر دوست داری:
2pm ... tara ... kara...BEAST

S>O>H>A
1391،03،12, ساعت : 09:00 بعد از ظهر
ایول چه همه دیدین:-2-37-:
من چندتا دونه بیشتر ندیدم
راستش نمی دونم چه طوری و از کجا تهیه کنمشون؟

♣ Elvira ♣
1391،03،13, ساعت : 12:16 قبل از ظهر
چه سریال هایی تا حالا دیدی:

کافی پرنس
سلیقه شخصی
حریفان سرسخت
متشکرم
سارقان
شکارچی برده
موفقیت یک درخت زرنگ
دختر من
خانم شیاد
ضربان قلب
تو زیبایی
مری با من ازدواج کن
پسران فراتر از گل
شکارچی شهر
عشق من سام سون
یوهی افسونگر
بزرگترین عشق
باغ مخفی
روزگار شاهزاده ی 1
دامو
پاستا
رویای بلند 1
شاهزاده من
پدر مجرد عاشق
رسوایی سانگ کوان
بوسه ی شیطانی
رژ لب صورتی و در آرزوی ازدواج و رویای شیشه ای هم نصفه نیمه از جم و زمزمه می دیدم.
جومونگ و یانگوم هم از تی وی خودمون دیدم:-2-41-:.

قشنگ ترین هاش کدوماس:

متشکرم - دختر من - تو زیبایی - ضربان قلب - بزرگترین عشق ...

چه فیلمایی تا حالا دیدی:

فیلم کره ای ندیدم :-2-08-:

بازیگر مرد مورد علاقه ت کیان:

جانگ هیوک
لی مین هو
چا سونگ وو
...

بازیگر زن مورد علاقه ت کیان:

لی داهه
گونگ هیو جین
پارک شین های
پارک مین یونگ
کو های سان
...

بهترین زوج های مورد علاقه ت کیان:

جانگ هیوک و لی داهه:-2-41-:

دوست داری کدوم بازیگرا باهم بازی کنن:

بازم جانگ هیوک و لی داهه...:-2-41-:( بچه عاشقه:-2-22-: )

کدوم گروه های کروه ای و بیشتر دوست داری

SS501
Big Bang
miss A
:-2-16-:
.............

დ●•·hanymo·•●დ
1391،03،13, ساعت : 02:35 قبل از ظهر
1)پسران گل به سر:واقعا قشنگ بود
2)روزگار شاهزاده:عالی بود
3)تو زیبایی:زیاد جالب نبود

من از سونگ ایل گوک یا همون جومونگ خوشم میاد
بازیگر زن هم سوسانو

~2ne2~
1391،03،13, ساعت : 02:24 بعد از ظهر
سلام :-2-25-:منم اینارو دیدم:-2-38-:
(قشنگترینها آبی:-2-40-:
خوشم نمیاد قرمز:-2-36-:
خوشم میاد بنفش:-2-08-:
عادی مشکی:-2-37-:
ندیدم ولی دارم سبز:-2-35-:)

سال 86
امپراطور دریا
سال87
جومونگ
سال 88
افسانه سودانگ
امپراطور بادها
سال89
متاسفم دوستت دارم
پسران برتر از گل:-2-40-:
لابیست
سه پدر و یک مادر
روزگار شاهزاده یک
دختر من:-2-06-:
تو زیبایی:-2-40-:
سلیقه شخصی
بوسه بازیگوشانه
من معلمم
(با من ازدواج کن (در ارزوی ازدواج
بزن بریم دریا کنار
ایلجیما
سلام بانو
ملکه برفی
مادر14 ساله:-2-35-:
گرگ و میش
درخت بهشتی:-2-30-:
روزگار شاهزاده دو
سال 90
با من ازدواج کن ماری
هونگ گیل دونگ
ویروس بتهون
دوست دخترم روباهه:-2-22-:
پاییز در قلب من:-2-30-:
بانوی زیبای من
کافه پرنس:-2-08-:
شاهزاده من:-2-25-:
باغ مخفی:-2-37-:
عاشقم شدی:-2-27-:
میراث باشکوه
چشمه خشک
رویای بلند:-2-40-:
کریسمس امسال برف میبارد؟

به من دروغ بگو

خانه شلوغ:-2-06-:
خواهران عاشق
شریک
عشق بد
طعم شراب
آیرس:-2-35-:
بهشت شرقی
تو از کدوم ستاره ایی؟
9تا تموم2تا بیرون
نقشه ی دوم فرار
استاد مطالعه:-2-30-::-2-41-:
49روز:-2-30-:
شکارچی شهر
شهر عاشقان
خواهر سیندرلا
رشته فروشی گل پسر
عطر خوش زن
قهرمان
سال 91
اوه بانوی من
رویای بلند دو :-2-36-:
عشق وحشی:-2-16-:
چایخانه یا :-118-:coffee house
خواستگاری عاشقانه (نصفه)
ادامه دارد...:mrgreen:
سریالهای کره ایی پخش از ماهواره هم هس راستی

فیلم:
آزانس سیرانو
بچه و من
حیوون خونگی
هنر گول زنی
منو بکش منو ببوس

بازیگر مرد مورد علاقه: :-2-41-:
جانگ گیون سوک
لی مین هو
لی جون کی
لی دونگ وو
لی هونگ کی
سونگ ایل گوک
سو جی ساپ
پارک گان هیونگ
لی سونگ کی
جو هیون جا
کانگ جی وان(گیل دونگ
جونگ ایل وو
بازیگر زن مورد علاقه::-2-41-:
پارک شین هه
سون یه جین
کو ها سون
لی دا هه
ایم سو جونگ
هان هیو جو
مون گیون یونگ
مون چه وون
یون ایون هه
شین مین آه
سوزی
پارک جی یون
هام این جونگ
پارک سی یون

عاشق گروه پسرونه 2pm و گروه دخترونه T_ara
و از این گروه ها هم خوشم میاد:
2am
super junior
miss A
snsd
shinee
و....:-2-38-:

Pegahツ
1391،03،13, ساعت : 02:51 بعد از ظهر
من یه مدت زیاد میدیدم اما حالا بین اون همه که دیدم ملکه برفی رو دوست دارم.از بازیگر نقش اول دخترش هم خوشم میاد:-2-40-:

~2ne2~
1391،03،13, ساعت : 04:49 بعد از ظهر
من یه مدت زیاد میدیدم اما حالا بین اون همه که دیدم ملکه برفی رو دوست دارم.از بازیگر نقش اول دخترش هم خوشم میاد:-2-40-:

سونگ یو ری خیلی مغرور بود ...:-2-30-:

ویلیام لوی
1391،03،26, ساعت : 08:52 بعد از ظهر
سریال دختر من ارزش خریدن داره

10oct
1391،03،31, ساعت : 10:01 بعد از ظهر
سلام
من بیشتر پست ها رو که دیدم، اسمی از سریال دونگ یی نبود!!!
واقعاً کسی ندیده؟
هر کسی یانگوم رو پسندیده از این هم حتماً خوشش میاد ، البته از یانگوم خیلی قشنگتره.
بازیگر نقش افسر مین جانگو هم توش بازی می کنه و نقش شاه رو داره.
من که خیلی خوشم اومد. تلویزیون هم داره نشون میده. از دستش ندید، قسنگه ها!
خصوصاً شخصیت شاه خیلی بامزه است...

abby7
1391،03،31, ساعت : 10:15 بعد از ظهر
من کافه پرنس و تو کی هستی؟ و روزگار شاهزاده رو دیدم
متشکرم و جومونگ و پزشکان از تلوزیون ایران دیدم
بدک نبودن
اما من تو کی هستی رو خیلی دوست داشتم
یکی دیگه ام دیدم که سراشپز بودن
اونم خوب بود اسمش یادم نیست البته

یاسمن
1391،03،31, ساعت : 10:38 بعد از ظهر
الان دارم باران عشق رو می بینم...
گرچه هنوز تموم نشده و در حال پخشه ولی لینکای دانلودش هست...!!
به نظر درام قشنگی میاد...
همزمان ماجرای دو تا عشق رو نشون میده...

یاسمن
1391،03،31, ساعت : 10:40 بعد از ظهر
سریال دختر من ارزش خریدن داره

آره خیلی باحاله...
آخر خنده اس فیلمش...!!
من که جو یورین رو خیلی می دوستمش...!

#nilo0ofar#
1391،03،31, ساعت : 10:45 بعد از ظهر
به من دروغ بگو رو كسي نديده خيلي قشنگه من اينجور فيلم ها رو دوست دارم بازيگراش هم معروفن

marmala
1391،03،31, ساعت : 10:50 بعد از ظهر
1)بیشتر سریال های کره ای دیدم
2)اول از همه سریال تو زیبایی و پسران برتر از گل
رویاهای بلند 1 -دختر من-کافه پرنس-دوست دختر من روباهه-باغ مخفی-نقشه دوم فرار
3)دوست دختر من مامور مخفیه-زیبای 200پوندی-بابالنگ دراز-به من انگلیسی یادبده-حیوان خانگی من
4)خانم لی داهه و یون ایون هایه
آقایان لی مین هو- هیون بین- یون سانگ هیون- بازی بی رین(bi rain) در سریال نقشه فرار
از گروه ها :سوپرجونیور-tmax-wonder girl-گرلز جنریشن

moonlight_m
1391،03،31, ساعت : 10:50 بعد از ظهر
روزگار شاهزاده
پرندگان خارزار
جومونگ1
جومونگ2
امپراتور دریا
جواهری در قصر
پسران برتر از گل
شب به شب
افسانه افسونگر
پاستا
رژلب صورتی
خیلی دوس دارم بیشتر از ایناهم ببینم!!:-2-41-:

sasa75
1391،03،31, ساعت : 10:53 بعد از ظهر
تو زیبایی وپسران فراتر از گل و سیتی هانتر رو خیلی دوست داشتم روزگار شاهزاده ام قشنگ بود

×mahla.r:.:
1391،03،31, ساعت : 10:59 بعد از ظهر
من خیلی از سریالاش ودیدم به جز اونایی که توتلوزیون گذشته وماه..... انتخاب رییس جمهور متاسفم دوست دارم توزیبایی و. بامن ازدواج کن مری دوست دختر من روباهه شخصیت دخترورو خیلی دوست دارم بوسه شیطنت امیزم عالیه..
من از همشون پسران برتراز گل ودوست دارم
عاشق لی مین هو ولی جون کی ام
زناشو دوست ندارم همشون زشتن
لی مین هو ولی جون کی
ss501و2ne1

N@RV@N
1391،03،31, ساعت : 11:04 بعد از ظهر
من پسران برتر از گل رو دیدم.روزگار شاهزاده و چند تا دیگه که اینا بهترینش بودن.اینو مطمئن نیسم ولی یه جا خوندم که یی جانگ تو پسران برتر با کایول نامزد هستن.کلی عکس دونفره هم گرفتن با حلقه های مثه هم.

Nahid72
1391،03،31, ساعت : 11:05 بعد از ظهر
شکارچی شهر
تو زیبایی
پسران فراتر از گل
پادشاه قلبها
Big
شخصیت یک آدمه محترم
البته 2تای آخری در حال پخش از کره است.

samin67
1391،03،31, ساعت : 11:09 بعد از ظهر
من فقط پسران برتر از گل ، سلیقه شخصی و بوسه شیطنت آمیزو دیدم .
هرسه تاشم خوب بود ولی بیشتر f4 , kiss رو پسندیدم.

moonlight_m
1391،03،31, ساعت : 11:37 بعد از ظهر
من اینا رودیدم
شکارچی شهر
ضربان قلب
دوست دخترمن یه روباه
دوست دخترمن یه ماموره
استایل
ویروس بتهون
بوسه بازیگوشانه
عشق بد
دکتر چامپ
دنیای درون
نان.عشق.رویا
بلند پرواز
پسران برترازگل
خرگوش ومارمولک
هارو
زن شیاد
چرابه خانه ام امدی
دخترمن
ارثیه درخشان
اتیش بازی
باغ مخفی
روزگاری در دبیرستان
عشق الهی
زوج بد
خواهرسیندرلایی
49روز
کافه پرنس
بوی خوش یک زن
ملکه برفی
به من دروغ نگو
دامول
ایلجیما1
عشق الهی
بچه ومن
ملکه خانوم ها
درهوا
باشه دختربابا
یخ زده
یادادشت بسته0فکرکنم ژاپنی بود)
قهرمان
بزن بریم دریا کنار
سلام بانو
سه بعدی
زادگاه افسانه ها
رویا
شاهزاده زمان 1
عروس کوچک من
حمله به پسران محبوب
اولین عشق پرنس
اولین عشق یک میلونر
گرگ ومیش
دور می فا سو لا سی
خواهران عاشق
جومونگ1.2.3.
بانوی زیبای من
نقاش بادها
زن برادرمن19سالشه
دیگه یادم نیست
ببخشید اینا رو از چه سایتی دانلود کردید؟:-2-37-:

yummy7
1391،04،04, ساعت : 01:20 بعد از ظهر
من پسران فراتر از گل و تو زیبایی *زیبایی 200پوندی *همسر یا دردسر *بوسه ی شیطنت امیز (مسخره بود )*اولین عشق یک میلیونر (غم انگیز بود)*باغ مخفی (بی ریخت بوذ)*سالن شهر *ارزو های بزرگ *سلیقه ی شخصی(بدترین فیلم بود )*شکارچی شهر(خوشمل بود)*مری با من ازدواج کن (لوس بازی بود )*دختر من *بانوی زیبای من*متشکرم*امپراطوربادها
امپراطور دریاها من طرفدار گروه دابل اس وکیم هیون جونگ ام البته بازی لی مین هو هم عالیه

.arsana.
1391،04،07, ساعت : 12:52 بعد از ظهر
من کافه پرنس و روزگار شاهزاده و تو کی هستی رو دیدم:-2-38-:
کافه پرنس رو دوبار دیدم خیلی خوشم اومد ازش:-2-37-:
بچه ها برای خرید اینترنتی سریال های کره ای یه سایت خوب معرفی میکنین؟این فروشگاه ایرانیان بسته شده:-2-30-:

bahooneh10
1391،04،07, ساعت : 01:07 بعد از ظهر
من تازگی ها به من دروغ بگو رو دیدم... یکی از بهترین سریال هایی بود که این چندوقته دیدم.. انقدر که تازگی ها ته سریال رو اب می بندن کیفیت سریالای کره ای پایین اومده بود.. اما از این سریال نسبتا راضی بودم..
قبلش هم عاشقم شدی رو دیدم.. که بد نبود.. اما به من دروغ بگو از این بهتر بود و هردو از خیلی از سریال هایی که تازگی ها می بینیم بهتر بودند

neginem
1391،04،07, ساعت : 03:54 بعد از ظهر
چه سریال هایی تا حالا دیدی:توزیبایی !(فقط همین یکیو دیدم!!:-2-35-:)
قشنگ ترین هاش کدوماس: توزیبایی!!1
چه فیلمایی تا حالا دیدی:تو زیبایی!!
بازیگر مرد مورد علاقه ت کیان:جرمی،تاکیونگ،شین وو!
بازیگر زن مورد علاقه ت کیان:گومی نام!
بهترین زوج های مورد علاقه ت کیان:گومی نام و تاکیونگ!
دوست داری کدوم بازیگرا باهم بازی کنن:جرمی و گومی نام و شین وو و تاکیونگ!
کدوم گروه های کروه ای و بیشتر دوست داری:گروه آنجل چون فقط اونو دیدم!!!!!!:-2-22-:
حرف آخر؟!!!!!من پیش این همه آدم که فیلم کره ای می بینن احساس سرخوردگی بهم دست داد:-2-30-:

neginem
1391،04،07, ساعت : 03:57 بعد از ظهر
ا ا راستی مهارت دستان ترو رو هم دیدم پارسال تلوزیون گذاشته بود!!!!

mona246
1391،04،09, ساعت : 11:50 بعد از ظهر
:-2-38-:
سریال هایی که کامل دیدم
1-یانگوم
2-جومونگ1
3-امپراطور بادها
4-امپراطور دریا
5-تاجر پوسان
6-بازگشت ایلجیما
7- 49 روز
8-پرنسس من
9- ماه پذیرای خورشید
10-پسران فراتر از گل
11-شکارچی شهر
12-بوسه ی بازیگوشانه
13-ایسان
14-دونگ یی
سریال هایی که الان دارم می بینم
1-دکتر جین
2-من می تونم من می تونم
3-باران عشق

گروه جرم رو هم نصفشو دیدم

meysan
1391،04،27, ساعت : 02:42 قبل از ظهر
بازیگرای مرد کره ای مورد علاقه من بی رین و جانگ گیون سوک هستن.:-2-14-:
از بین فیلمای کره ای از dream high و ,ویروس بتهوون و البته تو زیبایی خوشم اومد.
کلا داستانای موزیکال کره ای رو دوست دارم!:-2-27-:

winter girl
1391،05،04, ساعت : 03:30 قبل از ظهر
من فقط یه فیلم کره ای دیدم که اونم اسمش پسران فراتر از گل بود...:-2-35-:
من بیشتر فیلمای آمریکایی می بینم...:-2-37-:

anderes141
1391،05،04, ساعت : 04:28 قبل از ظهر
اقا ما داریم فیلم شاه گوانکتو کبیر رو مینگریم..........فیلم تاریخی رزمی هستش...........

شاپرک13
1391،05،04, ساعت : 05:55 قبل از ظهر
من در حدود 200 سریال دیدم که همه کره ای بوده.حالا باید اسماشونو بگم ؟ اگه اره .بگید تا بنویسمشون.

Ay Sona
1391،05،06, ساعت : 06:02 بعد از ظهر
شاه دو دل
باران عشق
شاهزاده زیرشیروونی
ماه در اغوش خورشید
دریم های2
بانوی من
اینا رو جدیدا دیدم :-2-38-:
بانوی من خوشم نیومد
دریم های2 هم به قشنگی یکش نبود:-2-28-:

parinaz74
1391،05،09, ساعت : 05:50 قبل از ظهر
كسي سريال من معلممو ديده؟قشنگه؟
باران عشق چطور؟:-2-08-:

pichesh 2012
1391،05،09, ساعت : 06:07 قبل از ظهر
پسران فراتر از گل
توزیبای
سلیقه ی شخصی

hidenam
1391،05،14, ساعت : 01:59 قبل از ظهر
فیلم کره ای زیاد دیدم که قشگند مثل همسر یا دردسر ، افسانه جومونگ ، روزگار شاهزاده ، پسران برتر از گل و عشق من سامسون و .....
ولی اسم هنرپیشگانشون را بلد نیستم